.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL MTB TEAM

    Verslag City MTB Challenge Hasselt

     

    Overwinning voor Peter DOUHA bij de Masters 1!

    Vanomobil 03-07-2011 IMG_2499.JPG 

    Op Zondag 3 Juli nam Peter Douha voor het eerst deel aan dit MTB-evenement met kunstmatige hindernissen zoals een waterbak, een wasbord, een jump enz… Meteen na de start in de 1ste manche zat Peter op kop gevold door Paul Vanlangenakker, de heren moesten 14 ronden afleggen goed voor 25 minuten wedstrijd.

    In de grote finale stonden veel Profs en andere grote namen met o.a. Bart Wellens, Kevin Pauwels, Ben Berden, Klaas Vantornout, Kevin Vanhoovels, Nicolas Vermeulen, …op de affiche. Ditmaal moest Peter Douha als allerlaatste starten en in de eerste ronde kan hij dan ook alleen maar Jan Dams inhalen, deze had namelijk een bocht wat te gretig genomen en maakte een serieuze schuiver. In de tweede ronde kan hij Bart Brentjes inhalen waardoor Peter toch een beetje tussen “de groten” zat.

    Peter Douha: “In de 2de ronde schoof ik ook bijna onderuit en dit had als gevolg dat ik het hier elke ronde wat voorzichtiger deed en ook wat tijd verloor natuurlijk. Jan Dams ging mij nog voorbij en zo sloot ik de wedstrijd af op een 15de plaats op 1’31” van winnaar Kevin Vanhoovels. Het was een leuke ervaring en qua intensiteit toch niet te onderschatten. Het vele optrekken na elke bocht kroop toch wel in de benen, zeker na de wedstrijd van de dag ervoor en een trouwfeest van ‘s avonds.”

    Vanomobil 03-07-2011 IMG_2474.JPG
    Vanomobil 03-07-2011 IMG_2475.JPG
    Vanomobil 03-07-2011 IMG_2486.JPG
    Vanomobil 03-07-2011 IMG_2496.JPG 


    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking: Kenny Janssens

    10-07-2011 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2010

    Zaterdag 09/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 106

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.O SHEA GLENN

    3.BULTYNCK Kenneth - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY TEAM

    7.LARSEN MORTEN - BLUE WATER

    8.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.VAN DE VEIRE Pieter - DMC- CYCLING TEAM

    10.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    13.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST op 45"

    16.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM     

    18.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    22.DIELEMAN Michiel uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’00"

    26.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST

    30.PERSOON Joeri uit Stekene - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    31.GADLIAUSKAS MARIUS - PWC ALIPLAST op 2’23"

    34.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    46.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT VZW

    50.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    51.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

    60.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    09/07/2011 Harlue (N) – Elite m.c./z.c./U23 - 03h53min
    Aantal deelnemers: 68

    1.BARBE Koen - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV

    2.HELMINEN Matti - LIMBURGSE AFDELING

    3.RYAN MARC - MARCO POLO

    4.DOCKX Bart - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 42"

    5.DELFOSSE Sébastien - PROVINCE DE LIÈGE

    6.GIAUX Jérôme - TRW - ORGANISATION - MOUSCRON

    7.HUTAROVITH YAUHENI - FDJ op 1’04"

    8.GOURGUE Benjamin - PROVINCE DE NAMUR

    9.DE WAELE Bert - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’10"

    10.DEKKER THOMAS (F) - INDIVIDUEEL op 1’14"

    09/07/2011 KONTICH (A) - Dames Elite - km - 01h48min
    Aantal deelnemers: 81
    1.DE BAAT Kim - RSC DE ZUIDWESTHOEK
    2.BUYL Kimberly -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    3.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
    4.VERHOEVEN AURORE -
    VC ST JULIEN EN GENEVE
    5.CANT Sanne -
    TEAM CICLISMO MUNDIAL
    6.VAN DER MERWE - Charlotte
    VELO CYCLING CLUB
    7.DRUYTS Kelly uit Wilrijk -
    TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
    8.VAN DOORSLAER Annelies -
    TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
    9.VAN DEN BOSCH Carolien -
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    10.TABAK Eefje -
    TWC HET SNELLE WIEL
    13.WERNER Laure uit Duffel -
    LOTTO HONDA TEAM
    21.ROBERT Valerie uit Vrasene -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    29.CROKET Gilke uit Bornem -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    39.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM
    51.DE RIDDER Amy uit Grembergen -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    66.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.


    09/07/2011 KONTICH (ST.-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI - 125,5 km - hmin
    Aantal deelnemers:

    1.DE GENDT AIME - Nationale Pisteploeg Belgie

    2.VALLEE BORIS - UCS Crabbe Performance

    3.MAES ALEXANDER - Nationale Pisteploeg Belgie

    4.LEEMANS ROB - Balen BC

    5.LUND RASMUS - RCR Odense

    6.VAN IERSEL DENNIS - Zuid-Oost Nederland

    7.FOLSACH CASPER - RCR Odense

    8.WOLFFENBUTTEL STEFAN - Wilton CT

    9.ACHTERBERG YANNIK - LV Auto Eder Bayer

    10.VERTOMMEN JEFF - Stannah Museeuw TT

    55.ROTTY GLENN uit Verrebroek - Wielerteam Waasland

    88.PETROV SERVAAS uit Lokeren - Stannah Museeuw TT

    90.DE RYCKE MICHIEL uit Haasdonk - Wielerteam Waasland

    102.LAUREYS SVEN uit Zwijndrecht - Stannah Museeuw TT

     

    09/07/2011 DESSELGEM (W) - Juniores - 84,8 km - 01h59min
    Aantal deelnemers: 85

    1.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.VERSCHUERE Seppe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.SENECHAL florian

    4.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’52"

    5.POUILLY FELIX

    6.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.BOSSUYT Gianni - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN VZW

    9.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 2’46"

    10.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    20.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’00"

     

    09/07/2011 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 89 km - 02h05min
    Aantal deelnemers: 65

    1.FRAME Alex - ISOREX CT

    2.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    3.VERMUE BART - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 15"

    4.LIMPENS Gianni - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7.BLOMME Lorenzo - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 20"

    8.DE RIDDER Michael - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    9.WHITE Tatham - BALMORAL CYCLE CLUB

    10.DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    12.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 45"

     

    09/07/2011 HAMME (MOERZEKE) (O) - Juniores - 96 km - 02h15min
    Aantal deelnemers: 56

    1.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    2.BAKKER Dennis - SINNIGE BOUW WIELERTEAM

    3.COOLS Michael - THOMPSON

    4.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM op 8"

    5.HOFSTEDE Koen - RESTORE CYCLING op 2’25"

    6.VAN EMPEL Etienne - UWTC DE VOLHARDING op 2’33"

    7.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT op 2’47"
    8.CAUWELIER Glenn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’53"

    9.ELPERS Elroy - THOMPSON

    10.WARNIER Antoine - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    12.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 3’03"

    13.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    19.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 5’02"

    24.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’52"

    25.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’11"
    26.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’28"

    32.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 7’42"

    10-07-2011 om 11:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 09/07/2011 KEERBERGEN (VB) - Juniores - 88,2 km - 02h11min
    Aantal deelnemers: 51

    1.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM

    2.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.JANSSENS Koen - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4.MORENO Nicolas - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    5.KERF Jérôme - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL op 29"

    6.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.PEPINSTER Jean - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    9.GAUTHIER Germain - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 56

    10.ZOGBAUM STEPHAN - RSC FELSENLAND op 1’22


    09/07/2011 TIELRODE (TEMSE) (O) - Dames Jeugd - 53,6 km - 01h28min
    Aantal deelnemers: 41 Juniores

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 2"

    3.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 45"

    4.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5.COPPENS KRISTEN - ZUIDWESTHOEK

    6.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DIXON EVE - MAXGEAR RT

    9.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    10.VAN SANTEN Domenique - LRTV SWIFT

    20.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM


    Aantal deelnemers: 30 Nieuwelingen

    1.VERHAEST Sara - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’28"

    3.ROHDE LYSANNE - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    4.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.KOREVAAR JEANNE - GRC JAN VAN ARCKEL

