.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    vwf.JPG







    Zondag 5 Juni - MALDEREN (1840)


    A-reeks
    1 David MOTTE
     
    2 Peter Van Damme 
    3 Tom Op de Beeck 
    4 Danny Saelens 
    5 Gianni Cooman 
    6 Jerry Cooman 
    7 Kevin Van Den Cruijce 
    8 Steven De Maeseneer 
    9 Bjorn Lison 
    10 Stijn Laureys 
    VWF 5-6-11-malderen 102.jpg

       Podium Catg.A met David Motte, Peter Van Damme en Tom Op de Beeck.


    C-reeks
    1 Rudy THOMAS
     
    2 Franky Weemaes (Melsele)
    3 Christophe Brieau 
    4 Jo Van Esbroeck 
    5 Frank Geets 
    6 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    7 Jimmy De Paepe 
    8 Bruno Bruyere 
    9 Johan Van De Noortgaete 
    10 Dirk De Schrijver 
    VWF 5-6-11-malderen 106.jpg

       Podium Catg.C met Rudy Thomas, Franky Weemaes en Christophe Brieau.

    VWF 5-6-11-malderen 070.jpg 

    De start van de Catg.C met rechts Franky Weemaes en Eddy Merckx die later 
    samen met Jimmy De Paepe tot de smaakmakers van de wedstrijd behoorden.


    D-reeks
    1 Alain DE NORRE
     
    2 Kris Thomas 
    3 Peter Kerckaert 
    4 Francis De Ridder 
    5 Bart De Winter 
    6 Patrick Adriaenssens 
    7 Dirk De Meyer 
    8 Peter De Smedt 
    9 Kristof Reniers 
    10 Bart Sorgeloos 

    VWF 5-6-11-malderen 054.jpg 

                          Podium Catg.D met Alain De Norre, 3de Peter Kerckaert.

    VWF 5-6-11-malderen 024.jpg 

                                               Start van de Catg.D

               
    E-reeks 
    1 Patrick CONVENTS
     
    2 Jean Pierre Claeys 
    3 Luc Van Mol 
    4 Benny D'Haese 
    5 Roland Mersseman 
    6 Frank De Pelsmaker 
    7 Chris Somers 
    8 Patrick Van Hoeymissen 
    9 Andre Praet 
    10 Willy Wouters 
    VWF 5-6-11-malderen 058.jpg

        Podium Catg.E met Patrick Convents, Jean Pierre Claeys en Luc Van Mol.


    F-reeks
    1 Felix LUYTEN 
    2 Marc Vervondel 
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Roland Hellebaut 
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Hubert Dhondt 
    7 Rik Scheirlinckx 
    8 Hugo Tuypens 
    9 Charly Vanderhulst 
    10 Karel Heirbaut (Belsele)
    VWF 5-6-11-malderen 019.jpg

                    Winnaar Catg.F Felix Luyten en 3de Alfons Van Raemdonck.


    G-reeks
    1 Theo COUDYZER en Etienne VANDENHOUWE 
    3 Andre Ceurens 
    4 Jef Dhondt 
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Julien Vyvey 
    7 Jozef Saerens 
    8 Herman Hensen 
    9 Roger Van Den Eede 
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)

    VWF 5-6-11-malderen 022.jpg 

    Podium Catg.G met Theo Coudyzer, Etienne Vandenhouwe en André Ceurens.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    05-06-2011 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 13 JUNI - PROFRONDE BORSBEEK

    Maandag 13 Juni - Profronde Borsbeek

    Bjorn Leukemans zal starten in de Profronde Borsbeek en dit op Pinkstermaandag 13 Juni om 14u30. Voorafgaand is er een wedstrijd voor Nieuwelingen die start om 12u15.
    Het is geleden van 1947 dat er nog profs hebben gereden in Borsbeek toen won Albert Paepe voor Frans Knaepkens en Stan Ockers.

     

    Bron: info@vliegendwiel.be

    05-06-2011 om 12:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 10 JUNI - WIELERCRITERIUM TE BORSBEEK

    VRIJDAG 10 JUNI – WIELERCRITERIUM TE BORSBEEK

     

    Op vrijdag 10 juni organiseren we een wielercriterium in de Schanslaan te Borsbeek voor wielertoeristen en vedetten.

    Met volgende namen bij de vedetten Roland Liboton, Ward Sels, Stan Tourné, Ludo Giesbrechts, Wim Arras, Ludwig Willems, Ortaire Goossens, Jean-Marie Vernie, Peter Van Hoof en nog vele anderen.

     

    Lengte omloop 950m.

     

    18 uur - toeristenkoers / 1 - 18 ronden
    18u30 - toeristenkoers / 2 - 18 ronden
    19 uur  - dorpelingen (enkel inwoners) - 15 ronden
    19u30  -  vedetten  op uitnodiging - 15 ronden
    21 uur  -  jeugd - 5 ronden
    21u15  -  finale  - 30 ronden eerste 10 renners per reeks

    Vooraf inschrijven is verplicht.
    Deelname vanaf 14 jaar.
    Gratis voor inwoners van Borsbeek - niet-inwoners betalen 3,- EUR.

    Alle info: www.vliegendwiel.be

    05-06-2011 om 12:01 geschreven door kenny


    04-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011
    vwf.JPG







    Zaterdag 4 Juni – WINTAM (2880)

    A-reeks
    1 Jarno VERHOFSTADT 
    2 Peter Neels (Kruibeke)
    3 Andy Annendijck 
    4 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    5 Christophe De Grom 
    6 Peter Vermassen 
    7 Koen Lintermans 
    8 Danny Borremans 
    9 Bert Lammens 
    10 Wim De Smet 
    VWF 4-6-11- wintham 101.jpg

                                    Winnaar Catg.A Jarno Verhofstadt.


    C-reeks
    1 Frank GEETS
     
    2 Dirk De Schrijver 
    3 Ronny Van Der Vurst 
    4 Rudy Thomas 
    5 Stefan Verhaeghe 
    6 Bruno Bruyere
    7 Mark Vanhomwegen 
    8 Jimmy De Paepe 
    9 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    10 Patrick Van Ransbeeck 
    VWF 4-6-11- wintham 103.jpg

                                          Winnaar Catg.C Frank Geets.

    VWF 4-6-11- wintham 022.jpg 

                                   Rechts Pieter D'Herde uit Hamme.


    D-reeks
    1 Peter VOS
     
    2 Henri Hermans 
    3 Danny De Backer 
    4 Peter Neckebroeck 
    5 Luc Van Looy 
    6 Peter Dierks (Bornem)
    7 Dominique Turcksin 
    8 Jan Moreels 
    9 Paul Casteleyn 
    10 Herman Proost 
    VWF 4-6-11- wintham 060.jpg

                                               Winnaar Catg.D Peter Vos.

    VWF 4-6-11- wintham 023.jpg 

                                                      Start Catg.D

               
    E-reeks
     
    1 Piet VAN VAERENBERGH 
    2 Jos Maes 
    3 Jean Pierre Claeys 
    4 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Luc Van Mol 
    7 Frank De Pelsmaker 
    8 Norbert Van Nuffel 
    9 Edmond Borms 
    10 Patrick Convents 
    VWF 4-6-11- wintham 062.jpg

           Winnaar Catg.E Piet Van Vaerenbergh en winnaar Catg.D Peter Vos.


    F-reeks
    1 Felix LUYTEN 
    2 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    3 Roland Hellebaut 
    4 Freddy Vranken 
    5 Hugo Verjans 
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Charly Vanderhulst 
    8 Hubert Dhondt 
    9 Lucien Van Goethem (Stekene)
    10 William De Cremer 

    VWF 4-6-11- wintham 016.jpg 

            Winnaar Catg.F Felix Luyten en winnaar Catg.G André Ceurens.

    VWF 4-6-11- wintham 025.jpg 

    Alfons Van Raemdonck (Beveren) en Lucien Van Goethem (Stekene) uitgeput 
    na de wedstrijd door de warmte.


    G-reeks
    1 Andre CEURENS 
    2 Etienne Vandenhouwe 
    3 Jozef Saerens 
    4 Francois Van De Vijver 
    5 Roger Van Den Eede 
    6 Gilbert Vandenheuvel 
    7 Petrus Jacobs 
    8 Adrien Desmet


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    04-06-2011 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STEVEN THYS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Thys Steven KOP 2011 1.jpg
    Zaterdag 04/06/2011 - BOEKHOUTE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h53min

    Aantal deelnemers: 49

    1.STEVEN THYS uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 5”

    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 37”

    4.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 43”

    5.CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 46”

    6.BRACKE Thomas - DMC- CYCLING TEAM op 2’19”

    7.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 2’25”

    8.DE SCHEEMAEKER Davy - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’33”

    9.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 3’50”

    10.DE MEYER Pieter - CYCLINGCHAMPS op 3’52”

    11.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 4’10”

    13.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST op 5’05”

    16.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 8’50”

    18.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    20.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    22.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    24.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    32.MAES Vincent uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    34.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    38.COVENTS Pieter uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    04/06/2011 - HALLE ( BUIZINGEN ) (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 61

    1.TERWEDUWE Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 40”

    3.FOUQUET Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 52”

    4.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 1’40”

    5.DESMET Jeroen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    8.LAVERY PHILIP - AN POST-SEAN KELLY TEAM

    9.DZERVUS DAJIRUS - AN POST SEAN KELLY TEAM

    10.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

     

    04/06/2011 - ZWEVEZELE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 68

    1.DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    3.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3”

    4.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO op 15”

    5.VANBECELAERE Tom - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 32”

    6.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 45”

    7.DE DECKER Steven - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.DE BUYSSCHER Lorenzo - ASFRA RACING TEAM op 55”

    9.COLAERT Pascal - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O op 1’15”

    10.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

     

    04/06/2011 - BONHEIDEN (A) - Juniores NAT - Interclub BVB - 123,4 km - 03h05min

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1”

    4.VAN ROOY Kenneth - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    5.DEGREVE Martijn - AVIA CYCLING TEAM

    6.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    32.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’44”

    42.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    52.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 3’07”

    54.VAN DE MERGEL Jelle - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’12”

    91.PETROV Servaas uit Lokeren - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 5’12”

    92.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    100.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’25”

    109.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 7’11”

    131.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    04/06/2011 - OETINGEN (VB) - Juniores - 81,6 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    2.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.HAEMELS Bavo - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.ELPERS Elroy - THOMPSON

    5.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.LIMPENS Gianni - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9.DEMULDER Jonas - ISOREX CYCLING TEAM

    10.DELLA SCHIAVA RICHARD - UC DIPPACH

    04-06-2011 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 04/06/2011 - OTEGEM (W) - Juniores - 87 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 47

    1.VERSCHUERE Seppe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.M DARVILLE Alex - USA

    3.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.PUT Timothy - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.VANMAERCKE Joy - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.HOUFFLYN Miel - CUBE-FINTRO CT

    7.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VANNESTE Laurens - THOMPSON

    9.VAN MALDERGHEM Pieter - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE

    21.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    23.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

     

    04/06/2011 - REKKEM (W) - Juniores - 93,1 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 41

    1.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB

    3.MOORE GEORGE - CC GIRO op 55

    4.BILLE Matthias - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN
    5.CARPENTER DANTE - ASFRA RACING TEAM

    6.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’10”

    8.VAN EECKHOUTTE Niels - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’15”

    9.VANDERBEKEN Bjarne - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 2’30”

    10.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW op 4’10”

     

    04/06/2011 - MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 63,6 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 43

    1.GOETHALS Brent - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE op 3”

    3.PLOVIE Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.AARTS Jordy - wv de jonge renner

    5.BYTEBIER Nils - TIELTSE RENNERSCLUB

    6.SIX Franklin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.TAMINIAUX Lionel - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.RYCKOORT Brent - TIELTSE RENNERSCLUB

    9.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    10.SEYE Guillaume - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    27.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 17”

     

    04/06/2011 - PEPINGEN / BOGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 02h07min

    Aantal deelnemers: 55

    1.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    2.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON

    3.DESTANBERG Mathieu - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    4.MICHIELS Sander - VZW DE DEMERSPURTERS

    5.DE PLUS Laurens - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    7.TONDELEIR Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8.VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT

    9.GOESSENS Cedric - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN
    10.VAN DE WALLE Goran - THOMPSON

    12.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    04/06/2011 - MOL-SLUIS (A) - Nieuwelingen NAT - Rit Interclub - 66 km - 01h27min

    Aantal deelnemers:    -   LOTTO RIDLEY TOUR

    1.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    4.BOONS Laurens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.GOOSSENAERTS Auren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.TIMMERMANS Niels - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.VANDENABEELE Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.PALM Martin - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
    9.DE VINCK Sam - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    10.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 51”

    53.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    60.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    64.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    67.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    86.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    115.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 6’35”

    121.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’01”

    138.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    04-06-2011 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Aspiranten & Nieuwelingen


    Aspiranten
    Donderdag 02 Juni – Erpe Mere

    12 jaar - 36 deelnemers

    Van Houte Gerben – 4de

     

    Donderdag 02 Juni – Hoboken

    Donderdagmorgend waren de WACers naar Hoboken afgezakt voor een wedstrijd van Aspiranten en Nieuwelingen. Dat ze met veel wacers aanwezig waren zal iedereen geweten hebben, het was leuk om zoveel blauw in de koers te zien en dat ze het goed gedaan hebben kun je zien in de uitslag.

