.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/12/2010

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Titel van Kampioen van Vlaanderen !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    Zondag 26/12/2010 - GENT (VWEM) (O) - Piste - met motoren / derny´s

    BELGISCH KAMPIOENSCHAP + VLAAMS KAMPIOENSCHAP ASPIRANTEN

    Belgisch Kampioenschap - Piste - met motoren / derny´s

    Aantal deelnemers: 6

    1.KEISSE Iljo - QUICK STEP

    2.MERTENS Tim - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    3.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.DE DUYTSCHE Luc - CYCLING TEAM GRILLHUISJE

    5.DE ROECK Kevin - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE

     

    Belgisch Kampioenschap - Piste - U23 - Derny

    Aantal deelnemers: 7

    1.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM

    2.VAN IMMERSEEL Gert-jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    3.LEPLA Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4.BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI

    5.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM

    6.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    7.VAN COUTER Stein - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

     

    Kampioenschap van Vlaanderen- Piste - Omnium Aspiranten Meisjes

    Aantal deelnemers: 8

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE - WERVIK VZW

    3.STRUYF Lize - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    4.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

    6.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE
    8.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

     

    Kampioenschap van Vlaanderen - Piste - Omnium Aspiranten jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW

    3.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM

    5.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW

    7.DE BUIJL Terence - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8.GODIN Nathan - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    9.VERVAEKE Aäron - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.CROMBEZ Jonas - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

     

    Kampioenschap van Vlaanderen - Piste - Omnium Aspiranten jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 9

    1.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2.TANGHE Lennert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6.SABBE Arne - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    7.OFFERMANS Michiel - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8.RIETJENS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    9.STEYAERT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    Kampioenschap van Vlaanderen - Piste - Omnium Aspiranten jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 7

    1.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.BOUCKAERT LOUIS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.NEETENS Dylan - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.COGHE LENNERT - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE

    6.GARSBEKE Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.DEWIT Jordi - WK NOORD WEST BRABANT

    26-12-2010 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 1°Crosszege bij de Amateurs & Masters !!!

    Proficiat aan THEO DAVID met zijn 1°Crosszege bij de Masters C !!!
    David Nicky KOP 2010.jpg      David Theo KOP 2010.jpg
                Nicky David                             Theo David

    Zondag 26/12/10 - WAREMME – Kampioenschap van Luik
    Junioren: Aantal deelnemers: 11
    1 GIELEN Stijn
    (De Dijlespuurt)
    2 SMETS Sibe (Heist)
    op 2'47"
    3 VERDIJCK Niels
    (Hoboken)
    op 3'57"
    4 VANTICHELEN Stijn
    (Hoboken)
    op 4'33"
    5 DEMEYER Jasper
    (Heist)
    op 5'22"
    6 BREMS Yohan
    (Edegem)
    op 1 ronde
    7 BERTRAND Sébastien
    (Sprint 2000)
    8 OGER Vincent (Entente St Georges)

    9 GOEDEFROY Jago
    (Denderstreek
    ) op 3 ronden
    10 FIEUW Morgan
    (Marchovelette)

    Nieuwelingen: Aantal deelnemers: 21
    1 BOETS Ben (Sport en Steun)
    2 DE VOCHT Joechen (Nodrugs)
    op 35"
    3 HEYNS Dennis
    (D.C.M.)
    op 1'41"
    4 VAN DEN DRIES Jelle
    (Baal)
    op 1'46"
    5 VANDERAERDEN Timothy
    (Sport en Steun)
    op 2'05"
    6 VANDERAERDEN Massimo
    (Pro Cycling)
    op 2'48"
    7 COOLEN Yves
    (Kastelse)
    op 2'55"
    8 LIEVEBS Siebe
    (Balen)
    op 3'05"
    9 PALM Martin
    (V.C.A.)
    op 3'15"
    10 VAN LAER Ward
    (De Kastelse Durvers)
    op 1 ronde

    Aspiranten
    1 LEONARD Sylvain (1997/Individuel)

    2 SERRE Stef
    (1998/Demerspunters)

    3 DEVOS Han
    (1997/Demerspunters)
    4 DEBY Quentin
    (1997/Ardennes M.B.)
    5 PALM Eva Maria
    (1997/V.C.A.)
    6 VANGORP Sam
    (1998/D.C.M.)
    7 HEYNS Joyce
    (1998/D.C.M.)
    8 ROEBBEN Michiel (1997/Lotto Tienen)