    6.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE JONG JAMIE - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    9.DE JONG DEMI - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    10.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW
     

    09/07/2011 BERLAAR - HEIKANT (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - hmin
    Aantal deelnemers: 87

    1.BRUYNS Lotar - VZW DE DEMERSPURTERS

    2.CROONEN Lander - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.MOELEKER IVAR - WV DE JONGE RENNER

    4.VAN MOL Caine - THOMPSON

    5.MARTENS THOM - PEDAALRIDDERS

    6.WILLEMS Thimo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.VAN DER KLUNDERT PIM - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.KIVITS MARC - WV SCHIJNDEL

    12.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    09/07/2011 LANGEMARK (SINT JULIAAN) (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h45min
    Aantal deelnemers: 33

    1.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.QUIEVRE Jules - CV LIEVINOIS

    4.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.DEMASURE Enzo - TIELTSE RENNERSCLUB

    6.MEHEUS Gill - ISOREX CYCLING TEAM

    7.HOUSSOULLIEZ Marcel - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    8.VANDEVOORDE Gauthier - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.VANNEVEL Tuur - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’02"

    10.BLONDEEL Simon - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    09/07/2011 PITTEM (W) - Nieuwelingen - 60 km - 01h34min
    Aantal deelnemers: 59

    1.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2.PLOVIE Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VANDENABEELE Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.PINEDA HENDRIK - VC MONTREAL-CYCLES REGIS op 27"

    5.GOETHALS Brent - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB

    10.VAN OOTEGHEM Thomas - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

     

    09/07/2011 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Nieuwelingen - 64,9 km - 01h40min
    Aantal deelnemers:

    1.VAN REEK Timon - RTV De Bollenstreek

    2.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 2"

    3.DE BOECK Eward - WK NOORD WEST BRABANT op 18"

    4.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 43"

    5.DOFFERHOFF Roy - RTV DE BOLLENSTREEK

    6.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    7.RIETVELD Menno - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    9.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.DE DONDER Wito uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    11.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    12.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    15.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16.DE VRIESE Jannes uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    29.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode - RUDYCO CYCLING TEAM

    32.VAN DOOREN Francies - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    40.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’25"

    42.SMET Seppe uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’06"

     

    09/07/2011 ROESELARE - BEITEM (W) - Miniemen

    09/07/2011 IZEGEM (W) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap - hmin
    Aantal deelnemers:

    09/07/2011 GERAARDSBERGEN (O) - Mountainbike Nationaal - XCO

    10-07-2011 om 11:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2011

    vwf.JPG








    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
    Zaterdag 9 juli - Aalst (9300)

    A-reeks
    1 Danny SAELENS
    2 Tom Penninckx
    3 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4 Paul Roosenparck
    5 Kristof Muys
    6 Renaat Demeter (Lochristi)
    7 Michel Vereecken
    8 Yorick Lison
    9 Michael Claes
    10 Karel Van Kerkhove

    VWF 2-7-11-dilbeek 134.jpg
                Winnaar Catg.A Danny Saelens.


    C-reeks
    1 Pascal DE WOLF
    2 Philippe Devleeschauwer
    3 Michael Heymans
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Gunter Biesemans
    6 Jimmy De Paepe
    7 Pascal Kestemont
    8 Alain Bogaert
    9 Emmanuel Hiel
    10 Bruno Bruyere

    VWF 9-7-11-aalst 196.jpg
                                        Winnaar Catg.C Pascal De Wolf.


    D-reeks
    1 Marc RENS
    2 Dirk Van Hove
    3 Jan Moreels
    4 Filip Lievens
    5 Peter Neckebroeck
    6 Rene De Brucker
    7 Bart Delplanque
    8 Dirk Golaerts
    9 Mark Vertommen
    10 Willy Van Herreweghe
    VWF 9-7-11-aalst 133.jpg
               Winnaar Catg.D Marc Rens en winnaar Catg.E Roger Schouppe.
               
    E-reeks
    1 Roger SCHOUPPE
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Patrick Van Renterghem
    4 Joost Pieters
    5 Willy Wouters
    6 Luc Van Mol
    7 Johny Van Holen
    8 Jos Maes
    9 Antoine De Caboter
    10 Andre Praet

    F-reeks
    1 Jan VAN HOVE
    2 Guido Cornet
    3 Andre Clemmen
    4 Jef Everaerts
    5 Hugo Verjans
    6 Hugo Tuypens
    7 Alfons Volckaert
    8 Paul Laeremans
    9 Willy Mous
    10 Jos Vandermeulen

    VWF 9-7-11-aalst 046.jpg
                                          Winnaar Catg.F Jan Van Hove.


    G-reeks
    1 WERNER DULLAERT (St.Gillis)
    2 Andre Ceurens
    3 Gaston Van De Plas
    4 Theo Coudyzer
    5 Vic Van Den Eynde
    6 Ray Rhodes
    7 Kees Sebrechts
    8 Willy Roels
    9 Julien Vyvey
    10 Jef Dhondt

    VWF 9-7-11-aalst 036.jpg
                                          Aankomst Werner Dullaert.

    VWF 9-7-11-aalst 048.jpg 

               Winnaar Catg.G Werner Dullaert.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    10-07-2011 om 11:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/07/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 9/07/2011 - Eindhout-laakdal


    Categorie A/B
    Aantal renners - 103
    1-Kristof Wijckmans
    2-Jurgen lathouwers
    3-Klaas Stijnen
    4-Tom De Feyter
    5-Koen Iwens
    6-Tom Cleeren 7-Rik Thys 8-Jorg Claes 9-David Van Pelt 10-Sam Van Nuffelen 11-Ward Rombouts 12-Kris Van Grieken 13-Kristof Martens 14-Tom De Meyer 15-Kurt Diels 16-Dennis Szekely 17-Bart Gendarme (B) 18-Patrick De Boel 19-Erik Wellens (B) 20-Christophe Adams (B) 21-Steven Thys (B) 22-Peter Bocken (B) 23-Stefan Hermans 24-Piet Hereijgers 25-Bart Berghmans (B) 26-Sven Vercammen 27-Stijn Rombouts 28-Filip Duchateau 29-Glen Loos 30-Wouter Covents

    Categorie C
    Aantal renners - 50
    1-Andre Aertgeerts
    2-Luc Raeymaekers
    3-Rudy lahou
    4-Marc Vekemans
    5-Eddy Van Loy
    6-Luc Verwimp 7-Jan Van Den Brande 8-Peter Vos 9-Dirk De Pauw (Beveren) 10-Ronny Follon 11-Jos Van Craen 12-Dirk Peigneur 13--Alex Ackermans 14-Ivan Deckers 15-Wim Croonenborghs 16-Jan Van Den Kieboom 17-Johan Vertessen 18--Bart Haccuria 19-Dirk Wijnants 20-Ronny Coremans

    Categorie D
    Aantal renners - 12
    1-Francy Baptist
    2-Marc Heulens
    3-Andre Volkaerts
    4-Etienne peeters
    5-Chris Geerts
    6-Charles Vandekerkhof 7-François Coppers (Lokeren) 8-Theo Poorters 9-Walter Thienpont 10-Staf Lievens 11-Roland Mersseman 12-Maurice Vanderlinden

    Categorie E
    Aantal renners - 5
    1-Georges Vonckx
    2-Willy Van Herck
    3-Nico Wijnen
    4-Andre peeters
    5-Anselmus de Boel

    10-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    09-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/07/2011

    vwf.JPG








    Vrijdag 8 juli - Burst (9420)


    A-reeks
    1 Tom PENNINCKX
    2 Bjorn Lison
    3 Wim De Smet
    4 Jurgen Diependaele
    5 Stijn Remory
    6 Gino De Vos
    7 Tom Leysen
    8 Bart Baeyens (Overmere)
    9 Wim Maes
    10 Gino De Clercq

    VWF 8-7-11-burst 068.jpg
            Winnaar Catg.A Tom Penninckx en winnaar Catg.C Bruno Bruyere.

    VWF 8-7-11-burst 034.jpg  

                         Start Catg.A en Catg.C in het avonccriterium te Burst.


