.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 4 JULI 2011 - SCHAAL SCHOETERS TE BEVEREN
    Schaal Schoeters 2011 1.jpg
    Schaal Schoeters 2011 2.jpg
    Schaal Schoeters 2011 3.jpg
    Schaal Schoeters 2011 4.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    03-07-2011 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VAN DE VWF WEDSTRIJD TE BAVEGEM
    CAT A

     

    CAT C

     

    CAT D



    CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    03-07-2011 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE TIELRODE VAN VRIJDAG 02/07/2011
    FOTO’S RENNERS HOOP OP ZEGEN UIT DE WEDSTRIJD VOOR
    JUNIORES TE TIELRODE VAN VRIJDAG 02/07/2011

    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5671.JPG                Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5673.JPG   
                 Angelo De Dobbelaer
      Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5831.JPG  Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_6157.JPG  Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_6145.JPG
    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5882.JPG    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5845.JPG
    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5956.JPG    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5890.JPG
    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5817.JPG    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5918.JPG
                Angelo De Dobbelaer
    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5768.JPG    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5932.JPG
                Ruben Van Steelandt
    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_6002.JPG

    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5838.JPG     Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5980.JPG
                Ronny De Dobbelaer
    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_6023.JPG      Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_6221.JPG
    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_6230.JPG      Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_5955.JPG
    Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_6232.JPG     Juniores Tielrode 01-07-2011 PMA_6228.JPG



    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    03-07-2011 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2011

    Zondag 3 juli - Bavegem (9520) - Beneluxkampioenschap

    A-reeks
    1 Kristof MUYS
    2 Jurgen Diependaele
    3 David Motte
    4 Kristof Gryson
    5 Peter Van Damme
    6 Timmy Diependaele
    7 Renaat Demeter (Lochristi)
    8 Wim De Smet
    9 Krijn Verschraegen
    10 Gino De Vos

    VWF 3-7-11-bavegem 316.jpg
    Podium Catg.A met Kristof Muys, Jurgen Diependaele, David Motte en de burgemeester.

    VWF 3-7-11-bavegem 276.jpg 

                                                        Aankomst Catg.A

    VWF 3-7-11-bavegem 220.jpg 

                                                      Doortocht Catg.A

    VWF 3-7-11-bavegem 158.jpg 

                                                          Start Catg.A


    C-reeks
    1 Jimmy DE PAEPE
    2 Peter Mol
    3 Eddy Merckx (Bornem)
    4 Bruno Bruyere
    5 Franky Weemaes (Melsele)
    6 Nico Debaes (Desselgem)
    7 Ronny Van Der Vurst
    8 Pascal De Wolf
    9 Eddy Gyselinck
    10 Alain Bogaert

    VWF 3-7-11-bavegem 309.jpg
             Podium Catg.C met Jimmy De Paepe, Peter Mol en Eddy Merckx.

    VWF 3-7-11-bavegem 292.jpg 

                                                     Aankomst Catg.C

    VWF 3-7-11-bavegem 202.jpg 

                                                        Doortocht Catg.C

    VWF 3-7-11-bavegem 164.jpg 

                                           Vliegende start van de Catg.C


    D-reeks
    1 Jan MOREELS
    2 Noël WILLEMS
    3 Didier Turcksin
    4 Peter Kerckaert
    5 Henri Hermans
    6 Patrick Sergooris
    7 Rene De Brucker
    8 Dominique Turcksin
    9 Etienne Claus (Waasmunster)
    10 Rudy Berwart

    VWF 3-7-11-bavegem 149.jpg
    Winnaar Catg.D Jan Moreels en de Beneluxkampioen Noel Willems die 2de werd
    en
    Henri Hermans 3de
    VWF 3-7-11-bavegem 156.jpg
    Rene De Brucker (ex-Prof) kwam door
    omstandigheden te laat voor de foto.

               
    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Wim De Waal
    3 Luc Van Den Steen
    4 Jean Blommaert (Hamme)
    5 Jo Monforts
    6 Jos Maes
    7 Willy Wouters
    8 Georges Vergauwe
    9 Patrick Van Cleemput
    10 Juan Steeman

    VWF 3-7-11-bavegem 142.jpg
    Podium Catg.E met Patrick Van Renterghem, Wim De Waal en Jean Blommaert.


    F-reeks
    1 Alfons VOLCKAERTS
    2 Florent Deleersnijder
    3 Marc Vervondel
    4 Rik Scheirlinckx
    5 Hubert Dhondt
    6 Noel Rogge
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 Charly Vanderhulst
    9 Herman Van Den Borre
    10 Jos Vandermeulen

    VWF 3-7-11-bavegem 053.jpg
    Podium Catg.F met Alfons Volckaerts, Florent Deleersnijder en Marc Vervondel.


    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Jef Dhondt
    3 Gaston Sannen
    4 Julien Vyvey
    5 Vic Van den Eynde
    6 Gaston Van De Plas
    7 Willy Roels
    8 Jozef De Bruyn
    9 Theo Coudyzer
    10 Jozef Saerens

    VWF 3-7-11-bavegem 048.jpg
              Podium Catg.G met André Ceurens, Jed Dhondt en Gaston Sannen.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    03-07-2011 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 3/07/2011 - Kessel-lo

    Categorie A
    1-Ben Van Bael
    2-Stijn De Pauw
    3-Kjell De Baerdemaeker
    4-Bart Berghmans
    5-Edwin Thys
    6-Kris Pitomvils 7-Andy Michielsen 8-David Van Pelt 9-Maarten Wouters 10-Sven Verstraeten 11-Koen Iwens 12-Glen loos 13-Robert Spoek 14-Philip Wauters 15-David Permentier 16--Sven De Waelheyns 17-Kurt malliet 18-Jef Paeshuyse 19-Tom Leysen 20-Gerry Meuris 21-Michael geerts 22-Kim Leys 23-Jurgen Driesen 24-Jan Schevenels

    Categorie B
    1-Bart Vanden Wijngaerd
    2-Erik Wellens
    3-Yves Boenders
    4-Geert Verbraeken
    5-Raf Van Hove
    6-Peter Bocken 7-Walter De Vischer 8-Jim De Proost 9-Frank Smolders 10-Frank Schellekens 11-Bert Dockx 12-Peter Dockx 13-Mario Verbinnen 14-Thomas Goris 15-Rocco Van de Weyer 16-Dieter Van Hove

    Categorie C
    1-André Aertgeerts
    2-Jan van Den Brande
    3-Daniel Van Der Mieren
    4-Patrick Wouters
    5-Willy Van Dyck

    6-Alain Smets 7-Bruno Brabants 8-Dirk Verbinnen 9-Dirk Fuchs 10-Jan Cortoos 11-Marc Kiesekoms 12-Luc Aerts 13-Ronny Coremans 14-Bart Haccuria 15-Brain Amersi 16-Wim Croonenburghs 17-Lucce Pierre 18-Karl Van den Eynde 19-Luc Verschoren 20-Luc Dewael

    Categorie D
    1-Marc Heulens
    2-Andre Aertgeerts
    3-Francy Baptist
    4-Walter Thienpont
    5-Lieve Koninkx

    Categorie E
    1-Georges Vonckx
    2-Jos De Wever
    3-Willy Van herck
    4-Nico Wijnen
    5-Marc Dams
    6-Ludo De Bakker 7-Sylvain Costermans 8-Geert Bovijn 9-Anselmus De Boel 10-Frits Knoops

    03-07-2011 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/07/2011 DWARS DOOR HET HAGELAND (VB) - Men Elite UCI - 191,7 km - hmin

    Aantal deelnemers:
    1 Habeaux Gregory - Veranda`s Willems Accent
    2 Duijn Huub - Donckers Koffie - Jelly Belly
    3 Jorgensen Christian Moberg - Glud & Marstrand - LRD
    4 Ghyllebert Pieter - An Post Sean Kelly
    5 Cordeel Pieter uit Stekene -
    Bianchi - Lotto - NHT
    6 Bruyndonckx Stijn - Rock Werchter Cycling Team
    7 Bluekens Jan -
    Profel - Bofrost - Prorace CT
    8 Dewitte Jonathan - Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole
    9 Vanthourenhout Dieter - BKCP - Powerplus
    10 Donnay Laurent - Lotto Bodysol
    107 Mettepenningen Stijn uit Hamme - Rock Werchter Cycling Team


    03/07/2011 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 98
    1 HALL Bradeley (MARCO POLO CYCLING TEAM)
    2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 PATTEN Daniel (ASFRA)
    4 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    5 SCHOONACKER Jehudi (ARDILLES CYCLING TEAM)
    6 VERHOEVEN Nico (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 14"
    7 BEULENS David
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 DAVIS SAM (ATOMIC BROOKS CYCLE TEAM)
    9 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    10 TAMSIN Kenny (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    18 RIEMSLAGH Gianni uit Bornem (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)

     

    03/07/2011 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 55
    1 DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 MARCHAND Gianni (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    3 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 12"
    4 LAPIERE Ward
    (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE) op 32"
    5 MINNE Stijn
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 35"
    6 AVERY Clinton
    (EFC-QUICKSTEP)
    7 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    8 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    9 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    10 TAILLIEU Kristof (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA) op 1’30"

     

    03/07/2011 NIJLEN (A) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 99
    1 LAUWERS Valentijn (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    2 VANBRABANT Yannick (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    3 CLAES Gert (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    4 BROECKX Stig (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    5 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    6 VERMANT Wim (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    7 KERKHOFS Mathias (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 ROMBOUTS Ward (EBC)
    9 GELUYKENS Kenny (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    10 DE FEYTER Tom
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    18 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg (STAR CYCLING TEAM)
    24 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    03/07/2011 ZOTTEGEM ( LEEUWERGEM ) (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 67
    1 ROWE Luke (100% ME)
    2 VAN GOETHEM Brian (TML DOMMELSTREEK) op 43"
    3 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 1’26"
    4 MCEVOY Jonathan
    (Moter Point Pro Cyclin)
    5 DE WINNE Jurgen (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    6 REMORY Stijn
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM) op 2’23"
    7 SAELENS Andres
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 PERRETT Joseph
    (GLENDENE CC/BIKE TRAX)
    9 PENNE Frederik (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    10 DEGUELLE Christopher (la royal pedale saint-martin)
    39 OTT Stefan uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    03/07/2011 ZWALM-ROZEBEKE (O) - U23 - 104 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 56
    1 DESMECHT David (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 47"
    3 NICHOLS David
    (TEAM VAN EYCK SPOTR WAMBEEK) op 1’22"
    4 VAN HOLDERBEKE Mathias
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 1’40"
    5 VAN ACKER Kevin
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 1’46"
    7 LEGLEY Matthias
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 VAN ZUMMEREN Stef (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 2’18"
    9 KESTELEYN Maarten
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 3’31"
    10 LAVA Kevin
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 4’11"
    22 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM) op 5’34"
    25 BAEYENS Dennis uit Berlare
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS) op 5’50"
    28 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 6’16"
    30 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 6’41"

    03-07-2011 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/07/2011 STOK KORTENAKEN (VB) - Amateurs + Masters – Vlaams Kampioenschap - 01h58min

    Am. + M. A: 82 km – Aantal deelnemers: 24
    1 GOOS FREDERIK (HST YOKOHAMA)
    2 CLAES Jorg (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)
    3 BEHIELS Peter (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    4 ADAMS Christophe (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    5 FROYE Piet (IND)
    6 LAUWERS Jens (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    7 THIJS Rik (HST YOKOHAMA)
    8 THYS Steven (LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT)
    9 CAUWBERGHS Stan (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    10 JONCKERS KRIS (CYCLIST DE WALLONIE)

     

    03/07/2011 ZWEVEGEM (W) - Dames Elite - 83 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 52

    1.VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.HOFFMANN CHANTAL

    3.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

    4.VAN DER MERWE CHARLOTTE

    5.ROGGEMAN Inge - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    6.VAN DEN BOSCH Carolien - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 4"

    7.DOEDEE BAUKJE op 30"

    8.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.SILVERSIDES EMMA op 40"

    10.DUYCK Ann-sophie - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    20.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM op 51"

    36.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 1’25"


    03/07/2011 AARSCHOT (VB) - Juniores - 87 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 73
    1 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 GEERTS Jorgen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 TUBBAX Pieter (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK) op 10"
    4 VERBRAEKEN Niels
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 25"
    5 BROES Michiel
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 30"
    6 HAEMELS Bavo
    (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    7 VEROFT Jelto (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    8 DE CLERCQ Ide (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    9 ROMMENS Laurens (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    10 SEMPELS Steven (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    22 PRAET Robin uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    28 MARTENS Pepijn uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 2’20"

     

    03/07/2011 MOL RAUW (A) - Juniores - 75 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 69
    1 LEEMANS Rob (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 16"
    4 VAN TRIJP Maarten
    (AVIA CYCLING TEAM)
    5 LETEN Pieter
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 MERTENS Tom (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    7 MICHIELS Killian (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 CARMANS Rob (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    9 KERCKHOFS Jochen (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    10 GEERAERTS Joni (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 48"
    33 VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

     

