.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010


    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Proficiat aan ROBIN PAUWELS met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Colman Alex  KOP 2010    Pauwels Robin KOP 2010.jpg
                Alex Colman                      Robin Pauwels


    Zondag 22/08/2010 - BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Aspiranten
     

    22/08/2010 - BRECHT (A) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    22/08/2010 - GOETSENHOVEN (VB) - Aspiranten
     

    22/08/2010 - OPSTAL - BUGGENHOUT (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR - 36’00”

    Aantal deelnemers: 2

    1.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    2.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

     

    MEISJES 13 JAAR – 46’35”

    Aantal deelnemers: 2

    1.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    2.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM         op 2’37”

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h04min

    Aantal deelnemers: 4

    1.HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT   

    2.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’30”

    3.SCHURMANN Jessica - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    4.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

     

    JONGENS 12 JAAR – 33’53”

    Aantal deelnemers: 30

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    2.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT op 32”

    3.HUYS Laurens - WK NOORD WEST BRABANT     

    4.VERHOFSTADT Thibau - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS   

    5.NEVENS Tibo - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    11.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND    

    22.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND  

    23.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM 

    29.VAN GOETHEM Darryl - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    JONGENS 13 JAAR – 46’35”

    Aantal deelnemers: 32

    1.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    2.DE RHO Nicolay - ISOREX CYCLING TEAM        

    3.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    4.DE CONINCK Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    5.BERTRAND Dorian - JONGE RAKKERS VOLLEZELE         

    18.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM   

    23.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND   

    25.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    JONGENS 14 JAAR – 01h02min

    Aantal deelnemers: 32

    1.ROBIN PAUWELS uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM           

    2.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    3.VANHOOREBEEK Arno - WK NOORD WEST BRABANT    

    4.ALMEY Jens - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    5.CATELIJN Gieljan - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    6.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND      

    15.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    21.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM          

    28.CAP Bryan - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”

    31.MAXIMUS Jan - WIELERTEAM WAASLAND       
     

    22/08/2010 - WESTKERKE (W) - Aspiranten
     

    22/08/2010 - OOSTENDE - SPORTPARK DE SCHORRE (W) - BMX - Flanders Cup

     

    22/08/2010 - GERAARDSBERGEN (O) - Mountainbike - Regionale wedstrijd

     

    22/08/2010 - BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Miniemen
     

    22/08/2010 - BRECHT (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    22/08/2010 - GOETSENHOVEN (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    22/08/2010 - OPSTAL - BUGGENHOUT (O) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    22-08-2010 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 21/08/2010 - HOOGLEDE (W) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap - 169,4 km - 04h04min

    Aantal deelnemers: 173

    1.GORIS Rob - PALMANS - CRAS                           

    2.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 3”

    3.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 5”

    4.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO op 7”

    5.DUFRASNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM                 

    6.FRANÇOIS Jurgen - PALMANS – CRAS op 11”

    7.PARDINI Olivier - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW                  

    8.ROUET Rudy - LOTTO - BODYSOL        

    9.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE             

    10.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM                     

    34.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 2’44” 

    39.THYS Steven uit Zelzate - CT. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE                    

    55.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 5’30”

    70.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    73.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM                 

    76.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM


    21/08/2010 – SINT-LIEVENS-HOUTEM (B) - ROERMOND (NL) – ENECO TOUR – 04h46min

    Aantal deelnemers: 154

    1.HENDERSON Greg - SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM           

    2.VAN HUMMEL Kenny Robert - SKIL - SHIMANO              

    3.BOASSON HAGEN Edvald - SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    4.RASMUSSEN Alex - TEAM SAXO BANK           

    5.MCEWEN Robbie - TEAM KATUSHA    

    6.ROELANDTS Jurgen - OMEGA PHARMA-LOTTO           

    7.STEEGMANS Gert - TEAM RADIOSHACK          

    8.VIVIANI Elia - LIQUIGAS-DOIMO          

    9.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR     

    14.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE

    59.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL - SHIMANO    

    84.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR         

    101.DE GREEF Francis uit Puurs - OMEGA PHARMA-LOTTO        


    21/08/2010 - OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 42

    1.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST     

    2.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE     

    3.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    4.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    5.KOOLS Jos - ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   

    6.STANDAERT Hansjorg - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM op 1’27”

    7.REMORY Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM          

    8.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    10.MOORTGAT Peter - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    12.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE      

    19.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    20.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    21.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND          

    22.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    23.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    25.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT              

    33.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    21/08/2010 - WAMBEEK - TERNAT (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h52min

    Aantal deelnemers: 99

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS  (18°Seizoenszege)

    2.NEVENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    3.CASSIDY Mark - SEAN KELLY TEAM    

    4.VAN DER SCHUEREN Kenny - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    5.DE VRIES HARM - WV OTTO EBBENS   

    6.VEJMELKA Daniel - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE      

    7.PATTEN Daniel - ASFRA RACING TEAM

    8.DROOGMANS THIJS - TWC De Kempen         

    9.GRIETEN Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.LAUWEREYS Kristof - TEAM FUGA MTB        

    26.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    21/08/2010 - SCHAFFEN (VB) - U23 - 114 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 80

    1.SIMPSON MYRON - SCOTT ZENYTH    

    2.FROLOV IGOR - PREMIER      

    3.KARWOWSK CAMERON - CYCLING SOUTHLAND         

    4.ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    5.VIERBERGEN Lars - PROFEL  

    6.HUET Maxime - GKV CYCLING TEAM   

    7.OP´T EYNDE Thomas - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN      

    8.DE GRAAF Jorn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    9.VROLIJKX Jeroen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN          

    10.VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW       

     

    21/08/2010 - HOELEDEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 113

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    2.HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 10”

    3.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 15”

    4.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST         

    5.BAUTE Andy - APK-QUALITY TEAM VZW          

    6.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM op 25”

    7.DIERCKX Danny - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO           

    8.DEGUELLE Christopher - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS       

    9.STEENACKERS Sven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    10.VERBOVEN Bert - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT          

    18.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    58.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

     

    21/08/2010 - DE KLINGE (O) - Dames Elite - 94 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 110

    1.ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING     

    2.BELMANS Else - LOTTO LADIES TEAM 

    3.DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 41”

    4.BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM        

    5.SCHOEMAN ANRIETTE                    

    6.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM      

    7.DUTRIAUX Fiona - VIENNE FUTUROSCOPE        

    8.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL         

    9.DOM Annelies - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    10.VAN DE REE MONIQUE                  

    12.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    15.VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK                  

    17.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM           

    20.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    22.SAENEN Kim - TEAM NOMADESK.COM           

    39.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    43.ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM   

    56.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM    

    57.COPEJANS Karine uit Zele - BENELUX TEAM

    22-08-2010 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Geerinck Jens KOP 2010.jpg
    Zaterdag 21/08/2010 - BALEGEM (O) - Juniores - 88 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 60

    1.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    2.DESCAMPS Joris - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    3.GUDISKIS Eimantas - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA"     

    4.DE WINTER Ludwig - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY 

    5.LELEU Antoine - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS  

    6.MOORE GEORGE - CC GIRO  

    7.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    8.PAULIUS Siskevicius - VILNIAUS          

    9.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM

    10.BOWATER Perry - CC GIRO op 10”

    30.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 1’53”    

    34.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    21/08/2010 - INGELMUNSTER (W) - Juniores - 115,2 km - hmin

    Aantal deelnemers: 145

    1.Franssen Wout - CT Menen Immo Dejaegher lotto           

    2.Baert Jasper - Kon. Balen BC  

    3.Capiot Amaury - Kon. Balen BC          

    4.Merlier Tim - CT-DJ-Matic Kortrijk       

    5.De Rooze Niels - CT Menen Immo Dejaegher lotto       

    6.De Merlier Giovanni - Isorex cycling team     

    7.Vanhyfte Tom - KVC Meetjesland       

    8.Seeuws Jonas - CT Kerksken Wimi-games St.-Martinus           

    9.Van Meirhaeghe Jef - Cube Fintro cycling team          

    10.Geerinckx Ruben uit Moerbeke - Cube Fintro cycling team  

    17.Smet Olivier uit Belsele - Waasland Wielerteam       

    21.Trogh Sven uit Melsele - Hoop op zegen Beveren     

    22.Vandermast Kevin uit Wuustwezel - Hoop op zegen Beveren          

    23.Michils Sander uit Moerbeke - Waasland Wielerteam           

    32.De Bock Stijn uit Zele - Isorex cycling team 

    49.De Rycke Michiel uit Haasdonk - Waasland Wielerteam          

    52.De Ridder Michael uit Berlare  - Waasland Wielerteam           

    59.De Dobbelaer Angelo uit Beveren - Hoop op zegen Beveren

    80.Praet Robin uit Zele - Waasland Wielerteam 

    91.Rooms Claudio uit Puurs - Rudyco cycling team       

    111.Meiresone Pieter uit Elversele - Hoop op zegen Beveren     
     

    21/08/2010 - HAALTERT (O) - Juniores - 78 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 38

