.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/08/2010 - LINT (A) - Nieuwelingen - 65,4 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    29/08/2010 - MOL (SLUIS) (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 25

    1.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL op 41”

    3.GEYS Wouter - HAGELAND CYCLING TEAM op 2’50”

    4.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 3’00”

    5.COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    6.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    7.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.CLAES Wannes - WSC HAND IN HAND BAAL      

    10.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    14.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    29/08/2010 - OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 39

    1.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    2.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    3.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP         

    4.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    5.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT     

    6.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    7.JOOS Jitse - WK NOORD WEST BRABANT           

    8.VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT 

    9.VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT

    10.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    11.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    34.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

     

    29/08/2010 - UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 29

    1.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    2.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 4’32”

    4.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    5.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND        

    6.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM      

    7.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    8.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    9.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    10.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    15.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’00”      

    19.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

    20.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    23.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND           

     

    29/08/2010 - VICHTE (W) - Nieuwelingen - 67,2 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 62

    1.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    2.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 6”

    3.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 9”

    4.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM        

    5.HAVIK Pjotr - BODYSOL         

    6.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    7.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 11”

    8.DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 2’10”

    9.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’20”

    10.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’30”

     

    29/08/2010 - WAANRODE (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 39

    1.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    2.RASSART Jorick - TEAM CYCLISTE HESBAYE op 20”

    3.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.BERVOETS Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 35”

    5.PAGNAER Arthur - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 1’25”

    6.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS         

    7.BOGAERT Torben - WSC HAND IN HAND BAAL  

    8.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE    

    9.VANDENHOUDT JENS - UCS CRABBE PERFORMANCE    

    10.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT          

     

    29/08/2010 - ZWEVEZELE - VANNEKE (W) - Nieuwelingen - 40 km - 01h04min

    Aantal deelnemers: 30

    1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    2.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB op 2”

    3.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 40”

    4.DEVRIENDT Damon - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    5.OPSOMER Jan-bart - JONGE RENNERS ROESELARE op 55”

    6.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’01”

    7.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    8.CAUWELIER Glenn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE          

    10.MORTIER Guillaume - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 29/08/2010 - OPWIJK (VB) - Juniores - 78 km - 01h58min

    Aantal deelnemers: 37

    1.HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    2.DE SMEDT Nik - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    3.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    4.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    5.WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    6.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    7.VAN DER PERRE Maureno - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL         

    9.VAN LOOCK Joris - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    10.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI       

    12.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND              
     

    29/08/2010 - STEENHUIZE - HERZELE (O) - Juniores - 85 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 51

    1.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    2.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 4”

    3.BERNTZEN Hans - BAERUM OCK op 14”

    4.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22”

    5.CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    6.TONSAGER Magnus - JOMNA / HERADSBYGD SYKKELGRUPPE     

    7.HAUGEN Henrik - RINGERIKE SYKKELKLUBB      

    8.BERGER Hakon - BAERUM OCK          

    9.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 1’52”

    10.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM op 3’20”

     

    29/08/2010 - VOSSEM (VB) - Juniores - 85 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 39

    1.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2.VANDERVEKEN Jelko - WSC HAND IN HAND BAAL op 48”

    3.VAN BROEKHOVEN Bram - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    4.DECOCK Mathieu - CUBE-FINTRO CT op 1’19”

    5.SCHNEIDER Thomas - VEREIN COLNER STABENFAHRER 

    6.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT       

    7.BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing  

    8.VERBEIRENS Pieter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.DE KETELE Robin - CUBE-FINTRO CT  

    10.SCHITTECATTE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM  

     

    29/08/2010 - ZWEVEZELE - VANNEKE (W) - Juniores - 60 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 49

    1.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    2.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    3.BOWATER Perry - CC GIRO    

    4.DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE op 45”

    5.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    6.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB           

    7.VIERSTRAETE Mattias - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE      

    8.MOORE GEORGE - CC GIRO  

    9.DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    10.DEBAERE Giovanni - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’45”

     

    29/08/2010 - BORSBEKE - HERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 37

    1.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    2.VANNESTE Laurens - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    3.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    4.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 25”

    5.VAN DER SCHELDEN Jasper - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    6.VAN DE WALLE Goran - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    7.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT      

    8.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.DE DAPPER Maxim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’05”

    10.VAN DE WALLE Marniek - IMMO NLVK CYCLING TEAM          

    13.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    29/08/2010 - HAMONT (HAMONT-ACHEL) (LB) - Nieuwelingen - 52,8 km - 01h20min

    Aantal deelnemers:

    1.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2.POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN             

    3.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 20”

    4.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 40”

    5.VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 2’00”

    6.QUASSOWSKI Hubertus - RSC 1928 Stolberg op 2’40”

    7.WOLLENHAUPT Lucas - LE LOUP op 5’00”

    8.BERGS Brecht - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    9.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5’10”

    10.VANDIKKELEN Mathias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

     

    29/08/2010 - LENNIK (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 17

    1.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    2.JAMGOTCHIAN Wouter - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    3.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’43”

    4.PARIDAENS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    5.JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI  

    6.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    7.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    8.DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE   

    9.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    10.AERDEN Koen - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW           

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN TROGH met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Trogh Sven KOP 2010

    Zondag 29/08/2010 - KALKEN - LAARNE (O) - U23 - 107 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 43

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    2.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM op 35”

    3.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    4.VAN GEYT Koen - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

    5.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM         

    6.BREYE Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    7.VAN ACKER Kevin - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 52”

    8.VANDENDRIESSCHE Ibe - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    9.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    10.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    23.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 7’00”

    27.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    28.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM 

     

    29/08/2010 - ERWETEGEM - ZOTTEGEM (O) - Dames Elite - 90 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 43

    1.ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING     

    2.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    3.BELMANS Else - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM        

    4.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    5.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    6.VERHAEGHE Hannah - REDSUN CYCLING TEAM           

    7.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM        

    8.HIERCKENS Corine - GKV CYCLING TEAM       

    9.DE BAAT Kim - ASFRA RACING TEAM   

    10.REYNOLDS SARAH - ODP JUNIOR SQUAD       

    11.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    12.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM           

    14.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    15.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    20.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    32.PAELINCK Claudia uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND    

    36.ROBERT Valerie uit Vrasene - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

     

    29/08/2010 - WUUSTWEZEL) (A) - Men Juniors UCI – km- hmin

    OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN – Aantal deelnemers:

     

    29/08/2010 – HAMON (LB) - Juniores - 88 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 16

    1.GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    2.DEMANDT Matthias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    3.GOELEVEN Jeroen - WSC HAND IN HAND BAAL 

    4.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    5.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    6.COX Bram - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT          

    7.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    8.GYSEMBERG Andreas - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW op 4’12”

    9.MAES Sander - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG        

    10.CARMANS Rob - DECKERS LMTB TEAM             

     

    29/08/2010 - KORTESSEM (LB) - Juniores - 86,8 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 28

    1.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    2.HERREMANS Jamie - CUBE-FINTRO CT           

    3.DE SCHUTTER John - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG          

    4.BERVOETS Kenneth - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN       

    5.RAYMACKERS Cedric - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT    

    6.MELLEMANS Jeffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 1’40”

    7.VAN BAELEN Jef - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3’13”

    8.RANSY Simon - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG         

    9.MOTMANS Kevin - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    10.DERBOVEN Thomas - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.        

     

    29/08/2010 - MELSELE (O) - Juniores - 93 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 38

    1.SVEN TROGH uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    2.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI op 34”

    3.VAN DE KLUNDERT Ricardo - WILLEBRORD WIL VOORUIT        

    4.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    5.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 1’20”

    6.PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM op 2’50”

    7.DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW     

    8.SUYKERBUYK MERIJN - WILLEBRORDVOORIT  

    9.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’00”

    10.ENGELS Marek - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM op 3’15”

    13.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    14.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    15.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM            

    20.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    23.BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND   

    25.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND   

    26.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM             

    29.GOOSSENS Shani uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND       

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 21°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Zondag 29/08/2010 - MERKSEM (A) - Men Elite UCI – km - hmin

    SCHAAL SELS – Aantal deelnemers:

    1.Kruopis Aidis - Palmans Cras 

    2.Van Dijck Stefan - Verandas Willems 

    3.Porsev Alexander - Itera Katusha      

    4.Blythe Adam - Omega Pharma Lotto   

    5.Van Staeyen Michael uit Schoten - Topsport Vlaanderen-Mercator    

    6.Lacombe Kevin - Spidertech Powerred By Planet        

    7.De Backer Bert - Skil Shimano           

    8.Peeters Kevin - Landbouwkrediet      

    9.Vanlandschoot James - Verandas Willems    

    10.Hegreberg Roy - Sparebanken Vest Ridley    

     

    29/08/2010 - KAPELLEN-GLABBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 02h47min

    Aantal deelnemers: 82

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    2.SPRENGERS Thomas - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    3.ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    4.GRIETEN Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.BROEDERS Garrit - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    6.PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    7.CLAES Gert - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT   

    8.BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT       

    9.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    10.ODEYN Seppe - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.                

    24.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
     

    29/08/2010 - MARIA AALTER (O) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 54

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    3.MACIC Christopher              

    4.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    5.SERLET Tom - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 7”

    6.WESEMANN Martin - Kingsnorth International Wheelers op 1’45”

    7.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    8.GIL Mariusz - BABOCO          

    9.LAMPIER Steve - KUK KINESIS

    10.VANDAELE Angelo - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 2’43”

     

    29/08/2010 - PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 61

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST         

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    3.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    4.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    5.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    6.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    7.VERMEIREN André - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE 

    8.GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9.VAN LENT Kenny - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    10.HEYMANS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN  

    11.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    12.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM                      

    16.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    19.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    22.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    23.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    25.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    26.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    27.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    29/08/2010 - SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 51

    1.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    2.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 9”

    3.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 30”

    4.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM op 1’00”

    5.DE LANDTSHEER Steven - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    6.PATTEN Daniel - ASFRA RACING TEAM

    7.WAUTERS Willem - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    8.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    9.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’22”

    10.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

    23.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 9’34”    

    24.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    28.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

     

    29/08/2010 - HOVE (A) - U23 - 119,9 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 20°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Zaterdag 28/08/2010 - VERREBROEK (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 41

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST         

    2.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 7”

    3.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 20”

    4.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 1’34”

    5.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’37”

    6.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 2’00”

    7.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’35”

    8.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM         

    9.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’40”

    10.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    11.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    12.WEEMAES FRANKY uit Melsele - DV                      

    14.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    17.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

    18.BOGAERT Sammy uit Kalmthout - FUSION  

    20.GOOSSENS Jurgen uit Kieldrecht - FUSION

    22.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    23.SUYKERBUYK Ben uit Stabroek - FUSION   

    24.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE - WERVIK VZW          

     

    28/08/2010 - MEULEBEKE – DERNY’S (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 96 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 19

    1.GHYSELINCK Jan - TEAM COLUMBIA HTC       

    2.HOVELIJNCK Kurt - QUICK STEP op 1’21”

    3.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    4.VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.GARDEYN Gorik - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 1’56”

    6.KUYCKX Jan - QIN CYCLING TEAM         op 2’16”

    7.COMMEYNE Davy – LANDBOUWKREDIET op 3’18”

    8.VAN DEN HAUTE Tom – LANDBOUWKREDIET op 3’30”

    9.VANBECELAERE Tom - PALMANS-CRAS op 3’45”

    10.VERHEYEN Geert – LANDBOUWKREDIET op 6’00”

    14.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR          

    17.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

     

    28/08/2010 - OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 109

    1.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN       

    2.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 10”

    3.CASSIDY Mark - AN POST SEAN KELLY TEAM     

    4.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    5.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    7.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    8.STANDAERT Hansjorg - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM         

    9.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    10.BEATSE Dries - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    15.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM         

    18.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    23.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 50”

    24.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    27.DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN op 3’10”

    28.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 7’00”

    29.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    33.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    34.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM                     

    40.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    42.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST          

    45.BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM     

     

    28/08/2010 - PULDERBOS (A) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h57min

    Aantal deelnemers: 78

    1.SHANE ARCHBOLD              

    2.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    3.RYAN MARC - CYCLING TIMARU          

    4.BAESTAENS Vincent - TELENET FIDEA CYCLING TEAM  

    5.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT      

    6.VAN DER AERSCHOT Steven - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    7.DAEMS Nick - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW          

    8.WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL CYCLING TEAM           

    9.BLUEKENS Jan - PROFEL CYCLING TEAM           

    10.VAN DYCK Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM 

    22.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    42.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         
     

    28/08/2010 - NOORDERWIJK (A) - Dames Elite – Criterium - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    28/08/2010 - MEULEBEKE (W) - Men Juniors UCI - 135 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Van Meirhaeghe Jef - Cube Fintro ct 

    2.Pot Sebastiaan - Sinnigebouw WT (NED)            

    3.Geerinckx Ruben uit Moerbeke - Cube Fintro ct          

    4.Myngheer Daan - jonge renners Roeselare      

    5.Wennekes Robin - Combinatie Zuid Holland (NED)           

    6.Van Lerberghe Bert - Kon. Balen BC  

    7.Vanholderbeke Mathias - Onder ons Parike   

    8.Franssen Wout - immo Dejaegher Lotto Menen               

    9.Hofman Joeri - Cata bikes bianchi team          

    10.Harmsen Bart - Sinnigebouw WT (NED)             

    45.Persoon Joeri uit Stekene - immo Dejaegher Lotto Menen

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KEVIN VANDERMAST met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 10°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Vandermast Kevin KOP 2010.jpg    Druyts Jessy KOP 2009.jpg
          Kevin Vandermast                Jessy Druyts

    Zaterdag 28/08/2010 - GIJZENZELE (O) - Juniores - 88 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 52

    1.VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM       

    2.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 5”

    3.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL      

    4.DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    5.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    6.VAN LAECKE Wouter - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB        

