.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/12/2010

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar Zege bij de Dames Jeugd !!!

    Druyts Jessy KOP 2009.jpg

    Zondag 19/12/2010 GENT (VWEM) (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Open
    Aantal deelnemers: 27
    1.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM

    2.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM

    3.DAENINCK Benoit - CC CASTELBRIANTAIS

    4.SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    5.VAN IMMERSEEL Gert-jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.BOND Mike - SINNIGE BOUW

    7.LEPLA Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.VAN ZIJL Melvin - WV DEDOMELSTREEK

    9.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    23.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 41

    1.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    2.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    3.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    4.TUSVELD Martijn - WV DE JONGE RENNER

    5.DEVELTERE Pieter - CT FORCE - WERVIK VZW

    6.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    9.VAN DONGEN RICARDO - WV DE JONGE RENNER

    10.VENNEMAN Robin - CUBE-FINTRO CT

    19.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 37

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.GUNST Davy - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    5.JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.MARTENS Jins - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.ROEGIERS Jochem - AVIA CYCLING TEAM

    8.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    9.PICOUX MAXIMILIEN - SPRINT 2000

    10.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN VZW

    Madison

    Aantal deelnemers: 24

    1.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM

    1.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    2.VAN IMMERSEEL Gert-jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    3.BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI

    3.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM

    4.BOND Mike - SINNIGE BOUW

    4.VAN ZIJL Melvin - WV DEDOMELSTREEK

    5.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    5.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    6.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM

    6.LEPLA Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

     

    Dames Open

    Aantal deelnemers: 12

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    4.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM

    5.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    6.VAN DER VELDEN Dorien - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7.VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.VERHAEGHE Hannah - REDSUN CYCLING TEAM

    9.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    10.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 14

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    4.ROELEN Evy - C.T. -  DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.DOLMAN HALIEGH

    7.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    8.VANDEWALLE Isabel - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING

    10.DE JONG JAMIE - ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM

    4.DE WAAL Maurits - Theo Middelkamp

    5.DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW

    6.CROMBEZ Jonas - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    7.VERVAEKE Aäron - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8.DE BUIJL Terence - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10.VAN DEN HEEDE Bram - ISOREX CYCLING TEAM

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 7

    1.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2.TANGHE Lennert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.OFFERMANS Michiel - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6.MOBACH JARNO - WV ZEEUWS VLAANDEREN

    7.STEYAERT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 6

    1.PARROTTA Tristan - UC DIPPACH

    2.NEETENS Dylan - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.COGHE Lennert - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.BASTIAEN Jonas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Aspiranten Meisjes

    Aantal deelnemers: 7

    1.GUNST Denise - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE - WERVIK VZW

    4.ROMBAUT Amber - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.STRUYF Lize - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    6.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

    7.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    19-12-2010 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 19/12/2010 UCI WORLD CUP 5 - KALMTHOUT (A) - Veldrijden form. A - World Cup - 60'
    Aantal deelnemers: 66
    1.Tom Meeusen - Telenet Fidea Cycling Team
    2.Sven Nys -
    Landbouwkrediet
    3.Kevin Pauwels -
    Telenet Fidea Cycling Team
    4.Francis Mourey -
    Francaise des Jeux
    5.Niels Albert - BKCP-Powerplus
    6.Bart Aernouts -
    Rabo - Giant Offroad Team.
    7.Bart Wellens -
    Telenet Fidea Cycling Team
    8.Radomir Simunek - BKCP-Powerplus
    9.Dieter Vanthourenhout - BKCP-Powerplus
    10.Martin Zlamalik - Sunweb Revor

    19/12/2010 KALMTHOUT (A) - Veldrijden U23 - UCI World Cup – 50’
    Aantal deelnemers: 37
    1.Vincent Baestaens - Telenet Fidea Cycling Team
    2.Wietse Bosmans -
    BKCP-Powerplus
    3.Lars Van Der Haar -
    Rabo - Giant Offroad Team
    4.Elia Silvestri
    5.Matthieu Boulo
    6.Joeri Adams -
    Rabo - Giant Offroad Team.
    7.Tijmen Eising -
    Sunweb Revor
    8.Mike Teunissen -
    Rabo - Giant Offroad Team
    9.Gianni Vermeersch -
    BKCP-Powerplus
    10.Arnaud Grand -
    Telenet Fidea Cycling Team

    19/12/2010 MALDEGEM VOSSENHOL (O) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers: 42

    1.DENOLF Ritchie - CYCLINGCHAMPS

    2.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    3.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY

    4.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    5.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS

    6.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM

    7.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    8.BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR

    9.VANKERSSCHAEVER Klaas - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10.CRAWFORD JODHY - MARCO POLO

    24.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    39.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM

    19/12/2010 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Dames - UCI World Cup – 40’
    Aantal deelnemers: 47