    03/07/2011 RUISELEDE DOOMKERKE (W) - Juniores - 93 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 71
    1 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 PYFFEROEN Miel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 VLAEMINCK Jonathan
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 WEGGE Romeo (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW) op 10"
    5 RUTSAERT Jelle
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 TRIO Bjarne (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 20"
    8 JANSSENS Mathias
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 VAN RUYMBEKE Thieme
    (AVIA CYCLING TEAM) op 30"
    10 PIETERS Laurent
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    24 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’30"
    27 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 1’45"
    34 BONNE Diego uit De Klinge
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM) op 2’00"
    37 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    38 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)

     

    03/07/2011 ZANDVOORDE (ZONNEBEKE) (W) - Juniores - 81 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 56
    1 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 MAERTENS Jens (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 VANDER BEKEN Michiel (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    4 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 VANDERBEKEN Bjarne (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 7"
    6 DEMEULENAERE Sebastien
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 38"
    7 DUCRON jeremy op 55"
    8 DELTOMBE Kevin
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 HOUTEKIER Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 DEPREZ Hannes (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)

    03-07-2011 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/07/2011 BORGLOON (JESSEREN) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 52
    1 HEMROULLE Johan (USC CRABBE PERFORMANCE)
    2 VANDIKKELEN Mathias (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    3 BOETS Ben (APB - CYCLING TEAM)
    4 GOOSSENS Kobe (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    5 PIETTE Julien (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    6 VAN DEN BERG Naud (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    7 HOFMANS Brent (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    8 QUAEDVLIEG Lars (WC Midden Limburg)
    9 REYNAERTS Wim (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 WILLEMEN Kristof (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

     

    03/07/2011 MOL RAUW (A) - Nieuwelingen - 65 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 72
    1 PETERS WOUTER (RESTORE)
    2 DE KEULENAER Joris (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    3 CROONEN Lander (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 BUCHEL JOSHUA (MR PRICE CYCLE CLUB)
    5 DE BRUYN Jente (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    6 HELSEN Jeffry (WSC HAND IN HAND BAAL) op 13"
    7 VAN DEN BERGHE Jeroen
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 1’37"
    8 VAN GULCK Sander
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.) op 2’27"
    9 VERMONDEN Jonas
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 2’30"
    10 VAN GESTEL Lennert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

     

    03/07/2011 TORHOUT (W) - Nieuwelingen - 67,2 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 36
    1 BOSMANS Arne (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    2 VANDEVIJVER Laurens (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 1’00"
    3 KIRKHAM Joe
    (VC LONG EATON)
    4 EVANS Joe (NEWCASTLE RACING CLUB 2001)
    5 DEFREYNE Cedric (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 1’03"
    6 FERGUSON Callum
    (HALESOWEN) op 1’18"
    7 TAO GEOGHEGAN Hart
    (RAPHA CONDOR) op 1’35"
    8 BURTON Germain
    (TEAM DE VER) op 1’51"
    9 DE SMAELS Cil
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 DONCK Lowie (JONGE RENNERS ROESELARE) op 1’55"

     

    03/07/2011 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 69,3 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 40
    1 DECEUNINCK Guillaume (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON) op 25"
    3 CLAUW John Ross
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    4 BRAL Lowie (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 HOUSSOULLIEZ Marcel (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    6 VAN IMPE Joachim (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    7 KLOECK Dario (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    8 GOETHALS Brent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    9 RYCKOORT Brent (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 VAN CAENEGHEM Gregory
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    13 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 BAEYENS Nathan uit Berlare (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    03/07/2011 ZINGEM / HUISE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 94

    1 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM) op 2’06"
    3 PERSOON Wouter uit Stekene
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 OOMEN SAM (TWC PIJNEBURG) op 2’18"
    5 VAN DER BEKEN Arno
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 2’25"
    6 VAN RENTERGHEM Bram
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 BLEUS Robin (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    8 DE PLUS Laurens (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    9 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 2’42"
    10 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO) op 3’00"
    43 VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 7’01"

    60 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    64 DE DONDER Wito uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    70 VAN DOOREN Francies uit (RUDYCO CYCLING TEAM)
    71 VERMEIREN Gianni uit (RUDYCO CYCLING TEAM)
    73 DEBEULE Gillian uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    03/07/2011 Laplaigne – Nieuwelingen - 80 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 152

    1 VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3 VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5 WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6 LA ROSE Dimitri - SELECTION WALLONIE

    7 VANDERELST Antoine - VC HAUT PAYS

    8 VAN DEN DRIESSCHE Din - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 DUQUENNOY Jimmy - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    14 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25 RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    35 WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    47 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    84 MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 19"

    89 HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    108 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’59"

    116 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’28"

    121 COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’23"

    03-07-2011 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/07/2011 HEIST OP DEN BERG (A) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:

    03/07/2011 PEER (LB) - Aspiranten

    03/07/2011 REKKEM (W) - Aspiranten

    03/07/2011 TOLLEMBEEK (VB) - Aspiranten

    03/07/2011 HERZELE (O) – Miniemen

    03/07/2011 HEIST OP DEN BERG (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    03/07/2011 PEER (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    03/07/2011 MASSENHOVEN (A) - BMX - Belgisch Kampioenschap

    03/07/2011 HAASELT (LB) - MTB Regionaal - Short Race

    03-07-2011 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANCOIS COPPERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!
    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Coppers François KOP 2011.png      De Smedt Clement
              François Coppers                  Clement De Smedt


    Zaterdag 2 Juli 2011 - MOL WEZEL (2400)

    Categorie A/B:
    (43 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Rik Thijs (A2)

    3.Kris Van Grieken (A3)

    4.Peter Blocken (Grobbendonk, winnaar cat. B)

    5.Yves Boenders (B2)

    6.Mario Van De Paar (B3) 7.Gert Van Genechten (B4) 8.Piet Hereijgers (B5) 9.Jeroen Proost (A4) 10.Nico Verwee (B6) 11.Bart Geysen (B7) 12.Pieter Diels (A5) 13.Jens Daems (A6) 14.Jan Peeters (B8) 15.Frank Smolders (B9) 16.Jef Paeshuyse (A7) 17.Toon Bosmans (A8) 18.Kim Van Dingenen (A9) 19.Sven Bogaerts (A10) 20.Dennis Nevejans (A11) 21.Dries Van Gompel (A12) 22.Cedric Leyers (A13) 23.Bob Bergmans (B10) 24.Maarten Van Langendonck (A14) 25.Johan Beirinckx (B11) 26.Hans Mertens (B12) 27.Benny Maes (A15) 28.Kristof Gils (A16) 29.Mikey Van Kruiningen (A17) 30.Timmy Maes (B13)

    Categorie C/D: (20 dln)

    1.Luc Van Roy (Winnaar cat. D)

    2.Daniel Van Der Mieren (Winnaar cat. C)

    3.Patrick Bogaerts (C2)

    4.André Gertgeerts (D2)

    5.Stefan Adriaenssens (Burcht C3)

    6.Sven De Vlieger (C4) 7.Danny Eyckmans (C5) 8.Stefan Hermans (C6) 9.Philip Wittoek (D3) 10.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 11.Peter Flach (Zwijndrecht C8) 12.Patrick Varsselaers (C9) 13.Robert Van De Kerkhof (D4) 14.Luc Puimege (D5) 15.Danny Van Hoof (D6) 16.Idesbald Nevejans (D7) 17.Freddy Van Genechten (C10) 18.Ko Harms (D8) 19.Patrick Wauters (D9) 20.Tonny Verberne (C11)

    Categorie E:

    1.Henri Michielsen (Houthalen)

    2.Leo Mares (Leo Mares)

    3.Jo Montforts

    4.Theo Poorters

    5.Edy Jorissen

    6.Walter Marijnissen 7.Frederik Blervacq 8.Kristof Verlinden 9.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 10.Charles Van De Kerkhof 11.Patrick Bekaert 12.John Van Rijsbergen 13.François Voets 14.Rik Borremans 15.Theo Smeyers

    Categorie F1/F2:

    1.Georges Vonckx (Heist o/d Berg, winnaar cat. F2)

    2.Marc Dams (F2-2)

    3.Felix Luyten (F2-3)

    4.FRANCOIS COPPERS (Lokeren, winnaar cat. F1)

    5.Helmuth Tas (F1-2)

    6.Luc Roelandt (F1-3) 7.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-4) 8.Bert Ter Harmsel (F2-4) 9.Noël Rogge (F2-5) 10.Jozef Deneef (F1-5) 11.Patrick De Backer (F2-6) 12.Dirk De Cauwer (Hamme F1-6) 13.Marcel Poelmans (F1-7) 14.Danny Polfliet (F1-8) 15.Hans Van Lierde (F1-9) 16.Philip Marechal (F1-10) 17.Paul Hunninck (F2-7) 18.Jos Dierks (F2-8) 19.Pascal Cornand (F2-9) 20.Eddie Van Leirberghe (F1-11)
    Coppers François.jpg
    Categorie G:

    1.André Peeters

    2.Jos Staes

    3.Willy Mous

    4.Theo Coudyzer

    5.Victor Van Den Eynde

    6.Gaston Sannen 7.Ludo Opdebeek 8.Roland Van Imschoot 9.Marinus Lockefeir 10.Nien Wynen 11.Michel Bousard 12.Henk Bolle 13.Luc Snels 14.Omer De Becker 15.Onselans De Boel 16.Jos Vergult 17.Piet Achten 18.Jean-Paul Van Oudenhove 19.Jaak Nys 20.Alfred Staljanssens (Bornem) 21.Robert Robijns 22.Willy Corthier 23.André Wouters 24.Daniel Indekeu 25.Luc Van Robbroeck 26.David Orford

    Categorie G+:

    1.Denis Keynen (Hallaar)

    2.Jos Kloeck

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Mathieu Mercken

    5.Joseph D'Hont

    6.Gerrit Hairwassers 7.Gerard Mariën (Schoten) 8.Roger De Breuker 9.Herman Dias 10.Guus Schuller 11.Bernard Matthyssens 12.André Van Asbroeck 13.Louis Heremans 14.Paul De Geynst 15.Armand Kochuyt 16.Camiel Everaert 17.François Brouwers 18.René Van Reeth 19.Hervé Verstuyft 20.Anton Van Poecke 21.Huib Klip 22.Frans Timmers 23.Armand Mols

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Edward Battersby

    3.Trevor Fenwick

    4.Geoffrey Michels

    5.Willy Voorbraeck

    6.Jasmien De Boeck

    03-07-2011 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes Aspiranten 14 jaar !!!

     Druyts Lenny KOP 2011.jpg

               Lenny Druyts


    02/07/2011 BASSEVELDE - LANDSDIJK (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR  - 36’04”

    Aantal deelnemers: 7

    1.VAN HAAFTEN Kirstie - HET STADION

    2.ROTMAN Lotte - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    5.DE WAELE Lynn - RIJSCHOOL A.H.- GENTSE VS

     

    MEISJES 13 JAAR – 43’15”

    Aantal deelnemers: 7

    1.PIETERAERENS Dorien - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.WATERREUS Kylie - TWC DE KEMPEN

    3.ROMBAUT Amber - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.DIRKS MARISSA - TWC Kempen

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h01’58”

    Aantal deelnemers: 12

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2"

    3.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’25"

    4.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW

    5.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’29"

    10.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’07"

     

    JONGENS 12 JAAR – 36’08”

    Aantal deelnemers: 18

    1.PETERS TOM - HAGELANDS SYCLING 

    2.HILLEN Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VERMEERSCH Florian - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 26"

    5.MOL Wesley - THEO MIDDELKAMP

    7.CAETHOVEN Kenneth - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.VAN DE PUTTE Borre - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 41"

    13.DE BOCK Stijn - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR – 41’49”

    Aantal deelnemers: 42

    1.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW

    2.LORIES Quinten - DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DRIESEN Yarne - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5.WEEMAES Sasha - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.VERSCHAEVE Viktor - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.LIESSENS Jarno - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks - 57’24”

    Aantal deelnemers: 36

    1.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.LIJNEN Marnix - WSC HAND IN HAND BAAL

    5.LAMBRECHT Bjorg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    15.VERCAUTEREN Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 48"

    16.VAN DEN BROECK Jordi - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    24.VERHOEVEN Nicola s- WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’40"

    26.DE KEVER Gerben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    32.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM op 11’11"

    33.VAN HAVERMAET Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    34.DE LOOSE Arne - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 55’22”

    Aantal deelnemers: 34

    1.VAN DER POEL Tim - RWC AHOY

    2.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB

    3.STOCKX Vital - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM

    5.RYCKAERT Thomas - ARDILLES CYCLING TEAM

    19.DE WILDE Arno - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    02/07/2011 BRUGGE SINT-PIETERS (W) - Miniemen

    03-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    02-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Hoof Roger KOP 2011.png
    Zaterdag 2 juli - Dilbeek (1700)
    A-reeks
    1 Danny SAELENS
    2 Tom De Meyer
    3 Tom De Beer (Moerzeke)
    4 Peter Maes (Bornem)
    5 Koen Lintermans
    6 Peter Van Damme
    7 Bart Baeyens (Overmere)
    8 Tom Hermans
    9 Kevin Van Den Cruijce
    10 Rik De Vree

    VWF 2-7-11-dilbeek 127.jpg
              Winnaar Catg.A Danny Saelens en winnaar Catg.C Guy De Coster.


