.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 12/09/2010 - ZEMST (VB) - Juniores - Nat.wedstr.clubpl. - 114 km - hmin

    Aantal deelnemers: 165

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE FINTRO

    2.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    3.ROOSEN Timo - TWC PIJNENBRUG-TILBURG     

    4.CRAEGHS Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    5.SPOKES Sam - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM   

    6.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  

    7.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN 

    8.FEIEREISEN Kevin - CYCLING TEAM M. PINTE  

    9.PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL  

    10.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM   

    18.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN      

    23.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    23.PETROV Servaes uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    23.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    23.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN

    23.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 

    23.VANWYNSBERGHE Youri uit Nieuwkerken - RUDYCO CYCLING TEAM           

    23.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - VZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    118.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER LOTTO CYCLING TEAM MENEN          

    119.MICHIELS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND

    120.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM      

    124.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    12/09/2010 - OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 45

    1.DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    2.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2”

    3.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT op 13”

    4.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’11”

    5.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 1’39”

    6.DESCAMPS Joris - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    7.VANDEN DAELE Tom - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8.VERSTICHEL Willem - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    9.HEYTENS Falko - TIELTSE RENNERSCLUB         

    10.CLAERHOUT Sven - NICCA CT - VSV LANGEMARK op 2’00”

    21.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’37”      

     

    12/09/2010 - SINT LENAARTS (A) - Juniores - 83 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 44

    1.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM 

    2.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    3.RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM           

    4.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    5.MANSI Marwen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    6.VOSEKALNS Andris             

    7.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    8.VAN AKEN Matthias - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.         

    9.MICHIELSEN Dieter - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    10.BRUYNINCKX Yannick - WSC HAND IN HAND BAAL      

     

    12/09/2010 - WANZELE - LEDE (O) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 61

    1.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    2.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM          

    3.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    4.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 11”

    5.DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 25”

    6.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    7.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    9.TOURIANY Yannick - ISOREX CYCLING TEAM    

    10.VAN DE VOORDE Gauthier - ISOREX CYCLING TEAM  

    14.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT     

    41.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND op 1’05”        

     

    12/09/2010 - WIJNENDALE (W) - Juniores - 88,4 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 40

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    2.MEURISSE Xandro - CYCLINGCHAMPS           

    3.DE BAENE Tim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4.DUNNE Conor - GLEDENE CC  

    5.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE 

    6.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    7.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    8.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM WERVIK    

    9.CAEN Jeroen - JONGE RENNERS ROESELARE      

    10.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    12/09/2010 - GITS (W) - Nieuwelingen - 64,4 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 43

    1.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    4.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 30”

    5.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    6.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    7.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    8.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    10.BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK   

    12/09/10 MARANSART (BW) – Nieuwelingen – 01h35min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DYCK Westay - RUSCHOOL AH - GENTSE VS            

    2.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM         

    3.DECOSTER Gert-Jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM op 10”

    4.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARC            

    5.MICHIELS Sander - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT            

    6.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM        

    7.HOLSBEEK Matthias - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO           

    6.TOUSSAINT Louis - R. VELO-CLUB OTTIQNIES BLANCS    

    9.DESTANBERG Mathieu - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARC     

    10.MiCHIELS Mamlx - LOTTO OLYMPIA TiENEN           

    12-09-2010 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 12/09/2010 - HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 43

    1.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    2.VERBEKE Benny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    3.BOGAERT Torben - WSC HAND IN HAND BAAL   

    4.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    5.VANDIKKELEN Mathias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    6.NUYTS Lode - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT      

    7.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    8.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    10.TUYTELAARS Glen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

     

    12/09/2010 - KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 47

    1.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    3.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    4.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB        

    5.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 18”

    6.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    7.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    8.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB op 22”

    9.HASPESLAGH Willem - VZW DE DEMERSPURTERS       

    10.SURMONT Victor - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    13.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    21.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    34.YORNIE Haentjens uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND          

    42.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM      

     

    12/09/2010 - LEEUWERGEM - ZOTTEEM (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 50

    1.MOENS Jens - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 3”

    3.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    4.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    5.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    6.VAN BETSBRUGGE Jonathan - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    7.VAN DE WALLE Marniek - IMMO NLVK CYCLING TEAM 

    8.VERCAUTEREN Stef  uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    9.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI    

    10.DE RIJCK Mathias - KSC DENDERSTREEK LABIEKES      

    15.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    19.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND       

    28.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    12/09/2010 - POEKE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 53

    1.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    2.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    3.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB op 27”

    4.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM      

    5.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM op 35”

    6.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI     

    7.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    8.DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    9.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    10.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    22.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM  

    35.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 5’00”     

      

    12/09/2010 - SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Nieuwelingen - 62 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 41

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    2.VAN REEK Timon - RTV De Bollenstreek        

    3.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    4.DE BEUKER Christophe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    5.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS      

    7.BROOS Christophe - Zuid-Oost Zuid  

    8.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    9.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    10.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    24.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    28.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

     

    12/09/2010 - VOLLEZELE (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 41

    1.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    2.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

    3.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    4.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    5.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    6.ROMBOUTS Bram - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    7.HERREGODTS Jan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW    

    8.DE BRAUWER Mathias - JONGE RAKKERS VOLLEZELE   

    9.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    10.DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 


    12/09/2010 - WORTEGEM (O) - Nieuwelingen - 39 km - 01h11min

    Aantal deelnemers: 19

    1.MOELEKER IVAR - AVIA          

    2.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    3.DEKOKER Laurens - CUBE-FINTRO CT 

    4.DIERICKX Anthony - AVIA CYCLING TEAM       

    5.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    6.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    7.FRANCOIS Kilian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    8.VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM   

    9.SOETEWEYE Boyd - ASFRA RACING TEAM      

    10.BYTEBIER Nils - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    12-09-2010 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 12/09/2010 - WIEKEVORST (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 63

    1.TIELENS Jimmy - TEAM SAECO         

    2.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM op 30”

    3.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    4.BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR     

    5.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    6.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 43”

    7.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    8.DE CLEYN Dave - AVB - CYCLING TEAM op 1’00”

    9.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’24”

    10.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS     

    53.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 4’05"  

     

    12/09/2010 - WIEKEVORST (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 70 Juniores - 40´

    1.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW               

    2.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    3.VANTHOURENHOUT Michael - CYCLINGCHAMPS          

    4.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW            

    5.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    6.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    7.CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    8.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM          

    9.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL         

    10.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    12.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM           

    53.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM            

     

    Aantal deelnemers: 59 Nieuwelingen - 30´

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    2.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    3.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    4.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    5.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    6.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    7.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    8.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    9.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    10.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    13.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    45.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

    47.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM      

    50.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    12/09/2010 - WIEKEVORST (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 53

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING         

    3.BOECKX Thomas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. 

    4.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    5.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    6.VAN DEN HEUVEL PETER - TML DOMMELSTREEK       

    7.DIELS Koen - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    8.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    9.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL         

    10.DE BACKER Kurt - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    

    43.DE SCHOESITTER Steven uit Waasmunster - RUDYCO       

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 31

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    2.VAN STAEYEN BENNY - OFF ROAD     

    3.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING         

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.VAN DEN BERGH Luc - CYCLING TEAM KESSEL           

    8.RAATS Edwin - NOORD LIMBURG           

    9.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    10.SNOEREN RENE - PIJNENBURG            

    22.JOOS Luc uit Stekene - PWC ALIPLAST         

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 39

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.BOGAERTS JOS - WV DE MORAAL     

    3.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    4.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    5.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    7.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    8.MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    9.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    10.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    12-09-2010 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    Zondag 12/09/2010 - BUDINGEN (VB) - Aspiranten

    12/09/2010 - DIKKEBUS (W) - Aspiranten

     

    12/09/2010 - STOKKEM (DILSEN-STOKKEM) (LB) - Aspiranten
     

    12/09/2010 - WIJNEGEM (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers: 27

    1.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2.PEETERS Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    3.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    4.DRIESEN Yarne - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    5.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

     

    Aantal deelnemers: 2

    1.VAN TONGEREN Marvi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    2.DE DECKER Hannelore - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

     

    Aantal deelnemers: 3

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM           

    3.WOUTERS Lauren - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

     

    Aantal deelnemers: 37

    1.VAN DEN WOUWER Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    2.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM             

    3.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT     

    4.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.NOYENS Daan - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    7.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    10.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    26.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM         

    32.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND   

     

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    Aantal deelnemers: 46

    1.GOOSSENAERTS Auren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    2.VAN DEN BERGHE Jeroen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.             

    3.PATTYN Jeroen - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB          

    4.LEYSEN Senne - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    5.DE DECKER Alfdan - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    20.VERSCHAEVE Antoon - WIELERTEAM WAASLAND      

    43.MAXIMUS Jan - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    12/09/2010 - WORTEGEM (O) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    12/09/2010 - RAVELS (A) - BMX - Topcompetitie

     

    12/09/2010 - GENT (O) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd - promo

     

    12/09/2010 - MOERZEKE - KASTEL (O) - Mountainbike - Kids Challenge

     

    12/09/2010 - STOKKEM (DILSEN-STOKKEM) (LB) - Miniemen
     

    12/09/2010 - ZINGEM (O) - Miniemen
     

    12/09/2010 - BUDINGEN (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    12/09/2010 - WIJNEGEM (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    12-09-2010 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    VWV Banner 2010.jpg
    Zondag 12/09/10 - HEMIKSEM


    Categorie A/B:
    Aantal deelnemers: 52
    1-Kim Van Dijck
    2-Gerry Meuris
    3-Philippe Van Opstal
    4-Peter Neels (Kruibeke)
    5-Kurt Diels
    6-Kristof Adams 7-Sieben De valckenier 8-Christof Verbert 9-Corneel Goormans (B) 10-Bart Gendarme (B) 11-Bert Dockx (B) 12-Benny Van der Auwera (B) 13-David Van Pelt  14-Dave Christiaens 15-Alain Goolaerts 16-Robin van Gansen 17-Rudi Vingerhoets 18-Arne van Gils 19-Bert Verelst 20-Jens Lauwers 21-Erik Wellens (B) 22-Bart van den Wijngaerd (B) 23-Mathias Wouters 24-Gert Vangenechten 25-Bart berghmans 26-Tim Deneef 27-Jens daems 28-Tom van De Poel (B) 29-Peter Behiels 30-Peter Dockx (B) 31-Han Schellekens 32-Kristof Sels 33-Rob Krijnen 34-Hans Mertens 35-Ronny de Vries (B) 36-Philippe Dela Montagne 37-Hans Nuyens (B) 38-Steven de Coster (B) 39-Peter Bocken (B) 40-Ken Hermans

    Categorie C: Aantal deelnemers: 27
    1-Luc Van Roy
    2-Dirk Van Hove
    3-Andre Aertgeerts
    4-Chris Vanderaerden
    5-Henri Hermans
    6-Bruno Brabants 7-Peter Vos 8-Jan Van den Brande 9-Ivan Deckers 10-Guido Claessens 11-Marc Vekemans 12-Luc Aerts 13-Wim Cronenborghs 14-Maurice Laruelle 15-Dirk Coolaerts 16-Wim Van Thielen 17-Ronny Verdonck 18-Ronny Coolaerts 19-Herman Proost 20-Eric Troniseck 21-Cor Adriaenssens 22-Wim Wouters 23-Marc Kiesekoms 24-Paul Geudens 25-Wim Renne 26-Jan Van De Kieboom 27-Ronny Govers

    Categorie D: Aantal deelnemers: 2
    1-Etienne Peeters
    2-Charles Van De Kerkhof

    Categorie E: Aantal deelnemers: 3
    1-Nico Wijnen
    2-Andre Segers
    3-Albert Cools

    12-09-2010 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    waod_3.jpg 

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 21°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 33°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!
    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg     Mariën Gerard KOP 2010.jpg
         Franky Van Oyen                  Gerard Mariën

    Zondag 12 September – POESELE (9800)


    Categorie A/B: (22 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    3.Didier De Lannoy (B2)

    4.Paul Rooseparck (A2)

    5.Steven Martens (A3)

    6.Nico Verwee (A4) 7.Gunther Cuylits (B3) 8.Thierry Everaert (B4) 9.Bjorn Lison (A5) 10.Andy Van Eesbeeck (B5) 11.Johan Van Den Noortgaete (B6) 12.Johan Vervaecke (B7) 13.Matthias Botterman (A6) 14.Adilson De Koster (B8) 15.Jimmy Pombereu (B9) 16.Enzo Va De Kerckhove (A7) 17.Thijs Goemaere (A8) 18.Dieter Staelens (A9) 19.Filip Vermeersch (B10) 20.Nico Cornelis (A10) 21.Mike Van Ryssel (A11) 22.Laurenz De Meulenaere (A12)

    Categorie C/D:
    (25 dln)

    1.Fabien Hanssens (Kluisbergen, winnaar cat. C)

    2.Guy De Jonghe (Burcht C2)

    3.Alex Ancart (C3)

    4.Patrick Vanmaekelbergh (C4)

    5.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    6.Philip Wittoek (C5) 7.Patrick Watteny (D2) 8.Bart Rombouts (Kallo C6) 9.Dirk Wittoek (D3) 10.Sven De Vlieger (C7) 11.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D4) 12.Jan De Witte (C8) 13.Marc Cossyns (C9) 14.Wim Heyndrickx (Vrasene C10) 15.Patrick Van Hoolandt (D5) 16.Marc Vanparrys (C11) 17.Ko Harms (D6) 18.Alain Mortier (C12) 19.Martin Surmont (C13) 20.Steve Ferguson (C14) 21.Noel Timmermans (C15) 22.Eric Slock (C16) 23.Lievin De Meerleer (C17) 24.Hans Verlinden (C18) 25.Tony Lenaers (C19)

