.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN 2011 VAN ZONDAG 9/01/2011

    Foto’s van het Belgisch Kampioenschap Veldrijden van
    Zondag 9 Januari 2011 !!!

     

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 142.jpg
              Podium Profs met Bart Wellens, Niels Albert en Kevin Pauwels.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 081.jpg
                         Een sfeerbeeld van de triomftocht van Albert Niels. 

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 048.jpg
                              De eerste bocht in het veld met Sven Nijs.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 116.jpg
                                     Een massa volk aan het podium. 

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 042.jpg

         Podium Beloften met Wietse Bosmans, Joeri Adams en Kevin Eeckhout.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 123.jpg 

       Podium Elite zonder Contract met Kevin Cant, Stijn Huys en Patrick Gaudy.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 011.jpg
          Podium Dames met Nancy Bober, Sanne Cant en Joyce Vanderbeken.

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 005.jpg
                                           Aankomst Sanne Cant

    BK Cross 2011 9-1-11-bk antwerpen 009.jpg 

    Podium Dames Jeugd met Nathalie Nijns, Femke Van Den Driessche en Lotte Kopecky.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    09-01-2011 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. A - Belgisch Kampioenschap - 60´
    Aantal deelnemers: 18
    1.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS
    2.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 23”
    3.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 27”
    4.AERNOUTS Bart - RABO-GIANT OFFROAD TEAM op 42”
    5.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR op 1’05”
    6.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR op 1’16”
    7.VAN COMPERNOLLE Kenneth - STYLE & CONCEPT op 1’50”
    8.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 1’56”
    9.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 2’02”
    10.DENUWELAERE Jan - STYLE & CONCEPT op 2’56”

    09/01/2011 - BK ANTWERPEN U23 (A) - Veldrijden U23 - Belgisch Kampioenschap - 50´
    Aantal deelnemers: 49
    1.ADAMS Joeri - RABO GIANT OFFROAD TEAM
    2.BOSMANS Wietse - BKCP – POWERPLUS op 12”
    3.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR op 15”
    4.AERNOUTS Jim - SUNWEB-REVOR op 32”
    5.BRAET Vinnie - SUNWEB-REVOR op 1’00”
    6.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR op 1’04”
    7.VERMEERSCH Gianni - BKCP - POWERPLUS
    8.BODEN Stef - SUNWEB-REVOR op 1’15”
    9.BEELEN Sven - SUNWEB-REVOR op 1’17
    10.ADAMS Jens - BKCP - POWERPLUS
    37.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM

    09/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. B - Belgisch Kampioenschap - 60´
    ELITE ZONDER CONTRACT - Aantal deelnemers: 30
    1.HUYS Stijn - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM
    2.CANT Kevin - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 11”
    3.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY op 30”
    4.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM op 50”
    5.WELLENS Geert - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM op 1’40”
    6.VAN NUFFEL Tim - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’58”
    7.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY TEAM VZW
    8.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS
    9.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    10.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO

    09/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames - Belgisch Kampioenschap - 40´
    DAMES JEUGD - Aantal deelnemers: 14
    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
    2.NIJNS Nathalie - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 21”
    3.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’17”
    4.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’43”
    5.COMMISSARIS Caren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’55”
    6.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’17”
    7.MAES Shana - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 5’35”
    8.GEYSKENS Janice - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
    9.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    10.BOONEN Valerie - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    DAMES ELITE  - Aantal deelnemers: 19
    1.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL
    2.BOBER Nancy - STYLE & CONCEPT CYCLINGG TEAM VZW op 1’47”
    3.VANDERBEKEN Joyce - CYCLING TEAM VERMEEREN op 2’44”
    4.VAN LOY Ellen - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 3’01”
    5.ARNOUTS Anne - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 3’02”
    6.DE BIE-LEYTEN Nicolle - APB - CYCLING TEAM op 3’18”
    7.QUINTENS Hilde - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 4’22”
    8.WILLEMS Gertie - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 4’23”
    9.AERTS Katrien - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 5’01”
    10.NELEN Kristien - GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM op 5’10”
    12.GELDHOF Anja uit Ertvelde - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM op 6’03”
    16.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM op 8’20”