    1.Katherine Compton
    2.Marianne Vos

    3.Katerina Nash
    4.Sanne Van Paassen -
    Brainwash wielerploeg
    5.Sanne Cant -
    BKCP-Powerplus
    6.Pauline Ferrand Prevot
    7.Hanka Kupfernagel
    8.Pavla Havlikova -
    APB cycling team
    9.Sophie De Boer -
    ZZPR.NL
    10.Arenda Grimberg
    41.Nathalie Nijns -
    Benelux Team


    19/12/2010 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Juniors UCI – 40’
    Aantal deelnemers: 66
    1.Laurens Sweeck - KDL Trans
    2.Daniel Peeters - DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    3.Diether Sweeck -
    KDL Trans
    4.Clément Venturini
    5.Lars Forster
    6.Yannick Eckmann
    7.Vojtech Nipl
    8.Jakub Skala
    9.Federico Zurlo
    10.Tomas Medek
    27.Matthias Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team


    19/12/2010 MALDEGEM VOSSENHOL (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 14

    1.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    2.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    3.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM

    4.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    5.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM

    6.DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.HUMPHREYS Jack

    9.GOEMAN Jonas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 29

    1.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM

    3.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    4.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.EECKMAN Bert - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    7.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.DEGHELDERE Jory - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.VANDERMEIRSCH Aaron - ASFRA RACING TEAM

    10.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    26.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    19-12-2010 om 16:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 19/12/2010 TONGERLO BIJ BREE (LB) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 14

    1.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 24”

    3.VAN DEN BRUEL Robin - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’12”

    4.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’22”

    5.SCHUERMANS Jens - MERIDA COMBEE op 1’51”

    6.SCHIETTECATTE Jellen - ASFRA RACING TEAM op 2’44”

    7.BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 2’47”

    8.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2’50”

    9.HANQUET Alexander - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 4’10”

    10.SMETS Sibe - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 4’32”


    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 8

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM

    2.BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’19”

    3.VANDERAERDEN Timothy - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’31”

    4.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW op 1’51”

    5.VERBRAKEN Jorn - HAGELAND CYCLING TEAM op 3’59”

    6.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 5’56”

    7.SPRUYT Joren - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 6’16”

    8.SNIJERS Alexander - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    19/12/2010 MALDEGEM VOSSENHOL (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 24

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    3.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.DE MEULENEIRE Laurenz - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    6.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM

    8.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    9.CHALMERS Scott

    10.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    16.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    22.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS


    Masters B: Aantal deelnemers: 11

    1.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM

    2.SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    3.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    4.BOUDREAU Marc - RIDE WITH RENDALL

    5.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    7.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    8.MYNGHEER Erik - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE

    9.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.RENIER Marnik - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW


    Masters C: Aantal deelnemers: 12

    1.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING

    4.DAVID Theo uit Kruibeke - DV

    5.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    7.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN

    8.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    9.BOELENS Romaan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    19/12/2010 TONGERLO BIJ BREE (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 13

    1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING

    2.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW op 8”

    3.ROODHOOFT David - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 21”

    4.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’12”

    5.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT op 2’13”

    6.KIMPEN Bert - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 2’24”

    7.COLOMBO Lino - LIMBURGSE AFDELING op 2’26”

    8.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 2’44”

    9.GORIS Tim - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 3’48”

    10.VERHEES Ruben - LIMBURGSE AFDELING op 5’20”


    Masters B: Aantal deelnemers: 5

    1.KRIECKEMANS Wim - LIMBURGSE AFDELING

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING op 15”

    3.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING op 1’10”

    4.VANDERAERDEN JOHAN - LIMBURGSE AFDELING op 1’35”

    5.MELLAERTS Bert - KCT KNOET CYCLING TEAM


    Masters C: Aantal deelnemers: 9

    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 15”

    3.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 1’10”

    4.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 2’55”

    5.VAN SINAY Dirk - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 3’40”

    6.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    7.VANHERF Ludo - LIMBURGSE AFDELING

    8.POTARGENT Pierrot - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK

    9.BERTELS Albert - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    19/12/2010 TONGERLO BIJ BREE (LB) - Veldrijden Aspiranten
    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 12

    1.PETERS TOM - HAGELANDS SYCLING

    2.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VANDEBOSCH Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    4.KIELICH Timo - LMTB GEDIMMO ROBUS         

    5.PEETERS Kyle - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 12

    1.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM  

    2.SERRE Stef - VZW DE DEMERSPURTERS op 1’27”

    3.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    4.PHILIPSEN Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’43”

    5.BLOMMEN Dennis - CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER op 2’31”

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 10

    1.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  

    2.PANIS Thibaut - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 10”

    3.VASTMANS Dries - AVIA CYCLING TEAM op 25”

    4.VERHEYEN Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’20”

    5.VANDERMEER Laurens - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 1’40”

    19-12-2010 om 16:31 geschreven door kenny


    18-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/12/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 1° MTB - zege in de Reeks A !!!

    Meys Kris KOP 2010.jpg
    Zaterdag 18 December - Affligem (1790) -
    1ste van 2 daagse

    Cross
    A-reeks
    1 Jurgen Willems
     
    2 Davy Depaepe 
    3 Marnik Snoeck 
    4 Tom Rouan (Merelbeke)
    5 Rik Noens 

    VWF 18-12-10-affligem 062.jpg
           Winnaar Catg.A Jurgen Willems en winnaar Catg.B Michel Heymans.


    B-reeks

    1 Michel Heymans 
    2 Danny Standaert 
    3 Geert Wauters 
    4 Michel Naessens 
    5 Gunther Verholen 

    VWF 18-12-10-affligem 088.jpg
    Danny Standaert (Catg.B) en Tim Tersago lieten ondanks het winterweer hun
    glimlach niet  thuis.

    C-reeks 

    1 Michel Willems 
    2 Rudy Bloemmen 
    3 Francis De Ridder 
    4 Alex Spruyt 
    5 Yvan Coopman 

    VWF 18-12-10-affligem 033.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D
    Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E
    Jozef  Saerens.

    VWF 18-12-10-affligem 005.jpg
         Alex Spruyt werd 4de in de Catg.C en vond dat er sneeuw genoeg lag.


    D-reeks 
    1 Luc Vanwesenbeeck
     
    2 Robert De Vos 
    3 Willy Corthals 
    4 Michel Vanhonsebrouck 
    5 Pol Dessein 

    E-reeks 

    1 Jozef Saerens 
    2 Herman Martens 
    3 Gilbert Vandenheuvel 
    4 Freddy Van Impe 
    5 Jacky Van Geeteruyen  

    MTB
    A -reeks 
    1 KRIS MEYS uit Hamme
    2 Gert De Vos 
    3 Jo Maes 
    4 Wim Maes 
    5 Davy De Bruyne

    VWF 18-12-10-affligem 106.jpg
                                    Aankomst winnaar reeks A Kris Meys.
    VWF 18-12-10-affligem 115.jpg

    Winnaar reeks A Kris Meys en winnaar reeks B Kurt De Vuyst  met Hammenaar
    Wim Tollenaere.


    B-reeks

    1 Kurt De Vuyst 
    2 Patrick Vanmaekelbergh 
    3 Patrick Roels 
    4 Wim Tollenaere (Hamme) 
    5 Danny van Goethem 

    C-reeks 
    1 Rudi Wille 
    2 Jean Luc Rossignol 
    3 Dirk Rossignol 
    4 Freddy Depaepe 
    5 Jean Paul De Bruyne 

    VWF 18-12-10-affligem 086.jpg
           Winnaar reeks C Rudi Wille en winnaar reeks D Luc Vanwesenbeeck.


    D-reeks

    1 Luc Vanwesenbeeck 
    2 Jozef Van Isterdael 
    3 Johan Martens 
    4 Noel Verzele 
    5 Roger Wauters 

    Dames

    1 Carla Godeau 
    2 Tinneke September 
    3 Martine Vanden Eede


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg  

    18-12-2010 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 18/12/2010 - LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 25

    1.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    2.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 27”

    3.FOX Bjorn - Clif Bar Development Cross Team op 33”

    4.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM op 58”

    5.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 1’24”

    6.DHONDT Michael - YOUNG SCHELDE CT op 2’01”

    7.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’12”

    8.MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM op 2’13”

    9.BALLET Mathias - YOUNG SCHELDE CT op 2’33”

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’45”

    Nieuwelingen: 30´
    - Aantal deelnemers: 27

    1.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS

    2.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 27”

    3.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM op 1’00”

    4.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 1’25”

    5.DE MEYER Pieter - FEESTCOMITEIT DROGENBOOM op 1’50”

    6.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 2’15”

    7.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2:25”

    8.VANDERMEIRSCH Aaron - ASFRA RACING TEAM op 2’40”

    9.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 2’50”

    10.BOSMANS Arne - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 3’00”

    25.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 8’30”


    18/12/2010 - LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 31

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 25”

    3.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 42”

    4.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’00”

    5.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’15”

    6.MYNGHEER Johan - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE op 1’25”

    7.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’30”

    8.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’18”

    9.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 2’22”

    10.DENUWELAERE Tom - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’27”

    23.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 7’30”

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM

    2.BOUDREAU MARC - RIDE WITH RENDALL op 2”

    3.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 38”

    4.SMET Ivan uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’13”

    5.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’20”

    6.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’40”

    7.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 3’45”

    8.ROGIERS Benny - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  op 4’23”

    9.MYNGHEER Erik - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE op 4’49”

    10.MICHELS Pedro - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 5’16”

    Masters C: Aantal deelnemers: 9

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 40”

    3.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 1’00”

    4.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’25”

    5.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 4’40”

    6.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 5’30”

    7.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 6’15”

    8.HURTECANT Roland - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.DE TROYER Ludwig - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    18-12-2010 om 19:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 18/12/2010 - ANTWERPEN LINKEROEVER - SCHELDECROSS (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 56

    1.Radomir Simunek - BKCP-Powerplus 
    2.Sven Vanthourenhout -
    Sunweb Revor 
    3.Bart Aernouts -
    Rabo - Giant Offroad Team. 
    4.Lars Boom -
    Rabo - Giant Offroad Team. 
    5.Eddy Van IJzendoorn - AA Drink Cycling Team 
    6.Dieter Vanthourenhout -
    BKCP-Powerplus 
    7.Bart Wellens -
    Telenet Fidea Cycling Team 
    8.Gerben De Knegt -
    Rabo - Giant Offroad Team. 
    9.Niels Albert - BKCP-Powerplus 
    10 Klaas Vantornout -
    Sunweb Revor 


    18/12/2010 - LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers: 47

    1.BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR

    2.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 3”

    3.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 54”

    4.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 1’20”

    5.MEURISSE Xandro – CYCLINGCHAMPS op 1’45”

    6.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 2’18”

    7.PENNE Stijn - SDC-ROGELLI CYCLING TEAM op 2’42”

    8.VAN ZEEBROECK Jan - SDC-ROGELLI CYCLING TEAM op 3’06”

    9.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC-ROGELLI CYCLING TEAM op 3’36”

    10.GRUWIER Steve - ASFRA RACING TEAM op 3’56”

    15.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 5’09”

    31.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 7’43”

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM

    18/12/2010 - ANTWERPEN LINKEROEVER - SCHELDECROSS (A) - Veldrijden Dames – UCI - 40´
    Aantal deelnemers: 24

    1.KUPFERNAGEL Hanka - WORLD SPRORTS STAR

    2.VOS MARIANNE op 7”

    3.CANT Sanne – TEAM CICLISMO MUNDIAL op 9"
    4.HAVLIKOVA Pavla - APB CYCLING TEAM op 53"
    5.HARRIS NIKI - SPRINTERS MALDEREN op 1’05”
    6.SPITZ SABINE - CENTRAL PRO TEAM op 1’52”
    7.HORMES-RAVENSTIJN Reza - WV SCHIJNDEL op 1’57”
    8.STULTIENS Sabrina - RTC BUITENLUST op 2’02”
    9.VAN LOY Ellen - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V op 2’47”
    10.DAY GABRIELLA op 2’57”
    16.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM op 6’20”
    20.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM op 6’50”

    18/12/2010 - ANTWERPEN LINKEROEVER - SCHELDECROSS (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 30

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM

    2.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 19”

    3.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 32”

    4.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’04”

    5.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’13”

    6.DE VOCHT Jochen - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW op 1’15”

    7.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’20”

    8.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 1’28”

    9.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’39”

    10.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’08”

    12.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’26”

    23.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 6’15”

    30.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM op 8’43”


    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 31

    1.BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER

    2.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 7”

    3.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 1’06”

    4.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 1’07”

    5.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    7.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.ROBINSON HUGO

    9.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    18-12-2010 om 19:03 geschreven door kenny


    17-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUDYCO CYCLING TEAM GESELECTEERD VOOR DEELNAME BEKER VAN BELGIË 2011 !!!

    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Rudyco Cycling Team geselecteerd voor deelname Beker van België 2011 !!!

     

    De nieuwelingen en junioren van het Rudyco Cycling Team zullen in 2011 kunnen deelnemen aan de Beker van België, een reeks van belangrijke ééndagswedstrijden in ons land. Voor het Rudyco Team is deze selectie een primeur. De wielerclub uit Hamme begon pas in  2008 met een jeugdafdeling maar groeide op korte tijd uit tot één van de belangrijkste wielerclubs in de regio Waas en Dender.

     

    Het Rudyco Cycling Team bestaat al 12 jaar maar begon pas 3 jaar geleden met jeugdwerking. Van 10 renners in het eerste werkjaar gaat de club naar meer dan 50 jeugdleden in 2011. Genoeg kwantiteit dus maar het team werkte ook aan de kwaliteit van de renners door middel van een uitgebreide begeleiding. De club heeft een aspirantenopleiding in eigen beheer en begon vanaf eind 2010 ook met miniemen te werken. Hierdoor werd de club officieel erkend als jeugdclub.

