.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/09/2010

    vwf.JPG










    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.F !!!
    Blommaert Jean KOP 2010.jpg     Hoof Roger KOP 2010
        Jean Blommaert                  Roger Hoof

    Zaterdag 4 September - ST-PIETERS-LEEUW
    A/B/C-reeks

    1 Bart Tribout
    2 Danny De Backer (1C)
    3 Christof Van Gucht
    4 Kevin Van De Keer
    5 Frank Vagenende (1B)
    6 Peter Vermassen
    7 Michael Naessens
    8 Frank Geets
    9 Nico Savat
    10 Johan Heymans
    11 Igor Van den Berghe
    12 Tom Penninckx
    13 Wouter De Clercq
    14 Willy De Boitselier
    15 Marnix Geerts
    16 Tino Teirlinck
    17 Danny Saelens
    18 Michel Vereecken
    19 Pascal Raes
    20 Dirk Goossens
    21 Philippe Devleeschauwer
    22 Gunter Biesemans
    23 Steven Doms
    24 Geert Van Humbeek
    25 Gaetan Debroux
    26 Stefan Verhaeghe
    27 Patrick De Craene
    28 Arne Kestens
    29 Philippe Swalus
    30 Yves Cossemijns

    VWF 4-9-10-st-piet.-leeuw 094.jpg
      Podium Catg.A met Bart Tribout, Danny De Backer en Christophe Van Gucht.

    VWF 4-9-10-st-piet.-leeuw 077.jpg 

    Winnaar Catg.B Frank Vagenende die de massasprint voor de vijfde plaats won.

    VWF 4-9-10-st-piet.-leeuw 037.jpg 

                              Start  van de 160 deelnemers in de Catg.A/B/C.

    D/E/F-reeks
    1 Joseph Devits
    2 Roland Mersseman
    3 Gerdy Goossens
    4 Rudy Berwart
    5 Patrick Sergooris
    6 Roger Schouppe
    7 Jean Blommaert (1E)
    8 Rudy Van De Velde
    9 Johny Van Holen
    10 Geert De Spiegeleer
    11 Robert Maldrie
    12 Alain De Schepper
    13 Eddy Van Den Abeele
    14 Andre Ceurens
    15 Joost Pieters
    16 Nico Van Isterdael
    17 Roger Hoof (1F)
    18 Dirk De Meyer
    19 Jos Vandermeulen
    20 Jerry De Reuse
    21 Peter De Smedt
    22 Patrick Convents
    23 Yvan Van Der Slagmolen
    24 Marc Vervondel
    25 Eddy De Vuyst
    26 Benny D'Haese
    27 Hubert Dhondt
    28 Werner Dullaert
    29 Patrick Van Cleemput
    30 Stefaan Vogeleer

    VWF 4-9-10-st-piet.-leeuw 031.jpg
    Podium met Joseph Devits 1ste, Roland Mersseman 2de en Gerdy Goossens 3de.

    VWF 4-9-10-st-piet.-leeuw 029.jpg 

                Winnaar Catg.E Jean Blommaert en winnaar Catg.F Roger Hoof

    VWF 4-9-10-st-piet.-leeuw 002.jpg 

                                                  Start van de Catg.D/E/F.
                         

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    05-09-2010 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/09/2010

    VWV Banner 2010

    Zaterdag 4/09/10 – PUTTE-GRASHEIDE

    Categorie A/B: Aantal deelnemers: 73

    1-Hans Wuyts (B)
    2-Gerry Meuris
    3-Klaas Stijnen
    4-Kris Pittomvils
    5-Christof Verbert
    6-Rik Thys 7-Patrick De Boel (B) 8-Freddy Van Genechten (B) 9-Andy Cochet 10-Dirk Van Capellen (B) 11-Andre Herzet 12-Philippe Van Opstal 13-Vincent Meyvis 14-Benny Van Der Auwera (B) 15-Robin Van Gansen 16-Tom Op De beeck 17-Gert Verbeek 18-Arne Van Gils 19-William Vogels 20-Rik De Vree (B) 21-Wim Michiels 22-Sven Driesen 23-Gunther Selleslagh 24-Frank Schellekens 25-Walter De Visscher (B) 26-Wim Cools (B) 27-Bob Berghmans (B) 28-Glen Loos 29-Bart Berghmans 30-Jan Van Der Auwera (B)

    Categorie C: Aantal deelnemers: 52
    1-Benny Van Gansen
    2-Marc Heulens
    3-Danny Van Den Bergh
    4-Danny Dams
    5-Alex Ackermans
    6-Jan Van Hove 7-Henri Hermans 8-Herman Proost 9-Luc Van Roy 10-Marc Kiesekoms 11-Daniel Van Der Mieren 12-Jeff Van Den Eyndt 13-Eddy Van Loy 14-Geert Verwimp 15-Chris Vanderaerden 16-Eric Geysemans 17-Mario Pauwels 18-Dirk Goolaerts 19-Joseph Claessens 20-Wim van Thielen

    Categorie D: Aantal deelnemers: 14
    1-Freddy Vranken
    2-Francy Baptist
    3-Willy Van Herck
    4-Marc Keersmaekers
    5-Louis Van Den Broeck
    6-Eddy Vandeputte 7-Ronny Van Herck 8-Jean Paul Terneus 9-Ludo Bruylandts 10-Paul Mortelmans 11-Eddy Mertens 12-Rudolf Heremans 13-Jan Poelmans 14-Daniel Indekeu

    Categorie E: Aantal deelnemers:5
    1-Georges Vonckx
    2-Andre Segers
    3-Piet Hindrickx
    4-Rudolf Sluyts
    5-Anselmus De Boel

    05-09-2010 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/09/2010
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag - 04/09/2010 - ERPE MERE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 88 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 45

    1.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM         

    2.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 15”

    3.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    4.SCHOEP Glenn - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    5.PATTEN Daniel - ASFRA RACING TEAM

    6.ADRIAENS Yannick - TEAM FUGA MTB

    7.GLORIEUX Frederic - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    8.DE GROOTE Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM  

    9.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 57”

    10.DEVREEZE Thomas - TEAM CYCLONES         


    04/09/2010 - HERENTHOUT (A) - Juniores - 94,6 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 41

    1.J; SCHIPPER JESPER - RESTORE CYCLING     

    2.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL   

    3.SINT NICOLAAS TRISTAN - DRC DE MOL       

    4.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    5.VAN LANDUYT Billy - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM      

    6.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    7.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    8.VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK          

    9.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL      

    10.VAN IERSEL Dennis - TWC Pijnenburg         

    04/09/2010 - PAAL (BERINGEN) (LB) - Nieuwelingen - 68 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 51

    1.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 50”

    3.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’10”

    4.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

    5.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    6.GEYS Wouter - HAGELAND CYCLING TEAM         

    7.POLLARIS Lennart - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO 

    8.TRAPPENIERS Brent - WSC HAND IN HAND BAAL             

    9.BARATTO Andy                   

    10.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’00”

    04/09/2010 - HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 64,5 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 66

    1.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG              

    2.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 13”

    3.WELTEN KARS - TWC PIJNENBURG op 21”

    4.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    5.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS         

    6.FIGORILLI Christian - AVIA CYCLING TEAM     

    7.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS       

    8.BROOS Christophe - TWC PIJNENBURG           

    9.BINK KEVIN - PIJNENBURG        

    10.SCHELLEKENS GINO - PIJNENBURG  

     

    05-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    Zaterdag 04/09/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 47

    1.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    2.DE WIT LARS - WILLEBRORD WIL VOORUIT       

    3.BAL BOAZ - ZRTC THEO MIDDELKAMP  

    4.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    5.BUURON Bo-Dylan - RSC DE ZUIDWESTHOEK    

    6.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    7.BLOK Peter - THEO MIDDELKAMP        

    8.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM  

    9.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM 

    10.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM    

    13.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND   

    14.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    15.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND      

    16.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM         

    18.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    19.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN            

    20.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    21.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND  

    23.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND          

    24.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND       

    25.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    29.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    30.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    32.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND         

    34.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND         

    39.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

     

    04/09/2010 - WICHELEN (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 51

    1.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    2.JUMELET Jelle - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 5”

    3.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 10”

    4.LA ROSE Dimitri - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    5.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    6.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    7.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    8.MOENS Jens - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    9.DE DAPPER Maxim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    10.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM    

    25.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM     

     

    04/09/2010 - ZONNEBEKE (W) - Nieuwelingen - 68 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 40

    1.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    2.THORE Floris - CYCLING TEAM WERVIK

    3.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    4.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’00”

    5.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’10”

    6.BYTEBIER Nils - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    7.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    8.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    9.LAMPAERT Constantijn - CT FORCE - WERVIK VZW      

    10.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS       

     

    04/09/2010 - RESSEGEM (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 37’38”

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT op 1’24”

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’43”

    Aantal deelnemers: 3

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    3.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM op 2’15”

     

    MEISJES 14 JAAR – 59’22”

    Aantal deelnemers: 2

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    2.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

     

    JONGENS 12 JAAR – 36’41”

    Aantal deelnemers: 13

    1.DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW            

    2.FEYS Matteo - AVIA CYCLING TEAM op 31”

    3.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’06”

    4.DEROO Lennart - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’31”

    5.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM op 1’47”

     

    JONGENS 13 JAAR – 41’51”

    Aantal deelnemers: 21

    1.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW           

    2.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT op 52”

    3.VAN OUDENHOVE Jovany - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    4.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    5.VAN DAMME Robbe - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

     

    JONGENS 14 JAAR – 57’46”

    Aantal deelnemers: 41

    1.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM   

    2.PLOVIE Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    3.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    4.PERNA Jeffrey - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    5.SEYKENS Scott - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    05-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 04/09/2010 - OUDEGEM (O) - Juniores - 60 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 28

