Proficiat aan GUY SMET met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Maandag 04/07/2011 BEVEREN (SCHAAL SCHOETERS) (O) Interclub - Elite z.c./U23 - 144 km - hmin
Aantal deelnemers:
1.GUY SMET uit Kruibeke - ALIPLAST PWC
2.STERCK Gunther uit Klein-Sinaai - ARTEVELDE WSV
3.VANDRIESSCHE Dieter - DEERLIJK GAVERZICHT MATEXI
4.CORNELIUSSEN Kalle - BLUE WATER CYLING TEAM
5.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL BOFROST PRORACE
6.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OYYTA-EIJSSEN-ACROG
7.MARTENS Valentijn uit Stekene - WAASLAND WIELERTEAM
8.VAN SPEYBROECK Bart - ARTEVELDE WSV
9.KONING Peter - RUCANOR LINE C.T.
10.VANDAELE Philip - COLBA MERCURY DOURPHONE
11.VAN STEENBERGEN Jori uit De Klinge - PROFEL BOFROST PRORACE
15.WIELANDT Sven uit Beveren - PAREIN ROGELLI
16.DHOLLANDER Kristof - ALIPLAST PWC
23.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER C.T.
24.DE ROOS Robby uit Moerbeke - ARTEVELDE WSV
27.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL BOFROST PRORACE
32.D`HONDT Bram - ALIPLAST PWC
36.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER C.T.
37.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI BIKES CT
42.SMET Jochem uit Kemzeke - HOBOKEN WAC TEAM
43.VAN HOVE David uit Beverlo - ILLI BIKES CT
46.DE RIDDER Glenn uit Stekene - DEERLIJK GAVERZICHT MATEXI
50.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - ANTWERP BICYCLE CLUB
52.AURIMAS Varna - ALIPLAST PWC
60.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM
72.VERBEKE Stijn uit Sinaai - HOOP OP ZEGEN BEVEREN
73.PENNE Stijn - PAREIN ROGELLI
75.NIJS Mattias uit Nieuwkerken - ALIPLAST PWC
76.VAN HESE Stijn uit Belsele - WAASLAND WIELERTEAM
77.DE MOL Bram uit St.Pauwels - WAASLAND WIELERTEAM
86.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - HOBOKEN WAC TEAM
97.GIDE Stijn uit Lokeren - PAREIN ROGELLI
107.DE RIJCK Joeri uit Kruibeke - ANTWERP BICYCLE CLUB
111.MAES Vincent uit Stekene - HOOP OP ZEGEN BEVEREN
113.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI BIKES CT
117.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI BIKES CT
119.VAN STEENLANDT Geoffrey uit Haasdonk - HOOP OP ZEGEN BEVEREN
120.PERSOON Joeri uit Stekene - SOENENS CONSTRUKT GLAS
122.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - HOBOKEN WAC TEAM
132.DIELEMAN Michiel uit Hamme - WAASLAND WIELERTEAM
133.CALLEBAUT Kevin - ALIPLAST PWC
134.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - HOBOKEN WAC TEAM
135.MICHILS Tom uit Moerbeke - WAASLAND WIELERTEAM
145.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - ARTEVELDE WSV
147.PENNE Frederik - PAREIN ROGELLI
149.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - ARTEVELDE WSV
155.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - HOOP OP ZEGEN BEVEREN
159.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - ANTWERP BICYCLE CLUB
160.GEERTS Domien uit Breendonk - RUPELSPURTERS BOOM
04/07/2011 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h25min
Aantal deelnemers: 49
1.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
2.REYNVOET Niels - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
3.DESMET Jani - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
4.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
5.BALCAEN Wesley - FLEMISH CYCLING PROJECTS
6.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
7.BLONDEEL Charlie - CYCLING TEAM VERMEEREN
8.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS
9.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO
10.VANLUCHENE Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
04/07/2011 DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 02h37min
Aantal deelnemers:
1.ROWE LUKE - 100% ME
2.DE HAAN JESSE - WV DE IJSELSTREEK op 16"
3.MC EVOY JONHATHAN - MOTORPOINT
4.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
5.ROWSELL ERICK - 100% ME op 33"
6.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
7.REMORY Stijn - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 110"
8.BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
9.NECKEBROECK Sven - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
10.ISRAEL Pieter
15.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST op 224"
04/07/2011 WATERVLIET (O) - Dames Elite - 88 km - 02h22min
Aantal deelnemers: 49
1.CEULEMANS Dunja - RSC DE ZUIDWESTHOEK
2.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL
3.NOBUS Anja uit Waadamme - GKV CYCLING TEAM
4.DE BAAT Kim - RSC DE ZUIDWESTHOEK
5.VEKEMANS Anisha - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
6.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
7.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
8.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 211"
9.THIJS Katrien - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM
10.ACCOE Joyce - ARDILLES CYCLING TEAM
12.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
23.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM
04/07/2011 WATERVLIET (O) - Dames Jeugd - 59 km - 01h40min
Aantal deelnemers:
Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 23
1.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
3.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM op 10"
4.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER
5.STOUGJE Chanella - RWC Ahoy
6.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
7.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
8.DE JONG Demi - RSC Zuidwesthoek
9.VERHAEST Sara - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
10.DE JONG JAMIE - ZRTC THEO MIDDELKAMP
18.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
Dames Juniores - Aantal deelnemers: 24
1.DE JONG Thallita - RSC DE ZUIDWESTHOEK
2.CORTHOUT Shauni - HOBOKEN WAC TEAM
3.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST
5.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW
6.COPPENS KRISTEN - ZUIDWESTHOEK
7.ROCKX Simone - RSC DE ZUIDWESTHOEK
8.VERLINDEN Julie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
9.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
10.ARNOUTS LAUREN - WV DE JONGE RENNER
15.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
Zondag 03/072011 AUBANGE Elite z.c. 124,6 km 02h46min
Etappe 4 ARDEN CHALLENGE - Aantal deelnemers: 68
1 PLAICE Ker (Can) - DE VOLHARDING
2 SCHELLEVIS Rutger - DE WAARDRENNER op 4"
3 NANNI Nasario - LOTTO BODISOL PCW
4 IMMING Bram - WV NOORD HOLLAND op 20"
5 BOSTERS Jurriën - WV DE JONGE RENNER
6 DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW
7 GEROMBOUX Arnaud - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES 8 STASSEN Julien - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
9 DE KORT Bram - WV DE JONGE RENNER
10 BREENERS Stefan - DE VOLHARDING
|