    WAC 03-06-2011 DSC00671 (2).jpg 

    12 jaar - 16 deelnemers

    Boeckx Jens – 2de

    Van den Bosch Toon – 4de

    Goossenaert Chloe – 5de en 1ste bij de meisjes. Proficiat !!!

    Mochielsen-Stevens Sarah – 8ste en 2de bij de meisjes.

    Baert Ajax – 10de

    Smits Rune – 13de

    Smits Juno – 16de

    WAC 03-06-2011 DSC00674.jpg 

    13 jaar - 31 deelnemers

    Vendebosch Victor - 2de

    Milliau Vince – 3de

    Boden Jarne – 5de

    Styenen Reno – 6de

    Apers Ruben – 7de

    Tielemans Jente – 8ste

    Van Steensel Mats – 9de

    Konings Frits – 10de

    Verbraak Lennert – 16de

    Deckers Jules – 18de  

    Arnouts Brent - 19de

    Quintelier Brent – 21ste

    Vaerewijck Bram – 25ste

    Gabriels Senne – 28ste

    Smets Yentl – 29ste

    Winters Jary – 30ste

    WAC 03-06-2011 DSC00675 (2).jpg 

    14 jaar - 41 deelnemers

    1ste Van Tilborgh Brent – 1ste  Proficiat !!!

    4de Van Bragt Daan – 4de

    9de Michielsen- Stevens – 9de

    Van den Broeck Jordi – 11de

    Vercauteren Toon – 14de

    Corthout Geoffrey – 17de

    De Kever Gerben – 21ste

    Hofkens Maikel – 27ste

    Wittevrongel Wouter – 30ste

    Braem Roeland  - 36ste (eerste wedstrijd, knap gereden)

    Matheysen Arno – 37ste

     

    Nieuwelingen
    Donderdag 02 Juni – Hoboken

    60 deelnemers

    Waterschoot Django – 14de

    Leeman Emmanuel – 17de

    Van Riel Brent – 18de  

    De Ost Jarne – 23ste

    Van Cauteren Jonas – 28ste

    Verscheuren Steve – 29ste

    Jacobs Sybren – 30ste

    Deckers Cisse – 37ste

    Baert Atlas – 39ste

    Scoponi Gianni – 44ste

    Bastiaenssen Davy – 47ste

    Timmermans Ward – 48ste

    WAC 03-06-2011 DSC00692 (2).jpg 


    Aan al de renners een dikke proficiat !!!

    PK MTB – Moerbeke – 28/06/2011

    Wac 03-06-2011 Cedric Beck.jpg 
    Na kettingproblemen en een helse inhaalrace eindigde Cedric Beck knap op een 4de plaats.
    Hij werd dus 3de Oost-Vlaming en behaalde dus een podiumplaats.

    WAC 03-06-2011 MTB Wedstrijd Antwerpen en moerbeke 013.jpg 


    Tekst en foto’s: Nancy Cappelle

    Bewerking tekst en foto’s: Kenny Janssens

    04-06-2011 om 19:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    WALLONIA CUP TE EUPEN

     

    Het weekend van 28 en 29 Mei stond alweer de vierde Wallonia Cup van dit seizoen geprogrammeerd, deze keer in Eupen. Eupen, dat bekend staat om zijn modderachtige parcoursen, zou deze keer misschien wel eens droog erbij kunnen liggen. Er was dan ook een mooi nieuw toertje uitgestippeld met start en aankomst aan het nieuwe voetbalstadion. 's Zaterdags reden de kids hun wedstrijden, 's zondags de overige reeksen.

    KIDS

    En zaterdag was het dan ook een zonovergoten dag met een kurkdroog parcours. Ideaal voor de kids!

    Nico Polfliet:

    Nico heeft goed zijn best gedaan, de start was een beetje minder. (schrik om te vallen) 

    Mooi resultaat behaald met een 13de plaats op 30 deelnemers.

    Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 1.jpg Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 3.jpg
    Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 2.jpg
    FUNKLASSE

    's Zondags scheen opnieuw de zon, maar enkele dreigende wolken konden de pret misschien wel eens verstoren. Niet zo voor de funklasse, deze reeks startte als eerste en hadden een mooi en droog parcours om op te rijden. Hierin reden o.a. Steven Dewitte, Glenn Everaert en Ivo Van Landeghem van de ploeg van het Vanomobil Team,

    Glenn Everaert:

    Het was een zeer mooi parcours maar alweer met een loodzware startklim. Na de startklim heeft Glenn dan ook even nodig gehad om te bekomen, daarna geprobeerd om zijn eigen tempo te zoeken en de wedstrijd uit te rijden.

    MASTERS 2 & JUNIORES
    Vervolgens waren de Juniores en Masters 2 aan de beurt. Johan De Bruyn verdedigde de rode kleuren en hoopte op een evenaring van zijn mooie prestatie in de Wallonia Cup in Mons. Op het einde van de wedstrijd begon het plots zeer hevig te regenen, met zelfs hagelbolleltjes ertussen. In een mum van tijd werd het droge, stoffige parcours omgetoverd in een waar ploeterbad en was het glijden geblazen. De jury besloot uiteindelijk om de wedstrijd uit veiligheidsoverwegingen één ronde in te korten, geen onverstandige beslissing gezien vele renners niet de juiste banden op hadden liggen om nu nog verder te rijden. John Soenen ging uiteindelijk met de zege aan de haal, Johan De Bruyn eindigde op een knappe 6de plaats.

    Johan De Bruyn:

    Met 40 Masters 2 stonden ze aan de start, meteen na de startklim kon Johan De Bruyn reeds aansluiten bij een kopgroep van 10 renners. Met een serieuze verkoudheid kon hij toch wedijveren met de 5 besten van de wedstrijd. Helaas begon het te regenen op het einde van de wedstrijd en werd het een echte glijpartij. Het resultaat was dan ook een 6de plaats wat zeer verdienstelijk was.

     

    BELOFTEN & ELITES

    Als laatste startten dan de Beloftes en Elites, met Jeroen Van De Vijver, Davy Huygens en Maarten Wauters als Vanomobilers. Al de drie renners hoopten deze keer op minder pech na de collectieve pechdag van vorige week in Stoumont. Door de afwezigheid van een aantal toppers omwille van de wereldbeker in Dalby Forest (Engeland) lag de strijd om de podiumplaatsen deze keer helemaal open, al kwam de zwaarste concurrentie uit de hoek van het Barracuda-team. Patrick Gaudy, de winnaar van de UCI-wedstrijd in Antwerpen stond namelijk aan de start.
    Davy Huygens start als beste en was onmiddellijk in de eerste gelederen te vinden. Maarten Wauters zat toen in 15de stelling, Jeroen Van de Vijver nog iets verder. Vanaf het moment dat de renners het bos indraaiden na de geasfalteerde startklim, was het schuiven geblazen. De eerste ronde viel er dan ook weinig te fietsen, het was namelijk veel te glad op de vele schuinliggende single tracks om het evenwicht te bewaren. Ronde na ronde droogde het parcours gelukkig weer op en vanaf halverwege koers kon er op de meeste stukken terug gefietst worden. Davy Huygens reed ondertussen opnieuw een dijk van een wedstrijd en eindigde op een zeer knappe 3de plaats (scratch), achter Gaudy en belofte Bruwière. Maarten Wauters, die in de eerste ronde veel tijd had verloren eindigde uiteindelijk op een 10de plaats (scratch) en dat na een spurt tegen Bert Luca. Hij eindigde bij de Elites als 5de.

    Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 5.jpg Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 4.jpg
    Maarten Wauters:

    De eerste ronde was een ware hel, nergens kon men goed rijden op de single tracks en lopen ging ook al niet goed. Constant gleed hij weg en staken renners hem voorbij. Omdat Maarten in de eerste ronden reeds heel veel tijd had verloren, kon hij niet spectaculair opschuiven. De renners in zijn buurt wist hij wel goed achter zich te houden of terug voorbij te gaan, maar het enige duel dat hij nog kon proberen te winnen was dat tegen Bert Luca. Op het einde wist Maarten hem net voor de spurt voorbij te gaan, even drong hij nog aan maar tot een echte spurt kwam het niet meer. Uiteindelijk best tevreden met de 10de plaats. Een super resultaat is het niet gezien de afwezigheid van een aantal toppers, maar voor het klassement doet hij opnieuw geen slechte zaak.
    Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 6.jpg

    MASTERS 1

    Bij de Masters 1, die een minuut na de Beloftes en Elites mochten startten, uiteraard hetzelfde verhaal betreffende de weersomstandigheden. De successen voor Vanomobil waren hier dan ook verdeeld. Techneuten David Hayen en Davy Thienpont reden een zeer sterke wedstrijd, waarbij David Hayen zelfs voor de eerste keer dit seizoen in de top10 eindigde in een Wallonia Cup. Ook Davy Thienpont reed sterk, Mario Meert en Veldeman hadden allebei tegenslag. Mario Meert zijn zadel brak en was genoodzaakt om de wedstrijd te staken.

     

    Mario Meert:

    Na een paar ronden begon de grond goed uit te drogen en begon Mario alsmaar meer snelheid te winnen. Maar toen kwam de krak, zadelpen gebroken en voorbij was dus zijn wedstrijd. Spijtig voor de punten en het klassement.

     

    David Hayen:

    Een goed uur voor de start begon het te onweren dat het geen naam had, vlug had hij een paar andere wielen gestoken met een zwaarder profiel. David had gehoord dat het in het bos zeer glad was en dit wel eens in zijn voordeel zou kunnen zijn. Bij de start had hij niet het gewenste gevoel en kwam maar rond de 23ste plaats boven na de startklim. Toen David in het bos kwam kon hij direct veel plaatsen goed maken door de gladde ondergrond die hem wel goed lag. Ronde na ronde kon David Hayen blijven opschuiven en reed als 8ste over de finishlijn.

    Filip Van Hecke niet kon deelnemen wegens een 'huis en tuinongeval”.

     

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking foto’s en tekst: Kenny Janssens

    04-06-2011 om 19:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 03/06/2011 - GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 127

    1.CLAUWAERT Joeri - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS           

    2.VANLUCHENE Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3.KUYPERS Bart - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 10”

    4.HEYTENS Kess - AN POST SEAN KELLY TEAM  

    5.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    6.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO           

    7.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    8.VAN CAUWENBERGHE Christophe - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM              

    9.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    10.VERMEERSCH Gianni - BKCP – POWERPLUS op 1’35”

     

    03/06/2011 - KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 121

    1.DE WINTER Walt - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.OERLEMANS Tom - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 7”

    3.FRANKEN Marc - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.GRONUM WALDO - MR PRICE CYCLING CLUB op 37”

    5.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 39”

    6.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7.VERNIERS Jeroen - SCOTT USA CYCLING TEAM op 53”

    8.VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’07”

    9.KOOLS JOS - DE RUPELSPURTERS BOOM

    10.DE MERLIER Giovanni - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    15.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    21.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    27.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    29.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    30.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    56.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    68.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    69.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    70.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    71.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    72.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    03/06/2011 - BEGIJNENDIJK (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 127

    1.HOSKINS MELISSA - STURT HOLDFAST MARION

    2.DE BAAT Kim - RSC DE ZUIDWESTHOEK            

    3.MACLEANN JESSIE - STURT HOLDFAST MARION

    4.VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    5.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL         

    6.REYNOLDS Sarah - RTC GROWENEWOUD        

    7.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM   

    8.BRULEE Latoya - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012         

    9.DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.BUYL Kimberly - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.        

