.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/12/2010

    vwf.JPG






    Zaterdag 11 December - Vlierzele-Morelgem (9520) - Memorial Danny Vettenburg
    WK Cross alle reeksen


    Cross
    A-reeks
    1 Edwin De Wit
    2 Wim Maes
    3 Kris Meys (Hamme)
    4 Jurgen Willems
    5 Bart De Baere

    VWF 11-12-10-vlierzele 069.jpg
                Podium Catg.A met Edwin De Wit, Wim Maes en Kris Meys.


    B-reeks
    1 Hans Kyndt
    2 Benny De Bock (Eksaarde)
    3 Danny Standaert
    4 Michel Naessens
    5 Christine Vardaros (USA)

    VWF 11-12-10-vlierzele 075.jpg
           Podium Catg.B met Hans Kyndt, Benny De Bock en Danny Standaert.

    VWF 11-12-10-vlierzele 064.jpg
    Als 5de eindigde de Elite renster uit de USA Christine Vardaros, ze werd tevens 
    in de bloemen gezet.


    C-reeks
    1 Walter Marijnissen
    2 Michel Willems
    3 Rudy Bloemmen
    4 Rene Mertens
    5 Yvan Coopman

    VWF 11-12-10-vlierzele 023.jpg
     Podium Catg.C met Walter Marijnissen, Michel Willems en Rudy Bloemmen.
    VWF 11-12-10-vlierzele 033.jpg

    De drie Wereldkampioenen in de Catg.C/D/E met de voorzitter en 
    medeinrichter Etienne Vettenburg.


    D-reeks

    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Robert De Vos
    3 Willy Corthals
    4 Lucas Vangoidsenhoven
    5 Michel Vanhonsebrouck

    VWF 11-12-10-vlierzele 027.jpg
      Podium Catg.D met Luc Vanwesenbeeck, Robert De Vos en Willy Corthals.


    E-reeks

    1 Herman Martens
    2 Jozef Saerens
    3 Gilbert Vandenheuvel
    4 Willy De Roos
    5 Jacky Van Geeteruyen

    VWF 11-12-10-vlierzele 028.jpg
    Podium Catg.E met Herman Martens, Jozef Saerens en Gilbert Vandenheuvel.

               
    MTB
    A -reeks

    1 Jo Maes
    2 Davy De Bruyne
    3 Wim Maes
    4 Ben van Den Bossche
    5 Bjorn Fackaert

    VWF 11-12-10-vlierzele 138.jpg
              Winnaar MTB reeks A Jo Maes en winnaar reeks B Kurt De Vuyst.


    B-reeks

    1 Kurt De Vuyst
    2 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    3 Christophe Bultinck
    4 Dominique Van Den Eede
    5 Patrick Roels

    C-reeks
    1 Rudi Wille
    2 Dirk Vergult
    3 Jean Luc Rossignol
    4 Jean Paul De Bruyne
    5 Freddy Depaepe

    VWF 11-12-10-vlierzele 127.jpg
    Winnaar MTB reeks C Rudi Wille, winnaar reeks D Johan Martens en
    eerste Dame Carla Godeau.


    D-reeks

    1 Johan Martens
    2 Jozef Van Isterdael
    3 Noel Verzele
    4 Roger Wauters
    5 Marc Teck

    Dames
    1 Carla Godeau
    2 Tinneke September
    3 Martine Vanden Eede
    4 Inge Joos (Stekene)
    VWF 11-12-10-vlierzele 088.jpg

    De inwoners rijden altijd een cross ten voordele van het kankerfonds dat 
    Etienne Vettenburg oprichtte nadat zijn broer Danny aan kanker overleed.