    Categorie E/E+:

    1.Ghislain Vanbruane (Deurle, winnaar cat. E)

    2.Dirk De Mey (E2)

    3.Etienne Claus (Waasmunster E3)

    4.Wim De Waal (E4)

    5.Jean-Pierre Van Maldegem (E5)

    6.Patrick Van Hulle (E6) 7.Marc Couckuyt (E7) 8.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 9.Robert Standaert (E8) 10.Danny De Gehuchte (E9) 11.Martin Durant (E10) 12.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E11) 13.Tony Reniers (E12) 14.Joeri De Cock (E13) 15.Koen Oliebos (E14) 16.Antoine Van Geluwe (E+2) 17.William Vyncke (E15) 18.Patrick Van Renterghem (E16) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 20.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E17)

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Robin Van Kerschaver (Maldegem, winnaar cat. F2)

    3.Daniel Hauttekeete (F2-2)

    4.José Dezegher (F2-3)

    5.Helmuth Tas (F1-2)

    6.François Coppers (Lokeren F1-3) 7.Luc Roelandt (F1-4) 8.Marc Steenberghe (F1-5) 9.Tony Baudonck (F1-6) 10.Eddie Van Leirberghe (F1-7) 11.Julien De Bock (F2-4) 12.Noël Rogge (F2-5) 13.Noël Verzele (F2-6) 14.Victor Lenaers (F1-8) 15.Pascal Cornand (F2-7)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Arnold De Muynck

    3.Roger Den Tijn

    4.Julien Vyvey

    5.Roland Van Imschoot

    6.Freddy Vervenne 7.Robert Robijns 8.Luc De Cock 9.Luc Van Robbroeck 10.Henk Bolle 11.Marinus Lockefeir

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Roger De Breuker

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Lucien Van Impe

    6.Daniel Cornu 7.Clement Saelens 8.Gérard Raes 9.Luc Muys 10.Daniël Nuytinck 11.Francis Helleputte 12.Daniël Jooris 13.Ortaire Stevens 14.Hervé Verstuyft 15.Leo De Jong 16.Guus Schuller 17.Gerard De Vleeschauwer 18.Marcel Meeuwes 19.Michel Vander Beke

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Edward Battersby

    3.Willy Voorbraeck

    12-09-2010 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/09/2010

    vwf.JPG






    Zondag 12 September - HENGSTDIJK - HULST (NL) -
    13de rit VWF GEDITROFEE


    A-reeks
    1 Raf Martens
    2 Jimmy De Bruyn
    3 Christophe Van Gucht
    4 Geert Van Humbeek
    5 Ismaen Segers
    6 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    7 Nico Savat
    8 Roelof Tolman
    9 Danny Schaut
    10 Joris Cosyn

    VWF 12-9-10-hengstdijk 110.jpg
      Podium Catg.A met Raf Martens, Jimmy De Bruyn en Christophe Van Gucht.


    B-reeks
    1 Danny Saelens
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Christophe De Grom
    4 Kevin Van Der Cruysse
    5 Patrick Van Ransbeeck
    6 Benny Dupont
    7 Peter Dillen
    8 Didier De Witte (Tielrode)
    9 Danny Borremans
    10 Kris Van Severen (St.Niklaas)

    VWF 12-9-10-hengstdijk 116.jpg
    Podium Catg.B met Danny Saelens, Ronny Van Der Vurst en Christophe De Grom.


    C-reeks
    1 Patrick De Craene
    2 Danny De Backer
    3 Dominique Turcksin
    4 Rudy Thomas
    5 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    6 Bruno Bruyere
    7 John De Croock
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Frank Geets
    10 Dirk De Ridder

    VWF 12-9-10-hengstdijk 076.jpg
    Podium Catg.C met Patrick De Craene, Danny De Backer en Dominique Turcksin.

               
    D-reeks
    1 Paul Casteleyn
    2 Jos Maes
    3 Joseph Claessens
    4 Joost Pieters
    5 Roger Schouppe
    6 Rudy Berwart
    7 Francis De Ridder
    8 Luc Van Mol
    9 Roland Mersseman
    10 Gerry Maes

    VWF 12-9-10-hengstdijk 071.jpg
            Podium Catg.D met Paul Casteleyn, Jos Maes en Joseph Claessens.


    E-reeks
    1 Marc Vervondel
    2 Jozef Staes
    3 Chris Geerts
    4 Jean-Pierre Brootharts
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Paul Hunninck
    7 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8 Andre Ceurens
    9 Herman Van Den Borre
    10 Eddy Cobbaut

    VWF 12-9-10-hengstdijk 032.jpg
               Podium Catg.E met Marc Vervondel, Jozef Staes en Chris Geerts.


    F-reeks
    1 Jozef Van Isterdael
    2 Freddy De Blick (Beveren)
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Werner Dullaert (St.Gillis)
    5 Alfons Volckaerts
    6 Jef Dhont
    7 Rudiger Savat
    8 Francois Van De Vijver
    9 Hendrik Cornelis
    10 Albert Van Den Eede

    VWF 12-9-10-hengstdijk 039.jpg
    Podium Catg.F met Jozef Van Isterdael, Freddy De Blick en Etienne Vandenhouwe.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    12-09-2010 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met het behalen van de Belgische Titel bij de Brandweer en Veiligheidsdiensten !!!


    Claus Etienne KOP 2010 1 


    Zaterdag 11/09/2010 – HEUSDEN ZOLDER – BK Brandweer en Veiligheidsdiensten
    Uitslag:

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster)
    2. Hendrickx Peter
    3. Van Vugt Marc
    4. Box peter
    5. Biesmans Marc
    6. verhoeven Luc
    7. Desmet Adrien

    8. Onraedt Stehan
    9. Houtmeyers Danny
    10. Vermeiren Leopold
    11. Hannes peter 12.Willekens Benny 13. Grijp Yves 14. Kemps Danny 15. Aerts Staf 16.Smeets Patrick 17. Vroonen Erik 18. Douwen Ronny 19. Ceyssens Marc 20. Vangeneugden Edgard

    12-09-2010 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUIDO SPANOGHE met het behalen van de Belgische Titel bij de Medici + 40 jaar !!!


    Spanoghe Guido KOP 2010

    Zondag
    29/08/2010 - Lembeke - BK Medici

    Uitslag: 30 deelnemers

    1.Peeters Mathieu de 60 kilometer in 1h34min

    2.Fransen Niki

    3.Van den Bleeken Louis

    4.GUIDO SPANOGHE uit Lokeren (+40 jaar)

    5.Fohn Georges

    6.Boschmans Geert

    7.Raedts Geert

    8.Willems Eddy

    9.Van de Velde Dirk

    10.Proot Bart

     

    Mathieu Peeters de 29 jarige apotheker uit Maasmechelen behaalde zijn eerste titel. In het sprintende peloton toonde Niki Fransen, arts in Geel, zich de sterkste voor Louis Van den Bleeken.

    Bij de plus 40 jarigen won dr.Guido Spanoghe uit Lokeren de titel, bij de plus 50 jarigen was de eer aan Georges Fohn, een tandarts uit Verviers. Bij de +60 ging de eer naar kinesist Kris Van Slycke uit Knokke.

    12-09-2010 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    11/09/2010 - BERLARE (DONKMEER) (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 147

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    3.STENUIT Robin - VERANDAS WILLEMS

    4.NEVENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    5.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    6.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    7.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    8.VAN BYLEN Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    9.SCHEIRE Ruben uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM         

    10.VYNCKE Marco - ARDILLES CYCLING TEAM    

    12.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 23”         

    25.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    27.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    28.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’07”

    29.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS           

    31.VERBERCKMOES Jasper uit Moerbeke - WORLDOFBIKE.GR

    32.COLMAN Sven uit Zele  - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 1’44”

    54.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’30”       

    60.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    62.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE        

    67.MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM     

    75.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    81.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT           

    97.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE - WERVIK VZW          

    98.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM 

    101.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    106.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS       

    109.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT     

    116.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    118.CLEMENT Pieter uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    121.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    122.RIEMSLAGH Gianni uit Hingene - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM     

    126.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    WBV 11-9-10-berlare 057.jpg 

                               De eerste 3 renners werden gehuldigd.

    WBV 11-9-10-berlare 046.jpg 

    Een afgevaardigde van de wielerbond ging boven op het terras staan om te filmen.

    WBV 11-9-10-berlare 041.jpg 

    Aankomst te Berlare met Patrick Cocquyt die het haalde voor Thomas Ongena.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    12-09-2010 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 11/09/2010 - PARIJS-BRUSSEL (VB) - Men Elite HC - km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Ventoso Alberdi Francesco - Carmiooro - NGC          

    2.Feillu Romain - Vacansoleil Pro CT      

    3.Van Dijck Stefan - Verandas Willems 

    4.Martens Paul - Rabobank        

    5.Keukeleire Jens - Cofidis Le Credit en Linge  

    6.Rossi Enrico - Ceramiche Flaminia-Bossini Doccé         

    7.Veelers Tom - Skil - Shimano 

    8.Curvers Roy - Skil - Shimano  

    9.Kristoff Alexander - BMC Racing Team           

    10.Cammaerts Edwig - Lotto Bodysol   

    24.Van Hecke Preben uit Berlare - Topsportvlaanderen Mercator         

    65.Cornu Dominique uit Beveren - Skil - Shimano       

    101.De Gendt Thomas uit Beveren - Topsportvlaanderen Mercator       

    121.Robert Frederique uit Mol - Quick Step     

     

    11/09/2010 - NIEUWKERKEN WAAS (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 156 km - 03h29min

    Aantal deelnemers: 167

    1.HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM    

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 4”

    3.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    4.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    5.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    6.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    7.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.      

    8.VAN CAUWENBERGHE Jens - FLEMISH CYCLING PROJECTS     

    9.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    10.VROLIJKX Jeroen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN        

    11.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND  

    15.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    16.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    18.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST 

    19.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    20.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST     

    35.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM          

    38.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    43.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    44.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    45.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    47.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    56.MICHIELS Tom uit Moerbeke - WT WAASLAND        

    61.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - HOBOKEN WAC

    64.VAN DE STOCK Dieter uit Hamme - WT WAASLAND 

    68.OTT Stefan uit Waasmunster - WT WAASLAND        

    69.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CT          

    74.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - ANTWERP     

    78.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - HOOP OP ZEGEN BEVEREN 

    80.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - HOOP OP ZEGEN BEVEREN        

    81.BIONDI Marin uit St.Niklaas - HOOP OP ZEGEN BEVEREN         

    97.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - ANTWERP        

    101.GEERTS Domien uit Breendonk - MIXTE 2 BOOM/VOLLEZELE          

    102.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - HOOP OP ZEGEN BEVEREN 

    106.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISCH CYC PRO       

    108.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT 

    109.DE VIJLDER Jonas uit Desteldonk - ARTEVELDE    

    112.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - HOOP OP ZEGEN BEVEREN     

    122.BOEYKENS Gert Jan uit Stekene - HOBOKEN WAC 

     

    11/09/2010 - BERCHEM - KLUISBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 74

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS (24°Zege)     

    2.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 3”

    3.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 9”

    4.VERHELST Louis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    5.VAN DE VEIRE Pieter - DMC- CYCLING TEAM  

    6.LEGLEY Matthias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 17”

    7.HOORNE Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS      

    8.DEPRAETERE Hannes - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM           

    9.VANDAMME Davy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 37”

    10.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE          

      

    11/09/2010 - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 96

    1.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    2.DECLERCQ Tim - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 3”

    3.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 13”

    4.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO      

    5.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    6.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    7.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    8.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    9.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    10.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  

     

    11/09/2010 – HOTTON - km - hmin

    Grand Prix Joseph Bruyère - Aantal deelnemers:

    12-09-2010 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 11/09/2010 - DIEGEM (VB) - Juniores - Nat.wedstr.clubpl. - 120 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Stuyven Jasper - Avia Cycling Team   

    2.Jungels Bob - Nat Selec Luxemburg   

    3.Bouvry Dieter - Avia Cycling Team      

    4.Botter Rudy - De Peddelaars - De Jong & Laan  

    5.Verstraete Ludwig - De Molenspurters Meulebeke     

    6.Beckeringh Derk Axel - Wilton Cycling Team  

    7.Riesebeek Oscar - Wilton Cycling Team          

    8.Wallays Jens - Jonge Renners Roeselare       

    9.Hof Thomas - WSC Hand in Hand Baal   

    10.Van Rooy Kenneth - WSC Hand in Hand Baal  

    26.Trogh Sven uit Melsele - Hoop op Zegen Beveren    

    84.De Dobbelaere Angelo uit Beveren - Hoop op Zegen Beveren         

     

    11/09/2010 - HYFTE - LOCHRISTI (O) - Juniores - 92 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 75

    1.VAN GINNEKEN Sjoerd - WILLEBORD WIL VOORUIT      

    2.VAN DE KLUNDERT Ricardo - WILLEBRORD WIL VOORUIT        

    3.VERMOTE Grégoire - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY     

    4.VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM           

    5.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI       

    6.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    7.VAN DE VOORDE Gauthier - ISOREX CYCLING TEAM   

    8.DE SMET Kevin - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM    

    9.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    10.BEKAERT Karel - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE       

    20.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 2’02”         

    22.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT     

    24.DE RIDDER Michael uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND        

    27.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    11/09/2010 - LOMMEL - BARRIER (LB) - Juniores - 81 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 88

    1.FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    2.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING           

    3.CRAEGHS Maarten - AVIA CYCLING TEAM        

    4.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    5.VOSEKALNS Andris             

    6.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    7.PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM op 25”

    8.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM

    9.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    10.MORENO Nicolas - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES  

     

    11/09/2010 - OUDEGEM (O) - Juniores - 96 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM 

    2.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    3.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    4.FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI       

    5.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT 

    6.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM 

    7.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    8.SINT NICOLAAS TRISTAN - DRC DE MOL       

    9.VAN GUCHT Sten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    10.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW    

    11.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM       

    16.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND op 3’43”

    19.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 4’01”     

    21.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND          

    34.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 5’26”      

     

    11/09/2010 - SCHRIEK (A) - Juniores – km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 35

    1.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 16”

    3.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL op 35”

    4.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 52”

    5.SWEECK Hendrik - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’38”

    6.CIRCO Massimo - WSC HAND IN HAND BAAL     

    7.VERVOORT Nick - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    8.VAN OVERSTRAETEN Pieter-jan - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’53”

    9.VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 2’11”

    10.BRUYNINCKX Yannick - WSC HAND IN HAND BAAL op 2’48”

     

    11/09/2010 - VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 72

    1.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    2.LELEU Antoine - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS op 3”

    3.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM op 7”

    4.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    5.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    6.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 45”

    7.CONOR Dune - GLEDENE CC   

    8.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 53”

    9.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 57”

    10.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK       

    12-09-2010 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 7°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!!

