.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2011

    vwf.JPG







    Zondag 17 April - BURST (9420)


    A-reeks
    1 David MOTTE 
    2 Wim De Smet 
    3 Jarno Verhofstadt 
    4 Andy De Backer 
    5 Tom Hermans 
    6 Piet Froyen 
    7 Tom De Beer (Moerzeke)
    8 Frank Vagenende 
    9 Kevin Van Den Cruyce 
    10 Gino De Clercq 

    C-reeks

    1 Bruno BRUYERE 
    2 Rudy Thomas 
    3 Danny De Backer 
    4 Pascal Raes 
    5 Patrick Van Ransbeeck 
    6 Eddy Merckx (Bornem)
    7 Frank Geets 
    8 Stefaan Verhaeghe 
    9 Pascal De Wolf 
    10 Johan Heymans 

    D-reeks

    1 Joseph DEVITS 
    2 Dirk De Bondt 
    3 John De Croock 
    4 Ronny Paridaens 
    5 Dirk Van Hove 
    6 Dirk De Meyer 
    7 Willy Van Herreweghe 
    8 Rene De Brucker 
    9 Freddy Vlerick 
    10 Francis De Ridder 

               
    E-reeks
     
    1 Patrick VAN RENTERGHEM 
    2 Roger Schouppe 
    3 Danny Paridaens 
    4 Jos Maes 
    5 Rene Mertens 
    6 Norbet Van Nuffel 
    7 Antoine De Caboter 
    8 Serge De Wever 
    9 Willy Wouters 
    10 Patrick Convents 

    F-reeks

    1 Marc VERVONDEL 
    2 Roland Hellebaut 
    3 Charly Vanderhulst 
    4 Herman Van Den Borre 
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Guido Cornet 
    7 Roger Wauters 
    8 Alfons Volckaert 
    9 Jose De Clercq 
    10 Roger Hoof (St.Niklaas)

    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE 
    2 Andre Ceurens 
    3 Jozef Saerens 
    4 Willi Kohlhaas 
    5 Gilbert Vandenheuvel 
    6 Adrien Desmet 

    17-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 17/04/2011 – TURNHOUT

    Categorie A/B:
    1-Gunther Cuylits(B)
    2-Klaas Stijnen
    3-Pieter Diels
    4-Erik Wellens(B)
    5-Steven Nijs
    6-Yves Boeders(B) 7-Bert Dockx(B) 8-Hans Nuyens(B) 9-Jeff Vaes 10-Bart vanden Wijngaerd(B) 11-Wesley Van den Broeck 12-Dimitri Mulder 13-Bart Berghmans 14-Robbe Six 15-Steven De Coster(B) 16-Marc haeyen 17-Glenn Luyten 18-Sam Mertens 19-Joeri Mattheeuwsen 20-Tom Van de Poel(B) 21-Jelle Ceulemans 22-David Janssen(B) 23-Frans Kristof 24-Kurt Nuyens 25 -Hans Mertens 26-Jorg Claes 27-Kim Leys 28-Maarten Diels 29-Jim Van Loock 30-Geert Boonen

    Categorie C

    1-Rudy Lahou
    2-Marc Vekemans
    3-Patrick Verdonck
    4-Patrick Wouters
    5-Henri hermans
    6-Ivan Coudyzer 7-Andre Aertgeerts 8-Danny Dams 9-Chris vanderaerden 10-Daniel Van der Mieren 11-Alex Ackermans 12-Luc Raeymakers 13-M De Boet 14-Benny Sets 15-Wim Croonenborghs 16-Luc Aerts 17-Herman Proost 18-Bruno Brabants 19-Luc Van Roy 20-Ronny Govers 21-Patrick Brees 22-Jan Van Den Brande

    Categorie D:
    1-Marc Heulens
    2-Francy baptist
    3-Paul Geudens
    4-Etienne Peeters
    5-Walter Thienpont
    6-Renne Willems

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Jan Van Hove
    3-Jozef Staes
    4-Francois Mertens
    5-Sylvain Costermans

    17-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/04/2011 - ZELLIK - GALMAARDEN (VB) - Men Elite 1.2 UCI - Topcom -27 - 04h03min

    Aantal deelnemers:
    1.BILLE Gaetan - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
    2.MCNALLY Mark -
    AN POST - SEAN KELLY op 13"
    3.POLAZZI Fabio -
    WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE op 27"
    4.FENN Andrew -
    AN POST - SEAN KELLY op 33"
    5.HEGREBERG Roy -
    SPAREBANKEN VEST - RIDLEY
    6.CORDEEL Sander uit Stekene -
    COLBA - MERCURY
    7.OERLEMANS Tom -
    CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
    8.PARDINI Olivier -
    WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
    9.PAAJANEN Paavo -
    GEOX FUJI TEST TEAM
    10.BARBE Koen -
    LANDBOUWKREDIET
    16.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare -
    OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 46"
    19.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht -
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 1’28"
    68.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme -
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 2’35"
    73.FRANCKAERT Gregory uit Kallo -
    VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
    94.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 3’26"

    17/04/2011 - BESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 115

    1.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.LIGNEEL Brian - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 5"

    3.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    5.VANOVERBERGHE Richard - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6.CALLEWAERT Rodric - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    7.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 10"

    8.HAWKINS PETER - WIELERTEAM DECOCK SPORTIVO

    9.CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.LABBE Alexander - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

     

    17/04/2011 - DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 68

    1.ROOSEN Jorg - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    2.DEPREZ Jens - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    3.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    4.PLOUMEN GIL - TEAM NATACHA

    5.DROOGMANS Thijs - Baby-Dump

    6.OP´T EYNDE Thomas - CT TOMACC op 50"

    7.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM op 2’12"

    8.HOES Ruben - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW op 2’31"

    9.PEETERS Mathieu - CT TOMACC op 2’35"

    10.PRUNTE Marius op 2’45"

     

    17/04/2011 - MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h57min

    Aantal deelnemers:

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 26"

    3.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.BYSTROM Sven Erik - STAVANGER SK

    5.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    6.DE MUNSTER Gregory - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 48"

    8.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.GALLE Pieter - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.DE GEYTER Benjamin - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    11.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 1’03"

    15.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    16.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    17/04/2011 - NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 148

    1.MCLAY Daniel

    2.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.DOMS Steven - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    5.MANDJES Jasper - BABYDUMP-LEMMENS-WILVO

    6.MERTENS Nick - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.DE KEYSER Ken - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - PWC ALIPLAST

    9.GOFFAUX JEAN PFILLIPPE - VELO CLUB OTTIGNIES BLANCS GILLETS

    10.COUWELS Andi - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM

    18.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    20.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    17/04/2011 - RUKKELINGEN-LOON (HEERS) (LB) - Elite z.c./U23 - 110,7 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 66

    1.WILLEMS Tom - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 3

    3.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY TEAM VZW

    4.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.JANS Roy - USC CRABBE

    6.LEYS Birger - SCOTT USA CYCLING TEAM

    7.VAN IMMERSEEL Gert-jan - LIMBURGSE AFDELING

    8.JOIRET Julien - GKV CYCLING TEAM

    9.ODEYN Seppe - SCOTT USA CYCLING TEAM

    10.LHOTELLERIE Clement - LA ROYALE PEDALE

    17/04/2011 - ZELZATE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 78

    1.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 3"