    Aantal deelnemers: 48

    1.Filip De Wever

    2.Danny Goossens

    3.Cederic Rottiers

    en ook de schepen van sport Jo Vermeulen nam de start.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg  

    11-12-2010 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 11/12/2010 ESSEN GP ROUWMOER - GVA TROFEE (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 35

    1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET        

    2.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 5”

    3.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 8”

    4.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 28”

    5.ALBERT Niels - BKCP – POWERPLUS op 42”

    6.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 50”

    7.AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM op 1’23”

    8.DE KNEGT Gerben - RABO OFFROAD

    9.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1’24”

    10.VAN AMERONGEN Thijs - AA DRINK CYCLING TEAM 

     

    11/12/2010 ESSEN GP ROUWMOER - GVA TROFEE (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN DER HAAR Lars - RABOBANK     

    2.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS        

    3.EISING TIJMEN - WRV DE PEDDELAAR op 15”

    4.ADAMS Joeri - RABO CONTINENTAL TEAM op 20”

    5.AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS

    6.BAESTAENS Vincent - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 27”

    7.TEUNISSEN Mike - WV ´T LUCHTSCHIP op 30”

    8.BRAET Vinnie - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM         

    9.VAN EMPEL MIicky - TELENET FIDEA op 56”

    10.DOLFSMA Emiel - RABOBANK op 1’00”

    46.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM   

     

    11/12/2010 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43

    1.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS   

    2.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM op 6”

    3.DE DECKER Steven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    4.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 14”

    5.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 27

    6.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 33”

    7.WELLENS Geert - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM op 54”

    8.PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM op 1’00”

    9.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’16”

    10.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’20”

    19.BAEYENS Dennis - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 3’49”

    39.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 5’26”

     

    11/12/2010 ESSEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 43

    1.VERBERNE Douwe - RTC BUITENLUST          

    2.GODRIE Stan - WILLEBRORD WIL VOORUIT     

    3.VANTHOURENHOUT Michael - CYCLINGCHAMPS         

    4.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    5.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL      

    7.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    8.VAN TICHELT Yorben - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT  

    9.MEIJERS Jeroen - WV DE JONGE RENNER         

    10.VAN BEEK Pjotr - JVR de Batauwers 

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 33

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM      

    2.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM     

    3.BUDDING Martijn - VALLEIRENNERS   

    4.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    5.WIJKEL Stan - DE PEDDELAAR              

    6.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS               

    7.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    9.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW     

    10.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    13.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM          

    30.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    11/12/2010 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 22

    1.DHONDT Michael - YOUNG SCHELDE CT         

    2.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 12”

    3.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM op 41”

    4.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 52”

    5.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 1’07”

    6.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’17”

    7.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’37”

    8.NOTREDAME Thyb - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’50”

    9.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’56”

    10.VANKEIRSBILCK Berne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2’02”

    16.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM op 4’31”

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 36

    1.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK     

    2.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER – BALANS op 4”

    3.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 29”

    4.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM op 40”

    5.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 51”

    6.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’01”

    7.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’19”

    8.BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’28”

    9.DELMOTTE Dennis op 1’41”

    10.VANDERMEIRSCH Aaron - ASFRA RACING TEAM     

    34.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’37”

    11-12-2010 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/12/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    11/12/2010 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 28

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE     

    2.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 8”

    3.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 15”

    4.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’17”

    5.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 1’26”

    6.DE MEULENEIRE Laurenz - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 1’32”

    7.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’38”

    8.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’41”

    9.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 1’57”

    10.NAESSENS Axel op 1’59”

    25.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 7’15”


    Masters B
    : Aantal deelnemers: 16

    1.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM          

    2.SMET Ivan uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 13”

    3.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 30”

    4.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’14”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’27”

    6.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’44”

    7.BOUDREAU Marc op 2’34”

    8.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM op 3’30”

    9.ROGIERS Benny - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’49”

    10.PRUVOOST Patrick - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV      

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 14

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 2”

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’38”

    4.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’20”

    5.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’34”

    6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’42”

    7.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’09”

    8.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 3’44”

    9.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 4’49”

    10.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 5’06”

    11-12-2010 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/12/2010

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 11/12/2010 GENT (VWEM) (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Open

