Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar Belgische Titel bij de Dames Elite in de Puntenrit en de Achtervolging !!!
Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn Belgische Titel in de Open Categorie Ploegenachtervolging !!!
Kelly Druyts Gijs Van Hoecke
Zondag 06/02/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren Belgisch Kampioenschap Nieuwelingen - Scratch
Aantal deelnemers: 18
1.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
3.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000
4.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
7.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
8.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
9.ROGIER Stef - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
10.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
14.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM
Belgisch Kampioenschap - Dames Elite - Puntenrit
Aantal deelnemers: 7
1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
2.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
3.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
4.BELMANS Els - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
5.POLSPOEL Maaike - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
Belgisch Kampioenschap - Open - Achtervolging
Aantal deelnemers: 8
1.DUFRASNE Jonathan - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE
2.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht
3.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
4.VAN HOECKE Justin - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE
5.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
6.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
7.PROVOOST Robbe - GEOX FUJI TEST TEAM
8.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
Belgisch Kampioenschap - Open - Ploegachtervolging
Aantal deelnemers: 12
1.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht
1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
1.VAN HOECKE Justin - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE
1.DUFRASNE Jonathan - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE
2.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
2.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
2.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
2.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
3.DE FAUW Kieran - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
3.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
3.PROVOOST Robbe - GEOX FUJI TEST TEAM
3.MERTENS Kevin - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
Belgisch Kampioenschap - Open - Puntenrit
Aantal deelnemers: 17
1.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht
2.VAN IMMERSEEL Gert-jan - LIMBURGSE AFDELING
3.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
4.VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
5.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
6.KEISSE Iljo - QUICKSTEP CYCLING TEAM
7.VAN HOECKE Justin - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE
8.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
9.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
10.VAN COPPERNOLLE Francesco - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
12.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
Belgisch Kampioenschap Nieuwelingen - Madison
Aantal deelnemers: 14
1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
1.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
2.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
3.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
3.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000
4.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
4.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
5.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
Belgisch Kampioenschap - Juniores Sprint - Vitesse
Aantal deelnemers: 8
1.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW
2.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
3.BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
4.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
6.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT
7.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.VERHAEGHE Timothy - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM
Belgisch Kampioenschap - Juniores - Keirin
Aantal deelnemers: 9
1.BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
2.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW
3.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
4.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT
5.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
7.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
8.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9.VERHAEGHE Timothy - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM
Belgisch Kampioenschap - Dames Nieuwelingen - Snelheid - Vitesse
Aantal deelnemers: 10
1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
2.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL
3.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
4.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
5.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM
6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
7.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW
8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT
9.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
10.SCHURMANN Jessica - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
Belgisch Kampioenschap - Dames Nieuwelingen - Keirin
Aantal deelnemers: 8
1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
2.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW
3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM
5.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
7.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT
Belgisch Kampioenschap - Dames Juniores - Keirin
Aantal deelnemers: 5
1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL
2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
3.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
4.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 5.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
Belgisch Kampioenschap - Dames Elite - Achtervolging
Aantal deelnemers: 6
1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
2.DAAMS Jessie - GARMIN-CERVELO
3.BELMANS Els - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
4.POLSPOEL Maaike - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
5.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
6.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
|