    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Eddy Merckx (Bornem)
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Frank Geets
    5 Dirk De Schrijver
    6 Rudy Thomas
    7 Jimmy De Paepe
    8 Pascal Van De Velde (Lokeren)
    9 Steven Van Damme
    10 Martin Depiazzi

    D-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Willy Van Herreweghe
    3 Hedwig Henderickx
    4 Danny De Backer
    5 Ronny Paridaens
    6 Dominique Turcksin
    7 Freddy Vlerick
    8 Rudy Van De Velde
    9 Bart Delplanque
    10 Kris Schockaert

    VWF 8-7-11-burst 032.jpg
      Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem en winnaar Catg.D Joseph Devits.


    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Joost Pieters
    3 Rene Mertens
    4 Patrick Convents
    5 Johny Van Holen
    6 Curt Maes
    7 Luc D'Haeseleer
    8 Marc Coucquyt
    9 Fred De Feyter
    10 Chris Somers

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    09-07-2011 om 11:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 08/07/2011 SINAAI (O) - U23 - 70 km - 01h43min
    Aantal deelnemers: 44
    1 VAN DER HEYDEN ANDREW
    2 VARNA AURIMAS
    (ALIPLAST) op 5"
    3 DARIUS DZERVIUS
    (SEAN KELLY)
    4 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    5 LAVA Kevin
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 DE RIDDER Glenn uit Stekene (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    7 BAEYENS Tommy
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 CORDEEL Pieter uit Stekene (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    9 TEN HARTOG Guy uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    10 DIERICKX Matthias (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    12 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten (PWC ALIPLAST)
    16 MELS Fabrice uit Sinaai  (ROCKY ROADS-ORBEA)
    17 DE BOEY Jonas uit St.Gillis (CT FORCE VZW)
    19 VAN HOOSTE Vincent uit Stekene (ASFRA RACING TEAM)
    20 BAL Marijn uit Niel (VAN EYCK SPORT)
    21 VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge (PWC ALIPLAST)
    25 DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    26 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    29 D`HOLLANDER Mathias uit Zele
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    33 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    (CYCLING TEAM M. PINTE)
    36 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    37 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    38 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM)

     

    08/07/2011 KONTICH (ST.-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI – Proloog - 8,1 km
    Aantal deelnemers: 177

    1.PEETERS DANIEL - DCM-GB Vorselaar

    2.LAMMERTINK STEVEN - District Oost-Nederland

    3.MERTENS TOM - DCM-GB Vorselaar

    4.VANDERAERDEN NIELS - Nationale Pisteploeg Belgie

    5.HARTMANN ANDREAS - LV AUTO EDER BAYER

    6.RODENBURG TIM - RWC Ahoy

    7.ROSSI OLIVER - South East CT

    8.DE BUYST JASPER - Nationale Pisteploeg Belgie

    9.ROOSEN TIMO - Zuid-Oost Nederland

    10.VALLEE BORIS - UCS Crabbe Performance

    63.ROTTY GLENN uit Verrebroek - Wielerteam Waasland

    103.PETROV SERVAAS uit Lokeren - Stannah Museeuw TT

    104.DE RIDDER GIANNI uit Buggenhout - Wielerteam Waasland

    105.LAUREYS SVEN uit Zwijndrecht - Stannah Museeuw TT

    140.PRAET ROBIN uit Zele - Wielerteam Waasland

    145.MARTENS PEPIJN uit Stekene - Wielerteam Waasland

    155.DE RYCKE MICHIEL uit Haasdonk - Wielerteam Waasland

    159.COUSSENS RUBEN uit Appels - Wielerteam Waasland

    09-07-2011 om 11:26 geschreven door kenny


    08-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 9 TTC RONDE 2011 - DONDERDAG 07/07/2011 TE VRASENE

    TTC Ronde 2011 Banner.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Van De Perre Lieven KOP 2011.png
    RIT 9 TTC RONDE 2011 - Donderdag 07/07/2011 - VRASENE !!!

     

    Uitslag – 51 dln - Massaspurt

    1.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2.Koen Van Laere

    3.Dave Van Roeyen       

    4.Glenn Van Hille         

    5.Keny Wille     

    6.Dirk Bryssinckx         

    7.Guido Spanoghe       

    8.Kenny Janssens (Melsele)

    9.Philip Van Havenbergh          

    10.Karel Peelman
    11.Peter Van Goethem 12.Dennis Mijnsbergen 13.Filip Van Buynder 14.Calle Alain 15.Filip Van Goethem 16.Jerry Janssens 17.Mario Bolssens 18.Kurt Van Raemdonck 19.Patrick Bolssens 20.Kurt Heyman 21.Lieven De Breucker 22.Giovanni Van Drom 23.Bart Vantorre 24.Steven Van Houte 25.Freddy Van Camp 26.Kevin Van Put 27.Johnny De Kok 28.Patrick Van der Vekens 29.Koen Maris 30.Sven Goffaux 31.Michiel Van der Sande 32.Tijs Hermans 33.Dirk Vermincksel 34.Hendrik Van Ekert  35.Wim Kras 36.Eelco Smet 37.Jonathan Van Kerchove 38.Franky Boel 39.Lieven Soens 40.Kurt Heymans 41.Dean Bolssens 42.Wim Van Wert 43.Pieter D'Herde 44.Raf Van Nieuwenhove 45.Patrick De Beule 46.Franky De Fijn 47.Sven Goossens
    TTC 7-7-11-vrasene 200.JPG   TTC 7-7-11-vrasene 168.JPG
    TTC 7-7-11-vrasene 169.JPG
    TTC 7-7-11-vrasene 170.JPG
    TTC 07-07-2011 1.jpg
             Klassementsleider Koen Maris en 2de in de stand Kenny Janssens.
    TTC 7-7-11-vrasene 206.JPG
    7-7-11-vrasene 058.JPG 7-7-11-vrasene 013.JPG
    7-7-11-vrasene 081.JPG 7-7-11-vrasene 084.JPG
    7-7-11-vrasene 104.JPG 7-7-11-vrasene 150.JPG
    7-7-11-vrasene 038.JPG 7-7-11-vrasene 041.JPG
    7-7-11-vrasene 055.JPG 7-7-11-vrasene 015.JPG

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    08-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 5°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!
    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Donderdag 07/07/2011 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 - 68 km- 01h42min

    Aantal deelnemers: 50
    1 MAES Jo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 CALLEEUW Joeri (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    3 DEVRIENDT Tom (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    4 CALLEWAERT Rodric (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    5 TEMPELAERE Maarten (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    6 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW)
    7 VERRAES Benjamin (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 4"
    8 VANNEVEL Dries
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    9 BORRY Kim
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    10 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)

     

    07/07/2011 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 03h54min
    Aantal deelnemers: 89

    1.BARBE Koen - LANDBOUWKREDIET

    2.BAUGNIES Jérôme - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    3.SCHEIRLINCKX Bert - LANDBOUWKREDIET op 7

    4.MOL Wouter - VACANSOLEIL DCM

    5.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 13

    7.RETSCHKE ROBERT - CCI DIFFERDANGE op 32

    8.DONNAY Laurent - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    9.BOECKMANS Kris - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    10.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    26.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’15

    37.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM


    07/07/11 HARLUE (NA) – Dames Elite – 02h30min – 84 km
    Aantal deelnemers: 38

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 20         

    2 DOM Annelies - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.      

    3 PETRORIUS ANLI - QHUBEKA           

    4 BUYL Kimberly - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.    

    5 ROGGEMAN Inge - SENGERS LADIES CYCLING TEAM   

    6 VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM   

    8 WERNER Laure uit Duffel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING    

    9 DEVESTELE ADELINE - SANTA BARBARA     

    10 GINS Tara - WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAAN         

    29 VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V      
     

    07/07/2011 ELEWIJT (VB) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    08-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/07/2011

    vwf.JPG








    Donderdag 7 juli - Vrasene (9120)