    Aantal deelnemers: 28

    1.CONORD Charlie - US CRETEIL

    2.JOLLET THIERRY - US CRETEIL

    3.CORNET Joris - QIN CYCLING TEAM

    4.LEPLA Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    5.PIETERS Roy - HSC DE BATAAF

    6.SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7.BOND MIKE - SINNIGE BOUW

    8.OLIVIER Daan - RRc De pedaalridders

    9.VAN IMMERSEEL Gert-jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    10.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

     

    Juniores

    Aantal deelnemers: 35

    1.SLIK IVAR - SINNIGE BOUW

    2.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    3.VAN DER HOORN Taco - WV DE JONGE RENNER        

    4.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY          

    5.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    6.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    7.VAN LANDUYT Billy - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM   

    8.DEVELTERE Pieter - CT FORCE - WERVIK VZW

    9.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT  

    10.BUIRETTE MATHIEU - TEAM WASQUEHAL    

     

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 38

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    2.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    3.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    4.MOELEKER IVAR - AVIA         

    5.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP       

    6.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE  

    7.VALADIER Thomas - US CRETEIL      

    8.VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT         

    9.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    10.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM  

     

    Madison Open & Juniores

    Aantal deelnemers: 34

    1.SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT       

    1.VAN IMMERSEEL Gert-Jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM        

    2.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    3.PIETERS Roy - HSC DE BATAAF        

    3.BOND MIKE - SINNIGE BOUW 

    4.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    4.DEVELTERE Pieter - CT FORCE - WERVIK VZW

    5.IMMING BRAM - SINNIGE BOUW WIELERTEAM 

    5.SLIK IVAR - SINNIGE BOUW     

     

    Dames Open

    Aantal deelnemers: 6

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL 

    2.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM       

    3.VERHAEGHE Hannah - REDSUN CYCLING TEAM         

    4.VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    

    5.THONON Marie-pierre - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS         

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 16

    1.RIJFF Anouk - TWC DE KEMPEN         

    2.MILTENBURG ILSE - DE BATOUWERS

    3.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    4.DOLMAN HALIEGH              

    5.VAN DER ZIJDEN SANNE - JVR DE BATAUWERS        

    6.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    7.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL 

    8.DONDERS Laura - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V       

    9.WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING    

    10.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW    

    11-12-2010 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/12/2010

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 11/12/2010 GENT (VWEM) (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren
    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.GODIN Nathan - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 

    2.VERVAEKE Aäron - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    3.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM     

    4.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB      

    5.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES             

    6.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW    

    7.DE BUIJL Terence - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL     

    8.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    9.ALLEYN Vito - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 

    10.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 8

    1.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    2.TANGHE Lennert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW     

    3.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  

    4.MOBACH JARNO - WV ZEEUWS VLAANDEREN 

    5.RIETJENS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.VANDENBROECK Yarno - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.    

    7.STEYAERT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN   

     

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 10

    1.PARROTTA TRISTAN - UC DIPPACH  

    2.BOUCKAERT LOUIS - JONGE RENNERS ROESELARE   

    3.BAEYENS Bryan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.NEETENS Dylan - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE           

    5.COGHE LENNERT - JONGE RENNERS ROESELARE      

    6.BASTIAEN Jonas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    7.DEWIT Jordi - WK NOORD WEST BRABANT      

    8.GARSBEKE Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE        

    9.PINTELON Jens - JONGE RENNERS ROESELARE         

    10.DE MUNNIK NICK - ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    Aspiranten Meisjes

    Aantal deelnemers: 9

    1.GUNST Denise - ZRTC THEO MIDDELKAMP      

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    3.ROMBAUT Amber - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    4.LOUCHAERT Justine - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    5.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE - WERVIK VZW           

    6.OP DEN BROUW Celesta  - ZUIDWESTHOEK    

    7.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT             

    8.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    9.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE 

    11-12-2010 om 22:29 geschreven door kenny


    10-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 11 DECEMBER - EETFESTIJN MARIJN BAL !!!
    Bal Marijn eetfestijn 2010.jpg
    Bal Marijn 2010.jpg
                                                        MARIJN BAL

