.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 10/10/2010 - BOOM (A) - Elite z.c./U23 – 115 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 64

    1 HELMINEN Matti (PWC ALIPLAST)
    2 OERLEMANS Tom
    (SCOTT USA CYCLING TEAM) op 23”
    3 HAYNES Hamish
    (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM) op 35”
    4 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    5 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL CYCLING TEAM) op 50”
    6 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    7 VERBIST Evert (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    8 OOSTHOEK Arian (DRC DE MOL)
    9 VERBOVEN Sven
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    10 SPRENGERS Thomas (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    15 MEERSMANS Jens uit Bornem (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    20 VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    28 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    29 JASPERS DAVY (ILLI BIKES)
    32 RENDERS Sven uit Wilrijk (VERANDAS WILLEMS)
     

    10/10/2010 - DEERLIJK-BELGIEK (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 114

    1 DE CLERCQ Bart (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    2 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 3”
    3 DEBUSSCHERE Jens
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 10”
    4 DE WEIRDT Gino
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 DEVILLERS Gilles (LOTTO-BODYSOL P.C.W.) op 14
    6 VANOVERBERGHE Arthur
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 17”
    7 SYS Klaas
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) op 23”
    8 VERHAEGEN Christophe
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    9 FURNIERE Kevin
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 30”
    10 MARCHAND Gianni
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    57 DUIZINGS Don (PWC ALIPLAST) op 5’25”
    60 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    10/10/2010 - WOMMELGEM (A) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 53

    1 GEYSEN Kurt (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    2 DRANCOURT PIERRE (ESEG DOUAI) op 20
    3 CLAEYS Dimitri
    (TEAM NET APP)
    4 VAN DE MIEROOP Sam (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.) op 44”
    5 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST) op 53”
    6 CALLEEUW Joeri
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    7 VINGERHOETS Rudi
    (DE SPRINTERS MALDEREN)
    8 SCHEPERS Jelle (V.Z.W ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    9 AERTS Peter
    (VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS)
    10 PATRON Christian (TEAM KUOTA INDELAND)
    26 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 2’34”
    Geysen Kurt 2010.jpg
                                        Kurt Geysen (Foto: Karel Andries)
     

    10/10/2010 - ALKEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 83
    1 KAVSEK Rik (VAN GOETHEM - PRORACE CYCLING TEAM)
    2 MARS Laurent
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    3 VAN THIELEN Jeffrey (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    4 HOLLANDERS Dries (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    5 STEVENS Timothy
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    6 TORFS Jef (PROFEL CYCLING TEAM) op 4”
    7 VAN ROY Stijn
    (PROFEL CYCLING TEAM) op 35”
    8 BLANCHY Michael
    (MULTISPORT CYCLING TEAM)
    9 CLAES Joris
    (K.W.C HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 WINTERS Ronald (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    12 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    30 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg
    (C.T KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 1’45”


    10/10/2010 - HOEGAARDEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 65

    1 VAN MEIRHAEGHE Jef (CUBE-FINTRO CT)
    2 AERTS Alexander (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 40”
    3 RAYMACKERS Cedric
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    4 PEELAERS Jeff (AVIA CYCLING TEAM) op 1’00”
    5 KERKHOFS Mathias
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 ROELANDTS Rutger (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 PERSOON Joeri uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 STIJNS Wayne (W.C.L. Bergklimmers)
    9 VAN ROOY Kenneth
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 VAN BEYLEN Jens
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    29 COUSSENS Ruben uit Appels (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    10/10/2010 - ZWEVEGEM-KNOKKE (W) - Juniores - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 88

    1 VANDENBOGAERDE Jens (AVIA CYCLING TEAM)
    2 VAN HOLDERBEKE Mathias (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    3 VAN BREUSSEGEM Elias
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 15”
    4 VAN LERBERGHE Bert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 GHISTELINCK Paco (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 DE CRAEMER Stijn (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 WASTYN Emiel (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 TOUQUET Joren
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 BROSENS Werner
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    48 PETROV Servaas uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND) op 1’45”
    49 DE BOCK Stef uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    56 MICHILS Sander uit Moerbeke
    (WIELERTEAM WAASLAND)

    10-10-2010 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BRECHT VAN DEN BRANDEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Zondag 10/10/2010 - AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen NAT – Topcompetitie - 72 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 96

    1 PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    2 VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    3 VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    4 LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    5 FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6 DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    7 BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    8 RICKAERT Jonas - KSV DEERUJK GAVERZICHT VZW      

    9 VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 17”

    10 VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 22”

     

    10/10/2010 - ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km - 01h17min

    Aantal deelnemers: 43

    1 BERVOETS Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 STEVENS Andy
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    3 VAN LAER Titte (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    4 RASSART Jorick (TEAM CYCLISTE HESBAYE)
    5 MARIËN Jari (K.W.C HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 LENAERTS Dennis (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 BREMMERS LARS (TWC HET SNELLE WIEL)
    8 HOLSBEEK Matthias (GKV CYCLING TEAM)
    9 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 NUYTS Kenn
    (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    12 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    10/10/2010 - LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 72

    1 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    2 VANDEWALLE Matthias
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 11”
    3 RUTSAERT Jelle
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 42”
    4 BLEYAERT Benoit
    (KON VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    5 VERBEKEN Cedric (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 DE RUYSSCHER Dante (KON GENTSE VELOSPORT)
    7 D´HOORE Giorgio
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW) op 46”
    8 NOPPE Christophe
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’25”
    9 MAES Damon
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    14 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    20 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)
    41 ROTTY Glenn uit Verrebroek
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 3’00”
     

    10/10/2010 - WOMMELGEM (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h22min

    Aantal deelnemers: 55
    1 BRECHT VAN DEN BRANDEN uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    2 GEERTS Jari
    (W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS)
    3 VAN ECHELPOEL Michiel
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    4 BROOS CHRISTOPHE (TWC PIJNENBURG)
    5 POLAK ROBERT (BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM)
    6 REYNIERS Jordy (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 GUNST DAVY (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    8 VAN NIEROP GLENN (LRTV SWIFT)
    9 VAN DESSEL Kenneth (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 VLUYMANS Janic (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    16 BONNE Diego uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    22 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    10-10-2010 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VWF - SLUITINGSPRIJS OORDEGEM - 09/10/2010
    vwf.JPG









    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    10-10-2010 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Crosszege in de Catg.B !!!

    De Bock Benny 2010.jpg
    Zondag 10 Oktober - SERSKAMP (9260)

    Uitslagen:Cross
    A-reeks
    1 Brecht Lippens
    2 Davy Depaepe
    3 Bart Thielemans
    4 Rob Paridaens
    5 Davy Dury
    VWF 10-10-10-SERSKAMP 057.jpg

             Winnaar Catg.A Brecht Lippens en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK Hamme)
    2 Erwin de Clercq
    3 Michael Heymans
    4 Michel Naessens
    5 Danny Standaert

    VWF 10-10-10-SERSKAMP 040.jpg 

                                      Aankomst van Benny De Bock.

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Yvan Coopman
    4 Rudy Bloemmen
    5 Jose De Clercq
    VWF 10-10-10-SERSKAMP 025.jpg

    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Herman Martens.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Robert De Vos
    3 Michel Vanhonsebrouck
    4 Willy Corthals
    5 Jozef Saerens

    E-reeks
    1 Herman Martens
    2 Lucien Van Impe
    3 Jacky van Geeteruyen
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Jan De Gent
               
    Uitslagen: MTB
    A -reeks

    1 Gert De Vos
    2 Bart Tribout
    3 Ben Van Den Bossche
    4 Davy De Bruyne
    5 Ben Van Wijmelbeke
    VWF 10-10-10-SERSKAMP 101.jpg

                  Winnaar Catg.A Gert De Vos en winnaar Catg.B Kurt De Vuyst.

