.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/11/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 8°Crosszege in de Catg.B !!!
    De Bock Benny 2010.jpg
    Zondag 21 November - Baardegem (9310)


    Cross
    A-reeks
    1 Davy Depaepe
    2 Bart Thielemans
    3 Tom Rouan (Merelbele)
    4 Kenneth Goossens
    5 Rik Noens

    VWF 21-11-10-baardegem 073.jpg
            Winnaar Catg.A Davy Depaepe en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Eksaarde)

    2 Hans Kyndt
    3 Michael Heymans
    4 Danny Standaert
    5 Gunter Verholen

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Jose De Clercq
    4 Alex Spruyt
    5 Eddy Cobbaut
    VWF 21-11-10-baardegem 039.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Herman Martens.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Lucas Vangoidsenhoven
    3 Michel Vanhonsebrouck
    4 Willy Corthals
    5 Robert De Vos

    E-reeks
    1 Herman Martens
    2 Freddy Van Impe
    3 Gilbert Vandenheuvel
    4 Jozef Saerens
    5 Willy De Roos  

               
    MTB
    A -reeks
    1 Davy Depaepe

    2 Kris Meys (Hamme)
    3 Pieter Jan Kindermans
    4 Davy De Bruyne
    5 Gert De Vos
    VWF 21-11-10-baardegem 123.jpg

                            Aankomst van Davy Depaepe bij MTB reeks A.

    VWF 21-11-10-baardegem 134.jpg

         Winnaar MTB reeks A Davy Depaepe en winnaar reeks B Kurt De Vuyst.


    B-reeks

    1 Kurt De Vuyst
    2 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    3 Geert De Moyer
    4 Doninique Van Den Eede
    5 Erwin De Clercq

    C-reeks
    1 Rudi Wille

    2 Jean Luc Rossignol
    3 Dirk Vergult
    4 Freddy Depaepe
    5 Jean Paul De Bruyne
    VWF 21-11-10-baardegem 105.jpg
    Winnaar MTB reeks C Rudi Wille, winnaar reeks D Jozef Van Isterdael en winnaar
    bij de Dames Carla Godeau.


    D-reeks

    1 Jozef Van Isterdael
    2 Luc Vanwesenbeeck
    3 Johan Martens
    4 Theo Verheyden
    5 Roger Wauters

    Dames
    1 Carla Godeau
    2 Martine Vanden Eede
    3 Tinneke September
    4 Inge Joos (Stekene)
    5 Els Van Goethem
    VWF 21-11-10-baardegem 109.jpg
    Carla Godeau als eerste dame in gezelschap van Tinneke September,
    Martine Vanden Eede en Els Van Goethem.
    VWF 21-11-10-baardegem 075.jpg
                                       Winnaar Toeristen Bram Saeys.
    VWF 21-11-10-baardegem 137.jpg
    Er werd onder de aanwezige renners een fiets verloot en Tinneke September
    viel de eer te beurt om hem uit handen van Marc Teck te mogen ontvangen.

    Een geluk dat ze niet met de fiets nog naar huis moest !!! (‘t was namelijk al donker)


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg  

    21-11-2010 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 21/11/2010 - GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1 Sven Nys - Landbouwkrediet
    2 Kevin Pauwels - Telenet Fidea Cycling Team
    3 Niels Albert -
    BKCP-Powerplus
    4 Bart Wellens -
    Telenet Fidea Cycling Team
    5 Zdenek Stybar -
    Telenet Fidea Cycling Team
    6 Klaas Vantornout -
    Sunweb Revor
    7 Tom Meeusen -
    Telenet Fidea Cycling Team
    8 Bart Aernouts -
    Rabo - Giant Offroad Team
    9 Gerben De Knegt -
    Rabo - Giant Offroad Team
    10 Thijs Van Amerongen -
    AA Drink Cycling Team 
     

    21/11/2010 - GAVERE (O) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 50

    1 Vincent Baestaens - Telenet Fidea Cycling Team
    2 Lars Van Der Haar -
    Rabo - Giant Offroad Team
    3 Jim Aernouts -
    BKCP-Powerplus  
    4 Marcel Meisen -
    Team Kuota - Senges
    5 Michiel Van Der Heijden -
    Rabo - Giant Offroad Team
    6 Joeri Adams -
    Rabo - Giant Offroad Team
    7 Wietse Bosmans
    - BKCP-Powerplus
    8 Gert-Jan Bosman -
    Rabo - Giant Offroad Team
    9 Sean De Bie -
    PWS-EIJSSEN Cycling Team
    10 Kevin Eeckhout -
    Sunweb Revor 
     

    21/11/2010 - GAVERE (O) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35

    1 Sanne Van Paassen - Brainwash wielerploeg
    2 Helen Wyman
    3 Sophie De Boer -
    ZZPR.NL
    4 Sanne Cant -
    BKCP-Powerplus
    5 Nikki Harris -
    APB cycling team
    6 Joyce Vanderbeken
    7 Sabrina Stultiens
    8 Linda Van Rijen
    9 Gabriella Day
    10 Nancy Bober -
    Style & Concept Cycling Team
    14 Nathalie Nijns -
    Benelux Team
    22 Anja Nobus uit Waardamme
    25 Katrien Aerts uit Merksplas -
    Benelux Team 
     

    21/11/2010 - GAVERE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 51

    1 Jens Vandekinderen - Team Saeco Heist o/d Berg
    2 Danny Van Poppel -
    BKCP-Powerplus
    3 Laurens Sweeck -
    KDL Trans
    4 Daniel Peeters -
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    5 Jaap De Man
    6 Diether Sweeck -
    KDL Trans
    7 Daan Soete -
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    8 Stan Goderie
    9 Matthias Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team
    10 Yorben Van Tichelt -
    Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW 
     

    21/11/2010 - GAVERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 35
    1 Mathieu Van Der Poel - Isorex Cycling Team
    2 Martijn Budding
    3 Stan Wijkel
    4 Vincent Peeters -
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    5 Milo Ghistelinck -
    No limit team VZW Zwevegem
    6 Thomas Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team
    7 Pieter De Meyer
    8 Morris De Paepe -
    Isorex Cycling Team
    9 Kevin Dupont -
    WSC Hand in hand Baal
    10 Elias Van Hecke uit Hamme -
    Rudyco Cycling Team

    21-11-2010 om 18:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Colman Alex  KOP 2010


    Zondag 21/11/2010 - SCHOONAARDE (O) - Veldrijden Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM       

    2.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS              

    3.CASTRIQUE Alana - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS         

     

    MEISJES 13 JAAR -  23’32”

    Aantal deelnemers: 2

    1.STRUYF Lize - R.VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    MEISJES 14 JAAR - 23’32”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    2.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    3.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    4.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    5.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE - WERVIK VZW

     

    JONGENS 12 JAAR - 19’16”

    Aantal deelnemers: 11

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    3.VANOVERBERGHE Jens - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    4.SMET Jonas - RUDYCO CYCLING TEAM 

    5.VERMEERSCH Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE          

     

    JONGENS 13 JAAR – 21’15”

    Aantal deelnemers: 20

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    3.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

    4.VAN ASSCHE Bert - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    5.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    12.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

    15.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 14 JAAR – 24’39”

    Aantal deelnemers: 27

    1.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    2.CASTRIQUE Jonas - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS         

    3.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB         

    5.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    24.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    26.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    21/11/2010 - WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Aspiranten

    MEISJES

    Aantal deelnemers: 2

    1.ROTMAN Lotte - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 

    2.BEECKMANS Sara - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 29

    1.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    2.VANDEBOSCH Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    3.VAN GILS Maxim - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.HILLEN Michiel - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    5.VERHEYEN Maarten - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.       

    8.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    JONGENS 13 JAAR – 23’22”

    Aantal deelnemers: 28

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND     

    2.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM    

    3.WUYTS Mathijs - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    4.PAUWELS Tijl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    5.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

     

    JONGENS 14 JAAR – 25’49”

    Aantal deelnemers: 33

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    2.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    3.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    4.CROLLET Yari - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK        

    5.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW  

    22.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    24.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    27.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM      

     

    Niet aangesloten

    Aantal deelnemers: 3

    1.BREUGELMANS MICHIEL - IND         

    2.MATHEYSSEN ARNO - IND    

    3.KONINGS robbe - ind           

     

    21/11/2010 - SCHOONAARDE (O) - Veldrijden Miniemen

    21/11/2010 - WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Miniemen

    21/11/2010 - ACHEL (HAMONT-ACHEL) (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    21-11-2010 om 18:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 21/11/2010

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Franky Wielandt vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv Buyl Sport te Beveren 
    21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waasland'.

    Droog weer maar de mist bleef gans de morgend hangen, toch zeer goede omstandigheden om te trainen en genoeg kopmannen om het tempo goed te onderhouden. De afstand bedroeg 78 Km tot Beveren en met de extra kilometers over Haasdonk en Den Es stond de teller op 91 km. Het gemiddelde was vandaag goed voor 32,8 Km/h.

    Reden mee vandaag : Franky Wielandt , Dirk Trogh , Kristof Verbraeken , Chris Van Cleemput , Stefaan Van Broeck , Koen Van Laere , Adrien Maes , Keny Wille , Walter Meseure , Werner Van Der Weken , Joost Vercouteren , Alain Verbeke , Steven Van Houte , Kenny Smith , Modest Smet , Wim Heyndrickx , Kristof Wilfaert , Dirk Heyrman , Jan Vlegels , Roberto Vercauteren (vanaf Haasdonk aangesloten) en Kenny Janssens.