    8.DE SMET Kevin - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM    

    9.DE SCHUYTER Arne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 2’05”

    10.NAESSENS Seppe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    17.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 3’00”       

    29.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 4’00”    

     

    28/08/2010 - LENNIK (VB) - Juniores - 84 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    28/08/2010 - PUURS (A) - Juniores – km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 46

    1.KEVIN VANDERMAST uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    2.GEENTJENS Benjamin - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 35”

    3.JANSSENS Senne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    4.VAN LANDUYT Billy - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 1’11”

    5.VAN DE KLUNDERT RICARDO - RSC DE ZUIDWESTHOEK           

    6.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    7.DE GROEN ARON - RSC DE ZUIDWESTHOEK      

    8.KOPECKY Seppe - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM          

    9.VAN GUCHT Sten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    10.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    11.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND        

    18.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    20.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    22.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    27.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND          

    28.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    32.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND    

    33.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    28/08/2010 - ST.JAN - IEPER (W) - Juniores - 86 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 50

    1.OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2.VANDIERENDONCK Gert - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    3.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 5”

    4.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 8”

    5.CLAERHOUT Sven - NICCA CT - VSV LANGEMARK        

    6.DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE          

    7.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB           

    8.DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE       

    9.VANDAMME Miguel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 28”

    10.CALLENS Matthias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 55”

     

    28/08/2010 - LEBBEKE (O) - Dames Jeugd
    Dames Juniores – 62 km - 01h46min: Aantal deelnemers: 24

    1.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    2.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW     

    3.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    4.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM        

    5.VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    6.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB           

    7.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    8.BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    9.VANHOORNE Ellen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    10.ACKE Daphne - CYCLING TEAM WERVIK         

    11.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - BENELUX TEAM   

     

    Dames Nieuwelingen – 56 km - 01h39min: Aantal deelnemers: 33

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    3.HELLEMONS Ashley - WV DE JONGE RENNER    

    4.VAN DE KLUNDERT ROWENA - RSC DE ZUIDWESTHOEK           

    5.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    6.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    7.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL   

    8.DENOLF Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9.DAVID Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    10.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT     

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/08/2010


    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 28/08/2010 - GIJZENZELE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 33

    1.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    2.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    3.MARTENS Jins - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 50”

    4.GOOSSENS Glenn - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’32”

    5.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS       

    6.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    7.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM      

    8.BIOT MAXIME - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE   

    9.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.VAN DE WALLE Goran - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
     

    28/08/2010 - KALKEN - LAARNE (O) - Nieuwelingen - 68 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    28/08/2010 - KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 42

    1.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    2.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    3.VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    4.BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK

    5.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    6.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE op 5”

    7.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’10”

    8.ANECA CISKE - KON BRUGSE VELOSPORT        

    9.VANDENBROUCKE Arne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    10.DECOCK Pieter-jan - JONGE RENNERS ROESELARE      

     

    28/08/2010 - MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 54 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 31

    1.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB         

    2.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 26”

    3.VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    4.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB           

    5.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB op 36”

    6.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM         

    7.DECOSTER Jorgen - CT COVEMAECKER – BALANS op 41”

    8.VAN HYFTE Nathan - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    9.CAUWELIER Glenn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM          

     

    28/08/2010 - NOORDERWIJK (A) – Nieuwelingen - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    28/08/2010 - OOSTAKKER (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 39

    1.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    2.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    3.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’50”

    4.VAN DYCK Wesley - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    5.HOLSBEEK Matthias - GKV CYCLING TEAM     

    6.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    7.DEKOKER Laurens - CUBE-FINTRO CT 

    8.OSEÏ VERTEZ Matthias uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND           

    9.VAN DER SCHELDEN Jasper - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    10.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    13.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    26.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

    29.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

    30.VAN HOYE Laurens uit Hulst - WIELERTEAM WAASLAND        

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes en Jongens 13 jaar !!!




    Zaterdag 28/08/2010 - RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 69 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 44

    1.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    3.HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’10”

    4.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 4’05”

    5.BRUYNS Lotar - VZW DE DEMERSPURTERS        

    6.VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    7.WILLEMSENS Bjarne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    8.POELEMANS Nick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    9.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.VAN HOUT Maxim - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 


    28/08/2010 - ERPE MERE (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 40’54”

    Aantal deelnemers: 4

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    3.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT :02:34

    4.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’07”

    Aantal deelnemers: 4

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         :01:07

    3.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    4.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    MEISJES 14 JAAR – 56’12”

    Aantal deelnemers: 6

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    2.LOWIE Lydwine - CYCLING TEAM COLFONTAINE          

    3.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    4.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    5.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

     

    JONGENS 12 JAAR – 39’34”

    Aantal deelnemers: 32

    1.HELSMOORTEL Dwight - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    2.MEEUS Jordi - DE DURFTRAPPERS       

    3.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT         

    4.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM             

    5.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    32.VAN GOETHEM Darryl - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks – 42’07”

    Aantal deelnemers: 27

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    3.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’09”

    4.DE RHO Nicolay - ISOREX CYCLING TEAM        

    5.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM       

    12.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    13.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND           

    19.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM      

    21.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    24.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

     

    JONGENS 13 JAAR - B reeks – 40’38”

    Aantal deelnemers: 27

    1.DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW

    2.DE BEN Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE       

    3.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM          

    4.VAN OUDENHOVE Jovany - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    5.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM    

    17.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”         

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 56’12”

    Aantal deelnemers: 29

    1.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM  

    2.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL         

    3.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM           

    4.VANDEPUTTE YOURI - VC HAUT PAYS ST GHISLAIN op 3”

    5.DE BUCK Diego - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 7”

    9.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND      

    11.WATERSCHOOT Wannes uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM         

    28.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 54’08”

    Aantal deelnemers: 30

    1.DEVOLDERE Thibault - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’39”

    3.TIMMERMANS Tom - THOMPSON JARTAZI      

    4.GARROUSSE Keanu - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    5.MICHIELS Thomas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM        
     

    28/08/2010 - LANGDORP (VB) - Mountainbike - Kids Challenge

     

    28/08/2010 - LANGDORP (VB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd - promo

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/08/2010

    VWV Banner 2010

    Zondag 29/08/2010 - BEERZEL

     

    Categorie A/B: Aantal deelnemers: 56
    1-Kim van Dijck
    2-Klaas Stijnen
    3-Bart Gendarme (B)
    4-Werner Van Rompaey (B)
    5-Stijn Pitschon
    6-Pieter Douwen 7-Corneel Goormans (B) 8-Yvan Verschueren (B) 9-Gerry Meuris 10-Christof Verbert 11-Frank Schellekens 12-Geert Heremans 13-Philippe Van Opstal 14-Bert Verelst 15-Hans Wyts (B) 16-Yves Boenders(B) 17-Bart Vanden Wyngaerd (B) 18-Sieben Devalckenier 19-Kurt Diels 20-Davy Paeshuyse 21-Dennis Andries 22-Erik Wellens (B) 23-Bert Dockx (B) 24-Peter Dockx (B) 25-Kris Jonkers 26-Geert Ceulemans 27-Piet Herrygers 28-Jeff Van Olmen 29-Benny Van Der Auwera (B) 30-Frank Smolders (B)

    Categorie C: Aantal deelnemers: 25
    1-Jan Van Den Brande
    2-Andre Aertgeerts
    3-Daniel Van Der Mieren
    4-Chris Vanderaerden
    5-Marc Vekemans
    6-Herman Proost 7-Marc Ki'esekoms 8-Marc Heulens 9-Danny Dams 10-Bruno Brabants 11-Marc De Cock 12-Dirk Peigneur 13-Jan Cartoos 14-Jan Van Hove 15-Alain De Schepper 16-Eric Geysemans 17-Dirk Coremans 18-Ronny Coremans 19-Wim Van Thielen 20-Luc Verschoren

    Categorie D: Aantal deelnemers: 10
    1-Jean Paul Terneus
    2-Freddy Vranken
    3-Francy Baptist
    4-Eddy Vandeputte
    5-Jozef De Wever
    6-Rudolf Heremans 7-Willy van Herck 8-Dennis Van Tendeloo 9-Jan Poelmans 10-Dirk Tummeleer

    Categorie E: Aantal deelnemers:5
    1-Georges Vonckx
    2-Andre Segers
    3-Frans Bastiaens
    4-Jef Everaerts
    5-Roger Goormans

     

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/08/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 21°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 31°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg   Debaes Nico KOP 2010 1.jpg  De Veerman Walter KOP 2010.jpg  Mariën Gerard KOP 2010.jpg
        Franky Van Oyen                 Nico Debaes                 Walter De Veerman             Gerard Mariën
      

    Zaterdag 28 Augustus – DIKKELE (9630)


    Cat A/B:

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Pedro Michels

    3.Sebastiaan De Lodder(Koolskamp, winnaar cat. A)

    4.Steven Martens

    5.Kristof Gryson

    6.Johan Vervaecke 7.Tom Rouan (Merelbeke) 8.Karel Van Kerkhove 9.Gunther Cuylits 10.Koen Demuynck 11.Erwin De Clercq 12.Steven Landuyt 13.Kobe Nachtergaele 14.Didier Vincke 15.Olivier Dedeckel 16.Wim De Wit 17.Peter De Maere (Waasmunster) 18.Bart Dewaele 19.Paul Rooseparck 20.Kevin Urkens

     

    Cat C/D:

    1.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    2.Kurt Himpe

    3.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    4.Peter Ballet

    5.Willy Den Haese

    6.Danny De Bruyne 7.Tom Dhooge 8.Ko Harms 9.Danny Van Oyen 10.Sven De Vlieger 11.Bart Rombouts (Kallo) 12.Marc Borghgraef (Zwijndrecht) 13.Fabien Hanssens 14.Steve Ferguson 15.Wim Heyndrickx (Vrasene) 16.Carlo Vermassen 17.Philip Wittoek 18.Idesbald Nevejans 19.Marc Cossyns 20.Chris Fraeyman

     

    Cat E/E+:

    1.Danny Van Gehuchte (Eeklo, winnaar cat. E)

    2.Hilair Heye

    3.Leo Mares (Beveren)

    4.Ghislain Vanbruane

    5.Noël Willems

    6.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 7.Patrick Bekaert 8.Patrick Van Hulle 9.Michel Hertogh (Wouw, Ned, winnaar cat. E+) 10.Philippe Lacquet 11.Hans Van Lierde 12.Alain Goossens 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 14.Luc Ribbens 15.Geert Roegiers 16.Antoine Van Geluwe 17.Wim De Coninck 18.Eddy Van Den Abeele

     

    Cat F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Jo Scholten

    3.Daniel Hauttekeete (Merelbeke, winnaar cat. F2)

    4.Robin Van Kerschaver

    5.Ad Montforts

    6.José Dezegher 7.Emmanuël De Loor 8.Jos Lissens 9.Noël Rogge 10.Luc Verkinderen 11.Helmuth Tas 12.François Coppers (Lokeren) 13.Dirk Caekebeke 14.Louis Moens 15.Eric Pauwels 16.Jos Vergult 17.Pascal Cornand

     

    Cat G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.Mathieu Mercken

    4.Julien Vyvey

    5.Valère De Baerdemaeker

    6.André Bogaert 7.Erik Vandersteen 8.Roger Verschraegen (Lochristi) 9.Michel Bousard 10.Henk Bolle

     

    Cat G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Daniel Meirlaen

    3.Clement Saelens

    4.Roger De Breuker

    5.Daniel Cornu

    6.Hervé Verstuyft 7.Lucien Van Impe 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Willy Vereecken 10.Francis Helleputte

     

    Cat G++:

    1.Peter Ryalls (UK)

    2.Eddie Van Leirberghe

    3.Edward Battersby

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.René Colman (St.Niklaas)

    6.Joseph Boone 7.Willy Voorbraeck

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/08/2010

    vwf.JPG








    Zondag 29 Augustus - BAARDEGEM (9310)


    A-reeks
    1 Christophe Van Gucht
    2 Dany Baeyens
    3 Andy Van Eesbeek
    4 Nico Savat
    5 Gertjan Van Den Borre
    6 Peter Vermassen
    7 Koen Lintermans
    8 Sven De Meydts
    9 Kevin Van De Keer
    10 Kurt De Vuyst

    VWF 29-8-10-baardegem 131.jpg
                                  Winnaar Catg.A Christophe Van Gucht


    B-reeks
    1 Kevin Van Der Cruysse
    2 Danny Borremans
    3 Christophe De Grom
    4 Danny Saelens
    5 Dominique Geldolf
    6 Patrick Van Ransbeeck
    7 Luc Sweers
    8 Candy Deboelpaep
    9 Sven De Clercq
    10 Thomas Heuvelmans

    VWF 29-8-10-baardegem 119.jpg
                                    Winnaar Catg.B Kevin Van Der Cruysse


    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 Frank Geets
    3 Danny De Backer
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Patrick De Craene
    6 Igor Van Den Berghe
    7 Yvan Van der Slagmolen
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Dirk De Schrijver
    10 John De Croock 

    VWF 29-8-10-baardegem 102.jpg
                                         Winnaar Catg.C Rudy Thomas

               
    D-reeks
    1 Joseph Devits
    2 Joost Pieters
    3 Rudy Berwart
    4 Patrick Convents
    5 Luc Van Mol
    6 Rudy Van de Velde
    7 Frank De Pelsmaker
    8 Pierre Daniels
    9 Paul Casteleyn
    10 Paul De Leeuw
    VWF 29-8-10-baardegem 076.jpg 

                                          Winnaar Catg.D Joseph Devits


    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Jose De Clercq
    3 Marc De Vos
    4 Charly Vanderhulst
    5 Jean-Pierre Broothaerts
    6 Andre Ceurens
    7 Danny Paridaens
    8 Etienne De Gucht
    9 Theo David (Kruibeke)
    10 Hans Van Lierde
    VWF 29-8-10-baardegem 050.jpg 

          Winnaar Catg.E Felix Luyten en winnaar Catg.F Jozef Van Isterdael


    F-reeks
    1 Jozef Van Isterdael
    2 Francois De Schepper
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Alfons Volckaerts
    6 Albert Van Den Eede
    7 Hubert Dhondt
    8 Theo Verheyden
    9 William De Cremer
    10 Jozef Saerens

    VWF 29-8-10-baardegem 107.jpg
    Winnaar inwoners Davy Vannieuwborg, 2de Ruben D'Hooge en 3de Wim De Dobbeleer.


