.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    26/06/2011 - BRUGGE SINT-PIETERS (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    26/06/2011 - MERCHTEM (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    26/06/2011 - ZEVERGEM (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    26/06/2011 - VOORDE (O) - Miniemen
     

    26/06/2011 - MERCHTEM (VB) - Miniemen

    26/06/2011 - KEERBERGEN (VB) - BMX - Flanders Cup

    26/06/2011 - PAAL-BERINGEN (LB) - Mountainbike Regionaal - Flanders Cup

    26-06-2011 om 15:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Proficiat aan BEN SUYKERBUYK met de het behalen van de Titel Kampioen van Vlaanderen in de Catg.A !!!

    Suykerbuck Ben KOP 2011.jpg
    Zaterdag 25/06 – HERSELT -
    Kampioenschap van Vlaanderen


    Categorie A
    1-BEN SUYKERBUYK (Essen) - Kampioen Van Vlaanderen
    2-Wim Aras
    3-Sam Van Nuffelen
    4-Philippe Van Opstal
    5-Kris Van Grieken
    6-Hans Smeyers 7-Nick Vandermaesen 8-Tom Cleeren 9-Gert Vangenechten 10-Timo Ooms 11-Kurt malliet 12-Niels Van Kerckhoven 13-Sven Verstraeten 14-Tom Aernouts 15-Jelle Ceulemans 16-Kim Van Dingenen 17-Christophe Beddegenoots 18-Piet Froyen 19-Sven Cuppers 20-Gino Geuens

    Categorie B
    1-Bart Vanden Wyngaerd - Kampioen Van Vlaanderen
    2-Dirk Van Capellen
    3-Christophe Adams
    4-Bert Dockx
    5-Rudi Drappier
    6-Yves Boenders 7-Geert Verbraeken 8-Rik De Vree 9-Tom Op de beeck 10-Bart deckers 11-Walter De Vischer 12-Steven Thys 13-Tom Van de poel 14-Peter Bocken 15-Jan Peeters 16-Hans geukens 17-Frank Schellekens 18-Thomas Goris 19-Erik Wellens 20-Kris Witvrouwen

    Categorie C:
    1-Luc Van Roy - Kampioen Van Vlaanderen
    2-Jos Can Craen
    3-Jan Van den Brande
    4-Daniel Van der Mieren
    5-Rudy Bloemen
    6-Andre Aertgeerts 7-Patrick Verdonck 8-Marc Vekemans 9-Henri Hermans 10-Luc de Wael 11-Joel Wouters 12-Dirk Verschoren 13-Luc De Muynck 14-Kris Govers 15-Karl Van den Eynde 16-Wim Van Thielen 17-Walter Verheyden 18-Ronny Coremans 19-Robert Van De Kerkhof 20-Luc Aerts

    Categorie D:
    1-Francy Baptist - Kampioen Van Vlaanderen
    2-Paul Geudens
    3-Marc Heulens
    4-Andre Volkaerts
    5-Etienne Peeters
    6-Theo Poorters 7-Staf Lievens 8-Francois Coppers 9-Louis Van den Broeck 10-Charles Vandekerkhof 11-Maurice Vanderlinden

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx - Kampioen Van Vlaanderen
    2-Freddy Vranken
    3-Andre Peeters
    4-Willy Van Herck
    5-Nico Wijnen
    6-Jos de Wever 7-Frans Bastiaens 8-Jef Everaerts 9-Alfons Van Dijck 10-Alfons Heyens

    26-06-2011 om 15:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP.jpg
    Zaterdag 25/06/2011 - MOORSELE (Start in MENEN) (W) - Elite z.c./U23 – Interclub - 153,1 km  - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Calleeuw Joeri - BCV WORKS

    2.Heytens Kess - BCV WORKS

    3.Neirynck Kevin - BUYSSE KEUKENS

    4.Vandaele Philip - COLBA

    5.Allegaert Matthias - OVYTA-EIJSSEN

    6.Geldhof David - DECOCK-SPORTIVO

    7.Haynes Hamish - COLBA

    8.Nicolson Michael - ASFRA

    9.Tamsin Kenny - GAVERZICHT-MATEXI

    10.Honorez Jeremy - DUNKERQUE

    14.Ongena Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST

    31.Van Steenberghen Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST

    37.Mettepenningen Stijn uit Hamme - R. WERCHTER

    42.De Vijlder Jonas uit Desteldonk - ARTEVELDE WSC

    49.De Pauw Moreno uit St.Pauwels - R. WERCHTER

     

    25/06/2011 - SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 40

    1.VERVERKEN Gerdy - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    5.VAN CAUWENBERGHE Christophe - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 17”

    7.KOOLS JOS - DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    10.VANDAMME Davy - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    15.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    16.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    18.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    22.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    23.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    31.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

     

    25/06/2011 - JEUK - GINGELOM (LB) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 57

    1.DE JONGHE Kevin - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 15”

    3.BERDEN Ben - B.B. CRAZY TEAM

    4.KAVSEK Rik - TWC MAASLANDSTER

    5.SWINNEN Stef - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    6.WELLENS Tim - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    7.VAN HOOVELS Kevin - VERSLUYS-EVENZA TEAM

    8.MARTENS BOB - WC MAASLANDSTER

    9.GEERTS Frederik - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM op 35”

    10.DONNAY LAURENT - ROYAL CYCLISTE PEASANT

     

    25/06/2011 - LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 82

    1.TERWEDUWE Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.DHAENE Brecht - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    4.DEGUELLE Christopher - la royal pedale saint-martin

    5.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.VAN DEN ABEELE Arnaud - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7.RAEYMAEKERS Jacob - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    9.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    10.HANOCQ Vincent - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    13.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    14.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    19.BEIRNAERT Wim uit Schoten - RUPELSPURTERS

    23.ROSCAM Andy uit Ruisbroek - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    42.PERSOON Joeri uit Stekene - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    49.HEYNS Kristoff uit Temse- AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

     

    25/06/2011 - RIJKEVORSEL 3210 (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 68

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    2.WAGEMANS Joris - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 8”

    3.ROELEN Jef - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R op 14”

    4.BOSMANS Wietse - BKCP – POWERPLUS op 45”

    5.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    6.DE FEYTER Tom - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7.AERTS Ruud - WV de Jonge Renner

    8.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.VAN NYEN Bob - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    10.ROMBOUTS Ward - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    12.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’15”

    25/06/11 EMPTINNE (NA) – Elite z.c./U23 - 77,4 km - 01h58min
    1. DESCHMET David (Geraardsbergen) -
    Omega Pharma-Lotto-Davo
    2. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - Cycling Team De Pinte op 43”
    3. BAIOLET Nicolas
    4. DEFOSSE Sébastien
    5. VAN POUCKE Michaël
    6. FERRARI Sergio op 51”
    7. SCHMEITZ Pablo (NL) op 3’00”
    8. HENRION Jonathan
    9. DURINCK Sean uit Hamme
    10. GENETTE Joël

    26-06-2011 om 15:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 25/06/2011 - ASSE (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 35
    1.LUYCKX Brent - WSC HAND IN HAND BAAL
    2.TEIRLINCK Jens - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
    3.VAN MOL Caine -
    THOMPSON
    4.ROGIER Stef -
    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    5.TIMMERMANS Niels -
    CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
    6.ARIMONT Charlie -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    7.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL
    8.WINANDY Fabian - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
    9.VAN RENTERGHEM Boris -
    WK NOORD WEST BRABANT
    10.PARMENTIER Thibault -
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    25/06/2011 - KERKSKEN (O) - Nieuwelingen - 66,6 km - 01h45min

    Aantal deelnemers:

    1.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2.GOESSENS Cedric - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    3.VERMUE FRANK - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    4.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON

    5.VAN DE WALLE Goran - THOMPSON

    6.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN           

    7.RIETVELD Menno - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8.VANDENABEELE Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.TIMMERMANS Tom - THOMPSON

    10.DANNAU Jim - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL           

    19.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’28”

     

    25/06/2011 - OOSTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 65,45 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 36

    1.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM op 29”

    3.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5.PINEDA HENDRIK - VC MONTREAL-CYCLES REGIS op 1’06”

    6.BYTEBIER Nils - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.BUYSSE Jos - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.SENESAEL Axel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9.VAN OOTEGHEM Thomas - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    10.COOLS Gilles - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    25/06/2011 - SERSKAMP (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 33

    1.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2.VAN IMPE Joachim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3.MAAS Jan - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    4.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.VAN DEN BERGHE Jeroen - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.VAN DER KLUNDERT PIM - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7.ABRAHAMS Jasper - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    9.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM

    10.VERLEE Brent - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    12.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.DE VRIESE Jannes uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    23.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk - RUDYCO CYCLING TEAM

    30.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 30”

     

    25/06/2011 - SNELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 67,2 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 34

    1.AMEEL Alexander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 44”

    3.DUQUENNOY Jimmy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.BRACKEZ Massimo – C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.BOSMANS Arne - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 2’17”

    7.MEHEUS Gill - ISOREX CYCLING TEAM

    8.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 5’02”

    9.BURTON Germain - DE ER

    10.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR

    26-06-2011 om 15:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Zaterdag 25/06/2011 - GRAZEN-GEETBETS (VB) - Juniores - 86 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 78

    1.TUIN DIEDERIK - HANZERENNERS ZWOLLE

    2.VAN CALDENBORGH RICK - WCL BERGKLIMMERS

    3.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.WILLEMS Kenny - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.CARNEVALI Jean - Albert-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    7.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 42"

    9.CRABBE Arno - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    10.THEUNISSEN Jordi - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

     

    25/06/2011 - KOOIGEM (W) - Juniores - 90 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 35
    1. VERSCHUERE Seppe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    2. LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
    3. VANHOUTTEGHEM Cedric -
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
    4. DEGROEVE Tanguy
    - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
    5. DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM
    6. SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB
    7. VANNESTE Laurens -
    THOMPSON
    8. VANDEKERCKHOVE Thibaut -
    TIELTSE RENNERSCLUB op 3’10”
    9. RAEYMAEKERS Thomas -
    AVIA CYCLING TEAM
    10. VANDEVOORDE Niels -
    TIELTSE RENNERSCLUB op 3’50”
    12. DE BOCK Stef uit Zele -
    ISOREX CYCLING TEAM

     

    25/06/2011 - ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 90 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 35

    1.ROSSI Oliver - PCA

    2.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 30”

    4.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW op 50”

    5.WHITE Tatham

    6.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    7.GHELDOF Henry - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’20”

    8.DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.CAUWELIER Glenn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’00”

    10.BOUVRY Kenny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    25/06/2011 - SERSKAMP (O) - Juniores - 90 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 84

    1.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT

    2.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 3”

    3.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 9”

    4.HAVERALS Lars - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.SLEEUWAGEN Robin - THOMPSON op 28”

    6.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.VERZEELE Dillen - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.LIMPENS Gianni - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    11.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    20.PETROV Servaas uit Lokeren - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 30”

    26.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    48.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    57.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    25/06/2011 - SNELLEGEM (W) - Dames Jeugd - 53,6 km - 01h25min

    Juniores - Aantal deelnemers: 37

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DE JONG Thallita - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    4.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.CORTHOUT Shauni - WAC TEAM HOBOKEN

    6.VAN SEVEREN Celine - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 3”

    7.VERSTRATEN CHANTAL – ZUIDWESTHOEK op 3’23”

    8.CARLESS Bo - VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 3’25”

    9.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW op 3’28”

    10.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11.VERSCHELDEN Nathalie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    12.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 27

    1.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 2”

    3.VERSTRATEN Daniëlla - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 3’15”

    4.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    6.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLI

    7.DELBAERE Fien - YOUNG SCHELDE CT

    8.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    9.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.DE JONG Demi - RSC ZUIDWESTHOEK

    24.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 5’00”

    26-06-2011 om 15:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2011 1.jpg      Druyts Lenny KOP 2010.jpg

         Gerben Van Houte                       Lenny Druyts


    25/06/2011 - VOORDE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 36’37”

    Aantal deelnemers: 1

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.PIETERAERENS Dorien - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM

    3.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h01’21”

    Aantal deelnemers: 2

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.CLAUWAERT Chloé- CT FORCE VZW

     

    JONGENS 12 JAAR – 36’37”

    Aantal deelnemers: 26

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.BAEYENS Yorgo - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.CASSAERT Loran - JONGE RENNERS ROESELARE

    4.FIVE Trystan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.COGHE Lennert - JONGE RENNERS ROESELARE

    12.CAETHOVEN Kenneth - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 53”

     

    JONGENS 13 JAAR – 43’08”

    Aantal deelnemers: 30

    1.VAN HAUWERMEIREN Michiel - VA-CYCLING TEAM ZELE  

    2.VAN KEIRSBULCK Engelbert - WIELERGROEP BEVEREN 2000

    3.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    4.JASPERS Jappe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.DOISON Rodolphe - VC HAUT PAYS

     

    JONGENS 14 JAAR – 58’12”

    Aantal deelnemers: 45

    1.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES 

    2.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW

    5.MORTIER Julien - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    12.DE WITTE Sven uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.JANSSENS Jarrid uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’07”

    31.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV


    Zaterdag 25/06/2011 - TIELEN (A) – Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    25/06/2011 - ICHTEGEM (W) - Miniemen
     

    25/06/2011 - TIELEN (A) - Miniemen

     

    25/06/2011 - PAAL (LB) - Mountainbike Kids - XCO

    26-06-2011 om 15:25 geschreven door kenny


    25-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Demeter Renaat KOP 2011.jpg    Van Oyen Danny KOP 2011.jpg
          Renaat Demeter              Danny Van Oyen


    Zaterdag 25 Juni – LOCHRISTI (9080)
    Categorie A/B:
    (34 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    3.Andy Van Eesbeeck (B2)

    4.Luc De Duytsche (B3)

    5.Geoffrey Michels (A2)

    6.Samuel Calle (A3) 7.Jonas De Vlieger (A4) 8.Danny Schaut (B4) 9.Jens Daems (A5) 10.Clive Rhodes (A6) 11.Andy Van Loon (B5) 12.Gino Hoskens (Beveren B6) 13.Peter Debucke (B7) 14.Jan Packer (B8) 15.Nico Cornelis (A7) 16.Tim Burinck (A8) 17.Tim Dekeyser (A9) 18.Micael Wards (A10) 19.Kevin Westerlinck (A11) 20.Nico Van Assche (A12) 21.Mark Muts (A13) 22.Gerrit Diependaele (A14) 23.Frederick Brisson (A15) 24.Stefaan Van Gaever (B9) 25.Enzo De Greve (A16) 26.Kevin Andries (A17) 27.Christopher Sinaert (A18) 28.Wesley Smet (A19) 29.Steffen Martens (A20) 30.Kael D'Hoore (A21)

    Categorie C/D: (41 dln)

    1.DANNY VAN OYEN (Deinze, winnaar cat. D)

    2.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. C)

    3.Marc Goossens (D2)

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene C2)

    5.Sven De Vlieger (C3)

    6.Patrick Middernacht (C4) 7.Hans Kyndt (D3) 8.Marc Cossyns (D4) 9.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 10.Peter De Maere (Waasmunster C5) 11.Dirk Mathijs (Gentbrugge D6) 12.Peter Kerckaert (D7) 13.Luc Wytinck (C6) 14.Fabien Hanssens (C7) 15.Eric De Groote (D8) 16.Danny De Bruyne (C8) 17.Philip Wittoek (D9) 18.Ko Harms (D10) 19.Olivier Vaerewyck (C9) 20.Patrick Joos (D11) 21.Nico Ryckaert (C10) 22.Steven De Keyser (C11) 23.Michel Bultinck (C12) 24.Willy Den Haese (D12) 25.Yves Cales (D13) 26.Candy De Boelpaep (C13) 27.Alain Mortier (C14) 28.Geert Verween (C15) 29.Serge De Wever (D14) 30.Idesbald Nevejans (D15)

    Categorie E:

    1.Patrick Buyens (Oostakker)

    2.Noël Willems

    3.Wim De Waal

    4.Patrick Watteny

    5.Geert De Spiegeleer

    6.Hilair Heye 7.Marc De Coninck 8.Jean-Pierre Van Maldegem 9.Siegfried Van Overberghe 10.Marc Couckuyt 11.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 12.Alain Goossens 13.Philippe Lacquet 14.William Vyncke 15.Dirk Breugelmans 16.Patrick Van Der Vekens 17.Rudi Van Steelandt 18.Bart Van De Moortele

    Categorie F1/F2:

    1.Hendrik Schierlinckx (winnaar cat. F2)

    2.Patrick De Backer (F2-2)

    3.Jozef De Naeghel (Maldegem, winnaar cat. F1)

    4.Jozef Deneef (F1-2)

    5.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-3)

    6.Tony Baudonck (F1-4) 7.Herman Van Den Borre (F2-3) 8.Noël Rogge (F2-4) 9.Noël Verzele (F2-5) 10.Marc Colpaert (F2-6) 11.Pascal Cornand (F2-7) 12.Robert Maldrie (F2-8) 13.Eddie Van Leirberghe (F1-5) 14.Eddy De Vuyst (F1-6) 15.Rudi Baeyens (F1-7) 16.José Dezegher (F2-9) 17.Bart Delagrange (F1-8) 18.Eddy Romagnolie (F2-10) 19.Dirk Tummeleer (F1-9) 20.Ronny Byl (F1-10) 21.Mark Hemelsoet (F2-11) 22.Philemond Delgouffe (F1-11) 23.André De Boelpaep (F1-12) 24.Peter Buyl (F1-13) 25.Patrick Van Hulle (F1-14) 26.Rudy Goethals (F1-15) 27.Emmanuël De Loor (F1-16) 28.Dirk Caekebeke (F1-17) 29.Etienne De Gucht (F1-18) 30.Rudy Lammens (F1-19)

    Categorie G:

    1.Piet Achten (Ekeren)

    2.Eric De Wilde

    3.Willy Roels

    4.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    5.Hendrik Cornelis

    6.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 7.Marinus Lockefeir 8.Jozef De Bruyn 9.Jaak Nys 10.Roland Van Imschoot 11.Luc De Cock 12.Erik Vandersteen 13.Ludo Opdebeek 14.David Orford 15.Adri Van Loon 16.Luc Cocquyt 17.Robert Robijns 18.Jos Vergult 19.Etienne Van Hecke 20.Willy Corthier 21.Firmin De Zutter 22.Paul Luyten 23.Hendrik Scheirlinckx

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Freddy Van Impe

    4.Joseph D'Hont

    5.Gerard Mariën (Schoten)

    6.Herman Dias 7.Armand Mols 8.Clement Saelens 9.Daniel Meirlaen 10.Ko Tolhoek 11.Christiaan Vandevoorde 12.Denis Keynen 13.Ferdinand Moerman 14.Jean-Pierre Heymans 15.Gerard Devleeschauwer 16.Guus Schuller 17.François Brouwers 18.Huib Klip 19.Frans Timmers 20.Ortaire Stevens 21.Anton Van Poecke 22.Armand Kochuyt 23.Paul De Geynst

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Georges Michiels

    3.Daniël Nuytinck

    4.Lucien Van Impe

    5.Clement De Smedt (Wilrijk)

    6.Jef Verheyen 7.Edward Battersby 8.Trevor Fenwick

    25-06-2011 om 22:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/06/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 25 Juni - ELVERSELE (9140)

    A-reeks
    1 Kevin VAN DEN CRUIJCE
    2 Wim De Smet
    3 Tom Penninckx
    4 Michel Vereecken
    5 Peter Neels (Kruibeke)
    6 Glenn De Wolf (Hamme)
    7 Tim Vercauteren (Belsele)
    8 Koen Lintermans
    9 Kris Van Severen (St.Niklaas)
    10 Laurenz De Meuleneire
    VWF 25-6-11-elversele twee 115.jpg

                                  Winnaar Catg.A Kevin Van Den Cruijce.

    VWF 25-6-11-elversele twee 056.jpg 

                                                    Start Catg.A


    C-reeks
    1 Jimmy DE PAEPE
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Eddy Merckx (Bornem)
    4 Wim Coppens
    5 Pascal Kestemont
    6 Frank Geets
    7 Igor Van Den Berghe
    8 Rudy Thomas
    9 Pascal De Wolf
    10 Dirk De Schrijver
    VWF 25-6-11-elversele twee 111.jpg

                                       Winnaar Catg.C Jimmy De Paepe.

    VWF 25-6-11-elversele twee 059.jpg 

                                                   Start Catg.C


    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Danny De Backer
    3 Dirk Van Hove
    4 Luc Van Looy
    5 Peter Neckebroeck
    6 Dirk Goolaerts
    7 Eddy Mertens
    8 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9 Etienne Claus (Waasmunster)
    10 Bart De Winter
    VWF 25-6-11-elversele twee 071.jpg
                                       Winnaar Catg.D Patrick Jacobs.

    VWF 25-6-11-elversele twee 030.jpg 

    Aankomst Catg.D met Patrick Jacobs die vroeger als Prof twee maal in de
    Tour de France gestart  is.

               
    E-reeks
    1 Rudy VAN DE VELDE
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Patrick Van Renterghem
    4 Juan Steeman
    5 Patrick Van Cleemput
    6 Santo La Marco
    7 Frank De Pelsmaker
    8 Luc Van Mol
    9 Andre Bultinck
    10 Antoine De Caboter
    VWF 25-6-11-elversele twee 073.jpg

                                  Winnaar Catg.E Rudy Van De Velde.


    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Roger Hoof (St.Niklaas) en Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Jose De Clercq
    5 Karel Heirbaut (Belsele)
    6 Andre Clemmen
    7 Andre Devadder
    8 Ray Palin
    9 Jos Vandermeulen
    10 Lucas Vangoidsenhoven
    VWF 25-6-11-elversele twee 020.jpg

             Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Julien Vyvey.


    G-reeks
    1 Julien VYVEY
    2 Werner Dullaert (St.Gillis)
    3 Vic Van Den Eynde
    4 Theo Coudyzer
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Etienn Vandenhouwe
    7 Francois Van De Vijver
    8 Gilbert Vandenheuvel
    9 Jozef Saerens
    10 Andre Van Asbroeck



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    25-06-2011 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/06/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan MICHEL THIERENS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Thierens Michel KOP 2011.jpg        VWF 24-6-11-elversele 067.jpg

    Vrijdag 24 Juni - ELVERSELE (9140)

    Reeks +40 jaar

    1.MICHEL THIERENS (Elversele)

    2.Kenny Janssens (Melsele)

    3.Peter Dierks (Bornem)

    4.Eddy Van Bogaert op 5”

    5.Patrick De Beule op 10”

    6.Etienne Claus op 20”

    7.Jean Blommaert op 30” (winnaar pelotonsprint)

    8.Eric Depouille

    9.Rudi Coppens

    10.Marnix De Roos

    VWF 24-6-11-elversele 063.jpg 

                               Winnaars Michel Thierens en Kurt De Laet.

    VWF 24-6-11-elversele 046.jpg 

                 Aankomst  +40 jaar met Michel Thierens voor Kenny Janssens.

    VWF 24-6-11-elversele 048.JPG
                               Aankomst van Peter Dierks die 3de werd. 

    Reeks -40 jaar

    1.Kurt Reyniers (Wetteren)

    2.Fredrik Van Boven op 3”

    3.Lieven De Breucker op 5”

    4.Peter Van Goethem op 10”

    5.Dave Luyckx

    6.Stein Covents op 30”

    7.Steven Blommaert

    8.Steven Heirman

    9.Stijn Vervoort

    10.Stefan Van Broeck

    VWF 24-6-11-elversele 044.jpg 

                                    Aankomst -40 jaar met Kurt Reyniers.

    VWF 24-6-11-elversele 053.jpg 

                   Aankomst peloton met Jean Blommaert voor Stein Covents.

    VWF 24-6-11-elversele 056.jpg

    VWF 24-6-11-elversele 057.jpg 

    Luc Van Britsom werd Vrijdag 50 jaar maar kon de zegebloemen niet verwerven.
    Doortocht peloton te Elversele in de 1ste ronde. 
    VWF 24-6-11-elversele 040.JPG
                          Doortocht peloton te Elversele in de 1ste ronde. 

    VWF 24-6-11-elversele 041.JPG
    VWF 24-6-11-elversele 027.JPG
               De start met de jarige Luc Van Britsom naast Kenny Janssens.
    VWF 24-6-11-elversele 033.JPG
    Paul Van Puymbroeck die samen met Kenny Janssens de goede vlucht op
    touw zette in de 3de ronde. Spijtig voor Paul dat hij moest afhaken in de
    juiste vlucht.
    VWF 24-6-11-elversele 036.JPG
    Jean Blomaert die later nog eens liet zien dat hij nog altijd snelle benen heeft.
                         
     


    Recreanten – 47 dln

    1.Kurt De Laet

    2.Bart Desmet

    3.Freddy Luyckx

    4.Jurgen De Witte

    5.Christophe Claeys

    6.Tim Carpentier

    7.David Vermeiren

    8.John Heyndrickx

    9.Wim Beck

    10.David De Boeck

    VWF 24-6-11-elversele 005.jpg 

                                              Aankomst recreanten.

    VWF 24-6-11-elversele 024.jpg 

                    Kurt De Laet met de sponsor Achiel De Witte en zijn dame.

    VWF 24-6-11-elversele 039.jpg 

    Jurgen De Witte, zoon van de sponsor die verleden jaar won.
    Hij werd nu 4de maar was toch  gelukkig en nam zijn kleintje vlot op de arm.
      


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    25-06-2011 om 12:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Verbeke Stijn KOP 2011.jpg   Demeter Renaat KOP 2011.jpg   Adriaenssens Stefaan KOP 2010.JPG

              Stijn Verbeke                  Renaat Demeter            Stefan Adriaenssens


    Vrijdag 24 Juni – WACHTEBEKE (9185)
    Categorie A/B:
    (52 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.STIJN VERBEKE (Sinaai, winnaar cat. A)

    3.Koen Demuynck (A2)

    4.Andy Van Eesbeeck (B2)

    5.Piet Casteleyn (A3)

    6.Jimmy De Bruyn (A4) 7.Geoffry Maes (Overmere B3) 8.Kristof Dhondt (B4) 9.Paul Rooseparck (A5) 10.Luc De Duytsche (B5) 11.Tom Rouan (Merelbeke A6) 12.Frederic Stevens (B6) 13.Gert Smet (B7) 14.Gino Van Broeck (Belsele A7) 15.Mario Van Den Broecke (B8) 16.Andy Michielsen (A8) 17.Kevin Vleurinck (A9) 18.Nico Verwee (B9) 19.Jens Daems (A10) 20.Peter Debucke (B10) 21.Maarten De Muynck (A11) 22.Mario Coudeville (B11) 23.Masito Verpoorten (A12) 24.Jurgen Goossens (Kieldrecht B12) 25.Kevin Vancolen (A13) 26.Hakim Verbeure (A14) 27.Bart Jocqué (B13) 28.Patrick De Roos (Moerbeke B14) 29.Kris Bolsens (B15) 30.Jeffrey Dhooge (B16)

    Categorie C/D: (47 dln)

    1.Herman Proost (Turnhout, winnaar cat. D)

    2.STEFAN ADRIAENSSENS (Burcht, winnaar cat. C)

    3.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D2)

    4.Peter Mol (C2)

    5.Giovanni Baert (Belsele C3)

    6.Peter Ballet (D3) 7.Sven De Vlieger (C4) 8.Luc Wytinck (C5) 9.Patrick Nauwelaers (C6) 10.Patrick Middernacht (C7) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 12.Olivier Vaerewyck (C9) 13.Dirk Goolaerts (D4) 14.Yvan Van Der Slagmolen (C10) 15.Frank Dhooge (C11) 16.Ko Harms (D5) 17.Alain Buggenhout (C12) 18.Gerrit Vermassen (D6) 19.Peter Flach (Zwijndrecht C13) 20.Idesbald Nevejans (D7) 21.Stanny Benoot (D8) 22.Danny De Bruyne (C14) 23.Tommy Heyse (C15) 24.Rudolf Beudens (C16) 25.Kees De Wijze (C17) 26.Kris Govers (D9) 27.Fabien Hanssens (C18) 28.Joachim Michiels (C19) 29.Marc Cossyns (D10) 30.Eric Slock (C20)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Martin Durant

    3.Danny De Coninck

    4.Frederik Blervacq

    5.Ronald De Scheemaeker

    6.Patrick Bekaert 7.Marc Couckuyt 8.Hilair Heye 9.Leo Mares (Beveren) 10.Jean-Pierre Van Maldegem 11.Georges Vergauwe 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 13.Patrick Buyens 14.Patrick De Smet 15.Luc Joos (Stekene) 16.Geert Roegiers 17.Siegfried Van Overberghe 18.Gilbert De Smet 19.Guy Verstraeten 20.Geert De Bruyne 21.Wim De Coninck 22.Andy Roels

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    4.Eddy Van Den Abeele (F1-3)

    5.François Coppers (Lokeren F1-4)

    6.Noël Rogge (F2-2) 7.Jozef De Naeghel (F1-5) 8.Dirk Caekebeke (F1-6) 9.Eddie Van Leirberghe (F1-7) 10.Tony Baudonck (F1-8) 11.Bart Delagrange (F1-9) 12.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-3) 13.Emmanuël De Loor (F1-10) 14.Albert Delrue (F1-11) 15.Eric Pauwels (F2-4) 16.Mark Hemelsoet (F2-5) 17.William Govaert (Waasmunster F1-12) 18.Pascal Cornand (F2-6) 19.Kurt Wille (F2-7) 20.Rudy Lammens (F1-13) 21.Luc Verkinderen (F2-8)

    Categorie G:

    1.Willy Roels (Wetteren)

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Luc Snels

    4.Roger Hoof (St.Niklaas)

    5.Jozef De Bruyn

    6.Adri Van Loon 7.Ludo Opdebeek 8.Marinus Lockefeir 9.Luc Vanwesenbeeck 10.Eddy De Clercq 11.Luc Meheus 12.Lucien Van Goethem (Stekene) 13.David Orford 14.Henk Bolle 15.Firmin De Zutter 16.Jaak Nys 17.Roland Van Imschoot 18.Etienne Van Hecke 19.Paul Luyten 20.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Jos Kloeck

    3.Roger De Breuker

    4.François Brouwers

    5.Ferdinand Moerman

    6.Luc Muys 7.Guy Soil 8.Ortaire Stevens 9.Guus Schuller

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Edward Battersby

    3.Trevor Fenwick

    4.Willy Voorbraeck

    5.Germaine Meulders

    25-06-2011 om 10:50 geschreven door kenny


    24-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 24/06/2011 - ZOMERGEM (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 58

    1.REMORY Stijn - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    2.VAN OYEN Franky uit Zulte - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    3.VERSICHEL Davy – IND op 5”

    4.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 8”

    5.DE WISPELAERE Bert - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 12”

    7.VAN DORSSELAER Niels - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.MUYS Kristof - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9.HEERMAN Toivi - ISOREX CYCLING TEAM

    10.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM

    19.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    43.CLEMENT Pieter uit Zele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    24-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    23-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 23/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 23/06/2011 - BIERBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 51

    1.VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW op 8”

    3.BUEKEN Joeri - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.DAVIS ANTON - SOUT AFRIKA

    6.DE HAAN JESSE - WV DE IJSELSTREEK

    7.VAN ROY Stijn - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    8.VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.LEYS Birger - SCOTT USA CT

    10.VANDERBORGHT Laurent - VAN EYCK SPORT

     

    23/06/2011 - DRONGEN (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 60

    1.VAN SPEYBROEK Bart -  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3.VENS Quincy -  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.KIMMINCE ETHAN - ISOREX

    5.VAN CAUWENBERGHE Christophe - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.O SHEA Glenn - NORWOOD CC

    7.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 4”

    8.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    9.STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 48”

    10.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 52”

    17.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 1’15”

    21.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM op 1’22”

    24.DE BOSSCHER Koen - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 1’56”

    29.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 2’19”

    23-06-2011 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SELECTIE OOST-VLAANDEREN NIEUWELINGEN VOOR DE KLIMKOERS TE AYWAILLE

    Selectie Nieuwelingen Oost-Vlaanderen - Dinsdag 05/07/2011- Klimkoers Aywaille

    DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    BARTELS Arnout - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    OSEÏ VERTEZ Matthias - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    VERTENTEN Jens - IMMO DEJAEGHER - LOTTO  CT  MENEN VZW

    PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM

    TONDELEIR Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    BRYSSINCK Jeffrey - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    VANDEN HAESEVELDE Rob - ISOREX CYCLING TEAM   

    WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN

    CARDOEN Tom - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    VAN DE WALLE Goran - THOMPSON

    VANDENBERGHE Yoshi - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    VAN RIJSSELBERGE Louie - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO  CT  MENEN VZW

    BAERT Atlas - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    VAN CANEGEM Timo - ISOREX CYCLING TEAM

    VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    VAN DE VELDE Thomas - ISOREX CYCLING TEAM

    ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C.  V.Z.W.

    MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO  CT  MENEN VZW

    MERTENS Thomas - THOMPSON

    DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO  CT  MENEN VZW

    POELVOORDE Arne - TIELTSE  RENNERSCLUB

    BOUSSAER Bryan - ISOREX CYCLING TEAM

    DOBBELAERE Joachim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    DE KETELE Angelo - ISOREX CYCLING TEAM

    23-06-2011 om 15:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF HUIZINGEN 20/06/2011
    vwf.JPG






    FILM CAT D


     
    FILM CAT C



    FILM CAT A

     

    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    23-06-2011 om 13:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 29 JULI - CIBEL NA-TOURCRITERIUM 2011 !!!
    Cibel Na-tourcriterium 2011 2.jpg
    Cibel Na-tourcriterium 2011 1.jpg

    Bron: Dieter De Clercq

    23-06-2011 om 12:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPORTSLETTER MG SPORTS - JUNI 2011
    MG Sports Juni 2011 8.jpg
    MG Sports Juni 2011 1.jpg
    MG Sports Juni 2011 2.jpg

    MG Sports Juni 2011 3.jpg
    MG Sports Juni 2011 4.jpg
    MG Sports Juni 2011 5.jpg
    MG Sports Juni 2011 6.jpg
    MG Sports Juni 2011 7.jpg


    Bron: Michel Geerinck
    http://www.mg-sports.be

    23-06-2011 om 12:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZWIJNDRECHT VAN WOENSDAG 22/06/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZWIJNDRECHT
    VAN WOENSDAG 22/06/2011

    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3442.JPG
    Millimeter spurt tussen Guy Smet en Gunter Sterck, gewonnen door Guy Smet.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3505.JPG    
                           Podium met Guy Smet, Gunter Sterck en Jeroen Das.


    22/06/2011 - ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 71
    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST
    2.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    3.DAS Jeroen uit Kalmthout -
    ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    4.VAN BROEKHOVEN Guy -
    POORTEN FERYN TEAM
    5.NIETVELT Bert -
    DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
    6.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht -
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 15”
    7.VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem -
    OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
    8.WAGEMANS Joris -
    TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
    9.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    10.CAMPENAERTS Victor -
    BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW
    11.DRUYTS Gerry uit Wilrijk -
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
    13.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    14.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 2’00”
    15.VERCAUTEREN Tim uit Belsele -
    AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    16.ILEGEMS Ken uit Hemiksem -
    ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    19.IELEGEMS Nico uit Duffel -
    KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
    21.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    22.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel -
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    25.MAES Vincent uit Stekene -
    WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    27.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken -
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    33.BOEYKENS Gertjan uit Stekene -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3441.JPGWBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3442.JPG
                                               De spurt om de overwinning te Zwijndrecht tussen Guy Smet en Gunter Sterck.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3465.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2864.JPG
                      Nicolas Vereecken werd 6de voor Tosh Van Der Sande.                                                   Nicolas Vereecken
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2775.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2817.JPG
                      De start te Zwijndrecht met Geoffrey Van Steelandt.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2797.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2805.JPG
                                                                                                                                             Michiel De Coninck uit Nieuwkerken.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2863.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2733.JPG
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2762.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2729.JPG
                                Jeroen Das tijdens de opwarming.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2759.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2724.JPG 
      Tijdens de opwarming Guy Smet, Michiel De Coninck en Jeroen Das.                                 Pieter Covents uit Stekene.
     WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2996.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3011.JPG
                                                                                      Jeroen Das uit Kalmthout.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2972.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2893.JPG
                                In de bocht Tim Vercauteren uit Belsele.                                                              Matthias Ongena
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2959.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2872.JPG
                                                                                                 Peter Neels uit Kruibeke.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2752.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2789.JPG
                                                                                               Matthias Ongena uit Zele.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3014.JPG WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2792.JPG
                                     Gunter Sterck en Guy Smet.                                                                  Gunter Sterck uit Klein-Sinaai.
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3017.JPG
                                               Guy Smet uit Kruibeke
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2983.JPG
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_2988.JPG
    WBV ZWIJNDRECHT 22-06-2011 PMA_3000.JPG
                              Patrick Van Roosbroeck en Michiel De Coninck.



    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    23-06-2011 om 11:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2010.jpg
    Woensdag 22/06/2011 - HALLE-INGOOIGEM (W) - Men Elite UCI - 200 km - 04h40min

    Aantal deelnemers:

    1.CURVERS Roy - SKIL - SHIMANO

    2.JACOBS Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 5”

    3.MEERSMAN Gianni – FDJ op 7”

    4.VAN AVERMAET Greg - BMC RACING TEAM

    5.DE VREESE Laurens - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    6.VANSPEYBROUCK Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    7.VAN KEIRSBULCK Guillaume - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    8.VEUCHELEN Frederik - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    9.SIJMENS Nico - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE op 37”

    10.DUYN Huub - DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    40.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 2’06”

    43.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE

    71.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA - MERCURY

     

    22/06/2011 - DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 32

    1.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    2.TAILLIEU Kristof - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    3.TEMPELAERE Maarten - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    4.DEMEYERE Geoffrey-  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5.FARABAUGH Adam - TEAM DESCHUYTTER

    6.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 30”

    7.TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE op 45”

    8.DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW op 50”

    9.LANGESYK James - TEAM DESCHUYTTER

    10.KESTELEYN Maarten - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    22/06/2011 - LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 39

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.NACHTERGAELE Niels - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    3.VERKINDEREN Frederik - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 37”

    5.DESMECHT David - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    6.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 50”

    7.PATTEN Daniel - ASFRA

    8.MICHELS Bob - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 1’04”

    9.FIERS Davy - ARDILLES CYCLING TEAM

    10.VAN DER HEYDEN Andrew - Isorex op 1’30”

    14.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’08”

    21.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 8’25”

     

    22/06/2011 - TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 111 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 118

    1.GIAUX Jerôme

    2.SERRY Florent - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    3.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    5.VERMEULEN Stef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6.DELME Davy - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT op 6”

    7.SLEURS Christophe - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.VAN LAER Niels - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 10”

    9.VAN NUFFEL Tim - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 14”

    10.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 20”

    12.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM op 26”

     

    22/06/2011 - ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 71
    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST
    2.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    3.DAS Jeroen uit Kalmthout -
    ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    4.VAN BROEKHOVEN Guy -
    POORTEN FERYN TEAM
    5.NIETVELT Bert -
    DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
    6.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht -
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 15”
    7.VAN DER SANDE Toshi uit Wijnegem -
    OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
    8.WAGEMANS Joris -
    TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
    9.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    10.CAMPENAERTS Victor -
    BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW
    11.DRUYTS Gerry uit Wilrijk -
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
    13.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    14.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 2’00”
    15.VERCAUTEREN Tim uit Belsele -
    AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    16.ILEGEMS Ken uit Hemiksem -
    ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    19.IELEGEMS Nico uit Duffel -
    KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
    21.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    22.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel -
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    25.MAES Vincent uit Stekene -
    WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    27.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken -
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    33.BOEYKENS Gertjan uit Stekene -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    22/06/2011 - OEDELEM (W) - Dames Elite - 81 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 43

    1.CEULEMANS Dunja - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2.BRULEE Latoya - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 4”

    4.ARYS Evelyn - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 50”

    5.VAN DOORSLAER Annelies - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    6.DE ROOVER Eline - AA DRINK/ LEONTIEN.NL

    7.BUYL Kimberly - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.DE BAAT Kim - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.BEYEN Lien - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    10.LEENKNEGT Liliane - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    12.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    14.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

    16.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    34.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 2’21”

    39.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    23-06-2011 om 11:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE HAASDONK VAN ZONDAG 19/06/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE HAASDONK VAN
    ZONDAG 19/06/2011

    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5969-1.JPG
         Winnaar Eloy Van Meirvenne voor Jory Degheldere en Robbe Van Dyck.
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_6025.JPG
                                    Eloy Van Meirvenne met de bloemen.

    19/06/2011 - HAASDONK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 37

    1.ELOY VAN MEIRVENNE uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    2.DEGHELDERE Jory - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3.VAN DYCK Robbe - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.DE BOECK Eward - WK NOORD WEST BRABANT

    5.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.VERHEYEN Jelle - WK NOORD WEST BRABANT op 44”

    8.WILLEMS Thimo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.GERITS Gil - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 55”

    11.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 1’19”

    12.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    13.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    15.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16.DE DONDER Wito uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    24.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’00”

    25.THIERENS Arne uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

    26.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_6019-1.JPG              WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_6043-1.JPG 
    Eloy Van Meirvenne neemt de bloemen in ontvangst.                     Eloy in gesprek met speaker Gerry Van Gasse.
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_6056.JPG WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_6013.JPG
            De talrijke supporters wilden maar al te graag op de foto met Eloy.                                       Het bloemenmeisje
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_6067.JPG WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5849.JPG
                  De inschrijvingstafel en de renners van Wielerteam Waasland.                                    Geoffrey Van Steenberghen
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_6059.JPG WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5854-1.JPG
                              Eloy Van Meirvenne aan de inschrijvingstafel.
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5852-1.JPG WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5856-1.JPG
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5898.JPG WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5872.JPG
                        Jeffrey Bryssinck uit Beveren aan het werk.                                                                  Jeffrey Bryssinck
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5926-1.JPG WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5888.JPG
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5979.JPG WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5894-1.JPG
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5989.JPG WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5923-1.JPG
    WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5919.JPG                                     WBV Haasdonk 19-06-2011 PMA_5921.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS .NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    23-06-2011 om 09:59 geschreven door kenny


    22-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN ZATERDAG 18/06/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE
    VAN ZATERDAG 18/06/2011

    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2569.JPG
    Winnaar Patrick Van Roosbroeck voor Matthias Ongena, Gunter Sterck en Guy Smet.
    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2712.JPG
        Podium met Patrick Van Roosbroek, Matthias Ongena en Gunter Sterck.

    Zaterdag 18/06/2011 - BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 111,8 km - 02h34min
    Aantal deelnemers: 68
    1.PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel - WIMI-GAMES-ST MARTINUS CT-KERKSKEN
    2.ONGENA Matthias uit Zele -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    3.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai -
    WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST
    5.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 17”
    6.VERMEIRE Matthias - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 57”
    7.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 1’10”
    8.BEIRNAERT Wim uit Schoten - RUPELSPURTERS
    9.RYAN Marc - CYCLING TIMARU op 1’28”
    10.VANDENBUSSCHE Steven - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA op 1’45”
    11.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST
    12.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’55”
    13.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    16.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    21.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’05”
    25.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
    26.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    28.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    32.VAN REETH Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    33.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW
    36.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST
    38.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    42.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    45.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - WC DON FREDO
    47.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    48.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW
    49.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    51.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE
    53.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2102.JPG WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2214.JPG
                 Rechts Jori Van Steenberghen                                                     Het peloton met de renners van Aliplast.
    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2156.JPG WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2293.JPG
                             Koen Van de Velde                                                       Jori Van Steenberghen en Pieter Covents.
    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2167.JPG WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2277.JPG
                               James Fruytier                                                         Gunter Sterck weeral zeer aanwezig te Belsele.
    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2179.JPG                            WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2221.JPG
                              Gunter Sterck                                                                                                Tim Vercauteren
    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2269.JPG                            WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2271.JPG
                       Geoffrey Van Steelandt                                                                        Guy Smet en Kristof DHollander
    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2297.JPG                            WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2298.JPG
                            Koen Van de Velde                                                                                          Tony Heirbaut
    WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2295.JPG  WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2398.JPG
                                     Stefan Ott                                                 Sven Wielandt, Matthias Ongena en Patrick Van Roosbroeck
     WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2361.JPG                           WBV BELSELE 18-06-2011 PMA_2359.JPG
                      Sven Wielandt en Gunter Sterck                                                 Guy Smet, Sven Wielandt en Gunter Sterck


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    22-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    21-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 21/06/2011 - RUDDERVOORDE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 174,4 km - 03h40min

    Aantal deelnemers: 138

    1.BELLEMAKERS Dirk - LANDBOUWKREDIET

    2.RUGH Rob

    3.VANDENBERGH Stijn - KATUSHA TEAM op 9”

    4.HAYNES HAMISH - COLBA MERCURY

    5.GALIMZAYNOV DENIS - TEAM KATUSHA op 18”

    6.VAN LEIJEN JOOST - VACANSOLEIL

    7.KREDER RAYMOND - DGR CYCLING TEAM

    8.GHYSELINCK Jan - HTC-HIGHROAD

    9.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10.VAN GROEN Arnoud - PCT VANCANSOLEIL

    27.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR

    38.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 4’52”

    49.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

     

    21/06/2011 - GELUWE (W) - Elite z.c./U23 – Interclub - 164,9 km - hmin

    Aantal deelnemers: 160

    1.HEYTENS Kess - BCV WORKS CT

    2.DEGEZELLE Kevin - DECOCK-SPORTIVO WT

    3.VANOVERBERGHE Arthur - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CT

    4.AVERY Clinton - EFC-QUICK STEP CT

    5.MAENE Kevin - CT LUTHO

    6.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CT

    7.GELDHOF David - DECOCK-SPORTIVO WT

    8.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT

    9.HONOREZ Jeremy - DUNKERQUE LITTORAL

    10.DECLERCQ Thierry - DECOCK-SPORTIVO WT

    15.VANDEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC-QUICK STEP CT

     

    21/06/2011 - BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 41

    1.DE ZUTTER Kristof - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DE SCHEEMAEKER Davy - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    4.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    5.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    9.VANNEVEL Dries - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    10.VERHASSELT Bart - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO

    16.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    21.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    27.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    28.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    30.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

     

    21/06/2011 - WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 51

    1.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT

    3.VANLUCHENE Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 10”

    5.WASTYN Emiel - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.SABO Pedro - DMC- CYCLING TEAM

    9.DE DECKER Steven - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    21-06-2011 om 21:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG BK AMICALE CYCLISTE DU HAINAUT 2011

    Banner Amicale Cycliste du Hainaut 2000.jpg
    Proficiat aan NICO DEBAES met de titel van Belgisch Kampioen bij de Amicale Cycliste du Hainaut 2011 Catg.B !!!

    Debaes Nico BK Amicale 2011.jpg 

    Zaterdag 18/06/2011 – WARCOING – Belgisch Kampioenschap Amicale Cycliste du Hainaut 2011 – 56 km – Catg.B

    Aantal deelnemers: 48

    1-NICO DEBAES uit Desselgem – Kampioen Van België

    2-Nicodeme Joël

    3-Deridder Richard

    4-Mariotti Eliséo

    5-Ledeck Olivier

    6-Devits Joseph 7-Renard Alain 8-Roelandt Philippe 9-Botterberg Mario 10-Raes Patrick 11-Levas Laurent 12-De Saeger Christian 13-Boucher Pierre 14-Lampe Thierry 15-Cael Wauters 16-Brieau Christophe 17-Bianco Claudio 18-Vansterthem Franta 19-Lhoest Eddy 20-Meulemans Laurent
    Debaes Nico BK Amicale 2011 1.jpg

    PS De nevenbond Amicale Cycliste du Hainaut 2000 legt wedstrijden in rond de streek van Ronse, Mons en Doornik.

    21-06-2011 om 15:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/06/2011

    vwf.JPG






    Maandag 20 Juni - HUIZINGEN (1654)

    A-reeks
    1 David MOTTE

    2 Mario Van Gucht
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 Dennis Székely
    5 Tom De Beer (Moerzeke)
    6 Joris Cosyn
    7 Tom Van Uffel
    8 Bart Baeyens (Overmere)
    9 Andy Annendijck
    10 Christophe Van Gucht
    VWF 20-6-11-huizingen 132.jpg

                                              Winnaar Catg.A David Motte.

    VWF 20-6-11-huizingen 096.jpg 

    Tom De Beer voor Bart Baeyens, was zeer bedrijvig in de kopgroep bij de Catg.A


    C-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Bruno Bruyere
    3 Guy De Coster
    4 Johan Heymans
    5 Pascal De Wolf
    6 Kurt De Smedt
    7 Frank Saelens
    8 Mark Vanhomwegen
    9 Stefan Debremaeker
    10 Alain Goolaerts
    VWF 20-6-11-huizingen 136.jpg

                                         Winnaar Catg.C Rudy Thomas.

               
    D -reeks

    1 Ronny PARIDAENS
    2 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    3 Patrick Jacobs
    4 Danny De Backer
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Dominique Turcksin
    7 Paul Casteleyn
    8 Peter Neckebroeck
    9 Bart De Winter
    10 Rudy Berwart

    VWF 20-6-11-huizingen 049.jpg 

                                        Winnaar Catg.D Ronny Paridaens.

    VWF 20-6-11-huizingen 004.jpg 

    De 4 smaakmakers van de Catg.D met Patrick Jacobs, Ronny Paridaens,
    Luc Van Clapdorp en Peter Neckebroeck.


    E-reeks
    1 Danny DE CONINCK
    2 Roland Mersseman
    3 Herman Van Den Borre
    4 Frank De Pelsmaker
    5 Louis Van Den Broeck
    6 Joost Pieters
    7 Rudy Van De Velde
    8 Luc Van Mol
    9 Jos Maes
    10 Piet Van Vaerenbergh

    VWF 20-6-11-huizingen 050.jpg 

                                     Winnaar Catg.E Danny De Coninck.

    VWF 20-6-11-huizingen 093.jpg 

    Patrick Stijlemans had al bij al nog veel geluk toen hij een stuurbreuk kreeg,
    gelukkig kwam hij niet ten val.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    21-06-2011 om 14:49 geschreven door kenny


    20-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ROBBY DE ROOS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    De Roos Robby KOP 2011.jpg      Ongena Matthias KOP 2011.jpg

         Robby De Roos                  Matthias Ongena


    Maandag 20/06/2011 - EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h58min

    Aantal deelnemers: 40

    1.O´SHEA GLENN - NORWOOD CC
    2.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    6.KOOLS JOS - DE RUPELSPURTERS BOOM

    7.UYTTERSPROT Dieter - VAN EYCK SPORT

    8.BAELE Bart - WIMI-GAMES- ST MARTINUS CT– KERKSKEN op 43”

    9.VAN DE MAELE Glenn - WORLDOFBIKE.GR

    10.VAN DEN EECKHOUT Kevin - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 50”

     

    20/06/2011 - KEMZEKE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 24

    1.ROBBY DE ROOS uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 36”

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 1’48”

    5.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’06”

    6.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    7.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST

    10.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    11.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    12.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    15.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    16.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    17.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    18.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    19.SMET Jochem uit Kemzeke - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    20.SMET Steven uit St.Pauwels - ASFRA RACING TEAM

     

    20/06/2011 - KESTER (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 21

    1.VERSCHUEREN Bart - KDL CYCLINGTEAM

    2.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    3.VAN ZEEBROECK Jan - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    4.DE COSTER Matthieu - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.DE MEESTER Thijs - TEAM-THIELEMANS & CO

    6.GLORIEUX Steven - TEAM FUGA MTB

    7.BERDEN Ben - B.B. CRAZY TEAM

    8.NAESSENS MICHAEL - OTTIGNIES

    9.VOGELEER Hans - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.DURANT Joaquim - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    17.PENNE Stijn - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    20/06/2011 - ASPELARE (O) - U23 - 105 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 22

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM

    3.VAN COUTER Stein - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 12”

    4.DE PAEPE Pieter - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 3’02”

    6.KESTELEYN Maarten - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.REYNVOET Niels - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    8.BOWATER Perry - Asfra op 3’07”

    9.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 5’00”

    10.BACKAERT Frederik - ISOREX CYCLING TEAM

    20-06-2011 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MARC BORGHGRAEF met het behalen van de Belgische Titel in de Catg.D !!!

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Borghgraef Marc KOP 2011.jpg   Demeter Renaat KOP 2011.jpg   Van Raemdonck Fons KOP 2010.jpg   Dullaert Werner KOP 2011.jpg 
        Marc Borghgraef             Renaat Demeter       Fons Van Raemdonck           Werner Dullaert

    Zondag 19 Juni – BEVEREN (9120) – 
    Kampioenschap van België voor Catg.E en Catg C en D

    Categorie A/B: (31 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    3.Peter Neels (Kruibeke B2)

    4.Davy Versichel (A2)

    5.Nico Verwee (B3)

    6.Paul Rooseparck (A3) 7.Luc De Duytsche (B4) 8.Peter Debucke (B5) 9.Dries De Smet (A4) 10.Sammy Bogaert (Kalmthout A5) 11.Bart Verhelst (A6) 12.Kris Van Severen (St.Niklaas B6) 13.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 14.Luc De Moor (B8) 15.Jens Daems (A7) 16.Alex Goossens (Vrasene B9) 17.Gert Smet (B10) 18.Steven Martens (A8) 19.Stijn Laureys (A9) 20.Michaël Van de Casteele (Bazel A10) 21.Patrick De Roos (Moerbeke B11) 22.Andy Van Loon (B12) 23.Dennis Nevejans (A11) 24.Hans Vergauwen (Nieuwkerken B13) 25.Gino Hoskens (Beveren B14) 26.Stein Covents (Stekene A12) 27.Kris Bolsens (B15) 28.Bjorn Smet (A13) 29.Ben Leukemans (A14) 30.Pieter Buyle (A15)

    Categorie C/D: (44 dln)

    1.Patrick Vanhoolandt (Drongen, winnaar cat. D)

    2.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. C, kampioen van België)

    3.Stefan Adriaenssens (Burcht C2)

    4.MARC BORGHGRAEF (D2, kampioen van België)

    5.Danny Van Oyen (Deinze D3)

    6.Franky Van Oyen (Zulte D4) 7.Bart Rombouts (Kallo C3) 8.Peter Ballet (D5) 9.Sven De Vlieger (C4) 10.Franky De Tremerie (C5) 11.Martino Wielfaert (C6) 12.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C7) 13.Kurt Leuntjens (D6) 14.Dirk De Pauw (Beveren D7) 15.Giovanni Baert (Belsele C8) 16.Danny De Bruyne (C9) 17.Kurt Van Der Plas (C10) 18.Peter Flach (Zwijndrecht C11) 19.Olivier Vaerewyck (C12) 20.Patrick Nauwelaers (C13) 21.Ko Harms (D8) 22.Philip Wittoek (D9) 23.Fabien Hanssens (C14) 24.Peter De Maere (Waasmunster C15) 25.Mario De Kesel (C16) 26.Wim Rombaut (C17) 27.Willy Den Haeze (D10) 28.Marc Cossyns (D11) 29.Wim Heyndrickx (Vrasene C18) 30.Eric Slock (C19)
    waod buyl sport 19-06-2011 274.jpg
                    Podium Catg.D met Marc Borghgraef en Danny Van Oyen.
    waod buyl sport 19-06-2011 261.jpg
       Podium Catg.C met Pedro Michels, Stefan Adriaenssens en Bart Rombouts.

    Categorie E:

    1.Patrick Watteny (Ruiselede, kampioen van België)

    2.Leo Mares (Beveren)

    3.Hilair Heye

    4.Wim De Waal

    5.Patrick Decaestecker

    6.Wim De Coninck 7.Georges Vergauwe 8.Florent De Leersnyder 9.Etienne Claus (Hamme) 10.Johan Brouwers 11.Frederik Blervacq 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 13.Patrick Buyens 14.Geert Smet (St.Niklaas) 15.Marc Couckuyt 16.Tony Reniers 17.Siegfried Van Overberghe 18.Patrick Van Der Vekens 19.Alain Goossens 20.Erwin D'Hondt
    waod buyl sport 19-06-2011 178.jpg
                 Podium Catg.E met Patrick Watteny, Leo Mares en Hilair Heye.

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Jozef De Naeghel (F1-2)

    3.Noël Rogge (Asper, winnaar cat. F2)

    4.Marc Dams (F2-2)

    5.Danny Polfliet (F1-3)

    6.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-3) 7.Daniel Hauttekeete (F2-4) 8.Pascal Cornand (F2-5) 9.Helmuth Tas (F1-4) 10.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-5) 11.Marcel Poelmans (F1-6) 12.Bert Ter Harmsel (F2-6) 13.Luc D'Haeseleer (F2-7) 14.Dirk Caekebeke (F1-7) 15.Philemond Delgouffe (F1-8) 16.Patrick Van Hulle (F1-9) 17.Rudi Baeyens (F1-10) 18.Robin Van Kerschaver (F2-8) 19.Willy De Regge (F2-9) 20.Eddy Van Den Abeele (F1-11) 21.Ivan Coopman (F1-12) 22.Luc Ribbens (F1-13) 23.Robert Maldrie (F2-10) 24.Philip Marechal (F1-14) 25.Dirk De Cauwer (Hamme F1-15) 26.Jos Dierks (F2-11) 27.Roland Boulard (F2-12) 28.André Bal (F2-13)
    waod buyl sport 19-06-2011 063.jpg
                  Winnaar Catg.F1 Jozef Deneef en winnaar Catg.F2 Noël Rogge.

    Categorie G:

    1.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Luc Snels

    4.Theo Coudyzer

    5.Julien Vyvey

    6.Erik Vandersteen 7.Maurice Van Ginderdeuren 8.Adri Van Loon 9.Ludo Opdebeek 10.Jean-Paul Van Oudenhove 11.Marinus Lockefeir 12.Jaak Nys 13.David Orford 14.Alfred Staljanssens (Bornem) 15.Piet Achten 16.Hugo Martens (Zwijndrecht) 17.Willy Corthier 18.Eddy De Clercq 19.Luc Cocquyt 20.Eric De Wilde 21.Firmin De Zutter 22.Roland Van Imschoot
    waod buyl sport 19-06-2011 054.jpg
    Winnaar Catg.G Fons Van Raemdonck, winnaar Catg.G+ Werner Dullaert en
    winnaar Catg.G++ Joseph Boone.

    Categorie G+:

    1.WERNER DULLAERT (Sint-Gillis-Waas)

    2.Roger De Breuker

    3.Mathieu Mercken

    4.Bernard Matthyssens

    5.Gerard Mariën (Schoten)

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.Gerrit Hairwassers 9.Gérard Raes 10.Luc Muys 11.Denis Keynen 12.Herman Dias 13.Guy Soil 14.Hervé Verstuyft 15.Guus Schuller 16.René Van Reeth 17.Paul De Geynst

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Jef Verheyen

    3.Edward Battersby

    4.Trevor Fenwick


    Proficiat aan KURT VAN RAEMDONCK met zijn titel van Kampioen van Beveren !!!

    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met zijn 2°Seizoenszege !!!
    Van Raemdonck Kurt KOP 2010.jpg     Matthijssens Rikkie KOP 2011.jpg
       Kurt Van Raemdonck            Rikkie Matthijssens

    Toeristen: 45 dln

    1.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    2.Lieven Van de Perre

    3.Kurt Van Raemdonck (Titel Kampioen van Beveren)

    4.Nr 34

    5.Dave van Roeyen

    6.Kenny Janssens (Melsele)

    7.Eelco Smet 8.Dirk Bryssinckx 9.Sam Vandertilt 10.Marc Janssens 11.Jurgen Van Havere 12.Philip De Smet 13.Giovanni Van Drom 14.Frederic Stevens 15.Bart Cant 16.Kristof De Scheemaecker 17.Steven Van Haute 18.Marco De Dobbelaer 19.Filip Van Havenbergh 20.dave Spapen 21.Koen Van Laere 22.Jan Peereman 23.Marnix De Roos 24.Jonathan Van Kerckhove 25.Nicola De Roeck 
    waod buyl sport 19-06-2011 136.jpg


    Foto's: Raymond De Geest

    20-06-2011 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RONDE GAUMAISE 2011

    17-19/06/11 RONDE GAUMAISE (LX) 2.18

    Vrijdag 17-06-2011 – SAINT-VINCENT – Elite z.c./Amateurs/Masters - Tijdrit 8,3 km

    RIT 1 - Aantal deelnemers: 153
    1 HILGERS Michaël - Entente Cycliste de Wallonie in 10’34”10
    2 DION Raphaël - Espace Cycles op 2”74
    3 GILLARDIN Christophe - La Pédale Gaumaise
    op 18”49
    4 LEONARD David - La Pédale Gaumaise
    op
    21”44
    5 LEGAND Sébastien - La Pédale Gaumaise
    op
    23”56
    6 LAPIERRE Stijn - Luca Team Belgium op 24”07
    7 STEVENS Gilles - Englebert Cycling Team op 24”80
    8 SZEKELY
    BORBARA Dennis – HST
    Yokahama op 25”06
    9 HENRION Jonathan - Bollini Cycling Team op 27”02
    10 BROCHARD Ludovic - Englebert Cycling Team op 29”85
    17 WIELFAERT Kristof uit Lokeren - Englebert Cycling Team op 41”12

     

    Zaterdag 18-06-2011 – MEIX-VIRTON – Elite z.c./Amateurs/Masters - 106,7 km - 02h31min

    RIT 2 - Aantal deelnemers: 145
    1.Fredrik Goos - HST-Yokahama
    2.Rik Thijs - HST-Yokohama
    3.Jean-Luc Wiesener - La Pédale Gaumaise-Team 53x12
    4.Sébastien Defosse - VC Espoir Condruzien
    5.Raphaël Dion - Espace Cycles
    6.Jeremy Butaye - CT Covemaeker Balans op 41"
    7.Jonathan Henrion - Bollini CT op 44"
    8.Szekely-Borbara Dennis - HST-Yokahama
    9.Wesley Legrand - CT Covemaeker Balans
    10.Grégory Bilocq - Bollini CT
    11.Kristof Wielfaert uit Lokeren - Englebert Cycling Team

     

    Zondag 19-06-2011 - BELLEFONTAINE - Elite z.c./Amateurs/Masters - 95,3 km - 02h11min

    RIT 3 - Aantal deelnemers: 142

    1 SZEKELY BORBARA Dennis - HST Yokahama
    2 DION Raphaël - Espace Cycles
    3 BORST Rene - WTOS Delft op 10''
    4 DE BRUIN Marc -
    GSWV Tandje Hoger op 20''
    5 HILGERS Michaël -
    Entente Cycliste de Wallonie
    6 VAN GRIEKEN Kris -
    HST Yokahama
    7 HENRION Jonathan - Bollini Cycling Team
    8 STEVENS Gilles
    - Englebert Cycling Team
    9 BUTAYE Jeremy -
    CT Covemaeker Balans
    10 MORETTE Axel -
    Team Liégeois
    11 DRON Gaëtan -
    La Pédale Gaumaise Team 53x12
    12 LEGRAND Wesley -
    CT Covemaeker Balans
    13 PEETERS Bart
    - HST Yokahama
    14 WIELFRAET Kristof uit Lokeren - Englebert Cycling Team

     

    EINDKLASSEMENT:
    1 DION Raphaël - Espace Cycles
    2 SZEKELY
    BORBARA Dennis - HST Yokahama
    3 HENRION Jonathan - Bollini Cycling Team
    4 HILGERS Michaël - Entente Cycliste de Wallonie
    5 STEVENS Gilles - Englebert Cycling Team
    6 BUTAYE Jeremy - CT Covemaeker Balans
    7 WIELFRAET Kristof uit Lokeren - Englebert Cycling Team
    8 WIESENER Jean
    - Luc La Pédale Gaumaise Team 53x12
    9 MIDDELDORP Jelle - WTOS Delft
    10 LAPIERRE Stijn - Luca Team Belgium

    20-06-2011 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BJORN MEERSMANS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Meersmans Bjorn KOP 2011.jpg
    Zondag 19/06/2011 - LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 03h54min

    Aantal deelnemers: 104

    1.CAETHOVEN Steven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    2.DEGENKOLB JOHN - HTC

    3.BAUGNIES Jérôme - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    4.POLLOCK RHYS - DRAPAC PORSCHE

    5.RYAN MARC - CYCLING TIMARU

    6.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 15”

    7.BOUHANNI NACER - FRANCAISE DES JEUX

    8.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.KUYCKX Jan - MARCO POLO CYCLING TEAM

    10.DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    37.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 3’41”

     

    19/06/2011 - BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 02h47min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DORSSELAER Niels - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 7”

    3.DE ZUTTER Kristof - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    7.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    8.BILLEMON Sam - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.DE PAEPE Pieter - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.GHYSELEN Frederik - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    14.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    18.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 55”

    19.PENNE Stijn - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    19/06/2011 - BORNEM (A) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 97

    1.BJORN MEERSMANS uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    3.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    4.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    5.MERTENS Kjetil - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    6.BELMANS Rutger - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    13.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM

    16.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    17.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    22.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    25.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    26.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    27.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    33.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM

    37.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    38.ROSCAM Andy uit Willebroek - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    53.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    55.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    59.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - PWC ALIPLAST

    66.BEIRNAERT Wim uit Schoten - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    67.MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    71.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    72.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    76.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    19/06/2011 - MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 109 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 77

    1.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.VANLUCHENE Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM op 8”

    4.FARABAUGH Adam - TEAM DESCHUYTTER op 40”

    5.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 46”

    6.ORBIE Stephen - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    7.BENNETT GEORGE - TREK LIVESTRONG

    8.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM op 1’00”

    9.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

     

    19/06/2011 - OEDELEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h55min

    Aantal deelnemers: 69

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.BAILLEUL Filip - CYCLING TEAM LUTHO

    4.VANDROMME Werner - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    5.FIERS Davy - ARDILLES CYCLING TEAM

    6.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    8.DE NAEGHEL Manuel - ARDILLES CYCLING TEAM

    9.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.GODERIS Jelle - CYCLING TEAM LUTHO op 38”

     

    19/06/2011 - OTTENBURG (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 03h07min

    Aantal deelnemers: 62

    1.SWINNEN Stef - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    2.PRÉMONT Christophe - GS WALLONIE-BRUXELLES CREDIT AGRICOLE

    3.VANDERBORGHT Laurent - VAN EYCK SPORT

    4.BURTON Jérémy - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 23”

    5.HERMAN Philippe - LC TETANGE

    6.GREMELPONT Axel - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    7.COMINETTE Jean-michel - ASFRA RACING TEAM

    8.VAN HUMBEECK Nick - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 27”

    9.NAERT Benoît - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    10.INDEKEU Nico - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    25.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE op 3’45”

     

    19/06/2011 - HOEGAARDEN - HOKSEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 64

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW op 10”

    3.DEPRE Jonas - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 40”

    4.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6.TORFS Jef-PROFEL - BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 1’10”

    7.VAN NUFFELEN Samuel - VAN DER ELST - LIVING STONE CYCLING TEAM

    8.HEYMANS Jeroen - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 1’45”

    9. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    10.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    19/06/2011- WAALSE PIJL (LG) – Topcompetitie Beloften UCI - 148,7 km - 04h43min

    Aantal deelnemers:

    1.WAEYTENS Zico - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    2.SAVO Michael - SELECTION WALLONIE op 10”

    3.VANBILSEN Kenneth - DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    4.BILLE Gaetan - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    5.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6.VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    7.PARDINI Olivier - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    8.HOORNE Jeroen - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    9.GERARD Hophra - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.VAN GENECHTEN Jonas - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    14.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    22.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    32.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    42.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA - MERCURY

    60.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 12’00”

    67.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    20-06-2011 om 13:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/06/2011 - BIERBEEK (VB) - Juniores - 91 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 51

    1.RUYTERS Brecht - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM

    3.HAVIK Pjotr - BODYSOL

    4.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT

    7.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    19/06/2011 - EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Juniores - 92,4 km - 02h17min

    Aantal deelnemers:

    1.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.VAN DEN BORRE Corneille - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.VAN GOETHEM Robin - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    4.VAN DEN DRIESSCHE Niels - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.SERGOORIS Kenneth - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    9.TOURIANY Yannick - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    10.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    16.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT

     

    19/06/2011 - GRAMMENE (O) - Juniores - 82,8 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 46

    1.FRAME Alex - ISOREX CT

    2.VANDEWALLE Matthias - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 8”

    3.DE WITTE Matthias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE p 27”

    6.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7.TRIO Bjarne - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 33”

    8.WILLEMS Robby - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 50”

    9.DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    21.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’20”

     

    19/06/2011 - INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 35

    1.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    4.VANNESTE Laurens - THOMPSON op 3”

    5.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT op 2’25”

    6.VAN OOSTHUYZE Mathias - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.DE MEYERE Jens - THOMPSON

    8.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9.GERMYNS Jonathan - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    10.VAN DER SCHELDEN Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 4’10”

     

    19/06/2011 - PASSENDALE (W) - Juniores - 85,5 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 30

    1.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.SLABINCK Indiana - AVIA CYCLING TEAM

    4.PAUWELS Nills - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.CAUWELIER Glenn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.VANSPRANGHE Michiel - CT FORCE VZW op 1’12”

    7.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’41”

    8.LOETERS Laurens - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.MORTIER Guillaume - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.BILLE Matthias - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN

     

    19/06/2011 - WEELDE (A) - Juniores - 78 km - 01h51min

    Aantal deelnemers: 39

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 11”

    3.GEERTS Jorgen - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’36”

    4.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’56”

    5.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3’47”

    6.VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.VERTOMMEN Jeff - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    9.VAN TICHELT Yorben - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 4’33”

    10.COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5’12”

    20-06-2011 om 13:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELOY VAN MEIRVENNE met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Meirvenne Eloy KOP 2011.jpg
    Zondag 19/06/2011 - BRECHT (A) - Nieuwelingen - 63 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 38

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    3.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 6”

    4.VAN HOUT Maxim - WSC HAND IN HAND BAAL op 4’40”

    5.GOOSSENAERTS Auren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VAN DER KLUNDERT PIM - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.KERREMANS Niels - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.DE DECKER Alfdan - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.VORSSELMANS Jan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    19/06/2011 - HAASDONK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 37

    1.ELOY VAN MEIRVENNE uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    2.DEGHELDERE Jory - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3.VAN DYCK Robbe - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.DE BOECK Eward - WK NOORD WEST BRABANT

    5.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.VERHEYEN Jelle - WK NOORD WEST BRABANT op 44”

    8.WILLEMS Thimo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.GERITS Gil - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 55”

    11.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 1’19”

    12.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    13.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    15.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16.DE DONDER Wito uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    24.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’00”

    25.THIERENS Arne uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

    26.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    19/06/2011 - NIEUWERKERKEN (LB) - Nieuwelingen - 66,4 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 37

    1.VANDIKKELEN Mathias - PORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE

    3.VAN DEN DRIESSCHE Din - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5.BERCKMANS Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VAN DEN BERG Naud - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.GEERTS Jesse - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    9.MARTENS Jens - SPORT EN MOEDIG GENK

    10.WIDAR Wesley - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    19/06/2011 - POEKE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 54

    1.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR

    3.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM op 12"

    4.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN VZW

    6.FEYS Laszlo - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.RYCKOORT Brent - TIELTSE RENNERSCLUB op 30"

    8.DEBUY ANTHONY

    9.PYFFEROEN Matthias - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    19/06/2011 - TIELT-WINGE (VB) - Nieuwelingen - 62 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 35

    1.SPRUYT Joren - VZW DE DEMERSPURTERS

    2.RAAS Jesse - Theo Middelkamp

    3.DEMOLDER Thomas - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL

    5.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.TIMMERMANS Niels - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.LAUWERS Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    9.LA ROSE Dimitri - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

     

    19/06/2011 - WEELDE (A) - Nieuwelingen - 58,5 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 23

    1.LEYSEN Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.HENDRICKX MAX - TWC HET SNELLE WIEL

    4.BOONS Laurens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6.MOL MAX - WV BREDA

    7.MOELEKER IVAR - WV DE JONGE RENNER

    8.BROOS Christophe - TWC Pijnenburg

    9.GORRENS Sepe - VZW IJSKLOKJE op 45"

    10.MERTENS Joran - VZW IJSKLOKJE - CYCLING

     

    19/06/2011 - TONGERLO (A) - BMX - Promo

    20-06-2011 om 13:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 19/06 – KEERBERGEN

     

    Categorie A/B:
    1-Kell Van Laer
    2-Ben Suykerbuyk (Stabroek)
    3-Dirk Van Capellen (B)
    4-Klaas Stijnen
    5-Pieter Diels
    6-Rudi Drappier (B) 7-Christophe Beddegenoodts 8-David Rens (B) 9-Philippe Wouters 10-Jorg Hendrickx 11-Erik Wellens (B) 12-Bert Dockx (B) 13-Kim Van Dingenen 14-Christophe Adams (B) 15-Nick Vandermaesen 16-Geert Verbraeken (B) 17-Jelle Andries 18-Melvin Wante 19-Koen Iwens 20-Philippe Van Opstal 21-Sven Verstraeten 22-Raf Van Hove (B) 23-Hans Geukens 24-Sven Vercammen 25-Nico Thys 26-Ivan Verschueren (B) 27-Kenneth Speltincx 28-Vincent Meyvis 29-Stephan Fierens (B) 30-Jan Peeters

    Categorie C:
    1-Jan Van den Branden
    2-Marc Vekemans
    3-Alex Ackermans
    4-Bruno Brabants
    5-Luc Van Roy
    6-Robert Vande Kerkhof 7-Jef Van Calster 8-Jan Cortoos 9-Ronny Follon 10-Hans Van Bael 11-Daniel Van Der Mieren 12-Ronny Coremans 13-Michel Jannes 14-Dirk Verbinnen 15-Dirk Fuchs 16-Rudy Bloemen 17-Wim Croonenborghs 18-Chris Vanderaerden 19--Dirk Wijnants 20--Paul Fierens

    Categorie D:

    1-Etienne peeters
    2-Paul Geudens
    3-Francy baptist
    4-Marc Heulens
    5-Walter Thienpont
    6-Carolien Van den Bosch 7-Roger Janssens 8-Theo Poorters 9-Staf Lievens 10-Andre Volkaerts 11-Maurice Vanderlinden

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Freddy Vranken
    3-Willy Van Herck
    4-Frans Bastiaens
    5-Jef Everaerts

    20-06-2011 om 13:16 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!