    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Johan De Bruyne
    3 Erwin De Clercq
    4 Andy De Maesschalck
    5 Geert De Moyer

    C-reeks
    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Marc De Vos
    4 Jean Vandelannotte
    5 Hans De Rocker
    VWF 10-10-10-SERSKAMP 074.jpg

             Winnaar Catg.C Rudi Wille en winnaar Catg.D Jozef Van Isterdael.


    D-reeks
    1 Jozef Van Isterdael
    2 Theo Verheyden
    3 Luc Vanwesenbeeck
    4 Johan Martens
    5 Noel Verzele


    Dames
    1 Carla Godeau
    2 Tinneke September
    3 Martine Van den Eede
    4 Inge Joos
    5 Stephanie Vercammen

    VWF 10-10-10-SERSKAMP 099.jpg 

              Danny Van Goethem uit Stekene die zijn zoon aan het opleiden is.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    10-10-2010 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK DE ROOS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan MARC VAN OVERMEIR met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 38°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    De Roos Patrick 2010.jpg   Rombouts Bart KOP 2009 1.jpg   Van Overmeir Marc.jpg   Mariën Gerard KOP 2010.jpg       
           Patrick De Roos                 Bart Rombouts                 Marc Van Overmeir                Gerard Mariën 

    Zondag 10 Oktober – LOCHRISTI (Wijk Kapelleken) (9080)

    Cat A/B:

    1.Cornelis Bakker (Nl, winnaar cat. A)

    2.Koen Demuynck

    3.PATRICK DE ROOS (Moerbeke-Waas, winnaar cat. B)

    4.Peter Neels (Kruibeke)

    5.Rik De Vree

    6.Kurt Pauwels 7.Vincent Brunel 8.Andy Van Dijck 9.Dieter Vincke 10.Kristof Van Wijmeersch 11.Bart Verhasselt 12.Didier De Lannoy 13.Renaat Demeter (Lochristi) 14.Christophe De Grom 15.Paul Rooseparck 16.Ben Suykerbuyk (Stabroek) 17.Gunther Cuylits 18.Nico Van Beun 19.Bart Jocqué 20.Peter De Maere (Waasmunster)

     

    Cat C/D:

    1.BART ROMBOUTS (Kallo)

    2.Michel Jannes

    3.Sven De Vlieger

    4.Patrick Vanmaekelbergh

    5.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    6.Ko Harms 7.Marc Goossens 8.Frank Suys (Hingene) 9.Rudy Slijvers 10.Rudi Rabout (Heinkenszand) 11.Matti De Baat 12.Marc Kiesekoms 13.Laurent Levas 14.Philip Wittoek 15.Philip Lampaert 16.Stefan Verhaeghe 17.Jan De Witte 18.Kris Schockaert 19.Jan Lippens 20.Steven De Keyser

     

    Cat E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Jos Maes

    3.Danny De Gehuchte

    4.Noël Willems

    5.Patrick Buyens

    6.Siegfried Vanoverberghe 7.Yves Camphyn 8.Marc Couckuyt 9.Hilair Heye 10.Tony Reniers 11.Willy Van Herreweghe 12.Etienne Claus (Waasmunster) 13.MARC VAN OVERMEIR (St.Niklaas, winnaar cat. E+) 14.Jean-Pierre Van Maldegem 15.Patrick Van Der Vekens (Nieuwkerken) 16.Philippe Lacquet 17.Alain Goossens 18.Eddy Van Den Abeele 19.Georges Vergauwe 20.Tom Persyn

     

    Cat F1/F2:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)

    2.Rik Scheirlinckx

    3.José Hoebeke

    4.Jozef De Naeghel

    5.Staf Lievens

    6.Jozef Deneef 7.Eddie Van Leirberghe 8.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2) 9.Charles Vandermosten 10.Patrick De Backer 11.Noël Rogge 12.Helmuth Tas 13.Tony Baudonck 14.François Coppers (Lokeren) 15.Dirk De Cauwer (Hamme) 16.Daniel Hauttekeete 17.Peter Peleman 18.Paul Hunninck 19.Luc Roelandt 20.Jos Lissens

     

    Cat G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.Arnold De Muynck

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Firmin De Zutter 7.Willy Roels 8.Michel Bousard 9.Julien Vyvey 10.Eric De Wilde

     

    Cat G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Marcel Levas

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Denis Keynen

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Julien De Baets 7.Daniel Cornu 8.Clement Saelens 9.André Van Asbroeck 10.Joseph D'Hont

     

    Cat G++:

    1.Louis Simons

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Jan Van Boxtel

    4.René Colman (St.Niklaas)

    5.Joseph Boone

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Edward Battersby 8.Willy Voorbraeck 9.Georges Van Der Cruyssen                     

    10-10-2010 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ROBIN PAUWELS met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!

    Proficiat aan WANNES WATERSCHOOT met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!
    Pauwels Robin KOP 2010.jpg        Waterschoot Wannes 2010.jpg
           Robin Pauwels             Wannes Waterschoot

    Zondag 10/10/2010 - DENDERLEEUW (O) - Aspiranten
    Meisjes 12 jaar
    1 WATEREUS Kylie (TWC DE KEMPEN)
    2 DIRKS MARISSA (TWC Kempen)
    3 PIETERAERENS Dorien (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    4 DE SLACHMUYLDER Yara (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 DANGREAU Lieve
    (WK NOORD WEST BRABANT)

    Meisjes 13 jaar
    1 DE PAUW Ina (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    Meisjes 14 jaar
    1 DELBAERE Fien (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
    2 DE PAEPE Fien (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    3 HELDERWEIRT Alicia (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 DELTOMBE Celien (VZW DE DEMERSPURTERS)
    5 DELTOMBE Paulien (VZW DE DEMERSPURTERS)

    Jongens 12 jaar
    1 DE WEVER Merten (K.V.C DEINZE VZW)
    2 VAN DE WILLE Nick (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 DE KEUKELEIRE Frederic
    (K.V.C DEINZE VZW)
    4 NEVENS Tibo (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    5 HAELTERMAN Glen (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    12 VAN PETEGHEM Trifonius (WIELERTEAM WAASLAND)
    19 DECKERS Jules (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    22 SMETS Yentl (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Jongens 13 jaar
    1 BOLLÉ Maxim (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    2 MUYS Ayton (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    3 LAMBRECHT Bjorg (C.T KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    4 DE BLAERE Diego
    (K.V.C DEINZE VZW)
    5 GHIJSELINCK Bjorn (K.V.C DEINZE VZW)
    7 JANSSENS Jarrid uit Melsele (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    33 DE LOOSE Arne (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Jongens 14 jaar A
    1 ROGIER Stef (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    2 HAUWAERT Kinsey (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    3 ALMEY Jens (C.T KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    4 CEURENS Raphaël (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 BAELEN Juul (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
    16 SMET Seppe uit Melsele (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    19 DECKERS Cisse (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Jongens 14 jaar B
    1 ROBIN PAUWELS uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    2 WYTINCK Gianni (C.T KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    3 TIMMERMANS Tom
    (THOMPSON JARTAZI)
    4 VAN DEN BOSSCHE Angelo (RUDYCO CYCLING TEAM)
    5 MICHIELS Thomas (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 PERSOON Wouter uit Stekene (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    21 VAN OSSELAER Jonas (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    10/10/2010 - GEEL (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    10/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar
    1 COMMISSARIS Lucas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 CLAES Stef (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 BRUYNINCKX Sven (SPORT EN MOEDIG - GENK VZW)
    4 APPELTANS Lorre (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    5 MEYERS Vincent (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

    Aspiranten 13 jaar
    1 VANDERMEER Laurens (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    2 GHYS Robbe (SPORT EN MOEDIG - GENK VZW)
    3 BEULLENS Cedric (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    4 NYSSEN Kevin (PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES)
    5 CLEEREN Stijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

    Aspiranten 14 jaar
    1 WANNES WATERSCHOOT uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    2 CLAUW Yente (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    3 WILLEMEN Kristof (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 PAQUOT Nicolas (UNION CYCLISTE SERAING)
    5 ADRIANSSENS Bjarne (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
     

    10/10/2010 - KEERBERGEN (VB) - BMX - Flanders Cup

     

