.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/05/2011 - WAARSCHOOT (O) - Dames Elite - 92,3 km - 02h16min

    Aantal deelnemers:

    1.LAVRIJSSEN Birgit - REDSUN

    2.MACLEAN Jessie op 7”        

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’17”

    4.DE VUYST Sofie - LOTTO HONDA TEAM

    5.HOSKINS Melissa

    6.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    7.DE BAAT Kim - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8.DOM Annelies - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.VAN DOORSLAER Annelies - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    13.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

    14.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    27.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    41.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    47.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    59.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 5’45”

    65.PAELINCK Claudia uit Belsele - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO


    29/05/2011 - BOEZINGE (W) - Juniores - 90 km
    - 02h16min

    Aantal deelnemers: 50
    1 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 RICKAERT Jonas
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 GHELDOF Henry (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 CRAEYMEERSCH Brecht (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    5 DECOCK Pieter-Jan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 DERYCKE Giorgio (JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 NOPPE Christophe (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 ANECA Ciske
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    10 LOGIER Jan (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)

     

    29/05/2011 - KORTESSEM (LB) - Juniores - 89,1 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 70
    1 WILSON Jack (UCS CRABBE PERFORMANCE)
    2 SWEECK Diether (KDL CYCLINGTEAM)
    3 PANIS Maxim (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 CATAFORD Alex
    5 STEVENS Andy
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    6 VAN DEN BROEK Seppe
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 48”
    7 VALLEE Boris
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 52”
    8 VERVOORT Nick
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 59”
    9 TRIVET Simon
    10 SCHEPMANS Brecht
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’20”

     

    29/05/2011 - MOL RAUW (A) - Juniores - 85 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 59
    1 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 BOONS Ruben (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 EYSKENS Jeroen (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM) op 9”
    4 STERCKX Lowie
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 16”
    5 CRABBE Arno
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 44”
    6 VAN DE PERRE Stef
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    7 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.) op 1’02”
    8 DE RYCK Jordy
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.) op 1’59”
    9 MERTENS Tom
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 MARIEN Levi (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)

     

    29/05/2011 - TEMSE (VELLE) (O) - Juniores - 89,6 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 64
    1 DE BUYST Jasper (AVIA CYCLING TEAM)
    2 ROTTY Glenn uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    3 BENOOT Tiesj
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 TEUGELS Lennert (WK NOORD WEST BRABANT)
    6 DE BOCK Stijn uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’41”
    7 DE WAEL Aaron uit Uitbergen
    (CUBE-FINTRO CT)
    8 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 ROYEN Aurélien (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    10 TUBBAX Pieter (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    11 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    13 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    17 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 2’34”
    19 RELAES Damiaan uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    24 ROOMS Claudio uit St.Pauwels (RUDYCO CYCLING TEAM)
    25 DE RYCKE Michiel uit Haasdonk (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    29/05/2011 - WAARSCHOOT (O) - Juniores - 85,2 km - 01h58min

    Aantal deelnemers:
    1 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 VLASBLOEM Saimen (ARS ULYSSES)
    3 LEIJS JOERI (WILLEBRORD)
    4 DE KEUKELAERE Bart (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 5”
    5 VERGAERDE Otto
    (CUBE-FINTRO CT) op 21”
    6 VERMEIRE Jordy
    (K.V.C. DEINZE VZW) op 28”
    7 VENNEMAN Robin
    (CUBE-FINTRO CT) op 43”
    8 RASSCHAERT Kevin
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    9 DE MEYERE Jens
    (THOMPSON)
    10 TRIO Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    18 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 51”
    32 COUSSENS Ruben uit Appels
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 4’32”
    34 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    36 BEAUPREZ Dieter uit De Klinge (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    29/05/2011 - HULSHOUT (A) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 84,7 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    Juniores – 01h42min

    Aantal deelnemers: 36

    1 WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2 BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 12”

    3 VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    4 DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 20”

    5 LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’30”

    6 NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    7 CORTHOUT Shauni - WAC TEAM HOBOKEN
    8 VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    9 ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10 DENEEF Naika - VZW LOTTO-LADIESCYCLING 

     

    Nieuwelingen – 01h17min

    Aantal deelnemers: 26

    1 KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2 VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM op 2”

    3 DEPUERS Lynn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 13”

    4 REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT op 36”

    5 VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 41”

    6 LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’:42”

    7 DE JONG JAMIE - NED

    8 DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DELBAERE Fien - YOUNG SCHELDE CT

    29-05-2011 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/05/2011 - BOEZINGE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 29
    1 THORE Floris (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    2 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 4’30”
    3 DEBUY ANTHONY
    (CLUB ARMENTIEROIS)
    4 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    5 CLAUW John Ross
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    6 DE VINCK Sam (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 JOSEPH Thomas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    8 COOLS Gilles (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 LAMB BEN
    10 DE POORTER Maxime
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)

     

    29/05/2011 - HOELEDEN (VB) - Nieuwelingen - 58,8 km - 01h36min

    Aantal deelnemers:
    1 LA ROSE Dimitri (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    2 DELANGHE Jelle (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    3 BROOS Christophe (TWC Pijnenburg)
    4 NAGELS Maarten (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    5 FONTAINE Emilien (YOUNG TEAM BASILIO)
    6 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    7 DEBRUYNE Glenn (WK NOORD WEST BRABANT)
    8 GEERTS Bjarne (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    9 VERBIST Gilles (VZW DE DEMERSPURTERS)
    10 TOELEN Alex (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    20 VERMEIREN Gianni uit Meerdonk (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    29/05/2011 - LAARNE (O) - Nieuwelingen - 59 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 76
    1 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    5 WILLEMS Frederic (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 TONDELEIR Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    7 VAN IMPE Joachim (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 BUYSSE Jos (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    9 MARTENS Jins (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    14 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    18 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    19 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    23 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    25 DE VRIESE Jannes uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    26 WITTOUCK Dominick uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    33 PERSOON Wouter uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    37 DE OST Jarne uit Bornem (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    43 VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode (RUDYCO CYCLING TEAM)
    44 BAEYENS Nathan uit Berlare (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    29/05/2011 - MOL RAUW (A) - Nieuwelingen - 55 km - 01h19min

    Aantal deelnemers: 46
    1 BOONS Laurens (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 COOLEN Yves (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.) op 5”
    3 VERMONDEN Jonas
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 40”
    4 BERCKMANS Jens
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 COOSEMANS Michiel (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 VAN LAER Ward (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    7 MERTENS Joran (VZW IJSKLOKJE - CYCLING)
    8 VAN DEN KEYBUS Matthias (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 BILLEN Gilles (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    10 VAN GESTEL Lennert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

