Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Dames Juniores !!! Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn Zege bij de Juniores !!! Lenny Druyts Jens Geerinck
Zaterdag 15/01/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - BVB-meeting - zonder motoren Dames Juniores Aantal deelnemers: 11 1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV 2.ROMBAUT Amber - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 3.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW 4.STRUYF Lize - RUDYCO CYCLING TEAM 5.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 6.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT 7.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 8.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE 9.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 10.OP DEN BROUW Celesta - ZUIDWESTHOEK 11.CASTRIQUE Alana - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS
Aspiranten 12 jaar
Aantal deelnemers: 5
1.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
2.BOUCKAERT Louis - JONGE RENNERS ROESELARE
3.COGHE Lennert - JONGE RENNERS ROESELARE
4.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE
5.GARSBEKE Jelle - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
Aspiranten 13 jaar
Aantal deelnemers: 9
1.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN
2.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
3.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
4.RANSON Nourdine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5.D´HEYGERE Gil - ISOREX CYCLING TEAM
6.MOBACH Jarno - WV ZEEUWS VLAANDEREN
7.UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN
8.OFFERMANS Michiel - LOTTO OLYMPIA TIENEN
9.STEYAERT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
Aspiranten 14 jaar
Aantal deelnemers: 23
1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB
2.MAHO Adrien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
3.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM
4.CASTRIQUE Jonas - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS
5.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
6.GODIN Nathan - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
7.VERVAEKE Aäron - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
8.DECOCK Enzo - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
9.DE BUIJL Terence - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
10.VAN DEN HEEDE Bram - ISOREX CYCLING TEAM
22.SYMOENS Bradley uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW
Nieuwelingen
Aantal deelnemers: 26
1.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM
3.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
4.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
6.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7.PICOUX Maximilien - SPRINT 2000
8.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
9.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
10.ROGIER Stef - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
18.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW
Juniores
Aantal deelnemers: 16
1.JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM
2.MICHIELS Killian - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
3.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
4.COOLS Michael - THOMPSON
5.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
6.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM
7.VAN NIEUWENHUYSE Sebastien - ISOREX CYCLING TEAM
8.VAN GOETHEM Robin - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM
9.BROUX Guillaume - VC ROUBAIX LILLE METRO
10.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
Dames Open
Aantal deelnemers: 3
1.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
2.VERHAEGHE Hannah - YOUNG SCHELDE CT
3.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS
Dames Jeugd
Aantal deelnemers: 9
1.MILTENBURG Ilse - WCL BERGKLIMMERS
2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
3.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4.DOLMAN Haliegh - WCL BERGKLIMMERS
5.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM
6.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
7.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
8.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT
9.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V
Categorie Open
Aantal deelnemers: 15
1.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
2.PIRIUS Hans - RSG Hürth
3.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
4.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
5.FEIEREISEN Kevin - Cycling Team M Pinte
6.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
7.PROVOOST Robbe - GEOX FUJI TEST TEAM
8.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
9.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
10.DE FAUW Kieran - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
|