     

    Deelname aan de Beker van België is nu een volgende stap in het bestaan van het team. Met een 20-tal Interclubs verdeeld over de nieuwelingen en junioren, zullen de renners zich kunnen meten met de Belgische Top. De begeleiding van het team werd ook fors uitgebreid en topleveranciers werden aangetrokken voor kledij (Bio-racer) en fietsen (Specialized). Financieel zorgden enkele nieuwe sponsors voor het nodige kapitaal. Het eerste jaar in de Beker wordt vooral als een leerjaar aanzien, waar renners en ploegleiders veel ervaring op kunnen doen. Via wintertrainingen op en naast de fiets stomen de renners zich klaar. In februari is dan een eerste stageweekend voorzien om de conditie op punt te zetten. Eind januari wordt de ploeg officieel voorgesteld aan de pers.

     

    U kan de prestaties van het Rudyco Cycling Team volgen op de website van het team: www.rudycocyclingteam.be. Indien u op de hoogte wil gehouden worden via de nieuwsbrief van de club, kan u zich inschrijven door een mailtje te sturen naar rudycocyclingteam@hotmail.com.

     

     

    Bron: Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact:
    rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    17-12-2010 om 18:45 geschreven door kenny


    14-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MATTHIAS ONGHENA - SPANJE WEGSEIZOEN 2010 - DEEL 3

    2° Wegseizoen van Matthias Onghena bij
    UPV-Bancaja in Spanje !!!

    Onghena Matthias KOP 2010.jpg 

    DEEL 3

     

    22-25/7: Vuelta a Sevilla


    Etappe 1: Ecija-Ecija (120 km)

    Na de Vuelta a Ãvila werd opnieuw een vierdaagse in Sevilla gereden. Deze wedstrijd werd gevreesd wegens de loden hitte op dat moment van het jaar in die streek (soms tot 50°C). De eerste etappe begon heel nerveus, met veel aanvallen waarin Matthias Onghena uit Kieldrecht vaak betrokken was. Na 20 km geraakten dan toch enkele renners weg en kreeg men opdracht om vol op kop te gaan rijden tot na 40 km de vluchters terug werden gegrepen. Van de ploeg van UPV-Bancaja waren het enkel Matthias en Spaans kampioen Antonio Garcia die nog vooraan konden meekoersen. Na halfkoers reden 15 renners weg met Matthias present vooraan maar veel vrijheid kregen ze niet. Door toedoen van de ploeg van Andalucia-Cajasar die vol reden voor hun sprinter Juanjo Lobato (volgend jaar Prof bij deze ploeg). Dus op weg naar een massaspurt die volledig ontregeld werd in de laatste 3 km wegens kasseien in het centrum van Ecija en gans het peloton uit elkaar. Matthias kon zich goed vooraan manifesteren en werd knap 9de.


    Etappe 2: Carmona-Carmona (155 km)

    Een lastigste etappe met 3 klimmetjes en een lange glooiende zone tot de aankomst in Carmona. Matthias voelde zich duidelijk niet zo goed als in Etappe 1 en toen er halfweg 25 man wegreed zat hij veel te ver. Boot gemist dus waardoor er niks anders opzat dan de rit uit te rijden in de grupetta en een goed eindklassement te vergeten.


    Etappe 3: Dos Hermanas-Dos Hermanas (131 km)

    Een vrij vlakke rit waarbij Matthias eigenlijk heel de dag op zijn gemak zat daar ze onmiddellijk iemand mee hadden in de vroege vlucht. Opnieuw controleerden Andalucia en Communidad Valenciana het peloton voor hun sprinters Lobato en Benitez met massaspurt tot gevolg.

    Matthias: “In de voorbereiding op de sprint echter zat ik klaar om een top-10 te sprinten toen ze voor mij tegen de grond gingen. Ik ging zelf over de fiets van een renner voor mij maar kon gelukkig recht blijven. Mijn goeie prijs was ik wel kwijt natuurlijk.”


    Etappe 4: Sevilla-Sevilla (114 km)

    Opnieuw een nerveus begin in deze laatste etappe. Matthias probeerde het op het eerste klimmetje na een 30-tal kilometer enkele malen tot ze met 10 renners wegreden. 10 km later was alles al te herdoen omdat de sprintersploegen alweer controleerden, richting Sevilla ging het heel hard en niemand geraakte nog weg. In de massasprint geraakte Matthias een beetje ingesloten en werd 14de.

     

    7-10/8: Vuelta a Toledo

    Onghena Matthias Spanje 2010 02.jpg
    Etappe 1: Noblejas-Villarubia de Santiago (165 km)
    Net als vorig jaar reed Matthias de Vuelta a Toledo maar voelde hij zich een stuk beter en frisser dan vorig jaar deze periode wat zich ook liet zien in de koers. Al in de eerste ontsnapping van de dag was hij mee waardoor Matthias puntjes pakte voor de bergprijs. Vlak daarna werden ze echter al bijgehaald door het peloton met Veloclub la pomme Marseille op kop. Wanneer het peloton 500 meter verder een recht stuk opdraaiden met de wind van opzij wist Matthias meteen hoe laat het was. Na nog geen 15 kilometer etappe bleven ze vooraan nog met geen 20 renners over maar na een uur koers was echter alles al opnieuw te herdoen. Uiteindelijk reden ze met 23 renners in schuifjes weg, de rest was gezien en de winnaar zat vooraan. Het peloton reed op een gezapig tempo de etappe uit, vooraan hadden ze enkel Antonio Garcia mee. Omdat Matthias opbracht had gekregen de hele dag bij Antonio Garcia te blijven kreeg hij een fikse uitbrander van de ploegleider.