     
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/08/2010

    vwf.JPG








    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 7°Seizoenszege en het behalen van de Belgische Titel in de Catg.E !!!

    Blommaert Jean KOP 2010.jpg
    Zaterdag 28 Augustus - ASBEEK BK (1730) -
    Belgisch kampioenschap alle reeksen

    A-reeks
    1 Nico Savat
    2 Arne Kestens
    3 Andy De Backer
    4 Tom Penninckx
    5 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    6 Michael Claes
    7 Christophe Van Gucht
    8 Stefaan Paridaens
    9 Bjorn Lison
    10 Geert Van Humbeek
    VWF 28-8-10-asbeek 150.jpg 

          Podium Catg.A met Arne Kestens, Andy De Backer en Tom Penninckx.

    B-reeks
    1 Frank Vagenende
    2 Ronny Van der Vurst
    3 Johan Van De Noortgaete
    4 Philippe Devleeschauwer
    5 Tom De Beer (Hamme)
    6 Kristof Deseure
    7 Gaetan Debroux
    8 Mario Van Der Sickel
    9 Christophe De Grom
    10 Danny Saelens

    VWF 28-8-10-asbeek 162.jpg
    Podium Catg.B met Frank Vagenende, Ronny Van der Vurst en Johan Van De Noortgaete.


    C-reeks
    1 Frank Geets
    2 Danny De Backer
    3 Patrick De Craene
    4 Alain Goolaerts
    5 Rudy Thomas
    6 Ronny Paridaens
    7 Johan Heymans
    8 Dominique Turcksin
    9 Igor Van Den Berghe
    10 Bruno Bruyere

    VWF 28-8-10-asbeek 091.jpg
        Podium Catg.C met Frank Geets, Danny De Backer en Patrick De Craene.

               
    D-reeks
    1 Francis De Ridder
    2 Joseph Claessens
    3 Paul Casteleyn
    4 Peter Neckebroeck
    5 Rolans Mersseman
    6 Rudy Van de Velde
    7 Joseph Devits
    8 Eddy Vermeir
    9 Frank De Pelsmaker
    10 Alain De Schepper
    VWF 28-8-10-asbeek 099.jpg
    Podium Catg.D met Joseph Claessens, Paul Casteleyn en Peter Neckebroeck.


    E-reeks
    1 JEAN BLOMMAERT (Hamme)
    2 Jose Hoebeke
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Marc Vervondel
    5 Louis Van Den Broeck
    6 Willy Wouters
    7 Andre Ceurens
    8 Herman Van Den Borre
    9 Jean-Pierre Broothaerts
    10 Danny Paridaens
    VWF 28-8-10-asbeek 039.jpg
    Podium Catg.E met Jean Blommaert, Jose Hoebeke en Alfons Van Raemdonck.

    F-reeks
    1 Alfons Volckaerts
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Rudiger Savat
    4 Jozef Van Isterdael
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Freddy De Blick (Beveren)
    7 Guido Cornet
    8 Jos De Maeyer
    9 Albert Van Den Eede
    10 Theo Verheyden
    VWF 28-8-10-asbeek 046.jpg
    Podium Catg.F met Alfons Volckaerts, Etienne Vandenhouwe en Rudiger Savat.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    29-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    28-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 8 TTC RONDE 2010 - DONDERDAG 26/08/2010 - STEKENE
    Banner TTC Ronde 2010.jpg
    RIT 8 TTC RONDE 2010 - Donderdag 26/08/2010 - Stekene


    Proficiat aan GUIDO SPANOGHE met zijn 2° Zege !!!

    Spanoghe Guido KOP 2010


    Uitslag Toeristen

    Aantal deelnemers:57
    1.GUIDO SPANOGHE (Lokeren)
    2.Filip Baes
    3.Lieven Van De Perre
    4.Stein Covents
    5.Etienne Claus
    6.KENNY JANSSENS (Melsele)
    7.Jeroen Van Den Branden 8. Rik Wymeersch 9.Dieter Roman 10.? 11.Kris Meerschaert 12.Tom Hesters 13.Freddy Van Camp
    14.? 15. Benny Van Goethem 16.Lieven De Breucker 17.Egwin Raes 18.Dimitri Van Puyvelde 19.Steven Van Houte
    20.Alain Calle 21.Davy Reyniers 22.Niels D’Hondt 23.Stijn De Clippeleir 24.Marnix De Roos 25.? 26.? 27.? 28.Bram Van Overloop 29.Patrick Neirynck 30.?

    Janssens Kenny Stekene 2010 1.JPG
    Kenny Janssens op kop van het peloton






    Spanoghe Guido Stekene 2010.JPG
          Guido Spanoghe pakt zijn 2°Zege van het seizoen 
    VWF 26-8-10-stekene 024.jpg
                                         Aankomst  Guido Spanoghe
    VWF 26-8-10-stekene 031.jpg 

                                        Winnaar toeristen Guido Spanoghe
    VWF 26-8-10-stekene 025.jpg
                              Aankomst Etienne Claus (5°) en Kenny Janssens (6°)


    Extra foto's: Sabrina Noens
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    28-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/08/2010

    VWV Banner 2010

    Zaterdag 28/08/10 – BERLAAR


    Categorie A/B:
    Aantal deelnemers: 74
    1-Tom Op De Beek
    2-David Van Pelt
    3-Geert Ceulemans
    4-Hugo Agneesen (B)
    5-Peter Bocken (B)
    6-Kris Witvrouwen (B) 7-Kim Van Dijck 8-Yvan Verschueren (B) 9-Bart Gendarme (B) 10-Gert Verbeeck 11-Bart Van Den Wijngaerden (B) 12-Tom De Meyer 13-Rudiger Moons (B) 14-Yves Boenders(B) 15-Goormans Corneel (B) 16-Thomas Boeckx  17-Maarten Slegers 18-Bert Van Goidsenhoven 19-Freddy Van Genechten (B) 20-Christof Verbert 21-Rik De Vree (B) 22-Kris Jonkers 23-Frank Schellekens  24-Ivan Mols 25-Steven De Coster (B) 26-Rob Goris 27-Bart Berghmans 28-Mattias Van Nimmen 29-Jef Van Olmen 30-Dave Christiaens

    Categorie C: Aantal deelnemers: 41
    1-Wim Arras
    2-Jan Van Hove
    3-Marc Heulens
    4-Daniel Van Der Mieren
    5-Marc De Cock
    6-Bruno Brabants 7-Marc Kiesekoms 8-Jan Van Den Brande 9-Ludwig Gladines 10-Karel Baeyens 11-Peter Vos 12-Luc Van Looy 13-Eric Geysemans 14-Danny Dams 15-Ronny Verdonck 16-Luc Troonbeeckx 17-Luc Aerts 18-Coremans Ronny 19-Eric Troniseck 20-Wim Wouters

    Categorie D: Aantal deelnemers: 7
    1-Jozef De Wever
    2-Ludo Bruylandts
    3-Dennis Van Tendeloo
    4-Jean Paul Terneus
    5-Luc Van Wezenbeeck
    6-Paul Mortelmans 7-Francy Baptist

    Categorie E: Aantal deelnemers: 6
    1-Willy Moons
    2-Ronny Van Herck
    3-Frans Bastiaens
    4-Andre Segers
    5-Jan Guido Geudens
    6-Roger Goormans

     

    28-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 27/08/2010 - KAPELLE OP DEN BOS (VB) - Elite z.c./U23 - Criterium - 01h43min

    Aantal deelnemers: 12

    1.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    2.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    3.FACK Wouter - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM       

    5.DE BLOCK Nick - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    6.VANHOVE David uit Berverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    7.VAN CAMP Jeroen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    8.STEENACKERS Sven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    9.HOLBRECHTS Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE       

    10.VERMEIREN Erik - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE     

    27/08/2010 - ST.JAN - IEPER (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 63

    1.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 58”

    3.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    4.FURNIERE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    5.MOSTAERT Wim - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    6.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    7.VUYLSTEKER Pieter - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 1’35”

    8.PAGE Jonathan - PLANET BIKE              

    9.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10.SCHIETGAT Pedro - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE      

     

    27/08/2010 - GROOT BIJGAARDEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 70 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    28-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    27-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 27/08/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Banner Vanomobil Cycling 2010

    UITSLAGEN

    Weekend van 21 en 22 Augustus waren er ook weer enkele Vanomobilbikers aan de slag te Geraardsbergen. Hieronder een kort overzicht:

     

    Xavier, Wout en Joren Alleman

    Wout eindigde 3de.

    Joren mocht bij de 13 jarigen ook op het podium met een derde plaats! Hij reed een knappe wedstrijd en was dan ook héél tevreden dat hij op het podium stond!  

     

    Xavier behaalde na een zware wedstrijd een knappe 15de plaats! Het vele klimwerk en de warme temperaturen maakten de wedstrijd enorm zwaar ! 

    Vanamobil 21-08-2010 3.jpg 
    Vanamobil 21-08-2010 2.jpg  Vanamobil 21-08-2010 7.jpg

    David Hayen (Masters 1)

    David Hayen: “De Belgacom GP Geraardsbergen was een heel mooi maar zeer zwaar parkoers, op deze warme zomerdag. Ik was redelijk goed weg in de start maar moest op de muur het groepje voor me laten gaan en heb de wedstrijd op eigen tempo verder gereden. Ik heb een ganse koers op mijn zelfde positie blijven rijden en ben uiteindelijk als 10de geëindigd.”

    Vanamobil 21-08-2010 1.jpg 

    Davy Huygens (Elite)

    Davy eindigde als 29° algemeen en als 18° Elite.

     

    Davy Thienpont (Elite)

    Davy kwam aan als 56° algemeen, 28° Elite.

     

    Jeroen van de Vijver (Elite)

    Jeroen eindigde als 53° algemeen, 27° Elite.

     

    Kevin Messagie (Fun A)

    Kevin had met pech af te rekenen en kwam niet aan.

     

    Derveaux Annelies (Dames jeugd)

    Annelies reed een vlakke koers en kwam aan als 9°.

     

     

    Kidstrophy te Blegny

     

    Brian De Graeve doet een schitterende zaak te Blegny en behaalde een 3de plaats en stijgt in het klassement van de 5de naar de 4de plaats met nog 4 manches te gaan in de Kidstrophy.

    Dus groot podium(eerste 5 staan op podium) kan bijna niet meer mislopen !!!

     

    Ook zijn Broer Jason De Graeve werd na een heel sterke wedstrijd 4de.

    Jason werd knap 4de en kwam iets te kort om de Waalse kampioen Mazon Nathan voor de derde plek af te nemen. Het was die zaterdag snikheet te Blegny maar een heel mooi uitgetekend parcours door de organisatie. Jason staat nu 5de in algemeen klassement, die plaats kan niemand hem meer afnemen of enkel ddor pech.

     

    Ook de kleinere broer Matthias De Graeve reed in Blegny bij depoussins, zijn 3de wedstrijd en werd knap 7de algemeen en 2de van zen leeftijd. Ook te Ravels reed Matthias daar knap een 4de plaats algemeen.

    Vanamobil 21-08-2010 4.JPG  Vanamobil 21-08-2010 6.JPG

    Vanamobil 21-08-2010 5.JPG

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    27-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK GROOT BEVEREN - DONDERDAG 26/08/2010

    waod_3.jpg
    Proficiat aan KURT VAN RAEMDONCK met zijn 1° Zege !!!

