.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 10/04/2011 - PIJPELHEIDE


    Categorie A/B:
    1-Sam Van Nuffelen

    2-Stijn Rombouts
    3-Vincent Mevis
    4-Jeff Vaes
    5-De Vree Rik (B)
    6-Peter Dockx (B) 7-Bart Vanden Wijngaerd (B) 8-Wim Michiels (B) 9-Bert Dockx (B) 10-Arne Van Gils 11-Silvio Claes (B) 12-Roel Janssens 13-Bart Berghmans 14-Kris Witvrouwen (B) 15-Jens Lauwers  16-Phil Wauters 17-Ronny De Vries (B) 18-Erik Wellens (B) 19-Kim van Dingenen 20-Bart verdonck 21-Kris Jonkers 22-Michael Losut 23-Ivan Verschueren (B) 24-Christiaens Dave 25-Jorg Claes 26-Bart Peeters 27-Peter Enkels 28-Steven Thys 29-Jan Discart 30-Michael Geerts 31-Rens David

    Categorie C:
    1-Rudy Lahou

    2-Stefaan Lintermans
    3-Henri Hermans
    4-Chris Vanderaerden
    5-Alex Ackermans
    6-Harry Maes 7-Ivan Coudyzer 8-Marc de Cock 9-Herman Proost 10-Kris Govers 11-Patrick verdonck 12-Danny Dams 13-Ronny Follon 14-Dirk Goolaerts 15-Hans Van Bael 16-Marc Kiesekoms 17-Patrick Brees 18-Ludo Van Dingenen 19-Luc Aerts 20-Danny Poelmans

    Categorie D:
    1-Francy Baptist

    2-Marc Heulens
    3-Eddy Mertens
    4-Francois Coppers
    5-Ronny Smolders
    6-Louis Van Den Broeck 7-Theo Poorters 8-Charles van de Kerkhof 9-Staf Lievens 10-Walter Thienpont 11-Maurice Van der linden 12-Lieve Koninckx 13-Marcel poelmans

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Freddy Vranken
    3-Andre peeters
    4-Jos de Wever
    5-Andre Segers
    6-Gaston Sannen 7-Willy Van Herck 8-Nico Wijnen 9-Ludo de Bakker 10-Frans Bastiaens

    10-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 10/04/2011 - TIELT (W) - Juniores - 94,4 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 85

    1 PYFFEROEN Miel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 DECLERCQ Benjamin
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 VANDAELE Thijs (TIELTSE RENNERSCLUB) op 6"
    4 KRISTOFFERSEN ANDERS
    (GLANDAL SK)
    5 VERBEKEN Cedric (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 KRAMER Erik (DRC De Mol)
    7 FEYS Jelle (JONGE RENNERS ROESELARE) op 12"
    8 VANDEWALLE Matthias
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 CRAEYMEERSCH Brecht (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 30"
    10 GEUENS Alexander
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 42"

     

    10/04/2011 - DEERLIJK (W) - Nieuwelingen - 58 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 74
    1 KELDERMANS JORDY - WILLEBORD WIL VOORUIT
    2 DHONT Seppe - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 13"
    3 VAN DE WALLE Goran -
    THOMPSON op 30"
    4 VANDEWALLE Kenneth -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    5 DESTATSBADER Roy
    - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    6 VAN IMPE Joachim -
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    7 VAN MEERHAEGHE Robin -
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
    8 PLANCKAERT Emiel -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    9 FEYS Laszlo -
    MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    10 VANCOPPENOLLE Glen -
    YOUNG SCHELDE CT

    10/04/2011 - KORTEMARK - EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 50 km - 01h27min

    Aantal deelnemers: 26

    1 DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    2 DE POORTER Maxime -
    CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    3 DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 15
    4 DIERICKX Anthony -
    THOMPSON
    5 DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE
    6 BRACKEZ Massimo -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 37
    7 VANDEVIJVER Laurens -
    MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    8 BRACKEZ Gianni -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    9 MEHEUS Gill -
    ISOREX CYCLING TEAM
    10 DEGRANDE Arne -
    MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

     

    10/04/2011 - SCHULEN (LB) - Nieuwelingen - 60,3 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 48
    1 BERCKMANS Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    2 HENDRICKX MAX - TWC HET SNELLE WIEL
    3 BROOS CHRISTOPHE - TWC PIJNENBURG
    4 WILLEMEN Kristof -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    5 MERTENS Stef -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    6 LOENDERS Lennert - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
    7 GENICOT Lorens -
    UCS Crabbe Performance
    8 VERBEEK ROBIN -
    TML DOMMELSTREEK
    9 VANDERAERDEN Massimo -
    PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
    10 WOUTERS Enzo -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’08"

    10/04/2011 - FLOREFFE (NA) - Nieuwelingen - Beker Van België - 67 km - 01n40min

    Aantal deelnemers: 159

    1.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN HOOYDONCK Nathan- W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VANDENABEELE Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.HOEFKENS Lennert  - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.COLPAERT Gianni  - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    10-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met de Eindwinst in de Tweedaagse Der Gaverstreek bij de Elite z.c. !!!