    TTC 7-7-11-vrasene 197.JPG
        Winnaar Catg.A Luc De Duytsche en winnaar Catg.C Gaetan Debroux.
    TTC 7-7-11-vrasene 201.JPG
    A/C-reeks
    1 Luc DE DUYTSCHE
    2 Steven Arits
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 Rik Thijs
    5 Gaetan Debroux (1C)
    6 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    7 Peter Maes (Bornem)
    8 Christof Janssens
    9 Stein Vermeulen (Nieuwkerken)
    10 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    11 Raf Martens
    12 Alex Goossens (Vrasene)
    13 Stefan Adriaenssens (Burcht)
    14 Jef Paeshuyse
    15 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    16 Kris Van Grieken
    17 Kristof Muys
    18 Dirk De Schrijver
    19 Tom Hermans
    20 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    21 Steven De Maeseneer
    22 Benny Van Buynder (Bornem)
    23 Kurt De Rijck
    24 Luc D'Hooghe
    25 Dave De Swert
    26 Ben Suykerbuyck (Essen)
    27 Benny Fets
    28 Michael Van De Casteele (Bazel)
    29 Tom Saeys
    30 Franky Weemaes (Melsele)
    VWF 7-7-11-vrasene 002.JPG
                                   De start te Vrasene van de Catg.A en C.
    VWF 7-7-11-vrasene 044.JPG
                              De 10 koplopers met o.a. Kristof Wielfaert.
    VWF 7-7-11-vrasene 061.JPG
                                                  De laatste kilometer.
    VWF 7-7-11-vrasene 174.JPG
                 De spurt in de Catg.A gewonnen door Luc De Duytsche.
    VWF 7-7-11-vrasene 177.JPG
                               Aankomst winnaar Catg.C Gaetan Debroux.
    VWF 7-7-11-vrasene 178.JPG
                              Aankomst van Sammy Bogaert uit Kalmthout.
    VWF 7-7-11-vrasene 179.JPG
                                    Aankomst van Stefan Adriaenssens.
    VWF 7-7-11-vrasene 180.JPG
    VWF 7-7-11-vrasene 183.JPG
                                    Aankomst van Benny Van Buynder.
    VWF 7-7-11-vrasene 193.JPG

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    08-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    07-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 09/07/2011 - GENTLEMENKOERS TE ST.GILLIS-WAAS

    Beste Wielertoerist en Wielerfanaat,

    Het bestuur van KWSC Vooruit St.Gillis Waas heeft de bijzondere eer , U allen uit te nodigen tot de deelname aan de wielerwedstrijd voor Gentlemenen .

    "Memorial Marcel Goddaert" heeft plaats op de wijk Het Kalf te St.Gillis Waas op Zaterdag 9 juli a.s.

    De wedstrijd staat open voor iedere wielerliefhebber die niet in het bezit is van enige vergunning ABCD.

     

    De inwoners van Groot St.GIllis Waas strijden voor de kampioenstitel van Groot St. Gillis Anno 2011.

    Kampioenentrui en medailles zijn voorzien

    Alle koersformaliteiten in de basisschool "De Eeckberger" Eeckbergstraat 10 vanaf 13u00.

    Vertrek van de wedstrijd 14u00

    41.3 Km over 7 ronden van 5,9 Km

    Inschrijvingsgeld €10, (verzekering) 5€ terug + consummatie na terugbrengen van her rugnummer. Er zijn eveneens nog geldprijzen voorzien.

     

    Allen van harte welkom en alvast veel succes

      

    Bron: Gilbert De Paepe

    07-07-2011 om 15:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/07/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GLENN DE WOLF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    De Wolf Glenn KOP 2011 1.png    Demeter Renaat KOP 2011.jpg    Dullaert Werner KOP 2011.jpg

            Glenn De Wolf                 Renaat Demeter               Werner Dullaert

    Woensdag 6 Juli 2011 – ST.GILLIS-WAAS (9170)

    Cat A/B:

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.Luc De Duytsche

    3.Peter Neels (Kruibeke)

    4.GLENN DE WOLF (Hamme, winnaar cat. A)

    5.Jonas De Vlieger

    6.Bert Dockx 7.Ben Suyckerbuyck (Essen) 8.Kevin Vleurinck 9.Paul Rooseparck 10.Maarten Burm 11.Jarno Verhofstadt 12.Jens Daems 13.Philippe Van Opstal 14.Dave Paeshuyse 15.Tom Van Laethem 16.Vincent Maes 17.Vincent Brunel 18.Jef Paeshuyse 19.Pascal Vernimmen 20.Robin Callenteur

     

    Cat C/D:

    1.Dirk Van Capellen (Bierbeek, winnaar cat. C)

    2.Herman Proost (Turnhout, winnaar cat. D)

    3.Patrick Vanhoolandt

    4.Stefan Adriaenssens (Burcht)

    5.Rudy Drapier

    6.Patrick Tas 7.Peter Kerckaert 8.Luc Verwimp 9.Philip Lampaert 10.Ludwig Gladines 11.Didier De Lannoy 12.Matti De Baat 13.Peter Mol 14.Fabien Hanssens 15.Dirk De Pauw (Beveren) 16.Franky De Tremerie 17.Jerry De Reuse 18.Franky Weemaes (Melsele) 19.Rudi Geeraert 20.Olivier Vaerewyck

     

    Cat E:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Jan Van Den Brande

    3.Rudy Van De Velde

    4.Danny De Coninck

    5.Wim De Waal

    6.Henri Michielsen 7.Geert Smet (St.Niklaas) 8.Serge De Wever 9.Geert Roegiers 10.Marc Couckuyt 11.Etienne Claus (Waasmunster) 12.Patrick Buyens 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 14.Martin Durant 15.Philippe Lacquet 16.Peter Lameire 17.Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

     

    Cat F1/F2:

    1.Jan Van Hove (winnaar cat. F1)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    3.Herman Van Den Borre

    4.Marcel Poelmans

    5.François Coppers (Lokeren)

    6.Jozef De Naeghel 7.Hendrik Scheirlinckx 8.Paul Hunninck 9.Noël Rogge 10.Chris Somers 11.Roland Messeman 12.Marc Dams 13.Luc Roelandt 14.Dirk Blommaert (St.Niklaas) 15.Emmanuël De Loor 16.Helmuth Tas 17.Eric Van Pottelberg (Sinaai) 18.Tony Baudonck 19.José Hoebeke 20.Dirk Caekebeke

     

    Cat G:

    1.Felix Luyten

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Luc Snels

    4.Etienne Van Hecke

    5.Marc Vervondel

    6.Roger Hoof (St.Niklaas) 7.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 8.Theo Coudyzer 9.Geert Oosterbosch 10.Luc Meheus

     

    Cat G+:

    1.WERNER DULLAERT (Sint-Gillis-Waas)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Roger De Breuker

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Jos Kloeck

    6.Bernard Matthyssens 7.Daniel Meirlaen 8.Herman Dias 9.Armand Mols 10.Gerard Devleeschauwer

     

    Cat G++:

    1.Pierre Jacobs

    2.Raf Luyckx (Belsele)

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.René Colman (St.Niklaas)

    5.Edward Battersby

    6.Jasmien De Boeck 7.Daniel Cornu 8.Daniël Jooris 9.Daniël Nuytinck 10.Trevor Fenwick

    07-07-2011 om 15:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 06/07/2011 SINT NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 03h38min

    80° GROTE PRIJS STAD ST NIKLAAS - Aantal deelnemers: 83

    1.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.PEETERS Kevin - LANDBOUWKREDIET

    3.VAN GENECHTEN Jonas - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE

    4.A HANSON KENNETH - JELLY BELLY

    5.NIELSEN philipp - VISION TEAM

    6.VANLANDSCHOOT James - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    7.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.PEELAERS Jeff - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    9.BENNETT SAM - AN POST SEAN KELLY

    10.STENUIT Robin - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE

    19.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    22.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    26.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    30.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    31.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    38.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    43.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    47.HEYNS Kristoff uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    52.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    53.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    56.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    58.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    61.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    71.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    06/07/2011 HERENTHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h26min
    Aantal deelnemers: 136
    1 MCLAY Daniel (OMEGA PHARMA LOTTO)
    2 VAN DER WEIJST GEERT (TWC HET SNELLE WIEL)
    3 DE HAAN JESSE
    (WV DE IJSELSTREEK)
    4 GEERTS Frederik (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    5 DE BOER JORIS (WV ALCMARIA)
    6 VAN KESSEL Corne (TELENET FIDEA)
    7 WERST Raymond (PPL Belisol C T)
    8 MERTENS Robin (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    9 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    10 NICHOLS David (TEAM VAN EYCK SPOTR WAMBEEK)
    15 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    41 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten (PWC ALIPLAST)
    71 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    98 VAN ROMPAY Hervé uit Kessel (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)

