Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 7°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!!
Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 15°Seizoenszege bij de Dames Jeugd !!!
Glenn Rotty Jessy Druyts
Zaterdag 11/09/2010 - KONTICH (A) - Dames Jeugd - 58,8 km - 01h36min
Aantal deelnemers: 45 Nieuwelingen
1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
3.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK
4.KUYPERS EVY - RTC BUITENLUST
5.VANDE KLUNDERT ROWENA - RSC ZUIDWESTHOEK
6.HEIJTING NATHASJA - WRC DE PEDDELAARS
7.MULDER MASCHA - RESTORE CYCLING
8.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM
9.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
10.ROCKX Simone - RSC De Zuidwesthoek
Aantal deelnemers: 43 Juniores
1.CARLESS Bo - BENELUX TEAM
2.STEGINK Ymke - WVT LUCHTSCHIP op 7
3.VAN WESDONK Nathaly - RRC de Pedaalridders
4.WOERING MELANIE - WVEEMLAND
5.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL
6.POST JERMAINE
7.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST
8.KOSTER CLAUDIA - WV ALKAMARIA VICTRIX
9.ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK
10.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
11/09/2010 - DENTERGEM (W) - Nieuwelingen - 67,1 km - 01h39min
Aantal deelnemers: 64
1.GLENN ROTTY uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND
2.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI
4.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5.VANDENABEELE Emill - THOMPSON JARTAZI
6.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB
7.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB
8.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
9.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB
10.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE op 5
31.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 408
38.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND
48.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 632
56.DEBOU Alexander uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM
11/09/2010 - DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h42min
Aantal deelnemers: 46
1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
2.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
4.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE
6.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
7.YSERBIJT Jesper - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
8.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
9.DEBLOCK Christophe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
10.DEVRIENDT Damon - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
22.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND
11/09/2010 - HEUSDEN - ZOLDER (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h29min
Aantal deelnemers: 49
1.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
2.SCHULTHEIS Simon op 16
3.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
5.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 116
7.GEYS Wouter - HAGELAND CYCLING TEAM
8.MEYNEN Rik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 127
10.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 140
11/09/2010 - KONTICH (WAARLOOS) (A) - Nieuwelingen - 68,6 km - 01h42min
Aantal deelnemers: 77
1.DIJKSHOORN RICHARD - RESTORECYLING
2.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG
3.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
4.WELTER JAN WILLEM
5.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
6.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM
8.VERTONGHEN Maxim - WK NOORD WEST BRABANT
9.WOUTERS Dany - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
10.HAVERALS Lars - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
46.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
48.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM
58.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
62.COOLS Jeffrey uit - RUDYCO CYCLING TEAM
64.CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND
11/09/2010 - NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h40min
Aantal deelnemers: 65
1.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI
2.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 40
3.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
4.JAMGOTCHIAN Wouter - TEAM CATA BIKES BIANCHI
5.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT op 100
6.TAS Jorgen - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
7.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI
8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
9.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI
10.VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
13.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM
23.VAN DE MERGEL Jelle - WIELERTEAM WAASLAND
37.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM
42.MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM
|