.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/04/2011 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) - World Tour - 257,6 km – 06h01min

    Aantal deelnemers:

    1.NUYENS Nick - SAXO BANK SUNGARD

    2.CHAVANEL Sylvain - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    3.CANCELLARA Fabian - LEOPARD TREK

    4.BOONEN Tom - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 2"

    5.LANGEVELD Sebastian - RABOBANK CYCLING TEAM op 5"

    6.HINCAPIE George - BMC RACING TEAM"

    7.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    8.SCHEIRLINCKX Staf - VERANDA´S WILLEMS - ACCENT

    9.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO

    10.THOMAS Geraint - SKY PROCYCLING

    22.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM

    47.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE op 4’29"

    48.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    73.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 15’28"

    97.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    121.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    03/04/2011 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Women Elite World Cup UCI - 130,1 km – 03h36min

    Aantal deelnemers

    1.VAN VLEUTEN Annemiek - NEDERLAND BLOEIT

    2.ANTOSHINA Tatiana - GAUSS op 1"

    3.VOS Marianne - NEDERLAND BLOEIT op 10"

    4.JOHANSSON Emma - HITEC PRODUCTS - UCK

    5.ARNDT Judith - HTC HIGHROAD WOMEN

    6.NUMAINVILLE Joelle - TIBCO - TO THE TOP

    7.VERBEKE Grace - TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM

    8.HENRION Ludivine - LOTTO HONDA TEAM

    9.CANTELE Noemi - GARMIN - CERVELO

    10.POOLEY Emma - GARMIN - CERVELO

    36.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM op 3’50"


    03/04/2011 - ST-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km – 02h40min

    Aantal deelnemers: 142

    1.TORFS Jef - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.BROECKX Stig - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.CAROLUS Jorne - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op15

    5.MOTKE Ritchie - WV De Jonge Renner

    6.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    7.BELLEN Wesley - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.PESTIAUX Loïc - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    10.DAAMS Eddy - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    29.STEELS Stijn uit Westerlo - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

     

    03/04/2011 - PITTEM (W) - U23 - 116 km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 85

    1.LEGLEY Matthias - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.DZERVUS Dajirus - AN POST SEAN KELLY TEAM op 21"

    3.VANDEWIELE Frederik - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.VAN COPPERNOLLE Francesco - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 44"

    5.DE POTTER Kjell - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.VANNESTE Evert - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.DEVROYE Kim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 50"

    8.HANSEN Jesper - TEAM REELIGHT op 1’00"

    9.CHAMON Thomas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 1’05"

    10.BAERT Jasper - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    27.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    03/04/2011 - DILSEN-STOKKEM (LB) - Juniores - 72 km – 01h51min

    Aantal deelnemers: 34

    1.VAN LEEMPUT Kim - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    2.NOTTEBOHM Kim Simon - SG Radschlager

    3.VANDAEL Birger - AVIA CYCLING TEAM

    4.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 30"

    5.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 32"

    6.ROYEN Aurélien - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES op 35"

    7.THEUNISSEN Jordi - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.GYSEMBERG Andreas - SPORT EN MOEDIG GENK

    9.NEYENS Marnick - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.MOMMEN Sander - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

     

    03/04/2011 - MOL HEIDEHUIZEN (A) - Juniores - 84 km – hmin

    Aantal deelnemers: 46

    1.CRABBE Arno - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    2.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN ROOY Kenneth - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    4.DIJKSHOORN Richard - RESTORECYLING

    5.VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    6.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.GEERTS Jorgen - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.GEYS Wouter - HAGELAND CYCLING TEAM

    10.NUYTS Kenn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    03-04-2011 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MATTHIAS OSEÏ VERTEZ met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Oseï Vertez Matthias KOP 2011.jpg
    Zondag 03/04/2011 - ZOUTLEEUW (VB) - Juniores - 72,8 km – 01h39min

    Aantal deelnemers: 116

    1.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.RUYTERS Brecht - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.MORENO Nicolas - LOTTO-PRDICTOR-VC ARDENNES
    10.HOELGAARD Daniel - SANDINES SK op 1’00"

    39.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    03/04/2011 - BORNEM - HINGENE (A) - Nieuwelingen - 59 km – 01h35min

    Aantal deelnemers: 54

    1.MATTHIAS OSEÏ VERTEZ uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.DE VINK Bart-Jan - WTC DE AMSTEL

    5.BLEUS Robin - Team cycliste de Hesbaye

    6.KERREMANS Niels - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.KELDERMANS Jordy - WILLEBORD WIL VOORUIT

    8.VLUYMANS Janic - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.VERHEYEN Jelle - WK NOORD WEST BRABANT

    10.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    13.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    23.LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    28.VAN RIEL Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    30.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW


    03/04/2011 - DEERLIJK SINT-LODEWIJK (W) - Nieuwelingen - 54 km – 01h22min

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VANDENABEELE Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 26"

    3.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’41"

    4.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB

    8.CLAUW John Ross - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    9.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

     

    03/04/2011 - KNESSELARE (O) - Nieuwelingen - 54 km – 01h21min

    Aantal deelnemers: 49

    1.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    2.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    3.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.BERLIERE Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI

    5.MECHANT Benjamin - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.VERHAEGHE Senne - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8.DERUYCK Arno - TIELTSE RENNERSCLUB

    9.BUYSSE Quinten - THOMPSON

    10.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    17.DE DONDER Wito uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    03/04/2011 - ZOUTLEEUW (VB) - Nieuwelingen - 54,6 km – 01h25min

    Aantal deelnemers: 126

    1.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN MOL Caine - THOMPSON

    3.NUYTS Lode - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    5.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMACE

    6.VAN DEN DRIESSCHE Din - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.DEBRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT

    8.VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.PARMENTIER Thibault - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.MENTEN Milan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    03/04/2011 - ZOLDER (LB) - BMX - Europees Kampioenschap

    03-04-2011 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/04/2011

    waod_3.jpg


    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Rombouts Bart KOP 2009 1.jpg    Van Raemdonck Fons KOP 2010    Verberckmoes Pierre 05
            Bart Rombouts            Fons Van Raemdonck        Pierre Verberckmoes


    Zaterdag 02 April – BEVEREN (9120)

    Categorie A/B:
    (59 dln)

    1.Dries Echelpoels (Brecht, winnaar cat. B)

    2.Kevin Vleurinck (Zelzate, winnaar cat. A)

    3.Stijn Verbeke (A2)

    4.Dries De Smet (A3)

    5.Peter Neels (Kruibeke B2)

    6.Tony Heirbaut (Belsele A4) 7.Mario Van Den Broecke (B3) 8.Nico Savat (B4) 9.Geoffrey Van Steenlandt (Haasdonk A5) 10.Franky Van Oyen (Zulte B5) 11.Niet Ingevuld (B6) 12.Glenn De Wolf (A6) 13.Bert Dockx (B7) 14.Jonas De Vlieger (A7) 15.Kristof Muys (B8) 16.Matthias Van Nimmen (A8) 17.Jochen Smet (Kemzeke A9) 18.Angelo Saman (Stekene B9) 19.Davy Versichel (A10) 20.Andy Van Eesbeeck (B10) 21.Steven Thys (B11) 22.Gert Smet (B12) 23.Maarten De Muynck (A11) 24.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A12) 25.Dennis Nevejans (A13) 26.Steyn Van Der Gucht (A14) 27.Ive Wouters (A15) 28.Ben Van Baelen (A16) 29.Adilson De Koster (B13) 30.Christophe Van Overloop (A17)

