.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2011

    vwf.JPG







    Zondag 24 April - AALST (9300)
    2de rit G.Schouppe

    A-reeks
    1 Peter VAN DAMME 
    2 Kevin Van Den Cruyce 
    3 Steven De Maeseneer 
    4 Tom Van Uffel 
    5 Michel Vereecken 
    6 Tom Hermans 
    7 Dave De Swert 
    8 Stijn Buyl 
    9 David De Groote 
    10 Tom Penninckx 

    VWF 24-4-11-aalst 165.jpg
                                    Winnaar Catg.A Peter Van Damme.

    VWF 24-4-11-aalst 144.jpg 

                                                    Aankomst Catg.A


    C-reeks
    1 Dirk DE SCHRIJVER 
    2 Ronny Van Der Vurst 
    3 Jimmy De Paepe 
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Patrick Van Ransbeeck 
    6 Bruno Bruyere 
    7 Filip Lievens 
    8 Marc Tabourdon 
    9 Rudy Thomas 
    10 Frank Geets 

    VWF 24-4-11-aalst 157.jpg
                                  Winnaar Catg.C Dirk De Schrijver. 

    VWF 24-4-11-aalst 142.jpg
                                               Aankomst Catg.C


    D-reeks
    1 Dirk VAN HOVE 
    2 Henri Hermans 
    3 Rene De Brucker 
    4 Dirk De Bondt 
    5 Paul De Leeuw 
    6 Roony Paridaens 
    7 Bart De Winter 
    8 Dirk De Meyer 
    9 Hans Van Nieuwenhuyse 
    10 Rudy Berwart 

    VWF 24-4-11-aalst 088.jpg
                                     Winnaar Catg.D Dirk Van Hove.

               
    E-reeks 
    1 Patrick VAN RENTERGHEM 
    2 Patrick Convents 
    3 Harmel Van Den Bossche 
    4 Roger Schouppe 
    5 Wim De Coninck 
    6 Johny Van Holen 
    7 Rene Mertens 
    8 Danny Paridaens 
    9 Marc De Vos 
    10 Norbert Van Huffel 

    VWF 24-4-11-aalst 092.jpg
                              Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.


    F-reeks

    1 Marc VERVONDEL 
    2 Jos Staes 
    3 Felix Luten 
    4 Roland Hellebaut 
    5 Rik Scheirlinckx 
    6 Charly Vanderhulst 
    en Jose De Clercq 
    8 Karel Heirbaut (Belsele)
    9 Hugo Tuypens 
    10 Jan Van Hove 

    VWF 24-4-11-aalst 036.jpg
         Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Gaston Van De Plas.


    G-reeks
    1 Gaston VAN DE PLAS 
    2 Etienne Vandenhouwe 
    3 Gaston Sannen 
    4 Theo Coudyzer 
    5 Kees Seebrechts 
    6 Freddy De Blick (Beveren)
    7 Jozef De Bruyn 
    8 Gerard Devleeschauwer 
    9 Francois Brouwers 
    10 Clement Saelens

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    24-04-2011 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 24/04/2011 - EKEREN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 63

    1.VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 11"

    3.DE REGT Gerwin - RSC de Zuidwesthoek

    4.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 30"

    5.VAN LENT Kenny - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    6.THYS Steven - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    7.KUYPERS KRIS - DV

    8.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.BRUYNDONCKX Bart - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    10.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    11.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    14.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 40"

    18.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    21.VAN LANDEGHEM KURT uit St.Gillis - DV

    23.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT

    26.BOGAERT Sammy uit Kalmthout - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    30.BEIRNAERT Wim uit Schoten - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

     

    24/04/2011 - G.P. STAD ROESELARE (W) - Women Elite 1.1 UCI - 136,3 km - 03h34min

    Aantal deelnemers:

    1.NEBEN Amber - HTC HIGHROAD WOMEN

    2.JOHANSSON Emma - HITEC PRODUCTS – UCK op 36"