    Cordeel Sander 2011 2.jpg
    Zondag 10/04/2011 - STASEGEM-DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - Interclub – 143 km - 03h26min

    2-Daagse van de  Gaverstreek - Aantal deelnemers: 172

    1.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.DEVRIENDT Tom - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    3.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZ

    4.VERMOTE Alphonse - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    5.DECOUTTERE Jonas - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6.NOOYTENS Sven - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7.GRENDA Ben - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    9.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    10.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLA

    14.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    21.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    21.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    21.STEELS Stijn uit Westerlo - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    21.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA - MERCURY


    EINDKLASSEMENT

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene - COLBA – MERCURY - 6h47’57”

    2.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 24"

    3.GRENDA Ben - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 37"

    4.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 42"

    5.VERMOTE Alphonse - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 43"

    6.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7.WAGEMANS Joris - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    8.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    9.DHAENE Brecht - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    10.GEYSEN Kurt - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    12.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 1’32"

    22.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’36"

    35.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 1’36"
     

    10/04/2011 - HOEILAART (VB) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 191

    1 LHOTELLERIE CLEMENT (FRA)(LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI)
    2 SMEYERS Floris (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    3 SURAY Gil (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    4 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    5 GREMELPONT Axel (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    6 NAERT Benoît (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    7 DE DEYN Jürgen uit Aalter (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    8 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    9 VENS Quincy
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 VERBOVEN Sven
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    16 D`HONDT Bram (PWC ALIPLAST)
    27 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    31 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    50 ONGENA Thomas uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
     

    10/04/2011 - KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 121,5 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 197
    1 STEVENS Timothy (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 BLUEKENS Jan (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    3 VANBRABANT Yannick
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    4 VANBILSEN Kenneth (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    5 FRANSSEN Wout
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    6 JANSSEN Yannick (TWC Maaslandster)
    7 MORTIER Steven (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 WINTERS Ronald (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    9 SLEURS Christophe (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 ROOSEN Jorg
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    27 DE ROOS Robby uit Moerbeke
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    40 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    10/04/2011 - RENINGELST (W) - Elite z.c./U23 - 106,8 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 69
    1 CLAEYS Kevin (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    2 BLANCKE Kristof
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 WILSON EDVIN
    (BORAS) op 8"
    4 SIX Sébastien
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 26"
    5 GODDERIS Niels
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    6 SEYNAEVE Lander (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    7 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    8 VERHAEGHE Sander (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 34"
    9 HOORNE Jeroen
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    10 BARBIER Davy
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    26 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)

    10-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 5°Seizoenszege in de Cat.B

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg
    Zondag 10 April – OOSTEEKLO (9968)

    Categorie A/B: (60 dln)

    1.Giovanni De Beyter (Otegem, winnaar cat. A)

    2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    3.Edward Van Eswijck (A2)

    4.Renaat Demeter (Lochristi B2)

    5.Paul Rooseparck (A3)

    6.Kevin Vleurinck (A4) 7.Stijn Van der Jeught (A5) 8.Maarten De Muynck (A6) 9.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B3) 10.Nick Van Sieleghem (A7) 11.Christopher Vanneste (B4) 12.Steven Martens (A8) 13.Christophe Van Overloop (A9) 14.Wim Bas (A10) 15.Jonas De Vlieger (A11) 16.Dennis Nevejans (A12) 17.Kristof Heyns (B5) 18.Kristof Dhondt (B6) 19.Nathan Traas (A13) 20.Vincent Maes (A14) 21.Jimmy Pomberereu (B7) 22.Kevin Vancolen (A15) 23.Frederik Stevens (B8) 24.Frederick Dupon (A16) 25.Vincent Brunel (B9) 26.Rudy Bousse (B10) 27.Koen Van Parijs (B11) 28.Adilson De Koster (B12) 98.Jan Bauwens (A17) 29.Pieter Convents (Stekene A18)

    Categorie C/D: (41 dln)

    1.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. C)

    2.Fabien Hanssens (C2)

    3.Alain Mortier (C3)

    4.Bart Eelen (C4)

    5.Franky De Tremerie (C5)

    6.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D) 7.Thierry Folens (C6) 8.Filip Claeys (C7) 9.Danny Van Oyen (D2) 10.Patrick Vanmaekelbergh (C8) 11.Rudi Rabout (HeinkenszandC9) 12.Jan De Witte (C10) 13.Giovanni Baert (Belsele C11) 14.Freddy Dhooge (C12) 15.Johan Akkermans (C13) 16.Peter Flach (Zwijndrecht C14) 17.KSumm Otosse (C15) 18.Olivier Vaerewyck (C16) 19.Luc Wytinck (C17) 20.Philip Wittoek (D3) 21.Philip Lampaert (C18) 22.Steve Ferguson (C19) 23.Peter De Maere (Waasmunster C20) 24.Jan Reubens (C21) 25.Luc Puimege (D4) 26.Geert Vereecken (C22) 27.Marc Cossyns (D5) 28.Michel Bultinck (C23) 29.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 30.Tommy Heyse (C24)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Georges Vergauwe

    3.Tony Reniers

    4.Florent De Leersnyder

    5.Marc Couckuyt

    6.Patrick Watteny 7.Philippe Lacquet 8.Siegfried Van Overberghe 9.Jean-Pierre Van Maldegem 10.Hilair Heye 11.René De Leeuw 12.Marcel Vander Putten 13.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 14.Noël Willems 15.Guy Verstraeten 16.Patrick Van Peteghem 17.Tom Dossche 18.Alain Goossens 19.Bjorn Degroote 20.Koen De Rijcke 21.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 22.Mario Geirnaert 23.Freddy De Pauw

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Paul Hunninck (Helecine, winnaar cat. F2)

    3.Noël Verzele (F2-2)

    4.Jozef De Naeghel (F1-2)

    5.José Dezegher (F2-3)

