.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/10/2010 - KONTICH (A) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.VRACHTEN Arne - WINDOSE HOUFFALIZE 

    2.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    3.JACOBS Jente - WK NOORD WEST BRABANT       

    4.VAN HOUTE Gerben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    5.VAN GILS Maxim - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.PAUWELS Tijl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    3.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK       

    4.COUTON Jeremy - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    5.VANGEEL Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    16.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM                   

    18.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    Jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 20

    1.CROLLET Yari - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK          

    2.VERHEYEN Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    3.SIEMONS Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    4.JORIS Ward - RACING TEAM SMOUT BOECHOUT  

    5.DRIESEN Sven - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    14.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM  

    18.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND       

    20.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    24/10/2010 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 14 jaar – 19’56”

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.LOEYS Jarne - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    4.PLYSIER Thibault - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    5.VANHOUTTE Lars - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE                    

    7.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    Meisjes 12 jaar – 23’56”

    Aantal deelnemers: 1

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM       


    Jongens 13 jaar

    Aantal deelnemers: 22

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND        

    3.BORRA Gilles - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    4.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    5.VANBORM Kenneth - JONGE RENNERS ROESELARE       

    9.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND     

    10.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

     

    Meisjes 13 jaar – 27’30”

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    Jongens 14 jaar

    Aantal deelnemers: 27

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    2.BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB            

    3.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    5.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

     

    Meisjes 14 jaar – 23’50”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    2.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    3.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    4.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM       
     

    24/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    24/10/2010 - KONTICH (A) - Veldrijden Miniemen

    24/10/2010 - SNAASKERKE (W) - Veldrijden Miniemen

    24/10/2010 - ZOLDER (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    24-10-2010 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 33

    1.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    2.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 4”

    3.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 12”

    4.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 36”

    5.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 48”

    6.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’05”

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 1’07”

    8.RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS TEAM op 1’51”

    9.BERTHOLET Quentin - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 1’59”

    10.GRUWIER Steve - ASFRA RACING TEAM op 2’15”

    28.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 6’38”   


    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1.BOSMANS Wietse - BKCP - POWERPLUS         

    2.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    3.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    4.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO 

    5.WELLENS Geert - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM         

    6.RAEYMAKERS Sten - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK          

    7.VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL   

    8.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    9.HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    10.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    27.BROECKX Pieter uit Zwijndrecht - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

     

    23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 18 Juniores : 40´

    1.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.VANDEKINDEREN Jens - TEAM SAECO op 12”

    3.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 45”

    4.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 49”

    5.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 58”

    6.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’11”

    7.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 1’18”

    8.VANDEKERCKHOVE Thibaut - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’38”

    9.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’12”

     

    Aantal deelnemers: 32 Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI           

    2.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 12”

    3.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 16”

    4.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 18”

    5.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 27”

    6.DE PAEPE Morris - ISOREX CYCLING TEAM op 1’02”

    7.MORTIER Lenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’13”

    8.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 1’15”

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’23”

    10.DROESBEKE Niels - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’37”

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’10”       

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 42 Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2.CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM 

    4.GODERIE stan - WILLEBRORD 

    5.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    6.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    8.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    9.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    10.DE VIAENE Korneel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    21.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    32.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM            

    39.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    Aantal deelnemers: 36 Nieuwelingen : 30´
    1.DE PROOST Kyle
    - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    2.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    4.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    5.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM  

    6.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    7.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    8.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    9.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    10.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL     

    17.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM      

    19.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM      

    28.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.COOLS Jeffrey - RUDYCO CYCLING TEAM       

    24-10-2010 om 17:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zaterdag 23/10/2010 - BREDENE (W) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 28
    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2”

    3.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 37”

    4.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 1’02”

    5.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’14”

    6.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’20”

    7.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 1’37”

    8.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 1’47”

    9.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’52”

    10.BOELENS Kristof - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’08”

      

    Masters B: Aantal deelnemers: 10

    1.IVAN SMET uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 9”

    3.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 46”

    4.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 48”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 57”

    6.NEUFCOURT Patrick - ASFRA RACING TEAM op 2’04”

    7.VANMAEKELBERGH Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’06”

    8.ROGIERS Benny - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’08”

    9.DEGEYTER Edwin - DV op 2’32”

    10.RENIER Marnik - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4’37”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    2.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 35”

    3.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 50”

    4.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’12”

    5.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’40”

    6.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’00”

    7.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 2’45”

    8.VAN TICHELT Roger - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’55”

    9.PAUWELS Luc - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 3’02”

    10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

     

    23/10/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 31

    1.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING            

    3.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    4.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    5.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM      