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 15°Seizoenszege bij de Dames Jeugd !!!

    Rotty Glenn KOP 2010.jpg     Druyts Jessy KOP 2009.jpg
             Glenn Rotty                         Jessy Druyts


    Zaterdag 11/09/2010 - KONTICH (A) - Dames Jeugd - 58,8 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 45 Nieuwelingen

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    3.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    4.KUYPERS EVY - RTC BUITENLUST          

    5.VANDE KLUNDERT ROWENA - RSC ZUIDWESTHOEK    

    6.HEIJTING NATHASJA - WRC DE PEDDELAARS  

    7.MULDER MASCHA - RESTORE CYCLING              

    8.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    9.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV      

    10.ROCKX Simone - RSC De Zuidwesthoek       


    Aantal deelnemers: 43 Juniores

    1.CARLESS Bo - BENELUX TEAM

    2.STEGINK Ymke - WVT LUCHTSCHIP op 7”

    3.VAN WESDONK Nathaly - RRC de Pedaalridders        

    4.WOERING MELANIE - WVEEMLAND    

    5.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    6.POST JERMAINE                 

    7.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST             

    8.KOSTER CLAUDIA - WV ALKAMARIA VICTRIX  

    9.ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK         

    10.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
     

    11/09/2010 - DENTERGEM (W) - Nieuwelingen - 67,1 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 64

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    2.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    3.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    4.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    5.VANDENABEELE Emill - THOMPSON JARTAZI  

    6.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB        

    7.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    8.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    9.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    10.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE op 5”

    31.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’08”      

    38.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND      

    48.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 6’32” 

    56.DEBOU Alexander uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM      

     

    11/09/2010 - DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 46

    1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    2.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    3.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    4.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    5.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    6.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    7.YSERBIJT Jesper - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    8.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    9.DEBLOCK Christophe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    10.DEVRIENDT Damon - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

    22.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

     

    11/09/2010 - HEUSDEN - ZOLDER (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 49

    1.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    2.SCHULTHEIS Simon op 16”

    3.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    4.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    5.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    6.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’16”

    7.GEYS Wouter - HAGELAND CYCLING TEAM       

    8.MEYNEN Rik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    9.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’27”

    10.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 1’40”

     

    11/09/2010 - KONTICH (WAARLOOS) (A) - Nieuwelingen - 68,6 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 77

    1.DIJKSHOORN RICHARD - RESTORECYLING       

    2.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG          

    3.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    4.WELTER JAN WILLEM                    

    5.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    6.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    7.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM  

    8.VERTONGHEN Maxim - WK NOORD WEST BRABANT      

    9.WOUTERS Dany - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    10.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    46.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    48.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM     

    58.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    62.COOLS Jeffrey uit - RUDYCO CYCLING TEAM  

    64.CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    11/09/2010 - NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 65

    1.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    2.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 40”

    3.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.JAMGOTCHIAN Wouter - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    5.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT op 1’00”

    6.TAS Jorgen - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    7.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    9.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI    

    10.VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    13.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM            

    23.VAN DE MERGEL Jelle - WIELERTEAM WAASLAND     

    37.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM    

    42.MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM   

    12-09-2010 om 22:46 geschreven door kenny


    11-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 11/09/2010 - SCHRIEK (HEIST OP DEN BERG) (A) - Nieuwelingen - km - 01h18min

    Aantal deelnemers: 38

    1.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    3.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    4.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    5.HAEMELS Bavo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    6.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    7.VAN ROMPAEY Jens - GOEMAN SCOTT CYCLING         

    8.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    9.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS op 1’30”

    10.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

     

    11/09/2010 - OTTERGEM (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR - 36’22”

    Aantal deelnemers: 2

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT op 2’10”

     

    MEISJES 12 JAAR – 40’14”

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 24

    1.FEYS Matteo - AVIA CYCLING TEAM    

    2.RIETJENS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL  

    3.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT         

    4.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    5.MILLIAU Vince - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    6.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    12.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks – 40’14”

    Aantal deelnemers: 21

    1.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.MUYS Ayton - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM op 53”

    3.TREVISANI LUCAS - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE        

    4.DE BLAERE Diego - K.V.C. DEINZE VZW           

    5.BAELE Yannick - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE     

    6.VERCAUTEREN Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    10.DE LOOSE Arne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    JONGENS 13 JAAR - B reeks – 38’25”

    Aantal deelnemers: 21

    1.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW         

    2.VAN DER AUWERA Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’02”

    3.VANWALLEGHEM Yenco - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM       

    5.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    11.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND           

    19.DE KEVER Gerben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

     

    JONGENS 14 JAAR - 59’56”

    Aantal deelnemers: 42

    1.DEGRAEVE Arno - CYCLING TEAM WERVIK      

    2.TAMINIAUX Lionel - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 4”

    3.MICHIELS Thomas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM       

    5.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM   

    11-09-2010 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/09/2010

    waod_3.jpg
    Zaterdag 11 September – BOEKHOUTE (9961)


    Cat A/B:

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Kurt Pauwels

    3.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    4.Philippe Van Opstal

    5.Vincent Brunel

    6.Paul Rooseparck 7.Tom Brulez (Tielt) 8.Danny Schaut 9.Dries Busselot 10.Andy Van Eesbeeck 11.Gino Van Broeck (Belsele) 12.Thierry Everaert 13.Tino Teirlinck 14.Steven Landuyt 15.Ben Suykerbuyk (Stabroek) 16.Mario Van Den Broecke 17.Karel Van Kerkhove 18.Jurgen Goossens (Kieldrecht) 19.Marc Vanparrys 20.Bart Jocqué

     

    Cat C/D:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Nico Debaes (Desselgem)

    3.Bart Rombouts (Kallo)

    4.Freddy Vlerick (Nazareth, winnaar cat. D)

    5.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    6.Luc Van Looy 7.Marc Borghgraef (Zwijndrecht) 8.Dirk Verresen 9.Sven De Vlieger 10.Ko Harms 11.Arie De Moor 12.Patrick Van Peteghem 13.Igor Van Den Berghe 14.Guy De Jonghe (Burcht) 15.Gerdy Goossens 16.Stefaan Verhaeghe 17.Dirk Wittoek 18.Wim Heyndrickx (Vrasene) 19.Frank Dhooge 20.Dirk Mathijs (Gentbrugge)

     

    Cat E/E+:

    1.Joseph Devits (Geraardsbergen, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Roland Coupillie

    4.Jean-Pierre Van Maldegem

    5.Patrick Buyens

    6.Hilair Heye 7.Siegfried Vanoverberghe 8.Frederik Blervacq 9.Noël Willems 10.André Bultinck 11.Marc Couckuyt 12.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 13.Jos Maes 14.Eric Van Pottelberg (Sinaai) 15.Martin Durant 16.Georges Vergauwe 17.Eddy Van Den Abeele 18.Alain Goossens 19.Harmel Van Den Bossche 20.Geert Roegiers

     

    Cat F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.José Hoebeke

    3.Marc Dhanijns

    4.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    5.Richard Vermeersch

    6.Marc Colpaert 7.Jozef De Wever 8.Robin Van Kerschaver 9.Marc Vervondel 10.Ad Montforts 11.Jo Montforts 12.Noël Rogge 13.Charles Vandermosten 14.Tony Baudonck 15.Rudy Musschoot 16.Eddie Van Leirberghe 17.Bart Delagrange 18.Paul Hunninck 19.François Coppers (Lokeren) 20.Julien De Bock

     

    Cat G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.Arnold De Muynck

    4.Rudiger Savat

    5.Willy Roels

    6.Werner Dullaert (St.Gillis) 7.Mathieu Mercken 8.Roland Van Imschoot 9.Roger Den Tijn 10.Eric De Wilde

     

    Cat G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Joseph D'Hont

    4.Gerard De Vleeschauwer

    5.Roger De Breuker

    6.Julien De Baets 7.Daniël Nuytinck 8.Hervé Verstuyft 9.Pierre Verberckmoes (Belsele) 10.Hans Roland Blanckaert

     

    Cat G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Karel Alen

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Edward Battersby

    5.Willy Voorbraeck

    6.Georges Van Der Cruyssen

    11-09-2010 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/09/2010

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Suys Frank KOP 2009 2

    Zaterdag 11/09/2010 –
    KRUISHOUTEM - LFT

    Categorie A:
    1.Pedro MICHELS

    2.Kristof Dhondt

    3.Klaas Vandewalle

    4.Steve Lannoo
    5.Koen Wagemans

    Categorie B:
    1.Patrick VAN MAEKELBERGH

    2.Jan Vervaecke

    3.Johan Vervaecke

    4.Marino Naessens

    5.Michel Bultinck

    Categorie C:
    1.Frank SUYS (Hingene)

    2.Ronny Werbrouck

    3.Hedwig Catteeuw

    4.Christ Cauwelier
    5.Wim De Coninck

    Categorie D:
    1.Kris SAEY

    2.Edwin Van Cauwenberghe

    3.Danny Van Caillie

    4.Guy Leleu
    5.Marino Cneut

    Categorie E:

    1.Jolien VERSCHUEREN

    2.Franklin Van de Moortel

    3.Daniël Jooris

    4.Robert Moeyaert

    5.Michel Verriest

    Categorie F:
    1.Jonas SCHREY

    2.Jordy Oliebos

    3.Bjarne Christiaens

    4.Jonathan Verschueren

    5.Thomas Vermeire

    11-09-2010 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/09/2010

    vwf.JPG








    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 22°Seizoenszege in de Catg.A en de winnaar van de Ronde Van Het Waasland 2010 !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Vrijdag 10 September – NIEUWKERKEN -
    Finale Waaslandronde A/B/C - 66 km 
    UITSLAG
    1.CHRISTOF MARIËN (Retie)

    2.Nico Savat
    3.Raf Martens
    4.Christophe De Grom (1B)
    5.Frank Geets (1C)
    6.Dirk Van Hove
    7.Geoffrey Luyssen
    8.Franky Weemaes (Melsele)
    9.Bjorn Lison
    10.Tom De Beer (Hamme)
    11.Danny Saelens
    12.Michael Van De Casteele (Bazel)
    13.Marnix Geerts
    14.Dominique Turcksin
    15.Jurgen Goossens (Kieldrecht)
    16.Gunther Biesemans
    17.Koen Lintermans
    18.Mike De Clercq
    19.Kevin Van De Keer
    20.Rudy Thomas
    21.Frank Saelens
    22.Kevin Van De Cruysse
    23.Angelo Saman (Stekene)
    24.Kris Thomas
    25.Bart De Schepper
    26.Kristof Wielfaert (Lokeren)
    27.Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    28.Stijn Verbeke
    29.Frank D'Hooge
    30.Vincent Maes
    VWF 10-9-10-nieuwkerken 062.jpg
                                  Knappe spurtzege van Christof Mariën.
    VWF 10-9-10-nieuwkerken 071.jpg
    Winnaars Christof Mariën (A), Christophe De Grom (B) en Frank Geets (C).
    Marien Kristof Zege Nieuwkerken 10-09-2010.JPG
    Janssens Kenny en Kristof Wielfaert Nieuwkerken 2010-09-10.JPG
                  Kristof Wielfaert samen met Kenny Janssens na de wedstrijd.

    Foto's: John Wielfaert
    Foto's: Rita Thienpondt

    11-09-2010 om 12:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET TREK-KMC TEAM VAN 10/09/2010

    TREK-KMC MTB BANNER 2010

    Uitslagen:


    - 3e manche Flanders cup te Kessel op 8 augustus 2010

    Op enkele donkere wolken na was de sfeer optimaal op en rond het Fort van Kessel. Het programma was gewijzigd en pas om 10 u gingen de nieuwelingen van start.

     

    Nieuwelingen :

    Jens Van Rompaey was de snelste starter. Kevin Panhuyzen wist meteen hoe laat het was en bleef samen met Maxim Boulangier aanklampen. Bij het ingaan van de tweede ronde had Jorgen Scheerens aansluiting gevonden bij de koplopers en kregen we vier leiders. Het gat op de achtervolgers was bijzonder groot. In de tweede ronde trok Jens Van Rompaey ten aanval en het was weer Kevin Panhuyzen die de Goeman Scott biker van antwoord wist te dienen. Maxim Boulanger moest  samen met Jorgen Scheerens enkele meters prijsgeven. Mathieu Dehaese zat solo in de achtervolging met daar achter een vijftal met Jochen De Vocht, Jarno Weemaes, Bram Cools en Mathias Cloostermans. Bij het ingaan van de vierde en laatste ronde hadden de 2 leiders een comfortabele voorsprong. Het was Jens Van Rompaey die  met de finish in zicht als eerste de bosjes indook en daarmee de sprint al vrij vroeg op gang trok. De twee kemphanen gaven elkaar geen duimbreed toe maar Van Rompaey wist de koppositie te handhaven en Trek KMC biker Kevin Panhuyzen kon er juist niet meer over.