    09-01-2011 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 09/01/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Walter Meseure vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 45 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Alweer fantastisch trainingsweer en een zeer goede opkomst met zelfs 5 renners van de ploeg Illi Bikes CT Hemiksem. Jeroen Das liet zien waarom hij dan ook de kopman is en reed enkele stevige stukken op kop wat meteen de gemiddelde snelheid opdreef. Voor de liefhebbers die in het peloton bleven zitten was het alweer leuk peddelen aan een mooie trapfrequentie. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk, Den Es en Zwijndrecht stond de teller op 101 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 34,4 Km/h.

    Reden mee vandaag : Jeroen Das, Jef De Batist , Davy Peirsman , Ken Van Reeth , Dave Waelkens , Michel Thierens , Koen Van Laere , Chris Van Cleemput , Stefan Van Broeck , Wim Heyndrickx , Walter Meseure , Lieven Van De Perre , Steven Van Houte , Modest Smet , Gunther Persoon , Franky Weemaes , Franky Wielandt , Sven Wielandt , Roberto Vercauteren , Benny Vercauteren , Rudi Serverius , Jan Vlegels , Pieter Covents , Franky De Witte , Eric Vermeulen , Jan Meul , Wim Kras (MTB) , Wim De Cleen (MTB) , Luc Vermeulen , Stein Vermeulen (MTB) , Keny Wille , Kristoff Heyns , André Stuer , Bruno Verwulgen , Dirk Heyrman , Freddy De Blick , Dirk Cleys , Paul Van Cleemput , Adrien Maes , Kristof Verbraeken , renner De Vliegher , renner de Vliegher , renner De Vliegher , ? en Kenny Janssens.

    09-01-2011 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/01/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Aspiranten Meisjes !!!

    Druyts Lenny KOP 2009

    Zaterdag 08/01/2011 - GENT (VWEM) (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Cat. Open

    Aantal deelnemers: 13

    1.COCQUYT Nicky - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    2.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    3.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.VANBRABANT Yannick - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    5.BEIRNAERT Wim - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    6.MACIC Christopher - KINGSNORTH

    7.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    10.DE FAUW Kieran - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    Aspiranten Meisjes

    Aantal deelnemers: 10

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE VZW

    3.STRUYF Lize - RUDYCO CYCLING TEAM

    4.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

    6.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8.CASTRIQUE Alana - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.OP DEN BROUW Celesta - ZUIDWESTHOEK

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 34

    1.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    3.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT
    4.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    5.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

    8.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    24.DE PETTER Njord uit Oudegem - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 34

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    5.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    7.GUNST Davy -
    ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Dames Open

    Aantal deelnemers: 5

    1.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    4.INGHELBRECHT Sarah - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    5.BRACKE Cynthia - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 10

    1.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    3.MILTENBURG Ilse - WCL BERGKLIMMERS

    4.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.DOLMAN Haliegh - WCL BERGKLIMMERS

    6.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    9.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.DE JONG Jamie - ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    Kampioenschap van Vlaanderen - Madison Juniores

    Aantal deelnemers: 12

    1.VENNEMAN Robin - CUBE-FINTRO CT

    1.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT

    2.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2.DE GENDT Aimé - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    4.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 17

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.MAHO Adrien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4.CASTRIQUE Jonas - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    5.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6.DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW

    7.DECOCK Enzo - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.D´HONDT Jari - JONGE RENNERS ROESELARE

    10.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    16.SYMOENS Bradley uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 8

    1.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2.TANGHE Lennert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.MOBACH Jarno - WV ZEEUWS VLAANDEREN

    6.D´HEYGERE Gil - ISOREX CYCLING TEAM

    7.STEYAERT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8.UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 8

    1.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.BOUCKAERT Louis - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.DE JONG Timo - ZRTC THEO MIDDELBURG

    4.PARROTTA Tristan - UC DIPPACH

    5.COGHE Lennert - JONGE RENNERS ROESELARE

    6.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.GARSBEKE Jelle - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DE MUNNIK Nick - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    09-01-2011 om 17:54 geschreven door kenny


    08-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KALENDER WAASLANDSE TTC RONDE 2011 !!!
    Banner TTC Ronde 2010.jpg
    DE WAASLANDSE TTC RONDE 2011 !!!  