    Proficiat aan MARC JANSSENS met zijn 1° Zege !!! 
    Van Raemdonck Kurt 2010 1.jpg   Janssens Marc 2010.jpg
       Kurt Van Raemdonck               Marc Janssens

    Donderdag 26/08/2010 - BEVEREN - Categorie Inwoners


    1.KURT VAN RAEMDONCK (winnaar cat. -40 jaar)

    2.Nick David (-40;2)
    3.Wim De Gruyter (-40;3)

    4.David Rieckx (-40;4)

    5.MARC JANSSENS (winnaar cat. +40 jaar)

    6.Jan Engels (-40;5) 7.Marc Brys (+40;2) 8.Patrick Moras (+40;3) 9.Joost Van Halewijck (-40;6) 10.Bart Provost (-40;7) 11.Koen Van Laere (-40;8) 12.Jan Peirsman (-40;9) 13.Maarten Van Mieghem (-40;10) 14.Paul Van der Plas (+40;4) 15.Les Van Puyvelde (+40;5) 16.Karel Vandermeulen (-40;11) 17.Sam Van Der Aa (-40;12) 18.Geert Smet (+40;6) 19.Tom Breughelman (-40;13) 20.Francis De Baere (-40;14) 21.Dany Verheyen (+40;7) 22.Willem Witters (-40;15) 23.Joost Vercauteren (+40;8) 24.Gino Dillen (+40;9) 25.Chris Van Bogaert (-40;16)

    27-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    De Bock Stijn 2010.jpg
    Donderdag 26/08/2010 - EDEWALLE - KORTEMARK (W) - Juniores - 84 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 54

    1.VALIAUGA Arnoldas - UTENOS KKSC  

    2.VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 15”

    3.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    4.GUDISKIS Eimantas - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA"     

    5.DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    6.PAULIUS Siskevicius - VILNIAUS       

    7.DEVRIESE Dean - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    8.VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    9.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE 

    10.TIMBREUR Jonas - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

     

    26/08/2010 - WONDELGEM (O) - Juniores - 99 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 18

    1.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

    2.DOCKX Kristof - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    3.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 12”

    4.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’18”

    5.SCHITTECATTE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM   

    6.PROVOOST Robbe - CUBE-FINTRO CT

    7.VAN HYFTE Tom - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 4’38”

    8.GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM op 5’26”

    9.DEBOEVER Nick - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE        

    10.BRACKE Niek - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW          

     

    26/08/2010 - BREDENE (W) - Dames Jeugd - 44 km - 01h16min

    Aantal deelnemers: 44

    1.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB               

    2.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    3.VAN DER PEER Yoyce                     

    4.DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    5.CARLESS Bo - BENELUX TEAM

    6.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’10”

    7.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS op 1’20”

    8.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM        

    9.BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    10.VANDENBROELE Inge - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW           

    14.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM          

    16.SERTIJN Shauni - RUDYCO CYCLING TEAM      

    27-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 19°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2010.jpg
    Donderdag 26/08/2010 - BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 66 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 43

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    2.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 23”

    3.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    4.HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    5.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    6.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    7.TEMPELAERE Maarten - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    8.CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM      

    9.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT      

    10.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO op 30”

    11.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    21.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE op 33” 

     

    26/08/2010 - AARCHOT (VB) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 30

    1.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    2.VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM          

    3.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 1’19”

    4.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    5.YATES jeremy - Qin Cycling Team      

    6.NOELS Sve - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN         

    7.JASON CHRISTIE - 2XU.UVEX.TREK     

    8.VERBRUGGEN Wesley - VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS   

    9.VAN ROY Simon - SCOTT USA CYCLING TEAM 

    10.PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

     

    26/08/2010 - BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 66

    1.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    2.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    3.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   op 3”

    4.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 17”

    5.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 30”

    6.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    7.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT        

    8.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM op 37”

    9.VAN GEYT Koen - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

    10.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM op 1’12”

    11.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 1’15”

    31.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’12”          

    42.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

     

    26/08/2010 - WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 46

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    3.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    4.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    5.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 20”

    6.COBBAERT Robby - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 23”

    7.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 7’00”

    8.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    9.VAN DE VEIRE Pieter - DMC- CYCLING TEAM  

    10.BRUYNDONCKX Bart - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    13.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    15.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST           

    18.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    21.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    22.BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM     

    26.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    27.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    28.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    30.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    26/08/2010 - AARSCHOT (VB) - Juniores - 50 km - 01h18min

    Aantal deelnemers: 25

    1.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    2.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL op 17”

    3.DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL         

    4.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    5.GOELEVEN Jeroen - WSC HAND IN HAND BAAL 

    6.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL     

    7.VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    8.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL   

    9.VANDERVEKEN Jelko - WSC HAND IN HAND BAAL        

    10.PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL

    27-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/08/2010

    vwf.JPG








    Donderdag 26 Augustus – STEKENE – A/B/C (9190) -
    Waaslandronde


    Uitslag A/B/C-reeks
    1 David Van Pelt
    2 Nico Savat
    3 Laurence Vandermeersch (De Klinge)
    4 Danny Saelens (1B)
    5 Christof Mariën (Retie)
    6 Danny Paeshuyse
    7 Michael Van De Casteele (Bazel)
    8 Klaas Stijnen
    9 Bert Dockx
    10 Angelo Saman (Stekene)
    11 Matthias Nijs (Nieuwkerken)
    12 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    13 Mario Lammens (1C)
    14 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    15 Dave Christiaens
    16 Kris Van Severen (St.Niklaas)
    17 Stefan Verhaeghe
    18 Dany De Coninck
    19 Steven Van Hoorte
    20 Peter Van Damme

    VWF 26-8-10-stekene 001.jpg 

                                              Start VWF te Stekene
    Smet Kris Stekene 2010.JPG
    Start te Stekene met o.a. Franky De Fijn, Kris Smet, Bruno Verwulgen, Peter De Maere, Jonas Pfaff enz...

    VWF 26-8-10-stekene 014.jpg 

                                             Aankomst  David  Van Pelt

    VWF 26-8-10-stekene 028.jpg   VWF 26-8-10-stekene 033.jpg

             Winnaar Catg.A David Van Pelt en winnaar Catg.B Sanny Saelens                           Winnaar Catg.C Mario Lammens 

    Van Hoyweghen Sven Stekene 2010.JPG
                                 Sven Van Hoyweghen op kop van het peloton

    Extra foto's: Sabrina Noens
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    27-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    26-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 25/08/2010 - WAASMUNSTER (O) - Juniores - 96 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 51

    1.SPOKES SAMUEL - YOUNG MUSEEUW TEST T   

    2.COPPENS Jens - WV BREDA KNOOPPUNT op 25”

    3.CANT Jelle - AVB - CYCLING TEAM      

    4.MOORE GEORGE - CC GIRO  

    5.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 47”

    6.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    7.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM 

    8.MARIEN Levi - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM    

    9.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND         

    10.VAN MALDERGHEM Pieter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM     

    13.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    18.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    21.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM 

    24.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 

    25.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    26.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    27.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    28.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    29.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT     

    30.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND    

    33.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    35.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    36.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI      

    37.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    25/08/2010 - BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 62

    1.RASSART Jorick - TEAM CYCLISTE HESBAYE   

    2.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 5”

    3.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    4.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE          

    5.VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT 

    6.TAS Jorgen - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    7.TAGHON Laurens - ISOREX CYCLING TEAM      

    8.MASURE Brent - WK NOORD WEST BRABANT op 30”

    9.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    10.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE      

    29.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    31.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    45.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    25/08/2010 - OVERIJSE (VB) - Nieuwelingen - 51 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: 51

    1.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    2.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    3.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    4.VANDENHOUDT JENS - UCS CRABBE PERFORMANCE    

    5.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP             

    6.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    7.TUYTELAARS Glen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    8.BERVOETS Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO  

    9.JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI   

    10.QUAEDVLIEG Lars - WC Midden Limburg
     

    25/08/2010 - RUISELEDE (W) - Nieuwelingen - 67 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 39

    1.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 32”

    3.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    4.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    5.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    6.VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’03”

    7.VAN DEN BERGHE Yentl - K.V.C. DEINZE VZW  

    8.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    9.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    10.BERGS Brecht - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS        

    24.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    39.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    25/08/2010 - OOSTENDE(W) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren - hmin

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - Aantal deelnemers:

    25/08/2010 - WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    Aantal deelnemers: 8

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    3.DELBAEN Michael - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    4.JANSSENS Thijs - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    5.GAUSSIN Jordy - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    6.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

     

    Aantal deelnemers: 9

    1.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW  

    2.SONCK Johan - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    3.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    4.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    9.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

     

    Aantal deelnemers: 15

    1.WILLEMS Thimo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    2.ADRIANSSENS Bjarne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    3.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    4.KLOECK Dario - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    6.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM 

    8.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

    26-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vereecken Nicolas KOP 2010.jpg
    Woensdag 25/08/2010 - DRUIVENKOERS OVERIJSE (VB) - Men Elite UCI - 199 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Leukemans Bjorn - Vacansoleil Pro Cycling Team       

    2.Marcato Marco - Vacansoleil Pro Cycling Team

    3.Van Hecke Preben uit Berlare - Topsport Vlaanderen - Mercator  

    4.Hoogerland johnny - Vacansoleil Pro Cycling Team     

    5.Gourgue Benjamin - Landbouwkrediet         

    6.Commeyne Davy - Landbouwkrediet 

    7.Goesinnen Floris - Skil - Schimano      

    8.Veuchelen Frederik - Vacansoleil Pro Cycling Team    

    9.Franzoi Enrico - BKPC - Powerplus      

    10.Vandewalle Kristof - Topsport Vlaanderen - Mercator

    49.Steurs Geert uit Schoten - Topsport Vlaanderen - Mercator    
     

    25/08/2010 - OUDENBURG (W) – Interclub – Elite z.c./U23 - 169 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kiledrecht - PWS EIJSSEN CT            

    2.LAMPAERT YVES - SOENENS-JARTAZI

    3.PUTSEP ERKI - ESEG DOUAI   

    4.DEVRIENDT TOM - NEW HEEBRA LOMBARDEN   

    5.NIEUWDORP NICK - LINE LLOYD FOOTWEAR    

    6.ALLEGAERT MATTHIAS - PWS EIJSSEN CT     

    7.VERMOTE ALPHONSE - BEVEREN 2000               

    8.VAN DRIESSCHE KJELL - NEW HEEBRA LOMBARDEN    

    9.DEREEPER KRISTOF - CT LUTHO         

    10.VANDRIESSCHE DIETER - KSV DEERLIJK      

    42.VAN STEENBERGHEN JORI uit De Klinge - FLEMISH CP    

    46.COOMANS BJORN uit Willebroek - PROFEL CT       

    59.VAN DEN NOORTGATE KEVIN uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA LOMBARDEN     

    108.DE WILDE STEVEN uit Aalter - NAT.MIL.PLOEG          

    109.BOEYKENS GERTJAN uit Stekene - WAC HOBOKEN       

     

    25/08/2010 - RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 82

    1.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME     

    2.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    3.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    4.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    5.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    6.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    7.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    8.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    9.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME          

    10.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM      

    38.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 2’09”    

     

    25/08/2010 - BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 68

    1.DE WINTER Ludwig - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY 

    2.BERGER Hakon - BAERUM OCK op 3”

    3.TONSAGER Magnus - JOMNA / HERADSBYGD SYKKELGRUPPE op 5”

    4.VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 20”

    5.CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    6.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    7.HAUGEN Henrik - RINGERIKE SYKKELKLUBB      

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    9.WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    10.TOURIANY Yannick - ISOREX CYCLING TEAM  

    13.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    19.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND op 50”          

    47.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    62.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND   

     

    25/08/2010 - GEETBETS (VB) - Juniores - 90 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 59

    1.HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    2.VANDAEL Birger - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

    3.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing      

    5.VANDENBORNE Jelle - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 5”

    6.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    7.BERVOETS Kenneth - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN       

    8.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    9.GOELEVEN Jeroen - WSC HAND IN HAND BAAL 

    10.RANSY Simon - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG
     

    25/08/2010 - KEMMEL - HEUVELLAND (W) - Juniores - 89,7 km - 02h08min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    2.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 30”

    3.MONCORGE PIERRE            

    4.MICHELS Geoffrey - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    5.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    6.DERYCKE Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    7.CLAERHOUT Sven - NICCA CT - VSV LANGEMARK        

    8.DECLERCQ Thibault - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’00”

    9.AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’08”

    10.TOREY PHILLIPP               

     

    25/08/2010 - TURNHOUT (A) - Juniores - 60 km - 01h18min

    Aantal deelnemers: 21

    1.JANSSEN Michiel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    2.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL   

    4.LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    5.JANSEN Frank - WILLEBRORD WIL VOORUIT     

    6.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    7.HOOYBERGS Mathias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    8.GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    9.VAN LOOCK Joris - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    10.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    26-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/08/2010

    waod_3.jpg
    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 20°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 30°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Van Raemdonck Kevin KOP 2010   De Veerman Walter KOP 2010.jpg     Mariën Gerard KOP 2010.jpg
      Kevin Van Raemdonck           Walter De Veerman    
                Gerard Mariën


    Dinsdag 24 Augustus – BEVEREN (9120)


    Categorie A/B:
    (72 dln)
    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. B)

    2.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken, winnaar cat. A)

    3.Peter Neels (Kruibeke B2)

    4.Tom Brulez (Tielt B3)

    5.Bart Verelst (A2)

    6.Hilton Mc Muroo (B4) 7.Raf Martens (A3) 8.Kristof Gryson (A4) 9.Paul Rooseparck (A5) 10.Jonas De Vlieger (A6) 11.Kristof Deseure (B5) 12.Steven Martens (A7) 13.Martijn De Groot (A8) 14.Angelo Saman (Stekene B6) 15.Jimmy De Bruyn (A9) 16.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 17.Jeroen Verwolf (A10) 18.Yves Boenders (B8) 19.Kevin Vleurinck (A11) 20.Patrick De Roos (Moerbeke B9) 21.Tom Wilmsen (A12) 22.Piet Hereijgers (B10) 23.Franky Weemaes (Melsele B11) 24.Gunther Cuylits (B12) 25.Davy Paeshuyse (B13) 26.Kris Van Severen (St.Niklaas B14) 27.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B15) 28.Ken Hermant (A13) 29.Kristof De Baets (A14) 30.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A15)
    Van Raemdonck Kevin Beveren 2010.JPG

                              Winnaar Catg.A Kevin Van Raemdonck
    Weemaes Franky, Patrick De Roos en Jurgen Goossens.JPG

                 Franky Weemaes, Patrick De Roos en Jurgen Goossens

    Van Hoyweghen en Kris Van Severen.JPG

                             Sven Van Hoyweghen en Kris Van Severen


    Foto’s: Sabrina Noens


    Categorie C/D:
    (49 dln)

    1.Frank Vagenende (Burst, winnaar Cat. C)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (C2)

    3.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. D)

    4.Peter Mol (C3)

    5.Peter Roelandts (D2)

    6.Matti De Baat (C4) 7.Danny Van Oyen (D3) 8.Stefan Adriaenssens (Burcht C5) 9.Bart Rombouts (Kallo C6) 10.Wim Heyndrickx (Vrasene C7) 11.Dirk Verresen (D4) 12.Philip Wittoek (C8) 13.Henri Hermans (D5) 14.Benny Van Gansen (D6) 15.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 16.Mario Bolssens (Kieldrecht C9) 17.Yves Cales (D8) 18.Dirk Goolaerts (D9) 19.Frank D'Hooge (C10) 20.Rudi Rabout (Heinkenszand C11) 21.Peter Flach (Zwijndrecht C12) 22.Fabien Hanssens (C13) 23.Ronald De Scheemaeker (D10) 24.Guy De Jonghe (Burcht C14) 25.Geert Roegiers (D11) 26.Tom Dhooge (C15)