    Matthias: “Ik mocht zelfs eerst niet meer starten de volgende dag omdat ik niet geluisterd had naar zijn instructies.”

    Etappe 2: Casa rubios del Monte-Guadamur (150 km)

    Na de uitbrander in Etappe 1 was Matthias heel attent betrokken in zowat alle aanvallen. Maar na een dol eerste uur (50 km/u gemiddeld!) was nog steeds alles samen. Op het moment dat het voor het eerst een beetje stilviel reden er 20 renners weg met Matthias als enige van de ploeg erbij.

    Matthias: “Met nog 100 km voor de boeg geloofde ik niet echt in onze kansen, maar toen de voorsprong op 60 km van de aankomst 4 minuten bedroeg begon ik er voor het eerst echt in te geloven.” Op een eerste klimmetje van 3e categorie pakte Matthias opnieuw punten voor de bergprijs door als 2de boven te komen. Matthias: “Daarom viel ik na 115 km op de volgende klim van 2de categorie aan om hier als eerste boven te komen. Mijn demarrage had er wel voor gezorgd dat we nog maar met 10 renners overbleven.” Wegens een gebrek aan samenhorigheid kwamen er stelselmatig echter renners terug uit de achtergrond en daarom reed Matthias met nog 25 km te gaan weg met een renner van La Pomme Marseille. Na 10 km werden ze echter terug gegrepen waarna er 5 anderen voorop geraakten. Matthias bleef met een ander vijftal nog net uit de greep van het jagende peloton en werd uiteindelijk 8ste met de leiderstrui in het bergklassement uit handen van Federico Bahamontes, de adelaar van Toledo, als beloning.   

    Onghena Matthias Spanje 2010 01.jpg
    Etappe 3: Sesena el Nuevo-Bargas (134 km)

    Na de lange 2de etappe zou het geen sinecure worden om de leiderstrui in het bergklassement te verdedigen. Toch kreeg Matthias heel de ploeg in zijn dienst en zette hem ook perfect af aan de voet van het eerste bergje. Toen er versneld werd voelde Matthias onmiddellijk dat hij niet de benen had van de dag ervoor. Zijn dichtste concurrent pakte dan ook de volle pot boven en omdat Matthias niet kon scoren kwam deze 1 puntje voorbij hem in het klassement. Matthias: “Nadat in de daarop volgende afdaling mijn zadel weer naar voren begon te zakken en ik zo de volgende 100 km nog verder moest was het ook onmogelijk om op het volgende klimmetje nog iets te proberen. Ik kwam dan ook ontgoocheld in het peloton toe en sprintte niet meer mee.” Na opnieuw een fikse uitbrander van de ploegleiding (geen leider in het Bergklassement meer en dat met een hele ploeg in zijn dienst) wist Matthias dat als hij de trui nog wou winnen de volgende dag iets zou moeten ondernemen.

    Onghena Matthias Spanje 2010 03.jpg
    Etappe 4: Ugena-Toledo (119 km)

    Na goed 25 km slaagden Matthias er in met 3 renners van de ploeg betrokken te zijn in een vlucht van 15. Hij draaide net als zijn ploegmaats voluit mee in de wetenschap om tot kilometer 90 voorop te blijven. Daar begon de klim waar hij als eerste zou moeten boven komen om de trui van het Bergklassement te veroveren. Er was echter weinig samenwerking en na 70 km zat het peloton hen al opnieuw op de hielen. Daarom trok Matthias opnieuw ten aanval, ditmaal met 4 anderen. Het mocht echter niet baten want op 5 km van het klimmetje werden ze terug gegrepen. Matthias: “Geen bergtrui dus en vanzelfsprekend ook geen prijs meer in de etappe, maar op zijn minst had ik er alles aan gedaan om toch mijn doel te bereiken, het geen ook erg geapprecieerd werd door de ploegleiding en ploegmaats.”


    Tekst en foto's: Matthias Onghena
    Bewerking tekst en foto's: Kenny Janssens

    14-12-2010 om 16:21 geschreven door kenny


    13-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VLAAMSE DRUIVENCROSS TE OVERIJSE !!!

    VLAAMSE DRUIVENCROSS TE OVERIJSE !!!

     

    Zondag 12/12/2010 DRUIVENVELDRIT OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41

    1.Sven Nys

    2.Kevin Pauwels

    3.Klaas Vantornout

    4.Bart Aernouts

    5.Tom Meeusen

    6.Dieter Vanthourenhout

    7.Lars Boom (Ned)

    8.Niels Albert

    9.Rob Peeters

    10.Gerben de Knegt (Ned)

    Overijse 12-12-10-overijse 127.jpg 

                                                       Sven Nijs 

    Overijse 12-12-10-overijse 127.jpg
                                                Sven Nijs in volle aktie.

    Overijse 12-12-10-overijse 129.jpg 

                                                     Kevin Pauwels

    Overijse 12-12-10-overijse 130.jpg 

                                                 Klaas Vantornout

    Overijse 12-12-10-overijse 059.jpg 

                                  Tom Meeusen en Klaas Vantornout

    Overijse 12-12-10-overijse 132.jpg 

                                                      Bart Aernouts

    Overijse 12-12-10-overijse 135.jpg 

                                            Dieter Vanthourenhout

    Overijse 12-12-10-overijse 140.jpg 

                                                         Niels Albert

    Overijse 12-12-10-overijse 136.jpg 

                                                    Lars Boom in volle aktie.

    Overijse 12-12-10-overijse 064.jpg 

                                       Bart Aernouts en Rob Peeters 

    Overijse 12-12-10-overijse 073.jpg 

                                                 Bart Wellens 

    Overijse 12-12-10-overijse 079.jpg 

    Sven Vanthourenhout ondervraagd door Renaat Schotte na opgave door pech.

    Overijse 12-12-10-overijse 096.jpg 

                                                   Geert Wellens

    Overijse 12-12-10-overijse 037.jpg 

                           Matthias Van de Velde uit Hamme bij de Juniores.                                                 

    Overijse 12-12-10-overijse 149.jpg                   Overijse 12-12-10-overijse 004.jpg
                                     Lars Boom                                                                           Femke Van Den Driessche


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg  
     

    13-12-2010 om 17:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 12/12/2010 DRUIVENVELDRIT OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41

    1.Sven Nys

    2.Kevin Pauwels

    3.Klaas Vantornout

    4.Bart Aernouts

    5.Tom Meeusen

    6.Dieter Vanthourenhout

    7.Lars Boom (Ned)

    8.Niels Albert

    9.Rob Peeters

    10.Gerben de Knegt (Ned)

     

    12/12/2010 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 23

    1.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY

    2.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM

    3.RAEYMAKERS Sten - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    4.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    5.DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM

    6.MORTELMANS Stijn - PALMANS-CRAS          

    7.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    8.ZEGERS Kristof - CYCLINGCHAMPS

    9.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM

    10.LACROIX Dany - L ESPOIR CONDRUZIEN CYCLING TEAM IEPER
     

    12/12/2010 UITBERGEN - BERLARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 24

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

    2.COBBAERT Robby - XCLUZIV CYCLING TEAM op 33”

    3.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 51”

    4.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’18”

    5.VAN ZEEBROECK Jan - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 1’31”

    6.RICHEY CRAIG – CYCLOCROSSRACING op 1’36”

    7.GRUWIER Steve - ASFRA RACING TEAM op 2’35”

    8.DE WISPELAERE Bert - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’53”

    9.HENDERICKX Nico - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 4’23”

    10.VAN DE VELDE Valentijn - BABOCO           

    11.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    23.MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM   

     

    12/12/2010 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 6

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.           

    4.COOLEN Yves - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5.AERTS Thijs - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.BERCKMANS Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.DE MEYER Senne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.NEIRYNCK Stijn - WK NOORD WEST BRABANT

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 8

    1.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    2.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VAN DESSEL Kenneth - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.VERSLEGERS Alexander - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.VAN WEVERBERG Jonathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    12/12/2010 OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 26

    1.SWEECK Laurens - KDL CYCLINGTEAM

    2.VANDEKINDEREN Jens - TEAM SAECO op 23”

    3.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM op 1’08”

    4.GODERIE Stan – WILLEBRORD op 1’18”

    5.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’29”

    6.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’48”

    7.CLAES Jornucs - Crabbe performance op 1’56”

    8.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’03”

    9.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2’10”

    10.VAN AERT Wout - APB - CYCLING TEAM op 2’40”

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 21

    1.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 11”

    3.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS           

    4.DE VOCHT Jochen - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW op 1’31”

    5.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’34”

    6.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’40”

    7.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 2’49”

    8.SCHUERMANS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’57”

    9.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 3’19”

    10.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL op 3’38”

    13-12-2010 om 14:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 10°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zondag 12/12/2010 UITBERGEN - BERLARE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 8

    1.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    2.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM op 2’45”

    3.VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM op 3’40”

    4.GOEMAN Jonas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 4’35”

    5.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM op 4’42”

    6.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM

    7.COUSSENS Dieter - K.V.C. DEINZE VZW

    8.DEFOOR Sharon - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 4

    1.DE CLERCQ Sören - ASFRA RACING TEAM     

    2.VERSTRAETE Jonas - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 58”

    3.VANHERREWEGHEN Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 1’52”

    4.PLANCKAERT Emiel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’37”

     

    12/12/2010 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 15

    1.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    4.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    5.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL               

    6.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL           

    7.BOUDREAU MARC - RIDE WITH RENDALL           

    8.MEYS Mark - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    9.HEREMANS Ronny - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    10.DE GRAEF Eric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.                

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 15

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL           

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL         

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING   

    5.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM             

    6.VANWESENBEECK Luc - WK NOORD WEST BRABANT  

    7.SPRUYT Alex - WK NOORD WEST BRABANT      

    8.JACOBS Jos - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    9.DE BUSSER Leo - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    10.THIJS Carl - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 18

    1.ROODHOOFT David - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    3.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL

    5.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    6.BOECKX Thomas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.              

    7.DEPAEPE Davy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    8.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    9.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV              

    10.THIELEMANS Jeroen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 

     

    12/12/2010 UITBERGEN - BERLARE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 6

    1.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    2.DAVID Nick uit Kruibeke – DV op 1’37”

    3.BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3’50”

    4.VAN ROEY Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 4’15”

    5.SNOECK MARNIX - DV op 4’55”

    6.VAN DE WALLE Mike - XCLUZIV CYCLING TEAM
     

    Masters B: Aantal deelnemers: 8

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 1’30”

    3.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’01”

    4.HEYMANS MICHAEL – DV op 2’35”

    5.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    6.DYSSERINCK Pascal - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE          

    7.VELDEMAN Dirk - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    8.DE GROOTE Rik - ASFRA RACING TEAM         

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 12

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 15”

    3.WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 31”

    4.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 1’33”

    5.DAVID Theo uit Kruibeke – DV op 2’10”

    6.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’42”

    7.COBBAUT Eddy - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’08”

    8.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 4’10”

    9.BAEYENS RUDI - DV op 4’55”

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13-12-2010 om 14:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Aspiranten !!!

    Colman Alex  KOP 2010

    Zondag 12/12/2010 ARENDONK (PROV. KAMPIOENSCHAP) (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers: 22

    1.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VRACHTEN Arne - WINDOSE HOUFFALIZE

    3.DE MEYER Jarne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VAN GILS Maxim - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    5.VANDEBOSCH Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Aantal deelnemers: 23

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND

    2.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM

    3.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.PAUWELS Tijl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.WUYTS Mathijs - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

     

    Aantal deelnemers: 15

    1.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2.JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT             

    3.CROLLET Yari - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.JASPERS Ward - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    13.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM         

     

    Aantal deelnemers: 2

    1.GOOSSENAERTS Chloë - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN ROMPAY Anke - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

     

    Aantal deelnemers: 2

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.VERTESSEN Karo - CYCLING TEAM GORDIJNHUIS

     

    Aantal deelnemers: 1

    1.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM

     

    12/12/2010 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Aspiranten
    Aspiranten 12 jaar overijse

    AANTAL DEELNEMERS: 9

    1.VAN CAMPENHOUT Tom - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2.SOETAERTS Joni - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

    3.VANHOUTTE Lars - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.JACOBS Jente - WK NOORD WEST BRABANT

    5.PLYSIER Thibault - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE


    Aspiranten 13 jaar

    AANTAL DEELNEMERS: 9

    1.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    2.SERRE Stef - VZW DE DEMERSPURTERS

    3.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND

    4.COUCKUYT Laurens - TIELTSE RENNERSCLUB           

    5.PEETERS Ruben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    Aspiranten 14 jaar

    AANTAL DEELNEMERS: 18

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3.VASTMANS Dries - AVIA CYCLING TEAM

    4.PANIS Thibaut - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    5.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW

     

    12/12/2010 ZAFFELARE (O) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 1

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 2

    1.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    2.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB 

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 6

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    2.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    3.VALCKE Owen - VZW TREK USA RACING TEAM

    4.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS           

    5.VERMEERSCH Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE     

    6.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 12

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM           

    3.VERHOFSTADT Thibau - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 

    4.VANDERBEKEN Brent - TIELTSE RENNERSCLUB         

    5.VAN ASSCHE Bert - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    9.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND           

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 11

    1.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB         

    2.VERBERCKMOES Timo - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.HOUTTEKIET Yannick - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    4.BONNE Jenko - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

    5.LEYMAN Célestin - ASFRA RACING TEAM       

    9.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM
     

    12/12/2010 ARENDONK (A) - Veldrijden Miniemen

    12/12/2010 ZAFFELARE (O) - Veldrijden Miniemen

    13-12-2010 om 14:50 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!