    1.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 45”

    3.VAN DE KLUNDERT Ricardo - WILLEBRORD WIL VOORUIT        

    4.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM               

    5.SEEUWS Bram - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN       

    6.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    7.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    8.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    9.GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM      

    10.VAN DER PERRE Maureno - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    13.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT     

    14.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    16.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND       

    17.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

    18.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND   

    19.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND           
     

    04/09/2010 - PAAL (BERINGEN) (LB) - Juniores - 93 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 43

    1.FEIEREISEN KEVIN - Cycling Team M Pinte     

    2.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    3.PIRIUS Hans - RSG Hürth op 17”

    4.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’22”

    5.BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing op 2’34”

    6.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    7.LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    8.RAYMAEKERS Niels - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    9.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 3’07”

    10.KRUGER André - VFR BUTTGEN 1912 op 3’16”

     

    04/09/2010 - WINGENE (W) - Juniores - 93,8 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 74

    1.VANDIERENDONCK Gert - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    2.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    3.VAN LAECKE Wouter - TIELTSE RENNERSCLUB

    4.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    5.ROELENS Arne - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    6.TALIMAN Jens - CT FORCE - WERVIK VZW        

    7.DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    8.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    9.BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI          

    10.VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    34.DE RIDDER Michael uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND op 3’25”  

     

    04/09/2010 - HULSTE (W) - Dames Jeugd - 49 km - 01h18min

    Aantal deelnemers: 35 Nieuwelingen

    1.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    2.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    3.MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    4.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK            

    5.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  

    6.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    7.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL   

    8.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    9.WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING     

    10.VERMEIRE Lisa - K.V.C. DEINZE VZW  

    36.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM     

     

    Aantal deelnemers: 32 Juniores

    1.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    2.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    3.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM           

    4.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB               

    5.DE MOYER Tessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    6.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    8.BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    9.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    10.DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV       

    13.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM          

    20.CARLESS Bo - BENELUX TEAM          

      

    04/09/2010 - HULSTE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 41

    1.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    2.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    3.DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 1’40”

    4.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 2’35”

    5.VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2’55”

    6.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE        

    7.VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    8.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB          

    9.VANDENBROUCKE Arne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    10.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    05-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sterck Gunter KOP 2009.jpg

    Zaterdag 
    04/09/2010 - HAMME (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 55

    1.GUNTER STERCK uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    2.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 5”

    3.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 9”

    4.BRACKE Thomas - CYCLING TEAM IEPER op 43”

    5.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM op 47”

    6.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 2’50”

    7.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM  

    8.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM         

    9.VERBEKE Stijn - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    10.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’10”

    13.GOOSSENS Jurgen uit Kieldrecht - FUSION op 3’15”         

    14.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM   

    15.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’20”

    17.THIERENS Michel uit Elversele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    20.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 5’50”

    21.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    22.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    23.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    24.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    26.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    27.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE - WERVIK VZW          

    29.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    31.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    33.SMET Geert uit St.Niklaas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    36.BERT Lammens - RUDYCO CYCLING TEAM     

    38.VAN DE WIELE Tim - RUDYCO CYCLING TEAM

    39.BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM     

    42.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

     

    04/09/2010 - WENDUINE (W) - Dames Elite - 92,4 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 57

    1.HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM

    2.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM 

    3.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM   

    4.SCHOONBAERT Kim - LOTTO LADIES TEAM    

    5.COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN   

    6.HIERCKENS Corine - GKV CYCLING TEAM       

    7.HOFFMAN Chantal - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    8.DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    9.VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN          

    10.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 51”

    19.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    26.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    27.ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM   

    30.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM   

    34.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    35.POTUMS CARINE uit Londerzeel - BENELUX TEAM          

    44.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    52.PAELINCK Claudia uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 9’10”  

     

    04/09/2010 - KOOIGEM (W) - Juniores - 90 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 54

    1.SHIRLAW JAMIE - LIVERPOOL CENTURY          

    2.OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    3.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 10”

    4.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB               

    5.BOUVRY Dieter - AVIA CYCLING TEAM

    6.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE op 30”

    7.ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB      

    8.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT

    9.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 43”

    10.VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 46”

    16.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 1’00”      

    23.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM          

    27.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    30.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    43.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    04/09/2010 - KUMTICH-TIENEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 32

    1.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT 

    2.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL        

    3.BOLLEN Pieter-jan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO     

    5.TOUSSAINT Pierre-Yves - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS      

    6.JANSEN Frank - WILLEBRORD WIL VOORUIT     

    7.GAUDAEN Tom - LOTTO OLYMPIA TIENEN        

    8.DANIELS Wouter - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 5”

    9.BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL op 16”

    10.ROBEYNS Sam - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

     

    04/09/2010 - MOORTSELE - OOSTERZELE (O) - Juniores - 87 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 73

    1.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    2.PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM

    3.PROVOOST Robbe - CUBE-FINTRO CT

    4.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 35”

    5.CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    6.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI          

    7.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM op 51”

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    9.COPPENS Jens - WV BREDA KNOOPPUNT op 55”

    10.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM               

    23.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    43.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND   &n

    05-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 04/09/2010 - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 72 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    04/09/2010 - HERNE (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 59

    1.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    2.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    3.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    4.POZDNYAKOV Kirill - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER  

    5.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    6.PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM             

    7.TERWEDUWE Kenny - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT 

    8.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    9.GALLE Pieter - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          

    10.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    12.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

     

    04/09/2010 - MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 71

    1.SCHOONACKER Jehudi - SUNWEB-PROJOB    

    2.RONSSE Peter - CINELLI-DOWN UNDER 

    3.NANKERVIS TOMMY - INDIVIDUAL op 34”

    4.WYTINCK Niels - AVIA CYCLING TEAM op 46”

    5.FRANÇOYS Sven - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 2’34”

    6.LABBE Alexander - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    7.MAERTENS Jelle - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT 

    8.DE POTTER Kjell - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE        

    9.DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE       

    10.WAELKENS Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

     

    04/09/2010 - MOORSLEDE-STROBOME (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 37

    1.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    4.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE           

    5.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER          

    6.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    7.GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    8.HOORNE Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    9.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM         

    10.VERVERKEN Pieter - CYCLING TEAM CLG op 52”

     

    04/09/2010 - TISSELT (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 02h40min

    Aantal deelnemers:

    1.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    2.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    3.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    4.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 13”

    5.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    6.DE GREEF ROBERT - TWC TEMPO VELDHOVEN

    7.ENGLAND Michael - PROFEL CYCLING TEAM   

    8.DE BENEDICTIS Claudio - RV 1899 HOCHHEIM 

    9.KRIEGER Alexander - RSV RHEINSTOLZ WYHI  

    10.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    20.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    21.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    36.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    45.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

     

    04/09/2010 - ZUTENDAAL (LB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 96

    1.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    2.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM op 12”

    3.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAm op 28”

    4.HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM    

    5.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    6.WELLENS Tim- DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 36”

    7.BAUTE Andy - APK-QUALITY TEAM VZW          

    8.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    9.SCHEPERS Jelle - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB         

    10.ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    05-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/09/2010

    waod_3.jpg


    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 18°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan PAUL VAN CLEEMPUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg   Debaes Nico KOP 2010 1.jpg 
         Franky Van Oyen                  Nico Debaes

    Zaterdag 4 September – GAVERE (9890)

    Categorie A/B:
    (59 dln)
    1.Franky Van Oyen (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    3.Steven Martens (A2)

    4.Steven Landuyt (B2)

    5.Kurt Reyniers (A3)

    6.Joris De Bacquer (A4) 7.Kevin Vleurinck (A5) 8.Peter De Corte (B3) 9.Jens Daems (A6) 10.Luc De Clercq (B4) 11.Hennie Morel (A7) 12.Maarten De Muynck (A8) 13.Marc Vanparrys (B5) 14.Filip Swinnen (B6) 15.Nico Van Bever (A9) 16.Gerit Diepandaele (A10) 17.Wim De Wit (A11) 18.Stijn Van der Jeught (A12) 19.Lars Maes (B7) 20.Dennis Nevejans (A13) 21.Bart Jocqué (B8) 22.Johan Vervaecke (B9) 23.Alex Goossens (Vrasene B10) 24.Geert Verween (B11) 25.Gino Van Broeck (Belsele A14) 26.Freddy Martel (B12) 27.Kris Van Severen (St.Niklaas B13) 28.Kristof Dhondt (B14) 29.Dieter Hemelsoet (A15) 30.Enzo Van De Kerckhove (A16)

    Categorie C/D:
    (29 dln)

    1.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    2.Hans Verlinden (C2)

    3.Patrick Vanmaekelbergh (C3)

    4.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    5.Philip Wittoek (C4)

    6.Danny De Bruyne (C5) 7.Johan Blancke (C6) 8.Luc Puimege (C7) 9.Fabien Hanssens (C8) 10.Peter Ballet (D2) 11.Wim Heyndrickx (Vrasene C9) 12.Bart Rombouts (Kallo C10) 13.Ronald De Scheemaeker (D3) 14.Peter Flach (Zwijndrecht C11) 15.Patrick De Smet (D4) 16.Steve Ferguson (C12) 17.Olivier Vaerewyck (C13) 18.Tom Hesters (C14) 19.Pascal Vanmaekelbergh (C15) 20.Geert Roegiers (D5) 21.Gino Peirs (C16) 22.Idesbald Nevejans (D6) 23.Stefaan Willems (C17) 24.Nr 243 (C18) 25.Kurt Vannevel (C19) 26.Pascal Heyman (C20) 27.Philippe De Smet (C21) 28.Tom Dhooge (C22) 29.Thierry Everaert (C23)

    Categorie E/E+:

    1.PAUL VAN CLEEMPUT (Sint-Niklaas, winnaar cat. E)

    2.Patrick Van Renterghem (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Danny De Gehuchte (E3)

    5.Leo Mares (Beveren E4)

    6.Ghislain Vanbruane (E5) 7.Philippe Lacquet (E6) 8.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+2) 9.Koen Oliebos (E7) 10.Alain Goossens (E8) 11.Patrick Buyens (E9) 12.Hilair Heye (E10) 13.Frederik Blervacq (E11) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 15.Michel Hertogh (E+4) 16.André Bultinck (E12) 17.Marc Landerie (E13) 18.Harmel Van Den Bossche (E14) 19.Gino Beauprez (E15) 20.Peter De Ghein (E16) 21.Eric De Wilde (E+5) 22.Gery De Smet (E17) 23.Johan Martens (E18) 24.Joeri De Cock (E19) 25.Willy De Sutter (E20) 26.Hans Van Lierde (E21) 27.Koen De Rijcke (E22) 28.Tony Reniers (E23) 29.Marc Couckuyt (E24) 30.Bart De Poortere (E25)

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Helmuth Tas (F1-2)

    3.François Coppers (Lokeren F1-3)

    4.José Hoebeke (F1-4)

    5.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    6.Erik Delys (F2-2) 7.Daniel Hauttekeete (F2-3) 8.Julien De Bock (F2-4) 9.Noël Rogge (F2-5) 10.Willy Roels (F2-6) 11.Patrick De Backer (F1-5) 12.Pascal Cornand (F2-7) 13.Wim Van Den Heuvel (F1-6) 14.Luc Verkinderen (F2-8) 15.Bart Delagrange (F1-7) 16.Eddie Van Leirberghe (F1-8) 17.Jos Dierks (F2-9) 18.Emmanuël De Loor (F1-9) 19.Ad Montforts (F2-10) 20.Marc Steenberghe (F1-10) 21.Noël Verzele (F2-11)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Arnold De Muynck

    3.Theo Coudyzer

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Adriaan Van Ginderdeuren

    6.Erik Vandersteen 7.Frank Laeremans 8.Julien Vyvey 9.Etienne Van Hecke 10.Roger Den Tijn 11.Etienne Declercq 12.Herman Dias 13.Mathieu Mercken 14.Frans Robijns 15.Marinus Lockefeir 16.Roland Van Imschoot 17.Jaak Nys 18.Luc De Cock 19.Freddy Vervenne 20.Lucien Schollaert 21.Ghislain De Champs 22.Firmin De Zutter 23.Willy Corthier 24.Willy Roels 25.Paul Luyten

    Categorie G+:

    1.Denis Keynen (Hallaar)

    2.Joseph D'Hont

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Gerard Mariën (Schoten)

    5.Lucien Van Impe

    6.Roger De Breuker 7.François Smolders 8.Daniel Meirlaen 9.André Van Asbroeck 10.Armand Mols 11.Francis Helleputte 12.Daniel Cornu 13.Leo De Jong 14.Clement Saelens 15.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 16.Julien De Baets 17.Daniël Nuytinck 18.Ortaire Stevens 19.Hervé Verstuyft 20.François Brouwers 21.Marcel Meeuwes 22.Huib Klip 23.Jef Verheyen 24.Paul De Geynst 25.Willy Vereecken 26.Michel Vander Beke 27.Pierre Verberckmoes (Belsele) 28.Gerard De Vleeschauwer

    Categorie G++:

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Edward Battersby

    5.Joseph Boone

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Jan Van Boxtel 8.Willy Voorbraeck

     

     


    Proficiat aan MARC JANSSENS met zijn Zege !!!

    Proficiat aan ERIC D’HOOGHE met zijn Zege !!!


    Zaterdag 4 September – MELSELE (9120)

    Categorie -50 jaar – 40 km:

    1.MARC JANSSENS (Melsele)

    2.Tom Middelkamp

    3.Wim De Gruyter

    4.OLaf Van Osselaer

    5.Les Van Puyvelde

    6.Rony Van Moer 7.Jan Peirsman 8.Danny Heyrman 9.Bart Adriaens 10.Gunther Van Mieghem 11.Philippe Schmit 12.Francis De Baere 13.Jurgen Van Broeck 14.Bert Van Lierop 15.Guy Wijns 16.Jurgen Maes 17.Johan Cleeren 18.Paul Van der Plas 19.Paul Van Osselaer 20.Bart Heyndrickx 21.Wim Ryckaert 22.Karel Van Der Meulen 23.Erik Verley 24.Kris Molkens 25.Koenraad Verhelst 26.Geert Maes 27.Peter Van Mieghem 28.Philip Vermeulen 29.Davy Van Reeth 30.Johan Engels

    Categorie +50 jaar – 24km:

    1.ERIC D’HOOGHE

    2.Jean-Pierre Pannin

    3.Marc Van Puyenbroeck

    4.Marc Borman

    5.Werner Franssens

    6.André Apers 7.Carl De Wilde 8.Marc Engels 9.Lucien Bosman 10.Walter Heyndrickx 11.Joost Vercauteren 12.Leo De Meulenaere 13.Norre Arthus 14.Freddy Buys 15.Walter Rotthier 16.André De Ridder 17.Renaat De Witte 18.Jan D'Hooge 19.Marc Amelinckx 20.Walter Vijt 21.Danny Vermeiren 22.Roger Van Roeyen 23.Dirk Vergauwen 24.André Van Wiele 25.Frans Van Laere  

    05-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    04-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 4 SEPTEMBER - LUDIEKE KOERS VOOR CLUBS VAN MELSELE !!!

    ZATERDAG 4 SEPTEMBER
    LUDIEKE KOERS VOOR CLUBS VAN MELSELE !

    Melsele 2010.jpg

    04-09-2010 om 13:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 5 SEPTEMBER - 5° DIJKENTOCHT
    Dijkentocht 2010.jpg

    Bron: Frederik Ringoot

    04-09-2010 om 12:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JONAS DE VYLDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar Zege op de piste bij de Dames Jeugd !!!
    De Vylder Jonas KOP 2010 1.jpg   Druyts Jessy KOP 2009.jpg
    Vrijdag 03/09/2010 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 57

    1.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    2.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   

    3.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    4.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    5.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    6.VANBELLE Mathias - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    7.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    8.MACIC Christopher              

    9.VANDENDRIESSCHE Ibe - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 10”

    10.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 38”

     

    03/09/2010 KEMMEL-HEUVELLAND (W) - Elite z.c./U23 - 110,4 km - 02h46min

    Aantal deelnemers:

    1.NANKERVIS TOMMY - CINELLI-DOWN UNDER    

    2.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    3.DUYNSLAEGER Vic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER    

    4.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    5.GLORIE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6.VERKINDEREN Frederik - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 25”

    7.TEMPELAERE Maarten - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1’38”

    8.VANDERMEERSCH Adrien - DUNKERQUE LITTORAL op 1’45”

    9.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM   

    10.DE WAELE Wim - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

     

    03/09/2010 LOCHRISTI (O) - U23 - 60 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 20

    1.JONAS DE VYLDER uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    2.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    3.VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4.VAN ACKER Nivard - DMC- CYCLING TEAM op 15”

    5.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    6.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM         

    7.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    8.SLABINCK Anthony - CYCLING TEAM LUTHO   

    9.HAERS Joris - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW          

    10.DE PAEPE Pieter - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   

    20.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

     

    03/09/2010 HULSHOUT (PISTE) (A) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren

    Piste - jeugd

    Aantal deelnemers:

    1.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    2.DE SMET Gertjan - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    3.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    4.SNEYERS Matthias - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    5.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

     

    Piste - Jeugd

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    2.VERBEKE Benny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    3.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.SEYMUS Jason - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

     

    Piste - jeugd

    Aantal deelnemers:

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM        

    3.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    4.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    5.DONDERS Laura - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    04-09-2010 om 12:58 geschreven door kenny


    03-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/09/2010

    vwf.JPG











    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Van Raemdonck Kevin KOP 2010

    Donderdag 2 September - PUURS KALFORT (2870) -
    2de rit van 2-daagse


    A-reeks
    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)
    2 Jorg Claes
    3 Michael Claes
    4 Wim Van Verre
    5 Tom Op De Beeck
    6 Nico Verbruggen
    7 Sven Steenackers
    8 Jarno Verhofstadt
    9 Bart De Baere
    10 Willem Van Der Heyden

    VWF 1-9-10-puurs 090.jpg
        Winnaar Catg.A Kevin Van Raemdonck en winnaar Catg.B Bert Dockx.
     

    B-reeks
    1 Bert Dockx
    2 Geoffrey Luyssen
    3 Wim De Smet
    4 Freddy Vlerick
    5 Dave De Swert
    6 Erwin Bollen
    7 Peter Dockx
    8 Kenny De Maerteleire
    9 Didier De Witte (Tielrode)
    10 Patrick Van Ransbeeck

    C-reeks
    1 Dirk Van Hove
    2 Frank Geets
    3 Bruno Bruyere
    4 Kurt Vandiest
    5 Dominique Turcksin
    6 Jerry De Reuse
    7 Herman Proost
    8 Patrick De Craene
    9 Eddy Merckx (Bornem)
    10 Dirk De Schrijver  

    VWF 1-9-10-puurs 066.jpg
    Podium Catg.C na de twee daagse
    met
    Dirk Van Hove, Patrick De Craene en Bruno Bruyere.

    VWF 1-9-10-puurs 058.jpg 

           Winnaar Catg.C Dirk Van Hove en winnaar Catg.D Eric Depouille.