    6.DIELS Koen - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW          

    8.KIMPEN Bert - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO      

    9.BOTTERMAN Matthias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    10.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 22

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    8.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING             

    9.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    10.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL             

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 23
    1.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    2.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    3.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    7.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    8.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.GEUDENS Jan Guido - W.C. GOED VERZEKERD V.Z.W. VORSELAAR          

    10.LIEVENS Edward - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 1°Crosszege in de Catg.A !!!
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 4°Crosszege in de Catg.B !!!
    Meys Kris KOP 2010.jpg     De Bock Benny 2010.jpg

              Kris Meys                  Benny De Bock

    Zaterdag 23 Oktober - AAIGEM (9420)

    Cross
    A-reeks
    1 KRIS MEYS uit Hamme
    2 Bart Thielemans
    3 Tom Rouan (Merelbeke)
    4 Nick Vermunicht
    5 Davy Van Nieuwenborgh
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 071.jpg

                  Winnaar Catg.A Kris Meys en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Michael Heymans
    3 Danny Standaert
    4 Erwin De Clercq
    5 Dirk Vergult

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Rene Mertens (Dendermonde)
    4 Rudy Bloemmen
    5 Alex Spruyt
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 032.jpg
    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Freddy  Van Impe.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Luc Vangoidsenhoven
    3 Robert De Vos
    4 Michel Vanhonsebrouck
    5 Willy Corthals

    E-reeks
    1 Freddy Van Impe
    2 Jozef Saerens
    3 Herman Martens
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Willy De Roos
               
    MTB
    A-reeks
    1 Gert De Vos
    2 Davy De Bruyne
    3 Bart Baeyens
    4 Bjorn Fackaert
    5 Sven Janssens
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 114.jpg
                         Aankomst winnaar Catg.A MTB met Gert De Vos. 


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Marnic De Waele
    3 Geert De Moyer
    4 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    5 Dominique Van Den Eede
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 118.jpg
                                         Winnaar Catg.B MTB Kurt De Vuyst.


    C-reeks
    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Danny Van Oyen
    4 Curt Maes
    5 Jean Paul De Bruyne

    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 097.jpg
    Winnaar Catg.C MTB Rudi Wille, winnaar Catg.D MTB Johan Martens en
    winnaar bij de Dames Carla Godeau.


    D-reeks
    1 Johan Martens
    2 Jozef Van Isterdael
    3 Noel Verzele
    4 Roger Wauters
    5 Francis Verherstraeten
    VWF veldrijden 23-10-10-aaigem 086.jpg
    Zwarter kon niet meer dat dacht ook Jozef Van Isterdael 
    die 2de werd in de Catg.D MTB.


    Dames

    1 Carla Godeau
    2 Tinneke September
    3 Inge Joos (Stekene)
    4 Stephanie Vercammen

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    24-10-2010 om 10:06 geschreven door kenny


    22-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 23 OKTOBER - GROTE PANNENKOEKENBAK JARNO VAN GUYSE
    Van Guyse Jarno Pannenkoekenbak 2010.jpg

    Bron: Jarno van Guyse

    22-10-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10° EETFESTIJN VAN BJÖRN COOMANS !!!

    10° Eetfestijn van Björn Coomans !!!

     

    Coomans Björn 2010.jpg
    Zaterdag 23 Oktober 2010 Vanaf 17u00 tot 20uu00

    Zondag 24 Oktober 2010 Vanaf 11u30 tot 21u00

     

    Supporters Lokaal "De Jonge Beloften"

    Bij Michel en Vera
    ST Katharina straat 151 -2870 Ruisbroek .

    Tel. 03/866.21.98

     

    http://users.skynet.be/coomans-bjorn/

    22-10-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINSTANDEN WAOD REGELMATIGHEIDSCRITERIUM 2010

    waod_3.jpg
    Einstand regelmatigheidscriterium AB 2010


    Categorie A.

    1.STEVEN MARTENS – 4.049; 2.Paul Rooseparck - 3.981; 3.Kristof Gryson - 3.531; 4.Christophe Van Overloop - 2.907; 5.Bart Verhasselt - 2.732; 6.Gino Van Broeck - 2.529; 7.Luc De Duytsche - 1.950; 8.Jens Daems - 1.900; 9.Wim De Wit - 1.801; 10.Nico Verwee - 1.763; 11.Pieter Covents - 1.759; 12.Vincent Maes - 1.683; 13.Steven Heirman - 1.617; 14.Jonas De Vlieger - 1.612; 15.Kevin Vleurinck - 1.537; 16.Ben Suykerbuyk - 1.534; 17.Dries De Smet - 1.493; 18.Gino Hoskens - 1.413; 19.Jan Trenson - 1.370; 20.Dennis Nevejans - 1.185; 21.Sammy Bogaert - 1.151; 22.Mike Van Ryssel - 1.120; 23.Stein Vermeulen - 1.107; 24.Raf Martens - 1.093; 25.Philippe Van Opstal - 1.078; 26.Jonas Pfaff - 1.077; 27.Kevin Vancolen - 1.013; 28.Stijn Verbeke - 1.002; 29.Kevin Van Raemdonck - 982; 30.Bart Van Kerschaver - 970;

     

    Categorie B.

