.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2011

    vwf.JPG







    Zondag 1 Mei - OUDEGEM (9200)


    A-reeks

    1 Kevin Vleurinck 
    2 Jurgen Diependaele 
    3 Steven de Maeseneer 
    4 Michel Vereecken 
    5 Jarno Verhofstadt 
    6 Frank Vagenende 
    7 Steven Tuytschaever 
    8 Tom Hermans 
    9 Christophe Vanneste 
    10 Raf Van Den Bossche 
    VWF 1-5-11-oudegem 172.jpg
                  Winnaar Catg.C Frank Geets en winnaar Catg.A Kevin Vleurick.
    VWF 1-5-11-oudegem 154.jpg
                                                 Aankomst Catg.A 
    VWF 1-5-11-oudegem 181.jpg
    Het vrouwtje en de kleine waren zeer tevreden met de eerste plaats van Kevin.  
    VWF 1-5-11-oudegem 157.jpg

    De spurt voor de 7de met Steven Tuytschaever-Tom Hermans-Christophe Vanneste-
    Raf Van Den Bossche en als 11de Benny Van Buynder. 


    C-reeks
    1 Frank Geets 
    2 Bruno Bruyere 
    3 Emmanuel Hiel 
    4 Arie De Moor 
    5 Philip Lampaert 
    6 Jimmy De Paepe 
    7 Ronny Van Der Vurst 
    8 Rudi Vingerhoets 
    9 Marc Tabourdon 
    10 Dirk De Schrijver 
    VWF 1-5-11-oudegem 142.jpg
          Aankomst van de Catg.C, de kopgroep van zes spurt voor de 1ste plaats. 
    VWF 1-5-11-oudegem 149.jpg
                                Aankomst van Giovanni Baert. (29ste)  

    D-reeks
    1 Danny De Backer 
    2 Herman Proost 
    3 Dirk Van Hove 
    4 Henri Hermans 
    5 Didier Turcksin 
    6 Peter Vos 
    7 Patrick Jacobs 
    8 Luc Kinnaer 
    9 Philip Wittock 
    10 Francis De Ridder 
    VWF 1-5-11-oudegem 098.jpg
                                  Winnaar Catg.D Danny De Backer. 
               
    E -reeks 
    1 Wim De Waal 
    2 Patrick Van Renterghem 
    3 Jose Hoebeke 
    4 Luc Van Mol 
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Johny Van Holen 
    7 Jozef Claessens 
    8 Siegfried Van Overberghen 
    9 Fred De Feyter 
    10 Andre Praet 
    VWF 1-5-11-oudegem 101.jpg
             Winnaar Catg.E Wim De Waal.


    F-reeks

    1 Jos Staes 
    2 Felix Luyten 
    3 Florend Deleersnijder 
    4 Lucas Vangoidsenhoven
    5 Jan Van Hove 
    6 Marc Vervondel 
    7 Freddy Vranken 
    8 Jean Pierre Broothaerts 
    9 Roland Hellebaut 
    10 Ray Palin 
    VWF 1-5-11-oudegem 047.jpg
            Winnaar Catg.F Jos Staes en winnaar Catg.G Etienne Vandenhouwe. 


    G-reeks

    1 Etienne Vandenhouwe 
    2 Willy Roels 
    3 Werner Dullaert (St.Gillis)
    4 Andre Ceurens 
    5 Kees Sebrechts 
    6 Julien Vyvey 
    7 Jef Dhondt 
    8 Freddy De Blick (Beveren)
    9 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    10 Gilbert Vandenheuvel 

    VWF 1-5-11-oudegem 042.jpg
    De spurt  voor de 2de plaats in de Catg.G met Willy Roels-Werner Dullaert-
    André Ceurens-Kees Seebrechts enz…



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    01-05-2011 om 23:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Aspiranten te Temse

     

    Aspiranten koers in Temse met maar liefst 26 Wac-rennners op de deelnemerslijst en dat ze de WAC gezien hebben dat heeft iedereen die er was met zijn eigen ogen kunnen zien. Zelfs de nieuwelingen en juniores waren aanwezig om de renners een hart onder de riem te steken, ook Mon de man van de volgwagen stond met de clubauto op een goede plaats, zodat de WAC-renners een centraal verzamelpunt hadden.

    Steeds in de voorste gelederen was het WAC-Team sterk aanwezig. Zelfs renners die voor de eerste maal aan de start kwamen deden het voortreffelijk. Allen reden ze de ziel uit hun lijf om in de eerste wedstrijd van het seizoen te laten zien dat ze deze winter niet hadden stilgezeten. Dat heel deze voorbereiding nodig was om te staan waar ze nu staan en wilden staan. Gretig aan de start, het startsein gegeven en voluit het industriepark doorkruisen om tot deze resultaten te bekomen.

                                  

    12 jaar Meisjes - 3 deelnemers

    Goossenaerts Chloe – 1ste

    Michielsen-Stevens Sarah – 3de

     

    12 jaar Jongens - 37 deelnemers

    Van Houte Gerben – 2de

    Baert Ajax – 13de

     

    13 jaar Jongens A reeks - 21 deelnemers

    Van steensel Mats – 1ste

    Milliau Vince – 2de

    Steynen Reno – 6de

    Verbraeken Lennert – 16de

    Deckers 17de, Jules die na een valpartij zijn fiets weer opkroop en toch verder koerste.

     

    13 jaar Jongens B reeks - 26 deelnemers

    Commissaris Robbe – 4de

    Boden Jarne – 7de

    Beck Cedric – 8ste

    11ste Apers Ruben – 11ste

    Arnouts Brent – 13de

    Vaerewijck Bram – 20ste

    Smets Yentl – 21ste

     

    14 jaar Jongens A reeks - 39 deelnemers

    Hofkens Mailkel – 8ste

    Corthout Geoffrey – 12de

    Michielsen-Stevens Brent – 13de

    Matheysen Arno – 19de

     

    14 Jaar Jongens B reeks - 43 deelnemers

    Van Tilborgh Brent – 9de

    Van den Broeck Jordi – 17de

    Vercauteren Toon – 19de

    Wittevrongel Wouter – 32ste

    Verdickt Yannick – 39ste

    Roelants Jens – 43ste

     

    Knap gereden aan al de renners en rensters van het WAC-Team !!! 

     

    Tekst: Nancy Cappelle

    01-05-2011 om 14:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 30/04/2011 - HULSHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 136 km - 03h03min

    Provinciaal Kampioenschap – Aantal deelnemers: 122

    1.GEYSEN Kurt - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 7"

    3.BLUEKENS Jan - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 31"

    4.VANKERCKHOVEN Jochen - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    6.WAGEMANS Joris - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7.VANGHEEL Timothy - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 35"

    9.BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10.DE WINTER Walt - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’30"

    15.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    22.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 7’10"

    32.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    34.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    39.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    41.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    30/04/2011 - MIDDELKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 91

    1.VANDENBUSSCHE Steven - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    2.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 3"

    3.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    4.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    6.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7.HOORNE Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    8.KUYPERS Bart - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 9"

    9.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’15"

    10.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    12.SMET Guy uit Kruibeke -  PWC ALIPLAST op 1’28"

    14.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 1’50"

    30/04/11 - VILLERS-LE-TEMPLE (LG) – Kampioenschap van Luik – Elite z.c./U23 - 126 km – 03h03min

    Aantal deelnemers: 38

    1 GERARD Hophra - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2 DONNAY Laurent - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL WALLON op 20

    3 JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4 DEMOITIE Antoine - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL WALLON

    5 SERRY Florent - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL WALLON

    6 COLLAERS Cédric - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL WALLON

    7 GEROMBOUX Arnaud - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES
    8 WANTE Melvin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9 LENNERTZ Sam - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10 VAN SCHELVEN Jeroen - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL WALLON


    Amateurs et Masters A – 91,7 km – 02h16min
    Aantal deelnemers: 71

    1 COLLARD Simon

    2 LATHOUWERS Jurgen

    3 WIELFAERT Kristof uit Lokeren   

    4 SZEKELY-BORBARA Dennis op 2’44

    5 LAFOURTE Jérôme op 2’55

    6 TAVERNIER Jean-Paul op 4’37

    7 BOURGUIGNON Maxime op 4’39

    8 HENRION Jonathan

    9 PIEDBOEUF Renaud

    10 STIPPELMANS Michael

     

    30/04/2011 - ROTSELAAR (VB) - Juniores - 96,6 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 104

    1.LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.EYSKENS Jeroen - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    3.VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 13"

    4.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT           

    5.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    7.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.DE LEEUW DAVID - PRC DELTA

    9.DE BRUIJN Janno - WV BREDA

    10.POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    49.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 35"

    76.MANNAERT Boris - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    30/04/2011 - ZONNEBEKE (W) - Juniores - 93,8 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 54

    1.DEGREVE Martijn - AVIA CYCLING TEAM

    2.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 30"

    5.LELEU Antoine - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    6.CARPENTER DANTE - onelife

    7.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2'10"

    9.ROSSI Oliver

    10.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    30/04/2011 - ZWEVEGEM (KAPPAERT) (W) - Juniores - 87 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 59

    1.DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.BOSSUYT Gianni - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.VANNESTE Wout - CUBE-FINTRO CT

    5.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    6.VAN OOSTHUYZE Mathias - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE

    8.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 53"

    9.CALLENS Matthias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’01"

    10.FRAME Alex - ISOREX CT op 1’10"

    14.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    34.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 2’44"

     

    30/04/2011 - SINAAI (O) - Dames Elite - 87 km - hmin

    Aantal deelnemers: 96

    1.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DERGENT Eveline - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    3.DE BAAT Kim - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    4.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    5.BRASPENNINCX Shanne - DOLMANS LANDSCAPING

    6.MAECK Eleonore - GKV CYCLING TEAM

    7.BUYL Kimberly - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.LOMMERS Esther - RESTORE CYCLING

    9.EMBRECHTS Elien - K.V.C. DEINZE VZW

    10.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    18.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    29.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    31.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    32.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    35.PAELINCK Claudia uit Belsele - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    38.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    52.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    58.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    01-05-2011 om 14:33 geschreven door kenny


    30-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    01/05/2011 - BALEN (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2011 - GEETBETS (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2011 - ICHTEGEM (W) - Aspiranten

    01/05/2011 - ZINGEM (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2011 - ZONHOVEN (LB) - Aspiranten

    01/05/2011 - PEER (LB) - BMX - Topcompetitie

    30-04-2011 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan NATHALIE NIJNS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!
    Nijns Nathalie KOP 2011.jpg
    Zaterdag 30/04/2011 - SINAAI (O) - Dames Jeugd – 58 km - 01h32min

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 57

    1.MEIJERING MAREILLE

    2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 25"

    3.VAN DERZIJDEN CARINNE

    4.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.KOREVAAR JEANNE

    6.MILTNBURG ILSE

    7.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    9.WIJKEL MARJOLEIN

    10.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLI

     

    Dames Juniores - Aantal deelnemers: 44

    1.NATHALIE NIJNS uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    2.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.VAN SEVEREN Celine - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 35"

    4.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    6.HELLEMANS ASHLEY

    7.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    8.VAN DER KLUNDERT ROWENA

    9.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    21.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

     

    30/04/2011 - DEERLIJK (MOLENHOEK) (W) - Nieuwelingen - 64,5 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 132
    1 VANNEVEL Tuur (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 VAN DER BEKEN Robin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 DECRAENE Igor (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 DE SY Vincent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    5 VANDEVOORDE Gauthier
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 MARTENS Jins (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 VERWILST Dieter
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 42"
    8 VANSTEENKISTE Bright
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 VAN DEN DRIESSCHE Din (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 49"
    10 VANCOPPENOLLE Glen
    (YOUNG SCHELDE CT)
    28 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    30/04/2011 - HAKENDOVER (TIENEN) (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 74

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 1’30"

    4.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 1’34"

    5.GOOS Yannick - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’50"

    6.HENDRICKX MAARTEN - PIJNENBURG

    7.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.HEYLEN Wannes - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 3’30"

    9.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    15.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    25.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    30/04/2011 - OVERPELT (LB) - Nieuwelingen - 57,8 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 67
    1 WELTEN KARS (TWC PIJNENBURG)
    2 CREMERS Paul (TWC Maaslandster Zuid Limburg)
    3 SANDERS Boy
    (TWC Maaslandster)
    4 GEERTS Jesse (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    5 LEENAERS Sven
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    6 BOONS Laurens
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 HURKMANS Martijn
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 KELDERMANS JORDY
    9 LOENDERS Lennert
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    10 CUYVERS Yves (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 40"

    30-04-2011 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 30 April - WIEZE (9280)


    A-reeks

    1 Kevin Van Den Cruyce 
    2 Steven Tuytschaever 
    3 Peter Neels (Kruibeke)
    4 Tom Hermans 
    5 Danny Saelens 
    6 Mario Van Den Broecke 
    7 Bart Verhasselt 
    8 Peter Vermassen 
    9 Glenn De Wolf (Hamme)
    10 Michel Vereecken 
    VWF 30-4-11-wieze 232.jpg

    Winnaar Catg.A Kevin Van Den Cruyce en winnaar Catg.C Ronny Van Der Vurst.

    VWF 30-4-11-wieze 207.jpg 

                               Aankomst Catg.A met Peter Neels als 

    voer sleutelwoorden in
                                 Glenn De Wolf werd 9de in de Catg.A


    C-reeks
    1 Ronny Van Der Vurst 
    2 Bruno Bruyere 
    3 Patrick Bogaert 
    4 Rudy Thomas 
    5 Hugo Agneesens 
    6 Gert Fauck 
    7 Patrick Van Ransbeeck 
    8 Johan Heymans 
    9 Rudi Rabout (Heinkenszand)
    10 Eddy Merckx (Bornem)

    voer sleutelwoorden in
                                           Aankomst Catg.C

    voer sleutelwoorden in 

    Voor het VT4 programma dat in September op tv komt namen de renners van
    de Museeuw Ploeg vandaag de start in de Catg.C
    voer sleutelwoorden in

    voer sleutelwoorden in 

                                            Start van de Catg.C


    D-reeks
    1 Herman Proost 
    2 Danny De Backer 
    3 John De Croock 
    4 Bart De Winter 
    5 Peter Kerckaert
    6 Luc Van Looy
    7 Ko Harms
    8 Rudy Berwart 
    9 Peter Neckebroeck 
    10 Dirk De Bondt

    VWF 30-4-11-wieze 108.jpg 

                                 Winnaar Catg.D Herman Proost.

               
    E-reeks
     
    1 Norbert Van Nuffel 
    2 Patrick Van Renterghem 
    3 Wim De Waal 
    4 Danny Paridaens 
    5 Louis Van Den Broeck 
    6 Wim De Coninck 
    7 Luc Van Mol 
    8 Harmel Van Den Bossche 
    9 Marc Dams 
    10 Jean Pierre Claeys 
    VWF 30-4-11-wieze 111.jpg

                                     Winnaar Catg.E Norbert Van Nuffel.

    VWF 30-4-11-wieze 023.jpg 

                    De nieuwe volgauto van het Arrow-Team uit De Klinge.


    F-reeks
    1 Charly Vanderhulst 
    2 Freddy Vranken 
    3 Marc Vervondel 
    4 Felix Luyten 
    5 Florend Deleersnijder 
    6 Karel Heirbaut (Belsele)
    7 Noel Rogge
    8 Lucien Van Goethem (Stekene)
    9 Rik Scheirlinckx 
    10 Roland Hellebaut 
    VWF 30-4-11-wieze 059.jpg

                                      Winnaar Catg.F Charly Vanderhulst.


    G-reeks
    1 Andre Ceurens 
    2 Gaston Van De Plas 
    3 Julien Vyvey 
    4 Etienne Vandenhouwe 
    5 Cor Berkouwer 
    6 Willy Roels 
    7 Kees Siebrechts 
    8 Werner Dullaert (St.Gillis)
    9 Jef Dhondt 
    10 Freddy De Blick (Beveren)

    VWF 30-4-11-wieze 062.jpg 

    Winnaar Catg.G Belgisch kampioen André Ceurens samen met Gaston Van
    De Plas die 2de werd.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    30-04-2011 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2011

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Aspiranten Meisjes 14 Jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009 


    30/04/2011 - TEMSE (O) - Aspiranten

     

    MEISJES 12 JAAR – 36’04

    Aantal deelnemers: 3

    1.GOOSSENAERTS Chloë - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.MICHIELSEN-STEVENS Sarah - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 6

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.PIETERAERENS Dorien - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.DE DECKER Hannelore - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM

    6.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    MEISJES 14 JAAR - 55’39

    Aantal deelnemers: 5

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk- AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.BOONS Yenthe - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    4.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM

    5.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW

     

    JONGENS 12 JAAR – 35’35

    Aantal deelnemers: 37

    1.PETERS TOM - HAGELANDS SYCLING

    2.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.DE CLERCQ Aaron - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.CAETHOVEN Kenneth - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.STEVENS Piet - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.DE WAELE Bjarne - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7.ADAM Aime - WK NOORD WEST BRABANT
    8.STROOBAND Lander - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.BAEYENS Yorgo - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.DE BOCK Stijn - RUDYCO CYCLING TEAM

    19.VAN DE PUTTE Borre - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.SMET Jonas - RUDYCO CYCLING TEAM

    24.DE VOS Wouter - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.VAN HAUTE Jens - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks – 46’52

    Aantal deelnemers: 21

    1.VANSTEENSEL Mats - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.MILLIAU Vince uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.WEEMAES Sasha - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.SIEBENS Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.STEYNEN Reno - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.SLEGERS Dries - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    8.D´HOOGE Thomas uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM

    9.DEROO Lennart - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.HUYGE Midas - WK NOORD WEST BRABANT

    19.VERSCHAEVE Viktor - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR - B reeks – 45’50

    Aantal deelnemers: 26

    1.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT

    3.TIMMERMANS Tim - THOMPSON

    4.COMMISSARIS Lucas - WAC TEAM HOBOKEN VZW

    5.BURTON Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM

    6.VAN ASSCHE Bert - VA-CYCLING TEAM ZELE

    7.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.BECK Cedric uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.TRIO Maxim - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    11.APERS Ruben uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15.VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 55’39