    3.VISSER Adrie - HTC HIGHROAD WOMEN

    4.GILMORE Rochelle - LOTTO HONDA TEAM

    5.BRAS Martine - DOLMANS LANDSCAPING TEAM

    6.WILD Kirsten - AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM

    7.ARMITSTEAD Elizabeth - GARMIN - CERVELO

    8.DE VOCHT Liesbet - TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM

    9.MAJERUS Christine - TEAM GSD GESTION

    10.DÜSTER Sarah - NEDERLAND BLOEIT

    53.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

     

    24/04/2011 - GINGELOM (LB) - Juniores - Rit IC - 126,9 km - 03h06min

    STER VAN ZUID LIMBURG – Aantal deelnemers: 157

    1.VANREYTEN Joachim - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN POPPEL Danny - TWC Pijnenburg op 4"

    3.SLIK Ivar - Sinnige Bouw Wielerteam

    4.GHISTELINCK Paco - AVIA CYCLING TEAM

    5.DIJKSHOORN Richard - Restore Cycling

    6.DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.LIPSCOMB Mathew - USA NATIONAL TEAM

    9.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 10"

    10.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 57"

    83.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM op 2’10”

    24/04/2011 - ERPE (O) - Juniores - 88 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 50
    1 PIETERS Laurent (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 LANDA Oscar (STAVANGER SK)
    3 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    4 SLATER Alistair (Bourne Whls CC)
    5 GOOSSENS Sam (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    6 STRAND BJORN (STAVANGER) op 10"
    7 PANIS Maxim
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 40"
    8 DE WINNE Jens
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    9 JACOBSEN Tormod
    (STAVANGER SK) op 57"
    10 VAN DER SCHELDEN Jasper
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    12 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’10"

     

    24/04/2011 - KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores - 84,4 km - 02h12min

    Aantal deelnemers:

    1.BIGUM Simon - TEAM RCR ODENSE

    2.PLESNER Frederik - TEAM RCR ODENSE
    3.VINTEBO Emil - TEAM RCR ODENSE

    4.WILSON Jack - UCS CRABBE PERFORMANCE op 42"

    5.ANDERSEN Soren - TEAM RCR ODENSE

    6.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 49"

    7.EIKING Odd - BERGEN CYCLEKLUBB op 2’17"

    8.HAMMERSLAND Nicholas - BERGEN CYCLEKLUBB

    9.CLAUSEN Joachim - TEAM RCR ODENSE op 4’18"

    10.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 6’01"

     

    24/04/2011 - LOKEREN (O) - Juniores - 92 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 57
    1 THEUNISSEN Jordi (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    2 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    3 JASPERS Dylan (AVIA CYCLING TEAM)
    4 MARIEN Levi
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    5 VAN ECHELPOEL Michiel
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    6 DE BOCK Stijn uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 MOENS Jochen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    9 VANDORMAEL Tom (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    10 DE BOSSCHER Thomas (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    12 THIERENS Sam uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    13 ROTTY Glenn uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    19 ROOMS Claudio uit St.Pauwels (RUDYCO CYCLING TEAM) op 59"
    26 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 1’15"
    35 DE BOCK Stef uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    43 ANNAERT Dieter uit De Klinge (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 2’20"

    24-04-2011 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 24/04/2011 - ROESELARE (W) - Dames Jeugd - 60,2 km - 01h39min

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 60

    1.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.ROHDE LYSANNE - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.KUYPERS EVY - RTC BUITENLUST

    5.STOUGJE CHANELLA - RWC AHOY

    6.VAN TGELOOF MARJOLEIN - RTC HOEKSE RENNERS

    7.HUBERT juul - RESTORE CYCLING

    8.OOSTERMAN ESMEE - METEOOR

    9.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.HOMMES DAPHNE - DE PEDDELAARS

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 33

    1.DENEEF Naika - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.MANLEY HANNAH - FOR VIORED

    3.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    4.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    5.COMMEYNE Elke - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.LAMBRECHTS Kimberley - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    7.JASPART Larisa - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    8.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9.SCARLATA Gina - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10.DEVOS Annelore - JONGE RENNERS ROESELARE 

    24/04/2011 - BORLO - GINGELOM (LB) - Nieuwelingen - Rit IC - 60 km - 01h24min

    HASPENGOUW TOUR - Aantal deelnemers:

    1.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    2.KRINGBAUM Mathias - RINGSTED Cycling Team (DEN)

    3.PERSOON Gerben - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 34"

    4.LOOIJ Andre - DISTRICT NOORD HOLLAND

    5.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN DER KOOIJ Bas - Westland Wil Vooruit

    7.TIETEMA Bas - Hanzerenners Zwolle

    8.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.LINDENBURG Jim - Restore Cycling

    10.PETERS Wouter - Restore Cycling

    60.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    24/04/2011 - AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen - 53,1 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: 69

    1.DE RIJCK Mathias - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.VERHEYEN Jelle - WK NOORD WEST BRABANT

    3.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    4.HEYLEN Wannes - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    5.MAAS Jan - rsc de zuidwesthoek

    6.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    8.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL

    9.MERTZ remy - TEAM VERANDAS WILLEMSAR

    10.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     
    24/04/2011 - HAALTERT (O) - Nieuwelingen - 42 km

    EINDRANGSCHIKKING OMNIUM

    Aantal deelnemers: 34

    1.D´HAEYER Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    3.VANCOPPENOLLE Glen - YOUNG SCHELDE CT

    4.MERTENS Thomas - THOMPSON

    5.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    6.BOTHUYNE Jorden - ISOREX CYCLING TEAM

    7.GOESSENS Cedric - WIMI-GAMES-ST MARTINUS-KERKSKEN

    8.GOUBERT Olivier - WIMI-GAMES-ST MARTINUS-KERKSKEN
    9.CLAUW Yente - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.OLIEBOS Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    23.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    PUNTENKOERS

    Aantal deelnemers: 34

    1.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN VZW

    2.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    3.D´HAEYER Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.MERTENS Thomas - THOMPSON

    5.VANCOPPENOLLE Glen - YOUNG SCHELDE CT

    6.HAILLEZ Frank - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.DEBOUDT Kelvin - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    8.BOTHUYNE Jorden - ISOREX CYCLING TEAM

    9.CLAUW Yente - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.GOUBERT Olivier - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    18.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    TIJDRIT

    Aantal deelnemers: 34

    1.D´HAEYER Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.VANCOPPENOLLE Glen - YOUNG SCHELDE CT

    3.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN VZW

    4.MERTENS Thomas - THOMPSON

    5.OLIEBOS Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    7.BRUTSAERT David - VC DOMMELDANGE

    8.DE BOECK James - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.BOTHUYNE Jorden - ISOREX CYCLING TEAM

    10.GOESSENS Cedric - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    24.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    AFVALLING

    Aantal deelnemers: 34

    1.D´HAEYER Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.VANCOPPENOLLE Glen - YOUNG SCHELDE CT

    4.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    5.BOTHUYNE Jorden - ISOREX CYCLING TEAM

    6.BRUTSAERT David - VC DOMMELDANGE

    7.DE BOECK James - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.MERTENS Thomas - THOMPSON

    9.GOESSENS Cedric - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    10.CLAUW Yente - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    24.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht- RUDYCO CYCLING TEAM

     

    SCRATCH

    Aantal deelnemers: 34

    1.MERTENS Thomas - THOMPSON

    2.GOUBERT Olivier - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    3.CLAUW Yente - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.D´HAEYER Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.VANCOPPENOLLE Glen - YOUNG SCHELDE CT

    7.GOESSENS Cedric - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    8.VOLKAERT Fausto - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    10.VAN DER HAEGHEN Jordy - ISOREX CYCLING TEAM

    18.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    24/04/2011 - ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 70 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 54
    1 WOLSINK JELLE
    2 VAN DER DUIN PATRICK
    3 OLIVIER WOOD
    4 ALLEGAERT Piet
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 DESPLENTER Tjorven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 RAGAN JACOB op 15"
    7 VANDERELST Antoine
    (VC HAUT PAYS) op 25"
    8 VANNEVEL Tuur
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 PICOUX Maximilien (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    10 VANRHEE BRIAN 

    24-04-2011 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 24/04/2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Borghgraef Marc KOP 2009 1
        Marc Borghgraef

    Onder leiding van Kenny Janssens en Mark Bryssinckx vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    22 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Op deze zomerse Paaszondag weeral een zeer goede opkomst voor de groepstraining op 'Den Dijk', meteen na de inrijperiode tot het 'Witte Huis' te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen en er werd bij momenten vrij goed rondgedraaid met een 7-tal renners. Aan het keerpunt te Walsoorden even een lichte afscheiding vooraan met Kenny Janssens, Jef De Batist en Koen Vermeulen maar alles kwam terug bijeen en opnieuw werd de ketting terug opgestart en dat tot de Zorgdijk te Kieldrecht. Het aanvallen kon beginnen maar echt weggeraken zat er nog niet direct in en telkens kwam alles terug samen. Na het laatste rondpunt toch even een afscheiding met Kenny Janssens, Steven Van Houte en Dirk Cleys met als gangmaker Serge Meyvis op de ligfiets. Maar weer werd het gat dichtgereden en met nog 2 km te gaan was het Marc Borghgraef die zijn kans waagde en meteen Serge Meyvis meekreeg als gangmaker, in de groep werd te lang getwijfeld en de inspanning van Marc werd beloond want niemand kon hem nog remonteren. Jef De Batist probeerde nog in extremis maar sneuvelde op enkele meters, Lieven Van De Perre, Bart Rombouts en Kenny Janssens kwamen allen te laat. Wim Ryckaert ontbrak in de finale wegens een lekke band !!!
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 39,2 Km/h vanaf Buyl Sport. Als extra werd dan nog via Haasdonk en 'Den Es' over Melsele gereden zodat de totale afstand uitkwam op 105 Km.
    Reden mee: Jef De Batist , Bart Rombouts , Marc Borghgraef , Steven Van Houte , Lieven Van De Perre , Eric Vermeulen , Koen Vermeulen , Jan Vlegels , Wim Ryckaert , Gino Verhulst , Edwig Cleiren , Romain Vercauteren , Theo De Prekel , Mark Bryssinckx , Dirk Cleys , Michael Van De Casteele , Peter Van Havere , Serge Meyvis (ligfiets) , renner Ridley , renner Etixx , ? en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    24-04-2011 om 13:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 23/04/2011 - KALKEN (LAARNE) (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 204

    1.STEVENS Timothy - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    3.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4.BROECKX Stig - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

    7.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VAN DE VEIRE Pieter - DMC- CYCLING TEAM

    9.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    10.BOSTERS JURRIN - WV DE JONGE RENNER

    23.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    27.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    29.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    33.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    39.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    23/04/2011 - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 148

    1.ZEN Jean - MULTISPORT CYCLING TEAM

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM op 1"

    3.DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW op 7"

    4.KINCH Llewellyn - GWR TEAM

    5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    6.NAUWYNCK Stijn - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    7.VERSTRAETE Ludwig - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 16"

    8.DECOUTTERE Jonas - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 39"

    9.HOORNE Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    10.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    31.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen- EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 2’18"

    23/04/2011 - GINGELOM (LB) - Juniores - Rit IC - 121 km - hmin

    STER VAN ZUID LIMBURG - Aantal deelnemers: 187

    1.KERF Jérôme - TEAM WALLONIE

    2.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.GROENEWEGEN Dylan - VACANSOLEIL BHV Maas (Ned)

    4.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    5.VERVAEKE Louis - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6.HOOL Glenn - DISTRICT LIMBURG (Ned)

    7.RUYTERS Brecht - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

     

    23/04/2011 - TOLLEMBEEK (VB) - Juniores - 94 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 98

    1.JACOBSEN Tormod - stavanger

    2.VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    3.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM

    4.WOUTERS Lennaert - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.VERBEIRENS Pieter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.DE BOECK Vincent - ISOREX CYCLING TEAM

    7.DEMULDER Jonas - ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE TROCH Thomas - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.LANDA Oscar - STAVANGER SK

    22.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    24.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    27.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout- WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    39.THIERENS Sam uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

    44.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    50.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24-04-2011 om 13:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 23/04/2011 - VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 66

    1.SLATER Alistair - Bourne Whls CC

    2.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 32"

    3.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    4.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5.BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM

    7.VAN OOSTHUYZE Mathias - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.WILLEMS Anton - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.LAMBRECHT Sam - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 40"

     

    23/04/2011 - WORTEGEM - PETEGEM (O) - Juniores - 96 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 91
    1 ANDERSEN Soren (TEAM RCR ODENSE)
    2 BIGUM Simon (TEAM RCR ODENSE)
    3 VINTEBO Emil
    (TERAM RCR ODENSE)
    4 CARPENTER DANTE (onelife) op 25"
    5 LUNKE Sindre
    (TVK) op 1’28"
    6 OLESEN Patrick
    (TEAM RCR ODENSE)
    7 CAEN Jeroen (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 PEETERS Daniel (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    9 VANHOUTTEGHEM Cedric
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 FRAME Alex
    (ISOREX CT)
    41 ROOMS Claudio uit St.Pauwels
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 3’00"

     

    23/04/2011 - BORLO - GINGELOM (LB) - Nieuwelingen - Rit IC - 61,8 km - 01h25min

    HASPENGOUW TOUR - Aantal deelnemers: 148

    1.OOMEN Sam - TWC Pijnenburg

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.KRINGBAUM Mathias - RINGSTED Cycling Team (DEN) op 4"

    4.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 6"

    5.LOOIJ Andre - DISTRICT NOORD HOLLAND op 20"

    6.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.TIETEMA Bas - Hanzerenners Zwolle

    8.PETERS Wouter - Restore Cycling

    9.VAN DER KOOIJ Bas - Westland Wil Vooruit op 55"

    10.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL

    45.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    23/04/2011 - HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 63,6 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 91

    1.VAN HOUT Maxim - WSC HAND IN HAND BAA

    2.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 37

    3.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 44

    4.BOONS Laurens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.DE VISSCHER Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL op 3:08

    6.VERMONDEN Jonas - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.DERUETTE THOMAS - CCI DIFFERDANGE

    8.HELSEN Jeffry - WSC HAND IN HAND BAAL

    9.DE VRIESE Jannes uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.VAN DEN BORNE Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    19.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    33.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    45.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    23/04/2011 - SINT-JORIS-WEERT (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 73

    1.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.HERMANS Quinten - APB - CYCLING TEAM op 55

    3.LEENAERS Sven - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1:20

    4.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM op 1:30

    5.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    7.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    9.SOMERS Robin - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.DEBRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT

    11.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    12.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    24.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    41.DE OST Jarne uit Bornem - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    24-04-2011 om 13:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/04/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Rombouts Bart KOP 2011.JPG
    Zaterdag 23 April – WESTKERKE (8460)

    Categorie A/B: (72 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Nick Van Sieleghem (Bredene, winnaar cat. A)

    3.Nico Verwee (B2)

    4.Franky Van Oyen (Zulte B3)

    5.Jasper Van Sieleghem (A2)

    6.Dries De Smet (A3) 7.Valentijn Van De Velde (A4) 8.Kristof Dhondt (B4) 9.Christophe Van Overloop (A5) 10.Sil Meeus (A6) 11.Estelbrun Talloen (A7) 12.Gino Seynaeve (A8) 13.Jonas Timbreur (A9) 14.Didier Vervaet (A10) 15.Dieter Buyle (A11) 16.Davy Versichel (A12) 17.Steven Van Molecot (B5) 18.Patrick Vanhoolandt (B6) 19.Dimitri Delmotte (A13) 20.Christopher Vanneste (B7) 21.Gert Smet (B8) 22.Kenneth Van Orshagen (B9) 23.Ronny De Grijse (A14) 24.Frank Van Heule (A15) 25.Petrus Van Haverbeke (B10) 26.Kenny Maenhout (A16) 27.Samuel Billaud (A17) 28.Steven Grymonprez (B11) 29.Glen Ryckelinck (B12) 30.Jonny Naessens (B13)

    Categorie C/D: (40 dln)

    1.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C)

    2.Rudi Rabout (Heinkenszand C2)

    3.Arie De Moor (Gontrode, winnaar cat. D)

    4.X. Vansevenants (C3)

    5.Edward Jason (C4)

    6.Stefan Adriaenssens (Burcht C5) 7.Sven De Vlieger (C6) 8.Nico Debaes (Desselgem C7) 9.Peter Kerckaert (D2) 10.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3) 11.Danny De Bruyne (C8) 12.Dirk Vande Rijse (D4) 13.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 14.Chris Fraeyman (C9) 15.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C10) 16.Philip Wittoek (D6) 17.Wim Heyndrickx (Vrasene C11) 18.Wim Rombout (C12) 19.Steve Ferguson (C13) 20.Mario Lammens (D7) 21.Patrick Nauwelaers (C14) 22.Mario De Kesel (C15) 23.Michel Bultinck (C16) 24.Ko Harms (D8) 25.Freddy Dhooge (C17) 26.Ashley Holding (D9) 27.Peter De Maere (Waasmunster C18) 28.Hans Verlinden (C19) 29.Danny Van Oyen (D10) 30.Patrick Vanmaekelbergh (C20)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Patrick Watteny

    3.Florent De Leersnyder

    4.Patrick Van Renterghem

    5.André Bultinck

    6.Peter De Ghein 7.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 8.Noël Willems 9.Leo Mares (Beveren) 10.Frederik Blervacq 11.Philippe Lacquet 12.Marcel Van der Putten 13.Erwin D'Hondt 14.Patrick Buyens 15.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 16.Tom Persyn 17.Georges Vergauwe 18.Alain Goossens 19.Willy De Sutter

    Categorie F1/F2:

    1.José Hoebeke (Bredene, winnaar cat. F1)

    2.Helmuth Tas (F1-2)

    3.Jozef Deneef (F1-3)

    4.Patrick Van Hulle (F1-4)

    5.Paul Hunninck (Helecine, winnaar cat. F2)

    6.Noël Rogge (F2-2) 7.Hans Van Lierde (F1-5) 8.Jozef De Naeghel (F1-6) 9.Eddy Van Den Abeele (F1-7) 10.Daniel Hauttekeete (F2-3) 11.José Dezegher (F2-4) 12.Eddie Van Leirberghe (F1-8) 13.Patrick De Backer (F2-5) 14.Bart Delagrange (F1-9) 15.X X (F1-10) 16.X X (F1-11) 17.Etienne Verkaemer (F1-12) 18.Cx X (F1-13) 19.Wim Van Den Heuvel (F1-14) 20.Jos Lissens (F1-15) 21.Emmanuël De Loor (F1-16) 22.Luc Roelandt (F1-17) 23.Dirk Caekebeke (F1-18)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Theo Coudyzer

    3.Julien Vyvey

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.José Demeyere

    6.Freddy Vervenne 7.Arnold De Muynck 8.Ludo Opdebeek 9.Roger Den Tijn 10.Jaak Nys 11.Roland Van Imschoot 12.Pascal Cornand 13.Maurice Van Ginderdeuren 14.Michel Bousard 15.François De Leener 16.Eddy De Rop 17.Willy Corthier 18.David Orford 19.Luc Van Robbroeck 20.Marinus Lockefeir 21.Freddy Arijs 22.Henk Bolle 23.Jozef De Bruyne 24.Erik Vandersteen 25.Robert Robijns 26.Etienne De Clercq 27.Laurent Kyndt

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Daniel Meirlaen

    5.Roger De Breuker

    6.Christiaan Vandevoorde 7.Luc Muys 8.Armand Mols 9.Freddy De Blick (Beveren) 10.André Van Asbroeck 11.Gerard Devleeschauwer 12.Leo De Jong 13.Jean-Pierre Heymans 14.Daniël Nuytinck 15.Mathieu Mercken 16.Hervé Verstuyft 17.Armand Kochuyt 18.Guus Schuller 19.Antoine Cools 20.Jef Verheyen 21.Denis Keynen 22.Paul De Geynst 23.José Devreese

    Categorie G++:

    1.Willy Voorbraeck (Wilrijk)

    2.Trevor Fenwick

    3.Daniël Jooris

    4.Edward Battersby

    24-04-2011 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/04/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 23/04/2011 – KEERBERGEN

    Categorie A/B
    1-Bart Vanden Wyngaert (B)
    2-Philippe Wauters
    3-Bart Gendarme (B)
    4-Wim Van Uffel
    5-Tom Cleeren
    6-Kris Witvrouwen (B) 7-Klaas Stijnen 8-Matthias Wauters 9-Gerry Meuris 10-Bart Berghmans 11-Kris Van Grieken 12-Gianni Scheltens 13-Kenneth Spemtinck 14-Wouter Covents 15-Jorg Hendrickx 16-Hans Nuyens (B) 17-Francis Vrints 18-Bart Eelen (B) 19-Gunther Cuylits (B) 20-Rob Krijnen 21-Jan Van Der Auwera (B) 22-Pieter Dauwen 23-Willem Van der Heyden 24-Nick Vandermaessen 25-Marc Wauters 26-Stijn Rombouts 27-Jelle De Vries 28-Tino Teirlinck 29-Pieter Diels 30-Peter Behiels

    Categorie C

    1-Wim Arras
    2-Kris Govers
    3-Robert Vande Kerkhof
    4-Ivo Van Herle
    5-Piet herreygers
    6-Ronny Follon 7-Marc Eyselberghs 8-Alain Smets 9-Alex Ackermans 10-Frank Geets 11-Rudy Lahou 12-Peter Vos 13-Marc de Cock 14-Danny Dams 15-Wim Croonenborghs 16-Wim Van Thielen 17-Mario Pauwels 18-Dirk Coolaert 19-Jan Van Den Brande 20-Marc Willemsen

    Categorie D
    1-Staf Lievens

    2-Louis Van Den Broeck
    3-Paul geudens
    4-Josseph Claessens
    5-Francy Baptist
    6-Hugo Lismont 7-Barend Verhagen 8-Andre Volkaerts 9-Theo Poorters 10-Etienne Peeters 11-Eddy mertens 12-Charles Van de Kerkhof 13-Daniel Klein 14-Lieve Koninkx 15-Jan Van Wezenbeeck

    Categorie E
    1-Nico Wijnen

    2-Freddy Vranken
    3-Jan Van Hove
    4-Georges Vonckx
    5-Jos de Wever
    6-Willy Mous 7-Viktor Van Den Eynde 8-Andre Segers 9-Ludo de Bakker 10-Gaston Sannen

    24-04-2011 om 12:56 geschreven door kenny


    22-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag  22/04/2011 - GINGELOM (LB) - Juniores - Rit IC. - Proloog 5 km

    STER VAN ZUID LIMBURG - Aantal deelnemers: 195
    1 SLIK Ivar - Sinnige Bouw Wielerteam in 6’21
    2 VAN POPPEL Danny - TWC Pijnenburg op 10"
    3 DE BIE Mike -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 11"
    4 DE BUYST Jasper -
    AVIA CYCLING TEAM op 12"
    5 TUSVELD Martijn -
    WV de Jonge Renner op 13"
    6 GOOLAERTS Michael -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 14"
    7 DIJKSHOORN Richard -
    Restore Cycling
    8 GHISTELINCK Paco - AVIA CYCLING TEAM op 15"
    9 JORGENSON LORD Kristopher -
    USA NATIONAL TEAM op 16"
    10 GEERINCK Jens uit Grembergen -
    AVIA CYCLING TEAM

    22-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    21-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 21/04/2011 - BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 236

    1.ALDAPA Juan

    2.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY

    4.ALLEGAERT Matthias - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.WASTYN Emiel - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.ZEN Jean - MULTISPORT CYCLING TEAM

    7.BYSTROM Sven Erik - STAVANGER SK

    8.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    9.LHOTELLERIE Clement - LA ROYALE

    10.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    59.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    21/04/2011 - DOTTIGNIES (W) - Dames Elite - 94 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 52

    1.POLSPOEL Maaike - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING 

    2.COLCLOUGH Katie - HTC-COLOMBIA op 52"

    3.KING Danniele - KONA

    4.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.RICH Hannah - KONA op 56"

    6.DOM Annelies - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7.M'STACHER Ally - HTC-COLUMBIA

    8.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    9.VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.HUYGENS Cynthia - UC FOURMISIENNE


    21-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    20-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Woensdag 20/04/2011 – DE WAALSE PIJL – Mannen Elite - 201 km -  04h55min

    Aantal deelnemers:

    1.Philippe Gilbert       

    2.Joaquin Rodriguez (Spa) op 3"

    3.Samuel Sanchez (Spa) op 5"

    4.Aleksandr Vinokoerov (Kaz) op 6"

    5.Igor Anton (Spa)      

    6.Jelle Vanendert        

    7.Fränk Schleck (Lux) 

    8.Daniel Moreno (Spa) op 9"

    9.Christophe Le Mevel (Fra) op 12"

    10.Paul Martens (Dui)

    11.Alberto Contador (Spa) op 15"

    12.Michael Albasini (Zwi) op 17"

    13.Ryder Hesjedal (Can) op 18"

    14.Robert Gesink (Ned) op 20"

    15.Bert De Waele

    16.Greg Van Avermaet uit Hamme      

    17.Jurgen Van den Broeck op 23"

    18.Ben Hermans op 26"

    19.Rigoberto Uran (Col) op 28"

    20.Beñat Intxausti (Spa)          

    68.Thomas De Gendt uit Beveren op 1'24"

     

    20/04/2011 – DE WAALSE PIJL – Dames Elite - 109,5 km - 02h58min

    Aantal deelnemers: 153

    1.Marianne Vos - Ned/Nederland Bloeit

    2.Emma Johansson (Zwe) op 3"

    3.Judith Arndt (Dui) op 6"

    4.Elena Berlato (Ita) op 15"

    5.Nicole Cooke (GBr)

    6.Annemiek van Vleuten (Ned) op 21"

    7.Pauline Ferrand-Prevot (Fra)

    8.Martine Bras (Ned) op 24"

    9.Tatiana Guderzo (Ita) op 26"

    10.Kristin McGrath (VSt) op 27"

    20/04/2011 - BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km - hmin

    Aantal deelnemers: 251

    1.BAGDONAS GEDIMINAS

    2.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    3.BERG GEIR INGE - SPAREBANKEN

    4.DE DEYN Jürgen uit Aalter - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5.SHANE ARCHBOLD

    6.MCLAY DANIEL - DAVO

    7.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.TERWEDUWE Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.MOTTET Florent - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10.BYSTROM Sven Erik - STAVANGER SK

    18.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    25.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    30.PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    46.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    82.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    86.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    118.DEBAES Nico uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    160.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    164.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

     

    20/04/2011 - MOERE - GISTEL (W) - Nieuwelingen - 48 km - 01h25min

    Aantal deelnemers:

    1.Nobus Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE    

    2.Warlop Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    3.Van Der Beken Robin - ISOREX CYCLING TEAM           

    4.Van Renterghem Bram - ISOREX CYCLING TEAM         

    5.Duquennoy Jimmy - Royal Vélo Sport Péruwelz-Bury    

    6.Van Der Beken Arno - ISOREX CYCLING TEAM 

    7.Defreyne Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 30"

    8.Plovie Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    9.Balcaen Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’38"

    10.Clauw John Ross - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK   

    20-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!