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Leo Mares (Beveren E3)

    4.Wim De Coninck (E4)

    5.Jan Van Hove (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E6) 8.Danny De Coninck (E7) 9.Patrick Bekaert (E8) 10.Patrick Buyens (E9) 11.Etienne Claus (Waasmunster E10) 12.Willy Van Herreweghe (E11) 13.Twan De Braber (E12) 14.Jan Tutenel (E+2) 15.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 16.Patrick Van Der Vekens (E13) 17.Erwin D'Hondt (E14) 18.Patrick Van Peteghem (E15) 19.Tom Persyn (E16) 20.Jan Van Der Avoort (E17) 21.Eddy Van Den Abeele (E+4) 22.Willy De Sutter (E18) 23.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E19) 24.Jan Heirman (E20)

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Jo Scholten (F1-2)

    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren F1-3)

    4.Richard Vermeersch (F1-4)

    5.Paul Hunninck (F1-5)

    6.Jozef Staes (winnaar cat. F2) 7.Ad Montforts (F2-2) 8.Noël Rogge (F2-3) 9.José Hoebeke (F1-6) 10.François Coppers (Lokeren F1-7) 11.Lucien Van Goethem (Stekene F1-8) 12.Jos Dierks (F2-4) 13.Staf Lievens (F1-9) 14.Marc Steenberghe (F1-10) 15.Robin Van Kerschaver (F2-5) 16.José Dezegher (F2-6) 17.Julien De Bock (F2-7) 18.Willy Wouters (F1-11) 19.Helmuth Tas (F1-12) 20.Jos Vergult (F2-8) 21.Pascal Cornand (F2-9) 22.Eddie Van Leirberghe (F1-13) 23.William Govaert (Waasmunster F1-14) 24.Kris Van Honsté (F1-15)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Rudiger Savat

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Theo Coudyzer

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    6.Roland Van Imschoot 7.Julien Vyvey 8.Eric De Wilde 9.Arnold De Muynck 10.Jaak Nys 11.Daniel Indekeu 12.Marinus Lockefeir 13.Frans Robijns 14.Henk Bolle 15.Robert Robijns 16.Willy Roels 17.Jos Vandermeulen 18.Paul Luyten 19.Herman Dias 20.Willy Corthier 21.Lucien Schollaert

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Hervé Verstuyft

    3.Clement Saelens

    4.Daniel Cornu

    5.Luc Muys

    6.Guus Schuller 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Gerard De Vleeschauwer 9.Ghislain De Champs 10.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 11.Daniël Jooris 12.François Smolders 13.François Brouwers 14.Leo De Jong 15.Jef Verheyen 16.René Van Reeth

    Categorie G++:

    1.Raf Luyckx (Belsele)

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Louis Simons

    4.Edward Battersby

    26-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    25-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERTOERISTEN KRIJGEN HUN PLAATSELIJK WK VAN GROOT-BEVEREN !!!

    Wielertoeristen krijgen hun plaatselijk WK van Groot -Beveren

     
    Op donderdag 26 augustus wordt voor het eerst het ‘Wereldkampioenschap van Groot-Beveren voor wielertoeristen’ gehouden. In twee reeksen (-40 en +40 jaar) wordt er om 19u vertrokken voor een wedstrijd over 8 ronden van 7 km. De wedstrijd is enkel toegankelijk voor wielertoeristen woonachtig in Groot-Beveren en niet-vergunninghouders. De organisatie mikt dus zoveel als mogelijk op de zuivere wielertoerist. Het is wielerbond WAOD die het WK in goede banen zal leiden.

    Het parcours loopt langs: Grote Markt (N70), Kasteeldreef, Beukenhoflaan, Soldatendreef, Luitenant Van Eepoelstraat, Meersenweg, Gaverlandstraat, Koolputstraat, Broekstraat, Heiveldstraat, Van Craenenbroeckstraat, Leon Labytstraat, Klapperstraat, Donkvijverstraat, Diederik Van Beverenlaan, Oude Zandstraat en opnieuw Grote Markt (N70).

    Wielertoeristen die willen deelnemen moeten wel vooraf inschrijven via de website www.beversefeesten.be en dienen vooraf bevestigd door de organisatie.


    NOG MEER FIETSPLEZIER.

     

    Maar de Beverse Feesten bieden nog meer fietsplezier want reeds op zondag 22 augustus staan de 65 en 100 km van Beveren voor wielertoeristen op het programma.  Voor de 19° keer wordt de 100 km van Beveren voor wielertoeristen georganiseerd én voor de 13° keer reeds de 65 km. Zondag 22 augustus is zowat de eerste zondag van de Beverse Feesten.

     

    Oorspronkelijk waren het de KWB-Wielertoeristen die deze organisatie mee steunden. Nu zijn het al enkele jaren de wielertoeristen van WTC Kolenhof die instaan voor de praktische organisatie. Zij zorgen voor een goed afgepijld parcours langsheen rustige wegen, voornamelijk in Groot-Beveren maar er wordt ook uitgeweken naar de Hollandse polders.

     

    Ook aan het Kampioenschap van Beveren voor wielertoeristen werken zij mee. Inschrijvingen, uitbetalingen en kleedkamers zijn dan ook telkens in hun lokaal ‘Kolenhof’ in de Luitenant Van Eepoelstraat.

     

    En dan is er nog de Jubileumeditie ‘Pauwkensroute’, 20ste Gezinsfietstocht. 20 jaar terug werd deze Gezinsfietstocht opgericht door André De Pauw, gekend als loodgieter en in horecamiddens, én enkele vrienden. Nu al, sinds méér dan 5 jaar, wordt deze organisatie verder gezet door de Troela’s, een animatievereniging uit Melsele. Net zoals vorige jaren wordt geopteerd om ‘in groep’ te rijden, de ‘notabelen’ voorop en dit onder begeleiding van de Beverse Politie.

     

    Vertrek om 14u aan de tent Grote Markt. Aankomst rond 17u met muzikale animatie in de tent met een concert van ‘Big Bang Band Zwijndrecht’.

     

    Dat alles gebeurt onder de noemer van ‘Beverse Toeren” waarvan Emiel Verhoeven de ‘vader’ is.

     

    WK Beveren KENNY BF dany verheyen.jpg 

    Dany Verheyen van WTC Kolenhof.

    WK Beveren kenny 2 verhoeen.jpg 

    Emiel Verhoeven achter de microfoon bij de voorstelling van ‘Beverse Toeren’

     

     

    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    25-08-2010 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 25/08/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg
    Onder leiding van Kenny Janssens en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 20 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Goed trainingsweer met iets minder wind dan dinsdag en kopmannen genoeg aanwezig om er een goede duurtraining van te maken.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 118 Km, het gemiddelde was goed voor +/- 35 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Peter Neels , Roberto Vercauteren , Sven Wielandt , Brian Rubens , Freddy De Blick , Franky Wielandt , Wim De Cleen , Rudi Serverius , Walter Meseure , Eugéne Bosman , Freddy Buys , Bert De Coster , ?????? en Kenny Janssens.

    25-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 25/08/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    UITSLAGEN

    KESSEL - FLANDERS CUP:

    De vrouwen hebben in Kessel deelgenomen aan de 6 uren race! Met name Lydia (de voorzitster), Kristel (vrouwke Davy Huygens) en Gracy (vrouwke Kevin Messagie). Als "amateurs" tegen toch goed geoefende dames, maar het was voor de fun!

    Ze zijn 4de geëindigd. (van de 4 ploegen)

    Maar ze hebben zich toch reuze geamuseerd !!!  Zelfs een regenbui kon de pret niet bederven.

    Ze waren er en de reclame voor de sponsors ook, voor de vrouwen supportert iedereen !!!

     

    Nico Polfliet (Kids):

    Bij Nico Polfliet was het wat minder.

    Hij is niet vooraan geëindigd maar hij had de dag ervoor wel met zijn been in zijn tandwiel gevallen met alle gevolgen vandien.

     

    Kevin Messagie (Fun A): 

    Kevin heeft heel goed gereden nadat hij pech gehad had in de start. Er was een hele groep renners gevallen waar hij tussen zat. Voet wat pijn gedaan maar toch nog veel ingehaald.

     

    Davy Huygens (Elite):

    Davy reed weer een beresterke koers! In hoog gezelschap kwam hij als zevende algemeen aan, vijfde Elite en dit na toppers als Bart Arnouts en Jimmy Thielens.

     

    BUTGENBACH:

    Nico Polfliet heeft zondag 15 Augustus gereden in Butgenbach.

    Super! Wou zeker meedoen alhoewel wij er aan twijfelden.. Regen, regen en nog eens regen maar dat heeft hij het liefst. Goed resultaat dan ook 7de van 21 renners. Laat het voor hem maar elk weekend regenen maar daar zal de rest niet mee tevreden zijn waarschijnlijk.

     

    IRON BIKE ISCHGL - OOSTENRIJK:

    Filip Van Hecke (Stekene) nam op zaterdag 14 Augustus deel aan de marathon van Ischgl te Oostenrijk. Als voorbereiding op de Police Bike Marathon nam hij deel aan de 50 km met 2000 Hm. Hij stond in de startbox vrij goed vooraan na enkele wereldtoppers als Karl Platt en de kersverse wereldkampioen Lakata... De eerste ronde van 27 km werd aan een strak tempo gereden. Filip liet de toppers vlug rijden en nestelde zich in een passend groepje. Immers, na de eerste ronde sloegen de 27 km rijders af naar de finish en de anderen konden dan nog verder! Rustig starten was de boodschap. Bij het verlaten van Ischgl voor de tweede keer volgde een ferme klim: 10 km klimmen voor 1300 Hm, gemiddeld 13% dus!! Een eigen tempo klimmend kwam Filip boven en dan volgde de "fun": downhill naar de meet!!! Filip kwam uiteindelijk aan als 54° algemeen van de 250 geklasseerden, 40° bij de Elites tot 40 jaar... De zege ging naar Mirko Celestino voor Karl Platt en WK Lakata....

    Vanomobil 28-07-2010 Filip Van Hecke zware omloop te Malmedy.jpg 
                         Filip Van Hecke in aktie

     


    Tekst: Filip Van Hecke

    25-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG BK MARATHON POLITIEDIENSTEN TE BURG REULAND !!!

    Kris Henderiekcx wint de Police Bike Marathon te Burg Reuland voor Robby Meul en Kris Hertsens !!!


    Henderieckx Kris KOP 2010 

    BK MARATHON POLITIEDIENSTEN

     

    Zaterdag 21 Augustus verzamelden zich onder een stralende zon circa 60 bikers in het centrum van Burg Reuland voor de 2de editie van de Police Bike Marathon. Parcoursbouwer en organisator Marc Vanacker (PZ Mechelen) stippelde met vriend Dirk Rombaut (PZ St.Niklaas) een prachtige omloop uit in het Belgische Eifelgebied, een streek die bij mtb-ers nog minder gekend is.

    De marathon gold als het Belgisch Kampioenschap Marathon voor Politiediensten maar stond open voor iedereen. Kris Henderieckx uit Belsele (Nomadesk) won voor Robby Meul (Eksaarde) en teamgenoot Kris Hertsens (St.Niklaas).

    Na de startklim ontstond een kopgroep van 12 bikers, waaronder topfavorieten Kris Henderieckx, Kris Hertsens en Robby Meul. Verder waren o.a. ook Filip Van Hecke uit Stekene (Team Vanomobil), uittredend Belgisch Kampioen bij de Politie Eric Engelen (Janssen Cycling Team), Geert Schepers, Jan Gettemans en Dirk Buelens (Team Scott-Goeman) van de partij.
    Al vrij snel reden Kris Hertsens en Jan Gettemans lek en onder het hoge tempo van Robby Meul spatte de groep uiteen. Kris Henderieckx en Robby Meul muisden er samen vanonder en na 50 km sloot Kris Hertsens opnieuw aan.
    Op de steile lange helling in Ouren, met nog 15 km te gaan, probeerde Henderieckx zijn kompanen te lossen, zonder resultaat. Halverwege de laatste klim kreeg de Belgisch marathonkampioen bij de Masters 2 af te rekenen met krampen en moest hij zijn jongere kompanen laten gaan.
    In de technische afdaling richting aankomst kon Kris Henderieckx voldoende voorsprong nemen op Robby Meul waardoor hij na 92 km en 2100 hoogtemeters in een tijd van 4h05’07” als eerste over de meet kwam. Robby Meul werd 2de voor Kris Hertsens. Een sterke Jan Getteman werd vierde en Geert Schepers vijfde.

    De Belgische titel MTB-Marathon bij de Politiediensten ging naar Geert Schepers (AIK Leuven) die het haalde voor Waaslander Filip Van Hecke (DGA/SPN) en Camille Martin (PZ Brussel Hoofdstad).


    Voor velen was het een erg zware dag, Heinz Zinke diende zelfs met hevige krampen en uitdrogingsverschijnselen afgevoerd te worden naar het ziekenhuis te St-Vith doch is weer aan de beterhand.

    De deelnemers waren super tevreden over de organisatie: We'll be back! Zo sloot winnaar Kris Henderieckx deze mooie dag af.