     

    29/05/2011 - OVERIJSE - EIZER (VB) - Nieuwelingen - 58 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 38
    1 VAN HOOYDONCK Dante (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 HEYLEN Wannes (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    3 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 PIETTE Julien (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    6 ARIMONT Charlie (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 CUYPERS Senne
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 DUPONT Kevin (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 VAN BEETHOVEN Matthias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 REYNAERTS Wim (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)

     

    29/05/2011 - SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 60,8 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 47
    1 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    2 FASSIN Raphaël (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 23”
    3 VANDIKKELEN Mathias
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 40”
    4 GEERTS Jesse
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    5 MENTEN Milan (*) (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 CUYVERS Yves (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 DE WIJNGAERT Dries (VZW DE DEMERSPURTERS)
    8 VAN UYTSEL Tomas (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 HAGELSTEENS Laurens (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 WILLEMEN Kristof (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    28 DE COCK Arne
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    32 MECHANT Benjamin uit Steken (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 4’53”

     

    29/05/2011 - STEENHUIZE-WIJNHUIZE (O) - Nieuwelingen - 58 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 65
    1 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 QUINTELIER Gianni (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    3 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    5 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 GOESSENS Cedric
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    7 DE SMET VAN DAMME Lode (THOMPSON)
    8 DE RIJCK Mathias
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    9 CARDOEN Tom (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    10 DE VILLE Jelle (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)

    29-05-2011 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Zaterdag 28/05/2011 – BERTEM - EUPEN - Men Elite – 202 km - 04h50min

    RONDE VAN BELGIË - Aantal deelnemers:   - 3E RIT IN LIJN

    1.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM

    3.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    4.DE WAELE Bert – LANDBOUWKREDIET op 7”

    5.SILIN Egor - KATUSHA TEAM op 21”

    6.VAN LEIJEN Joost - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 46”

    7.TERPSTRA Niki - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 48”

    8.JOLY Sébastien - SAUR – SOJASUN op 50”

    9.GASPAROTTO Enrico - PRO TEAM ASTANA op 53”

    10.LIGTHART Pim - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 56”

    38.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 3’10”

    118.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 21’18”


    28/05/2011 - MERKEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 87

    1 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    2 LAPIERE Ward (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    3 DECAESTEKER Frederik (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    4 COX ashley op 15”
    5 VANHAECKE Thomas
    (GEOX FUJI TEST TEAM)
    6 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 25”
    7 GODERIS Jelle
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    8 RAEYMAEKERS Jacob (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    9 VERMOOTE Geert (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    10 LIGNEEL Brian (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)

     

    28/05/2011 - WAASMUNSTER RUITER (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 97

    1 GUY SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    2 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    4 DE WAAL ROY (IST PARKHOTEL ROODING) op 5”
    5 SCHREURS LEANDER
    (WV DE IJSELSTREEK)
    6 DEMEYER Niels (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    7 COCQUYT Patrick
    (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    8 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    9 VAN DYCK Kevin
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    10 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    11 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST) op 2’00”

    12 TEN HARTOG Guy uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    14 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    15 FRANCKAERT Gregory uit Kallo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    16 VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge
    (PWC ALIPLAST) op 2’20”
    17 COOMANS Björn uit Willebroek
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 3’30”
    18 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    22 GOOSSENS Kenny uit Sinaai (PWC ALIPLAST)
    23 AURIMAS VARNA (PWC ALIPLAST)
    24 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    28 DE VYLDER Jonas uit Desteldonck
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 10’00”
    30 GADLIAUSKAS MARIUS
    (PWC ALIPLAST)

     

    28/05/2011 - ERPE-MERE (O) - U23 - 110,5 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 101
    1 VAN ASBROECK Tom (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    2 OP´T EYNDE Thomas (CT TOMACC)
    3 DEWEER Jochen (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    4 VAN ACKER Kevin (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    5 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    6 STOENCHEV VALENTIN
    (NESSEBAR)
    7 JACQUES HUBERT (ROYAL PEDALSAINT MARTIN)
    8 VANVEERDEGHEM Giel (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 DERNIES Tom (LOTTO-BODYSOL P.C.W.) op 1’50”
    10 GREMELPONT Axel
    (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    11 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM)
    28 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS) op 2’20”
    30 ONGENA Matthias uit Zele
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)

     

    28/05/2011 - GEEL (A) - U23 - 110,4 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 75
    1 CHRISTIE JASON (ORBEA)
    2 BROECKX Stig (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 2”
    3 GRENDA BEN
    (LAUNCESTON CITY) op 5”
    4 HELVEN Sander
    (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    5 KERKHOFS Mathias (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    7 VAN BYLEN Jens (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    8 PUTTENAERS Roy (WSC HAND IN HAND BAAL) op 25”
    9 MEINTJES Louis
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 COSTERMANS Randy (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    25 DURINCK Sean uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    44 D`HOLLANDER Mathias uit Zele (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)

     

    28/05/2011 - DESTELBERGEN (O) - Juniores - 88,4 km - 02h17min

    Aantal deelnemers:
    1 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 MERTENS Tom (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    3 VERMEULEN Emiel (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 5”
    4 WAELBROECK Indy
    (ASFRA RACING TEAM)
    5 PUT Timothy (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    6 TOURIANY Yannick (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    7 PERSYN Carlo (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    8 BUURON Bo-Dylan (RSC DE ZUIDWESTHOEK) op 8”
    9 VERGAERDE Otto
    (CUBE-FINTRO CT)
    10 ELPERS Elroy (THOMPSON)
    21 ROOMS Claudio uit St.Pauwels (RUDYCO CYCLING TEAM)
    22 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    24 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    36 CLAUS Dieter uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM)
    42 PETROV Servaas uit Lokeren (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    84 D`HAESE Bjorn uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    28/05/2011 - OVERBOELARE (O) - Juniores - 79,8 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 74

    1 PEETERS Daniel (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    2 DE CLERCQ Ide (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 15”
    3 DE MEESTERE Martijn
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 25”
    4 RICKAERT Jonas
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 DEMULDER Jonas (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 TRIO Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 POLS Ruben (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 1’00”
    8 VEREECKE Maxim
    (CUBE-FINTRO CT)
    9 CANNIE Jeroen (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 THIERENS Sam uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    24 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    62 MAES Hannes uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 7’00”