    9 HUYS Laurens
    (1998/N.W. Brabant)
    10 DEMONTY Loïc
    (1997/V.C.A.)

    Amateurs & Masters: Aantal deelnemers: 12
    1 NICKY DAVID (Kruibeke)

    2 NERINCK Stefan op 15"
    3 SNELS Kris op 45"
    4 COLLARD Simon op 1'48"
    5 FIEVEZ Benoit op 2'28"
    6 STEVENS Gilles op 2'35"
    7 PINGET Clément op 3'04"
    8 WAGENER Maxime op 1 ronde
    9 DAVI Francesco op 2 ronden
    10 LEFEBVRE Jeremy op 3 ronden

    Masters B: Aantal deelnemers: 12
    1 MERTENS Dirk
    2 GLADINES Ludwig op 22"
    3 COOLEN Marc op 34"
    4 VERHAEGEN Guido op 1'05"
    5 VAN LOY Eddy op 1'19"
    6 BASTIN Jean op 1'41"
    7 HAUTERAT Georges op 1 tour
    8 WAUTERS Geert
    9 GUILLIAMS Marc op 2 ronden
    10 LAMBERT Jean-Marc

    Masters C: Aantal deelnemers: 6
    1 THEO DAVID (Kruibeke)
    2 AUWERS Sus op 9"
    3 MERTENS François op 2'
    4 POTARGENT Pierrot op 2'05"
    5 GEUDENS Jan Guido op 2'15"
    6 VANSINAY Dirk op 2'17"

    26-12-2010 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/12/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan DANNY STANDAERT met zijn 1°Crosszege in de Catg.B !!!
    Standaert Danny KOP 2010.jpg
    Zondag 26 December - KERKSKEN (9451)

    Cross

    A-reeks
    1 Edwin De Wit

    2 Davy Paeshuyse
    3 Bart Thielemans
    4 Jan Foque
    5 Bart De Baere (Moerzeke)

    VWF 26-12-10- kerksken 053.jpg
                                            Aankomst Edwin De Wit.

    VWF 26-12-10- kerksken 064.jpg
             Winnaar Catg.A Edwin De Wit en winnaar Catg.B Danny Standaert.
     


    B-reeks
    1 DANNY STANDAERT (Bornem) 
    2 Pascal Raes
    3 Michel Naessens
    4 Gunther Verholen
    5 Geert De Boitselier

    VWF 26-12-10- kerksken 063.jpg
    Eindelijk de eerste zege voor Danny Standaert uit Bornem.


    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Yvan Coopman
    3 Rudy Bloemmen
    4 Marc Van Dam
    5 Francis De Ridder

    VWF 26-12-10- kerksken 019.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Freddy Van Impe.  


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck

    2 Willy Corthals
    3 Robert De Vos
    4 Pol Dessein

    E-reeks

    1 Freddy Van Impe
    2 Herman Martens
    3 Gilbert Vandenheuvel
    4 Jozef Saerens
    5 Jacky Van Geeteruyen
               
    MTB
    A -reeks

    1 Jo Maes
    2 Gert De Vos
    3 Danny Saelens
    4 Davy De Bruyne
    5 Sven Janssens

    VWF 26-12-10- kerksken 114.jpg
                                             Winnaar reeks A Jo Maes. 


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Dominique Van Den Eede
    3 Frank Saelens
    4 Wim Tollenaere
    5 Patrick Roels

    VWF 26-12-10- kerksken 115.jpg
                                            Winnaar reeks B Kurt De Vuyst.


    C-reeks
    1 Jean Luc Rossignol
    2 Ronny Paridaens
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Rudy van Laethem

    VWF 26-12-10- kerksken 078.jpg
                        Aankomst van Jean Luc Rossignol in de reeks C. 

    VWF 26-12-10- kerksken 088.jpg
        Winnaar reeks C Jean Luc Rossignol en winnaar reeks D Johan Martens.