    TTC Ronde 2011 kalender.jpg
    Bron: Nico Lauwaert

    08-01-2011 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/01/2011

    vwf.JPG






    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 3°Crosszege in de Catg.A !!!
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 11°Crosszege in de Catg.B !!!
     David Nicky KOP 2010.jpg   Smet Ivan 01
                   Nick David                     Ivan Smet

    Zaterdag 8 Januari - AFFLIGEM (1790)

    Cross
    A-reeks
    1 NICK DAVID (Krubeke) 
    2 Jurgen Willems 
    3 Edwin De Wit 
    4 Johan Myngheer 
    5 Joris De Bacquer 

    VWF 8-1-11-affligem 039.jpg
                   Winnaar Catg.A Nick David en winnaar Catg.B Ivan Smet. 


    B-reeks
    1 IVAN SMET (Hamme)
    2 Michael Heymans 
    3 Ludwig Gladines 
    4 Marc Boudreau 
    5 Eric Myngheer 

    C-reeks 
    1 Michel Willems 
    2 Rudy Bloemmen 
    3 Yvan Coopman 
    4 Jose De Clercq 
    5 Alex Spruyt 

    VWF 8-1-11-affligem 015.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Jozef  Saerens. 


    D-reeks 
    1 Luc Vanwesenbeeck 
    2 Robert De Vos 
    3 Wily Corthals 
    4 Pol Dessein 
    5 Michel Vanhonsebrouck 

    E-reeks 
    1 Jozef Saerens 
    2 Herman Martens 
    3 Gilbert Vandenheuvel 
    4 Freddy Van Impe 
    5 Willy De Roos  

               
    MTB
    A -reeks 
    1 Wim Maes 
    2 Jo Maes 
    3 Kris Meys (Hamme)
    4 Davy De Bruyne 
    5 Sven Janssens 

    VWF 8-1-11-affligem 093.jpg
    Winnaar reeks A Wim Maes en winnaar reeks B Kurt De Vuyst die reeds alle
    wedstrijden van zijn reeks gewonnen heeft dit seizoen. 


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst 
    2 Patrick Van Maekelbergh 
    3 Frank Saelens 
    4 Dominique Van Den Eede 
    5 Andy De Maesschalck (Sinaai)

    C-reeks 
    1 Rudi Wille 
    2 Jean Paul De Bruyne 
    3 Dirk Rossignol 
    4 Jean Luc Rossignol 
    5 Guy Vermeiren 

    VWF 8-1-11-affligem 062.jpg
                 Winnaar reeks D Johan Martens en winnaar reeks C Rudi Wille.


    D-reeks
    1 Johan Martens 
    2 Theo Verheyden (Moerzeke)
    3 Jozef Van Isterdael 
    4 Roger Wauters 
    5 Noel Verzele 

    Dames
    1 Carla Godeau 
    2 Tinneke September 
    3 Martine Vanden Eede 

    VWF 8-1-11-affligem 067.jpg
    De eerste 3 Dames Carla Godeau, Tinneke September en Martine Vanden Eede 
    met de supporters. 

    VWF 8-1-11-affligem 070.jpg
    Ge moet het maar doen, als ge ziet hoe zwart de dames waren na de wedstrijd. 