    16.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    21.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V   

    26.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    39.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

     

    03/06/2011 - GOETSENHOVEN (VB) - Nieuwelingen NAT - Rit Interclub - 70 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 149  -  LOTTO RIDLEY TOUR

     1.VAN IERSEL Youri - TWC PIJNENBURG

    2.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE op 3”

    3.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 10”

    4.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    6.VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.VAN DEN DRIESSCHE Din - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 13”

    9.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22”

    10.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    15.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    31.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    42.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    67.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    76.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 32”

    81.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    119.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 11’46”

    128.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    134.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    136.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene - RUDYCO CYCLING TEAM

    148.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    03/06/2011 - BALEN (A) - Mountainbike Recr.prom.act. - Trial

    03/06/2011 - BRUGGE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    04-06-2011 om 16:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 04 Juni – KONINGSHOOIKT


    Categorie A/B:
    1--Gunther Cuylits (B)
    2--Kurt Diels
    3--Patrick de Boel
    4--Peter Dockx (B)
    5--Gerry Meuris
    6--Pieter Diels 7--Ben Van Baelen 8--Erik Wellens (B) 9--Geert Ceulemans 10--Peter Bocken (B) 11--Nick Sels 12--Kristof Kemerlinckx 13--De Vree Rik (B) 14--Freddy Vangenechten (B) 15--Andy Van Dijck (B) 16--Hugo Agneesens (B) 17--David Rens (B) 18--Luc Van Ende (B) 19--Gert Verbraeken 20--Kristof verschueren 21--Koen Diels 22--Andy Dubois 23--Dries Everts 24--Philippe Dela Montagne 25--Klaas Stijnen 26--Jonathan van Elst 27--Gerrit Claessens 28--Bart Berghmans 29--Kristof Martens 30--David Janssen

    Categorie C:

    1--Marc De Cock
    2--Luc Van Roy
    3--Andre Aertgeerts
    4--Bruno Brabants
    5--Marc Vekemans
    6--Rudy Lahou 7--Marc Eyselberghs 8--Daniel Van Der Mieren 9--Luc Troonbeeckx 10--Alex Ackermans 11--Robert Van De Kerkhof 12--Werner Jocobs 13--Dirk Fuchs 14--Ronny Corremans 15--Wim Van Thielen 16--Danny Van Hoof 17--Pierre Lucce 18--Chris Vanderaerden 19--Luc Aerts 20--Wim Wouters

    Categorie D:
    1--Theo Poorters
    2--Francy Baptist
    3--Ronny Smolders
    4--Geudens Paul
    5--Charles Van de Kerkhof
    6--Marc Heulens 7--Tuteleers Romain 8--Abts Daniel

    Categorie E:
    1--Jan Van Hove
    2--Georges Vonckx
    3--Willy Van Herck
    4--Nico Wijnen

    5--Jos De Wever
    6--Ludo De Bakker 7--Frans Bastiaens 8--Geert Bovijn 9--Andre Segers 10--Marc Dams

    04-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    03-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONALE WIELERKLEDIJ - BELGIUMCYCLO.be

    Cyclosportiven 2011.jpg
    Beste wielerliefhebber,

    Maak kennis met 'Belgiumcyclo.be'














    Belgiumcyclo.be staat voor de exclusieve nationale wielerkledij voor de Belgische cyclorijder of wielerliefhebber tout court.
    Heel wat nationale als ook internationale cyclosportieven of wielerevenementen verwelkomen jaarlijks een nadrukkelijk 
    Belgisch deelnemersveld. Niet echt verwonderlijk, want we zijn dan ook hèt wielerland bij uitstek.
    Met deze nationale kledinglijn van Belgiumcylo.be kunnen we ons voortaan ook nadrukkelijk in de kijker fietsen als 
    vooraanstaand wielerland. Het cyclo-peloton kleurt binnenkort tricolore.
    Vermarc Sportswear en het fietsmagazine Grinta! zijn beiden partners binnen dit project. Samen met hen zijn we ervan 
    overtuigd dat een nationale uitstraling het Belgische cyclo-gebeuren naar een hoger niveau kan tillen. Het creëren van een
    bemoedigend groepsgevoel zal eveneens een positief effect hebben op één-ieders individuele beleving.
    Belgiumcyclo.be is dan ook trots u bij deze de exclusieve kledinglijn te kunnen voorstellen voor2011.


    Belgiumcyclo.be 1.jpg
    Belgiumcyclo.be 2.jpg 

    Neem vlug een kijkje op onze website www.belgiumcyclo.be  en bestel uw wieleroutfit voor 2011. Op deze manier ben je alvast verzekerd van een hele mooie start van het nieuwe wielerjaar.

    U vindt Belgiumcyclo.be ook terug op Facebook via http://www.facebook.com/group.php?gid=104571099585520.

     

    Belgiumcyclo.be wenst u alvast heel veel fietsplezier.

     

    Met sportieve groeten,

    Bart Van Damme
    Belgiumcyclo.be 3.jpg

    03-06-2011 om 13:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERWEDSTRIJDEN BELSELE KERMIS 2011 !!!

    WIELERWEDSTRIJDEN BELSELE KERMIS 2011 !!!

     

    Vrijdag 10 juni 2011 te 19 uur

    Wielerwedstrijd voor ELITE Z.C. & BELOFTEN – Cat. 1.12B

    GROTE PRIJS AMERICAN SOFT-WASH te SINT-niklaas

    EREPRIJS EREVOORZITTER - STICHTER HUBERT BOELENS

    Prijzen : 670 euro en talrijke premies.

    Erepodium : Palm voor de overwinnaar en bloemen voor 2e en 3e plaats.

    Inschrijving-  Taverne OUD BELSELE, Belseledorp 2,

    Rugnummers : BELSELE - Tel 03/772.12.29.

    Uitbetaling : Café DE NIEUWE ZWAAN, Hof Van Belsele 3,

    BELSELE – Tel 03/772.28.29.

    Vertrek : 19.00 uur ter hoogte van Belseledorp nr 99, BELSELE.

    Aankomst : ter hoogte van Belseledorp nr 11, BELSELE

    Kleedkamers : Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 2,

    BELSELE – Tel 03/722.04.60.

    Afstand : 102,600 km of 18 ronden van 5,700 km – open omloop.

     

    ZATERDAG 11 JUNI 2011 te 14.00 uur

    WIELERWEDSTRIJD VOOR JUNIORES HEREN

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND

    GROTE PRIJS GHESQUIERE & TEMMERMAN -  DVV BELSELE

    EREPRIJS EREVOORZITTER ALFONS SMET

    Prijzen : 447 euro en talrijke premies.

    Erepodium : Palm voor de overwinnaar en bloemen voor 2e en 3e plaats.

    Inschrijving-  Cafetaria sporthal DE KLAVERS, St-Andriesstraat 4 te BELSELE,

    rugnummers : Tel 0495/87.80.14.

    Uitbetaling : Café DE KROON, Belseledorp 94, te BELSELE – Tel 0495/87.80.14.

    Vertrek: 14.00 uur ter hoogte van het Gemeentehuis,

    Aankomst : Belseledorp 76, BELSELE.

    Kleedkamers : Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 2,

    BELSELE – Tel 03/722.04.60.

    Afstand : 79,800 km of 14 ronden van 5,700 km – open omloop.

     

    ZATERDAG 11 JUNI 2011 te 16.30 uur

    WIELERWEDSTRIJD VOOR DAMES ELITE

    GROTE PRIJS CEREMONIEN HUIS JOZEF VAN DAELE TE SINAAI & LOKEREN

    EREPRIJS EREVOORZITTER KAMIEL DE DEENE

    Prijzen : 446 euro prijzen en talrijke premies.

    Erepodium : Bloementuil voor de overwinnaar, 2e en 3e plaats.

    Inschrijving-  Cafetaria Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 4, BELSELE

    rugnummers : Tel 03/722.01.73

    Uitbetaling : Café DE KROON, Belseledorp 94, te BELSELE – Tel 0495/87.80.14.

    Vertrek: 16.30 uur ter hoogte van het Gemeentehuis,

    Aankomst : Belseledorp 76, BELSELE.

    Kleedkamers : Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 2,

    BELSELE – Tel 03/722.04.60.

    Afstand : 79,800 km of 14 ronden van 5,700 km – open omloop.

     

    WIELERTOPPER ! ! !

    DINSDAG 14 juni 2011 te 14.00 uur

    Wielerwedstrijd INTERCLUB voor ELITE & BELOFTEN – Cat. 1.12

    (ZIE AFZONDERLIJKE MEDEDELING)

     

    ZATERDAG 18 juni 2011 te 15 uur

    Wielerwedstrijd voor Elite z/c & BELOFTEN – Cat. 1.12B

    GROTE PRIJS DEMEYCO – ELEWAUT te BELSELE

    EREPRIJS WARD- en GILBERT MEUL

    Prijzen : 670 euro en iedere doortocht minimum € 7,5 aan premies.

    Erepodium : Palm voor de overwinnaar en bloemen voor 2e en 3e plaats.

    Inschrijving-, rugnrs           & uitbetaling :Feestzaal DE WITTE HOEVE, Valk 39,

    BELSELE - Tel 0495/87.80.14.

    Vertrek : 15.00 uur ter hoogte van Bonsaï-club, Valk 57 te BELSELE.

    Aankomst : Ter hoogte Electro RTV, Valk 62 te BELSELE.

    Kleedkamers : Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 2, BELSELE – Tel 03/722.04.60.

    Afstand : 111,800 km of 13 ronden van 8,600 km – open omloop.

     


    Bron: Flor Van de Velde

    03-06-2011 om 12:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DINSDAG 14 JUNI - INTERCLUB VOOR ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE

    WIELERPROGRAMMA BELSELE KERMIS 2011

    WIELERTOPPER ! ! !

     

    DINSDAG 14 juni 2011 te 14.00 uur

    Wielerwedstrijd INTERCLUB voor ELITE & BELOFTEN – Cat. 1.12

     

    GROTE PRIJS ALGEMENE AANNEMINGEN – INTERIEURwerken DE TENDER

    EREPRIJS EREVOORZITTER GASTON DE VIJLDER

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND

     

    Organisator : Vzw. Koninklijke Belsele Sportief – Sportcomité p/a. Géry SMET - Breedstraat 232 te 9100 SINT-NIKLAAS

    Tel. 0495/87.80.14 – Fax. 03/778.08.13

    e-mail: belsele.sportief@skynet.be - website: www.belselesportief.be

    Verantwoordelijken - Permanentie : Géry Smet – Tel. 0495/87.80.14

    organisatie : - Koersdirecteur : Hilaire Piron

    - Inschrijving renners (dag wedstrijd) : Michel De Grande
    - Parcours en seingevers : Clement Polfliet
    - Financiën : Robert Van Wiele

    - Parking en kleedkamers : Willy Boone

    - Wedstrijddokter : Dr. Marie-Claire Rutsaert bereikbaar via de permanentie.

    Inschrijving, Feestzaal Taverne De Oude Zwaan te Belsele, rugnummers en Hof Van Belsele 1 –
    Tel. 03/772.40.71- tussen 11.00 en 11.45 u.

    kaderplaatjes : De inschrijving, de rugnummers en kaderplaatjes zijn gratis.

    Briefing ploegleiders : Feestzaal Taverne De Oude Zwaan te Belsele, Hof Van Belsele 1 –
    Tel. 03/772.40.71- om 12.00 u.

    Vertrek- en aankomstplaats : Ter hoogte Gemeentehuis te Belsele, Belseledorp 76.

    Tekenen controleblad : Ter hoogte Gemeentehuis te Belsele, Belseledorp 76, op het podium tussen 13.30 en 13.45 u.

    Uur start wedstrijd : wedstrijd start om 14.00 u.

    Parking ploegleiders: Sporthal De Klavers te Belsele, Sint Andriesstraat 2 - en renners : Tel. 03/722.04.60.

    Kleedkamers : Sporthal De Klavers te Belsele, Sint Andriesstraat 2 - Tel. 03/722.04.60. – douches zijn beschikbaar.

    Lokaal medische   Sporthal De Klavers te Belsele, Sint Andriesstraat 2 - controle: Tel. 03/722.04.60.

    Locatie ziekenhuizen : Ziekenhuis AZ Nikolaas

    Campus Sint-Niklaas : -  Moerlandstraat 1 te 9100 Sint-Niklaas, Tel.: 03-760.20.11  Lod. De Meesterstraat 5 te 9100 Sint-Niklaas, Tel.: 03-760.70.11

    Medische hulppost : Aan de aankomstlijn is er in het Gemeentehuis te Belsele, Belseledorp 76, een medische hulppost van Het Vlaamse Kruis.

     

    Opmaak uitslag : Cafetaria Sporthal De Klavers te Belsele, Sint Andriesstraat 4.

    Prijzen : Individueel: 1.500 € verdeeld over 25 renners.

    Ploegenklassement: 500 € verdeeld over 10 ploegen.