    3.AURIMAS VARNA - DSK EL EKO SPORT

    4.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    5.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.RYCKAERT Johan - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY

    9.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.DE NAEGHEL Manuel - ARDILLES CYCLING TEAM

    11.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    12.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    13.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    16.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 43"

    19.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’04"

    20.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    24.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    29.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    33.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    34.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    45.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

    46.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    17-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/04/2011 - BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - U23 - 108,8 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 91

    1.MAERTENS Jelle - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    2.DE POTTER Kjell - ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL op 4

    3.PIETERS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.VANDENBUSSCHE Jens - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    5.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.DE MESMAEKER Kevin- ISOREX CYCLING TEAM

    7.KIMMINCE ETHAN - ISOREX

    8.MC GREGOR ALEX - ISOREX

    9.BOETENS Matthias - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    15.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

     

    17/04/2011 - BAAL (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    17/04/11 - LONGCHAMPS BASTOGNE (LX) - Amateurs/Masters A - 77 km - 01h59min
    Aantal deelnemers:

    1.HANSEN Sébastien - US DOMONT CYCLISME  

    2.JACOB Frédéric - LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12 op 1’04"

    3.GRESSE Pierre-Henri - ARDENNE – GAUME op 4’10"

    4.MORETTE Axel - ARDENNE – GAUME

    5.LOUIS Mathieu - TEAM VRV BIKE DTELEC

    6.LISOK Mario - RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    7.STEVENS Thierry - LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12

    8.DEJANA Michaël - ARDENNE – GAUME op 4’52"

    9.GILLARDIN Christophe - LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12

    10.WIELFAERT Kristof uit Lokeren - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 6’10"

     

    17/04/2011 - HALLE - BUIZINGEN (VB) - Women Elite 1.2 UCI - 03h11min

    Aantal deelnemers:

    1 BRAS Martine - DOLMANS LANDSCAPING TEAM
    2 DE VOCHT Liesbet - TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM 
    3 HENRION Ludivine -
    LOTTO HONDA TEAM op 1"
    4 FERRAND PREVOT Pauline -
    FRANCE NATIONAL TEAM 
    5 SÖDERBERG Isabelle -
    ALRIKSSON GO:GREEN 
    6 DE VUYST Sofie -
    LOTTO HONDA TEAM 
    7 VERBEKE Grace -
    TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM 
    8 MAJERUS Christine -
    TEAM GSD GESTION 
    9 MOOLMAN Ashleigh -
    LOTTO HONDA TEAM 
    10 OVCHARENKO Nina -
    S.C. MICHELA FANINI ROX 

    32 HANNES Kaat uit Wechelderzande - TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM op 3’52"

    53 WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

    66 CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 4’42"

    17/04/2011 - BEERNEM (W) - Juniores - 77,5 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 139
    1 ANECA Ciske (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    2 VAN HECKE Stijn (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 JACOBSEN Tormod (STAVANGER SK)
    4 ZIESLER Christian (STAVANGER SK)
    5 BENOOT Tiesj (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 DE CRAEMER Stijn (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 BLOMME Lorenzo (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 MAERTENS Jens (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 VANDONINCK Jonas (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 HEIRBRANDT Laurens (ISOREX CYCLING TEAM)
    15 DE BOCK Stijn uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)

     

    17/04/2011 - HARINGE (W) - Juniores - 87 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 38
    1 DEVELTERE Pieter (CT FORCE VZW)
    2 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    3 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 DEMEULENAERE Sebastien (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 FEYS Jelle (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 DECLERCQ Benjamin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 26"
    "7 VEREECKE Maxim
    (CUBE-FINTRO CT) op 2’25"
    8 MORTIER Guillaume
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 2’32"
    9 WILLEMS Anton
    (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE) op 3’20"
    10 VERMEULEN Siemen
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 3’50"

     

    17/04/2011 - SCHOONBROEK - RETIE (A) - Juniores - 80 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 35
    1 BOONS Ruben (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 LEEMANS Rob (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 PEETERS Daniel (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    7 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    8 GEERTS Jorgen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    10 VAN BEYLEN Jens
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    15 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    17/04/2011 - TESSENDERLO (LB) - Juniores - 84 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 77
    1 LETEN Wouter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 VANDERAERDEN Niels (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 GOOLAERTS Michael (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 SNEYERS Matthias (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    5 NUYTS Kenn (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 BONNE Diego uit De Klinge (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    7 CARMANS Rob (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    8 SCHILDERMANS Tom (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    9 VANDENHOUDT Jens
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 POLLARIS Lennart (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)

    17/04/2011 - VILLE POMMEROEUL (HT) - Juniores - 126,2 km - 02h59min

    Aantal deelnemers: 196

    1.VANTRYP Maarten - AVI

    2.MAES Alexander - CUB

    3.SLIK Ivar - SIN

    4.KERF Jerome - SPR

    5.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVI

    6.GODRIE Stijn - VAC

    7.POT Sebastiaan - SIN

    8.SOENENS Alessandro

    9.WOLFFENBUTUEL Stefan

    10.GHISTELINCK Paco - AVI

    17-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/04/2011 - KALMTHOUT-NIEUWMOER (A) - Nieuwelingen – Topcompetitie - 79,2 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 154

    1.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW      

    3.DE RUIJTER Ivo - RESTORE Cycling Team         

    4.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    5.PETERS Wouter - RESTORE Cycling Team       

    6.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK  

    7.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    8.DUMONT François - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVEL

    9.VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS

    10.BYTEBIER Nils - TIELTSE RENNERSCLUB

     

    17/04/2011 - KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 92
    1 DE KETELE Angelo - ISOREX CYCLING TEAM
    2 OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG
    3 BUYSSE Jos -
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2"
    4 COOLS Brent -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    5 DECRAENE Igor -
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
    6 GEYSELS Jordy -
    TEAM CATA BIKES - DERATEC
    7 VAN OOTEGHEM Thomas -
    CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
    8 BROOS CHRISTOPHE -
    TWC PIJNENBURG
    9 VAN POECKE Jordy - WILLEBRORD WIL VOORUIT
    10 DOBBELAERE Joachim -
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE


    17/04/2011 - KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - Tijdrit

    Aantal deelnemers: 92
    1 OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG in 7'34"
    2 VAN REEK Timon -- RTV De Bollenstreek op 19"
    3 THOMAS Arnold -
    WILLEBRORD VOORUIT op 20"
    4 PLOVIE Wiebren -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    5 DECRAENE Igor -
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 23"
    6 VAN RENTERGHEM Bram -
    ISOREX CYCLING TEAM
    7 NEIRYNCK Axel -
    ISOREX CYCLING TEAM op 24"
    8 DE PAEPE Morris -
    ISOREX CYCLING TEAM
    9 DE SMAELS Cil -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    10 FASSIN Raphael -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 31"

     

    17/04/2011 - RUKKELINGEN-LOON (HEERS) (LB) - Nieuwelingen - 61,5 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 21
    1 ESSELAAR REMCO - WCL BERGKLIMMERS
    2 QUINTELIER Gianni -
    DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    3 WILLEMEN Kristof - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    4 CRAS Steff -
    K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    5 PAGNAER Arthur - SPORT EN MOEDIG GENK
    6 HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    7 SWERTEN Hendrik -
    LOTTO OLYMPIA TIENEN
    8 BIERLAIR Nathan -
    SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE-MARCHOVELETTE
    9 GEERTS Bjarne -
    VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS
    10 THEWISSEN Tim -
    Maaslandster