     

    Masters 2 :

    Voor de derde podiumplaats ontstond een duel tussen de teamgenoten Patrik Wellens en Ivan Porters. Beide Trek KMC bikers waren aan elkaar gewaagd, maar de technische kwaliteiten van Porters kregen langzamerhand de bovenhand. Geerts ging solo de laatste ronde in en won  resoluut de derde manche van de Flanders Cup. De strijd om de derde plaats laaide hoog op en de beide Limburgse Trek bikers speelden geregeld haasje over. Niemand verwachtte echter dat Ivan Porters zijn teamgenoot Patrik Wellens van het podium kon houden.

     

    2e plaats Kevin Panhuyzen

    2e plaats Petra Mermans

    3e plaats Ivan Porters

    4e plaats Patrik Wellens

    6e plaats Mark Donné

    7e plaats Mathieu Goossens

    8e plaats Jarno Weemaes
    Trek KMC 22-08-2010 Geraardsbergen (6).JPG

    Kidschallenge :

    Kessel 7/8 : kenneth Coomans 5e – Emile Verhulst 4e

    Ravels 14/8 : Kenneth Coomans 3e

    Geraardsbergen 21/8 : Kenneth Coomans 2e – Emile Verhulst 5e – Geluykens Thor 6e

    Langdorp 28/8 : Kenneth Coomans 2e + Provinciaal Kampioen Vlaams Brabant

    Trek KMC 22-08-2010 Kids (51).JPG 

    - Art Quentin reed in Frankrijk de 5-daagse mountainbike wedstrijd “Transmaurienne” – 4 tot 8 augustus 2010.

    1e dag Saint-Jean de Maurienne – tijdrit 8e plaats

    2e etappe Plateau des Albiez – 33 km – 5e plaats

    3e etappe Vallée des Villards – 35 km – 5e plaats

    4e etappe marathon 60 km – 12e plaats

    5e etappe finale 35 km – 24e plaats

    Eindstand 13e plaats

     

    - 6e manche Belgacom Grand Prix te Geraardsbergen op 22 augustus 2010

     

    De markt van Geraardsbergen: een unieke locatie voor een sportief evenement. Men zou het op het eerste zicht niet gedacht hebben, maar rond de kerktoren had de organisatie een prachtig MTB parcours weten uit te tekenen. De 4,5 km lange omloop liep gedeeltelijk over privé terrein, maar werd bestempeld als de mooiste uit de serie. Eénmaal stond de beruchte 'Muur van Geraardsbergen' uit de Ronde van Vlaanderen op het menu.

    Nieuwelingen :

    Kevin Panhuyzen koos meteen het hazenpad en niemand was in staat om hem te volgen. De  Limburgse Trek KMC nam vrij snel een reuze voorsprong op Jens Van Rompay, die duidelijk een minderde dag kende. Daan Soete, Maxim Boulangier, Jesper Slik en Jarno Weemaes waren op achtervolgen aangewezen. Halfkoers ging een viertal met Soete, Slik, Weemaes en Dehaese  op zoek naar de 2 leiders. Dat groepje viel uiteen en de Nederlander Jesper Slik ging in gezelschap van Jarno Weemaes de laatste ronde in. Belgisch kampioen Daan Soete had wat gas moeten terug nemen en zat in vijfde positie. Panhuyzen haalde met gemak de zege binnen voor Jens Van Rompay en Jarno Weemaes die Jesper Slik mooi wist af te houden.
    Reacties: Jarno Weemaes:
    "Dit had ik echt niet verwacht. Het was een mooie omloop met enkele technische afdalingen. Als ik op het kort dropje wegreed van Jesper Slik, wist ik dat ik hem kon kloppen en dat de derde plaats voor mij was. Dit ligt me wel, maar een podiumplaats had ik echt niet verwacht."
    Kevin Panhuyzen: "Het was een chique parcours, echt plezant om te rijden. Voor mij had het een ronde meer mogen zijn. Eigenlijk was het wat te kort voor mij."

     

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    3e plaats Jarno weemaes

    3e plaats Ivan Porters

    6e plaats Petra Mermans

     

    - 4e manche Flanders cup te Langdorp op 29 augustus 2010

     

    2e plaats Petra Mermans

    5e plaats Jarno Weemaes

    5e plaats Ivan Porters

    5e plaats Mark Donné

    3e plaats Mathieu Goossens – Provinciaal kampioenschap Vlaams Brabant

    Trek KMC 29-08-2010 Kids Langdorp (34).JPG  Trek KMC 29-08-2010 Kids Langdorp (45).JPG

    - Wereldkampioenschap van 3 september 2010 te Mont-Sainte-Anne Québec Canada.

    Trek KMC 22-08-2010 Canada.jpg
    Pieter Geluykens werd geselecteerd om hieraan deel te nemen.

    Wij Belgen duimden voor Bart De Vocht, Jens Scheurmans, Jeff Luyten, Jens Vanderkinderen, Pieter Geluykens en Olivier Bruwiere. Het had de nacht voordien geregend in Mont Sainte Anne en in het bos was het nat en vochtig, maar zeker niet modderig. Het was in iedere geval beter rijden dan op de stoffige omloop van voorheen. Buiten Jens Schuermans die als vierde vertrok en Jeff Luyten als 34ste stonden de 4 andere Belgen redelijk achteraan. Eerstejaars junior Pieter Geluykens moest van op de laatste rij vertrekken. Een aanloopronde van 3 km en 5 volledige ronden van 4,8 km kregen de juniores voor de wielen geschoven. Pieter Geluykens was best tevreden over zijn wedstrijd. "Jammer dat ik lek reed toen ik op de 35ste plaats hing. Over mijn vorm ben ik zeker tevreden, over het resultaat iets minder", aldus de Trek KMC biker vanuit Canada.

     

    - 5e manche Flanders cup te Lille op 5 september 2010.

    Lille kwam in extremis in de plaats van de afgelaste manche in Heuvelland. Toch viel er over deze last-minute organisatie amper een negatieve noot te noteren. De publieke opkomst was trouwens meer dan behoorlijk te noemen.

     

    3e plaats Kevin Panhuyzen

    5e plaats Ivan Porters

    6e plaats Jarno Weemaes

    8e plaats Mark Donné

     

     

    Voor 2011 is ook Kevin Panhuyzen, die eerste jaar junior zal zijn, geselecteerd door Filip Meirhaeghe om het Be-gold programma te volgen. We kijken ernaar uit !!!

     

    - Volgende wedstrijden :

     

    Zondag 12 september : Kidschallenge te Moerzeke-Kastel

    Zondag 19 september : Wallonia cup te Houffalize + 02 bikers kids trophy

     

     

    Tekst en foto’s: De Staebel Liliane – Teammanager TREK - KMC trade team

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    11-09-2010 om 10:19 geschreven door kenny


    10-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Vrijdag 10/09/2010 - IZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 41

    1.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 10”

    3.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    4.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 30”

    5.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 45”

    6.KREDER RAYMOND - DGR CYCLING TEAM       

    7.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    8.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    9.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    10.VANCRAEYNEST Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE           

     

    10/09/2010 - MASSEMEN (O) - Dames Elite - 87 km - 02h06min
    Aantal deelnemers: 46

    1.KOEDOODER Vera

    2.DE VOCHT Liesbet - ARCOIRIS CYCLING LTO

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.MARTIN Lucy - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN

    6.COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN

    7.HAGIWARA Mayuko

    8.TABAK Noortje - TWC HET SNELLE WIEL op 1’32”

    9.HOFFMAN Chantal - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 1’53”

    11.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM

    13.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 2’05”

    18.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    26.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10-09-2010 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 10 TTC RONDE 2010 - VRIJDAG 10/09/2010 - NIEUWKERKEN
    Banner TTC Ronde 2010.jpg
    RIT 10 TTC RONDE 2010 - Vrijdag 10/09/2010


    Proficiat aan Dave Van Roeyen met zijn 1°Zege !!!
    TTC 10-09-2010 5.jpg

    Uitslag toeristen. (56 deelnemers)

    1.Van Roeyen Dave

    2.De Breucker Lieven

    3.Covents Stein

    4.Meerschaert Kris

    5.Van Laere Koen

    6.Van De Perre Lieven 7.Spanoghe Guido 8.Hesters Tom 9.Van Houte Steven 10.Janssens Kenny 11.Van Camp Freddy 12.Goffaux Sven 13.Van Puyvelde Dimitri 14.Heymans Kurt 15.D'Hondt Niels 16.De Vos Wim 17.Verberckmoes Gino 18.De Taey Gino 19.Elst Manuel 20.Reyniers Davy 21.De Beule Patrick 22.Van Buynder Filip 23.? 24.Calle Alain 25.Van den Hende Ringo 26.Van Overloop Bram 27.Heynderickx robby 28.Serverius Rudi 29.Coppens Rudi 30.Van Coninckxloey Filip

     

    De voorlaatste wedstrijd van de TTC ronde werd gereden in Nieuwkerken, als opener van de kermisweek. Om 17u30 reden de recreanten hun wedstrijd. Met 34 gingen ze van start. Na drie verkenningsronden mochten ze nog 4 ronden koersen. De sterkste van hen bleek Bart Rooms te zijn, hij reed solo naar de overwinning.

    Om 18u45 was het de beurt aan de VWF-reeks voor de laatste rit in de Waaslandtrofee.
    De toeristen startten 15 seconden later. Nieuwkerken is naar gewoonte een koers waar stevig doorgereden wordt, en zo was het ook nu.
    Na de eerste verkenningsronde werd de gashendel opengedraaid. De meest interessante ontsnapping bedroeg max. 35 sec. met o.a. Lieven Van de Perre, Patrick De Beule, Allain Calle, Peter Dierks, … maar toch werden ze terug gegrepen door het peleton. In de laatste ronde kon Dave Van Roeyen een kleine kloof slaan, hij kreeg het gezelschap van Lieven De Breucker. Samen konden ze het houden tot op de streep en toonde Dave zich de sterkste van de twee.
    Stein Covents won de spurt van het peleton.

     

    Uitslag recreanten. (34 deelnemers)

    1.Rooms Bart

    2.Marin Willy

    3.Peelman Karel

    4.De Bisschop Peter

    5.Goossens Tommy

    6.Wellens Bert 7.Van Mieghem Maarten 8.Ornelis Wim 9.Verhoeven Nico 10.Van Acker Frederik 11.Wauters Jimmy 12.Van Puymbroeck Alex 13.Van Kerchove Jonathan 14.Cerpentier Tim 15.Toussaint Sebastien 16.Maes Dirk 17.Verzeele Brecht 18.De Neef Danny 19.De Wolf Frankie 20.Roggeman Luc 21.De Jonghe Patrick 22.Vercauteren Kevin 23.Meyers Kris 24.Eyckmans Tom 25.? (zwarte broek) 26.Aper Krist 27.De Ben Iwan 28.Moerenhout Herman

    10-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/09/2010

    VWV Banner 2010.jpg
    Vrijdag 10/09/10 - SCHRIEK

    Categorie A/B

    1-Bart Gendarme (B)
    2-Dennis Szekely
    3-Wim Van Uffel
    4-Glenn Harris (AUS)
    5-Steve Hall (AUS)
    6-Kris Jonkers 7-Dirk van Capellen (B) 8-Bert Dockx (B) 9-Erik Wellens (B) 10-Yves Boenders (B) 11-Andre Herzet 12-Ronny de Vries (B) 13-Stijn Pitschon  14-Gert Verbeek 15-Francis Penders 16-Gerry Meuris 17-Jorg hendrickx 18-Kris Witvrouwen (B) 19-Benny van der Auwera (B) 20-Hans Wuyts (B) 21-William Vogels 22-Wim Cools (B) 23-Koen Diels 24-Corneel Goormans (B) 25-Patrick Vervoort (B) 26-Bart Berghmans 27-Glen Loos 28-Dave Christiaens 29-Peter Dockx (B) 30-Pieter Van de Kerkhove

    Categorie C
    1-Marc De Cock
    2-Chris Vanderaerden
    3-Jan Van den Brande
    4-Alex Ackermans
    5-Bruno Brabants
    6-Danny Dams 7-Patrick Verdonck 8-Marc Heulens 9-Eric Geysemans 10-Marc Kiesekoms 11-Henri Hermans 12-Jan Van Hove 13-Geert Verwimp 14-Wim Croonenborghs 15-Marc Vekemans 16-Ronny Govers 17-Marc Willemsen 18-Luc Troonbeeckx 19-Luc Aerts 20-Dirk Coremans

    Categorie D
    1-Francy Baptist
    2-Willy Van Herck
    3-Etienne Peeters
    4-Jean Paul terneus
    5-Dennis Van Tendeloo
    6-Ronny Van Herck 7-Freddy Vranken 8-Louis Van den Broeck 9-Paul Mortelmans 10-Dirk Tummeleer

    Categorie E
    1-Georges Vonckx
    2-Willy Mous
    3-Francois Mertens
    4-Felix Luyten
    5-Nico Wijnen
    6-Frans Bastiaens 7-Frank Laremans 8-Anselmus De Boel

    10-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    09-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 09/09/2010 - IZEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km - 03h30min

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - Aantal deelnemers: 168

    1.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS    

    2.SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1”

    3.VAN GROEN Arnoud - PCT VANCANSOLEIL     

    4.COENEN Johan - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    5.KREDER WESLEY - RABOBANK          

    6.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7.BROERS REMCO - RABOBANK           

    8.STENUIT Robin - VERANDAS WILLEMS

    9.DOCKX Bart - LANDBOUWKREDIET       

    10.BOVENHUIS JASPER - RABOBANK CT          

    14.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR     

    35.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS op 38”      

    70.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS op 2’40”         

    99.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 4’54”


    09/09/2010 - KOEKELARE (W) - Elite z.c./U23 - 110,2 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 55

    1.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    2.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    3.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 15”

    4.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    5.LANGEDOCK Mathieu - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    6.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    7.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’12”

    8.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    9.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 3’00”

    10.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

     

    09/09/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h37min
    Aantal deelnemers: 96

    1.FIRSANOV SERGEY (Rus) - DES KOKKEN BW               

    2.VOROBOYEN Anton - PREMIER op 3”

    3.KESTELOOT Jeroen - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 7”

    4.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    5.BOEV IGOR - PREMIER           

    6.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST 

    7.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    8.VAN GEFFEN Niek - WV SCHIJNDEL    

    9.VAN GOETHEM Brian - TML DOMMELSTREEK   

    10.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS       

    14.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    16.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    18.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM         

    27.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    31.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    45.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    48.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI            

    54.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    55.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    57.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    60.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    61.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    64.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    65.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM    

    66.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    67.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    WBV 9-9-10- st gillis 036.jpg
    Aankomst van de Rus Sergey Firsanov die na de wedstrijd vergat de bloemen
    af te halen tot spijt van de speaker en de tientallen fotografen.