    Klassementspremie : 250 €

    Premies : 100 €

     

    Parcours : 155 km of 12 ronden van 12,9 km via volgende straten :    

    Belsele : Vertrek Belseledorp (Gemeentehuis) – Dwarsen N70 – Dubbelhofstraat - LA Schoonhoudtstraat – RA Donkerstraat – RA Bergstraat – overbrugging E17

    Waasmunster : RA Groenstraat – RA Oude Heerweg Heide – LA Luciën Reychlerstraat -  LA Heidekapelstraat – RD Fortenstraat – LA Nijverheidslaan – LA Roskamstraat – overbrugging E17 – LA Weverstraat

    Belsele : RD Weverstraat – LA Bookmolenstraat – dwarsen N70 – Bookmolenstraat – RA Arnhoutstraat – Rondpunt N41 – LA Tuinlaan – Rozenlaan – Belseledorp (aankomstlijn)

     

    Bevoorrading : In de Tuinlaan tussen huisnummers 2 en 42 aan de rechterzijde van de weg (rijrichting van het parcours) en dit volgens de richtlijnen van de wedstrijdcommissarissen.

     

    Afleiding volgwagens :    Alle wagens, met uitzondering van openings- sluitingswagen, koersdirecteur, hulpdienst, wedstrijdcommissarissen, zullen in de laatste ronde vóór de aankomstlijn afgeleid worden in de Sint-Andriesstraat (parking sporthal).

     

    Deelnemende ploegen :

    1.WC HOOP OP ZEGEN BEVEREN

    2.VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.VAN GOETHEM - PRORACE CT.

    4.BIANCHI LOTTO NIEUWE HOOP TIELEN

    5.PROFEL BOFROST PRORACE CYCLING TEAM

    6.W.S.V. ARTEVELDE VZW

    7.KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
    8.WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    9.ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    10.A.S.B. PAREIN - ROGELLI CYCLING TEAM

    11.PWC ALIPLAST

    12.EFC - QUICK STEP CYCLING TEAM

    13.RIJSCHOOL AH - KON. GENTSE VELOSPORT

    14.TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    15.BCV WORKS CYCLING TEAM
    16.ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    17.DMC - CYCLING TEAM

    18.ZANNATA CYCLING TEAM

    19.SOENENS - CONSTRUCT GLAS CYCLING TEAM
    20.LUCA TEAM BELGIUM

    21.OVYTA - EIJSSEN - ACROG CYCLING TEAM

    22.NATIONALE MILITAIRE WIELERPLOEG

    23.ASFRA RACING TEAM

    24.DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM

    25.COLBA MERCURY DOURPHONIE

    26.BABY-DUMP LEMMENS WILVO (NL)

    27.TML DOMMELSTREEK (NL)

    28.WIELERPLOEG DE MOL (NL)

    29.RUCANOR-LINE CYCLING TEAM (NL)

    30.METEC CYCLING TEAM (NL)

    31.WILTON-CARE4BIKES-AADRINK CYCLING TEAM

    32.WIELERCLUB ZRTC THEO MIDDELKAMP (NL)

     


    Bron: Flor Van de Velde

    03-06-2011 om 12:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan VALENTIJN MARTENS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Martens Valentijn KOP 2011.jpg
    Donderdag 02/06/2011 - DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 02h41min

    Aantal deelnemers:
    1 VERRAES Benjamin (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    2 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 6”
    3 THYS Steven uit Zelzate
    (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    4 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    5 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 35”
    7 DEMUYNCK Koen
    (ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM)
    8 DE VYLDER Jonas uit Desteldonk (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 SABO Pedro (DMC- CYCLING TEAM)
    10 SCHOONJANS Peter (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    11 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    13 BEIRNAERT Wim uit Schoten (Kon WC De Ruppelspurters)
    15 PEIRSMAN Davy uit Temse (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    16 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    19 FRUYTIER James uit Moerbeke (PWC ALIPLAST)
    22 RYDACHER MATS uit Antwerpen (Den)
    23 MEUL Robby uit Eksaarde (CYCLING TEAM M. PINTE)
    25 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    27 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) op 47”
    29 VAN STEENBERGHEN Jori uit De KLinge
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 1’50”
    39 DE ROOS Patrick uit Moerbeke
    (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA)
    43 MAES Vincent uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    44 BERT Lammens (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’20”
    48 OTT Stefan uit Waasmunster
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    50 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    56 HEIRBAUT Tony uit Belsele (PWC ALIPLAST)
    63 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 3’36”
    67 VERGEYLEN Timothy uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    69 CLEMENT Pieter uit Zele (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    72 D`HOLLANDER Mathias uit Zele (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    77 COVENTS Pieter uit Stekene
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    78 VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    02/06/2011 - HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 117
    1 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    2 SHANE ARCHBOLD op 10”
    3 BLUEKENS Jan
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 31”
    4 PEELAERS Jeff
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    5 VERMEIREN André
    (STAR CYCLING TEAM) op 35”
    6 INDEKEU Nico
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL) op 50”
    7 DE BOEL Patrick
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL) op 58”
    8 VANBILSEN Kenneth
    (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM) op 1’06”
    9 BRUS Marco op 1’12”
    10 RYAN MARC
    (CYCLING TIMARU)
    12 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    02/06/2011 - KUMTICH-TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h57min

    Aantal deelnemers: 102
    1 VROLIJKX Jeroen (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    2 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    3 VAN ROY Stijn (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    4 VAN GORP Yves
    (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    5 VANLOMMEL Raf
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    6 VAN BYLEN Jens (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    7 BUEKEN Joeri (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    8 LEYS Birger (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    9 SAVO Michael
    (VC HAUT PAYS)
    10 ZEGERS Kristof (CYCLINGCHAMPS)
    55 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg (STAR CYCLING TEAM)

     

    02/06/2011 - OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 79
    1 VAN ASBROECK Tom (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    2 VAN DORSSELAER Niels (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    3 TRIBOUT Bart (ASFRA RACING TEAM)
    4 DE DECKER Bjorn (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    5 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    6 DE BOSSCHER Koen uit Kalken (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    7 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    8 DE WINNE Jurgen (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 23”
    9 VAN DEN EECKHOUT Kevin (
    VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    10 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    15 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    16 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM)
    20 PENNE Stijn (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    32 DE GREYT Willem uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    38 DE DEYN Jürgen uit Wichelen (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)

     

    02/06/2011 - SINT-MARTENS-BODEGEM (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 03h04min

    Aantal deelnemers: 50
    1 SAELENS Andres (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    2 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    3 DE JONGHE Kevin (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    4 TERWEDUWE Kenny (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    5 GRIETEN Kevin (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    6 VANDERBORGHT Laurent
    (VAN EYCK SPORT)
    7 OERLEMANS Ruben (VAN EYCK SPORT)
    8 UYTTERSPROT Dieter (VAN EYCK SPORT)
    9 SCHEPERS Jelle (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    10 BROEDERS Garrit (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    19 BOEYKENS Gertjan uit Stekene (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    24 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (CYCLING TEAM M. PINTE)

     

    02/06/2011 - WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 78
    1 DECLERCQ Thierry (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    3 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    4 NACHTERGAELE Niels (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    5 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO) op 5”
    6 LIGNEEL Brian
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN) op 35”
    7 GELDHOF David
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 38”
    8 VAN OYEN Franky uit Zulte
    (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    9 MAERTENS Jelle (FLEMISH CYCLING PROJECTS) op 1’10”
    10 BLANCKE Kristof
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    24 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS) op 4’13”

     

    02/06/2011 - DEINZE (O) - U23 - 108 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 76
    1 VALENTIJN MARTENS uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    2 KIMMINCE ETHAN
    (ISOREX)
    3 SCHOEP Glenn (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 CASIER Arne (GEOX FUJI TEST TEAM)
    5 LAVA Kevin (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 6”
    6 VAN HOLDERBEKE Mathias
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 9”
    7 VAN LERBERGHE Bert
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    8 VANDENBUSSCHE Jens
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 VAN ACKER Kevin (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    10 FARABAUGH Adam (TEAM DESCHUYTTER)
    19 DURINCK Sean uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’23”
    27 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 4’50”
    28 VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    03-06-2011 om 02:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Donderdag 02/06/11 - CAHOTTES (LG) - Amateurs/Masters A – 75 km - 02h08min
    Aantal deelnemers: 62

    1 GOOS Frederik - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 VAN POUCKE Michael - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES op 1”

    3 DEFOSSE Sébastien - VELO CLUB DE L'ESPOIR CONDRUZIEN

    4 THIJS Rik - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 7”

    5 ARITS Steven - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2’06”

    6 TAVERNIER Jean Paul - ENTENTE CYCLISTE WALLONIE

    7 CUYLITS Gunther - LUDO PEETERS C.T.

    8 WIELFAERT Kristof uit Lokeren - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 CLEEREN Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2’27”

    10 COLLARD Simon - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2’35”

    02/06/2011 - GOOIK (VB) - Women Elite UCI - 132,4 km - 03h28min

    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne- NEDERLAND BLOEIT

    2.VAN WANROIJ Marieke - NEDERLAND BLOEIT

    3.PIETERS Amy - MIX SKIL - KOGA - ABUS

    4.WILD Kirsten - AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM

    5.DE VOCHT Liesbet - TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM

    6.BRAS Martine - DOLMANS LANDSCAPING TEAM

    7.MAJERUS Christine - TEAM GSD GESTION

    8.ZWICK Martina - MIX SKIL - KOGA - ABUS

    9.JOHANSSON Emma - MIX HITEC - NORWAY

    10.HANNES Kaat uit Wechelderzande - TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM

    35.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

     

    02/06/2011 - KORBEEK-LO (VB) - Juniores NAT - Interclub BVB -  125 km - 03h12min

    Aantal deelnemers: 183

    1 DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2 DEGREVE Martijn - AVIA CYCLING TEAM op 3”

    3 RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5”

    4 HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 7”

    5 JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT op 16”

    6 VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 38”

    7 BAKKER Dennis - Sinnige Bouw Wielerteam op 42”

    8 VERVAEKE Louis - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 45”

    9 SLIK Ivar - Sinnige Bouw Wielerteam op 48”

    10 VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT op 50”

    12 GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM op 53”

    44 DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 3’30”

    46 CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    47 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    72 PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’00”

    87 VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’26”

    95 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    101 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 7’33”

    110 ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    111 DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    112 RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    02/06/2011 - HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 50
    1 VANDAELE Gregory (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 VANHOUTTEGHEM Cedric
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    3 HOUTEKIER Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 PYFFEROEN Rens (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    5 NOTREDAME Thybo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 VANKEIRSBILCK Berne (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 15”
    8 BOUVRY Kenny
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 VANDERBEKEN Bjarne (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    10 VANTHOURENHOUT Michael (CYCLINGCHAMPS) op 30”

     

    02/06/2011 - PEPINGEN / BOGAARDEN (VB) - Juniores - 94 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 51
    1 COOLS Michael (THOMPSON)
    2 CAIGNAU Bram (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 16”
    3 DELBAERE Tijs
    (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE) op 23”
    4 HOFLAND Fausto
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT) op 47”
    5 VANDEN HEEDE Matthias
    (CUBE-FINTRO CT)
    6 BALLET Mathias (YOUNG SCHELDE CT)
    7 PETROV Servaas uit Lokeren (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    8 DE WITTE Matthias (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    9 VANDAELE Thijs (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 THIERENS Sam uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    02/06/2011 - SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Juniores - 86 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 67
    1 PEETERS Daniel (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    2 BOONS Ruben (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 MERTENS Tom (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    4 RAMAEKERS Jochen (SPORT EN MOEDIG GENK) op 1’45”
    5 MARTENS SEAN
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 2’20”
    6 JANSSENS Koen
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    7 SCHUURMANS SANDER (RTC BUITENLUST)
    8 BERVOETS Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 2’40”
    9 VANDAEL Birger
    (AVIA CYCLING TEAM)
    10 SCHEPMANS Brecht (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 3’00”

     

    02/06/2011 - SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 80
    1 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 7”
    3 DE RIDDER Michael uit Berlare
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    4 VANSPEYBROECK Sam (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    6 BONNE Diego uit De Klinge
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    7 LIMPENS Gianni (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    8 VAN DYCK Wesley (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    9 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    10 WEGGE Romeo (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    38 MICHILS Sander uit Moerbeke (CUBE-FINTRO CT) op 1’10”
    42 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 2’35”
    54 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas
    (ISOREX CYCLING TEAM)


    02/06/11 - WALHAIN ST PAUL (BW) – Juniores – 90 km – 02h15min
    Aantal deelnemers: 28

    1.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME

    2.VERVOORT Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPEL

    3.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN op 1’00”

    4.HAEMELS Bavo - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCH

    5.DECOSTER Gert-Jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM op 1’50”

    6.MORABITO Massimo - UC DIPPACH

    7.GEERTS Moreno - ucs CRABBE PERFORMANCE VOO
    8.ZEGER Rijs - TWC TEMPO

    9.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN op 4’25”