    C-reeks
    1 Guy DE COSTER
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Rudy Thomas
    4 Richard De Ridder
    5 Jurgen De Smet
    6 Gaetan Debroux
    8 Pascal De Wolf
    9 Frank Saelens
    10 Johan Vervaecke

    VWF 2-7-11-dilbeek 114.jpg
                       Bart De Baere uit Moerzeke.


    D-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Dirk Van Hove
    3 Danny De Backer
    4 Bart De Winter
    5 Paul Casteleyn
    6 Yvan Camphijn
    7 Ronny Paridaens
    8 Marc Rens
    9 Manu De Coninck
    10 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    VWF 2-7-11-dilbeek 067.jpg
                Winnaar Catg.E Joost Pieters en winnaar Catg.D Joseph Devits.

    E-reeks
    1 Joost PIETERS
    2 Jos Maes
    3 Frank De Pelsmaker
    4 Willy Wouters
    5 Luc Van Mol
    6 Antoine De Caboter
    7 Patrick Van Cleemput
    8 Johny Van Holen
    9 Robert Maldrie
    10 Benny D'Haese


    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Charly Vanderhulst
    3 Guido Cornet
    4 Alfons Volckert
    5 Herman Van den Borre
    6 Rik Scheirlinckx
    7 Marc Vervondel
    8 Jos Vandermeulen
    9 Lucas Vangoidsenhoven
    10 Hubert Dhondt
    VWF 2-7-11-dilbeek 020.jpg
                Winnaar Catg.F Roger Hoof en winnaar Catg.G André Ceurens.
    VWF 2-7-11-dilbeek 001.jpg

                                            Aankomst van Roger Hoof.

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Gston Van De Plas
    3 Jozef De Bruyn
    4 Freddy Van Impe
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Willy Roels
    7 Julien Vyvey
    8 Francois Van De Vijver
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Jozef Saerens


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    02-07-2011 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STEVEN THYS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Thys Steven KOP 2011 1.jpg 

              Steven Thys


    Zaterdag 02/07/2011 ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 04h25min

    OMLOOP HET NIEUWSBLAD - Aantal deelnemers:

    1.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    2.DUYN Huub - DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    3.PARDINI Olivier - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    4.BARBE Koen - LANDBOUWKREDIET

    5.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6.MCNALLY Mark - AN POST - SEAN KELLY

    7.VAN RUITENBEEK Emmanuel - TEAM EDDY MERCKX – INDELAND op 10"

    8.DUFRASNE Jonathan - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    9.VERKINDEREN Frederik - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 36"

    10.PIETERS Sibrecht - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    13.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 39"

    16.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA – MERCURY op 56"

    31.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’31”

    37.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    54.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    74.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    02/07/2011 MALLE (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 80 km

    Aantal deelnemers: 10

    1.VAN DYCK Kevin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.VAN ZUMMEREN Stef - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    4.COP Kristof - CYCLING TEAM KESSEL

    5.VAN CAMP Jeroen - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.MEYVIS Vincent - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7.VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8.PEMEN Hans - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    9.VAN ZUMMEREN Stef - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    10.THYS Nico - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

     

    02/07/2011 MELLE (O) - Elite zc/U23 - 117 km - 03h15min

    Aantal deelnemers: 111

    1.STEVEN THYS uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.MACIC Chris - KINGSNORTH INT. WHEELERS op 15"

    3.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    6.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    10.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    13.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    19.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 2’55”

    20.DEMETER Renaat uit Lochristi - WIELERSPORTVERENIGING ARTEVELDE

    23.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST op 3’05”

    24.PERSOON Joeri uit Stekene - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    28.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST

    30.HEYNS Kristoff uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    38.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    02/07/2011 POELKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 85

    1.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    1.VAN LERBERGHE Bert - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.SMET Guy uit Kruiebeke - PWC ALIPLAST op 10"

    4.WALLAYS Jens - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    5.VANNEVEL Dries - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.VERHAEGHE Sander - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    7.POLLIN Chris - WIELERCLUB WIJNENDALE SPORTIEF op 40"

    8.VIAENE Jonas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 43"

    9.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    10.DE NAEGHEL Manuel - ARDILLES CYCLING TEAM


    02/07/11 – VAUX SUR SURE - 127,5 km - 03h06min

    Etappe 3 - ARDEN CHALLENGE 2011 - Aantal deelnemers: 77

    1 ROOSEN Sjors - WV DE JONGE RENNER

    2 DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW op 7"

    3 VERSCHUEREN Bart - KDL CYCLING TEAM    

    4 VAN IMMERSEEL Gert-Jan - DE JONGE RENNER OOSTERHOUT           

    5 MAQUET Arnaud - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO  

    6 DENOLF Ritchie - CYCLINGCHAMPS

    7 VANLOMMEL Raf - UNITED CYCLING TEAM

    8 GILBERT Jérôme - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  

    9 BAIOLET Nicolas - LA ROYALE PEDALE ST MARTIN-TOURNAI

    10 NAUWYNCK Stijn - EFC - QUICK STEP CYCLING TEAM

    28 DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE VZW op 2’17"     
     

    02/07/2011 TONGERLO BIJ BREE (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 72 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 35

    1.VERHAEGHE Kengy - CYCLING TEAM VERMEEREN

    2.RUCKERT Patrick - ARC ULYSSEES

    3.DAAMS Eddy - APK-QUALITY TEAM VZW

    4.DE GRAAF Jorn - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW op 5"

    5.LOTZ Stephan - SPORT EN MOEDIG GENK op 7"

    6.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    7.DOENSEN STEFAN op 17"

    8.DUBOIS Didier - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.MELLEMANS Jeffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    10.COLAERT Pascal - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    15.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’58"

     

    02/07/2011 STEENOKKERZEEL (VB) - Dames Elite - 72,8 km - 01h48min

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers: 80

    1.VAN DE REE MONIQUE - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3.HARRIS Nikki - R en TC GROENENWOUD

    4.SCHOONBAERT Kim - LOTTO HONDA TEAM

    5.BEYEN Lien - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    6.BUYL Kimberly - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7.VERHOEVEN AURORE - VC ST JULIEN EN GENEVE

    8.PIJNENBORG Mascha - WT DOLMANS LANDSCAPING

    9.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL

    10.JOCHEMS Britt - WV ´t Luchtschip

    22.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

    30.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    32.VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    39.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    43.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    55.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    59.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    62.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    02-07-2011 om 22:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 02/07/2011 STEENOKKERZEEL (VB) - Dames Nieuwelingen - 31,2 km - 52'35"

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers: 27

    1.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    3.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    5.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.MAES Shana - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    7.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    9.VANELVERDINGHE Celine - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    10.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLI

    21.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    02/07/2011 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 63 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 83

    1.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG

    2.DE SY Vincent - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 13"

    3.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 2’12"

    4.WELTEN KARS - TWC PIJNENBURG op 2’15"

    5.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN IERSEL YOURI - TWC PIJNENBURG

    7.DEMOLDER Thomas - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8.COOLEN Yves - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9.CRAS Steff - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10.HEYLEN Vincent - VZW DE DEMERSPURTERS

    17.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    18.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    02/07/2011 KAMPENHOUT (VB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 81

    1.GEERTS Bjarne - VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    2.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 8"

    3.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.VAN MOL Caine - THOMPSON

    6.VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.WOLLENHAUPT LUCAS - LE LOUP

    8.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    9.VAN ROOSBROECK Pieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.FELGATE RYAN - Q FIN

    27.DE VRIESE Jannes uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    51.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    02/07/2011 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Nieuwelingen - 65,6 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 42

    1.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR

    2.VANDEVOORDE Gauthier - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.BURTON Germain

    4.GOOSSENS Glenn - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.CALLUM Rogers

    6.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3"

    7.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    8.PINEDA Hendrik - SPRINT 2000 CHARLEROI op 30"

    9.TIMMERMANS Tom - THOMPSON op 55"

    10.KIRKHAM Joe - VC LONG EATON

     

    02/07/2011 RUDDERVOORDE- BALIEBRUGGE (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 39
    1.DEVOLDERE Thibault - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 19"

    3.DE BOECK James - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.SENESAEL Axel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM

    7.VAN IMPE Joachim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8.VERMET Joran - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9.ALMEY Jens - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.PYFFEROEN Matthias - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    02-07-2011 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG 3DE RIT VOOR JUNIORES TE TIELRODE VAN 1/07/2011

    Maarten Van Trijp wint de 3de rit in de Ronde van Groot-Temse !!!

    Temse 01-07-2011 4 Juniores.jpg 

    Er stonden Vrijdag 01 juli te Tielrode (Temse) in de wedstrijd voor Juniores 53 vertrekkers aan de start voor de 3de rit in de Ronde van Groot-Temse. Dat Tielrode wel degelijk ‘bergen’ heeft, hebben heel wat renners aan de lijve mogen ondervinden. De juniors reden er alle examenstress uit hun lijf en maakten er een spannende wedstrijd van. Maarten Van Trijp behaalde de overwinning en Sander Van Dingenen staat momenteel op de eerste plaats in het klassement. Proficiat !!!

    Temse 01-07-2011 3 Juniores.jpg  Temse 01-07-2011 2 Juniores.jpg

    01/07/2011 TIELRODE (TEMSE) (O) - Juniores - 73,3 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM

    2.VLAEMINCK Jonathan - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    3.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    7.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    9.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 20"

    10.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT op 25"

    12.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’30"

    15.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    16.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    17.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    21.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    22.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    24.ROTTY Glenn uit Verrebroek- WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    27.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    32.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    33.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    Temse 01-07-2011 Juniores.jpg
    Temse 01-07-2011 8 Juniores.jpg
    Temse 01-07-2011 7 Juniores.jpg
    Temse 01-07-2011 6 Juniores.jpg
    Temse 01-07-2011 5 Juniores.jpg
    Temse 01-07-2011 1 Juniores.jpg 


    Tekst en foto’s: Nancy Heirbaut (Wielerbelangen Temse)

    Bewerking: Kenny Janssens

    02-07-2011 om 12:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 02/07/2011 BOLLEBEEK - MERCHTEM (VB) - Juniores - 85,5 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 68

    1.BOSMANS Tom - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    2.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN ROOY Kenneth - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    4.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    6.COOLS Michael - THOMPSON

    7.HOFSTEDE Koen - RESTORE CYCLING

    8.DE GENDT Aimé - AVIA CYCLING TEAM

    9.VERVAEKE Louis - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.STAPLETON OLIVER - CYCLE LAB

     

    02/07/2011 BORNEM (A) - Juniores - 96,6 km - 02h18min

    Aantal deelnemers:

    1.LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.STUYCK Dieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’00"

    6.VAN LOOCK Joris - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.LETEN Pieter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 2’46"

    8.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.KOPECKY Seppe - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    10.BREMS Yolan - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

     

    02/07/2011 HERENTHOUT (A) - Juniores - 92,4 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 48

    1.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VAN AERT Wout - APB - CYCLING TEAM

    4.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 56"

    9.VAN DEN BRUEL Robin - KDL CYCLINGTEAM op 1’03"

    10.DE RYCK Jordy - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 1’49"

     

    02/07/2011 ICHTEGEM (W) - Juniores - 100 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 30

    1.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT

    2.SLABINCK Indiana - AVIA CYCLING TEAM

    3.TRIO Bjarne - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2"

    4.DE CRAEMER Stijn - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 29"

    5.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    6.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    7.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 34"

    8.VANDEVOORDE Niels - TIELTSE RENNERSCLUB

    9.D´HOORE Giorgio - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.DEQUIDT Frederik - CT COVEMAECKER - BALANS

     

    02/07/2011 WIELSBEKE (W) - Juniores - 82,6 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 48

    1.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE MEYERE Jens - THOMPSON op 19"

    3.VANKEIRSBILCK Berne - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.DEGROEVE Tanguy - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 1’40"

    5.BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.VAN OOSTHUYZE Mathias - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.BREUGHE Brecht - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    8.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    10.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    02/07/2011 Tour du Condroz - Neupré (Lg) – Juniores - Interclub 116,3 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 130

    1 SLIK Ivar - SIN

    2 HAVIK Piotr - MEN

    3 DEGREVE Martijn - AVI op 20"

    4 MYNGHEER Daan - ROE

    5 MEIJERS Jeroen - REN

    6 TOUQUET Joren - MEN

    7 VLIEGEN Loic - UCS

    8 VANBESIEN Thomas - MEN

    9 HOUFFLEYN Miel - CUB

    10 VANDAEL Birger - AVI op 34"

    29 GEERINCKS Ruben - CUB   op 2’10"

    61 PETROV Servaas - MUS

    90 GEERINCK Jens - AVI op 4’15"

     

    02/07/2011 STEENOKKERZEEL (VB) - Dames Juniores - 41,6 km - 01h17min

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers: 23

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VERSCHELDEN Nathalie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4.CORTHOUT Shauni - WAC TEAM HOBOKEN

    5.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 40"

    6.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.BYTEBIER Leen - K.V.C. DEINZE VZW

    8.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

    9.LAMBRECHTS Kimberley - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    10.SCARLATA Gina - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    19.SERTIJN Shauni - RUDYCO CYCLING TEAM

    02-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    01-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan AARON DE WAEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    De Wael Aaron KOP 2011.png
    Vrijdag 01/07/11 - BERTOGNE - 132,8 km - 03h17min