    WBV 9-9-10- st gillis 038.jpg
         Jeroen Kesteloot links won de pelotonspurt voor Gediminas Bagdonas. 


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    09-09-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    08-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MICHAEL VAN STAEYEN met zijn 3°Profzege !!!

    Van Staeyen Michael KOP 2010.jpg
    Woensdag 08/09/2010 - AARTSELAAR (A) - Men Elite UCI - 195,9 km - 04h15min - 45,064 km/h

    MEMORIAL RIK VAN STEENBERGEN - Aantal deelnemers: 165
    1.MICHAEL VAN STAEYEN uit Schoten            

    2.Robbie McEwen (Aus)         

    3.Jürgen Roelandts    

    4.Anthony Ravard (Fra)          

    5.Enrico Rossi (Ita)     

    6.Lloyd Mondory (Fra)

    7.Stefan van Dijk (Ned)          

    8.Daniele Colli (Ita)    

    9.Benjamin Verraes   

    10.Alexander Kristoff (Noo)
    14.Frederique Robert uit Mol 
    22.Sven Renders uit Wilrijk
    56.Kristof Goddaert uit St.Gillis
    68.Thomas De Gendt uit Beveren
    89.Preben Van Hecke uit Berlare op 29"
    105.Stijn Steels uit Westerlo
       

    08/09/2010 - IZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 20,4 km - 33 min

    Aantal deelnemers: 20

    1.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    2.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    3.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    4.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 5”

    5.FURNIERE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    6.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM    

    7.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    8.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    9.NANKERVIS TOMMY - CINELLI-DOWN UNDER    

    10.VANHILLE Xavier - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

     

    08/09/2010 - WINGENE (W) - Elite z.c./U23 - 67,5 km - 01h40min
    Aantal deelnemers: 40

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS  (23ste Zege)           

    2.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    3.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE     

    4.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    5.PAAJANEN Paavo - FUJI TEST TEAM  

    6.DENOLF Ritchie - CYCLINGCHAMPS   

    7.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    8.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM     

    9.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    10.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 15’

    29.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 3’30” 

     

    08/09/2010 - PEER (LB) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren - hmin
     P.K. JUNIORES - NIEUWELINGEN - DAMES JEUGD - Aantal deelnemers:

    08-09-2010 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/09/2010

    waod_3.jpg 

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 20°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FRANCOIS COPPERS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

    Proficiat aan KAREL HEIRBAUT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg  Coppers François.jpg  Heirbaut Karel KOP 2010.jpg  De Smedt Clement.jpg
           Franky Van Oyen              François Coppers                   Karel Heirbaut                   Clement De Smedt

    Woensdag 8 September – LOCHRISTI HIJFTE (9080)

    Categorie A/B:
    (45 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Jarno Verhofstadt (winnaar cat. A)

    3.Ralf De Ridder (A2)

    4.Bjorn Nachtergaele (B2)

    5.Kristof Gryson (A3)

    6.Nico Savat (B3) 7.Christophe Van Overloop (A4) 8.Kevin Vleurinck (A5) 9.Steven Martens (A6) 10.Dieter Vincke (A7) 11.Mario Van Den Broecke (B4) 12.Kristof Deseure (B5) 13.Paul Rooseparck (A8) 14.Angelo Everaert (B6) 15.Jannick D'Haeze (A9) 16.Vincent Maes (A10) 17.Gerden Van Den Branden (A11) 18.Stijn Verbeke (A12) 19.Alex Goossens (Vrasene B7) 20.Wim Braet (B8) 21.Nico Van Bever (A13) 22.Wim De Wit (A14) 23.Bart De Schepper (A15) 24.Geert Verween (B9) 25.Tom Rouan (Merelbeke A16) 26.Bert Wauters (A17) 27.Pieter Covents (Vrasene A18) 28.Gino Van Broeck (Belsele A19) 29.Jordy Leenknecht (B10) 30.Kristof Marinus (A20)

    Categorie C/D:
    (40 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Philip Wittoek (C2)

    4.Marc Vanparrys (C3)

    5.Rudi Rabout (Heinkenszand C4)

    6.Peter Mol (C5) 7.Philip Lampaert (C6) 8.Danny De Bruyne (C7) 9.Alain Bogaert (C8) 10.Dirk Wittoek (D2) 11.Fabien Hanssens (C9) 12.Sven De Vlieger (C10) 13.Michel Jannes (C11) 14.Steve Ferguson (C12) 15.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 16.Gerdi Goossens (C14) 17.Gino Audenaerd (C15) 18.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3) 19.Lievin De Meerleer (C16) 20.Olivier Vaerewyck (C17) 21.Marc Cossyns (C18) 22.Eric Slock (C19) 23.Tom Hesters (C20) 24.Geert Van Budeghem (C21) 25.Patrick De Smet (D4) 26.Koen Oliebos (D5) 27.Idesbald Nevejans (D6) 28.Luc Joos (Stekene D7) 29.Kris Govers (D8) 30.Luc Dierickx (C22)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Gino Beauprez (E2)

    3.Danny De Backer (E3)

    4.Georges Vergauwe (E4)

    5.Etienne Claus (Waasmunster E5)

    6.Willy Van Herreweghe (E6) 7.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 8.Patrick Van Renterghem (E7) 9.Joseph Claessens (E8) 10.Patrick Buyens (E9) 11.Jean-Pierre Van Maldegem (E10) 12.Wim De Waal (E11) 13.Philip Lagace (E12) 14.Patrick Van Peteghem (E13) 15.Alain Goossens (E14) 16.Danny De Gehuchte (E15) 17.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E16) 18.Patrick Bekaert (E17) 19.Tom Persyn (E18) 20.Joeri De Cock (E19) 21.Paul Geudens (E20) 22.Werner Bastijn (E21) 23.Eddy Van Den Abeele (E+2) 24.Willy De Sutter (E22) 25.Mario Geirnaert (E23)

    Categorie F1/F2:

    1.FRANCOIS COPPERS (Lokeren, winnaar cat. F1)

    2.Paul Hunninck (F1-2)

    3.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    4.Hugo Tuypens (F1-3)

    5.Cor Berkhouwer (F1-4)

    6.Alfons Van Raemdonck (Beveren F1-5) 7.Jozef Deneef (F1-6) 8.Peter Peleman (F1-7) 9.José Dezegher (F2-2) 10.Richard Vermeersch (F1-8) 11.Julien De Bock (F2-3) 12.Marc Vervondel (F1-9) 13.Helmuth Tas (F1-10) 14.Noël Rogge (F2-4) 15.Luc Verkinderen (F2-5) 16.Rudy Musschoot (F2-6) 17.Marc Steenberghe (F1-11) 18.Eddie Van Leirberghe (F1-12) 19.Tony Baudonck (F1-13) 20.Bart Delagrange (F1-14) 21.Eric Pauwels (F2-7) 22.Robin Van Kerschaver (F2-8) 23.Wim Van Den Heuvel (F1-15) 24.William Govaert (Waasmunster F1-16) 25.Rik Scheirlinckx (F1-17) 26.Patrick De Backer (F1-18) 27.José Hoebeke (F1-19) 28.Jos Vergult (F2-9) 29.Pascal Cornand (F2-10)

    Categorie G:

    1.KAREL HEIRBAUT (Belsele)

    2.Luc Snels

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Lucas Van Goedsenhoven

    5.Gustaaf De Nil

    6.Herman Hensen 7.Willy Mous 8.Roger Beelaert (Rupelmonde) 9.André Bogaert 10.Roland Van Imschoot 11.Willy Roels 12.Roger Den Tijn 13.Freddy Van Impe 14.Julien Vyvey 15.Theo Hensen 16.Marinus Lockefeir 17.Paul Luyten 18.Frans Robijns 19.Eric De Wilde 20.Henk Bolle 21.Luc De Cock 22.Jaak Nys 23.Lucien Schollaert 24.Etienne Van Hecke 25.Theo Coudyzer 26.Firmin De Zutter 27.Ghislain De Champs 28.Patrick Elegheer

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Julien De Baets

    5.Armand Mols

    6.Daniel Cornu 7.Clement Saelens 8.Gerard De Vleeschauwer 9.Hervé Verstuyft 10.Roger De Breuker 11.Frans Timmers 12.Pierre Verberckmoes (Belsele) 13.Lucien Van Impe 14.Adrien Desmet 15.André Van Asbroeck 16.Daniël Jooris 17.Leo De Jong 18.René Van Reeth 19.Huib Klip 20.Jef Verheyen 21.François Brouwers 22.Guy Soil 23.Noël De Muynck 24.Willy Vereecken

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Joseph Boone

    3.Karel Alen

    4.Edward Battersby

    08-09-2010 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 08/09/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    UITSLAGEN WAC-HOBOKEN AFDELING WAASLAND

     

    Zaterdag 04/09/2010 - Sint Gillis Waas - Nieuwelingen

    48 deelnemers

    - 18de Vercauteren Stef

    - 25ste Waterschoot Django

    - 36ste De Ost Jarne

    - Michael Huybrecht gevallen

     

    Zondag 05/09/2010 - Zele Heikant  - Miniemen en Aspiranten 

    Eddy De Loose (papa van Aspirant Arne De Loose) bedankt iedereen die heeft deel genomen aan de wedstrijd te Zele. Als organisator doet het deugd om 250 renners te mogen verwelkomen. Eddy heeft er met zijn team weer een schitterende wielerdag voor de jeugd van gemaakt. Proficiat !!!

     

    Miniemen 8 jaar

    13 deelnemers

    - Tijdrit Jado Bleyenberg werd 3de en in de wedstrijd 2de : uitslag eindstand 3de
    - Tijdrit Thomas Wille werd 8ste en in de wedstrijd 8ste : uitslag eindstand 8ste

    WAC 08-09-2010 1.JPG  

    Miniemen 9 jaar

    - Van Houte Sybren: Tijdrit 9de en wegrit 4de

     

    Miniemen 10 jaar

    - De Clerq Steffen: Tijdrit 13de en wegrit 19de

    - Schelfhout Gregory: Tijdrit 24ste en wegrit 25ste

     

    Miniemen 11 jaar

    - Gerben Van Houte: 6de in de rit in lijn.

     

    Aspiranten 12jaar

    36 deelnemers

    - 1ste Vince Milliau

    - 3de Apers Ruben

    - 4de Boden Jarne

    - 13de Beck Cedric

    - 32ste Smets Yentl (na 6 weken op non actief goed gereden) 

    WAC 08-09-2010 2.jpg  

    Aspiranten 13 jaar

    38 deelnemers

    - 4de Van Tilborgh Brent

    - 7de Verheyen Nick

    - 17de Vercauteren Toon

    - 20ste Janssens Jarrid

    - 21ste De Kever Gerben

    - 32ste De Loose Arne

    - 35ste Verdickt Yannick

    - 38ste Nachtegael Yentl

     

    Aspiranten 14 jaar

    53deelnemers

    - 3de Persoon Wouter

    - 17de Van Riel Brent

    - 31ste Maegh Domin

    - 34ste Baert Atlas

    - 44ste Boden Laurens

    - 47ste Drummont Frederik

    - 50ste Smet Seppe (goed gereden voor je eerste wedstrijd)

     

    Zondag 05/09/2010 - Afligem  - Aspiranten 

     

    Aspiranten 14 jaar

    16 deelnemers

    - 7de Goossenaerts Auren

     

    Zondag 05/09/2010 - Mechelen  - Aspiranten 

     

    Aspiranten 12jaar

    23 deelnemers

    - 6de Van Steensel Mats

    - 10de Steyenen Reno

    - 11de Van Staayen Maarten

    - 14de Arnouts Brent

    - 18de Bus Stanley

     

    Aspiranten 14 jaar

    29 deelnemers

    - 5de Van De Wijgaert Axel

    - 8ste De Locht Bavo

     

     

    Aan al de renners van WAC een dikke proficiat voor jullie prestaties !!!

     

     

    Uitslagen en foto’s: Nancy

    Bewerking tekst en foto’s: Kenny Janssens

    08-09-2010 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 08/09/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Bert De Coster vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    16 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    We vertrokken in droge omstandigheden met in het achterhoofd dat we ons konden verwachten aan enkel buien, de wegen lagen er nat en vettig bij dus was het opletten in de bochten. Het tempo werd bij momenten eens stevig opgetrokken om dan weer terug te normaliseren zodat iedereen weer kon peddelen naar hartelust en de duurtraining verder kon worden afgewerkt.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 120 Km, het gemiddelde was goed voor 35,5 Km/h.

    Reden mee vandaag : Davy Reyniers , Walter Meseure , Mister X , Thomas Neyt , Rudy Serverius , Frank Van Geystelen , Dirk Trogh , Luc Vermeulen , Benny Vercauteren , Valerie Robert , Adrien Maes , Bert De Coster , Gunther Thuysbaert (MTB) , Joeri Persoon , ? en Kenny Janssens.

    08-09-2010 om 18:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 23°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c.!!!
    Smet Guy KOP 2010.jpg   DHollander Kristof KOP 2010.jpg
               Guy Smet                              Kristof DHollander

    Dinsdag 07/09/2010 - BRASSCHAAT (DERNY) (A) - Elite z.c./U23 - hmin
    Aantal deelnemers: Finale

    1.GORIS Rob - PALMANS-CRAS 

    2.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    3.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    4.ECHELPOELS Dries - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    5.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    6.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    7.DEWINTER Walt - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    8.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    9.FOUBERT Glen - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    10.AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS


    07/09/2010 - BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h43min
    Aantal deelnemers: 30

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene - PWC ALIPLAST           

    2.DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 26”

    3.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 35”

    4.ADAMS Jack - PANDRAGON LE COL COLNAGO op 40”

    5.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    6.DEVAERE Ken - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    7.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    8.VAN ACKER Nivard - DMC- CYCLING TEAM     

    9.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    10.PANNEKOEK Jorg - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT   

    11.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    14.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    07/09/2010 - BOOISCHOT (PIJPELHEIDE) (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h40min
    Aantal deelnemers: 70

    1.DE BENEDICTIS Claudio
    2.VAN TRIJP Jurgen
    3.DE VRIES Wim
    4.CLAES Gert
    5.LATINNE Tanguy
    6.VAN BROEKHOVEN Guy
    7.VAN ELST Jonathan :08
    8.INDEKEU Nico
    9.GOUWKENS Patrick
    10.KRIEGER Alexander
    11.DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    26.VANHOVE David uit Beverlo op 1’46”
    34.SMET Jochem uit Kemzeke
     

    07/09/2010 - HULSTE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h37min
    Aantal deelnemers: 43

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 50”

    3.DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    4.MICHELS Pedro - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    5.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’50”

    6.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT           

    7.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.BREYE Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    9.MACIC Christopher op 2’25”

    10.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM         

    08-09-2010 om 18:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/09/2010
    VWV Banner 2010.jpg
    Maandag 6/9/10 – BOOISCHOT - PIJPELHEIDE

    Categorie A/B: Aantal deelnemers: 76
    1-Dennis Szekely
    2-Bert Dockx (B)
    3-Bart Gendarme (B)
    4-Kurt Diels
    5-Yves Boenders (B)
    6-Klaas Stijnen 7-Piet Hereygers 8-Pepijn Verbruggen 9-Patrick De Boel (B) 10-Nick Vermunicht 11-Francis Penders 12-Gerry Meuris 13-Glen Harris 14-Peter Dockx (B) 15-Patrick Vervoort (B) 16-Kris Witvrouwen (B) 17-Yvan Verschueren (B) 18-Ward Huybrechts 19-David Rens (B) 20-Stephen Hall 21-Eric Sluyts 22-Erwin Bollen 23-Bob Berghmans (B) 24-Maarten Bossers 25-Rik De Vree (B) 26-Wim Michiels 27-Eddy Jonkers (B) 28-Philippe Van Opstal 29-Wim Cools (B) 30-Jan Van der Auwera (B) 31-Benny Van Der Auwera (B) 32-Glen Loos 33-Jim De Proost (B) 34-Bart Berghmans 35-Kim Van Dingenen 36-Wim Van Avondt 37-Ken Hermans 38-Gunter Ooms 39-Corneel Goormans 40-Jeff Van Olmen

    Categorie C: Aantal deelnemers: 47
    1-Patrick Verdonck
    2-Luc Van Roy
    3-Paul Geudens
    4-Marc Heulens
    5-Jan Van Hove
    6-Alex Ackermans 7-Geert verwimp 8-Peter Vos 9-Marc Vekemans 10-Henri Michielsen 11-Dirk Fuchs 12-Marc Willemsen 13-Bruno Brabants 14-Joel Wouters 15-Frank De Belder 16-Jos Van Craen 17-Wim Van Den Bergh 18-Ronny Coremans 19-Dirk Peigneur 20-Maurice Laruelle 21-Luc Verschoren 22-Peter Vekemans 23-Luc Aerts 24-Rudi Veugen 25-Mario Verbinnen

    Categorie D: Aantal deelnemers: 7
    1-Francy Baptist
    2-Eddy Vandeputte
    3-Freddy Vranken
    4-Louis Van den Broek
    5-Jozef De Wever
    6-Marc Dams 7-Ronny Van Herck

    Categorie E: Aantal deelnemers: 11
    1-Georges Vonckx
    2-Francios Mertens
    3-Nico Wijnen
    4-Frans Bastiaens
    5-Andre Segers
    6-Jef Everaerts 7-Alfons Volkaerts 8-Jos Pauwels 9-Anselmus De Boel

    08-09-2010 om 18:00 geschreven door kenny


    07-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 07/09/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.
    Trogh Dirk KOP 2010.jpg
                     Dirk Trogh

    Onder leiding van Kenny Janssens en Philip Van Haevenbergh vertrokken Dinsdagavond om 18h30 thv Buyl Sport te Beveren 
    12 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Veel wind vandaag in de Polders van Saeftinghe en dus moest er vooraan regelmatig gewisseld worden. De groep bleef mooi samen tot het laatste ronde punt alhoewel de snelheid al fiks omhoog ging vanaf de Engelse Steenweg te Doel. Vanaf het Deurganckdok op de tegenwind werd meteen rondgedraaid zodat de snelheid meteen op kruissnelheid kwam. De uitvallen bleven uit tot de Ketenislaan te Kallo waar Dirk Trogh voor de eerste keer aanzette maar meteen werd gecounterd. Het was wachten op de volgende aanval van Dirk en die kwam er op 1 kilometer van de meet, enkel Steven Van Houte probeerde te counteren maar slaagde niet in zijn opzet. Om eens te weten hoe hard het op zo'n moment gaat, de groep reed 48 Km/h en Dirk Trogh constant 50 Km/h. Het was Wim Kras die de kop overnam van Michel Van Osselaer en de groep terug bracht op +/- 50 meter van Dirk en dat met nog 500 meter te gaan. Kenny Janssens zette dan maar van zeer ver de spurt in om toch nog proberen Dirk bij te halen maar sneuvelde op het achterwiel van Dirk Trogh die als eerste over de meet bolde. Wetende dat de spurtsnelheid toch nog uitkwam op 64 Km/h. Op de 3de plaats eindigde Philip Van Haevenbergh.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 36,2 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport) 
    Wie reden mee vandaag : Dirk Trogh
     , Jurgen Goossens , Michel Van Osselaer , Hugo Martens , Steven Van Houte , Lieven Van De Perre , Wim Kas , Philip Van Haevenbergh , Koen Van Laere , Michael Van De Casteele , trui Ferryn en Kenny Janssens.

    07-09-2010 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF DINSDAG 07 SEPTEMBER GROEPSTRAINING BEVEREN OM 18H30 !!!



    VANAF DINSDAG 07 SEPTEMBER VERTREKKEN WE OM 18H30 MET DE GROEPSTRAINING BEVEREN THV BUYL SPORT !!!

    07-09-2010 om 11:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1STE ZEGE VOOR STEPHEN CUYKEN BIJ DE JUNIORES !!!

    1ste Zege  voor Stephen Cuyken bij de Juniores !!!

    Cuyken Stephen Bavikhove 2010 2.JPG Cuyken Stephen Bavikhove 2010 1.JPG
                      Stephen Cuyken met de plaatselijke Miss op het podium.

     

    NIEUWKERKEN. Het is voor Stephen Cuyken een triomf geworden, eindelijk in een criterium te Bavikhove. Er waren daar 48 deelnemers om 28 ronden van 2,1 km te rijden. Na 12 ronden kregen we daar na echt veel aanvallen een groep van 12 renners bijeen en daarbij de grote favorieten. Ook de Nieuwkerkenaar was mee.

    In de laatste ronde greep Stephen Cuyken de kans en de durf om in de beslissende aanval te gaan met nog een renner bij hem. Stephen kwam als eerste uit de laatste bocht op een 300 meter van de finish. Hij was zo sterk dat niemand nog in zijn buurt kwam.
    Het was een mooie en vooral verdiende zege nadat hij al 7 keer als 3de op het podium stond en ook 1 maal als 2de.

     

    Het seizoen schuift nu stilaan naar het einde toe en Stephen kijkt nog naar een paar kermiskoersen zoals in Wanzele, Stekene en Berlare. Hij reed ook al 9 Interclubs waarin hij veel pech kende zoals valpartijenj en lekke banden.
    Cuyken Stephen Bavikhove 2010 3.JPG 
                                  Aankomst Stephen Cuyken te Bavikhove.

     


    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    07-09-2010 om 11:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 12 SEPTEMBER - DIKKEBANDENRACE TE MOERZEKE-KASTEL !!!
    Moerzeke dikke bandenrace 2010.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    07-09-2010 om 11:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TRAININGSTAGES 2011 TE ROSES (SPANJE) !!!

    Wil jullie wielervereniging ook een trainingstage als voorbereiding op het wielerseizoen 2011 ?

     

    De stages kunnen het ganse jaar en niet alleen voor clubs, maar ook voor groepjes vrienden of wielertoeristen welke van onze perfecte service en uitgestippelde routes willen genieten.

     

    Perfect met de auto of minibus te bereiken, maar ook de vlieghavens van Perpignan of Gerona zijn vlakbij.

     

    Sinds 2009 organiseren wij wielerstages. De centrale uitvalsbasis van onze stages is Roses, Spanje. Doordat Roses aan het begin van de Pyreneeën ligt, zijn er enorme keuzes aan routes beschikbaar. Dit kan gaan van heel lange en zware ritten met veel stijgingsmeters, tot afwisselende en volledige vlakke ritten. De wegen zijn in uitstekende staat en verkeer is op de meeste plaatsen beperkt.

    Lokaal verblijven wij in uitstekende hotels, gelegen vlak aan het strand. Het eten bestaat uit zeer uitgebreide buffetten, met ook veel keuze naar verse ingrediënten. Dit alles maakt dat naast de zware trainingsritten er ook mogelijkheden zijn om te recupereren en de nodige voedingstoffen terug aan te vullen.
    Roses 2010.jpg
    Waarom samenwerken met ons:

    Het is eenvoudig om een stage in het buitenland te organiseren, in vergelijking met reisbureaus of andere organisaties zijn wij lokaal aanwezig om ondersteuning te bieden. Bij aankomst wachten we jullie op en maken de opstart mee, we zijn ter plaatse 24/24 bereikbaar.

    Jullie bepalen zelf de planning van de stage of wij helpen jullie hierbij, je zal verstelt staan van onze uitstekende prijs/kwaliteit verhouding.

    Onze jarenlange ervaring ter plaatse, zowel voor kleine als grote groepen.

    De volgende maanden en jaren zal ons aanbod in routes verder uitgebreid worden. Ook zullen wij ons aanbod uitbreiden met MTB.

    Een prijsofferte op maat van jullie groep kan je bekomen via onze contactpersoon in België:
    Paul Van Vlierberghe Tel. 0495/24.55.68 & paul.van.vlierberghe@telenet.be

    07-09-2010 om 11:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 06/09/2010 - WETTEREN DERNYCRITERIUM (O) - Elites m.c./z.c./U23 – 55min14

    Aantal deelnemers: 16

    1.DEVOLDER Stijn - QUICK STEP

    2.MC EWEN Robert - KATUSHA 

    3.VAN DEN BROECK Jurgen - OMEGA PHARMA-LOTTO  

    4.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL-SHIMANO       

    5.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS    

    6.MERTENS Tim - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR  

    7.MAASKANT Martijn - GARMIN-SLIPSTREAM     

    8.VAN DEN HAUTE Tom - LANDBOUWKREDIET    

    9.DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    10.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE

    11.D`HOLLANDER Glenn uit Berlare - OMEGA PHARMA-LOTTO  

    06/09/2010 - WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 69 km - 01h37min
    Aantal deelnemers: 46

    1.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    2.PAGE Jonathan - PLANET BIKE          

    3.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    4.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    5.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 8”

    6.VANDEN BAK Laurent - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 14”

    7.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    8.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    9.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    10.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

     

    06/09/2010 - ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h45min
    Aantal deelnemers: 32

    1.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    2.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    3.CALLEWAERT Rodric - NICCA CT - VSV LANGEMARK   

    4.VANDROMME Werner - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE   

    5.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO      

    6.ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER         

    7.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    8.DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    9.HEUGHEBAERT Dries  - CT COVEMAECKER - BALANS   

    10.VANTOMME Davy - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW        

    17.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’00”        

     

    06/09/2010 - DENDERHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h47min
    Aantal deelnemers: 58

    1.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   

    2.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 4”

    3.GRIETEN Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    5.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    6.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 10”

    7.VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT 

    8.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    9.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    10.VAN LAER Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON          

    34.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND op 14’34”     

     

    06/09/2010 - ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h53min
    Aantal deelnemers: 42

    1.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    2.JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 20”

    3.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT op 30”

    4.BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    5.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    6.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT     

    7.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 1’30”

    8.VAN GEYT Koen - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’43”

    9.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 2’35”

    10.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    16.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 4’15”      

    22.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    23.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    32.MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM    

     

    06/09/2010 - DENDERWINDEKE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km - 01h59min
    Aantal deelnemers: 77

    1.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    2.MOTTE David - PAJOTTENLAND SPORTIEF        

    3.RUCKERT Patrick - ARC ULYSSEES     

    4.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 16”

    5.GALLE Pieter - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          

    6.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE     

    7.DE BEER Tom uit Hamme - Individueel         

    8.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    9.VAN DAMME Peter - Individueel           

    10.ANNENDYCK Andy - Individueel       


    06/09/2010 - ZONNEBEKE (W) - Dames Elite - 70 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 22

    1.COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN    

    2.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    3.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    4.HAGIWARA Mayuko            

    5.MARTIN Lucy - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN op 45”

    6.ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 4’30”

    7.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM  

    8.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM           

    9.TORP LINN - EIDSVOLL SK     

    10.LEENKNEGT Liliane - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    12.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM    

    13.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    07-09-2010 om 11:05 geschreven door kenny


    06-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/09/2010

    vwf.JPG










    Maandag 6 September - GRIMBERGEN (1850)

    A/B/C-reeks
    1 Tom Penninckx
    2 Bruno Bruyere (1C)
    3 Geert Van Humbeek
    4 Michel Naessens (1B)
    5 Bert Neefs
    6 Kevi Van Der Cruysse
    7 Joris Cosyn
    8 Steven De Hulsters
    9 Danny Saelens
    10 Rudy Thomas
    11 Patrick De Craene
    12 Jurgen De Reys
    13 Freddy Kerbusch
    14 Patrick Van Ransbeeck
    15 Frank Geets
    16 Werner Keppens
    17 Danny Borremans
    18 Peter Vermassen
    19 Marc Vanhomweghen
    20 Koen Lintermans
    21 Luc Van Mol
    22 Fabrice Abé
    23 Steven De Coster
    24 Stefan Verhaeghe
    25 Stefan Debremaeker
    26 Gunther Biesemans
    27 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    28 Philippe Swalus
    29 Patrick Eulaerts
    30 Albert Vanhie

    VWF 6-9-10-grimbergen 001.jpg 

                                       Start criterium te Grimbergen.

    VWF 6-9-10-grimbergen 065.jpg 

                                          Aankomst Tom Penninckx.

    VWF 6-9-10-grimbergen 075.jpg 
                   Winnaar Catg.A Tom Penninckx, 2de Geert Van Humbeek.

                   Winnaar Catg.B Michel Naessens, 2de Kevin Van Der Cruysse.

                   Winnaar Catg.C Bruno Bruyere.

    Allen samen met mevrouw de burgemeester en leden van het gemeentebestuur.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    06-09-2010 om 22:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 22°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan STEPHEN CUYKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Smet Guy KOP 2010.jpg     Cuyken Stephen KOP 2010.jpg
                 Guy Smet                               Stephen Cuyken

    Zondag 05/09/2010 - NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 56
    1.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    2.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    3.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    4.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    5.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    6.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    7.SCHEPERS Jelle - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB         

    8.BRUYNDONCKX Bart - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    9.VERMANT Wim - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 17”

    10.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’03”

    11.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    12.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’45”

    19.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 4’04”

    23.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    26.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM    

    27.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    28.ROSCAM Andy uit Willebroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    30.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE op 6’06”

    36.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    37.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

     

    05/09/2010 - RUISELEDE-KRUISKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h26min
    Aantal deelnemers: 86

    1.FOBERT VICTOR - EC RAISMES          

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.VERHELST Louis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    4.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    5.LIGNEEL Brian - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    6.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    7.MACIC Christopher              

    8.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    9.PAAJANEN Paavo - FUJI TEST TEAM  

    10.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS          

    13.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM              

    57.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

      

    05/09/2010 MOERZEKE - HAMME (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 02h04min
    Aantal deelnemers: 47

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    3.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 1’45”

    4.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    5.DE WAELE Wim - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    6.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST 

    7.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST         

    8.BRACKE Thomas - CYCLING TEAM IEPER         

    9.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM  

    10.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’20”

    11.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    14.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’30”

    16.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    19.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    20.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    22.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND op 3’19”

    24.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND op 7’12”    

    25.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM  

    26.THIERENS Michel uit Elversele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    29.BERT Lammens - RUDYCO CYCLING TEAM     

    32.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    34.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM         

    35.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    36.SMET Geert - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           


    05/09/2010 - MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Dames Elite - 89 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 56

    1.MARTIN Lucy - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN

    2.DUYCK Ann Sophie - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    3.DE HEER JORINDA - RSC DE ZUIDWESTHOEK    

    4.DOM Annelies - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.REYNOLDS SARAH - ODP JUNIOR SQUAD         

    6.DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    7.VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM  

    8.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN        

    9.COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN op 15”

    10.CLAESSEN Marjolein - ZUIDWESTHOEK           

    18.ROBERT Valerie uit Vrasene - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 35”

    33.ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM    

    34.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    40.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    43.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM        

    48.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V   

    05/09/2010 - REMOUCHAMP-FERRIERES- REMOUCHAMP (LG) – Juniores - km - 03h06min
    Aantal deelnemers:
     

    1.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM             

    2.BECKERINGH Derk Abel - UWTC de Volharding op 6”

    3.ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM op 14”

    4.DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 21”

    5.TEUNISSEN Mike - WV Schijndel op 31”

    6.POT Sebastiaan - SINNIGE BOUW Wielerteam op 42”

    7.ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE      

    8.HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL           

    9.VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 45”

    10.BOUTTÉ Kenzie  - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

     

    05/09/2010 - BAVIKHOVE (W) - Juniores - 58,8 km - 01h24min
    Aantal deelnemers: 48

    1.STEPHEN CUYKEN uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM 

    2.BEYLS Benoit - TIELTSE RENNERSCLUB

    3.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    4.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM        

    5.MEURISSE Xandro - CYCLINGCHAMPS           

    6.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    7.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    8.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    9.TALIMAN Jens - CT FORCE - WERVIK VZW        

    10.POULEUR Nicolas - US RONQOISE     

    06-09-2010 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/09/2010 - GP.SCHERENS LEUVEN (VB) - Men Elite UCI - 184 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Boom Lars - RABOBANK            

    2.Vantommen Maxime - TEAM KATUSHA          

    3.Wegmann Fabian - TEAM MILRAN     

    4.Leukemans Bjorn - VACANSOLEIL PRO CT      

    5.Reda Francesco - QUICK STEP           

    6.Martens Paul - RABOBANK       

    7.McEwen Robbie - TEAM KATUSHA       

    8.Kristoff Alexander - BMC RACING TEAM             

    9.Van Dijck Stefan - VERANDAS WILLEMS          

    10.Kruopis Aidis - PALMANS-CRAS                      

    24.Renders Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS        

    29.Vandijck Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    80.Van Hecke Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 

    105.Cornu Dominique uit Beveren - SKIL-SHIMANO        


    05/09/2010 - BAVIKHOVE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 94,5 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 31

    1.BASSO Ivan - LIQUIGAS-DOIMO          

    2.DEVOLDER Stijn - QUICK STEP              

    3.VANMARCKE Sep - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR         

    4.HERMANS Ben - TEAM RADIOSHACK op 8”

    5.VANLANDSCHOOT James - VERANDAS WILLEMS       

    6.DE BACKER Bert - SKIL-SHIMANO         

    7.VANDEWALLE Jurgen - QUICK STEP  

    8.NEIRYNCK Kevin - LANDBOUWKREDIET

    9.LISABETH Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    10.CRETSKENS Wilfried - OMEGA PHARMA-LOTTO        

    11.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    24.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR     

    28.DHOLLANDER Glenn uit Berlare - OMEGA PHARMA LOTTO   

      

    05/09/2010 - BULSKAMP (W) - Elite z.c./U23 - 107 km - 02h26min
    Aantal deelnemers: 42

    1.DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    2.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 3”

    3.SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    4.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    5.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    6.DUYNSLAEGER Vic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER    

    7.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    9.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    10.GHEQUIERE Dietrich - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 1’05”

     

    05/09/2010 - IMDE - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h41min
    Aantal deelnemers: 59

    1.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM           

    2.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    3.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM  

    4.HALPIN STEVEN - AN POST   

    5.KRIEGER Alexander - RSV RHEINSTOLZ WYHI  

    6.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.        

    7.VAN HUMBEECK Nick - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE         

    8.PLAICE Keir - UW+TC DE VOLHARDING 

    9.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT        

    10.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    15.METTEPENNINGEN Stijn - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS    

    17.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    19.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

     

    05/09/2010 - MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h43min
    Aantal deelnemers: 65

    1.PARDINI Olivier - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    3.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    4.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    5.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    6.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    7.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    8.MOTTET Ludovic - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    9.VAN CAUWENBERGH Brandon - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.HEYMANS Jonas - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    05/09/2010 - WESTERLO (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h41min
    Aantal deelnemers: 109

    1.VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    2.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM         

    3.GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    4.VERWAEST Kevin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    6.BAUTE Andy - APK-QUALITY TEAM VZW          

    7.VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM      

    8.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    9.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 25”

    10.VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM        

    35.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 3’03”     

    06-09-2010 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/09/2010 - BUDINGEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 59

    1.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    2.PERSOON Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 25”

    3.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’35”

    4.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM op 2’20”

    5.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing op 3’40”

    6.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    7.VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    8.FEIEREISEN KEVIN - CYCLING TEAM M PINTE  

    9.CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM              

    10.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    05/09/2010 - EKSEL (LB) - Juniores - 86,4 km - 02h12min
    Aantal deelnemers:

    1.FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    2.SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 12”

    3.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    4.THEUNISSEN Jordi - Union Cycliste Seraing    

    5.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    6.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM        

    7.VANDENBORNE Jelle - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    8.OTTO FLORIAN - VFR BUTTGEN             

    9.MAES Sander - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG        

    10.HOOL Glenn - WC Midden Limburg   

    28.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    05/09/2010 - ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (A) - Juniores - 84 km - 01h55min
    Aantal deelnemers: 73

    1.COOMAN Gianni - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM     

    2.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL      

    3.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP  

    4.KOPECKY Seppe - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM          

    5.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    6.SHIRLAW JAMIE - LIVERPOOL CENTURY             

    7.JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT        

    8.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    9.FOQUE Wesley - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    10.BUZEIJN Mathijs - ZRTC THEO MIDDELKAMP   

    22.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    25.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    45.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    48.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    49.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    62.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    05/09/2010 - SINT LIEVENS HOUTEM (O) - Nieuwelingen – Interclub - 75 km - 01h45min
    Beker van België  - Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    2.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    3.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    4.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    5.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    6.DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    7.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL 

    8.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    9.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    10.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK            
     

    05/09/2010 - ASSEBROEK (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h34min
    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    2.BLOK Peter - THEO MIDDELKAMP        

    3.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    4.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 1’23”

    5.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’42”

    6.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’10”

    7.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT      

    8.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    9.BOSTOEN Gianni - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    10.VAN HYFTE Nathan - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 3’21”

     

    05/09/2010 - BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 64,5 km - 01h39min
    Aantal deelnemers: 34

    1.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    2.VAN DE WALLE Goran - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’05”

    3.GOOSSENS Glenn - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW     op 1’07”

    4.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’58”

    5.YSERBIJT Jesper - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    6.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW     

    7.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND        

    8.HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    9.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    10.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB     

    06-09-2010 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/09/2010 - MACHELEN - ZULTE (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 68

    1.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM        

    2.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI     

    3.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    4.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND            

    5.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    6.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    7.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM      

    8.VAN DER SCHELDEN Jasper - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    9.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB     

    10.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND       

    19.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    38.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND         

     

    05/09/2010 - MOORSLEDE-STROBOME (W) - Nieuwelingen - 65,6 km - 01h38min
    Aantal deelnemers: 21

    1.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.JASPERS Dylan - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    3.COOLS Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE        

    4.DE SMAELS Cil - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    5.VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 20”

    6.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    7.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE         

    8.COOLS Gilles - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’15”

    9.GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE op 4’01”

    10.DESTATSBADER Roy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW   


    05/09/2010 - ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (A) - Nieuwelingen - 61 km - 01h28min
    Aantal deelnemers: 43

    1.KRAMER Erik - DRC De Mol      

    2.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 7”

    3.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI              

    4.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN            

    5.BUURON BO-DYLAN - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    6.KELDERMANS JORDY - WILLEBROD   

    7.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    8.VAN DIESSEN Robin - TWC DE KEMPEN          

    9.BOGAERT Torben - WSC HAND IN HAND BAAL  

    10.ROBEET Ludovic - SECT BRABANT WALLON   

    14.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    05/09/2010 - ROSMEER (BILZEN) (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h29min
    Aantal deelnemers:

    1.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE    

    3.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.         