     

    06/07/2011 BRAKEL (O) - Juniores - 94 km - 02h20min
    Aantal deelnemers: 79
    1 RASSCHAERT Kevin (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    2 DE MEYERE Jens (THOMPSON) op 20"
    3 PIETERS Laurent
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 DULT Jasper (THOMPSON)
    5 PYFFEROEN Rens (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    6 SLEEUWAGEN Robin (THOMPSON)
    7 DELBAERE Tijs (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    8 SIMON Kenn (JONGE RAKKERS VOLLEZELE) op 2’12"
    9 VERBEKEN Cedric
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 CALLAERT Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 2’35"
    33 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    48 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    62 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke
    (CUBE-FINTRO CT)

     

    06/07/2011 DIKKEBUS (W) - Juniores - 86,4 km - 02h08min
    Aantal deelnemers: 52
    1 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 2"
    3 SOENENS Alessandro
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 5"
    4 VERMEIRE Jordy
    (K.V.C. DEINZE VZW)
    5 CRAEYMEERSCH Brecht
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 7"
    6 CAUWELIER Glenn
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 PAUWELS Nills (JONGE RENNERS ROESELARE) op 10"
    8 DELTOMBE Kevin
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 25"
    9 SLABINCK Indiana
    (AVIA CYCLING TEAM)
    10 PARENT TOM
    (US RONCQUOISE) op 30"

     

    06/07/2011 DIKKEBUS (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h41min
    Aantal deelnemers: 49

    1.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.PLOVIE Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DHONT Seppe - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    6.LOY Antoine - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7.VANNEVEL Tuur - JONGE RENNERS ROESELARE

    8.BOSMANS Arne - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 8"

    9.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’17"

    10.DE POORTER Maxime - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

     

    06/07/2011 SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h39min
    Aantal deelnemers:

    1.LUYCKX Brent - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.DE RIJCK Mathias - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 1’42"

    3.DE PLUS Laurens - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4.DROESBEKE Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.DE KEULENAER Joris - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM op 2’15"

    7.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE SY Vincent - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9.DEOLET Kenny - WIMI-GAMES-ST MARTINUS CT KERKSKEN

    10.WYTINCK Gianni - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN

    11.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    17.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    06/07/2011 WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    07-07-2011 om 15:18 geschreven door kenny


    06-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 06/07/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Walter Meseure en Jef De Batist vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    5 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Gans de rit reden Dirk Trogh en Jef De Batist op kop en dat ondanks de stevige zuidwesten wind.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 125 Km, het gemiddelde was goed voor 34,3 Km/h.

    Reden mee vandaag : Jef De Batist , Dirk Trogh , Walter Meseure , Marc Smet en Werner Van Der Weken.

    06-07-2011 om 20:57 geschreven door kenny


    05-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 05/07/2011 BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 69

    1.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    2.DIERICKX Steve - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 3"

    3.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 4"

    4.VERHOEVEN Kenneth - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 16"

    5.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 25"

    6.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7.DE HAAN JESSE - WV DE IJSELSTREEK

    8.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    10.VAN CAUWENBERGHE Christophe - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    12.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    21.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 40"

    22.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    27.ROSCAM Andy uit Willebroek - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    47.CLEMENT Pieter uit Zele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    49.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    54.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 2’30"

     

    05/07/2011 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 02h23min
    Aantal deelnemers: 103

    1.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 3"

    3.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4.MUYS Kristof - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6.VERVERKEN Gerdy - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7.VANMAEKELBERGH Patrick - CYCLING TEAM GRILLHUISJE

    8.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.0´SHEA Glenn - NORWOOD

    10.VERHAEGHE Kengy - CYCLING TEAM VERMEEREN

     

    05/07/2011 Aywaille - Klimkoers/course de côte – Juniores - 100 km - 02h42min
    Aantal deelnemers: 128

    1 PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2 VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 17"

    3 VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 24"

    4 HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5 D'HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE op 27"

    6 CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 32"

    7 STERCKX Lowie - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8 TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT

    9 JAUREGUI Quentin - VC LA POMME MARSEILLE op 38"

    10 VAN ROOY Kenneth - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 42"

    60 MICHILS Sander uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 14'31"

    05/07/2011 Aywaille - Klimkoers/course de côte – Nieuwelingen - 71,7 km - 01h56min
    Aantal deelnemers: 157

    1 VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’07"

    3 HONIGH Nino - WV de Jonge Renner op 2’09"

    4 VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’45"

    5 VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 2’48"

    7 HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 2’57"

    8 QUAEDVLIEG Lars - WC Midden Limburg op 3’08"

    9 DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE op 3’20"

    10 PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’22"

    14 WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 4’42"

    76 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 9’58"

    89 PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 12’22"

     

    05/07/2011 BRUGGE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren - hmin
    Aantal deelnemers:

    05/07/2011 HULSHOUT (A) - Piste - Jeugd - Met motoren - Dames Jeugd & Heren Junioren
    Aantal deelnemers:

     

    05/07/2011 PEER (LB) – P.K. Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    05-07-2011 om 22:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO’S SCHAAL SCHOETERS BEVEREN - ELITE Z.C. & BELOFTEN
    FOTO’S SCHAAL SCHOETERS BEVEREN - ELITE Z.C. & BELOFTEN
    VAN MAANDAG 04/07/2011

    WBV 4-7-11-beveren 095.JPG
    De
    spurt tussen Guy Smet en Gunter Sterck, gewonnen door Guy Smet die
    voor de 2de maal de Schaal Schoeters op zijn naam schrijft.
    WBV 4-7-11-beveren 096.JPG
       Dit was het verschil tussen de 2 koplopers en het verbrokkelde peloton.
    WBV 4-7-11-beveren 097.JPG
    Spurt voor de 3de plaats met rechts Nicolas Vereecken en Thomas Ongena.
    WBV 4-7-11-beveren 101.JPG
                            Aankomst Kristof DHollander uit Stekene.
    WBV 4-7-11-beveren 102.JPG
    WBV 4-7-11-beveren 105.JPG
                          Aankomst Moreno De Pauw en Robby De Roos.
    WBV 4-7-11-beveren 116.JPG  WBV 4-7-11-beveren 108.JPG
                   Michiel Dieleman uit Hamme.                                                      Aankomst Matthias Ongena uit Zele.
    WBV 4-7-11-beveren 114.JPG  WBV 4-7-11-beveren 109.JPG
              Fredje Penne had blijkbaar grote dorst.                           Aankomst Stijn Mettepenningen uit Hamme.                                     
    WBV 4-7-11-beveren 046.JPG  WBV 4-7-11-beveren 068.JPG
    WBV 4-7-11-beveren 050.JPG
                  Doortocht peloton te Beveren voor de plaatselijke ronden.
    WBV 4-7-11-beveren 043.JPG
                   Gunter Sterck klaar kijkend en steeds vooraan te vinden.
    WBV 4-7-11-beveren 039.JPG
                        Doortocht te Beveren met Guy Smet allert vooraan.
    WBV 4-7-11-beveren 033.JPG WBV 4-7-11-beveren 019.JPG
    WBV 4-7-11-beveren 012.JPG WBV 4-7-11-beveren 009.JPG
                              Doortocht te Grembergen.                                                                  Gunter Sterck uit Klein-Sinaai.
    WBV 4-7-11-beveren 007.JPG WBV 4-7-11-beveren 006.JPG
                                                                                                                                         Thomas en Matthias Ongena


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    05-07-2011 om 16:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL MTB TEAM

    PAAL / BERINGEN – FLANDERS CUP 2011

     

    De tweede manche van de Flanderscup ging het weekend van 25 en 26 Juni door in Paal, een nieuwkomer in het circuit. De organisatoren hadden er een mooie ronde uitgestippeld, maar kregen weinig medewerking van de weergoden. De voorbije week regende het namelijk veel, waardoor het voor vele renners een zware en technisch lastige wedstrijd werd. Per geluk bleef het zondag wel droog en werd het parcours in de loop van de dag beter berijdbaar, in tegenstelling tot zaterdag waar de kids nog in de zware modder en regen moesten rijden.

