.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2011

    vwf.JPG







    Zondag 19 Juni - BUGGENHOUT (9255)

    A-reeks
    1 Mario VAN GUCHT
    2 Danny Saelens
    3 Andy Annendijck
    4 Gino De Vos
    5 Michel Vereecken
    6 Geoffrey Luyssen
    7 Steven De Maeseneer
    8 Dave De Swert
    9 Kristof Muys
    10 Marnix Geerts

    VWF 19-6-11-buggenhout 143.jpg
       Podium Catg.A met Mario Van Gucht, Danny Saelens en Andy Annendijck.


    C-reeks
    1 Igor VAN DEN BERGHE
    2 Jerry Cooman
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Dirk De Schrijver
    5 Rudi Vingerhoets
    6 Marc Tabourdon
    7 Gunter Van Damme
    8 Stefaan Verhaeghe
    9 Johan Vervaecke
    10 Gert Fauck

    VWF 19-6-11-buggenhout 145.jpg
    Podium Catg.C met Igor Van Den Berghe, Jerry Cooman en Ronny Van Der Vurst.


    D-reeks
    1 Joseph DEVITS en Dirk VAN HOVE
    3 Didier Turcksin
    4 Jan Moreels
    5 Danny De Backer
    6 John De Croock
    7 Frankie Van Hemelrijk
    8 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9 Alain De Norre
    10 Bart De Winter

    VWF 19-6-11-buggenhout 077.jpg
                De winnaars in de Catg.D met Joseph Devits en Dirk Van Hove.

    VWF 19-6-11-buggenhout 040.jpg
    De spurt om de overwinning in de Catg.D met een ex aequo voor Joseph Devits
    en Dirk Van Hove.

    VWF 19-6-11-buggenhout 081.jpg
            Podium Catg.D met Joseph Devits, Dirk Van Hove en Didier Turcksin.

               
    E-reeks
    1 Serge DE WEVER
    2 Rene Mertens
    3 Juan Steeman
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Roger Schouppe
    6 Patrick Van Cleemput
    7 Jean Blommaert (Hamme)
    8 Patrick Convents
    9 Hugo Van Linden
    10 Johny Van Holen
    VWF 19-6-11-buggenhout 073.JPG
       Podium Catg.E met Serge De Wever , Rene Mertens en Juan Steeman.

    F-reeks
    1 Guido CORNET
    2 Felix Luyten
    3 Rik Scheirlinckx
    4 Jean Pierre Broothaerts
    5 Herman Van Den Borre
    6 Jan Van Hove
    7 Lucas Vangoidsenhoven
    8 Roland Hellebaut
    9 Alfons Volckaert
    10 Hugo Verjans

    VWF 19-6-11-buggenhout 028.jpg
            Podium Catg.F met Guido Cornet, Felix Luyten en Rik Scheirlinckx.


    G-reeks
    1 Willy ROELS
    2 Jef Dhondt
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Kees Sebrechts
    5 Andre Ceurens
    6 Francois Van De Vijver
    7 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    8 Jozef Saerens
    9 Vic Van Den Eynde
    10 Freddy Van Impe

    VWF 19-6-11-buggenhout 013.jpg
       Podium Catg.G met Willy Roels, Jef Dhondt en Etienne Vandenhouwe.

    VWF 19-6-11-buggenhout 017.jpg

          Twee blonde dames kwamen supporteren met de paraplu bij den Hans.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    19-06-2011 om 21:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/06/2011

    waod_3.jpg
    Zondag 19 Juni – GRAMMENE (9800) – De Mandel – Oude Heirbaan 72

     

    Inwoners       17:15       47 km     13 Ronden

    19-06-2011 om 10:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 18/06 – KONINGSHOOIKT


    Categorie A/B:
    1-Wouter Covents
    2-Matthias Wauters
    3-Peter Bocken (B)
    4-Miel Kempeneers
    5-Kurt Diels
    6-Bert Dockx (B) 7-Geert Heremans 8-Bert Verelst 9-Wim Arras 10-Marcin Sitarski (B) 11-Jorg Claes 12-Denis Andries 13-Philippe Wauters 14-Benny Van Der Auwera (B) 15-Bart Vanden Wyngaerd (B) 16-Jens Van Den Eynde 17-Dave Permentier 18-Bart Deckers (B) 19-Gunter Ooms 20-Christophe Adams (B) 21-Rik De Vree (B) 22-Anthony De Vos 23-Steven Thys (B) 24-Bart Berghmans 25-Kim Van Dingenen 26-Niels Van Kerkhoven 27-Gerry meuris 28-Dave Christiaens 29-Jelle Ceulemans 30-Christof Smolderen

    Categorie C:
    1-Luc Van Roy
    2-Patrick Verdonck
    3-Jan Van Den Brande
    4-Andre Aertgeerts
    5-Marc De Cock
    6-Marc Vekemans 7-Herman Proost 8-Henri Hermans 9-Wim Van Den Bergh 10-Alex Ackermans 11-Bruno Brabants 12-Robert Vande Kerkhof 13-Michel Jannes 14-Daniel Van Der Mieren 15-Luc Troonbeeckx 16-Marc Yselberghs 17-Peter Roeland 18-Marc Kiesekoms 19-Alain Smets 20-Kris Govers

    Categorie D:
    1-Paul Geudens
    2-Andre Volkaerts
    3-Marc Heulens
    4-Staf Lievens
    5-Roland Merseman
    6-Louis Van Den Broeck 7-Romain Tuteleers

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Ludo De Bakker
    3-Frans Bastiaens
    4-Andre Segers
    5-Anselmus De Boel

    19-06-2011 om 10:24 geschreven door kenny


    18-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg    Van Oyen Danny KOP 2011.jpg    Marien Gerard.jpg

         Franky Van Oyen               Danny Van Oyen                   Gerard Mariën


    Zaterdag 18 Juni – ERTVELDE (9940) Stoepe
    Categorie A/B:
    (41 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    3.Kevin Vleurinck (A2)

    4.Andy Van Eesbeeck (B2)

    5.Bjorn Traen (A3)

    6.Steven Martens (A4) 7.Steven Landuyt (B3) 8.Mario Van Den Broecke (B4) 9.Jonas De Vlieger (A5) 10.Jurgen Goossens (Kieldrecht B5) 11.Kasper Lagae (A6) 12.Maarten De Muynck (A7) 13.Stefaan Van Gaever (B6) 14.Tom Rouan (Merelbeke A8) 15.Koen De Paepe (B7) 16.Kristof Dhondt (B8) 17.Kurt Heyman (B9) 18.Bart Jocqué (B10) 19.Kevin Andries (A9) 20.Rudy Bonne (B11) 21.Jaap Weststraete (B12) 22.Kristof Sierens (A10) 23.Geert Van Assche (A11) 24.Johan Dhaenens (B13) 25.Frederick Bresback (B14) 26.Cor Zandez (B15) 27.Renaat Demeter (Lochristi B16) 28.Filip Vermeersch (B17) 29.Joachim De Pauw (A12) 30.Gerrit Diependaele (A13)

    Categorie C/D: (27 dln)

    1.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. C)

    2.DANNY VAN OYEN (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Fabien Hanssens (C2)

    4.Tom Dhooge (C3)

    5.Hans Kyndt (D2)

    6.Philip Wittoek (D3) 7.Rudi Rabout (Heinkenszand C4) 8.Ko Harms (D4) 9.Franky De Tremerie (C5) 10.Alain Mortier (C6) 11.Didier De Lannoy (C7) 12.Dominik Volcke (C8) 13.Alain Breggerebroek (C9) 14.Sven De Vlieger (C10) 15.Mario De Kesel (C11) 16.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 17.Tommy Heyse (C12) 18.Idesbald Nevejans (D6) 19.William Vyncke (D7) 20.Frank Hare (C13) 21.Geert Hebbrecht (C14) 22.Marco De Dobbelaer (C15) 23.Luc Puimege (D8) 24.Marc Bossijns (D9) 25.Peter Kerckaert (D10) 26.Chris Fraeyman (C16) 27.Geert Verween (C17)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Noël Willems

    3.Marc Couckuyt

    4.Patrick Bekaert

    5.Philippe Lacquet

    6.Tony Reniers 7.Mario Geirnaert 8.Tom Dossche 9.Patrick Watteny 10.Willy De Sutter 11.Guy Verstraeten

    Categorie F1/F2:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    2.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    3.Jozef De Naeghel (F1-2)

    4.Herman Van Den Borre (F2-2)

    5.Helmuth Tas (F1-3)

    6.Noël Rogge (F2-3) 7.Erik Delys (F1-4) 8.José Dezegher (F2-4) 9.Patrick Van Hulle (F1-5) 10.Luc Verkinderen (F2-5) 11.Rudy Goethals (F1-6) 12.Louis Moens (F2-6) 13.Roland Boulard (F2-7) 14.Daniel Hauttekeete (F2-8) 15.Emmanuël De Loor (F1-7) 16.Hans Van Lierde (F1-8) 17.Tony Baudonck (F1-9) 18.Dirk Caekebeke (F1-10) 19.Jacobus Beun (F2-9) 20.Peter Buyl (F1-11) 21.Pascal Cornand (F2-10) 22.Robert Maldrie (F2-11) 23.Ronny Byl (F1-12) 24.Noël Verzele (F2-12) 25.José Hoebeke (F1-13) 26.Kurt Wille (F2-13) 27.Robin Van Kerschaver (F2-14)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Julien Vyvey

    4.Theo Coudyzer

    5.Etienne Van Hecke

    6.Luc Meheus 7.Ludo Opdebeek 8.Roland Van Imschoot 9.Eric De Wilde 10.Jan Poelmans 11.Leo Thyssen 12.Adri Van Loon 13.Robert Robijns 14.Jos Vergult 15.Henk Bolle 16.Marinus Lockefeir 17.Alain Messager 18.Freddy Vervenne 19.Firmin De Zutter 20.Roger Den Tijn

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Mathieu Mercken

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Armand Mols

    5.Gerard Devleeschauwer

    6.Ko Tolhoek 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Joseph D'Hont 9.Daniel Meirlaen 10.Luc Muys 11.André Van Asbroeck 12.François Brouwers 13.Roger De Breuker 14.Huib Klip 15.Hervé Verstuyft 16.Denis Keynen 17.Guus Schuller 18.Paul De Geynst 19.Freddy Van Impe

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Edward Battersby

    4.Daniël Nuytinck

    5.Georges Michiels

    6.Trevor Fenwick

    18-06-2011 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/06/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 18 Juni - ZELE ( 9240)

    A-reeks
    1 Tom VAN UFFEL
    2 Jarno Verhofstadt
    3 Christophe De Grom
    4 Glenn De Wolf (Hamme)
    5 Steven De Wilde
    6 Laurenz De Meuleneire
    7 Danny Borremans
    8 Nick David (Kruibeke)
    9 Tim Burick
    10 Gino De Vos
    VWF 18-6-11-zele 094.jpg

                      Podium Catg.A met Tom Van Uffel en Jarno Verhofstadt.


    C-reeks
    1 Frank GEETS
    2 John De Croock
    3 Bruno Bruyere
    4 Rudy Thomas
    5 Eddy Merckx (Bornem)
    6 Jimmy De Paepe
    7 Johan De Bruyn
    8 Marnic De Waele
    9 Philippe Devleeschauwer
    10 Dirk De Schrijver
    VWF 18-6-11-zele 092.jpg

            Podium Catg.C met Frank Geets, John De Croock en Bruno Bruyere.


    D-reeks
    1 Dominique TURCKSIN
    2 Danny De Backer
    3 Freddy Vlerick
    4 Dirk Van Hove
    5 Rene De Brucker
    6 Dirk Goolaerts
    7 Luc D'Hooghe
    8 Danny Van Bellingen
    9 Eddy Mertens
    10 Etienne Claus (Waasmunster)
    VWF 18-6-11-zele 042.jpg

     Podium Catg.D met Dominique Turcksin, Danny De Backer en Freddy Vlerick.

               
    E-reeks
    1 Danny PARIDAENS
    2 Rene Mertens
    3 Jos Maes
    4 Jean Blommaert (Hamme)
    5 Luc Van Mol
    6 Joost Pieters
    7 Benny D'Haese
    8 Jean Pierre Claeys
    9 Andre Bultinck
    10 Rudy Van De Velde
    VWF 18-6-11-zele 038.jpg

              Podium Catg.E met Danny Paridaens, Rene Mertens en Jos Maes.


    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jose De Clercq
    3 Jan Van Hove
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Rik Scheirlinckx
    6 Andre Clemmen
    7 Roland Hellebaut
    8 Alfons Volckaert
    9 Lucas Vangoidsenhoven
    10 Hubert Dhondt
    VWF 18-6-11-zele 013.jpg

          Podium Catg.F met Marc Vervondel, Jose De Clercq en Jan Van Hove.


    G-reeks
    1 Vik VAN DEN EYNDE
    2 Andre Ceurens
    3 Francois Van De Vijver
    4 Willy Roels
    5 Kees Sebrechts
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Jozef Saerens
    8 Herman Hensen

    VWF 18-6-11-zele 015.jpg 

    Podium Catg.G met Vik Van Den Eynde, Andre Ceurens en Francois Van De Vijver.

     

    Uitslag Kampioenschap van Zele

    1.Peter Michiels

    2.Filip Van Dorp

    3.Gert De Mey

    4.Filip Kint

    5.Dirk Van Puyenbroeck

    VWF 18-6-11-zele 097.jpg 

      Aankomst van het Kampioenschap van Zele met Peter Michiels als winnaar.

    VWF 18-6-11-zele 107.jpg 

    Schepen Dirk De Mey kwam de eerste 3 van Zele proficiat wensen. 

    Ook werden alle winnaars van iedere reeks verwent met een geschenk ter
    waarde van 170 euro van de firma Hozelock.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    18-06-2011 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 1°Seizoenszege
    bij de Elite z.c. !!!