    Categorie C/D:
    (47 dln)

    1.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C)

    2.Wim Arras (Lier, winnaar cat. D)

    3.Hans Verlinden (C2)

    4.Marc Goossens (D2)

    5.Kenny Janssens (Melsele D3)

    6.Bart Eelen (C3)

    7.Franky Weemaes (Melsele D4)

    8.Rik Matthijssens (C4) op 1’00” (winnaar pelotonspurt)

    9.Rudi Rabout (Heinkenszand C5) 10.Olivier Vaerewyck (C6) 11.Peter Kerckaert (D5) 12.Noel Dult (D6) 13.Danny Van Oyen (D7) 14.Sven De Vlieger (C7) 15.Alain Mortier (C8) 16.Geert Van Speybroeck (C9) 17.Luc Van Looy (D8) 18.Giovanni Baert (C10) 19.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C11) 20.Steve Ferguson (C12) 21.Bart Deckers (C13) 22.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C14) 23.Lieven Van De Perre (De Klinge C15) 24.Franky De Tremerie (C16) 25.Peter Flach (Zwijndrecht C17) 26.Tommy Heyse (C18) 27.Freddy Dhooge (C19) 28.Patrick Nauwelaers (C20) 29.Michel Bultinck (C21) 30.Noel Timmermans (D9)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Tony Reniers

    3.Patrick Buyens

    4.Patrick Watteny

    5.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    6.Willy Van Herreweghe 7.Georges Vergauwe 8.Etienne Claus (Waasmunster) 9.Dirk Bryssinckx (Melsele) 10.Patrick De Smet 11.Alain Goossens 12.Erwin D'Hondt 13.Philippe Lacquet 14.Siegfried Van Overberghe 15.Patrick Van Der Vekens (Nieuwkerken) 16.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 17.Erik Goeyvaerts 18.Herbert De Coster (Zwijndrecht) 19.William Vyncke 20.Patrick Bekaert 21.Leo Mares (Beveren) 22.Willy De Sutter 23.Bjorn Degroote 24.Peter De Ghein

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Kris Van Honsté (F1-2)

    3.Paul Hunninck (Helecine, winnaar cat. F2)

    4.François Coppers (Lokeren F1-3)

    5.Philip Marechal (F1-4)

    6.Marc Colpaert (F2-2) 7.Victor Lenaers (F2-3) 8.Wim Van Den Heuvel (F1-5) 9.Dirk Caekebeke (F1-6) 10.Emmanuël De Loor (F1-7) 11.Patrick De Backer (F2-4) 12.Luc Roelandt (F1-8) 13.José Dezegher (F2-5) 14.Helmuth Tas (F1-9) 15.Marcel Poelmans (F1-10) 16.Noël Rogge (F2-6) 17.Daniel Hauttekeete (F2-7) 18.Robin Van Kerschaver (F2-8) 19.André Segers (F2-9) 20.Jozef De Naeghel (F1-11) 21.Staf Lievens (F1-12) 22.Louis Moens (F2-10) 23.Dirk De Cauwer (Hamme F1-13) 24.Eddie Van Leirberghe (F1-14) 25.Jos Dierks (F2-11) 26.Marc Steenberghe (F1-15) 27.Jasmien De Boeck (F2-12)

    Categorie G:

    1.ALFONS VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2.Luc Snels

    3.Theo Coudyzer

    4.Adrien Maes (Melsele)

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Roland Van Imschoot 7.Julien Vyvey 8.Roger Beelaert (Rupelmonde) 9.Willy Mous 10.Ludo Opdebeek 11.Pascal Cornand 12.Daniel Indekeu 13.Marinus Lockefeir 14.Leo Thyssen 15.Eric De Wilde 16.Michel Bousard 17.Luc De Cock 18.Eric Roels 19.Roger Den Tijn 20.Henk Bolle 21.Luc Van Robbroeck 22.Hugo Martens (Zwijndrecht) 23.Luc Cocquyt 24.Firmin De Zutter 25.Erik Vandersteen 26.Cees Van Rijsbergen 27.Jos Vergult 28.Jaak Nys 29.Eddy De Clercq

    Categorie G+:

    1.PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Clement Saelens

    4.Joseph D'Hont

    5.Mathieu Mercken

    6.Gerrit Hairwassers 7.Roger De Breuker 8.José De Vreese 9.Bernard Matthyssens 10.Alois Torfs 11.Armand Mols 12.Henri De Saedeleir 13.Gerard Devleeschauwer 14.François Brouwers 15.Daniël Nuytinck 16.Huib Klip 17.Luc Muys 18.Roland Blanchaert 19.René Van Reeth 20.Jef Verheyen 21.Ortaire Stevens 22.Paul De Geynst

    Categorie G++:

    1.Jos kloeck

    2.Raf Luyckx (Belsele)

    3.René Colman (St.Niklaas)

    4.Joseph Boone

    5.Clement De Smedt (Wilrijk)

    6.Edward Battersby 7.Trevor Fenwick

    03-04-2011 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/04/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 2 April - MALDEREN (1840)


    A-reeks
    1 Wim De SMET 
    2 Danny Verelst 
    3 Wim Van Verre 
    4 Christophe Van Gucht 
    5 Sammie Moreels 
    6 Nico Ilegems (Duffel)
    7 Hans Nuyens 
    8 Danny Saelens 
    9 Andy De Backer 
    10 Tom De Beer (Moerzeke)

    VWF 2-4-11-malderen 198.jpg
                                   Winnaar Catg.A Wim De Smet.


    C-reeks
    1 Patrick BOGAERTS
     
    2 Ronny Van Der Vurst 
    3 Patrick De Craene 
    4 Emmanuel Hiel 
    5 Rudy Thomas 
    6 Patrick Van Ransbeeck 
    7 Jimmy De Paepe 
    8 Bruno Bruyere 
    9 Alain Goolaerts 
    10 Johan Heymans 

    VWF 2-4-11-malderen 197.jpg
                 Winnaar Catg.C Patrick Bogaerts. 


    D-reeks

    1 Dirk VAN HOVE 
    2 Jan Van Den Brande 
    3 Peter Vos 
    4 Daniel Van Der Mieren 
    5 Danny De Backer 
    6 Dirk Mathijs (Gentbrugge)
    7 Rudy Bloemmen 
    8 Alex Ackermans 
    9 Didier Turcksin 
    10 Dirk De Bondt 

    VWF 2-4-11-malderen 090.jpg
         Winnaar Catg.D Dirk Van Hove met Jan Van Den Branden en Peter Vos.

               
    E-reeks 
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
     
    2 Benny D'Haese 
    3 Patrick Convents 
    4 Roger Schouppe 
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Robert Standaert 
    7 Luc Van Mol 
    8 Willy Wouters 
    9 Patrick Van Cleemput 
    10 Johny Van Holen 
    VWF 2-4-11-malderen 093.jpg
                                 Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.

    VWF 2-4-11-malderen 030.jpg 
    De Dames van de ploeg Van Steenackers stonden op de eerste rij bij de Catg.E
    met o.a. Annick Van Leuven. 