    D-reeks
    1 Johan Martens
    2 Luc Vanwesenbeeck
    3 Jozef Van Isterdael
    4 Theo Verheyden (Moerzeke)
    5 Roger Wauters

    Dames
    1 Tinneke September

    2 Inge Joos (Stekene)
    VWF 26-12-10- kerksken 093.jpg

    Winnaar bij de Dames Tinneke September en Kampioen Van Oost-Vlaanderen
    Inge Joos die 2de werd.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    26-12-2010 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 26/12/2010 WORLDCUP HEUSDEN ZOLDER (LB) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 66

    1.BOOM Lars (NED) - RABOBANK

    2.ALBERT Niels (BEL) - BKCP – POWERPLUS op 13”
    3.WELLENS Bart
    (BEL) - TELENET – FIDEA
    op 1’16”
    4.DE KNEGT Gerben
    (NED) - RABOBANK-GIANT OFFROAD TEAM
    op 1’45”
    5.NYS Sven
    (BEL) - LANDBOUWKREDIET
    op 1’55”
    6.AERNOUTS Bart
    (BEL) - RABOBANK-GIANT OFFROAD TEAM
    op 2’24”
    7.PAUWELS Kevin
    (BEL) - TELENET – FIDEA
    op 2’34”
    8.VANTHOURENHOUT Dieter
    (BEL) - BKCP – POWERPLUS
    op 2’34”
    9.HEULE Christian
    (SUI)
    op 2’39”
    10.VAN AMERONGEN Thijs
    (NED) op 2’42”


    26/12/2010 WORLDCUP HEUSDEN ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 - UCI World Cup – 50’

    Aantal deelnemers: 44

    1.BOSMANS Wietse (BEL)
    2.EISING Tijmen (NED)
    3.BOULO Matthieu
    (FRA) op 9” 
    4.SILVESTRI Elia
    (ITA)
    op 23” 
    5.VAN DER HAAR Lars
    (NED)
    op 44” 
    6.BAESTAENS Vincent
    (BEL)
    op 1’03” 
    7.HNIK Karel
    (CZE)
    op1’07” 
    8.VAN EMPEL Micki
    (NED)
    op 1’12” 
    9.BOSMAN Gert-Jan
    (NED)
    op 1’12 “
    10.GRAND Arnaud
    (SUI)
    op 1’44” 

    26/12/2010 WORLDCUP HEUSDEN ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniors UCI – UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 46

    1.FORSTER Lars (SUI)
    2.NIPL Vojtech
    (CZE)
    op 30”
    3.GODRIE Stan
    (NED)
    op 33” 
    4.SWEECK Laurens
    (BEL)
    op 34” 
    5.SKALA Jakub
    (CZE)
    op 39” 
    6.MEDEK Tomas
    (CZE)
    op 42” 
    7.DE MAN Jaap
    (NED)
    op 58” 
    8.VAN TICHELT Yorben
    (BEL)
    op 1’03” 
    9.SWEECK Diether
    (BEL)
    op 1’06”
    10.DOUBEY Fabien
    (FRA)
    op 1’07” 
    25.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme
    (BEL)
    op 4’01” 

    26/12/2010 WORLDCUP HEUSDEN ZOLDER (LB) - Women Elite World Cup UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 30

    1.COMPTON Katherine (USA)
    2.VOS Marianne
    (NED) - NEDERLAND BLOEIT op 54” 
    3.VAN PAASSEN Sanne
    (NED)
    op 1’29” 
    4.VAN DEN BRAND Daphny
    (NED)
    op 2’10” 
    5.HAVLIKOVA Pavla
    (CZE)
    op 2’11” 
    6.SCHWEIZER Sabrina
    (GER)
    op 2’28” 
    7.FERRAND PREVOT Pauline
    (FRA)
    op 2’47” 
    8.FERRIER-BRUNEAU Christel
    (FRA) - VIENNE FUTUROSCOPE
    op 2’48”
    9.VAN RIJEN Linda
    (NED)
    op 3’07”
    10.ACHERMANN Jasmin
    (SUI) -  FISCHER-BMC
    op 3’35” 
    35.NIJNS Nathalie
    (BEL)
    op 1 ronde 

    26-12-2010 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 26/12/2010 - BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58

    1.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR

    3.DE TIER Floris - CYCLINGCHAMPS

    4.BECKING Hans - MBC.BAR END APZLDOORN

    5.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    6.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM
    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    8.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    9.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    23.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    35.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM

    40.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM

    49.DIELEMAN Michiel uit Hamme- VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM


    26/12/2010 - BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 35

    1.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    3.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM

    4.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM

    5.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    6.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB

    8.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM

    9.DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE

    20.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND

    26.CLAUS Dieter - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 44

    1.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    3.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM

    4.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    5.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS

    7.BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    13.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    33.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM

    35.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    26/12/2010 - BALEGEM (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 29

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 13”

    3.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    4.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.DE MEULENEIRE Laurenz - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    8.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    9.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM

    10.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    26.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    29.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 15

    1.WEBBER Peter - BOULDER CYCLE SP
    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL

    4.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    7.TURSI Mauri - TRANSPORT

    8.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    9.BOUDREAU MARC - RIDE WITH RENDALL

    10.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL

    5.MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING

    7.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    8.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    9.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN

    10.WILKINS TONY - ROAD & TRACK


    26/12/2010 - DIKSMUIDE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 1999

    Aantal deelnemers: 13

    1.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     2.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 15”

    3.VERMEERSCH Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 54”

    4.VANDEBOSCH Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’39”

     

    Jongens 1998

    Aantal deelnemers: 12

    1.DHOORE Alessio - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DE BEULE Jordi uit Lokeren – WIELERTEAM WAASLAND

    3.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    5.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

     

    Jongens 1997

    Aantal deelnemers: 22

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.VANWALLEGHEM Yenco - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB

    3.VANCOILLIE Tiffany - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE


    26/12/2010 - DIKSMUIDE (W) - Veldrijden Miniemen
     

    26/12/2010 - DE HAAN - VOSSESLAG (W) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    26-12-2010 om 20:02 geschreven door kenny


    25-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/12/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 11°Crosszege in de Catg.B !!!
    De Bock Benny 2010.jpg 
       Benny De Bock
                     

    Zaterdag 25 December - BAARDEGEM (9310)
    Cross
    A-reeks
    1 Jurgen Willems
    2 Bart Thielemans
    3 Bart De Baere (Moerzeke)
    4 Marnik Snoeck (Hamme)
    5 Tom Rouan (Merelbeke)

    VWF 25-12-10-baardegem 093.jpg
            Winnaar Catg.A Jurgen Willems en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Eksaarde)
    2 Danny Standaert
    3 Geert Wauters
    4 Gunther Verholen
    5 Dirk Rijmenams

    VWF 25-12-10-baardegem 092.jpg
                                           Aankomst van Benny De Bock. 


    C-reeks
    1 Yvan Coopman
    2 Francis De Ridder
    3 Alex Spruyt
    4 Rene Mertens
    5 Rudy Baeyens

    VWF 25-12-10-baardegem 038.jpg
    Winnaar Catg.C Yvan Coopman, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Jozef Saerens.


    D-reeks

    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Willy Corthals (Lokeren)
    3 Lucas Vangoidsenhoven
    4 Robert De Vos
    5 Michel Vanhonsebrouck

    E-reeks
    1 Jozef Saerens
    2 Herman Martens
    3 Gilbert Vandenheuvel
    4 Freddy Van Impe
    5 Willy De Roos  

               
    MTB
    A -reeks

    1 Danny Sleeckx
    2 Gert De Vos
    3 Jo Maes
    4 Davy De Bruyne
    5 Wim Maes

    VWF 25-12-10-baardegem 132.jpg
             Winnaar reeks A Danny Sleeckx en winnaar reeks B Kurt De Vuyst. 


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Wim Tollenaere
    3 Dominique Van Den Eede
    4 Danny Van Goethem
    5 Marc Aendekerk

    C-reeks

    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Rene Mertens
    5 Eric Pots

    VWF 25-12-10-baardegem 113.jpg
      Winnaar reeks C Rudi Wille en winnaar bij de Dames Tinneke September.

     

    D-reeks
    1 Jozef Van Isterdael
    2 Theo Verheyden (Moerzeke)
    3 Johan Martens
    4 Noel Verzele
    5 Roger Wauters

    VWF 25-12-10-baardegem 117.jpg
    Winnaar reeks D Jozef Van Isterdael samen met Theo Verheyden die 2de werd
    en Inge Joos die bij de Dames 2de werd.  


    Dames
    1 Tinneke September

    2 Inge Joos (Stekene)
    3 Carla Godeau

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg  

    25-12-2010 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 25/12/2010 - BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 49

    1.BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR

    2.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS op 28”

    3.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 44”

    4.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 46”

    5.DENOLF Ritchie - CYCLINGCHAMPS op 54”

    6.GRUWIER Steve - ASFRA RACING TEAM op 56”

    7.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’00”

    8.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 1’06”

    9.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’19”

    10.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’37”

    17.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 3’26”

    45.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 8’16”

     

    25/12/2010 - BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 24

    1.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 32”

    3.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 56”

    4.DILLMAN Andrew - RED ZONE CYCLING op 1’08”

    5.DHONDT Michael - YOUNG SCHELDE CT op 1’10”

    6.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM op 1’55”

    7.FOX Bjorn - CLIF BAR DEVELOPMENT CROSS TEAM op 1’58”

    8.BAHNSON Jeffrey - THUIE / VAN DESSEL op 2’12”

    9.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’35”

    10.MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM op 2’42”

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 29

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    2.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 52”

    3.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’31”

    4.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 2’32”

    5.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 2’37”

    6.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’40”

    7.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM op 2’58”

    8.BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’01”

    9.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 3’41”

    10.EECKMAN Bert - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 3’45”

    27.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’02”

     

    25/12/2010 - BEERNEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 24

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 17”

    3.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 27”

    4.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 40”

    5.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 58”

    6.MYNGHEER Johan - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE op 1’26”

    7.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’54”

    8.LISTER Richard - SPORTSTOURS op 1’57”

    9.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM

    10.DE MEULENEIRE Laurenz - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 2’04”

    11.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 16

    1.WEBBER PETER

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM

    3.TURSI Mauro - ASD TRISPORTS op 58”

    4.SMET Ivan uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’24”

    5.BOUDREAU Marc - RIDE WITH RENDALL op 1’27”

    6.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’13”

    7.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL op 2’43”

    8.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’33”

    9.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 3’56”

    10.ROGIERS Benny - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 5’00”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 14

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL op 42”

    3.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 1’00”

    4.HARRIS Peter op 1’30”

    5.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 2’02”

    6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    7.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’35”

    8.DE VOS Rony - DAGVERGUNNING

    9.WILKINS Tony - ROAD & TRACK

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    25/12/2010 - DE HAAN - VOSSESLAG (W) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd - promo

    25-12-2010 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 23 JANUARI 2011 - BLANKENBERGSE STRAND- EN DUINENRACE !!

    Beste biker(ster),

     

    Eindelijk kunnen we jullie vraag positief beantwoorden. De startboxen in Blankenberge staan open,... toch reeds voor de inschrijvingen.

    En zoals steeds... VROEG inschrijven is VOORAAN starten!

    U gaat naar onze site: http://www.mountainbike.be/beachrace/ en de rest spreekt voor zichzelf.

     

    Probeer u in éénmaal correct in te schrijven.

    U maakt het ons makkelijker en het geeft geen aanleiding tot misverstanden. Neem uw tijd.

    Kies de juiste landstaal. Zorg dat u "naam" en "voornaam" in de juiste positie schrijft.

     

    PAS OP: uw goede startpositie is slechts gewaarborgd als de betaling ons binnen de 2 weken heeft bereikt.

     

    Deze 4e editie zal terug een boeiende uitdaging worden. Enkele parcourswijzigingen staan daar garant voor.

    Zo zal de race in het algemeen "iets" minder zwaar worden gezien er 2 belangrijke ingrepen zijn gedaan.

    Enkel in de aanvangsronde zal er tot aan "de muur" van Zeebrugge worden gereden.

    Alsook de 2 trappen in de duinen en het zware tussenstuk op het strand verdwijnen uit de race. De mooie duinenpaden zijn nu verbonden met een alternatief pad.

    Dus voor de toppers,.... er kan snel gereden worden.

    En voor de modale rijder, jeugd en dames... geen gezeul meer op de trappen.

     

    Onze site: http://www.mountainbike.be/beachrace/ zal systematisch met info worden aangevuld.

    Blankenberge 2011.jpg 


    Bron: De organisatie Strand-en Duinenrace Blankenberge

    Blankenberge 2011 1.jpg

    25-12-2010 om 11:20 geschreven door kenny


    20-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MATTHIAS ONGHENA - SPANJE WEGSEIZOEN 2010 - DEEL 4

    2° Wegseizoen van Matthias Onghena bij
    UPV-Bancaja in Spanje !!!

    Onghena Matthias KOP 2010.jpg 

    DEEL 4

     

    16/8: Mere

    In het gezelschap van 2 van zijn Spaanse vrienden vertoefde Matthias een dikke week in België. Hij reed slechts 1 wedstrijd in het Oost-Vlaamse Mere. Na heel de wedstrijd attent voorin te hebben gekoerst reed hij in een echt hondenweer halfweg de wedstrijd weg met een andere renner. Ze reden 2 ronden voorop tot ze werden bijgehaald door 7 anderen en de goede vlucht vertrokken was. Uiteindelijk gingen ze met 7 naar de sprint toe die gewonnen werd door zijn vriend Esteban Parra (ook al ritwinnaar in de voorbije Vuelta a Toledo), Matthias eindigde moegestreden 6de.

     

    28/8: Trofeo Corte Ingles, Zaragoza (75 km)

    Met een criterium in Zaragoza knoopte Matthias terug aan met de competitie in Spanje. 45 rondjes moesten afgelegd worden over een totale afstand van 75 km. Met de beste ploegen en renners van Spanje vertegenwoordigd beloofde dit geen gemakkelijke klus te worden, hetgeen zich ook liet voelen in de eerste ronden. Hierin kon Antonio Garcia ontsnappen met 4 anderen waarna Matthias met 4 renners van de ploeg in de achtervolging kwam in een groepje van 15 man sterk. Half wedstrijd dubbelden ze reeds het peloton waardoor in de verwarring die ontstond 6 renners konden ontsnappen uit de achtervolgende groep. Op 10 ronden van het einde reed Matthias nog alleen weg uit wat overbleef en zo werd hij uiteindelijk 11de. Met 3 renners bij de eerste 11 wonnen ze tevens ook het Ploegenklassement.

    Onghena Matthias Spanje 2010 04.jpg 

    4-8/9: Vuelta a Salamanca

    De uitstap naar huis waarbij Matthias zijn Spaanse vrienden zoveel mogelijk van ons land wilde laten zien had hem heel wat frisheid gekost. Zijn goede conditie van voorheen was dan ook al heel wat minder in de ronde van Salamanca.


    Etappe 1: Salamanca-Santa Marta de Tormes (120 km)

    Matthias voelde zich duidelijk niet meer zo fris als een maand geleden in Toledo en kwam aan de start met een verkoudheid (keelpijn en snot). Dit liet zich ook meteen voelen in deze ronde waarin hij elke dag vooral de schade moest beperken en tot volgen was aangewezen. In de eerste etappe was Matthias nog heel actief in de ontsnappingen betrokken, maar door het hoge tempo (48,9 km/u gemiddeld) werd er uiteindelijk gesprint om de bloemen. Hij kon zich niet plaatsen en werd uiteindelijk pas 34ste.


    Etappe 2A: Valdelosa-Guijuelo (80 km)

    Al na 10 km kwamen ze met een grote groep voorop die uiteindelijk werd aangedikt tot de helft van het peloton. Het ging heel hard daar er ploegen waren die al hun kopmannen mee hadden en tijd wilden uitlopen op de concurrentie. Na 50 km was echter alles opnieuw te herdoen, Matthias ging opnieuw mee in de aanval met 10 renners. Op het moment dat hij aansloot vooraan viel het net even stil en reden er opnieuw 5 weg, hetgeen uiteindelijk de goede vlucht bleek te zijn. Het peloton werd daarna nog in waaiers getrokken waardoor hij achteraan de groep verzeilde en zo al een goed klassement op zijn buik kon schrijven.


    Etappe 2B: Guijelo-Guijelo (tijdrit 20 km)

    Met een individuele tijdrit over 20 km zonder tijdritfiets en een klassement waarin Matthias niks meer te winnen had deed hij het relatief rustig aan om zich te sparen met het oog op de komende 3 dagen.


    Etappe 3: Montemayor del Rio - Montemayor del Rio (118 km)
    Ongetwijfeld de lastigste etappe van de hele ronde met vanaf de start een klim van 6 km van 2de categorie. Verder in de rit zaten nog 5 beklimmingen van 2de categorie. Matthias had het enorm lastig in het begin mede door een loden warmte (meer dan 35 °C) en op de 2de klim van de dag kwam hij in de 2de groep terecht. Uiteindelijk slaagden ze er toch in opnieuw aan te sluiten en langzamerhand begon hij zich beter en beter te voelen. Tussen de 3de en 4de klim was Matthias attent betrokken in de aanvallen maar niemand geraakte echt weg. Op de 4de klim werd alles volledig uit elkaar gereden en zo kwam hij opnieuw in het 2de groepje terecht (met 25 renners voorop) en werd zo uiteindelijk pas 39ste.

    Onghena Matthias Spanje 2010 05.jpg
    Etappe 4: Ledesma â Aldedavila de la ribera (138 km)

    Een van bij de start uitgeregende etappe, met maar liefst een recht stuk van bijna 80 km volledig met zijwind als begin. Gelukkig werd er gecontroleerd door de ploeg van de leider en behalve het feit dat ze wel voortdurend door de zijwind op het kantje zaten te rijden, werd er niet echt overdreven doorgereden. Toen ze aan de voet van de eerste klim kwamen (8 km van 2de categorie) werd er hard doorgetrokken.

    Matthias: “Ik zat vrij goed vooraan totdat ik lek reed en heel lang moest wachten op de auto aangezien heel het peloton uit elkaar lag. Weg goede positie dus en etappe uitrijden in de grupetta was de enige nog resterende oplossing.”


    Etappe 5: Aldearrodrigo-Salamanca (120 km)

    Met een heel nerveus begin over slechte wegen, waaiervorming en voortdurende aanvallen begon deze laatste etappe. Uiteindelijk hield de ploeg van de leider alles onder controle zodat het tot een massasprint kwam. Matthias zette sprinter Antonio Miguel af maar deze geraakte zelf ingesloten en behaalde geen prijs meer, zelf liet hij zich uitbollen in het peloton.

    Onghena Matthias Spanje 2010 06.jpg 

    Matthias: “Na deze ronde voelde ik dat het beste er duidelijk af was voor dit jaar. Gezien de eerstvolgende en meteen ook laatste koers een 3 daagse was met continentale ploegen besloot ik dat het beter was er ineens een punt achter te zetten.” Zo kan Matthias beginnen werken naar volgend seizoen toe, gezien hij ook volgend jaar in Spanje zal koersen. Half Februari begint immers al de competitie terug met onmiddellijk de wedstrijden van de Copa de Espana (zoals de topcompetitie in België). Matthias: “Gezien het feit dat ik in de jeugdcategorieën nooit meer dan een 20-tal wegkoersen per jaar reed, heb ik dit jaar toch gemerkt dat ik hier in mijn 2de jaar qua inhoud en uithouding hier niet moet onderdoen voor de beteren.” Vaak is het echter het ploegbelang dat primeert in Spanje, wat zich moeilijker vertaald in goede uitslagen. Wie echter niet mee wil wordt gewoon uit de kern gezet, dus dan is de keuze wel snel gemaakt. Matthias: “Ik heb wel opgemerkt dat het blijkbaar toch niet zo evident is om als buitenlander hier te koersen. Steve Bekaert, een heel goed renner van bij ons en dit jaar toch Top-5 in de ronde van Aosta hield het hier immers al na 3 weken voor bekeken. Hetgeen nog maar eens bewijst dat er hier op een vrij hoog niveau wordt gereden. Zolang de economische crisis blijft aanslepen gaat dat ook niet veel verbeteren denk ik, als je ziet dat er dit jaar in sommige wedstrijden al 40 ex-Profs aan de start stonden die door geldgebrek geen contract meer vinden.”

    Voor 2011 kon Matthias rekenen op de belangstelling van het PWS-Eijssen team, maar omdat hij nog een jaar in Spanje blijft gaat hij volgend jaar geen ploeg meer nemen in België. Matthias: “Ik zou immers begin 2011 graag een doctoraat in de chemie starten op de universiteit te Valencia.” 