     

    Uitslag scratch:
    1.Kris HENDERIECKX  4h05’07”
    2.Robby MEUL 4h05’08”
    3.Kris HERTSENS 4h09’16”
    4.Jan GETTEMANS 4h10’23”
    5.Geert SCHEPERS
    6.Ken HERMANS
    7.Filip VANHECKE
    8.Camille MARTIN
    9.Jair WELKENHUYSEN
    10.Tim WOUTERS

     


    Tekst: Filip Van Hecke

    Tekstbewerking en foto: Kenny Janssens

    25-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 24/08/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.
    Trogh Dirk KOP 2010.jpg
                     Dirk Trogh

    Onder leiding van Kenny Janssens en Serge Laureys vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    15 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Veel wind vandaag in de Polders van Saeftinghe en daarom gingen we vooraan ronddraaien vanaf Emmadorp en dat tot Paal, daarna werd er terug 2 aan 2 gereden tot het Deurganckdok. Daar kwam meteen de eerste serieuze versnelling van Thomas Neyt die direct beantwoordt werd door Wim Kras en Kenny JanssensMichel Van Osselaer en Dirk Trogh konden het gat dichten thv het laatste ronde punt te Kallo zodat we met 5 renners de finale in gingen. Maar bij het begin van de Ketenislaan ging het voor Michel Van Osselaer te snel en werden de laatste kilometers met 4 renners afgewerkt.
    De eerste aanval kwam er vooraan van Wim Kras maar die werd direct gefnuikt, het was wachten tot de laatste kilometer toen Dirk Trogh ten aanval trok. Meteen werd een gat geslagen en zowel Kenny Janssens als Thomas Neyt probeerden nog te dichten, Wim Kras kon niet meer overnemen dus 2 tegen 1. Kenny Janssens zette de spurt in en strandde tot op 1 meter van toch alweer een zeer sterke Dirk Trogh, daarna volgde Wim Kras en Thomas Neyt. De groep kwam een tijdje later ook volledig verbrokkeld binnen. Het gemiddelde vandaag was goed voor 37,1 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport) 
    Wie reden mee vandaag : Dirk Trogh
     , Brian Rubens , Michel Van Osselaer , Serge Laureys , Filip Weemaes , Thomas Neyt , Wim Kas , Vincent Van Hooste , Etienne Fleury , Luc Vermeulen , Thomas Collet , Edwig Cleiren , ? ? en Kenny Janssens.

    25-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    24-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 24/08/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    Jado Bleynberg pakt de Zege te Brecht bij de Miniemen !!!
    WAC 24-08 Podium 8 jaar; Winnaar Jado.JPG

    Nieuwelingen

     

    Haasdonk 21/8

    42 deelnemers
    - Waterschoot Django: 26ste

    Miniemen

     

    Brecht
     
    Met 5 Wase Miniemen trokken ze naar Brecht. Daar vonden miniemenproeven plaats in een organisatie van het eigen Wac team te Brecht. Met drie podiumplaatsen reden ze zich daar mooi in de kijker.


    - 1ste Bleyenberg Jado in zijn reeks.
    - 2de Van Houte Sybren in zijn reeks.
    - Schelfhout Gregory ?
    - De Clercq Steffen ?
    - 3de Van Houte Gerben in zijn reeks.
    WAC 24-08 Aankomst 9 jarigen; Sybren 2de.JPG WAC 24-08 aankomst 11 jarigen Gerben 3de.JPG
                 Aankomst Sybren Van Houte (2de plaats)                                       Aankomst Gerben Van Houte (3de plaats)
    WAC 24-08 Sybren op kop.JPG WAC 24-08 Jado op kop.JPG
                         Sybren Van Houte op kop                                                                       Jado Bleyenberg op kop
    WAC 24-08 Gerben op kop.JPG WAC 24-08 Gregory Schelfhout Behendigheid Brecht.JPG
                             Gerben Van Houte op kop                                                          Behendigheidsproef Gregory Schelfhout   
    WAC 24-08 behendigheid Gerben.JPG   WAC 24-08 Behendigeheid Steffen.JPG
                     Behendigheid Gerben Van Houte                                       Behendigheid Steffen De Clercq
    WAC 24-08 Podium 9 jaar. Hermans Berre 1; SYBREN 2DE; Otten Davy derde.JPG WAC 24-08 Podieum 11 jaar 1=DANTE SCOPONI 2= Michiel Hillen 3= Gerben Van houte.JPG
                 Podium 9 Jarigen met Sybren Van Houte                                          Podium 11 jarigen met Gerben Van Houte

    Aspiranten

    Buggenhout 21/8
    14 jaar 32 deelnemers
    - Persoon Wouter: 2de

    Opbrakel 21/8
    12 jaar 27 deelnemers
    - Milliau Vince: 5de

    13jaar 35 deelnemers
    - De Loose Arne: 28ste
    - De Kever Gerben: 34ste

    Brecht 22/8
    12 jaar 23 deelnemers
    - Van den Bosch Victor: 4de
    - Anauts Brent: 6de
    - Van Steen Mats: 8ste
    - Apers Ruben: 10de
    - Verbraak Lennert: 14de
    - Van Staeyen maarten: 19de

    13jaar 22 deelnemers
    - Verheyen Nick: 6de
    - Janssens Jarrid: 7de
    - Corthout Geoffrey: 10de
    - Vercauteren Toon: 12de
    - Verdickt Yannick: 22ste , die zijn eerste wedstrijd heeft gereden goed gedaan Yannick !!!

    14 jaar 39 deelnemers
    - Van hasselt Lennert: 2de
    - Goossenaerts Auren: 5de
    - Caluwe Stijn: 8ste
    - Van de Wijgaart Axel: 11de
    - Maegh Domin: 20ste
    - Drummont Frederik: 30ste

    Aan al de renners van WAC die dit weekeinde weer het beste van zichzelf gegeven
    hebben een dikke proficiat !!!

    Bron en foto’s: Steven Van Houte

    Tekst: Nancy

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    24-08-2010 om 16:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    23/08/2010 - DE KLINGE (O) - U23 - 108 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 22

    1.DE KORT BRAM - DE JONGE RENNER    

    2.GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING           

    3.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM         

    4.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    5.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   

    6.VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW            

    7.VERBEKE Stijn - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    8.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    9.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    10.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM       

    11.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    14.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    15.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    18.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    

    20.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

    22.DE BOCK Daan uit Beveren - ASFRA RACING TEAM  

     

    23/08/2010 - WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 86 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 42

    1.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW       

    2.TIMBREUR Jonas - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 27”

    3.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 2’06”

    4.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    5.ROSSIGNOL Bryan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 2’15”

    6.VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM op 2’24”

    7.DE SMET Kevin - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM op 2’40”

    8.VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3’01”

    9.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    10.VAN WAEYENBERG Maxime - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

     

    23/08/2010 - W.VL. CYCLING TOUR – RIT 4 (W) - Nieuwelingen - Interclub - 68 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 120

    1.WELTER Jan Willem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    3.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    4.VOLOTZKY Erik - USA NATIONAL TEAM           

    5.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    6.SERGOORIS Kenneth - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    7.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    8.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    9.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    10.POLLEZ Lennert - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW        

    13.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    19.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    72.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM     

    74.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    83.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    96.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND op 3’22”     

    100.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 4’45”   

    24-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 24/08/2010 - BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 107

    1.RYAN MARC - CYCLING TIMARU          

    2.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 5”

    3.DEWAAL Roy                       

    4.VERBOVEN Bert - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT op 11”

    5.CLAES Gert - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT   

    6.VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM         

    7.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    9.VANROY Glenn - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    10.HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING       

    16.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’05”  

    27.WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL CYCLING TEAM         


    24/08/2010 - GENK(B) – ENECO TOUR - Tijdrit 16,9 km

    Aantal deelnemers: 117

    1 Tony Martin (Ger) - Team HTC - Columbia in 20’24”  
    2 Maarten Tjallingii (Ned) - Rabobank op 6”  
    3 Alex Rasmussen (Den) - Team Saxo Bank op 9”  
    4 Richie Porte (Aus) - Team Saxo Bank op 20”  
    5 Koos Moerenhout (Ned) - Rabobank    
    6 Edvald Boasson Hagen (Nor) - Sky Professional Cycling Team op 24”  
    7 Jos Van Emden (Ned) - Rabobank    
    8 Jonathan Castroviejo (Spa) - Euskaltel - Euskadi op 27”  
    9 Andreas Klöden (Ger) - Team Radioshack op 33”  
    10 Svein Tuft (Can) - Garmin - Transitions op 36”  
    21 Dominique Cornu uit Beveren (Bel) - Skil - Shimano op 54”  
    38 Thomas De Gendt uit Beveren (Bel) - Topsport Vlaanderen - Mercator op 1’08”  
    52 Kristof Goddaert uit St.Gillis (Bel) - AG2R La Mondiale op 1’34”    
    63 Françis De Greef uit Puurs (Bel) - Omega Pharma-Lotto  op 1’50”  
    114 Michael Van Staeyen uit Schoten (Bel) - Topsport Vlaanderen - Mercator op 3’21”  

    EINDKLASSEMENT
    1 Tony Martin (Ger) - Team HTC - Columbia in 28h50min  
    2 Koos Moerenhout (Ned) -
    Rabobank op 31”  
    3 Edvald Boasson Hagen (Nor) -
    Sky Professional Cycling Team op 1’46”  
    4 Richie Porte (Aus) -
    Team Saxo Bank op 1’57” 
    5 Svein Tuft (Can) -
    Garmin - Transitions op 2’04”  
    6 Lars Boom (Ned) -
    Rabobank op 2’11”  
    7 Maarten Tjallingii (Ned) -
    Rabobank op 2’17”  
    8 Andreas Klöden (Ger) -
    Team Radioshack op 2’18”  
    9 Dominique Cornu uit Beveren (Bel) -
    Skil - Shimano op 2’35”  
    10 Jurgen Roelandts (Bel) -
    Omega Pharma-Lotto op 2’37”  
    24 Thomas De Gendt uit Beveren (Bel) -
    Topsport Vlaanderen - Mercator op 4’23”  
    43 Françis De Greef uit Puurs (Bel) -
    Omega Pharma-Lotto op 18’10”  
    83 Kristof Goddaert uit St.Gillis(Bel) -
    AG2R La Mondiale op 39’04”  
    94 Michael Van Staeyen uit Schoten (Bel) -
    Topsport Vlaanderen - Mercator op 46’54”   
     

    24/08/2010 - OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 56

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 54”

    3.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 1’34”

    4.VAN ACKER Nivard - DMC- CYCLING TEAM op 3’00”

    5.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 3’05”

    6.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    7.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    8.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 3’50”

    9.PATTYN Karel - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 4’00”

    10.STANDAERT Hansjorg - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM op 4’20”

     

    24/08/2010 - EVERGEM - WIPPELGEM (O) - U23 - 113 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 34

    1.HAERS Joris - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW          

    2.MCLEOD Ruaraidh - ISOREX CYCLING TEAM op 50”

    3.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    4.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    5.DEVADDER Glen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    6.D`HAEMERS Jason - DMC- CYCLING TEAM op 1’30”

    7.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    8.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    9.VAN DE VEIRE Pieter - DMC- CYCLING TEAM  

    10.WILLEMS Christophe - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 5’00”

    12.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    18.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    25.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND             

     

    24/08/2010 - LANGEMARK - MADONNA (W) - Juniores - 84 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 41

    1.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM        

    2.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    3.BOUCHARD GEOFFREY - U C VOIRONNAISE    

    4.ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE      

    5.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 13”

    6.LELEU Antoine - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS op 15”

    7.DESRUELLE Dylan  - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE      

    8.MONCORGE PIERRE - EC PIERRE op 25”

    9.PUT Timothy - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’50”

    10.STABIJ Alexander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW    

     

    24/08/2010 - LENDELEDE (W) - Juniores - 113,75 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 40

    1.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK               

    2.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3.VALIAUGA Arnoldas - UTENOS KKSC  

    4.GUZYS Paulius - KAUNO JSOM - DSK "ADRIJA" op 10”

    5.VEREECKE Maxim - CUBE-FINTRO CT op 15”

    6.BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 21”

    7.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 25”

    8.LENCKUS Tautvydas - KLAIPEDOS SC - DSK "PAJURIS" op 31”

    9.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 2’22”

    10.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT op 2’30”

    28.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

     

    24/08/2010 - HULSHOUT (PISTE) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    12 JAAR

    Aantal deelnemers: 6

    1.DRIESEN Yarne - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    2.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3.VERELST Jef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.           

    4.VAN DER EYCKEN Pieter - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    5.CLAES Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

     

    13 JAAR

    Aantal deelnemers: 16

    1.VAN DEN WOUWER Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    2.JEHIN Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.          

    3.WAUTERS Brick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    4.PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    5.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

     

    14 JAAR

    Aantal deelnemers: 14

    1.VRANCKEN Jordi - AVIA CYCLING TEAM            

    2.LIEVENS Siebe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    3.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL         

    4.DE VISSCHER Stijn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.        