    1.FRANKY VAN OYEN – 4.310; 2.Gunther Cuylits - 3.337; 3.Vincent Brunel - 3.229; 4.Peter De Corte - 2.497; 5.Mario Van Den Broecke - 2.485; 6.Jurgen Goossens - 2.301; 7.Steven Landuyt - 2.224; 8.Peter Neels - 1.919; 9.Bart Jocqué - 1.874; 10.Alex Goossens - 1.809; 11.Renaat Demeter - 1.640; 12.Angelo Saman - 1.572; 13.Didier De Lannoy - 1.533; 14.Patrick De Roos - 1.518; 15.Andy Van Loon - 1.477; 16.Peter De Maere - 1.459; 17.Nico Savat - 1.329; 18.Frank Van Hoeymissen - 1.259; 19.Jimmy Pombereu - 1.249; 20.Franky Weemaes - 1.235; 21.Yves Heylen - 1.135; 22.Bart Vanden Wijngaerd - 1.110; 23.Sven Van Hoyweghen - 1.029; 24.Geert Verween - 1.010; 25.Pedro Michels - 1.008; 26.Kris Van Severen - 964; 27.Vincent Evers - 935; 28.Davy Rauch - 923; 29.Peter Debucke - 908; 30.Kris Verhooghe - 856;

     

    Eindstanden regelmatigheidscriterium veteranenreeksen 2010


    Categorie C:

    1.WIM HEYNDRICKX - 2.017; 2.Rudi Rabout - 1.924; 3.Patrick Vanmaekelbergh - 1.669; 4.Sven De Vlieger - 1.587; 5.Filip Wittoek - 1.316; 6.Franky De Tremerie - 1.207; 7.Hans Verlinden - 1.203; 8.Nico Debaes - 1.200; 9.Bart Rombouts - 1.166; 10.Eric Slock - 1.152; 11.Olivier Vaerewyck - 1.141; 12.Danny De Bruyne - 1.110; 13.Marc Cossyns - 969; 14.Fabien Hanssens - 946; 15.Steve Ferguson - 878; 16.Alain Mortier - 869; 17.Carlo Schollaert - 843; 18.Marc Vanparrys - 790; 19.Luc Puimege - 752; 20.Tommy Heyse - 696; 21.Geert Hebbrecht - 667; 22.Thierry Everaert - 665; 23.Pedro Pollefliet - 633; 24.Tom Dhooge - 623; 25.Philip Lampaert - 597; 26.Stefan Adriaenssens - 588; 27.Geert Van Speybroeck - 551; 28.Peter Flach - 540; 29.Guy De Jonghe - 474; 30.Peter Mol - 442;

     

    Categorie D:

    1.KO HARMS - 1.767; 2.Danny Van Oyen - 1.742; 3.Dirk Wittoek - 1.206; 4.Marc Goossens - 1.132; 5.Patrick De Smet - 1.131; 6.Idesbald Nevejans - 1.091; 7.Dirk Mathijs - 1.021; 8.Patrick Watteny - 992; 9.Frank Suys - 924; 10.Ivan Wulffaert - 891; 11.Marc Borghgraef - 881; 12.Henri De Decker - 652; 13.Peter Kerckaert - 595; 14.Wim Arras - 570; 15.Danny Van Hoof - 497; 16.Peter Ballet - 436; 17.Luc De Poorter - 421; 18.Filip Vereecke - 320; 19.Frank Van Haecke - 244; 20.Geert Smet - 244; 21.Jos Winters - 240; 22.Ludwig Gladines - 218; 23.Franky Van Oyen - 172; 24.Patrick Bolssens - 166; 25.Danny Denis - 150; 26.Mario Vandebuerie - 123; 27.Stefaan Dhoore - 83; 28.Eric De Graef - 79; 29.Johan De Rop - 77; 30.Henny De Bouver - 76; 31.Eric Neelen - 46.

     

    Categorie E:

    1.WIM DE WAAL - 2.214; 2.Paul Van Cleemput - 1.604; 3.Hilair Heye - 1.552; 4.Georges Vergauwe - 1.545; 5.Philippe Lacquet - 1.423; 6.Patrick Buyens - 1.363; 7.Tony Reniers - 1.333; 8.Wim De Coninck - 1.293; 9.Danny De Coninck - 1.148; 10.Marc Couckuyt - 1.070; 11.Alain Goossens - 1.042; 12.Erwin D'Hondt - 1.018; 13.Jean-Pierre Van Maldegem - 998; 14.Etienne Claus - 967; 15.Noël Willems - 853; 16.Patrick Bekaert - 843; 17.Siegfried Van Overberghe - 832; 18.Leo Mares - 828; 19.Patrick Van Rentherghem - 818; 20.Willy De Sutter - 815; 21.Peter De Ghein - 761; 22.Mario Geirnaert - 691; 23.Mario D'Haeseleer - 631; 24.Koen Oliebos - 612; 25.Patrick Van Peteghem - 611; 26.Frederik Blervacq - 581; 27.Ronald De Scheemaecker - 580; 28.Joeri De Cock - 561; 29.Tom Persyn - 528; 30.Marc Landerie - 451;

     

    Categorie E+:

    1.FLORENT DE LEERSNYDER - 2.401; 2.Marc Van Overmeir - 2.077; 3.Eddy Van Den Abeele - 956; 4.Eric Van Pottelberg - 844; 5.Antoine Van Geluwe - 681; 6.Michel Hertogh - 557; 7.Guy Van Severen - 403; 8.Rudi Van Steelandt - 366; 9.Eric Van Daele - 30.

     

    Categorie F1:

    1.HELMUTH TAS - 2.470; 2.François Coppers - 2.439; 3.Eddie Van Leirberghe - 1.691; 4.Tony Baudonck - 1.659; 5.Jozef Deneef - 1.565; 6.Jo Montforts - 1.358; 7.Emmanuël De Loor - 1.255; 8.Dirk Caekebeke - 1.247; 9.Marc Steenberghe - 1.226; 10.Jos Lissens - 1.134; 11.Jozef De Naeghel - 1.131; 12.Bart Delagrange - 1.095; 13.Patrick De Backer - 1.079; 14.Karel Andries - 934; 15.Dirk De Cauwer - 843; 16.Roland Boulard - 815; 17.Louis Moens - 810; 18.Adri Van Loon - 800; 19.José Hoebeke - 737; 20.Wim Van Den Heuvel - 736; 21.Kris Van Honsté - 677; 22.Paul Hunninck - 657; 23.Marc Dhanijns - 596; 24.Philemond Delgouffe - 548; 25.William Govaert - 535; 26.Luc Cocquyt - 503; 27.Staf Lievens - 494; 28.Antoine De Caboter - 456; 29.Jo Scholten - 451; 30.Cees Van Rijsbergen - 344;

     

    Categorie F2:

    1.NOËL ROGGE - 2.597; 2.José Dezegher - 2.444; 3.Pascal Cornand - 2.068; 4.Julien De Bock - 1.584; 5.Daniel Hauttekeete - 1.309; 6.Jos Vergult - 1.211; 7.Eric Pauwels - 1.059; 8.Robin Van Kerschaver - 991; 9.Noël Verzele - 955; 10.Luc Verkinderen - 914; 11.Eddy Iterbeke - 765; 12.Eric Roels - 652; 13.Jos Dierks - 558; 14.Jean-Paul Van Oudenhove - 415; 15.Kurt Wille - 413; 16.Rudy Musschoot - 412; 17.Patrick Elegheer - 366; 18.Eddy De Clercq - 318; 19.Johan De Smet - 175; 20.Paul D'Hoey - 158; 21.Pierre Vancamelbecke - 136; 22.Bert ter Harmsel - 33.

     

    Categorie G:

    1.THEO COUDYZER - 2.463; 2.Julien Vyvey - 2.122; 3.Luc Snels - 1.991; 4.Roland Van Imschoot - 1.966; 5.Marinus Lockefeir - 1.819; 6.John Heyndrickx - 1.612; 7.Arnold De Muynck - 1.474; 8.Willy Roels - 1.347; 9.Roger Den Tijn - 1.288; 10.Jaak Nys - 1.260; 11.Michel Bousard - 1.253; 12.Henk Bolle - 1.240; 13.Firmin De Zutter - 1.229; 14.André Bogaert - 1.191; 15.Willy Mous - 1.163; 16.Roger Verschraegen - 1.147; 17.Freddy De Blick - 1.128; 18.Etienne Van Hecke - 1.116; 19.Eric De Wilde - 1.089; 20.Luc Van Robbroeck - 973; 21.Marc Van Der Beken - 888; 22.Mathieu Mercken - 862; 23.Ludo Opdebeek - 839; 24.Robert Robijns - 835; 25.Willy Corthier - 817; 26.Freddy Vervenne - 816; 27.Karel Heirbaut - 719; 28.Werner Dullaert - 718; 29.Herman Dias - 695; 30.Erik Vandersteen - 688;