    29-05-2011 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 28/05/2011 - SINT-MARTENS-BODEGEM (VB) - Juniores - 85 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 92
    1 BENOOT Tiesj (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 DE BUYST Jasper (AVIA CYCLING TEAM)
    3 GOOLAERTS Michael (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 ?
    5 JAUREGUI Quentin (VC LAPOMME PROVENCE)
    6 HOFSTEDE Lennard (RESTORE CYCLING)
    7 VAN WEVERENBERGH Kevin
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    8 HOFSTEDE Koen (RESTORE CYCLING)
    9 BROES Michiel (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 TRIVETT Simon (spider tech)
    27 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    53 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    28/05/2011 - KOKSIJDE (W) - Nieuwelingen – Interclub - 78 km - hmin

    Aantal deelnemers: 129
    1 VAN DER POEL Mathieu (ISOREX CT GAVERE)
    2 VANDENDRIESSCHE Din (KON BALEN BC)
    3 PLANCKAERT Edward (CT DJ MATIC KORTRIJK)
    4 VERSTREPEN Dries (KON BALEN BC)
    5 VANNEVEL Tuur (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 WARLOP Jordi
    (CT DJ MATIC KORTRIJK)
    7 BIERMANS Jenthe (KON BALEN BC)
    8 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CT GAVERE)
    9 FIGORELLI Christian
    (IMMO DEJAEGHER LOTTO)
    10 VANDERAERDEN Massimo (PRO CYCLING TEAM LIMBURG)
    66 WATERSCHOOT Django uit Temse (WAC TEAM HOBOKEN)

     

    28/05/2011 - BERTEM (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 50
    1 HERMANS Quinten (APB - CYCLING TEAM)
    2 DERUETTE THOMAS (CCI DIFFERDANGE)
    3 SCHURWANZ Yannick (-HSK TRIAS) op 44”
    4 VERBIST Gilles
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    5 WILLEMS Thimo (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    6 BOETS Ben (APB - CYCLING TEAM)
    7 PHILIPS Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 FASSIN Raphaël (UCS CRABBE PERFOMANCE VOO)
    9 CUYVERS Jurian (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    10 SOMERS Robin (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    11 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    28/05/2011 - OOSTNIEUWKERKE (W) - Nieuwelingen - 61,5 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 42
    1 DEMASURE Enzo (TIELTSE RENNERSCLUB)
    2 DESTATSBADER Roy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 DE SMAELS Cil
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 CLAEYS Stef (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 DEGREVE Florian
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 NEIRYNCK Axel (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 DECEUNINCK Guillaume (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 DEVOLDERE Thibault (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’35”
    10 BLONDEEL Simon
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 2’03”
    13 LIPPEVELD Maxim uit Sinaai
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    28/05/2011 - OVERBOELARE (O) - Nieuwelingen - 57 km - 01h36min

    Aantal deelnemers:
    1 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 TEIRLINCK Jens (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    3 PEETERS Vincent
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    4 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    5 DOBBELAERE Joachim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    6 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 40”
    7 PALM MARTIN
    (VC _ARDENNES) op 45”
    8 KLOECK Dario
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.) op 50”
    9 TIMMERMANS Niels
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO) op 1’30”
    10 PARIDAENS Jasper
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    33 THIERENS Arne uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM) op 4’00”
    34 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    35 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

      

    28/05/2011 - MOERBEKE-WAAS (O) - Mountainbike Kids - XCO

    29-05-2011 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes Aspiranten 14 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009 


    Zaterdag 28/05/2011 - BUGGENHOUT - OPDORP (O) - Aspiranten
    12 jaar – 34’59”
    1 LOUCHAERT Justine (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    2 GOOSSENAERTS Chloë
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 DHONT Glacia
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    4 VANNESTE Soetkin
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 HEYNDRICKX Laura
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)

    13 jaar – 40’16”
    1 HEYNS Joyce
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    2 PIETERAERENS Dorien
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 GOESSENS Brenda (ISOREX CYCLING TEAM)
    op 3’07”

    14 jaar

    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    2 BOONS Yenthe (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    3 CORYN Louise
    (ARDILLES CYCLING TEAM)

    12 jaar – 34’59”
    1 LOUCHAERT Justine (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    2 CASSAERT Loran
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 VERDONCK Loeka
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    4 GOOSSENAERTS Chloë
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    5 FIVE Trystan
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    12 CAETHOVEN Kenneth
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    18 VAN DE PUTTE Borre
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 VAN GOETHEM Fabio
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    25 STUER Kwinten (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    op 49”
    31 VAN HAUTE Jens
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    op 3’07”

    13 jaar reeks A – 40’16”
    1 DRIESEN Yarne
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    2 NEVENS Tibo (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    op 1’54”
    3 MILLIAU Vince
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    4 HEYNS Joyce
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    5 PIETERAERENS Dorien
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    9 VAN PETEGHEM Trifonius
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 VAN GOETHEM Darryl (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    op 2’37”
    23 DE VOS Wouter
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    13 jaar Reeks B – 42’38”
    1 LORIES Quinten (ASFRA RACING TEAM)

    2 TIMMERMANS Tim (THOMPSON)
    3 DELAET Robbe
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    4 DAELEMANS Dario (WK NOORD WEST BRABANT)

    5 VAN DE WILLE Nick
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    10 VERMEULEN Entse
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    11 APERS Ruben uit Vrasene
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    14 jaar Reeks A – 58’16”
    1 ISERBYT Eli (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)

    2 HOUTTEMAN Nico (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    3 BLANCKE Vincent (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 STOCKX Vital (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    5 DE GROOTE Arne (K.V.C. DEINZE VZW)
    11 DRUYTS Lenny uit Wilrijk (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    13 BOONS Yenthe (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    18 THIBAUT Lennert (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    19 WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    20 VERCAUTEREN Toon uit Sinaai (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    22 D`HAESE Mathias
    (RUDYCO CYCLING TEAM)

    14 jaar Reeks B – 56’48”
    1 BOLLÉ Maxim (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)

    2 GOEMAERE Senne (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 PIETERS Justin
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 DHONDT Zoran
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 LEYMAN Célestin
    (ASFRA RACING TEAM)
    8 DE WITTE Sven uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    9 ROELANTS Jens (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    op 1’11”
    15 MARIN Glenn uit Beveren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 DE KEVER Gerben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    op 3’07”
    28 VERHOEVEN Nicolas
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    29-05-2011 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/05/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    voer sleutelwoorden in
    Zaterdag 28 Mei - MALDEREN (1840)
    + BK NMBS


    A-reeks
    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)
    2 Kristof Muys
    3 Bart De Schepper
    4 Danny Saelens
    5 Steven Tuytschaever
    6 Philippe Delisse
    7 Jimmy De Bruyn
    8 Filip De Wijngaert
    9 Wim Van Verre
    10 Kevin Selleslagh
    VWF 28-5-11-malderen 170.jpg
    De burgemeester kwam de eerste drie van de Catg.A proficiat  wensen.
    Winnaar Catg.A Kevin Van Raemdonck.