    1.JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM        

    2.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    3.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    4.VAN DER PERRE Maureno - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5.BERNTZEN Hans - BAERUM OCK            

    6.BUYL Stijn - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM op 16”

    7.BERGER Hakon - BAERUM OCK op 31”

    8.GOESSENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM     

    9.GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 42”

    10.HAUGEN Henrik - RINGERIKE SYKKELKLUBB    

    30.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 2’42”   

     

    21/08/2010 - HERENTALS (A) - Juniores - 90 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 61

    1.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.PIRIUS Hans - RSG Hürth         

    3.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO      

    4.MANSI Marwen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    5.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    6.SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK    

    7.HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL          

    8.MARTENS SEAN - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    9.SWEECK Hendrik - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    10.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    23.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 2’50”
     

    21/08/2010 - LENNIK (VB) - Juniores - 84 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 28

    1.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    2.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    3.VANDERVEKEN Jelko - WSC HAND IN HAND BAAL        

    4.HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    5.MOORTGAT Benjamin - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    6.VAN GUCHT Sten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    7.JANSSENS Ruben - TEAM CATA BIKES BIANCHI           

    8.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO   

    9.DECOCK Mathieu - CUBE-FINTRO CT   

    10.VAN DEN BRANDEN Viktor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB     
     

    21/08/2010 - ALT-HOESELT (LB) - Nieuwelingen - 65,8 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 43

    1.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    1.DOYEN Nicolas                    

    3.VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    4.BOLLEN Daan - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 30”

    5.LENAERTS Dennis - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’00”

    6.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    7.MARES Gary - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO           

    8.LEENAERS Sven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

    9.NUYTS Kenn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    10.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG         

      

    21/08/2010 - HAASDONK (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 42

    1.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM        

    2.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    3.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM  

    4.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM        

    5.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    6.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 35”

    7.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 40”

    8.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    9.SEYMUS Jason - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    10.HAENTJENS Yornie uit Zele  - WIELERTEAM WAASLAND           

    14.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’20”

    16.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    17.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

    22.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    24.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND      

    25.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    26.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    27.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    29.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    32.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND           

    34.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    36.COOLS Jeffrey - RUDYCO CYCLING TEAM       

    37.VAN HOYE Laurens uit Hulst - WIELERTEAM WAASLAND        

    22-08-2010 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/08/2010

    VWV Banner 2010

    Zaterdag 21/08/10 – GROOT-LO

     

    Categorie A/B: Aantal deelnemers: 73
    1-Jurgen Lathouwers
    2-Kurt Diels
    3-Patrick Haling
    4-Bart Gendarme (B)
    5-Freddy Vangenechten (B)
    6-Tom Op de Beek 7-Tom Cleeren 8-Kris Jonkers 9-Erik Wellens (B) 10-Hans Wuyts (B) 11-Hugo Agneesen (B) 12-Kris Witvrouwen (B) 13-Marc Coolen (B) 14-Rik De Vree (B) 15-Stijn Pitschon 16-Bart Berghmans 17-Peter Bocken (B) 18-Corneel Goormans (B) 19-Gerry Meuris 20-Geert Raedts 21-Filip Goeyvaerts 22-Geert Ceulemans 23-Christof Verbert 24-Luc Van Ende (B) 25-Yves Boenders (B) 26-Wim Michielsen 27-Hans Mertens 28-Danny Serron  29-Michael Geerts 30-Jan Van Der Auwera

    Categorie C: Aantal deelnemers: 49
    1-Jan Van Hove
    2-Marc Vekemans
    3-Bruno Brabants
    4-Jan Van Den Brande
    5-Eddy Van Loy
    6-Henri Michielsen 7-Peter Vos 8-Dirk verresen 9-Ivo Van Herle 10-Danny Dams 11-Paul Geudens 12-Herman Proost 13-Chris Vanderaerden 14-Jos Van Craen 15-Marc Heulens 16-Rudy Bloemen 17-Marc Kiesekoms 18-Henri hermans 19-Geert Verwimp 20-Guy Marien

    Categorie D: Aantal deelnemers: 13
    1-Jan Tutenel
    2-Etienne Peeters
    3-Willy Van herck
    4-Francy Baptist
    5-Freddy Vranken
    6-Luc Vanwezenbeeck 7-Marc Keersmaekers 8-Paul Terneus 9-Paul Mortelmans 10-Guido Vaes 11-Robert Edmond 12-Jan Poelmans 13-Dennis Van Tendelo

    Categorie E: Aantal deelnemers: 10
    1-Jan Guido Geudens
    2-Willy Mous
    3-Andre Segers
    4-Andre Peeters
    5-Frans Bastiaens
    6-Nico Wijnen 7-Jef Everaerts 8-Herman Dias 9-Roger Goormans 10-Gaston Sannen


    22-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    21-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    Zaterdag 21/08/2010 - HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h14min

    Aantal deelnemers: 60

    1.HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    2.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    3.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    4.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    5.KELDERMANS JORDY - WILLEBROD   

    6.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    7.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 12”

    8.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    9.MEYS Joran - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    10.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    14.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM   

     

    21/08/2010 - OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 29

    1.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    2.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 4”

    4.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 6”

    6.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    7.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 9”

    8.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    9.BAL BOAZ - ZRTC THEO MIDDELKAMP  

    10.DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

     

    21/08/2010 - TOLLEMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 34

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    2.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    3.PARIDAENS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    4.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    6.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    7.JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI  

    8.HAEMELS Bavo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    9.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    10.DE BRAUWER Mathias - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

     

    21/08/2010 - W.VL.CYCLING TOUR – RIT 2 (W) - Nieuwelingen - Interclub - 68,15 km - 01h38min

    Aantal deelnemers:

    1.HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    3.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    4.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 9”

    5.GEOGHEGEN-HART Tao - SOUTH EAST CYCLING TEAM op 11”

    6.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    7.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    8.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    9.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    10.HERREGODTS Jan - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW     

    21.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 45”      

    33.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND op 1’02”     

    57.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    84.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    96.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    102.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND op 3’41”

    108.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM op 5’06”

    126.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 7’32”   

    137.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 8’37”

    21/08/2010 - OPBRAKEL (O) – Aspiranten - hmin

    MEISJES 12 JAAR – 36’21”

    Aantal deelnemers: 5

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2.WATEREUS Kylie - TWC DE KEMPEN   

    3.DIRKS MARISSA - TWC DE KEMPEN    

    4.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’37”

    5.DE DECKER Hannelore - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’10”

    Aantal deelnemers: 5

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    3.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’07”

    5.OP DEN BROUW Celesta  - ZUIDWESTHOEK    

     

    MEISJES 14 JAAR – 56’28”

    Aantal deelnemers: 7

    1.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.LOWIE Lydwine - CYCLING TEAM COLFONTAINE          

    3.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM

    4.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 2’30”

    5.RAES Annelien - JONGE RENNERS ROESELARE  

     

    JONGENS 12 JAAR – 36’21”

    Aantal deelnemers: 27

    1.DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW         

    2.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM             

    3.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI          

    4.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    5.MILLIAU Vince - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    16.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 13 JAAR – 42’10”

    Aantal deelnemers: 35

    1.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW           

    2.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM       

    3.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY          

    4.MUYS Ayton - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM       

    5.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks - 55’21”

    Aantal deelnemers: 30

    1.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM          

    2.QUIVRE Jules - ARMENTIEROIS               

    3.BATEN Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    4.VANDEPUTTE YOURI - VC HAUT PAYS ST GHISLAIN      

    5.DENYS Sven - JONGE RENNERS ROESELARE       

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 53’52”

    Aantal deelnemers: 35

    1.DE GROOTE Thomas - K.V.C. DEINZE VZW         

    2.BRACKEZ Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.BRACKEZ Massimo - JONGE RENNERS ROESELARE        

    4.DE DECKER Alfdan - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    5.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM            
     

    21/08/2010 - GERAARDSBERGEN (O) - Mountainbike - Kids Challenge

     

    21/08/2010 - ZWEVEGEM (W) - Miniemen

    21-08-2010 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/08/2010

    waod_3

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 19°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan FRANCOIS COPPERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 28°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    De Veerman Walter 05   Coppers François    Marien Gerard
           Walter De Veerman               François Coppers                 Gerard Mariën

    Zaterdag 21 Augustus – LOKEREN (9160)

     

    Categorie A/B: (47 dln)

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Didier De Lannoy (B2)

    3.Tom De Meyer (Wuustwezel, winnaar cat. A)

    4.Eric Vereecken (B3)

    5.Bjorn Nachtergaele (B4)

    6.Tom Brulez (Tielt B5) 7.Mario Van Den Broecke (B6) 8.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 9.Kristof Deseure (Lokeren B8) 10.Steven Martens (A2) 11.Nico Debaes (Desselgem B9) 12.Nico Ringelberg (A3) 13.Yves Heylen (B10) 14.Paul Rooseparck (A4) 15.Dirk Van Dam (A5) 16.Nico Van Bever (A6) 17.Peter De Corte (B11) 18.Simon Laureys (A7) 19.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B12) 20.Hennie Morel (A8) 21.Kristof Dhondt (B13) 22.Hans Van Dam (A9) 23.Edward Van Eijk (A10) 24.Patrick De Roos (Moerbeke B14) 25.Jeffrey Dhooge (B15) 26.Kevin Vancolen (A11) 27.Alex Goossens (Vrasene B16) 28.Michel Bultinck (B17) 29.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A12) 30.Geert Verween (B18)

    Categorie C/D:
    (35 dln)

    1.Rudolf Zijlmans (Roosendaal NL, winnaar cat. C)

    2.Sven De Vlieger (C2)

    3.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. D)

    4.Patrick Vanmaekelbergh (C3)

    5.Johan Peenen (C4)

    6.Danny De Bruyne (C5) 7.Christ De Baat (C6) 8.Danny Van Oyen (D2) 9.Gino De Leersnyder (C7) 10.Marc Druyts (D3) 11.Henny Rovers (D4) 12.Ronald De Scheemaeker (D5) 13.Pascal Vanmaekelbergh (C8) 14.Tom Dhooge (C9) 15.Philip Wittoek (C10) 16.Patrick De Smet (D6) 17.Wim Heyndrickx (Vrasene C11) 18.Jean-Paul Baeyens (C12) 19.Twan Den Braber (D7) 20.Luc Puimege (C13) 21.Jan De Witte (C14) 22.Franky De Tremerie (C15) 23.Danny Van Den Bergh (D8) 24.Mario De Kesel (C16) 25.Hans Verlinden (C17) 26.Luc Van Den Bergh (C18) 27.Dirk Wittoek (D9) 28.Geert Hebbrecht (C19) 29.Giovanni Baert (C20) 30.Tommy Heyse (C21)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Siegfried Vanoverberghe (E2)

    4.Peter De Ghein (E3)

    5.Marc Couckuyt (E4)

    6.Leo Mares (Beveren E5) 7.Eddy Van Den Abeele (E+2) 8.Erwin D'Hondt (E6) 9.Philippe Lacquet (E7) 10.Herbert De Coster (Zwijndrecht E8) 11.Alain Goossens (E9) 12.Patrick Bekaert (E10) 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 14.Rudy Coppens (E11) 15.Johan Martens (E12)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.José Dezegher (F2-2)

    3.François Coppers (Lokeren, winnaar cat. F1)

    4.Emmanuël De Loor (F1-2)

    5.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-3)

    6.Daniel Hauttekeete (F2-4) 7.Karel Andries (Schoten F1-3) 8.Marc Steenberghe (F1-4) 9.Noël Rogge (F2-5) 10.Marc Colpaert (F1-5) 11.Eddie Van Leirberghe (F1-6) 12.Marc Jacobs (F1-7) 13.Louis Moens (F1-8) 14.Robin Van Kerschaver (F2-6) 15.Roland Van Imschoot (F2-7) 16.Bart Delagrange (F1-9) 17.Dirk Caekebeke (F1-10) 18.Helmuth Tas (F1-11) 19.Pascal Cornand (F2-8)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Karel Heirbaut (Belsele)

    4.Willy Roels

    5.Arnold De Muynck

    6.Etienne Declercq 7.Roger Den Tijn 8.Marinus Lockefeir 9.Michel Bousard 10.Julien Vyvey 11.Theo Coudyzer 12.André Bogaert 13.Valère De Baerdemaeker 14.Henk Bolle 15.Paul Luyten 16.Hugo Martens (Zwijndrecht) 17.Daniel Indekeu 18.Eric De Wilde 19.André Syvertsen (Stekene) 20.André Wouters 21.Lucien Schollaert 22.Jaak Nys 23.Etienne Van Hecke 24.Patrick Elegheer 25.Robert Robijns 26.August Lerno 27.Kristina Coolens

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Daniel Cornu

    3.Clement Saelens

    4.Lucien Van Impe

    5.Jaak Cocquyt

    6.Hervé Verstuyft 7.Daniël Nuytinck 8.François Smolders 9.Gerard De Vleeschauwer 10.François Brouwers 11.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 12.Pierre Verberckmoes (Belsele) 13.Jef Verheyen 14.Roger Moens 15.Leon Vervaet 16.Jean-Pierre Pepermans 17.Donné Neckebroeck 18.Paul De Geynst 19.Leo De Jong 20.Georges Van Der Cruyssen 21.Marcel Meeuwes 22.Antoine Cools 23.Ghislain De Champs

    Categorie G++:

    1.René Colman (Sint-Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Karel Alen

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Edward Battersby

    6.Willy Voorbraeck                

     

     

    Zaterdag 21 Augustus – SOMBEKE – WAASMUNSTER (9250)

     

    Toeristen Open – 60 km - 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: +/- 80

    1.Jarno Verhofstadt

    2.Kurt Van Raemdonck

    3.Etienne Claus

    4.Lieven Van de Perre

    5.Kurt Diependaele

    6.Nico De Caieny 7.Eddy Van Bogaert 8.Mario Bolssens 9.Benny De Bock 10.Kenny Janssens (Melsele) 11.Dirk Bryssinckx 12.Stefan Van Riet 13.Koen Van Laere 14.Jens Raes 15.Guido Spanooghe 16.Frank D'Hooge 17.Steven Heirman 18.Philippe De Smet 19.Gino Beauprez 20.Rik Wymeersch


    Inwoners -45 jaar – 50 km

    1. Dave Luyckx

    2.Frederic Leeman 3.Davy De Blieck 4.Bart Poppe 5.Toby Wauters 6.Joeri Vaerenwijck 7.Matthias Van Havere 8.Niels D'Hondt 9.Gino De Taey 10.Raf Van Nieuwenhove 11.Klaas Blommaert 12.Maarten Rombaut 13.Filip Broeckaert 14.Kurt De Laet 15.Karl De Keizer 16.Geert Teugels 17.Laurent Sijs 18.Bart Waterschoot 19.Jackson Viarona 20.Jurgen Van den Brande

     

    Inwoners +45 jaar – 50 km

    1. Camiel Meul

    2.Marc Meuleman 3.Geert Van den Broeck 4.Johan Brent 5.Jozef Van Cleemput 6.Guido Haentjes 7.Carl Leeman 8.Luc Van Britsom 9.Koen Van Wielte 10.François Callau 11.Dirk Elewaut 12.Jan Mets 13.Luc De Bruyne 14.Freddy Van Osselaer 15.Gino Van Hove 16.André De Tender

    21-08-2010 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/08/2010

    vwf

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    De Beer Tom KOP 2010 1

    Zaterdag 21 Augustus - DENDERLEEUW (9470)


    A-reeks
    1 Raf Martens
    2 Andy De Backer
    3 Bart Tribout
    4 Wouter De Clercq
    5 Andy Annendyck
    6 Danny Verelst
    7 Kris De Block (Mariekerke)
    8 Stefaan Paridaens
    9 Geert Van Humbeek
    10 Kurt De Vuyst

    VWF 21-8-10-denderleeuw 111.jpg
             Winnaar Catg.A Raf Martens, 2de Andy De Backer en Bart Tribout.


    B-reeks
    1 TOM DE BEER (Hamme)
    2 Danny Saelens
    3 Gunter Van Damme
    4 Mario Van Der Sickel
    5 Patrick Van Ransbeeck
    6 Ben Van den Bossche
    7 Ronny Van Der Vurst
    8 Peter Van Damme
    9 Kevin Van Der Cruysse
    10 Frank Vagenende

    VWF 21-8-10-denderleeuw 114.jpg
        Winnaar Catg.B Tom De Beer, 2de Danny Saelens en Gunter Van Damme.


    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 Ronny Paridaens
    3 Bruno Bruyere
    4 Guy De Coster
    5 Frank Geets
    6 Danny De Backer
    7 Patrick De Craene
    8 Piet Hereygers
    9 Willy De Boitselier
    10 Bram De Saedeleer 
    VWF 21-8-10-denderleeuw 078.jpg
         Winnaar Catg.C Rudy Thomas, 2de Ronny Paridaens en Bruno Bruyere.

    VWF 21-8-10-denderleeuw 038.jpg
                                                   Start Catg.C 
     

               
    D -reeks
    1 Francis De Ridder
    2 Walter Marijnissen
    3 Roger Schouppe
    4 Jozef Deneef
    5 Jos Maes
    6 Eddy Mertens
    7 Rik Lintermans
    8 Eddy Vermeir
    9 Luc Kinnaer
    10 Kurt De Cock

    VWF 21-8-10-denderleeuw 079.jpg
    Winnaar Catg.D Francis De Ridder, 2de Walter Marijnissen en Roger Schouppe.


    E-reeks
    1 Danny Paridaens
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Johny Van Holen
    4 Piet Van Vaerenbergh
    5 Roland Hellebaut
    6 Louis Van Den Broeck
    7 Jos Vandermeulen
    8 Eddy Cobbaut
    9 Jose Hoebeke
    10 Eddy De Vuyst

    VWF 21-8-10-denderleeuw 033.jpg
      Winnaar Catg.E Danny Paridaens, 2de Jean Blommaert en Johny Van Holen.


    F-reeks
    1 Alfons Volckaerts
    2 Francois Van De Vijver
    3 Cor Berkouwer
    4 Jef Van Isterdael
    5 Jozef Bronselaer
    6 Hubert Dhondt
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Rudiger Savat
    9 Albert Van Den Eede
    10 William De Cremer

    VWF 21-8-10-denderleeuw 031.jpg
                Winnaar Catg.F Alfons Volkaerts en 2de Francois Van De Vijver.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    21-08-2010 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 20/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 18°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Vrijdag 20/08/2010 - HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 87

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    2.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene - PWC ALIPLAST op 12"

    3.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 52”

    5.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST 

    6.VERMEULEN Stef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    7.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    

    8.WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL CYCLING TEAM           

    9.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    10.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    13.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    15.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM       

    19.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 2’00” 

    21.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    25.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    27.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    28.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    32.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

    36.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    37.VAN DE CASTEELE Michael uit Bazel - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    38.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    52.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    54.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    56.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    59.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    60.GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster - CYCLING TEAM CLG   

    62.GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC ALIPLAST 

    66.THIERENS Michel uit Elversele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    67.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    20/08/2010 - RONSE (B) – ENECO TOUR – 04h35min

    Aantal deelnemers: 153

    1.MOERENHOUT Koos - RABOBANK        

    2.MARTIN Tony - TEAM HTC - COLUMBIA

    3.DAVIS Allan - ASTANA op 1’24”

    4.BOASSON HAGEN Edvald - SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    5.ROELANDTS Jurgen - OMEGA PHARMA-LOTTO           

    6.VANMARCKE Sep - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR         

    7.IZAGIRRE INSAUSTI Gorka - EUSKALTEL - EUSKADI     

    8.LAGUTIN Sergey - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM  

    9.VANDENBERGH Stijn - TEAM KATUSHA              

    10.BOOM Lars - RABOBANK      

    23.CORNU Dominique - SKIL - SHIMANO

    31.GODDAERT Kristof - AG2R LA MONDIALE op 2’01”

    35.DE GENDT Thomas - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR     

    58.DE GREEF Francis - OMEGA PHARMA-LOTTO op 13’28”

     

    20/08/2010 - ZINGEM (O) - Nieuwelingen - 59 km - 01h28min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers:

     

    20/08/2010 - W.VL.CYCLING TOUR - RIT 1 (W) - Nieuwelingen - Rit Interclub – 62,4 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 144
    1.NEWEY James - SOUTH EAST CYCLING TEAM   

    2.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    3.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    4.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM op 11”

    5.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    6.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.VAN DE MERGEL Jelle - WIELERTEAM WAASLAND       

    8.WELTER Jan Willem - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    9.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    10.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI       

    27.OSEÏ VERTEZ Matthias - WIELERTEAM WAASLAND       

    35.ROTTY Glenn - WIELERTEAM WAASLAND                   

    42.WITTOUCK Dominick - WIELERTEAM WAASLAND       

    44.VERCAUTEREN Stef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    54.VERTENTEN Jens - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    115.ANNAERT Dieter - WIELERTEAM WAASLAND op 1’42”

    127.BRYSSINCK Stef - AVIA CYCLING TEAM op 4’32”

    128.MARTENS Pepijn - WIELERTEAM WAASLAND op 5’13”


    Tijdritproloog: 7,6 km - 9'51"

    Aantal deelnemers: 144

    1.HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW in 9’51”

    2.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    3.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    4.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 4”

    5.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    6.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    7.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 5”

    8.WELTER Jan Willem - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 7”

    9.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    10.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    63.ROTTY Glenn - WIELERTEAM WAASLAND op 34”

    64.OSEÏ VERTEZ Matthias - WIELERTEAM WAASLAND     

    65.VAN DE MERGEL Jelle - WIELERTEAM WAASLAND     

    66.WITTOUCK Dominick - WIELERTEAM WAASLAND       

    100.VERCAUTEREN Stef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’06”  

    127. MARTENS Pepijn - WIELERTEAM WAASLAND op 1’53”

    128.ANNAERT Dieter - WIELERTEAM WAASLAND 

    131.BRYSSINCK Stef - AVIA CYCLING TEAM op 1’59”

    136.VERTENTEN Jens - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’03”         

    21-08-2010 om 10:03 geschreven door kenny


    20-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MEDEDELING GENTLEMEN WEDSTRIJD TE HAASDONK !!!

    MEDEDELING GENTLEMEN WEDSTRIJD TE HAASDONK !!!

     

    Zondag 22 augustus is er een gentlemen (toeristen) wedstrijd in Haasdonk.
    Deze wedstrijd is echter ENKEL voor dorpelingen die op voorhand zijn ingeschreven !!!


    Bron: Willy De Wael (Wielerteam Waasland)

    20-08-2010 om 13:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/08/2010

    vwf

    Donderdag 19 Augustus – ST-LIEVENS-ESSE (9550)


    A-reeks

    1 Jurgen Diependaele
    2 Steven Doms
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Tom Penninckx
    5 David De Groote
    6 Gino De Clercq
    7 Peter Vermassen
    8 Danny Baeyens
    9 Andy Van Eesbeek
    10 Arne Kestens
    VWF 19-8-10-st -l-esse 094.jpg  

          Winnaar Catg.A Jurgen Diependaele en winnaar Catg.B Bert Dockx.


    B-reeks
    1 Bert Dockx
    2 Tom De Beer (Hamme)
    3 David Haegeman
    4 Kevin Van Der Cruysse
    5 Frank Vagenende
    6 Johan Van De Noortgaete
    7 Wim De Smet
    8 Christophe Brieau
    9 Bart De Schepper
    10 Michel Naessens

    C-reeks
    1 Ronny Paridaens
    2 Danny De Backer
    3 Willy Van Herreweghe
    4 Johan Heymans
    5 Bruno Bruyere
    6 Dirk Van Hove
    7 Rudy Thomas
    8 Dirk Goossens
    9 Jerry De Reuse
    10 Guy De Coster

    VWF 19-8-10-st -l-esse 070.jpg
                                        Winnaar Catg.C Ronny Paridaens

                
    D-reeks

    1 Jan Moreels
    2 Danny De Coninck
    3 Alain De Schepper
    4 Juan Steeman
    5 Peter Neckebroeck
    6 Kris Govers
    7 Yvan Camphijn
    8 Frank Suys (Hingene)
    9 Frank van De Perre
    10 Joost Pieters
    VWF 19-8-10-st -l-esse 071.jpg 

                                           Winnaar Catg.D Jan Moreels 


    E-reeks
    1 Piet Van Vaerenbergh
    2 Herman Van Den Borre
    3 Chris Somers
    4 Jean-Pierre Broothaerts
    5 Felix Luyten
    6 Marc Vervondel
    7 Freddy Vranken
    8 Marcel Poelmans
    9 Freddy Schelfthout
    10 Andre Ceurens
    VWF 19-8-10-st -l-esse 028.jpg  

                                      Winnaar Catg.E Piet Van Vaerenbergh


    F-reeks

    1 Theo Coudyzer
    2 Alfons Volckaerts
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Cor Berkouwer
    5 Noel Rogge
    6 Freddy Van Impe
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Ad Montforts
    9 Jozef Van Isterdael
    10 Roger Den Tijn
    VWF 19-8-10-st -l-esse 027.jpg 
                  Winnaar Catg.F Theo Coudyzer


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    20-08-2010 om 13:12 geschreven door kenny


    19-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Donderdag 19/08/2010 - MERE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km - 03h44min

    Aantal deelnemers: 106

    1.CAETHOVEN Steven - LANDBOUWKREDIET      

    2.CAPPELLE Andy - VERANDAS WILLEMS          

    3.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET op 44”

    4.DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 59”

    5.CASSIDY Mark - AN POST SEAN KELLY TEAM    

    6.VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS op 1’23”

    7.HOSTE Leif - OMEGA PHARMA-LOTTO 

    8.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM     

    9.DOCKX Bart - LANDBOUWKREDIET          

    10.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE  

    19/08/2010 - RUCPHEN (NL) - ARDOOIE (B) – ENECO TOUR – 04h46min

    Aantal deelnemers: 164

    1.GREIPEL André - TEAM HTC - COLUMBIA        

    2.MCEWEN Robbie - TEAM KATUSHA    

    3.BOASSON HAGEN Edvald - SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    4.HAEDO Lucas Sebastian - TEAM SAXO BANK  

    5.HUTAROVICH Yauheni - FRANÇAISE DES JEUX 

    6.MATA Enrique - FOOTON-SERVETTO    

    7.WEYLANDT Wouter - QUICK STEP        

    8.CHICCHI Francesco - LIQUIGAS-DOIMO           

    9.DAVIS Allan - ASTANA             

    10.DEHAES Kenny - OMEGA PHARMA-LOTTO     

    12.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    16.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE

    81.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR         

    98.DE GREEF Francis uit Puurs - OMEGA PHARMA-LOTTO         

    114.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL - SHIMANO  

    19-08-2010 om 20:17 geschreven door kenny


    18-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 6°Seizoenszege bij de Juniores !!! 

    Geerinckx Ruben KOP 2010   Geerinckx Ruben Beveren 18-08 1.jpg
           Ruben Geerinckx 


    Woensdag 18/08/2010 - EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 117

    1.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM 

    2.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 4”

    3.SERRANO NAVARRO                       

    4.PIETERS Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL      

    5.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    6.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    7.WAKUMOTO MASAKI - team pearl     

    8.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 7”

    9.DEWINTER Walt - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    10.VAN ACKER Nivard - DMC- CYCLING TEAM    

    11.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 14”   

    47.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    52.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    56.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    57.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    68.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    18/08/2010 – STEENWIJK-RHENEN (NL) – ENECO TOUR – RIT 2 – 04h16min

    Aantal deelnemers:

    1.MCEWEN Robbie - TEAM KATUSHA    

    2.HAEDO Lucas Sebastian - TEAM SAXO BANK  

    3.DAVIS Allan - ASTANA             

    4.CHICCHI Francesco - LIQUIGAS-DOIMO           

    5.ROELANDTS Jurgen - OMEGA PHARMA-LOTTO           

    6.WESTRA Lieuwe - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM  

    7.HUTAROVICH Yauheni - FRANÇAISE DES JEUX 

    8.GUTIERREZ PALACIOS José Ivan - CAISSE D´EPARGNE          

    9.KNEES Christian - TEAM MILRAM         

    10.VANTOMME Maxime - TEAM KATUSHA           

    15.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE

    55.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL - SHIMANO    

    93.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 1’10”       

    115.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 1’12”           

    119.DE GREEF Francis uit Puurs - OMEGA PHARMA-LOTTO        

    18/08/2010 - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 138 km - 03h08min

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers: 133

    1.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    2.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN       

    3.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    4.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    5.NANKERVIS TOMMY - CINELLI-DOWN UNDER    

    6.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    7.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    8.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    9.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER          

    10.DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    12.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    17.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 13”    

    63.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’12”

    18/08/2010 - BEVEREN (O) - Juniores - 97 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 48

    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT 

    2.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT op 10”

    3.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM   

    4.BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

    5.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    6.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL op 40”

    7.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW              

    8.GEENTJENS Benjamin - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’10”

    9.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI op 1’55”

    10.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    22.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 2’50”         

    23.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM                   

    28.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND op 3’10”

    32.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN                      

    37.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’30”  
    Geerinckx Ruben Beveren 18-08 2.jpg          
    18/08/2010 - MERE (O) - Juniores - 98 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 103

    1.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    2.VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    3.VALIAUGA Arnoldas - UTENOS KKSC  

    4.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    5.WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    6.CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    7.SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    8.BOWATER Perry - CC GIRO   

    9.TOURIANY Yannick - ISOREX CYCLING TEAM   

    10.GUDISKIS Eimantas - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA"   

    42.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    18/08/2010 - MOPERTINGEN (BILZEN) (LB) - Nieuwelingen - 60,8 km - 01h36min

    Aantal deelnemers:

    1.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg         

    2.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    3.BERTRAND Sébastien - SPRINT 2000 CHARLEROI            

    4.DOYEN Nicolas                    

    5.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 11”

    7.VAN DE VLOED Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 44”

    8.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL op 53”

    9.REYNAERTS Wim - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO     

    10.BROOS Christophe


    Foto's: Raymond De Geest
                

     

    18-08-2010 om 23:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan ROBIN PAUWELS met zijn Zege bij de Aspiranten !!!

    Pauwels Robin KOP 2010.jpg
    Woensdag 18/08/2010 - PEER (LB) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    12 jaar

    Aantal deelnemers: 8

    1.STEGEN JEFFERY - BERGKLIMMERS    

    2.MEYERS Vincent - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

    3.WILLEMEN Maarten - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    4.BRUYNINCKX Sven - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW     

    5.PEETERS Ruben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

    6.SNEYERS Thomas - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    7.GORIS Arne - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    8.BECKERS Jonas - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT 

     

    13 jaar

    Aantal deelnemers: 2

    1.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW  

    1.DEKONINCK Céline - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

     

    14 jaar

    Aantal deelnemers: 4

    1.VRANCKEN Jordi - AVIA CYCLING TEAM         

    2.WILLEMEN Kristof - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    3.VERMEYEN Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4.VOETS Céderic - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN   


    18/08/2010 - WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    PISTE ASP

    Aantal deelnemers:3

    1.VANDEBOSCH Victor - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.JANSSENS Thijs - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    3.TOEN Max - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

     

    PISTE ASP

    Aantal deelnemers: 6

    1.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    2.CORTHOUT Geoffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    3.PALINCKX Mats - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    4.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    5.GEERTS Kenneth - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. 

    6.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM           

     

    PISTE ASP

    Aantal deelnemers: 8

    1.ROBIN PAUWELS uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM           

    2.ADRIAENSSENS Bjarne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    3.JANSSENS Jochen - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    4.VAN ROOSBROECK Pieter - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    5.MAEGH Domin - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    6.JACOBS Tevye - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.      

    7.VAN DE MIEROOP Dries - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    8.BELIS Gilles - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.            

     

    18/08/2010 - LA GLEIZE (LG) - Klimkoers - Juniores -  02h45min

    Aantal deelnemers:

    1.HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL           

    2.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    3.HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    4.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 3”

    5.DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 10”

    6.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 32”

    7.DECOCK Mathieu - CUBE-FINTRO CT op 1’09”

    8.VAN DEN HENGEL Bob - UWTC de Volharding op 1’17”

    9.BROEKMANS Glenn - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.VERVAEKE Louis - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW       

    12.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’28”

     

    18/08/2010 - LA GLEIZE (LG) - Klimkoers – Nieuwelingen -  02h03min

    Aantal deelnemers:

    1.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    4.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2”

    5.ROEGIERS Jochem - AVIA CYCLING TEAM op 6”

    6.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    7.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL op 9”

    9.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 15”

    10.JAMGOTCHIAN Wouter - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 16”

    29.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’05”

    31.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’07”

    59.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 14’00”     

    18-08-2010 om 23:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/08/2010

    vwf

    Woensdag 18 Augustus - LEDE (9340)


    A-reeks
    1 Tom Penninckx
    2 Klaas Stijnen
    3 Bart Tribout
    4 Michael Claes
    5 Geert Van Humbeeck
    6 David Motte
    7 Gino De Clercq
    8 Christophe De Man (Zele)
    9 Andy Van Eesbeek
    10 Peter Vermassen
    VWF 18-8-10-lede 092.jpg

                                        Winnaar Catg.A Tom Penninckx


    B-reeks
    1 Bert Dockx
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Gaetan Debroux
    4 Wim Braet
    5 Emmanuel Hiel
    6 Kevin Van Der Cruysse
    7 Danny Borremans
    8 Alain Bogaert
    9 Ben Van Den Bossche
    10 Patrick Van Ransbeeck
    VWF 18-8-10-lede 090.jpg

                                               Winnaar Catg.B Bert Dockx 


    C-reeks
    1 Rudy Thomas

    2 Bruno Bruyere
    3 Philip Lampaert
    4 Andre Aertgeerts
    5 Patrick De Craene
    6 Ko Harms
    7 Benny De Bock
    8 Christof Janssens
    9 Dominique Turcksin
    10 Walter De Veerman (Lochristi)
    VWF 18-8-10-lede 062.jpg

                                         Winnaar Catg.C Rudy Thomas 

               
    D-reeks

    1 Patrick Van Renterghem
    2 Jeff Van Eyndt
    3 Rudy Van De Velde
    4 Danny De Coninck
    5 Joseph Devits
    6 Kurt De Cock
    7 Jan Van Hove
    8 Luc Vermeiren
    9 Rudy Berwart
    10 Dirk Rijmenams

    VWF 18-8-10-lede 043.jpg 

           Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem 

    E-reeks
    1 Richard Vermeersch
    2 Andre Ceurens
    3 Jean Blommaert (Hamme)
    4 Marc Vervondel
    5 Felix Luyten
    6 Chris Somers
    7 Jose De Clercq
    8 Danny Paridaens
    9 Eddy Cobbaut
    10 Karel Heirbaut (Belsele)

    VWF 18-8-10-lede 029.jpg 

          Winnaar Catg.E Richard Vermeersch en winnaar Catg.F Ad Monforts.


    F-reeks
    1 Ad Montforts

    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Gaston Van De Plas
    5 Jef Everaert
    6 Jef Van Isterdael
    7 Willy Roels
    8 Jozef Bronselaer
    9 Hubert Dhondt
    10 Jef Saerens


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    18-08-2010 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/08/2010

    waod_3


    Proficiat aan SVEN VAN HOYWEGHEN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 27°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Van Hoyweghen Sven KOP 2010.jpg  Heyndrickx Wim KOP 2010 1.jpg      Marien Gerard
        Sven Van Hoyweghen               Wim Heyndrickx                            Gerard Mariën   

    Zondag 15 Augustus – OOSTEEKLO (9968)

    Categorie A/B: (30 dln)

    1.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    2.Steven Martens (A2)

    3.Kevin Vleurinck (A3)

    4.Mike Van Ryssel (A4)

    5.Luc De Duytsche (A5)

    6.SVEN VAN HOYWEGHEN (Puivelde, winnaar cat. B)

    7.Paul Rooseparck (A6) 8.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A7) 9.Kobe Nachtergaele (A8) 10.Nico Bogaert (B2) 11.Pascal De Vos (B3) 12.Franky Van Oyen (Zulte B4) 13.Peter Neels (Kruibeke B5) 14.Mario Van Den Broecke (B6) 15.Nico Savat (B7) 16.Jens Daems (A9) 17.Jonas De Vlieger (A10) 18.Christophe Dewitte (A11) 19.Nico Cossyns (A12) 20.Vincent Maes (A13) 21.Jimmy Pombereu (B8) 22.Kris Smet (St.Niklaas B9) 23.Jens Raes (A14) 24.Pieter Covents (Vrasene A15) 25.Christophe Van Overloop (A16) 26.Jef Geys (A17) 27.Kevin Andries (A18) 28.Thomas Verplancke (A19) 29.Frank Vermeire (A20) 30.Bert Wauters (A21)
    Van Hoyweghen Sven 15-05-2010 1.JPG

    Categorie C/D:
    (31 dln)

    1.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    2.WIM HEYNDRICKX (Vrasene, winnaar cat. C)

    3.Jan De Witte (C2)

    4.Ko Harms (D2)

    5.Hans Verlinden (C3)

    6.Thierry Everaert (C4) 7.Matti De Baat (C5) 8.Rudi Rabout (Heinkenszand C6) 9.Carlo Schollaert (C7) 10.Olivier Vaerewyck (C8) 11.Patrick Van Straten (C9) 12.Philip Wittoek (C10) 13.Dirk Goossen (C11) 14.Marc Vanparrys (C12) 15.Franky De Tremerie (C13) 16.Philip Lampaert (C14) 17.Steven Van Houte (Vrasene C15) 18.Patrick De Smet (D3) 19.Danny De Bruyne (C16) 20.Hedwig Catteeuw (D4) 21.Idesbald Nevejans (D5) 22.Sven De Vlieger (C17) 23.Marc Cossyns (C18) 24.Lieven Van De Perre (De Klinge C19) 25.Alain Mortier (C20) 26.Tim Goethals (C21) 27.Luc Puimege (C22) 28.Chris Fraeyman (C23) 29.Kurt Van Hecke (C24) 30.Pedro Pollefliet (C25)
    Heyndrickx Wim 15-05-2010.JPG

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Jan Van Hove (E2)

    3.Leo Mares (Beveren E3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Jean-Pierre Van Maldegem (E4)

    6.Roland Coupillie (E5) 7.Joseph Claessens (E6) 8.Noël Willems (E7) 9.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E8) 10.Patrick Buyens (E9) 11.Ghislain Vanbruane (E10) 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 13.Philippe Lacquet (E11) 14.Geert Roegiers (E12) 15.Alain Goossens (E13) 16.Johny Smith (E14) 17.Rudi Van Steelandt (E+3) 18.Johan Martens (E15) 19.Hilair Heye (E16) 20.Mario Geirnaert (E17) 21.Gino Beauprez (E18)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Scholten (Echt, Ned, winnaar cat. F1)

    2.Jo Montforts (F1-2)

    3.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    4.Jozef De Naeghel (F1-3)

    5.François Coppers (F1-4)

    6.José Dezegher (F2-2) 7.Marc Dhanijns (F1-5) 8.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-3) 9.Tony Baudonck (F1-6) 10.William Govaert (Waasmunster F1-7) 11.Noël Rogge (F2-4) 12.Daniel Hauttekeete (F2-5) 13.Eric Pauwels (F2-6) 14.Louis Moens (F1-8) 15.Dirk Caekebeke (F1-9) 16.Noël Verzele (F2-7) 17.Ronny De Wilde (F1-10) 18.Jos Vergult (F2-8) 19.Dirk De Cauwer (Hamme F1-11) 20.Pascal Cornand (F2-9)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Theo Coudyzer

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Firmin De Zutter

    5.Jan Poelmans

    6.Henk Bolle 7.Arnold De Muynck 8.Julien Vyvey 9.Roger Den Tijn 10.Herman Dias 11.Roland Van Imschoot 12.Jaak Nys 13.Mark Heyndrickx 14.Marinus Lockefeir 15.Roger Verschraegen (Lochristi) 16.Willy Corthier

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Clement Saelens

    4.Hervé Verstuyft

    5.Daniël Nuytinck

    6.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 7.Ghislain De Champs 8.Daniel Meirlaen 9.Pierre Verberckmoes (Belsele) 10.Francis Helleputte 11.Luc Muys 12.Gérard Raes 13.François Brouwers 14.Ortaire Stevens 15.Leo De Jong 16.Guy Soil 17.Jef Verheyen 18.Marcel Meeuwes 19.Donné Neckebroeck 20.Willy Vereecken 21.Leon Vervaet 22.Michel Vander Beke 23.Daniel Cornu 24.Paul De Geynst

    Categorie G++:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    2.Edward Battersby

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)


    Zondag 15 Augustus - Klassieke wegwedstrijd "RENINGE-WOESTEN" met handicap voor alle  renners - 83 km

     1.De Marteleire Kenny                      

    2.Luyssen Geoffrey                

    3.Butaye Jeremy                    

    4.Devolder Frederik               

    5.Vlerick Freddy                     

    6.Brulez Tom (Tielt) 7.Legrand Wesley 8.Costello Tim 9.Declerck Johan 10.Van Wettere Wouter 11.Vangenende Frank 12.Dhondt Kristof 13.Decaestecker patric 14.Watteny Patrick 15.Goudeseune Herve 16.Levas Laurent 17.Vancoolen Kevin 18.Vaneecke Gerdy 19.Lefebvre Barry 20.Verplancken Dries


    Foto's: Sabrina Noens
               


               

    18-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/08/2010

    waod_3


    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Goossens Alex KOP 2009
     

    Zaterdag 14 Augustus – SIJSELE

    Categorie A/B: (59 dln)

    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene, winnaar cat. B)

    2.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    3.Bjorn Traen (A2)

    4.Mario Van Den Broecke (B2)

    5.Joeri Hanshooft (B3)

    6.Roelof Tolman (A3) 7.Patrick Baeyens (B4) 8.Geoffry Maes (Overmere B5) 9.Dries De Smet (A4) 10.Koen Demuynck (A5) 11.Nico Van Assche (A6) 12.Paul Rooseparck (A7) 13.Nico Ringelberg (A8) 14.Jaco Ringelberg (A9) 15.Dirk Van Dam (A10) 16.Patrick Tas (B6) 17.Wilco Jonkers (A11) 18.Dave Maesen (B7) 19.Kurt De Roose (B8) 20.Martijn Rennebos (A12) 21.Anthony Slabbinck (A13) 22.Sven Vanacker (A14) 23.Angelo Saman (Stekene B9) 24.Olivier Dedeckel (B10) 25.Stefaan Dhoore (B11) 26.Vincent Evers (B12) 27.Gino Van Broeck (Belsele A15) 28.Kevin Urkens (A16) 29.Leo Kordijk (B13) 30.Michel Bultinck (B14)


    Zaterdag 14 Augustus – WOESTEN (8640) - 35 km - Catg. - 36 jaar

    Aantal deelnemers: 27

    1.Devolder Frederik in 48’12”            

    2.Donders Jelle in 49’31”                   

    3.Butaye Jeremy in 50’23”                 

    4.Legrand Wesley in 50’52”               

    5.Luyssen Geoffrey in 51’14”             

    6.Dhondt Kristof in 51’31” ; 7.Van Wettere Wouter in 51’57” ; 8.Lefebvre Barry in 52’45” ; 9.Lardeur Laurent in 53’17” ; 10.Covents Pieter in 53’57” ; 11.Durant Claude in 54’45” ; 12.Verplanken Dries in 55’13” ; 13.Van Roeyen Dave in 55’16” ; 14.Nuytten Hans in 56’02” ; 15.Bruneel Steve in 56’19” ; 16.Croquette Jeroen in 56’35” ; 17.Flament James in 57’06” ; 18.Beyens Tim in 57’30” ; 19.Denuwelaere Tom in 58’34” ; 20.Knockaert Pieter in 58’38” ; 21.Tandt Ismael in 1h01’40” ; 22.Reniers  Bram in 1h50’00” ; 23.Tiers Pascal - geen uitslag ; 23.Vannest Kristof - geen uitslag ; 23.Deridder Kenjy - geen uitslag ; 23.Donders Laura - geen uitslag ; 23.Vancoolen Kevin - geen uitslag    


    18-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    17-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 17/08/2010
        Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Peter Neels en Kurt Van Raemdonck vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    19 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Al bij al toch nog een redelijk droge groepstraining met enkel motregen op de terugweg vanaf Paal tot Prosperpolder. Iedereen probeerde wat kopwerk voor zijn rekening te nemen op de bij momenten zware tegenwind. Vanaf het Deurganckdok ging het tempo met een ruk de hoogte in door toedoen van Michael Van De Casteele, toch was het wachten tot voorbij het laatste ronde punt om echt van demarrages te spreken. De eerste goede kwam van Steven Van Houte die een tijdje op kop kwam te zitten maar Jurgen Goossens was de man die het gat dichtreed. Dan begon iedereen naar iedereen te kijken en werden vooral de snelle mannen geviseerd. Op 1 km van de meet probeerde Michael Van De Casteele een alles of niets demarrage en sloeg meteen een fiks gat. De groep bleef elkaar bekijken en dat bleef zo tot de spurt werd ingezet maar het gat was net iets te groot en Michael Van De Casteele maakte het verdienstelijk af, Kenny Janssens kwam enkele meters te kort en spurtte zich naar de 2de plaats.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 35,8 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport) 
    Wie reden mee vandaag : 
     Keny Wille , Peter Neels , Jurgen Goossens, Brian Rubens , Geoffrey Van Steelandt , Steven Van Houte , Gunther Persoon , Michel Van Osselaer , Patrick Van der Vekens , Serge Laureys , Rudy Franssens , Kurt Van Raemdonck , Koen Van Laere , Ronny Van Moer , Erik Desair , HOZ, HOZ, ? en Kenny Janssens.

    17-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 10°Seizoenszege bij de Masters B !!!


    Debaes Nico KOP 2010

    Dinsdag 17/08/2010 - ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 192 km - 04h25min

    Aantal deelnemers: 93

    1.VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS          

    2.DRUCKER Jean-Pierre - CONTINENTAL TEAM DIFFERDANGE       

    3.VAN GENECHTEN Jonas - VERANDAS WILLEMS          

    4.LACOMBE Kevin - SPIDERTECH POWERED BY PLANET ENERGY     

    5.CAETHOVEN Steven - LANDBOUWKREDIET      

    6.JUODVALKIS Egidijus - PALMANS - CRAS      

    7.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO  

    8.WAGNER Robert - SKIL - SHIMANO     

    9.SCHMITZ Bram - VAN VLIET EBH ELSHOF         

    10.MARCATO Marco - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM

    17/08/2010 - STEENWIJK(NL) – ENECO TOUR – RIT 1

    Aantal deelnemers: 167

    1.TUFT Svein - GARMIN – TRANSITIONS in 6’18”

    2.VAN EMDEN Jos - RABOBANK op 5”

    3.BOOM Lars - RABOBANK op 6”

    4.TJALLINGII Maarten - RABOBANK      

    5.BOASSON HAGEN Edvald - SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM op 7”

    6.THOMAS Geraint - SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM 

    7.MARTIN Tony - TEAM HTC - COLUMBIA

    8.RASMUSSEN Alex - TEAM SAXO BANK op 9”

    9.PORTE Richie - TEAM SAXO BANK      

    10.CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan - EUSKALTEL – EUSKADI op 10”

    17.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL – SHIMANO op 13”    

    67.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 24”         

    72.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE op 25” 

    108.DE GREEF Francis uit Puurs - OMEGA PHARMA-LOTTO op 35”        

    154.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 50”

     

    17/08/2010 - WERVIK (W) – Interclub – Elite z.c./U23 - 174 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    17/08/2010 - WERVIK (W) - Amateurs + Masters – 57 km – 01h20min

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers: 26

    1.DEBERDT Xavier - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    2.ARENA LORENZO - ZENA PROBIKE      

    3.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 15”

    4.MICHELS Pedro - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    5.VANDENBULCKE Bruno - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 20”

    6.VERCOUILLIE Kristof - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    7.NIJS Dimitri - CYCLIST DE WALLONIE    

    8.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    9.DE BEYTER Giovanni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 31”

    10.VIANE SEBASTIEN - RO COMINOISE  

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 15

    1.NICO DEBAES uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.VANMAEKELBERGH Patrick - CYCLING TEAM GRILLHUISJE op 8”

    3.VANCLOOSTER Philip - Ind. op 20”

    4.DEHAENE Danny - Ind.             

    5.VANTOMME Johan - CYCLING TEAM LUTHO op 31”

    6.VANBROUCK Ronny - Ind.      

    7.SURMONT Martin - CYCLING TEAM GRILLHUISJE          

    8.SOETAERT Dion - Ind.          

    9.VANHOUTTE Mark - Ind.       

    10.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 3

    1.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    2.CATTEUW Hedwig - Ind.      

    3.PASSAMANTE FRANCOIS - RO COMINOISE op 3’00”


    17/08/2010 - HULSHOUT (PISTE) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren - hmin

    Aantal deelnemers:

    12 JAAR

    Aantal deelnemers: 9

    1.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2.DRIESEN Yarne - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    3.VERELST Jef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.           

    4.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    5.VAN DER EYCKEN Pieter - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

     

    13 JAAR

    Aantal deelnemers: 11

    1.VAN DEN WOUWER Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    2.PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    3.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    4.DRIESEN Sven - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    5.PIERREUX Yarne - WSC HAND IN HAND BAAL    

     

    14 JAAR

    Aantal deelnemers: 10

    1.VRANCKEN Jordi - AVIA CYCLING TEAM         

    2.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL         

    3.LIEVENS Siebe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    4.DE VISSCHER Stijn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.           

    5.VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    17-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010


    Proficiat aan GUY SMET met zijn 17°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Maandag 16/08/2010 - MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 67 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 34

    1.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    2.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 10”

    3.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 15”

    4.LAPERE Steven - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 22”

    5.ARDEEL Hans - ARDILLES CYCLING TEAM        

    6.POT Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    7.TEMPELAERE Maarten - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    8.VANDER MEIREN Ward - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE    

    9.TOUQUET Jelle - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 25”

    10.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’10”

    27.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’25”

    16/08/2010 - GREMBERGEN - DENDERMONDE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 56

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    2.HAYNES Hamish - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 5”

    3.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 15”

    4.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM op 20”

    5.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    6.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 25”

    7.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 2’10”

    8.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST 

    9.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM  

    10.ROOSEPARCK Paul - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    12.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    14.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.                      

    20.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    22.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM             

    23.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    28.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST          

    31.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    34.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

     

    16/08/2010 - MERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 56

    1.PARRA INIESTA JOSE ESTEBAN                 

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    4.VAN DE MAELE Glenn - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM          

    5.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    6.ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    7.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE       

    8.DEVAERE Ken - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 31”

    9.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 35”

    10.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

     

    16/08/2010 - KOTEM (MAASMECHELEN) (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 90

    1.MOTKE Ritchie - WV De Jonge Renner

    2.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    3.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    4.VANHOVE Raf - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK      

    5.HENDRIKS Jeroen - TML Dommelstreek        

    6.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK         

    7.VREYSEN Stijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    8.SCHRUFF ANDREAS - RSV AACHEN   

    9.VAN GEFFEN Niek - WV SCHIJNDEL    

    10.SCHMITZ Tim - Parkhotel Rooding CT                
     

    16/08/2010 - MOORSLEDE (W) - Juniores - 54 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 39

    1.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    2.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    3.ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE      

    4.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB           

    5.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    6.PEARL George                    

    7.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE       

    8.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    9.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    10.DOORNAERT Simon - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    26.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND  

    34.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND   

    17-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    16-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VWF - LIEDEKERKE - 15/08/2010

    VWF – LIEDEKERKE – 15/08/2010










    Filmopname: Chris Van Der Straeten
    Filmopname Catg.A: John Wielfaert

    16-08-2010 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/08/2010

    waod_3

    Maandag 16 Augustus – WOESTEN (8640) – De Meiboom – Remi Gruwez - Oostvleterenstraat 67


    ‘Open’ criterium   19:00   48 km    80 Ronden 

    16-08-2010 om 11:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TEAM NOMADESK-DUO WINT IN WAREGEM !!!

    Team Nomadesk-duo wint in Waregem !!!

      
    Henderieckx Kris 03
                                 Kris Hertsens en Kris Henderieckx

    Nadat zowel Kris Hertsens (St.Niklaas) als Kris Henderieckx (Belsele) hun reeks wonnen in hun categorie (ze werden allebei derde algemeen), stoomden ze ook in de finale vlot naar de eerste plaats. Kris Henderieckx nam de kopstart en reed zelfs tot halfweg aan de leiding van het hele peloton. Dan moest hij enkele Elites laten voorgaan om uiteindelijk op de vijfde plaats te eindigen. Kris Hertsens, de Belgisch Kampioen Marathon, finishte twee plaatsen achter zijn ploegmaat. De wedstrijd bleef gespaard van regen en de organisatie, in handen van Kristof Bruyneel, stak nog beter in elkaar dan vorig jaar. De wedstrijd trekt elk jaar een massa toeschouwers naar het gezellige Waregemse stadscentrum en staat steeds garant voor boeiende wedstrijden.

    Henderieckx Kris 2010 CMC Waregem.JPG 

    Tekst: Kris Henderieckx

    Foto: Team Nomadesk.com

    16-08-2010 om 11:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET RUDYCO CYCLING TEAM VAN 15/08/2010

    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Rudyco Cycling Team v.z.w. behaalde overwinningen in drie disciplines.

    Rudyco 15-08 1.jpg Rudyco 15-08 2.jpg
                                                                                     Tom Van Dam

    Met enkele Rudyco Aspiranten waren ze Woensdag 11 Augustus afgezakt naar de pistewedstrijden te Wilrijk. Robin Pauwels (Temse) heeft bij de 14 jarige Aspiranten de overwinning behaald, ook andere clubrenners behaalden podiumplaatsen.

     

    Zaterdag 14 Augustus werd een MTB wedstrijd gereden te Ravels voor Aspiranten, de provinciale kampioen Elias Van Hecke (Hamme) 14 jaar ging ervandoor met de overwinning na een ware afvallingsrace.

     

    Ook zaterdag werd er een Nieuwelingen wedstrijd gereden te Dottignies (H) waar Tom Van Dam zijn eerste overwinning behaalde. Met 41 renners gingen ze van start voor 65 km wedstrijd op een golvend parcours. Na een reeks aanvalspogingen van Tom en een aantal andere renners kwam het telkens tot een hergroepering, naar het einde toe waren er nog 23 renners in de wedstrijd. In de laatste ronde wist er nog één renner ‘Suin Jeremi’, er vanonder te muizen. In de laatste 5 km kon Tom Van Dam alleen de 15 sec overbruggen en zo de Fransman kloppen in de spurt. De pelotonspurt werd gewonnen door Michiels Killian en dat op 32 sec van winnaar Tom Van Dam.

    Zo behaalde Tom Van Dam zijn eerste zege bij de nieuwelingen na het behalen van een reeks ereplaatsen. 

    Rudyco 15-08 7.jpg Rudyco 15-08 5.jpg
    Rudyco 15-08 3.jpg Rudyco 15-08 6.jpg
    Rudyco 15-08 4.jpg

    Proficiat aan de Rudyco renners en tevens dank aan de clubleiding die de renners altijd bijstaan met raad en daad.

     

     

    Tekst en foto’s: Frank Van Dam

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    16-08-2010 om 11:36 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!