    Etappe 2 - ARDEN CHALLENGE 2011 - Aantal deelnemers: 81

    1 SAVO Michael - VC HAUT PAYS

    2 DESMECHT David - OMEGA PHARMA LOTTO DAVO op 16"

    3 GIAUX Jérome - PROFEL op 22"

    4 VERSCHUEREN Bart - KDL CYCLING TEAM op 34"

    5 VANLOMMEL Raf - UNITED CYCLING TEAM

    6 VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN BAUCHKNET

    7 DE KORT Bram - WV DE JONGE RENNER         

    8 VOLCKAERT Tom - CT FORCE VZW

    9 SCHELLEVIS Rutger - DE WAARDRENNER

    10 HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    66 DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE VZW op 1’26"


    01/07/2011 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Juniores - 88 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 69

    1 AARON DE WAEL uit Berlare (CUBE-FINTRO CT)
    2 DULT Jasper
    (THOMPSON)
    3 WHITE Tatham (BALMORAL CYCLING)
    4 VERGAERDE Otto (CUBE-FINTRO CT)
    5 RASSCHAERT Kevin (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    6 LIMPENS Gianni (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 QUINTELIER Timo
    (THOMPSON)
    8 DIERICKX Yorne (CUBE-FINTRO CT)
    9 DE BOSSCHER Thomas (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    10 POPPE Stef (WC DON FREDO)
     

    01/07/2011 TIELRODE (TEMSE) (O) - Juniores - 73,7 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM

    2.VLAEMINCK Jonathan - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    3.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    7.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    9.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 20"

    10.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT op 25"

    12.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’30"

    15.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    16.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    17.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    21.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    22.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    24.ROTTY Glenn uit Verrebroek- WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    27.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    32.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    33.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    01-07-2011 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vandyck Niels.jpg
    Donderdag 30/06/2011 - KONTERDAM OOSTENDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 46

    1.TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    2.TEMPELAERE Maarten - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    3.TAILLIEU Kristof - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    4.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO

    5.VERHIEST Olivier - CYCLING TEAM LUTHO

    6. LANGESYK James - TEAM DESCHUYTTER

    7.VANDAELE Philip - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    8.VANDENBUSSCHE Steven - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    9.VELLE Kevin - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    10.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

     

    30/06/2011 - OPLINTER (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 93

    1.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.WERST Raymond - PPL Belisol C T

    3.FOUCHE HERMAN - PRETORIA VELO CYCLING CLUB

    4.DE HAAN JESSE - WV DE IJSELSTREEK

    5.VAN UFFEL Willem - STAR CYCLING TEAM

    6.DEPRE Jonas - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMACE

    8.REYNVOET Niels - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    9.SCHEPERS Jelle - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10.JOIRET Julien - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    24.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM op 27"


    Donderdag
    30/06/11 - HOTTON -  140 km – 03h24min
    Etappe 1 - ARDEN CHALLENGE 2011 - Aantal deelnemers: 88

    1 NIELS VANDYCK uit Puurs - JONG VLAANDEREN BAUCHKNET

    2 GERARD Hophra - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 5"

    3 GIAUX Jérome - PROFEL

    4 BOSMANS Wietse - BKCP POWER PLUS

    5 DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW      

    6 DERNIES Tom - LOTTO BODISOL PCW

    7 ANCIAUX Maxime - LOTTO BODISOL PCW

    8 MARTENS Bob - TWC MAASLANDSTER

    9 FERRARI Sergio - VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY

    10 PLAICE Ker - DE VOLHARDING op  1'14"


    30/06/2011 - ELEWIJT (VB) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    01-07-2011 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET TREK KMC TRADE TEAM

    Trek KMC banner 2011.jpg

    UITSLAGEN EN VERSLAGEN: van 11 juni tot 26 juni 2011

     

    Maandag 13 juni : L’Ardennes Trophy in La Reid is een Raid in volle natuur, bijna uitsluitend getraceerd in de gemeente Theux. Deze parcours 50-70-90 km zijn op maat gemaakt opdat iedereen zijn eigen ding kan vinden in de afstand naar eigen keuze.

     

    1e plaats Wout Alleman – 50 km

    6e plaats Mark Donné – 90 km

    Trek 1.JPG 

    Zaterdag 18 juni : Belgacom Grand Prix te Boom – De Schorre

    Een put vol “pit” vat kort en krachtig samen waar De Schorre voor staat. Deze oude kleiput is tegenwoordig een recreatie- en evenementencentrum dat garant staat voor rustig óf actief genieten.

    Recreatie, sport en evenementen zijn de kernwoorden van dit 75 hectare grote Provinciale Recreatiedomein

     

    1e plaats Kevin Panhuyzen - junior

    6e plaats Jarno Weemaes

    20e plaats Wout Alleman

    10e plaats Kenneth Coomans

    4e plaats Mark Donné – Masters

    4e plaats Petra Mermans

    14e belofte Sander Elen
    Trek 2.JPG 

    Trek 3.JPG

    Zondag 26 juni : Flanders Cup te Paal – Klitsberg
    2e plaats Kenneth Coomans

    9e plaats Wout Alleman

    3e plaats Petra Mermans

    3e plaats Mark Donné

    13e plaats Sander Elen
    Trek 4.JPG 

    Trek 5.JPG

    Trek 6.JPG

    26 juni : Raid des Hautes Fagnes Malmédy

    2e plaats Pieter Geluykens - junior – 4e algemeen – 65 km

     

    25 – 26 juni : 24 uur MTB Manage La Louvière

    1e plaats Team Elise Marchal

     

    26 juni : Shimano Dynasys Topcompetitie in Groesbeek Nederland

    5e plaats Githa Michiels

    8e plaats Jarno Weemaes – nieuweling

     

    Kids: 11 juni : Kortenaken

    De omloop in het Hagenlandse Kortenaken kronkelt zich tussen de boomgaarden van het valleigebied van de Velpe. De examens weerhielden de Kids niet om deel te nemen aan deze 6e manche van de kidschallenge.

     

    Joren Alleman 6e, Stan Dieleman 7e, Owen Valcke 7e, Wout Roggeman 14e, Ward Samoy 18e, Vincent Berden 9e.

    Trek 7.JPG 

    12 juni : 8e manche Kids trophy 02 bikers te Theux

    Thor Geluykens 4e

     

    25 juni : 7e manche kidschallenge te Paal

    Zaterdag was het een glibberig en nat parcours. Toch stonden er in totaal 135 bikers aan de start.

     

    Stan Dieleman 5e, Wout Roggeman 17e, Joren Alleman12e, Thor Geluykens 11e, Owen Valcke 20e, Ward Samoy 18e, Vincent berden 7e.
    Trek 8.JPG 

    Trek 9.JPG

    Trek 10.JPG
     

    Dit weekend wordt er terug een Belgacom Grand Prix gereden te St-Vith.

     

      

    Tekst en foto’s : Liliane De Staebel - Teammanager

    TREK KMC trade team vzw - www.trekteambenelux.com

    Bewerking: Kenny Janssens

    01-07-2011 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    BOOM – BELGACOM CUP

    Met Boom diende zich het weekend van 25 en 26 Juni een nieuw parcours aan in de Belgacom GP en dit ter vervanging van Kester-Gooik. Vorig jaar was het daar nog ploeteren in de modder en iedereen was benieuwd hoe het parcours in Boom er zou bij liggen, want na een schitterend voorjaar had het de laatste weken wel wat geregend. De Boomse ondergrond is namelijk alom bekend voor zijn uitstekende klei om bakstenen te bakken, maar kan voor de mountainbiker wel eens een zeer vettig ritje opleveren. Met het zeer wisselvallige weer van hevige regen gevolgd door zonneschijn moest iedere renner zwaar gokken voor de bandenkeuze, een keuze die menig renners achteraf zuur zou opbreken.

    FUNKLASSE

    In de ochtend lag het parcours er nagenoeg droog bij, de funklasse-rijders konden het dus wagen om droogweer-banden op te leggen. Vanomobil-toppers in deze reeks waren opnieuw Filip Van Hecke en Steve Dewitte. Vooraan werd er al snel een duo gevormd door De Vries en Porters, gevolgd door een groepje met Filip Van Hecke en Steve Dewitte. Toen in de laatste ronde plots een hevige onweersbui losbarstte veranderde het parcours op slag in een ware glijpartij. Porters wist hiervan met zijn meesterlijke techniek te profiteren en haalde zo de overwinning binnen. De Vries eindigde op de tweede plaats. In de achtervolgende groep wist Eli Smeyers zich los te werken en ging als derde mee op het podium. Steve Dewitte kon volop zijn technische capaciteiten uitbuiten en reed naar een zeer knappe vierde plaats, zijn beste resultaat van het seizoen. Filip Van Hecke was echter niet voorzien van het juiste schoeisel voor de fiets en zijn voeten, en verloor hierdoor veel terrein op de gladde ondergrond. Hij eindigde uiteindelijk op een mooie achtste plaats, al had er misschien wel meer in gezeten.
    boom2.jpg
    Filip Van Hecke
    : “Ik was een beetje verrast door het startschot en verloor nogal wat plaatsen in de start. Ik kon redelijk vlot opschuiven en alles ging naar wens tot de hemel sluizen open gingen! Het parcours werd spekglad en vooral op de loopstrookjes had ik geen grip wegens gebrek aan spikes in de schoenen. Ik verloor heel wat tijd en in plaats van te strijden voor de vierde plaats met Steve Dewitte diende ik tevreden te zijn met de 8° plaats.”
    boom4.jpg
    MASTERS 2
    Bij de Masters 2 ging Marc Van Acker van start. Marc reed een vlakke koers en kwam als 13de over de streep. Samen met de Masters reden de juniors, waar Kevin Panuyzen op magistrale wijze de wedstrijd naar zijn hand zette en met grote voorsprong over de meet kwam voor Jens Vanderkinderen.
    boom1.jpg
    MASTERS 1

    Bij de Masters 1 gingen David Hayen, Davy Thienpont en Mario Meert van start. De overwinning in deze reeks ging naar de sterke Geoffry Maes, voor Delfosse en Belgisch kampioen Gody Jacobs. Davy Thienpont kwam als 7de aan, Davy Hayen 11de en Mario Meert 13de.
    boom3.jpg
    ELITES
    Bij de Elites ging alle aandacht opnieuw naar Sven Nys, net terug uit blessure en op zoek naar UCI-punten voor zijn Olympische selectie. Concurrentie zou hij onder andere krijgen van Van Hoovels en Van Houts. Voor Vanomobil startte Davy Huygens, Maarten Wauters en belofte Jeroen Van De Vijver. Het zou vooral uitkijken zijn naar Huygens, die in de vorige GP een fantastische vijfde plaats neerzette, en hier wel een parcours vond dat op zijn maat geschreven was. Ook voor de Elites werd het een waar gokspel voor de bandenkeuze, want de steeds dreigende wolken zorgden voor onrust. De Vanomobilers kozen uiteindelijk voor het zware profiel op het voorlopig nog droge parcours, in de hoop dat het zou regenen en de banden een voordeel zouden opleveren. In de start was Huygens onmiddellijk goed weg en zat in de top10, Wauters startte minder goed door een slechte startpositie en draaide rond de dertigste plaats het bos in. Kort achter Wauters zat Jeroen Van De Vijver. Vooraan vormde zich een groepje van 4 met Nys, Van Hoovels, Carabin en Wubben, gevolgd door een groepje met onder andere Huygens. Maarten Wauters schoof ondertussen stelselmatig een aantal plekjes naar voor en zat rond de 25ste positie. Jeroen Van De Vijver kende een off-day, hij speelde deze keer geen rol van betekenis. Wanneer Sven Nys zijn duivels ontbond in de tweede helft van de wedstrijd, was niemand in staat hem te volgen. Van Hoovels reed alleen op de tweede plek, gevolgd door Carabin en Wubben. Ondanks de dreigende wolken bleef het tijdens de wedstrijd droog, en zo waren de renners met de snelle banden duidelijk in het voordeel. Davy Huygens verloor een aantal plaatsen maar eindigde toch nog op een hele mooie 14de plaats, al had er misschien meer in gezeten. Marten Wauters bleef ondertussen stilletjes opschuiven, en eindigde uiteindelijk op de 20ste plaats. Jeroen Van De Vijver eindigde op de 37ste plaats. Vooraan won Sven Nys overtuigend voor Van Hoovels en Carabin.

    Maarten Wauters:
    "Bij het zoeken naar de juiste banden had ik voor de compromis gekozen, vooraan een zwaar profiel voor de bochten als het zou gaan regenen, achteraan een snellere Black Panter - band voor de droge stukken, die toch ook nog wat profiel heeft. In de start blijkt dat ik helemaal achteraan moest staan omdat ik me niet vooraf ingeschreven had. Wanneer we het bos indraaiden zat ik ongeveer rond de dertigste plaats, en dan was het op de vele single tracks rustig aanschuiven want hier zijn onmogelijk plaatsen goed te maken. Op het einde van de wedstrijd kon ik nog aantal renners inhalen en zo kwam ik als twintigste over de meet. Op zich geen heel slecht resultaat voor mij, want dit parcours was niet echt mijn ding."
    boom6.jpg

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking: Kenny Janssens

    01-07-2011 om 13:22 geschreven door kenny


    30-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GUY SMET WINT VOOR DE 5° KEER DIT SEIZOEN !!!