    Aantal deelnemers: 39

    1.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM

    2.DE WITTE Sven - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.JOCQUE Jelle - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.VAN DEN HEEDE Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    6.DRIESEN Sven - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VERBERCKMOES Timo - VA-CYCLING TEAM ZELE

    8.HOFKENS Maikel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.VANDERSTRAETEN Cedric - ISOREX CYCLING TEAM

    10.ROELS Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM

    20.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 56’02

    Aantal deelnemers: 43

    1.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.TAS Robbert - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.SONCK Johan - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT

    6.PIRARD Maxim - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.BLANCKE Vincent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.DE BUIJL Terence - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9.VAN TILBORGH Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.JANSSENS Jarrid uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    14.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.THIBAUT Lennert - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    26.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM

    27.DE WILDE Arno - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.VERHOEVEN Nicolas - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.DE LOOSE Arne - RUDYCO CYCLING TEAM

    36.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM

    30-04-2011 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 30/04 – PUTTE

    Cat.A/B

    1 Vincent Meyvis

    2 Gunter Cuylits (B)

    3 Tom De Meyer

    4 Bart Berghmans

    5 Christof Mariën (Retie)

    6 Wouter Covents 7 Philip Van Hemden 8 Bert Dockx 9 Bart Gendarme 10 Matthias Wouters

    Cat.C

    1 Jan Van den Brande

    2 Patrick Verdonck

    3 Andre Aertgeerts

    4 Rudy Lahou

    5 Daniel Van Der Mieren

    6 Peter Vos 7 Alex Ackermans 8 Michel Jannes 9 Henri Hermans 10 Benny Van Gansen

    Cat.D

    1 Marc Heulens

    2 Francy Baptist

    3 Paul Geudens

    4 Staf Lievens

    5 Etienne Peeters

    6 Ronny Smolders 7 Eddy Mertens 8 Charles Van De Kerkhof 9 Francois Coppers 10 Walter Thienpont

    Cat.E

    1 Georges Vonckx

    2 Willy Van Herck

    3 Ludo De Bakker

    4 Andre Peeters

    5 Andre Segers

    6 Frans Bastiaens 7 Jos De Wever 8 Viktor Van den Eynde 9 Anselmus De Boel

    30-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DERDE ZEGE NICOLAS VEREECKEN IN HERZELE !!!

    Derde zege voor Nicolas Vereecken in Herzele.

    11.04.28 VEREECKEN Aankomst nicolas Herzele (3).JPG 

                         De zegevierde aankomst van Nicolas Vereecken.

     

    Vorige woensdag won Nicolas Vereecken uit Kieldrecht de traditionele koers te Herzele, elk jaar op de woensdag na Pasen gereden. De 199 deelnemers moesten er 10 ronden van 12 km rijden.

    11.04.28 VEREECKEN Hulde Herzele (4).JPG 

         Zo stond de Kieldrechtenaar er bij op het huldigingmoment in Herzele.

     

    Christophe Verhaegen, Martin Grashev (Bul), Arnaud Van Den Abeele, Kenny Van Braeckel, Chris Jory (Aus), Matthew Green (GBR), Andres Saelens en JC Nel (Zaf) gingen in de openingsronde reeds de aanval prediken maar in de groep ging men niet akkoord en ze grepen het achttal terug.

     

    In de 3de ronde werd de basis gelegd van een kopgroep van 19. Dat zag er eigenlijk beslissend uit maar dat peloton had daar in Herzele zeer sterke reacties in huis. Aanvankelijk kregen we een kopgroep van een man of 30 maar met 80 km op de teller was alles compleet te herdoen.

     

    De Australiër Chris Jory trok in de voorlaatste ronde dan in de aanval maar hij werd achterna gezet door een groepje achtervolgers. Bij het ingaan van de laatste ronde, had Chris Jory nog steeds een kleine voorsprong. De slotronde kondigde zich dus erg spannend aan en een massaspurt was helemaal niet ver weg.

     

    Toch waren er 11 renners die alsnog voor de aanval kozen: Paavo Paajanen (Fin), Mario Willems, Sean Van De Waeter, Jürgen De Deyn, Jurgen Guns, Kevin Van Den Eeckhout, Glenn De Ridder, Tim De Troyer, Tony Bracke, Nicolas Vereecken en Dajirus Dzervus (Lit).

     

    De Waaslander Nicolas Vereecken, ook al Oost-Vlaams kampioen tijdrijden bij de beloften, had nog een heel scherpe demarrage in de benen waarop niemand een antwoord vond. De derde zege van het seizoen was meteen een feit voor Nicolas. Op  6 seconden won Tim De Troyer de spurt om de 2de plaats voor Dajirus Dzervus(3de), Tony Bracke(4de), Glenn De Ridder(5de), Paavo Paajanen (Fin 6de), Jurgen Guns(7de), Jürgen De Deyn(8ste), Sean Van De Waeter(9de), Mario Willems(10de) en Kevin Van Den Eeckhout(11de).

    Op 21 seconden won Gregory De Munster de pelotonspurt om de twaalfde plaats voor Kevin Van Den Noortgate en Francesco Van Coppernolle.

     

    Tekst: fvdv
    Foto's: Alain Sennesael

    29-04-2011 om 18:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 01 MEI - JUNIORES TE BERLARE

    BERLARE OOK OP 1 MEI MET JUNIORES.

     

    Op zondag 1 mei wordt in Berlare ook een wedstrijd voor juniores georganiseerd. Zo zitten Sinaai en Berlare wat in concurrentie want ze zetten allebei deze categorie aan het werk. Berlare schrijft in in café De Dreef, Kerkhofdreef 8.

     

    Vertrek om 15 uur voor 90 km of 15 ronden van 6 km langs Kerkhofdreef-Leopolddfreef-Galgenbergstraat-E. Hertecantlaan-Hoekskensweg-Overheet-Quote-Dorp en weer Kerkhoflaan. Er zijn voor 447 euro prijzen.

    Opmaken uitslag en uitbetaling in café De Warande, Warande 10. WBV is er met Johan De Wolf, Marcel Remu en Alain Cannuyer.

     

    Vorig jaar waren er 83 deelnemers en de zege was voor Benjamin Geentjens uit Zandhoven voor Johan De Paep, 3de werd Kevin Vandermast die toen voor Hoop op Zegen Beveren reed.

     

    Tekst: fvdv

    29-04-2011 om 12:10 geschreven door kenny


    28-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!
    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Woensdag 20, Zaterdag 23, Zondag 24 en Maandag 25 April :

     

    Schitterend weer om te koersen en prachtige resultaten van de renners van WAC Hoboken.


    Miniemen en Aspiranten

    Zaterdag 23 April -  Hélécine (Provincie Luik)
    Selectief parcours met het nodige bochten en klimwerk, in zomerse omstandigheden.

    Miniemen 10 jaar - 19 deelnemers
    Sybren Van Houte - 2de plaats
    Van Houte 25-04 -2011 Sybren in 2de positie.JPG Van Houte 25-04-2011 Sybren Van Houte 2de en Wouter De Cleene 3de.JPG
    Aspiranten 12 jaar - 39 deelnemers
    Gerben Van Houte: - 4de plaats
    Van Houte 25-04-2011 Gerben in 2de positie.JPG


    Juniores

     

    Zaterdag 24 april - Lokeren - 57 deelnemers
    Van Echelpoel Michiel - 5de
    Verhoeven Ruud - 14de
    Van Eynde Robby - 33ste
    Huybrecht Michael materiaalpech

    Nieuwelingen


    Woensdag 20 april - Moere Gistel - 98 deelnemers
    Van de Plas Jelle - 25ste
    Drumont Frederik

    Zaterdag 23 april - Herenthout - 91 deelnemers
    Vorselmans Jan - 14de
    De locht Bavo - 21ste
    Van Riel Brent - 26ste
    Drumont Frederik
    Verscheuren Steve
    Maegh Domin

    Zaterdag 23 april - Sint-Joris-Weert - 73 deelnemers
    Waterschoot Django - 24ste
    Goossenaerts Auren - 29ste
    De Ost Jarne - 41ste

    Maandag 25 April - Temse - 117 deelnemers
    Van de Plas Jelle - 2de
    Van Hooydonck Dante - 5de
    Van Hooydonck Nathan - 8ste
    Waterschoot Django - 13de
    Vercauteren Stef - 24ste
    Van Riel Brent - 47ste
    Leeman Emmanuel - 52ste
    Anthonissen Michiel - 58ste
    Baert Atlas
    Braeckmans Peter Junior
    Commissaris Robbe
    Commissaris Karen
    De Locht Bavo
    Maegh Domin
    Van Cauteren Jonas
    Verscheuren Steve
    De Ost Jarne Materiaalpech
    Goossenaerts Auren Materiaalpech

     

    Foto’s van de wedstrijd te Temse
    Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 001.jpg Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 002.jpg
    Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 003.jpg Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 005.jpg
    Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 006.jpg Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 010.jpg
    Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 011.jpg Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 014.jpg
    Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 016.jpg Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 018.jpg
                                              Nieuwelingen 25-04-2011 2011 temse veldstraat 021.jpg

    Proficiat aan al de WAC-renners !!!



    Tekst en foto’s: Nancy Cappelle

    28-04-2011 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 2 MEI DAMES ELITE TE ST.GILLIS-WAAS !!!

    Dames Elite op maandag 2 mei nu ook in Sint-Gillis-Waas.