     

    Categorie G+

    1.GERARD MARIËN - 2.578; 2.EDWARD BATTERSBY (++ 1) - 2.342; 3.Daniel Cornu - 2.299; 4.Clement De Smedt (++ 2) - 2.223; 5.Pierre Verberckmoes - 2.182; 6.Roger De Breuker - 2.091; 7.Willy Voorbraeck (++ 3) - 1.984; 8.Joseph Boone (++ 4) - 1.914; 9.Hervé Verstuyft - 1.895; 10.Daniël Nuytinck - 1.594; 11.René Colman (++ 5) - 1.593; 12.Raf Luyckx (++6) - 1.513; 13.Joseph D'Hont - 1.465; 14.Karel Alen (++ 7) - 1.424; 15.François Brouwers - 1.411; 16.Guus Schuller - 1.395; 17.Leo De Jong - 1.313; 18.Gerrit Hairwassers - 1.297; 19.Luc Muys - 1.270; 20.Jef Verheyen - 1.080; 21.Lucien Van Impe - 1.068; 22.Daniel Meirlaen - 1.067; 23.Donné Neckebroeck - 1.027; 24.Ghislain De Champs - 980; 25.Ortaire Stevens - 968; 26.Denis Keynen - 916; 27.Marcel Meeuwes - 857; 28.Francis Helleputte - 823; 29.Jean-Pierre Heymans - 758; 30.Noël De Muynck - 736;

     

    WAOD-Kampioenschappen 2010


    OPEN - Vrasene - 18.07.10 - David VAN PELT

    Categorie A - Beveren-Waas - 20.06.10 - Bart VERHASSELT

    Categorie B - Beveren-Waas - 20.06.10 - Peter DE CORTE

    Categorie C - Evergem - 13.08.10 - Bart ROMBOUTS

    Categorie D - Evergem - 13.08.10 - Danny VAN OYEN

    Categorie E - Eksaarde - 12.06.10 - Etienne CLAUS

    Categorie E+ - Eksaarde - 12.06.10 - Rudy TAELMAN

    Categorie F1 - Evergem - 13.08.10 - Jozef DENEEF

    Categorie F2 - Ertvelde - 31.08.10 - Noël ROGGE

    Categorie G - Evergem - 13.08.10 - Theo COUDYZER

    Categorie G+ - Ertvelde-Tervenen - 02.10.10 - Joseph D’HONT

    22-10-2010 om 11:59 geschreven door kenny


    21-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 22 OKTOBER - KOERS OP ROLLEN TE DENDERLEEUW

    VRIJDAG 22 OKTOBER

    KOERS OP ROLLEN TE DENDERLEEUW !!!

     

                                             Affiche koers op rollen jpegh.jpg 

    Waar: Zaal Den Breughel Denderleeuw.

    Ploegen van 4 deelnemers, iedereen kan deelnemen!

    Voorinschrijving te Sportzone Fitness.

     

    Bron: Rita Thienpondt

    21-10-2010 om 13:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 22 OKTOBER PRIJSUITREIKING RONDE VAN GROOT-TEMSE

    VRIJDAG 22 OKTOBER PRIJSUITREIKING
    RONDE VAN GROOT-TEMSE !!!


                                                      VELLE bellemanbew14.8
     


    Dit jaar heeft Wielerbelangen Temse voor de eerste maal de Ronde van Groot-Temse, een regelmatigheidcriterium voor Juniors, georganiseerd. De prijsuitreiking gebeurt op Vrijdag 22 Oktober om 20.00 u in de Emiel Naudtszaal , Hof ter Elstlaan 1, in Elversele.
    Als gastspreker hebben we Tom Steels uitgenodigd. Tom zal een uitleg geven over trainen met het SRM-Systeem.
    Voor deze avond zijn er nog plaatsen vrij en daarom dachten we dat de streekrenners misschien wel geïnteresseerd zijn om dit evenement bij te wonen.

    Graag hadden we wel een bevestiging ontvangen via mail voor 20 oktober, de inkom is gratis.  Edwin.de.saegher@telenet.be

     

    Wielerbelangen Temse: Frank Van Hoeymissen

    21-10-2010 om 13:31 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!