    Guy Smet pakt 5de Seizoenszege voor eigen thuispubliek !!!

    PMA_7043.JPG
                       Guy Smet omringd met zijn supporters te Kruibeke.
    PMA_5288.JPG    PMA_7057.JPG
                    Guy Smet solo over de meet.                                        Intervieuw met Gerry Van Gasse.
    PMA_4933.JPG PMA_5153.JPG
                              Guy Smet in actie.                                                                 De kopgroep van de wedstrijd.


    29/06/2011 - KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 38

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.RYAN MARC - CYCLING TIMARU

    3.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    4.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    5.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 7"

    8.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM op 4’00"

    9.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST op 4’05"

    10.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    14.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    17.ROSCAM Andy uit Boom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    21.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 4’40"

    25.HEYNS Kristoff uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    26.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    28.MELS Fabrice uit Sinaai - PWC ALIPLAST



    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (Team Cyclingnews.nu)
    Bewerking: Kenny Janssens

    30-06-2011 om 15:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Woensdag 29/06/2011 - OETINGEN (VB) - Men Elite UCI - 168 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Scheirlinckx Bert - LANDBOUWKREDIET

    2.De Waele Bert - LANDBOUWKREDIET

    3.Goesinnen Floris - DRAPAC PROFESSIONAL

    4.Barbe Koen - LANDBOUWKREDIET

    5.Wallays Jelle - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR

    6.Cordeel Sander uit Stekene - COLBA MERCURY DOURPHONIE

    7.MC Nally Mark - AN POST SEAN KELLY

    8.Duyn Huub - DONCKERS KOFFIE-JELLY BELLY

    9.Nys Sven - LANDBOUWKREDIET

    10.Wippert Wouter - OMEGA PHARMA LOTTO DAVO

    38.Druyts Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CT

    44.Van Den Noortgate Kevin uit Geraardsbergen - EFC QUICK STEP CT

    69.Penne Frederik - ASB PAREIN-ROGELI CT

    77.Van Guyse Jarno uit Stekene - EFC QUICK STEP CT

    78.De Ridder Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT MATEXI

    83.Penne Stijn - ASB PAREIN-ROGELI CT

     

    29/06/2011 - KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 38

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.RYAN MARC - CYCLING TIMARU

    3.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    4.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    5.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 7"

    8.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM op 4’00"

    9.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST op 4’05"

    10.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    14.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    17.ROSCAM Andy uit Boom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    21.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 4’40"

    25.HEYNS Kristoff uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    26.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    28.MELS Fabrice uit Sinaai - PWC ALIPLAST

     

    29/06/2011 - OPWIJK (VB) - Elite z.c./U23 - 103 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 38

    1.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 35"

    4.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5.NAESSENS MICHAEL - ROYAK VELO_CLUB OTTIGNIES op 2’16"

    6.REMORY Stijn - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    7.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VERHOEVEN Kenneth - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9.VAN POUCKE Michael - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10.RAYMAEKERS Niels - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    17.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM op 2’46"

    24.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 3’15"

     

    29/06/2011 - SERSKAMP (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 57

    1.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.DE HAAN JESSE - WV DE IJSELSTREEK

    3.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4.HONOREZ Jeremy - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 22"

    5.CALLEBAUT Cédric - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 24"

    8.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM

    10.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    11.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    24.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’37"

    34.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    29/06/2011 - WIEKEVORST (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 87

    1.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    3.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 5

    5.OERLEMANS Ruben - VAN EYCK SPORT

    6.GOUWKENS Patrick - VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    7.VANKERCKHOVEN Jochen - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.VAN DYCK Kevin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    9.BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10.VAN DEN VONDER Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM

     

    29/06/2011 - ZERKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 59

    1.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    3.ALLEGAERT Matthias - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    4.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6.TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    7.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    8.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.VANBECELAERE Tom - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    30-06-2011 om 15:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 29/06/2011 - OETINGEN (VB) - Juniores - 49,4 km - 01h22min
    Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    3.POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 15"

    4.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT

    5.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.CALLAERT Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    9.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ASFRA RACING TEAM

    10.ROSSIGNOL Bryan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    29/06/2011 - RAVELS (A) - Juniores - 90 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 44

    1.JANSEN Frank - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2.VAN ROOY Kenneth - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    3.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.LEIJS JOERI - WILLEBRORD op 8"

    5.CRABBE Arno - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 12"

    6.VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    7.MOMMEN Sander - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 20"

    8.VAN DONGEN Ricardo - WV DE JONGE RENNER op 41"

    9.VERVOORT Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    10.RIJS ZEGER - TWC TEMPO VELDHOVEN

     

    29/06/2011 - RUDDERVOORDE - BALIEBRUGGE (W) - Juniores - 84 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 46

    1.DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.DE MEYERE Jens - THOMPSON

    3.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.CAUWELIER Glenn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 4"

    5.GHELDOF Henry - JONGE RENNERS ROESELARE

    6.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 36"

    8.SLEEUWAGEN Robin - THOMPSON

    9.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    10.VAN EECKHOUTTE Niels - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    29/06/2011 - KUURNE (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 72

    1.PLOVIE Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DHONT Seppe - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    3.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM op 8"

    4.TIMMERMANS Niels - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9.VAN DEN BERGHE Jeroen - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.VAN OOTEGHEM Thomas - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    33.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’00"

     

    29/06/2011 - HULSHOUT (A) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Aantal deelnemers:


    29/06/2011 - PEER - (LB) - Piste – P.K. Aspiranten & Initiatie Miniemen / zonder motoren

    Aantal deelnemers:


    29/06/2011 - WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    30-06-2011 om 15:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF HEMELVEERDEGEM 29/06/2011
    FILM CAT D/E

     


    FILM CAT A/C



    Filopnames: Chris Van Der Straeten

    30-06-2011 om 15:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/06/2011

    vwf.JPG








    Woensdag 29/06/2011 - HEMELVEERDEGEM

    A-reeks
    1 Tim DENEEF
    2 Jurgen Diependaele
    3 Glenn De Wolf (Hamme)
    4 Michel Vereecken
    5 Tom Penninckx
    6 Steven De Maeseneer
    7 Danny Borremans
    8 Arne Kestens
    9 Geoffrey Luyssen
    10 Tom Van Laethem

    29-6-11-hemelveerdegem 179.jpg 

                 Winnaar Catg.A Tim Deneef en winnaar Catg.C Jerry Cooman.

    29-6-11-hemelveerdegem 151.jpg  

    De spurt voor de eerste plaats ging naar de C renner Jerry Cooman, 
    voor A renner Tim Deneef, Jurgen Diependaele en Glenn De Wolf.

    Catg.A en C moesten samen starten door de passage op de grote staatsbaan.

     

    C-reeks
    1 Jerry COOMAN
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Johan Heymans
    4 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    5 Christophe Brieau
    6 Nico Debaes (Desselgem)
    8 Dirk De Schrijver
    9 Rudy Thomas
    10 Bart De Wever

    29-6-11-hemelveerdegem 139.jpg
                                Didier De Witte aan de leiding in de Catg.A/C


    D-reeks
    1 Francis DE RIDDER
    2 Filip Lievens
    3 Dirk Van Hove
    4 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    5 Joseph Devits
    6 Rene De Brucker
    7 Danny De Backer
    8 Geert De Spiegeleer
    9 Danny Verlee
    10 Peter Kerckaert

    29-6-11-hemelveerdegem 093.jpg
      Winnaar Catg.D Francis De Ridder en winnaar Catg.E Rudy Van De Velde.


    E-reeks
    1 Rudy VAN DE VELDE
    2 Roger Schouppe
    3 Patrick Van Renterghem
    4 Luc Van Mol
    5 Johny Van Holen
    6 Willy Wouters
    7 Wim de Coninck
    8 Frank De Pelsmaker
    9 Harmel Van Den Bossche
    10 Patrick Convents

    29-6-11-hemelveerdegem 028.jpg
                                Claire Thomas poseert fier naast Dirk Van Hove.


    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Rik Scheirlinckx
    4 Guido Cornet
    5 Jose De Clercq
    6 Luc Van Damme
    7 William De Cremer
    8 Hugo Tuypens
    9 Jef Everaerts
    10 Alain Messanger

    29-6-11-hemelveerdegem 020.jpg
               Winnaar Catg.F Marc Vervondel en Catg.G Etienne Vandenhouwe.

    29-6-11-hemelveerdegem 007.jpg
                                Aankomst van de Catg.F met Marc Vervondel.


    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Julien Vyvey
    3 Andre Ceurens
    4 Theo Coudyzer
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Jozef De Bruyn
    7 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    8 Gerard Devleeschauwer
    9 Francois Van De Vijver
    10 Clement Saelens


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    30-06-2011 om 15:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF JUNI 2011 - RUDYCO CYCLING TEAM
    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Rudyco Nieuwsbrief Juni 2011 1.JPG
    Rudyco Nieuwsbrief Juni 2011 2.JPG

    Rudyco Nieuwsbrief Juni 2011 3.JPG
    Rudyco Nieuwsbrief Juni 2011 4.JPG
    Rudyco Nieuwsbrief Juni 2011 5.JPG


    Bron: Rudyco Cycling Team

    30-06-2011 om 14:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 9 JULI - JUNIORES TE MOERZEKE-DORP !!!
    Wedstrijd 9-07-2011 2.JPG
    Wedstrijd 9-07-2011 1.JPG

    Bron: Ivan Elegeert

    30-06-2011 om 14:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 10 JULI - WIELERWEDSTRIJD VOOR MINIEMEN TE STEKENE !!!

    Zondag 10 Juli 2011 – Wielerwedstrijd voor Miniemen te Stekene !!!

     

    Op Zondag 10 Juli 2011, organiseert Luc Schelfout een Wielerwedstrijdje voor Miniemen. Een leeftijdsgroep van 8 jaar tot en met 11 jaar en dat voor de eerste keer te Stekene in de Zavelstraat op een afgesloten parcours. Aangesloten en niet aangesloten renners nemen het tegen elkaar op. Zo wordt iedere categorie onderworpen aan behendigheidstest en of snelheidsproef, gaan ze per twee categorieën een tocht maken doorheen Stekene van 20 km, begeleid, zelfs met motor en volgwagen. De aangesloten renners gaan zich nadien meten in een competitie wedstrijd, rondom het parcours is er drank en eetgelegenheid, een springkasteel, hamburger, hot-dogtent en een ijscreemcar. Alles om iedereen een fijne namiddag te bezorgen, de renners worden ook uitstekend begeleid door de Wielerbond Vlaanderen en door de Vlaamse Wielerschool, Koen Beeckman. Nadien volgt de prijsuitreiking  door Burgemeester of Schepen. We verwachten heel veel volk want het is de enige wedstrijd in deze categorie te Oost-Vlaanderen. Een kans voor de renner om eens in eigen streek te rijden en anderen warm te maken voor deze sport. U zult verstelt staan van hun kunnen, weet dat de kleinste onder hen al tussen 25 en 30 per/u halen. De hoofdsponsor De Caluwe–Smet stelt zijn gebouw en faciliteit tot beschikking. Iedere deelnemer ontvangt een prijzenpakket uit natura prijzen en een beker, de winnaars worden in de bloemen gezet. De Gemeente staat bekent voor zijn groen- en sportactiviteiten, Stekene wordt op deze manier nog eens in de kijker geplaatst.

     

     

     

    Bron: Schelfhout Luc

    Bewerking: Kenny Janssens

    30-06-2011 om 14:28 geschreven door kenny


    29-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan NICK DAVID en IGNACE VAN GOEYE met hun Zege !!!
    David Nicky KOP 2011.jpg      Van Goeye Ignace 1.JPG
               Nick David
                    Ingnace Van Goeye

    Dinsdag 28 Juni – KRUIBEKE - Inwoners van Kruibeke
    - 45 jaar
    1.NICK DAVID
    2.Lieven Van De Perre (De Klinge)
    3.Koen Mares
    4.Kris Bolsens
    5.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    6.Gert Smet 7.Jurgen Van Havere 8.Geert Van Landeghem 9.Raf De Cock 10.Johan Maes 11.Erik Verhelst 12.Luc Thoen  13.Sven Goosens 14.Giovanni Van Drom 15.Geoffrey De Jonghe 16.Steven Hens 17.Koen Heyrman 18.Mario Lardon 19.Jan Smet 20.Kurt Van Cauteren 21.Kristof De Bruyne 22.Kris Vermeulen 23.Mario Van Vossel  24.Gunther Plaquet 25.Geert Rotthier 26.Filip Van Moere 27.Pascal Migniau 28.Tom Van Hul 29.Svan Van Wauwe 30.Tim Steenssens  31.Rudy Van Noppen 32.Kristof Waeghemans 33. Wim De Cleen 34.Stefan Cole

    + 45 jaar

    1.IGNACE VAN GOEYE

    2.Benny Lyssen

    3.Jan Heyrman

    4.Dirk Vermicksel

    5.Gunther Van Mieghem

    6.Jos Foubert 7.Benoit Gorrebeeck 8.Gilbert Verberckmoes 9.Koen Van Strijthem 10.Jozef Vergult 11.Rudy Van Havere 12.Herman Laureys 13.Ronny Van De Velde 14.Werner Bolssens 15.Frank Maes 16.Paul Serlippens 17.Jos Vermeulen 18.Danny De Jonghe 19.Paul Pot  20.Jean Pierre De Jonghe 21.Mark Thoen 22.Steven De Geynst 23.Luc Van Vlierberghe

    29-06-2011 om 14:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/06/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Van Raemdonck Fons KOP 2010.jpg
    Dinsdag 28 Juni - LOMMEL -
    Grote Prijs Limburg voor A en C reeks


    A-reeks
    1 Dennis SZEKELY
    2 Tom Cleeren
    3 Kris Van Grieken
    4 Gert Beernaerts
    5 Rik Thijs
    6 Bart Berghmans
    7 Bart Peeters
    8 Bart Verdonck
    9 David Blockx
    10 Sven Cuppers

    VWF 28-6-11-lommel 082.jpg
                     Winnaar Catg.A Dennis Szekely en de 2de Tom Cleeren.