     

    De aanvang van de maand mei heeft wielermicroben voor dames elite in de dagen zitten. Na Sinaai-Wijnveld op zaterdag 30 april, worden de koersende dames ook uitgenodigd in Sint-Gillis op maandag 2 mei. En dat is de eerste keer in deze deelgemeente. Dus een primeur voor wielerminnend Sint-Gillis-Waas.

    In deelgemeente De Klinge zijn ze dat wel al wat jaren in augustus gewoon om dan de dames hun koers te geven. Dit jaar is dat op 20 augustus.

     

    Nog geen week na Sint-Gillis, zondag 8 mei om 15 uur, organiseert WSC Willen Is Kunnen Burcht ook de jaarlijkse dameskoers.

     

    Maar omdat het in Sint-Gillis niet mogelijk was om hun EZC-U23 –wedstrijd op die datum te kunnen geven, werd gekozen voor de Dames Elite. Op die maandag 2 mei rijden de EZC& U23 immers de traditionele wedstrijd in Sinaai aan het Wijnveld.

     

    De dameskoers start om 15 uur voor 12 ronden van 7,6 km of 91,2 km. Er is een parcours uitgetekend langs Kasteelstraat (start), BODM plein, Kerkstraat, Stationstraat, Tybaartstraat, Loeverstraat, Aststraat, Gaverstraat, Bunderstraat, Baarstraat, Sint-Niklaasstraat en terug in de Kasteelstraat.

    De inschrijving vindt plaats in café ’t Park, Burgemeester Omer De Meyplein 14 en opmaken van de uitslag en uitbetaling in Taverne De Koerier, Kerkstraat 27. Er zijn voor 446 euro aan prijzen. Premies zullen niet ontbreken.

    Het is een organisatie van het Gemeentelijk Feestcomité dat ook voor de bloemen zorgt.

     

     

    Tekst: fvdv

    28-04-2011 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 01 MEI - GROOTS WIELERFEEST IN HOBOKEN !!!
    Op zondag 1 mei traditioneel groots wielerfeest in Hoboken.


    Wie 1 mei zegt in de Wielersport denkt aan Hoboken waar de Koninklijke Hoboken WAC dan een pracht van een dag organiseert. De wielervereniging doet dat samen met de VZW Feestcommissie Hoboken en ism het District Hoboken en de Stad Antwerpen. Zondag 1 mei wordt de 18de Memorial Marcel Janssens voor juniores gereden met start om 11.125 uur en om 12.45 uur vertrekt de 84ste 1 Meiprijs voor elite met en zonder contract & U23. Een wielernamiddag die al jaren velen kan bekoren.

     

    De 18de Memorial is een Interclub waarvoor 22 junioresploegen voor inschreven. Uit het Waasland komt Hoop op Zegen in koers en natuurlijk dat Het WAC –Team zelf ook een voorname rol wil spelen. De afstand is 117,4 km en verdeeld over 2 grote ronden, goed voor 86,6 km en lopen langs Hemiksem, Schelle, Niel, Rumst, Boom, terug Rumst, Waarloos, terug Rumst, Aartselaar Konich, Edegem, Wilrijk. Dan moeten er nog 3 plaatselijke ronden worden afgelegd van 10,3 km. Aankomst in de Steynstraat. De inschrijving vindt plaats in café “Extra-Time”, Louisalei  te Hoboken. Er zijn voor 1000 euro individuele prijzen en 330 euro clubprijzen.

     

    DE 1 MEIPRIJS

     

    De 84ste 1 Meiprijs, laat ons die maar als profkoers “Men Elite 1.2 UCI” benoemen, is elk jaar een wedstrijd die heel wat volk trekt. Deze “Ereprijs Victor De Bruyne” is 177,2 km lang en bestaat uit 3 grote ronden waarna de teller op 125,7 km staat plus nog eens 5 plaatselijke ronden van 10,3 km. Het vertrek wordt dus gegeven om 12.40 uur. Aankomst Steynstraat.

    De prijzenpot is 6010 euro. Er schreven 24 ploegen in waarbij Landbouwkrediet ook de winnaar van de Omloop van het Waasland,  Aidis Kruopis en Bobby Traksel, de jonge Joeri Stallaert (20) en Fréderic Amorison op de lijst heeft staan. Ook Waaslander Sander Cordeel komt met Colba Mercury mee en bij Jong Vlaanderen zit Stijn Steels. Vorig jaar ging de zege naar Jan Kuyckx (31) die nu weer aan de start komt met het Marco Polo Cycling Team. (China)

     


    Tekst: fvdv

    28-04-2011 om 18:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 25/04/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 25/04/2011

    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9267.JPG EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9262.JPG

       Winnaar Patrick Cocquyt die dit jaar 51 wordt.          Patrick Cocquyt haalt het in de spurt van Gunter Sterck uit Klein-Sinaai.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9303.JPG EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9156.JPG
    Patrick Cocquyt omringd met o.a. Schepen van Sport Gaspard Van Peteghem.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9274.JPG  EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9152.JPG
    De spurt van de 6 achtervolgers werd gewonnen door Nicolas Vereecken uit                            Nicolas Vereecken
    Kieldrecht voor Guy Smet uit Kruibeke. In deze groep zaten ook Kevin Vandermast
    uit Wuustwezel vorig seizoen nog rijdend voor Hoop Op Zegen Beveren en
    Tony Heirbaut uit Belsele.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8810.JPG EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8823.JPG
                                                 De start te Nieuwkerken met 76 deelnemers.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8811.JPG EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8826.JPG
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8830.JPG                 EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8835.JPG
                  Nicolas Vereecken uit Kieldrecht.                                                    Robby De Roos uit Moerbeke.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8838.JPG EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8839.JPG
                    Patrick Cocquyt uit Assenede.                                                                   Guy Smet uit Kruibeke.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8978.JPG                 EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8992.JPG
               Geoffrey Van Steelandt uit Haasdonk.                                     Jasper Van Den Branden uit St.Gillis en
                                                                                                                Pieter Oelbrandt uit Zwijndrecht.  
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8878.JPG EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8929.JPG     
                 Patrick Van Roosbroeck uit Duffel.                                     Het peloton met o.a. Guy Smet en Tony Heirbaut.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9153.JPG EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8950.JPG
                   Kristof DHollander uit Stekene.                        Even een afscheiding met o.a. Gunter Sterck en Geoffrey Van Steelandt.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9169.JPG                EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_8951.JPG
                       Mattias Nys uit Nieuwkerken.                                                       Robby De Roos uit Moerbeke.
    EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9096.JPG EZC Nieuwkerken 02-05-2011 PMA_9101.JPG
                                                                                                                  Robby De Roos en Patrick Van Roosbroeck.


    Foto's: Pierre Maes

    28-04-2011 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 4 MEI - EZC & U23 TE BEVEREN !!!

    EZC & U23 op de Beverse Nieuwe Parochie !!!

     

    Woensdag 4 mei om 18u start de traditionele wedstrijd voor EZC & U23 in de Lindenlaan in Beveren. Het is een koers in het kader van de Meikermis op de Beverse Onze-Lieve-Vrouwparochie en de Puitenslagersfeesten. Het is voor het CHW de 562ste inrichting.

    Jaren terug lag de aankomstlijn in de Pastoor Steenssensstraat nabij de kerk maar toen die straat werd heraangelegd met verkeersremmend straatmeubilair moest noodgedwongen naar de Lindenlaan worden uitgeweken. Daar vinden nu ook in café Lindenhof, het lokaal van Thomas De Gendt, alle koersformaliteiten plaats.

     

    Elk jaar is deze wedstrijd goed voor bijzonder veel deelnemers. Vorig jaar stonden ze met 141 aan de start. Dat zal dit jaar niet anders zijn want in gans het land is deze GP Metalen Gebroeders van Meirvenne–Ereprijs Keurslager Placide, de enige wedstrijd. Ook voor de andere categorieën staat er niks op het wielerprogramma van 4 mei.

    De winnaar 2010 was de Litouwer Gedimas Bagdonas. Ze waren met dertien de finale in gereden en in de slotkilometers scheidden zich vijf renners af: volgens uitslag: Bagdonas, Jo Maes (2de), Kevin Lava (3de), Sven Wielandt (4de voor eigen volk) en Bram De Kort (5de).

     

    De wedstrijd is 115,9 km lang verdeeld over 19 ronden.  (6,1 km per omloop).

    Het parcours bleef hetzelfde als vorig jaar:  vertrek vooraan in de Elzestraat en dan via  Zillebeek naar Vrasene: Mosselbank, Windmolenstraat, Brandstraat, Veldhoekdam, Boerenstraat en zo naar de aankomst in de Lindenlaan. Er zijn 20 seingevers nodig. Er zijn voor 670 euro prijzen plus nog 5 euro van de 31ste tot de 50ste.

     

    Tekst: Flor Van de Velde

    28-04-2011 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEBMASTER WAOD GUY BLOEM ZWAAR TEN VAL GEKOMEN !!!
    waod_3.jpg

    Bloem Guy KOP 2011.jpg
    Beste wielervrienden,

     

    Rik Vandeputte heeft van Nestor Bloem nog een minder goed nieuwtje ontvangen.  Webmaster WAOD Guy Bloem is met zijn fiets gevallen en heeft een schedelbreuk opgelopen (zonder helm op pad).  Ondertussen is hij van intensieve naar een kamer verhuisd. Hij ligt in het Sint-Jans ziekenhuis in Brussel.  Het ongeval (zonder derden) is gebeurd in de buurt van Halle.

