.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/11/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 6°Crosszege in de Catg.B !!!

    De Bock Benny 2010.jpg
    Zondag 7 November - TIENEN (3300) -
    1ste proef BK cross alle reeksen

    UITSLAG CROSS
    CATG.A:

    1 JURGEN WILLEMS

    2 DAVY DEPAEPE

    3 ROB  PARIDAENS

    4 MARNIK SNOECK uit Hamme-Zogge

    5 NICK VERMUNICHT

    6 TIM CUSTERS

    7 BART THIELEMANS

    8 KRISTOF VAN DEN EYNDE

    9 JAN FOQUE

    10 TOM ROUAN (Merelbeke)

    VWF cross 7-11-10-tienen 103.jpg 

                                       Winnaar Catg.A Jurgen Willems

    VWF cross 7-11-10-tienen 031.jpg 

                 Drummen om de eerste hindernis te nemen bij de Catg.A

    VWF cross 7-11-10-tienen 038.jpg 

                                 Marnik Snoeck uit Hamme-Zogge werd 4de 

     

    CATG.B:

    1 BENNY DE BOCK (Eksaarde)

    2 BERT MELLAERTS

    3 DANNY STANDAERT

    4 ERWIN DE CLERCQ

    5 RUDY  LAHOU

    6 PEDRO MICHELS

    7 GUNTHER VERHOLEN

    8 RUDY VERDONCK

    9 MARIO PAUWELS

    10 MARIO VAN MALDEREN

    VWF cross 7-11-10-tienen 101.jpg 

                                       Winnaar Catg.B Benny De Bock

     

    CATG.C:

    1 MICHEL WILLEMS

    2 RUDY BLOEMMEN

    3 FRANCIS DE RIDDER

    4 ALEX SPRUYT

    5 RONNY GOETHALS

    6 RUDI BAEYENS

    7 PAUL HUNNINCK.

    VWF cross 7-11-10-tienen 024.jpg 

    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Lucas Van Goidsenhoven en
    winnaar Catg.E Herman Martens.

     

    CATG.D:

    1 LUCAS VAN GOIDSENHOVEN

    2 ROBERT DE VOS

    3 WILLY CORTHALS

    4 LUC VANWESENBEEK

    5 MICHEL VANHONSEBROUCK

    6 NICO WIJMEN

     

    CATG.E:

    1 HERMAN MARTENS

    2 FREDDY VAN IMPE

    3 GILBERT VANDENHEUVEL

    4 JOZEF SAERENS

    5 JACKY VAN GEETERUYEN

    6 JAN DE GENT

    UITSLAG MTB
    CATG.A:
         
                                  

    1 DAVY DEPAEPE

    2 JO MAES

    3 GERT DE VOS

    4 DAVY DEBRUYNE

    5 BJORN FACKAERT

    6 SVEN JANSSENS

    7 TIM VANDERBRACHT

    8 BART PIETERS

    9 YENTL VAN CAUWENBERGH

    10 FREDERIK VANDENDRIESSCHE

    VWF cross 7-11-10-tienen 182.jpg 

       Winnaar MTB Catg.A Davy Depaepe en winnaar MTB Catg.B Kurt De Vuyst.

     

    CATG.B:

    1 KURT DE VUYST

    2 DOMINIQUE VAN DEN EEDE

    3 GEERT DE MOYER

    4 FRANK SAELENS

    5 ERWIN DE CLERCQ

    6 DANNY POELMANS

    7 GEERT BULTINCK

    8 NICO HOOBERGS

     

    CATG.C:

    1 JEAN LUC ROSSIGNOL

    2 FREDDY DEPAEPE

    3 JEAN PAUL DEBRUYNE

    4 MARC DE VOS

    5 LUDO HOOGBERGS

    6 GUY VERNIMMEN

    VWF cross 7-11-10-tienen 161.jpg 

    Winnaar MTB Catg.C Jean-Luc Rossignol en winnaar MTB Catg.D Jozef Van Isterdael.