    10.VAN LEUKEN Dirk - TWC TEMPO op 5’12”

    03-06-2011 om 02:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 02/06/2011 - BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 59
    1 HERMANS Quinten (APB - CYCLING TEAM)
    2 VAN MOL Caine (THOMPSON) op 1’28”
    3 BOETS Ben
    (APB - CYCLING TEAM)
    4 GEERTS Jesse
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    5 WINANDY Fabian (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE)
    6 VANDEN DRIES Jelle (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    7 VANDER ELST Kjell (VZW DE DEMERSPURTERS)
    8 BRUYNS Lotar (VZW DE DEMERSPURTERS) op 1’56”
    9 SPRUYT Joren
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    10 VERBIST Gilles (VZW DE DEMERSPURTERS)

     

    02/06/2011 - HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 60
    1 KOOYMAN kevin (RWC AHOY)
    2 HAVERMANS GLENN (WILLEBRORD) op 2”
    3 KIVITS MARC
    (WV SCHIJNDEL)
    4 VAN BEETHOVEN Matthias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 55”
    5 ARNOLD THOMAS
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    6 VAN DEN ENDE JESSE (WESTLAND WIL VOORUIT) op 2’25”
    7 BUNING JORN
    (WV NOORD HOLLAND)
    8 VLUYMANS Janic (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 KLOECK Dario (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 VAN ROOSBROECK Pieter (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    14 WATERSCHOOT Django uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    17 LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    20 VERSCHAEVE Antoon uit Burcht (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    23 DE OST Jarne uit Bornem (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    26 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    28 VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    29 VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    02/06/2011 - MOORSLEDE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 36
    1 PLOVIE Wiebren (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 WARLOP Jordi (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 2’10”
    3 DERUYCK Arno
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    4 BOSMANS Arne (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    5 DEBUY ANTHONY (CC ARMENTIERE)
    6 DELMOTTE Dennis
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    7 LEVROUW Jelle (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 SIX Franklin
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 DIERICKX Anthony (THOMPSON)
    10 AARTS jordy (WV DEJONGE RENNER)

     

    02/06/2011 - SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 62

    1 TONDELEIR Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    2 VANNESTE Pieter-Jan (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    3 PYFFEROEN Matthias (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    4 DEVOLDERE Thibault (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    5 DE SY Vincent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    6 VAN CANEGEM Timo
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 VAN DE WIELE Thomas (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    8 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM) op 10”
    9 OSEÏ VERTEZ Matthias
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO) op 17”
    10 VAN DER BEKEN Robin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    26 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    33 BAEYENS Nathan uit Berlare (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    52 VAN DOOREN Francies (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    02/06/2011 - ZWEVEGEM-KREUPEL (W) - Nieuwelingen - 62 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 54
    1 DHONT Seppe (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 DECOSTER Jorgen (CT COVEMAECKER - BALANS)
    3 PLANCKAERT Emiel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 PLANCKAERT Edward
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’15”
    5 DE SMAELS Cil
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 DEMASURE Enzo
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 VANDREPOTTE Anthony (ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY)
    8 DE KETELE Angelo (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 BRACKEZ Massimo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 VERHULST Sven (TIELTSE RENNERSCLUB)

     

    02/06/2011 - LOMMEL (LB) - Nieuwelingen NAT - Rit Interclub  – Proloog 6,9 km

    Aantal deelnemers: 154  -  LOTTO RIDLEY TOUR

    1 Oomen Sam - TWC PIJNENBURG in 8’47”

    2 Verwilst Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 10”

    3 Biermans Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 19”

    4 Leysen Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 20”

    5 Welten Kars - TWC PIJNENBURG op 21”

    6 Desplenter Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE op 22”

    7 Vannevel Tuur - JONGE RENNERS ROESELARE op 23”

    8 Leynen Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 26”

    9 Vervoort Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL    

    10 Vandenabeele Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    31 Wittouck Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 40”  

    41 De Smedt Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 44”

    45 Van Meirvenne Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 46”

    58 Van Hecke Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 51”

    67 Bryssinck Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 55”

    71 Lippeveld Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 56”  

    80 Meersschaert Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’00”

    119 Bryssinck Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’21”

    126 Waterschoot Wannes uit Stekene - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’26”

    127 Relaes Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’28”

    137 Cools Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’34”

    140 Van Osselaer Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’39”

    03-06-2011 om 02:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 6 TTC RONDE 2011 - DONDERDAG 02/06/2011 TE VERREBROEK

    TTC Ronde 2011 Banner.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS met zijn 2°Seizoenzege !!!

    Bolssens Patrick KOP 2010 1.jpg    Bolssens Patrick Zege Verrebroek 02-06-2011.jpg
                                                          Winnaar Patrick Bolssens met Jeanine en natuurlijk de bloemen.
    Janssens Kenny 2de te Verrebroek 02-06-2011.jpg
        Kenny Janssens (2de) kwam ploegmaat Patrick meteen proficiat wensen.

    RIT 6 TTC RONDE 2011 - Donderdag 02/06/2011 - Verrebroek

    Uitslag - 50 deelnemers
    1.PATRICK BOLSSENS (Kieldrecht)
    2.Kenny Janssens (Melsele) op 10"
    3.Guido Spanoghe
    4.Jan Peirsman
    5.Koen Maris
    6.Niels D'Hondt op 30"
    7.Mario Bolssens op >1 min
    8.Tom Frederickx
    9.Rikkie Matthijssens (Pelotonspurt)
    10.Dave Van Roeyen
    11.Lieven Van De Perre 12.Jerry Janssens 13.Eelco Smet 14.Jan Heyrman 15.Franky Boel 16.Etienne Claus 17.Sammy Cappaert 18.Koen Van Laere 19.Steven Van Houte 20.Karel Peelman 21.Filip Van Buynder 22.Franky De Fijn 23.Rudi Serverius 24.Tomas Neyt 25.Filip Van Coninckxloey 26.Peter Van Goethem 27.Jeroen Pieters 28.Giovanni Van Drom 29.Jonathan Van Kerckove 30.Peter Dierks 31.Alain Calle 32.Sven Goossens 33.Dieter De Craene 34.Marnix De Roos

    03-06-2011 om 02:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/06/2011

    vwf.JPG







    Donderdag 2 Juni - MOORSEL (9310)

    A-reeks
    1 Jarno VERHOFSTADT 
    2 Andy De Backer 
    3 Tim Deneef 
    4 David Motte 
    5 Danny Saelens 
    6 Peter Van Damme 
    7 Bart Baeyens (Overmere)
    8 Tom Saeys 
    9 Glenn De Wolf (Hamme)
    10 Peter Vermassen 
    VWF 29-5-11-liedekerke 116.jpg
                                     Winnaar Catg.A Jarno Verhofstadt

    C-reeks

    1 Ronny VAN DER VURST 
    2 Patrick Van Ransbeeck 
    3 Bruno Bruyere 
    4 Rudy Thomas 
    5 Nico Debaes (Desselgem)
    6 Steven De Hulsters 
    7 Frank Geets 
    8 Stefaan Lintermans 
    9 Emmanuel Hiel 
    10 Patrick De Craene 
    VWF 29-5-11-liedekerke 114.jpg
                                  Winnaar Catg.C Ronny Van Der Vurst

    D-reeks
    1 Joseph DEVITS 
    2 Rene De Brucker 
    3 Willy Van Herreweghe 
    4 John De Croock 
    5 Yvan Camphijn 
    6 Francis De Ridder 
    7 Danny De Backer 
    8 Peter Neckebroeck 
    9 Herman Proost 
    10 Paul Casteleyn 
    VWF 29-5-11-liedekerke 067.jpg
                                      Winnaar Catg.D Joseph Devits
               
    E-reeks 
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
     
    2 Danny Paridaens 
    3 Patrick Convents 
    4 Piet Van Vaerenbergh 
    5 Fred De Feyter 
    6 Jos Maes 
    7 Jose Hoebeke 
    8 Wim De Coninck 
    9 Patrick Van Hoeymissen 
    10 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    vwf 29-5-11-liedekerke 070.jpg
                               Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem

    F-reeks

    1 Marc VERVONDEL 
    2 Felix Luyten 
    3 Jean Pierre Broothaerts 
    4 Charly Vanderhulst 
    5 Guido Cornelis
    6 Roland Hellebaut 
    7 Jos Staes 
    8 Gerard Albrink 
    9 Herman Van Den Borre 
    10 William De Cremer 
    VWF 29-5-11-liedekerke 019.jpg
       Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Gaston Van Der Plas

    G-reeks
    1 Gaston VAN DE PLAS 
    2 Willy Roels 
    3 Etienne Vandenhouwe 
    4 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5 Vic Van Den Eynde 
    6 Theo Coudyzer 
    7 Cor Berkouwer 
    8 Gerrit Hairwasser 
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Willi Kohlhaas 


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    03-06-2011 om 02:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    Donderdag 02/06/2011 - ERPE-MERE (O) – Aspiranten

    Meisjes 12 jaar – 34’45”
    1 NOËL Jara (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    2 DHONT Glacia (ARDILLES CYCLING TEAM)
    3 SCHOKKAERT Febe (IMMO NLVK CYCLING TEAM)
    4 CASTRIQUE Alana (CYCLO CLUB ARMENTIEROIS)
    5 DE WAELE Lynn (Rijschool AH Gentse Velosport) op 2’21”
    6 DE JAEGER Amy
    (ASFRA RACING TEAM)

    Meisjes 13 jaar – 34’45”
    1 ROMBAUT Amber (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)

    2 PIETERAERENS Dorien (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 DANGREAU Lieve (WK NOORD WEST BRABANT)
    4 GOESSENS Brenda
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 STROOBAND Lauren (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 3’57”

    Meisjes 14 jaar – 59’24”
    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    2 DE PAUW Ina (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 DE POTTER France (YOUNG SCHELDE CT)
    4 PAYEZ Iliana (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    5 ROES Maxime (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 DE BOCK Ellen (RUDYCO CYCLING TEAM)
    7 CORYN Louise (ARDILLES CYCLING TEAM) op 1’16”
    8 VANHOUTTE Fenna
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 4’07”

    Jongens 12 jaar – 27’58”
    1 VERMEERSCH Florian (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)

    2 BASTIAEN Jonas (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 SCHEPENS Dylan (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 VAN HOUTE Gerben uit Vrasene (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    5 BAEYENS Yorgo (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    7 CAETHOVEN Kenneth (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    23 DE BOCK Stijn (RUDYCO CYCLING TEAM)
    29 VAN GOETHEM Fabio (RUDYCO CYCLING TEAM)
    35 PICAVET Dylan (WIELERTEAM WAASLAND)

    Jongens 13 jaar – 44’18”
    1 DE WEVER Merten (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 VAN DE WILLE Nick (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 DE KEUKELEIRE Frederic (K.V.C. DEINZE VZW)
    4 LORIES Quinten (ASFRA RACING TEAM)
    5 VERHOFSTADT Thibau (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    18 DE BEULE Jordi (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 4’07”
    25 VERMEULEN Entse
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    43 VAN GOETHEM Darryl (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 14 jaar A – 51’44”
    1 BOLLÉ Maxim (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)

    2 CASTRIQUE Jonas (CYCLO CLUB ARMENTIEROIS)
    3 DECAESSTECKER Gilles
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    4 NOËL Jordy (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    5 GHIJSELINCK Bjorn (K.V.C. DEINZE VZW)
    18 DE WILDE Arno (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    23 ROELS Wannes (RUDYCO CYCLING TEAM)
    27 DE LOOSE Arne (RUDYCO CYCLING TEAM) op 3’07”
    28 DE RAEVE Jordy
    (RUDYCO CYCLING TEAM)

    Jongens 14 jaar B – 49’30”
    1 VANDERPOEL Tim (RWC Ahoy)
    2 HOUTTEMAN Nico (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 1’21”
    3 INKELAAR Kevin
    (PRC DELTA) op 1’29”
    4 GODIN Nathan
    (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE) op 1’43”
    5 PROVOOST Vic
    (WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE)


    02/06/2011 - HOBOKEN (A) – Aspiranten

    12 jaar – 34’10”
    1 HILLEN Michiel (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 BOECKX Jens (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 MARIS Elias (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM)
    4 VANDEBOSCH Toon (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    5 GOOSSENAERTS Chloë (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    10 BAERT Ajax (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    13 jaar – 44’10”
    1 LEFEBER Mathias (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    2 VANDEBOSCH Victor (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 MILLIAU Vince (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    4 HEYNS Joyce (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    5 BODEN Jarne (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    7 APERS Ruben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    11 VERSCHAEVE Viktor (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    18 DECKERS Jules (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    30 WINTERS Jary (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    14 jaar – 54’00”
    1 VAN TILBORGH Brent
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 DE WITTE Sven uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    3 DECOCK Enzo (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    4 VAN BRAGT Daan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    5 JANSSENS Jarrid uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    10 MARIN Glenn uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    14 VERCAUTEREN Toon (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    21 DE KEVER Gerben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    24 VERHOEVEN Nicolas (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    30 WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    39 VAN HOYE Vincent (WIELERTEAM WAASLAND)

    02/06/2011 - LEDEGEM (W) - Aspiranten

    02/06/2011 - LOMMEL (LB) - Aspiranten

    02/06/2011 - AVERBODE (VB) - Mountainbike Intern. - XCO

    03-06-2011 om 02:03 geschreven door kenny


    02-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/06/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Demeter Renaat KOP 2011.jpg
         Renaat Demeter


    Donderdag 02 Juni – OOSTEEKLO (9968)
    Categorie A/B:
    (59 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    3.Youri Wandels (A2)

    4.Joeri Dauwers (A3)

    5.Davy Versichel (A4)

    6.Kevin Vancolen (A5) 7.Keny Maerschaut (A6) 8.Bjorn Traen (A7) 9.Jochen Heylens (A8) 10.Jery Cooman (B2) 11.Christopher Vanneste (B3) 12.Maarten De Muynck (A9) 13.Jens Daems (A10) 14.Stijn Laureys (A11) 15.Giovani Coopman (A12) 16.Benny Moens (B4) 17.Kevin Andries (A13) 18.Jasper D'Hoore (A14) 19.Jan Reubens (B5) 20.Steven Martens (A15) 21.Dries Claes (A16) 22.Kenny Van Gompelaere (A17) 23.Koen Van Parijs (B6) 24.Nico Bogaert (B7) 25.Lorenzo De Pauw (A18) 26.Jurgen Mestdagh (B8) 27.Bjorn Smet (A19) 28.Pascal Bruneel (B9) 29.Mikey Van Kruiningen (A20) 30.Mathias Moeyaert (A21)

     

     Categorie C/D: (43 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Philip Wittoek (Destelbergen, winnaar cat. D)

    3.Luc Wytinck (C2)

    4.Mario Lammens (D2)

    5.Rudi Rabout (Heinkenszand C3)

    6.Philip Lampaert (C4) 7.Pedro Michels (C5) 8.Rudy Geeraert (D3) 9.Wim Braet (C6) 10.Ko Harms (D4) 11.Steve Ferguson (C7) 12.Bart Rombouts (Kallo C8) 13.Patrick Nauwelaers (C9) 14.Gino Beauprez (C10) 15.Hans Kyndt (D5) 16.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C11) 17.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 18.Mario De Kesel (C12) 19.Sven De Vlieger (C13) 20.Michel Bultinck (C14) 21.Luc Joos (D7) 22.Patrick Joos (D8) 23.Fabien Hanssens (C15) 24.Geert Hebbrecht (C16) 25.Wim Rombaut (C17) 26.Peter Flach (Zwijndrecht C18) 27.Bert Janssens (C19) 28.Len Dillen (D9) 29.Dirk Wittoek (D10) 30.Peter De Maere (Waasmunster C20)

    Categorie E:

    1.Noël Willems (Sleidinge)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Hilair Heye

    4.Leo Mares (Beveren)

    5.Siegfried Van Overberghe

    6.Georges Vergauwe 7.Patrick Watteny 8.Alain Goossens 9.Geert Roegiers 10.Ronald De Scheemaeker 11.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 12.Frederik Blervacq 13.Patrick Bekaert 14.Philippe Lacquet 15.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 16.Willy De Sutter 17.Luk De Guchtenaere 18.Wim De Waal

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Staf Lievens (F1-2)

    3.Helmuth Tas (F1-3)

    4.Jozef Deneef (F1-4)

    5.Jozef De Naeghel (F1-5)

    6.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2) 7.Dirk Van Loon (F1-6) 8.Daniel Hauttekeete (F2-2) 9.Noël Rogge (F2-3) 10.Patrick De Backer (F2-4) 11.Tony Baudonck (F1-7) 12.Bart Delagrange (F1-8) 13.Luc Verkinderen (F2-5) 14.Emmanuël De Loor (F1-9) 15.Patrick Van Hulle (F1-10) 16.Robin Van Kerschaver (F2-6) 17.Jacobus Beun (F2-7) 18.Eric Pauwels (F2-8) 19.Willy De Regge (F2-9) 20.Jos Dierks (F2-10) 21.Hans Van Lierde (F1-11) 22.Ronny Byl (F1-12) 23.Eddy Van Den Abeele (F1-13) 24.Luc Ribbens (F1-14) 25.Rudy Goethals (F1-15) 26.Eddie Van Leirberghe (F1-16) 27.Dirk De Cauwer (Hamme F1-17) 28.Dirk Caekebeke (F1-18) 29.Philip Mascchäl (F1-19) 30.Pascal Cornand (F2-11)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Ludo Opdebeek

    3.Adrien Maes (Melsele)

    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    5.Julien Vyvey

    6.Roger Hoof (St.Niklaas) 7.Piet Achten 8.Leo Thyssen 9.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 10.Xx 11.José Demeyere 12.Michel Bousard 13.Roland Van Imschoot 14.Jean-Paul Van Oudenhove 15.Marinus Lockefeir 16.Eric De Wilde 17.Eddy De Clercq 18.Jaak Nys 19.Eric Roels 20.Robert Robijns 21.Henk Bolle 22.Willy Corthier 23.Theo Verheyden 24.François De Leener 25.Firmin De Zutter 26.Arnold De Muynck 27.Jos Vergult 28.Adri Van Loon 29.Andy Brouwer 30.Freddy Arijs

    Categorie G+:

    1.Jos Kloeck (Brasschaat)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Daniel Meirlaen

    4.Joseph D'Hont

    5.Omer Meloen

    6.Denis Keynen 7.Armand Mols 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Bernard Matthyssens 10.Harman Dias 11.André Van Asbroeck 13.Luc Muys 13.Ferdinand Moerman 14.Hervé Verstuyft 15.François Brouwers 16.Jean-Pierre Heymans 17.Guy Soil 18.Huib Klip 19.José De Vreese 20.Anton Van Poecke 21.René Van Reeth 22.Paul De Geynst 23.Adrien deSmet 24.Leo De Jong 25.Gérard Raes 26.Antoine Cools 27.Ortaire Stevens 28.Armand Kochuyt 29.Willy Vereecken 30.Jef Verheyen

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (St.Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Willy Voorbraeck

    4.Trevor Fenwick

    5.Germaine Meulders

    6.Daniël Jooris 7.Edward Battersby 8.Raf Luyckx (Belsele)

    02-06-2011 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Donderdag 02/06 - HEIST


    Categorie A/B
    1--Joris Wagemans
    2--Matthias Wauters
    3--Filip De Wijngaert
    4--Wim Arras
    5--Bart Vanden Wyngaerd (B)
    6--Ben Van Baelen
    7--Andy Michielsen
    8--Tom Op De Beeck
    9--Christophe Beddegenoodts 10--Steven Thys (B) 11--Philippe Wauters 12--Marcin Sitarski (B) 13--Niels Van kerkhoven 14--Walter De Visscher (B) 15--Glen Loos 16--Philippe Van Opstal (B) 17--Jorg Claes 18--Koen Vleugels 19--Erik Wellens (B) 20--Geert Verbraeken 21--Rik De Vree (B) 22--Sven Cuppers 23--Coenen Glenn 24--Jelle Ceulemans 25--Jan Van der Auwera (B) 26--Bart Berghmans 27--Gert verbeek 28--Jan Discart 29--Tim Tubbax 30--Tom Van De poel (B)

    Categorie C:
    1--Andre Aertgeerts
    2--Marc De Cock
    3--Luc Van Roy
    4--Luc Van den Broeck (Herentals)
    5--Bruno Brabants
    6--Wim van den Bergh 7--Dirk Fuchs 8--Daniel Van der Mieren 9--marc Kiesekoms 10--Ronny Follon 11--Marc Ceusters 12--Marien Kurt 13--Jan Cortoos 14--Peter Roelands 15--Marc Matthijs 16--Henri Michielsen 17--Paul Fierens 18--Ronny Coremans 19--Ronny Govers 20--Luc De Wael

    Categorie D:
    1--Francy Baptist
    2--Louis Van Den Broeck
    3--Marc Heulens
    4--Paul Geudens
    5--Etienne Peeters
    6--Andre Volkaerts 7--Ronny Smolders 8--Charles Van de Kerkhof 9--Jan Van der Avort 10--Romain Tuteleers

    Categorie E:
    1--Georges Vonckx
    2--Freddy Vranken
    3--Jan Van Hove
    4--Andre peeters
    5--Ludo de bakker
    6--Francois Mertens 7--Luc Van Wezenbeeck 8--Frans Bastiaens 9--Andre Segers 10--Piet Hindrickx

    02-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    31-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 31/05/2011
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Serge Laureys en Chris Bolssens vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    15 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Na een ganse dag regen uiteindelijk droog weer om de avondtraining af te werken, tot het keerpunt te Paal zat de wind op kop. Er werd mooi 2 aan 2 gereden en dit tot het Deurganckdok waar de snelheid de hoogte inging en alles op het lint werd getrokken. Wegspringen zat er vandaag blijkbaar niet in of toch want Belofte Alexander De Keersmaeker sprong weg op 1 kilometer van de meet. Kenny Janssens liet niet begaan en spurtte het gat dicht waardoor iedereen terug de kans kreeg om aan te sluiten. Met 4 renners gingen ze de spurt aan en het was opnieuw Alexander De Keersmaeker die het afwerkte voor Serge Laureys, Peter Neels en Kenny Janssens. Het gemiddelde vandaag was goed voor 35,3 Km/h en dat voor 70 Km tot Buyl Sport. 
    Wie reden mee vandaag : Steven Van Houte
     , Wim Kras , Serge Laureys , Chris Bolssens , Peter Neels , Jurgen Goossens , Jan Vlegels , Erik desair , Edwig Cleiren , Luc Vermeulen , Jan Peirsman , Kristoff Heyns , Keny Wille , Alexander De Keersmaeker en Kenny Janssens.

    De Keersmaeker Alexander 2011 1.jpg De Keersmaeker Alexander 2011.jpg
               Alexander De Keersmaeker

    31-05-2011 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 31/05/2011 - GULLEGEM (W) - Elites m.c./Elite z.c./U23 - 171 km - 03h48min

    Aantal deelnemers: 170

    1.GILBERT PHILIPPE - OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.CHICCHI FRANCESCO – QUICKSTEP op 1”

    3.KRUOPIS AIDIS - LANDBOUWKREDIET

    4.CLAEYS Kevin - AN POST SEAN KELLY TEAM

    5.BLYTHE FADAM - OMEGA PHARMA-LOTTO

    6.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM

    7.ROELANDTS Jurgen - OMEGA PHARMA-LOTTO

    8.VERBIST Evert - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    9.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    10.BRAMMEIER MATT - HTC

    108.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM


    31/05/2011 - MOL RAUW (A) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 88

    1.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.CRAEGHS Maarten - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    3.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    4.CUYLITS Gunther - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    5.VAN GORP Yves - VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    6.ARITS Steven - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    8.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    10.SLEURS Christophe - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    19.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 44”

    33.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    31-05-2011 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MEI 2011 - RUDYCO CYCLING TEAM VZW - DEEL 1
    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Rudyco Nieuwsbrief Mei 2011 1.jpg
    Rudyco Nieuwsbrief Mei 2011 2.jpg
    Rudyco Nieuwsbrief Mei 2011 3.jpg
    Rudyco Nieuwsbrief Mei 2011 4.jpg

    Bron: Rudyco-Ripa Cycling Team
    Bewerking: Kenny Janssens

    31-05-2011 om 10:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MEI 2011 - RUDYCO CYCLING TEAM VZW - DEEL 2
    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Rudyco Nieuwsbrief Mei 2011 5.jpg
    Rudyco Nieuwsbrief Mei 2011 6.jpg
                   Bij de deelnemers ook Benny Van Buynder die zeer knap 11de eindigde.
    Rudyco Nieuwsbrief Mei 2011 7.jpg
    Rudyco Nieuwsbrief Mei 2011 8.jpg

    Bron: Rudyco-Ripa Cycling Team
    Bewerking: Kenny Janssens

    31-05-2011 om 10:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Aspiranten & Nieuwelingen & Junioren


    Aspiranten
    Zaterdag 28 Mei – Buggenhout

    12 jaar - 34 deelnemers

    Goossenaerts Chloe – 4de (2de bij de meisjes)

    Baert Ajax – 26ste

     

    13 jaar A reeks - 25 deelnemers

    Vince Milliau – 3de

    Van Steensel Mats – 8ste

    Arnouts Brent – 25ste

     

    13 jaar B reeks - 26 deelnemers

    Apers Ruben – 11de

    Verbraak Lennert – 16de

    Smets Yentl – 25ste

    Winters Jary – 26ste

     

    14 jaar A reeks - 30 deelnemers

    Hofkens Maikel – 15de

    Wittevrongel Wouter – 19de

    Vercauteren Toon – 20ste

     

    14 jaar B reeks 31 deel.

    Roelants Jens – 9de

    De Kever Gerben – 22ste

     

    Zondag 29 Mei – Sint Kornelis Horebeke

    12 jaar - 31 deelnemers

    Van Houte Gerben – 8ste

     

    13 jaar - 40 deelnemers

    Pauwels Tijl – 4de

     

    14 jaar - 50 deelnemers

    Van Tilborgh Brent – 2de

    Van Bragt Daan – 28ste

     

    Nieuwelingen
    Zaterdag 28 Mei – Koksijde

    128 deelnemers

    Vorsselmans Jan – 37ste

    Waterschoot Django – 66ste

    Caluwe Stijn – 79ste

    Scoponi Gianni - peloton

    Commissaris Robbe - peloton

    Anthonissen Michiel - gevallen

     

    Zaterdag 28 Mei – Overboelare

    49 deelnemers

    Drumont Frederik – 46ste

     

    Zondag 29 Mei – Laarne

    76 deelnemers

    Vercauteren Stef – 14de

    De Ost Jarne – 37ste

    Leeman Emmanuel - lek gereden

    Peloton:

     - Deckers Cisse

    - Baert Atlas

    - Verscheuren steve

    - Van Cauteren Jonas

     

    Juniores
    Zondag 29 Mei – Temse

    64 deelnemers

    Van Echelpoel Michiel - lek gereden

    Peloton:

    - Huybrecht Michael

    - Drumont Matthijs

     

    Knap gereden allemaal !!!!

     

    Nu woensdag 01 Juni geen training wegens wedstrijden op donderdag !!!

     

     

    Tekst: Nancy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    31-05-2011 om 09:43 geschreven door kenny


    30-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Trek KMC banner 2011.jpg
    UITSLAGEN EN VERSLAGEN

     

    WERELDBEKER CROSS COUNTRY – DALBY FOREST

    Het weekend van 21 en 22 Mei heeft het Trek KMC trade team de boot genomen naar Dalby Forest, Yorkshire voor de 2de Wereldbekermanche cross country. Prachtig parcours !!!

    Pieter Geluykens – 7de plaats

    Kevin Panhuyzen – 15de plaats

    Elise Marchal – 20ste plaats

    Githa Michiels – 47ste plaats

     

    Verslag Kevin Panhuyzen:

    “Mijn eerste wereld beker en ik had er heel veel zin in. De verkenning was goed een heel mooi parcours enkele technische stukken maar de klimmen vond ik net niet lang genoeg. En alles ging op het groot blad. Vrijdag nog een laatste keer het parcours verkent en voelde me heel goed. Had er echt super veel zin in!”

    Na de start kon Kevin Panhuyzen meteen het bos indraaien op plaats 18, bondscoach Filip Meirhaeghe had de nodige instructies gegeven om de rust te bewaren. Pieter Geluykens zat het groepje voor Kevin Panhuyzen die reeds op plaats 10 reed en de aansluiting kon maken. Vooraan was een kopgroep van 5 renners gevormd gevolgd door het groepje Panhuyzen/Geluykens met ook Victor Koretzky aan boord een 1ste jaars. Een halve ronde verder kwam er terug een hergroepering maar Jens Schuermans bleef versnellen en trok fors door op de langste helling van het parcours, weer moesten enkelen de rol lossen. Pech voor Kevin Panhuyzen in de gladde rotsige afdaling met een lekke band en loopwerk voor de boeg. Uiteindelijk kwam Kevin Panhuyzen als 15de over de finishlijn en pakte nog 1 punt mee waardoor hij in Offenburg als 16de mag starten.

    Trek KMC 28-05-2011 Naamloos.jpg 
    Trek KMC 28-05-2011 1.jpg

    Trek KMC 28-05-2011 2.jpg
    Trek KMC 28-05-2011 3.jpg

     

    WALLONIA CUP - EUPEN

    Het weekend van 21 en 22 Mei werd ook de 4e manche van de Wallonia cup gereden te Eupen. Petra Mermans – 1ste plaats

    Jarno Weemaes – 2de plaats

    Wout Alleman – 6de plaats

    Mark Donné – 4de plaats

    Sander Elen – 3de plaats


    Verslag Jarno Weemaes:

    Het was een leuk parcours in Eupen, redelijk wat single tracks en afdalingen. De start was vrij steil en lang, Wout Alleman reed direct een paar meter weg van de rest maar tegen dat ze boven waren zat alles terug samen. Jarno Weemaes zette zich op kop en kreeg Jeremy Pip en Tom Galle mee. Pech in de voorlaatste ronde voor Jarno Weemaes (tak tussen het achterwiel), de 2 metgezellen reden weg en dus werd het achtervolgen. Uiteindelijk strandde hij op een knappe 2de plaats en er had meer in kunnen zitten zonder de pech.

    Trek KMC 28-05-2011 4.jpg  

    MARATHON – SUNDERN HAGEN

    De marathon van 100 km in Sundern Hagen Duitsland leverde Petra Mermans een 2e plaats op

    Trek KMC 28-05-2011 6.jpg 

    Het afgelopen weekend trokken ze naar Offenburg Duitsland voor de 3e wereldbekermanche op de UCI kalender !!!

     

    In België werd er gereden in Oost-Vlaanderen te Moerbeke Waas – Provinciaal kampioenschap MTB !!!

     

    Tekst en foto’s: De Staebel Liliane

    Teammanager TREK KMC trade team

    www.trekteambenelux.com

    Tekst –en fotobewerking: Kenny Janssens

    30-05-2011 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    BELGACOM CUP - STOUMONT

     

    De eerste Belgacom GP van het jaar stond gepland in Stoumont. Een nieuw circuit in deze grand prix-reeks van 6 UCI-wedstrijden, afwachten wat het zou worden. De geruchten deden de ronde dat het loodzwaar en technisch was, en beide voorspellingen sloegen de nagel op de kop. Dit was één van de meest veeleisende mountainbike-parcoursen die er in de Benelux te vinden zijn. Alles wat in het rijtje van mountainbiking thuis hoort, was er wel bij met de lange beklimmingen, korte steile technische hellingen, zware afdalingen en technische single tracks. Winnaars op dit circuit kunnen zich terecht een mountainbiker pur sang noemen.

    FUNKLASSE

    Bij de funklasse ging Steve Dewitte van start en ontgoochelde niet op dit zware parcours. Hij strandde op een mooie 22ste plaats. Vooraan werd een verbeten strijd uitgevochten tussen Karel De Wael, Roel Cristael en Belgisch marathon kampioen Michiel Van Aelbroeck. Deze laatste wist in de sprint het laken naar zich toe te trekken voor De Wael en Cristael. Filip Van Hecke werd knap 12de en Ivo Van Landeghem deed weer extra ervaring op en eindigde 52ste.

    Steve De Witte:

    Om 11uur ging de wedstrijd van de Funklasse van start met een Filip Van Hecke die pijlsnel vertrok. Na een duel met Xavier Alleman kon Steve De Witte als eerste de single track aansnijden. Op de normale stroken was het tempo rijden en vooral genieten van de toeschouwers. Uiteindelijk behaalde Steve De Witte als echte funklasser een 22ste plaats.

     

    Filip Van Hecke:

    Niet minder dan 70 bikers en die kregen meteen een lange startklim voor de wielen, Filip Van Hecke dook het veld in op de 15de plaats. Hij reed een vrij vlakke koers met een redelijk tempo zonder stil te vallen en eindigde knap als 12de.

    Spijtig voor Filip Van Hecke werd hij in de uitslag pas als 52ste geplaatst daar ze hem met de nummer van Ivo Van Landeghem hadden gewisseld.

    Vanomobil 28-05-2011 1.jpg Vanomobil 28-05-2011 3.jpg
    MASTERS 1

    Bij de Masters 1 weer veel Vanomobil-volk met Mario Meert, David Hayen en Davy Thienpont. In deze volgorde reden de renners ook over de meet, met de knappe resultaten van 11de, 12de en 22ste tot gevolg. Vooraan werd de overwinning, na 1u18 racen, weggekaapt door ex-elite renner Kristof Houben, die Geoffry Maes en Kris Henderieckx achter zich wist te houden.

    David Hayen:

    Na de zeer lange startklim zat David Hayen rond de 20ste plaats, in de ronden daarna kon hij nog enkele plaatsen kunnen opschuiven. Hij kon nog een versnelling plaatsen op het einde van de wedstrijd en kwam als 12de over de finishlijn na een heel zware wedstrijd.

    Vanomobil 28-05-2011 5.jpg 

    BELOFTEN & ELITES
    De Beloftes en Elites moesten voor het orgelpunt zorgen op dit mooie mountainbike-evenement. En daar zouden de heren Absalon (Olympisch kampioen), Hermida (Wereldkampioen), Nijs, Wellens, nog een hele rits veldrit-toppers en Belgische mountainbike-toppers voor garant staan. Een heel knap deelnemersveld dus, geen lachtertje voor de renners van het Vanomobil Team Davy Huygens, Maarten Wauters en Jeroen Van De Vijver om tegen te strijden. De wedstrijd eiste ook voor vele renners zijn tol, en ook Vanomobil bleef niet van pech gespaard. De 3 renners kenden allemaal tegenslag, waarvan Davy Huygens het grootste slachtoffer werd. Hij reed tot tweemaal toe lek en moet ontgoocheld de strijd staken wegens de 80%-regel. Maarten Wauters raakte onmiddellijk in de eerste ronde betrokken bij een valpartij in de zwaarste afdaling en viel in de volgende ronde nogmaals, waarbij hij twee keer zijn stuur terug recht moest zetten. Hij geraakte nooit echt goed in de wedstrijd maar kon toch uitrijden en strandde op een 37ste plaats. Belofte Jeroen Van De Vijver viel ook in de eerste ronde en kreeg op de koop toe nog te maken met een krom wiel en verwrongen derailleur. Hij kwam uiteindelijk als 49ste over de meet.
    Vooraan liet Absalon er geen gras over groeien. Hij reed vrijwel onmiddellijk weg van de concurrentie, gevolgd door Hermida en Sven Nijs. Hermida viel echter in de vijfde ronde en moest opgeven, Sven Nijs kwam zo op plaats twee te zitten. Voor de derde plaats streden Rudi Van Houts en Belgisch kampioen Van Hoovels. Absalon won uiteindelijk met grote voorsprong, Sven Nijs werd knap tweede en Van Houts derde. Eerste belofte Ruben Scheire uit Beervelde
    strandde op een zeer knappe 4de plaats.

    Maarten Wauters:

    "Het liep niet zoals gewenst. Ondanks de goede positie na de lange startklim en ik rond vermoedelijk de 30ste plaats de zware afdaling kon nemen, viel een wandelende renner voor me en viel ik over hem. Na veel sukkelen dan verder naar beneden gelopen, maar toen bleek mijn stuur heel krom te staan. Terug stoppen en dit recht zetten, ondertussen passeerden weer een heleboel renners. In de tweede ronde ging ik iets te voortvarend in de steile afdaling naar beneden en ging opnieuw over de kop. Uiteraard kwam dit mijn moraal niet echt te goede want weer staken een pak renners voorbij. Stelselmatig begon ik het parcours wel beter te lezen en lukte de technische passages wel wat beter, waardoor ik op het einde nog een aantal renners kon oprapen. Ondanks dat mijn benen verzuurden op het einde, was mijn laatste ronde mijn snelste. Parcourskennis is op dergelijke wedstrijden echt wel cruciaal."