     

    De website van de WAOD is daarom niet meer up-to-date tot dat iemand gevonden wordt om dit tijdelijk over te nemen.

    Guy Bloem zal namelijk weken (maanden) buiten strijd zijn !!!

     

    WE WENSEN GUY BLOEM EEN SNEL HERSTEL TOE EN HOPEN HEM SNEL TERUG OP DE WEDSTRIJDEN VAN DE WAOD TE ZIEN !!!

     

     

    Bron: Gilbert De Paepe

    28-04-2011 om 13:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING VAN HET ARROW TEAM 2011 !!!

    Ploegvoorstelling van het ARROW Team uit De Klinge !!!

     

    In het Parochiehuis te De Klinge werd het ARROW Team voorgesteld.

    ARROW ploegvoorstelling 15-4-11-ploegv.st 023.JPG 

                                           Gans het ARROW Team.

    ARROW ploegvoorstelling 15-4-11-ploegv.st 037.JPG

                          Het ganse team renners, de jeugd en toeristen

    ARROW ploegvoorstelling 15-4-11-ploegv.st 038.JPG  ARROW ploegvoorstelling 15-4-11-ploegv.st 040.JPG

                     Bruno Verwulgen, Serge De Wever en Giovanni Baert.                      Patrick Van Renterghem en schoonbroer 
                                                                                                                                 Giovanni Baert.

     

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    28-04-2011 om 13:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vereecken Nicolas KOP 2011.jpg
    Woensdag 27/04/2011 - HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 199

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 6"

    3.DZERVUS DAJIRUS - KLAIPEDOS

    4.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.PAAJANEN Paavo - FUJI TEST TEAM

    7.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9.VAN DE WAETER Sean - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    13.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 21"

    17.PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    18.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    23.ILEGEMS Ken uit - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    24.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    37.WIELFAERT Kristof uit Lokeren - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    44.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    65.NONNEMAN Bart uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    71.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    72.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    76.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    100.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    107.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    27/04/2011 - LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 71

    1.KOKOREVAS Vladimiras - EC RAISMES PETITE FORE

    2.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.CLAEYS Kevin - AN POST SEAN KELLY TEAM

    6.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.DE WINTER Matthew - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.EISAKS KALIUS - EC RAISMES

    10.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    28-04-2011 om 13:11 geschreven door kenny


    27-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE KOERSEN VAN DUIZEND APPELS KOMEN ER AAN !!!

    De koersen van Duizend Appels komen er aan !!!

     

    Komend weekend zit Duizend Appels weer in de kermissfeer zoals dat rond 1 mei elk jaar de gewoonte is. Aan ’t Wijnveld wordt kermisvieren nog erg levend gehouden door de VZW Sport-en Feestcomité Duizend Appels. Reeds vrijdag 29 april om 19 uur wordt de kermis officieel geopend. Deze kermis brengt elk jaar ook een vast wielerprogramma naar voor. Herman de Beule maakt daar telkens een erezaak van en biedt met zijn comité maar liefst vier wielerwedstrijden aan. En elk jaar zijn het dezelfde categorieën die  aan bod komen.

     

    Zaterdag 30 april gaan om 14 uur de meisjes jeugd van start, nieuwelingen en juniores. Het is de 16de Ereprijs Assurance Poppe BVBA – 12de GP Drankenhandel Kris Boelens. De afstand is 58 km of 8 ronden langs Hooimanstraat (vertrek aan nr 199), Kouterstraat, Gouden Leeuwstraat, Molenstraat, Stenenmuurstraat, Vleeschouwersstraat, Dries, Hulstbaan en Wijnveld aankomst.

    De inschrijving gebeurt in Feestzaal Toon, Wijnveld 251 Sinaai. Zowel voor de nieuwelingen als de juniores zijn er voor 250 euro aan prijzen plus extra 5 euro van de 21ste tot de 30ste plaats.

    Vorig jaar waren er 27 meisjes-juniores en Sofie Leemans uit Meerle won. Bij de nieuwelingen waren ze met 31 en Shana Dalvinck pakte de bloemen mee naar Sint-Job.

     

    Om 16.15 uur gaan de dames elite van start in de 10de Ereprijs Sanitair Willy Roels en 8ste GP Ceremonieën Huis Jozef.  Zij zullen 87 km moeten rijden of 12 ronden op hetzelfde parcours van 7,250 km als dat van de meisjes. Er zijn voor 446 euro prijzen met 5 euro van de 21ste tot de 30ste plaats.

    Vorig jaar waren er 106 dames naar Duizend Appels gekomen en de Nederlandse Eefje Tabak won voor Lensy Debboudt en Sofie De Vuyst.

     

    Zondag 1 mei rijden de juniores aan ’t Wijnveld met vertrek om 15 uur. Het is de Ereprijs Kleding Meirte- GP i.m. Jozef Vermeulen en 6de GP Immo Apex. Inschrijving in zaal Toon, Wijnveld 251. De afstand is 80 km of 11 ronden en de prijzen staan op 447 euro.

    Vorig jaar, met 41 vertrekkers, ging de zege naar Niels Van Dorsselaer uit Vloesberg, voor Jonas De Permentier en als 3de Elias Van Breussegem.

    Daarna is er om 17.30 uur nog het “Kampioenschap van 1000 Appels “ voor inwoners en genodigden. En om 18.45 uur volgt een wedstrijd voor renners uit de clubs van Belsele, Sinaai en Waasmunster plus inwoners uit Sint-Niklaas en Waasmunster. (Identiteitskaart en clublidkaart dienen voorgelegd te worden bij de inschrijving).

     

    Maandag 2 mei is de derde dag met wielersport op de kermis. De EZC & U23 starten er om 15 uur voor 108 km of 15 ronden. Ook hier is de inschrijving in Zaal Toon. Er zijn voor 670 euro prijzen. Het is de 8ste Ereprijs Electriciteitszaak Wim Vanhese – i.m. Patrick Ongena en de 2de GP Aannemingen Wuytack bvba. Vorig jaar werd de Nieuw- Zeelander Tom David winnaar met kleine voorsprong.

    11.04.27 KOERSEN WIJNVELD tom david.jpg 

    Zo won Tom David (nzl) vorig jaar de koers voor EZC & U23 op maandag van kermis.

     

    Het organiserend comité heeft als voorzitter Wim Vanhese, secretaris Herman De Beule, penningmeester Robert Smet en webmaster Pascal Maes.

     

    Tekst en foto: fvdv

    27-04-2011 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/04/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Franky Wielandt vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    29 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Na het warme weer van de afgelopen weken kregen we wat afkoeling vandaag wat resulteerde in zeer veel wind die van alle kanten kwam. Dus moesten vandaag de sterke kopmannen aan de bak om de tegenwind te trotseren en zo de groep op sleeptouw nemen. Bij momenten was het fel beuken tegen de wind in en dat vooral op de Zeedijk vanaf 't Hellegat tot Walsoorden. In de groep konden de renners alweer aan een mooie trapfrequentie de duurtraining afwerken en dat werd naar waarde gesmaakt. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 125 Km, het gemiddelde was goed voor 34,3 Km/h.

    Reden mee vandaag : Franky Wielandt , Walter Meseure , Freddy De Blick , Adrien Maes , Frank Van Geystelen , Kristoff Heyns , Patrick Van Der Vekens , Geoffrey Van Steelandt , Joris De Jonghe , Guy De Jonghe , Leo Mares , Etienne Fleury , Kurt Van Raemdonck , Eric Vermeulen , Stein Vermeulen , Sofie Goos , William Despeels , Karel Peelman , Dirk Cleys , Franky De Witte , Werner Van Der Weken , Steven Van Houte , Patrick Van Vlierberghe , Philip Van Havenbergh , Luc Apers , Serge Meyvis (ligfiets) , ? ? en Kenny Janssens.

    27-04-2011 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 26/04/2011 - HAKENDOVER (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h58min

    Aantal deelnemers: 66

    1.DE BIE Sean - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    4.DE JONGHE Kevin - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    6.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’25"

    7.JACQUES HUBERT - ROYAL PEDALSAINT MARTIN

    8.HOES Ruben - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    9.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10.VERELST Danny - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 3’00"

    15.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    27-04-2011 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 26/04/2011
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Bruno Verwulgen vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    23 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Bij alweer een zomerse avond was het ideaal trainingsweer om de benen eens goed los te rijden, wie zin had kon eens lekker hard rijden vooraan en de rest kon aan een goede trapfrequentie het weekend uit de benen fietsen. Vanaf Doel ging zoals gebruikelijk het tempo gestaag omhoog en reeds vanaf Deurganckdok kwamen de eerste aanvallen. (GELIEVE VOLGENDE KEER TE WACHTEN TOT HET LAATSTE RONDE PUNT EN DIT WEGENS HET ZWARE VRACHTVERKEER !!!) Dus na enkele aanvallen sprong Gregory Franckaert weg en sloeg meteen een serieus gat. De achtervolging werd ingezet vanaf het laatste ronde punt maar echt ronddraaien kwam er niet van. Dan zette Kenny Janssens zich op kop van de groep en bleef hard doorrijden en dat tot op 750 meter van de meet maar dat deed ook Belofte Gregory Franckaert die het knap vol hield en als eerste over meet reed. De groep kwam dus te laat en er werd nog wat gespurt maar de groep was volledig verbrokkelt door het hoge tempo van de laatste kilometers.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 35,1 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport) 
    Wie reden mee vandaag : 
    Koen Van Laere , Bruno Verwulgen , Gunther Persoon , Wim Kras , Keny Wille , Jeffrey Bryssinck , Gregory Franckaert , Frank Van Campenhout , Michiel De Witte , Wim Beck , Serge Laureys , Jan Vlegels (Kieldrecht) , Joris Vlegels , Jan Vlegels (Beveren) , Kurt Van Raemdonck , Davy Reyniers , Joris Meersman , Erik Desair , ? ? ? ? en Kenny Janssens.

