Zondag 19/12/2010 TONGERLO BIJ BREE (LB) - Veldrijden form. C Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 14
1.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
2.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 24
3.VAN DEN BRUEL Robin - WSC HAND IN HAND BAAL op 112
4.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG op 122
5.SCHUERMANS Jens - MERIDA COMBEE op 151
6.SCHIETTECATTE Jellen - ASFRA RACING TEAM op 244
7.BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG op 247
8.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 250
9.HANQUET Alexander - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 410
10.SMETS Sibe - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 432
Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 8
1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM
2.BOETS Ben - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG op 119
3.VANDERAERDEN Timothy - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG op 131
4.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW op 151
5.VERBRAKEN Jorn - HAGELAND CYCLING TEAM op 359
6.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 556
7.SPRUYT Joren - AFDELING ANTWERPEN WBV op 616
8.SNIJERS Alexander - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
19/12/2010 MALDEGEM VOSSENHOL (O) - Veldrijden form. D Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 24
1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
3.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
4.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
5.DE MEULENEIRE Laurenz - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE
6.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
7.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM
8.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
9.CHALMERS Scott
10.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI
16.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS
22.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS
Masters B: Aantal deelnemers: 11
1.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM
2.SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
3.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
4.BOUDREAU Marc - RIDE WITH RENDALL
5.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
6.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
7.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
8.MYNGHEER Erik - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE
9.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
10.RENIER Marnik - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
Masters C: Aantal deelnemers: 12
1.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV
2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
3.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING
4.DAVID Theo uit Kruibeke - DV
5.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
7.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN
8.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
9.BOELENS Romaan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
19/12/2010 TONGERLO BIJ BREE (LB) - Veldrijden form. D Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 13
1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING
2.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW op 8
3.ROODHOOFT David - AFDELING ANTWERPEN WBV op 21
4.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 112
5.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT op 213
6.KIMPEN Bert - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 224
7.COLOMBO Lino - LIMBURGSE AFDELING op 226
8.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 244
9.GORIS Tim - AFDELING ANTWERPEN WBV op 348
10.VERHEES Ruben - LIMBURGSE AFDELING op 520
Masters B: Aantal deelnemers: 5
1.KRIECKEMANS Wim - LIMBURGSE AFDELING
2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING op 15
3.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING op 110
4.VANDERAERDEN JOHAN - LIMBURGSE AFDELING op 135
5.MELLAERTS Bert - KCT KNOET CYCLING TEAM
Masters C: Aantal deelnemers: 9
1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
2.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 15
3.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 110
4.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 255
5.VAN SINAY Dirk - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 340
6.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
7.VANHERF Ludo - LIMBURGSE AFDELING
8.POTARGENT Pierrot - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK
9.BERTELS Albert - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
19/12/2010 TONGERLO BIJ BREE (LB) - Veldrijden Aspiranten Aspiranten 12 jaar
Aantal deelnemers: 12
1.PETERS TOM - HAGELANDS SYCLING
2.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3.VANDEBOSCH Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
4.KIELICH Timo - LMTB GEDIMMO ROBUS
5.PEETERS Kyle - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
Aspiranten 13 jaar
Aantal deelnemers: 12
1.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM
2.SERRE Stef - VZW DE DEMERSPURTERS op 127
3.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
4.PHILIPSEN Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 143
5.BLOMMEN Dennis - CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER op 231
Aspiranten 14 jaar
Aantal deelnemers: 10
1.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
2.PANIS Thibaut - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 10
3.VASTMANS Dries - AVIA CYCLING TEAM op 25
4.VERHEYEN Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 120
5.VANDERMEER Laurens - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 140
|