     

    KIDS

    Zoals gezegd reden de kids hun wedstrijden op zaterdag. Veel volk was aanwezig, want op dit parcours werd er de voorbije woensdag ook al een nationale training georganiseerd voor de youngsters, waar ook veel volk op kwam dagen. Spijtig genoeg was het zaterdag slecht weer, al kon dat het enthousiasme van de kleine mannen niet drukken

     

    De Graeve Jason:

    Miniemen 10 en 11 jaar: Jason De Graeve was goed gestart maar werd gehinderd zodat hij de eerste ronde op plaats 22 reed op 36 deelnemers. In ronde 2 kwam hij reeds door op plaats 7 en mocht zelfs spurten voor plaats 6, met als resultaat een knappe 7de plaats.

     

    De Graeve Brian:

    Aspiranten 12 jaar kampioenschap van Vlaanderen: Brian De Graeve behaalde in de kidstrophy te La Reid knap de 5de plaats. In Paal op een prachtig technisch parcours kwam hij in de eerste ronde door op plaats 6. Maar een zware val in de tweede ronde zorgde ervoor dat Brian terug als laatste moest vertrekken met veel averij aan de fiets. Uiteindelijk behaalde hij toch nog een knappe 9de plaats.

     

    Nico Polfliet:

    Na problemen met de knie en de ribben is Nico Polfliet toch van start gegaan en eindigde op plaats 17 op 33 deelnemers.

     

    FUNKLASSE

    Zondagmorgen ging de funklasse van start, voor hen was het parcours nog niet veel opgedroogd. Techniek kwam dan ook erg goed van pas en dit zou Robin Porters wel even tonen, met groot machtsvertoon en technisch meesterschap reed hij ver voorop en behaalde zo zijn zoveelste overwinning van het seizoen voor Cristael. De mannen van Vanomobil met Filip Van Hecke voorop reden ook zeer goed, Filip werd zelfs heel knap vierde. Er had misschien zelfs wel meer ingezeten moest hij een betere startpositie gehad hebben.

     

    Filip Van Hecke:

    Moest achteraan starten wegens geen deelname in Pepingen en dus vol gaan in het vertrek. Filip reed de eerste ronde à block en maakte van elk gaatje gebruik om op te schuiven. Na een ronde op adem komen ging hij vol de 2 laatste ronden aan en kwam uiteindelijk als 4de over de streep. “Een resultaat waar ik heel blij mee was wetende dat er met een goede startpositie misschien nog wel meer inzat”, aldus Filip Van Hecke.

    Vanomobil 03-07-2011 P1010808.JPG Vanomobil 03-07-2011 P1010809.JPG
    Vanomobil 03-07-2011 P1010810.JPG Vanomobil 03-07-2011 P1010811.JPG
    Vanomobil 03-07-2011 P1010812.JPG Vanomobil 03-07-2011 P1010813.JPG
    Vanomobil 03-07-2011 P1010814.JPG

    Glenn Everaert:

    Bij de start reed Glenn Everaert pas als voorlaatste het bos in en moest dus proberen om zoveel mogelijk renners in te halen. Alles ging goed tot halfweg de laatste ronde maar was toen volledig leeggereden. Uiteindelijk na een heel zware wedstrijd een 34ste plaats behaald.

     

    Ivo Van Landeghem:

    Zondag was het niet goed met Ivo Van Landeghem, meteen een slechte start en het draaide niet goed rond. Rond de 40ste plaats aangekomen.


    ELITES & BELOFTEN

    Als laatste gingen opnieuw de Elites en Beloftes van start met Davy Huygens, Maarten Wauters en Jeroen Van De Vijver voor het Vanomobil team. Huygens vond hier wel een parcours naar zijn smaak, al zou hij wel zeer zwaar moeten uithalen om thuisrijder Jimmy Tielens te kunnen kloppen. Tielens is namelijk goed op dreef en reed op zijn trainingsparcours, tegenstanders zouden van goede huize moeten komen om het hem moeilijk te maken. Over het algemeen waren er vrij weinig renners aan de start, maar er stonden wel grote namen paraat met o.a. Patrick Gaudy, Jörgen Flion, Jonas De Backer en Fabrice Mels. De wedstrijd werd zoals verwacht gedomineerd door Tielens, enkel Gaudy kon weerwerk bieden. Davy Huygens verging het echter minder goed, hij sukkelde met de rug en kon weinig macht zetten. Uiteindelijk eindigde hij op een toch nog mooie zevende plaats. Ook Maarten Wauters verging het niet zo goed, hij viel in de eerste en tweede ronde en was het zelfvertrouwen even kwijt. Gelukkig ging het stelselmatig beter en kon hij toch nog wat opschuiven, om uiteindelijk op de tiende plaats te eindigen. Jeroen Van De Vijver had materiaalpech maar kon de wedstrijd toch nog uitrijden, hij eindigde op de 13de plaats. Zoals verwacht ging Jimmy Tielens met de zege aan de haal voor Patrick Gaudy.

     

    Huygens Davy:

    "Na een mindere wedstrijd in Boom hoopte ik in deze tweede Flanderscup opnieuw een beetje hoger in het klassement te eindigen. Ik ging als tweede van start na een zeer sterke Jimmy Tielens. Hevige rugpijn zorgde ervoor dat ik niet ten volle mijn krachten kon gebruiken, uiteindelijk was ik blij dat ik de finish zag want ik speelde met de gedachte om de wedstrijd vroegtijdig te beëindigen”, aldus Davy Huygens.

    Vanomobil 03-07-2011 paal beringen 048.jpg  Vanomobil 03-07-2011 paal beringen 049.jpg Vanomobil 03-07-2011 paal beringen 050.jpg

    Vanomobil 03-07-2011 P1010815.JPG
    Maarten Wauters
    :

    Na een vroege valpartij liep het voor Maarten Wauters voor geen meter in de eerste wedstrijdhelft en bijkomende maagproblemen zorgde ervoor dat hij even aan opgeven dacht. De tweede wedstrijdhelft ging het steeds beter en vond uiteindelijk het goed ritme. Door nog enkele renners op het einde in te halen kon hij toch nog op de tiende plaats eindigen.

    Vanomobil 03-07-2011 paal beringen 040.jpg 

    Van De Vijver Jeroen:

    Na die eerste snelle ronde probeerde Jeroen Van De Vijver het juiste tempo te vinden maar dit lukte niet echt, pas in de derde ronde kwam hij er door en kon eindelijk weer wat plaatsen goedmaken. Maar toen sloeg het noodlot toe, op een technisch klimmetje verloor hij zijn achterwiel met als gevolg ook de remschijf krom. Nadat hij de materiaalpost was ingereden heeft Jeroen de wedstrijd gewoon uitgereden.

    Vanomobil 03-07-2011 paal beringen 041.jpg 

    MASTERS 1

    De Masters 1 vertrokken enkele minuten na de Elites en in deze reeks deed Peter Douha sinds lange tijd opnieuw mee. Hij was 6 weken out door ziekte en kon zo niet trainen, maar omdat hij toch nog zijn seizoen wat kleur wilde geven in de tweede seizoenshelft met de Flanderscup, moest hij hier starten om zijn goede startpositie te behouden. Resultaat mocht er dus niet verwacht worden, een goed gevoel achteraf overhouden was veel belangrijker. En ook was het uitkijken naar de andere Masters van Vanomobil David Hayen en Davy Thienpont, want zij waren de voorbije weken reeds goed op dreef. De reeks werd van bij de start gedomineerd door een uiterst sterke Maes, die op 6 Elites na iedereen inhaalde van de reeks die 2 minuten voor hun startte. Peter Douha reed uiteindelijk een zeer goede wedstrijd ondanks zijn mindere conditie. Hij kreeg het op het einde wel wat moeilijk en moest Donné voor laten gaan voor de derde plaats, maar eindigde dus op een hele knappe vierde plaats. Tweede werd Belgisch kampioen Jacobs. David Hayen eindigde uiteindelijk als 9de.

     

    Peter Douha:

    “Om gezondheidsredenen ben ik 6 weken buiten strijd geweest en in deze periode stond enkel rust (niet fietsen) op het programma. Deze week terug de trainingen hervat en overleven was dan het enige doel. Het was tenslotte een vraagteken hoe deze wedstrijd voor mij zou verlopen. Toch wou ik hier deelnemen om een goede startpositie in de Flanders Cup te behouden”, aldus Peter Douha.

    Peter Douha startte erg sterk en reed als 2de het bos in na Maes. Na 1 ronde reed Douha uiteindelijk in 4de stelling en dat bleef zo een tijdje totdat Gerrit Delfosse problemen kreeg met de voorderailleur en een valpartij. Na halfweg wedstrijd passeerde Marc Donné hem en was het proberen om de 4de plaats veilig te stellen, wat Peter Douha dan ook lukte en dit na een lange periode van rust.

    Vanomobil 03-07-2011 paal beringen 042.jpg      Vanomobil 03-07-2011 paal beringen 051.jpg

    David Hayen:

    Bij de start kon David Hayen rond de 9de plaats het bos indraaien en op dit parcours was dat zeker nodig door het moeilijk inhalen. Dit bleef zo de hele wedstrijd duren tot aan de finish ondanks dat hij de laatste ronde had moeten overleven op karakter. David was na de wedstrijd stik kapot maar wel zeer blij met zijn 9de plaats.

    Vanomobil 03-07-2011 paal beringen 044.jpg 


    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking: Kenny Janssens

    05-07-2011 om 16:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2010

    Maandag 04/07/2011 BEVEREN (SCHAAL SCHOETERS) (O) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 144 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke - ALIPLAST PWC

    2.STERCK Gunther uit Klein-Sinaai - ARTEVELDE WSV

    3.VANDRIESSCHE Dieter - DEERLIJK GAVERZICHT MATEXI

    4.CORNELIUSSEN Kalle - BLUE WATER CYLING TEAM

    5.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL BOFROST PRORACE

    6.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OYYTA-EIJSSEN-ACROG

    7.MARTENS Valentijn uit Stekene - WAASLAND WIELERTEAM

    8.VAN SPEYBROECK Bart - ARTEVELDE WSV

    9.KONING Peter - RUCANOR LINE C.T.

    10.VANDAELE Philip - COLBA MERCURY DOURPHONE

    11.VAN STEENBERGEN Jori uit De Klinge - PROFEL BOFROST PRORACE

    15.WIELANDT Sven uit Beveren - PAREIN ROGELLI

    16.DHOLLANDER Kristof - ALIPLAST PWC

    23.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER C.T.

    24.DE ROOS Robby uit Moerbeke - ARTEVELDE WSV

    27.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL BOFROST PRORACE

    32.D`HONDT Bram - ALIPLAST PWC

    36.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER C.T.

    37.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI BIKES CT

    42.SMET Jochem uit Kemzeke - HOBOKEN WAC TEAM

    43.VAN HOVE David uit Beverlo - ILLI BIKES CT

    46.DE RIDDER Glenn uit Stekene - DEERLIJK GAVERZICHT MATEXI

    50.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - ANTWERP BICYCLE CLUB

    52.AURIMAS Varna - ALIPLAST PWC

    60.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM

    72.VERBEKE Stijn uit Sinaai - HOOP OP ZEGEN BEVEREN

    73.PENNE Stijn - PAREIN ROGELLI

    75.NIJS Mattias uit Nieuwkerken - ALIPLAST PWC

    76.VAN HESE Stijn uit Belsele - WAASLAND WIELERTEAM

    77.DE MOL Bram uit St.Pauwels - WAASLAND WIELERTEAM

    86.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - HOBOKEN WAC TEAM

    97.GIDE Stijn uit Lokeren - PAREIN ROGELLI

    107.DE RIJCK Joeri uit Kruibeke - ANTWERP BICYCLE CLUB

    111.MAES Vincent uit Stekene - HOOP OP ZEGEN BEVEREN

    113.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI BIKES CT

    117.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI BIKES CT

    119.VAN STEENLANDT Geoffrey uit Haasdonk - HOOP OP ZEGEN BEVEREN

    120.PERSOON Joeri uit Stekene - SOENENS CONSTRUKT GLAS

    122.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - HOBOKEN WAC TEAM

    132.DIELEMAN Michiel uit Hamme - WAASLAND WIELERTEAM

    133.CALLEBAUT Kevin - ALIPLAST PWC

    134.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - HOBOKEN WAC TEAM

    135.MICHILS Tom uit Moerbeke - WAASLAND WIELERTEAM

    145.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - ARTEVELDE WSV

    147.PENNE Frederik - PAREIN ROGELLI

    149.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - ARTEVELDE WSV

    155.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - HOOP OP ZEGEN BEVEREN

    159.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - ANTWERP BICYCLE CLUB

    160.GEERTS Domien uit Breendonk - RUPELSPURTERS BOOM

     

    04/07/2011 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 49

    1.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.REYNVOET Niels - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    3.DESMET Jani - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    5.BALCAEN Wesley - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    6.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7.BLONDEEL Charlie - CYCLING TEAM VERMEEREN

    8.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS

    9.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO

    10.VANLUCHENE Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

     

    04/07/2011 DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 02h37min

    Aantal deelnemers:

    1.ROWE LUKE - 100% ME

    2.DE HAAN JESSE - WV DE IJSELSTREEK op 16"

    3.MC EVOY JONHATHAN - MOTORPOINT

    4.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    5.ROWSELL ERICK - 100% ME op 33"

    6.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    7.REMORY Stijn - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 1’10"

    8.BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.NECKEBROECK Sven - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    10.ISRAEL Pieter

    15.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST op 2’24"

     

    04/07/2011 WATERVLIET (O) - Dames Elite - 88 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 49

    1.CEULEMANS Dunja - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL

    3.NOBUS Anja uit Waadamme - GKV CYCLING TEAM

    4.DE BAAT Kim - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    5.VEKEMANS Anisha - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    6.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 2’11"

    9.THIJS Katrien - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM

    10.ACCOE Joyce - ARDILLES CYCLING TEAM

    12.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    23.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

     

    04/07/2011 WATERVLIET (O) - Dames Jeugd - 59 km - 01h40min

    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 23

    1.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM op 10"

    4.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER

    5.STOUGJE Chanella - RWC Ahoy

    6.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.DE JONG Demi - RSC Zuidwesthoek

    9.VERHAEST Sara - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.DE JONG JAMIE - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    18.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Dames Juniores - Aantal deelnemers: 24

    1.DE JONG Thallita - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2.CORTHOUT Shauni - HOBOKEN WAC TEAM

    3.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST

    5.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    6.COPPENS KRISTEN - ZUIDWESTHOEK

    7.ROCKX Simone - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8.VERLINDEN Julie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    9.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.ARNOUTS LAUREN - WV DE JONGE RENNER

    15.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

     

    Zondag 03/072011 – AUBANGE – Elite z.c. – 124,6 km – 02h46min

    Etappe 4 – ARDEN CHALLENGE - Aantal deelnemers: 68

    1 PLAICE Ker (Can) - DE VOLHARDING    

    2 SCHELLEVIS Rutger - DE WAARDRENNER op 4"

    3 NANNI Nasario - LOTTO BODISOL PCW           

    4 IMMING Bram - WV NOORD HOLLAND op 20"

    5 BOSTERS Jurriën - WV DE JONGE RENNER

    6 DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW

    7 GEROMBOUX Arnaud - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES
    8 STASSEN Julien - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO  

    9 DE KORT Bram - WV DE JONGE RENNER

    10 BREENERS Stefan - DE VOLHARDING

    05-07-2011 om 13:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/07/2011

    vwf.JPG








    Maandag 4 juli - Humbeek (1851)

    A/C-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Bruno Bruyere
    3 Jurgen Diependaele
    4 Tom Leysen
    5 David Motte
    6 Tom Penninckx 7 Frank Geets 8 Christophe De Grom 9 Pieter Vette 10 Kevin Selleslagh 11 Dirk De Schrijver 12 Danny Borremans 13 Kevin Van Den Cruijce 14 Frederik Albrecht 15 Dirk Campion 16 Edwin De Wit 17 Dominique Geldolf 18 Stefan Verhaeghe 19 Jimmy De Paepe 20 Gunter Biesemans

     

    D/E-reeks
    1 Dirk DE BONDT
    2 Dirk Van Hove
    3 Eddy Vermeir
    4 Danny De Coninck
    5 Danny De Backer
    6 Antoine De Caboter 7 Jan Moreels 8 Rudy Berwart 9 Etienne Claus (Waasmunster) 10 Mark Vertommen 11 Alain De Schepper 12 Patrick Convents 13 Johny Van Holen 14 Kris Schockaert 15 Kim Putteman 16 Albert Van Hie 17 Chris Somers 18 Yves Loncke 19 Marcel Poelmans 20 Serge De Bilde


    05-07-2011 om 13:29 geschreven door kenny


    04-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 03-04-2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Marc Borghgraef vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    26 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen. De wind zat op de kop naar Walsoorden en er werd bij momenten goed rondgedraaid door 8 à 10 renners. Zo'n 3 kilometer van het keerpunt te Walsoorden reden 3 renners een eindje voorop met als gevolg dat de groep in 2 scheurde, in schuifjes ontstond een kopgroep van 10 renners gevolgd door een groep van 13 renners. De kopgroep bestond uit Dirk Trogh, Gerrit Van Der AA, Wim Ryckaert, Theo De Prekel, Joris De Jongh, Guy De Jongh, Stefan Adriaenssens, Marc Borghgraef, Peter Neels en Jeroen Goudket. De achtervolgende groep bestond uit Jef De Batist, Dave Waelkens, Koen Van Laere, Bert De Coster, Wim Kras, Chris Heirwegh, Eelco Smet, Gerrit Smet, Dirk Bryssinckx, Bart Cant, Peter Flach, Wim Lagae en Kenny Janssens. Vooraan bleven ze beuken en nu met de wind in de rug richting Doel, de achtervolgers zagen de kopgroep enkel maar verder en verder wegrijden met als gevolg dat 4 renners een lange tijd voor de 2de groep reed. Het waren Jef De Batist, Eelco Smet, Peter Flach en Bart Cant, zij werden terug ingehaald net voor de Zorgdijk te Emmadorp. Het was deze renners niet gelukt om bij de kopgroep te geraken, vooraan bleef het ook niet samen en in de finale geraakten Joris De Jongh, Gerrit Van Der AA en Dirk Trogh nog weg. Zij mochten het gaan uitmaken wie de sterkste was op 'DEN DIJK'. De achtervolgers bleven ook niet te samen en uiteindelijk bleven nog 8 renners over met name: Kenny Janssens, Peter Flach, Koen Van Laere, Wim Kras, Dirk Bryssinckx, Wim Lagae, Jef De Batist en Dave Waelkens.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 39,6 Km/h vanaf Buyl Sport voor de achtervolgende groep. Met de extra lus naar Haasdonk, Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 112 Km.
    Reden mee: Dirk Trogh , Wim Ryckaert , Joris De Jongh , Marc Borghgraef , Gerrit Van De AA , Chris Heirwegh , Guy De Jongh , Stefan Adriaenssens , Gerrit Smet , Dirk Bryssinckx , Bart Cant , Koen Van Laere , Wim Kras , Jan Vlegels , Romain Vercauteren , Peter Flach , Peter Neels , Eelco Smet , Jeroen Goudket , Jef De Batist , Dave Waelkens , Bert De Coster , Stein Vermeulen , Theo De Prekel , Wim Lagae en Kenny Janssens.

    PS Stein Vermeulen lekke band op weg naar Walsoorden.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    04-07-2011 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Junioren

    Vrijdag 1/7 Tielrode

    Huybrecht Michael
    Matthijs Drumont - Materiaal pech


    Zaterdag 2/7 Bornem - 24 dln.

    Huybrecht Michael – 22ste

     

    Nieuwelingen

    Zaterdag 2/7 Kampenhout - 81 dln.

    Van Hooydaonck Nathan – 3de

    Goossenaerts Auren – 32ste

    Baert Atlas – 59ste (eerste koers uitgereden)

     

    Herenthout

    Verscheuren Steve door valpartij gehinderd, nog alles op alles gezet om bij het peloton te geraken maar niet gelukt. Volgende keer lukt dit vast wel.
    Frederik Drumont - 4 ronden

     

    Zondag 3/7 Laplagne 121 deel.

    Vorselmans Jan – 30ste

    Vercauteren Stef – 37ste

    Van Riel Brent – 52ste

    Van De Plas Jelle – 105de

    Van Hooydonck Dante – 107de

     

    Mol Rauw 72 deel.

    Waterschoot Django – 26ste

    Leeman Emmanuel – 38ste

    Anthonissen Michiel en De Ost Jarne kregen materiaal pech.

     

    Aspiranten

    Zaterdag 2/7 Bassevelde

    12 jaar - 18 dln.

    Van Houte Gerben – 4de

     

    13 jaar - 42 dln.

    Commissaris Robbe – 6de

    Boden Jarne – 13de

    Konings Frits – 35ste

    Vaerewijck Bram – 40ste

     

    14 jaar Reeks A - 36 dln.

    Vercauteren Toon – 15de

    Vande Bosch Jordi – 16de

    De Kever Gerben – 26ste

     

    Zondag 3/7 - Heist Op Den Berg

    12 jaar - 31 dln.

    Scoponi Dante – 2de

    Baert Ajax – 7de

    Van de Bosch Toon – 9de

    Michielsen-Stevens Sarah – 13de

    Van Gils Maxim – 15de

    Smits juno – 26ste

    Smits Rune – 28ste

     

    13jaar Reeks A - 30 dln.

    Van Steensel Mats – 10de

    Arnouts Brent – 13de

    Van Staeyen Maarten – 16de

    Paelinckx Matthijs – 28ste

     

    13 jaar Reeks B – 26 dln.

    Beck Cedric – 2de

    Pauwels Tijl – 3de

    Milliau Vince – 4de

    Van De Bosch Vicktor – 6de

    Styenen Reno – 12de

    Tielmans Jente – 19de

     

    14 jaar - 45 dln.

    Van Tilborgh Brent – 8ste

    Corthout Geoffrey – 26ste

    Michielsen-Stevens Brent – 36ste
    WAC 04-07-2011 getimage2CA2YD452.jpg WAC 04-07-2011 getimage2CA4G7F9U.jpg
                                      Cedric Beck werd 2de
    WAC 04-07-2011 getimage2CAF90ALU.jpg WAC 04-07-2011 getimage2CAE3VQLN.jpg

    Miniemen

    Zondag 3/7 Herzele

    Apers Indy - 19de tijdrit - 18de wegwedstrijd (18de totaal)

    WAC 03-07-2011 Angelo proeven.jpg WAC 03-07-2011 Angelo proeven2.jpg
                                                                                    Proeven voor Angelo
    WAC 03-07-2011 Angelo tijdrit2.jpg WAC 03-07-2011 Indy wedstrijd.jpg
                                     Angelo tijdrit                                                                                       
    WAC 03-07-2011 Indy1.jpg WAC 03-07-2011 Indy2.jpg
                                                                                                    Indy Apers
    WAC 03-07-2011 Jado podium1.jpg WAC 03-07-2011 Jado podium2.jpg
                                                                                   Podium met Jado Bleyenberg
    WAC 03-07-2011 Jado tijdrit.jpg WAC 03-07-2011 Jado wedstrijd.jpg
                                                                                           Jado Bleyenberg
    WAC 03-07-2011 Jado.jpg WAC 03-07-2011 Pasta boys.jpg
                      Jado Bleyenberg                                        Jado Bleyenberg en Sybren Van Houte eten zorgvuldig hun pasta's op.
    WAC 03-07-2011 Sybren finish.jpg WAC 03-07-2011 Sybren wedstrijd.jpg
                            Aankomst Sybren Van Houte.


    Knap gereden allemaal !!!

     


    Tekst: Nancy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    04-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!