    Van Roosbroeck Patrick KOP 2010

    Zaterdag 18/06/2011 - BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 111,8 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 68

    1.PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    5.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 17”

    6.VERMEIRE Matthias - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 57”

    7.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 1’10”

    8.BEIRNAERT Wim uit Schoten - RUPELSPURTERS

    9.RYAN Marc - CYCLING TIMARU op 1’28”

    10.VANDENBUSSCHE Steven - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA op 1’45”

    11.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    12.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’55”

    13.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    21.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’05”

    25.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    26.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    28.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    32.VAN REETH Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    33.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    38.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    42.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    45.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - WC DON FREDO

    47.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    48.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    49.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    51.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

    53.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST


     18/06/2011 - NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 70

    1.RAEYMAEKERS Mattias - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    2.VANROY Glenn - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.GILBERT JEROME - CYCLIST DE WALLONIE

    4.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 5

    5.LODEWIJKS Gert - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6.DUBOIS Didier - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7.JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMANCE

    8.LIEVENS Wim - VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    9.WINTERS Ronald - V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    10.BEYENS Yoeri - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

     

    18/06/2011 - OTTENBURG (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 03h11min

    Aantal deelnemers: 40

    1.SOCQUET Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    2.ODEYN Seppe - SCOTT USA CYCLING TEAM

    3.MASSIE Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM

    4.LHOTELLERIE CLEMENT - LA ROYALE

    5.GREMELPONT Axel - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    6.SCHEPERS Jelle - VZW ROYAL ANWERP BC

    7.GIAUX Jerôme - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    8.VANKERCKHOVEN Jochen - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 40”

    9.VERREYDT Joris - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’00”

    10.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE op 1’35”

    17.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’20”

     

    18/06/2011 - WETTEREN (TEN-EDE) (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 53

    1.VERBEKE Grace - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3.ELVIN Gracie - CANBERRA CC op 8”

    4.BRULEE Latoya - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    5.VAN DOORSLAER Annelies - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    6.OLIVIER Lisa - TOP CLUB

    7.GODART Suzie - TEAM FENIXS op 10”

    8.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 4’30”

    9.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM op 5’10”

    10.BREYTTENBACH Jeaun Mari - TOP CLUB op 5’42”

    12.HANNES Kaat uit Wechelderzande - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    44.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    18/06/2011 - PASSENDALE (W) - Dames Elite - 96 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 79

    1.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM

    2.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3.TRIBOUT Bart - ASFRA RACING TEAM

    4.VENS Quincy - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    5.SPOKES Samuel - TAMWORTH

    6.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7.DE TIER Floris - CYCLINGCHAMPS

    8.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 1’02”

    9.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’55”

    10.DE MAREZ Ruben - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    24.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 2’57”

    33.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    18/06/2011 - BEIGEM - GRIMBERGEN (VB) - Juniores - 80 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 29

    1.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.GEERTS Jorgen - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.FRANCOIS Christopher - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    5.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT

    6.MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    9.LANIN Rob - WK NOORD WEST BRABANT

    10.JACOBS Sven - WK NOORD WEST BRABANT

     

    18/06/2011 - DENDERHOUTEM (O) - Juniores - 98 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 38

    1.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2.VAN DEN DRIESSCHE Niels - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20”

    3.ROSSIGNOL Bryan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 29”

    4.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 38”

    5.VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 47”

    6.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’01”

    7.VANDEVOORDE Niels - TIELTSE RENNERSCLUB

    8.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’16”

    9.KEUS Robbert - WESTLAND WIL VOORUIT op 1’51”

    10.GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 2’38”

    16.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 4’38”

    18-06-2011 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Zaterdag 18/06/2011 - NEERPELT (GROTE-HEIDE) (LB) - Juniores - 90 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 26

    1.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.THEUNISSEN Jordi - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    5.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.MUYRERS Brend - TWC MAASLANDSTER

    7.SOUREN JORRIT - TWC MAASLANDSTER

    8.NEVEN Ruben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9.MONDELAERS Jens - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    10.SCHUURMANS SANDER - RTC BUITENLUST

     

    18/06/2011 - KESTER (VB) - Dames Jeugd - 50,75 km - 01h26min

    Aantal deelnemers:

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.CORTHOUT Shauni - WAC TEAM HOBOKEN
    6.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    8.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VANHOORNE Ellen - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.DENEEF NAIKA - VZW LOTTO

     

    18/06/2011 - KROMBEKE (W) - Nieuwelingen - 60,8 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 21

    1.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR

    2.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 3”

    3.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE op 6”

    4.AMEEL Alexander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’30”

    5.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’40”

    6.BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 1’50”

    7.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’55

    8.DECOSTER Jorgen - CT COVEMAECKER – BALANS op 4’10

    9.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    10.BRACKEZ Massimo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    18/06/2011 - LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 28

    1.DE SY Vincent - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT

    3.BYTEBIER Nils - TIELTSE RENNERSCLUB op 3’04”

    4.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    5.DERUYCK Arno - TIELTSE RENNERSCLUB

    6.TIMMERMANS Tom - THOMPSON

    7.BERCKMANS Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.DELAERE Robin - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.VAN ROOSBROECK Pieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    18/06/2011 - OUDENAARDE (MATER) (O) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h38min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.DOBBELAERE Joachim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.HENDRICKX MAARTEN - PIJNENBURG

    4.TEIRLINCK Jens - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 47”

    5.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    6.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON

    7.DE KETELE Angelo - ISOREX CYCLING TEAM

    8.DEBRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT

    9.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM

     

    18/06/2011 - WAKKEN (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 24

    1.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB

    4.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 48”

    5.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 2’50”

    6.CLAEYS Stef - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.GOESSENS Cedric - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 4’30”

    8.HIMPE Bern - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    10.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    18-06-2011 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK BELGISCH KAMPIOENSCHAP AMATEURS EN MASTERS A

    TERUGBLIK


    12/06/2011 - 1.18 - Belgisch Kampioenschap Falmagne

    Amateurs en Masters A

    Wielfaert Kristof 2011.06.12_54.jpg 
                            BK Wouter Dewilde met Kristof Wielfaert en Szekely-Borbara.

    Het Belgisch Kampioenschap werd door 44 amateurs en 50 Masters A beslist, er werd één wedstrijd gereden maar wel met 2 klassementen. In de categorie Masters A werd een opvolger gezocht voor Wouter Dewilde en aangezien hij vorige weekend een Elite z.c.-wedstrijd won, was hij opnieuw de te kloppen man. Op het smalle parcours was inhalen zeer moeilijk, Kristof Wielfaert uit Lokeren startte redelijk achteraan en had een halve koers nodig om vooraan te geraken. Vanaf dan hield hij zich goed vooraan en ging regelmatig mee in de aanval. Door de aard van het parcours, een lange hellende strook tegenwind, was het moeilijk om een definitief verschil te maken. De deur in het peloton stond achteraan wagenwijd open waardoor de groep vanaf kilometer 60 werd uitgedund.

     

    Kristof Wielfaert: “In de voorlaatste ronde kon ik dan toch wegrijden met Michael Van Poucke en Simon Collard, 2 Amateurs, en 3 andere Masters A. In de laatste ronde volgden verschillende ontsnappingspogingen maar niemand kon wegrijden en in een rotvaart ging het naar de laatste bocht. Daar zat  ik in het wiel van Michael Van Poucke, Simon Collard en Wouter Dewilde. Van Poucke lanceerde de sprint maar viel dan stil, Simon Collard en Wouter Dewilde gingen fors aan en ik moest het wiel wat lossen, maar niemand kon mij nog remonteren zodat ik in de wedstrijd als derde over de meet kwam maar wel als 2de masterA, zodat ik de zilveren medaille in ontvangst mocht nemen net zoals op het Luiks Kampioenschap.”

    Wielfaert Kristof 2011.06.12_65.JPG
          Kristof Wielfaert met de bloemen, de trofee en de zilveren medaille.
    Wielfaert Kristof 2011.06.12_39.jpg Wielfaert Kristof 2011.06.12_42.jpg
                                                                           De spurt mooi in beeld gebracht.
    Wielfaert Kristof 2011.06.12_45.jpg Wielfaert Kristof 2011.06.12_47.jpg
                                                 Amateur Simon Collard wint de spurt voor Wouter Dewilde en Kristof Wielfaert.
    Wielfaert Kristof 2011.06.12_14.JPG  Wielfaert Kristof 2011.06.12_17.JPG
           De start van het Belgisch kampioenschap.

    Wielfaert Kristof 2011.06.12_37.jpg Wielfaert Kristof 2011.06.12_38.jpg
                                                                De kopgroep van 6 renners die de finale reden.


    Tekst en foto’s: Kristof en John Wielfaert

    Bewerking foto’s en tekst: Kenny Janssens

    18-06-2011 om 13:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/06/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan LUC D’HOOGHE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    D'Hooghe Luc KOP 2011.jpg
    Vrijdag 17 Juni - EREMBODEGEM

    A-reeks
    1 Mario VAN GUCHT

    2 Kevin Van Den Cruijce
    3 Danny Saelens
    4 Jurgen Diependaele
    5 Kristof Muys
    6 Tim Deneef
    7 Bart Baeyens
    8 Tom Penninckx
    9 Pieter Braeckeveldt
    10 Christophe De Grom
    VWF 17-6-11-erembodegem 082.jpg

             Winnaar Catg.A Mario Van Gucht en de 2de Kevin Van Den Cruijce.


    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Gert Fauck
    3 Alain Bogaert
    4 Dirk De Schrijver
    5 Ronny Van Der Vurst
    6 Jimmy De Paepe
    7 Eddy Merckx (Bornem)
    8 Rudy Thomas
    9 Kurt De Smedt
    10 Jerry De Reuse
    VWF 17-6-11-erembodegem 079.jpg

                        Winnaar Catg.C Bruno Bruyere en de 2de Gert Fauck.


    D-reeks
    1 LUC D'HOOGHE (Berlare)

    2 Hedwig Henderickx
    3 Jan Moreels
    4 Hans Coignau
    5 Rene De Brucker
    6 Rudy Berwart
    7 Dirk Goolaerts
    8 Kristof Reniers
    9 Kris Schockaert
    10 Johan Brouwen
    VWF 17-6-11-erembodegem 044.jpg

    Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem en winnaar Catg.D Luc D'hooghe uit Zele.

               
    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Patrick Convents
    3 Danny De Coninck
    4 Willy Wouters
    5 Luc Van Mol
    6 Serge De Wever
    7 Joost Pieters
    8 Patrick Van Cleemput
    9 Rudy Van De Velde
    10 Luc Roelandt

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL

    2 Hugo Tuypens
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Hubert Dhondt
    5 Karel Heirbaut (Belsele)
    6 Felix Luyten
    7 Andre Devadder
    8 David Orford
    9 Luc Hermans
    10 William De Cremer

    VWF 17-6-11-erembodegem 010.jpg 

    Winnaar Catg.F Marc Vervondel met Hugo Tuypens en de winnaar Catg.G
    André Ceurens met Werner Dullaert.

    VWF 17-6-11-erembodegem 001.jpg 

                                                     Karel Heirbaut


    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Werner Dullaert (St.Gillis)
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Mathieu Mercken
    5 Gilbert Vandenheuvel
    6 Willy Roels
    7 Freddy De Blick (Beveren)

    VWF 17-6-11-erembodegem 084.jpg 

    Alle winnaars van iedere reeks mochten een Rodania uurwerk ter waarde van
    150 euro ontvangen vanwege juwelier Van Impe.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    18-06-2011 om 11:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19 JUNI - GROTE PRIJS BUYL SPORT TE BEVEREN

    GROTE PRIJS BUYL SPORT

     

    MEMORIAM “ARTHUR PULTIJN”

     

    ZONDAG 19 JUNI 2011

     

    KASTEELDREEF BEVEREN

     

    WIELERWEDSTRIJDEN VAN WIELERBOND W.A.O.D.

     

    KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË

     

    VOOR DE CATEGORIE C - D - E

     

    KAMPIOENSCHAP VAN BEVEREN

     

    VOOR WIELERTOERISTEN

     

    VERTREK OM:

    CATG. G+/F – 12.15

    CATG. E + TOERISTEN – 14.15

    CATG. A/B + C/D – 16.15

     

     

    INSCHRIJVINGEN EN UITBETALING

    DE SCHUUR, VAN CRAENENBROECKSTRAAT 96

     

    DRANKGELEGENHEID

    CAFE ’T PLAKIJZER – POLDERDREEF

     

    BLOEMEN GESCHONKEN DOOR:

    LOUIS ENGELS (GEMEENTERAADSLID)

    FAMILIE PULTIJN

    GEMEENTE BEVEREN

    18-06-2011 om 11:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THOMAS DE GENDT BOEKT 3DE PROFZEGE !!!