    F-reeks
    1 Jozef STAES
     
    2 Freddy Vranken 
    3 Marc Vervondel 
    4 Jean Pierre Broothaerts 
    5 Felix Luyten 
    6 Karel Heirbaut (Belsele)
    7 Charly Vanderhulst 
    8 Hugo Verjans 
    9 Jose De Clercq 
    10 Jan Van Hove 

    VWF 2-4-11-malderen 024.jpg
            Podium Catg.F met Jozef Staes, Freddy Vranken en Marc Vervondel.


    G-reeks
    1 Gaston SANNEN
     
    2 Andre Ceurens 
    3 Gino Lucchi 
    4 Willy Roels 
    5 Etienne Vandenhouwe 
    6 Marcel Van Impe 
    7 Werner Dullaert (St.Gillis)
    8 Jozef Saerens 
    9 Roger Van Den Eede 
    10 Andre Van Asbroeck 

    VWF 2-4-11-malderen 022.jpg
            Podium Catg.G met Gaston Sannen, André Ceurens en Gino Lucchi.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    03-04-2011 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 02/04/2011- BORLO - GINGELOM (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen

    1.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK in 15’37”57

    2.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 30”72

    3.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 41”99

    4.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW op 46”89

    5.VERHAEST Sara - VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 53”24

    6.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’01”08

    7.DEPUERS Lynn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’05”93

    8.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 1’06”55

    9.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM op 1’56”22

    10.LOWIE Lydwine - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 2’24”33

     

    Dames Juniores

    1.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN in 15’42”25

    2.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 4”20

    3.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 11”87

    4.NIJNS Nathalie uit Lile - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 12”95

    5.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 18”01

    6.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 35”23

    7.CARLESS Bo - VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 39”95

    8.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS op 41”84

    9.VAN SEVEREN Celine - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 48”06

    10.MAHIEU Jolly - WC DON FREDO op 1’17”73

     

    Nieuwelingen

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. in 13’53”75

    2.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 6”25

    3.LEYSEN Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 13”73

    4.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20”53

    5.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 21”40

    6.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 21”81

    7.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 28”76

    8.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 33”26

    9.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 33”35

    10.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 34”40

    22.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 1:02”35

     

    Juniores

    1.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 27’17”84

    2.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22”31

    3.VANREYTEN Joachim - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 35”33

    4.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 38”66

    5.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE op 54”87

    6.VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 58”92

    7.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT op 1’16”66

    8.VAN ROOY Kenneth - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’16”78

    9.RUYTERS Brecht - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’20”98

    10.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’25”69

    19.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’16”17

     

    U23

    1.VANOVERBERGHE Arthur - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM in 26’46”76”’

    2.SLEURS Christophe - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 19”39

    3.CAROLUS Jorne - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 25”64

    4.VIAENE Jonas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 28”03

    5.LEGLEY Matthias - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 45”44

    6.FRANSSEN Wout - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 1’06”59

    7.WALLAYS Jens - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’07”16

    8.LAPEIRE Simon - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’12”24

    9.DESMET Jeroen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’17”31

    10.VAN DE WAETER Sean - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’21”99

    03-04-2011 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/04/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Vereecken Nicolas KOP 2011.jpg      Geerinck Jens KOP 2011 1.jpg
           Nicolas Vereecken                     Jens Geerinck


    Zaterdag 02/04/2011 - ANZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 240

    1.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 2"

    3.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 5"

    4.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 7"

    5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    6.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.DEBAENE Martijn - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.VANDAELE Angelo - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
     

    02/04/2011 - OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 262

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.RUCKERT Patrick - ARC ULYSSEES

    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    5.CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    7.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    8.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    9.KESTELOOT Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    10.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    17.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    18.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    22.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    31.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    36.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    41.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    45.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    52.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    55.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    62.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    63.DE BLOCK Nick uit Wolvertem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    71.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    74.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    79.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    83.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    102.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE VZW

    104.PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    105.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

     

    02/04/2011 - OUDENAARDE-HEURNE (O) - Juniores - 85,4 km - 02h06min

    Aantal deelnemers:

    1.DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.GHISTELINCK Paco - AVIA CYCLING TEAM op 3"

    3.VANMAERCKE Joy - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VANDEWALLE Matthias - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE

    6.DE MEYERE Jens - THOMPSON op 8"

    7.VERZEELE Dillen - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 19"

    8.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM op 1'58"

    9.REYNIERS Jordy - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.CARETTE Florent - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    26.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’53"

    48.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’38"

     

    02/04/2011 - WAMBEEK (VB) - Juniores - 75,5 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 195

    1.JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    2.HAVERALS Lars - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.SINT NICOLAAS Tristan - DRC DE MOL

    4.BATS Didier - MTB TEAM LANGDORP VZW

    5.VERVAEKE Louis - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.MEIJERS Jeroen - WV DE JONGE RENNER

    8.SEREXHE Robin-  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.WAUTERS Stef - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    10.STUYCK Dieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    02/04/2011 - ZANDVOORDE (ZONNEBEKE) (W) - Nieuwelingen - 64,4 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 132

    1.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    2.BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 3"

    3.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 15"

    4.FEYS Laszlo - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 20"

    5.NUYTS Lode - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 27"

    6.MAAS Jan - rsc de zuidwesthoek op 1’30"

    7.BLONDEEL Simon - JONGE RENNERS ROESELARE

    8.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’25"

    9.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 2’30"

    10.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    29.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’30"

    39.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 8’00"

    46.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    60.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    62.CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    02/04/2011 - ZOLDER (LB) - BMX - Europees Kampioenschap

    03-04-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    02-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERLIJDEN OUD-WIELRENNER MACKENZIE HEIRBAUT OP 30/03/2011

    Overlijden oud-wielrenner Mackenzie Heirbaut op 30/03/2011 !!!

    Heirbaut Mc Kenzie.jpg 

    Woensdag 30 Maart is oud WAOD-renner en oud-Polderrenner Mackenzie Heirbaut overleden na een slepende ziekte. Mackenzie Heirbaut was 65 jaar.

     

    Langs deze weg willen wij onze deelneming betuigen aan heel de familie en hen sterkte toewensen in deze moeilijke dagen.
     

    Bron: Werner Franssens
    Foto: Marc Engels

    02-04-2011 om 21:40 geschreven door kenny


    01-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INBRAAK TEN HUIZE VAN GUY SMET OP VRIJDAG 31 MAART 2011 !!!

    Inbraak ten huize van Guy Smet !!!


    Smet Guy KOP 2010 

    Van Donderdag op Vrijdagmorgend 31 Maart is er in de garage van Guy Smet te Kruibeke ingebroken.

    Het gevolg hiervan is dat Guy zijn racefiets merk GIANT TCR gestolen is met daarbij 18 paar wielen, voornamelijk carbonwielen. Deze fiets is afgemonteerd met de Shimano Groepset 7900 Dura-Ace DI2. (elektronisch schakelsysteem)

    Tevens is ook zijn MTB en de racefiets van zijn echtgenote Saffia ontvreemd.

    De criminelen zijn langs achter gekomen en zijn via een opening in de afrastering tot bij de garage geraakt om dan het cilinderslot uit te boren. Ze waren wel degelijk uit op Guy zijn dure fietsen en de carbonwielen.

    Smet Guy fiets Giant TCR 2010.jpg 
    Smet Guy fiets Giant TCR 2010 1.jpg

    Bij deze vragen Guy en zij vrouw Saffia om uit te kijken of de fietsen en wielen ergens worden aangeboden. Je mag steeds contact opnemen met Guy of Saffia of ook via POLDERRENNERS !!!