    6.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-3) 7.Julien De Bock (F2-4) 8.Noël Rogge (F2-5) 9.Eddy Van Den Abeele (F1-4) 10.Karel Andries (Schoten F2-6) 11.Wim Van Den Heuvel (F1-5) 12.Patrick De Brucker (F2-7) 13.Erik Delys (F1-6) 14.Charles Vandermosten (F2-8) 15.Jozef Deneef (F1-7) 16.Kris Van Honsté (F1-8) 17.Donald De Vlieger (F1-9) 18.Tony Baudonck (F1-10) 19.Eddy De Romagnoli (F2-9) 20.Alex Fagot (F2-10) 21.Kurt Wille (F2-11) 22.Peter Peleman (F1-11) 23.Hans Van Lierde (F1-12) 24.Hilaire Hemelsoet (F1-13) 25.Frans Aerts (F2-12) 26.Emmanuël De Loor (F1-14) 27.Marc Colpaert (F2-13) 28.Robin Van Kerschaver (F2-14) 29.Eddie Van Leirberghe (F1-15)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Jan Poelmans

    3.Willy Mous

    4.Willy Roels

    5.Ludo Opdebeek

    6.Roland Van Imschoot 7.Jacobus Beun 8.Jos Vandermeulen 9.Roger Den Tijn 10.Piet Achten 11.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 12.Pascal Cornand 13.Freddy Vervenne 14.Adri Van Loon 15.Julien Vyvey 16.Luc Van Robbroeck 17.Eric Roels 18.Etienne Van Hecke 19.Erik Vandersteen 20.Eric De Wilde 21.Willy Corthier 22.Arnold De Muynck 23.Luc Cocquyt 24.Henk Bolle 25.Firmin De Zutter 26.José Demeyere 27.Theo Verheyden 28.Erik De Waele 29.Louis Moens 30.Marinus Lockefeir

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Daniel Meirlaen

    4.José De Vreese

    5.Alois Torfs

    6.Ferdinand Moerman 7.André Van Asbroeck 8.Christiaan Vandevoorde 9.Henri De Saedeleir 10.Omer Meloen 11.Guus Schuller 12.Paul De Geynst 13.Ortaire Stevens 14.Leon Vervaet 15.Anton Van Poecke 16.Daniël Nuytinck 17.René Van Reeth 18.François Brouwers 19.Hervé Verstuyft 20.Jef Verheyen 21.Roger De Breuker 22.Frans Timmers

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Willy Voorbraeck

    4.Daniël Jooris

    5.Clement De Smedt (Wilrijk)

    6.Edward Battersby 7.Trevor Fenwick

    10-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/04/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!
    Blommaert Jean KOP 2010.jpg
    Zondag 10 April - ZOTTEGEM (9620)

    A-reeks
    1 David MOTTE
     
    2 Thierry De Bilde 
    3 Stijn Remory 
    4 Andy De Backer 
    5 Danny Baeyens 
    6 Danny Saelens 
    7 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    8 Gino De Clercq 
    9 Thomas Van Hecke 
    10 Wim Maes 

    C-reeks
    1 Rudy THOMAS
     
    2 Patrick Van Ransbeeck 
    3 Jimmy De Paepe 
    4 Johan Heymans 
    5 Nico Debaes (Desselgem)
    6 Eddy Merckx (Bornem)
    7 Bruno Bruyere 
    8 Jurgen De Smet 
    9 Benny Dupont 
    10 Patrick Van Pachterbeke 

    D-reeks

    1 Joseph DEVITS 
    2 Dirk Van Hove 
    3 Danny De Backer 
    4 Peter Neckebroeck 
    5 Francis De Ridder 
    6 Patrick Sergooris 
    7 Rudy Berwart 
    8 Kristof Reniers 
    9 Geert De Spiegeleer 
    10 Dirk De Bondt 
               
    E-reeks 
    1 JEAN BLOMMAERT (Hamme)

    2 Patrick Van Renterghem 
    3 Antoine De Caboter 
    4 Jose Hoebeke 
    5 Robert Maldrie 
    6 Willy Wouters 
    7 Roger Schouppe 
    8 Benny D'Haese 
    9 Luc Van Mol 
    10 Johny Van Holen 

    F-reeks

    1 Rik SCHEIRLINCKX 
    2 Herman Van Den Borre 
    3 Charly Vanderhulst 
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Felix Luyten 
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Hubert Dhondt 
    8 Angelo La Paglia
    9 Jean Paul Stevens 
    10 Alfons Volckaert 

    G-reeks

    1 Etienne VANDENHOUWE 
    2 Theo Coudyzer 
    3 Werner Dullaert (St.Gillis)
    4 Mathieu Mercken 
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    en Clement Saelens 
    7 Jozef Saerens 
    8 Gerard Devleeschauwer 
    9 Gilbert Vandenheuvel 
    10 Serge Bie 

    10-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    09-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 09/04/2011 - BUDINGEN (VB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 56
    1 CROONEN Lander - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    2 NUYTS Lode - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    3 CUYPERS Senne -
    K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    4 WIDAR Wesley -
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 35"
    5 GEERTS Jesse -
    PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
    6 CUYVERS Jurian -
    DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    7 DEMOLDER Thomas - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    8 DELORY SEBASTIEN -
    SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE
    9 DE WIJNGAERT Dries -
    VZW DE DEMERSPURTERS
    10 MARIEN Jari -
    K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    09/04/2011 - ERONDEGEM (O) - Nieuwelingen - 54 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 67
    1 VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    2 VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 18
    3 DE SMET VAN DAMME Lode -
    THOMPSON op 22
    4 VAN DEN DRIESSCHE Din -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    5 WYTINCK Gianni - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    6 SPIER RAFAEL -
    GWC DE ADELAAR
    7 DEOLET Kenny -
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    8 QUINTELIER Gianni -
    DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    9 DE DECKER Alfdan - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    10 VERLEE Brent - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
     