    Franckaert Gregory KOP 2011.jpg
      
    Gregory Franckaert

    27-04-2011 om 19:43 geschreven door kenny


    26-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    De Bosscher Koen KOP 2009

    Maandag 25/04/2011 - BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 87

    1.KOEN DE BOSSCHER uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    2.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 55"

    4.VANDAMME Davy - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5.GRASHEV MARTIN - NESSEBAR

    6.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    7.KOOLS JOS - DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.MERTENS Nick - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’10"

    9.DE CUBBER Jens - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    10.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    11.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    17.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    18.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 7’10"

    23.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 8’12"

    25.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    31.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    32.VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    33.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    25/04/2011 - NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 76

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 55"

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    5.RAEYMAEKERS Mattias - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    6.HEYNS Nils - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9.THEUNS Edward - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’07"

    10.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    13.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    14.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    15.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    16.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    20.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    21.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    23.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    24.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    25.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    26.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    29.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

    32.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36.HEYNS Kristoff uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    37.STEELS Stijn uit Westerlo - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    38.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    40.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    44.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    25/04/2011 - RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 127
    1 NOOYTENS Sven (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    2 LEMBRECHTS Nicolaas (W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS)
    3 VERMEIREN Tom (STAR CYCLING TEAM)
    4 VANKERCKHOVEN Jochen (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    5 VAN IMMERSEEL Gert-jan
    (WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT)
    6 BROECKX Stig
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    7 TORFS Jef
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 12"
    8 NIETVELT Bert
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    9 BLUEKENS Jan (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    10 GEYSEN Kurt (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 36"

     

    25/04/2011 - SCHEPDAAL (VB) - Elite z.c./U23 - 119,9 km - 02h59min

    Aantal deelnemers: 85
    1 HOORNE Jeroen (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    2 CRABBE Kevin (VAN EYCK SPORT)
    3 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    4 VAN ROY Stijn (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    5 ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    6 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    7 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 DURANT Joaquim (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    9 VANHUFFEL Wim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 FRIES Steve (UC DIPPACH)
    41 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (CYCLING TEAM M. PINTE)

     

    25/04/2011 - ZWEVEZELE ( ZESWEGE ) (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 87

    1.DECOUTTERE Jonas - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.VANDENHEEDE Kenny - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    5.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.SERLET Tom - CYCLING TEAM M. PINTE

    7.GODERIS Jelle - CYCLING TEAM LUTHO

    8.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.COLAERT Pascal - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    10.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

     

    25/04/2011 - MOORSLEDE-VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 78
    1 ALLEGAERT Matthias (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 DEVRIENDT Tom
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    3 WAUTERS Willem
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 25"
    4 VANOVERBERGHE Arthur
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    5 BOUTTÉ Kenzie
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 1’50"
    6 TEMPELAERE Maarten
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    7 WALLAYS Jens
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 GREMELPONT Axel
    (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    9 DARIZUS DZERVUS op 3’23"
    10 AURIMAS VARNA
    (DSK EL EKO SPORT)

    26-04-2011 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters B !!!


    Debaes Nico KOP 2010

    Maandag 25/04/2011 - REKKEM (W) - Amateurs + Masters – 77 km - 01h54min

    Amateurs & Masters A – Aantal deelnemers: 64
    1 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW)
    2 VERCOUILLIE Kristof (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    3 LEGRAND Wesley (CT COVEMAECKER - BALANS)
    4 SABBE Enzo
    (WTC DE PUTTERS OOSTKAMP)
    5 SCHAPMAN Dries (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    6 FEYS Dominique (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    7 BUTAYE Jeremy (CT COVEMAECKER - BALANS)
    8 DE BAETS Kristof (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    9 LUYSSEN Geoffrey (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    10 MALFAIT Steve
    (CYCLING TEAM DE BEVOORRADING)

     

    Masters B – Aantal deelnemers: 15
    1 DEBAES Nico uit Desselgem (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    2 WAUTERS MARC
    (DV)
    3 VERPLANCKE PATRICK (DV)
    4 PEIRS GINO (DV)
    5 WIELFAERT Martino (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    6 VOLCKE DOMINIEK
    (DV)
    7 VANTOMME Johan
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    8 DERAEDT RINO (DV)
    9 SOETAERT DION
    (DV)
    10 VAN HOVE JEAN PIERRE
    (DV)

     

    Masters C – Aantal deelnemers: 12
    1 WAUTERS MARC (DV)
    2 WATTENY Patrick (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    2 WERBROUCK RONNY
    (DV)
    3 VLERICK Freddy
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    4 VAN EYNDT Jozef
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    5 DECAESTECKER PATRICK
    (DV)
    6 VAN PARIJS GILDO (DV)
    7 CATTEEUW HEDWIG (DV)
    8 WYNSBERGHE Michel
    (LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW)

     

    25/04/2011 - GINGELOM (LB) - Juniores – Interclub - 129,6 km - 03h04min

    STER VAN ZUID LIMBURG – Aantal deelnemers:

    1.VAN POPPEL Danny - TWC Pijnenburg

    2.GHISTELINCK Paco - AVIA CYCLING TEAM

    3.SLIK Ivar - Sinnige Bouw Wielerteam

    4.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    5.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.KERF Jérôme - TEAM WALLONIE

    8.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

    9.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    25/04/2011 - HERZELE (O) - Juniores - 74,2 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 89

    1.BOSWELL Austin - Hot Tubes Development

    2.ECKMANN Yannick - Hot Tubes Development op 30"

    3.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5.LYNCH Paul - Hot Tubes Development op 42"

    6.BILLE Matthias - IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW
    7.JANSSENS Mathias - ISOREX CYCLING TEAM op 46"

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 57"

    9.VAN DER SCHELDEN Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    22.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 1’25"

    24.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’40"

    25.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    34.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’10"

     

    25/04/2011 - OOSTROZEBEKE (W) - Juniores - 87,6 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 46

    1.VANDEWALLE Matthias - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.OLSEN Emil - ABC JUNIOR

    4.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB

    5.VANDENBROUCKE Arne - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 1’35"

    7.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.VAN OOSTHUYZE Mathias - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 1’50"

     

    25/04/2011 - POLLARE (O) - Juniores - 84,5 km - 02h05min

    Aantal deelnemers:

    1.GODRIE Stan - Willebrord Wil Vooruit

    2.JANSEN Frank - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3.WAUTERS Stef - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.TAS Jorgen - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 9"

    5.THEUWISSEN Tom - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 12"

    6.WOUTERS Lennaert - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 20"

    7.LELEU Antoine - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS op 45"

    8.DEMULDER Jonas - ISOREX CYCLING TEAM

    9.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    10.BALLET Mathias - YOUNG SCHELDE CT

    31.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 54"

    36.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    40.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    25/04/2011 - WAARSCHOOT (O) - Juniores - 90 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 64
    1 VAN LAER Titte (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    2 PIETERS Laurent (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 THEUNISSEN Jordi (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    4 DE WITTE Matthias (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    5 ROS Ruben (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    6 GOEMAN Jonas
    (WC DON FREDO)
    7 TRIO Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW) op 1'20"
    9 DE SY Gertjan
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 1’40"
    10 DE MEYERE Jens
    (THOMPSON) op 1’45"

    25/04/2011 - WESTKERKE (OUDENBURG) (W) - Juniores - 86 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 40

    1.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.PAUWELS Nills - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.VEREECKE Maxim - CUBE-FINTRO CT

    4.DECOSTER Merlijn - CUBE-FINTRO CT

    5.ANECA Ciske - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 9"

    6.BRUNEEL Robin - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    8.OPSOMER Jan-bart - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.MORTIER Guillaume - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.MOORE GEORGE - CC GIRO

    26-04-2011 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 25/04/2011 - BORLO - GINGELOM (LB) - Nieuwelingen – Interclub - 66,4 km - 01h38min

    HASPENGOUW TOUR – Aantal deelnemers: 135

    1.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.LOOIJ Andre - DISTRICT NOORD HOLLAND

    3.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    7.VAN DER KOOIJ Bas - Westland Wil Vooruit

    8.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.OOMEN Sam - TWC Pijnenburg

    10.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW


    25/04/2011 - ATTENRODE (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 98

    1.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL op 5"

    3.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 20"

    4.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.DEBRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT op 30"

    6.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    8.BOETS Ben - APB - CYCLING TEAM