    21-11-2010 om 15:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN RWANDA 2010 - ETAPPE 5
    Ronde van Rwanda 2010

    Banner Tour of Rwanda 2010.jpg 

    Zaterdag 20 November: Etappe 5: Gisenyi – Kigali – 158,2 Km
    (4 Cols 1°Catg (2454 meter en aankomst op de laatste Col). Totaal van 2218 hm.
    Aantal renners: 79
    1.Abrha Frekalsi Debesay (Eritrea)
    2.Dawit Araya (Eritrea) op 19"
    3.Jason Bakke (Zuid-Afrika)
    4.Abdelati Saadoune (Marokko) op 21"
    5.Julien Schick (Frankrijk) op 36"
    6.Nathan Byukusenge (Rwanda) op 49"
    7.VERBIST Evert - FLA (België) op 01'29''
    8.Nyandwi Uwase (Rwanda) op 1'35"
    9.Shiferaw Sollomon Bittew (Ethiopië)
    10.Tesfai Teklit (Eritrea)      
    37.SMET Guy uit Kruibeke - FLA (België) op 07'44" 

    42.DELIE Bram – FLA  (België) op 14'57''         

    59.VAN BAELE Philip - FLA (België) op 21'35"    

    61.CALLEEUW Joeri - FLA (België) op 21’40”

    Opgave: CUYLITS Gunther - FLA (België)        

    De vijfde etappe van de Tour of Rwanda is solo gewonnen door de Eritreeër Frekalsi Abrha Debesay. Aan de streep had hij uiteindelijk een voorsprong van negentien seconden op zijn landgenoot Dawit Araya. Die was op zijn beurt in een sprint met drie rapper dan de Zuid Afrikaan Jason Bakke en de Marokkaan Abdelati Sadoune. Het decor van de vijfde etappe was er één met vele zandwegen. Dat zorgde voor veel en grote verschillen. Klassementleider Adrien Niyonshuti verloor ruim twee minuten op Abrha Debesay, maar kon toch nipt zijn leiderstrui behouden. Hij heeft nog acht seconden over op Tesfai Teklit (Eritrea).
                     

    21-11-2010 om 15:09 geschreven door kenny


    20-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/11/2010 - HASSELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 44

    1.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM        

    2.STYBAR ZDENEK – FIDEA op 3”

    3.NYS Sven – LANDBOUWKREDIET op 5”

    4.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 7”

    5.AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM   

    6.ALBERT Niels - BKCP – POWERPLUS op 20”

    7.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 25”

    8.SIMUNEK Radomir - BKCP - POWER PLUS op 29”

    9.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM 

    10.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS      

     

    20/11/2010 - HASSELT (LB) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 58

    1.AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS 

    2.VAN DER HAAR Lars - AA DRINKS      

    3.BAESTAENS Vincent - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 10”

    4.MEISEN Marcel - TEAM KUOTA          

    5.VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL   

    6.ADAMS Joeri - RABO CONTINENTAL TEAM        

    7.VAN DEN BRAND TWAN - UWTC DE VOLHARDING        

    8.VAN EMPEL MICHI op 27”

    9.BRAET Vinnie - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 35”

    10.BOSMANS Wietse - BKCP – POWERPLUS op 1’02”

    36.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 7’05”
     

    20/11/2010 HASSELT (LB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 41

    1.SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK    

    2.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 8”

    3.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 17”

    4.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 29“

    5.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 36”

    6.CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.MEIJERS Jeroen - TWC PIJNENBURG   

    8.VAN BEEK Pjotr - JVR de Batauwers op 1’18”

    9.BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER op 1’39”

    10.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 1’43”

     

    20/11/2010 - LAARNE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 46

    1.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    2.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO 

    3.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    4.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    5.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM    

    6.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    7.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS         

    9.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM  

    10.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    12.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    20.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    33.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    38.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    20-11-2010 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 9°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zaterdag 20/11/2010 - HASSELT (LB) - Veldrijden form. C 

    Aantal deelnemers: 51

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 50”

    3.WIJKEL Stan                       

    4.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    5.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM op 1’00”

    6.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    7.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    8.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW           

    9.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    10.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG         

    11.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    20/11/2010 - LAARNE (O) - Veldrijden form. C 

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 27

    1.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM

    2.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM         

    3.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW 

    4.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB 

    6.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM

    7.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM        

    8.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM  

    9.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE     

    15.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM  

    24.GOOSSENS Shani uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 35

    1.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE          

    2.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS         

    3.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    4.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM      

    5.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    6.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    7.POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB   