     

    17/04/2011 - SCHOONBROEK - RETIE (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 32

    1 VAN HOUT Maxim - WSC HAND IN HAND BAAL
    2 JOSEPH Timothy -
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    3 VERMONDEN Jonas -
    WSC HAND IN HAND BAAL

    4 PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    5 DE VISSCHER Stijn -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    6 VAN DEN BERGHE Jeroen -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    7 HEYLEN Wannes -
    KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
    8 VAN DEN BORNE Tom -
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    9 DAS Stefan -
    TWC Tempo
    10 CEUPPENS Piet -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    17/04/2011 - SINT-GILLIS-WAAS (O) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h44min

    Aantal deelnemers:

    1 GOETHALS Brent - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
    2 GOOSSENS Glenn - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 2"
    3 VAN DYCK Robbe -
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 6"
    4 WATERSCHOOT Django uit Temse -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    5 VAN RENTERGHEM Boris -
    WK NOORD WEST BRABANT
    6 CLAEYS Stef -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    7 PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 51"
    8 DENYS Sven
    - JONGE RENNERS ROESELARE op 1'00"
    9 DE BOECK James -
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    10 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW
     

    17/04/2011 - TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 52
    1 VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL
    2 BERCKMANS Jens -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 40"
    3 BERTRAM Stan -
    TWC Maaslandster
    4 CUYVERS Yves -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    5 HEYLEN Vincent - VZW DE DEMERSPURTERS op 1’00"
    6 BISSCHOPS Niels -
    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    7 NIJS Yente - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    8 CUYPERS Senne -
    K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’30"
    9 VAN BOUWEL Ruben -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’40"
    10 HAGELSTEENS Laurens -
    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    17-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/04/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Demeter Renaat KOP 2011.jpg    Dullaert Werner KOP 2009.jpg
           Renaat Demeter                 Werner Dullaert 

    Zondag 17 April – HEUSDEN (9070)

    Categorie A/B: (55 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    3.Peter De Corte (B3)

    4.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    5.Kristof Muys (B4)

    6.Mario Van Den Broecke (B5) 7.Kristof De Baets (A2) 8.Chris Fraeyman (B6) 9.Kristof Dhondt (B7) 10.Sean Durinck (Hamme A3) 11.Vincent Brunel (B8) 12.Luc De Duytsche (B9) 13.Guillaume De Coninck (A4) 14.Kevin Vancolen (A5) 15.Olivier Vervaet (A6) 16.Stijn Van der Jeught (A7) 17.Nico Verwee (B10) 18.Christopher Vanneste (B11) 19.Stijn Pischon (A8) 20.Peter Debucke (B12) 21.Steven Goossens (St.Niklaas B13) 22.Steven Landuyt (B14) 23.Jens Daems (A9) 24.Rudy Bonne (B15) 25.Jonas De Vlieger (A10) 26.Davy Versichel (A11) 27.Yves Heylen (B16) 28.Koen Van Parijs (B17) 29.Christophe Van Overloop (A12) 30.Tim Beurms (B18)

    Categorie C/D: (47 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Arie De Moor (Gontrode, winnaar cat. D)

    3.Patrick Vanhoolandt (D2)

    4.Marc Goossens (D3)

    5.Rudi Rabout (Heinkenszand C2)

    6.Geert Van Speybroeck (C3) 7.John Ackermans (C4) 8.Dirk Mathijs (Gentbrugge D4) 9.Olivier Vaerewyck (C5) 10.Marnix Vercruysse (C6) 11.Sven De Vlieger (C7) 12.Marino Naessens (C8) 13.Alain Mortier (C9) 14.Marc Cossyns (D5) 15.Steve Ferguson (C10) 16.Jan De Witte (C11) 17.Luc Wytinck (C12) 18.Giovanni Baert (Belsele C13) 19.Danny De Bruyne (C14) 20.Bart Eelen (C15) 21.Philip Wittoek (D6) 22.Freddy Dhooge (C16) 23.Danny Van Oyen (D7) 24.Patrick De Smet (D8) 25.Mario De Kesel (C17) 26.Franky De Tremerie (C18) 27.Patrick Tas (C19) 28.Dirk Stevens (D9) 29.Pedro Pollefliet (C20) 30.Idesbald Nevejans (D10)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Paul Van Cleemput (St.Niklaas)

    3.Etienne Claus (Waasmunster)

    4.Tony Reniers

    5.Patrick Watteny

    6.Marc Couckuyt 7.Noël Willems 8.Leo Mares (Beveren) 9.Patrick Buyens 10.Wim De Coninck 11.Guy Verstraeten 12.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 13.Alain Goossens 14.Frederik Blervacq 15.Peter De Ghein 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 17.Philemond Delgouffe 18.Siegfried Van Overberghe 19.Willy De Sutter 20.Franky De Pauw 21.Bjorn Degroote 22.Pilippe Lacquet 23.Tom Persyn 24.Koen De Rijcke 25.Mario Geirnaert 26.Florent De Leersnyder 27.Mario Poppe 28.Johan De Meyer

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Roland Boulard (Gent, winnaar cat. F2)

    3.Tony Baudonck (F1-2)

    4.Karel Andries (Schoten F2-2)

    5.Noël Rogge (F2-3)

    6.Jozef De Naeghel (F1-3) 7.Dirk Caekebeke (F1-4) 8.Helmuth Tas (F1-5) 9.Kris Van Honsté (F1-6) 10.José Dezegher (F2-4) 11.Robin Van Kerschaver (F2-5) 12.Daniel Hauttekeete (F2-6) 13.William Govaert (Waasmunster F1-7) 14.François Coppers (Lokeren F1-8) 15.Rudy Goethals (F1-9) 16.Wim Van Den Heuvel (F1-10) 17.Emmanuël De Loor (F1-11) 18.Louis Moens (F2-7) 19.Marc Colpaert (F2-8) 20.Alex Fagot (F2-9) 21.Noël Verzele (F2-10) 22.Eddy Van Den Abeele (F1-12) 23.Donald De Vlieger (F1-13) 24.Eddie Van Leirberghe (F1-14) 25.Jean-Paul Van Oudenhove (F2-11) 26.Jean-Pierre Van Waeyenberghe (F1-15) 27.Bart Delagrange (F1-16) 28.Kurt Wille (F2-12) 29.Julien De Bock (F2-13)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Willy Mous

    3.Willy Roels

    4.Freddy Vervenne

    5.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    6.David Orford 7.Ludo Opdebeek 8.Roland Van Imschoot 9.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 10.Julien Vyvey 11.Jos Vandermeulen 12.Marinus Lockefeir 13.Etienne De Clercq 14.Michel Bousard 15.Luc De Cock 16.Roger Den Tijn 17.Pascal Cornand 18.Jaak Nys 19.Piet Achten 20.Erik De Waele 21.Adri Van Loon 22.José Demeyere 23.Henk Bolle 24.Theo Verheyden 25.Erik Vandersteen 26.Luc Van Robbroeck 27.Robert Robijns 28.Maurice Van Ginderdeuren 29.Luc Cocquyt 30.Eric De Wilde

    Categorie G+:

    1.WERNER DULLAERT (Sint-Gillis-Waas)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Roger De Breuker

    4.Gerard Devleeschauwer

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Huib Klip 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.Freddy Van Impe 9.Bernard Matthyssens 10.Denis Keynen 11.Alois Torfs 12.Daniel Meirlaen 13.José De Vreese 14.Ferdinand Moerman 15.Anton Van Poecke 16.Luc Muys 17.Ortaire Stevens 18.André Van Asbroeck 19.René Van Reeth 20.Gérard Raes 21.Willy Vereecken 22.Frits Knoops 23.Jean-Pierre Heymans 24.Clement Saelens 25.Daniël Nuytinck 26.Leon Vervaet 27.Hervé Verstuyft 28.François Brouwers 29.Christiaan Vandevoorde 30.Guy Soil

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Edward Battersby

    4.Trevor Fenwick

    5.Joseph Boone

    6.Daniël Jooris 7.Willy Voorbraeck

    17-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    16-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 16/04/2011 – MEER HOOGSTRATEN


    Categorie A/B:
    1-Yves Boenders (B)
    2-Kris Witvrouwen (B)
    3-Erik Wellens (B)
    4-Frank Mertens
    5-Christophe Smits
    6-Nico Thys 7-Stijn Rombouts 8-Tom De Meyer 9-Hans Neyens (B) 10-Steven Thys (B) 11-Rob Krijnen 12-Kurt Diels 13-Wouter Covents 14-Raf Van Hove (B) 15-Ward Rombouts 16-Raf Mertens 17-Bart Berghmans 18-Roel Janssens 19-Mattias Van Nimmen 20-Marcin Sitarski (B) 21-Gerry Meuris 22-Walter de Visscher (B) 23-Andy Dubois 24-Gino Geuens 25-Bart Geysen 26-Guy Vermeiren 27-Jurgen Goossens (Kieldrecht) 28-Jasper Van Nimmen 29-Tom Van de Poel 30-Ben Suykerbuyk (Stabroek)

    Categorie C:
    1-Patrick Verdonck
    2-Andre Aertgeerts
    3-Peter Vos
    4-Luc Van Roy
    5-Danny Eyckmans
    6-Herman Proost 7-Peter Roelands 8-Walter Marynissen 9-Jos Van Craen 10-Daniel Van der Mieren 11-Henri Hermans 12-Chris Vanderaerden 13-Marc Vekemans 14-Johan Pemen 15-Jan Van den Brande 16-Alex Ackermans 17-Ivan Deckers 18-Benny Van Gansen 19-Wim Van Thielen 20-Patrick Wouters

    Categorie D:
    1-Francy Baptist
    2-Barend Verhagen
    3-Marc heulens
    4-Theo Poorters
    5-Kees Christianen
    6-Willem Hus 7-Andre Langenberg 8-Etienne Peeters 9-Eddy Mertens 10-Andre Volkaerts 11-Ronny Smolders 12-Chris Geerts 13-Johan Brouwers 14-Staf Lievens 15-Paul Geudens

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx

    2-Andre Peeters
    3-Jan van Hove
    4-Luc Smets
    5-Gaston Sanne
    6-Nico Wijnen 7-Viktor van den Eynde 8-Ludo de bakker 9-Andre Segers 10-Andre ?

    16-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/04/2011 - DIKKEBUS (W) - Elite z.c./U23 - 116,1 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 111
    1 DE MAREZ Ruben (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O)
    2 HAWKINS PETER (WIELERTEAM DECOCK SPORTIVO)
    3 VANDRIESSCHE Dieter (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 VERMEIREN Tom (STAR CYCLING TEAM)
    5 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 KUYPERS Bart (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    7 VERDOOLAEGHE Bryan (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    8 TEMPELAERE Maarten (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    9 BOONE Diego (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    10 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW)

     

    16/04/2011 - ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 192
    1 MCLAY Daniel (LOTTO DAVO)
    2 ONGENA Thomas uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    3 WIELANDT Sven uit Beveren
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    4 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    5 GUNS Jurgen (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    6 DE DEYN Jürgen uit Aalter (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    7 VENS Quincy (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    8 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    9 STERCK Gunter uit Stekene
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    10 SCHEPERS Jelle
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    13 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    18 POELMAN Laurens uit Kalken
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)

     

    16/04/2011 - GELUVELD (ZONNEBEKE) (W) - Juniores - 93 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 79
    1 DECOCK Pieter-jan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 LIPSCOMB MATHEW (GREENVILLE SPINNERS)
    3 DE BOSSCHER Thomas
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    4 DELFOSSE Karel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 VANNESTE Wout (CUBE-FINTRO CT)
    6 BILLE Matthias (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 GOETHALS Ward (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 WILKINSON Chris (MIDSHROSHIRE)
    9 VANHOVE Jonas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    10 ROE Anders (TVK)

     

    16/04/2011 - HERFELINGEN (VB) - Juniores - 105 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 81
    1 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL) op 17"
    3 VAN ISTERBEEK Ken
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 47"
    4 ELPERS Elroy
    (THOMPSON)
    5 HOELGAARD MARKUS (SANDNES)
    6 VERBEIRENS Pieter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 GOOSSENS Sam (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 LANDA Oscar (STAVANGER SK) op 59"
    10 WESTGAARD KRISTOFFER
    (BAERUM)

     

    16/04/2011 - SINT-JORIS-WEERT (VB) - Juniores - 85,8 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 103
    1 BROES Michiel (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.) op 3"
    3 WILLEMS Kenny
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    4 MOENS Jochen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 BEUCKELAERS Bram (WK NOORD WEST BRABANT) op 6"
    6 WOUTERS Lennaert
    (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    7 DE CAERLE Gino (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 14"
    8 DELFOSSE Florent
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    9 DUSOLEIL Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 PEPINSTER Jean (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    13 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    16-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN MEERSSCHAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Meersschaert Jeroen KOP 2011.jpg
    Zaterdag 16/04/2011 - VLISSEGEM (W) - Dames Juniores - 60 km - 01h48min

    Aantal deelnemers:

    1 BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    2 VAN SEVEREN Celine -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM 
    3 DE JONG Thallita
    - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 6"
    4 COPPENS Kristen -
    ZUIDWESTHOEK op 19" 
    5 VAN DE KLUNDERT Rowena -
    RSC DE ZUIDWESTHOEK 
    6 VERSTRATEN Chantal -
    ZUIDWESTHOEK 
    7 COMMEYNE Elke -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 
    8 ROCKX Simone -
    RSC DE ZUIDWESTHOEK 
    9 DEMEY Valerie -
    KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    10 CARLESS Bo -
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING 
     

    16/04/2011 - VLISSEGEM (W) - Dames Nieuwelingen - 54 km - 01h30min

    Aantal deelnemers:

    1 STUMMEL Michelle
    2 VERSTRATEN Daniëlla -
    RSC DE ZUIDWESTHOEK 
    3 VANDENBULCKE Jesse -
    CT FORCE VZW op 10" 
    4 KOREVAAR Jeanne 
    5 DE JONG Demi 
    6 OOSTERMAN Esmee 
    7 RIJFF Anouk -
    TWC DE KEMPEN 
    8 ROHDE Lysanne -
    RSC DE ZUIDWESTHOEK 
    9 VERHAEST Sara -
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING 
    10 LAMBERINK kyra 
     

    16/04/2011 - BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 54,9 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 85
    1 JEROEN MEERSSCHAERT uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM
    2 DE BOECK Eward -
    WK NOORD WEST BRABANT
    3 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren -
    RUDYCO CYCLING TEAM op 15"
    4 DE VINK BART JAN -
    WTC DE AMSTEL
    5 GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP
    6 PAUWELS Robin uit Temse -
    RUDYCO CYCLING TEAM
    7 VAN ROOSBROECK Pieter -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    8 VAN NIEUWPOORT Koen -
    GRTC Excelsior
    9 DE MUYNCK Jarich -
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    10 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    16/04/2011 - GELUVELD (ZONNEBEKE) (W) - Nieuwelingen - 62 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 55
    1 DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    2 DECOSTER Jorgen -
    CT COVEMAECKER - BALANS
    3 VAN DEN DRIESSCHE Din -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    4 CLAUW John Ross - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
    5 WARLOP Jordi -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    6 DUPONT Kevin -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    7 VAN OOTEGHEM Thomas -
    CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
    8 VANNEVEL Tuur -
    JONGE RENNERS ROESELARE
    9 BOUTTÉ Jordy -
    CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
    10 DEGROOTE Jonas -
    JONGE RENNERS ROESELARE
     

    16/04/2011 - STEENOKKERZEEL (VB) - Nieuwelingen - 57,2 km - 01h22min

    Aantal deelnemers: 72
    1 ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL
    2 JANS Noah -
    K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R
    3 GOOSSENS Glenn
    - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    4 VERVOORT Seppe -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    5 DERUETTE THOMAS -
    CCI DIFFERDANGE
    6 VAN MOL Caine -
    THOMPSON
    7 CROONEN Lander -
    K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    8 SPRUYT Joren - VZW DE DEMERSPURTERS
    9 WALDERS Kevin -
    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    10 DE WIJNGAERT Dries -
    VZW DE DEMERSPURTERS

    16-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/04/2011 - LEOPOLDSBURG (LB) - Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    Nieuwelingen : 15 km

    Aantal deelnemers:

     

    Dames Jeugd : 22 km

    Aantal deelnemers:


    Dames Juniores : 22 km

    Aantal deelnemers:


    Dames Elite : 22 km

    Aantal deelnemers:

     

    Elite + U23 : 32 km

    Aantal deelnemers:

     

    16/04/2011 - NEEROETEREN (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën
    Nieuwelingen : 1 x 14,2 km in 20'05"25

    Aantal deelnemers: 72

    1 VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    2 PERSOON Gerben - LOTTO OLYMPIA TIENEN
    3 VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    4 VAN HOOYDONCK Nathan -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    5 DE VYLDER Lindsay -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    6 VAN BEETHOVEN Matthias -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    7 HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    8 VERSYP Karel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    9 VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
    10 HEMROULLE Johan -
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO


    Dames Jeugd: 1 x 14,2 km

    1 KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK in 22’51’’72
    2 VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 23”30
    3 LODEWYKS Dana -
    WSC HAND IN HAND BAAL op 37”18
    4 VAN DEN DRIESSCHE Femke -
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 1’00”59
    5 VAN DEN STEEN Kelly -
    ISOREX CYCLING TEAM op 1’10”59
    6 LOWIE Lydwine -
    ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY op 1’20”14
    7 REYNAERT Ganaelle -
    WK NOORD WEST BRABANT op 2’12”14
    8 MEYVISCH Molly -
    GKV CYCLING TEAM op 2’21”02
    9 SCHURMANN Jessica -
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 2’23”54
    10 HERMANS Anka
    - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM VZW op 2’26”41

    Dames Juniores : 1 x 14,2 km

    Aantal deelnemers:
    1 WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO in 22’23”17
    2 VAN DEN HAUTE Steffy -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 4”21
    3 NIJNS Nathalie uit Lille -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 13”22
    4 LODEWYKS Steffi -
    WSC HAND IN HAND BAAL op 26”89
    5 DELTOMBE Evelien -
    VZW DE DEMERSPURTERS op 57”89
    6 DRUYTS Jessy uit Wilrijk -
    TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 1’04”29
    7 VAN GLABEKE Shana -
    K.V.C. DEINZE VZW op 1’38”18
    8 VERSCHELDEN Nathalie -
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 1’39”09
    9 VERWULGEN Julia uit Wachtebeke -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 2’18”98
    10 VERLINDEN Julie -
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 2’38”63


    Dames Elite : 2 x 14,2 km

    Aantal deelnemers:
    1 DE VUYST Sofie - LOTTO HONDA TEAM in 42’32”74
    2 DAAMS Jessie -
    GARMIN-CERVELO op 48 82
    3 DE MOYER Tessa -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 1’37”55
    4 VEKEMANS Anisha -
    TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 2’51”08
    5 WERNER Laure uit Duffel -
    LOTTO HONDA TEAM op 3’06”74
    6 BRULEE Latoya -
    TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 3’07”56
    7 VANDER MASSEN Hélène -
    GKV CYCLING TEAM op 3’56”92
    8 VYNCKE Elke -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 5’43”19

    Junioren: 2 x 14,2 km

    Aantal deelnemers:
    1 GOOLAERTS Michael (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) in 39’06”31
    2 VANREYTEN Joachim (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 16”55
    3 LOGIER Jan
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 49”87
    4 VAN ROOY Kenneth
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 52”79
    5 LEEMANS Rob
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 1’02”38
    6 DE BUYST Jasper
    (AVIA CYCLING TEAM) op 1’02”54
    7 RUYTERS Brecht
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 1’04”75
    8 VANBESIEN Thomas
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’09”96
    9 HOPER Quentin
    (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL) op 1’20”38
    10 VLIEGEN Loïc
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 1’23”97
    30 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke
    (CUBE-FINTRO CT) op 2’42”39


    Beloften: 2 x 14,2 km

    Aantal deelnemers:
    1 DE JONGHE Kevin (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) in 38’16”39
    2 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 23”05
    3 VIAENE Jonas
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 44”84
    4 GERARD Hophra
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 53”51
    5 PRÉMONT Christophe
    (GS WALLONIE-BRUXELLES CREDIT AGRICOLE) op 1’03”35
    6 SCHOOLMEESTERS Atse
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 1’20”97
    7 VANHAECKE Thomas
    (GEOX FUJI TEST TEAM) op 1’27”10
    8 PIETERS Andres uit Grembergen
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 1’27”38
    9 VAN LERBERGHE Bert
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 2’02”33
    10 DUFRASNE Aurelien
    (VC HAUT PAYS) op 2’44”23

    16-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/04/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg
    Zaterdag 16 April - STEENHUIZE (9550)

    A-reeks
    1 Christophe VAN GUCHT
     
    2 Raf Van Den Bossche 
    3 Kevin Van Den Cruyce 
    4 Andy De Backer 
    5 Tom Hermans 
    6 Peter Van Damme 
    7 David Motte 
    8 Mario van Gucht 
    9 Danny Saelens 
    10 Bart Tribaut 

    C-reeks

    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte) 
    2 Frank Geets 
    3 Johan Heymans 
    4 Guy De Coster 
    5 Ronny Van Der Vurst 
    6 Patrick Bogaerts 
    7 Dirk De Schrijver 
    8 Rudy Thomas 
    9 Jimmy De Paepe 
    10 Pascal De Wolf 

    D-reeks
    1 Dirk VAN HOVE
     
    2 Joseph De Vits 
    3 Willy Van Herreweghe 
    4 Ronny Paridaens 
    5 Dirk De Bondt 
    6 Bart De Winter 
    7 Peter Neckebroeck 
    8 Willy Van Dijck 
    9 Paul Casteleyn 
    10 Yvan Camphijn 
               
    E-reeks 
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
     
    2 Andre Bultinck 
    3 Antoine De Caboter 
    4 Jozef Deneef 
    5 Robert Maldrie 
    6 Curt Maes 
    7 Jos Maes 
    8 Jozef Denaeghel 
    9 Luc Roelandt 
    10 Jean Blommaert (Hamme)

    F-reeks
    1 Felix LUYTEN
     
    2 Marc Vervondel 
    3 Freddy Vranken 
    4 Karel Heirbaut (Belsele)
    5 Jose De Clercq 
    6 Jozef Van Isterdael 
    7 Luc Van Damme 
    8 Herman Van Den Borre 
    9 Rik Scheirlinckx 
    10 Noel Rogge 

    G-reeks

    1 Andre CEURENS (Kampioen Van België)
    2 Theo Coudyzer 
    3 Willy Roels 
    4 Etienne Vandenhouwe 
    5 Werner Dullaert (St.Gillis)
    6 Julien Vyvey 
    7 Freddy Van Impe 
    8 Freddy De Blick (Beveren)
    9 Jozef Debruyn 
    10 Gerard Devleeschauwer 

    16-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!
    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Woensdag 13/04/2011 - DE BRABANTSE PIJL (VB) - Men Elite 1.HC - 196,2 km - 04h40min

    Aantal deelnemers:

    1.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    3.GESLIN Anthony - FDJ op 1’03"

    4.HOOGERLAND Johnny - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    5.TANKINK Bram - RABOBANK CYCLING TEAM op 1’04"

    6.DEVENYNS Dries - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 1’18"

    7.ZINGLE Romain - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE op 1’23"

    8.MEERSMAN Gianni  FDJ op 1’39"

    9.PINEAU Jérôme - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 1’41"

    10.GESCHKE Simon - SKIL – SHIMANO op 2’19"

    11.FREIRE GOMEZ Oscar - RABOBANK CYCLING TEAM

    12.HERMANS Ben - TEAM RADIOSHACK

    13.DE WAELE Bert - LANDBOUWKREDIET

    14.MARTENS Paul - RABOBANK CYCLING TEAM

    15.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM

    16.VANDEWALLE Kristof - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    17.SULZBERGER Wesley - FDJ

    18.BARREDO LLAMAZALES Carlos - RABOBANK CYCLING TEAM

    19.GHYSELINCK Jan - HTC-HIGHROAD

    20.COENEN Johan - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    13/04/2011 - OVERIJSE (VB) - Dames Jeugd - 45,6 km - 01h16min

    Aantal deelnemers: 26 Juniores
    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
    2 VAN DEN HAUTE Steffy -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    3 BOGAERT Lisa -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    4 NIJNS Nathalie uit Lille -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM
    5 VAN SEVEREN Celine -
    SENGERS LADIES CYCLING TEAM
    6 ARNOUTS LAUREN -
    DE JONGE RENNER
    7 WINTGENS Marlène -
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
    8 DELANOTE Hanne -
    CT COVEMAECKER - BALANS
    9 CARLESS Bo -
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING
    10 COPPENS KRISTEN -
    ZUIDWESTHOEK

    Aantal deelnemers: 26 Nieuwelingen
    1 KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    2 VAN DER MEULEN Kaat -
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    3 VANDENBROUCKE Saartje -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    4 VERSTRATEN Daniëlla -
    RSC DE ZUIDWESTHOEK
    5 RIJFF Anouk -
    TWC DE KEMPEN
    6 MEYVISCH Molly -
    GKV CYCLING TEAM
    7 VAN DEN STEEN Kelly
    - ISOREX CYCLING TEAM
    8 ANROOIJ LONNDSY -
    ZRTC THEO MIDDELKAMP
    9 DE JONG JAMIE -
    THEO MIDDELKAMP
    10 BERNAGIE Laura -
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    13-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    12-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan NATHALIE NIJNS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Nijns Nathalie KOP 2011.jpg 

    12/04/2011 - MALLE (A) - Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën
    Dames Elite : 13 km

    Aantal deelnemers: 11

    1 DE VOCHT Liesbet (TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012)
    2 ROGGEMAN Inge (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)

    3 VEKEMANS Anisha
    (TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012)
    4 DOM Annelies
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    5 CROKET Gilke uit Bornem
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    6 VERHESTRAETEN Karen
    (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    7 KONINKX Lieve (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO)

    8 BOLANGIER Elke
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 GEERINCKX Jasmien (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)

    10 DE ROOVER Eline
    (AA DRINK/ LEONTIEN.NL)

    Dames Juniores : 13 km

    Aantal deelnemers: 5

    1 NATHALIE NIJNS uit Lille (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    2 LODEWYKS Steffi
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 DRUYTS Jessy uit Wilrijk
    (TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012)
    4 ROELEN Evy
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    Dames Nieuwelingen : 13 km

    Aantal deelnemers: 4

    1 KOPECKY Lotte (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 LODEWYKS Dana (WSC HAND IN HAND BAAL)

    3 DRUYTS Demmy uit Wilrijk (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    4 NYS Hanne
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)

    Juniores : 13 km

    Aantal deelnemers: 38

    1 GOOLAERTS Michael (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 VAN ROOY Kenneth
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    3 BOONS Ruben
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)

    5 LONCIN Gilles
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    6 VERTOMMEN Jeff
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    7 EYSKENS Jeroen
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    8 MERTENS Tom
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    9 RAEYMAEKERS Thomas
    (AVIA CYCLING TEAM)
    10 VERBEKE Benny (WIELERCLUB
    STEEDS VOORAAN V.Z.W.)

    Nieuwelingen : 13 km

    Aantal deelnemers: 53

    1 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 VAN HOOYDONCK Nathan
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 VAN GOMPEL Mathias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

    4 HOEFKENS Lennert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 VERSTREPEN Dries
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 LEYSEN Senne
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    7 VAN BEETHOVEN Matthias
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL)

    9 WOUTERS Enzo (
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 FIGORILLI Christian (
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    Elite z.c. – Aantal deelnemers: 11
    1 NOOYTENS Sven
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) –
    26 km
    2 VAN HUMBEECK Nick
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    3 GEYSEN Kurt (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)

    4 VERNIERS Jeroen
    (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    5 DAS Jeroen uit Kalmthout
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    6 WAGEMANS Joris
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    7 NIETVELT Bert (DE TOEKOMSTVRIENDEN
    BAAL)
    8 VERMEIREN Tom (STAR CYCLING TEAM)

    9 VAN LOOCK Jim
    (MIRMIL CYCLING TEAM)
    10 BRUYNSEELS Rudy
    (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)

    Beloften – Aantal deelnemers: 30
    1 SMEYERS Floris
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) – 26 km

    2 DE JONGHE Kevin (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    3 CAMPENAERTS Victor
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    4 BROECKX Stig
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    5 RAEYMAEKERS Mattias
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    6 VAN ROY Glenn
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    7 KESTELOOT Jeroen (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)

    8 BROSENS Werner
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    9 PEELAERS Jeff
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    10 MERTENS Robin
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)

    12-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan JULIA VERWULGEN met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Vereecken Nicolas KOP 2011.jpg   Geerinck Jens KOP 2011 1.jpg   Verwulgen Julia KOP 2011.jpg

          Nicolas Vereecken                     Jens Geerinck                      Julia Verwulgen


    12/04/2011 - URSEL - KNESSELARE (O) - Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën
    Dames Nieuwelingen – Aantal deelnemers: 9
    1 VAN DER MEULEN Kaat
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    2 VAN DEN DRIESSCHE Femke
    (VZW LOTTO-LADIESCYCLING)
    3 BERNAGIE Laura
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    4 PIETERS Eva
    (VZW LOTTO LADIES CYCLING)
    5 HERMANS Anka
    (EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLI)
    6 DELBAERE Fien
    (YOUNG SCHELDE CT)
    7 HELDERWEIRT Alicia
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 MISMAN Karen
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    9 VAN HOECKE Celine
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)

    Dames Juniores – Aantal deelnemers: 9
    1 JULIA VERWULGEN uit Moerbeke 
    (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)

    2 VAN DEN HAUTE Steffy
    (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    3 VAN GLABEKE Shana
    (K.V.C. DEINZE VZW)
    4 VERSCHELDEN Nathalie (VZW LOTTO-LADIESCYCLING)

    5 ZMIERCZAK Hanne
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    6 BYTEBIER Leen
    (K.V.C. DEINZE VZW)
    7 DEVLEESCHOUWER Lien
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 SERTIJN Shauni uit Tielrode
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    9 DE VLIEGER Larissa
    (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)

    Dames Elite – Aantal deelnemers: 7
    1 DE VUYST Sofie
    (LOTTO HONDA TEAM)
    2 DE MOYER Tessa
    (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    3 BRULEE Latoya
    (TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012)
    4 DEBBOUDT Lensy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)

    5 HAERS Carolien
    (WC SPORTVRIENDEN - EEKLO)
    6 VANDERMEULEN Cindy uit Stekene
    (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    7 ACCOE Joyce
    (ARDILLES CYCLING TEAM)

    Nieuwelingen 1°Jaars – Aantal deelnemers: 30
    1 VAN DER BEKEN Arno
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 PERSOON Wouter
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 WYTINCK Gianni
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 DIEPENDAELE Tom
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    5 PAUWELS Robin uit Temse
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    6 DE GREEF Jordi
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 BOTHUYNE Jorden
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 BOUSSAER Bryan
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 WATERSCHOOT Wannes uit Stekene
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    10 VAN DER BRACHT Kenneth (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    )

    Nieuwelingen 2°Jaars
    – Aantal deelnemers: 35
    1 DE VYLDER Lindsay
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    2 VAN DEN BRANDE Julien (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    3 NEIRYNCK Axel
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 WILLEMS Frederic (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    5 ROEGIERS Jochem
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 DE PAEPE Morris
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 TONDELEIR Niels
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    8 VAN DER BEKEN Robin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 GOOSSENS Glenn (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)

    10 DE SY Vincent
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    18 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)

    27 HAENTJENS Yornie uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    28 DE VRIESE Jannes uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Juniores – Aantal deelnemers: 52
    1 JENS GEERINCK uit Grembergen
    (AVIA CYCLING TEAM)

    2 BENOOT Tiesj
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 DE GENDT Aimé
    (AVIA CYCLING TEAM)
    4 VERGAERDE Otto
    (CUBE-FINTRO CT)
    5 VERVAEKE Louis (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)

    6 POLS Ruben
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    7 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke
    (CUBE-FINTRO CT)
    8 DULT Jasper (THOMPSON)

    9 ROTTY Glenn uit Nieuwkerken
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    10 VENNEMAN Robin
    (CUBE-FINTRO CT)
    15 BONNE Diego uit De Klinge (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)

    18 DE BOCK Stijn uit Zele (
    RUDYCO CYCLING TEAM)
    29 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    35 PETROV Servaas uit Lokeren (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)

    36 MICHILS Sander uit Moerbeke
    (CUBE-FINTRO CT)
    39 SMET Cedric uit Rupelmonde
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    43 DE BOCK Stef uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    46 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    50 COUSSENS Ruben uit Appels (WIELERTEAM WAASLAND VZW)


    Elite z.c. – Aantal deelnemers: 11
    1 THYS Steven
    (LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT)
    2 CORDEEL Sander uit Stekene
    (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    3 DHAENE Brecht
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    4 BOEYKENS Gertjan uit Stekene
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    5 BRACKE Thomas
    (DMC- CYCLING TEAM)
    6 DE VREESE Vincent
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    7 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    8 VYNCKE Marco
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    9 MANNAERT Kris
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    10 CARDOEN Henryk
    (ASFRA RACING TEAM)
    11 DE MOL Bram uit St.Pauwels  (WIELERTEAM WAASLAND VZW)


    Beloften – Aantal deelnemers: 40
    1 NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)

    2 VAN DE WAETER Sean
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    3 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)

    4 VAN MEIRHAEGHE Jef
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    5 PERSOON Joeri uit Stekene
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    6 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    7 DESMECHT David
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    8 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    9 CALLEBAUT Kevin
    (PWC ALIPLAST)
    10 WYTINCK Niels (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)

    15 PIETERS Andres uit Grembergen
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    22 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    (CYCLING TEAM M. PINTE)
    25 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    33 VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    35 VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    36 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    39 COVENTS Pieter uit Stekene
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    12-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag
    12/04/2011 - DRIESLINTER (VB) - Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    Nieuwelingen 1°Jaars – Aantal deelnemers: 36
    1 PERSOON Gerben
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)

    2 VANDEN DRIES Jelle (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    3 PARIDAENS Jasper
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    4 DUPONT Kevin
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 VANDECAUTER Niels
    (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    6 GEERTS Bjarne
    (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    7 ARIMONT Charlie
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 DELANGHE Jelle
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    9 WALDERS Kevin
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    10 LYBEERT Kobe
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)

    Juniores – Aantal deelnemers: 41
    1 DE BUYST Jasper
    (AVIA CYCLING TEAM)

    2 DEZWARTE Tom (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    3 HAVERALS Lars
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    4 VAN DEN HOUTE Jens (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)

    5 MOENS Jochen
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 JACOBS Alessandro
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    7 REYNIERS Jordy
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    8 JULIUS JAYDE
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    9 MICHIELS Killian
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 MOMMENS Timothy
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)

    Beloften – Aantal deelnemers: 13
    1 STUYVEN Jasper
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)

    2 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    3 PEYSKENS Dimitri
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    4 DE VOS Gertjan
    (GEOX FUJI TEST TEAM)
    5 SEGHERS Tim
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    6 ERTVELDT Julien
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 MOMMAERS Ward
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 VAN ROY Stijn
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    9 DENYS Geoffrey
    (VAN EYCK SPORT)
    10 BUEKEN Joeri
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)

    Elite z.c. – Aantal deelnemers: 25
    1 STUYVEN Jasper
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 LAEREMANS Bart
    (VAN EYCK SPORT)
    3 VLASSELAER Maarten
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    4 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK
    CYCLING TEAM)
    5 JACOBS Lennert
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 BELLEN Wesley
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 CRABBE Kevin
    (VAN EYCK SPORT)
    8 UYTTERSPROT Dieter
    (VAN EYCK SPORT)
    9 DE VOS Gertjan
    (GEOX FUJI TEST TEAM)
    10 SEGHERS Tim (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)


    Dames Elite – Aantal deelnemers: 6
    1 DEJONGH Ilke
    (VAN EYCK SPORT)
    2 POLSPOEL Maaike
    (TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012)
    3 WERNER Laure uit Duffel
    (LOTTO HONDA TEAM)
    4 LAEREMANS Tamara
    (VAN EYCK SPORT)
    5 TREKELS Linzi
    (VAN EYCK SPORT)
    6 POELS Vera
    (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)

    Dames Juniores – Aantal deelnemers: 2
    1 DELTOMBE Evelien
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    2 SEGHERS Nele
    (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)

    Dames Nieuwelingen – Aantal deelnemers: 6
    1 REYNAERT Ganaelle
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    2 WERNIMONT Catherine
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 DELTOMBE Paulien
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    4 DELTOMBE Celien
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    5 ARNOETS Kyana
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 EGGERICKX Ellen (VZW DE DEMERSPURTERS)

    12-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 12/04/2011 - EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h41min

    Aantal deelnemers:

    1.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    2.LHOTELLERIE CLEMENT - LA ROYALE         

    3.FORD Martin - TEAM GOLDTEC op 5

    4.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT    

    5.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT     

    6.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM     

    7.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  

    8.SCHREURS LEANDER - WV DE IJSELSTREEK op 10

    9.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT   

    10.SIDIC Mike - team h r Block   

    11.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW  

    12.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST        

    13.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    18.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    19.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 1’05

    38.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    49.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    50.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
     
     

    12/04/2011 - RUDDERVOORDE - BALIEBRUGGE (W) - Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    Nieuwelingen 1°Jaars
    1 Plovie Wiebren
    (CT-DJ.Matic Kortrijk)
    2 Devoldere Thibault (KSV Deerlijk-Gaverzicht-Matexi)
    3 Warlop Jordi
    (CT-DJ.Matic Kortrijk)
    4 Decraene Igor
    (KSV Deerlijk-Gaverzicht-Matexi)
    5 Vermet Joran (Mez Team Belgium Snellegem)
    6 Delmotte Dennis (Mez Team Belgium Snellegem)
    7 Planckaert Emiel (CT-DJ.Matic Kortrijk)
    8 Joseph Thomas (CT Grensland Westhoek)
    9 Vandevijver Laurens
    (Mez Team Belgium Snellegem)
    10 Allery Pieter Jan (Kon. Brugse Velopsort vzw)

    Nieuwelingen 2°Jaars
    1 Demasure Enzo (No Limit Team vzw Zwevegem)
    2 Desplenter Tjorven (Jonge Renners Roeselare)
    3 Decoster Jorgen
    (CT Covemaecker-Balans)
    4 Planckaert Edward (CT-DJ.Matic Kortrijk)
    5 Vandenabeele Emill
    (Immo Dejaegher - Lotto CT Menen)
    6 Vannevel Tuur
    (Jonge Renners Roeselare)
    7 Vandevoorde Gauthier (Kon. Balen BC)
    8 Nobus Kevin
    (WC De Molenspurters Meulebeke)
    9 Allegaert Piet (Jonge Renners Roeselare)
    10 Boutté Jordy (CT Grensland Westhoek)

    Juniores
    1 Rickaert Jonas
    (Kon. Balen B.C.)
    2 Myngheer Daan (Jonge Renners Roeselare)
    3 Logier Jan
    (WC De Molenspurters)
    4 Ghistelinck Paco
    (Avia CT)
    5 Declercq Benjamin (CT-DJ.Matic Kortrijk)
    6 Vanbesien Thomas (Immo Dejaegher Lotto CT Menen)
    7 Soenens Alessandro
    (Tieltse Rennersclub)
    8 DHondt Maarten
    (Jonge Renners Roeselare)
    9 Verschuere Seppe (Balen BC)
    10 Gheldof Henry (Jonge Renners Roeselare)

    Dames Nieuwelingen
    1 Vandenbulcke Jesse
    (CT Force vzw)
    2 Vandenbroucke Saartje (Ct-Dj Matic Kortrijk)
    3 Depuers Lynn
    (Ct-Dj Matic Kortrijk)
    4 Verhaest Sara
    (VZW Lotto-Ladiescycling)
    5 Donders Laura (CT Menen)
    6 Ver Eecke Rianne
    (K.V.C. De zeemeeuw)
    7 Mattheus Sharon (Koninklijke Brugse Velosport)
    8 Serpieters Valerie
    (KVC De Zeemeeuw Oostende)

    9 Vandewalle Isabel (Ct-Dj Matic Kortrijk)

    Dames Juniores
    1 Bogaert Lisa (CT-DJ.Matic Kortrijk)
    2 Carless Bo (Vzw Lottoladies cycling)
    3 Van Severen Celine (Sengers Ladies Cycling Team)
    4 Mahieu Jolly
    (WC Don Fredo)
    5 Delanote Hanne (CT Covemaecker - Balans)
    6 Deneef Naïka
    (Vzw Lottoladies cycling)
    7 Vanhoorne Ellen
    (Ksv Deerlijk Gaverzicht - Matexi)
    8 Rooryck Jasmine (CT Covemaecker - Balans)
    9 Demey Valerie (Koninklijke Brugse Velosport)
    10 Roelens Eline (Ksv Deerlijk Gaverzicht - Matexi)

    Dames Elite
    1 Duyck Ann-Sophie
    (WC Steeds Vooraan vzw)
    2 Bamelis Sanne (Sengers Ladies Cycling Team)
    3 Inghelbrecht Sarah (Sengers Ladies Cycling Team)
    4 Cattrysse Melanie (KSV-Deerlijk Gaverzicht Matexi)

    Beloften
    1 Allegaert Matthias
    (Ovyta-Eijssen-Acrog Cycling Team)
    2 Vanoverberghe Arthur (Ovyta-Eijssen-Acrog Cycling Team)

    3 Vandenbogaerde Jens (Cycling Team Soenens-Construkt Glas)

    4 Declercq Tim (Cycling Team Soenens-Construkt Glas)
    5 Vanhaecke Thomas (Geox Fujitestteam)
    6 Legley Matthias (EFC -Quick Step CT)
    7 Van Lerberghe Bert (Ovyta-Eijssen-Acrog Cycling Team)
    8 Viaene Jonas
    (Ovyta-Eijssen-Acrog  Cycling Team)
    9 Demarez Ruben
    (Douchy-Thalassa cyclingteam oostende)

    10 Maertens Jelle (Flemish CyclingProjects)

    Elite z.c.
    1 Verraes Benjamin (Jong Vlaanderen - Bauknecht)
    2 Depoorter Dries (Ovyta Eijssen Acrog)
    3 Borry Kim (CT Soenens Construct Glas)
    4 Nachtegaele Niels (EFC -Quick Step CT)
    5 Kuypers Bart (VL Technics-Abutriek CT Anzegem)
    6 Maes Jo
    (VL Technics-Abutriek CT Anzegem)
    7 Calleeuw Joeri (BCV Works CT Ingelmunster)
    8 Vandaele Philip
    (Colba-Mercury-Dourphonie)
    9 Vandenbussche Tom
    (Kon. Brugse Velosport)
    10 Verhaeghe Sander (EFC -Quick Step CT)

    12-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!