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    08-01-2011 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 08/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 40´
    JUNIORES - Aantal deelnemers: 53
    1.SWEECK Laurens - KDL CYCLINGTEAM
    2.VANDEKINDEREN Jens - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW op 14”
    3.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 32”
    4.VAN TICHELT Yorben - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’36”
    5.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’46”
    6.VANTHOURENHOUT Michael – CYCLINGCHAMPS op 2’03”
    7.VAN AERT Wout - APB - CYCLING TEAM op 2’10”
    8.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2’46”
    9.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM op 2’58”
    10.CLAES Jorn - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
    11.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 3’20”
    52.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 8’03”

    08/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 30´
    NIEUWELINGEN 1° JAARS - Aantal deelnemers: 38
    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    2.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 54”
    3.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’29”
    4.TEIRLINCK Jens - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 2’12”
    5.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 2’30”
    6.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 3’02”
    7.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 3’15”
    8.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3’20”
    9.EECKMAN Bert - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 3’49”
    10.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’56”
    35.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM op 8’32”

    08/01/2011 - BK ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Belgisch Kampioenschap - 30´
    NIEUWELINGEN 2° JAARS - Aantal deelnemers: 44
    1.HERMANS Quinten - APB - CYCLING TEAM
    2.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 25”
    3.DE PROOST Kyle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’04”
    4.AMEEL Alexander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’46”
    5.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
    6.BOETS Ben - APB - CYCLING TEAM op 1’48”
    7.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL op 2’08”
    8.DE VOCHT Jochen - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW op 2’20”
    9.VAN DEN DRIESSCHE Din - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’33”
    10.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 2’39”

    08-01-2011 om 19:49 geschreven door kenny


    06-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUDYCO CYCLING TEAM NIEUWSBRIEF JANUARI 2011 - DEEL 2
    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Rudyco CT Nieuwsbrief Januari 2011 3.jpg
    Rudyco CT Nieuwsbrief Januari 2011 4.jpg
    Rudyco CT Nieuwsbrief Januari 2011 5.jpg
    Bron: Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact:
    rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    06-01-2011 om 10:26 geschreven door kenny


    05-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUDYCO CYCLING TEAM NIEUWSBRIEF JANUARI 2011 - DEEL 1
    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Rudyco CT Nieuwsbrief Januari 2011 1.jpg
    Rudyco CT Nieuwsbrief Januari 2011 2.jpg
    Bron: Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact: rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    05-01-2011 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 05/01/2011

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Davy Peirsman en Jef De Batist vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 40 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Zeer goede opkomst vandaag en daar zat natuurlijk het droge weer en de zon voor iets tussen. Heel wat renners aan boord vandaag die in groep extra kilometers kwamen afhaspelen op de ideale trapfrequentie. Aan kopmannen vandaag geen gebrek en iedereen kreeg de kans om enkele kilometers het tempo op peil te houden. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk en Den Es stond de teller op 97 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 32,6 Km/h.

    Reden mee vandaag : Davy Peirsman , Jef De Batist , Mattias Nys , Tom De Beer , Michel Thierens , Bruno Verwulgen , Stefan Van Broeck , Wim Heyndrickx , Walter Meseure , Leo Mares (MTB) , Alex Goossens , Michael Van De Casteele , Mario Bolssens , Franky Wielandt , Sven Wielandt (MTB) , Davy Snoeckx , Dirk Heyrman , Etienne Fleury , Adrien Maes , Jurgen Goossens , Rudi Serverius , Dirk Bryssinckx , Jan Vlegels , Danny De Smet , Steven Van Houte , Walter Rotthier , Fons Van Raemdonck , Kristoff Heyns , Thieu Heirbaut , Patrick Van Der Vekens , Pieter Covents , Koen Van Laere , Eddy Coenen , Cornelis Van Der Haeven , ????? en Kenny Janssens.

    05-01-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    03-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/01/2011 & MAANDAG 03/01/2011

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met het behalen van de Belgische Titel Omnium bij de Dames Elite !!!
    Proficiat aan JESSY DRUYTS met het behalen van de Zilveren medaille bij de Dames Juniores !!!
    Proficiat aan MATTHIAS OSEÏ VERTEZ met het behalen van de Zilveren medaille bij de Nieuwelingen !!!
    Druyts Kelly KOP 2010       Druyts Jessie KOP 2010    Oseï Vertez Matthias.jpg
                 Kelly Druyts                                   Jessy Druyts                     Matthias Vertez Oseï                    

    Zondag 02/01/2011 & Maandag 03/01/2011 – GENT (VWEM) - Kampioenschap van België Omnium

    Open

    Aantal deelnemers: 16
    1.COCQUYT Nicky - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    2.BREYNE Jonathan - LANDBOUWKREDIET

    3.DE POORTERE ingmar - ct jong vlaanderen-bauknecht

    4.VAN HOECKE Justin - GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE

    5.LEPLA Jeroen - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    7.CORNET Joris - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    8.VAN IMMERSEEL Gert-jan - LIMBURGSE AFDELING

    9.VANBRABANT Yannick - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    10.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

                                       

    Juniores

    Aantal deelnemers: 22
    1.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2.VERGAERDE Otto - CUBE-FINTRO CT
    3.RICKAERT Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    6.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW

    7.BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.DE LAETER Saimen - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 24
    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.MARTENS Jins - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN VZW
    7.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN VZW

    8.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    9.VRANCKEN Jordi - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Dames Open

    Aantal deelnemers: 6
    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DAAMS Jessie - GARMIN-CERVELO

    3.BELMANS Els - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    4.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    5.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.VAN DER VELDEN Dorien - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 9
    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    4.VAN DEN HAUTE Steffy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    6.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.WERON Marine - TEAM CYCLISTE DE HESBAYEG

    9.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS


     

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 11
    1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    7.DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN VZW

    8.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    9.VANDEWALLE Isabel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    03-01-2011 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WTC VRASENE - SEIZOEN 2011
    WTC Vrasene 2011.jpg

    Bron: Johan Apers

    03-01-2011 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/01/2011

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 12°Crosszege in de Catg.B !!!
    De Bock Benny 2010.jpg 
       Benny De Bock

    Zondag 2 Januari 2011 – SINT-GILLIS-DENDERMONDE (9200)

    Cross
    A
    -reeks
    1 Bart Thielemans
     
    2 Davy Paeshuyse 
    3 Jan Foque 
    4 David Segers 
    5 Rik Noens
     
    VWF 2-1-11-dendermonde 041.jpg
            
    Winnaar Catg.A Bart Thielemans en winnaar Catg.B Benny De Bock.

    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Eksaarde
    2 Danny Standaert (Bornem)
    3 Gunther Verholen
    4 Dirk Rijmenams 
    5 Dirk Veldeman 

    C-reeks 
    1 Walter Marijnissen 
    2 Michel Willems 
    3 Ivan Coopman 
    4 Marc Van Dam 
    5 Rudy Bloemmen 
    VWF 2-1-11-dendermonde 017.jpg
    Winnaar Catg.C Walter Marijnissen, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Herman Martens. 


    D-reeks
     
    1 Luc Vanwesenbeeck 
    2 Robert De Vos 
    3 Willy Corthals (Lokeren)
    4 Lucas Vangoidsenhoven 
    5 Michel Vanhonsebrouck 

    E-reeks 
    1 Herman Martens
     
    2 Jozef Saerens 
    3 Gilbert Vandenheuvel 
    4 Jacky Van Geeteruyen 
    5 Willy De Roos 

    MTB
    A -reeks
     
    1 Jo Maes 
    2 Wim Maes 
    3 Davy De Bruyne 
    4 Bjorn Fackaert 
    5 Sven Janssens 
    VWF 2-1-11-dendermonde 080.jpg

                  Winnaar reeks A Jo Maes en winnaar reeks B Kurt De Vuyst.


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst 
    2 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    3 Patrick Roels 
    4 Dominique Van Den Eede 
    5 Danny Van Goethem 

    C-reeks 
    1 Rudi Wille
     
    2 Jean Luc Rossignol 
    3 Dirk Vergult 
    4 Jean Paul De Bruyne 
    5 Guy Vermeiren

    VWF 2-1-11-dendermonde 068.jpg
             Winnaar reeks C Rudi Wille en winnaar reeks D Jozef Van Isterdael. 