    8.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    9.DECLERCK Mathias - TIELTSE RENNERSCLUB   

    10.VANDERMEIRSCH Aaron - ASFRA RACING TEAM       

    33.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    Zaterdag 20/11/2010 - LAARNE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 36

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE           

    4.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    5.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM      

    6.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    7.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    8.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    9.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    10.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI           

    27.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    34.DAVID Nicky uit Kruibeke - OOST VLAANDEREN        

    35.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS         

    36.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 21

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    2.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW  

    3.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM               

    4.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    5.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    6.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    8.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    9.MYNGHEER Erik - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE           

    10.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM  

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 18

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    3.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    4.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    5.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    7.DAVID Theofiel uit Kruibeke - DV    

    8.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    9.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    10.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN 

    20-11-2010 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN RWANDA 2010 - ETAPPE 4
    Ronde van Rwanda 2010

    Banner Tour of Rwanda 2010.jpg 

    Vrijdag 19 November: Etappe 4: Kigali – Gisenyi – 148,9 km - 03h56min44" - 37,74 km/h
    (4 Cols 1°Catg (2454 meter), 1 Col 2°Catg (1841 meter) en 1 Col 3°Catg (2158 meter). Totaal van 2122 hm.
    Aantal deelnemers: 87

    1.Dan Craven (Namibië) – Rapha-Condor Sharp       

    2.Natnael Berhane (Eritrea) op 2”       

    3.Adrien Niyonshuti (Rwanda) – MTN Energade Road Team op 46”  

    4.Adil Jelloul (Marokko) op 1’41”         

    5.Daniel Teklehaimanot (Eritrea) – Cervelo Test Team        

    6.Reinert Janse Van Rensburg (Zuid-Afrika) – MTN Energade Road Team     

    7.Meron Russom (Eritrea)                   

    8.Tsgabu Gebremaryam Grmay (Ethiopië) op 1’46”    

    9.Abdelati Saadoune (Marokko) op 1’49”        

    10.Tesfai Teklit (Eritrea) op 4’14”

    42.VERBIST Evert - FLA (België) op 26'03''      
    44.CALLEEUW Joeri - FLA (België) op 26’08”
    45.VAN BAELE Philip - FLA (België) op 26'08"    

    51.DELIE Bram – FLA  (België) op 27'38''         

    66.SMET Guy uit Kruibeke - FLA (België) op 43'40" 
    69.CUYLITS Gunther - FLA (België) op 48'08''          
            

    Rwanda 2010profil-etape-4.png

    Dan Craven heeft de loodzware vierde etappe van de Tour of Rwanda op zijn naam geschreven. De 27-jarige Namibiër wist , na een etappe over 148,9 kilometer met vijf beklimmingen, als eerste aan te komen in Gisenyi. De Eritreër Natnael Berhanewist op twee seconden tweede te worden. De Rwandees Adrien Niyonshuti werd op 46 seconden derde en neemt de leiding in het algemeen klassement over van de Eritreër Tesfai Teklit. De Nederlander Martijn Verschoor (Team Type 1) kwam op ruim 26 minuten als 41e over de meet en zakt in het algemeen klassement naar de 34e plaats. De etappe was extra zwaar vanwege zware regenval en gedeeltelijk halfverharde wegen. Ook vandaag weer dopingcontrole na de wedstrijd en hier mocht de Belg Bram Delie (lottrekking) naar toe.
    Na de wedstrijd trokken de Belgen naar een chique Hotel en dito zwembad maar het bleef maar gieten in Gisenyi en dat bij een temperatuur van 10°C !!!!

    20-11-2010 om 20:20 geschreven door kenny


    19-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN RWANDA 2010 - ETAPPE 2 & ETAPPE 3
    Ronde van Rwanda 2010

    Banner Tour of Rwanda 2010.jpg 

    Donderdag 18 November in de voormiddag: Etappe 2: Kigali – Byumba – 54,3 km - 01h25min17" - 38,2 km/h 
    Aantal deelnemers: 92        (met aankomst Col 1°Catg. 2230 meter). Totaal van 858 hm.
    1.TEKLEHAIMANOT Daniel (Eritrea)  

    2.JELLOUL Adil (Marokko) op 8"

    3.Araya Medhin Dawit Haile (Eri) - Eritrea                    

    4.Meron Russom (Eri) - Eritrea               

    5.Teweldemedhin Natnael Berhane (Eri) - Eritrea                    

    6.Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) - UCI Continental Center  0:00:13”

    7.Adrien Niyonshuti (Rwa) - Rwanda                 

    8.Estifanos Gebresilassie (Eth) - UCI Continental Center              

    9.Tesfai Teklit (Eri) - Eritrea op 26”       