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    De Gendt Thomas KOP 2011.jpg 

    Vrijdag 17/06/2011 - Vaduz (Lie) - Serfaus-Fiss-Ladis (Oos) - 228 km - 5h38min

    Rit 7 – Ronde van Zwitserland

    1.THOMAS DE GENDT uit Beveren

    2.Andy Schleck (Lux) op 35”

    3.José Joaquin Rojas Gil (Spa) op 48”

    4.Christian Vande Velde (VS) op 51”

    5.Alberto Losada (Spa) op 54”

    6.Sergej Lagoetin (Oez) op 1’33”

    7.Jan Bakelants  op 1’34”

    8.Marco Marcato (Ita) op 2’30”

    9.George Hincapie (VS)

    10.Manuele Boaro (Ita)
    de Gendt Thomas 3de zege 2011.jpg

    18-06-2011 om 11:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 17/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 17/06/2011 - GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 90

    1.VAN LERBERGHE Bert - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW

    4.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VERMEERSCH Gianni - BKCP - POWERPLUS

    6.KUYPERS Bart - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    7.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.VANOVERBERGHE Arthur - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    10.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    18-06-2011 om 11:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/06/2011

    vwf.JPG







    Donderdag 16 Juni – NIEUWKERKEN-WAAS (9100 -
    Waaslandronde

    1 Jerry COOMAN (1C)
    2 Jarno VERHOFSTADT (1A)
    3 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4 Franky Weemaes (Melsele)
    5 Dirk De Schrijver
    6 Kevin Van Den Cruijce
    7 Tom Hermans
    8 Domien Geerts (Breendonk)
    9 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    10 Nico Verwee
    11 Ben Van Baelen
    12 Jurgen Goossens (Kieldrecht)
    13 Jimmy De Bruyn
    14 Kurt Leuntjes
    15 Gianni Cooman
    16 Dave De Swert
    17 Kristof Muys
    18 Michael Van De Casteele (Bazel)
    19 Giovanni Baert (Belsele)
    20 Didier De Witte (Tielrode)
    21 Ben Suykerbuyck (Stabroek)
    22 Wim Braet
    23 Patrick Heirewegh
    24 Tom Van Laethem
    25 Dirk De Pauw (Beveren)
    26 Peter Debucke
    27 Koen Vertommen
    28 Hans Vergauwen (Nieuwkerken)
    29 Bert Peelman
    30 Nick David (Kruibeke)
    VWF 16-6-11-nieuwerkerken 153.JPG
                                          Winnaar Catg.C Jerry Cooman
    VWF 16-6-11-nieuwerkerken 149.JPG
    Winnaar Catg.A Jarno Verhofstadt, winnaar Catg.C Jerry Cooman en winnaar
    toeristen Dave Van Roeyen.
    VWF 16-6-11-nieuwerkerken 138.JPG
    De spurt gewonnen door Jerry Cooman voor Jarno Verhofstadt, gele truidrager
    Kevin Van Raemdonck en Franky Weemaes. 
    VWF 16-6-11-nieuwerkerken 018.JPG VWF 16-6-11-nieuwerkerken 019.JPG
                                                                                                                                     Sammy Bogaert in 3de positie.
    VWF 16-6-11-nieuwerkerken 026.JPG VWF 16-6-11-nieuwerkerken 027.JPG
    Kevin Van Raemdonck zeer allert vooraan, Franky Weemaes en                  Jurgen Goossens en Michael Van De Casteele.
    Jurgen Goossens.
    VWF 16-6-11-nieuwerkerken 038.JPG VWF 16-6-11-nieuwerkerken 040.JPG
    VWF 16-6-11-nieuwerkerken 054.JPG VWF 16-6-11-nieuwerkerken 080.JPG
                    Michael Van De Casteele en Hans Pauwels.                                                         Sammy Bogaert
    VWF 16-6-11-nieuwerkerken 098.JPG


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    18-06-2011 om 11:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 7 TTC RONDE 2011 - DONDERDAG 16/06/2011 TE NIEUWKERKEN

    TTC Ronde 2011 Banner.jpg

    Proficiat aan DAVE VAN ROEYEN met zijn 1°Seizoenszege !!!
    Van Roeyen Dave KOP 2011.jpg
    RIT 7 TTC RONDE 2011 - Donderdag 16/06/2011 - NIEUWKERKEN


    UITSLAG - 60 km - 41 km/h - 50 dln.
    1.DAVE VAN ROEYEN (Zwijndrecht)
    2.Rikkie Matthijssens op 1" (winnaar massaspurt)
    3.Koen Van Laere
    4.Lieven Van De Perre
    5.Kenny Janssens (Melsele)
    6.Guido Spanoghe
    7.Keny Wille
    8.Nico De Roeck
    9.Kurt Van Raemdonck
    10.Glenn Van Hille
    11.Jan Peirsman 12.Eelco Smet 13.Lieven De Breucker 14.Freddy Van Camp 15.Franky De Fijn 16.Jerry Janssens 17.Sven Goffaux 18.Alain Calle 19.Franky Boel 20.Tomas Neyt 21.Egwin Raes 22.Jurgen Van Havere 23.Peter Hoskens 24.Sam Van Der AA 25.Dirk Vermincksel 26.Giovanni Van Drom 27.Jonathan Van Kerckhove 28.Koen Maris 29.Koen Van Belle 30.Marnix De Roos
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 152.JPG  TTC 16-6-11-nieuwerkerken 128.JPG
            Winnaar Dave Van Roeyen.                        Het peloton kwam te laat en Rikkie Matthijssens won de pelotonspurt.
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 129.JPG
    Rikkie Matthijssens voor Koen Van Laere, Lieven Van De Perre en Kenny Janssens.
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 130.JPG
                          Kenny Janssens werd 5de te Nieuwkerken.
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 134.JPG
    Gele truidrager Koen Maris liet zich uitbollen en werd 28ste. Koen controleerde
    gans de wedstrijd en bepaalde wie mocht gaan.
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 012.JPG TTC 16-6-11-nieuwerkerken 029.JPG
                              De start te Nieuwkerken.                                                             Lieven Van de Perre en Alain Calle.
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 030.JPG TTC 16-6-11-nieuwerkerken 032.JPG
              Peter Dierks, Niels D'Hondt en Jerry Janssens.                                        Peter Van Goethem en Franky De Fijn.
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 033.JPG TTC 16-6-11-nieuwerkerken 043.JPG
                             Eelco Smet en Etienne Claus.                                 Even neutralisatie van de koers wegens te kleine kloof met de
                                                                                                             A/C renners van de VWF.
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 044.JPG TTC 16-6-11-nieuwerkerken 066.JPG
       Wim Kras, Jan Peirsman, Etienne Claus en Eelco Smet.                     Niels D'Hondt, Guido Spanoghe en Rikkie Matthijssens.
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 069.JPG TTC 16-6-11-nieuwerkerken 071.JPG
                      Franky Boel en Koen Van Laere.                                                                        Kenny Janssens
    TTC 16-6-11-nieuwerkerken 073.JPG TTC 16-6-11-nieuwerkerken 086.JPG
                          Wim Kras met Jerry Janssens                               Na de zoveelste tussenspurt, Guido Spanoghe en Koen Van Laere.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    18-06-2011 om 11:29 geschreven door kenny


    16-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 16/06/2011 - BEGIJNENDIJK (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 87

    1.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    2.VAN DER SANDE Toshi uit Wijnegem - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    3.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT

    4.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    5.VERSCHUEREN Bart - KDL CYCLINGTEAM

    6.VAN UFFEL Willem - STAR CYCLING TEAM

    7.VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    8.VAN ROY Stijn - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    9.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    10.HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    17.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    16/06/2011 - OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 49

    1.CHAMON Thomas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    3.NACHTERGAELE Niels - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 4”

    4.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 14”

    5.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 1’10”

    6.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.FARABAUGH Adam - TEAM DESCHUYTTER op 2’10”

    8.VERHASSELT Bart - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 2’22”

    9.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’40”

    10.DAUW Jasper - CYCLING TEAM LUTHO

    16-06-2011 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 15/06/2011 - KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 104

    1.BURTON Jérémy - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    2.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.DELME Davy - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5.VAN UFFEL Willem - STAR CYCLING TEAM

    6.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7.BROSENS Werner - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    8.PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10.WINTERS Ronald - V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    18.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    31.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    15/06/2011 - OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 95

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 6”

    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.DE DECKER Bjorn - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.VENS Quincy - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.SCHEIRE Ruben uit Beervelde - MPL - SPECIALIZED TEAM

    7.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 20”

    8.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    9.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.KIMMINCE ETHAN

    12.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    13.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    18.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    23.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM op 27”

    54.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST op 6’00”

    56.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    16-06-2011 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    BELGACOM CUP – AVERBODE

     

    De tweede manche van de Belgacom Cup ging deze keer door in het recreatiedomein in Averbode. Zoals de traditie het wil en nogal tegen de zin van vele hard-mountainbikers bestaat dit circuit uit veel zand, weinig bergen en veel draaien en keren. Een reden temeer waarom vele cyclocrossers met plezier naar deze wedstrijd kwamen. Nu ja, een enkele wedstrijd als deze in een seizoen kan geen kwaad, een goed renner moet van alle markten thuis zijn en op een dergelijk parcours kan je jezelf wel degelijk het licht uitrijden. Meningen verschillen, over kleuren en smaken valt niet te twisten, dus over naar de stand van zaken.

    FUNKLASSE

    Op Donderdag 2 Juni reed de Funklasse als eerste en samen met de Nieuwelingen konden zij het mulle zand voor het eerst betreden om uit te maken wie de beste sandman was. Steven Dewitte eindigde op een mooie 13de plaats. Ook Ivo Van Landeghem streed voor wat hij waard was en eindigde op de 45ste plaats. Vooraan wist Robin Porters voor het tweede jaar op rij in Averbode te winnen, op techniek en kunde reed hij de tegenstand in de vernieling.

    DAMES & JUNIORES & MASTERS1 & MASTERS2

    Vervolgens reden de Dames, Juniores, Masters 1 en 2 hun wedstrijden, met opnieuw veel Vanomobil renners in de laatste twee reeksen. Bij de Masters 1 reden David Hayen, Davy Thienpont en Mario Meert alle drie een dijk van een wedstrijd en eindigden respectievelijk op de 7de, 8ste en 11de plaats. In deze reeks doen zij het steeds beter en er zit duidelijk nog geen sleet op deze gasten! Bij de Masters 2 reden Johan De Bruyn en Marc Vanacker hun wedstrijd. Met een mooie 8ste en 13de plaats mogen ook deze renners zeker niet klagen, zij hebben hun teamkleuren weer waardig gedragen.

    Johan De Bruyn:

    Na zijn 2de plaats Provinciaal was hij wel wat met een wrang gevoel afgereisd maar na 1 bocht ging hij al tegen de vlakte en was het vertrouwen volledig kwijt. Toch behaalde hij nog een 8ste plaats.


    Marc Vanacker:

    De zandbak was niet echt zijn ding en kreeg af te rekenen met schakelproblemen. Het resultaat was een 13de plaats.

     

    David Hayen:

    Hij nam een goede start maar kreeg ook zijn deel van de pech (kettingproblemen) en verloor 20 sec. Stikkapot kwam hij als 7de over de meet.

     

    ELITES & BELOFTEN

    Als laatste reden dan de Elites en Beloften. Zoals eerder gezegd hadden vele veldrijders zich aangemeld, de echte internationale mountainbike-toppers, op Rudi Van Houts na, pasten liever voor dit snelle parcours. Logischerwijs trokken de snelle wintercrossers al vlug naar voor na de start, zodat er vooraan een verbeten strijd uitgevochten werd tussen deze mannen. Onze beste Belgische mountainbikers probeerden zoveel mogelijk weerwerk te bieden, wat uiteindelijk een spannende koers opleverde. Vooraan werd er onder andere gestreden voor de titel tussen Meeuwsen, Van Hoovels, Peters, Van Houts, Tielens, Vantornhout, Aernouts, Scheire en nog een aantal andere kleppers. Eén topper werd echter nog niet vermeld, Vanomobil renner Davy Huygens kende ook een prima start en mengde zich vooraan mee in de debatten tussen al die profs. En wie dacht dat het bij een goede start zou blijven kwam op zijn koffie. Davy reed een prachtige wedstrijd en vocht tot in de laatste lijn met Kevin Pauwels voor de vierde plaats. Uiteindelijk moest hij nipt de duimen leggen, maar beëindigde zijn wedstrijd op een magnifieke vijfde plaats. Onze tweede elite Maarten Wauters kende een heel wat mindere start en kwam pas op een 50ste plaats door halverwege de eerste ronde. Stelselmatig kon hij opschuiven om uiteindelijk op de 25ste plaats te eindigen. Belofte Jeroen Van De Vijver reed een constante wedstrijd en eindigde op de 43ste plaats scratch.
    Vooraan viel de wedstrijd na een aantal rondes in zijn definitieve plooi want Tom Meeuwsen koos het hazenpad. Hij won afgescheiden van Rudi Van Houts en Kevin Van Hoovels.

    Huygens Davy :

    Na een zeer mooie wedstrijd in Moerbeke waar hij de Provinciale kampioenentrui bemachtigde startte Davy Huygens ditmaal in deze UCI-1 wedstrijd. In het begin van de wedstrijd zat hij in een groepje met o.a. Robby De Bock en Jim Arnouts. De benen voelde zeer goed aan en in de laatste ronde na veel opschuifwerk kon hij strijden met Kevin Pauwels en Jim Arnouts voor de 4de plaats. Davy Huygens werd knap 4de.

     

    Maarten Wauters:

    Na een slechte start kon Maarten Wauters aan een inhaalrace beginnen en reed van een 50ste positie naar een 25ste plaats in de rangschikking. Op was hij niet ontevreden over zijn race, maar er had misschien meer in gezeten mocht hij beter gestart zijn.


    MALMEDY – GP VAN EUROPA

     
    Le Grand Prix d'Europe, met deze titel bestempelde de UCI 1-wedstrijd zichzelf in Malmedy. Op hetzelfde parcours als het BK van de voorbije drie jaren, dat ook nog eens door de UCI herkend is als officieel trainingsparcours voor de Olympische Spelen, werden er veel volk en grote namen verwacht. Niks was echter minder waar, door de samenloop van tal van andere wedstrijden en meerdaagsen in binnen- en buitenland bleek de opkomst van renners en publiek spijtig genoeg heel pover.

     

    FUNKLASSE

    Zaterdag 4 Juni werd er deze keer geen Kids-trophy gereden, maar kwamen wel de Funklasse en Masters in actie. In de Funklasse nam Filip Van Hecke deel en hij blijkt stilaan in vorm te geraken. Hij eindigde op een mooie 6de plaats. De overwinning was voor de Nederlander Noud Nijssen.

     

    Filip Van Hecke:

    “Malmedy...Een koers om jaarlijks naar uit te kijken. Voor mij persoonlijk één van de mooiste omlopen in ons land”, aldus Filip.

    Na de startklim kwam hij als 10de boven en bleef constant tempo rijden, met 3 reden ze voor een 5de plaats en dat op 30 sec. Hij finishte op een knappe 6de plaats.

     

    MASTERS 1

    Bij de Masters 1 deden Davy Thienpont en Mario Meert opnieuw mee. Davy eindigde opnieuw op een mooie 8ste plaats, Mario viel met zijn hele knappe 4de plaats net naast het podium. Beide renners konden tevreden zijn met dit resultaat, de wedstrijd van Averbode van voorbije donderdag zat nog in de kleren. Gerrit Delfosse won overigens souverein deze wedstrijd.