    5.VERMEYEN Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    24-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 23/08/2010 - ´S GRAVENWEZEL (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Derny-Criterium - 80 km

    Aantal deelnemers: 18

    ELITES EN U23 EINDSTAND

    Aantal deelnemers: 18

    1.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM 

    2.WEYLANDT Wouter - QUICK STEP      

    3.MOREAU CHRISTOPHE                   

    4.DE GANS joop - PALMANS-CRAS        

    5.SCHEIRLINCKX Bert - LANDBOUWKREDIET      

    6.SCHEIRLINCKX Staf - OMEGA PHARMA-LOTTO

    7.FOUBERT Glen - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM        

    8.SMEULDERS Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM        

    9.VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    10.NEYENS Maarten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR        


    23/08/2010 - BILZEN - HEERS (B) – ENECO TOUR – 05h12min

    Aantal deelnemers: 123

    1.GREIPEL André - TEAM HTC - COLUMBIA        

    2.ROELANDTS Jurgen - OMEGA PHARMA-LOTTO           

    3.BOASSON HAGEN Edvald - SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    4.VIVIANI Elia - LIQUIGAS-DOIMO          

    5.HAEDO Lucas Sebastian - TEAM SAXO BANK  

    6.DE KORT Koen - SKIL - SHIMANO        

    7.OSS Daniel - LIQUIGAS-DOIMO           

    8.MARTIN Tony - TEAM HTC - COLUMBIA

    9.VANTOMME Maxime - TEAM KATUSHA          

    10.ISASI FLORES Inaki - EUSKALTEL - EUSKADI 

    21.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR         

    33.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL - SHIMANO    

    48.DE GREEF Francis uit Puurs - OMEGA PHARMA-LOTTO         

    106.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE op 20’44”      

    107.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR  

     

    23/08/2010 - GEETBETS (VB) - Elite z.c./U23 - 144 km - 03h28min

    Aantal deelnemers: 70

    1.HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM     

    2.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    3.DONNAY LAURENT - POYAL PESANT CLUB op 10”

    4.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 25”

    5.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    6.LEYS Birger - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    7.ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    8.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    9.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL    

    10.BEYENS Yoeri - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT  

     

    23/08/2010 - BALEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 32

    1.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 13”

    3.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 6’00”

    4.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    5.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    6.CRIEL Tom - PROFEL CYCLING TEAM   

    7.VANDAMME Davy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM       

    8.WESEMANN Martin - KINSNORTH       

    9.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 12’00”

    10.DONIE Birger - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

     

    23/08/2010 - OVERMERE - BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 37

    1.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    2.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST     

    3.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    4.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    5.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    6.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    7.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    8.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 1’20”

    9.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    10.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’11”

    15.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    16.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    20.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    21.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    25.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM
     

    23/08/2010 - WAMBEEK - TERNAT (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h57min

    Aantal deelnemers: 30

    1.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT           

    2.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    3.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    4.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    5.GRIETEN Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’01”

    6.PREVOST Yannick - VAN EYCK SPORT

    7.NICHOLS David - GLENDENE CC/BIKE TRAX       

    8.VEJMELKA Daniel - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE      

    9.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND    

    10.SCHILS DOMUNIE              

    24-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/08/2010

    VWV Banner 2010

    Maandag 23/08/10 – GROOT-LO


    Categorie A/B:
    Aantal deelnemers: 69
    1-Bart Gendarme (B)
    2-Kurt Diels

    3-Klaas Stijnen
    4-Dirk Van Capellen (B)
    5-Patrick Verdonck
    6-Christophe Adams 7-Freddy Van Genechten (B) 8-Gerry Meuris 9-Tom Op De Beek 10-Hans Wuyts (B) 11-Kristof Wijckmans 12-Rik De Vree (B) 13-Kris Witvrouwen (B) 14-Gunther Helsen 15-Kristof Jonkers 16-Erik Wellens (B) 17-Rudi Drappier (B) 18-Jens Daems 19-Benny van der Auwera (B) 20-Luc verwimp 21-Bart Berghmans 22-Frank Schellekens 23-Steven De Coster (B) 24-Dave Christiaens 25-Ivan Verschueren (B) 26-Jorg Hendrickx 27-Geert Verbraeken (B) 28-Sergei Rijnders 29-Tom Van De Poel (B) 30-Patrick Bollen

    Categorie C: Aantal deelnemers: 26
    1-Marc Heulens
    2-Marc Vekemans
    3-Mark Verloo
    4-Eddy Van Loy
    5-Jan Van Den brande
    6-Jan Van Hove 7-Frank de belder 8-Rudy Bloemen 9-Marc Vandenwijngaerden 10-Bruno Brabants 11-Alex Akkermans 12-Marc Willemsen 13-Marc Kiesekoms 14-Luc Aerts 15-Wim Van Thielen 16-Rudi Veugen 17-Joel Wouters 18-Mario Verbinnen 19-Eric Troniseck 20-Dirk Peigneur

    Categorie D: Aantal deelnemers: 8
    1-Francy Baptist
    2-Etienne Peeters
    3-Jan Tutenel
    4-Willy Van herck
    5-Louis Van den broek
    6-Jan Poelmans 7-Robert Edmonds

    Categorie E: Aantal deelnemers: 5
    1-Jef Everaerts
    2-Nico Wijnen
    3-Andre Segers
    4-Frans Bastiaens
    5-Roger Goormans

     

    24-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/08/2010

    vwf.JPG








    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    De Beer Tom KOP 2010 1.jpg
    Maandag 23 Augustus - DENDERMONDE (9200) - Criterium


    A/B-reeks
    1 Tom De Beer (Hamme 1B)
    2 Tom Penninckx
    3 Christophe Van Gucht
    4 Geert Van Humbeek
    5 Bart De Baere
    6 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    7 Ronny Van Der Vurst (2B)
    8 Andy Van Eesbeek
    9 Peter Vermassen
    10 Koen Lintermans
    11 Danny Saelens (3B) 12 Kevin Van De Keer 13 Danny Borremans (4B) 14 Angelo Everaert 15 Jef Geys 16 Bart De Schepper (5B) 17 Steven Landuyt 18 Peter Landtsheer 19 Davy Van Nieuwenborgh 20 Dries Busselot 21 Mike De Clercq 22 Tim De Moor (6B )23 Jeroen Schuddinck 24 Andy Bonnaeres (Zele) 25 Ken Van den Bossche (7B) 26 Gunter Van Damme (8B) 27 Patrick Van Himst 28 Kris Mannaert 29 Geert De Moyer (9B) 30 Tim van de Wiele
    VWF 23-8-10-dendermonde 075.jpg

    Tom De Beer, Tom Penninckx en Bruno Bruyere met de inrichters van het criterium.

    VWF 23-8-10-dendermonde 001.jpg
                                            Start Catg.A/B te Dendermonde.

    VWF 23-8-10-dendermonde 056.jpg 

                                 Aankomst Tom De Beer, winnaar Catg.B

               
    C -reeks
    1 Bruno Bruyere
    2 Frank Geets
    3 Rudy Van de Velde
    4 John De Croock
    5 Rudy Thomas
    6 Patrick De Craene
    7 Hans Van Nieuwenhuyse
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Igor Van den Berghe
    10 Dominique Turcksin
    VWF 23-8-10-dendermonde 072.jpg

                                 Aankomst Bruno Bruyere, winnaar Catg.C


     
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg

    24-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    23-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WERELDKAMPIOENSCHAP VAN HAASDONK 2010 !!!

    Proficiat aan SERGE LAUREYS met zijn Zege en Titel Wereldkampioen van Haasdonk !!!

    Haasdonk 2010 1.jpg 

             Winnaar Serge Laureys met Yves De Saegher en Rudi Coppens.


    22/08/2010- HAASDONK (O) - Gentlemen – 01h19min

    Aantal deelnemers: 29

    1.SERGE LAUREYS                 

    2.DE SAEGHER Yves               

    3.COPPENS Rudi                    

    4.VAN STEELANDT Gunther               

    5.VAN HAVERE Jurgen           

    6.SMET Kurt , 7.RENIERS Davy , 8.DE COCK Bart , 9.SCHMITT Kenny , 10.DE COCK Jan , 11.APERS Bert , 12.DE MAERE Petro   , 13.LAUREYS OLIVIER , 14.WOUTERS Jimmy , 15.DE BURGGRAVE Filip , 16.MACHARIS William , 17.VERMINCKSEL Dirk , 18.WIELANDT Erwin , 19.STEENSSENS Kurt , 20.APERS Koen , 21.VAN HOYWEGHEN Diego , 22.VAN STEELANDT Rudi , 23.DHOOGHE Alain , 24.VALAERT Christophe , 25.APS Rudi , 26.VAN DEN HENDE Freddy

     

    Haasdonk 2010 2.jpg 

           Winnaar bij de Juniores Stef Wauters en Valerie Robert uit Vrasene.       

     


    Foto’s: Raymond De Geest

    23-08-2010 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/08/2010

    waod_3


    Proficiat aan TOM BRULEZ met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 29°Seizoenszege in de Catg.G+ !!! 
    Brulez Tom KOP 2010 1  Meys Kris KOP 2010.jpg  Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg  Marien Gerard
              Tom Brulez                         Kris Meys                              John Heyndrickx                       Gerard Mariën


    Zondag 22 Augustus – HAMME (9220)


    Categorie A/B:
    (28 dln)

    1.TOM BRULEZ (Tielt, winnaar cat. B)

    2.KRIS MEYS (Hamme, winnaar cat. A)

    3.Hilton Mc Muro (B2)

    4.Bert De Baere (A2)

    5.Bart Jocqué (B3)

    6.Kurt Pauwels (B4) 7.Kristof Gryson (A3) 8.Paul Rooseparck (A4) 9.Stijn Verbeke (A5) 10.Andy Van Eesbeeck (B5) 11.Harry Darren (B6) 12.Steven Verschelden (B7) 13.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B8) 14.Angelo Saman (Stekene B9) 15.Pieter Covents (Vrasene A6) 16.Glenn De Wolf (Hamme A7) 17.Vincent Maes (A8) 18.Jimmy Pombereu (B10) 19.Jonas De Vlieger (A9) 20.Steven Heirman (A10) 21.Mike Van Ryssel (A11) 22.Ismaen Segers (A12) 23.Louis Van Den Bleeken (B11) 24.Peter Van Bockhaven (A13) 25.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B12) 26.Gunther Cuylits (B13) 27.Jordy Leenknecht (B14) 28.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B15)

    Categorie C/D:
    (18 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Philip Lampaert (C2)

    3.Luc Van Den Bergh (C3)

    4.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    5.Ivan De Smet (Hamme C4)

    6.Peter Ballet (D2) 7.Thierry Everaert (C5) 8.Wim Heyndrickx (Vrasene C6) 9.Philip Wittoek (C7) 10.Walter De Veerman (Lochristi D3) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 12.Matti De Baat (C9) 13.Olivier Vaerewyck (C10) 14.Ko Harms (D4) 15.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C11) 16.Sven De Vlieger (C12) 17.Kris Van Honsté (D5) 18.Gino Audenaert (C13)

    Categorie E/E+:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    2.Serge De Wever (winnaar cat. E)

    3.Patrick Van Renterghem (E2)

    4.Wim De Waal (E3)

    5.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E4)

    6.Erwin D'Hondt (E5) 7.Georges Vergauwe (E6) 8.Michel Hertogh (E+2) 9.Peter De Proft (E7) 10.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 11.Bart De Poortere (E8) 12.Patrick Van Peteghem (E9) 13.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E10)

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.Julien De Bock (De Pinte, winnaar cat. F2)

    4.François Coppers (Lokeren F1-3)

    5.Luc Roelandts (F1-4)

    6.Karel Andries (Schoten F1-5) 7.Tony Baudonck (F1-6) 8.Dirk Caekebeke (F1-7) 9.José Dezegher (F2-2) 10.Daniel Hauttekeete (F2-3) 11.Pascal Dysserinck (F1-8) 12.Marc Steenberghe (F1-9) 13.William Govaert (Waasmunster F1-10) 14.Ronny Goethals (F1-11) 15.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-4) 16.Cees Van Rijsbergen (F1-12) 17.Eddie Van Leirberghe (F1-13) 18.Noël Rogge (F2-5) 19.Pascal Cornand (F2-6)

    Categorie G:

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Arnold De Muynck

    3.Roland Van Imschoot

    4.Theo Coudyzer

    5.Marinus Lockefeir

    6.Theo Verheyden 7.Julien Vyvey 8.Willy Roels 9.Roger Den Tijn 10.Hendrik Cornelis 11.Etienne Declercq 12.André Syvertsen (Stekene) 13.Hugo Martens (Zwijndrecht) 14.Roger Verschraegen (Lochristi)

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Daniel Meirlaen

    3.Hervé Verstuyft

    4.Daniël Nuytinck

    5.Ghislain De Champs

    6.Daniel Cornu 7.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.François Smolders 10.Francis Helleputte 11.Gérard Raes 12.Ortaire Stevens 13.François Brouwers 14.Leo De Jong 15.Paul De Geynst 16.Raymond Walschap 17.Jef Verheyen 18.Donné Neckebroeck 19.René Baat 20.Georges Van Der Cruyssen

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Raf Luyckx (Belsele)

    3.Edward Battersby

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Karel Alen

    6.Willy Voorbraeck


    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PETER DIERKS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Bolssens Patrick KOP 2010 1.jpg     Dierks Peter KOP 2010.jpg

             Patrick Bolssens                         Peter Dierks


    Toeristen -40 jaar:

    1.PATRICK BOLSSENS (Kieldrecht)

    2.Steven Bogaert

    3.Joris Meersman

    4.Joeri Van Verrijck

    5.Danny De Maesschalck

    6.Toby Wauters 7.Dave Luyckx 8.Franky Boel 9.Kamiel Peelman 10.Steven Van Houte

    Toeristen +40 jaar:

    1.PETER DIERKS (Bornem)

    2.Guy De Wolf

    3.Gino Verberckmoes

    4.Guido Spanooghe

    5.Jan Van Damme

    6.Hans Haentjes 7.Dirk Bryssinckx 8.Gunter Smoolenaars 9.Dirk Smet 10.Philippe De Smet

    23-08-2010 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/08/2010

    VWV Banner 2010

    Zondag 22/08/10 - ’S GRAVENWEZEL


    Categorie A/B:
    Aantal deelnemers: 62
    1-Klaas Stijnen
    2-David Van Pelt
    3-Patrick Haling
    4-Stijn Van Maldeghem
    5-Dennis Szekely
    6-Guido vermeiren 7-Wouter Cavens 8-Tom de Feyter 9-Bert Verelst 10-Raf van Hove (B) 11-Bart Vanden Wyngaerd (B) 12-Geoffrey Geysels 13-Pieter Diels 14-Tom Wilmsen 15-Yvan Verschueren (B) 16-Ruben Tissink 17-Ditmar de Nef 18-Patrick van De Put (B) 19-Tom Op de Beeck 20-Christof Mariën (Retie) 21-Giani Anthoni 22-Ken Hermans 23-Jeroen Haest 24-Bart Berghmans 25-Thomas Boeckx 26-Kevin de Knaep 27-Gino Gevens 28-Rik De Vree (B) 29-Peter Bocken (B) 30-Ben Leukemans 31-Geert Peetermans (B) 32-Christof Smolderen 33-Jens Van Hecke 34-Dirk Mertens 35-Thomas Heiremans 36-Christophe Haest 37-Stein Convents 38-Dirk Baeten (B) 39-David Janssens 40-Stefaan de Clercq