     

     

    Met dank aan Matthias Onghena voor de tekst en de foto’s

    Bewerking foto’s en tekst: Kenny Janssens

    20-12-2010 om 15:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SENGERS LADIES CYCLING TEAM 2010-2011
    Sengers Ladies Cyclingteam 2010.jpg
    Sengers Ladies Cyclingteam 2010 2.jpg
    Sengers Ladies Cyclingteam 2010 3.jpg

    Bron: Sengers Ladies Cycling Team
    Prinsenstraat 71
    9190 Stekene
    Marc Bracke : 0478 938 760
    Filip Thoen : 0476 463 935

    20-12-2010 om 15:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/12/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 10°Crosszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WILLY CORTHALS  met zijn 1°Crosszege in de Catg.D !!!
    Proficiat aan THEO VERHEYDEN met zijn 1°MTB-zege in de Catg.D !!!

    De Bock Benny 2010.jpg    Corthals Willy KOP 2010.jpg    Verheyden Theo KOP 2010.jpg
      Benny De Bock                   Willy Corthals                      Theo Verheyden

    Zondag 19 December - Melle(9090)

    Cross
    A-reeks

    1 Jan Foqué
    2 Rob Paridaens
    3 Joachim Janssens
    4 Tom Rouan (Merelbeke)
    5 Sven Roelandt

    VWF 19-12-10-melle 074.jpg
                                            Aankomst Jan Foque.

    VWF 19-12-10-melle 077.jpg
             Winnaar Catg.A Jan Foque en winnaar Catg.B Benny De Bock.

    VWF 19-12-10-melle 032.jpg  VWF 19-12-10-melle 047.jpg
                                Tom Rouan                                                                             Gunther Verholen


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Eksaarde)
    2 Danny Standaert
    3 Gunther Verholen
    4 Dirk Rijmenams
    5 Theo Van Havermaet

    VWF 19-12-10-melle 072.jpg  VWF 19-12-10-melle 036.jpg
                                   Aankomst van Benny De Bock.                                                           
    Dirk Rijmenams uit Baasrode.


    C-reeks
    1 Rudy Bloemmen
    2 Yvan Coopman
    3 Francis De Ridder
    4 Rudy Baeyens
    5 Guy Vanparrijs

    VWF 19-12-10-melle 017.jpg
    Winnaar Catg.D Willy Corthals, winnaar Catg.C Rudy Bloemmen en winnaar
    Catg.E Herman Martens.


    D-reeks
    1 WILLY CORTHALS (Lokeren)
    2 Robert De Vos
    3 Lucas Vangoidsenhoven
    4 Michel Vanhonsebrouck
    5 Pol Dessein

    E-reeks
    1 Herman Martens
    2 Freddy Van Impe
    3 Gilbert Vandenheuvel
    4 Jozef Saerens
    5 Jacky Van Geeteruyen
               
    MTB
    A -reeks

    1 Jo Maes
    2 Wim Maes
    3 Brett Wauters
    4 Davy De Bruyne
    5 Bjorn Fackaert
    VWF 19-12-10-melle 128.jpg
                                       Aankomst Jo Maes in reeks A.

    VWF 19-12-10-melle 134.jpg
                      Winnaars Kurt De Vuyst en Jo Maes met de bloemen.


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Dominique Van Den Eede
    3 Patrick Roels
    4 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    VWF 19-12-10-melle 129.jpg
                                     Aankomst Kurt De Vuyst in reeks B.

    VWF 19-12-10-melle 035.jpg
                                             Patrick Roels uit Lokeren.


    C -reeks
    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Hendrik Meert

    VWF 19-12-10-melle 113.jpg
                                       Aankomst reeks C met Rudi Wille.

    VWF 19-12-10-melle 116.jpg
        Winnaars Theo Verheyden, Rudi Wille met Carla Godeau als eerste dame.


    D-reeks
    1 THEO VERHEYDEN (Moerzeke)
    2 Jozef Van Isterdael
    3 Johan Martens
    4 Roger Wauters
    5 Noel Verzele

    VWF 19-12-10-melle 110.jpg
                               Aankomst van Theo Verheyden uit Moerzeke
    .


    Dames
    1 Carla Godeau
    2 Tinnele September



    Foto’s: Rita Thienpond
    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    20-12-2010 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!