    Bron: Flor Van de Velde

    10-12-2010 om 08:50 geschreven door kenny


    06-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 4 DECEMBER - UITREIKING REGELMATIGHEIDSCRITERIUM HOOP OP ZEGEN 2010

    Zaterdag 4 december vond in ‘t schuurke in Beveren de uitreiking plaats van het regelmatigheidscriterium van wielerclub Hoop Op Zegen uit Beveren
     
    HOZ 04-12-2010 4.jpg
    De winnaars seizoen 2010: Kevin Vandermast, Diego Bonne en Geoffrey Van Steenlandt.
    HOZ 04-12-2010 2.jpg    HOZ 04-12-2010 5.jpg
    Elite zonder contract/Beloften: Van Steenlandt Geoffrey                             
    Juniores: Vandermast Kevin
    HOZ 04-12-2010 3.jpg HOZ 04-12-2010 1.jpg
                          Nieuwelingen: Diego Bonne                                                                De trofeeën seizoen 2010
    HOZ 04-12-2010 6.jpg
                                Groepsfoto renners Hoop Op Zegen Beveren
    HOZ 04-12-2010 7.jpg


    Foto's: Raymond De Geest

    06-12-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 5/12/2010 - SCHELLE - 10° KOPPELVELDRIT

    GROTE PRIJS TRANSPORT PALMANS - 10° KOPPELVELDRIT

    Zondag 05/12/2010 - SCHELLE - 10° KOPPELVELDRIT
    Aantal deelnemers: 50 - 25 koppels
    1ste Pieter Jan Kindermans met Bram Van Wijmeersch
    2de Kris Meys met Marnik Snoeck
    3de Nils Heyns met Nick Van Den Eynde
    4de Jan Foque en Nick Vermunickt
    VWF 5-12-10-schelle 103.jpg
    De eerste drie koppels van de wedstrijd:
    - 1ste Pieter Jan Kindermans met Bram Van Wijmeersch.
    - 2de Kris Meys met Marnik Snoeck.
    - 3de Nils Heyns met Nick Van Den Eynde samen met de burgemeester R.Mennens.
    Speaker Philippe Maertens (die eerst de koppelrit uitreed) en de inrichters.
    VWF 5-12-10-schelle 002.jpg
    De aflossers staan te wachten, er waren in totaal 25 koppels ingeschreven en
    dat voor 1 uur wedstrijd.
    VWF 5-12-10-schelle 013.jpg 
                                 
    Etienne Claus uit Waasmunster
    VWF 5-12-10-schelle 008.jpg
                                               Kris Meys uit Hamme
    VWF 5-12-10-schelle 015.jpg
                                                       Peter De Proft
    VWF 5-12-10-schelle 040.jpg
        Marnik Snoeck in actie door de waterplas die steeds maar groter werd.
    VWF 5-12-10-schelle 094.jpg
    Philippe Maertens na de cross direct paraat om Charel Palmans op de rooster te leggen.
    VWF 5-12-10-schelle 088.jpg
                             Rik Noens en Tim Tersago met hun supporters.
    VWF 5-12-10-schelle 073.jpg   VWF 5-12-10-schelle 072.jpg
                            Paul Van Puyenbroeck                                                           Patrick Pauwels
    VWF 5-12-10-schelle 097.jpg
    Ook Geert Omloop en Rob Gooris werden op het podium geroepen.
    Rob Gooris met een zwaar verstuikt en blauw hand, zaterdag in de cross voor
    wegrenners te Mol gevallen.
    VWF 5-12-10-schelle 095.jpg
    Philippe Maertens ondervraagd de ex-renners van Palmans: Tony Bracke,
    Eddy De Clercq en Jef De Wilde.
    VWF 5-12-10-schelle 096.jpg
    Onder de startende renners werd een mountainbike verloot, Marnik Snoeck was
    de gelukkige.

    Foto’s en tekst: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg  

    06-12-2010 om 11:24 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!