    10.John Njoroge (Ken) - Kenya op 39”  

    11.SCHICK Julien - CAS (Frankrijk - winnaar Tour du Faso 2010) op 47"    

    27.DELIE Bram – FLA  (België) op 2'10''         

    51.VERBIST Evert - FLA (België) op 6'01''      
    52.VAN BAELE Philip - FLA (België) op 6'05"    

    75.CUYLITS Gunther - FLA (België) op 11'48''          
    82.CALLEEUW Joeri - FLA (België) op 12’00”   
    84.SMET Guy uit Kruibeke - FLA (België)  
    Rwanda rit 2 2010.jpg    
                 

    Donderdag 18 november in de namiddag: Etappe 3: Byumba – Kigali – 56,5 Km - 01h10min34" - 48,04 km/h
    Aantal deelnemers: 89       (met aankomst Col 2°Catg (1558 meter). Totaal van 241 hm.                  

    1.Benjamin Trouche (Fra) - C.A. Castelsarrasin

    2.Ibrahim James Yousef (Egy) - Egypt               

    3.Tesfai Teklit (Eri) - Eritrea op 5”         

    4.Raoul Herve Mbah (Cmr) - Cameroon op 22”             

    5.Luthando Kaka (RSA) - South Africa                

    6.Joeri Calleeuw (Bel) - Flanders Avia Team                   

    7.Evert Verbist (Bel) - Flanders Avia Team op 1’01”        

    8.Guillaume Soula (Fra) - C.A. Castelsarrasin op 1’09”  

    9.Bram Delie (Bel) - Flanders Avia Team op 1’12”           

    10.Martijn Verschoor (Ned) - Team Type 1 op 1’21”       

    12.Philip Van Baele (Bel) - Flanders Avia Team op 1’29”            

    67.Guy Smet uit Kruibeke (Bel) - Flanders Avia Team op 6’04”

    83.Gunther Cuylits (Bel) - Flanders Avia Team op 9’33”  

    19-11-2010 om 13:31 geschreven door kenny


    18-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN RWANDA 2010 - ETAPPE 1
    Ronde van Rwanda 2010

    Banner Tour of Rwanda 2010.jpg 

    Woensdag 17 November: Etappe 1: Kigali – Kabarondo – Kigali – 162,8 km - 03h53min45" - 41,79 km/h
    Aantal deelnemers: 95         (2 Cols 2°Catg (1681 meter) en 1 Col 1°Catg (1509 meter). Totaal van 869 hm.
     
    1.JANSE VAN RENSBURG Reinardt (Zuid-Afrika)             

    2.TEKLEHAIMANOT Daniel (Eritrea)                           

    3.CRAVEN Dan - UCC (Namibië)                               

    4.RUSSOM Meron (Eritrea)                             

    5.NIYONSHUTI Adrien (RWA)                                    

    6.GEBRESILASSIE Estifanos  - UCC (Ethiopië)                                   

    7.NATNAEL BERHANE Teweldemedhin (Eritrea) op 15''        

    8.TEKLIT Tesfai (Eritrea)                                

    9.JELLOUL Adil (Marokko)                             

    10.BYUKUSENGE Nathan (Rwanda)                           

    39.CALLEEUW Joeri - FLA (België) op 1’03”    

    40.DELIE Bram – FLA  (België) op 1'12''         

    41.SMET Guy uit Kruibeke - FLA (België)                  

    64.VAN BAELE Philip - FLA (België)    

    71.VERBIST Evert - FLA (België) op 12'10''      

    73.CUYLITS Gunther - FLA (België) op 13'38''  
    Rwanda Rit 1-1.jpg     
    Rwanda Rit 1-2.jpg      
     

    18-11-2010 om 15:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN RWANDA 2010 - UITSLAGEN

    Ronde van Rwanda 2010

    Banner Tour of Rwanda 2010.jpg 

    Woensdag 17 November: Etappe 1: Kigali – Kabarondo – Kigali – 162,8 km - 03h53min45" - 41,79 km/h
    (2 Cols 2°Catg (1681 meter) en 1 Col 1°Catg (1509 meter). Totaal van 869 hm.
     

                                      

    Donderdag 18 November in de voormiddag: Etappe 2: Kigali – Byumba – 54,2 km - hmin - km/h 
    (met aankomst Col 1°Catg. 2230 meter). Totaal van 858 hm.

                     

    Donderdag 18 November in de namiddag: Etappe 3: Byumba – Kigali – 62,5 Km
    (met aankomst Col 2°Catg (1558 meter). Totaal van 241 hm.                  


    Vrijdag 19 November: Etappe 4: Kigali – Gisenyi – 148,9 Km
    (4 Cols 1°Catg (2454 meter), 1 Col 2°Catg (1841 meter) en 1 Col 3°Catg (2158 meter). Totaal van 2122 hm.

    Zaterdag 20 November: Etappe 5: Gisenyi – Kigali – 158,2 Km
    (4 Cols 1°Catg (2454 meter en aankomst op de laatste Col). Totaal van 2218 hm.                  


    Zondag 21 November: Rustdag

    Maandag 22 November: Etappe 6: Kigali – Kibuye – 124,2 Km
    (3 Cols 3°Catg, 2 Cols 2°Catg en 2 Cols 1°Catg (2290 meter). Totaal van 1997 hm.
                                


    Dinsdag 23 November: Etappe 7: Kibuye – Butare – 156,8 Km
    (2 Cols 3°Catg, 1 Col 2°Catg (1796 meter), 1 Col 1°Catg. (2272 meter) en aankomst op de Col 3°Catg. Totaal van 2490 hm.


    Woensdag 24 November: Etappe 8: Butare – Kigali – 129,2 Km
    (2 Cols 2°Catg (1770 meter), 1 Col 3°Catg (1487 meter) en aankomst Col 1°Catg (1620 m). Totaal van 1737 hm.


    Donderdag 25 November: Etappe 9: Kigali – Burundi – Kigali – 120,9 Km
    (1 Col 3°Catg (1646 m). Totaal van 910 hm.
    Ronde Van Rwana 2010 2.jpg

    18-11-2010 om 15:01 geschreven door kenny


    17-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPORTSLETTER MG SPORTS - NOVEMBER 2010
    MG Sports November 2010 6.jpg
    MG Sports November 2010 5.jpg
    MG Sports November 2010 4.jpg
    MG Sports November 2010 1.jpg
    MG Sports November 2010 3.jpg
    MG Sports November 2010 2.jpg
    MG Sports Aug 0.jpg

    Bron: Michel Geerinck

    17-11-2010 om 12:30 geschreven door kenny


    16-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MATTHIAS ONGHENA - SPANJE WEGSEIZOEN 2010 - DEEL 2

    2° Wegseizoen van Matthias Onghena bij
    UPV-Bancaja in Spanje !!!


    DEEL 2


    1-5/06: Vuelta a Tarragona, 5 daagse wedstrijd.

    Onghena Matthias Spanje 2010 2.jpg
    Etappe 1: Reus – Alcanar (141 km):

    Matthias voelde zich terug hersteld na zijn zware verkoudheid van de voorbije weken en had als taak mee te gaan in de ontsnappingen. Na 80 km kwamen 15 renners op kop met niemand van UPV-Bancaja. Dus mocht gans de ploeg op kop gaan rijden en dat deden ze zo subliem dat met een verschil van 100 meter hun kopman Antonio Miguel de sprong waagde naar de kopgroep en de aansluiting maakte. Meteen reed de kopgroep terug weg en was het Antonio Miguel die klus afmaakte, Matthias kwam aan in het peloton.

    Onghena Matthias Spanje 2010 6.jpg 

    Etappe 2: Alcanar – Salou (150 km):

    De opdracht luidde alweer meegaan met ontsnappingen en dat in een razendsnel eerst uur met een gemiddelde van 50 km/h, toch geraakte Matthias even weg met 2 andere renners maar alles werd in de kiem gesmoord. Na 60 km geraakten toch 10 renners weg met 2 ploegmaten van Matthias present vooraan. Meteen mocht de ploeg de koers gaan controleren om hun kopman Antonio Miguel af te zetten aan de voet van de laatste beklimming. Het was Matthias zelf die knap werk leverde en maar liefst 70 km op kop reed en als laatste overbleef om Antonio Miguel in goede positie af te zetten. De beklimming werd aangevat en Matthias kon nog net bij de groep blijven en dacht in deze groep de aankomst te bereiken tot een valpartij op 4 km van de streep gans het peloton in stukken trok. Meteen zijn klassement weg en een 55ste plaats als resultaat, de leiderstrui van Antonio Miguel waren ze ook kwijt gezien de 10 vluchters niet meer werden bijgehaald.

     

    Etappe 3: Cambrils – Cambrils (135 km):

    Matthias: “Ik voelde al onmiddellijk dat ik na de zware inspanningen van gisteren absoluut geen goede dag had en op de eerste klim van de dag (10 km aan 6%) moest ik na 2 km de kopgroep van zo’n 30 renners laten gaan”. Samen met zijn ploegmaten die ook murw waren gereden in etappe 2 reden ze in een vrij rustig tempo de etappe uit in een achtervolgend groepje van 40 renners.