     

    CATG.D:

    1 JOZEF VAN ISTERDAEL

    2 JOHAN MARTENS

    3 THEO VERHEYDEN

    4 NOEL VERZELE

    5 ROGER WAUTERS

    6 ANDRE DE VADDER

    7 GEERT BOVIJN

     

    CATG. DAMES:

    1 CARLA GODEAU

    2 TINNEKE SEPTEMBER

    3 MARTINE VAN DEN EEDE

    4 STEPHANIE VERCAMMEN

    5 INGE JOOS (Stekene)

    VWF cross 7-11-10-tienen 158.jpg 

                Winnaar bij de Dames Carla Godeau

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    07-11-2010 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/11/2010 - RONSE (O) - Veldrijden form. A - 60´ 

    Aantal deelnemers: 27

    1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET           

    2.ALBERT Niels - BKCP – POWERPLUS op 1’00”

    3.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1’30”

    4.DENUWELAERE Jan - STYLE & CONCEPT op 2:46

    5.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 3:42

    6.VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 3:57

    7.VAN DEN BOSCH Tom - AA DRINK CYCLING TEAM op 4:57

    8.BERTHOLET Quentin - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 5:42

    9.VERSTRAETEN Jan - KDL TRANS TEAM op 7:33

     

    07/11/2010 - GOOIK (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 33

    1.DE BIE Sean - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    2.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    4.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    5.PIROTTE Jo - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    6.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO 

    7.DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM 

    8.VAN ZEEBROECK Jan - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

    9.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM     

    10.HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    07/11/2010 – Frankfurt – E.K. veldrijden – Beloften

    Aantal deelnemers:

    1.Lars van der Haar ‘Ned)

    2.Elia Silvestri (Ita)

    3.Joeri Adams


    07/11/2010 – Frankfurt – E.K. veldrijden – Dames

    Aantal deelnemers:

    1.Daphny van den Brand (Ned)

    2.Sanne van Paassen (Ned) op 9”

    3.Helen Wyman (GB) op 40”

    4.Hanka Kupfernagel (Dui)

    5.Pavla Havlikova

    14.Sanne Cant op 2’30”

     

    07/11/2010 – Frankfurt – E.K. veldrijden – Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.Lars Forster (Zwi)

    2.Jacub Scala (Tsj)

    3.Quentin Jauregui (Fra)

    5.Laurens Sweeck

    9.Michael Vanthourenhout

    10.Dieter Sweeck
    14.Daniël Peeters
    17.Matthias Van de Velde uit Hamme
    18.Daan Hoeyberghs

    38.Daan Soete
     

    07/11/2010 - GENK (LB) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 12

    1.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    2.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 5”

    3.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    4.SMETS Sibe - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 3’02”

    5.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    6.BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 3’13”

    7.VERSLEGERS Alexander - WSC HAND IN HAND BAAL op 3’45”

    8.KOCKAERTS Jorne - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    9.HASPESLAGH Willem - VZW DE DEMERSPURTERS       

    10.TAHON Bernd - VZW DE DEMERSPURTERS       

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 22

    1.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    2.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    3.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 32”

    4.WOLLENHAUPT Lucas - LE LOUP      

    5.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW op 41”

    6.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’10”

    7.VANDERAERDEN Timothy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    8.SCHUERMANS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’28”

    9.VAN DEN BERGHE Jeroen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.             

    10.BERCKMANS Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’32”

    07-11-2010 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag
    07/11/2010 - GOOIK (VB) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 33

    1.CLAES Jorn - USC CRABBE PERFORMANCE       

    2.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    3.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW 

    4.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM          

    6.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    7.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    8.VAN DEN BRUEL Robin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    9.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    10.THYS Glenn - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.        