     

    Het e-mail adres van Guy is : guy.smet2@telenet.be

    01-04-2011 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Trek KMC banner 2011.jpg

    Trek KMC Team na 3 wedstrijden reeds 15 podiums !!!

    Weekend 12 & 13 maart 2011:

    Dinant, aan de oevers van de Maas, vond de openingsmanche van de Wallonia Cup plaats.

    Resultaten :

    1e plaats Petra Mermans

    3e plaats Jarno Weemaes

    2e plaats Pieter Geluykens

    3e plaats Kevin Panhuyzen

    1e plaats Mark Donné

    5e plaats Sander Elen

    8e plaats Kenneth Coomans

    10e plaats Wout Alleman

    2e plaats Thor Geluykens bij de kids 02 bikers trophy
    Trek KMC 27-03-2011 21.jpg

    www.mountainbike.be

     

    Mark Donné (Trek-KMC) opende het seizoen bij de Masters 1 in stijl. Was het voor de Hamontenaar vorig jaar altijd nét niet, dan ging hij in de openingswedstrijd van het Belgische seizoen direct met de zege aan de haal. Donné ging in Dinant Filip Thijs (Janssen CT) en Peter Douha (Vanomobil) vooraf. Ook laatstgenoemde, die de overstap maakte van de funklasse A naar de Masters, stond er dus direct in zijn eerste optreden bij de jongste masters. Bij de Masters 2 ging Kurt Tempst (Bike-Inn) met de zege aan de haal voor John Soenen (Janssen CT) en Ronny Geerts (Fuji Bikes-Bike Customizer)

    Remy Mertz trok bij de Nieuwelingen het laken naar zich toe. Met bijna anderhalve minuut voorsprong op nummer twee Erno Mccrae (Scott-Goeman) boekte Mertz een overtuigende zege. Vlak na McCrae kwam de Nederlander Jarno Weemaes (Trek-KMC) als derde over de finish gereden. Versluys-Evenza renner Mathieu Dehaeze was goed voor plaats vier.

    Trek KMC 27-03-2011 4.jpg Trek KMC 27-03-2011 5.jpg Trek KMC 27-03-2011 6.jpg

    Weekend 19 & 20 maart 2011:

    In het Henegouwse Thieusies werd de 2e manche van de Wallonia Cup gereden. De teamstand werd ingericht binnen het domein van de abdij van Saint-Denis, een pittoresk decor.

    Resultaten :

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    1e plaats Petra Mermans

    3e plaats Mark Donné

    2e plaats Jarno Weemaes

    5e plaats Elise Marchal

    6e plaats Sander Elen

    9e plaats Pieter Geluykens

    7e plaats Wout Alleman

    8e plaats Kenneth Coomans
    Trek KMC 27-03-2011 8.jpg
    Trek KMC 27-03-2011 9.jpg
    Trek KMC 27-03-2011 10.jpgTrek KMC 27-03-2011 11.jpgTrek KMC 27-03-2011 12.jpg

    1e plaats Thor Geluykens bij de kids 02 bikers trophy
    Trek KMC 27-03-2011 13.jpg

    Verslag Jarno Weemaes :

    “Het parcours lag er redelijk vettig bij maar was wel volledig te rijden en daar was ik al lang blij mee aangezien het hier vorig jaar meer lopen dan rijden was. Aangezien ik vorige week derde was mocht ik dus ook als derde naar de start toe.” Meteen kwamen 2 renners op de kop te zitten en dat bleef zo tot de bevoorrading. Het was Jarno Weemaes die de aansluiting kon maken en 3 ronden voor het einde gign het nog tussen 2 renners maar het tempo lag te hoog met als resultaat een knappe 2de plaats.
    Trek KMC 27-03-2011 14.jpg

    Weekend 26 & 27 maart 2011:

    De 1e manche van de Flanders Cup bracht het Trek KMC Team naar Pepingen, een mooie gemeente in het Pajottenland. In tegenstelling tot de voorgaande jaren was de zon van de partij.

    Resultaten :

    1e plaats Jarno Weemaes

    3e plaats Wout Alleman

    3e plaats Elise Marchal

    1e plaats Sander Elen

    5e plaats Mark Donné

    12e plaats Kenneth Coomans
    Trek KMC 27-03-2011 15.jpg
    Trek KMC 27-03-2011 16.jpg

    Kids Challenge Pepingen :

    5e plaats Thor Geluykens

    6e plaats Owen Valcke

    8e plaats Stan Dieleman
    Trek KMC 27-03-2011 17.jpg
    Trek KMC 27-03-2011 19.jpg  Trek KMC 27-03-2011 20.jpg
    Voortaan is de teamstand voorzien van een doek aan de tent met groepsfoto :
    Trek KMC 27-03-2011 18.jpg

    TREK KMC trade team vzw       

    Teammanager  - De Staebel Liliane       

    www.trekteambenelux.com

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    01-04-2011 om 21:34 geschreven door kenny


    31-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 27/03 /2011 - KEERBERGEN

    Categorie A / B:
    1.Kris Jonkers
    2.Kjell De Baerdemaeker
    3.Bart Vanden Wijngaerd (B)
    4.Wim Michiels (B)
    5.Kris Witvrouwen
    6.Rudi Drappier (B)
    7.Hugo Agneesen
    8.Tom De Meyer
    9.Wouter Covents
    10.Kurt Diels
    12.Christof Mariën uit Retie

    Categorie C:
    1.Andre Aertgeerts

    2.Luc Van Roy
    3.Patrick Brees
    4.Bruno Brabants
    5.Rudy Lahoy
    6.Danny Eyckmans
    7.Henri Hermans
    8.Alex Ackermans
    9.Marc Kiesekoms
    10.Dirk Fuchs

    Categorie D:
    1.Francy Baptist

    2.Marc Heulens
    3.Ronny Smolders
    4.Eddy Mertens
    5.Paul Geudens
    6.Marcel Poelmans
    7.François Coppers
    8.Staf Lievens
    9.Charles Vandekerkhof
    10.Johnny Van Rijsbergen
    12-Annick Van Leuven uit Schoten

    Categorie E:
    1.Georges Vonckx
    2.Gaston Sannen
    3.Andre Peeters
    4.Willy Van Herck
    5.Felix Luyten
    6.Jos De Wever
    7.Nico Wijnen
    8.Andre Segers
    9.Frans Bastiaens
    10.Anselmus De Boel

    31-03-2011 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 31/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 31/03/2011 – DE PANNE – DE PANNE - Men Elite – Rit 3A - 111 km - 02h32min

    KBC 3-DAAGSE DE PANNE – KOKSIJDE – Aantal deelnemers: 56
    1.Jacopo GUARNIERI - Liquigas - Cannondale
    2.Denis GALIMZYANOV - Katusha Team
    3.Jimmy CASPER - Saur - Sojasun
    4.Kenny Robert VAN HUMMEL -
    Skil - Shimano
    5.Alexander KRISTOFF -
    BMC Racing Team
    6.Gerald CIOLEK - Quick Step Cycling Team
    7.Michal KWIATKOWSKI -
    Team RadioShack
    8.Mirco LORENZETTO -
    Pro Team Astana
    9.Jake KEOUGH - Unitedhealthcare Presented By Maxxis
    10.Stijn NEIRYNCK -
    Topsport Vlaanderen - Mercator