     

    Etappe 4: Tarragona – La Pineda (130 km):

    Na de ‘relatieve rustdag’ in etappe 3 voelde Matthias zich al stukken beter wat zeker nodig was om deze etappe aan te vatten met 1 beklimming van 3de en 3 beklimmingen van 2de categorie. Tijdens de eerste kilometers werd er alweer hard geknald en dit tot een eerste ontsnapping een feit was, 15 renners op kop met 2 ploegmaten van Matthias aanwezig. Matthias hield zich vooraan in het achtervolgende peloton en sprintte naar een 6de plaats, dus goed voor een 21ste plaats. Kopman Antonio Miguel won zijn 2de etappe in deze ronde !!!

    Onghena Matthias Spanje 2010 8.jpg 

    Etappe 5A: Klimtijdrit (5 km):

    Met een klimtijdrit die het klassement zou vastleggen werd de laatste dag begonnen. Matthias moest van de ploegleiding zich sparen met het oog op de middagetappe.

    Matthias: “Gezien het echter zo goed als heel de tijd aan 15 à 20% bergop ging was het toch nog zeer lastig, hoewel ik het rustig aan deed”.

     

    Etappe 5B: Tarragano - Reus (80 km):

    De Franse ploeg van Aix-en-Provence die de leider had controleerde met een hels tempo het gebeuren. Ontsnappen zat er niet in en een uitgedund peloton bereikte de finish te Reus met voor Matthias een knappe 10de plaats als resultaat.

    Onghena Matthias Spanje 2010 7.jpg 

    9/06: Memorial Mariano Rojas, Murcia.

    Matthias: “Een valpartij in de beginfase waarbij ik bijna mijn 2 polsen brak zorgden voor een vroegtijdig einde van mijn wedstrijd. Hierdoor kon ik in het weekend ook niet mee naar Galicië waar we vorig jaar 2 dagen de koers wonnen”.

     

    19/06: Vuelta Llangosti, Vinaros, 128 km.

    Matthias: “Na de verplichte rust wegens mijn zware val hervatte ik in de Vuelta Llangosti. De ploegleiding gaf de opdracht me rustig te houden in het begin en eerst een beetje te roderen, maar eens ik een beetje terug in mijn ritme kwam was er al 25 man voorop”.

    Na een klim van 3de categorie geraakte Matthias met 3 andere renners weg, met dit groepje bleven ze gedurende 15 km hangen op 1 min van de leiders. Op de klim van 2de categorie liet Matthias zijn kompanen in de steek en reed zowaar naar de kopgroep waar intussen ook reeds 5 renners waren weggereden. Het aanvallen begon maar het was wachten op de voorlaatste klim waar Matthias terug ten aanval trok en gezelschap kreeg van 4 renners. Zij mochten gaan spurten voor plaats 6, Matthias eindigde knap 9de na zijn gedwongen rustperiode.

     

    3/07: San Pere de Ribes, Tarragona, 130 km.

    Matthias: “Na een weekje zonder competitie om de rest van het seizoen goed aan te vatten reed ik deze mooie wedstrijd vlakbij Tarragona”.

    De wedstrijd bestond uit 8 rondjes van 15 km met telkens 2 klimmetjes en dat onder een loden hitte. Matthias voelde zich die dag vrij goed ondanks een ontsnapping van 15 renners vroeg in de wedstrijd, dit alles was buiten de lokale seingevers gerekend die plotseling auto’s in tegengestelde richting lieten doorkomen. Resultaat was dat het peloton voet aan de grond zette, de vluchters kregen hierdoor een extra bonus met het gevolg dat ze de leiders niet meer konden bijhalen. Het peloton stak een tandje bij en mocht sprinten voor de 16de plaats, Matthias moeide zich niet in de sprint en werd 30ste.

     

    9-11/07: Vuelta a Avila

     

    Etappe 1: Avila – El Tiemblo (137 km):

    Meteen een zeer vroege aanval en dat al na 3 km waar 25 renners in schuifjes wegreden en dat op de vlakke aanloop van 65 km. Matthias was verrast en moest dus achtervolgen met het peloton tot de eerste beklimming waar alles in stukken brak. Op de 2de beklimming ging hij in de aanval op zoek naar de kopgroep maar kwam aan de top 50 meter te kort met het gevolg dat hij in de 2de groep belande. Het resultaat was een 24ste plaats op meer dan 5 minuten en meteen kon hij het vergeten voor een goed eindklassement.

    Matthias: “Ik was zelf al ontgoocheld omdat ik voelde dat er veel meer in zat en kreeg daarbij nog eens een fikse uitbrander omdat de ploegleider dit ook had gezien”.