    VWF 28-6-11-lommel 069.jpg
                              Aankomst Catg.A in de gutsende regen en storm.


    C-reeks
    1 Dirk DE SCHRIJVER
    2 Michel Jannes
    3 Patric Bogaerts
    4 Luc Verwimp
    5 Frank Geets en Dominique Turcksin
    7 Rudy Thomas
    8 Wim Kriekemans
    9 Jan Birket
    10 Kristof Reniers

    VWF 28-6-11-lommel 077.jpg
    Dirk De Schrijver die tevens in de regen vlug een trui ontving voor de Grote prijs 
    van Limburg.

    VWF 28-6-11-lommel 071.jpg

                                     Aankomst Catg.C met Dirk De Schrijver.

    VWF 28-6-11-lommel 066.jpg
    Doortocht Catg.A en Catg.C ...en toen was het nog lekker warm ....daarna  een
    echt stormweer.

     
    D-reeks
    1 Luc VAN ROY
    2 Henri Hermans
    3 Luc Keim
    4 Andre Aertgeerts
    5 Herman Proost
    6 Daniel Van Der Mieren
    7 Patrick Wouters
    8 Robert Vande Kerkhof
    9 Peter Vos
    10 Dirk Mertens

    VWF 28-6-11-lommel 053.jpg
                                          Winnaar Catg.D Luc Van Roy.


    E-reeks
    1 Luc VAN MOL
    2 Johny Van Holen
    3 Theo Poorters
    4 Patrick Convents
    5 Antoinde De Caboter
    6 Marcel Poelmans
    7 Guy Claus
    8 Antoine Lemmens
    9 Louis Van Den Broeck
    10 Piet Janssens

    VWF 28-6-11-lommel 056.jpg
                                         Winnaar Catg.E Luc Van Mol.


    F-reeks
    1 ALFONS VAN RAEMDONCK (Beveren)
    2 Freddy Vranken
    3 Jan Van Hove
    4 Jozef Staes
    5 Geert Oosterbosch
    6 Raymond De Meester
    7 Francois Mertens
    8 Felix Luyten
    9 Willy Mous
    10 Hubert Dhondt

    VWF 28-6-11-lommel 023.jpg
       Winnaar Catg.F Fons Van Raemdonck en winnaar Catg.G Gaston Sannen.

    VWF 28-6-11-lommel 017.jpg
                                   Aankomst Alfons Van Raemdonck.


    G-reeks
    1 Gaston SANNEN
    2 Theo Coudyzer
    3 Vic Van den Eynde
    4 Alfons Heijens
    5 Werner Dullaert (St.Gillis)
    6 Roger De Breucker
    7 Herman Hensen
    8 Freddy De Blick (Beveren)
    9 Mathieu Mercken
    10 Piet Achten

    VWF 28-06-2011 Lommel 28-6-11-lommel 011.jpg
           De inrichter Theo Coudyzer die 2de werd.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    29-06-2011 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 28/06/2011 - STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 43
    1 CLAEYS Kevin (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    2 VERMEERSCH Gianni (BKCP - POWERPLUS)
    3 CALLEEUW Joeri (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    4 LEFEVER Nico (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    5 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 BLONDEEL Charlie (CYCLING TEAM VERMEEREN)
    7 CALLEWAERT Cédric (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    8 TAILLIEU Kristof (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    9 VERMOTE Alphonse (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    10 BARBIER Davy
    (CYCLING TEAM LUTHO)

     

    28/06/2011 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 101,2 km - 02h35min

    Aantal deelnemers:
    1 DHAENE Brecht (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 11"
    3 DEWEER Jochen
    (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM) op 2’05"
    4 MACIC Chris
    (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    5 CRIEL Tom (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 2’40"
    6 MAES Jo
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 2’55"
    7 VAN LERBERGHE Bert
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 3’07"
    8 O SHEA Glenn
    (Norwood CC)
    9 CARDOEN Henryk (ASFRA RACING TEAM)
    10 SCHITTECATTE Niels (CYCLING TEAM M. PINTE)
    21 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (CYCLING TEAM M. PINTE)
    23 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    28/06/2011 - SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 23
    1 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    2 VENS Quincy (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 40"
    3 BECKING Hans
    (MBC.BAR END APELDOORN) op 46"
    4 ONGENA Matthias uit Zele
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 53"
    5 D`HONDT Bram
    (PWC ALIPLAST)
    6 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    7 VAN DE KEER Kevin (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 VANDAMME Davy (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    9 DE DEYN Jürgen uit Wichelen (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    10 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    12 BEIRNAERT Wim uit Schoten
    (KON WC DE RUPELSPURTERS BOOM)
    17 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    28/06/2011 - ZOMERGEM (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 78

    1 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    2 LAVA Kevin (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 MUYS Kristof
    (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    4 BAEYENS Tommy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    5 VANMAEKELBERGH Patrick
    (CYCLING TEAM GRILLHUISJE)
    6 DOMS Steven
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    7 DE WISPELAERE Bert (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    8 NEIRYNCK Kevin
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    9 VAN DE VEIRE Pieter (DMC- CYCLING TEAM)
    10 BILLEMON Sam (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    33 HERREBAUT Jeffrey uit Zele (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    41 VAN OYEN Franky uit Zulte (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    42 STEELS Stijn uit Westerlo
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    54 SMET Geert uit St.Niklaas (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    56 JOOS Luc uit Stekene (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)

    29-06-2011 om 11:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Aspiranten


    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 2°Zege !!!

    Van Houte Gerben 25-06-2011 Podium Aspiranten 12 jaar VOORDE.JPG
    Zaterdag 25 Juni – Voorde - 26 dln.
    - Gerben Van Houte (Vrasene) – 1ste

    Van Houte Gerben 25-06-2011 Gerben spurt nr overwinning.JPG
    Van Houte Gerben 25-06-2011 Gerben met lengten voorsprong.JPG
                                            Aankomst Gerben Van Houte


    Zaterdag 25 Juni - Zevergem

    12 jaar - 25 dln

    Baert Ajax – 6de

     

    13 jaar - 28 dln

    Beck Cedric – 4de

    Milliau Vince – 6de

    Apers Ruben – 19de

     

    14 jaar - 41 dln

    Vercauteren Toon – 8ste

    Van den Broeck Jordi – 15de

    Wittevrongel Wouter – 26ste

     

    Nieuwelingen

     

    Zaterdag 25 Juni – Asse - 35 dln

    Goossenaerts Auren – 14de

    Van Riel Brent – 20ste

    Baert Atlas – 30ste

     

    Serskamp - 33 dln

    Verscheuren Steve – 30ste

    De Meyer Senne – 32ste

     

    Zondag 26 Juni - Londerzeel - 48 dln

    Jacobs Sybren – 37ste

    De Ost Jarne – 39ste

     

    Merelbeke - 27 dln

    Leeman Emmanuel – 15de

    Vancauteren Jonas – 21ste


    Uitslagen Miniemen


    Zondag 26 Juni – Voorde

    8 jaar
    - Angelo  (Mocht niet starten in de wedstrijden omdat hij nog maar 7 jaar is maar nam
    wel voor de eerste keer deel aan de tijdrit met een goed resultaat.
    WAC 26-06-2011 Angelo.jpg
                   Angelo aan de start van de tijdrit.

    9 jaar - 18dln.
    - Jado Bleyenberg (Tijdrit 2de -  Wedstrijd 2de -  Einduitslag podium 2de)
    WAC 26-06-2011 aankomst9jr.jpg
                                     Aankomst van Jado Bleyenberg.
    WAC 26-06-2011 podiumjado.jpg
                           Podium met op de 2de plaats Jado Bleyenberg.

    10 jaar - 22dln.
    - Sybren Van Houten (Tijdrit 3de - Wedstrijd 3de - Einduitslag podium 3de)
    WAC 26-06-2011 aankomst10jr.jpg
                                         Aankomst Sybren Van Houte.
    WAC 26-06-2011 podiumsybren.jpg
                              Podium met op de 3de plaats Sybren Van Houte.

    11 jaar 31dln.
    - Indy Apers (Tijdrit 13de -  Wedstrijd 28ste - Einduitslag 27ste)
    WAC 26-06-2011 Indy.jpg
                                                        Indy Apers
    - Quinten Huybrechts (Tijdrit 31ste - Wedstrijd 26ste - Einduitslag 26ste)
    WAC 26-06-2011 Quinten.jpg
                                                 Quinten Huybrechts

    Zondag 26/6/2011 - Tielen

    10jaar - 16 dln

    Nicolien Van Bellen – 15de (Tussen al die jongens goed gedaan)

     

    8jaar - 5 dln

    Renzo Raes – 1ste  - proficiat!!!

     

     

    Tekst en foto’s: Dave Bleyenberg & Steven Van Houte & Nancy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    29-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    28-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
     

    Smet Guy KOP 2010

    Maandag 27/06/2011 - WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 53

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 27”

    3.VAN HUMBEECK Nick - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    4.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 43”

    7.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 51”

    10.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    11.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    12.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    14.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 58”

    16.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    17.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    19.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    22.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    23.HEYNS Kristoff uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    25.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    27.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

    28.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    32.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene-  ASFRA RACING TEAM

    28-06-2011 om 14:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.G++

    Maandag 27 Juni – GAVERE (9890)

    Categorie A/B: (40 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Bart Velghe (A2)

    3.Wim De Smet (Zomergem, winnaar cat. B)

    4.Andy Van Eesbeeck (B2)

    5.Nico Verwee (B3)

    6.Timmy Diependaele (A3) 7.Luc De Duytsche (B4) 8.Steven Landuyt (B5) 9.Paul Rooseparck (A4) 10.Alex Goossens (Vrasene B6) 11.Vincent Brunel (B7) 12.Dries De Smet (A5) 13.Wouter Cael (A6) 14.Renaat Demeter (Lochristi B8) 15.Kristof De Vos (B9) 16.Koen Wagemans (A7) 17.Nico Cornelis (A8) 18.Wim De Wit (A9) 19.Steve Randles (A10) 20.Kevin Westerlinck (A11) 21.Thomas Hanssens (A12) 22.Dennis Laureys (B10) 23.Dennis Nevejans (A13) 24.Gerrit Diependaele (A14) 25.Karel Van Meirhaeghe (A15) 26.Frederick Grisson (A16) 27.Gunter Van De Putte (B11) 28.X Diependaele (A17) 29.Bart Jocqué (B12) 30.Sven De Schrijver (B13)

    Categorie C/D: (52 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. D)

    2.Danny Van Oyen (D2)

    3.Alain Buggenhout (winnaar cat. C)

    4.Nico Debaes (Desselgem C2)

    5.Marc Goossens (D3)

    6.Bart Rombouts (Kallo C3) 7.Frank Saelens (C4) 8.Geert Van Speybroeck (C5) 9.Hedwig Heyndrickx (C6) 10.Carlos Polaere (C7) 11.Peter Ballet (D4) 12.Erwin Van Daele (C8) 13.Frank Dhooge (C9) 14.Rudy Bertier (C10) 15.Sven De Vlieger (C11) 16.Jan Reubens (C12) 17.Wim Braet (C13) 18.Marnic De Waele (D5) 19.Fabien Hanssens (C14) 20.Ko Harms (D6) 21.Wim De Coninck (D7) 22.Stefaan Verhaeghe (C15) 23.Stanny Benoot (D8) 24.Willy Den Haese (D9) 25.Kris De Waele (C16) 26.Carlo Vermassen (C17) 27.Marc Cossyns (D10) 28.Peter Kerckaert (D11) 29.Rudi Rabout (Heinkenszand C18) 30.Peter Mol (C19)

    Categorie E:

    1.Danny De Coninck (Eeklo)

    2.Hilair Heye

    3.Noël Willems

    4.Freddy Vlerick

    5.Jean-Pierre Van Maldegem

    6.Leo Mares (Beveren) 7.Patrick Buyens 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 9.Marc Couckuyt 10.Alain Goossens 11.Philippe Lacquet 12.Patrick Van Den Broeck 13.Georges Vergauwe 14.Tom Persyn 15.Davy De Taeye 16.Koen De Rycke 17.Patrick Bekaert

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Herman Van Den Borre (Outer, winnaar cat. F2)

    3.Jozef De Naeghel (F1-2)

    4.Tony Baudonck (F1-3)

    5.Eddy De Vuyst (F1-4)

    6.Luc D'Haeseleer (F2-2) 7.André Clemmen (F2-3) 8.Eddie Van Leirberghe (F1-5) 9.Robert Maldrie (F2-4) 10.Willy De Regge (F2-5) 11.Luc Roelandt (F1-6) 12.José De Clercq (F2-6) 13.Marc Colpaert (F2-7) 14.Noël Verzele (F2-8) 15.Albert Delrue (F1-7) 16.Chris Somers (F1-8) 17.Bart Delagrange (F1-9) 18.Patrick Van Hulle (F1-10) 19.José Dezegher (F2-9) 20.Paul Hunninck (F2-10) 21.Pascal Cornand (F2-11) 22.Noël Rogge (F2-12) 23.Ronny Byl (F1-11) 24.Dany Luypaert (F1-12) 25.Mark Hemelsoet (F2-13) 26.Helmuth Tas (F1-13) 27.Emmanuël De Loor (F1-14) 28.Dirk Caekebeke (F1-15) 29.Eddy Van Den Abeele (F1-16) 30.Pierre Remory (F1-17)

    Categorie G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Hendrik Scheirlinckx

    3.Julien Vyvey

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Willy Roels

    6.Luc Meheus 7.André Namane 8.Maurice Van Ginderdeuren 9.Firmin De Zutter 10.Erik Vandersteen 11.Marinus Lockefeir 12.Freddy Vervenne 13.Etienne Van Hecke 14.Luc De Cock 15.Ludo Opdebeek 16.Eric De Wilde 17.Luc Cocquyt 18.Erik De Waele 19.Paul Luyten 20.Roland Van Imschoot 21.Henk Bolle 22.Jan Poelmans 23.Jaak Nys 24.Michel Bousard 25.André Caerens 26.Robert Robijns 27.Alfred Staljanssens (Bornem) 28.David Orford

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Hervé Verstuyft

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Joseph D'Hont

    5.Daniel Meirlaen

    6.Gerard Mariën (Schoten) 7.Armand Mols 8.André Van Asbroeck 9.Clement Saelens 10.Jean-Pierre Heymans 11.Guy Soil 12.Gerard Devleeschauwer 13.François Brouwers 14.Denis Keynen 15.Roger De Breuker 16.Paul De Geynst 17.Armand Kochuyt 18.René Van Reeth 19.Ortaire Stevens 20.Anton Van Poecke 21.Herman Dias 22.Huib Klip 23.Guus Schuller 24.Freddy Van Impe

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Trevor Fenwick

    3.Daniël Nuytinck

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Edward Battersby

    6.Joseph Boone 7.Jef Verheyen 8.Georges Michiels 9.Germaine Meulders 10.Lucien Van Impe 11.Willy Voorbraeck

    28-06-2011 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2011

    vwf.JPG







    Zondag 26 Juni - GOOIK (1755) -
    5de rit VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Joris COSYN
    2 Steven Glorieux
    3 Yorick Lison
    4 Kevin Van Den Cruijce
    5 Danny Borremans
    6 Danny Baeyens
    7 Tom Penninckx
    8 Peter Van Damme
    9 Bjorn Lison
    10 Kris Van Der Massen

    VWF 26-06-2011 Gooik 131.jpg 

                                         Winnaar Catg.A Joris Cosyn.

    VWF 26-06-2011 Gooik 088.jpg 

                                                    Aankomst Catg.A

     
    C-reeks
    1 Frank GEETS
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Jimmy De Paepe
    4 Mark Vanhomwegen
    5 Stefan Verhaeghe
    6 Jurgen De Smet
    7 Gert Fauck
    8 Johan Kerremans
    9 Bruno Bruyere
    10 Jerry Cooman

    VWF 26-06-2011 Gooik 127.jpg
                                            Winnaar Catg.C Frank Geets

    VWF 26-06-2011 Gooik 094.jpg
                                                    Aankomst Catg.C


    D-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Ronny Paridaens
    3 Danny De Backer
    4 Francis De Ridder
    5 Filip Lievens
    6 Gerry Maes
    7 Yvan Camphijn
    8 Dominique Turcksin
    9 Dirk Van Hove
    10 Alain De Norre

    VWF 26-06-2011 Gooik 080.jpg
         Winnaar Catg.D Joseph Devtits en winnaar Catg.E Roland Mersseman.

    VWF 26-06-2011 Gooik 038.jpg
                               Luc Van Clapdorp

                
    E-reeks
    1 Roland MERSSEMAN
    2 Jos Maes
    3 Frank De Pelsmaker
    4 Rene Mertens
    5 Patrick Van Cleemput
    6 Luc Van Mol
    7 Johny Van Holen
    8 Roger Schouppe
    9 Antoine De Caboter
    10 Jean Blommaert (Hamme)

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jean Pierre Broothaerts
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Rik Scheirlinckx
    5 Herman Van Den Borre
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Hubert Dhondt
    8 Jos Vandermeulen
    9 Dick Naylor
    10 Walter Gori

    VWF 26-06-2011 Gooik 031.jpg
       Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Etienne Vandenhouwe.

    VWF 26-06-2011 Gooik 001.jpg
                                                                Start Catg.F


    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Werner Dullaert (St.Gillis)
    3 Vic Van Den Eynde
    4 Andre Ceurens
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Julien Vyvey
    7 Theo Coudyzer
    8 Jozef Saerens
    9 Kees Sebrechts
    10 Willy Roels

    VWF 26-06-2011 Gooik 019.jpg
                                                     Aankomst Catg.G

    VWF 26-06-2011 Gooik 007.jpg
                                                         Start Catg.G

     


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    28-06-2011 om 13:52 geschreven door kenny


    27-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    26/06 – ’S GRAVENWEZEL

    Cat. A
    1 David Van Pelt

    2 Philippe Van Opstal

    3 Rudi Vingerhoets

    4 Klaas Stijnen

    5 Tom De Meyer

    6 Sammy Bogaert (Kalmthout) - 7 Stijn Rombouts - 8 Philippe Dela Montagne – 9 Ben Van Baelen – 10 Nico Thys

    Cat.B
    1 Yves Boenders

    2 Gunther Cuylits

    3 Erik Wellens

    4 Peter Bocken

    5 Andy Van Dyck

    6 Walter Visscher – 7 Ivan Verschueren – 8 Bart Deckers - 9 Rik De vree – 10 Gert Cosemans

    Cat C

    1 Patrick Verdonck

    2 Herman Proost

    3 Matti Baat

    4 Marc Vekemans

    5 Bruno Brabants

    6 Benny Van Gansen – 7 Dirk Fuchs – 8 Peter Roelands – 9 Werner Jacobs – 10 Willy Van Dyck

    Cat. D
    1 Marc Heulens

    2 Paul Geudens

    3 Andre Volkaerts

    4 François Coppers

    5 John Van Rijsbergen

    6 Walter Thienpont

    Cat. E
    1 Jan Van Hove

    2 Ludo De Bakker

    3 Willy Mous

    4 Walter Vercruysse

    5 Eddy Veltens

    27-06-2011 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg
    Zondag 26 Juni – NAZARETH (9810)

    Cat A/B:

    1.Franky Van Oyen (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Pedro Michels

    3.Gregory De Munter (Oudenaarde, winnaar cat. A)

    4.Kristof Muys

    5.Kristof Gryson

    6.Danny Schaut 7.Krijn Verschraegen 8.Philip Lampaert 9.Luc De Duytsche 10.Jonas De Vlieger 11.Dries De Smet 12.Alex Goossens (Vrasene) 13.Wim De Witte 14.Jens Daems 15.Bjorn Smet 16.Gino Van Broeck (Belsele) 17.Mario Van Den Broecke 18.David De Swert 19.Nico Verwee 20.Steven Martens

    27-06-2011 om 23:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/06/2011 - HOOGLEDE-GITS BK (W) - Men Elite - Belgisch Kampioenschap - 241,2 km - 05h19min

    Aantal deelnemers:

    1.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.MEERSMAN Gianni – FDJ op 2”

    3.WALLAYS Jelle - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    4.CAMMAERTS Edwig - LANDBOUWKREDIET

    5.VANSPEYBROUCK Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 4”

    6.DEVOLDER Stijn - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    7.BOONEN Tom - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 8”

    8.HOVELIJNCK Kurt - DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY op 13”

    9.VAN HECKE Preben - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 16”

    10.POLAZZI Fabio - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE op 18”

    27.VAN AVERMAET Greg - BMC RACING TEAM op 2’40”

    28.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE op 2’57”

    43.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 4’58”

    47.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    49.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    56.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    57.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    60.DE GREEF Francis uit Puurs - OMEGA PHARMA-LOTTO

    90.SEELDRAEYERS Kevin uit St.Amands - QUICKSTEP CYCLING TEAM

     

    26/06/2011 - HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 167 km - 03h44min

    Aantal deelnemers: 180

    1.GERARD Hophra - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 6”

    4.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    5.KIMMENCE Ethian - ISOREX CYCLING TEAM

    6.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8.FARABAUGH Adam - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    9.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.RAEYMAEKERS Mattias - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    33.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    44.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    82.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    85.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    98.VAN OSSELAER Karel uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    113.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    119.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    135.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    142.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE VZW

    159.DIELEMAN Michiel uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’29”

     

    26/06/2011 - MEISE (VB) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 126

    1.BROEDERS Garrit - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.DE VOS Gertjan - GEOX FUJI TEST TEAM

    3.DEGUELLE Christopher - la royal pedale saint-martin op 12”

    4.AERNOUTS Jim - SUNWEB-REVOR-

    5.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    6.DE BIE Sean - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7.VAN LIERDE Kevin - VAN EYCK SPORT

    8.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 24”

    9.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    10.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    17.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    19.PENNE Stijn - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    21.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    28.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel- WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    30.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM

    31.BEIRNAERT Wim uit Schoten - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    32.DE BAERE Bart - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    26/06/2011 - OOSTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h46min

    Aantal deelnemers:

    1.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.VERHAEGHE Kengy - CYCLING TEAM VERMEEREN

    3.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM  

    4.PRATTE Philippe - DUNKERQUE CLOSE 2 TEAM            

    5.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    6.DEVREEZE Thomas - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE             

    7.DE GROOTE Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM    

    8.VAN DER HEYDEN Andrew - ISOREX  

    9.COLAERT Pascal - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM op 1’00"

    10.VANSPEYBROECK Tim - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

     

    26/06/2011 - OPLINTER (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h44min

    Aantal deelnemers:

    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT
    2 VAN BROEKHOVEN Guy -
    POORTEN FERYN TEAM op 3”
    3 THOME Kevin -
    LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 50”
    4 BLUEKENS Jan -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    5 WERST Raymond -
    PPL Belisol C T
    6 VAN SCHELVEN Jeroen - LOTTO-BODYSOL P.C.W.
    7 DEPRE Jonas -
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
    8 FRANKEN Marc - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    9 HEYMANS Jonas -
    VAN GOETHEM/PRORACE CT
    10 BUEKEN Joeri -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM 
     

    26/06/2011 - VEURNE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h45min

    Aantal deelnemers:

    1 BAILLEUL Filip - CYCLING TEAM LUTHO
    2 DEBRUYNE Giovanni -
    CYCLING TEAM LUTHO
    3 GHEQUIERE Dietrich -
    WIELERCLUB VRIENDENSPORT ZARREN
    4 TAILLIEU Kristof -
    DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA op 20"
    5 VERVERKEN Gerdy -
    DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
    6 TEMPELAERE Maarten -
    CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM
    7 VYNCKE Marco -
    ARDILLES CYCLING TEAM
    8 RAMMANT Stijn -
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
    9 DEBUSSCHERE Maxim -
    AN POST SEAN KELLY TEAM
    10 WILLEMS Mario -
    KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
    15 GIDÉ Stijn uit Waasmunster -
    A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM 
     

    26/06/2011 - WESTOUTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h40min

    Aantal deelnemers:
    1 FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
    2 AVERY Clinton -
    EFC-QUICKSTEP op 3"
    3 DEWILDE Wouter -
    TRUST MTB TEAM VZW
    4 CALLEEUW Joeri -
    BCV WORKS CT INGELMUNSTER
    5 ORBIE Stephen -
    VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
    6 TAKENOUCHI YU -
    CT TOMACC
    7 VERKINDEREN Frederik -
    OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
    8 BORRY Kim -
    CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
    9 VANLUCHENE Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
    10 MARCHAND Gianni -
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
    14 VAN GUYSE Jarno uit Stekene -
    EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    27-06-2011 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/06/2011 - HOOGLEDE-GITS (W) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap - 107,2 km - 02h43min

    Aantal deelnemers:

    1 ARYS Evelyn - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
    2 DE VUYST Sofie - LOTTO HONDA TEAM
    3 DEBBOUDT Lensy -
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    4 DE VOCHT Liesbet -
    TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM
    5 VERBEKE Grace -
    TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM
    6 BUYL Kimberly -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    7 DOM Annelies - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    8 DE ROOVER Eline - AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM
    9 HENRION Ludivine -
    LOTTO HONDA TEAM
    10 VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    16 WERNER Laure uit Duffel -
    LOTTO HONDA TEAM
    19 NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM
    28 HANNES Kaat uit Wechelderzande -
    TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM
    35 VAN LEUVEN Annick uit Schoten -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 4”
    41 DE RIDDER Amy uit Grembergen -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    47 ROBERT Valerie uit Vrasene -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    50 CROKET Gilke uit Bornem -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    61 VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
    66 GELDHOF Anja uit Evergem -
    WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM
    69 VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    26/06/2011 - HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Amateurs + Masters – 80 km - 01h53min
    Amateurs & Masters A – Aantal deelnemers: 25
    1 VAN GRIEKEN KRIS (ENTENTE CYCLISTE)
    2 GOOS FREDERIK
    (ENTENTE CYCLISTE)
    3 NIJS DIMITRI (ENTENTE CYCLISTE)
    4 CLEEREN TOM (ENTENTE CYCLISTE)
    5 VERDONCK Bart
    (VREDA CYCLING TEAM)
    6 CLAES Jorg
    (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)
    7 LINDEKENS Gertjan
    (LIMBURGSE AFDELING)
    8 D´EVOLA FABIAN
    (ENTENTE CYCLSITE)
    9 WAGENER MAXIME
    (ROYAL VELO CLUB)
    10 BORGERS Tim (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)

     

    Masters B – Aantal deelnemers: 16

    1 BOGAERTS PATRIC (ENTENTE CYCLISTE)
    2 LATHOUWERS JURGEN (ENTENTE CYCLISTE)
    3 VAN DE WATER BART
    4 HOYDONCKX ERWIN
    (ENTENTE CYCLISTE)
    5 BELIEN FRANK
    (ENTENTE CYCLISTE)
    6 BLOCKX David (ENTENTE CYCLISTE)
    7 KEIM LUC (ENTENTE CYCLISTE)
    8 FOLLON RONNY
    9 DECOSTER Steven
    (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    10 SERRON Danny (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
     

    Masters C – Aantal deelnemers: 11

    1 VAN CRAEN Jozef (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 VAN ROY LUC
    (ENTENTE CYCLISTE)
    3 VERWIMP LUC (ENTENTE CYCLISTE)
    4 PEETERS Etienne (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    5 MICHIELSEN Henri (Entente cycliste de Wallonie)
    6 DEGEEST Roland (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    7 VANDEKERKHOF Charles
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 MARAITE CLAUDY (ENTENTE CYCLISTE)
    9 SWINNEN René (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)

     

    26/06/2011 - BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - Juniores - 88,4 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 39

    1.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    2.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    3.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    4.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    5.CAIGNAU Bram - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.DE MEYERE Jens - THOMPSON

    7.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 5”

    8.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB op 15”

    9.VANDEVOORDE Niels - TIELTSE RENNERSCLUB

    10.FRAME Alex - ISOREX CT op 1’12”

    17.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’03”

     

    26/06/2011 - BERTEM (VB) - Juniores - 85 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 42

    1 SWEECK Laurens (KDL CYCLINGTEAM)
    2 RUYTERS Brecht (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 SWEECK Diether
    (KDL CYCLINGTEAM)
    4 BROES Michiel (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 WILLEMS Kenny
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    6 TEUGELS Lennert (WK NOORD WEST BRABANT) op 1'20"
    7 STAPLETON COTTON OLIVIER
    (CYCLE LAB)
    8 WILLEMS Robby
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 VAN AERT Wout
    (APB - CYCLING TEAM)
    10 VLAEYEN Michiel (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    18 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM) op 3’10"
    26 CLAUS Dieter uit  
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    26/06/2011 - BEVEREN-LEIE (W) - Juniores - 100 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 36

    1.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    2.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    3.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 4”

    4.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB op 6”

    5.VAN DEN BERGHE Yentl - K.V.C. DEINZE VZW op 10”

    6.WOUTERS Toon - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 14"

    7.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VAN OOSTHUYZE Mathias - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.DEPREZ Hannes - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    18.DE BOCK Stef uit Zele - SOREX CYCLING TEAM

     

    26/06/2011 - MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Juniores - 78 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 58

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 VAN DEN BORRE Corneille (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 DULT Jasper
    (THOMPSON)
    4 RASSCHAERT Kevin (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    5 DONDERS Jelle (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 DIERICKX Yorne (CUBE-FINTRO CT)
    7 DE RIDDER Michael (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    8 VLASBLOEM Saimen (ARS ULYSSES)
    9 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    10 GEERTS MORENO (PERFORMERCE)
    14 PETROV Servaas uit Lokeren (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    16 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM) op 56"
    20 COUSSENS Ruben uit Appels
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 BEAUPREZ Dieter uit De Klinge (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    25 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    43 RELAES Damiaan uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    47 PRAET Robin uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    49 GOOSSENS Shani uit Sinaai (PWC ALIPLAST)
     

    26/06/2011 - MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Juniores - 92,8 km - 02h13min

    Aantal deelnemers:
    1 PANIS Maxim (IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN)
    2 GOOLAERTS Michael (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    4 SCHEPMANS Brecht (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 GEERAERTS Joni (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    6 MOENS Jochen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 DUSOLEIL Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 JACOBS Sven (WK NOORD WEST BRABANT)
    9 KERCKHOFS Jochen (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    10 MICHIELS Marnix (LOTTO OLYMPIA TIENEN)

    27-06-2011 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/06/2011 - TURNHOUT (A) - Juniores - 75 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 29
    1 VAN ROOY Kenneth (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    2 BOONS Ruben
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 GROENEWEGEN DYLAN (WTC DE AMSTEL) op 1'06"
    5 GEERTS Jorgen
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 APOLONY JOSHUA (IND)
    7 MEESTERS JELLE (WILLEBRORD WIL VOORUIT) op 1'10"
    8 KERKHOF TIM
    (UWTC DE VOLHARDING) op 1'27"
    9 SWANEPOEL DE WET
    (MR PRIDE CYCLE)
    10 KOEKEN NELIS (WILLEBRORDVOORUIT) op 2'15"

     

    26/06/2011 - VELM (LB) - Juniores - 88 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 37

    1.LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 2’10”

    3.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’20”

    4.ROYEN Aurélien - LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    5.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMAN

    6.HERREMANS Jamie - CUBE FINTRO CT

    7.VERVOORT Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.SOUREN JORRIT - TWC MAASLANDSTER

    9.STEVENS Senne - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 3’45”

     

    26/06/2011 - WINGENE (SINT-JAN) (W) - Juniores - 94,5 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 18

    1.DE WITTE Matthias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.CARPENTER DANTE - ASFRA RACING op 2”

    3.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 19”

    4.LEYN Ward - TIELTSE RENNERSCLUB

    5.VANSPRANGHE Michiel - CT FORCE VZW

    6.VAN LAECKE Wouter - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.BRUNEEL Robin - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.PAPE Nicky - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    26/06/2011 - WILRIJK (A) - Dames Jeugd - 50 km - 01h27min 

    Juniores - Aantal deelnemers: 27

    1.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 17"

    4.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST

    5.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.COPPENS KRISTEN - ZUIDWESTHOEK

    7.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.CORTHOUT Shauni - WAC TEAM HOBOKEN

    9.VAN DER PEER Yoyce

    10.VAN DE KLUNDERT ROWENA - RSC DE ZUIDWESTHOEK

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 20

    1.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    2.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 6"

    3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 12"

    4.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER

    5.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    5.MAES Shana - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    5.VAN VLIET ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    9.ZIJLAARD NICKY - RWC AHOY

    10.VERHAEST Sara - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    26/06/2011 - HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Nieuwelingen - Interclub - Beker van België - 69 km - 01h39min

    Aantal deelnemers:

    1.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    3.WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    9.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    10.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL

    14.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    35.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’26”

    42.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    47.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    63.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    80.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    85.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode - RUDYCO CYCLING TEAM

    90.VERSCHAEVE Antoon uit Burcht - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    100.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 3’10”

     

    26/06/2011 - BIERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 24

    1.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.HEYLEN Vincent - VZW DE DEMERSPURTERS

    6.RAAS Jesse - Theo Middelkamp

    7.WOUTERS Jarin - VZW DE DEMERSPURTERS

    8.VAN HERCK Maarten - WSC HAND IN HAND BAAL

    9.NIJS Yente - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 25”

    10.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 1’10”

     

    26/06/2011 - EGEM (W) - Nieuwelingen - 63,6 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 19

    1.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 15”

    3.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR
    4.BURTON Germain op 20"

    5.DEBOOT Bruce - TIELTSE RENNERSCLUB

    6.PLOVIE Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.VANDENBROUCKE Loïc - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.BLANCKAERT Victor - CT COVEMAECKER - BALANS

    9.ROGGE Thomas - CT COVEMAECKER - BALANS

    10.SAVELON Arne - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    27-06-2011 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/06/2011 - GRAZEN-GEETBETS (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 47

    1.LAUWERS Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.WILLEMEN Kristof - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.HOFMANS Brent - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.GEERTS Bjarne - VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    5.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 8”

    6.HAGELSTEENS Laurens - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7.LECLERC Gaëtan - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    8.REVIERS Jonas - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9.DEMOLDER Thomas - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10.VAN DEN BERG Naud - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    34.SMET Seppe uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    26/06/2011 - HANSBEKE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 23

    1.CLAUW John Ross - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    2.WYTINCK Gianni - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.SOBERON Zowe - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    5.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    6.MEHEUS Gill - ISOREX CYCLING TEAM

    7.VERHAEGHE Senne - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM op 1’40”

    9.VANDEVYVERE Stijn - K.V.C. DEINZE VZW

    10.VERMEIRE Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    12.DE DONDER Wito uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    26/06/2011 - KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Nieuwelingen - 68,6 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 48

    1.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    2.DHONT Seppe - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    3.KELDERMANS JORDY - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 4"

    4.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM op 4’17”

    5.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    6.BAELEN Juul - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.DE KETELE Angelo - ISOREX CYCLING TEAM

    8.ALLARY Pieter-jan - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9.FARINON Jeno - ISOREX CYCLING TEAM

    10.KUIPERS THORSTEN - TRC DE HOEKSE RENNERS

    16.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    26/06/2011 - KUURNE (W) - Nieuwelingen - 62 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 20
    1 DELMOTTE Dennis (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    2 FEYS Laszlo
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    3 VAN OOTEGHEM Thomas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    4 VANSTEENKISTE Bright (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    5 DEJONGHE Bram (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 2’15"
    6 DEPREZ Jordy
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    7 MOERMAN Thomas (
    CT FORCE VZW)
    8 HOLVOET Martijn (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 HEYTENS Maxim (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 BRAL Lowie (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

     

    26/06/2011 - LONDERZEEL (VB) - Nieuwelingen - 70,2 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 48

    1.VAN BAARDEWIJK KOEN - DE ZUIDWESTHOEK

    2.LA ROSE Dimitri - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3.WILLEMS Thimo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    6.VAN MOL Caine - THOMPSON

    7.VAN DE KLUNDERT KOEN - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8.DANNAU Jim - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.TIMMERMANS Tom - THOMPSON

    10.KLOECK Dario - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    34.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.DE OST Jarne uit Bornem - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    41.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    26/06/2011 - MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 27

    1.GOEMAN Jasper - WC DON FREDO

    2.VAN IMPE Joachim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 17”

    3.DE BOECK James - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.VAN CAENEGHEM Gregory - ISOREX CYCLING TEAM

    5.HULSMANS Thomas - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.NIELS Evraert - YOUNG SCHELDE CT

    7.D´HAEYER Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8.BYTEBIER Jay- LINDOR OFF ROAD TEAM OUDENAARDE

    9.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    10.VAN CAUWENBERGHE Glenn -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    15.LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    21.VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    26/06/2011 - TURNHOUT (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 27

    1.JANS Noah - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    2.COOLEN Yves - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 2’15”

    3.GEERTS Jesse - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    4.PYFFEROEN Matthias - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5.MERTENS Joran - VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    6.SLOOF Jordi - GRTC Excelsior

    7.KRUGER RUAN - MR PRIDE CYCLE CLUB

    8.LAUWERS Jordy - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9.GORRENS Sepe - VZW IJSKLOKJE

    10.BERCKMANS Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    27-06-2011 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 26/06/2011 - ZWIJNDRECHT - VLAAMS KAMPIOENSCHAP TOERISTEN

    TTC Ronde 2011 Banner.jpg

    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met de het behalen van de Titel Kampioen van Vlaanderen bij de Toeristen !!!

     Matthijssens Rikkie KOP 2011 1.jpg    TTC 26-06-2011 Zwijndrecht IMGP0757.jpg
    Zondag 26/06/2011 - Zwijndrecht - Vlaams Kampioenschap Toeristen - 88,7 km - 42,9 km/h

    Aantal deelnemers: 69
    1.RIKKIE MATTHIJSSENS (Zwijndrecht) - Massaspurt
    2.Denis Andries
    3.Stefan Van Den Brande
    4.Lieven De Breucker
    5.Freddy Van Camp
    6.Koen Van Laere 7.Koen Van Belle 8.Karel Peelman 9.Keny Wille 10.Eelco Smet 11.Marnix De Roos 12.Glenn Van Hille 13.Dirk Bryssinckx 14.Kurt Verhoeven 15.Philip Van Havenbergh 16.Roel Hannes 17.Geert Baeckelandt 18.Bart Vantorre 19.Franky De Fijn 20.Tom Heylen 21.Rest peloton

    27-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!