     

    D-reeks
    1 Jozef Van Isterdael 
    2 Luc Vanwesenbeeck 
    3 Johan Martens 
    4 Theo Verheyden (Moerzeke)
    5 Noel Verzele 

    Dames
    1 Carla Godeau
     
    2 Tinneke September 
    3 Inge Joos (Stekene)

    VWF 2-1-11-dendermonde 074.jpg 

    De eerste drie Dames uit de cross met winnaar Carla Godeau mochten een beker
    in ontvangst nemen.

    VWF 2-1-11-dendermonde 050.jpg
    Om het eerst de bus leeg drinken, dat dachten Tinneke September en Carla Godeau.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    03-01-2011 om 16:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 02/01/2011 - TERVUREN (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    FIDEA INT. CYCLOCROSS - Aantal deelnemers: 56
    1.Niels Albert - BKCP-Powerplus 
    2.Sven Nys -
    Landbouwkrediet 
    3.Tom Meeusen -
    Telenet Fidea Cycling Team 
    4.Rob Peeters -
    Telenet Fidea Cycling Team 
    5.Philipp Walsleben -
    BKCP-Powerplus 
    6.Klaas Vantornout -
    Sunweb Revor 
    7.Zdenek Stybar - Telenet Fidea Cycling Team 
    8.Kevin Pauwels -
    Telenet Fidea Cycling Team 
    9.Sven Vanthourenhout -
    Sunweb Revor 
    10.Dieter Vanthourenhout - BKCP-Powerplus 

    02/01/2011 - TERVUREN (VB) - Veldrijden Dames – UCI - 40´
    FIDEA INT. CYCLOCROSS - Aantal deelnemers: 37
    1.KUPFERNAGEL Hanka - WORLD SPRORTS STAR
    2.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL op 1’06”
    3.VOS MARIANNE op 1’26”
    4.STULTIENS Sabrina - RTC BUITENLUST op 1’37”
    5.HAVLIKOVA Pavla - APB CYCLING TEAM op 1’39”
    6.HORMES-RAVENSTIJN Reza - WV SCHIJNDEL op 2’12”
    7.DOMBROSKI AMY - PRIMUS MOOTRY op 2’15”
    8.DAY Gabriella - GLOBAL RACING TEAM op 2’28”
    9.BRUNO ROY MAUREEN - BOB´S RED MILL SEVEN CYCLES op 2’51”
    10.VAN RIJEN LINDA op 3’14”
    15.GELDHOF Anja uit Ertvelde - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM op 5’16”
    22.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 6’48”
    25.AERTS Katrien uit Merksplas - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    32.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM op 8’57”

    02/01/2011 - TERVUREN (VB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    FIDEA INT. CYCLOCROSS - Aantal deelnemers: 26
    1.JAUREGUIQ Quintin
    2.VANDEKINDEREN Jens - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW op 12”
    3.VANTHOURENHOUT Michael - CYCLINGCHAMPS op 46”
    4.MEIJERS Jeroen - WV DE JONGE RENNER op 1’15”
    5.VAN AERT Wout - APB - CYCLING TEAM op 1’24”
    6.CLAES Jorn - ucs crabbe performance op 1’28”
    7.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’34”
    8.VERBERNE Douwe - RTC BUITENLUST op 2’09”
    9.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’23”
    10.EYSKENS Jeroen - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 3’12”

    02/01/2011 - WAREGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers: 51
    1.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM
    2.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 33”
    3.BASSEZ Patrick - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM op 1’25”
    4.PENNE Stijn - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 1’37”
    5.VAN DEN BRANDE Kay - APK-QUALITY TEAM VZW op 2’10”
    6.DE WISPELAERE Bert - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’30”
    7.MEURISSE Xandro – CYCLINGCHAMPS op 2’42”
    8.BECKING Hans - MBC.BAR END APELDOORN op 3’20”
    9.MERLIER Tim - SUNWEB-REVOR op 4’05”
    10.VAN DE VELDE Valentijn – CYCLINGCHAMPS op 4’20”
    24.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 7’10”
    35.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM
    41.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM

    02/01/2011 - TERVUREN (VB) - Veldrijden form. C -
    FIDEA INT. CYCLOCROSS
    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 23
    1.Jochen De Vocht 
    2.Din Van Den Driessche -
    Team CATA bikes bianchi 
    3.Gianni Van Donink -
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW 
    4.Jelle Vanden Dries 
    5.Gianni Quintelier 
    6.Kevin Dupont -
    WSC Hand in hand Baal 
    7.Jelle Schuermans - Kon. Balen B.C. V.Z.W. 
    8.Dennis Heyns 
    9.Fabio Jakobsen 
    10.Dieter Jacobs 
    11.Elias Van Hecke uit Hamme -
    Rudyco Cycling Team 

    02/01/2011 - WAREGEM (W) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 25
    1.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM
    2.BALLET Mathias -
    YOUNG SCHELDE CT op 10”
    3.VANDAELE Gregory -
    JONGE RENNERS ROESELARE op 45”
    4.VANDEKERCKHOVE Thibaut -
    TIELTSE RENNERSCLUB op 1’00”
    5.VERMEIRE Jordy -
    K.V.C. DEINZE VZW op 1’10”
    6.SCHIETTECATTE Jellen -
    ASFRA RACING TEAM op 1’45”
    7.VANDECAUTER Uwe -
    ASFRA RACING TEAM op 2’15”
    8.MERLIER Braam -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’29”
    9.VISPOEL Bryan -
    ASFRA RACING TEAM op 3’30”
    10.VANKEIRSBILCK Berne -
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 4’06”
    13.MARTENS Pepijn uit Stekene -
    WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’52”
    14.CLAUS Dieter -
    RUDYCO CYCLING TEAM op 5’15”

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 36
    1.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE
    2.AMEEL Alexander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 15”
    3.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 39”
    4.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 1’04”
    5.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 1’30”
    6.DE MEYER Pieter - FEESTCOMITEIT DROGENBOOM op 2’02”
    7.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 2’22”
    8.CLAEYS Stef - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    9.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 3’20”
    10.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’45”
    33.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 7’58”

    03-01-2011 om 16:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/01/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 02/01/2011 - ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C 
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 11
    1.Yorben Van Tichelt
    2.Maxim Panis
    3.Sibe Smets
    4.Gillian Veestraeten
    5.Gertjan Bervoets
    6.Stig Callay
    7.Wouter Nuyes
    8.Michael Bogaerts
    9.Tim Truyers
    10.Steven Appelen

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 25
    1.Quinten Hermans
    2.Vincent Peeters
    3.Ben Boets
    4.Timothy Vanderaerden
    5.Massimo Vanderaerden
    6.Jordi Van Dingenen
    7.Jonas Reviers
    8.Ward Van Laer
    9.Siebe Lievens
    10.Jeroen Van Den Berghe

    02/01/2011 - WAREGEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 33
    1.HEYLENS JOCHEN
    2.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 43”
    3.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’09”
    4.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’10”
    5.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’46”
    6.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2’00”
    7.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 2’15”
    8.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 2’45”
    9.MYNGHEER Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 3’30”
    10.DAVID Nicky uit Kruibeke - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 3’41”
    11.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 3’54”

    Masters B: Aantal deelnemers: 17
    1.Peter Webber (USA)
    2.Ivan Smet uit Hamme
    3.Marc Druyts
    4.Nick Vandecauter
    5.Peter Ballet
    6.Marc Boudreau (CAN)
    7.Marc Coolen
    8.Johan Vandaele
    9.Hans Ardeel
    10.Mario Lammens

    Masters C
    : Aantal deelnemers: 14
    1.Mark Verloo
    2.Danny Verhestraeten
    3.Patrick Sluyts
    4.René Swinnen
    5.Ronald De Scheemaeker
    6.José De Clercq
    7.Theo David uit Kruibeke
    8.Franky Van Tongelen
    9.Dirk Vens
    10.Lucien Van Wambeke

    02/01/2011 - ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    02/01/2011 - ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Miniemen

    03-01-2011 om 16:57 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!