     

    ELITES & BELOFTEN

    Bij de Elites en Beloften deze keer geen Davy Huygens, hij had lichtjes last van een bezeerde enkel en opteerde ervoor te rusten. Maarten Wauters en Jeroen Van De Vijver deden wel mee. De wedstrijd, waar overigens ook weinig volk kwam opdagen (45 renners scratch), werd gedomineerd door de Nederlander Henk Jaap Moorlag, Kevin Van Hoovels en Jeff Luyten. In deze volgorde kwamen de renners dan ook over de meet. Jeroen Van De Vijver had vandaag een mindere dag en moest de strijd staken. Ook Maarten Wauters was nog niet goed gerecupereerd van de wedstrijd in Averbode, maar kon toch een vrij constante wedstrijd rijden en eindigde op de 17de plaats scratch.

     

    Maarten Wauters:

    Tijdens de eerste rondes merkte hij al onmiddellijk dat het helemaal niet zo goed liep, algemeen vermoeid en een futteloos gevoel namen de bovenhand. Uiteindelijk eindigde Maarten Wauters op een 17de plaats.

    “Heel spijtig dus dat het niet beter ging, anders had ik mijn eerste UCI-punten ooit beet, een kans die zich niet zo heel veel voor doet. Volgende keer meer geluk zeker", aldus Maarten Wauters.

     

     

    Tekst: Filip Van Hecke

    Bewerking tekst: Kenny Janssens

    16-06-2011 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Nieuwelingen


    Nieuwelingen
    Zaterdag 11 Juni – Affligem

    33 deelnemers

    Vercauteren Stef – 11de

    De Ost Jarne – 24ste

    Waterschoot Django (Lek gereden) – 25ste

    Deckers Cisse – 27ste

    Van Cauteren Jonas – 29ste

    Maandag 13 Juni – Lovendegem

    19 deelnemers

    Van Cauteren Jonas 16de - gevallen, veel beterschap Jonas.


    Maandag 13 Juni – Merchtem

    24 deelnemers

    Verscheuren Steve - 12de

     

    Veel succes nog met de examens, nog een laatste sprint in het schooljaar en dan kunnen jullie twee maanden genieten !!!

     

    Tekst: Nancy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    16-06-2011 om 12:55 geschreven door kenny


    15-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN DINSDAG 14/06/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE
    VAN DINSDAG 14/06/2011

    WBV 14-6-11-belsele 052.JPG
             Winnaar Thomas Ongena uit Berlare voor Joeri Calleeuw.

    14/06/2011 BELSELE (O) - Interclub -  Elite z.c./U23 - 154,8 km - hmin

    KAMPIOENSCHAP V/H WAASLAND – Aantal deelnemers:
    1 THOMAS ONGENA uit Berlare (PROFEL BOFROST PRORACE)
    2 CALLEEUW Joeri
    (BCV WORKS)
    3 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    4 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (ARTEVELDE)
    5 VERMOOTE Geert (MILITAIRE PLOEG)
    6 HAYNES Hamish (COLBA MERCURY DOURPHONIE)
    7 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels (ROCK WERCHTER)
    8 SCHREURS Mark (RUCANOR LINE)
    9 VERHAEGHE Sander (QUICK STEP)
    10 BAERT Jasper (CT SOENENS CONSTRUCT GLAS)
    15 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge
    (PROFEL BOFROST PRORACE)
    16 VEREECKEN Nicolaas uit Kieldrecht
    (OVYTA EIJSEN ACROG)
    17 GADIAUSKAS Marius (PWC ALIPLAST)
    40 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    41 DE GREYT Willem uit Sinaai (ARTEVELDE)
    50 DE ROOS Robby uit Moerbeke (ARTEVELDE)
    51 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI GAMES SINT MARTINUS)
    54 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI GAMES SINT MARTINUS)
    57 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER)
    59 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI GAMES SINT MARTINUS)
    61 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (QUICK STEP)
    66 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL BOFROST PRORACE)
    67 TEN HARTOG Guy uit Sinaai (ARTEVELDE)
    79 WIELANDT Sven uit Beveren (ASB PAREIN ROGELLI)
    81 GOOSSENS Kenny uit Sinaai (PWC ALIPLAST)
    84 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL BOFROST PRORACE)
    88 PENNE Frederik (ASB PAREIN ROGELLI)
    WBV 14-6-11-belsele 054.JPG

                   Guy Smet eindigde op de 3de plaats voor Gunter Sterck.
    WBV 14-6-11-belsele 031.JPG WBV 14-6-11-belsele 001.JPG
                        Passage van het peloton in Belsele.
    WBV 14-6-11-belsele 003.JPG WBV 14-6-11-belsele 006.JPG
                                                                                                                    Guy Smet in het midden met rechts Sven Wielandt.
    WBV 14-6-11-belsele 008.JPG WBV 14-6-11-belsele 015.JPG
                   De militaire ploeg was ook aanwezig te Belsele.
    WBV 14-6-11-belsele 013.JPG WBV 14-6-11-belsele 022.JPG
                            Sven Wielandt in 3de positie.                                                        Thomas Ongena vooraan in de koers.
    WBV 14-6-11-belsele 027.JPG WBV 14-6-11-belsele 029.JPG
                              Guy Smet voert de forcing.
    WBV 14-6-11-belsele 030.JPG WBV 14-6-11-belsele 038.JPG
                Jarno Van Guyse en Patrick Van Roosbroeck.                                            Kenny Goossens met Sven Wielandt.
    WBV 14-6-11-belsele 045.JPG
                       In 4de positie Nicolas Vereecken uit Kieldrecht.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    15-06-2011 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/06/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg
    Dinsdag 14 Juni – IJZENDIJKE (Ned)

    Categorie A/B:
    (36 dln)

    1.Christiaan Kik (Kruiningen, winnaar cat. A)

    2.Kevin Vleurinck (A2)

    3.Steven Landuyt (Eeklo, winnaar cat. B)

    4.Kurt Pauwels (B2)

    5.Paul Rooseparck (A3)

    6.Geoffrey Luyssen (B3) 7.Hans Van Dam (A4) 8.Dimitri Mulder (A5) 9.Kristof De Baets (A6) 10.Mathijs Buzeyn (A7) 11.Jonas De Vlieger (A8) 12.Steven Thys (B4) 13.Gert Smet (B5) 14.Alex Goossens (Vrasene B6) 15.Rudie Klaasse (B7) 16.Mattias Van Nimmen (A9) 17.Vincent Brunel (B8) 18.Yves Heylen (B9) 19.Isman Segers (A10) 20.Bart De Wachter (B10) 21.Kristof Vancouillie (B11) 22.Bobby Bak (A11) 23.Mikey Van Kruiningen (A12) 24.Pascal Vernimmen (B12) 25.Peter De Muller (A13) 26.Pieter Vette (A14) 27.Bream Thymen (A15) 28.Johani Stevens (A16) 29.Bart Jocqué (B13) 30.Jens Daems (A17)

    Categorie C/D:
    (38 dln)

    1.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Peter Mol (C2)

    4.Wim Arras (D2)

    5.Danny Van Oyen (D3)

    6.Wim Braet (C3) 7.Hans Ardeel (C4) 8.Rudi Rabout (Heinkenszand C5) 9.Alain Bogaert (C6) 10.Bart Neirynck (C7) 11.Luc Verwimp (C8) 12.Stefan Adriaenssens (Burcht C9) 13.Ko Harms (D4) 14.Sjacco Hoondert (D5) 15.Dirk Wijnants (C10) 16.Sven De Vlieger (C11) 17.Kurt Leuntjens (D6) 18.Tom Dhooge (C12) 19.Evert Eckhardt (D7) 20.Fabien Hanssens (C13) 21.Gino Beauprez (C14) 22.Kan Putteman (C15) 23.Ignace Dierickx (C16) 24.Gert Ronald (D8) 25.Luc Dierickx (C17) 26.Patrick Tas (C18) 27.Bart Deckers (C19) 28.Peter Hoondert (D9) 29.Philip Wittoek (D10) 30.Wim Heyndrickx (Vrasene C20)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Danny De Coninck

    3.Leo Mares (Beveren)

    4.Ronald De Scheemaeker

    5.Erwin D'Hondt

    6.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    Categorie F1/F2:

    1.José Hoebeke (winnaar cat. F1)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    3.Helmuth Tas (F1-2)

    4.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-3)

    5.Erik Delys (F1-4)

    6.François Coppers (Lokeren F1-5) 7.Robin Van Kerschaver (F2-2) 8.Daniel Hauttekeete (F2-3) 9.Antoine Hooreweghe (F2-4) 10.Eddy Van Den Abeele (F1-6) 11.Patrick De Backer (F2-5) 12.Jos Lissens (F1-7) 13.Noël Rogge (F2-6) 14.Dirk Caekebeke (F1-8) 15.Eric Pauwels (F2-7) 16.Willy De Sutter (F1-9) 17.Marc Steenberghe (F1-10) 18.Pascal Cornand (F2-8) 19.Emmanuël De Loor (F1-11)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Roger Hoof (St.Niklaas)

    3.Herman Van Den Borre

    4.Theo Coudyzer

    5.Julien Vyvey

    6.Onleesbaar 7.Freddy Vervenne 8.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 9.François De Leener 10.Marinus Lockefeir 11.Ludo Opdebeek 12.Roland Van Imschoot 13.Etienne Van Hecke 14.Luc De Cock 15.Henk Bolle 16.Willy Corthier 17.Eric De Wilde 18.Lucien Van Goethem (Stekene) 19.Firmin De Zutter 20.Leo De Loor 21.Jacobus Beun 22.Alfons Van Raemdonck (Beveren) 23.Jaak Ny

    Categorie G+:

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Joseph D'Hont

    4.Mathieu Mercken

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Gerard Mariën (Schoten) 7.Roger De Breuker 8.Ferdinand Moerman 9.Denis Keynen 10.Omer Meloen 11.Gerard Devleeschauwer 12.Guus Schuller 13.Hervé Verstuyft

    Categorie G++:

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.Edward Battersby

    3.Germaine Meulders

    4.Jef Verheyen

    5.René Colman (St.Niklaas)

    15-06-2011 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Thomas KOP 2011.jpg
    14/06/2011 BELSELE (O) - Interclub -  Elite z.c./U23 - 154,8 km - hmin

    KAMPIOENSCHAP V/H WAASLAND – Aantal deelnemers:
    1 THOMAS ONGENA uit Berlare (PROFEL BOFROST PRORACE)
    2 CALLEEUW Joeri
    (BCV WORKS)
    3 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    4 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (ARTEVELDE)
    5 VERMOOTE Geert (MILITAIRE PLOEG)
    6 HAYNES Hamish (COLBA MERCURY DOURPHONIE)
    7 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels (ROCK WERCHTER)
    8 SCHREURS Mark (RUCANOR LINE)
    9 VERHAEGHE Sander (QUICK STEP)
    10 BAERT Jasper (CT SOENENS CONSTRUCT GLAS)
    15 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge
    (PROFEL BOFROST PRORACE)
    16 VEREECKEN Nicolaas uit Kieldrecht
    (OVYTA EIJSEN ACROG)
    17 GADIAUSKAS Marius (PWC ALIPLAST)
    40 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    41 DE GREYT Willem uit Sinaai (ARTEVELDE)
    50 DE ROOS Robby uit Moerbeke (ARTEVELDE)
    51 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI GAMES SINT MARTINUS)
    54 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI GAMES SINT MARTINUS)
    57 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER)
    59 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI GAMES SINT MARTINUS)
    61 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (QUICK STEP)
    66 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL BOFROST PRORACE)
    67 TEN HARTOG Guy uit Sinaai (ARTEVELDE)
    79 WIELANDT Sven uit Beveren (ASB PAREIN ROGELLI)
    81 GOOSSENS Kenny uit Sinaai (PWC ALIPLAST)
    84 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL BOFROST PRORACE)
    88 PENNE Frederik (ASB PAREIN ROGELLI)

    Maandag 13/06/11 - INCOURT (BW) – Elite z.c./U23 - 116,8 km – 02h57min

    Aantal deelnemers: 43

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLIN

    2.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL op 2’22”

    3.GREMELPONT Axel - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL

    4.JOIRET Julien - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 2’31”

    5.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT op 3’09”

    6.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE

    7.VAN BROEKHOVEN Bram - APK-QUALITY TEAM VZW

    8.JAME Stefan - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 3’21”

    9.GEERTS Frederik - LIMBURGSE AFDELING op 5’07”

    10.ENGELEN Ruben - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW H

    22.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 7’12”

    15-06-2011 om 12:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/06/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Zaterdag 11 Juni – EKSAARDE Briel (9160) -
    Kampioenschap Van België Catg.G

    Categorie C/D: (46 dln)

    1.Franky De Tremerie (Gent, winnaar cat. C)

    2.Pascal Van De Velde (Lokeren C2)

    3.Sven De Vlieger (C3)

    4.Patrick Tas (C4)

    5.Peter De Maere (Waasmunster C5)

    6.Chris Fraeyman (C6) 7.Ko Harms (Zuiddorpe, Ned, winnaar cat. D) 8.Patrick Vanhoolandt (D2) 9.Luc Puimege (D3) 10.Fabien Hanssens (C7) 11.Mario De Kesel (C8) 12.Patrick Vanmaekelbergh (C9) 13.Mario Lammens (D4) 14.Marc Goossens (D5) 15.Luc Wytinck (C10) 16.Rudi Rabout (Heinkenszand C11) 17.Olivier Vaerewyck (C12) 18.Lieven De Meerleer (C13) 19.Willy Den Haese (D6) 20.Guy De Bodt (C14) 21.Danny Van Oyen (D7) 22.Philip Wittoek (D8) 23.Ronald De Scheemaeker (D9) 24.Tom Dhooge (C15) 25.Gino Beauprez (C16) 26.Wim Kaps (C17) 27.Wim Rombaut (C18) 28.Danny Mertens (C19) 29.Geert Verween (C20) 30.Patrick Joos (D10)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Georges Vergauwe

    3.Etienne Claus (Waasmunster)

    4.Frederik Blervacq

    5.Noël Willems

    6.Marc Couckuyt 7.Alain Goossens 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 9.Patrick Bekaert 10.Mario Geirnaert 11.Philippe Lacquet 12.Tom Persyn 13.Peter De Proft 14.Jean-Pierre De Veerman 15.Leo Mares (Beveren) 16.Willy De Sutter 17.Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    3.Eddy Van Den Abeele (F1-2)

    4.Robert Maldrie (F2-2)