    10/10/2010 - WATERSCHEI (GENK) (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    10/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Miniemen
     

    10/10/2010 - GEEL (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    10-10-2010 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 10/10/2010 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    SUPERPRESTIGE - Aantal deelnemers:

    1.Zdenek Stybar (Tsj) 

    2.Bart Aernouts          

    3.Sven Nys     

    4.Steve Chainel (Fra) 

    5.Bart Wellens           

    6.Sven Vanthourenhout         

    7.Niels Albert  

    8.Pauwels Kevin

    9.Vantornout Klaas

    10.Meeusen Tom


    10/10/2010 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    SUPERPRESTIGE - Aantal deelnemers:

    1.AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS
    2.BAESTAENS Vincent -
    TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1”
    3.JOUFFROY Arnaud -
    BKCP - POWERPLUS op 3”
    4.VAN DER HAAR Lars -
    AA DRINKS 
    5.ADAMS Joeri -
    RABO CONTINENTAL TEAM op 4”
    6.EECKHOUT Kevin -
    SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 26”
    7.BEELEN Sven -
    SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM 
    8.EISING TIJMEN -
    WRV DE PEDDELAAR op 29”
    9.MEISEN Marcel -
    TEAM KUOTA 
    10.BOSMANS Wietse -
    BKCP - POWERPLUS op 38” 
     

    10/10/2010 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30’

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu Van Der Poel - Isorex Cycling Team 
    2.Stijn Caluwe -
    Koninklijke Hoboken W.A.C. VZW 
    3.Bjorn Van Der Heijden  
    4.Stan Wijkel  
    5.Jonas Degroote -
    Jonge Renners Roeselare 
    6.Nicolas Cleppe  
    7.Massimo Vanderaerden  
    8.Kyle De Proost -
    Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW 
    9.Alexander Ameel  
    10.Thomas Joseph  
    15.Thomas Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team  
     

    10/10/2010 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    SUPERPRESTIGE – Aantal deelnemers:
    1.SWEECK Laurens - KDL CYCLINGTEAM
    2.VANTHOURENHOUT - Michael CYCLINGCHAMPS op 22”
    3.SOETE Daan -
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 50”
    4.GODRIE Stan -
    WILLEBRORD WIL VOORUIT op 54”
    5.SWEECK Diether -
    KDL CYCLINGTEAM op 1’00”
    6.JAUREGUI Quentin -
    CC NOGENT / OISE op 1’08”
    7.PANIS Maxim -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’33”
    8.VAN BEEK Pjotr -
    JVR DE BATAUWERS op 1’44”
    9.HOEYBERGHS Daan -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’51”
    10.VAN POPPEL Danny -
    TWC PIJNENBURG op 1’55”
    19.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme -  
    ISOREX CYCLING TEAM op 2’25”

    10-10-2010 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAND ZEGEKONING 2010 TOT EN MET 09-10-2010 !!!
    STAND ZEGEKONING ELITE Z/C & BELOFTEN 2010 !!! 

    Willems Mario KOP 2009.jpg   Smet Guy KOP 2010.jpg   Cocquyt Patrick KOP 2009.jpg    
                Mario Willems                                 Guy Smet                       Patrick Cocquyt

    29       Mario Willems (Lotenhulle)

    27       Guy Smet (Kruibeke)

    14       Patrick Cocquyt (Ertvelde)

    11       Evert Verbist (Putte)
    11
           Tony Bracke (Gontrode)                

    10       Timothy Stevens (Bovelingen-Heers)  

    10        Kevin Maene (Aartrijke)
      9        Joeri Clauwaert (Kruishoutem) 
     
      9        Joeri Stallaert (Denderbelle)

      9        Thierry Declercq (Oudenaarde)
      8        Bart Van Speybroeck (Nevele) 
     
      
    8        Jens Debusschere (Roeselare)
      8        Thomas Chamon (De Panne)
      7        Kevin De Jonghe (Schelle)
      7        Kevin Claeys (Houthulst)
      7        Jérôme Giaux (Rochefort)
      7        Floris Smeyers (Mol)
      7        Kurt Van Goidsenhoven (Drieslinter)
      6        Gunter Sterck (Klein Sinaai)  
     
    5        Patrick Van Roosbroeck (Duffel)

      4        Jeroen Das (Kalmthout)

      4        Frédèrique Robert (Mol)

      3        Matthias Ongena (Zele)

      3        Sander Cordeel (Stekene)
      2        Björn Coomans (Willebroek)
      2        Kristof Dhollander (Stekene)
     
     2        Davy Peirsman (Temse)

      2        Kevin Van Den Noortgate (Geraardsbergen)

      2        Thomas Ongena (Berlare)

      2        Nicolas Vereecken (Kieldrecht) 
      2        Jonas De Vylder (Desteldonk) 
      2        Jarno Van Guyse (Stekene)
     
    1        Pieter Cordeel (Stekene)

      1        Kris De Block (Mariekerke)

      1        Bjorn Meersmans (Bornem)

      1        Stijn Steels (Westerlo)

      1        Gijs Van Hoecke (Zaffelare)

      1        Sven Wielandt (Beveren)
      1        Laurens Poelman (Kalken)

    10-10-2010 om 15:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 27°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2010.jpg
    Zaterdag 09/10/2010 - HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 24

    1 RAEDT Nielsen (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    2 MAENE Kevin
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    3 DUYNSLAEGER Vic (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    4 TAMSIN Kenny
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    5 LIGNEEL Brian (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 1’25”
    6 TOORTELBOOM Frederik
    (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER) op 1’35”
    7 BORRY Kim
    (AN POST SEAN KELLY TEAM) op 1’50”
    8 VERRAES Benjamin
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 2’30”
    9 IMMOUNI Abdel Aziz
    (DUNKERQUE LITTORAL)
    10 CASIER Arne
    (FUJI TEST TEAM)
     

    09/10/2010 - KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 64

    1 GUY SMET uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    2 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN) op 12”
    3 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 22”
    4 COCQUYT Patrick
    (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    5 ROBERT Frederique uit Mol
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 58”
    6 POELMAN Laurens uit Kalken
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    7 VANKERCKHOVEN Jochen (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    8 ONGENA Thomas uit Berlare
    (PROFEL CYCLING TEAM)
    9 VERBEEK Dieter
    (VAN EYCK SPORT)
    10 EECKHOUT Kurt (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    18 STERCK Gunter uit Klein Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    19 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 2’05”
    20 HEIRBAUT Tony uit Belsele
    (PWC ALIPLAST)
    22 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    23 DE RIDDER Glenn uit Stekene (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    27 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    28 MEERSMANS Jens uit Bornem
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
     

    09/10/2010 - SINT-BAAFS-VIJVE (W) - Elite z.c./U23 - 97,5 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 46

    1 DECLERCQ Thierry (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 CLAUWAERT Joeri (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    3 BULTYNCK Kenneth
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    4 VERMEIREN Tom (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    5 DE WEIRDT Gino
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 MAES Jo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    7 BLANCKE Kristof (TEAM LUCA RONSE)
    8 VANNEVEL Dries (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    9 DEREEPER Kristof (CYCLING TEAM LUTHO)
    10 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
     

    09/10/2010 - REKKEM (W) - U23 - 113 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 46
    1 LEGLEY Matthias (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    2 BREYE Stijn (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 10”
    3 ALLEGAERT Matthias
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 15”
    4 GREMELPONT Axel
    (UNION CYCLISTE SERAING) op 21
    5 LAVA Kevin
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 THEUNS Edward
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    7 MARCHAND Gianni (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 DEBRABANDERE Thomas (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    9 VERHELST Louis (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) op 35”
    10 REYNVOET Niels
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    11 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND)
    41 HERREBAUT Jeffrey uit Zele (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 10’00”
    42 STEVENS Juhani
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    43 VANDEPUTTE Steven (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    44 VANLOKEREN Ewoud (CYCLING TEAM M. PINTE)


    09/10/2010 - LOMMEL-KOLONIE (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96,2 km - 02h09min

    Aantal deelnemers:
    1 VANBILSEN Kenneth (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    2 SMEYERS Floris (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    3 VANHOVE David uit Beverlo
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    4 HOLLANDERS Dries (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    5 WINTERS Ronald (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    6 SCHREURS LEANDER
    7 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    8 RANSY Sigi
    (BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK) 2:00
    9 VAN ELST Jonathan
    (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    10 VAN DER SANDEN Mathias
    (SCOTT USA CYCLING TEAM)

    10-10-2010 om 15:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 09/10/2010 - ALKEN (LB) - Juniores - 88,4 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 73

    1 AERTS Alexander (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 RAEYMAEKERS Mattias (AVIA CYCLING TEAM)
    3 TEUNS Dylan (AVIA CYCLING TEAM)
    4 BROEKMANS Glenn
    (Union Cycliste Seraing)
    5 SEUTENS Nick (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 5”
    6 VAN TRIJP Maarten
    (AVIA CYCLING TEAM) op 10”
    7 VAN ROOY Kenneth
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    9 HERREMANS Jamie (CUBE-FINTRO CT)
    10 PEELAERS Jeff (AVIA CYCLING TEAM) op 50”
    15 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    38 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’05”
     

    09/10/2010 - DENDERLEEUW (O) - Juniores - 94 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 101
    1 HOFSTEDE WIM (WV DE JONGE RENNER)
    2 WASTYN Emiel (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 13”
    3 GEERINCK Jens uit Grembergen
    (AVIA CYCLING TEAM)
    4 VENNEMAN Robin (CUBE-FINTRO CT)
    5 DESMECHT David (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    6 WAUTERS Stef
    (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    7 BOWATER Perry (CC GIRO) op 16”
    8 VAN ISTERBEEK Ken
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 28”
    9 VAN DE KLUNDERT Ricardo
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    10 VAN GOETHEM Robin
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    16 PERSOON Joeri uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    09/10/2010 - HARZE (LG) - Juniores - 74,5 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 25
    1. PONS Gaëtan (VCA)
    2. JULIUS Jayde (ZAFR)
    3. VAN MEIRHAEGHE Jef
    4. TROCH Sven uit Melsele
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    5. TOOTH Niels
    6. VAN BROEKHOVEN Bram
    7. RAYMAEKERS Niels op 29”
    8. WERTZ Thomas
    (VCA)
    9. VAN DAEL Birger op 3’52”
    10. GEERTS Moreno
     

    09/10/2010 - LOMMEL-KOLONIE (LB) - Nieuwelingen - 57,4 km - 01h28min

    Aantal deelnemers:

    1 LETEN Wouter (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 OOMEN SAM (TWC PIJNEBURG)
    3 VAN PETEGEM Nick (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 GEYS Wouter (HAGELAND CYCLING TEAM) op 10”
    5 LEYNEN Thomas
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 PETERS WOUTER (RESTORE)
    7 THEUWISSEN Tom (AVIA CYCLING TEAM)
    8 GEERDING KOEN (WV EEMLAND)
    9 VERBEKE Benny
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL) op 2’00”
    23 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
     

    09/10/2010 - SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 85

    1 DE MEESTERE Martijn (TIELTSE RENNERSCLUB)
    2 VAN DYCK Wesley (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 GUNST DAVY (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    4 MAES Damon (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    6 SIMON Kenn
    (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    7 NOPPE Christophe (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 PIETERS Laurent (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    21 RELAES Michiel uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    34 VAN DAM Tom uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    67 ANNAERT Dieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    09/10/2010 - HARZE (LG) - Nieuwelingen - 52 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 34

    1. TRAPPENIERS Brent

    2. ROMBOUTS Bram op 14”
    3. PERSOON Gerben uit Stekene op 27”
    4. PIETTE Julien
    (TCH) op 53”
    5. RASSART Jorick
    (TCH) op 55”
    6. BIOT Maxime
    (Marchovelette) op 1’05”
    7. DE BACKER Falko op 1’42”
    8. BLEUS Robin
    (TCH)
    9. HEMROULLE Johan
    (UCS)
    10. DE COSTER Gert-Jan

     

    09/10/2010 - VELDEGEM (W) - Aspiranten

     

    09/10/2010 - VELDEGEM (W) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    10-10-2010 om 15:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/10/2010

    vwf.JPG






    Zaterdag 9 Oktober - OORDEGEM (9340) -
    15 de proef VWF-GEDITROFEE


    A-reeks
    1 David Motte
    2 Kristof Lauwereys
    3 Bjorn Lison
    4 Tom Op De Beeck
    5 Frederik Pieters
    6 Rik De Vree
    7 Gregory De Munter
    8 Sven Steenackers
    9 Peter Vermassen
    10 Tom Van Uffel
    VWF 9-10-10-oordegem 099.jpg

                 Winnaar Catg.A David Motte en winnaar Catg.B Danny Saelens.


    B-reeks
    1 Danny Saelens
    2 Raf Van den Bossche
    3 Frank Vagenende
    4 Erwin Bollen
    5 Michel Naessens
    6 Franky Weemaes (Melsele)
    7 Ronny Van Der Vurst
    8 Danny De Backer
    9 Dave De Swert
    10 Kevin Van Der Cruysse

    C-reeks
    1 Andre Aertgeerts
    2 Arie De Moor
    3 John De Croock
    4 Stefan Verhaeghe
    5 Dominique Turcksin
    6 Frank Geets
    7 Willy VanHerreweghe
    8 Bruno Bruyere
    9 Rudy Thomas
    10 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    VWF 9-10-10-oordegem 077.jpg

                 Winnaar Catg.C André Aertgeerts en winnaar Catg.D Jos Maes.

               
    D-reeks
    1 Jos Maes
    2 Wim Van Obbergen
    3 Paul Geudens
    4 Paul Casteleyn
    5 Yvan Camphijn
    6 Andre Bultinck
    7 Dirk Vergult
    8 Roger Schouppe
    9 Marc Heulens
    10 Joseph Claessens

    E-reeks
    1 Marc Vervondel
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Freddy Vranken
    4 Rik Scheirlinckx
    5 Jose Hoebeke
    6 Jozef Staes
    7 Johny Van Holen
    8 Hugo Van Linden
    9 Willy Wouters
    10 Alfons Van Raemdonck (Melsele)

    VWF 9-10-10-oordegem 035.jpg 

                                      Winnaar Catg.E Marc Vervondel.


    F-reeks
    1 Herman Hensen
    2 Lucien Van Impe
    3 Julien Geldhof
    4 Aad Vingerling
    5 Andre Bogaert
    6 Freddy Van Impe
    7 Werner Dullaert (St.Gillis)
    8 Alfons Volckaert
    9 Willy Roels
    10 Roger Hoof (St.Niklaas)

    VWF 9-10-10-oordegem 039.jpg 

                                        Winnaar Catg.F Herman Hensen.

    VWF 9-10-10-oordegem 026.jpg 

    Spurt voor de 6de plaats in de Catg.F met Freddy Van Impe voor Werner Dullaert,
    Alfons Volkaerts, Willy Roels, Roger Hoof en Van De Vijver.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    10-10-2010 om 13:11 geschreven door kenny


    09-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Masters B !!!
     

    Smet Ivan 01

    Zaterdag 09/10/2010 - SERSKAMP (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58

    1.HUYS Stijn - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM        

    2.SCHEIRE Ruben uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM op 10”

    3.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    4.PIROTTE Jo - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 13”

    5.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    6.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 32”

    7.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 50”

    8.WELLENS Geert - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM op 59”

    9.PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM op 1’08”

    10.DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM op 1’20”

    14.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 1’30”

    33.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 4’12”

    56.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 5’50"

    09/10/2010 - SERSKAMP (O) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 45  Juniores : 40´
    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 10”

    3.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM op 15”

    4.VAN TICHELT Yorben - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 35”

    5.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 54”

    6.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.          

    7.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’05”

    8.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’10”

    9.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    10.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI       

    22.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’10”

    24.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 3’20”

    38.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM op 5’00”
     

    Aantal deelnemers: 54  Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM op 2”

    3.BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 27”

    4.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 33”

    5.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    6.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    7.SCHUERMANS Jelle  - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    8.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS         

    9.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    10.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 58”

    35.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM op 3’56”    

    50.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’55”       

     

    09/10/2010 - SERSKAMP (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 58

    1.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL op 5”

    3.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW op 8”

    4.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 39”

    5.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    6.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 45”

    7.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’00”

    8.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING            

    9.BOECKX Thomas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.  

    10.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 28

    1.IVANSMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.KRIECKEMANS Wim  - LIMBURGSE AFDELING  

    3.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    4.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 45”

    5.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB         

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 51”

    8.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM               

    9.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

    10.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’03”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 29

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 50”

    3.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’29”

    4.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    5.PANIS André - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’58”

    6.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’05”

    7.SELS Rudy - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’31”

    8.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 2’48”

    9.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 2’57”

    10.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    09-10-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/10/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 24°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg     
         Franky Van Oyen   

    Zaterdag 09 Oktober – LOTENHULLE (9880)
       
    Categorie A/B: (31 dln)

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    3.Didier De Lannoy (B2)

    4.Renaat Demeter (Lochristi B3)

    5.Gunther Cuylits (B4)

    6.Bart Verhasselt (A2) 7.Kurt Pauwels (B5) 8.Guillaume De Coninck (A3) 9.Wouter De Lange (A4) 10.Gino Hoskens (Beveren A5) 11.Vincent Brunel (B6) 12.Kevin Vancolen (A6) 13.Kristof Gryson (A7) 14.Paul Rooseparck (A8) 15.Steven Landuyt (B7) 16.Davy Versichel (A9) 17.Alex Goossens (Vrasene B8) 18.Brecht Deruyck (A10) 19.Mathijs Hielvoet (A11) 20.Steven Heirman (A12) 21.Angelo Saman (Stekene B9) 22.Simon Rogge (A13) 23.Michel Bultinck (B10) 24.Jan Van Dierendonck (A14) 25.Nico Cornelis (A15) 26.Peter De Corte (B11) 27.Kris Meerschaert (Stekene B12) 28.Kristof De Neve (B13) 29.Jimmy Pombereu (B14) 30.Tim Van Renterghem (A16)

    Categorie C/D:
    (33 dln)

    1.Danny De Bruyne (Waarschoot, winnaar cat. C)

    2.Johan Declerck (winnaar cat. D)

    3.Danny Van Oyen (D2)

    4.Olivier Vaerewyck (C2)

    5.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3)

    6.Ko Harms (D4) 7.Matti De Baat (C3) 8.Patrick Decaestecker (D5) 9.Frank Suys (Hingene D6) 10.Sven De Vlieger (C4) 11.Carlo Schollaert (C5) 12.Patrick Watteny (D7) 13.Patrick De Smet (D8) 14.Wim De Coninck (D9) 15.Tom Hesters (C6) 16.Freddy Van Camp (Stekene D10) 17.Philip Wittoek (C7) 18.Noel Timmermans (C8) 19.Dirk Wittoek (D11) 20.Dominik Stofferis (C9) 21.Kurt Van Hecke (C10) 22.Tim Goethals (C11) 23.Luc Dierickx (C12) 24.Luc Puimege (C13) 25.Peter Kerckaert (D12) 26.Marc Cossyns (C14) 27.Ignace Dierickx (C15) 28.Eric Slock (C16) 29.Patrick Vanmaekelbergh (C17) 30.Martin Surmont (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Hilair Heye (E2)

    3.Robert Standaert (E3)

    4.Patrick Van Hulle (E4)

    5.Jean-Pierre Van Maldegem (E5)

    6.Danny De Gehuchte (E6) 7.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 8.Marc Couckuyt (E7) 9.Eddy Van Den Abeele (E+2) 10.Koen Vanderbeke (E8) 11.Willy De Sutter (E9) 12.Danny Wille (E10)

    Categorie F1/F2:

    1.Marc Steenberghe (Lotenhulle, winnaar cat. F1)

    2.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    3.Jozef Deneef (F1-2)

    4.Helmuth Tas (F1-3)

    5.François Coppers (Lokeren F1-4)

    6.Jos Lissens (F1-5) 7.Emmanuël De Loor (F1-6) 8.Julien De Bock (F2-2) 9.Tony Baudonck (F1-7) 10.Noël Rogge (F2-3) 11.Luc Roelandt (F1-8) 12.Eddie Van Leirberghe (F1-9) 13.Eric Pauwels (F2-4) 14.Patrick De Backer (F1-10)

    Categorie G:

    1.Eric De Wilde (Eeklo)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Arnold De Muynck

    4.Theo Coudyzer

    5.Julien Vyvey

    6.Roland Van Imschoot 7.Henk Bolle 8.Luc Van Robbroeck 9.Valère De Baerdemaeker 10.Freddy Vervenne 11.Roger Den Tijn 12.Pascal Cornand 13.Willy Corthier 14.Marinus Lockefeir

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Daniel Cornu

    5.Daniël Nuytinck

    6.François Brouwers 7.Hervé Verstuyft 8.Huib Klip 9.Gerrit Hairwassers 10.André Van Asbroeck 11.Daniël Jooris 12.Ortaire Stevens 13.Luc Muys 14.Leo De Jong 15.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 16.Jef Verheyen 17.Leon Vervaet 18.José Devreese

    Categorie G++:

    1.Jan Van Boxtel (Mill, Ned)

    2.Raf Luyckx (Belsele)

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Edward Battersby

    5.Joseph Boone

    6.Willy Voorbraeck 7.Georges Van Der Cruyssen

    09-10-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 08/10/2010 - ZWEVEZELE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 144 km - 03h11min

    Aantal deelnemers: 119

    1.CAPPELLE Andy - VERANDAS WILLEMS

    2.AMORISON Frédéric – LANDBOUWKREDIET op 19”

    3.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    4.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    5.JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    6.PAUWELS Serge - TEAM SKY

    7.GHYLLEBERT Pieter - AN POST SEAN KELLY TEAM       

    8.TE BRAKE Remco - VAN VLIET          

    9.SINKELDAM Ramon - RABOBANK CT  

    10.VAN DEN HOUTE Sven - VERANDAS WILLEMS           

    16.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR    

    43.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS op 44”           

    51.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST     

    09-10-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    08-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 08/10/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    UITSLAGEN WAC-HOBOKEN AFDELING WAASLAND


     

    Miniemen

                                  

    Zondag 03/10/2010 - Oosterzele

    - 2de Thomas Wille: Tijdrit 2de en wegrit 5de  

    WAC 08-10-2010 - Thomas Wille 2de plaats miniemen Oosterzele.jpg
    Aspiranten

                                  

    Zaterdag 02/10/2010 - Bassevelde

    12 jaar - 39 deelnemers

    - 7de Vince milliau

    - 11de Cedric beck

    - 39ste Yentl Smets

     

    13 jaar - 53 deelnemers

    - 12de janssens jarrid

    - 30ste Vercauteren toon

    - 37ste De Loose Arne

    - 45ste De Kever Gerben

    - 48ste Verdickt Yannick

     

    14 jaar - 68 deelnemers

    - 10de Persoon Wouter

     

    Zondag 03/10/2010 – Gooreind Wuustwezel

    12 jaar - 23 deelnemers

    - 2de Commissaris Lucas

    - 4de Van Steensel Mats

    - 12de Arnouts Brent

    - 17de Steynen Reno

    - 20ste Verbraak Lennert

     

    13 jaar – 22 deelnemers

    - 2de Van Tilborg Brent

    - 10de Simoens Stijn

    - 13de Palinckx Mats

     

    14 jaar – 39 deelnemers

    - 6de Goossenaerts Auren

    - 9de Van hasselt Lennert

    - 12de Van Riel Brent

    - 14de Van de Wijgaard Axel

    - 15de Commissaris Robbe

    - 18de Baert Atlas

    - 23ste Boden laurens

    - 25ste Smet Seppe

     

    Nieuwelingen


    Zondag 03/10/2010 – Tielt – Beker van België
    - 70ste Michielsen Kurt

    - 73ste Vercauteren Stef

    - 74ste Huybrechts michiel

    - 97ste Van Echelpoel Michiel

    - 102de Van Hooydonck Dante

     

    Zondag 03/10/2010 – Sint-Gillis Waas

    - 19de Waterschoot Django

    - 27ste leeman Emmanuel

    - 28ste Wemmers max

    - 31ste De ost Jarne 


    Uitslagen en foto: Nancy Cappelle en Steven Van Houte

    Tekstbewerking: Kenny Janssens

    08-10-2010 om 17:18 geschreven door kenny


    06-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Van Hecke Preben 2010.jpg
    Woensdag 06/10/2010 - ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km - 03h27min

    Aantal deelnemers: 99

    1.PREBEN VAN HECKE uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR          

    2.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 15”

    3.WAEYTENS Zico - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    4.JACOBS Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    5.BARBE Koen - LANDBOUWKREDIET      

    6.PAUWELS Serge - TEAM SKY

    7.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST         

    8.KRUOPIS AIDIS - PALMANS-CRAS op 53”

    9.DE BACKER Bert - SKIL-SHIMANO op 59”

    10.VYTAUTAS Kaupas - DIFFERDANGE op 1’28”

    17.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM         

    19.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS      

    24.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    25.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER         

    34.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    35.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    37.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    45.D`HOLLANDER Glenn uit Berlare - OMEGA PHARMA-LOTTO  

    47.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT           

    48.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM
     

    06/10/2010 - ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 128 km - 02h57min

    Aantal deelnemers: 52

    1.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM              

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 18”

    4.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    5.ALLEGAERT Matthias - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    6.DRANCOURT PIERRE - ESEG DOUAI   

    7.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    8.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM op 3’38”

    9.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 3’55”

    10.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    29.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 4’20”   

     

    06/10/2010 - LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 48

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS           

    2.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    3.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 8”

    4.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    5.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    6.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 15”

    7.NANNI NAZARRIO - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES op 35”

    8.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    9.VANDEWIELE Frederik - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    10.MACIC christopher - TRAINWELL      

    13.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    26.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’30”

    06-10-2010 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 06/10/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Marc Borghgraef vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    20 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Met het droge weer van de laatste dagen verkozen we om terug de Polders van Zeeuws-Vlaanderen in te trekken voor de zomertrainingsrit. De route werd een beetje aangepast zodat we de slechte stukken links lieten liggen en we uitkwamen op 90 Km ipv 98 Km. Thv Emmadorp verkozen we naar rechts te rijden en zo onze weg te vervolgen naar de schietstand te De Klinge om zo over te steken naar Meerdonk. De kopmannen van de dag waren 'Franky Weemaes en Kenny Janssens' die de groep bijna gans de rit op sleeptouw namen. We mogen weeral spreken van een geslaagde duurtraining in zeer ideale weersomstandigheden !!! De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 34,6 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Franky Weemaes , Bruno Verwulgen , Raf Van De Keybus , Luc Vermeulen , Walter Meseure , Jan Vlegels , Adrien Maes , Pieter Covents , Marc Borghgraef , Freddy Buys , Franky De Witte , Fons Van Raemdonck , Chris Van De Vijver , Dirk Cleys , Freddy De Blick , Dirk Heyrman , ? ? en Kenny Janssens.

    06-10-2010 om 18:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 05/10/2010 – BINCHE-TOURNAI-BINCHE - ME 1.1 - 188 km - 04h36min

    Aantal deelnemers:

    1.Elia Viviani (Ita) - Liquigas-Doimo

    2.Jakob Fuglsang (Den) - Team Saxo Bank op 1”           

    3.Rob Ruijgh (Ned) - Vacansoleil Pro Cycling Team                         

    4.Gert Steegmans (Bel) - Team Radioshack                    

    5.Gérald Ciolek (Ger) - Team Milram                  

    6.Jonas Aaen Jorgensen (Den) - Team Saxo Bank                      

    7.Raymond Kreder (Ned) - Garmin - Transitions              

    8.Ruggero Marzoli (Ita) - Acqua & Sapone                      

    9.Denis Galimzyanov (Rus) - Team Katusha                   

    10.Tom Veelers (Ned) - Skil - Shimano                

    24.Kristof Goddaert uit St.Gillis (Bel) - AG2R La Mondiale                  

    06-10-2010 om 12:56 geschreven door kenny


    05-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRANSFERNIEUWS 2010-2011

    TRANSFERNIEUWS

    Schets Steve.jpg

    Steve Schets (Ninove) stapt over van Jong Vlaanderen naar QIN TEAM  van Danny Stevens en Eric Vanderaerden.
    Hij tekende een 1-jarig contract en vind er zijn bloedbroeder Ingmar De Poortere terug. (samen bronzen medaille WK ploegkoers 2010 )
    Steve treed er aan als Elite zonder contract maar is wel full time profrenner dankzij een 2-jarig contract als TOPSPORTER bij defensie.

     

    Bron: Flor Van de Velde

    05-10-2010 om 14:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    waod_3.jpg
    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Bolssens Patrick KOP 2010 1.jpg      Bolssens Patrick St.Gillis 03-10-2010 2.jpg

                                                                                       Patrick Bolssens met de bloemen.               

    Zondag 03/10/2010 – ST.GILLIS - Criterium Inwoners

    1.PATRICK BOLSSENS (St.Pauwels)

    2.Van Puyvelde Dimitri

    3.Van Raemdonck Alfons

    4.Van Camp Freddy

    5.Vertenten Yannick

    6.De Beule Patrick 7.Maes Vincent 8.Saman Angelo 9.De Moor Luc 10.Bolssens Mario 11.Covents Pieter 12.Meerschaert Kris 13.Dullaert Werner 14.Hoof Roger 15.Aers Luc 16.Vincke Ivan 17.Van Den Hende Ringo 18.Van Puyvelde Jurgen 19.Van Puyvelde Luc 20.Segers Jimmy

    Bolssens Patrick St.Gillis 03-10-2010 3.jpg
                               Patrick Bolssens solo naar de overwinning.
    Bolssens Patrick St.Gillis 03-10-2010 1.jpg
                                   Patrick Bolssens en Dimitri Van Puyvelde.


    Foto's: Jeannine en Hugo

    05-10-2010 om 14:13 geschreven door kenny


    04-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 04/10/2010 - OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 38

    1.VANLANDSCHOOT James - VERANDAS WILLEMS        

    2.DEVOLDER Stijn - QUICK STEP           

    3.SCHEIRLINCKX Staf - OMEGA PHARMA-LOTTO

    4.NEIRYNCK Stijn - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 11”

    5.COMMEYNE Davy - LANDBOUWKREDIET           

    6.VANBECELAERE Tom - PALMANS-CRAS        

    7.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    8.KRUOPIS AIDIS - PALMANS-CRAS op 1’07”

    9.HOVELIJNCK Kurt - QUICK STEP        

    10.MANIUSIS MARTYNAS - UTENOS KKSC         

     

    04/10/2010 - KUURNE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 67,2 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 49

    1.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    2.DRANCOURT PIERRE - ESEG DOUAI    

    3.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’12”

    4.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    5.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    7.VANDENBUSSCHE Jens - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    8.FURNIERE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    9.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    10.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME  

     

    04/10/2010 - PETEGEM DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 54

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    3.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    4.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    5.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM op 2”

    6.MACIC christopher - KINGSNORTH op 1’02”

    7.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’05”

    8.SAVO Michael - VC HAUT PAYS         

    9.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    10.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT    

    17.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    18.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    04-10-2010 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET TREK-KMC TEAM VAN 04/10/2010

    TREK-KMC MTB BANNER 2010

    Uitslagen:


    11/9/2010 : Vulkanbike in Daun Duitsland – marathon 85 km

    1e plaats Mark Donné

    3e plaats Petra Mermans. Mooi podium waar Sabine Spitz 1e was en Birgit Sollner 2e
    KMC 04-10-2010 1.jpg


    19/9/2010 : Houffalize Wallonia cup

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    3e plaats Jarno Weemaes

    2e plaats Petra Mermans

    4e plaats Pieter Geluykens

    KMC 04-10-2010 05.jpg

    25/9/2010 : Beringen Belgisch Kampioenschap marathon 90 km

    2e plaats Petra Mermans (zie artikel Nieuwsblad)

    6e plaats Ivan Porters

    8e plaats Mark Donné

    KMC 04-10-2010 04.jpg

    MOUNTAINBIKE Gebroken zadelpen kost Petra Mermans Belgische titel marathonbiken - 01/10/2010  

     

    RETIE - Niet een rijdster die de Belgische titel marathonbiken meer verdiende dan Petra Mermans. De Retiese, een specialiste van het langere werk, werd op het kampioenschap in Beringen in de steek gelaten door haar materiaal. Ze reed alleen aan de leiding. ’Ik wist me zegezeker,’ blikt Petra Mermans terug. ‘Bij de laatste doortocht op de mijnterril brak echter mijn zadelpen. Ondanks de drie minuten voorsprong die ik bij mekaar had gefietst, werd dat me fataal. Weg was de Belgische titel.’
    Beste benen
    De Retiese brak in Beringen net niet in tranen uit. Iedereen zou het ook begrepen hebben als het zo ver was gekomen. Ook Kim Saenen, die als tweede op meer dan drie minuten volgde en kansloos was, maar plots de titel voor het grijpen had.’Plots zag ik Mermans aan de kant staan,’ aldus Saenen. ‘Op geen enkel moment was het in mij opgekomen dat ik haar nog kon bijhalen. Ik was al tevreden met een tweede plaats.’
    Voor Mermans, al een gans jaar goed bezig maar in de crosscountry vaak in de schaduw van Van der Beken, Nelen en anderen, kwam de nederlaag als een uppercut aan.
    ’Hoewel ik niet meteen getipt was als winnares, meende ik me bekwaam,’ zegt de pechvogel nu. ‘Wekenlang had ik naar dat kampioenschap toegeleefd. Zonder over ambities te spreken en zeker zonder die ambities niet naar buiten te brengen.’’Ik voelde me sterk en had de beste benen van het seizoen. Ik reed ook op eigen tempo weg van Githa Michiels, die me even was blijven volgen. Die 80 kilometer over een mooi parcours met moeilijke tracks boezemden me nooit schrik in.’’Tot ik met pech af te rekenen kreeg, reed ik als in een droom. Maar het werd een nare droom’, moet Petra Mermans toegeven.De gedoodverfde winnares werd dus pas tweede. En niet eens door eigen schuld.’Het zal zo gemoeten hebben’, foetert Mermans nog.
    Alle lust om een dag later aan de ‘MTB Belgian Grand Prix’ deel te nemen, ontbrak haar na die nederlaag in de marathon. Maar twaalf uur later stond ze toch paraat voor alweer een paar uurtjes biken in de slotmanche van de ‘Belgian Grand Prix’.Weggereden door de sterke buitenlandse inbreng werd Petra Mermans tweede Belgische achter gouwgenote Kristien Nelen.
    De kater van de dag voordien was daarmee echter niet doorgespoeld.

     

    André Verhoeven


    26/9/2010 : Beringen finale van de Belgacom Grand prix

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    5e plaats Jarno Weemaes

    2e plaats Ivan Porters

    5e plaats Patrik Wellens

    7e plaats Petra Mermans

    10e plaats Mark Donné

    KMC 04-10-2010 03.jpg

    Verslag Ivan Porters :

    Het BK MX op zaterdag begon met een mooi zonnetje.
    Voelde me de laatste weken redelijk goed en wou in eigen streek mooi afsluiten maar met kleppers als Chicco, Hertsens en Soenen in je rang weet je op voorhand al dat het moeilijk zal worden, een podium zou al fantastisch zijn.Ik voelde de bui al al hangen in de start ... op de mooi brede startklim naar de top van de terril zag ik bovengenoemden zich afscheiden, ook Ronny Geerts kon nog effe mee, ik zat een eindje achter Bob Hannes en Erik Evers maar kon makkelijk het gat dichten op de technische passage in het bosje, kort nadien op de weg kwam ook Luc Baert aansluiten die met zijn 29”er heel sterk uit de hoek kwam op de rechte dreven. Na enkele km’s raapten we Ronny op en zo waren we met 5. In het begin was een beetje aftasten, er werd een stevig tempo gereden vooral door Luc en Ronny, terwijl Bob en Erik zich meestal afzijdig hielden. Hoe verder de wedstrijd vorderde hoe meer het tempo door mezelf werd geleid, samen met Ronny bleek ik de sterktste te zijn. Heb wel eens enkele schuchtere versnellingen geplaatst maar om op dit parkoers deze mannen er in 1 keer af te rijden, da’s nog wat anders, vooral als ik dan nog eens men drinkbus mis, 20km zonder verder moet en dan krampen voel opkomen ... alles goed verstopt echter ;-) Op de 2e passage in de zandbak van Koersel, moest Evers als eerste de rol lossen en ook Hannes raakte niet mee over het laatste klimmetje aldaar … toen waren we nog met 3. Ik deed nog steeds het meeste kopwerk, voordeel was dat ik zelf het tempo kon bepalen, het xc rondje op de terril zou de beslissing brengen, ik voelde me sterker worden met het moment, wetende dat het technisch gedeelte helemaal op het laatste lag ... maar net dan bij het binnenrijden moet ik met men achterwiel een rooster slecht hebben ingeschat en ... pffft … achterband leeg met nog 3km te gaan ... tja daar sta je dan, ondertussen was het ook nog gaan stortregenen, windvlagen, allez super gezellig!Eer ik verder kon waren ook Bob en Erik weer gepasseerd, het ging echter fantastisch en kon ze makkelijk terug remonteren .... plots zie ik zelfs Soenen nog rijden .... die moet nogal ne klop gekregen hebben .....Geerts en Baert kunnen hem nog voorbj en worden 3 en 4! Ik wordt teleurgesteld 6e .... en alsof dat nog niet genoeg is wordt “ons” Petra eveneens in de laatste km’s getroffen door zadelbreuk waardoor zij alsnog haar dik verdiende tricolore trui verliest. Op zondag de laatste manche van de Belgacom GP, startloop en 4 volledige rondes.
    Ik weet niet wat te verwachten want 90km vlammen de dag voordien zijn niet zomaar uit je lichaam.
    Weer diezelfde startlus, Chico vertrekt natuurlijk en ik volg rustig rond de 5e plek, de laatste knik voor de top versnel ik waardoor ik als 2e het bosje in duik ... ik kom er uit met een kleine voorsprong die ik vanaf dan niet meer uit handen geef.Ronny Geerts ligt op 3, doordat je elkaar ziet op de lussen, kan mijn koers perfect op hem afstemmen, zo verspil ik geen onnodige energie want da’s eigenlijk mijn enigste vrees ... krampen, maar alles loopt gewoon perfect, amuseer me rot op de leuke paadjes, zonder echt te moeten forceren.

    Zo kan ik alsnog men eigenlijke mtb-loopbaan afsluiten met een “dubbel” podium, 2e in de laatste manche en ook nog de 3e plek in de overall GP-ranking!