     

    Etappe 2: Serranillos – Naverrevisca (101 km):

    Net als vorig jaar was deze etappe de Koninginnenrit in de Vuelta a Avila met 2 cols van 1ste categorie. De etappe begon met de beklimming van de 7 kilometer lange Puerto de Mijares, Matthias voelde zich goed en was niet van plan om weer de boot te missen. Praktisch in iedere ontsnapping zat hij erbij maar de leidersploeg liet niet begaan en reden een strak tempo. In de 20 km lange afdaling werd er hard afgedaald waardoor Matthias met 11 andere renners voorop kwam. Door toedoen van het team van de leider werd de vlucht geneutraliseerd en dat in de aanloop naar de volgende col. Nogmaals probeerden 15 renners weg te rijden met alweer Matthias zeer attent aanwezig maar op 40 km van de finish werden ze terug gegrepen. De ploeg van Supermercados Froiz begon dan hard tempo te rijden tot de voet van de Puerto de Serranillos waar de klim over een afstand van 22 km werd aangevat. Reeds na 5 km kwamen 15 renners op kop met Matthias aan boord maar niet voor lang want het tempo lag te hoog. Op eigen tempo reed hij verder en kon enkele geloste renners bijhalen. De kopgroep zagen ze niet meer terug en zo eindigde Matthias in deze zware rit knap 12de op 3 minuten van winnaar Ibon Zugasti.

     

    Etappe 3: Sanchidrian – Avila (82 km):

    Een vlakke aanloop richting Avila in een korte rit van 82 km met wel een superlastig slot. De renners moesten maar liefst 11 keer de Murallas in Avila omhoog. Een rondje van 3 km op de kasseien met de helft in stijgende lijn en de helft in dalende lijn zorgde voor een stevig slot. Reeds na 20 km ontstond een kopgroep van 20 renners met Matthias vooraan aanwezig. Weer had hij een sterk gevoel en veel kracht in de benen maar dit verminderde na een ronde of 5. Hij dacht aan een lekke band maar het was zijn zadel dat naar voor was gezakt en een voorrem die tegen de velg schuurde, de kasseien moesten dan nog komen. Hier moest Matthias de rol vooraan lossen en eindigde als 27ste, slechts 30 renners reden de wedstrijd uit.

    Matthias: “Mits een beetje meer geluk de 1ste dag en zonder materiaalpech de laatste etappe had er waarschijnlijk wel een top-10 in het algemeen klassement ingezeten”.
    Onghena Matthias Spanje 2010 1.jpg
                                  Matthias Onghena met Robbie McEwen.


    Tekst en foto's: Matthias Onghena
    Bewerking tekst en foto's: Kenny Janssens

    16-11-2010 om 10:55 geschreven door kenny


    15-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S SUPERPRESTIGE HAMME-ZOGGE VAN 14/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 14/11/2010 - HAMME - ZOGGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET           

    2.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM 

    3.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS    

    4.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM 

    6.STYBAR Zdenek - FIDEA       

    7.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM        

    8.DE KNEGT Gerben - RABO     

    9.DENUWELAERE Jan - STYLE & CONCEPT           

    10.AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM 
    Cross Hamme 14-11-10- zogge 172.jpg

     Het podium bij de Elites met Sven Nys, Klaas Vantornout en Niels Albert.

    Cross Hamme 14-11-10- zogge 181.jpg
            Sven Nys met inrichter Jurgen Mettepenningen en Dieter De Clercq.

    Cross Hamme 14-11-10- zogge 186.jpg
                                           Speaker Nico met Sven Nys.

    Cross Hamme 14-11-10- zogge 184.jpg    Cross Hamme 14-11-10- zogge 195.jpg

    Speaker Nico in gesprek met Niels Albert in de tent                            Klaas Vantornout die verslag uitbrengt aan de speaker.

    na de cross. 


    14/11/2010 - HAMME - ZOGGE (O) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 52

    1.AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS 

    2.BODEN Stef - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM   

    3.BRAET Vinnie - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM

    4.BOULO Matthieu - AC LANESTER        

    5.ADAMS Joeri - RABO CONTINENTAL TEAM        

    6.EISING TIJMEN - WRV DE PEDDELAAR  

    7.VAN DER HAAR Lars - RABOBANK       

    8.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS         

    9.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM    

    10.DE BIE Sean - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    27.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    41.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    
    Cross Hamme 14-11-10- zogge 088.jpg

           Aankomst van Jim Aernouts de kampioen van België bij de Beloften.

    Cross Hamme 14-11-10- zogge 059.jpg 

    De eerste 3 van de uitslag bij de beloften met Jim Aernouts, Stef Boden en Vinnie Braet.

    Cross Hamme 14-11-10- zogge 001.jpg
    De afgevaardigden met de Nederlander Erwin Kistemaker als voorzitter van de jury.

    Cross Hamme 14-11-10- zogge 004.jpg
    De overige juryleden met Marcel Hertecant als verantwoordelijke voor de uitslagen.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg  

    15-11-2010 om 21:40 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!