    5.Danny Parydaens (F2-3)

    6.Tony Baudonck (F1-3) 7.Marc Colpaert (F2-4) 8.Staf Lievens (F1-4) 9.José Hoebeke (F2-5) 10.Noël Rogge (F2-6) 11.Ivan Coopman (F1-5) 12.José Dezegher (F2-7) 13.Eddie Van Leirberghe (F1-6) 14.Pascal Cornand (F2-8) 15.Luc Ribbens (F1-7) 16.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-8) 17.Patrick De Backer (F2-9) 18.Daniel Hauttekeete (F2-10) 19.François Coppers (Lokeren F1-9) 20.Mark Hemelsoet (F2-11) 21.Patrick Van Hulle (F1-10) 22.Jozef Deneef (F1-11) 23.Dirk De Cauwer (Hamme F1-12) 24.Dirk Caekebeke (F1-13) 25.Noël Verzele (F2-12) 26.Peter Buyl (F1-14) 27.Emmanuël De Loor (F1-15) 28.Eric Pauwels (F2-13) 29.Jos Lissens (F1-16) 30.Luc D'Haeseleer (F2-14)

    Categorie G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Herman Van Den Borre

    3.Luc Snels (Kampioen van België)

    4.Theo Coudyzer

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    6.Willy Mous 7.Willy Roels 8.Alfons Van Raemdonck (Melsele) 9.José Demeyere 10.Adri Van Loon 11.Julien Vyvey 12.Ludo Opdebeek 13.Eddy De Clercq 14.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 15.Eric Roels 16.Jean-Paul Van Oudenhove 17.Marinus Lockefeir 18.Jozef De Bruyn 19.Freddy Vervenne 20.Michel Bousard 21.Alain Messager 22.Roland Van Imschoot 23.Jaak Nys 24.Piet Achten 25.Alfred Staljanssens (Bornem) 26.Jan Bollmans 27.Willy Corthals 28.Luc De Cock 29.David Orford 30.Willy Corthier

    Categorie G+:

    1.Jos Kloeck (Brasschaat)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Roger De Breuker

    5.Daniel Meirlaen

    6.Gerard Devleeschauwer 7.Freddy Van Impe 8.Mathieu Mercken 9.Bernard Matthyssens 10.Gerrit Hairwassers 11.José De Vreese 12.Gerard Mariën (Schoten) 13.Joseph D'Hont 14.Stephen Tomes 15.Louis Heremans 16.Luc Muys 17.Ferdinand Moerman 18.Clement Saelens 19.Omer Meloen 20.Ortaire Stevens 21.Lucien Van Impe 22.Paul De Geynst 23.Willy Vereecken 24.Jean-Pierre Heymans 25.Denis Keynen 26.Hervé Verstuyft 27.Huib Klip 28.François Brouwers 29.Guy Soil 30.René Van Reeth

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Daniël Jooris

    3.Georges Michiels

    4.Daniël Nuytinck

    5.Trevor Fenwick

    6.Jef Verheyen 7.Edward Battersby 8.Joseph Boone


    Proficiat aan EELCO SMET met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Smet Eelco.jpg
    Toeristen  -  42 km
     - uitslag
    Toeristen Categorie -35:
    1.EELCO SMET uit Zwijndrecht (winnaar -35 jaar)

    2.Niels D'Hondt

    3.Benny Moens

    4.Stijn De Proft

    5.Koen De Maeschalk

    6.Frank De Caluwe 7.Michael Lubany 8.Ken Bollaerts 9.Bart Van Den Brughe 10.Dean Bolssens 11.Stephan De Brucker 12.Bjorn Everaert 13.Niels De Craecker 14.Tommy Goossens 15.Kevin Smekens 16.Bruno De Naeyer

     

    Toeristen Categorie +35:

    1.Tom Saeys

    2.Johan De Bruin

    3.Mario Bolssens

    4.Jurgen Van Havere

    5.Jean-Paul Moens

    6.Nicola De Roeck 7.Marnix De Roos 8.Filip Van Bunder 9.Leonel De Loor 10.Geoffry De Jonge 11.Yves Claes 12.Guy Bogaert 13.Dave Van Roeyen 14.J. Wauters 15.Danny Bogaert 16.Freddy Van Camp 17.Ignace Verdoodt 18.Jan De Grijze 19.Ronny Van De Velde 20.Mario De Coninck 21.Robby De Clercq

    15-06-2011 om 12:27 geschreven door kenny


    14-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 13/06/2011 - BORSBEEK (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 161,5 km - 03h49min

    Aantal deelnemers:
    1.Klaas Lodewyck (Omega Pharma-Lotto)

    2.Koen Barbé (Landbouwkrediet) op 23"
    3.Evert Verbist
    4.Pieter Jacobs
    5.Benjamin Gourgue op 29"
    6.Edwig Cammaerts op 43"
    7.Sven Nys op 51"
    8.Joeri Stallaert
    9.Michael Van Staeyen uit Schoten
    10.Serge Pauwels
    20.Gerry Druyts uit Wilrijk op 3'00"
    22.Preben Van Hecke uit Berlare op 3'05"
     

    13/06/2011 - ADINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 69,75 km - 01h44min

    Aantal deelnemers:

    1 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    2 CHAMON Thomas (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 2”
    3 TEMPELAERE Maarten
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM) op 12”
    4 LEGRAND Wesley
    (CT COVEMAECKER - BALANS)
    5 TAILLIEU Kristof (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA) op 35”
    6 MARTEIN Jony
    (CYCLING TEAM M. PINTE)
    7 BUTAYE Jeremy (CT COVEMAECKER - BALANS) op 37”
    8 GHEQUIERE Dietrich
    (WIELERCLUB VRIENDENSPORT ZARREN)
    9 DAUW Jasper
    (CYCLING TEAM LUTHO) op 39”
    10 DE BUYSSCHER Lorenzo
    (ASFRA RACING TEAM)
     

    13/06/2011 - BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 42
    1 WILLEMS Christophe (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    2 VERHOEVEN Nico (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 5”
    3 DE DEYN Jürgen uit Wichelen
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    4 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    5 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 18”
    6 WUYTENS Kim
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    7 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM) op 1’10”
    8 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 1’20”
    9 BEULENS David
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 2’20”
    10 DE POTTER Kjell
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    17 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 3’05”
    21 BAEYENS Dennis uit Berlare
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    22 VAN HESE Stijn uit Belsele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    13/06/2011 - BESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 54

    1.DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW

    2.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    4.SABBE Enzo - WTC DE PUTTERS OOSTKAMP

    5.DESMET Jani - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.ORBIE Stephen - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    7.MEERSMAN Luigi - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    8.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.DEBERDT Xavier - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    10.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

     

    13/06/2011 - BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 52
    1 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    2 VAN ASBROECK Tom (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    3 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 SABO Pedro (DMC- CYCLING TEAM) op 32”
    5 MARTENS Valentijn uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 36”
    6 VERMEIREN André
    (STAR CYCLING TEAM)
    7 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    8 VANDAMME Davy (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) op 38”
    9 FRANÇOYS Sven
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 REMORY Stijn (VAN DER VURST CYCLING TEAM)

    14-06-2011 om 13:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI DE RIDDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    De Ridder Gianni KOP 2011.jpg
    Maandag 13/06/2011 - KNESSELARE URSEL (O) - Elite z.c./U23 - 98 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 46

    1.CLAUWAERT Joeri - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    2.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 6”

    3.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4.DE ZUTTER Kristof - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.VANDROMME Werner - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    6.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    7.VANSPEYBROECK Tim - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.DEVREEZE Thomas - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    10.CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    13/06/2011 - WOLVERTEM(NEROM) (VB) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 72
    1 DAVIS ANTON (Zuid-Afrika)
    2 PENNE Frederik (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM) op 1”
    3 TERWEDUWE Kenny
    (AN POST SEAN KELLY TEAM) op 3”
    4 DIERICKX Steven
    (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    5 VANDERBORGHT Laurent (VAN EYCK SPORT)
    6 STEENACKERS Sven (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    7 BEIRNAERT Wim uit Schoten (KON WC DE RUPELSPURTERS)
    8 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    9 ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    10 FOUCHE HERMAN (PRETORIA VELO CYCLING CLUB)
    11 PENNE Stijn
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    13 BAEYENS Bart uit Overmere (POORTEN FERYN TEAM)
    23 GEERTS Domien uit Breendonk (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM) op 1’09”
    27 MEERSMANS Jens uit Bornem
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM) op 1’26”
    29 DE BLOCK Kris uit Mariekerke
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM) op 1’52”

     

    13/06/2011 - DE PINTE (O) - Dames Elite - 91 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 71

    1.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DE BAAT Kim - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.MACLEAN Jessie - CANBERRA CC

    4.GLAESSER Jasmin - LOCAL RIDE RT

    5.VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    8.CEULEMANS Dunja - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    9.VAN DER MERWE Charlotte - TOP CLUB MTN QHUBEKA

    10.BEYEN Lien - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    13.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    28.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    39.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    42.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    46.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

     

    13/06/2011 - OPBRAKEL (O) - Juniores NAT - Rit Interclub - 115 km - 02h51min

    STER VLAAMSE ARDENNEN – Aantal deelnemers: 94

    1 VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    2 SWEECK Diether - MIX1 KDL TRANS - CT 99 SCHRIEK op 6”

    3 MEIJERS Jeroen - WV DE JONGE RENNER op 8”

    4 CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 BOSMANS Tom - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING T

    6 DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7 DARVILLE Alex - ABOVE CATEGORY RACING

    8 D'HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HOUFFLYN Miel - CUBE-FINTRO CT

    10 WILSON Jack - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    17 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

     

    13/06/2011 - EERNEGEM (W) - Juniores - 88 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 21
    1 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    2 CARPENTER Dante (ASFRA RACING TEAM)
    3 DE RUYSSCHER Dante (KON. GENTSE VELOSPORT)
    4 VEREECKE Maxim
    (CUBE-FINTRO CT)
    5 LOETERS Laurens (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    6 MORTIER Guillaume (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    7 BLOMME Lorenzo (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 SLABINCK Indiana (AVIA CYCLING TEAM)
    9 DEJONCKHEERE Jonas (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    10 DEVRIENDT Damon (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)

     

    13/06/2011 - HERSELT (A) - Juniores - 90 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 39
    1 GEERTS Jorgen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    3 VAN DYCK Yannick (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 VAN DE PERRE Stef (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    6 KERCKHOFS Jochen (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    7 VERSCHUEREN Timo (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 KOKKE Stef (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    9 DE MEYER Jasper (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    10 JANSEGERS Jeffrey (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13/06/11 - WALHAIN ST PAUL (WB) – Juniores - 85,2 km - 02h06min
    Aantal renners: 25

    1 GIANNI DE RIDDER uit Buggenhout (Wielerteam Waasland)
    2 Delfosse Florent op 27"
    3 La Rose Gregory
    4 Gauthier Germain
    5 Vandael Birger
    6 Waerzeggers Glenn
    7 Hubsch Michel
    8 Neven Ruben
    9 Heynes Gilles
    10 Fieuw Morgan op 46"

    14-06-2011 om 13:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELOY VAN MEIRVENNE met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Meirvenne Eloy KOP 2011.jpg
    Maandag 13/06/2011 - HOEGAARDEN MELDERT (VB) - Juniores - 90 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 25

    1.STERCKX Lowie - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 45”

    4.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’50”
    5.MORENO Nicolas - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    6.WILLEMS Kenny - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.SEMPELS Steven - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 4’30”

     

    13/06/2011 - NEVELE (O) - Juniores - 84 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 28
    1 VANDEWALLE Matthias (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 DELBAERE Tijs (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    3 TRIO Bjarne (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM) op 40
    5 QUINTELIER Timo
    (THOMPSON)
    6 SLEEUWAGEN Robin (THOMPSON)
    7 CALLAERT Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 1’03”
    8 DE SCHUYTER Tim
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 1’10”
    9 DE BRUYCKER Yannou
    (ASFRA RACING TEAM)
    10 PIJSSON Bart (CUBE-FINTRO CT) op 1’15”

     

    13/06/2011 - WAREGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 43

    1.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    2.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    3.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    4.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    5.VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.VAN MALDERGHEM Pieter - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’38”

    8.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE – MARCHOVELETTE op 1’50”

    9.WHITE Tatham - Balmoral Cycle Club op 1’53”

    10.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    13/06/2011 - WAREGEM (W) - Dames Jeugd - 57,2 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 19

    1.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.VAN SEVEREN Celine - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    6.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    8.DENEEF Naika - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    9.DAVID Shani - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.VANHOORNE Ellen - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

      

    13/06/2011 - BEGIJNENDIJK (VB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 46
    1 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 ARIMONT Charlie (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 BLEUS Robin (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    4 DEMOLDER Thomas (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    5 DELANGHE Jelle (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    6 GOOSSENS Kobe (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    7 VAN MOL Caine (THOMPSON)
    8 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 HOEFKENS Lennert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 GALICIA Wannes (WSC HAND IN HAND BAAL)

     

    13/06/2011 - BORSBEEK (A) - Nieuwelingen - 57 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 32
    1 ELOY VAN MEIRVENNE uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    2 JOSEPH Timothy
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    3 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 FIGORILLI Christian
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 QUINTELIER Gianni (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    7 VAN DEN PLAS Jelle (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    8 DE DECKER Alfdan (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 VAN DYCK Robbe (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 JANS Noah
    (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM)
    13 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    20 COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)

    14-06-2011 om 13:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GREGORY FRANCKAERT BEHAALD 1STE ZEGE BIJ DE ELITE Z.C. !!!!

    Gregory Franckaert behaald 1ste Zege bij de Elite z.c. te Lembeek !!!

    Franckaert Gregory eerste.jpg    Franckaert Gregory yes.jpg

    Het is eindelijk gelukt voor de jonge Belofte Gregoy Franckaert uit Kallo, zijn eerste overwinning bij de Elite z.c. is een feit !!!