               
    D-reeks
    1 Eric Depouille
    2 Joost Pieters
    3 Alain De Schepper
    4 Jan Moreels
    5 Frank Suys (Hingene)
    6 Patrick Convents
    7 Roland Mersseman
    8 Luc Callant
    9 Etienne Claus (Waasmunster)
    10 Rudy Berwart

    VWF 1-9-10-puurs 065.jpg
    Podium Catg.D na de tweedaagse met Alain De Schepper, Joost Pieters en Jan Moreels.


    E-reeks
    1 Jan Van Hove
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Eddy Van Den Abeele
    4 Jozef Staes
    5 Johny Van Holen
    6 Andre Ceurens
    7 Willy Wouters
    8 Hugo Vanlinden
    9 Marcel Poelmans
    10 Charles Vandermosten

    VWF 1-9-10-puurs 023.jpg
               Winnaar Catg.E Jan Van Hove en winnaar Catg.F Theo Coudyzer.


    F-reeks
    1 Theo Coudyzer
    2 Ad Montforts
    3 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4 Cor Berkouwer
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Hubert Dhondt
    7 Freddy Van Impe
    8 Francois Van De Vijver
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Jozef Van Isterdael

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    03-09-2010 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 02/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 02/09/2010 KORTEMARK (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 165,2 km - 03h38min

    Aantal deelnemers: 116

    1.CAETHOVEN Steven - LANDBOUWKREDIET      

    2.VANSPEYBROUCK Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR         

    3.CAPPELLE Andy - VERANDAS WILLEMS op 3”

    4.VANLANDSCHOOT James - VERANDAS WILLEMS op 18”

    5.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET      

    6.JUODVALKIS Egidijus - PALMANS-CRAS op 21”

    7.DOCKX Bart - LANDBOUWKREDIET       

    8.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN       

    9.JACOBS Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    10.DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 26”

    12.GODDAERT Kristof  uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE op 33”           

    15.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    


    02/09/2010 BLANKENBERGE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 35

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    3.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 6”

    4.LANGEDOCK Mathieu - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 10”

    5.VAN ACKER Nivard - DMC- CYCLING TEAM     

    6.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO op 20”

    7.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    8.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    9.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    10.CLAES Gert - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT 

    15.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

     

    02/09/2010 RUMMEN - GEETBETS (VB) - Elite z.c./U23 - 140 km - 03h07min

    Aantal deelnemers: 126

    1.HOULE HUGO - GERNAU        

    2.PARDINI Olivier - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    3.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    4.HELVEN Sander - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    5.BAUTE Andy - APK-QUALITY TEAM VZW          

    6.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    7.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    8.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    9.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    10.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK        

    45.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    03-09-2010 om 05:14 geschreven door kenny


    02-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SVEN LAUREYS PAKT 1STE ZEGE BIJ DE NIEUWELINGEN !!!

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN LAUREYS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Laureys Sven KOP 2010 1.jpg        Laureys Sven 28-09-2010 Zege 1.jpg
    Sven Laureys uit Zwijndrecht heeft zaterdagnamiddag in Noorderwijk de wielerkoers voor nieuwelingen gewonnen.
    De koers werd ingekort omdat de politie die voor de veiligheid rond het parcours moest zorgen een verkeerd vertrekuur had doorgekregen.
    Jeff Vertommen toonde zich het bedrijvigst en negen vluchters geraakten voorop. In de spurt klopte de jonge renner uit Zwijndrecht Vertommen en Tubbax.

    28/08/2010 - NOORDERWIJK (A) - Nieuwelingen - Gesloten omloop - 01h25min

    Aantal deelnemers: 20

    1.SVEN LAUREYS uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    2.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    3.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    4.CLAES Wannes - WSC HAND IN HAND BAAL        

    5.VAN DE VLOED Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    7.DE WIJNGAERT Dries - VZW DE DEMERSPURTERS         

    8.VERBEKE Benny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    9.CLEREBOUT Jorn - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

    10.HOF Dennis - WSC HAND IN HAND BAAL          

     

    28/08/2010 - NOORDERWIJK (A) - Dames Elite - Gesloten omloop – 01h39min

    Aantal deelnemers: 21

    1.DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM           

    2.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM 

    3.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL op 11”

    4.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 1’39”

    5.HIERCKENS Corine - GKV CYCLING TEAM       

    6.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM   

    7.DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    8.VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    9.THONON Marie-pierre - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB             

    13.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM      

    02-09-2010 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/09/2010

    vwf.JPG








    Woensdag 1 September - PUURS KALFORT (2870) -
    1ste rit van 2-daagse

    A-reeks
    1 Peter Vermassen
    2 Peter Neels (Kruibeke)
    3 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4 Raf Martens
    5 David Van Den Broeck
    6 Peter Maes (Bornem)
    7 Jelle Lambrechts
    8 Domien Geerts (Breendonk)
    9 Kevin Van De Keer
    10 Tom Penninckx

    VWF 1-9-10-puurs 088.jpg
         Winnaar Catg.A Peter Vermassen en winnaar Catg.B Geoffrey Luyssen.

    VWF 1-9-10-puurs 078.jpg 

                                             Aankomst van de Catg.A

    B-reeks

    1 Geoffrey Luyssen
    2 Bart De Schepper
    3 Freddy Vlerick
    4 Tom De Beer (Hamme)
    5 Danny Borremans
    6 Dave De Swert
    7 Emmanuel Hiel
    8 Frank D'Hooge
    9 Gunter Van Damme
    10 Tom De Smet

    C-reeks
    1 Andre Aertgeerts
    2 Bruno Bruyere
    3 Dirk van Hove
    4 Patrick De Craene
    5 Dirk De Ridder
    6 Alain Goolaerts
    7 Rudy Thomas
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Danny De Backer
    10 Daniel Van Der Mieren

    VWF 1-9-10-puurs 062.jpg
        Winnaar Catg.C André Aertgeerts en winnaar Catg.D Alain De Schepper.

               
    D-reeks
    1 Alain De Schepper
    2 Jan Moreels
    3 Eric Troniseck
    4 Joost Pieters
    5 Geert Smet
    6 Frank Suys (Hingene)
    7 Patrick Convents
    8 Patrick Sergooris
    9 Rudy Van De Velde
    10 Benny D'Haese

    E-reeks

    1 Jozef Staes
    2 Andre Ceurens
    3 Marc Dams
    4 Danny Paridaens
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Willy Wouters
    7 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8 Felix Luyten
    9 Jos Vandermeulen
    10 Johny Van Holen

    VWF 1-9-10-puurs 022.jpg
               Winnaar Catg.E Jozef Staes en winnaar Catg.F Nico Wijnen.


    F-reeks
    1 Nico Wijnen
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Ad Montforts
    4 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5 Cor Bercouwer
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Francois Van de Vijver
    8 Andre Klep
    9 Alfons Volckaerts
    10 Albert Van Den Eede

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    02-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    01-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MICHAEL VAN STAEYEN met zijn 2°Profzege !!!

    Van Staeyen Michael KOP 2010.jpg
    Woensdag 01/09/2010 GERAARDSBERGEN STADSPRIJS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 03h35min

    Aantal deelnemers: 225

    1.MICHAËL VAN STAEYEN uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR    

    2.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM           

    3.GARDEYN Gorik - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM    

    4.VANMARCKE Sep - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR         

    5.SCHEIRLINCKX Staf - OMEGA PHARMA-LOTTO

    6.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET      

    7.MARTENS Paul - RABOBANK PROTEAM               

    8.BOUCHER DAVID - LANDBOUWKREDIET               

    9.CRAVEN Dan - RAPHA CONDOR SHARP 

    10.DUYN Huub - TEAM NETAPP  

    50.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR          

    95.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 4’57”
      
     

    01/09/2010 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 114

    1.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    2.KUIJVENHOVEN MARCO - WESTLAND WIL VOORUIT    

    3.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    4.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    5.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    6.DAEMS Nick - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW          

    7.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   

    8.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    9.WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL CYCLING TEAM           

    10.BRUYNDONCKX Bart - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    28.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    29.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    45.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    47.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST 

    55.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    60.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    61.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    62.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    63.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM        

     

    01/09/2010 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 72

    1.DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    2.GAWLIK ADAM - MULTISPORT           

    3.DRANCOURT PIERRE - ESEG DOUAI op 19”

    4.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    5.RONSSE Peter - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME        

    6.ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER         

    7.BORIS shpilevskiy op 2’16”

    8.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    9.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER          

    10.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO           

    46.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’00”        

    56.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST       

     

    01/09/2010 PEER (LB) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren - hmin

    Aantal deelnemers: - P.K. JUNIORES - NIEUWELINGEN - DAMES JEUGD

    01-09-2010 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 17°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010 2

    Woensdag 1 September – ERTVELDE (9940)

    Categorie A/B: (40 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    3.Steven Martens (A2)

    4.Ken De Fauw (A3)

    5.Dries Echelpoels (B2)

    6.Kristof Deseure (B3) 7.Didier De Lannoy (B4) 8.Danny Schaut (B5) 9.Nico Savat (B6) 10.Davy Caen (A4) 11.Geert Verween (B7) 12.Geoffry Maes (Overmere B8) 13.Robin Clollenteur (A5) 14.Peter De Corte (B9) 15.Michaël Van de Casteele (Bazel A6) 16.Kurt Heyman (B10) 17.Vincent Brunel (B11) 18.Wim Braet (B12) 19.BenSuykerbuyk (Stabroek A7) 20.Nico De Vrient (B13) 21.Nico Verwee (A8) 22.Christophe Van Overloop (A9) 23.Marc Decaigny (A10) 24.Dennis Nevejans (A11) 25.Marc Vanparrys (B14) 26.Andy Van Eesbeeck (B15) 27.Gino Van Broeck (Belsele A12) 28.Kieran De Fauw (A13) 29.Vincent Maes (A14) 30.Lars Maes (B16)

    Categorie C/D:
    (44 dln)

    1.Philip Lampaert (Bellem, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Wim Heyndrickx (Vrasene C2)

    4.Dirk Verresen (D2)

    5.Patrick Vanmaekelbergh (C3)

    6.Danny Van Oyen (D3) 7.Michel Jannes (C4) 8.Peter Mol (C5) 9.Matti De Baat (C6) 10.Patrick Van Straten (C7) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 12.Ko Harms (D4) 13.Walter De Veerman (Lochristi D5) 14.Nico Debaes (Desselgem C9) 15.Philippe Hotome (C10) 16.Bart Rombouts (Kallo C11) 17.Arie De Moor (C12) 18.Dirk Mathijs (Gentbrugge D6) 19.Freddy Dhooge (C13) 20.Dirk Wittoek (D7) 21.Benny De Coock (C14) 22.Philip Wittoek (C15) 23.Ronald De Scheemaeker (D8) 24.Danny De Bruyne (C16) 25.Sven De Vlieger (C17) 26.Marc Cossyns (C18) 27.Ian Berkelt (C19) 28.Tommy Heyse (C20) 29.Franky De Tremerie (C21) 30.Kurt Van Hecke (C22)

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. E)

    2.Hilair Heye (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Joseph Devits (E3)

    5.Joseph Claessens (E4)

    6.Martin Durant (E5) 7.Danny De Gehuchte (E6) 8.Georges Vergauwe (E7) 9.Robert Standaert (E8) 10.Wim De Coninck (E9) 11.Ghislain Vanbruane (E10) 12.Jean-Pierre Van Maldegem (E11) 13.Marc Couckuyt (E12) 14.Patrick Buyens (E13) 15.Peter De Ghein (E14) 16.Gino Beauprez (E15) 17.Peter De Proft (E16) 18.Leo Mares (Beveren E17) 19.Geert Roegiers (E18) 20.Patrick Bekaert (E19) 21.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E20) 22.Noël Willems (E21) 23.Joeri De Cock (E22) 24.Philippe Lacquet (E23) 25.Tony Reniers (E24) 26.Patrick Van Hulle (E25) 27.Franky De Pauw (E26) 28.Willy De Sutter (E27) 29.Mario Geirnaert (E28) 30.Luk De Guchtenaere (E29)

    Categorie F1/F2:

    1.Emmanuël De Loor (Gentbrugge, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.François Coppers (Lokeren F1-3)

    4.Dirk Caekebeke (F1-4)

    5.Staf Lievens (F1-5)

    6.Paul Hunninck (F1-6) 7.Jos Lissens (F1-7) 8.Marc Colpaert (F1-8) 9.Helmuth Tas (F1-9) 10.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2) 11.Robin Van Kerschaver (F2-2) 12.Julien De Bock (F2-3) 13.Noël Rogge (F2-4) 14.Bart Delagrange (F1-10) 15.Tony Baudonck (F1-11) 16.Roger Den Tijn (F2-5) 17.Wim Van Den Heuvel (F1-12) 18.Rudy Musschoot (F2-6) 19.Louis Moens (F1-13) 20.Firmin De Zutter (F2-7) 21.Marc Steenberghe (F1-14) 22.Luc Cocquyt (F1-15) 23.Pascal Cornand (F2-8)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Willy Mous

    3.Willy Roels

    4.Arnold De Muynck

    5.Marc Van Der Beken

    6.Julien Vyvey 7.Roland Van Imschoot 8.Etienne Van Hecke 9.Michel Bousard 10.Marinus Lockefeir 11.Jaak Nys 12.André Bogaert 13.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 14.Piet Achten 15.Etienne Declercq 16.Valère De Baerdemaeker 17.Eric De Wilde 18.Henk Bolle 19.Mathieu Mercken 20.Herman Dias 21.Willy Corthier 22.Luc Snels

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Daniel Cornu

    5.François Smolders

    6.Leo De Jong 7.Hans Roland Blanckaert 8.Clement Saelens 9.Denis Keynen 10.Julien De Baets 11.Daniel Meirlaen 12.Ghislain De Champs 13.Hervé Verstuyft 14.Daniël Jooris 15.Guy Soil 16.Roger De Breuker 17.Daniël Nuytinck 18.Jean-Pierre Heymans (Lochristi) 19.Marcel Meeuwes 20.Ortaire Stevens 21.Luc Muys 22.Gerard Mariën (Schoten) 23.Guus Schuller 24.Donné Neckebroeck 25.Jef Verheyen 26.René Van Reeth 27.Leon Vervaet 28.José Devreese

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Peter Ryalls

    3.René Colman (St.Niklaas)

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Karel Alen

    6.Edward Battersby 7.Raf Luyckx (Belsele) 8.Jan Van Boxtel 9.Willy Voorbraeck

    01-09-2010 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 01/09/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg
    Onder leiding van Walter Meseure en Jos Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Prachtig weer en genoeg kopmannen om er alweer een zeer goede duurtraining van te maken. Roberto Vercauteren nam de kop tot Walsoorden en werd dan afgelost door Kenny Janssens, beiden namen de groep dus gedurende lange tijd op sleeptouw. Helaas reed Raf Van Den Keybus lek nog voor het 'Hellegat' en had hij geen bandje bij voor zijn hoge velgen. Paul Van Der Plas bleef bij Raf zodat iemand moest gebeld worden om hem te komen halen. De groep was intussen al een eindje verder gereden en lag in 2 stukken. Kenny Janssens, Freddy Buys, Frank Van Geystelen en Danny De Smet konden het eerste gat gaan dichtrijden op groep 2 om vervolgens de aansluiting te maken met groep 1. Spijtig voorval dat er nogmaals op wijst dat iedereen zijn reservemateriaal zoals binnenbandjes en ander materiaal moet bij hebben zodat hij zich kan behelpen en de rit verder alleen kan afwerken. De groep kan dan gewoon verder blijven rijden en de man die lek rijdt kan later eventueel terug aansluiten indien mogelijk !!!
    Kenny Janssens
    reed nog lek op de extra lus en zette zijn weg alleen verder !!!
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 120 Km, het gemiddelde was goed voor 35,5 Km/h.

    Reden mee vandaag : Roberto Vercauteren , Walter Rotthier , Alain Verbeke , Danny De Smet , Frank Van Geystelen , Freddy Buys , Rudi Serverius , Walter Meseure , Eugéne Bosman , Cornelis Van Der Haeven , Eric Vermeulen , Luc Vermeulen , Jos Vermeulen ,Valerie Robert , Adrien Maes , Dirk Cleys , Steven Van Houte , Dirk Trogh , Guy De Jonghe , Kristoff Heyns , Nico De Roeck , William Despeels , Mister X , Franssens , Werner Van Der Weken , Paul Van Der Plas , Raf Van Den Keybus , Matthias Van Walle , ? en Kenny Janssens.

    01-09-2010 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 31/08/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

     UITSLAGEN

    Miniemen

    Moerzeke 29/8

    Bij de 8jarigen: 13 deelnemers
    - Jado Bleyenberg 2de in tijdrit en wegrit.
    - Thomas Wille 6de in tijdrit en koers

    WAC PODIUM JADO MOERZEKE.jpg 

    Bij de 9 jarigen
    - Jelle Claus tijdrit 9de en rit 14de.

     

    Bij 10 jarigen 16 deelnemers
    - Rit in lijn Steffen De Clerq 11de.
    - Gregory uitgereden.

    - Tijdrit Steffen De Clercq  10de.

    - Gregory Schelfhout 15de.

     

    Aspiranten

    Erpe Mere 28/8

    12 jaar 32 deelnemers

    - 8ste Milliau Vince.

     

    13 jaar A 27 deelnemers

    - 21ste Vercauteren Toon.

    - 23ste De Loose Arne.

    - 24ste Janssens Jarrid.

     

    13 jaar B 27 deel.

    20ste De Kever Gerben

     

    14 jaar B 30 deelnemers

    - 2de Persoon Wouter.

    - 18de De Locht Bavo.

     

    Beernem 29/8

    13 jaar 46 deelnemers

    - 40ste Verdickt Yannick.

     

    14 jaar 42 deelnemers

    - 32ste Baert Atlas.

     

    Breendonk 29/8

    12jaar 15 deelnemers

    - 3de Steynen Reno.

    - 6de Van Steensel Mats.

    - 7de Arnouts Brent.

     

    13jaar 28deelnemers

    - 8ste Palinckx Mats.

    - 13de Corthout Geoffrey.

     

    Nukerke 29/8

    13jaar 28deelnemers

    - 9de Verheyen Nick.

     

    14 jaar 55deelnemers

    - 26ste Goossenaerts Auren

    - 52ste Drummont Frederik

     

    Tessenderlo 29/8

    14 jaar 28 deelnemers

    - 20ste Maegh Domin.

     

    Nieuwelingen

    Kalken Laarne 28/8

    30 deelnemers

    - 13de Vercauteren Stef.

    - 24ste Waterschoot Django.

    - 25ste De Ost Jarne.

    - 26ste Huybrecht Michael.

     

    Knap gereden allemaal !!!

     

    Tekst en foto: Nancy

    Bron: Steven Van Houte

    01-09-2010 om 11:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELRENNEN VANAF 1 SEPTEMBER IN HET SPORTONDERWIJS VAN KA BEVEREN !!!!

    WIELRENNEN VANAF 1 SEPTEMBER IN HET SPORTONDERWIJS VAN KA BEVEREN !!!!


    Van Vlierberghe Paul 
       
    Paul Van Vlierberghe

    Vanaf 1 september 2010 start er in het KA Beveren in de afdelingen TSO en ASO (zie website KA Beveren) twee nieuwe richtingen sportonderwijs, tennis en wielrennen in de eerste graad.

    Het KA Beveren is een begrip inzake sportschool waar men een volwaardig diploma kan behalen en daarnaast zijn favoriete sport kan beoefenen. Momenteel volgen reeds 300 van het in totaal 600 aantal leerlingen een sportopleiding.

     

    Met de wielerpiste in Beveren, een spiksplinternieuwe BMX-omloop in Zwijndrecht, een cyclocross- en mountainbikeomloop in Zwijndrecht en de nabij gelegen polders voor veilige wegtrainingen heeft de school een prima ligging. De jeugd, zowel jongens als meisjes, krijgen de kans optimaal begeleid te worden in hun favoriete sport. Ook de vlotte jarenlange samenwerking met de fitnesscentra uit de buurt is zeker een pluspunt.

     

    De opleiding gaat niet concurreren met de bestaande clubs of bestaande topsportschool.

    De topsportschool Gent is eerder gericht naar enkel de discipline piste en begint pas vanaf de tweede graad. Wij mikken eerder in de eerste graad naar een verscheidenheid van de verschillende disciplines. De clubs zelf hebben er alle belang bij om dit initiatief te ondersteunen om zo hun leden bij hun te kunnen houden. We creëren nu extra opleidingsmogelijkheden zonder dat ze hier voor zelf belast worden.

     

    In het wielrennen starten we met de eerste graad. Zowel het eerste als het tweede jaar zullen gezamenlijk de 2 x 2 uur lessen wielrennen volgen. De andere theoretische lessen worden wel gescheiden onderwezen in de door de leerling gekozen richting. In de lessen wielrennen zal actief worden gefietst in de vijf verschillende disciplines: BMX, piste, veldrijden, mountainbike en de weg. Dit met het doel een brede basis te verwerven.

     

    Vanaf schooljaar 2011 volgt dan de start in de tweede graad met 6 uren.

    De lessen wielrennen worden verzorgd door Paul Van Vlierberghe, alom gekend door zijn jarenlange ervaring in opleiding van jeugdwielrenners en -wielrensters. Hij bezit daarnaast de nodige diploma’s en het volgen van jaarlijkse bijkomende opleidingen beschouwt hij eerder als de normaalste zaak van de wereld, dan als een plicht, om steeds mee te zijn met de nieuwste ontwikkelingen inzake trainingsontwikkelingen.

     

    We verwachten dat zowel Oost-Vlaamse als Antwerpse jongeren de opleiding zullen aangrijpen om naast een degelijk diploma ook hun wielerpassie gunstig te zien evalueren.

    Er zijn geen specifieke voorwaarden verbonden om in zowel ASO als TSO de opleiding wielrennen te volgen.

     

    Meer info kan je bekomen op het secretariaat van de school (www.KABeveren.net) of bij Paul Van Vlierberghe.
    (
    Paul.van.vlierberghe@telenet.be)

    KA Beveren 1.jpg 

    KA Beveren 2.jpg 



    Bron: Paul Van Vlierberghe

    01-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    31-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 12°Seizoenszege bij de Dames Jeugd !!!

    Druyts Jessy KOP 2009.jpg
    Dinsdag 31/08/2010 - SMETLEDE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 73

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    2.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    3.FROLOV IGOR - PREMIER      

    4.DUFRASNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM op 5”

    5.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    6.PATTYN Karel - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    7.REAMS jesse - Evolve cycling club op 10”

    8.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST         

    9.CHUPORSHNEV KIRILL - PREMIER      

    10.DONIE Birger - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 23” 

    12.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    14.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    17.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM op 34”

    31.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    41.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    31/08/2010 - ADINKERKE (W) - Tijdrit  

    Aantal deelnemers: 83 Juniores

    1.VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE in 24’14”

    2.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 8”

    3.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 16”

    4.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 19”

    5.DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 20”

    6.FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 25”

    7.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    8.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 31”

    9.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 33”

    10.CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM op 38”

    15.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 43"


    Aantal deelnemers: 140 Nieuwelingen

    1.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 22’19”

    2.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 31”

    3.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 34”

    4.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 46”

    5.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 51”

    6.DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 58”

    7.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’03”

    8.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’04”

    9.POLS Ruben - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 1’09”

    10.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL           

    102.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM    

    103.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM          

    115.MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’50”

    116.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM  

    129.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 4’39”

     

    31/08/2010 - TREMELO (VB) - Dames Jeugd - Beker van Vlaanderen - 64 km - 01h37min 

    Dames Nieuwelingen: Aantal deelnemers: 29

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.MULDER MASCHA - RESTORE CYCLING           

    3.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.           

    4.VAN BAARLE Ashlynn - RESTORE      

    5.WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING     

    6.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    7.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER        

    8.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    9.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    10.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV    

     

    Dames Juniores: Aantal deelnemers: 20

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    3.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    4.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    5.DERGENT Eveline - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    6.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB           

    7.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST             

    8.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    9.DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    10.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    11.VERWULGEN Julia - BENELUX TEAM 

    19.CARLESS Bo - BENELUX TEAM             

     

    31/08/2010 - ZUSSEN (RIEMST) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - hmin

    Aantal deelnemers: 38

    1.AERDEN Koen - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW 

    2.LENAERTS Dennis - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    3.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    4.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    6.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT     

    7.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    8.DIERICKX Anthony - AVIA CYCLING TEAM       

    9.BROOS Christophe - Zuid-Oost Zuid  

    10.FONTAINE Emilien  - ASBL  

     

    31/08/2010 - WIELERCENTRUM ANTWERPEN - WILRIJK (A) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren - hmin

    Aantal deelnemers:

    31-08-2010 om 23:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 31/08/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Rombouts Bart KOP 2009 1.jpg
    Dinsdag 31 Augustus – ERTVELDE (9940) -
    Kampioenschap van België F2


    Categorie A/B:
    (43 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. B)

    2.Tom Brulez (Tielt B2)

    3.Renaat Demeter (Lochristi B3)

    4.Ken De Fauw (Ertvelde, winnaar cat. A)

    5.Nico Verwee (A2)

    6.Jurgen Goossens (Kieldrecht B4) 7.Franky Weemaes (Melsele B5) 8.Gino Van Broeck (Belsele A3) 9.Danny Schaut (B6) 10.Maarten De Muynck (A4) 11.Mario Van Den Broecke (B7) 12.Vincent Brunel (B8) 13.Stijn Van der Jeught (A5) 14.Kieran De Fauw (A6) 15.Kris Smet (St.Niklaas B9) 16.Christophe Van Overloop (A7) 17.Dieter Meerschaert (A8) 18.Bert Wauters (A9) 19.Jimmy Pombereu (B10) 20.Kevin Vancolen (A10) 21.Jeroen Vanden Branden (A11) 22.Patrick De Roos (Moerbeke B11) 23.Olivier Dedeckel (B12) 24.Steven De Coster (A12) 25.Steven Heirman (A13) 26.Alex Goossens (Vrasene B13) 27.Davy Paeshuyse (B14) 28.Wim De Wit (A14) 29.Kurt Reymers (A15) 30.Gino Hoskens (Beveren A16)

    Categorie C/D:
    (35 dln)

    1.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Fabien Hanssens (C2)

    4.Patrick Verdonck (D2)

    5.Patrick Watteny (D3)

    6.Marc Cossyns (C3) 7.Walter De Veerman (Lochristi D4) 8.Patrick Vanmaekelbergh (C4) 9.Nico Debaes (Desselgem C5) 10.Dirk Van Capellen (C6) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 12.Dirk Goossen (C8) 13.Ko Harms (D5) 14.Wim Gaudesaboos (C9) 15.Dirk Mathijs (Gentbrugge D6) 16.Sven De Vlieger (C10) 17.Danny Van Oyen (D7) 18.Dirk Wittoek (D8) 19.Yves Cales (D9) 20.Tim Goethals (C11) 21.Wim Heyndrickx (Vrasene C12) 22.Martin Surmont (C13) 23.Kurt Van Hecke (C14) 24.Marnix Strubbe (C15) 25.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D10) 26.Philip Wittoek (C16) 27.Patrick De Smet (D11) 28.Eric Slock (C17) 29.Geert Roegiers (C18) 30.Chris Fraeyman (C19)

    Categorie E/E+:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    2.Danny Van Gehuchte (Eeklo, winnaar cat. E)

    3.Patrick Van Renterghem (E2)

    4.Willem Hus (E3)

    5.Noël Willems (E4)

    6.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E5) 7.Marc Couckuyt (E6) 8.Mario D'Haeseleer (E7) 9.Jean-Pierre Van Maldegem (E8) 10.Koen Oliebos (E9) 11.Patrick Bekaert (E10) 12.Leo Mares (Beveren E11) 13.Alfons Martens (E12) 14.Marc Van Ryssel (E13) 15.Philippe Lacquet (E14) 16.Eddy Van Den Abeele (E+2) 17.Joop Van Vliet (E15) 18.Franky De Pauw (E16) 19.Mario Geirnaert (E17) 20.Serge De Wever (E18) 21.Patrick Van Peteghem (E19) 22.Martin Durant (E20) 23.Joeri De Cock (E21) 24.Willy De Sutter (E22) 25.Piet Van Bambost (E23) 26.Marc De Caluwe (E24)

    Categorie F1/F2:

    1.Staf Lievens (Meerhout, winnaar cat. F1)

    2.Jo Montforts (F1-2)

    3.Paul Hunninck (F1-3)

    4.Emmanuël De Loor (F1-4)

    5.Jos Lissens (F1-5)

    6.Louis Moens (F1-6) 7.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2) 8.Noël Verzele (F2-2) 9.Noël Rogge (F2-3) 10.Julien De Bock (F2-4) 11.Tony Baudonck (F1-7) 12.Robin Van Kerschaver (F2-5) 13.Eddie Van Leirberghe (F1-8) 14.Helmuth Tas (F1-9) 15.José Dezegher (F2-6) 16.Jozef Deneef (F1-10) 17.Dirk Caekebeke (F1-11) 18.Marc Colpaert (F1-12) 19.Daniel Hauttekeete (F2-7) 20.François Coppers (Lokeren F1-13) 21.Marc Steenberghe (F1-14) 22.Luc Verkinderen (F2-8) 23.Bart Delagrange (F1-15) 24.Eric Pauwels (F2-9) 25.Wim Van Den Heuvel (F1-16) 26.Jos Dierks (F2-10) 27.Roger Den Tijn (F2-11) 28.Firmin De Zutter (F2-12) 29.Pascal Cornand (F2-13)

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Luc Snels

    3.Willy Mous

    4.Willy Roels

    5.Theo Coudyzer

    6.Roland Van Imschoot 7.Jan Poelmans 8.Werner Dullaert (St.Gillis) 9.Julien Vyvey 10.Eric De Wilde 11.André Bogaert 12.Freddy Vervenne 13.Jaak Nys 14.Luc De Cock 15.Etienne Van Hecke 16.Michel Bousard 17.Adriaan Van Ginderdeuren 18.Jozef De Bruyn 19.André Syvertsen (Stekene) 20.Henk Bolle 21.Marinus Lockefeir 22.Frans Robijns 23.Robert Robijns 24.Lucien Schollaert 25.Willy Corthier 26.Herman Dias

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Julien De Baets

    3.Luc Muys

    4.Gérard Raes

    5.Roger De Breuker

    6.Joseph D'Hont 7.Gerard Mariën (Schoten) 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Denis Keynen 10.Daniel Cornu 11.Guus Schuller 12.François Smolders 13.Stephen Tomes 14.Hans Roland Blanckaert 15.Lucien Van Impe 16.Jaak Cocquyt 17.André Van Asbroeck 18.Leo De Jong 19.Daniël Nuytinck 20.Hervé Verstuyft 21.Daniël Jooris 22.Gerard De Vleeschauwer 23.François Brouwers 24.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 25.Marcel Meeuwes 26.Willy Vereecken 27.Leon Vervaet 28.Huib Klip 29.Ortaire Stevens 30.Michel Vander Beke

    Categorie G++:

    1.Peter Ryalls (UK)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Clement De Smedt

    4.Karel Alen

    5.Jan Van Boxtel

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Edward Battersby 8.Willy Voorbraeck

    31-08-2010 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VAN DE WEDSTRIJD TE VERREBROEK !!!
    Zaterdag 28/08/2010 - VERREBROEK (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 41
    Smet Guy Verrebroek 2010 2.JPG
                           Guy Smet won te Verrebroek zijn 20ste wedstrijd.

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST         

    2.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 7”

    3.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 20”

    4.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 1’34”

    5.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’37”

    6.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 2’00”

    7.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’35”

    8.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM         

    9.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’40”

    10.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    11.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    12.WEEMAES FRANKY uit Melsele - DV                      

    14.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    17.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

    18.BOGAERT Sammy uit Kalmthout - FUSION  

    20.GOOSSENS Jurgen uit Kieldrecht - FUSION

    22.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    23.SUYKERBUYK Ben uit Stabroek - FUSION   

    24.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE - WERVIK VZW   
    Sterck Gunter Verrebroek 2010.JPG
    Paard had zich losgetrokken tijdens de wedstrijd waarbij Guy Ten Hartog (links) ten val kwam. 
    De Roos Patrick Verrebroek 2010.JPG
          Patrick De Roos, Benny Van Buynder, Peter Neels en Sammy Bogaert.
    Smet Guy Verrebroek 2010 1.JPG
                   De koplopers met Guy Smet, Gunter Sterck en Jeroen Das.


    Foto's: Sabrina Noens
          

    31-08-2010 om 12:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 31/08/2010
    Paal - Grauw 2010.jpg          Van Laere Koen 2010.jpg     
           Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.                             Koen Van Laere

    Onder leiding van Kenny Janssens en Vincent Van Hooste vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    21 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Er werd vandaag goed getraind op Den Dijk met veel wisselende kopmannen, tot het keerpunt thv Paal zat de wind op de kop zodat de 2de helft iedereen met gemak meekon. De groep bleef gesloten tot het laatste ronde punt buiten enkele aanvallen van Herman Verstraeten die liet zien al over goede benen te beschikken voor de Ludieke wedstrijd zaterdag te Melsele. Herman probeerde in de finale nog enkele keren er van tussen te muizen maar telkens werd hij gecounterd, "zeker te volgen zaterdag". Uiteindelijk geraakten nog 3 renners voorop met name, Koen Van Laere, Wim Kras en Gunther Persoon. Michel Van Osselaer deed er alles aan om het gat zo miniem mogelijk te houden en had reeds enkele aanvallers terug gehaald. Uiteindelijk zette de groep de spurt aan met Kenny Janssens die nog 1 aanvaller kon oprapen met name Gunther Persoon maar kwam een metertje te kort op Koen Van Laere die het haalde voor Wim Kras, Kenny Janssens en Gunther Persoon. Het gemiddelde vandaag was goed voor 36,5 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport) 
    Wie reden mee vandaag : Steven Van Houte
     , Lieven Van De Perre , Michel Van Osselaer , Serge Laureys , Frank Van Geystelen , Gunther Persoon , Wim Kas , Vincent Van Hooste , Koen Van Laere , Herman Verstraeten , Thomas Collet , Danny Heyrman , Keny Wille , Lawrence Vandemeersche , Chris Van De Vijver (lekkeband) , Mister X , ???? en Kenny Janssens.

    31-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 9 TTC RONDE 2010 - ZONDAG 29/08/2010 - MOERBEKE
    Banner TTC Ronde 2010.jpg

    Proficiat aan FILIP BAES met zijn 1°Zege !!!
    Baes Filip KOP 2010.jpg

    RIT 9 TTC RONDE 2010 - Zondag 29/08/2010 - MOERBEKE

     

    UITSLAG TOERISTEN - 90min

    Aantal deelnemers: 55

    1.FILIP BAES

    2.KENNY JANSSENS (Melsele) op 2”

    3.Van Laere Koen op 5"

    4.Covents Stein

    5.Van Camp Freddy

    6.Raes Egwin 7.Van De Perre Lieven 8.Meerschaert Kris 9.Verberckmoes Gino 10.Van Goethem Benny 11.Bolssens Mario 12.Van Goethem Patrick 13.Leukemans Ben 14.Van Houte Steven 15.Serverius Rudi 16.Wille Kenny 17.Witte trui, witte broek 18.Bickx David 19.Goffaux Sven 20.De Beule Patrick 21.Elst Manuel 22.Vercruyssen Wim 23.Calle Alain 24.Van Goethem Danny 25.Van den Berghe Bart 26.De Vos Wim 27.Van Roeyen Dave 28.Van Overloop Bram 29. nr.120 30.Kras Wim

    Vandaag opnieuw een wedstrijd in de regen. Het begon te regenen toen de start gegeven werd. De eerste ronde werd gereden achter de auto, daarna was het volop koers. De strijd om de punten voor de blauwe trui werd hevig gestreden. Ook in het algemene klassement is de strijd nog volop open. Niemand raakte vandaag echt weg. Alleen Filip Baes kon in de laatste ronden voorop geraken en kwam nog lichtjes afgescheiden als eerste over de streep. Daarna zette Kenny Janssens van ver de sprint in en kwam afgescheiden als 2de binnen.

    In de loop van de week zal het algemeen klassement verschijnen met voor iedereen al 1 slechte wedstrijd afgetrokken.
    Baes Filip.jpg Janssens Kenny en Filip Baes Moerbeke 2010 2.jpg
                           Winnaar Filip Baes                                                        Het podium met Filip Baes en Kenny Janssens.

    Uitslag recreanten
    1.Van Peteghem Jeroen

    2.Goethals Ronald

    3.Vispoel Peter

    4.Van Damme Jelle

    5.Goossens Tommy

    6.De Baerdemaker Marc 7.De Roos Marnix 8.De Schepper Frank 9.De Vliegher Tim 10.Verschueren Nathan 11.Poppe Ronny 12.Corthals Willy 13.Noppe Rudy 14.Van Poucke Evert 15.Fruytier Luc 16.Vansteenhuyse Filip 17.De Roeck Eugène 18.Uyttendaele Marc 19.De Schoenmaecker Filip 20.Noët Philip 21.? 22.Bosmans Simon 23.Devriese Koen 24.Moerenhout Herman 25.De Mey Franki 26.Aper Krist 27.Suij Reggie 28.Poppe Mario 29.Vercauteren Kevin 30.Roggeman Luc
    Recreanten Moerbeke 2010.jpg
                          Winnaar recreanten Jeroen Van Peteghem 


    Foto's: Hugo en Jeannine

    31-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 11°Seizoenszege bij de Dames Jeugd !!! 
    Druyts Jessy KOP 2009.jpg
    30/08/2010 - ERWETEGEM (O) - Juniores - 90 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    2.COPPENS Jens - WV BREDA KNOOPPUNT op 5”

    3.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 34”

    4.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’03”

    5.VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM 

    6.BROECKAERT Robin - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’22”

    7.VAN WAEYENBERG Maxime - TEAM CATA BIKES BIANCHI       

    8.QUINTELIER Timo - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    9.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB        

    10.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW             

    12.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 1’47”

    15.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 3’35”

    17.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB     

    26.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    35.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    41.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

    42.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    30/08/2010 - MAL (TONGEREN) (LB) - Juniores - 80 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 20

    1.PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    3.VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.       

