Proficiat aan SANDER CORDEEL met de Eindwinst in de Tweedaagse Der Gaverstreek bij de Elite z.c. !!!
Zondag 10/04/2011 - STASEGEM-DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - Interclub 143 km - 03h26min 2-Daagse van de Gaverstreek - Aantal deelnemers: 172
1.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
2.DEVRIENDT Tom - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
3.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZ
4.VERMOTE Alphonse - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
5.DECOUTTERE Jonas - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
6.NOOYTENS Sven - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
7.GRENDA Ben - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
8.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
9.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
10.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLA
14.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
21.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
21.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM
21.STEELS Stijn uit Westerlo - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
21.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA - MERCURY
EINDKLASSEMENT
1.SANDER CORDEEL uit Stekene - COLBA MERCURY - 6h4757
2.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 24"
3.GRENDA Ben - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 37"
4.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 42"
5.VERMOTE Alphonse - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 43"
6.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
7.WAGEMANS Joris - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
8.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
9.DHAENE Brecht - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
10.GEYSEN Kurt - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
12.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 132"
22.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 136"
35.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 136"
10/04/2011 - HOEILAART (VB) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - 02h50min
Aantal deelnemers: 191
1 LHOTELLERIE CLEMENT (FRA)(LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI) 2 SMEYERS Floris (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) 3 SURAY Gil (LOTTO-BODYSOL P.C.W.) 4 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) 5 GREMELPONT Axel (LOTTO-BODYSOL P.C.W.) 6 NAERT Benoît (LOTTO-BODYSOL P.C.W.) 7 DE DEYN Jürgen uit Aalter (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) 8 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) 9 VENS Quincy (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) 10 VERBOVEN Sven (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM) 16 D`HONDT Bram (PWC ALIPLAST) 27 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM) 31 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) 50 ONGENA Thomas uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
10/04/2011 - KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 121,5 km - 02h45min
Aantal deelnemers: 197 1 STEVENS Timothy (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) 2 BLUEKENS Jan (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 3 VANBRABANT Yannick (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) 4 VANBILSEN Kenneth (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM) 5 FRANSSEN Wout (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM) 6 JANSSEN Yannick (TWC Maaslandster) 7 MORTIER Steven (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) 8 WINTERS Ronald (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC) 9 SLEURS Christophe (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) 10 ROOSEN Jorg (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) 27 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) 40 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
10/04/2011 - RENINGELST (W) - Elite z.c./U23 - 106,8 km - 02h29min
Aantal deelnemers: 69 1 CLAEYS Kevin (AN POST SEAN KELLY TEAM) 2 BLANCKE Kristof (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) 3 WILSON EDVIN (BORAS) op 8" 4 SIX Sébastien (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 26" 5 GODDERIS Niels (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) 6 SEYNAEVE Lander (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) 7 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) 8 VERHAEGHE Sander (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 34" 9 HOORNE Jeroen (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) 10 BARBIER Davy (CYCLING TEAM LUTHO) 26 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
|