     

    Gregory Franckaert: “Ik heb gans de koers in de aanval gereden en was vanaf de eerste ronde weg. Eerst met 4 renners, dan terug met 6 en uiteindelijk met 8 renners voorop geraakt. Met sterke renners in de kopgroep kwam het peloton toch nog dicht en met nog 5 ronden te gaan barste het vooraan nogmaals open. De kopgroep werd herleid naar 6 met 3 renners van Davo, 1 van Quick-Step, 1 van Jong Vlaanderen en ik zelf. Met nog 3 ronden voor de boeg reed Niels Van Laere weg en sprong ik mee, we bleven voorop en op de hellingen merkte ik dat ik sterker was. Uiteindelijk geraakte ik alleen voorop en kon solo mijn eerste zege van het seizoen boeken.”
    Franckaert Gregory bloemen.jpg Franckaert Gregory overwinningik en jarno.jpg
             Gregory Franckaert met de bloemen.                            Gregory Franckaert samen met Jarno Van Guyse uit Stekene.
    Franckaert Gregory overwinningik en jarno2.jpg
    Franckaert Gregory overwinning.jpg Franckaert Gregory overwinning2.jpg
                                                                                 De aankomst in beeld gebracht.
    Franckaert Gregory overwinning3.jpg Franckaert Gregory overwinning4.jpg
    Franckaert Gregory tekst overwinning 1.jpg

    Foto's: Gregory Franckaert

    14-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    13-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 13/06/2011 - HERSELT (A) - Nieuwelingen - 67,5 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 34
    1 VERSTREPEN Dries (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 GOOS Yannick (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 PEETERS Thomas (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 HELSEN Jeffry (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 BERCKMANS Jens (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 PHILIPS Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 VORSSELMANS Jan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    9 BERLIERE Quentin (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    10 LEHAEN Dries (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    11 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    13/06/2011 - LOVENDEGEM (O) - Nieuwelingen - 40 km - 01h05min

    Aantal deelnemers: 19
    1 NEIRYNCK Axel (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 DECRAENE Igor (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    3 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM) op 45”
    4 MARTENS Jins
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 55”
    5 DE PAEPE Morris
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 OLIEBOS Jordy (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    7 LOWYCK Jesse (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    8 LEMAIRE Anthony (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS) op 1’02”
    9 VANDEN HAESEVELDE Rob
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    16 VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 3’00”

     

    13/06/2011 - MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 24
    1 DEBRUYNE Glenn (WK NOORD WEST BRABANT)
    2 VAN DEN DRIESSCHE Din (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VAN RENTERGHEM Boris (WK NOORD WEST BRABANT)
    4 BOGAERTS Stijn (WK NOORD WEST BRABANT)
    5 VERHEYEN Jelle (WK NOORD WEST BRABANT)
    6 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    7 BERTIN Mathieu (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    8 AMPE Glenn
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    9 HAUWAERT Kinsey (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    10 MOYSON Arno (WK NOORD WEST BRABANT)
    12 VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    13/06/2011 - MOORSELE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 24
    1 ALLEGAERT Piet (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 27”
    3 DEGROOTE Jonas
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 1’40”
    4 DEVOLDERE Thibault
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’42”
    5 HIMPE Bern
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’55”
    6 VANDEWALLE Kenneth
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 2’43”
    7 CLAUW John Ross
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    8 MEHEUS Gill
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 DECEUNINCK Guillaume
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 VERSCHAEVE Lounes (JONGE RENNERS ROESELARE)

     

    13/06/2011 - OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 45
    1 DROESBEKE Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    2 BYTEBIER Nils (TIELTSE RENNERSCLUB)
    3 DE VRIESE Jannes uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    4 FARINON Jeno (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 DOBBELAERE Joachim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    7 COOLENS Maxim
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    13 RELAES Jacob uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    21 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    13/06/2011 - STENE-OOSTENDE (W) - Nieuwelingen - 59 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 22
    1 BRACKEZ Massimo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 DECOSTER Jorgen (CT COVEMAECKER - BALANS)
    3 VERMET Joran
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 11”
    4 DEFREYNE Cedric
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 24”
    5 DELAERE Robin
    (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    6 DESTATSBADER Roy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 NOBUS Kevin (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    8 BOSMANS Arne (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    9 PYFFEROEN Matthias
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    10 DEGRANDE Arne
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)

    13-06-2011 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/06/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg    Marien Gerard.jpg
          Franky Van Oyen                     Gerard Mariën

    Maandag 13 Juni - SEMMERZAKE (9890)
    Cat A/B: 50 dln
    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)
    2.Renaat Demeter (Lochristi B2)
    3.Bart Velghe (B3)
    4.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)
    5.Mario Van Den Broecke (B4)
    6.Andy Van Eesbeeck (B5) 7.Davy Versichel (A2) 8.Lorenzo Arena (B6) 9.Steven Landuyt (B7) 10.Kristof Vancouillie (B8) 11.Kristof Dhondt (B9) 12.Kim Van Oost (A3) 13.Alex Goossens (Vrasene B10) 14.Kurt De Roose (B11) 15.Dries Schapman (A4) 16.Mario Goudeville (B12) 17.Kenny Michiels (A5) 18.Jonas De Vlieger (A6) 19.Kasper Lagae (A7) 20.Hans Van Den Bogaert (A8) 21.Tim Burinck (A9) 22.Gino Van Broeck (Belsele A10) 23.Bert Verstraeten (B13) 24.Nico Verwee (B14) 25.Stefaan Van Gaever (B15) 26.Mathias Van Hee (A11) 27.Rudy Vergucht (B16) 28.Thomas Hanssen (A12) 29.Jens Daems (A13) 30.Marnic De Waele (B17)

    Cat C/D: 35 dln

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Nico Debaes (Desselgem C2)

    4.Hans Verlinden (C3)

    5.Hans Kyndt (D2)

    6.Stefan Adriaenssens (Burcht C4) 7.Patrick Tas (C5) 8.Frank Saelens (C6) 9.Fabien Hanssens (C7) 10.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 11.Danny Verlee (D3) 12.Kees De Wijze (C9) 13.Sven De Vlieger (C10) 14.Franky De Tremerie (C11) 15.Philip Wittoek (D4) 16.Eddy Gyselinck (C12) 17.Pascal Vanmaekelbergh (C13) 18.Stanny Benoot (D5) 19.Patrick Joos (D6) 20.Chris Fraeyman (C14) 21.Tom Hesters (C15) 22.Olivier Vaerewyck (C16) 23.Guy De Bodt (C17) 24.Kurt Vander Stickel (C18) 25.Guy Roels (D7) 26.Eric Slock (C19) 27.Candy De Boelpaep (C20)


    Cat E:

    1.Hilair Heye (Evergem)

    2.Johan De Clerck

    3.Freddy Vlerick

    4.Wim De Waal

    5.Joseph Devits

    6.Martin Durant 7.Patrick Watteny 8.Dirk De Meyer 9.Wim De Coninck 10.Noël Willems 11.Geert Smet (St.Niklaas) 12.Patrick Bekaert 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 14.Frederik Blervacq 15.Peter De Ghein 16.Marc Couckuyt 17.Alain Goossens 18.Patrick De Smet 19.Siegfried Van Overberghe 20.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 21.Erwin D'Hondt 22.Georges Vergauwe 23.Mario Geirnaert 24.Philemond Delgouffe 25.Luc Joos (Stekene) 26.Koen De Rijcke 27.Steven Blommaert 28.Patrick Buyens 29.Tony Reniers

     

    Cat F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)
    2.Hans Van Lierde (F1-2)

    3.Emmanuël De Loor (F1-3)

    4.Pierre Remory (F1-4)

    5.Daniel Hauttekeete (Merelbeke, winnaar cat. F2)

    6.Marcel Poelmans (F1-5) 7.Helmuth Tas (F1-6) 8.Jozef De Naeghel (F1-7) 9.Roland Boulard (F2-2) 10.Jozef Deneef (F1-8) 11.José De Clercq (F2-3) 12.François Coppers (Lokeren F1-9) 13.Antoine Van Hoorebeke (F2-4) 14.Tony Baudonck (F1-10) 15.Noël Verzele (F2-5) 16.Noël Rogge (F2-6) 17.Noël Sonck (F1-11) 18.José Dezegher (F2-7) 19.Patrick De Backer (F2-8) 20.Eddy Caeckaert (F2-9) 21.Luc Ribbens (F1-12) 22.Eddy De Vuyst (F1-13) 23.Jozef De Bruyn (F2-10) 24.Eddy Cobbaut (F2-11) 25.André Clemmen (F2-12) 26.Bart Delagrange (F1-14) 27.Roland Maldrie (F2-13) 28.Victor Lenaers (F2-14) 29.Dirk Caekebeke (F1-15) 30.Willy De Regge (F2-15)
     

    Cat G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Hendrik Scheirlinckx

    3.Herman Van Den Borre

    4.Luc Snels

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Julien Vyvey 7.Jozef Van Isterdael 8.Etienne Van Hecke 9.Willy Mous 10.Ludo Opdebeek 11.Adri Van Loon 12.Alain Messager 13.Herman Hensen 14.Remi Depraetere 15.Roland Van Imschoot 16.Robert Robijns 17.Jaak Nys 18.Marinus Lockefeir 19.Luc Meheus 20.Hugo Martens (Zwijndrecht) 21.Jean-Paul Van Oudenhove 22.Henk Bolle 23.Jos Vergult 24.Eric Stevens 25.Willy Roels

     

    Cat G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Freddy Van Impe

    3.Daniel Meirlaen

    4.Denis Keynen

    5.Armand Mols

    6.André Van Asbroeck 7.Gerard Devleeschauwer 8.Clement Saelens 9.Gerrit Hairwassers 10.Huib Klip 11.Willi Kohlhaas 12.François Brouwers 13.Hervé Verstuyft 14.Omer Meloen 15.Pierre Verberckmoes (Belsele) 16.Guy Soil 17.Roger De Breuker 18.Jean-Pierre Heymans 19.Ortaire Stevens 20.René Van Reeth 21.Paul De Geynst 22.Willy Vereecken 23.Stephen Tomes 24.José De Vreese 25.Guus Schuller

     

    Cat G++:

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Lucien Van Impe

    4.Joseph Boone

    5.Jan Van Boxtel

    6.Edward Battersby 7.André Verslijpe 8.Jef Verheyen 9.Trevor Fenwick 10.Daniël Jooris 11.Leo De Jong

    13-06-2011 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/06/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Weemaes Franky KOP 2011 03.jpg
    Maandag 13 Juni - PEISEGEM (1785)

    A-reeks
    1 Gino DE VOS
    2 David Motte
    3 Peter Maes (Bornem)
    4 Christophe Van Gucht
    5 Sammie Moreels
    6 Tim Deneef
    7 Danny Saelens
    8 Andy Annendijck
    9 Rik De Vree
    10 Laurenz De Meuleneire

    VWF 13-6-11-merchtem 143.jpg
                                     Winnaar Catg.A Gino De Vos.

    VWF 13-6-11-merchtem 117.jpg
                                    Peter Maes werd 3de voor David Motte.


    C-reeks

    1 FRANKY WEEMAES (Melsele) en Dirk DE SCHRIJVER
    3 Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde)
    4 Stefaan Lintermans
    5 Frank Geets
    6 Jerry Cooman
    7 Patrick Verdonck
    8 Patric Bogaerts
    9 Bruno Bruyere
    10 Bert Dockx

    VWF 13-6-11-merchtem 147.jpg

    Winnaars Catg.C Franky Weemaes en Dirk De Schrijver die gelijk gezet werden
    voor de eerste plaats.

    VWF 13-6-11-merchtem 132.jpg
    Uiterst rechts Jerry Cooman die als 1ste over de meet bolde in de Catg.C en eindelijk 
    na 17 jaar terug een wedstrijd kon winnen na zijn carrière bij de Profs.
    Hij kon zijn armen in de lucht steken maar daar hij met een dagvergunning
    reed werd hij als 6de in het klassement geplaatst.

     

    D-reeks
    1 Mark VEKEMANS

    2 Francis De Ridder
    3 Willy Van Herreweghe
    4 Luc Van Looy
    5 Dirk Van Hove
    6 Herman Proost
    7 Dominique Turcksin
    8 Rene De Brucker
    9 Luc D'Hooghe
    10 Gerry Maes

    VWF 13-6-11-merchtem 072.jpg
        Winnaar Catg.D Mark Vekemans en winnaar Catg.E Jean Pierre Claeys.

    VWF 13-6-11-merchtem 018.jpg
                   Start van de Catg.D met Alain De Cock en Luc D'hooghe.

               
    E-reeks
    1 Jean Pierre CLAEYS
    2 Rene Mertens
    3 Jean Blommaert (Hamme)
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Patrick Convents
    6 Willy Wouters
    7 Johny Van Holen
    8 Roger Schouppe
    9 Hugo Lismont
    10 Jose Hoebeke

    VWF 13-6-11-merchtem 025.jpg
                                            Danny Standaert uit Bornem.

    VWF 13-6-11-merchtem 020.jpg
                                Geert Bultinck van het Tom Joos Team.


    F-reeks

    1 Hugo VERJANS
    2 Nico Wijnen
    3 Felix Luyten
    4 Jean Pierre Broothaerts
    5 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Freddy Vranken
    8 Lucien Van Goethem (Stekene)
    9 Jos Vandermeulen
    10 Guido Cornet
    VWF 13-6-11-merchtem 016.jpg
        Winnaar Catg.F Hugo Verjans en winnaar Catg.G Etienne Vandenhouwe.

    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Freddy De Blick (Beveren)
    3 Kees Sebrechts
    4 Andre Klep
    5 Francois Van De vijver
    6 Jozef Saerens
    7 Roger Van Den Eede
    8 Alfons Heyens
    9 Theo Coudyzer


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    13-06-2011 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    BK MTB Ploegentijdrit – PLOEGSTEERT Veiligheidsdiensten
    van Woensdag 01/06/2011

    Vanomobil 12-06-2011 ploegsteert6.JPG
                  Rechts Filip Van Hecke die zeer trots is op zijn tricolore trui.

    Vanomobil 12-06-2011 ploegsteert9.JPG
                                   Het podium met de 3 ploegen.

    Filip Van Hecke
    : “Op vraag van collega Dirk Beullens vormde ik samen met hem, Geert Schepers en Bart Deschepper een team voor het BK ploegentijdrit MTB voor veiligheidsdiensten. Een leuk initiatief die te Ploegsteert doorging en georganiseerd werd door de lokale PZ Komen – Waasten. Vanomobil ploegmaat en vriend Marc Van Acker was ook aanwezig met het team van PZ Mechelen.”

     

    Marc Vanacker: “Een team moest bestaan uit 4 leden en ikzelf had een full Mechels team samengesteld. Ik wist al op voorhand dat het team van Filip Van Hecke een zware concurrent zou zijn. Maar de race moest nog gereden worden en er kon nog van alles gebeuren.”

     

    In de voormiddag diende er een proloog gereden te worden. Een aflossing waarbij elk teamlid 1 ronde van +- 3 km diende af te leggen.

    Hierin haalde het team van Filip Van Hecke de zege die meteen goed was voor 60” bonificatie voor de tijdrit in de namiddag. Het team van Marc Vanacker werd 2de, als derde het team van Gent met Yoeri Coopman).

     

    “Als laatste ploeg gingen we van start in de tijdrit. Wegrenner Bart Deschepper zou het grote deel van het kopwerk doen op de weg, de mtbikers zouden de technischere stukken op kop doen. Dat was onze tactiek…”, aldus Filip Van Hecke.

    Vanomobil 12-06-2011 ploegsteert13.JPG 

    Iedereen van het team van Filip Van Hecke deed keurig zijn deel van het werk en een 5 tal km van het eind haalden ze zelfs het team van PZ Gent in. Zij waren  6 min vroeger gestart. Uiteindelijk kwamen ze stik kapot over de meet en bleek dat ze de snelste tijd hadden gerealiseerd (01h07’26”) ! Tweede werd PZ Mechelen (01h08’52”) en derde PZ Gent. Bij de gemengde teams ging de zege naar PZ Brussel.

    Vanomobil 12-06-2011 ploegsteert4.JPG 

    Uit handen van Nico Mattan en de moeder van wijlen Frank Vandenbroucke kreeg het team van Filip Van Hecke de tricolore trui en een medaille overhandigd.

     

    Tevens een dikke pluim voor de mensen van de PZ Komen – Waasten voor de perfecte organisatie !!

     


    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking foto’s en tekst: Kenny Janssens

    13-06-2011 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF AFFLIGEM 12/06/2011
    CATG.D




    CATG.A




    Filmopnames : Chris Van Der Straeten

    13-06-2011 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2011

    vwf.JPG







    Zondag 12 Juni - AFFLIGEM (1790)

    A-reeks
    1 Jarno VERHOFSTADT
    2 Andy Annendijck
    3 Frank Van Haverbeek
    4 Peter Van Damme
    5 David Motte
    6 Kevin Van Den Cruijce
    7 Jurgen Diependaele
    8 Raf Van Den Bossche
    9 Krijn Verschaegen
    10 Gino De Clercq 
    VWF 12-6-11-affligem 131.jpg 

                                        Winnaar Catg.A Jarno Verhofstadt

    VWF 12-6-11-affligem 077.jpg
                                       Glenn De Wolf mee in de kopgroep.
    VWF 12-6-11-affligem 008.jpg
            Wim Van Poeck uit Bornem

      

    C-reeks
    1 Bram DE SAEDELEER
    2 Bruno Bruyere en Yves Cossemijns
    4 Frank Geets
    5 Pascal De Wolf
    6 Jerry Cooman
    7 Stefan Debremaeker
    8 Stefaan Lintermans
    9 Dirk De Schrijver
    10 Philippe Devleeschauwer

    VWF 12-6-11-affligem 133.jpg
                                  Winnaar Catg.C Bram De Saedeleer.

    VWF 12-6-11-affligem 127.jpg
                         Vader Jerry Cooman en zoon Gianni na de wedstrijd.


    D-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Jan Van Den Brande
    3 Danny De Backer
    4 Joseph Devits
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Luc Van Looy
    7 Herman Proost
    8 Kurt De Smedt
    9 Yvan Camphijn
    10 Peter Neckebroeck

    VWF 12-6-11-affligem 057.jpg
          Winnaar Catg.D Ronny Paridaens.

    E-reeks
    1 Patrick CONVENTS
    2 Roland Mersseman
    3 Jozef Deneef
    4 Jos Maes
    5 Jean Pierre Claeys
    6 Frank De Pelsmaker
    7 Luc Van Mol
    8 Wim De Coninck
    9 Antoine De Caboter
    10 Jean Blommaert (Hamme)

    VWF 12-6-11-affligem 061.jpg
                                        Winnaar Catg.E Patrick Convents.
    VWF 12-6-11-affligem 020.jpg

    Wim De Coninck uit het Gentse, nu in het 
    koersmilieu terecht gekomen. 
    (vroegere doelman)


    F-reeks
    1 Jean Pierre BROOTHAERTS
    2 Rik Scheirlinckx
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Freddy Vranken
    5 Hubert Dhont en Herman Van Den Borre
    7 Jef Everaert
    8 Charly Vanderhulst
    9 Guido Cornet
    10 Lucas Vangoidsenhoven

    VWF 12-6-11-affligem 012.jpg
      Winnaar Catg.F Jean Pierre Broothaerts en winnaar Catg.G Theo Coudyzer.


    G-reeks
    1 Theo COUDYZER
    2 Werner Dullaert (St.Gillis)
    3 Julien Vyvey
    4 Mathieu Mercken
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Freddy De Blick (Beveren)
    7 Willi Kohlhaas
    8 Jozef Saerens
    9 Gerard Devleeschauwer


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    13-06-2011 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF SINT LIEVENS ESSE 08/06/2011
    CATG.A




    CATG.C





    CATG.D





    Filmopnames : Chris Van Der Straeten

    13-06-2011 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Demeter Renaat KOP 2011.jpg
    Zondag 12 Juni – ZAFFELARE (9080)

    Categorie A/B: (21 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    3.Kevin Vleurinck (A2)

    4.Vincent Brunel (B2)

    5.Dave Maesen (B3)

    6.Stijn Laureys (A3) 7.Patrick Van Der Linden (B4) 8.Olivier Dedeckel (B5) 9.Rudy Bonne (B6) 10.Michael De Meyer (A4) 11.Kris Smet (St.Niklaas B7) 12.Bruno Naessens (B8) 13.Mike Van Ryssel (A5) 14.Kristof Descheemaemer (A6) 15.Chamon Vermeire (A7) 16.Carlo De Boulle (A8) 17.Gerrit Diependaele (A9) 18.Kurt De Gronckel (A10) 19.Kevin Westelinck (A11) 20.Frank Hare (B9) 21.Jakob Coussement (A12)

    Categorie C/D:
    (24 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. D)

    2.Peter Mol (Kapelle, Ned, winnaar cat. C)

    3.Philip Lampaert (C2)

    4.Giovanni Baert (BelseleC3)

    5.Danny Van Oyen (D2)

    6.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C4) 7.Fabien Hanssens (C5) 8.Luc Puimege (D3) 9.Mario De Kesel (C6) 10.Danny De Bruyne (C7) 11.Guido Spanoghe (Lokeren C8) 12.Alain Mortier (C9) 13.Kees De Wijze (C10) 14.Ko Harms (D4) 15.Michel Bultinck (C11) 16.Gino Beauprez (C12) 17.Pascal Van De Velde (Lokeren C13) 18.Luc Wytinck (C14) 19.William Vyncke (D5) 20.Wim Kras (Vrasene C15) 21.Eric Slock (C16) 22.Sven De Vlieger (C17) 23.Rudi Rabout (Heinkenszand C18) 24.Danny Van Goethem (C19)

    Categorie E:

    1.Tony Reniers (Kuringen)

    2.Marc Couckuyt

    3.Etienne Claus (Waasmunster)

    4.Siegfried Van Overberghe

    5.Peter De Ghein

    6.Peter Lameire 7.Erwin D'Hondt 8.Philippe Lacquet

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Helmuth Tas

    3.Noël Rogge (Sijsele, winnaar cat. F2)

    4.Jozef De Naeghel (F1-3)

    5.Tony Baudonck (F1-4) 6.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-5) 7.Luc D'Haeseleer (F2-2) 8.Pascal Cornand (F2-3) 9.Marc Jacobs (F1-6) 10.Erik Delys (F1-7) 11.Eddie Van Leirberghe (F1-8) 12.Marc Steenberghe (F1-9)

    Categorie G:

    1.Roland Van Imschoot (Waarschoot)

    2.Luc Snels

    3.Willy Roels

    4.Theo Verheyden

    5.Jacobus Beun

    6.Piet Achten 7.Willy Mous 8.Hendrik Cornelis 9.Marinus Lockefeir 10.Ludo Opdebeek 11.Eddy De Clercq 12.Robert Robijns 13.David Orford 14.José Demeyere 15.Adri Van Loon 16.Luc De Cock 17.Luc Cocquyt 18.Eric Stevens 19.Redy Helsmoortel 20.Patrick Elegheer

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Freddy Van Impe

    4.Bernard Matthyssens

    5.Ko Tolhoek

    6.Gerrit Hairwassers 7.Denis Keynen 8.André Van Asbroeck 9.Armand Mols 10.Roger De Breuker 11.François Brouwers 12.Ferdinand Moerman 13.Hervé Verstuyft 14.Gérard Raes 15.Anton Van Poecke 16.Jean-Pierre Heymans 17.José De Vreese 18.Guus Schuller 19.Guy Soil 20.Christiaan Vandevoorde 21.Luc Muys 22.Ortaire Stevens 23.Paul De Geynst 24.Willy Vereecken 25.Jasmien De Boeck

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Daniël Jooris

    3.Joseph Boone

    4.Leo De Jong

    5.Trevor Fenwick 6.Georges Michiels 7.Edward Battersby 8.Jef Verheyen

    13-06-2011 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 12/06 – ESSEN


    Categorie A/B:
    1--Wouter Covents
    2--Jelle Lambrechts
    3--Stijn Rombouts
    4--Marcin Sitarski (B)
    5--Bert Dockx (B)
    6--Klaas Stijnen 7--Kevin Van Roe 8--Peter Bocken (B) 9--Tim Tubbax 10--Kristof Verschueren 11--Bart Vanden Wyngaerd (B) 12--Erik Wellens (B) 13--Rik De Vree (B) 14--Andy Van Dyck (B) 15--Bart Van Asten 16--Gert Verbeeck 17--Ben Suykerbuyk (Stabroek) 18--Dave Van Den Broeck 19--Stein Covents 20--Tom Haest 21--Ben Van Baelen 22--Tom De Meyer 23--Stijn Janssen 24--Sven Verbraeken 25--Richard Balemans 26--Mario Janssens 27--Mattias Van Nimmen 28--Hans Mertens 29--Thomas Heiremans 30--Freddy Van Genechten

    Categorie C
    1--Wim Arras
    2--Rudi Vingerhoets
    3--Daniel Van Der Mieren
    4--Henri Hermans
    5--Peter Roelands
    6--Luc Raeymaekers 7--Peter Vos 8--Alex Ackermans 9--Chris Vanderaerden 10--Marc Vekemans 11--Marc Kiesekoms 12--Wim Van Thielen 13--Piet Herijgers 14--Ronny Govers 15--Luc Aerts 16--Leon Van Gugt 17--Peter Kopecky 18--Robert Van De Kerkhof 19--Eric Van Steerteghem 20--Peter Mies

    Categorie D:
    1--Marc Heulens
    2--Andre Volkaerts
    3--John Van Rijsbergen

    Categorie E:
    1--Jan van Hove
    2--Ludo De Bakker
    3--Marc Dams
    4--Frans Bastiaens
    5--Herman Dias

    13-06-2011 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREGORY FRANCKAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Franckaert Gregory KOP 2011.jpg
    Zondag 12/06/2011 - BOUTERSEM (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 166 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1 Van Den Berg Jim (Rucanor - Line Cycling Team)
    2 Wiersma Jeffrey (Rucanor - Line Cycling Team)
    3 Roelandts Rutger (Van Der Vurst Cycling Team)
    4 Tribout Bart (ASB - Parein - Rogelli Cycling Team)
    5 Nietvelt Bert (De toekomstvrienden Baal)
    6 Van Der Niet Rob (Swabo Cycling Team)
    7 Van Roy Simon (Profel - Bofrost - Prorace CT)
    8 Stuyven Jasper (Ovyta - Eijssen - Acrog)
    9 Heytens Kess (BCV Works CT Ingelmunster)
    10 Van Der Sanden Mathias
    (Snake Cycling Team)
    15 Mettepenningen Stijn uit Hamme (Rock Werchter Cycling Team)
    22 Druyts Gerry uit Wilrijk
    (Rock Werchter Cycling Team)
    66 Penne Frederik (ASB - Parein - Rogelli Cycling Team)
    72 Penne Stijn (ASB - Parein - Rogelli Cycling Team)
    73 Wielandt Sven uit Beveren (ASB - Parein - Rogelli Cycling Team)
    123 Van Lommel Cedric uit Heist o/d Berg
    (Star Cycling Team)
    143 Van Rompay Hervé (VZW Royal Antwerp Bicycle Club)
    144 D`Hollander Mathias uit Zele (Bianchi - Lotto - NHT)
     

    12/06/2011 - AALST (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 33
    1 BRACKE Tony (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 3”
    3 PERSSON PETTER
    (VALLIENTUNA)
    4 BRAEKEVELDT Pieter (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 33”
    5 VAN DE MAELE Glenn
    (WORLDOFBIKE.GR)
    6 TOPKE Frederik
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    7 CALLEBAUT Cédric
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 36”
    8 LIEVENS Niels
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    9 BRACKMAN Jelle (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    10 MARIUS Kristof (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    17 THYS Steven uit Zelzate
    (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    20 BAEYENS Gert uit Overmere (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)

     

    12/06/2011 - AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 47
    1 KESTELOOT Jeroen (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    2 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 8”
    3 LORMANS SANDER
    (WV NOORDHOLLAND)
    4 WAGEMANS Joris (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 55”
    5 HERREMANS Kim uit
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    6 VAN LENT Kenny (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    7 MORTELMANS Stijn (KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK)
    8 NEELS Peter uit Kruibeke (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) op 3’10”
    9 BRUYNDONCKX Stijn
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    10 GEERTS Domien uit Breendonk (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    13 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    14 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    16 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 5’14”
    20 ENGELEN Ruben
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    21 BEIRNAERT Wim uit Schoten (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    22 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    24 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    30 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    12/06/2011 - HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 117,8 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 42
    1 VANKERCKHOVEN Jochen (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 WINTERS Ronald (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    3 SWINNEN Stef (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    4 KAVSEK Rik (TWC MAASLANDSTER)
    5 VERSCHUEREN Bart (KDL CYCLINGTEAM)
    6 GEENS Dimitri (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    7 CLAES Gert (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    8 JANSSENS Roel (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    9 VAN GRIEKEN KRIS (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    10 VAN CAUWENBERGH Brandon (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

     

    12/06/2011 - LAUWE (W) - Elite z.c./U23 - 106,4 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 54
    1 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 SIX Sébastien (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 27”
    3 FRANÇOYS Sven
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 29”
    4 DEGEZELLE Kevin
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 BRUYNEEL Giel (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    6 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    7 DEPREZ Bram (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 42”
    8 WAELKENS Hannes
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 50”
    9 DEVADDER Glenn
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’35”
    10 DECLERCQ Thierry
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)

     

    12/06/2011 - LEMBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 107 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 30
    1 GREGORY FRANCKAERT uit Kallo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 VAN LAER Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    3 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    4 VERKINDEREN Frederik (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    5 DESMECHT David (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    6 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    7 AERNOUTS Jim
    (SUNWEB-REVOR)
    8 TERWEDUWE Kenny (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    9 BROERS ERWIN (RUCANOR-Line CT)
    10 VANLOMMEL Raf (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)

    13-06-2011 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met het behalen van de Belgische Titel bij de Masters B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg 

    Zondag 12/06/2011 - BEAURAING-FALMAGNE - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË

    BK Amateurs + Masters - 96 km - 02h31min  - Aantal deelnemers: 94
    1 COLLARD Simon - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  (BK Amateurs)  

    2 DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW (BK Master A)       

    3 WIELFAERT Kristof uit Lokeren - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE (2de Master A)

    4 SZEKELY-BORBARA Dennis - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VEREECKE Philip - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    6 VAN POUCKE Michael - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES op 10"

    7 CLEEREN Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 14”

     8 CUYLITS Gunther - LUDO PEETERS C.T.

    9 DEVALCKENEER Sieben - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10 BEHIELS Peter - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    BWB BK Masters 2011 2.jpg
    BK Simon Collard met Michael Van Poucke en Sieben Devalckeneer.
    Wielfaert Kristof BK 2011.jpg
    BK Wouter De Wilde met Kristof Wielfaert en Dennis Szekely-Borbara.

    BK
    MASTERS B  - 76,8 km – 01h56min - Aantal deelnemers: 43
    1 FRANKY VAN OYEN uit Zulte - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  

    2 ECHELPOELS Dries - WAOD

    3 VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 27”

    4 HOYDONCKX Peter - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’48”

    5 DELLISSE Philippe - ALLEZ DENAIN

    6 DEBAES Nico uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    7 HOYDONCKX Erwin - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VANDENHOUDT Raf - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL op 2’03”

    9 GENDARME Bart - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10 GLADINES Ludwig - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2’09”

    Van Oyen Franky BK 2011.jpg
    BK Franky Van Oyen met Dries Echelpoels en Patrick Verdonck.


    BK
    MASTERS C  - 70,4 km – 01h57min - Aantal deelnemers: 20

    1 VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 AUWERS Sus - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    4 THIMISTER Jean-Michel - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HANSEZ Léon - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 PATRON Gerard - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VANHERLE Ivo - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 RENARD Alain - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 43”

    9 PEETERS Etienne - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 1 ronde

    10 GOVERS Kristiaan - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
    BWB BK Masters 2011 1.jpg
             BK Luc Van Roy met Sus Auwers en Jozef Van Eyndt.

    13-06-2011 om 14:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    De Pauw Moreno KOP 2011.jpg
    Zondag 12/06/2011 - MEISE-WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 73
    1 BERTUILLE Nicolas (ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES)
    2 VAN LIERDE Kevin (VAN EYCK SPORT)
    3 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    4 VAN HUMBEECK Nick (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    5 DARIJUS dZEVRVUS (AN POST)
    6 POPPE Rutger (WK NOORD WEST BRABANT)
    7 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 DIERICKX Steven (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    9 VERHOEVEN Kenneth (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    10 GADLIAUSKAS MARIUS
    12 FRUYTIER James uit Moerbeke
    (PWC ALIPLAST)
    19 GOOSSENS Kenny uit Sinaai
    (PWC ALIPLAST)
    27 D`HONDT Bram (PWC ALIPLAST)
    32 MEERSMANS Jens uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    44 VERGEYLEN Timothy uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    62 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)

     

    12/06/2011 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 41
    1 MORENO DE PAUW uit St.Pauwels (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    2 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    3 DE RIDDER Glenn uit Stekene (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    5 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    6 VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    7 MELS Fabrice (ROCKY ROADS-ORBEA)
    8 DE GREYT Willem uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 MEUL Robby uit Eksaarde (CYCLING TEAM M. PINTE)
    10 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    14 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    15 VERCAUTEREN Tim uit Beveren (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    16 GIDÉ Stijn uit (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    17 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    21 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    22 TEN HARTOG Guy uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    24 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    25 NYS Mattias uit Nieuwkerken (PWC ALIPLAST) op 3’00”
    26 OTT Stefan uit Waasmunster
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 JOOS Luc uit Stekene (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    28 HEYNS Kristoff uit Temse
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    29 DE MAEYER Bram uit Beveren (ASFRA RACING TEAM)
    31 GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster (WC DON FREDO)
    32 VAN BROECK Gino uit Belsele (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)

     

    12/06/2011 - SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 79
    1 DE ZUTTER Kristof (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    2 JORY CHRIS (ASFRA)
    3 DE WINNE Jurgen (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    4 COMINETTE Jean-michel (ASFRA RACING TEAM)
    5 DE JONGHE Kevin (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    6 DE TIER Floris (CYCLINGCHAMPS)
    7 LEGLEY Matthias (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 PATTEN Daniel
    (ASFRA)
    9 VANDENBERGH Wouter (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 BROOKS BRENDAN (ASFRA RACING TEAM)
    32 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen
    (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM) op 1’15”
    47 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    12/06/2011 - ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 72
    1 DEGRENDELE Bjorn (GEOX FUJI TEST TEAM)
    2 VAN LERBERGHE Bert (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    3 DE VYLDER Jonas uit Desteldonk (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 VERHAEGHE Kengy (CYCLING TEAM VERMEEREN)
    5 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 VERSTRAETE Ludwig (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    7 VANDENBUSSCHE Steven (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    8 MARCHAND Gianni (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 DE NAEGHEL Manuel (ARDILLES CYCLING TEAM)
    10 VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

     

    12/06/2011 - BOUTERSEM (VB) - Dames Elite - 100,5 km - 02h35min

    Aantal deelnemers:

    1.HOSKINS Melissa - NORTHERN DISTRICT WA
    2.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    3.KESSLER Nina -
    WV ALCMARIA VICTRIX
    4.MARTIN LUCY
    5.BAMELIS Sanne -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM
    6.ARYS Evelyn -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM
    7.VERCAMER Elien -
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    8.NOBUS Anja -
    GKV CYCLING TEAM
    9.MAECK Eleonore -
    GKV CYCLING TEAM
    10.LINDBERG Marie -
    Team Abuus Nutrixxion

    13-06-2011 om 13:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 12/06/2011 - ERWETEGEM (STER VLAAMSE ARDENNEN) (O) - Juniores NAT - Rit Intercub

    Ploegentijdrit : 10 km

    1 IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW in 13’16”47

    2 WV DE JONGE RENNER

    3 CUBE-FINTRO CT

    4 THOMPSON

    5 WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 JONGE RENNERS ROESELARE

    7 UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8 KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    10 STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

     

    Rit : 93,6 km – 02h18min

    1 FRAME Alex - ISOREX CYCLING TEAM

    2 VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 4”

    3 LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4 BOSMANS Tom - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING T

    5 D'HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE op 7”

    6 TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ

    7 WELTER Jan-Willem - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 16”

    8 DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    9 DARVILLE Alex - ABOVE CATEGORY RACING

    10 WILSON Jack - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    32 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    112 BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 16’02”

    120 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 20’02”

     

    12/06/2011 - AALST (O) - Juniores - 60 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 25
    1 DE RUYSSCHER Dante
    (KON. GENTSE VELOSPORT)
    2 VANDERSCHUEREN Lorenzo
    (ASFRA RACING TEAM)
    3 RICHARDS IAN (NORTH WEST)
    op 1’15”
    4 DELFOSSE Karel
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 VERTONGHEN Maxim
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    6 VAN DER PERRE Maureno (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    op 1’38”
    7 VAN DER PERRE Adriano
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    op 1’49”
    8 MICHIELS Killian
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 DONY Kevin
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    10 PIETERS Bart (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    op 2’03”
    22 MANNAERT Boris
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’05”

     

    12/06/2011 - DRIESLINTER (VB) - Juniores - 88 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 38
    1 MARTENS SEAN
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    2 ROMMENS Laurens
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    3 JACOBS Sven
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    4 SECRETIN Wim
    (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    5 HAKIR Matthias (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)

    6 VAN VUUREN JEAN JACQUES
    (TOP CLUB)
    7 GRIFNEE Loïc
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    8 BARATTO ANDY
    (YOUNG TEAM BASILIO)
    9 VANDORMAEL Tom
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    10 VAN BAELEN Jef (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

     

    12/06/2011 - LEDE-WANZELE (O) - Juniores - 90 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 25
    1 SLEEUWAGEN Robin (THOMPSON)

    2 MAERTENS Jens
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 HOFLAND Fausto
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    4 DE TROCH Thomas
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    5 GOOSSENS Sam
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    6 DE WAEL Aaron uit Uitbergen
    (CUBE-FINTRO CT)
    7 CAIGNAU Bram
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    8 VAN HECKE Stijn
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    9 VLASBLOEM Saimen
    (VAN DE PUTTE CT)
    10 THIENPONT Simon
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    14 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    12/06/2011 - LEEFDAAL (VB) - Juniores - 81 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 35
    1 MORABITO MASSIMO (UC DIPPACH)

    2 FRANCOIS Christopher
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    3 PEPERMANS Lorenzo
    (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    4 WILLEMS Kenny
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    5 WILLEMS Robby
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    6 POCKET Sammy
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 SEMPELS Steven
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    8 CONVENS Louis
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    9 GOYVAERTS Oskar
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 VERBEIRENS Pieter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)

     

    12/06/2011 - WERVIK (W) - Juniores - 98 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 36

    1 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 ROSSI Oliver (PCA) op 19”
    3 FARAZIJN Maxime
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 VEREECKE Maxim
    (CUBE-FINTRO CT)
    5 HUBIERE Martin (US RONCQUOISE) op 1’35”
    6 CAUWELIER Glenn
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 BREUGHE Brecht (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 1’41”
    8 NOPPE Christophe
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 VANSPRANGHE Michiel
    (CT FORCE VZW)
    10 COREELMAN Giani (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)

    13-06-2011 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Zondag 12/06/2011 - HERSELT (A) - Dames Jeugd  - 55,8 km - 01h32min

    Juniores: – Aantal deelnemers: 16

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    5.LAMBRECHTS Kimberley - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    6.VAN SANTEN Domenique - LRTV SWIFT

    7.VERMEIRE Lisa - K.V.C. DEINZE VZW

    8.BUYLE Emma  - ISOREX CYCLING TEAM

    9.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    10.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     

    Nieuwelingen: Aantal deelnemers: 11

    1.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    4.DELBAERE Fien - YOUNG SCHELDE CT

    5.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLI               

    6.MAES Shan - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    7.DEPUERS Lynn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    9. DE VRINDT Lotte - ISOREX CYCLING TEAM

    10.VANDERKELEN Julie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    11.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    12/06/2011 - AALST (O) - Nieuwelingen - 40 km - 01h16min

    Aantal deelnemers: 13
    1 VAN DEN DRIESSCHE Din (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

    2 DE SMET VAN DAMME Lode
    (THOMPSON)
    3 HAUWAERT Kinsey
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    4 MICHIELS Thomas
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    5 TEIRLINCK Jens
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    6 VANDENBERGHE Yoshi
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    7 SERGOORIS Junior
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    8 BASTIAENS Ayco
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    9 DE CLERCQ Sören
    (ASFRA RACING TEAM)
    10 LAMBERTIN Kevin
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    11 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)

     

    12/06/2011 - ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 60,5 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 35
    1 MENTEN Milan
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 PAGNAER Arthur
    (SPORT EN MOEDIG GENK)
    3 LEENAERS Sven
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    4 HOEBEN Vincent (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)

    5 LAGAMME Nicolas
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    6 GEERTS Jesse
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    7 BOLLEN Daan
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 WILLEMEN Kristof
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 KROONEN Bastien
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    10 LECLERC Gaëtan (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)

     

    12/06/2011 - BEERNEM (W) - Nieuwelingen - 67,7 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 47
    1 VERBANCK Kevin
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 DESPLENTER Tjorven
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 DONCK Lowie (JONGE RENNERS ROESELARE)
    op 54”
    4 VERHAEGHE Senne
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    5 DELMOTTE Dennis (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    op 1’13”
    6 DE VINCK Sam
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 NOBUS Kevin
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    8 BYTEBIER Nils
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    9 DERUYCK Arno (TIELTSE RENNERSCLUB)

    10 PYFFEROEN Hannes
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    11 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    12/06/2011 - SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h37min

    Aantal deelnemers:

    1 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 VAN HOOYDONCK Nathan
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    op 14”
    4 HOEFKENS Lennert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 PEETERS Vincent
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 HEYLEN Wannes
    (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    7 ROELANTS Laurenz
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 LEYNEN Thomas
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    9 FIGORILLI Christian
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 BRUYNS Lotar (VZW DE DEMERSPURTERS)
    op 1’01”
    19 PERSOON Wouter uit Stekene
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    op 2’24”
    21 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
     

    12/06/2011 - WILRIJK (A) - BMX - Flanders Cup

    13-06-2011 om 13:27 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!