Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Zondag 20/03/2011 - WETTEREN (O) - Juniores - 84 km - 02h01min
Aantal deelnemers: 142
1.GLENN ROTTY uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW
2.HAVERALS Lars - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 7"
3.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
4.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL
5.HOFSTEDE Koen - RESTORE CYCLING
6.KEUS Robbert - Westland wil vooruit
7.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT
8.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM
9.DE MEYERE Jens - THOMPSON
10.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
21.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND VZW
23.PETROV Servaas uit Lokeren - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM
25.ROOMS Claudio uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM
29.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT
31.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND VZW
40.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM
41.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW
46.MICHILS Sander uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT
62.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW
71.D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM
20/03/2011 - CRAS AVERNAS (LG) - Juniores - 80,6 km - 01h58min
Aantal deelnemers: 94
1.CAPIOT Amaury - BALEN
2.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX
3.FRANCOIS Christopher - CHEVIGNY
4.DEZWARTE Tom - MUSEEUW TEST
5.NAVEZ Francois - SPRINT 2000
6.GAUTHIER Germain - CHEVIGNY
7.JULUIS Jayde - CUBE-FINTRO
8.KLEINLOOG Jordy - EINDHOVEN (NED)
9.COOLS Michael - THOMPSON
10.TEUGELS Lennert - NORD WEST BRBANT
16.VAN DERLINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO
17.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO
22.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO
37.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO
43.THIERENS Sam uit St.Gillis - RUDYCO
20/03/2011 - HEULE (W) - Dames Jeugd - Beker van Vlaanderen - 60 km - hmin
Dames Nieuwelingen - 01h41min - Aantal deelnemers: 20
1.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2.KAY Emily - NEWPORT YOUTH VELO CYCLING CLUB
3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
5.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
6.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM
7.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW
8.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
9.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
10.HUNT Rebecca - NEWPORT YOUTH VELO CYCLING CLUB
Dames Juniores - 01h40min - Aantal deelnemers: 25
1.ROBERTS Amy - CARDIFF AJAC CC
2.VAN SEVEREN Celine - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
3.GARNER Lucy - MOTORPOINT PRO CYCLING op 51"
4.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
5.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
6.VERLINDEN Julie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
7.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
8.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
9.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
10.DAVID Shani - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
20/03/2011 - DILSEN-STOKKEM (LB) - Nieuwelingen - 54 km - 01h18min
Aantal deelnemers: 67
1.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2.ESSELAAR Remco - WCL BERGKLIMMERS
3.GEERTS Jesse - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
4.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 200"
5.BERTRAM Stan - TWC Maaslandster
6.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
7.ENGELEN Cedric - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
8.CRAS Steff - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
9.DUBOIS-SCHOENS. Antoine - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
10.MERTENS Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
20/03/2011 - MOERKERKE (DAMME) (W) - Nieuwelingen - 55 km - 01h19min
Aantal deelnemers: 76
1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
2.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3.LOOIJ ANDRE - UITHOORNSE WTC op 35"
4.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 41"
5.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 158"
6.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 308"
7.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
8.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
9.CLAUW John Ross - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
10.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM
20/03/2011 - PUURS (A) - Nieuwelingen - 67 km - hmin
Aantal deelnemers: 154
1.VERHEYEN Jelle - WK NOORD WEST BRABANT
2.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW
3.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL
4.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
6.VAN REEK Timon - RTV de Bollenstreek
7.VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
9.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM
10.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM
18.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
22.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM
23.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM
28.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW
20/03/2011 - ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h48min
Aantal deelnemers: 112
1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.LUYCKX Brent - WSC HAND IN HAND BAAL op 22"
3.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM
4.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM
5.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 37"
6.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
7.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAl op 325"
8.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
9.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
10.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
38.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW
43.DE VRIESE Jannes uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW
46.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW
56.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW
69.DE DONDER Wito uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW
20/03/2011 - WILRIJK (A) - BMX - Promo
|