    9.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.NUYTS Lode - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    25/04/2011 - KROMBEKE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 42

    1.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR

    2.LAWLESS Christopher

    3.RAGAN Jacob op 1'59"

    4.WOOD Oliver op 4'52"

    5.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    8.JACOB Scott

    9.PLOVIE Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.WESTWOOD Robbie

     

    25/04/2011 - LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 60

    1.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.MEHEUS Gill - ISOREX CYCLING TEAM

    3.VANNEVEL Tuur - JONGE RENNERS ROESELARE

    4.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 13"

    5.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB

    6.BYTEBIER Nils - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.DERUYCK Arno - TIELTSE RENNERSCLUB

    8.COOLS Gilles - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.DE KETELE Angelo - ISOREX CYCLING TEAM

    10.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’29"

     

    25/04/2011 - TEMSE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 117

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    2.VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.KELDERMANS JORDY - WILLEBRORD

    5.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’54"

    7.KOOYMAN Kevin - WV DE JONGE RENNER

    8.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    11.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    12.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    13.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    17.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    18.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    24.VERCAUTEREN Stef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    25.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    27.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.VERSCHAEVE Antoon uit Burcht - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    40.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    46.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    49.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene - RUDYCO CYCLING TEAM

    52.LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    56.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode - RUDYCO CYCLING TEAM

    59.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    61.DE NAEYER Jonas uit St.Niklaas - RUDYCO CYCLING TEAM

    63.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    64.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    25/04/2011 - WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 63 km - hmin

    Aantal deelnemers: 62
    1 MAAS Jan (RSC DE ZUIDWESTHOEK)
    2 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 GOETHALS Brent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    4 WILLEMS Frederic (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 DE PAEPE Morris (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 MARTENS Jins (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’10"
    7 BALCAEN Manolito
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    8 VAN DER BEKEN Robin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 WYTINCK Gianni
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    26-04-2011 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/04/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 25/04/2011 - BEERZEL
    Europees Kampioenschap


    Categorie A/B
    1-Tom De Meyer
    2-Sieben De Valkeneer
    3-Sam Van Nuffelen (Europees Kampioen)
    4-Philippe Wauters
    5-Kris Witvrouwen (B) (Europees Kampioen)
    6-Steven Thys (B) 7-Rob Krijnen 8-Christof Marien (Retie) 9-Peter Behiels 10-Mathias Wauters 11-Klaas Stijnen 12-Pascal Quintens 13-Walter De Vischer (B) 14-Erik Wellens (B) 15-Bert Dockx (B) 16-Bart Vanden Wyngaerd (B) 17-Tom Op De Beek (B) 18-Rudi Houblon (B) 19-Rik De Vree (B) 20-Geert Verbraeken 21-Jan Discart 22-Bart Gendarme (B) 23-Hunter Selleslag (B) 24-Sebastien Pepinster 25-Ronny De Vries (B) 26-Peter Bocken (B) 27-Jelle Ceulemans 28-Ben Suykerbuyk (Stabroek) 29-Benny Van Der Auwera (B) 30-Bert Kimpen

    Categorie C
    1-Andre Aertgeerts (Europees Kampioen)
    2-Luc van den Broeck
    3-Bruno Brabants
    4-Wim Arras
    5-Henri Hermans
    6-Patrick Verdonck 7-Luc Raeymakers 8-Rudy Lahou 9-Uwe Nepp 10-Daniel Van der Mieren 11-Alex Ackermans 12-Jan Van Den Brande 13-Patrick Wouters 14-Eddy Van looy 15-Patrick Hermans 16-Walter Verheyden 17-Marc De Cock 18-Danny Van Hoof 19-Kris Govers 20-Michel jannes

    Categorie D
    1-Francy Baptist
    2-Marc heulens
    3-Joseph Claessens
    4-Hugo Lismont
    5-Etienne Peeters
    6-Theo Poorters 7-Ronny Smolders 8-Andre Volkaerts 9-Staf Lievens 10-Louis Van Broeck 11-Francois Coppers 12-Paul Geudens 13-Walter Thienpont 14-John Van Rijsbergen 15-Luc Bollaerts

    Categorie E
    1-Georges Vonckx
    2-Andre Peeters
    3-Freddy Vranken
    4-Jos De Wever
    5-Marc Dams
    6-Nico Wijnen 7-Francois Mertens 8-Frans Bastiaens 9-Viktor Van Den Eynde 10-Andre Segers




     

    26-04-2011 om 18:35 geschreven door kenny


    25-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/04/2011

    vwf.JPG







    Maandag 25 April - TERNAT (1740) -
    2de rit VWF GEDITROFEE 

    A-reeks
    1 Mario VAN GUCHT 
    2 David Motte 
    3 Jarno Verhofstadt 
    4 Frank Vagenende 
    5 Steven Tuytschaever 
    6 Stijn Buyl 
    7 Peter Van Damme 
    8 Jurgen Diependaele 
    9 Barry Diependaele 
    10 Peter Vermassen 

    VWF 25-4-11-ternat 164.jpg
                                    Winnaar Catg.A Mario Van Gucht.

    VWF 25-4-11-ternat 133.jpg

                                     Aankomst Mario Van Gucht.


    C-reeks
    1 Patrick BOGAERTS 
    2 Guy De Coster 
    3 Ronny Van Der Vurst 
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Patrick De Craene 
    6 Benny Dupont 
    7 Emmanuel Hiel 
    8 Arie De Moor 
    9 Dirk De Schrijver 
    10 Frank Geets 

    VWF 25-4-11-ternat 166.jpg
                                       Winnaar Catg.C Patrick Bogaerts.

    VWF 25-4-11-ternat 148.jpg
                                   Aankomst Catg.C met Patrick Bogaerts.


    D-reeks
    1 Francis DE RIDDER 
    2 Peter Neckebroeck 
    3 Rudy Piessens 
    4 John De Croock 
    5 Ronny Paridaens 
    6 Dirk Van Hove 
    7 Joseph Devits 
    8 Dirk De Bondt 
    9 Dirk De Meyer 
    10 Didier Turcksin

    VWF 25-4-11-ternat 067.jpg
                                     Winnaar Catg.D Francis De Ridder. 

               
    E-reeks
     
    1 Patrick VAN RENTERGHEM 
    2 Luc Van Mol 
    3 Antoine De Caboter 
    4 Jean Blommaert (Hamme)
    5 Jose Hoebeke 
    6 Robert Maldrie 
    7 Roger Schouppe 
    8 Patrick Van Cleemput 
    9 Patrick Convents 
    10 Johny Van Holen 

    VWF 25-4-11-ternat 070.jpg
                              Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.
    VWF 25-4-11-ternat 027.jpg
         Mario De Bruyne en Stieven Mettepenningen uit Hamme voor de start. 


    F-reeks

    1 Jos STAES 
    2 Herman Van Den Borre 
    3 Marc Vervondel 
    4 Lucien Van Goethem (Stekene)
    5 Felix Luyten 
    6 Roland Hellebaut 
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 Jean Pierre Broothaerts 
    9 Charly Vanderhulst 
    10 Jose De Clercq 

    VWF 25-4-11-ternat 020.jpg
           Winnaar Catg.F Jos Staes en winnaar Catg.G Etienne Vandenhouwe.


    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE 
    2 Cor Berkouwer 
    3 Aad Vingerling 
    4 Roger Van Den Eede 
    5 Clement Saelens 
    6 Julien Vyvey 
    7 Gilbert Vandenheuvel 
    8 Freddy De Blick (Beveren)
    9 Francois Van De vijver 
    10 Willi Kohlhaas 



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    25-04-2011 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 2 TTC RONDE 2011 - DONDERDAG 21/04/2011 TE TEMSE-VELLE
    TTC Ronde 2011 Banner.jpg
    Proficiat aan FILIP BAES met zijn 1°Seizoenszege !!!
    Baes Filip KOP 2011.jpg
    Donderdag 21/04/2010 - RIT 2 TTC RONDE 2011 - Toeristen - Temse-Velle - 57 km

    Aantal deelnemers: 84

    1.FILIP BAES (Stekene)
    2.Rikkie Matthijssens
    3.Guido Spanoghe

    4.Peter Dierks

    5.Koen Maris
    6.Thomas Neyt
    7.Sven Goffaux
    8.Karel Peelman
    9.Niels D'hondt
    10.Etienne Claus
    11.Koen Van Laere
    12.Nico De Roeck
    13.Dirk Bryssinckx
    14.Kurt Heymans
    15.Steven Van Houte
    16.Philip Van Havenbergh
    17.Mario Bolssens
    18.Dave Van Roeyen
    19.Marnix De Roos
    20.Stein Covents


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    25-04-2011 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S OVERWINNING JEROEN MEERSSCHAERT TE BEVEREN !!!

    FOTO’S OVERWINNING JEROEN MEERSSCHAERT TE BEVEREN VAN 16/04/2011 !!!


    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8671.JPG Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8763.JPG
    Aankomst winnaar Jeroen Meersschaert voor           Winnaar Jeroen Meersschaert in het midden samen met ploegmaat Eloy Van
    Eward De Boeck.                                                        Meirvenne die de pelotonspurt won en Eward De Boeck.
                         
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8508.JPG
    De start van de Nieuwelingen te Beveren met 85 deelnemers in de P.Steenssensstraat.
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8509.JPG
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8545.JPG Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8549.JPG
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8559.JPG         Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8569.JPG
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8576.JPG Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8602.JPG
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8579.JPG
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8583.JPG
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8589.JPG Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8599.JPG 
    Nieuwelingen Beveren 16-04-2011 PMA_8673.JPG 
                  Eloy Van Meirvenne toont wie de snelste is van het peloton.


    Foto's: Pierre Maes

    25-04-2011 om 11:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S OVERWINNING ARNE VAN ROOSBROECK TE BEVEREN !!!

    FOTO’S OVERWINNING ARNE VAN ROOSBROECK TE BEVEREN VAN 09/04/2011 !!!
    nieuwelingen beveren 9-4-2011 269.JPG    nieuwelingen beveren 9-4-2011 307.JPG
       Aankomst van Arne Van Roosbroeck te Beveren.           Arne met speaker Gerry Van Gasse en pappa 
                                                                                               Patrick Van Roosbroeck.

    nieuwelingen beveren 9-4-2011 302.JPG

             Arne Van Roosbroeck samen met vader Patrick Van Roosbroeck.

    nieuwelingen beveren 9-4-2011 020.JPG nieuwelingen beveren 9-4-2011 023.JPG
                                                             De start van de Nieuwelingen te Beveren met 83 deelnemers.
    nieuwelingen beveren 9-4-2011 158.JPG nieuwelingen beveren 9-4-2011 160.JPG
    nieuwelingen beveren 9-4-2011 167.JPG          nieuwelingen beveren 9-4-2011 169.JPG
             In 2de positie Arne Van Roosbroek.
    nieuwelingen beveren 9-4-2011 173.JPG           nieuwelingen beveren 9-4-2011 176.JPG
    nieuwelingen beveren 9-4-2011 186.JPG           nieuwelingen beveren 9-4-2011 208.JPG
                                                                                                                         Arne Van Roosbroeck.
    nieuwelingen beveren 9-4-2011 213.JPG nieuwelingen beveren 9-4-2011 219.JPG
    nieuwelingen beveren 9-4-2011 270.JPG nieuwelingen beveren 9-4-2011 281.JPG
                                                                                                                                   Aankomst van het peloton.

    Foto's: Pierre Maes

    25-04-2011 om 11:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KALKEN VAN ZATERDAG 23/04/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD TE KALKEN VAN 23/04/2011
    WBV 23-4-11-kalken 109.jpg
    Timothy Stevens wint te Kalken voor Nico Verhoeven, Bart Van Speybroek en
    Stig Broeckx. Er waren maar liefst 204 deelnemers.
    WBV 23-4-11-kalken 120.jpg
    De winnaar Timothy Stevens en Nico Verhoeven die een geschenk mocht afhalen 
    na de aankomst.

    WBV 23-4-11-kalken 111.JPG
                                              Aankomst peloton.
    WBV 23-4-11-kalken 112.JPG 
    WBV 23-4-11-kalken 113.JPG
                              Vooraan Robby De Roos uit Moerbeke.
    WBV 23-4-11-kalken 082.JPG WBV 23-4-11-kalken 090.JPG
    WBV 23-4-11-kalken 006.jpg 
                                  De start te Kalken van de 204 deelnemers.
    WBV 23-4-11-kalken 007.JPG 
    WBV 23-4-11-kalken 010.JPG WBV 23-4-11-kalken 012.JPG
    WBV 23-4-11-kalken 018.JPG WBV 23-4-11-kalken 019.JPG
    WBV 23-4-11-kalken 022.JPG WBV 23-4-11-kalken 031.JPG
    WBV 23-4-11-kalken 056.JPG WBV 23-4-11-kalken 058.JPG
    WBV 23-4-11-kalken 075.JPG 

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    25-04-2011 om 11:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2010

    Zondag 24/04/2011 - LUIK-BASTENAKEN-LUIK - Elite UCI - 255,5 km - 06h13min

    Aantal deelnemers:

    1.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA - LOTTO

    2.SCHLECK Frank - TEAM LEOPARD-TREK

    3.SCHLECK Andy - TEAM LEOPARD-TREK

    4.KREUZIGER Roman - PRO TEAM ASTANA op 24"

    5.URAN Rigoberto - SKY PROCYCLING

    6.SORENSEN Chris - SAXO BANK SUNGARD

    7.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM op 27"

    8.NIBALI Vincenzo - LIQUIGAS-CANNONDALE op 29"

    9.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL-DCM op 39"

    10.SANCHEZ Samuel - EUSKALTEL - EUSKADI

    11.KOLOBNEV Alexandr - KATUSHA TEAM op 43"

    12.GERRANS Simon - SKY PROCYCLING

    13.MARTENS Paul - RABOBANK CYCLING TEAM

    14.ANTON Igor - EUSKALTEL - EUSKADI

    15.FREIRE Oscar - RABOBANK CYCLING TEAM

    16.CUNEGO Damiano - LAMPRE - ISD

    17.VANENDERT Jelle - OMEGA PHARMA – LOTTO op 47"

    18.VAN GARDEREN Tejay - HTC – HIGHROAD op 53"

    19.VANDEWALLE Kristof - QUICK STEP CYCLING TEAM op 57"

    20.PINEAU Jérôme - QUICK STEP CYCLING TEAM op 58"

    101.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL-DCM op 11’29"

    115.DE GREEF Francis uit Puurs - OMEGA PHARMA – LOTTO op 15’14"

    24/04/2011 - ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 162,7 km - 03h50min

    Aantal deelnemers:

    1.VANDAELE Angelo - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    2.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 5"

    3.BOUVRY Dieter - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 17"

    4.DECLERCQ Tim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 19"

    5.VENS Quincy - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 28"

    6.DEVOLDERE Niki - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 48"

    8.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.HORN Peter - GEOX FUJI TEST TEAM

    15.DIELEMAN Michiel - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    62.VAN DER STOCK Dieter - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’07"

    68.MARTENS Valentijn - WIELERTEAM WAASLAND VZW


    24/04/2011 - AFFLIGEM (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 159 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Dupont Timothy - Jong Vlaanderen Bauwknecht Jartazi Lotto

    2.Depoorter Dries - Ovyta Eyssen Acrog CT

    3.Paajanen Paavo - Geox Fuji Test Team

    4.Steels Stijn uit Westerlo - Jong Vlaanderen Bauwknecht Jartazi Lotto

    5.Nevens Sven - Royal Cureghem Sportief

    6.Van Goidsenhoven Kurt - Van Goethem Prorace CT

    7.De Marez Ruben - Douchy Thalassa CT

    8.Broeders Garrit - Jong Vlaanderen Bauwknecht Jartazi Lotto

    9.Dernies Tom - Lotto Bodysol PCW

    11.Roosen Jorg - ILLI BIKES CT
    17.Wielandt Sven uit Beveren - ASB Parein Rogelli CT

    42.Pieters Andres uit Grembergen - Keukens Redant CT

    47.Vansteenberghen Jori uit De Klinge - Profel-Bofrost-Prorace CT

    66.Ilegems Ken uit Hemiksem - Illi Bikes CT

    67.Coomans Björn uit Willebroek - Profel-Bofrost-Prorace CT

    78.Penne Frederik - ASB Parein Rogelli CT

     

    24/04/2011 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 111,8 km - 02h41min

    Aantal deelnemers:

    1 OERLEMANS Tom (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 CRIEL Tom (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    4 VANDYCK Niels uit Puurs
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    5 VAN BRAECKEL Kenny
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 10"
    6 NEIRYNCK Kevin
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    7 BRACKE Tony (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    8 VANDEN BAK Laurent (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 50"
    9 VAN LERBERGHE Bert
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op
    10 DE DECKER Bjorn
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    60 POELMAN Laurens uit Kalken
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 2’10"
     

    24/04/2011 - MOLENSTEDE (VB) - Elite z.c./U23 - hmin

    Aantal deelnemers:

    24/04/2011 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 56

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.VINGERLING MICHAEL - AVIA CYCLING TEAM op 3"

    3.VAN GASTEL Brecht - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 9"

    4.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 14"

    5.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 21"

    6.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 34"

    7.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 40"

    8.PERSOON Joeri uit Stekene - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 46"

    9.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 50"

    10.COSTERMANS Randy - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    11.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

    12.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    13.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    14.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST op 1’00"

    15.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 1’10"

    16.VERBEKE Stijn uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’34"

    17.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE op 1’48"

    18.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    19.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    21.LAUREYS Simon uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    26.BAEYENS Bart uit Overmere - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    28.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    31.VAN BROECK Gino uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    32.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - WC DON FREDO

    35.JOOS Luc uit Sinaai - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    37.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    24/04/2011 - IMDE - WOLVERTEM (VB) - U23 - 112 km - 02h31min

    Aantal deelnemers 56
    1 GRENDA BEN (ROCK WERCHTER)
    2 VAN DER AERSCHOT Steven
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    3 VAN GEYT Koen
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    4 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    5 KOUWENBERGH Bryan (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 DE BLOCK Nick
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    8 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    9 BUEKEN Joeri (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    10 CLAEYS Timothy (ISOREX CYCLING TEAM)
    16 DURINCK Sean uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    17 MEERSMANS Jens uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)

    25-04-2011 om 11:11 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!