    09/04/2011 - GELUWE (W) - Nieuwelingen - 62 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 42

    1 VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    2 DESTATSBADER Roy -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    3 FERREIRA ANTONY -
    VCU HALLUINOISE
    4 DECOSTER Jorgen -
    CT COVEMAECKER - BALANS
    5 CLAUW John Ross -
    CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
    6 VAN OOTEGHEM Thomas - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    7 BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    8 HOUSSOULLIEZ Marcel
    - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
    9 FEYS Laszlo -
    MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    10 VYNCK Kevin -
    CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

     

    09/04/2011 - KOEKELARE (W) - Nieuwelingen - 66 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 17
    1 DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    2 WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    3 QUIEVRE Jules -
    CV LIEVINOIS
    4 KIRKHAM Joe - VC LONG EATON
    5 SPRUYTTE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE
    6 EVANS Joe -
    NEWCASTLE RACING CLUB 2001
    7 KING Ross -
    VELO SCHILS - INTERBIKE RT
    8 VERMET Joran -
    MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    9 KERCKHOVE Maxim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
    10 DHERUELLE Gabin -
    CV LIEVINOIS

     

    09/04/2011 - WAMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 58,8 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 54
    1 LUYCKX Brent - WSC HAND IN HAND BAAL
    2 DEMASURE Enzo -
    NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM
    3 ROELANTS Laurenz -
    K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    4 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas -
    CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
    5 DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL
    6 HENDRICKX MAARTEN -
    PIJNENBURG
    7 PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    8 TIMMERMANS Tom - THOMPSON
    9 PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL
    10 VAN MOL Caine -
    THOMPSON

     

    09/04/2011 - ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 39
    1 LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    2 VAN DER HEYDEN Bjorn -
    WV UIDEN
    3 VAN IERSEL Youri -
    TWC PIJNENBURG
    4 LEENAERS Sven -
    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    5 QUAEDVLIEG Lars -
    WC Midden Limburg
    6 VAN REEK Timon -
    RTV de bollenstreek op 40"
    7 KROONEN Bastien -
    LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
    op 45"
    8 MERTENS Stef -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W
    . op 1’00"
    9 VAN GESTEL Lennert
    - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 BLEUS Robin -
    Team cycliste de Hesbaye

    09/04/2011 - NANDRIN (LG) - Nieuwelingen - 52 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 42

    1.WOUTERS Beau - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.DEMAN Renaud - YOUNG TEAM BASILIO op 30"

    3.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 1’00

    4.DUMONT Julian - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5.DERUETTE Thomas - DIFFERDANGE

    6.FONTAINE Emilien - YOUNG TEAM BASILIO

    7.SERVAIS Thomas - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
    8.DUMONT François - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    9.GALLE Tom - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    10.KUIPERS Thorsten - DE HOEKSE RENNERS

    09-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ARNE VAN ROOSBROECK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Roosbroeck Arne KOP 2011.jpg
    Zaterdag 09/04/2011 - BUGGENHOUT-OPSTAL (O) - Juniores - 85 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 153
    1 DE GENDT Aimé (AVIA CYCLING TEAM)
    2 VAN GOETHEM Robin (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    3 KOREVAAR MERLIJN
    (ORCJANVANARCKEL)
    4 DE BUYST Jasper (AVIA CYCLING TEAM)
    5 CRABBE Arno (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    6 VAN LANDUYT Billy (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    7 STUYCK Dieter (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    8 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 KOPECKY Seppe (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    10 GEERINCK Jens uit Grembergen (AVIA CYCLING TEAM)
    13 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM)
    16 ROOMS Claudio uit St.Pauwels (RUDYCO CYCLING TEAM)
    20 ROTTY Glenn uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    23 COUSSENS Ruben uit Appels (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    25 BEAUPREZ Dieter uit De Klinge (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    28 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)

    09/04/2011 - OPHAIN BOIS SEIGNEUR ISAAC (BW) - Juniores - 94,4 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 56

    1.HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROIASBL             

    2.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
    3.BOSMANS Tom -
    KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W

    4.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    5.POLS Ruben - WIËLERCLUB "ONDER ONS - PARIKE

    6.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME

    7.BOGAERT Torben - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.WILLEMS Robby - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KON

    9.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI

    10.NAVEZ François - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    09/04/2011 - DIKSMUIDE - BEERST (W) - Juniores - 74,25 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 60
    1 DE CRAEMER Stijn (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 VANNEUVILLE Stan (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    3 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 GHELDOF Henry (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 VANDAELE Gregory (JONGE RENNERS ROESELARE) op 8
    6 DEVELTERE Pieter
    (CT FORCE VZW)
    7 DE WINNE Jens (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 COLLE Laurens (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    9 PAUWELS Nills (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 WILLEMS Anton (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)

     

    09/04/2011 - HARELBEKE-STASEGEM (W) - Juniores - 84 km - 01h49min

    Aantal deelnemers: 66
    1 GERMYNS Jonathan (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    2 RICKAERT Jonas
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 FRAME Alex (ISOREX CT)
    4 VERMEULEN Emiel
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    5 DEGREVE Martijn
    (AVIA CYCLING TEAM)
    6 NOTREDAME Thybo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    7 VERMEULEN Baptist
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 18
    8 SISKEVICIUS PAULIUS op 19
    9 DERYCKE Giorgio
    (JONGE RENNERS ROESELARE
    ) op 32
    10 BLOK Peter
    (THEO MIDDELKAMP)