    C-reeks
    1 Jerry DE REUSE
    2 Bruno Bruyere
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Rudy Thomas
    5 Patrick Bogaerts
    6 Benny Dupont
    7 Steven De Hulsters
    8 John De Croock
    9 Stefan Verhaeghe
    10 Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde)

    VWF 28-5-11-malderen 166.jpg
                                                 Podium Catg.C

    D-reeks

    1 Herman PROOST
    2 Willy Van Herreweghe
    3 Danny De Backer
    4 Eddy Mertens
    5 Kris Thomas
    6 Patrick Jacobs
    7 Marc Schellemans
    8 Kristof Heyvaert
    9 Luc D'Hooghe
    10 Jan Moreels

    VWF 28-5-11-malderen 105.jpg
                                                   Podium Catg.D
    VWF 28-5-11-malderen 019.jpg
                                                    Start Catg.D

    E-reeks
    1 Johny VAN HOLEN
    2 Andre Praet
    3 Benny D'Haese
    4 Luc Van Mol
    5 Jose Hoebeke
    6 Jos Maes
    7 Andre Bultinck
    8 Patrick Van De Broeke
    9 Dany Polfliet
    10 Roland Mersseman

    VWF 28-5-11-malderen 104.jpg
                                                     Podium Catg.E

    VWF 28-5-11-malderen 029.jpg 

                                                            Start Catg.E

    F-reeks

    1 Marc VERVONDEL
    2 Jean-Pierre Broothaerts
    3 Jozef De Wever
    4 Felix Luyten
    5 Jan Van Hove
    6 Charly Vanderhulst
    7 Jose De Clercq
    8 Hugo Verjans
    9 Jozef Van Isterdael
    10 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    VWF 28-5-11-malderen 016.jpg 

                                                     Podium Catg.F

    G-reeks
    1 Vic VAN DEN EYNDE
    2 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3 Roger Van Den Eede
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Francois Van De Vijver
    8 Jozef Saerens
    9 Andre Van Asbroeck
    10 Gaston Van De Plas

    VWF 28-5-11-malderen 018.jpg 

               Winnaar Catg.G Vic Van Den Eynde en 3de Roger Van Den Eede.

    VWF 28-5-11-malderen 010.jpg 

                                                      Spurt Catg.G

     


    Proficiat aan DIRK MATHYS met het behalen van de Belgische Titel bij de NMBS !!!

    Mathijs Dirk kop 2011.jpg
    Belgisch Kampioenschap NMBS
    VWF 28-5-11-malderen 190.jpg

    Jeremy Devaux  bij  de -35 jaar.

    Paul Fierens  bij de reeks  van 35 tot 46 jaar.

    Dirk Mathys (Gentbrugge) reeks meer dan 46 jaar.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    29-05-2011 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/05/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 28/05 – BRASSCHAAT


    Cat.A/B
    1 David Van Pelt

    2 Peter Enckels

    3 Dries Echelpoels

    4 Jelle Lambrechts

    5 Wim Kriekemans

    6 Gert Vangenechten 7 Tom haest 8 Tom De Meyer 9 Wouter Covents 10 Nico Thys 11 Rik De Vree (B) 12 Gunther Cuylits 13 Stijn Rombouts 14 Erik Wellens 15 Peter Behiels

    Cat.C
    1 Luc Raeymaekers

    2 Patrick Verdonck

    3 Jan Van Den Brande

    4 Marc De Cock

    5 Andre Aertgeerts

    6 Benny Van Gansen 7 Peter Roelands 8 Bruno Brabants 9 Jef Van Calster 10 Danny Van Hoof

    Cat.D
    1 Marc Heulens

    2 Etienne Peeters

    3 Staf Lievens

    4 Ronny Smolders

    5 Charles Vandenkerkhoven

    6 John Van Rijsbergen

    Cat.E
    1 Georges Vonckx

    2 Marc Dams

    3 Willy Van Herck

    4 Ludo De Bakker

    5 Luc Vanwezenbeeck

    6 Frans Bastiaens 7 Andre Peeters

    29-05-2011 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/05/2011 - BOORTMEERBEEK (VB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    29/05/2011 - HERENTHOUT (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    29/05/2011 - KROMBEKE (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    29/05/2011 - SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    29/05/2011 - SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    29/05/2011 - DESSEL (A) - BMX - Topcompetitie

    29/05/2011 - MOERBEKE-WAAS (O) - Mountainbike Provinciaal - XCO

    29/05/2011 - ANTWERPEN (A) - Mountainbike Regionaal - Short Race

    29-05-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    28-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/05/2011
    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg      Heyndrickx Wim KOP 2011.jpg
          Franky Van Oyen               Wim Heyndrickx

    Zaterdag 28 Mei – ERTVELDE RIEME (9940)

    Categorie A/B: (30 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Renaat Demeter (Lochristi B2)

    3.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    4.Nico Verwee (B3)

    5.Dries De Smet (A2)

    6.Kristof De Baets (A3) 7.Steven Landuyt (B4) 8.Maarten De Muynck (A4) 9.Peter De Corte (B5) 10.Lars Maes (B6) 11.Kurt Pauwels (B7) 12.Mikey Van Kruiningen (A5) 13.Gino Van Broeck (Belsele A6) 14.Rudy Bonne (B8) 15.Mike Van Ryssel (A7) 16.Koen Van Parijs (B9) 17.Alex Goossens (Vrasene B10) 18.Jimmy Pomberere (B11) 19.Tim Dekeyser (A8) 20.Peter Dhaene (B12) 21.Jan Reubens (A9) 22.Gino Hoskens (Beveren B13) 23.Frederic Stevens (B14) 24.Dennis Nevejans (A10) 25.Bjorn Smet (A11) 26.Bjorn De Vriese (A12) 27.Wesley De Rocker (A13) 28.Luc De Duytsche (B15) 29.Xavier Spruyt (A12) 30.Sven De Meyer (A13)

    Categorie C/D: (35 dln)

    1.Mario Lammens (Maldegem, winnaar cat. D)

    2.Peter Kerckaert (D2)

    3.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D3)

    4.WIM HEYNDRICKX (Vrasene, winnaar cat. C)

    5.Hans Verlinden (C2)

    6.Rudi Rabout (Heinkenszand C3) 7.Ko Harms (D4) 8.Philip Wittoek (D5) 9.Sven De Vlieger (C4) 10.Olivier Vaerewyck (C5) 11.Marc Goossens (D6) 12.Jimmy Cools (D7) 13.Freddy Dhooge (C6) 14.Marc Colpaert (D8) 15.Steve Ferguson (C7) 16.Benny Moens (C8) 17.Franky De Tremerie (C9) 18.Danny De Bruyne (C10) 19.Michel Bultinck (C11) 20.Fabien Hanssens (C12) 21.Danny Van Oyen (D9) 22.Wim Rombaut (C13) 23.Idesbald Nevejans (D10) 24.Giovanni Baert (Belsele C14) 25.Bert Janssens (C15) 26.Bart Rombouts (Kallo C16) 27.Geert Hebbrecht (C17) 28.Luc Wytinck (C18) 29.Frank Heren (C19) 30.Patrick Joos (D11)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Leo Mares (Beveren)

    5.Patrick Buyens 6.Frederik Blervacq 7.Hilair Heye 8.Georges Vergauwe 9.Mario Geirnaert 10.Marc Couckuyt 11.Ronald De Scheemaeker 12.Luc Joos 13.Philippe Lacquet 14.Siegfried Van Overberghe 15.Guy Verstraeten 16.Erwin Verbeke 17.Daniel Hauttekeete 18.Franky De Pauw 19.Patrick Bekaert 20.Willy De Sutter 21.William Vyncke 22.Lucas Vervenne

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    3.Jozef Deneef (F1-2)

    4.Jo Montforts (F1-3)

    5.Roland Boulard (F2-2)

    6.Noël Rogge (F2-3) 7.Pascal Cornand (F2-4) 8.Ronny Byl (F1-4) 9.Robin Van Kerschaver (F2-5) 10.José Dezegher (F2-6) 11.Jozef De Naeghel (F1-5) 12.Emmanuël De Loor (F1-6) 13.Peter Buyl (F1-7) 14.Dirk Caekebeke (F1-8) 15.Louis Moens (F2-7) 16.Patrick De Backer (F2-8) 17.Eric Pauwels (F2-9) 18.Kurt Wille (F2-10) 19.Tony Baudonck (F1-9) 20.Wim Van Den Heuvel (F1-10)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Theo Coudyzer

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Julien Vyvey

    5.Roland Van Imschoot

    6.José Demeyere 7.Ludo Opdebeek 8.Marinus Lockefeir 9.Eric De Wilde 10.Luc Cocquyt 11.Piet Achten 12.Freddy Vervenne 13.Eddy De Clercq 14.Robert Robijns 15.Willy Mous 16.David Orford 17.Leo Thyssen 18.Jacobus Beun 19.Luc De Cock 20.Jean-Paul Van Oudenhove 21.Firmin De Zutter 22.Henk Bolle 23.Roger Den Tijn 24.Eric Roels 25.Jasmien De Boeck

    Categorie G+:

    1.Gerard Devleeschauwer (Idegem)

    2.Jos Kloeck

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Clement Saelens

    5.Roger De Breuker

    6.Hervé Verstuyft 7.Jean-Pierre Heymans 8.Freddy Van Impe 9.Pierre Verberckmoes (Belsele) 10.Daniel Meirlaen 11.Bernard Matthyssens 12.Denis Keynen 13.José Devreese 14.Armand Mols 15.Luc Muys 16.Leo De Jong 17.François Brouwers 18.Christiaan Vandevoorde 19.Ferdinand Moerman 20.Huib Klip 21.Anton Van Poecke 22.Ortaire Stevens 23.Armand Kochuyt 24.Paul De Geynst 25.René Van Reeth 26.Jef Verheyen 27.Willy Vereecken 28.Joseph D'Hont 29.Noël De Muynck 30.Guus Schuller

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Daniël Nuytinck

    4.Daniël Jooris

    5.Edward Battersby

    6.Willy Voorbraeck
     

    28-05-2011 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THOMAS DE GENDT BOEKT 2DE PROFZEGE !!!

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 2°Seizoenszege bij de Profs !!!

    De Gendt Thomas KOP 2011.jpg 

    Vrijdag 20/05/2011 – CHÂTEAU-SALINS – SAINT-DIE – Elite – 168 km – 04h50min

    Aantal deelnemers: 125  - CIRCUIT DE LORRAINE – Rit 3

    1.THOMAS DE GENDT uit Beveren - VCD

    2.SIMON Julien - SAU

    3.ROLLAND Pierre - EUC

    4.ROUX Anthony - FDJ op 15”

    5.FELLINE Fabio - GEO

    6.HUPOND Thierry - SKS

    7.LIGTHART Pim - VCD

    8.MARCATO Marco - VCD

    9.ROCCHETTI Frederico - DER

    10.TRONET Steven - RLM

    28-05-2011 om 16:04 geschreven door kenny


    27-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD VWF CATG.A & C TE MELSELE VAN DONDERDAG 26/05/2011
     

    FOTO’S WEDSTRIJD VWF CATG.A & C TE MELSELE - DEN ES VAN
    DONDERDAG 26/05/2011

    VWF 26-5-11-beveren 181.JPG      VWF 26-5-11-beveren 182.JPG
            Winnaar Catg.A Kevin Van Raemdonck.                              Winnaar Catg.C Bruno Bruyere. 
    VWF 26-5-11-beveren 179.JPG
    De 3 winnaars van de dag met Bruno Bruyere, Kenny Janssens en
    Kevin Van Raemdonck.
    VWF 26-5-11-beveren 168.JPGVWF 26-5-11-beveren 169.JPG
                                                       De spurt voor de 1ste plaats in de kopgroep van 8 renners.
    VWF 26-5-11-beveren 174.JPG
                                            Peter Neels uit Kruibeke.
    VWF 26-5-11-beveren 175.JPG
                           Rudi Rabout spurt naar een 25ste plaats.
    VWF 26-5-11-beveren 139.JPG
                                      Peter Neels en Rudi Rabout.
    VWF 26-5-11-beveren 152.JPGVWF 26-5-11-beveren 145.JPG
              Kevin Van Raemdonck reed zeer sterk op 'Den Es'.                                   Hoop op Zegen renner Stijn Verbeke.
    VWF 26-5-11-beveren 136.JPG
                                        De kopgroep van 8 renners.
    VWF 26-5-11-beveren 067.JPG
    Sammy Bogaert die te Melsele als leider vertrok met in zijn wiel Kristof Wielfaert.
    VWF 26-5-11-beveren 040.JPG VWF 26-5-11-beveren 143.JPG
                                Steven Goossens in 3de positie.                                                   Sammy Bogaert hard werkend.
    VWF 26-5-11-beveren 138.JPG VWF 26-5-11-beveren 119.JPG
                        Davy Reyniers uit Kruibeke vooraan.                                                   Tom De Beer in 2de positie.
    VWF 26-5-11-beveren 012.JPG
             De renners van Hoop op Zegen met Geoffrey Van Steelandt.
    VWF 26-5-11-beveren 001.JPG VWF 26-5-11-beveren 002.JPG
                                                    Meteen bij de start een hevige regenbui en al heel wat lekke banden.
    VWF 26-5-11-beveren 107.JPG
                                 Elke viaduct was voor velen afzien.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    27-05-2011 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD TOERISTEN TE MELSELE VAN DONDERDAG 26/05/2011
    FOTO’S WEDSTRIJD TOERISTEN TE MELSELE - DEN ES VAN
    DONDERDAG 26/05/2011
     
    Janssens Kenny 2de Zege 26-5-11-beveren 177.JPG                              
                  Winnaar Kenny Janssens met dochter Julie en Jeanine.
    Janssens Kenny 2de Zege 26-5-11-beveren 153.JPG Janssens Kenny 2de Zege 26-5-11-beveren 154.JPG
                                   De spurt tussen Etienne Claus en Kenny Janssens werd beslecht in de laatste meter.
    TTC 26-5-11-beveren 041.JPG
               Kenny Janssens op kop in de kopgroep van de 6 leiders. 
    TTC 26-5-11-beveren 142.JPG
    De 6 leiders met Kenny Janssens, Koen Maris, Koen Van Laere, Jerry Janssens,
    Etienne Claus en Steven Van Houte.
    TTC 26-5-11-beveren 135.JPG   TTC 26-5-11-beveren 101.JPG
                Peter Dierks met een lekke band.                    Elke viaduct werd hard aangepakt met als gevolg dat velen de wedstrijd
                                                                                          vroegtijdig moesten verlaten.
    TTC 26-5-11-beveren 151.JPG
                            Aanval opgezet door Mario Bolssens.
    TTC 26-5-11-beveren 086.JPG
             Steven Van Houte in de aanval met Jerry Janssens in het wiel.
    TTC 26-5-11-beveren 079.JPG
    Lichte afscheiding na alweer een viaduct met Koen Maris die alweer zeer
    sterk voor de dag kwam en de nieuwe leider wordt.
    TTC 26-5-11-beveren 066.JPGTTC 26-5-11-beveren 084.JPG
                                Achteraan stond de deur wagenwijd open en was het knokken om in de wedstrijd te blijven.
    TTC 26-5-11-beveren 082.JPGTTC 26-5-11-beveren 046.JPG
    Karel Peelman met in het wiel gele trui Rikkie Matthijssens.                            Mario Bolssens in aktie op de viaduct.
    TTC 26-5-11-beveren 022.JPG
                                Dean Bolssens en Franky Boel.
    TTC 26-5-11-beveren 157.JPG
         De spurt van het peloton met Niels D'Hondt voor Rikkie Matthijssens.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    27-05-2011 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 27/05/2011 – KNOKKE-HEIST - IEPER - Men Elite – 187,8 km - 04h21min

    RONDE VAN BELGIË - Aantal deelnemers:  - 2E RIT IN LIJN

    1.Aidis Kruopis (Lanndbouwkrediet)
    2.Stefan Van Dijk (Veranda's Willem's)
    3.Pim Ligthart (Vacansoleil)
    4.Allan Davis (Astana)
    5.Pieter Ghyllebert (An Post)
    6.Maxime Vantomme (Katusha)
    7.Tom Boonen (Quick Step)
    8.Tom Meeusen
    (Telenet-Fidea)
    9.Rafaa Chitoui (Acqua&Sapone)
    10.Maarten Wynants (Rabobank)

    27-05-2011 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/05/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    voer sleutelwoorden in VWF 26-5-11-beveren 179.JPG

    Donderdag 26 Mei - Melsele – DEN ES - 3de rit Waaslandtrofee

    Uitslag Catg.A/C - 88 deelnemers

    1.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2.Jarno Verhofstadt
    3.Kristof Muys

    4.Thierry Declercq

    5.Kevin Van Den Cruijce

    6.Stijn Verbeke

    7.Christophe Adams

    8.Steven Thijs

    9.Peter Maes (Bornem)

    10.Lorenzo Arena

    11.Bruno Bruyere - Catg.C

    12.Dave De Swert

    13.Geoffrey Van Steelandt (Haasdonk)

    14.Andy Bonnaerens (Zele)

    15.Steven De Coster

    16.Sammy Bogaert (Kalmthout)

    17.Peter Behiels

    18.Peter Neels (Kruibeke)

    19.Steven Goossens (St.Niklaas)

    20.Gunther Hanssens
    VWF 26-5-11-beveren 181.JPG    VWF 26-5-11-beveren 168.JPG
                         Kevin Van Raemdonck                                   Kevin Van Raemdonck voor Jarno Verhofstadt en Kristof Muys.
    VWF 26-5-11-beveren 169.JPG
    Jarno Verhofstadt 2de, Kristof Muys 3de, Thierry Declercq 4de,
    Kevin Van Den Cruijce 5de en Stijn Verbeke 6de.
    VWF 26-5-11-beveren 175.JPG
    VWF 26-5-11-beveren 174.JPG
                         Peter Neels uit Kruibeke eindigde op plaats 18.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    27-05-2011 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 5 TTC RONDE 2011 - DONDERDAG 26/05/2011 TE BEVEREN
    TTC Ronde 2011 Banner.jpg

    RIT 5 TTC RONDE 2011 - Donderdag 26/05/2011 - Melsele 'Den Es'

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg   Janssens Kenny 2de Zege 26-5-11-beveren 177.JPG 

    Uitslag - 56 deelnemers - 36 viaducten op 'Den Es' 
    1.KENNY JANSSENS uit Melsele
    2.Etienne Claus
    3.Steven Van Houte
    4.Koen Van Laere
    5.Jerry Janssens
    6.Koen Maris
    7.Niels D'Hondt  (> 1 min winnaar pelotonspurt)
    8.Rikkie Matthijssens
    9.Dave Van Roeyen
    10.Karel Peelman
    11.Peter Van Goethem 12.Lieven Van De Perre 13.Lieven De Breucker 14.Dirk Bryssinckx 15.Marco De Dobbelaer 16.Peter Dierks 17.Kurt Van Raemdonck 18.Franky Boel 19.Giovanni Van Drom 20.Mario Bolssens 21.Filip Van Coninckxloey 22.Jonathan Van Kerchove 23.Sammy Cappaert 24.Alain Calle 25.Jeroen Pieters 26.Jan Vlegels 27.Tom Frederickx
    Janssens Kenny 2de Zege 26-05-2011 IMGP0657.jpg
      Bruno Bruyere (Catg.C), Kenny Janssens en Kevin Van Raemdonck (Catg.A)
    Janssens Kenny 2de Zege 26-05-2011 IMGP0656.jpg
    Janssens Kenny 2de Zege 26-5-11-beveren 153.JPG
         De spurt om de 1ste plaats tussen Etienne Claus en Kenny Janssens.
    Janssens Kenny 2de Zege 26-5-11-beveren 154.JPG


    Extra Foto's: Hugo en Jeanine
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    27-05-2011 om 22:33 geschreven door kenny


    26-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 26/05/2011 – LOCHRISTI – KNOKKE-HEIST - Men Elite – 162,5 km - 03h38min

    RONDE VAN BELGIË - Aantal deelnemers:  - 1E RIT IN LIJN

    1.André Greipel (Dui) 

    2.Kenny van Hummel (Ned)

    3.Maxime Vantomme

    4.Tom Boonen

    5.Nikolaj Troesov (Rus)

    6.Pim Lighthart (Ned)

    7.Allan Davis (Aus)

    8.Maarten Wynants

    9.Michael Van Staeyen uit Schoten

    10.Aidis Kruopis (Lit)

    26-05-2011 om 15:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THEO DAVID ZWAAR TEN VAL GEKOMEN OP TRAINING !!!

    Theo David zwaar ten val gekomen op training in de omgeving van Hulst !!!

    David Theo KOP 2010.jpg 

    Theo David (vader van Nick) de veldrijder uit Kruibeke is op training met  een groep renners zwaar ten val gekomen en dat tussen Hulst en Terneuzen in Nederland. Zijn linkerelleboog is verbrijzeld en tal van pezen afgescheurd, er zijn ongeveer 13 bouten en 2 platen geplaatst in zijn arm. Theo en Nick zijn beiden zelfstandige dakwerkers en dus zit Theo nu voor een tijdje thuis om te revalideren en de pijn te verbijten.

     

    Wij wensen hem een spoedig herstel toe !!!


    Bron: Rita Thienpondt

    26-05-2011 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    Woensdag 25/05/2011 – BUGGENHOUT – BUGGENHOUT - Men Elite – Tijdrit – 5,6 km

    RONDE VAN BELGIË - Aantal deelnemers:

    1.WESTRA Lieuwe - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM in 6’36”

    2.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO

    3.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    4.LANGEVELD Sebastian - RABOBANK CYCLING TEAM

    5.WYNANTS Maarten - RABOBANK CYCLING TEAM

    6.DEBUSSCHERE Jens - OMEGA PHARMA-LOTTO

    7.LEMOINE Cyril - SAUR - SOJASUN

    8.BOONEN Tom - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    9.GREIPEL André - OMEGA PHARMA-LOTTO

    10.KEUKELEIRE Jens - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE

    38.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM

    146.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    25/05/2011 - HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    12 JAAR PK

    Aantal deelnemers: 11

    1.HILLEN Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.DE MEYER Jarne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.WUYTS Siebe - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.VAN DER EYCKEN Brent - WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VRACHTEN Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    13 JAAR PK

    Aantal deelnemers: 10

    1.DRIESEN Yarne - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN ENDE Wouter - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.DELBAEN Michael - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.GERINCKX Joni - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    14 JAAR PK

    Aantal deelnemers: 16

    1.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG GENK

    2.NOYENS Daan - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3.JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT

    4.DE WEERDT Dries - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.DAMEN Marnicq - WSC HAND IN HAND BAAL

     

    12 JAAR MEISJES

    Aantal deelnemers:

    1.ROTMAN Lotte - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.GOOSSENAERTS Chloë - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    13 JAAR MEISJES

    Aantal deelnemers:

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    14 JAAR MEISJES

    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    26-05-2011 om 11:59 geschreven door kenny


    24-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Aspiranten & Nieuwelingen & Junioren


    Aspiranten
    Zaterdag 21 Mei – Volkegem

    12 jaar - 40 deelnemers

    Van Houte Gerben – 3de

    WAC Waasland DSC07454.JPG 

    13 jaar - 51 deelnemers

    Commissaris Lucas – 5de

    Apers Ruben – 25ste

    Tielemans Jenthe – 20ste

    Vaerewijck Bram – 50ste

     

    14 jaar Reeks A - 34 deelnemers

    Van Tilborgh Brent – 7de

    Van Bragt Daan – 10de

     

    14 jaar Reeks B - 40 deelnemers

    Verheyen Nick – 13de

    Vercauteren toon – 25ste

     

    Zondag 22 Mei - Appelterre

    13 jaar - 24 deelnemers

    Milliau Vince – 24ste

     

    Zondag 22 Mei - Hulsthout

    12 jaar - 27 deelnemers

    Scoponi Dante – 1ste  Proficiat !!!

    Broeckx Jens – 8ste

    Michielsen-Stevens Sarah – 13de

    Baert Ajax – 15de

    Smits Rune – 22ste

    Smits June – 25ste

     

    13 jaar - 49 deelnemers

    Van Steensel Mats – 7de

    Steynen Reno – 13de

    Van Staeyen Maarten – 28ste

    Deckers Jules – 34ste

    Verbraak Lennert – 35ste

     

    14 jaar - 52 deelnemers

    Van den Broeck Jordi – 18de

    Hofkens Maikel – 19de

    Miechielsen-stevens Brent – 20ste

    Matheysen Arno – 45ste

     

    12 jaar - Meisjes

    Miechielsen-Stevens Sarah – 1ste  Proficiat !!!

