Zondag 27/02/2011 - KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - Men Elite 1.1 UCI - 193 Km - 04h39min
Aantal deelnemers: 248
1.SUTTON Christopher - SKY PROCYCLING
2.HUTAROVICH Yauheni - FDJ
3.GREIPEL André - OMEGA PHARMA-LOTTO
4.FARRAR Tyler - TEAM GARMIN-CERVELO
5.VAN GENECHTEN Jonas - WALLONIE BRUXELLES-CREDIT AGRICOLE
6.CHAVANEL Sébastien - TEAM EUROPCAR
7.RAVARD Anthony - AG2R LA MONDIALE
8.BOASSON HAGEN Edvald - SKY PROCYCLING
9.PETIT Adrien - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE
10.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE
81.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM
27/02/2011 - OPWIJK (VB) - Elite 1.12 - INTERCLUB Elite z.c./U23 145 Km - hmin
Aantal deelnemers:
1.BEATSE Dries - OMEGA PHARMA LOTTO
2.NACHTERGAELE Niels - EFC QUICK STEP
3.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI LOTTO NH
4.BULTYNCK Kenneth - EFC QUICK STEP
5.DEPOORTER Dries - OVYTA EYSSEN ACROG
6.AURELIEN Thillog - ESEG DOUAI
7.VERSTRAETE Ludwig - SOENENS CONSTRUKTGLAS
8.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA EYSSEN ACROG
9.LOUIS Anthony - FIUJI TEST TEAM
10.LIETAER Eliot - EFC QUICK STEP
17.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER
27.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC QUICK STEP
47.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN BAUKNECHT
71.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOODWEAR
82.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC QUICK STEP
105.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER
107.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - VL TECHNICS ABUTRIEK CT
108.DE RIDDER Glenn uit Stekene - DEERLIJK GAVERZICHT
114.BAEYENS Bart uit Overmere - VAN GOETHEM PRORACE CT
27/02/2011 - GENT-STADEN (W) - 1.12A - Elite z.c./U23 - 139 km 03h40min
Aantal deelnemers: 157
1.BOUVRY Dieter - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
2.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO
3.PERSOON Lucas - CYKELCITY
4.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 17"
5.CALLEEUW Joeri - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
6.DE MUNSTER Gregory - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
7.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
8.KREDER Raymond - DGR CYCLING TEAM op 41"
9.NAUWYNCK Stijn - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
10.VANDENBUSSCHE Jens - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 126"
47.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 423"
50.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM
27/02/2011 - BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km 02h52min
Aantal deelnemers:
1.HOLLANDERS Dries - AN POST SEAN KELLY TEAM
2.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
3.STEVENS Timothy - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
4.JANS Roy op 14"
5.VANBILSEN Kenneth - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
6.KERS Koos - WTC AMSTEL
7.WELLENS Tim - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
8.HAMELINK Jasper
9.SLEURS Christophe - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
10.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
12.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 31"
21.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM
31.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
38.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
Sven Wielandt uit Beveren in de blauwe kleuren van Rogelli CT.
27/02/2011 - MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km 02h39min
Aantal deelnemers: 111
1.VERMEIREN Tom - STAR CYCLING TEAM
2.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
3.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
4.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
5.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
6.VANNEVEL Dries - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
7.STERCK Gunter uit Stekene- WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
8.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 28"
9.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
10.VERMEIREN André - STAR CYCLING TEAM
15.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
18.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 54"
20.HERREBAUT Jeffrey uit Zele- WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
32.JASPERS Davy - ILLI BIKES CT
33.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST
27/02/2011 - OUD-HEVERLEE (ZOET WATER) (VB) - Elite z.c./U23 - 106,2 km 02h44min
Aantal deelnemers: 164
1.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
2.PERSOON Joeri uit Stekene - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
3.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW
4.LAUWEREYS Kristof - TEAM FUGA MTB
5.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL
6.VAN DEN BULCK Jeffry - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE
7.VANDERVEKEN Jelko - WSC HAND IN HAND BAAL
8.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM op 20
9.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
10.DOMS Steven - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
37.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW
50.SMEULDERS Edwin uit Terhagen - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
51.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
65.MAES Jan - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
69.KOOLS Jos - DE RUPELSPURTERS BOOM
77.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW
79.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
83.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
85.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM
86.RIEMSLAGH Gianni uit Hingene - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM
88.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM
92.PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
98.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE VZW
102.DE BLOCK Nick uit Westrode - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
|