    22.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM            

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 32

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    2.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    3.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI              

    4.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    5.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    7.VAN HASSELT Lennert - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    8.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    9.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    10.COMMISSARIS Robbe - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    28.HEIRBAUT Evert - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM     

     

    07/11/2010 - GOOIK (VB) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 18

    1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING         

    2.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 5”

    3.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 26”

    4.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’50”

    5.BOECKX Thomas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 2’15”

    6.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW op 2’45”

    7.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 2’57”

    8.VETS Jelle - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W. op 3’10”

    9.MEULDERS Filip - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 3’28”

    10.DE CONICK YOERI - IND op 3’37”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 15

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL op 15”

    3.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 20”

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING op 32”

    5.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 52”

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’20”

    7.HEYMANS MICHAEL - DV     

    8.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    9.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL           

    10.MEYS Mark - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 20

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 35”

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL op 55”

    4.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    5.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    6.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    7.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    8.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    9.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    10.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    07-11-2010 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/11/2010 - GENK (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    07/11/2010 - HERENTHOUT (A) - Veldrijden Aspiranten

    12 JAAR

    Aantal deelnemers: 19

    1.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    2.DE MEYER Jarne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    3.VAN GILS Maxim - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VERHEYEN Maarten - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.       

    5.ROTMAN Lotte - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 

     

    13 JAAR

    Aantal deelnemers: 19

    1.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM    

    2.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK  

    3.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    4.EESTERMANS Glenn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.      

    5.GERINCKX Joni - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.           

     

    14 JAAR

    Aantal deelnemers: 19

    1.JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT

    2.CROLLET Yari - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK        

    3.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    4.DRIESEN Sven - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    5.ROELANTS Jens - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

     

    07/11/2010 - LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS              

    2.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM       

    3.GOOSSENAERTS Chloë - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

     

    MEISJES 13 JAAR – 21’58”

    Aantal deelnemers: 4

    1.STRUYF Lize            - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS           

    2.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    3.VERTESSEN Karo - CYCLING TEAM GORDIJNHUIS         

    4.DE RIJK Myrthe - THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS         

     

    MEISJES 14 JAAR - 21’08”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    2.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    3.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    4.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    5.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE - WERVIK VZW

     

    JONGENS 12 JAAR - 21’23”

    Aantal deelnemers: 21

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    4.VERMEERSCH Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE          

    5.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.SMET Jonas - RUDYCO CYCLING TEAM 

    10.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    JONGENS 13 JAAR - 23’03”

    Aantal deelnemers: 28

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND          

    3.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    4.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

    5.VAN ASSCHE Bert - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    9.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND  

    18.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

    22.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND  

    23.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    JONGENS 14 JAAR – 28’20”

    Aantal deelnemers: 33

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    2.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    3.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    5.VERBERCKMOES Timo - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS   

    14.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    18.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    30.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    32.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    07/11/2010 - GENK (LB) - Veldrijden Miniemen

    07/11/2010 - HERENTHOUT (A) - Veldrijden Miniemen

    07/11/2010 - LOKEREN (O) - Veldrijden Miniemen

    07/11/2010 - GOOIK (VB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

     

    07/11/2010 - LOMMEL (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    07-11-2010 om 17:15 geschreven door kenny


    06-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 06/11/2010 - LICHTAART (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 41

    1.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    2.DE CLEYN Dave - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    3.ADAMS Jens - TEAM CICLISMO MUNDIAL            

    4.VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL   

    5.HUYS Stijn - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM      

    6.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    7.DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM 

    8.TIELENS Jimmy - TEAM SAECO             

    9.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    10.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO

    28.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    

     

    06/11/2010 - ZEGELSEM - BRAKEL (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 47

    1.COBBAERT Robby - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    2.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    3.BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR     

    4.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    5.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    6.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    8.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    16.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    24.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

     

    06/11/2010 - LICHTAART (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 46

    1.PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.         

    2.CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    4.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM         

    5.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.       

    6.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    7.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    8.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    9.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.SMETS Sibe - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    11.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    38.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM            

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 44

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    2.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM        

    3.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    4.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    5.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    6.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL   

    7.DE VOCHT Jochen - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW     

    8.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    9.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL       

    28.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    06/11/2010 - ZEGELSEM - BRAKEL (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 24

    1.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB       

    2.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    3.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW 

    4.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE       

    5.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM 

    6.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM

    7.MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM    

    8.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    9.VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM           

    10.DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

    16.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM  

    19.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 34

    1.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    3.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

    4.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE          

    5.VANDERAERDEN Timothy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    6.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM  