     

    09/04/2011 - ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 80 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 120
    1 VAN ROOY Kenneth (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    2 LETEN Wouter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 3
    3 MERTENS Tom
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    4 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    5 BATS Didier (MTB TEAM LANGDORP VZW)
    6 MEESTERS JELLE (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    7 MENSINK RICK (CYCLING TEAM MENEN)
    8 SCHILDERMANS Tom (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    9 MONDELAERS Joeri (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 SOUREN JORRIT (TWC MAASLANDSTER)

     

    09/04/2011 - BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 59,4 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 83
    1 ARNE VAN ROOSBROECK uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    2 KREDER Stefan - GRTC EXCELSIOR
    3 PERSOON Wouter uit Stekene -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    4 BROOS CHRISTPHE op 3"
    5 KELDERMANS JORDY
    - WILLEBORD WIL VOORUIT
    6 ADMIRAAL MARTIJN op 20"
    7 VAN DER KLUNDERT PIM -
    RSC DE ZUIDWESTHOEK
    8 POELEMANS Nick -
    K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R
    9 VAN DRIESSCHE Wannes -
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    10 BUYSSE Jos -
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 29"

    09-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Cordeel Sander 2011 2.jpg
    Zaterdag 09/04/2011 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Beloften UCI – 172,1 km - 04h28min

    Aantal deelnemers:

    1 PUCCIO Salvatore It
    2 SKUJINS Toms Let op 18
    3 FLAKSIS Andzs Let
    4 TEYCHENNE-COUTET Mathieu Fr
    5 TRENTIN Matteo It
    6 BUGGE Vegard Robinson Nor
    7 LAENGEN Vegard Stake Nor op 21
    8 SMIRNOVS Andris Let op 45
    9 DESRIAC Loïc Fr
    10 HAVIK Yoeri Ned
    16 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare Belg op 57”
     

    09/04/2011 - STASEGEM-DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - Interclub - 141 km - 03h21min

    2-Daagse van de  Gaverstreek - Aantal deelnemers: 197

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene - COLBA - MERCURY

    2.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.GRENDA Ben - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    4.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GEN

    5.WAGEMANS Joris - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    6.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLA

    7.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLA

    8.DHAENE Brecht - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.VERMOTE Alphonse - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.GEYSEN Kurt - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    17.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’26"

     

    09/04/2011 - WEVELGEM-WIJNBERG (W) - Elite z.c./U23 - 118,75 km - 02h42min
    Aantal deelnemers: 144

    1 DEBUSSCHERE Maxim (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 VAN SPEYBROEK Bart
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    5 CALLEWAERT Rodric (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O)
    6 VERHAEGHE Sander (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 MAENE Kevin
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    8 MACIC Chris
    (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    9 EECKHOUT Kurt
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW)
    23 STERCK Gunter uit Stekene (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    27 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
     

    09/04/2011 - HOOGLEDE (W) - U23 - 105 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 102

    1 DEWEER Jochen (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    2 DECLERCQ Tim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    3 BOUVRY Dieter
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 12"
    4 VAN ACKER Kevin
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    5 HAERS Joris
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 BOUTTÉ Kenzie
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    7 ROMMENS Ewout (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    8 CHAMON Thomas
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 35"
    9 CHRISTIAENSEN ANDERS
    (BIKE TOYZ)
    10 VANDEWIELE Frederik (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    14 MARTENS Valentijn uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    09/04/2011 - ZONNEGEM (O) - U23 - 118 km - hmin

    Aantal deelnemers: 181

    1 CAROLUS Jorne (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 CALLEBAUT Kevin (PWC ALIPLAST)
    3 VAN MEIRHAEGHE Jef
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    4 SAVO Michael
    (VC HAUT PAYS)
    5 DE POTTER Kjell (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    6 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    7 MEYVIS Vincent
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    8 RIGAUX Lewis (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    9 VAN GEYT Koen (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    10 DE JONGHE Kevin (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    12 PERSOON Joeri uit Stekene (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 10"
    13 DE VYLDER Jonas uit Desteldonk
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 15"
    20 DIELEMAN Michiel uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 HERREBAUT Jeffrey uit Zele
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    31 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    32 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    09-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/04/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 9 April - BAASRODE (9200)


    A-reeks

    1 Jarno VERHOFSTADT 
    2 Christophe Van Gucht 
    3 Tony Heirbaut (Belsele)
    4 Danny Verelst 
    5 Frederik Goos 
    6 Sven Steenackers 
    7 Renaat Demeter (Lochristi)
    8 Tom Cleeren 
    9 Andy Annendyck 
    10 Hans Nuyens 

    C-reeks
    1 Guy DE COSTER
     
    2 Franky Weemaes (Melsele)
    3 Patrick Bogaerts
    4 Ronny Van Der Vurst 
    5 Bruno Bruyere 
    6 Eddy Merckx (Bornem)
    7 Gert Fauck 
    8 Patrick De Craene 
    9 Pascal De Wolf 
    10 Gino Audenaert 

    D-reeks

    1 Dirk VAN HOVE 
    2 Hans Lap 
    3 Walter Marijnissen 
    4 Marc Heulens 
    5 Henri Hermans 
    6 Herman Proost 
    7 Danny De Backer 
    8 Peter Kerckaert 
    9 Etienne Claus (Waasmunster)
    10 Dirk Goolaerts 
               
