Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Zondag 24/04/2011 - LUIK-BASTENAKEN-LUIK - Elite UCI - 255,5 km - 06h13min
Aantal deelnemers:
1.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA - LOTTO
2.SCHLECK Frank - TEAM LEOPARD-TREK
3.SCHLECK Andy - TEAM LEOPARD-TREK
4.KREUZIGER Roman - PRO TEAM ASTANA op 24"
5.URAN Rigoberto - SKY PROCYCLING
6.SORENSEN Chris - SAXO BANK SUNGARD
7.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM op 27"
8.NIBALI Vincenzo - LIQUIGAS-CANNONDALE op 29"
9.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL-DCM op 39"
10.SANCHEZ Samuel - EUSKALTEL - EUSKADI
11.KOLOBNEV Alexandr - KATUSHA TEAM op 43"
12.GERRANS Simon - SKY PROCYCLING
13.MARTENS Paul - RABOBANK CYCLING TEAM
14.ANTON Igor - EUSKALTEL - EUSKADI
15.FREIRE Oscar - RABOBANK CYCLING TEAM
16.CUNEGO Damiano - LAMPRE - ISD
17.VANENDERT Jelle - OMEGA PHARMA LOTTO op 47"
18.VAN GARDEREN Tejay - HTC HIGHROAD op 53"
19.VANDEWALLE Kristof - QUICK STEP CYCLING TEAM op 57"
20.PINEAU Jérôme - QUICK STEP CYCLING TEAM op 58"
101.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL-DCM op 1129"
115.DE GREEF Francis uit Puurs - OMEGA PHARMA LOTTO op 1514"
24/04/2011 - ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 162,7 km - 03h50min
Aantal deelnemers:
1.VANDAELE Angelo - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
2.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 5"
3.BOUVRY Dieter - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 17"
4.DECLERCQ Tim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 19"
5.VENS Quincy - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 28"
6.DEVOLDERE Niki - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
7.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 48"
8.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
9.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL
10.HORN Peter - GEOX FUJI TEST TEAM
15.DIELEMAN Michiel - WIELERTEAM WAASLAND VZW
62.VAN DER STOCK Dieter - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 307"
68.MARTENS Valentijn - WIELERTEAM WAASLAND VZW
24/04/2011 - AFFLIGEM (VB) Interclub - Elite z.c./U23 - 159 km - hmin
Aantal deelnemers:
1.Dupont Timothy - Jong Vlaanderen Bauwknecht Jartazi Lotto
2.Depoorter Dries - Ovyta Eyssen Acrog CT
3.Paajanen Paavo - Geox Fuji Test Team
4.Steels Stijn uit Westerlo - Jong Vlaanderen Bauwknecht Jartazi Lotto
5.Nevens Sven - Royal Cureghem Sportief
6.Van Goidsenhoven Kurt - Van Goethem Prorace CT
7.De Marez Ruben - Douchy Thalassa CT
8.Broeders Garrit - Jong Vlaanderen Bauwknecht Jartazi Lotto
9.Dernies Tom - Lotto Bodysol PCW
11.Roosen Jorg - ILLI BIKES CT 17.Wielandt Sven uit Beveren - ASB Parein Rogelli CT
42.Pieters Andres uit Grembergen - Keukens Redant CT
47.Vansteenberghen Jori uit De Klinge - Profel-Bofrost-Prorace CT
66.Ilegems Ken uit Hemiksem - Illi Bikes CT
67.Coomans Björn uit Willebroek - Profel-Bofrost-Prorace CT
78.Penne Frederik - ASB Parein Rogelli CT
24/04/2011 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 111,8 km - 02h41min
Aantal deelnemers:
1 OERLEMANS Tom (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) 2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) 3 CRIEL Tom (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) 4 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) 5 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 10" 6 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) 7 BRACKE Tony (JOHN SAEY CYCLING TEAM) 8 VANDEN BAK Laurent (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 50" 9 VAN LERBERGHE Bert (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 10 DE DECKER Bjorn (VAN GOETHEM/PRORACE CT) 60 POELMAN Laurens uit Kalken (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 210"
24/04/2011 - MOLENSTEDE (VB) - Elite z.c./U23 - hmin
Aantal deelnemers:
24/04/2011 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h36min
Aantal deelnemers: 56
1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST
2.VINGERLING MICHAEL - AVIA CYCLING TEAM op 3"
3.VAN GASTEL Brecht - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 9"
4.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 14"
5.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 21"
6.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 34"
7.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 40"
8.PERSOON Joeri uit Stekene - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 46"
9.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 50"
10.COSTERMANS Randy - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
11.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE
12.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
13.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST
14.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST op 100"
15.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 110"
16.VERBEKE Stijn uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN op 134"
17.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE op 148"
18.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST
19.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST
21.LAUREYS Simon uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW
23.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
26.BAEYENS Bart uit Overmere - VAN GOETHEM/PRORACE CT
28.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST
31.VAN BROECK Gino uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
32.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW
34.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - WC DON FREDO
35.JOOS Luc uit Sinaai - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
37.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW
39.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW
24/04/2011 - IMDE - WOLVERTEM (VB) - U23 - 112 km - 02h31min
Aantal deelnemers 56 1 GRENDA BEN (ROCK WERCHTER) 2 VAN DER AERSCHOT Steven (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM) 3 VAN GEYT Koen (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) 4 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) 5 KOUWENBERGH Bryan (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) 6 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) 7 DE BLOCK Nick (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM) 8 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM) 9 BUEKEN Joeri (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 10 CLAEYS Timothy (ISOREX CYCLING TEAM) 16 DURINCK Sean uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW) 17 MEERSMANS Jens uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
|