Zondag 13/02/2011 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A Nationaal - 60´
Aantal deelnemers: 24
1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET
2.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR
3.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS
4.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM
6.AERNOUTS Jim - SUNWEB-REVOR
7.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR
8.VAN COMPERNOLLE Kenneth - STYLE & CONCEPT
9.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS
10.BAESTAENS Vincent - KDL CYCLING TEAM
13/02/2011 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers: 31
1.POLNICKY Jiri - SUNWEB-PROJOB CC
2.BEELEN Sven - SUNWEB-REVOR op 2"
3.VERSCHUEREN Bart - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM
4.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY op 13"
5.COP Kristof - APB - CYCLING TEAM
6.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 24"
7.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM op 105"
8.GYS Jens - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW
9.DE KORT Tom - APB - CYCLING TEAM
10.VAN GREMBERGEN Kendric - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 122"
13/02/2011 LEBBEKE (O) - Veldrijden Dames - 40´
Aantal deelnemers: 10
1.BOBER Nancy - STYLE & CONCEPT CYCLINGG TEAM VZW
2.VAN LOY Ellen - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO
3.WILLEMS Gertie - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO
4.AERTS Katrien uit Merksplas - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
5.VANDEKINDEREN Ilse - TRUST MTB TEAM VZW
6.DE PAUW Marijke - WK NOORD WEST BRABANT
7.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM
8.VERMEIREN Katrien - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO
9.VERRIEST Sandie - ASFRA RACING TEAM
10.GELDHOF Anja uit Evergem - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM
13/02/2011 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 25
1.VAN TICHELT Yorben - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
2.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
3.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
4.BALLET Mathias - YOUNG SCHELDE CT
5.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
6.VEROFT Jelto - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
7.SMETS Sibe - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
8.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
9.VAN DE VEN KOEN - T W C HRT SNELLE WIEL
10.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 43
1.HERMANS Quinten - APB - CYCLING TEAM
2.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3.BOETS Ben - APB - CYCLING TEAM
4.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
5.DE PROOST Kyle - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6.COOLEN Yves - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
7.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
9.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL
10.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
13/02/2011 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 12
1.SWEECK Laurens - KDL CYCLINGTEAM
2.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM
3.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM
4.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB
5.GOEDEFROY Jago uit Londerzeel - WIELERTEAM WAASLAND VZW
6.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
7.SCHIETTECATTE Jellen - ASFRA RACING TEAM
8.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW
9.HEIRMAN Koen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
10.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW
Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 9
1.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB
2.VAN DONINK Gianni - VAN GOETHEM/PRORACE CT
3.TEIRLINCK Jens - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
4.CLAEYS Stef - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM
6.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
7.VERBERCKMOES Arno - VA-CYCLING TEAM ZELE
8.DE KOSTER Niels - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
9.MAXIMUS Jan uit Hingene - WIELERTEAM WAASLAND VZW
13/02/2011 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. D Belgisch Kampioenschap Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 22
1.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
2.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
3.WILLEMS Jurgen op 18"
4.DAVID Nicky uit Kruibeke - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 45"
5.GORIS Rob - LIMBURGSE AFDELING op 55"
6.DIELS Koen - AFDELING ANTWERPEN WBV op 1'01"
7.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL
8.HEYLENS Jochen - ARDILLES CYCLING TEAM
9.THIELEMANS Bart - TEAM-THIELEMANS & CO op 1'10"
10.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN WBV op 2'24"
Masters B: Aantal deelnemers: 26
1.SCHROYEN Nico - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2.ROODHOOFT David - AFDELING ANTWERPEN WBV op 3"
3.GEVERS Jan - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 8"
4.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN WBV op 25"
5.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW op 53"
6.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 1'03"
7.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL op 1'20"
8.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1'26"
9.VETS Jelle - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W. op 1'29"
10.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
Masters C: Aantal deelnemers: 28
1.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.JANSEN Wim - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 45"
3.TECK Erik - VREDA CYCLING TEAM op 1'06"
4.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL op 1'23"
5.MERTENS Dirk - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1'37"
6.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING op 2'12"
7.LAMMENS Mario - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
8.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 2'23"
9.VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN WBV op 2'28"
10.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL op 3'02"
Masters D: Aantal deelnemers: 36
1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN WBV op 40"
3.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN WBV op 48"
4.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 103"
5.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL op 115"
6.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE op 158"
7.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN WBV op 220"
8.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
9.BENS Rudy - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 235"
10.MERTENS Francois - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 244"
|