    E-reeks 
    1 Robert STANDAERT
     
    2 Patrick Van Renterghem 
    3 Patrick Convents 
    4 Roger Schouppe 
    5 Jose Hoebeke 
    6 Luc van Mol 
    7 Benny D'Haese 
    8 Willy Wouters 
    9 Helmuth Tas 
    10 Jean Blommaert (Hamme)

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
     
    2 Freddy Vranken 
    3 Rik Scheirlinckx 
    4 Jean Pierre Broothaerts 
    5 Noel Rogge 
    6 Karel Heirbaut (Belsele)
    7 Alfons Volckaerts 
    8 Jan Van Hove 
    9 Jozef Staes 
    10 Hubert Dhondt 

    G-reeks
    1 Theo COUDYZER
     
    2 Freddy De Blick (Beveren)
    3 Gaston Sannen 
    4 Mathieu Mercken 
    5 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    6 Roger Van Den Eede 
    7 Willy Roels 
    8 Jef D'Hondt 
    9 Werner Dullaert (St.Gillis)
    10 Etienne Vandenhouwe 

    09-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 08/04/2011 - HEIST OP DEN BERG (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 208

    1.VERMEIREN Tom - STAR CYCLING TEAM       

    2.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO         

    3.WOUTERS Rutger - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    4.VANBILSEN Kenneth - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM 

    5.CLAES Gert - V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC       

    6.VAN MECHELEN Matthias - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM     

    7.CLAES Joris - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    8.VAN DER SANDEN Mathias - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT    

    9.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT  

    10.MICHIELS Wim - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL       

    42.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - PWC ALIPLAST  

    48.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    08-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    07-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 1 TTC RONDE 2011 - DONDERDAG 07/04/2011 TE MEERDONK

    TTC Ronde 2011 Banner.jpg

    Proficiat aan STEVEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Van Houte Steven KOP 2011 1.jpg 
    Donderdag 07/04/2010 - RIT 1 TTC RONDE 2011 - Toeristen - Meerdonk - 57 km

    Aantal deelnemers: 76 (41,7 km/h)
    1.STEVEN VAN HOUTE (Vrasene)

    2.Rikkie Matthijssens
    3.Filip Baes

    4.Niels D'Hondt op 1'00" (Dagvergunning en naar plaats 11 gezet)

    5.Thomas Neyt
    6.Etienne Claus
    7.Koen Van Laere
    8.Lieven Van De Perre
    9.Jerry Janssens
    10.Dave Van Roeyen
    11.Patrick Bolssens
    12.Nico De Roeck
    13.Kenny Janssens (Melsele)
    14.Johan Nijs
    15.Karel Peelman
    16.Guido Spanoghe
    17.Dirk Bryssinckx
    18.Kurt Heymans
    19.Mario Bolssens
    20.Stein Covents
    TTC 7-4-11-meerdonk 004.jpg
                               De start te Meerdonk van de 76 Toeristen.
    TTC 7-4-11-meerdonk 005.jpg

    TTC 7-4-11-meerdonk 018.jpg
                       Lieven Van De Perre de winnaar van vorig jaar.
    TTC 7-4-11-meerdonk 027.jpg
         Kenny Janssens nam het peloton voor de zoveelste keer op sleeptouw.
    TTC 7-4-11-meerdonk 029.jpg
      De laatste ronde en de spurters schuiven naar voor met o.a. Etienne Claus.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    07-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    06-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Thomas KOP 2011.jpg
    Woensdag 06/04/2011 - SCHOTEN (SCHELDEPRIJS) (A) - Men Elite 1.HC - 205 km - 04h30min

    Aantal deelnemers: 248

    1.CAVENDISH Mark - HTC-HIGHROAD

    2.GALIMZYANOV Denis - KATUSHA TEAM

    3.HUTAROVICH Yauheni - FDJ

    4.VAN DIJK Stefan - VERANDA´S WILLEMS - ACCENT

    5.MC EWEN Robert - TEAM RADIOSHACK

    6.CHICCHI Francesco - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    7.KRISTOFF Alexander - BMC RACING TEAM

    8.BOS Theo - RABOBANK CYCLING TEAM

    9.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    10.VAN HUMMEL Kenny Robert - SKIL - SHIMANO

    17.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    41.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE

     

    06/04/2011 - BREDENE-DORP (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 116

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.LILHOLT Guytan - LOGSTOR

    3.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    4.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM

    6.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.VANDENBERGHE Nick - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    9.CHAMON Thomas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    10.HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    26.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    33.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    43.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

     

    06/04/2011 - HERNE (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 194

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    3.VAN ACKER Kevin - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    4.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    6.BROEDERS Garrit - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7.VENS Quincy - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    8.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    9.CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.SAVO Michael - VC HAUT PAYS

    14.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    27.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    32.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    36.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    45.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    68.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    83.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    117.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    06/04/2011 - SCHOTEN (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 271
    1.FINDLAY Tom

    2.FLAKSIS Andzs - KULDIGA/LRK/MSG

    3.SKUJINS Toms - RRS

    4.VAN DER SANDE Toshi - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    5.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    6.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    7.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    8.BRUS Marco

    9.GADLIAUSKAS Marius - KLAIPEDA

    10.MOTKE Ritchie - WV De Jonge Renner

    28.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - PWC ALIPLAST

    40.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    43.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM-

    47.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    58.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    64.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    73.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    80.SMEULDERS Edwin uit Terhagen - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    87.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    108.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    109.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    06-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    05-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 10 APRIL 2011 - 53 X 11 CLASSIC
    53 x 11 affiche53x11_2011_small.jpg

    Bron: Tom De Beer

    05-04-2011 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OP 5 APRIL START DE GROEPSTRAINING OP DINSDAGAVOND OPNIEUW !!!

