Proficiat aan ELOY VAN MEIRVENNE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Zaterdag 26/03/2011 - E3 PRIJS VLAANDEREN - HARELBEKE (W) - Men Elite 1.HC 200 km 04h35min
Aantal deelnemers:
1.Fabian Cancellara (Zwi) - Leopard Trek
2.Jurgen Roelandts (Bel) - Omega Pharma-Lotto op 100"
3.Vladimir Gusev (Rus) - Katusha Team
4.Sep Vanmarcke (Bel) - Team Garmin-Cervelo
5.Bram Tankink (Ned) - Rabobank Cycling Team
6.William Bonnet (Fra) - FDJ op 101"
7.Heinrich Haussler (Ger) - Team Garmin-Cervelo op 106"
8.Sébastien Hinault (Fra) - AG2R La Mondiale
9.Stuart O'Grady (Aus) - Leopard Trek
10.Serguei Ivanov (Rus) - Katusha Team
32.Kristof Goddaert uit St.Gillis (Bel) - AG2R La Mondiale op 424"
61.Dominique Cornu uit Beveren (Bel) - Topsport Vlaanderen Mercator op 429"
62.Geert Steurs uit Schoten (Bel) - Topsport Vlaanderen - Mercator
26/03/2011 - SOUMAGNE (LG) - Amateurs & Masters - 70 km 01h43min - 40,592 km/h
Aantal deelnemers: 104
1.WIJCKMANS Kristof (Wiekevorst) 2.LATHOUWERS Jurgen op 1 3.HILGERS Michaël 4.WOLKOWICZ Romain op 6 5.THOELEN Nico 6.COLLARD Simon 7.GOOS Frederik 8.VAN HAVERBEEK Frank 9.ARITS Steven 10.BOURGUIGNON Maxime
26/03/2011 - SOUMAGNE (LG) - Juniores - 79,4 km 01h54min
Aantal deelnemers: 68
1.SPRANGERS Bran - DE JONGE RENNERS
2.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
3.COOLS Michael - THOMPSON
4.JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT
5.VANDAEL Birger - AVIA CYCLING TEAM
6.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
7.BOGAERT Torben - HAND AND BAAL
8.BERVOETS Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
9.PEPINSTER Jean - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
10.DELFOSSE Florent - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
29.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN
26/03/2011 - KRUISEIK (WERVIK) (W) - Juniores - 81,9 km 01h56min
Aantal deelnemers: 130
1.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE
2.GROENEWEGEN Dylan - WTC DE AMSTEL op 2"
3.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM
4.WOUTERS Toon - WILLEBRORD WIL VOORUIT
5.DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES
6.ROSSI Oliver
7.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB
8.DE CRAEMER Stijn - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
9.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT
10.SLABINCK Indiana - AVIA CYCLING TEAM
32.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM
26/03/2011 - HARELBEKE (W) - Nieuwelingen - 43,5 km 01h04min
Aantal deelnemers: 50
1.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
2.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
3.PARKS Daniel - CHIPOTLE JUNIOR DEVELOPMENT TEAM
4.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM
5.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM
6.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM
7.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
8.VAN MEERHAEGHE Robin - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
9.ROELS Ignace - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
10.VANDERELST Antoine - VC HAUT PAYS
26/03/2011 - ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 62,1 km 01h34min
Aantal deelnemers: 92
1.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL op 5"
3.VERHEYEN Jelle - WK NOORD WEST BRABANT op 10"
4.VAN DRIESSCHE Wannes - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 15"
5.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22"
6.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
7.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
8.MERTENS Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9.TIMMERMANS Tom - THOMPSON
10.VAN MOL Caine - THOMPSON
26/03/2011 - WERKEN-KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 58 km 01h30min
Aantal deelnemers: 87
1.ELOY VAN MEIRVENNE uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM
2.BLONDEEL Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 5"
3.WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR
5.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
7.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
8.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
9.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
10.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE
34.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 210"
48.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 315"
50.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW
53.DE OST Jarne uit Bornem - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
56.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene - RUDYCO CYCLING TEAM
58.DE BEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW
63.LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
72.DECKERS Cisse uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
|