    Categorie C: Aantal deelnemers: 32
    1-Herman Proost
    2-Peter Vos
    3-Peter Roelands
    4-Marc Vekemans
    5-Patrick Verdonck
    6-Bruno Brabants 7-Henri Hermans 8-Dirk Verresen 9-Chris Vanderaerden 10-Joseph Claessens 11-Karel de Ravet 12-Guido Claessens 13-Bert Costermans 14-Luc Vranken 15-Ivan Deckers 16-Ronny Coremans 17-Marc Kiesekoms 18-Ronny Govers 19-Eric Van Steerteghem 20-Luc Aerts 21-Ludo Van Dingenen 22-Alex Ackermans 23-Danny Dennis 24-Marc Heulens 25-Danny Van Hoof 26-Jan Gommers 27-Maurice Laruelle 28-Wim Wouters29-Werner Jacobs 30-Ronny Anthoni 31-Koen Van Gansen 32-Jan Aertbetien

    Categorie D: Aantal deelnemers: 6
    1-Jan Tutenel
    2-Etienne Peeters
    3-Charles Nauwelaerts
    4-John Van Rijsbergen
    5-Jan Van der Avort
    6-Jan Van Wezenbeeck

    Categorie E: Aantal deelnemers 3
    1-Willy Mous
    2-Andre Segers
    3-Nico Wijnen

     

    23-08-2010 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VWF - DENDERLEEUW - 21/08/2010

    VWF – DENDERLEEUW – 21/08/2010








    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    23-08-2010 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/08/2010

    vwf

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Suys Frank KOP 2009 2

    Zondag 22 Augustus - AALST (9300) -
    12 de proef VWF-GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Tom Penninckx
    2 Willem Van Der Heyden
    3 Danny Verelst
    4 Bjorn Lison
    5 Sven Demeyts
    6 Kurt De Vuyst
    7 David Motte
    8 Marnix Geerts
    9 Jef Seys
    10 Koen Lintermans
    en Marc Vanparrijs

    VWF 22-8-10-aalst 093.jpg 

                                           Winnaar Catg.A Tom Penninckx

    VWF 22-8-10-aalst 082.jpg 

                                                     Aankomst Catg.A


    B-reeks
    1 Danny Saelens
    2 Raf Van Den Bossche
    3 Johan Van De Noortgaete
    4 Erwin Bollen
    5 Frank Vagenende
    6 Nico Debaes (Desselgem)
    7 Danny Borremans
    8 Eddy Quina
    9 Peter Van Damme
    10 Johan Vervaecke

    VWF 22-8-10-aalst 096.jpg 

                                           Winnaar Catg.B Danny Saelens


    C-reeks
    1 Dominique Turcksin
    2 Frank Geets
    3 Johan Heymans
    4 Rudy Thomas
    5 Alain Buggenhout
    6 Bruno Bruyere
    7 Ronny Paridaens
    8 Willy De Boitselier
    9 Patrick De Craene
    10 Kris Thomas

    VWF 22-8-10-aalst 069.jpg 

             Winnaar Catg.C Dominique Turcksin en winnaar Catg.D Frank Suys.

               
    D-reeks
    1 Frank Suys (Hingene)
    2 Frank De Pelsmaker
    3 Wim Van Obbergen
    4 Luc Kinnaer
    5 Jos Maes
    6 Dirk Rijmenams
    7 Pierre Remory
    8 Joseph Devits
    9 Yvan Camphijn
    10 Patrick Convents

    E-reeks
    1 Marc Vervondel
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Jean-Pierre Broothaerts
    4 Jos Vandermeulen
    5 Johny Van Holen
    6 Robert Maldrie
    7 Marc Colpaert
    8 Felix Luyten
    9 Charles Vandermosten
    10 Eddy Cobbaut

    VWF 22-8-10-aalst 035.jpg 

              Winnaar Catg.E Marc Vervondel en winnaar Catg.F Rudiger Savat.


    F-reeks
    1 Rudiger Savat
    2 Guido Cornet
    3 Jef Everaert
    4 Jozef Saerens
    5 Daniel Galliot
    6 Ad Montforts
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 Etienne Vandenhouwe
    9 Alfons Volckaerts
    10 Jos De Maeyer


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    23-08-2010 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 22/08/2010 - HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 107

    1.DE VRIES HARM - WV OTTO EBBENS   

    2.VAN GEYT Koen - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4”

    3.NEVENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 30”

    4.DEGAND Thomas - VERANDAS WILLEMS            

    5.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM         

    6.ENGLAND michael - PROFEL 

    7.SCHOEP Glenn - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    8.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS 

    9.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM         

    10.POLS Thibaut - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    12.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    14.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER         

    20.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST              

    26.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    22/08/2010 – ROERMOND (NL) - SITTARD (NL) – ENECO TOUR – 204 km – 04h45min
    Aantal deelnemers:

    1 Jack Bobridge (Aus) - Garmin - Transitions      

    2 Ruben Perez Moreno (Spa) - Euskaltel – Euskadi op 4”

    3 Thomas De Gendt uit Beveren (Bel) - Topsport Vlaanderen - Mercator                         

    4 Michael Van Staeyen uit Schoten (Bel) - Topsport Vlaanderen - Mercator                    

    5 Gorik Gardeyn (Bel) - Vacansoleil Pro Cycling Team                  

    6 Dominik Nerz (Ger) - Team Milram op 8”        

    7 Gert Steegmans (Bel) - Team Radioshack op 15”        

    8 Borut Bozic (Slo) - Vacansoleil Pro Cycling Team                       

    9 Lucas Sebastian Haedo (Arg) - Team Saxo Bank                     

    10 Sergey Lagutin (Uzb) - Vacansoleil Pro Cycling Team              

    45 Dominique Cornu uit Beveren (Bel) - Skil - Shimano                             

    61 Françis De Greef uit Puurs (Bel) - Omega Pharma-Lotto op 1’16”      

    124 Kristof Goddaert uit St.Gillis (Bel) - AG2R La Mondiale op 14’00”                
     

    22/08/2010 - LANGEMARK-MADONNA (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 64

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS (19°Seizoenszege)

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 10”

    3.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    4.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    5.VERMEERSCH Peter - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6.DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    7.VUYLSTEKER Pieter - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE          

    8.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM    

    9.DE WAELE Wim - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    10.LAPEIRE ugo          
     

    22/08/2010 - ULBEEK (WELLEN) (LB) - Elite z.c./U23 - 102,6 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 108

    1.HEYMANS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    2.MULDER NIC - TWC   

    3.LATINNE Tanguy - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 10”

    4.JENNINGS Christopher - garmin momentum  

    5.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    6.WIPPERT Wouter - DAVO - LOTTO - DAVITAMON          

    7.DEGUELLE Christopher - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS        

    8.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK         

    9.DAKTARIS Janis                  

    10.VANDEBROUCK Geoffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN          

     

    22/08/2010 - HOOGLEDE (W) - U23 - Belgisch Kampioenschap - 04h14min

    Aantal deelnemers:

    1 DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
    2 EIJSSEN Yannick -
    PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 2”
    3 VANKERCKHOVEN Jochen -
    PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 9”
    4 WAGEMANS Joris -
    DAVO - LOTTO - DAVITAMON
    5 VERHAEGHE Sander -
    NEW HEEBRA-LOMBARDEN
    6 DRUYTS Gerry uit Wilrijk -
    ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
    7 SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
    8 DEBAENE Martijn -
    PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
    9 JANSSENS Jimmy -
    BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW
    10 PREMONT Christophe
    - LOTTO - BODYSOL
    22 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht
    - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 26”
    29 ROBERT Frederique -
    PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
    30 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen -
    NEW HEEBRA-LOMBARDEN
    31 STEELS Stijn uit Westerlo -
    QIN CYCLING TEAM
    36 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare -
    WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
    68 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen -
    VERANDAS WILLEMS
    109 DHOLLANDER Kristof uit Stekene -
    PWC ALIPLAST
    111 DE VYLDER Jonas uit Desteldonk -
    WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    113 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. -
    BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW
    118 ONGENA Matthias uit Zele -
    PROFEL CYCLING TEAM
    123 HERREBAUT Jeffrey uit Zele -
    WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    125 CORDEEL Pieter uit Stekene -
    ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
    126 VANDYCK Niels uit Puurs -
    JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
    136 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels -
    ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 
     

    22/08/2010 - KORTRIJK (W) - U23 - 112 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 82

    1.BRUYNEEL Giel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.VANBELLE Mathias - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    3.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    4.VANCRAEYNEST Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE 

    5.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    6.MAERTENS Jelle - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    7.DEMEYER Niels - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    8.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND    

    9.D`HAEMERS Jason - DMC- CYCLING TEAM      

    10.VANSIELEGHEM Lander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW       

    23.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

    59.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

      

    22/08/2010 - HAASDONK (O) - Juniores - 90 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 30

    1.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    2.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI        

    3.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM 

    4.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM             

    5.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND    

    6.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND      

    7.FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    8.PRAET Robin - WIELERTEAM WAASLAND         

    9.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 4’00”

    10.DE MEY Nicolas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 

    13.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’00”           

    14.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    15.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    16.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    18.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND    

    19.BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND    

    20.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    21.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    25.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    28.VANWIJNSBERGHE Yourick uit Nieuwkerken - RUDYCO CYCLING TEAM         

    29.GOOSSENS Shani uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND       

    30.ROBERT Valerie uit Vrasene - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    23-08-2010 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan KEVIN VANDERMAST met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Vandermast Kevin KOP 2010.jpg
    Zondag 22/08/2010 - HERTSBERGE (W) - Juniores - 80 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 47

    1.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    2.DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    3.VIERSTRAETE Mattias - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 10”

    4.DE SMET Kevin - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM op 12”

    5.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    6.DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 15”

    7.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM WERVIK    

    8.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VANHOVE Jonas - CYCLING TEAM WERVIK      

    10.DELMOTTE Dimitri - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 


    22/08/2010 – BEYNE – HEUSAY (LG) – Juniores – 02h56min

    Aantal deelnemers:

    1.ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM

    2.TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM op 6”

    3.VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 8”

    4.DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 10”

    5.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 12”

    6.LEQUEUX Renaud - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 16”

    7.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    8.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL op 19”

    9.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    10.BROEKMANS Glenn - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    17.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 28”

     

    22/08/2010 - MINDERHOUT (A) - Juniores - 83,5 km - 02h03min

    Aantal deelnemers:

    1.KEVIN VANDERMAST uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    2.VAN BREDA Michiel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 25”

    3.BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

    4.DE HAAN BINNE PIER - WV DE JONGE RENNER  

    5.BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING         

    6.KOEKEN NELIS - WILLEBRORDVOORUIT           

    7.VAN STAEYEN Kevin - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    8.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM 

    9.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM         

    10.VAN RIJSBERGEN - SIEBE     WILLEBRORD     

     

    22/08/2010 - ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (A) - Juniores - 94,25 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 31

    1.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    2.SPOKES SAMUEL - TAMWORTH        

    3.SCHELLENS Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM      

    4.VAN LOOCK Joris - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    5.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    6.VAN DEN EYNDE Jens - WSC HAND IN HAND BAAL        

    7.MANSI Marwen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM 

    8.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    9.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    10.WYNANTS Arne - WSC HAND IN HAND BAAL    

     

    22/08/2010 - TIELT (W) - Juniores - 87,5 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 48

    1.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    2.GUDISKIS Eimantas - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA"     

    3.BROUX Guillaume - CC VIEUX CONDEEN         

    4.DESCAMPS Joris - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    5.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    6.VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    7.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW    

    8.VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    9.PAULIUS Siskevicius - VILNIAUS         

    10.YAMAZAKI Wataru             

     

    22/08/2010 – VLIERMAAL (LB) - Juniores - 79,9 km - 02h03min

    Aantal deelnemers:

    1.AERTS Alexander - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    2.RAYMAEKERS Niels - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    3.KRUGER André - VFR BUTTGEN 1912 op 47”

    4.LUCAS SIMON - DE SAINT GEORGES op 55”

    5.KUSENBERG Thilo - RC Titan Levekusen          

    6.SCHMEITZ Pablo - wcl bergklimmers

    7.MIESSEN Andreas - VSC Euregio       

    8.ROYEN Aurélien - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES     

    9.MUYRERS Brend - TWC MAASLANDSTER        

    10.KNOOPS MARK - TWC TEMPO        

    22/08/2010 - DRIESLINTER (VB) - Juniores - 87 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 58

    1.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL        

    2.DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL         

    3.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    4.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO      

    5.HOOL Glenn - WC Midden Limburg      

    6.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL      

    7.PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM

    8.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL         

    9.VAN DEN BRANDEN Viktor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB      

    10.CONINCK Florent - SPRINT 2000 CHARLEROI         

     

    23-08-2010 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 22/08/2010 - VURSTE - GAVERE (O) - Juniores - 85 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 44

    1.DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI             

    2.DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    3.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    4.MOORE GEORGE - CC GIRO   

    5.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM              

    6.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE        

    7.MICHELS Geoffrey - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    8.VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM 

    9.MALFROY Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE  

    10.BOWATER Perry - CC GIRO op 15”

     

    22/08/2010 - KACHTEM (W) - Nieuwelingen - 67,7 km - hmin

    Aantal deelnemers:


    22/08/2010 - MINDERHOUT (A) - Nieuwelingen - 67,5 km - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    22/08/2010 - ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (A) - Nieuwelingen - 65,25 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 42

    1.LEIJS JOERI - WILLEBRORD    

    2.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    3.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    4.BUURON Bo-Dylan - RSC DE ZUIDWESTHOEK    

    5.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    6.MEEUSEN Jannes - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. 

    7.MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL      

    8.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK         

    9.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    10.COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    12.VAN ROOSBROECK Arne - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN