.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/09/2010 - BERLAAR (A) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 32

    1.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.         

    2.MEYS Joran - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    3.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    4.LAUWERS Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    5.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.             

    6.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    7.HELSEN Jeffry - WSC HAND IN HAND BAAL        

    8.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    9.DE WIJNGAERT Dries - VZW DE DEMERSPURTERS        

    10.NAGELS Maarten - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    26/09/2010 - HERDEREN (LB) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h51min

    Aantal deelnemers:

    1.HOLSBEEK Matthias - GKV CYCLING TEAM     

    2.THOMAS Joren - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’18”

    3.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’24”

    4.BIOT MAXIME - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE op 1’37”

    5.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 3’23”

    6.REYNAERTS Wim - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO    

    7.MERTENS Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    8.VANDERLUYDEN Koen - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    9.DIERICKX Anthony - AVIA CYCLING TEAM       

    10.VANDIKKELEN Mathias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

     

    26/09/2010 - HOOGSTRATEN (A) - Nieuwelingen - 64 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 52

    1.VAN BAARDEWIJK KOEN - DE ZUIDWESTHOEK

    2.PEETERS LARS - WILLEBRORD WIL VOORUIT    

    3.HENDRICKX MAX - TWC HET SNELLE WIEL       

    4.ARNOLD THOMAS - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5.DE BRUIJN Janno - WV BREDA          

    6.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    7.VERBEKE Benny - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.          

    8.MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.VAN DRUNEN ARJEN - WV DE JONGE RENNER   

    10.KELDERMANS Jordy - WILLEBRORD WIL VOORUIT      

     

    26/09/2010 - KRAAINEM (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h51min

    Aantal deelnemers: 27

    1.TEMMERMAN Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    2.PERSOON Gerben - LOTTO OLYMPIA TIENEN   

    3.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 2’10”

    4.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    5.SERGOORIS Kenneth - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    6.VAN DEN CRUYCE Andoni - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL       

    7.HAKIR Matthias - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    8.KAISE Julien            - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE  

    9.VAN DER PERRE Adriano - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    10.DEMAN Renaud - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE           

     

    26/09/2010 - MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h51min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers: 45

    1.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.DE BRUYCKER Yannou - ASFRA RACING TEAM

    3.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB        

    4.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT      

    5.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI op 33”

    6.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    7.VLASBLOEM Saimen - ARS ULYSSES op 2’16”

    8.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’55”

    9.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND        

    10.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    12.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    24.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 3’26”    

    31.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 4’55”          

     

    26/09/2010 - POLLARE (O) - Nieuwelingen - 69 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 42

    1.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    3.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 32”

    4.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    5.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    6.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    8.VERSYP Karel - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS    

    9.HERREGODTS Jan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW    

    10.TAS Jorgen - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

    17.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    38.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    26-09-2010 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 26/09/2010 NEERPELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Sven Nys     

    2.Klaas Vantornout op 2"

    3.Bart Aernouts          

    4.Kevin Pauwels op 4"

    5.Bart Wellens op 1'00"

    6.Tom Meeusen         

    7.Enrico Franzoi (Ita)  

    8.Dieter Vanthourenhout       

    9.Jim Aernouts           

    10.Rob Peeters           

     

    26/09/2010 NEERPELT (LB) - Veldrijden form. C - Nationale kalender

    Aantal deelnemers: 29 Juniores : 40´

    1 Laurens Sweeck - KDL Trans
    2 Michael Vanthourenhout -
    Baboco - Revor Cycling Team
    3 Daan Hoeyberghs -
    Kon. Balen B.C. V.Z.W.
    4 Daan Soete -
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    5 Quentin Jauregui
    6 Diether Sweeck -
    KDL Trans
    7 Matthias Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team
    8 Jorn Claes -
    Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
    9 Douwe Verberne
    10 Yorben Van Tichelt -
    Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW 
     

    Aantal deelnemers: 24 Nieuwelingen : 30´

    1 Mathieu Van Der Poel - Isorex Cycling Team
    2 Stan Wijkel
    3 Quinten Hermans
    4 Gianni Van Donink -
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    5 Massimo Vanderaerden
    6 Ben Boets -
    Sport En Steun - Leopoldsburg
    7 Yannick Peeters -
    Kon. Balen B.C. V.Z.W.
    8 Timothy Vanderaerden - Sport En Steun - Leopoldsburg
    9 Thijs Aerts -
    Koninklijke Hoboken W.A.C. VZW
    10 Thomas Van De Velde uit Hamme - Isorex Cycling Team 
     

    26/09/2010 NEERPELT (LB) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 24

    1 Sanne Van Paassen - ZZPR.NL
    2 Daphny Van Den Brand -
    ZZPR.NL
    3 Sanne Cant -
    BKCP-Powerplus
    4 Pavla Havlikova
    5 Sophie De Boer
    6 Reza Hormes-Ravenstijn
    7 Helen Wyman
    8 Arenda Grimberg
    9 Joyce Vanderbeken
    10 Nikki Harris -
    Sprinters Malderen
    11 Katrien Aerts -
    Benelux Team
    17 Anja Nobus uit Waardamme
    20 Nathalie Nijns -
    Benelux Team

    26/09/2010 - DE PINTE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

     

    26/09/2010 - DE PINTE (O) - Veldrijden form. C

     

    26/09/2010 - DE PINTE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers:

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    26-09-2010 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Rombouts Bart KOP 2009 1.jpg         Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg
           Bart Rombouts                     John Heyndrickx

    Zondag 26 September – EVERGEM - BELZELE (9940)

    Categorie C/D: (28 dln)
    1.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C)

    2.Peter Mol (C2)

    3.Hans Verlinden (C3)

    4.Patrick Vanmaekelbergh (C4)

    5.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    6.Philip Wittoek (C5) 7.Ko Harms (D2) 8.Fabien Hanssens (C6) 9.Franky De Tremerie (C7) 10.Marc Goossens (D3) 11.Sven De Vlieger (C8) 12.Michel Jannes (C9) 13.Wim Heyndrickx (Vrasene C10) 14.Luc Van Looy (D4) 15.Patrick Van Zwijghenhoven (C11) 16.Patrick Van Hoolandt (D5) 17.Rudi Rabout (Heinkenszand C12) 18.Jean-Pierre Van Maldegem (D6) 19.Dirk Wittoek (D7) 20.Olivier Vaerewyck (C13) 21.Idesbald Nevejans (D8) 22.Marc Cossyns (C14) 23.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D9) 24.Eric Slock (C15) 25.Kees De Wijze (C16) 26.Luc De Poorter (D10) 27.Tony Lenaers (C17) 28.Marnix De Roos (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Georges Vergauwe (E2)

    4.Jan Van Hove (E3)

    5.Jean-Paul Ternens (E4)

    6.Koen Oliebos (E5) 7.Noël Willems (E6) 8.Hilair Heye (E7) 9.Johan Brouwers (E8) 10.Marc Couckuyt (E9) 11.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 12.Frederik Blervacq (E10) 13.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+3) 14.Alain Goossens (E11) 15.Gentil Van Nieuwenhuyse (E12) 16.Siegfried Vanoverberghe (E13) 17.Johan Martens (E14) 18.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E15) 19.Tony Reniers (E16) 20.Philippe Lacquet (E17) 21.Mario Geirnaert (E18) 22.Marc Landerie (E19)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Scholten (Echt, Ned, winnaar cat. F1)

    2.François Coppers (Lokeren F1-2)

    3.Helmuth Tas (F1-3)

    4.Jozef De Naeghel (F1-4)

    5.Patrick De Backer (F1-5)

    6.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2) 7.Tony Baudonck (F1-6) 8.Julien De Bock (F2-2) 9.Dirk De Cauwer (Hamme F1-7) 10.Marc Steenberghe (F1-8) 11.Noël Rogge (F2-3) 12.Eric Roels (F2-4) 13.Marc Dhanijns (F1-9) 14.Luc Roelandt (F1-10) 15.Noël Verzele (F2-5) 16.Bart Delagrange (F1-11) 17.Luc Snels (F2-6) 18.Eric De Wilde (F2-7) 19.William Govaert (Waasmunster F1-12) 20.Eddie Van Leirberghe (F1-13) 21.Cees Van Rijsbergen (F1-14) 22.Firmin De Zutter (F2-8) 23.Pascal Cornand (F2-9) 24.Kurt Wille (F2-10) 25.Victor Lenaers (F1-15)

    Categorie G:

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Theo Coudyzer

    3.Arnold De Muynck

    4.Julien Vyvey

    5.Roland Van Imschoot

    6.Karel Heirbaut (Belsele) 7.Robert Robijns 8.Marc Van Der Beken 9.Roger Den Tijn 10.Mathieu Mercken 11.Piet Achten 12.Luc Van Robbroeck 13.Dave Tasmer 14.Jaak Nys 15.Willy Corthier 16.Etienne Van Hecke 17.Martien Van Hoogstraten

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Will Leurs

    4.Gérard Raes

    5.Denis Keynen

    6.Gerrit Hairwassers 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Daniel Meirlaen 9.Roger De Breuker 10.Armand Mols 11.Daniel Cornu 12.Daniël Jooris 13.Hervé Verstuyft 14.Frans Timmers 15.Leo De Jong 16.François Smolders 17.Marcel Meeuwes 18.Luc Muys 19.Francis Helleputte 20.Daniël Nuytinck 21.Noël De Muynck 22.Jef Verheyen 23.Willy Vereecken 24.Leon Vervaet 25.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    Categorie G++:

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Jan Van Boxtel

    4.Edward Battersby

    5.Willy Voorbraeck

    26-09-2010 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/09/2010

    waod_3.jpg
    Zondag 26 September – LOZER - KRUISHOUTEM (9770)

    Categorie A/B: (35 dln)

    1.Pieter Vande Kerckhove (Kessel-Lo, winnaar cat. A)

    2.Rik De Vree (Rijen, NL, winnaar cat. B)

    3.Luc Verwimp (B2)

    4.Lorenzo Arena (B3)

    5.Michel Thierens (Elversele B4)

    6.Thierry Everaert (B5) 7.Steven Martens (A2) 8.Kristof Gryson (A3) 9.Tom Brulez (Tielt B6) 10.Andy Michels (A4) 11.Steven Heirman (A5) 12.Pedro Michels (B7) 13.Nico Debaes (Desselgem B8) 14.Manuel Serlet (A6) 15.Dries De Smet (A7) 16.Freddy Van Genechten (B9) 17.Krijn Verschraegen (B10) 18.Jakob Coussement (A8) 19.David De Swert (B11) 20.Adilson De Koster (B12) 21.Wim De Wit (A9) 22.Kevin Urkens (A10) 23.Jimmy Pombereu (B13) 24.Ben Leukemans (A11) 25.Sammy Vercruysse (B14) 26.Peter De Maere (Waasmunster B15) 27.Luc Puimege (B16) 28.Johan Blancke (B17) 29.Dirk Wynants (B18) 30.André Prinsen (B19) 31.Enzo Vandekerckhove (A12) 32.Simon Rogge (A13) 32.Stein Covents (Vremde A14) 33.Christophe Van Overloop (A15) 34.Jens Daems (A16)

    26-09-2010 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    Zondag 26/09/2010 - BOTTELARE (O) – Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 33’00”

    Aantal deelnemers: 5

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    3.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    4.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

    5.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

     

    MEISJES 13 JAAR – 44’38”

    Aantal deelnemers: 8

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    3.SEMPELS Sarah - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    4.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM           

    5.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h24’36”

    Aantal deelnemers: 15

    1.VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE        

    2.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW       

    3.VERDONSCHOT Laura - AVIA CYCLING TEAM 

    4.LOWIE Lydwine - CYCLING TEAM COLFONTAINE          

    5.SCHURMANN Jessica - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

     

    JONGENS 12 JAAR – 37’57”

    Aantal deelnemers: 19

    1.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM          

    2.D´HEYGERE Gil - ISOREX CYCLING TEAM         

    3.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI          

    4.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    5.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    11.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 13 JAAR – 43’49”

    Aantal deelnemers: 40

    1.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW           

    2.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    3.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS             

    4.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM       

    5.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM          

    18.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM   

    25.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    34.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM      

    40.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 62

    1.DEVOLDERE Thibault - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.PATTYN Jeroen - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 18

    3.WOUTERS Enzo - AVIA CYCLING TEAM op 32

    4.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    5.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM           

    6.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    27.WATERSCHOOT Wannes uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM         

    39.VERSCHAEVE Antoon - WIELERTEAM WAASLAND      

    43.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND     

    56.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM  
             
     

    26/09/2010 - GEEL WINKELOMHEIDE (A) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    26/09/2010 - HOFSTADE (VB) - Aspiranten
     

    26/09/2010 - ST.LAMBRECHTS-HERK (LB) - Aspiranten
     

    26/09/2010 - WIELSBEKE (W) - Aspiranten
     

    26/09/2010 - WINTERSLAG (LB) - Mountainbike - Benelux Cup

     

    26/09/2010 - ST.LAMBRECHTS-HERK (LB) - Miniemen
     

    26/09/2010 - GEEL WINKELOMHEIDE (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)
     

    26/09/2010 - WIELSBEKE (W) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    26-09-2010 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/09/2010

    vwf.JPG






    Zaterdag 25 September - RESSEGEM (9551)


    A-reeks
    1 Willem Van Der Heyden
    2 Kevin Van De Keer
    3 Stephen Geldhof
    4 Karel Van Kerckhove
    5 Andy Van Eesbeek
    6 Sven De Schreider
    7 Peter Vermassen
    8 Tom Van Uffel
    9 Steven Tuytschaever
    10 Dieter Vincke

    VWF 25-9-10-ressegem 073.jpg
    Winnaar Catg.A Willem Van Der Heyden en winnaar Catg.B Ronny Van Der Vurst.


    B-reeks
    1 Ronny Van Der Vurst
    2 Danny Saelens
    3 Tom De Beer (Hamme)
    4 Gunter Van Damme
    5 Peter Van Damme
    6 Alain Bogaert
    7 Johan Van De Noortgaete
    8 Jan De Keyser
    9 Frank Vagenende
    10 Franky Claeys

    C-reeks
    1 Bruno Bruyere
    2 Rudy Thomas
    3 Patrick De Craene
    4 Danny De Backer
    5 Frank Geets
    6 Gerdy Goossens
    7 Dirk Van Hove
    8 Bart De Winter
    9 Wim De Baerdemaeker
    10 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)

    VWF 25-9-10-ressegem 053.jpg
           Winnaar Catg.C Bruno Bruyere en winnaar Catg.D Walter Marijnissen.

               
    D-reeks
    1 Walter Marijnissen
    2 Paul Casteleyn
    3 Benny D'Haese
    4 Rudy Van De Velde
    5 Kurt De Cock
    6 Frank De Pelsmaker
    7 Dirk Mathys (Gentbrugge)
    8 Rudy Berwart
    9 Curt Maes
    10 Luc Van Mol

    E-reeks
    1 Marc Vervondel
    2 Danny Paridaens
    3 Robert Maldrie
    4 Luc Witman
    5 Luc D'Haeseleer
    6 Hugo Tuypens
    7 Etienne De Gucht
    8 Chris Somers
    9 Johny Van Holen
    10 Andre Ceurens

    VWF 25-9-10-ressegem 022.jpg
                    Winnaar Catg.E Marc Vervondel.


    F-reeks
    1 Etienne Vandenhouwe
    2 Georges Vonckx
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Alfons Volckaerts
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Albert Van Den Eede
    7 Jos De Maeyer
    8 Guido Cornet
    9 Hubert Dhondt
    10 William De Cremer

    VWF 25-9-10-ressegem 023.jpg
                                       Winnaar Catg.F Etienne Vandenhouwe.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    26-09-2010 om 13:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 37°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!
    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Mariën Gerard KOP 2010.jpg       De Smedt Clement.jpg
           Gerard Mariën                       Clement De Smedt

    Zaterdag 25 September – OOSTEEKLO (9968)

    Categorie C/D: (28 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. C)

    2.Fabien Hanssens (C2)

    3.Chris Vanderaerden (winnaar cat. D)

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand C3)

    5.Ko Harms (D2)

    6.Eddy Merckx (Bornem C4) 7.Patrick Watteny (D3) 8.Tom Hesters (C5) 9.Danny De Bruyne (C6) 10.Idesbald Nevejans (D4) 11.Philip Wittoek (C7) 12.Sven De Vlieger (C8) 13.Jean-Pierre Van Maldegem (D5) 14.Dirk Wittoek (D6) 15.Guy De Jonghe (Burcht C9) 16.Karel Baeyens (D7) 17.Wim Heyndrickx (Vrasene C10) 18.Marc Cossyns (C11) 19.Pedro Pollefliet (C12) 20.Peter Flach (Zwijndrecht C13) 21.Danny Van Oyen (D8) 22.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D9) 23.Hans Verlinden (C14) 24.Gino De Leersnyder (C15) 25.Filip Claeys (C16) 26.Patrick Vanmaekelbergh (C17) 27.Geert Hebbrecht (C18) 28.Kevin Andries (C19)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Danny De Gehuchte (E2)

    4.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E3)

    5.Hilair Heye (E4)

    6.Georges Vergauwe (E5) 7.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+2) 8.Johan Brouwers (E6) 9.Patrick Buyens (E7) 10.André Bultinck (E8) 11.Alain Goossens (E9) 12.Michel Hertogh (E+3) 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 14.Philippe Lacquet (E10) 15.Patrick Van Peteghem (E11) 16.Ronny Van Tetering (E12) 17.Johan Martens (E13) 18.Tony Reniers (E14) 19.David Farmer (E15) 20.Leon Tetering (E16) 21.Willy De Sutter (E17)

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Helmuth Tas (F1-2)

    3.François Coppers (Lokeren F1-3)

    4.Eddie Van Leirberghe (F1-4)

    5.Noël Rogge (Asper, winnaar cat. F2)

    6.Ad Montforts (F2-2) 7.Patrick De Backer (F1-5) 8.Marc Steenberghe (F1-6) 9.Julien De Bock (F2-3) 10.Jo Montforts (F1-7) 11.Jos Lissens (F1-8) 12.Tony Baudonck (F1-9) 13.José Dezegher (F2-4) 14.Jozef De Naeghel (F1-10) 15.Daniel Hauttekeete (F2-5) 16.Bart Delagrange (F1-11) 17.Emmanuël De Loor (F1-12) 18.Firmin De Zutter (F2-6) 19.Rudy Musschoot (F2-7) 20.Louis Moens (F1-13) 21.Pascal Cornand (F2-8) 22.Jos Dierks (F2-9) 23.Marc Hemelsoet (F1-14)

    Categorie G:

    1.Roland Van Imschoot (Oosteeklo)

    2.Arnold De Muynck

    3.Theo Coudyzer

    4.Luc Snels

    5.Julien Vyvey

    6.Willy Roels 7.Michel Bousard 8.Freddy Vervenne 9.Eric De Wilde 10.Luc Van Robbroeck 11.Henk Bolle 12.Mathieu Mercken 13.Daniel Indekeu 14.André Bogaert 15.Robert Robijns 16.Jos Vergult 17.Jaak Nys 18.Piet Achten 19.Marc Van Der Beken 20.Lucien Schollaert 21.Adri Van Loon 22.Alain Jones 23.Eddy De Clercq 24.Roger Den Tijn

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Joseph D'Hont

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.François Smolders

    5.Will Leurs

    6.Leo De Jong 7.Gerrit Hairwassers 8.Francis Helleputte 9.Daniel Cornu 10.Armand Mols 11.Daniël Nuytinck 12.André Van Asbroeck 13.François Brouwers 14.Hervé Verstuyft 15.Ortaire Stevens 16.José Devreese 17.Daniël Jooris 18.Michel Vander Beke 19.Leon Vervaet 20.Marcel Meeuwes 21.Noël De Muynck 22.Roger De Breuker

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Edward Battersby

    4.Georges Vergauwe

    5.Joseph Boone

    26-09-2010 om 13:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    Verbeke Stijn.jpg
    Zaterdag 25 September – KIELDRECHT (9130)

    Categorie A/B: (60 dln)

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.STIJN VERBEKE (Sinaai, winnaar cat. A)

    3.Steven Martens (A2)

    4.Bart Mertens (A3)

    5.Ivan Verschueren (B2)

    6.Hans Nuyens (B3) 7.Wouter Covens (A4) 8.Michel Thierens (Elversele B4) 9.Sammy Bogaert (Kalmthout A5) 10.Franky Weemaes (Melsele B5) 11.Peter Bocken (B6) 12.Kris Meerschaert (Stekene B7) 13.Danny Schaut (B8) 14.Jurgen Goossens (Kieldrecht B9) 15.Nik De Clercq (A6) 16.Kris Van Severen (St.Niklaas B10) 17.Andy Van Dyck (B11) 18.Bert De Baere (A7) 19.Philippe Van Opstal (A8) 20.Peter Poeckx (B12) 21.Johnny De Bruyne (B13) 22.Jens Daems (A9) 23.Noel Timmermans (B14) 24.Hans Vergauwen (Nieuwkerken B15) 25.Roland Schouwenaars (B16) 26.Vincent Maes (A10) 27.Luc Puimege (B17) 28.Andy Van Loon (B18) 29.Thomas Heiremans (A11) 30.Kevin De Knaep (A12)

    26-09-2010 om 12:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 25/09/2010 - HOOGSTRATEN (DERNY) (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 96 km

    Aantal deelnemers: 12

    1.MC EWEN Robert - KATUSHA 

    2.TRAKSEL Bobbie - PCT VACANSOLEIL           

    3.GHYSELINCK Jan - TEAM COLUMBIA HTC       

    4.HULSMANS Kevin - QUICK STEP        

    5.OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS        

    6.SCHEIRLINCKX Staf - OMEGA PHARMA-LOTTO

    7.NEYENS Maarten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR          

    8.JOSEPH Gregory - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR          

    9.STEELS Stijn uit Westerlo  - QIN CYCLING TEAM     

    10.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON       


    25/09/2010 - BISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 76

    1.DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    2.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    3.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM              

    4.GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    5.LIGNEEL Brian - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    6.VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 6”

    7.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    8.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    9.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    10.ESPELAND Tor - SANDNES SK          

    25/09/2010 - VARSENARE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 54

    1.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    2.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    3.DEMUYNCK Koen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE   

    4.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    5.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    6.DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    7.DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    8.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    9.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    10.SERLET Tom - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

     

    25/09/2010 - TIENEN (VB) - Elite - 145 km - 03h16min

    Aantal deelnemers: 96

    1.LODEWYCK Klaas - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    2.DELFOSSE Sébastien - LANDBOUWKREDIET    

    3.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    4.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    5.SIJMENS Nico - COFIDIS        

    6.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    7.MARS Laurent - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 20”

    8.DUYN Huub - TEAM NETAPP op 1’10”

    9.PEETERS Kevin - LANDBOUWKREDIET 

    10.SAVO Michael - VC HAUT PAYS        

    12.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    14.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          


    25/09/2010 - WETTEREN TEN EDE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 90

    1.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    2.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 18”

    3.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    4.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 37”

    5.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    6.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    7.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT             

    8.VAN ACKER Kevin - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    9.JOLING GERHARD - WC DE WAARDRENNER      

    10.MERTENS Nick - SCOTT USA CYCLING TEAM  

    12.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST           

    18.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER            

    21.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    25.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE      

    31.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

    32.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    36.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    39.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    47.MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM    

    54.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - CYCLING TEAM CLG  

    56.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST       

    58.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    61.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    62.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    63.CLEMENT Pieter uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM    

    66.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    25/09/2010 - LUBBEEK (VB) - Dames Elite - 80 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 52

    1.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM     

    2.BRAS Martine - GAUZZ RDZ    

    3.BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM        

    4.SILVERSIDES Emma - RED SUN         

    5.SCHOONBAERT Kim - LOTTO LADIES TEAM    

    6.VERHAEGHE Hannah - REDSUN CYCLING TEAM           

    7.LAVRIJSSEN Birgit - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8.GINS Tara - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    9.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    10.DOM Annelies - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    11.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    16.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    18.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    19.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    22.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM      

    27.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    26-09-2010 om 12:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 25/09/2010 - BERLARE (O) - Juniores - 96 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 89

    1.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM          

    2.COPPENS Jens - WILLEBRORD WIL VOORUIT    

    3.BOWATER Perry - CC GIRO     

    4.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE op 50”

    5.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM

    6.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM 

    7.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM 

    8.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 55”

    9.MCDONALD Ewen - EPIC CYCLES-VINER RT op 1’20”

    10.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’50”

    20.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    29.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI      

    35.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND op 2’35”    

    38.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    42.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND op 3’05”

    45.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 3’30”   

    52.DE RIDDER Michael uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND        

    56.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

     

    25/09/2010 - GEEL (A) - Juniores - 86,4 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 69

    1.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing        

    2.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL     

    3.VOSEKALNS Andris            

    4.BERGMANS Bert - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    5.RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM           

    6.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’03”

    7.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    8.STUYCK Dieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 1’26”

    9.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    10.BERVOETS Kenneth - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN     

     

    25/09/2010 - HERNE (VB) - Juniores - 96 km - hmin

    Aantal deelnemers: 55

    1.HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT            

    2.BROECKAERT Robin - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM           

    3.PUT Timothy - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

    4.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL        

    6.KESTELEYN Florian - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    7.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    8.VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    9.SCHITTECATTE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM   

    10.VAN DER PERRE Maureno - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    24.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    25.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    25/09/2010 - ST.LAMBRECHTS-HERK (LB) - Juniores - 94 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 50

    1.PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM

    2.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    3.PIRIUS Hans - RSG Hürth       

    4.AERTS Alexander - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’30”

    5.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT    

    6.RAYMAEKERS Niels - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 2’50”

    7.SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT    

    8.BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL  

    9.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    10.DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL       

     

    25/09/2010 - WERVIK (W) - Juniores - 99,4 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 70

    1.VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    3.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  

    4.GOUEL Valentin - Armentieres op 26”

    5.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    6.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    8.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    9.BEYLS Benoit - TIELTSE RENNERSCLUB

    10.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 30”

    42.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 9’00” 

    26-09-2010 om 12:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 25/09/2010 - BERLARE (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 67

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    2.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP         

    3.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.VAN DEN CRUYCE Andoni - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL       

    5.DE LANGE Thijs - THEO MIDDELKAMP  

    6.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND op 11”

    7.FRANCOIS Kilian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 15”

    8.KERREMANS Niels - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 21”

    9.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    10.BUURON BO-DYLAN - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    13.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    15.HUYGHE Yenthel uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM       

    21.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    22.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    23.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    24.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    29.MEERSSCHAERT Jeroen uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’35”         

    30.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND         

    33.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

    34.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    35.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND      

    37.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    38.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

     

    25/09/2010 - GEEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - hmin

    Aantal deelnemers: 47

    1.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.PETERS WOUTER - RESTORE

    4.BREMMERS LARS - TWC HET SNELLE WIEL      

    5.VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    6.VAN BERKESTEYN Bram - RESTORE  

    7.GORIS Robin - WSC HAND IN HAND BAAL             

    8.VAN DE VLOED Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    9.VANHERCK Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.        

    10.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

     

    25/09/2010 - LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 68 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 43

    1.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    2.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    4.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    5.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    6.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    7.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    8.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    9.LAMPAERT Constantijn - CT FORCE - WERVIK VZW      

    10.COOLS Gilles - JONGE RENNERS ROESELARE   

     

    25/09/2010 - ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 69 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 51

    1.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS         

    2.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    3.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg       

    4.MICHIELS Sander - VZW DE DEMERSPURTERS  

    5.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    6.DEPRE Joeri - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.HAKIR Matthias - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    8.DE BRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT           

    9.VAN MOL Caine - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    10.BIOT MAXIME - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE 

     

    25/09/2010 - ZWIJNAARDE (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 33

    1.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    2.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM           

    3.VAN DYCK Wesley - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’10”

    4.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    5.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    6.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB        

    7.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB     

    8.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    9.DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    10.VAN DYCK Robbe - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

     

    25/09/2010 - GENK (LB) - Mountainbike - Kids Challenge

     

    25/09/2010 - WINTERSLAG (GENK) (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

     

    25/09/2010 - LEUPEGEM (O) - Miniemen

    26-09-2010 om 12:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 25/09/2010 - STABROEK (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 62

    1.AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS 

    2.MEISEN Marcel - TEAM KUOTA           

    3.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    4.BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR     

    5.PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM        

    6.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM     

    7.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO 

    8.BEELEN Sven - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM

    9.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    10.BODEN Stef - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM 

     

    25/09/2010 - STABROEK (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers:  Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    3.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM        

    4.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL         

    5.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    7.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    8.VAN DEN DRIESSCHE Niel - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    9.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    10.SMETS Sibe - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    25.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    34.AERTS Katrien - BENELUX TEAM       

     

    Aantal deelnemers:  Nieuwelingen : 30´

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    2.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    3.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    4.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    5.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    6.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    7.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    8.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    9.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.   

    10.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.        

    28.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    25/09/2010 - STABROEK (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 41

    1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING            

    2.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL             

    3.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    4.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    5.CEULEMANS Kris - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    6.JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW             

    7.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM          

    8.VAN DEN MUYSENBERGH Rob - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    9.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT      

    10.WESSELING MARCO                     

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 22

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    2.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    5.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    9.JOOS Luc uit Stekene - PWC ALIPLAST         

     

    Masters C/D: Aantal deelnemers: 39

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    5.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV

    26-09-2010 om 12:34 geschreven door kenny


    25-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    VWV Banner 2010.jpg

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 23°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Zaterdag 18/9/10 - KASTERLEE


    Categorie A/B:
    Aantal deelnemers: 83
    1-CHRISTOF MARIËN (Retie)
    2-Gendarme Bart (B)
    3-De Beer Tom (Hamme)
    4-Nietvelt Bert
    5-Thys Rik
    6-Michiels Wim 7-Duflon Jimmy 8-Krijnen Rob 9-De Boel Patrick (B) 10-Vingerhoets Rudi 11-Dockx Bert (B) 12-Boenders Yves (B) 13-Brockx Kim 14-Vangenechten Freddy 15-Linten Tom 16-Molenberghs Pieter 17-Van Der Auwera Benny (B) 18-Meuris Gerry 19-Wuyts Hans (B) 20-Verbeeck gert 21-Bocken Peter (B) 22-Dauwen Pieter 23-Froyeni Piet 24-Erik Wellens (B) 25-Vaes Jeff 26-Aelmans Jan 27-Neuyens Hans (B) 28-Van De Water Bart 29-Schut Henry 30-Vande Wijngaerd Bart

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 42
    1-Aertgeerts Andre
    2-Van Roy Luc
    3-Hermans Henri
    4-Proost Herman
    5-Van Der Mieren Daniel

    6-Van Hove Jan 7-Van Den Brande Jan 8-De Kort Pascal 9-Van Gansen Benny 10-Brabants Bruno 11-Vanderaerden Chris 12-Vos peter 13-Ackermans Alex 14-De Cock marc 15-Baeyens Karel 16-Verdonck Ronny 17-Dams Danny 18-Follon Rudy 19-Geudens Paul 20-Geeraerts Rudi

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 6
    1-Peeters Etienne
    2-Vranken Freddy
    3-De Wever Jos
    4-Terneus Jean Paul
    5-Van De kerkhof Charles
    6-Van Herck Willy

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 6
    1-Vonckx Georges
    2-Bastiaens Frans
    3-Sannen Gaston
    4-Segers Andre
    5-Everaerts jef
    6-Hermans Luc

    25-09-2010 om 09:43 geschreven door kenny


    24-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 23/09/2010

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 22°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 36°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!
    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg     Mariën Gerard KOP 2010.jpg
         Franky Van Oyen                  Gerard Mariën

    Donderdag 23 September – LANDEGEM (9850)


    Categorie A/B: (29 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Didier De Lannoy (B2)

    3.Raf Martens (Minderhout, winnaar cat. A)

    4.Andy De Backer (B3)

    5.Steven Martens (A2)

    6.Kevin Vleurinck (A3) 7.Paul Rooseparck (A4) 8.Peter De Corte (B4) 9.Christophe Van Overloop (A5) 10.Guillaume De Coninck (A6) 11.Jakob Coussement (A7) 12.Mario Van Den Broecke (B5) 13.Nico Verwee (A8) 14.Marc Decaigny (A9) 15.Wim Braet (B6) 16.Lars Maes (B7) 17.Bart Verhasselt (A10) 18.Filip Vermeersch (B8) 19.Kevin Urkens (A11) 20.Jimmy Pombereu (B9) 21.Gino Hoskens (Beveren A12) 22.Dominik Stofferis (B10) 23.Vincent Brunel (B11) 24.Jurgen Van Daele (A13) 25.Bjorn Nachtergaele (B12) 26.Bart Vanden Wijngaerd (B13) 27.Klaas Stijnen (A14) 28.Tom Rouan (Merelbeke A15) 29.Gunther Cuylits (B14)

    Categorie C/D:
    (51 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Patrick Van Hoolandt (D2)

    4.Marc Goossens (D3)

    5.Danny Van De Meesen (D4)

    6.Mario Lammens (C2) 7.Rudi Rabout (Heinkenszand C3) 8.Eddy Merckx (Bornem C4) 9.Frank Suys (Hingene D5) 10.Dirk Goolaerts (D6) 11.Freddy Vlerick (D7) 12.Ko Harms (D8) 13.Kris Schockaert (C5) 14.Carlo Schollaert (C6) 15.Philip Wittoek (C7) 16.Dirk Mathijs (Gentbrugge D9) 17.Olivier Vaerewyck (C8) 18.Danny De Bruyne (C9) 19.Tom Hesters (C10) 20.Stefan Verhaeghe (C11) 21.Ronny Govers (D10) 22.Mario De Kesel (C12) 23.Nico Debaes (Desselgem C13) 24.Idesbald Nevejans (D11) 25.Eric Slock (C14) 26.Marc Cossyns (C15) 27.Tim Goethals (C16) 28.Sven De Vlieger (C17) 29.Kris Govers (D12) 30.Frank Saelens (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Rudi Van De Velde (E3)

    4.Joseph Devits (E4)

    5.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E5)

    6.Hilair Heye (E6) 7.Joseph Claessens (E7) 8.Robert Standaert (E8) 9.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 10.Martin Durant (E9) 11.Willy Van Herreweghe (E10) 12.Eddy Van Den Abeele (E+2) 13.Filip Lagae (E11) 14.Danny De Gehuchte (E12) 15.Koen Oliebos (E13) 16.Wim De Coninck (E14) 17.Roland Boulard (E+3) 18.Jean-Pierre Van Maldegem (E15) 19.Luc Dierickx (E16) 20.Gino Beauprez (E17) 21.Patrick Van Hulle (E18) 22.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 23.Marc Landerie (E19) 24.Tom Persyn (E20) 25.Marc Couckuyt (E21) 26.Philippe Lacquet (E22) 27.Ignace Dierickx (E23) 28.Werner Bastijn (E24) 29.Willy De Sutter (E25) 30.Koen De Rijcke (E26)

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Louis Moens (F1-2)

    3.Jozef Deneef (F1-3)

    4.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    5.Richard Vermeersch (F1-4)

    6.Marc Vervondel (F1-5) 7.Rik Scheirlinckx (F1-6) 8.José Dezegher (F2-2) 9.Noël Verzele (F2-3) 10.François Coppers (Lokeren F1-7) 11.Rudy Musschoot (F2-4) 12.Noël Rogge (F2-5) 13.Julien De Bock (F2-6) 14.Patrick De Backer (F1-8) 15.Bart Delagrange (F1-9) 16.Paul Hunninck (F1-10) 17.Ronny Byl (F1-11) 18.Daniel Hauttekeete (F2-7) 19.Eddie Van Leirberghe (F1-12) 20.Peter Peleman (F2-8) 21.Hugo Tuypens (F1-13) 22.Jos Dierks (F2-9) 23.Pascal Cornand (F2-10) 24.Marc Steenberghe (F1-14)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Arnold De Muynck

    3.Willy Roels

    4.Mathieu Mercken

    5.Marc Van Der Beken

    6.Michel Bousard 7.Lucas Van Goedsenhoven 8.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 9.Roland Van Imschoot 10.Werner Dullaert (St.Gillis) 11.Freddy De Blick (Beveren) 12.Herman Hensen 13.Theo Coudyzer 14.Henk Bolle 15.Jaak Nys 16.Julien Vyvey 17.Luc De Cock 18.Frans Robijns 19.Adriaan Van Ginderdeuren 20.Eric De Wilde 21.Firmin De Zutter 22.Etienne Van Hecke 23.André Bogaert 24.Willy Corthier 25.Johan De Smet

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Will Leurs

    3.Daniel Cornu

    4.Roger De Breuker

    5.Gerard De Vleeschauwer

    6.Joseph D'Hont 7.Denis Keynen 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Daniel Meirlaen 10.François Smolders 11.Hervé Verstuyft 12.Adrien Desmet 13.Daniël Nuytinck 14.François Brouwers 15.Daniël Jooris 16.Gerrit Hairwassers 17.Huib Klip 18.Willy Vereecken 19.Noël De Muynck 20.Lucien Van Impe 21.Clement Saelens 22.Guy Soil 23.Armand Mols

    Categorie G++:

    1.Edward Battersby (Vlissingen)

    2.Joseph Boone

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Jan Van Boxtel

    5.Raf Luyckx (Belsele)

    6.Germaine Meulders 7.Willy Voorbraeck 8.Georges Van Der Cruyssen

    24-09-2010 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 23/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 23/09/2010 - STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km - 03h33min

    Aantal deelnemers: 127

    1.DEHAES Kenny - OMEGA PHARMA-LOTTO       

    2.GORIS Rob - PALMANS-CRAS 

    3.KRUOPIS AIDIS - UTENOS     

    4.KOPP DAVID - TEAM KUOTA  

    5.PLANCKAERT Baptiste - LANDBOUWKREDIET  

    6.PEETERS Kevin - LANDBOUWKREDIET 

    7.BAUGNIES Jérôme - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR       

    8.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS 

    9.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.      

    10.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM       

    12.GODDAERT Kristof  uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE          

    13.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    14.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM         

    15.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    17.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST              

    28.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    30.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND  

    31.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    36.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    37.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    39.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    61.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    67.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    71.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.               

    72.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR         

    77.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR          

    80.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    99.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    100.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    103.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST 


    23/09/2010 - EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 35

    1.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT      

    2.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME          

    3.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    4.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    5.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    7.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    8.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    9.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN     

    10.VANSIELEGHEM Lander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 10”

    18.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    29.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 4’00”

    34.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM    

     

    23/09/2010 - HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 47

    1.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    2.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER          

    3.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC op 4”

    4.VERMEERSCH Peter - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 15”

    5.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 20”

    6.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    7.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 30”

    8.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM          

    9.VERCOUILLIE Kristof - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    10.LOUIS Anthony - EC RAISMES PETIT FORE op 55”

    16.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’25”           

    17.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    24-09-2010 om 13:06 geschreven door kenny


    23-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/09/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren
    20 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Mooi zomerweer voor onze wekelijkse duurtraining met sterke renners aanwezig om het kopwerk te doen. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 33,1 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Dirk Cleys , Marc Van Puymbroeck , Eugéne Bosman , Davy Reyniers , Eric Vermeulen , Danny De Smedt , Luc Vermeulen , Pieter Covents , Bart Rombouts , Marc Borghgraef , Franky Weemaes , Romain Vercauteren , Dirk Trogh , Rudi Serverius , Walter Meseure , Alian Verbeke , Paul Van Der Plas , Franssens en Kenny Janssens.

    23-09-2010 om 13:27 geschreven door kenny


    22-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 22/09/2010 - LICHTERVELDE (W) - Men Elite UCI - 191,4 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Van Dijk Stefan - Verandas Willems (BEL)         

    2.Van Hummel Kenny - Skil - Shimano (NED)       

    3.Blythe Adam - Omega Pharma - Lotto (BEL)     

    4.Commeyne Davy - Landbouwkrediet (BEL)       

    5.Weylandt Wouter - Quick Step (BEL)   

    6.Dehaes Kenny - Omega Pharma - Lotto (BEL)    

    7.Van Stayen Michael uit Schoten - Topsport Vlaanderen - Mercator (BEL)        

    8.Gardeyn Gorik - Vacansoleil Pro Cycling Team (NED)    

    9.Lisabeth Kenny - An Post Sean Kelly Team (BEL)         

    10.Dupont Timothy - Jong Vlaanderen - Bauknecht (BEL) 

    13.Robert Frederique uit Mol - Quick Step (BEL)              

    67.Steels Stijn uit Westerlo - Qin Cycling Team (BEL)      

    73.De Gendt Thomas uit Beveren - Topsport Vlaanderen - Mercator (BEL)          

    82.Seeldraeyers Kevin uit St.Amands - Quick Step (BEL)            

    119.Van Hecke Preben uit Berlare - Topsport Vlaanderen - Mercator (BEL)        

    128.D’Hollander Glenn uit Berlare - Omega Pharma - Lotto (BEL)          


    22/09/2010 - LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 30

    1.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    2.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 25”

    3.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    5.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO op 1’04”

    6.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE     

    7.DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    8.DE CLERCQ Angelo - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM   

    9.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    10.PROVOST Stijn - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    16.DEBAES Nico uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 1’11”         

    25.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’40”
     

    22/09/2010 - MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 72

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST       

    2.THYS Steven            uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    3.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 15”

    4.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    5.GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    6.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    7.VANDAELE Angelo - BCV WORKS CT INGELMUNSTER    

    8.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 30”

    9.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM op 2’30”

    10.LEFEBVRE TANGUY - EC RAISMES   

    14.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    16.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    22.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    30.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’10”        

     

    22/09/2010 - ADINKERKE (W) - Dames Elite - 96 km - 02h26min

    Aantal deelnemers:

    1.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM     

    2.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM   

    3.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    4.SCHOONBAERT Kim - LOTTO LADIES TEAM op 3”

    5.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 10”

    6.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM  

    7.BREYE Joke - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM 

    9.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN        

    10.DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    11.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    18.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    24.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    22-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    21-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 21/09/2010 - VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 150 km - 03h14min

    Aantal deelnemers: 130

    1.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET      

    2.DUYN Huub - TEAM NETAPP   

    3.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    4.SLAGTER TOM                    

    5.DEVOLDER Stijn - QUICK STEP           

    6.KUZNETCOV VIACHESLAV - KATUSHA          

    7.VOROBYEV ANTON - KATUSHA            

    8.STUBBE Tom - OMEGA PHARMA-LOTTO          

    9.PEETERS Kevin - LANDBOUWKREDIET 

    10.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM              

    24.GODDAERT Kristof  uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE op 34”           

    35.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 2’25”  
     

    21/09/2010 - EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 35

    1.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST     

    2.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM 

    3.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    4.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM     

    6.GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING           

    7.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    8.SCHIETTECATTE Steven - K.V.C. DEINZE VZW 

    9.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    10.VAN DE VEIRE Pieter - DMC- CYCLING TEAM 

    11.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    12.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    14.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 4’50”

    16.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    17.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

     

    21/09/2010 - GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 38

    1.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    3.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’15”

    4.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    5.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    6.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’20”

    7.WAELKENS Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’50”

    8.BREYE Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2’40”

    9.VUYLSTEKER Pieter - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 4’00”

    10.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 4’30”

     

    21/09/2010 - NIEUWERKERKEN (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 73

    1.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  

    2.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 7”

    3.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM         

    4.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    5.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    6.ANCIAUX Maxime - ROYAL CYC PESANT CLUB LIEGEOIS

    7.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    8.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    9.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    10.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 18”

    12.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    19.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    21.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    21-09-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPORTSLETTER MG SPORTS - AUGUSTUS 2010
    MG Sports Aug 1.jpg
    MG Sports Aug 2.jpg
    MG Sports Aug 3.jpg
    MG Sports Aug 4.jpg
    MG Sports Aug 5.jpg
    MG Sports Aug 0.jpg

    Bron: Michel Geerinck

    21-09-2010 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 26 SEPTEMBER - MOUNTAINBIKE TOERTOCHT TE WIEZE !!!
    SLOKKERS.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    21-09-2010 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK ELITE Z.C. TE BURCHT !!!

    TERUGBLIK MET FOTO'S VAN DE WEDSTRIJD ELITE Z.C. TE BURCHT

    WBV Burcht 19-09-2010 1.jpg
    Tony Heirbaut, Benny Van Buynder, Michael Van De Casteele en Peter Neels aan de start  te Burcht.

    WBV Burcht 19-09-20 2.jpg 

                         Aankomst van Tom Vermeiren en Stijn Bruyndonckx.

    WBV Burcht 19-09-20 3.jpg 

                              Aankomst  van Peter Neels en Björn Coomans.

    WBV Burcht 19-09-20 4.jpg 

                           De familie Benny Van Buynder na de aankomst.


    Zaterdag 18/09/2010 - BURCHT (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE     

    2.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    3.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    4.VAN GOETHEM Brian op 5”

    5.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 15”

    6.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    7.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 50”

    8.INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT    

    9.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE   

    10.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’41”

    17.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’50” 

    18.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    20.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    21.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    24.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    25.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    26.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    32.VAN DE CASTEELE Michael uit Bazel - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    36.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    43.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    44.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    46.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM     

    47.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    50.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    51.OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    21-09-2010 om 12:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET RUDYCO CYCLING TEAM VAN 21/09/2010

    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Het Rudyco Cycling Team vzw, een wielerclub uit Waas & Dender in volle groei, rijdt volgend jaar een uitgebreid Interclubprogramma met een kern van een 15-tal renners per categorie. Om onze kern te vervolledigen is de club nog op zoek naar 2 nieuwelingen en 3 junioren. Ook voor enkele aspiranten is er nog een plaatsje. De club biedt een uitgebreide trainingsbegeleiding, een ruim kledijpakket, uitzonderlijke voorwaarden voor de aankoop van een Specialized-fiets, een mooi premiestelsel, een gevuld programma en een goede sfeer waar je zonder druk jezelf kan ontwikkelen.

    Interesse? Stuur een mail naar rudycocyclingteam@hotmail.com en we antwoorden je zo snel mogelijk.


    Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact: rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    21-09-2010 om 09:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 30 SEPTEMBER - 16° LAND VAN WAES- EN REINAERTROUTE !!!

    BELGISCHE KONINKLIJKE POLITIESPORTKRING

    POLITIESPORTBOND REGIO ANTWERPEN

     

    16° LAND VAN WAES- EN REINAERTROUTE !!!

    DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2010

     

    Beste wielervrienden,

     

    Op Donderdag 30/09/2010 organiseert de KPSRA voor de 16° keer haar rit door het Waasland
    en Oost-Zeeuws Vlaanderen.
    Ook dit jaar is het de sluitingsrit van het wegseizoen “2010”
    van de BPSB.

     
    Inschrijving vanaf 08.15 uur aan het clublokaal van Atletiek Volharding, Klapperstraat 103 te
    9120 Beveren (vòòr slagboom Sporthal / Zwembad – links af ). 
    Vertrek in groep (onder begeleiding) om 09.30 uur.

    Ruime parkeermogelijkheid is voorzien (Vertrekplaats 3-daagse De Panne)

     

    We rijden 140 km met na 75  km een middagstop op camping “De Vogel”, Vogelweg 4 te
    4585 PL Hengstdijk (route zal beschikbaar zijn op GPS)

     

    Na het succes van vorig jaar,  organiseren we ook nu weer een sluitings-BBQ.
    (samen met de TC Wielertoerisme)
    Voor de prijs van 15 €  wordt ons een kwaliteitsvolle BBQ aangeboden.
    (bedrag te storten op rek. nr. 979-6333653-43 op naam van Pascal Bosman -
    met vermelding van uw naam !!!).  Indien mogelijk ook bevestigen per mail.

    * 3 stukken vlees (BBQ-worst, saté & chateaubriand met pepersaus of bearnaise )
    * groentenbuffet, sausjes, brood & aardappelsla
    * gratis consumptie ( … + extra’s voor de leden TC BPSB)

    Voor meer info kan je mij contacteren via mail  (
    pascal.bosman@telenet.be)
    of op GSM  nr. 0475/77.36.79

    21-09-2010 om 09:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 20/09/2010 - VIANE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 03h53min

    Aantal deelnemers: 97

    1.HOOGERLAND JOHNNY - VACANSOLEIL           

    2.BAUGNIES Jérôme - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR       

    3.SCHILLINGER Andreas - TEAM NETTAP         

    4.CAPPELLE Andy - VERANDAS WILLEMS          

    5.RUYGH Rob - VACANSOLEIL   

    6.VERHEYEN Geert - LANDBOUWKREDIET           

    7.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS op 13”

    8.SCHEIRLINCKX Bert - LANDBOUWKREDIET      

    9.VAN GENECHTEN Jonas - VERANDAS WILLEMS          

    10.BAUMANN Eric - TEAM NETAPP        

    13.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         


    20/09/2010 - HOBOKEN (A) - Elite z.c./U23 – km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 42

    1.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    2.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 15”

    3.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    4.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    5.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    6.ISRAEL Pieter - ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB          

    7.VERMANT Wim - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW     

    8.VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    10.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    19.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    25.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    26.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT        

    27.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW    

    32.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    33.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    40.ROSCAM Andy uit Willebroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    20/09/2010 - EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 33

    1.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    2.DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    3.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    4.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    5.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME          

    6.VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    7.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    9.LAMPIER Steve - TAEM DE SCHUYTER 

    10.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO           

    12.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

     

    20/09/2010 - PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 31

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    3.DE MEYER Pieter - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 17”

    4.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM op 1’12”

    5.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’38”

    6.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO 

    7.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 2’01”

    8.LABBE Alexander - WORLDOFBIKE.GR

    9.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 2’12”

    10.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 2’24”

    31.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 2’37”
     

    20/09/2010 - HOEILAART (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 66 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 39

    1.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    2.LEYS Birger - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 30”

    3.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK         

    4.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    5.VAN POUCKE Michael - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    21-09-2010 om 09:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VWF - BOOM - 20/09/2010
    vwf.JPG






    Film: Chris Van Der Straeten

    21-09-2010 om 09:01 geschreven door kenny


    20-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 35°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Mariën Gerard KOP 2010.jpg
    Maandag 20 September – LEMBEKE (9971)

    Categorie A/B: (28 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    3.Bert Dockx (B3)

    4.Peter Neels (Kruibeke B4)

    5.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    6.Kurt Pauwels (B5) 7.Andy Van Eesbeeck (B6) 8.Wim Braet (B7) 9.Steven Landuyt (B8) 10.Kevin Vleurinck (A2) 11.Jimmy Pombereu (B9) 12.Kurt Heyman (B10) 13.Christophe Van Overloop (A3) 14.Gino Van Broeck (Belsele A4) 15.Kristof Deseure (B11) 16.Maarten De Muynck (A5) 17.Bert Wauters (A6) 18.Alex Goossens (Vrasene B12) 19.Vincent Brunel (B13) 20.Mike Van Ryssel (A7) 21.Jan Reubens (A8) 22.Guillaume De Coninck (A9) 23.Bjorn De Vriese (A10) 24.Peter De Corte (B14) 25.Kenny De Wilde (A11) 26.Nico Cornelis (A12) 27.Glen Dobbels (A13) 28.Dieter Hemelsoet (A14)

    Categorie C/D:
    (50 dln)

    1.Arie De Moor (Gontrode, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Danny De Bruyne (C2)

    4.Stanie Martens (C3)

    5.Peter Mol (C4)

    6.Rudi Rabout (Heinkenszand C5) 7.Patrick Van Hoolandt (D2) 8.Mario Bolssens (De Klinge C6) 9.Peter Kerckaert (D3) 10.Wim De Coninck (D4) 11.Philip Wittoek (C7) 12.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 13.Stefan Verhaeghe (C8) 14.Patrick Bolssens (St.Pauwels D6) 15.Patrick Vanmaekelbergh (C9) 16.Kris Meerschaert (Stekene C10) 17.Ko Harms (D7) 18.Jan Lippens (C11) 19.Guy De Jonghe (Burcht C12) 20.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 21.Carlo Schollaert (C14) 22.Frank Dhooge (C15) 23.Marc Vanparrys (C16) 24.Steve Ferguson (C17) 25.Jan De Witte (C18) 26.Ronald De Scheemaeker (D8) 27.Peter Flach (Zwijndrecht C19) 28.Sven De Vlieger (C20) 29.Dirk Wittoek (D9) 30.Ivan Van Der Slagmolen (D10)

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. E)

    2.Werner Bastijn (E2)

    3.Hilair Heye (E3)

    4.Wim De Waal (E4)

    5.Robert Standaert (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Willy Van Herreweghe (E6) 8.Danny De Gehuchte (E7) 9.Joseph Claessens (E8) 10.Georges Vergauwe (E9) 11.Jean-Paul Ternens (E10) 12.Patrick Buyens (E11) 13.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E12) 14.Jean-Pierre Van Maldegem (E13) 15.Gino Beauprez (E14) 16.Alain Goossens (E15) 17.Siegfried Vanoverberghe (E16) 18.Erwin D'Hondt (E17) 19.Patrick Van Peteghem (E18) 20.Patrick Van Hulle (E19) 21.Joop Van Vliet (E20) 22.Tom Persyn (E21) 23.Marc Van Ryssel (E22) 24.Ronny Bauters (E23) 25.Mario Geirnaert (E24) 26.William Vyncke (E25) 27.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 28.Guy Verstraeten (E26) 29.Willy De Sutter (E27)

    Categorie F1/F2:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.François Coppers (Lokeren F1-3)

    4.Paul Hunninck (F1-4)

    5.Emmanuël De Loor (F1-5)

    6.Bart Delagrange (F1-6) 7.Roland Boulard (F1-7) 8.Richard Vermeersch (F1-8) 9.Helmuth Tas (F1-9) 10.Rik Scheirlinckx (F1-10) 11.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2) 12.Patrick De Backer (F1-11) 13.Marc Colpaert (F1-12) 14.Julien De Bock (F2-2) 15.Ad Montforts (F2-3) 16.Noël Rogge (F2-4) 17.Tony Baudonck (F1-13) 18.Rudy Musschoot (F2-5) 19.Adrien Maes (Melsele F2-6) 20.Ronny Byl (F1-14) 21.Eddie Van Leirberghe (F1-15) 22.Pascal Cornand (F2-7) 23.Robin Van Kerschaver (F2-8) 24.José Hoebeke (F1-16) 25.Daniel Hauttekeete (F2-9) 26.Louis Moens (F1-17) 27.Marc Steenberghe (F1-18) 28.Rudy Lammens (F1-19) 29.Etienne Van Hecke (F2-10) 30.Eric Pauwels (F2-11)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Julien Vyvey

    4.Arnold De Muynck

    5.Herman Hensen

    6.Theo Coudyzer 7.Roger Hoof (St.Niklaas) 8.Werner Dullaert (St.Gillis) 9.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 10.Eric De Wilde 11.André Syvertsen (Stekene) 12.André Bogaert 13.Adriaan Van Ginderdeuren 14.Willy Roels 15.Theo Hensen 16.Marc Van Der Beken 17.Mathieu Mercken 18.Roland Van Imschoot 19.Luc De Cock 20.Robert Robijns 21.Freddy De Blick (Beveren) 22.Frans Robijns 23.Danny Luypaert 24.Luc Van Robbroeck 25.Jan Poelmans 26.Eddy De Clercq 27.Herman Dias 28.Daniel Gaillot 29.Alfred Staljanssens (Bornem) 30.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Roger De Breuker

    5.Denis Keynen

    6.Clement Saelens 7.Adrien Desmet 8.Luc Muys 9.François Smolders 10.Leo De Jong 11.Daniel Cornu 12.Daniel Meirlaen 13.Julien De Baets 14.François Brouwers 15.Gerard De Vleeschauwer 16.Daniël Nuytinck 17.Guy Soil 18.Hervé Verstuyft 19.Ghislain De Champs 20.Daniël Jooris 21.Jef Verheyen 22.Roger Moens 23.René Van Reeth 24.Noël De Muynck 25.Leon Vervaet 26.José Devreese 27.Jean-Pierre Heymans (bornem) 28.Marcel Meeuwes 29.Guus Schuller 30.Ortaire Stevens

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Edward Battersby

    4.Karel Alen

    5.Clement De Smedt (Wilrijk)

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Germaine Meulders 8.Willy Voorbraeck

    20-09-2010 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 26°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2010.jpg     Cordeel Sander KOP 2010
                 Guy Smet                             Sander Cordeel

    Zondag 19/09/2010 - AALST (ST. STRUIDEN) (LB) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h46min

    Aantal deelnemers:

    1.VANENDERT Dennis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 16”

    3.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 44

    4.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    5.THOME Kevin - LOTTO-BODYSOL P.C.W.          

    6.GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM            

    7.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    8.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS         

    9.SCHEPERS Jelle - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB         

    10.VROLIJKX Jeroen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN        

     

    19/09/2010 - HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 82

    1.PERRETT Joseph - GLENDENE CC/BIKE TRAX    

    2.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 9”

    3.POZDNYAKOV Kirill - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER  

    4.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    5.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    6.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 25”

    7.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE       

    8.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    9.VANDAELE Angelo - BCV WORKS CT INGELMUNSTER    

    10.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    18.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 30”     

    19.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    48.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND op 1’03”  

    52.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE - WERVIK VZW          

     

    19/09/2010 - MALDEREN (VB) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 60

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    3.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    4.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    5.STIENS Matti            - VAN EYCK SPORT        

    6.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    7.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    8.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    9.GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    10.VINGERHOETS Rudi - DE SPRINTERS MALDEREN         

    12.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    21.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    22.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    33.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS          
     

    19/09/2010 - PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 69

    1.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    2.AVERY Clinton - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 7”

    3.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    5.VERKINDEREN Frederik - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    6.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 12”

    7.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 57”

    8.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 2’10”

    9.DECLERCQ Tim - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS       

    10.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM op 2’16”

     

    19/09/2010 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - U23 - 109 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 48

    1.JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    2.MANIUSIS MARTYNAS - UTENOS KKSC           

    3.NANNI NAZARRIO - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES     

    4.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.DE POTTER Kjell - TEAM LUCA RONSE

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    7.DESMET Jeroen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    8.DEBRABANDERE Thomas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    9.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    10.MACIC christopher – KINGSNORTH op 3”

    14.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 4’30”  

    17.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST  

     

    19/09/2010 - EKEREN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 53

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  

    3.HERREMANS Kim uitSchelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 14”

    4.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 17”

    5.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    6.VERMANT Wim - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW     

    7.ECHELPOELS Dries - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    8.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’09”

    9.SWINNEN Stef - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE        

    10.GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN              

    15.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    16.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    17.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST              

    20.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    21.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    24.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    38.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    39.WEEMAES Franky uit Melsele - DV

    44.GOOSSENS Jurgen uit Kieldrecht - FUSION

    20-09-2010 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan CHARLOTTE VAN DAMME met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Van Damme Charlotte

    Zondag 19/09/2010 - MALDEREN (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 47

    1.CHARLOTTE VAN DAMME uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM      

    2.VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    3.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM   

    4.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM     

    5.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN        

    6.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    7.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    8.THONON Marie-pierre - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    9.HOHL JENNIFER - RV SCHAAN           

    10.DOM Annelies - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM   

    17.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 

    18.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    21.ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM   

    24.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    28.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    30.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    36.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    40.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    43.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       


    19/09/2010 - KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI – Tijdrit 6 km

    Aantal deelnemers: 138

    1.JUNGELS Bob - LUXEMBURG NATIONAL TEAM in 7’20”

    2.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM op 8”

    3.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING op 9”

    4.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5.VALLEE Boris - TEAM WALLONNIE op 12”

    6.MORK Alexander - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING op 14”

    7.ANDERSEN KRAGH Asbjorn - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING

    8.DUNN Conner - SOUTH EAST CYCLING TEAM op 15”

    9.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 16”

    10.CHRISTIANSEN Daniel - RCR ODENSE JUNIOR

    16.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 23”
     

    19/09/2010 - KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI - 91,3 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 138

    1.SENECHAL Florian - TEAM WASQUEHAL JUNIOR          

    2.MORK Alexander - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING op 8”

    3.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    4.KADRZYNSKI Michal - POLAND NATIONAL TEAM          

    5.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    6.JANSEN Frank - VACANSOLEIL KUMASOL        

    7.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    8.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING        

    9.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    10.LAFILLE Ludwig - TEAM WASQUEHAL JUNIOR

    47.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        


    19/09/2010 - HOESELT (LB) - Juniores - 84 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 58

    1.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    2.VAN BROEKHOVEN Bram - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 40”

    3.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    4.TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM op 53”

    5.RAYMACKERS Cedric - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT    

    6.RAYMAEKERS Niels - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT       

    7.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    8.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    9.BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing  

    10.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT 

     

    19/09/2010 - MEERLE (A) - Juniores - 84 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 29

    1.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.JANSSEN Michiel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    3.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    4.BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING            

    5.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    6.DE RYCK Jordy - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    7.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    8.RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM

    9.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL   

    10.STUYCK Dieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.            
     

    19/09/2010 - MESEN (W) - Juniores - 84 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 19

    1.TALIMAN Jens - CT FORCE - WERVIK VZW        

    2.VERCAIGNE Giel - CT FORCE - WERVIK VZW op 33”

    3.VEREECKE Maxim - CUBE-FINTRO CT op 44”

    4.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 51”

    5.GOUEL Valentin - CC ARMENTIERES op 56”

    6.HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’26”

    7.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’31”

    8.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE op 1’48”

    9.VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3’03”

    10.VOSSAERT Arne - CT FORCE - WERVIK VZW op 3’15”

    20-09-2010 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 16°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Druyts Jessy KOP 2009.jpg
    Zondag 19/09/2010 - PARIKE (O) - Juniores - 100 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 44

    1.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW      

    3.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM         

    4.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 57”

    5.AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’00”

    6.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’10”

    7.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    8.LEYN Ward - TIELTSE RENNERSCLUB    

    9.DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’49”

    10.DEMULDER Jonas - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

     

    19/09/2010 - RAVELS (EEL) (A) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 27

    1.WELTEN Kay - TWC PIJNENBURG        

    2.LIEPINS Emils                     

    3.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL     

    4.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 27”

    5.GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 45”

    6.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 1’02”

    7.FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 1’15”

    8.VOSEKALNS Andris            

    9.PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL  

    10.VANELDEREN Lienert - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.   

     

    19/09/2010 - SINT ANTELINKS - HERZELE (O) - Juniores - 94 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 42

    1.HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT            

    2.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 19”

    3.VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4.FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI       

    5.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM

    6.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing op 1’30”

    7.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    8.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    9.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    10.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    16.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND
     

    19/09/2010 - STEKENE (O) - Juniores - 94 km - 02h08min

    Aantal deelnemers:

    1.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL        

    2.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT  

    3.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM   

    4.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    5.BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI          

    6.VAN LANDUYT Billy - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM      

    7.DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI          

    8.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM  

    9.BOGAERTS Jelle - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    10.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    17.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    19.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    22.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    25.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 6’00”    

    27.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB     

    28.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    29.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    32.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    34.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    36.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    19/09/2010 - VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 56

    1.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    2.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 53”

    3.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    5.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT

    6.STILITE Mikaël - MULTISPORT CYCLING TEAM  

    7.SCHITTECATTE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM   

    8.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM       

    9.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

    10.HOUFFLYN Sam - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    34.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’27”
     

    19/09/2010 - KONTICH (A) - Dames Jeugd - 57,2 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 26 Nieuwelingen

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    3.MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    4.COPPENS KRISTEN             

    5.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    6.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    7.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    8.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    9.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    10.DOLMAN HALIEGH - WV DE JONGE RENNER    

    19.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
     

    Aantal deelnemers: 22  Juniores

    1.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.            

    2.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    3.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    4.POST JERMAINE                 

    5.LAMBRECHTS Kimberly - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V         

    6.VAN DORENMALEN MARA - WVDE JONGE RENNER       

    7.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB               

    8.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM

    9.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    10.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    20-09-2010 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/09/2010 - ERPE MERE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI

    Aantal deelnemers: 48

    1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET              

    2.AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM   

    3.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 17”

    4.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 33”

    5.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM            op 39”

    6.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 47”

    7.WALSLEBEN Philipp - BKCP – POWERPLUS op 49”

    8.CHAINEL Steve - BOUYGUES TELECOM op 1’03”

    9.FRANZOI Enrico - BKCP – POWERPLUS op 1’12”

    10.ADAMS Joeri - RABO CONTINENTAL TEAM op 1’47”

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55

    1.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS            

    2.HUYS Stijn - PALMANS-CRAS 

    3.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    4.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    5.DOLFSMA Emiel - KWC KAMPEN        

    6.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    7.MORTELMANS Stijn - PALMANS-CRAS           

    8.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM     

    9.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    10.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM 

     

    19/09/2010 - ERPE MERE (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 32  Juniores : 40´

    1.JAUREGUI QUENTIN - CC NOGENT       

    2.VANTHOURENHOUT Michael – CYCLINGCHAMPS op 13”

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30”

    4.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’05”

    5.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’28”

    6.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’30”

    7.WEIJERS Koen – VALLEIRENNERS op 1’50”

    8.DE MAN JAAP - D VOLHARDING op 1’52”

    9.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 2’08”

    10.ARIESEN TIM - WV DE VALLEIRENNERS AXA op 2’10”

    25.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’10”

    31.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 8’40”    

     

    Aantal deelnemers: 28  Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.BUDDING Martijn – VALLEIRENNERS op 20”

    3.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 35”

    4.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 47”

    5.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 55”

    6.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 1’09”

    7.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’00”

    8.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 2’15”

    9.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’38”

    10.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 48 Juniores : 40´

    1.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    2.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    3.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    4.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    6.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    7.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    8.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL         

    9.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    10.VERHEYEN Onno - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    36.AERTS Katrien - BENELUX TEAM         

     

    Aantal deelnemers: 39 Nieuwelingen : 30´

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    3.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    4.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    5.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    6.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    8.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    9.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    27.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 51

    1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING         

    2.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    3.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL         

    4.CEULEMANS Kris - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    5.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    6.KRAGG MIKE                       

    7.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING         

    8.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    9.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    10.BROKS MARK - W V SCIJNDEL          

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 34

    1.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    2.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING         

    6.VAN STAEYEN BENNY - OFF ROAD CLUB DESSEL         

    7.RAATS Edwin - NOORD LIMBURG        

    8.SNOEREN RENE - PIJNENBURG               

    9.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    10.TECK Erik - VREDA CYCLING TEAM     

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 37

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.BOGAERTS JOS - WV DE MORAAL     

    6.SELS Rudy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    8.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    9.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    10.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    20-09-2010 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/09/2010 - BAVEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 45

    1.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    2.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 52”

    4.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW           

    5.DE RIJCK Mathias - KSC DENDERSTREEK LABIEKES        

    6.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    7.DE DAPPER Maxim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    8.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    9.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI    

    10.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    15.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    20.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    25.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    19/09/2010 - KONTICH (A) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 49

    1.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM      

    2.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG          

    3.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.WELTEN Kars op 17”

    5.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    7.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    8.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM  

    9.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    10.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    17.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 35”

    26.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

    29.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    34.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 20

    1.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG           

    2.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM  

    3.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    4.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    6.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    7.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM      

    8.WELTEN Kars                      

    9.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    10.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

           

    19/09/2010 - MEERLE (A) - Nieuwelingen - 54 km - 01h21min

    Aantal deelnemers: 32

    1.HONIGH NICO - DE JONGE RENNER       

    2.VAN DONGEN Ricardo - WV DE JONGE RENNER

    3.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    4.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    5.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    6.DE VINK BART JAN - WTC DE AMSTEL

    7.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS      

    8.VERHAEGHE Timothy - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.       

    9.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND        

    10.MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    24.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    19/09/2010 - RUNKELEN(ST.TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 68,8 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 57

    1.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg       

    2.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    3.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    4.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    5.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    7.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.ESSELAAR REMCO - WCL BERGKLIMMERS      

    10.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

     

    19/09/2010 - TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 57

    1.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    3.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    4.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    5.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    6.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    7.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB           

    8.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    9.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    10.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM    

    19.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    32.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’14”      

    35.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

     

    19/09/2010 - VOSSEM (VB) - Nieuwelingen - 61 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 49

    1.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    2.TRAPPENIERS Brent - WSC HAND IN HAND BAAL op 54”

    3.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    6.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    7.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.VANDERELST Antoine - VC HAUT PAYS         

    9.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    10.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT          

    33.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    44.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    19/09/2010 - WERKEN (W) - Nieuwelingen - 63,8 km - 01h35min

    Aantal deelnemers:

    1.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    4.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM           

    5.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 3’10”

    7.GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE           

    8.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    9.DEJONCKHEERE Jonas - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE     

    10.OPSOMER Jan-bart - JONGE RENNERS ROESELARE      

    20-09-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    vwf.JPG






    Zondag 19 September - BOOM (2850)

    14de proef VWF-GEDITROFEE + PK Antwerpen alle reeksen

    CATG.A

    1.Denis Andries

    2.Steven Tuytschaever

    3.Geert Hermans

    4.Tom Op De Beeck

    5.Michel Vereecken

    VWF 19-9-10-boom 073.jpg 

             Winnaar Catg.B Danny Saelens en winnaar Catg.A Denis Andries.

    VWF 19-9-10-boom 076.jpg 

          Kampioen van Antwerpen Catg.A Andy Roskam en 2de Bert Peelman.

     

    CATG.B

    1.Danny Saelens

    2.Gunter Cuylits

    3.Peter Dillen

    4.Corneel Goormans

    5.Gunther Van Damme

    VWF 19-9-10-boom 079.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.B Gunther Cuylits, 2de Peter Dillen en 3de Bart Van De Wijngaerd.

     

    CATG.C

    1.Rudy Thomas

    2.André Aertgeerts

    3.Luc Van Roy

    4.Herman Proost

    5.Frank Geets

    VWF 19-9-10-boom 052.jpg 

           Winnaar Catg.C Rudy Thomas en winnaar Catg.D Francis De Ridder.

    VWF 19-9-10-boom 058.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.C Herman Proost, 2de Frank Geets en 3de Patrick Pauwels.

     

    CATG.D

    1.Francis De Ridder

    2.Roland Mersseman

    3.Jan Van Den Brande

    4.Kirt De Cock

    5.Frank Suys (Hingene)

    VWF 19-9-10-boom 057.jpg
    Kampioen van Antwerpen Catg.D Roland Mersseman, 2de Frank Suys en 3de Patrick Convents.

    VWF 19-9-10-boom 026.jpg 

                                                Start van de Catg.D

     

    CATG.E

    1.Jozef Staes

    2.José Hoebeke

    3.Danny Paridaens

    4.Francis Vanpee

    5.Jan De Ridder

    VWF 19-9-10-boom 028.jpg 

         Winnaar Catg.E Jozef Staes en winnaar Catg.F Etienne Vandenhouwe

    VWF 19-9-10-boom 031.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.E Hugo Van Linden en 2de Peter Peleman uit St.Amands.

     

    CATG.F

    1.Etienne Vandenhouwe

    2.Daniel Galliot

    3.Jos De Maeyer

    4.Jef Everaert

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    VWF 19-9-10-boom 029.jpg 

      Kampioen van Antwerpen Catg.F Frans Robijns en 2de André Van Asbroeck.

    Foto’s en uitslagen: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    20-09-2010 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ROBIN PAUWELS met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!


    Zondag 19/09/2010 - DENDERHOUTEM (O) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 34’15”

    Aantal deelnemers: 2

    1.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    MEISJES 14 JAAR – 56’28”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM op 30”

    4.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

    5.DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM           

     

    JONGENS 12 JAAR - 34’15”

    Aantal deelnemers: 21

    1.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND           

    3.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    4.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM          

    5.VAN ASSCHE Bert - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    10.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM     

     

    JONGENS 13 JAAR – 39’12”

    Aantal deelnemers: 32

    1.MUYS Ayton - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM       

    2.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    3.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT     

    4.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    11.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    24.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”

    31.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    JONGENS 14 JAAR – 53’41”

    Aantal deelnemers: 44

    1.ROBIN PAUWELS uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM           

    2.ABRAHAMS Jasper - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    3.MICHIELS Thomas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.DE COSTER Dean - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    5.PERNA Jeffrey - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    21.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 1’37”

    24.BIEBUYCK Jef - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37”                

    37.MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND           

     

    19/09/2010 - HEPPEN (LEOPOLDSBURG) (LB) - Aspiranten
     

    19/09/2010 - KASTERLEE (A) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    19/09/2010 - LANDEN CENTRUM (VB) - Aspiranten

     

    19/09/2010 - WAARDAMME (W) - Aspiranten
     

    19/09/2010 - WILRIJK (WIELERCENTRUM ANTWERPEN) (A) - BMX - Flanders Cup

     

    19/09/2010 - AALBEKE (W) - Miniemen
     

    19/09/2010 - HEPPEN (LEOPOLDSBURG) (LB) - Miniemen
     

    19/09/2010 - LANDEN CENTRUM (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd

    20-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!