    4.VAN EMPEL Etienne - WV´T LUCHTSCHIP op 12”

    5.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    6.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 16”

    7.MERTENS Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    8.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    9.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT       

    10.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

     

    05/09/2010 - EKSEL (HECHTEL-EKSEL) (LB) - Amateurs + Masters – 72 km - 01h45min
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 41

    1.STEUTEN ROY                     

    2.THIJS Rik - AFDELING ANTWERPEN - WBV             

    3.GEUDENS Christof - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    4.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    5.JAME Stefa - entente cycliste

    6.BROCKX KIM - DV      

    7.HALING Patrick - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK   

    8.CLAES Jorg - APK-QUALITY TEAM VZW

    9.BARTELS Jochen - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’20”

    10.DECOSTER Steven - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 12

    1.LAHOU Rudy - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE           

    2.LATHOUWERS Jurgen - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE        

    3.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    4.BOGAERTS Patric - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK           

    5.VAN DINGENEN Ludo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’20”

    6.CASSEAU Filip - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 3’00”

    7.HUYBRECHTS Ward - LIMBURGSE AFDELING   

    8.SERRON Danny - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE       

    9.GEELEN DAVID - WCL BERGKLIMERS   

    10.KLEINE Patrick                  

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 9

    1.BAEYENS KAREL - DV          

    2.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’40”

    3.WIJNEN Nico - APK-QUALITY TEAM VZW          

    4.MICHIELSEN Henri - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  

    5.POORTERS Théo - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE    

    6.VANDEKERKHOF Charles - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    7.NYSEN Michel - LIMBURGSE AFDELING 

    8.LISMONT Hugo - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE       

    06-09-2010 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/09/2010 - KESSEL (A) - Veldrijden form. B
    Aantal deelnemers: 48

    1.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    2.HUYS Stijn - PALMANS-CRAS 

    3.VEESTRAETEN Ruben - AVB - CYCLING TEAM 

    4.VAN NUFFEL Tim - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    5.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    6.HNIK Karel - TELENET FIDEA CYCLING  

    7.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM     

    8.WELLENS Geert - SCOTT USA CYCLING TEAM  

    9.DE CLEYN Dave - AVB - CYCLING TEAM          

    10.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM        

     

    05/09/2010 - KESSEL (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 53 Nieuwelingen

    1.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    3.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    4.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    5.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    6.SCHUERMANS Jelle  - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    8.CALUWE Stijn uit - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.VAN DE VELDE Thomas - ISOREX CYCLING TEAM        

    10.KLOECK Dario - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    18.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    36.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM      

    39.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM     

    Aantal deelnemers: 61 Juniores

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    3.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    4.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL         

    5.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    6.JAUREGUI Quentin  -TEAM CYCLING CAUDRY  

    7.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    8.CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    9.VERBERNE Douwe - RTC BUITENLUST 

    10.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.   

    53.AERTS Katrien - BENELUX TEAM         

     

    05/09/2010 - KESSEL (A) - Veldrijden form. D - hmin
    Aantal deelnemers:

    06-09-2010 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELLEN DE BOCK met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    De Bock Ellen kop 2010.jpg
    Zondag 05/09/2010 - AFFLIGEM - TERALFENE (VB) - Aspiranten


    05/09/2010 - GISTEL (W) - Aspiranten
     

    05/09/2010 - MECHELEN (A) – Aspiranten - hmin
    Aantal deelnemers:
     

    05/09/2010 - PAAL (BERINGEN) (LB) - Aspiranten
     

    05/09/2010 - WAREGEM (W) - Aspiranten
     

    05/09/2010 - ZELE - HEIKANT (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 39’06”

    Aantal deelnemers: 2

    1.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    2.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

     

    MEISJES 13 JAAR – 43’27”

    Aantal deelnemers: 1

    1.ELLEN DE BOCK - RUDYCO CYCLING TEAM      

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 6

    1.VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE        

    2.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    3.HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT

    4.DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM           

    5.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM

    6.COLPAERT Lisa - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE           

     

    JONGENS 12 JAAR – 37’25”

    Aantal deelnemers: 34

    1.MILLIAU Vince - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    2.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT         

    3.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    4.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    5.HARDEEL Geoffrey - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

    9.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND                 

    12.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM 

    13.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    20.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

    28.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM          

    30.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 13 JAAR – 43’27”

    Aantal deelnemers: 37

    1.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS             

    2.BOLLÉ Maxim  -KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    3.LAMBRECHT Bjorg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.VAN TILBORGH Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    5.BOLLAERT Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM    

    8.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND 

    16.VERCAUTEREN Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    18.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    19.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    22.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND               

    29.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM    

    30.VAN HAVERMAET Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM  

    33.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM op 58"

     

    JONGENS 14 JAAR – 01h22min

    Aantal deelnemers: 47

    1.CLAUW John Ross - CYCLING TEAM WERVIK   

    2.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM              

    3.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    4.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM     

    5.BAELEN Juul - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    12.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM        

    13.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM              

    18.WATERSCHOOT Wannes uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM             

    31.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND     


    05/09/2010 - RANST (A) - BMX - Prov. Kampioenschap

     

    05/09/2010 - LILLE (A) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd - promo

     

    05/09/2010 - PAAL (BERINGEN) (LB) - Miniemen

     

    05/09/2010 - MECHELEN (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    05/09/2010 - ZELE - HEIKANT (O) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    06-09-2010 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Suys Frank KOP 2009 2

    Zondag 05/09/2010 – WIELSBEKE - LFT
    Categorie A:

    1.Paul ROOSEPARCK

    2.Vincent Vanhoutteghem

    3.Sebastiaan Delodder

    4.Kristof Dhondt

    5.Kasper Lagae

    Categorie B:
    1.Patrick VAN MAEKELBERGH

    2.Jan De Roo

    3.Johan Vervaecke

    4.Ward De Clerck

    5.Luc Dierickx

    Categorie C:
    1.Frank SUYS (Hingene)

    2.Patrick Watteny

    3.Danny Carette

    4.Tony Taelman

    5.Ronny Werbrouck

    Categorie D:
    1.Danny VAN CAILLIE

    2.Julien De Bock

    3.Noël Verzele

    4.Rudy De Feyter
    5.Kris Saey

    Categorie E:

    1.Daniël JOORIS

    2.Franklin Van de Moortel

    3.Jolien Verschueren

    4.Robert Moeyaert

    5.Gilbert Minjau

    Categorie F:

    1.Brecht TIMPERMAN

    2.Jonathan Verschueren

    3.Sören De Clercq

    4.Bjarne Christiaens

    5.Jelle Vermout

    06-09-2010 om 21:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    vwf.JPG








    Zondag 5 September - WANZELE (9340)

    A-reeks
    1 Andy De Backer
    2 Steven Tuytschaever
    3 Kevin Van De Keer
    4 Stephen Geldhof
    5 Willem Van Der Heyden
    6 Kurt De Vuyst
    7 Andy Van Eesbeek
    8 Peter Vermassen
    9 Wouter De Clercq
    10 Christophe Van Overloop

    VWF 5-9-10-wanzele 075.jpg 

    Winnaar Catg.A Andy De Backer en winnaar Catg.B Ronny Van Der Vurst.

    VWF 5-9-10-wanzele 058.jpg 

    Stefan Paridaens Wereldkampioen Catg.A werd voor de start in de bloemen gezet.

    B-reeks
    1 Ronny Van Der Vurst
    2 Jurgen De Reys
    3 Frank Vagenende
    4 Dominique Turcksin
    5 Bart De Schepper
    6 Bruno Bruyere
    7 Johan Van de Noortgaete
    8 Danny Saelens
    9 Danny Borremans
    10 Eric Quina

    C-reeks
    1 Johan Heymans
    2 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    3 Willy De Boitselier
    4 Kurt Vandiest
    5 Jerry De Reuse
    6 Kris Thomas
    7 Danny De Backer
    8 Dirk De Ridder
    9 Tim Govaert
    10 Filip Lievens

    VWF 5-9-10-wanzele 053.jpg 

    Winnaar Catg.C Johan Heymans en winnaar Catg.D Rudy Van De Velde tevens inrichter van deze wedstrijd.

    VWF 5-9-10-wanzele 028.jpg 

    Ronny Paridaens Wereldkampioen Catg.C werd door de inrichters in de bloemen gezet.
               
    D-reeks
    1 Rudy Van De Velde
    2 Jos Maes
    3 Joost Pieters
    4 Joseph Devits
    5 Roger Schouppe
    6 Patrick Sergooris
    7 Luc Van Mol
    8 Joseph Claessens
    9 Patrick Van Cleemput
    10 Eric Depouille

    E-reeks
    1 Jean Pierre Broothaerts
    2 Herman Van Den Borre
    3 Rik Scheirlinckx
    4 Felix Luyten
    5 Freddy Vranken
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Johny Van Holen
    8 Eric Van Pottelberg (Sinaai)
    9 Jose Hoebeke
    10 Luc Ribbens

    VWF 5-9-10-wanzele 025.jpg 

        Winnaar Catg.E Jean Pierre Broothaerts en winnaar Catg.F Ad Montforts.

    F-reeks
    1 Ad Montforts
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Etienne Vandenhouwe en Jos De Maeyer
    5 Werner Dullaert (St.Gillis)
    6 Rudiger Savat
    7 Guido Cornet
    8 Albert Van Den Eede
    9 Jef Everaert
    10 Jozef Saerens


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    06-09-2010 om 14:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    waod_3.jpg


    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 19°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 32°Seizoenszege in de Catg.G+ !!! 
    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg   Debaes Nico KOP 2010 1.jpg   Mariën Gerard KOP 2010.jpg
         Franky Van Oyen                  Nico Debaes                   Gerard Mariën

    Zondag 5 September – DIKKELVENNE (9890)
     

    Categorie C/D: (25 dln)
    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. D)

    2.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    3.Danny Van Oyen (D2)

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene C2)

    5.Marc Goossens (D3)

    6.Rudi Rabout (Heinkenszand C3) 7.Vincent Brunel (C4) 8.Danny De Bruyne (C5) 9.Philip Wittoek (C6) 10.Sven De Vlieger (C7) 11.Willy Den Haese (C8) 12.Fabien Hanssens (C9) 13.Bart Rombouts (Kallo C10) 14.Franky De Tremerie (C11) 15.Luc Puimege (C12) 16.Wim De Coninck (D4) 17.Philippe De Smet (C13) 18.Eric Slock (C14) 19.Stanny Benoot (C15) 20.Patrick De Smet (D5) 21.Thierry Everaert (C16) 22.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 23.Carlos Vermassen (C17) 24.Jan De Witte (C18) 25.Carlo Schollaert (C19)

    Categorie E/E+:

    1.Hilair Heye (Evergem, winnaar cat. E)

    2.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E2)

    3.Peter De Ghein (E3)

    4.Michel Hertogh (Wouw, Ned, winnaar cat. E+)

    5.Siegfried Vanoverberghe (E4)

    6.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 7.Antoine Van Geluwe (E+3) 8.Eddy Van Den Abeele (E+4) 9.Georges Vergauwe (E5) 10.Patrick Bekaert (E6) 11.Erwin D'Hondt (E7) 12.Patrick Van Peteghem (E8) 13.Alain Goossens (E9) 14.Marc Couckuyt (E10)

    Categorie F1/F2:

    1.Tony Baudonck (Eeklo, winnaar cat. F1)

    2.Noël Rogge (Asper, winnaar cat. F2)

    3.Eddie Van Leirberghe (F1-2)

    4.Marc Steenberghe (F1-3)

    5.Marc Dhanijns (F1-4)

    6.François Coppers (Lokeren F1-5) 7.Paul Hunninck (F1-6) 8.José Dezegher (F2-2) 9.Daniel Hauttekeete (F2-3) 10.Luc Roelandt (F1-7) 11.Luc Verkinderen (F2-4) 12.Helmuth Tas (F1-8) 13.Robin Van Kerschaver (F2-5) 14.Pascal Cornand (F2-6)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Theo Coudyzer

    3.Jaak Nys

    4.Marinus Lockefeir

    5.Julien Vyvey

    6.Lucas Van Goedsenhoven 7.Alex De Baerdemaker 8.Roger Den Tijn 9.Mathieu Mercken 10.André Bogaert 11.Roger Verschraegen (Lochristi) 12.Roland Van Imschoot 13.Henk Bolle 14.Theo Verheyden 15.Piet Achten

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Daniel Cornu

    4.Hervé Verstuyft

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Gerrit Hairwassers 7.Daniel Meirlaen 8.Daniël Nuytinck 9.Lucien Van Impe 10.Gérard Raes 11.Francis Helleputte 12.Ortaire Stevens 13.Jef Verheyen

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Raf Luyckx (Belsele)

    4.Edward Battersby

    5.Jan Van Boxtel

    6.Willy Voorbraeck

    06-09-2010 om 14:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/09/2010

    VWV Banner 2010.jpg
    Zondag 5/09/10 – AARTSELAAR


    Categorie A/B:
    Aantal deelnemers: 51
    1-David Van Pelt
    2-Bert Verelst
    3-Philippe van Opstal
    4-Rik De Vree (B)
    5-Bart van Den Wijngaerd (B)
    6-Vincent Mevis 7-Kim van Dijck 8-Stephen Hall 9-Bart Berghmans 10-Guido Vermeiren 11-Peter Bocken (B) 12-Laurents Lambrechts 13-Kurt Diels 14-Christof verbert 15-Tom Op de beek 16-Stijn Rombouts 17-Erik Wellens (B) 18-David Van den Broeck 19-Gunther Cuylits (B) 20-Jens Dams 21-Gerry Meuris 22-Mark Vertommen 23-Ivan Mols 24-Maarten Slegers 25-Andy van Dijck (B) 26-Hans Mertens 27-David Janssens (B) 28-Joeri Scharpicchio 29-Glen Loos 30-Bob Berghmans (B)

    Categorie C: Aantal deelnemers: 28
    1-Alex Ackermans
    2-Chris Vanderaerden
    3-Bruno Brabants
    4-Dirk Fuchs
    5-Henri Hermans
    6-Danny Van Hoof 7-Jan Van Hove 8-Danny Dams 9-Marc Heulens 10-Peter Vos 11-Marc Vekemans 12-Paul Geudens 13-Marc Kiesekoms 14-Ronny Verdonck 15-Wim Croonenborghs 16-Harry Maes 17-Dirk Coremans 18-Dirk Coolaerts 19-Ronny Coremans 20-Wilfried Geysels

    Categorie D: Aantal deelnemers: 7
    1-Francy Baptist
    2-Eddy Vandeputte
    3Kristiaan Doms
    4-Willy Van Herck
    5-Paul Mortelmans
    6-Jozef De Wever

    Categorie E: Aantal deelnemers: 3
    1-Willy Mous
    2-Andre Segers
    3-Luc Hermans

    06-09-2010 om 13:34 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat