Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn Zege in de Open Categorie !!!
Proficiat aan MATTHIAS VERTEZ OSEÏ met zijn Zege bij de Nieuwelingen !!!
Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Aspiranten Meisjes !!!
Gijs Van Hoecke Matthias Vertez Oseï Lenny Druyts
Zaterdag 22/01/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren Aspiranten Meisjes
Aantal deelnemers: 8
1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV
2.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW
3.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
4.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT
6.PIRARD Audrey - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
7.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
8.OP DEN BROUW Celesta - ZUIDWESTHOEK
Madison Open & Juniores
Aantal deelnemers: 12
1.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
1.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW
2.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
2.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelaere - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
3.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT
3.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT
4.SCHNEIDER STEFAN - VEREIN KÖLNER STR; 96
4.POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN
5.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
5.SCHNEIDER Thomas - VEREIN COLNER STABENFAHRER
6.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
6.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
Cat. Open
Aantal deelnemers: 11
1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelaere - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
2.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
3.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
4.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
5.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
6.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
7.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
8. DE ROECK Kevin - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
Aspiranten 12 jaar
Aantal deelnemers: 5
1.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
2.BOUCKAERT Louis - JONGE RENNERS ROESELARE
3.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE
4.NEETENS Dylan - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
5.GARSBEKE Jelle - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
Aspiranten 13 jaar
Aantal deelnemers: 8
1.TANGHE Lennert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
2.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN
3.RANSON Nourdine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4.UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN
5.MOBACH JARNO - WV ZEEUWS VLAANDEREN
Aspiranten 14 jaar
Aantal deelnemers: 20
1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB
2.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
3.GODIN Nathan - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
4.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM
5.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
20.SYMOENS Bradley uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW
Nieuwelingen
Aantal deelnemers: 20
1.MATTHIAS OSEÏ VERTEZ uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
2.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
3.VRANCKEN Jordi - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
4.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
5.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM
12.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW
Juniores
Aantal deelnemers: 16
1.AUBERNON ERWANN - US Creteil
2.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW
3.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT
4.SCHNEIDER STEFAN - VEREIN KÖLNER STR; 96
5.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
Dames Open
Aantal deelnemers: 3
1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL
2.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
3.BRACKE Cynthia - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V
Dames Jeugd
Aantal deelnemers: 13
1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
2.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
3.ROELEN Evy-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4.MILTENBURG ILSE-WCL BERGKLIMMERS
5.DOLMAN HALIEGH-WCL BERGKLIMMERS
|