    Vanomobil 28-05-2011 2.jpg
                         Jeroen Van De Vijver 

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    30-05-2011 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2011

    waod_3.jpg

    Zondag 29 Mei – SCHOTEN (2900) -
    Kampioenschap van België Brandweerlieden


    Reeks A: 18 - 30 jaar

    1.Anton Wouters

    2.Xander Denys

    3.Bart Van Looveren

    4.Bert Van Elsen

    5.Tom De Backer

    6.Maarten De Langhe 7.Jonas Lopauw 8.Wim Vandorpe 9.Dries Taillieu 10.Maarten Vannoppen 11.Tom Pellars


    Reeks B: 30 - 40 jaar

    1.Michael Naessens

    2.Kevin Vleurinck

    3.Bart Callens

    4.Verny Verachten

    5.Gunter Selleslagh

    6.Jurgen Goossens (Kieldrecht) 7.Ruben Maes 8.Frederic Frere 9.Johan Steynen 10.Stephane Falque 11.Lieven Wouters 12.Tom De Bie 13.Johnny Willems 14.Dries Bossuyt 15.Nico Kemps 16.Mario De Wever 17.Dirk De Mits 18.Pascal Peeters 19.Frederik Van den Meerschout 20.Filip Phillips 21.Geert De Kerf 22.Tom Mark 23.Nico Weyn 24.Nico Hanquet 25.Bruno Cauweliers

     

    Reeks C: 40 - 50 jaar + Dames

    1.Dries Echelpoels

    2.Peter Ballet

    3.Dirk Fuchs

    4.Eddy Van Der Steen

    5.Manu Graulus

    6.Mark Van Homwegen 7.Robert Bastin 8.Marnic De Waele 9.Alain Provoost 10.Filip Vereecke 11.Bruno Cauwelier 12.Etienne Claus (Waasmunster) 13.Eric Depouille 14.Vincent Delbart 15.Patrick Jacobs 16.Peter Hannes 17.Bart De Koninck 18.Joeri Hagelsteens 19.Pascal Depreter 20.Patrick Hendrickx 21.Ludo Gysen 22.Koen Weyts 23.Danny Van de Vivere 24.Nico Foubert 25.Peter Box


    Reeks D: 50 - 60 jaar

    1.Piet Borklandt

    2.Jozef De Naeghel

    3.Marc Mariën

    4.Marc Van Vugt

    5.André Clemmen

    6.Arnold De Muyck 7.Joris Verhaert 8.Walter Gorry 9.Leo Vermeiren 10.Luc Verhoeven 11.Adriën Desmet 12.Frank Erken 13.Luc Van Vlierberghe 14.Luc Vanwesenbeeck

    30-05-2011 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/05/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS met zijn 1°Seizoenzege !!!

    Bolssens Patrick KOP 2010 1.jpg
    Zaterdag 28 Mei – WAASMUNSTER (9250)


    UITSLAG - REEKS +40 JAAR
    1.PATRICK BOLSSENS (Kieldrecht)
    2.Guido Spanoghe op 15"
    3.Kenny Janssens (Melsele)
    4.Kurt Van Raemdonck
    5.Dominik Valco op 30"
    6.Peter De Maere
    7.Peter De Proft

    8.Mark Bryssinckx (>1min) 9.Jurgen Van Havere 10.Patrick Ten Hartog 11.Eddy Colman 12.Jan Heyrman 13.Marnix De Roos 14.Paul Van Puyenbroeck 15.Jean-Pierre Janssens 16.Geert Smet 17.Peter De Bisschop




    UITSLAG - REEKS -40 JAAR
    1.Pascal Tiers

    2.Steven Heirman

    3.Niels D'Hondt

    4.Koen Van Laere

    5.Filip Scholliers

    6.Steven Van Houte 7.Robby Van Raemdonck 8.Franky Boel 9.Jonas Pfaff 10.Filip Van Goethem 11.Alain Calle 12.Manu Rabaey 13.Jeroen Colman 14.Nico Verhelst 15.Toby Wauters 16.Peter Van Goethem 17.Eelco Smet 18.Steven Blommaert 19.Davy Van Roeyen 20.Greg Van De Vijver

    30-05-2011 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2011

    vwf.JPG







    Zondag 29 Mei - LIEDEKERKE (1770) -
    PK Brabant


    A-reeks
    1 Danny SAELENS
    2 Andy Annendijck
    3 Jarno Verhofstadt
    4 Andy De Backer
    5 David Motte
    6 Peter Van Damme
    7 Tom De Beer (Moerzeke)
    8 Kevin Van Den Cruijce
    9 Andy Van Eesbeek
    10 Gino De Vos

    VWF 29-5-11-liedekerke 118.jpg
                  Winnaar Catg.A Danny Saelens.

    VWF 29-5-11-liedekerke 117.jpg
    Podium PK Catg.A met Andy Annendijck, David Motte en Kevin Van Den Cruijce.


    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Pascal Raes
    4 Steven De Hulsters
    5 Pascal De Wolf
    6 Dirk Van Capellen
    7 Stefaan Lintermans
    8 Rudy Thomas
    9 Jimmy De Paepe
    10 Michael Heymans

    VWF 29-5-11-liedekerke 122.jpg
                            Winnaar Catg.C de Oost-Vlaming Bruno Bruyere.

    VWF 29-5-11-liedekerke 120.jpg
    Podium PK Catg.C met Rudy Thomas, Michael Heymans en Stefan Verhaeghe.

    VWF 29-5-11-liedekerke 093.jpg
                   Aankomst van de eerste D voor het PK met Rudy Thomas.


    D-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Francis De Ridder
    3 Patrick Sergooris
    4 Joseph Devits
    5 Henri Hermans
    6 Dominique Turcksin
    7 Herman Proost
    8 Dirk De Meyer
    9 Alain De Norre
    10 Bart De Winter

    VWF 29-5-11-liedekerke 065.jpg
    Podium PK Catg.D met Francis De Ridder, 2de Dominique Turcksin en de
    winnaar van de wedstrijd Ronny Paridaens.

    VWF 29-5-11-liedekerke 072.jpg
    De 3de van het podium in de Catg.D Alain De Norre 
    met zijn vrouw.

               
    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Frank De Pelsmaker
    3 Hilairer Heye
    4 Harmel Van Den Bossche
    5 Louis Van Den Broeck
    6 Patrick Van Cleemput
    7 Antoine De Caboter
    8 Marc Heulens
    9 Rik Lintermans
    10 Jean Pierre Claeys

    VWF 29-5-11-liedekerke 052.jpg
    Podium PK Catg.E met Antoine De Caboter, 2de Rik Lintermans en Jean Pierre Claeys.


    F-reeks
    1 Frank LAEREMANS
    2 Jean Pierre Broothaerts
    3 Felix Luyten
    4 Freddy Vranken
    5 Noel Rogge
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Guido Cornet
    8 Jean Paul Stevens
    9 Hugo Verjans
    10 Roger Wauters

    VWF 29-5-11-liedekerke 016.jpg
    Podium PK Catg.F met Jean Pierre Broothaerts, Freddy Vranken en Guido Cornet.


    G-reeks
    1 Vik VAN DEN EYNDE
    2 Etienne vandenhouwe
    3 Andre Ceurens
    4 Julien Vyvey
    5 Theo Coudyzer
    6 Gaston Van De Plas
    7 Freddy De Blick (Beveren)
    8 Clement Saelens
    9 Francois Van De Vijver
    10 Jozef Saerens

    VWF 29-5-11-liedekerke 013.jpg
              Winnaar Catg.G ViK Van Den Eynde.

    VWF 29-5-11-liedekerke 017.jpg
             Podium PK Catg.G met Etienne Vandenhouwe en André Ceurens. 



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    30-05-2011 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/05/2011 – OREYE - PUTTE - Men Elite – 169,5 km - 03h51min

    RONDE VAN BELGIË - Aantal deelnemers:   -  4E RIT IN LIJN
    1.GREIPEL Andre - OMEGA PHARMA-LOTTO
    2.KRUOPIS Aidis -
    LANDBOUWKREDIET
    3.PAOLINI Luca - KATUSHA TEAM
    4.PETIT Adrien -
    COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE
    5.DAVIS Allan -
    PRO TEAM ASTANA
    6.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    7.VAN DIJK Stefan -
    VERANDA'S WILLEMS - ACCENT
    8.MEEUSEN Tom -
    TELENET - FIDEA
    9.VANSPEYBROUCK Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    10.PARDINI Olivier -
    WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
    23.VAN AVERMAET Greg uit Hamme -
    BMC RACING TEAM
    65.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    Eindklassement
    1. GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO
    2.
    VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM op 20”
    3. LEUKEMANS Bjorn -
    VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 36”
    4. DE WAELE Bert -
    LANDBOUWKREDIET op 1’03”
    5. LIGTHART Pim -
    VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 1’16”
    6. TERPSTRA Niki -
    QUICK STEP CYCLING TEAM op 1’19”
    7. WYNANTS Maarten -
    RABOBANK CYCLING TEAM op 1’21”
    8. VAN LEIJEN Joost -
    VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 1’29”
    9. KEUKELEIRE Jens -
    COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE op 3’12”
    10. VANTOMME Maxime -
    KATUSHA TEAM op 3’26”
    11. CORNU Dominique uit Beveren -
    TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR op 3’27”

    96. VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 41’08”


    29/05/2011 - LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 179,5 km - 03h57min

    Aantal deelnemers: 188

    1 VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2 GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 4”

    3 ODEYN Seppe - SCOTT USA CT

    4 JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 23”

    5 WYTINCK Niels - COLBA - MERCURY

    6 WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    7 SAVO Anthony - VC HAUT PAYS

    8 CRABBE Kevin - VAN EYCK SPORT

    9 GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10 VEJMELKA Daniel - LUCA TEAM BELGIUM

    18 MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’25”

    93 BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 10’02”

    29/05/11 - WALHAIN ST PAUL (BW) – Elite z.c./U23 - 114 km – 02h41min

    1.GEYSEN Kurt - OVYTA-EIJSSEN ACROG CYCLING TE

    2.GERARD Hophra - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 10”

    3.DEMOITIE Antoine - PROVINCE DE LIÈGE op 15”

    4.BURTON Jérémy - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 18”

    5.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    6.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO op 22”

    7.FAUVILLE Dimitri - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLIN

    8.JOIRET Julien - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.DECHESNE Julien - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL

    10.COMMINETTE Jean Michel - ASFRA RACING TEAM

    20.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE op 33”

     

    29/05/2011 - BOVEKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h52min

    Aantal deelnemers: 69
    1 HONOREZ Jeremy (DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME)
    2 COX Ashley (TEAM CORLEY CYCLES) op 11”
    3 DECLERCQ Thierry
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 21”
    4 VANDENBUSSCHE Steven
    (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    5 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW)
    6 VANHAECKE Thomas (GEOX FUJI TEST TEAM)
    7 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE) op 28”
    8 FONTAINE Nicolas
    (DUNKERKE)
    9 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 32”
    10 SIX Sébastien
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

     

    29/05/2011 - MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h57min

    Aantal deelnemers: 77

    1.SMEYERS Floris - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.

    4.

    5.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.ILEGEMS Ken uit - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    16.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    21.RYDACHER Mats uit Antwerpen (Den)

    24.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON WC DE RUPELSPURTERS

    26.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    29/05/2011 - OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 121

    1.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 24”

    3.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.SIDIC Michael - TEAM H&R BLOCK

    5.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    6.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.DE VREESE Vincent - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 36”

    8.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM op 38”

    9.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 41”

    10.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 51”

    28.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    29/05/2011 - RAMSEL-HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 113
    1 CHRISTIE Jason (ORBEA)
    2 KERKHOFS Mathias (WSC HAND IN HAND BAAL) op 10”
    3 TORFS Jef
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 12”
    4 DANIELS Wouter
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    5 LINTEN Tom (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL) op 30”
    6 NOOYTENS Sven
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    7 PUTTENAERS Roy (WSC HAND IN HAND BAAL) op 1’00”
    8 MEYVIS Vincent
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    9 CLAES Gert (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    10 VAN DYCK Kevin (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)

     

    29/05/2011 - SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 97,5 km - 02h18min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.CRAEGHS Maarten - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 1’07”

    3.MEINTJES Louis

    4.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.DROOGMANS THIJS - TWC De Kempen op 1’36”

    6.ENGELEN Ruben - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’09”

    7.LENNERTZ Sam - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    8.PEELAERS Jeff - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 3’42”

    9.DEPRE JONAS - UCS CRABBE PERFORMANCE

    10.RAYMAEKERS Niels - APK-QUALITY TEAM VZW

    15.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 5’14”

    30-05-2011 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/05/11 - GEROUVILLE (LX) - Amateurs en Masters – 77 km – 01h59min
    Aantal deelnemers: 150

    1 HANSEN Sébastien - US DOMONT CYCLISME

    2 PIRLOT Antoine - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI

    3 DION Raphaël - ARDENNE - GAUME

    4 DEFOSSE Sébastien - VELO CLUB DE L'ESPOIR CONDRUZIE

    5 DEVALCKENEER Sieben - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6 WIELFAERT Kristof uit Lokeren - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 17”

    7 CARNEVALI Jean-Albert - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI op 21”

    8 HILGERS Michaël - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 STEVENS Thierry - LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12 op 1’12”

    10 COLLARD Simon - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    30-05-2011 om 20:37 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!