     

    Nieuwelingen

    Zaterdag 21 Mei – De Haan

    Waterschoot Django – 24ste

    De Ost jarne – 35ste

    Verscheuren Steve – 38ste

    Leeman Emmanuel – 46ste

    Deckers Cisse – 50ste

    Van Cauteren Jonas – 65ste

    Baert Atlas – 70ste

    Van Oosthuyse Axel – 72ste

     

    Zaterdag 21 Mei hadden maar liefst 8 Wacers de verplaatsing naar De Haan aan zee gemaakt voor de Nieuwelingen wedstrijd. Hierbij 7 renners uit het Waasland en 1 uit Antwerpen. De mama’s hadden voor het eten gezorgd zodat de jonge rennertjes zich volledig konden focussen op de wedstrijd. Alle WAC renners stonden vooraan geposteerd en na de start was het meteen koers. Na 7 ronden begon de wedstrijd echt los te barsten, Cisse Deckers kwam ten val en kreeg de kloof niet meer dicht. Op dat moment zaten nog 4 renners van WAC in koers. In de wedstrijd zelf zaten ze reeds met 4 renners voorop en dat bleek meteen de goede ontsnapping. Voor Django Waterschoot werd het achtervolgen na een valpartij maar kreeg toch aansluiting met het peloton. Zowel Jarne De Ost als Django Waterschoot probeerde nog een late uitval maar beiden werden gecounterd zodat ze zich tevreden moesten stellen met een plaatsje in het peloton. Toch alweer een dikke proficiat voor deze jonge renners want ook Steve Verschueren (1ste wedstrijd) reed meteen uit.

    WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 2 006 (2).JPG  WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 076.jpg
    WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 069.jpg WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 063.jpg
    WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 052.jpg WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 051.jpg
    WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 049.jpg WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 047.jpg
    WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 037.jpg WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 041.jpg
    WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 067.jpg WAC Waasland 2011 De Haan - Vosseslag 025.jpg

    Zondag 22 Mei - Wolvertem

    Van Hooydonck Nathan – 5de

    Van Hasselt Lennert – 49ste

    Vercauteren Stef – 58ste

    Van de Plas Jelle – 74ste

     

    Juniores

    Zaterdag 21 Mei – Waasmunster – 122 deelnemers

    Van NImmen Jasper – 45ste

    Michielsen Kurt – 75ste

    Huybrecht Michael - 7 ronden

     

    Matthijs drumont en Frederik liggen allebei in de lappenmand en dus wensen wij hen veel beterschap.

     

    Zaterdag 17 september Eetfestijn Wac Team Waas !!!

     

     

    Tekst: Nancy Cappelle

    Foto’s: Ludo en Steven

    Bewerking foto’s en tekst: Kenny Janssens

    24-05-2011 om 19:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF IDDERGEM 22/05/2011
    CATG. A



    CATG. C



    CATG. D




    Filmopnames : Chris Van Der Straeten

    24-05-2011 om 19:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD VWF CATG.A & B TE BEVEREN VAN DONDERDAG 19/05/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD VWF CATG.A & C TE BEVEREN VAN
    DONDERDAG 19/05/2011

    Beveren 19-05-2011 PMA_4810.JPG 
       Winnaar Catg.C Bart Van Den Wijngaerd en winnaar Catg.A Tom Hermans. 
    Beveren 19-05-2011 PMA_4750.JPG
    De spurt gewonnen door Bart Van Den Wijgaerd voor Tom Hermans en
    Sammy Bogaert.               
    Beveren 19-05-2011 PMA_4678.JPG               Beveren 19-05-2011 PMA_4583.JPG
                                 Frank Geets                                                                   Frank Geets en Franky Weemaes
    Beveren 19-05-2011 PMA_4518.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4520.JPG
                   Franky Weemaes uit Melsele.                                                               Tom De Beer uit Moerzeke.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4502.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4516.JPG
             Peter Neels uit Kruibeke in 2de positie.                          Dirk De Pauw uit Beveren met in zijn wiel Franky Weemaes.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4604.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4459.JPG
                 Stefan Adriaenssens uit Burcht.                                                                  Jonas Pfaff uit Beveren.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4450.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4445.JPG
                    Kristof Wielfaert uit Lokeren.                                  Benny Van Buynder uit Bornem en Davy Reyniers uit Kruibeke.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4429.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4443.JPG
              Frank Van Hoeymissen uit Rupelmonde.                                          Links Jurgen Goossens uit Kieldrecht.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4440.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4448.JPG
                                                                                             Rechts Steven Heirman uit Hamme en links Dirk Mathys uit Gentbrugge.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4499.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4436.JPG
    In 2de positie Geoffrey Van Steelandt uit Haasdonk.                                      Franky Weemaes in 2de positie.



    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    24-05-2011 om 19:22 geschreven door kenny


    23-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD TOERISTEN TE BEVEREN VAN DONDERDAG 19/05/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD TOERISTEN TE BEVEREN VAN
    DONDERDAG 19/05/2011

    Beveren 19-05-2011 PMA_4789.JPG 
                                   Winnaar Peter Dierks met Jeanine.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4725.JPG
    De spurt tussen de 3 koplopers werd gewonnen door Peter Dierks voor
    Lieven Van De Perre en Koen Maris.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4734.JPG
                       De pelotonspurt gewonnen door Rikkie Matthijssens.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4537.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4483.JPG
                     Kenny Janssens uit Melsele.                                Rechts Davy Marin uit Beveren met in zijn wiel Mario Bolssens en
                                                                                                  Kurt Heymans.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4471.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4424.JPG
                     Steven Van Houte uit Vrasene.                                                         Patrick Bolssens uit Kieldrecht.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4406.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4397.JPG
                     Koen Van Laere uit Beveren.                          Lieven Van De Perre uit De Klinge met in zijn wiel Rikkie Matthijssens.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4414.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4409.JPG
          Dean Bolssens en Franky Boel uit Temse.                Peter Van Goethem uit Nieuwkerken en Etienne Claus uit Waasmunster.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4416.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4417.JPG
                    Franky De Fijn uit St.Niklaas.                                                                            Eelco Smet
    Beveren 19-05-2011 PMA_4491.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4495.JPG
                     Jan Vlegels uit Kieldrecht.                                                                  Theo Van Havermaet
    Beveren 19-05-2011 PMA_4401.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4400.JPG
                             Kenny Janssens                                  Filip Thoen uit Stekene met in zijn wiel Kenny Janssens en Mario Bolssens.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4425.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4482.JPG
                Onze fotografe Rita Thienpondt.                         Kurt Van Reamdonck uit Beveren met rechts Peter Dierks uit Bornem en
                                                                                            links Joris Meersman uit Kruibeke.
    Beveren 19-05-2011 PMA_4540.JPG Beveren 19-05-2011 PMA_4638.JPG


    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    23-05-2011 om 20:49 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!