    7.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM      

    8.DELAERE Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    9.DE MEYER Pieter - FEESTCOMITEIT DROGENBOOM        

    10.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    11.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM         

    06-11-2010 om 17:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CRITERIUM CURACAO 2010

    Amstel Curaçao Race 2010

    Ronde Van Curaçao 2010 1.jpg Ronde Van Curaçao 2010 2.jpg

    Donderdag 04/11/2010 – JAN THIEL CRITERIUM 2010 – CURACAO RACE

    Aantal deelnemers: 55

    1.Koos Moerenhout - Rabobank

    2.Steven de Jongh – Petrus Wealth Management

    3.Danilo Hondo – Lampre

    4.Niki Terpstra – Milram

    5.Alessandro Petacchi – Lampre

    6.Grischa Niermann – Rabobank

    7.Jurgen van den Broeck – Omega Pharma-Lotto

    8.Matteo Bono – Lampre

    9.GUY SMET uit Kruibeke – Aliplast

    10.Danny Vrolijk – Team Specialized-Wielerland.nl

    11.Frans van der Winden – Anthura

    12.Wilfred Slieker – van Schijndel Wielersport

    13.Roger Vossen

    14.Michael Ruska

    15.Alistair Monte – SSCC

    16.Sven Spoormakers

    17.Wilfred Camelie – Bellisima

    18.Ton Vrolijk

    19.Marc van Buytene

    Caracao 2010 01.jpg
    Zaterdag 6 November: de Amstel Curaçao Race voor wielrenners en toeristen met start en aankomst Lions Dive & Beach Resort. (73,6 km)

    06-11-2010 om 15:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 7°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zaterdag 06/11/2010 - LICHTAART (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 40

    1.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING         

    3.ROODHOOFT DAVID - DAGVERGUNNING          

    4.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    5.BOECKX Thomas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.  

    6.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    7.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    8.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM          

    9.VAN DEN MUYSENBERGH Rob - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    10.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 22

    1.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    2.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    3.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    6.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING         

    7.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    8.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    9.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    10.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL          

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 29

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    3.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    4.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.SELS Rudy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    9.SAS Jos - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

     

    06/11/2010 - ZEGELSEM - BRAKEL (O) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 30

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    4.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM   

    5.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    7.DEWAELE Bart - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM 

    8.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM      

    9.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW  

    11.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    12.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS         

    23.GOOSSENS Tommy - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM           

    4.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    7.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    8.STANDAERT Jurgen - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV       

    9.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM    

    10.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 12

    1.WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE           

    2.MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    4.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    5.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    7.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    8.DE VOS Robert - LINDOR OFF ROAD TEAM OUDENAARDE 

    9.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN  

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    06-11-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    03-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN GROOT TEMSE DEELT PRIJZEN UIT !!!

    Ronde van Groot Temse deelt prijzen uit !!!

    Temse 2010 6.jpg

    In Elversele organiseerde Wielerbelangen Temse op Vrijdag 22 Oktober het slotgala van de eerste “Ronde van Groot Temse”. Deze rittenwedstrijd over 4 junioreswedstrijden in Temse werd een succes. De wedstrijden in de Veldstraat in Temse (Jef Van Meirhaeghe), in Tielrode (Robin Wauters en Rob Leemans) en de slotrit in Steendorp (Rob Leemans) kregen niet alleen een heel spannend verloop, ze leverden ook knappe winnaars op. “We kregen deelnemers uit heel Vlaanderen en we denken dat we daarmee een goede basis en een mooie naambekendheid hebben gekregen. De mooie prijzenpot zat daar ongetwijfeld voor iets tussen. De slotrit in Steendorp was tegelijk ook de herstart van de wieleractiviteiten in die deelgemeente. Het werd, mede door het mooie parcours, een succes,” blikte Edwin De Saegher namens Wielerbelangen Temse terug.

    Temse 2010 3.jpg

    “We gaan in 2011 dan ook op dit elan door,” vertelden Wim Van Rossem (Steendorp) en Hugo Maes (Tielrode) die beiden opnieuw één rit zullen organiseren. Ook in de Veldstraat staat opnieuw een rit geprogrammeerd. “Dat betekent dat we nog op zoek zijn naar een vierde rit. Ik hoop om die in Elversele te kunnen laten doorgaan. Zo komen alle deelgemeenten van Temse aan bod,” vulde De Saegher aan.

    Op de slotavond van de eerste editie werden alle laureaten gehuldigd. Rob Leemans was de veelvraat van het gezelschap. Hij won zowel het bergklassement als de algemene eindstand en dat leverde hem naast een mooie geldprijs nog een nagelnieuwe Zanatta-racefiets op en een extra paar wielen.

    Temse 2010 4.jpg Temse 2010 5.jpg
    Daardoor ging Leemans met in totaal meer dan 5.000 euro naar huis. Ook meervoudig Belgisch kampioen en 9-voudig ritwinnaar in de Tour Tom Steels was op de slotavond aanwezig. Hij lichtte in een presentatie het belang van vermogenmeting toe in het trainingsprogramma van jonge wielrenners. De zaal, vol met jonge renners en hun ouders, luisterde een uur lang met open mond naar de uiteenzetting van Steels.
    Temse 2010 1.jpg   Temse 2010 2.jpg

     

    Tekst: Ivan Elegeert

    Foto’s: Nancy Heirbaut

    03-11-2010 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 03/11/2010

    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    12 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit door het 'Soete Waasland'.

    Nog steeds zacht herfstweer bij een temperatuur van 15°C en geen regen onderweg. Kenny Janssens moest noodgedwongen huiswaarts keren wegens een lekke band en scheurtje in de buitenband. Hij sloot terug aan thv Moerbeke en dat samen met Werner Van Der Weken. De kopmannen van de dag waren 'Walter Meseure en Adrien Maes' die beiden gans de rit op kop reden en zo het tempo van de groep bepaalden. De afstand bedroeg iets meer want er werd verkeerd gereden te Eksaarde en dus kwamen we uit op 91 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es bedroeg de afstand 106 Km, het gemiddelde was goed voor 33 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Adrien Maes , Eric Vermeulen , Eddy Coenen , Sofie Goos , Hugo Martens , Werner Van Der Weken , Benny Vercauteren , Davy Reyniers , Walter Meseure , ? en Kenny Janssens.

    03-11-2010 om 19:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 27 NOVEMBER EETFESTIJN RUDYCO CYCLING TEAM !!!

    Rudyco Cycling Team Eetfestijn 2010.jpg
    Bij deze nodigen we u uit op eens eetfestijn. Dit zal plaatvinden op zaterdag 27 november vanaf 19 uur. Plaats van gebeuren is feestzaal Hambiance (vlak naast sporthal Meulenbroek) te Hamme. Inschrijven kan tot 17 november bij renners of bestuur of via overschrijving van het te betalen bedrag op rekeningnummer 143-0612550-96 van de club. Gelieve in de mededeling aantal kinderen en volwassenen en naam van de renner via dewelke je inschrijft te vermelden. Alvast bedankt.
     
    Het eetfestijn wordt verder opgeluisterd met een live-optreden, een bingo en de huldiging van verdienstelijke renners.
     
    Bron: Bestuur Rudyco Cycling Team vzw

    Contact:
    rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website:
    www.rudycocyclingteam.be

    03-11-2010 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 11 NOVEMBER MOUNTAINBIKE TOERTOCHT TE EKSAARDE
    Gezoarse festen mountainbike 2010.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    03-11-2010 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 06 NOVEMBER START GROEPSTRAINING 'T STER TE ST.NIKLAAS !!!

    Polderrenners.jpg

























    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 06 NOVEMBER.
    SAMENKOMST PARKING RESTAURANT REINAERT EN VERTREK OM 09H30 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren maar ditmaal rijden we op de terugweg over het nieuwe viaduct zo terug naar de Kruisweg om zo terug op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)

    PS Kenny Janssens (werk) en Guy Smet (Rwanda) zullen de eerste weken niet aanwezig zijn !!!

    03-11-2010 om 13:07 geschreven door kenny


    01-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/11/2010
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 01/11/2010 - OUDENAARDE KOPPENBERG (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Sven Nys     

    2.Niels Albert op 1'07"

    3.Kevin Pauwels        

    4.Zdenek Stybar (Tsj) op 2'10"

    5.Klaas Vantornout op 2'24"

    6.Gerben de Knegt (Ned) op 2'45"

    7.Bart Wellens op 3'40"

    8.Bart Aernouts op 4'02"

    9.Enrico Franzoi (Ita) op 4'10"

    10.Tom Meeusen op 4'24"
    WBV 1-11-10-oudenaarde 084.jpg

                                          Zdenek Stybar na een val.

    WBV 1-11-10-oudenaarde 095.jpg 

                                           De winnaar van de dag Sven Nys.

    WBV 1-11-10-oudenaarde 123.jpg 

                                                      De 2de Niels Albert.

    WBV 1-11-10-oudenaarde 124.jpg 

                                                       De 3de Kevin Pauwels.

    WBV 1-11-10-oudenaarde 125.jpg 

                                                      Klaas Vantornout .

    WBV 1-11-10-oudenaarde 126.jpg 

                                   Zdenek Stybar die een mindere dag had.

    WBV 1-11-10-oudenaarde 162.jpg 

             Christian Heule die echt op zijn knieën onder het spandoek belande.

    WBV 1-11-10-oudenaarde 149.jpg 

    Thijs Al moest zelfs terug om zijn fiets te gaan halen na een valpartij.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    01-11-2010 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/11/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Maandag 01/11/2010 - OUDENAARDE KOPPENBERG (O) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 50

    1 Joeri Adams - Rabo - Giant Offroad Team
    2 Vinnie Braet - Sunweb Revor
    3 Lars Van Der Haar -
    Rabo - Giant Offroad Team
    4 Vincent Baestaens -
    Telenet Fidea Cycling Team
    5 Jim Aernouts -
    BKCP-Powerplus
    6 Wietse Bosmans -
    BKCP-Powerplus
    7 Sven Beelen -
    Sunweb Revor
    8 Marcel Meisen -
    Team Kuota - Senges
    9 Twan Van Den Brand - ZZPR.NL
    10 Micki van Empel -
    Telenet Fidea Cycling Team 
     

    01/11/2010 - OUDENAARDE KOPPENBERG (O) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 32

    1 Helen Wyman
    2 Sanne Cant -
    BKCP-Powerplus
    3 Sanne Van Paassen - Brainwash wielerploeg
    4 Daphny Van Den Brand -
    ZZPR.NL
    5 Sophie De Boer -
    ZZPR.NL
    6 Joyce Vanderbeken
    7 Reza Hormes-Ravenstijn -
    ZZPR.NL
    8 Nikki Harris -
    APB cycling team
    9 Nancy Bober
    - Style & Concept Cycling Team
    10 Arenda Grimberg
    22 Anja Nobus uit Waardamme
    26 Nathalie Nijns -
    Benelux Team 
     

    01/11/2010 - OUDENAARDE KOPPENBERG (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 56

    1 Danny Van Poppel - BKCP-Powerplus
    2 Jens Vandekinderen -
    Team Saeco Heist o/d Berg
    3 Matthias Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team
    4 Jorn Claes -
    Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
    5 Yorben Van Tichelt -
    Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW
    6 Maxim Panis -
    Bodysol- Lotto Cycling Team Menen Vzw
    7 Toon Aerts -
    Koninklijke Hoboken W.A.C. VZW
    8 Stan Goderie
    9 Karel Delfosse -
    No limit team VZW Zwevegem
    10 Timo Verschueren -
    WSC Hand In Hand Baal 
    WBV 1-11-10-oudenaarde 011.jpg

    Het podium van de Juniores te Oudenaarde met Danny Van Poppel, Jens Vandekinderen 
    en Matthias Van de Velde uit Hamme.

     

    01/11/2010 - OUDENAARDE KOPPENBERG (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    3.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    4.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    5.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    6.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM 

    7.WIJKEL Stan                       

    8.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    9.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

    10.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    22.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 
     

    01-11-2010 om 19:59 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!