    4.MUYRERS Brend - TWC MAASLANDSTER op 3”

    5.LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    6.DE SCHUTTER John - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG          

    7.BLOCKX Wim - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 29”

    8.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’12”

    9.VANDENBORNE Jelle - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 4’37”

    10.BRIMBOIS Marc - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW        

     

    30/08/2010 - PUTTE (A) - Dames Jeugd - 40 km - 01h15min

    Aantal deelnemers: 28

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    3.VAN DE KLUDERT ROWANA - ZUIDWESTHOEK

    4.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER        

    5.ROCKX Simone - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    6.ARNOUTS LAUREN - WV DE JONGE RENNER     

    7.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL          

    8.MARIS Dorien - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    9.TEUNISSEN BRITT - RTC BUITENLUST 

    10.WELSCH Ludovica - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    12.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM     

    31-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sterck Gunter KOP 2009.jpg
    Maandag 30/08/2010 - PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 37

    1.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    2.VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM         

    3.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    4.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    5.BEYENS Yoeri - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT    

    6.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    7.WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL CYCLING TEAM           

    8.DE BIE Sean - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    9.PEETERS Ward - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT 

    10.VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL 

    15.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    20.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    30/08/2010 - STEKENE (HEIKANT) (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 36

    1.GUNTER STERCK uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    2.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 14”

    3.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT             

    4.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’01”

    5.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    6.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    7.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    8.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’20”

    10.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 9’11”

    11.VAN REETH Ken uit  - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    14.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    16.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    17.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST              

    18.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    19.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    20.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    24.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    29.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

    32.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    

     

    30/08/2010 - KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 37

    1.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    3.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    4.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    5.DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    6.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    7.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE   

    8.VANSIELEGHEM Lander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW         

    9.VERMEERSCH Peter - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 40”

    10.VANNESTE Evert - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 2’48”

     

    30/08/2010 - NEVELE (O) - Elite z.c./U23 - 102 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    2.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 3”

    3.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 7”

    4.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    5.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    6.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    7.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    8.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE       

    9.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    10.WESEMANN Martin - Kingsnorth International Wheelers op 37”

    21.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’50”        

     

    30/08/2010 - OOIGEM (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 53

    1.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    2.CASSIDY Mark - AN POST SEAN KELLY TEAM    

    3.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 3”

    4.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 8”

    5.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    6.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    7.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM op 50”

    8.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    9.RAMMANT Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 53”

    10.MACIC Christopher            

    31-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/08/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010 2

    Zondag 29 Augustus – MASSEMEN (9230)


    Categorie A/B:
    (20 dln)

    1.Franky Van Oyen (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Didier De Lannoy (B2)

    3.Kevin Vleurinck (Zelzate, winnaar cat. A)

    4.Mario Van Den Broecke (B3)

    5.Luc De Duytsche (A2)

    6.Tom Brulez (Tielt B4) 7.Jonas De Vlieger (A3) 8.Jimmy Pombereu (B5) 9.Alex Goossens (Vrasene B6) 10.Christophe Van Overloop (A4) 11.Kristof Marijns (A5) 12.Kurt Diependaele (B7) 13.Felix Bauwens (A6) 14.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A7) 15.Nico Verwee (A8) 16.Bart Jocqé (B8) 17.Christophe Roman (A9) 18.Simon Rogge (A10) 19.Nico Cossyns (A11) 20.Ben Scheire (A12)

    Categorie C/D:
    (19 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Philip Lampaert (C2)

    3.Franky De Tremerie (C3)

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand C4)

    5.Wim Heyndrickx (Vrasene C5)

    6.Philip Wittoek (C6) 7.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D) 8.Dirk Mathys (Gentbrugge D2) 9.Ko Harms (D3) 10.Sven De Vlieger (C7) 11.Dirk Wittoek (D4) 12.Marc Cossijns (C8) 13.Steve Fergusson (C9) 14.Walter De Veerman (Lochristi D5) 15.Patrick Vanmaeckelbergh (C10) 16.Perdro Pollefliet (C11) 17.Pascal Vanmaeckelbergh (C12) 18.Olivier Vaerewijck (C13) 19.Philippe Desmet (D6)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, winnaar cat. E)

    2.Etienne Claus (Waasmunster E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Willy Van Herreweghe (E3)

    5.Marc Couckuyt (E4)

    6.Siegfried Van Overberghe (E5) 7.Dirk De Meyer (E6) 8.Frederik Bervacq (E7) 9.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E8) 10.Patrick Bekaert (E9) 11.Marcel Van der Putten (E10) 12.Tony Reniers (E11) 13.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E12) 14.Patrick Van Peteghem (E13) 15.Gino Beauprez (E14) 16.Luc Van De Walle (E15) 17.Mario Geirnaert (E16)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (winnaar cat. F2)

    2.José Hoebeke (winnaar cat. F1)

    3.Jozef Deneef (F1-2)

    4.Noël Rogge (F2-2)

    5.Noël Verzele (F2-3)

    6.Luc Roelandts (F1-3) 7.José Dezegher (F2-4) 8.Emmanuël De Loor (F1-4) 9.Robin Van Kerschaver(F2-5) 10.Eddie Van Leirberghe (F1-5) 11.Marc Dhanijns (F1-6) 12.Jo Montforts (F1-7) 13.Tony Baudonck (F1-8) 14.Marc Steenberghe (F1-9) 15.Bart Delagrange (F1-10) 16.Dirk Caekebeke (F1-11) 17.Helmuth Tas (F1-12) 18.François Coppers (Lokeren F1-13) 19.Daniel Hautekeete (F2-6) 20.Dirk De Cauwer (Hamme F1-14) 21.Pascal Cornand (F2-7) 22.Marc Vander Beken (F2-8)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Arnold De Muynck

    5.Willy Roels

    6.Roger Den Tijn 7.Marinus Lockefeir 8.Roland Van Imschoot 9.Julien Vyvey 10.Frans Robijns 11.André Wouters 12.Lucien Schollaert 13.Robert Robijns 14.Luc Van Robbroeck 15.Roger Verschraegen (Lochristi) 16.Firmin De Zutter 17.Marc Vander Beken

    Categorie G+:

    1.Lucien Van Impe (Mere)

    2.Denis Keynen

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Ghislain Dechamps

    5.Daniel Meirlaen

    6.Daniel Cornu 7.Adrien De Smet 8.Hans Roland Blackaert 9.Gerard Raes 10.Leo De Jong 11.Hervé Verstuyft 12.Daniel Nuytinck 13.Guy Soil 14.François Brauwers 15.Guus Schuller 16.Francis Helleputte 17.Clement Saelens 18.Donné Neckebroeck 19.Ortaire Stevens 20.Michel Vander Beken 21.Willy Vereecken

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeke)

    2.Peter Ryalls

    3.Karel Alen

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Edward Battersby

    6.Willy Voorbraeck

    31-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/08/2010

    vwf.JPG








    Maandag 30 Augustus - OETINGEN (1755)

    A-reeks
    1 Andy Annendijck
    2 Johan De Roeck
    3 David Motte
    4 Peter Vermassen
    5 Willem Van Der Heyden
    6 Tim De Neef
    7 Kristof Lauwereys
    8 Bart Tribout
    9 Gert Nieuwborg
    10 Geert Van Humbeek

    VWF 30-8-10-oetingen 080.jpg 

          Podium Catg.A met Andy Annendijk, Johan De Roeck en David Motte.


    B-reeks
    1 Danny Saelens
    2 Tom De Beer (Hamme)
    3 Peter Van Damme
    4 Christophe De Grom
    5 Gaetan Debroux
    6 Ronny Van Der Vurst
    7 Kevin Van Der Cruysse
    8 Danny Borremans
    9 Pascal Raes
    10 Tom De Smet
    VWF 30-8-10-oetingen 082.jpg

        Podium Catg.B met Danny Saelens, Tom De Beer en Peter Van Damme.

    C-reeks
    1 Guy De Coster
    2 Rudy Thomas
    3 Dirk Van Hove
    4 Johan Heymans
    5 Bruno Bruyere
    6 Mark Van Homwegen
    7 Ronny Paridaens
    8 Patrick De Craene
    9 John De Croock
    10 Danny De Backer
    VWF 30-8-10-oetingen 063.jpg

            Podium Catg.C met Guy De Coster, Rudy Thomas en Dirk Van Hove.

               
    D-reeks
    1 Jos Maes
    2 Rik Lintermans
    3 Joseph Claessens
    4 Eddy Vermeir
    5 Paul Casteleyn
    6 Karel Baeyens
    7 Geert De Spiegeleer
    8 Joost Pieters
    9 Danny de Coninck
    10 Rudy Berwart
    VWF 30-8-10-oetingen 065.jpg

                                         Winnaar Catg.D Jos Maes.


    E-reeks
    1 Herman Van Den Borre
    2 Eddy Cobbaut
    3 Marc Vervondel
    4 Andre Ceurens
    5 Robert Maldrie
    6 Johny Van Holen
    7 Danny Paridaens
    8 Piet Van Vaerenbergh
    9 Eddy De Vuyst
    10 Charly Vanderhulst
    VWF 30-8-10-oetingen 038.jpg

                                Winnaar Catg.E Herman Van Den Borre.


    F-reeks
    1 Guido Cornet
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Rudiger Savat
    4 Werner Dullaert (St.Gillis)
    5 Theo Hensen
    6 Erik Vandersteen
    7 Freddy De Blick (Beveren)
    8 Hubert Dhondt
    9 Jozef Van Isterdael
    10 Frank Laeremans

    VWF 30-8-10-oetingen 033.jpg 

             Podium Catg.F met Guido Cornet, Roger Hoof en Rudiger Savat.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    31-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    30-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGISCH KAMPIOENSCHAP VWF - ASBEEK - 28/08/2010




                                                                          







    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    30-08-2010 om 13:26 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!