     

    31/03/2011 – DE PANNE – KOKSIJDE – DE PANNE - Men Elite – Rit 3B Tijdrit - 14,6 km

    KBC 3-DAAGSE DE PANNE – KOKSIJDE – Aantal deelnemers: 50

    1.ROSSELER Sebastien - TEAM RADIOSHACK in 18’31

    2.WESTRA Lieuwe - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    3.KWIATKOWSKI Michal - TEAM RADIOSHACK

    4.CHAVANEL Sylvain - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    5.GRABSCH Bert - HTC-HIGHROAD

    6.GRIVKO Andriy - PRO TEAM ASTANA

    7.MURAVYEV Dmitriy - TEAM RADIOSHACK

    8.FLENS Rick - RABOBANK CYCLING TEAM

    9.VAITKUS Tomas - PRO TEAM ASTANA

    10.LEMOINE Cyril - SAUR - SOJASUN

    EINDSTAND

    1.Sébastien Rosseler

    2.Lieuwe Westra (Ned) op 6"

    3.Michal Kwiatkowski (Pol) op 14"

    4.Sylvain Chavanel (Fra) op 18"

    5.Bert Grabsch (Dui) op 22"

    6.Andrej Grivko (Oek) op 24"

    7.Dmitri Moeravjov (Kaz) op 26"

    8.Rick Flens (Ned) op 30"

    9.Tomas Vaitkus (Lit) op 34"

    10.Cyril Lemoine (Fra) op 50"

    31-03-2011 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Pepingen - Flanders Cup

     

    De eerste Flanderscup van het jaar is een feit. En wat voor één, de renners werden opnieuw verwend door een stralend zonnetje, dat van deze wedstrijd in Pepingen een prachtige dag maakte. Het Vanomobil team zit in een positieve vipe dat behoeft ook geen extra uitleg. Ook deze keer was het team goed vertegenwoordigd, in bijna alle categorieën streden de renners voor wat ze waard waren, met goede resultaten en blije gezichten tot gevolg. Na afloop werd er zelf cava geschonken samen met de fietsen-sponsor en tevens de toffe mensen van Sport Bikes uit Wetteren.


    Hier volgt hun relaas:

    Miniemen

    Zaterdag 26 Maart stond de 2de manche van de Kidschallenge op het programma te Pepingen. Aan de de start bij de miniemen 10 en 11 jaar stonden Jason De Graeve en Nico Polfliet. De organisatie had een pittig parcours uitgestippeld met weinig recuperatie in. Jason stond 2de in het klassement en mocht als 2de naar de startlijn gaan, Nico als 12de. Allebei waren ze goed vertrokken in de start die op een helling vertrok. Helaas werd Jason De Graeve gedwongen tot opgave wegens hevige maagpijn tijdens de wedstrijd, probeerde nog een tijdje maar de laatste ronde moest hij er de brui aan geven met een zware teleurstelling tot gevolg.

    Nico Polfliet was super sterk bezig met zijn goeie klimmers kwaliteiten en behaalde als 8ste de eindmeet met toch 44 deelnemers in deze categorie.

    Aspiranten 12 jaar Vlaams Kampioenschap

    Brian De Graeve is dit jaar terug gebrand op mooie resultaten in dit kampioenschap maar ook in Wallonië deed hij het uitstekend. Brian is gekend om zijn sterke start en was bij de eerste weg en behaalde een mooie 5de plaats.

     

    Aspiranten 13 jaar Vlaams kampioenschap

    Thibo Reyckaert reed ook een mooie koers, Thibo groeit wedstrijd na wedstrijd naar de goede vorm toe.

    Vanomobil 27-03-2011 Pepingen 2.jpg      Vanomobil 27-03-2011 Pepingen 1.jpg
    Vanomobil 27-03-2011 Pepingen 2.jpg       Vanomobil 27-03-2011 Pepingen 3.jpg


    Masters

    Zondag 27 Maart was er ook de wedstrijd voor Masters en Elites te Pepingen. Opnieuw veel volk van Vanomobil bij de Masters, met Peter Douha, David Hayen, Mario Meert en Iven Veldeman. Davy Thienpont kon niet deelnemen, hij was nochtans aanwezig maar besliste omwille van rugklachten om op dit zwaar stuiterende parcours niet te starten.

    David Hayen: “Zondag was een thuiswedstrijd voor mij en had dan ook veel supporters die kwamen kijken, ik was er redelijk goed bij in de start en ben goed kunnen opschuiven”. David zat in een groepje van 4 dat uitdunde naar 2 renners, hij behaalde een mooie 13de plaats.

     

    Peter Douha: Meteen zijn 1ste deelname aan een Flanders Cup met een knappe 6de plaats als resultaat. Peter zat in een achtervolgend groepje met Mark Donné en Geoffrey Maes. Op 2 ronden van het einde moest hij ze laten rijden om uiteindelijk als 6de over de meet te komen. “Ben er best tevreden mee omdat alle toppers toch aanwezig waren en ik pas genezen was van de griep", aldus Peter Douha.

    Mario Meert: Wegens de startplaats achterin was Mario steeds op achtervolgen aangewezen om zo op een 16de plaats te eindigen.

     

    Iven Veldeman: Voor hem ook de eerste deelname aan een Flanders Cup en meteen een teleurstelling. Hij reed lek na 45 minuten wedstrijd en moest de wedstrijd noodgedwongen verlaten.

    Vanomobil 27-03-2011 Hugynes en Peter Douha bij de start 2.jpg 

    Elites

    Davy Huygens reed zich naar een hele knappe 4de plaats en viel hiermee juist naast het podium, ook Maarten Wauters reed een dijk van een wedstrijd, met een onverhoopte vijfde plaats tot gevolg.

    Maarten Wauters: Dit resultaat is ongelofelijk voor mij. De vorige weken ging het al heel goed, maar dit tart echt wel mijn verbeelding. Ondanks dat ik niet goed in de start stond (op plaats 26) en moeilijk plaatsen kon goedmaken, kon ik opnieuw stelselmatig gedurende de wedstrijd opschuiven”. Vanaf ronde twee kwam Maarten bij Matthias Hazebroeck en samen reden ze tot in de voorlaatste ronde prima samen. De laatste ronde trok Maarten Wauters alle registers open en kwam tot bij Ben Kindermans. Deze laatste was eraan voor de moeite en zo reed Maarten zeer knap en verdiend als 5de over de finish.

    Samen met Peter Douha gaat hij nu een weekje trainen te Calpé in Spanje !!!

                    
    Vanomobil 27-03-2011 Hugynes en Peter Douha bij de start 1.jpg     Vanomobil 27-03-2011 Hugynes en Peter Douha bij de start 3.jpg
     Vanomobil 27-03-2011 Hugynes en Wauters na de koers in Pepingen.jpg

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekstbewerking: Kenny Janssens 

    31-03-2011 om 20:27 geschreven door kenny


    30-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 30/03/2011
     

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Dirk Heyrman en Franky Wielandt vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 40 POLDERRENNERS voor de 1ste zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Na het mooie trainingsweer van de afgelopen weken moesten we vandaag met buien rekening houden. Meteen al een valpartij waar 4 renners bij betrokken geraakten en dat net onder het viaduct te Vrasene richting St.Gillis. Deze 4 renners kozen om terug huiswaarts te keren. Het bleef gelukkig droog tot het keerpunt aan 't Hellegat te Terneuzen om daarna onze wekelijkse duurtraining af te werken in de miezerige regen. Daar we ons in de Zeeuws-Vlaamse Polders bevonden kregen we nog heel wat slijk te verwerken afkomstig van de tractoren. Gelukkig was de groep voorzien van enkele zeer goede kopmannen die het tempo goed strak hielden zodat iedereen goed kon volgen. Vandaag waren Dirk Heyrman, Jef De Batist en Ken Ilegems de kopmannen die zeer regelmatig een lange kopbeurt voor hun rekening namen. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 34,9 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dirk Heyrman , Ken Ilegems , Jef De Batist , Franky Wielandt , Walter Meseure , Freddy De Blick , Fons Van Raemdonck , Adrien Maes , Danny De Smedt , Frank Van Geystelen (lek gereden) , Rudi Serverius , Kristoff Heyns , Wim Heyndrickx , Jan Peirsman , Franky Weemaes , Patrick Van Der Vekens , Bart Rombouts , Dave Van Roeyen , Jori Van Steenberghen , Alexander De Keersmaeker , Jochem Smet , Geoffrey Van Steelandt , Hans Vergauwen , Jeroen Goudket , Davy Reyniers , Mario Bolssens , Jan-Frederik Finoulst , Jan Vlegels , Stein Vermeulen , Valerie Robert , Cedric Smet , Kurt Van Raemdonck , Kenny Goossens , Filip Weemaes (MTB) , renner HOZ , renner Asfra , ? ? ? en Kenny Janssens.

    30-03-2011 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 30/03/2011 – OUDENAARDE – KOKSIJDE - Men Elite – Rit2 - 219 km - 05h08min

    KBC 3-DAAGSE DE PANNE – KOKSIJDE – Aantal deelnemers:

    1.GALIMZYANOV Denis - KATUSHA TEAM

    2.DEGENKOLB John - HTC-HIGHROAD

    3.SAGAN Peter - LIQUIGAS-CANNONDALE

    4.VAITKUS Tomas - PRO TEAM ASTANA

    5.FEILLU Romain - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    6.KRUOPIS Aidis - LANDBOUWKREDIET

    7.DOWNING Russell - SKY PROCYCLING

    8.HUTAROVICH Yauheni - FDJ

    9.CASPAR Jimmy - SAUR-SOJASUN
    10.KWIATKOWSKI Michal - TEAM RADIOSHACK

    76.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 5’09"

    126.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    145.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM

     

    30/03/2011 - BRUGGE SINT-KRUIS (W) - Elite z.c./U23 - 117,3 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 190

    1.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.CLAEYS Kevin - AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.FOURNIER Fabien - EC RAISMES

    5.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    7.DZERVUS Dajirus - AN POST SEAN KELLY TEAM

    8.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9.VANDROMME Werner - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    10.VANHAECKE Thomas - GEOX FUJI TEST TEAM
    13.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    14.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    35.GADLIAUSKAS Marius - PWC ALIPLAST op 1’12"

    106.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’50"

    107.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    108.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    110.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    112.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    113.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    119.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    120.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    121.RYDICHER Mads (Deen) uit Antwerpen - ILLIBIKES CYCLING TEAM

    30-03-2011 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 29/03/2011 – MIDDELKERKE – ZOTTEGEM - Men Elite – Rit 1 - 197 km - 04h22min

    KBC 3-DAAGSE DE PANNE – KOKSIJDE – Aantal deelnemers:

    1.GREIPEL André - OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.WESTRA Lieuwe - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    3.MURAVYEV Dmitriy - TEAM RADIOSHACK

    4.GUSEV Vladimir - KATUSHA TEAM

    5.FEILLU Romain - VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    6.SAGAN Peter - LIQUIGAS-CANNONDALE

    7.HONDO Danilo - LAMPRE - ISD

    8.DAVIS Allan - PRO TEAM ASTANA

    9.RENSHAW Mark - HTC-HIGHROAD

    10.HUTAROVICH Yauheni - FDJ

    66.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    85.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    167.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 12’03"

    30-03-2011 om 21:18 geschreven door kenny


    29-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CITY MOUNTAINBIKE CHALLENGE 2011

    MTB Challenge 2011 1.jpg
    MTB Challenge 2011 1.jpg

    Bron: fvdv

    29-03-2011 om 15:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Zaterdag 26 en Zondag 27 Maart:

    De Aspiranten hebben Zondag de Vlaamse Ardennen gaan verkennen en hebben zo 65 km bij elkaar gefietst, er zaten 10 kuitenbijtertjes in maar ze hebben dat allemaal goed gedaan.

     

    Nieuwelingen

     

    Zaterdag 26 Maart - Werken-Kortemark - 87 deelnemers

    De Ost Jarne – 53ste

    Leeman Emmanuel – 60ste

    Deckers Cisse – 72ste

     

    Zondag 27 Maart - Drieslinter - 49 deelnemers

    Van de Plas Jelle – 15de

    De Ost Jarne – 30ste

     

    Zondag 27 Maart - Zwalm - 75 deelnemers

    Vercauteren Stef – 10de

    Vercauteren Jonas – 71ste

     

    Zondag 27 Maart - Knesselare - 55 deelnemers

    Baert Atlas – 45ste

     

    Proficiat aan al de WAC-renners !!!

     

    Tekst: Nancy Cappelle

    29-03-2011 om 14:08 geschreven door kenny


    28-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Wallonia Cup te Thieusies + Marathon SART TILMAN

     

    De tweede manche van de Wallonia Cup ging ditmaal door in Thieusies. Wederom waren de weergoden de MTB’ers gunstig gezind, want na de zware moddertoestanden van vorig seizoen waren vele renners beducht voor een nieuwe ploeterpartij. Zover kwam het echter niet, het parcours, dat er bij de funklasse nog wat glad erbij lag, droogde in de loop van de dag verder op en zo kregen de elites een heerlijk rondje voorgeschoteld.

    Op zaterdag reden de volgende youngsters hun wedstrijd: Nico Polfliet, Brian en Jason De Graeve en Thibo Ryckaerd.

     

    Hier volgt hun relaas:

     

    Op de schitterende locatie was er een prachtige omloop voorzien voor de Kidstrophy. Er stonden 37 renners aan de start, een niet te onderschatten omloop met een zware klim die ze van aan de abdij tot helemaal boven moesten rijden. Dan een paar mooie afdalingen en klimmetjes nemen om zo terug naar de finish te rijden.

     

    Brian De Graeve behaalde na een slechte start mooi de 5de plaats. Bij de 11 jarige miniemen behaalde Jason De Graeve ook de 5de plaats en Nico Polfliet de 10de plaats.

    - Jason De Graeve had lang uitzicht op podium plaats maar werd aan de finish geklopt in de spurt voor de 3de plaats.

    - Thibo Ryckaerd zijn uitslag was nog niet gekend maar heeft - na 2 keer zwaar ten val te zijn gekomen - toch een mooie wedstrijd gereden.

     

    Klassement Kidstrophy wipt Brian De Graeve naar 5de plaats, Jason De Graeve naar 4de plaats.

     

    - Nico Polfliet zag het wel zitten in Thieusies, één van zijn geliefkoosde omlopen!