    Het was een heftige afsluiter met redelijk wat emoties, een mooie afsluiter ook, leuk parkoers, proficiat trouwens aan de organisatie, mits enkele aanpassingen kunnen zij het zeker nog ver schoppen. Voor mezelf ligt hier ook de streep, mijn 1e officiele wedstrijd dateert van 1989 ... 1e BK in Butgenbach 1990, sindsdien is het niet meer gestopt, heb er veel zien komen en nog meer zien gaan, ook een hele hoop toffe mensen leren kennen. Ook dank aan mijn vrouwke Christa die dit al die tijd heeft ondersteund (en nog) en aan mijn 3 zoons … groot gebracht op de mtb Volgend jaar blijf ik binnen het TREK-KMC team nog actief en zal ik heel misschien, als het me eens ergens een beetje uit komt, nog wel eens een startnummer opspelden, bovendien rijdt Robin ook nog de pannen van het dak in FUN A … ik zal dus nog regelmatig op de koersen aanwezig zijn zij het van de andere kant.  

    Ivan Porters

    KMC 04-10-2010 01.jpg               

     

    Eindklassement 2010 Belgian Grand Prix

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    3e plaats Ivan Porters

    3e plaats Mark Donné

    5e plaats Petra Mermans

    5e plaats Jarno Weemaes

    4e plaats Patrik Wellens

     

    Eindklassement 2010 Wallonia Cup

    1e plaats Petra Mermans

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    7e plaats Jarno Weemaes

    13e plaats Ivan Porters

    12e plaats Quentin Art

    15e plaats Mathieu Goossens

     

    Eindklassement 2010 Flanders Cup

    2e plaats Kevin Panhuyzen

    2e plaats Petra Mermans

    3e plaats Ivan Porters

    5e plaats Jarno Weemaes

    4e plaats Mark Donné

    8e plaats Mathieu Goossens

    Artikel www.mountainbike.be
    Trek-KMC gaat op het elan door in 2011
    Ook in 2011 zal het Wase Trek-KMC team haar opwachting maken op de Belgische MTB-scene. Ivan Porters en Patrik Wellens mogen bij de masters 2 hun fiets dan aan de haak hangen, al blijft eerstgenoemde wel nog coach van het team, met de gebroeders Wout en Joren Alleman haalt het team alweer twee talentvolle jongeren binnen. Ook de 21 jarige belofte Sander Elen maakt de overstap naar het team van manager Liliaene De Staebel.
    KMC 04-10-2010 02.jpg

    Het Trek-KMC team sloot het seizoen opnieuw af met tal van overwinningen en podiumplaatsen. "Enkel het BK in Malmedy, waar Kevin (Panhuyzen) naast de de titel greep en de zadelbreuk van Petra Mermans op het recente BK marathon vormen een minpuntje. Zowel Pieter Geluykens als Kevin maken volgend jaar deel uit van de Be Gold kern. We hebben opnieuw de status van UCI-trade team aangevraagd. Naast de prestaties van de renners is echter ook de goede vriendschappelijke sfeer binnen het team enorm belangrijk. Zo heb we zondag het seizoen afgesloten met een hapje en een drankje. Op wedstrijden trachten we steeds zoveel als mogelijk zichtbaar aanwezig te zijn, iets wat renners wel aanspreekt", aldus Liliane De Staebel.
    Voor volgend jaar zijn al enkel nieuwe namen bekend. "De broertjes Wout en Joren Alleman komen het team versterken, net als Sander Elen die van DW Bikes overkomt. Voorts hebben nog een aantal kandidaturen ontvangen en, zijn we momenteel nog met een aantal renners in onderhandeling. Kwaliteit gaat echter boven kwantiteit. Patrik Wellens stopt met koersen, hij kan zich niet langer meer elke week opladen om wedstrijden te gaan rijden. Mathieu Goossens gaat zijn geluk dan weer beproeven op de weg. Ook Ivan hangt na een lange carrière zijn fiets aan de haak maar blijft nog wel coach van het team. Tot slot blijven we als team de jeugdopleidingen (erkend door WBV) als de jeugdtrainingen (die Yves Moens en Sven Berthels voor hun rekening nemen) ondersteunen.

    Kortom, ook na zeven jaar zetten we opnieuw een stap vooruit", besluit De Staebel.

    Kenneth Droeshoudt

    KMC 04-10-2010 2.jpg    KMC 04-10-2010 3.jpg

    Het seizoen is afgesloten. Renners nemen even een rustpauze om dan de wintertraining en de voorbereiding voor volgend seizoen aan te vatten.

    Langs deze weg wil ik alvast alle sponsors en Trek dealers bedanken die steeds hun vertrouwen in het team hebben gesteld.

    Ook voor 2011 hebben we de status van UCI team aangevraagd.

    Tekst en foto’s: Liliane De Staebel

    Teammanager - TREK - KMC trade team vzw

    www.trekteambenelux.com

    04-10-2010 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAOD TE MERELBEKE - 03-10-2010
    waod_3.jpg






    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    04-10-2010 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    WBV 3-10-10-rumst 014.jpg
      Winnaar Matti Helminen die een uitstekend weekend achter de rug heeft.

    03/10/2010 - RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 96

    1.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST         

    2.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    3.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    4.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    5.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    6.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    7.HERREMANS Kim - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM     

    8.DE KEULENAER Reno - DAVO - LOTTO – DAVITAMON

    9.WAEYTENS Zico - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    10.DEWINTER Walt - DAVO - LOTTO - DAVITAMON          

    11.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    13.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    18.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    23.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    24.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    28.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    40.JASPERS DAVY - ILLI BIKES 

    49.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    WBV 3-10-10-rumst 009.jpg
                                                        Ingaan van de laatste ronde.
    WBV 3-10-10-rumst 010.jpg
                                               Aankomst Matti Helminen


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 




    04-10-2010 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/10/2010 - NIEUWRODE (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 160

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    2.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT op 5”

    3.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS         

    4.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    5.BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    6.ODEYN Seppe - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    7.VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM          

    8.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    9.VROLIJKX Jeroen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN          

    10.MARS Laurent - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY        

    36.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 32”

    52.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

     
    03/10/2010 - Circuit Franco-Belge (H) - MONS - DOORNIK – km - 03h26min

    Aantal deelnemers: 98

    1 WEYLANDT Wouter - QSI
    2 STEEGMANS Gert -
    RSH
    3 DE BACKER Bert -
    SKS
    4 GODDAERT Kristof uit St.Gillis -
    ALM
    5 KEUKELEIRE Jens -
    COF
    6 CHAVANEL Sébastien -
    FDJ
    7 HADDOU Nadir -
    AUB
    8 VANLANDSCHOOT James -
    WIL
    9 CIOLEK Gérald -
    MRM
    10 VAN MARCKE Sep -
    TSV
    92 STEURS Geert uit Schoten -
    TSV op 1’03”
     

    03/10/2010 - BORLO (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 81

    1.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    2.CRAEGHS Maarten - AVIA CYCLING TEAM        

    3.AERTS Alexander - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    4.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    5.PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM

    6.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    7.BROEKMANS Glenn - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM         

    9.JANSSEN Michiel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    10.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    13.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM op1’05”

     

    03/10/2010 - INGOOIGEM (W) - Juniores - 84 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 44

    1.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    2.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  

    3.OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    4.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    5.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 6”

    6.DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 18”

    7.ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE      

    8.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’22”

    9.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’44”

    10.DESCAMPS Joris - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’29”

    17.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 7’08”

    25.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM        

    37.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

     

    03/10/2010 - KNESSELARE (O) - Juniores - 78 km - 01h51min

    Aantal deelnemers: 57

    1.CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    2.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    3.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 5”

    4.VAN HYFTE Tom - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 7”

    5.KULAS MAREK - SMS SWIDNICA         

    6.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW    

    7.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    8.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    9.BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI          

    10.VANDIERENDONCK Gert - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE           

    32.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 30”      

    38.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      


    Zaterdag 02/10/10 - ORROIR (HT) – Juniores – 81 km – 02h10min

    Aantal deelnemers: 58
    1 Elias van Breussegem
    2 David Desmecht
    3 Michal Kadrzynski (Pol) op  30''
    4 Quentin Hoper
    5 Sven Trogh (Melsele)
    6 Matthijs Allegaert
    7 Louis Vervaeke
    8 Félicien Bourlee
    9 Marek Kulas (Pol)
    10 Jonas Demulder

    04-10-2010 om 18:43 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!