    GROEPSTRAINING WEKELIJKS OP DINSDAGAVOND EN DAT VANAF 5 APRIL !!!

    We vertrekken aan BUYL SPORT en rijden via DE GRAAUW en PAAL richting PROSPERPOLDER en KALLO (meet) en eindigen terug thv BUYL SPORT.
    Bovendijk van Doel kan niet meer gereden worden wegens grote werkzaamheden !!!
    P.S. Ik zelf zal er de 2° en 3° week niet bij zijn wegens verlof !!!


    De eerste 2 WEKEN vertrekken we telkens om 18H30 , dus op Dinsdagavond 05/04 en 12/04 !!!(we rijden tot Emmadorp)


    Vanaf DINSDAG 19 APRIL starten we terug om 19H00 !!!



    HET IS OOK DE BEDOELING DAT DE GROEP SAMENBLIJFT TOT HET LAATSTE RONDPUNT WEGENS HET ZWARE VRACHTVERKEER EN ONZE EIGEN VEILIGHEID !!!!!!

    05-04-2011 om 16:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO’S WEDSTRIJD WAOD TE BEVEREN VAN 02/04/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD WAOD TE BEVEREN VAN 02/04/2011

     

    Catg.A / B
    Echelpoels Dries Zege Beveren 02-04-2011.JPG  Echelpoels Dries Zege Beveren 02-04-2011 1.JPG
                                                                  Winnaar Catg.B Dries Echelpoels uit Brecht
    Vleurinck Kevin Zege Beveren 02-04-2011 2.JPG       Vleurinck Kevin Zege Beveren 02-04-2011.JPG
                                                    Winnaar Catg.A Kevin Vleurinck uit Zelzate
    Neels Peter WAOD Beveren Catg.A-B 02-04-2011.JPG Van Steelandt Geoffrey WAOD Beveren 02-04-2011.jpg
              Peter Neels uit Kruibeke werd totaal 5de en in de Catg.B 2de.                    Geoffrey Van Steelandt uit Haasdonk werd totaal
                                                                                                                                    9de en in de Catg.A 5de.
    Van Steelandt Geoffrey WAOD Beveren 02-04-2011 1.jpg
                           Het peloton in de Catg.A/B op het lint getrokken.

    Catg.C / D

    Rombouts Bart Zege Beveren 02-04-2011.JPG  Rombouts Bart Zege Beveren 02-04-2011 1.JPG   
          Winnaar Catg.C Bart Rombouts uit Kallo.                   Marc Goossens en Bart Rombouts in de kopgroep van 7 
    Janssens Kenny WAOD Beveren 02-04-2011.JPG        Janssens Kenny en Franky Weemaes WAOD Beveren 02-04-2011.jpg
    Kenny Janssens met Franky Weemaes en in          Franky Weemaes met Kenny Janssens en Hans Verlinden.
    laatste positie Bart Rombouts.
    Van Oyen Danny WAOD Beveren 02-04-2011.JPG
    Het peloton in de Catg.C/D met Belgisch Kampioen Danny Van Oyen en Wim Kras.

    Catg.E

    De Waal Wim WAOD Zege Beveren 02-04-2011 1.JPG De Waal Wim WAOD Zege Beveren 02-04-2011.JPG
                                                      Wim De Waal spurt zich naar zijn zoveelste zege in de Catg.E
    WAOD Beveren 02-04-2011 pelotonspurt Catg.E 1.jpg
                                              Pelotonspurt Catg.E

    Catg.F1/F2

    WAOD Beveren 02-04-2011 Catg.jpg
                                            Winnaar Catg. F1 Jozef Deneef
    WAOD Beveren 02-04-2011 valpartij Catg.jpg
                                              Valpartij in de Catg.G+

    Dopingcontrole te Beveren

    Dopingcontrole Beveren 02-04-2011.JPG
                        De brief van de dopingcontrole te Beveren.


    Foto's: Pierre Maes

    05-04-2011 om 16:26 geschreven door kenny


    04-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VAL BIJ 'DEN DIJK' - ZONDAG 03 APRIL 2011


      Kallo de Meet
                                                       

    Val bij 'Den Dijk'


    Zondag 03 April is Wim De Cleen zwaar tegen het asfalt gegaan bij de zondagrit van 'Den Dijk'.
    Op het T-punt voor de Tabaknatie te Verrebroek is Wim zijn voorwiel weggegaan waardoor hij met een hard klap met de kin tegen het asfalt ging.

    Resultaat:
    Een open wond van ±4 cm (Dit kwam door de sluiting van de fietshelm).
    Meteen werd de vrouw van Wim opgebeld en zijn dan rechtstreeks naar spoed gereden om de wonde te laten verzorgen.

    Even was er ongerustheid bij de arts omdat het oor bloede langs de rechterkant terwijl Wim op de linkerzijde was gevallen.

    Bij deze wil Wim De Cleen de renners toch nog eens bedanken voor hun blijk van bezorgdheid.
    Eén van hen heeft zijn bandana afgegeven om de wonde een beetje te bedekken. 

    Nu vraagt Wim zich af van wie deze bandana was zodat hij deze terug kan bezorgen !!!

    Tekst: Wim De Cleen

    04-04-2011 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE TTC RONDE GAAT WEER VAN START EN PAKT GROOTS UIT !!!

    Waaslandse TTC Ronde 2011.jpg

    De TTC Ronde gaat weer van start en pakt groots uit !!!

     

    Het kan niet meer worden geloochend, de TTC Ronde is een gevestigde waarde geworden in het Waasland.