    Hij werd 17de algemeen en 8ste voor zijn leeftijd.

     

    Bij de Masters 1 hadden ze drie renners aan de start met Davy Thienpont, David Hayen en nieuwkomer bij het team Mario Meert.

     

    David Hayen: had een zeer slechte start en heeft een ronde of 4 met Davy Thienpont (ploegmakker) een paar mooie duels uitgevochten. Uiteindelijk als 13de geëindigd.

    Davy Thienpont: eerste vier ronden superhard gereden samen met David Hayen en uiteindelijk een 17de plaats behaald.

    Mario Meert: “Toen ik aan de start kwam met mijn spotted cats dacht ik ‘Wat heb ik nu gedaan’. Maar soit ik had er goed over nagedacht en had dus de goede keuze van banden gemaakt.” Van bij de start was Mario goed weg en zo heeft ronde na ronde de explosieve starters opgepeuzeld tot ongeveer de 6de plaats. Maar al bij al ben ik met mijn 6de plaats heel tevreden.

    Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_-2.jpg  Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_-3.jpg

    Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_-4.jpg
    Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_-5.jpg
    Bij de Elites en Beloftes stonden Davy Huyens en Maarten Wauters aan de start. Opnieuw chaos tijdens de startvolgorde, de organisatie en de commissaris van de bond slagen er maar niet in de renners op een eerlijke manier naar de startlijn te laten gaan. Opnieuw gaat het hele pak renners tegelijkertijd naar de startlijn waardoor Davy Huyens en Maarten Wauters ver achteraan staan. Davy Huyens behaald een mooie 15de plaats en Maarten Wauters rijdt opnieuw een heel constante wedstrijd en eindigt op een verdienstelijke 17de plaats.

    Vanomobil 20-03-2011 Maarten Wauters.JPG 

    Maarten Wauters: “De slechte start zorgde aanvankelijk voor wat frustratie, maar na wat oponthoud en tijdsverlies in de eerste ronde had ik er verder in de wedstrijd weinig last van. Opnieuw ging het deze week vrij goed, ik kon een gelijkmatig tempo aanhouden en raapte in de eerste wedstrijdhelft heel wat renners op, maar in de voorlaatste ronde kreeg ik een hongerklop en viel volledig terug”.

    Toch is hij tevreden over zijn wedstrijd en zijn 17de plaats.

     

    Volgende week rijden ze de eerste Flanderscup in Pepingen.

    Vanomobil 20-03-2011 RockyRoads_walcup_thieusies_vanomobiel_.jpg 

    Terwijl de andere teamleden in Thieusies reden startte Filip Van Hecke het marathon seizoen in Sart Tilman nabij Luik.

    Om 08.30 uur werd de start gegeven en dit terwijl de autoruiten nog onder een ijslaag zaten! Het was nog bitter koud in het zuidelijke landsgedeelte!!

    Filip Van Hecke: “Gelet op de opgelopen trainingsachterstand besloot ik om achteraan te starten om mezelf niet op te blazen, tegen alle verwachtingen in kon ik in de start makkelijk opschuiven en reed na enkele kilometers top 30”.

    Filip nestelde zich in een groepje met enkele Waaslandbikers en reed ondertussen top 20. De laatste 10 km werd echter duidelijk dat dit nog iets te hoog gegrepen was. Krampen begonnen op te komen en hij diende vaart te minderen. “Ik verloor nog wat plaatsen en kwam uiteindelijk aan als 34°. Wel was ik 10 minuten sneller dan vorig jaar toen ik nog 24° eindigde. Meer dan waarschijnlijk het gevolg van de relatief droge omloop”, aldus nog Filip Van Hecke.

    Vanomobil 20-03-2011 Wallonia Cup.JPG   

     

    Bron en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekstbewerking: Kenny Janssens

    28-03-2011 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF HAALTERT 27/03/2011
    VWF HAALTERT – ZONDAG 27/03/2011

    FILM CAT A




    FILM CAT C



    FILM CAT D



    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    28-03-2011 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Cordeel Sander 2011 2.jpg
    Zondag 27/03/2011 - GENT-WEVELGEM (W) - Pro Tour – 205 km - 04h36min

    Aantal deelnemers:

    1.Tom Boonen

    2.Daniele Bennati (Ita)

    3.Tyler Farrar (VS)

    4.André Greipel (Dui)

    5.Lloyd Mondory (Fra)

    6.Mitchel Docker (Aus)

    7.Bernhard Eisel (Oos)

    8.Kristof Goddaert uit St.Gillis

    9.Lars Boom (Ned)
    10.Baden Cooke (Aus)

    11.Yoann Offredo (Fra)
    12.Leonardo Duque (Col)

    27/03/2011 - AALST - ST. TRUIDEN (LB) – Elite z.c./U23 – Interclub - 155 km - hmin
    Aantal deelnemers:

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene - COLBA MERCURY DOURPHONIE

    2.VANHAECKE Thomas - GEOX FUJI TEST TEAM USA

    3.HOPHRA Gerard - UCS CRABBE PERFORMANCE

    4.STUYVEN Jasper - OVYTA EIJSEN ACROG CT

    5.DRON Boris - LOTTO BODYSOL PCW

    6.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM PRORACE CT

    7.JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMANCE

    8.DE BIE Sean - OVYTA EIJSSEN ACROG CT

    9.DONNAY Laurant - LOTTO BODYSOL PCW

    10.MOTKE Ritchie - BABY-DUMP LEMMENS WILVO WT

    30.DE RIDDER Glenn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT MATEXI

    37.DEKEERSMAECKER Alexander - ROYAL ANTWERP BC

    45.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CT

    52.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL BOFROST PRORACE CT

    53.PERSOON Joeri uit Stekene - SOENENS CONSTRUCT GLAS

    57.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI LOTTO NHT

    58.STEELS Stijn uit Westerlo - JONG VLAANDEREN BAUKNECHT LOTTO

    81.SEELDREYVERS Tom uit Stekene - ROYAL ANTWERP BC

    109.DEVYLDER Jonas uit Desteldonk - WSV ARTEVELDE

     

    27/03/2011 - KRUISEIK (WERVIK) (W) - Elite z.c./U23 - 100,8 km - 02h22min
    Aantal deelnemers: 145

    1.ALLEGAERT Matthias - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.VERMEIREN Tom - STAR CYCLING TEAM

    3.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.HOORNE Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7.ZEN jean - GROUPE GOBERT

    8.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.VAN LERBERGHE Bert - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    19.BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT

    39.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    60.DE WILDE Steven uit Aalter - ARDILLES CYCLING TEAM

    63.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 115,7 km - 02h38min
    Aantal deelnemers:

    1.BAGDONAS Gediminas - KLAIPEDA

    2.MCLAY Daniel - OMEGA PHARMA LOTTO DAVO

    3.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    4.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    5.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    6.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.DOMS Steven - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9.PEELAERS Jeff - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    10.STENEKES STEVEN - ZWC DTS

    14.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    18.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    19.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    28.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    29.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    45.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    56.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE VZW

    61.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 02h31min
    Aantal deelnemers: 219

    1.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.CLAEYS Kevin - AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.D`HONDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.VAN COUTER Stein - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.CALLEWAERT Rodric - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    7.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    8.VANDROMME Werner - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    9.POLLIN Chris - WIELERCLUB WIJNENDALE SPORTIEF

    10.VANDEWIELE Frederik - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    43.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    49.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    71.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    72.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    81.OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    101.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    110.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    119.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    148.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    150.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    27/03/2011 - FLORENNES (NA) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h47min
    Aantal deelnemers: 175

    1.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT    

    2.BERTHOLET Quentin - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    3.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.SURAY Gil - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL WALLON

    6.DE DECKER Bjorn - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    8.BAIOLET Nicolas - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    9.VERELST Danny - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    10.DEGUELLE Christopher - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    29.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 33"

    Peloton:
    VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    - CYCLING TEAM M. PINTE

    IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
    Van Goethem Kevin 27-03-2011.jpg
    Aankomst van Kevin Van Goethem in het peloton. (foto: Walter Van Goethem)

    28-03-2011 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 27/03/2011 - AALST - ST. TRUIDEN (LB) - Juniores – Interclub - 119 km
    - 02h55min
    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DEGREVE Martijn - AVIA CYCLING TEAM

    3.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2"

    4.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5"

    5.GHISTELINCK Paco - AVIA CYCLING TEAM

    6.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 7"

    8.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20"

    9.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    24.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 33"

    54.MICHILS Sander uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 1’03"

    71.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    72.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    74.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    75.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    97.ROOMS Claudio uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM

    100.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    123.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    124.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - HULSHOUT (A) - Juniores - 100 km - 02h13min
    Aantal deelnemers: 174

    1.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.WOUTERS Toon - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.WOUTERS Lennaert - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.LEIJS Joeri - WILLEBRORD

    8.VERVOORT Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    9.CRISTAEL Tijne - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    10.MOERLAND Paul - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    19.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT

    31.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    45.THIERENS Sam uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - WERKEN-KORTEMARK (W) - Juniores - 81,2 km - 02h01min
    Aantal deelnemers: 80

    1.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 2"

    4.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    5.DIERICKX Yorne - CUBE-FINTRO CT op 4"

    6.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.COLLE Laurens - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 20"

    8.INGHELBRECHT Joren - CUBE-FINTRO CT op 22"

    9.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 25"

    10.DE MEYERE Jens - THOMPSON op 1’30"

    32.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - WEVELGEM (W) - Juniores - 62 km - 01h31min
    Aantal deelnemers: 80

    1.DE CRAEMER Stijn - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    3.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

    4.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.CARPENTER Dante - onelife

    6.BLOMME Lorenzo - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES op 55"

    65.MANNAERT Boris - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’34"

    27/03/2011 - FLORENNES (NA) - Juniores - 75,6 km - 01h52min
    Aantal deelnemers: 83
    1.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.DEMULDER Jonas - ISOREX CYCLING TEAM   

    3.CARNEVALI Jean-Albert - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY     

    4.HERREGODTS Jan - WIELERCLUB ""ONDER ONS - PARIKE"" VZW          

    5.GOSSENS Sam - BEDANT      

    6.SEMPELS Steven - LOTTO OLYMPIA TIENEN   

    7.VANDEN HEEDE Matthias - CUBE-FINTRO CT

    8.PAULUS Benoît - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY      

    9.OUDE FLERINK Tommy - MIJDBECHT           

    10.DECOSTER Gert-Jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

     

    27/03/2011 - KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Dames Juniores - 58,8 km - 01h41min
    Aantal deelnemers: 38

    1.HELLEMONS Ashley - WV DE JONGE RENNER

    2.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    3.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    4.SCARLATA Gina - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5.MAERTENS Eline - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    6.WERON Marine - TEAM CYCLISTE DE HESBAYEG

    7.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DAVID Shani - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VERLINDEN Julie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Dames Nieuwelingen - 58,8 km - 01h45min
    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’52"

    6.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    7.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    8.WITLOX Lizzy - TWC TEMPO

    9.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT

    10.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    28-03-2011 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/03/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 27/03/2011 - BREDENE (W) - Nieuwelingen - 62 km
    - 01h41min
    Aantal deelnemers: 26

    1.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.HARGROVES Matthew - HARGROVES CYCLES-TRANT-NEXT-SPECIALIZED

    4.VANDEVIJVER Laurens - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    6.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR

    7.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.SENESAEL Axel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.VERSCHAEVE Lounes - JONGE RENNERS ROESELARE

    12.VERSCHAEVE Antoon Burcht - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 6’30”

     

    27/03/2011 - DRIESLINTER (VB) - Nieuwelingen - 54 km - 01h30min
    Aantal deelnemers: 49

    1.LAUWERS Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.BRIESEN Brent - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3.LEHAEN Dries - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 5"

    4.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL op 10"

    5.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VAN MOL Caine - THOMPSON

    8.DEBRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT

    9.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.VERBIST Gilles - VZW DE DEMERSPURTERS

    15.VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    30.DE OST Jarne uit Bornem - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    27/03/2011 - HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 61,6 km - hmin
    Aantal deelnemers:

     

    27/03/2011 - KNESSELARE URSEL (O) - Nieuwelingen - 55 km - 01h29min
    Aantal deelnemers: 55
    1.MARTENS Jins (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2.VERWILST Dieter (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3.ROEGIERS Jochem (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4.VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    5.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO) op 57"
    6.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’52"
    7.WYTINCK Gianni
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 2’02"
    8.BUYSSE Quinten
    (THOMPSON)
    9.DEVOLDERE Thibault (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10.BUYSSE Jos
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    12.PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    17.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21.DE VRIESE Jannes uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    41.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk (RUDYCO CYCLING TEAM) op 4’50"

     

    27/03/2011 – ST.TRUIDEN AALST (LB) - Nieuwelingen - 50 km - 01h23min
    Aantal deelnemers: 43

    1.VANDIKKELEN Mathias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    4.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.GEERTS Jesse - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    7.REVIERS Jonas - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.LEENAERS Sven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    11.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    28.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    27/03/2011 - ZWALM (O) - Nieuwelingen - 56,7 km - 01h30min
    Aantal deelnemers:

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    3.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    5.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM

    7.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    8.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON

    9.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    18.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    54.VAN NIEUWENHOVE Ward uit - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’36"

    71.VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    27/03/2011 - AUBEL (LG) - Nieuwelingen - 63 km - 01h42min
    Aantal deelnemers: 39

    1.HEYLEN Wannes - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    2.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    3.MENTEN Milan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.AERDEN Koen - SPORT EN MOEDIG GENK

    5.HEMROULLE Johan  - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.DESTANBERG Mathieu - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    7.VAN DYCK Robbe - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8.GEERTS Jari - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.JUNGERS Daniel - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10.VERSLEGERS Leroy - SPORT EN MOEDIG GENK

    27/03/2011 - WODECQ (HT) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h44min
    Aantal deelnemers: 29

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000 CHARLEROIASBL

    4.BYTEBIER Nils - TIELTSE RENNERSCLUB

    5.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    6.FEREIRA ANTONY - VCU HALLUINOISE

    7.LOY Antoine - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BU

    8.DUQUENNOY Jimmy - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BU

    9.SENECHAL GABIN - VC ROUBAIX LILLE METRO

    10.MICHEL KEVIN - CT LANDRECIES

     

    27/03/2011 - PEPINGEN (VB) - Mountainbike Regionaal - Flanders Cup

    27/03/2011 - RANST (A) - BMX - Topcompetitie

    28-03-2011 om 19:37 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!