    Het bestuur van de TTC Ronde besliste deze winter om de Ronde naar een professioneel niveau te brengen en ging hiervoor op zoek naar een systeem van tijdsregistratie. Met hulp van de sponsors, die extra in hun beugel hebben getast werd er een professioneel systeem aangekocht. Daarnaast werd er ook een cursus gevolgd om het chipsysteem te bedienen en is iedereen er klaar voor om het systeem ook effectief in te voeren vanaf dit seizoen.

    De TTC Ronde maakt dan ook als eerste in België gebruik van een tijdregistratiesysteem dat tot op 1/1000ste van een seconde een correcte uitslag weergeeft en dat overal gebruikt kan worden.

    Dit zorgt ervoor dat we werkelijk met een gele leiderstrui kunnen werken, een groene sprinterstrui en een blauwe tussensprinttrui. Bedoeling is ook om correcter de uitslagen weer te geven, aanvallers te belonen, sprinters extra in de verf te zetten en het tactisch vermogen van de klassementrijders te prikkelen. Bijkomend voordeel is dat de uitslag nog sneller gekend zal zijn dan reeds het geval was. Het geheel zal ongetwijfeld zorgen voor extra sportieve impulsen! 

     

    Na zes jaar zijn er al 65 Toeristenwedstrijden georganiseerd, voor 2011 staan er nog eens 15 op het programma. Het Open Kampioenschap (Zwijndrecht 26 juni) zal dit jaar zelfs een heus huzarenstukje zijn op een super mooi parcours waar profs jaloers op zouden zijn met banen tot 9 meter breed.

    Het Bestuur: Erevoorzitter Nico Lauwaert. Voorzitter Dirk Bryssinckx. Secretaris Hugo Meirte.

     

    Tekst: fvdv

    Waaslandse TTC Ronde 2011 1.jpg

    04-04-2011 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SEIZOEN 2011 SUCCESVOL INGEZET DOOR ROBBY DE BOCK !!!

    Seizoen 2011 voor Robby De Bock succesvol begonnen in Israël en Engeland !!!

    De Bock Robby 11.04.02 ROBBY 3de.jpg 

                             Robby als 3de in Israël

     

    Het grote doel voor 2011 wordt het opklimmen in de wereldranking. Daarbij zal Melselenaar Robby De Bock zich dan ook meer en meer kunnen gaan meten met de internationale toppers om zo cruciale UCI-punten te scoren.

    -“Finaal doel is om met mooie uitslagen een plaats tussen de professionele bikers te verdienen. Zo trok ik begin maart naar Israël om er aan drie wedstrijden deel te nemen, op 27 maart stond een klasse 1 wedstrijd in Engeland op het programma”, aldus Robby.

     

    In Yokne’am (UCI C2) vond hij een parcours op zijn maat, jammer genoeg reed hij bij de start al lek en hypothekeerde zo zijn eigen kansen en een 11de plaats werd het uiteindelijke resultaat. Daags nadien vond in Haifa (UCI C1) de herkansing plaats. Aan de start het deelnemersveld van Yokne’am, plus vier Poolse profs. Na een matige start bevond Robby zich de hele wedstrijd rond plaats 10-15 om in de finale nog lichtjes op te schuiven tot plaats 11. De eerste acht punten waren binnen.

     

    Hij vertelde over zijn internationale start:

    -“Waar ik de eerste week nog mooi bruinde bestond de tweede Israëlische trainingsweek uit storm met zelfs onderkoeling als gevolg. De laatste wedstrijd te Misgav (C2) lag er dus vettig bij, niet bepaald in het voordeel van de locals. Na de start kon ik opschuiven van plek 5 naar 3, om even voor halfkoers een aanval te plaatsen waarbij ik alleen op 15” van latere winnaar Rüpp kwam. Door steken in de zijde moest ik echter gas terugnemen om finaal nog een Rus te laten passeren.”.

    Hij werd dus 3de en had meteen zijn eerste podium van 2011 beet in een internationale UCI-wedstrijd !!!

    Na analyse werd het duidelijk dat het klimmen hem perfect verging maar hij verloor echter teveel terrein op de vlakke, snelle stroken. Net toen werd de nieuwe Cannondale racefiets geleverd wat resulteerde in een erg stevige trainingsweek in de winderige polders van Nederland.

    Vol vertrouwen zakte hij met verzorger Patrick af naar het Engelse Sherwood Pines, een snel parcours met weinig hoogtemeters, niet zijn ding dus.

    Robby:

    -“Na de kopstart kwam ik in een groepje van zes terecht in achtervolging op de Zweed Lindgren. In een technisch bosje zat ik echter vast achter de onhandige Noorse kampioen en verloor zo de aansluiting. Iets voor halfkoers kwam Michiel v.d. Heijden (Rabo-Giant, vorig jaar WK juniors) uit de achtergrond aansluiten waarna we de hele koers perfect samenwerkten en in een spannende finale Engelands Olympische hoop Liam Killeen zelfs nog konden afhouden. Michiel verdiende de 6de plaats en ik werd meteen daarna 7de.”

     

    Dat was opnieuw een mooie internationale klassering die garant stond voor de nodige UCI-punten. Zijn totale aantal UCI-punten zijn gestegen naar 138, wat hem van plaats 275 naar de top-200 brengt. Nu gaat de riem eraf om zijn laatste twee Bachelorvakken te behalen. Robby zal de wedstrijden opnieuw hervatten op 25 april in het Nederlandse Nieuwkuijk.

     

    Foto en tekst: fvdv

    04-04-2011 om 17:54 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!