.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010


    Proficiat aan DAVY PEIRSMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Peirsman Davy KOP 2010.jpg
          Davy Peirsman

    Zondag 15/08/2010 - ANTWERPEN (HAVENPIJL) (A) - Men Elite UCI - 177,3 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.GORIS Rob - Palmans Cras (BEL)          

    2.BOUCHER David - Landbouwkrediet (BEL)        

    3.AMORISON Frederic - Landbouwkrediet (BEL)

    4.BERCZ Patrick - Seven Stones (GER)    

    5.VAN DIJK Stefan - Verandas Willems (BEL)       

    6.HACECKY Vojtech - Atlas Personal (SUI)            

    7.HAVIK Yoeri - Van Vliet EBH Elshof (NED)             

    8.LODEWYCK Klaas - Topsport Vlaanderen - Mercator (BEL)       

    9.KRUOPIS Aidis - Palmans Cras (BEL)  

    10.KAUPAS Vytautas - Team Differdange (LUX)  

    24.ONGENA Thomas uit Berlare – Profel (BEL) 

     

    15/08/2010 - DUFFEL (A) – Rit 4 Interclub -  Elite z.c./U23 - 185,3 km - 04 13hmin

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN - Aantal deelnemers: 165

    1.Bagdonas Gediminas - PWC Snel Team            

    2.Dupont Timothy - Jong Vlaanderen Jartazi op 36"    

    3.Horn Peter - Fuji Test Team    

    4.Stevens Timothy - PWS Eijssen         

    5.Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eijssen       

    6.Stallaert Joeri - Jong Vlaanderen Jartazi        

    7.Van Kerckhoven Jochen - PWS Eijssen         

    8.Vandaele Philippe - Team Deschuytter         

    9.Van Humbeeck Nick - Terra Footwear CT      

    10.Coomans Bjorn uit Willebroek - Profel      

    20.Dzeruus Darijus - PWC Snel Team op 2'29"     

    26.Dhollander Kristof uit Stekene - PWC Snel Team     

    52.Goudket Jeroen uit Antwerpen L.O. - Nieuwe Hoop Tielen op 5'06" 

    73.Van Goethem Kevin uit Sinaai - WT Waasland        

    94.Goossens Kenny uit Sinaai - PWC Snel Team op 5'31"         

    99.Martens Valentijn uit Stekene - WT Waasland            

    103.Meersmans Jens uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jacques op 5'59" 

    110.De Mol Bram uit St.Pauwels - WT Waasland op 8'11"         

    111.Boeykens Gertjan uit Stekene - WAC Team Hoboken op 9'00"        

    112.Durinck Sean uit Hamme - WT Waasland    

    EINDKLASSMENT

    1 DIETER VERBEEK - VAN EYCK SPORT WAMBEEK in 13h13'43"

    2 WARD LAPIERE - TEAM DESCHUYTTER WEST     

    3 PETER HORN - FUJI TEST TEAM               

    4 STIJN VAN ROY - PROFEL       

    5 GEDIMINAS BAGDONAS - PWC ALIPLAST op 5"

    6 TIMOTHY STEVENS - PWS EYSSEN TEAM         op 28"

    7 BJORN COOMANS uit Willebroek - PROFEL    

    8 TIMOTHY DUPONT - CONTINENTAL JONG VLAAND op 45"

    9 NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht - PWS EYSSEN TEAM       

    10 JOERI STALLAERT - CONTINENTAL JONG VLAAND        

    17 DARIJUS DZERUUS - PWC ALIPLAST op 1'53"

    43 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene - PWC ALIPLAST op 2'38"

    56 JEROEN GOUDKET uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIEL op 5'15"

    71 KEVIN VAN GOETHEM uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

    85 VALENTIJN MARTENS uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 5'40"

    94 KENNY GOOSSENS uit Sinaai - PWC ALIPLAST op 6'20"

    103 GERTJAN BOEYKENS uit Stekene - WAC TEAM HOBOKEN op 9'09"

    110 JENS MEERSMANS uit Bornem - ROCK WERCHTER CHOCOLA op 20'43"

    111 SEAN DURINCK uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND op 22'27"

    113 BRAM DE MOL uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND op 26'21"

     

    15/08/2010 - BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 139 km - 03h21min

    Aantal deelnemers: 59

    1.DAVY PEIRSMAN uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    2.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN       

    3.VAN GOETHEM Brian - TML DOMMELSTREEK op 3”

    4.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 13”

    5.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 19”

    6.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 32”

    7.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 42”

    8.VERDOOLAEGHE Bryan - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 2’02”

    9.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO op 4’25”

    10.RAMMANT Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 4’28”

    16.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 5’10”

     

    15/08/2010 - BESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO        

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 30”

    3.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    4.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    5.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM   

    6.DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’30”

    7.DUYNSLAEGER Vic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER    

    8.DE WAELE Wim - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    9.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM     

    10.VANHUFFEL Nic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 2’50”

     

    15/08/2010 - EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 54

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 31”

    3.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 35”

    4.HAERS Joris - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 46”

    5.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 1’40”

    6.FORD Martin - WEST MIDLANDS          

    7.GALLE Pieter - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          

    8.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    9.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM    

    10.PAUWELS Kurt - MALDEGEMSE JONGE KRACHTEN       

    14.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

     

    15/08/2010 - TIELT - WINGE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    15/08/2010 - KRUISHOUTEM (O) - U23 - 112 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 90

    1.VINK Michael - ISOREX CYCLING TEAM

    2.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    3.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    4.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    5.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 1’17”

    6.BREYE Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    7.VANSPEYBROECK Tim - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’23”

    8.GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING op 1’38”

    9.MAERTENS Jelle - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    10.VAN ACKER Kevin - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW           

    11.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    21.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM       

    28.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 4’30” 

    36.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND

    15-08-2010 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 15/08/2010 - DUFFEL (A) - Juniores – Rit 4 Interclub - 115 km - 02h40min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN - Aantal deelnemers: 153

    1 LUDWIG VERTRAETE - DE MOLENSPURTERS MEUL         

    2 JENS VAN DEN EYNDE - HAND IN HAND B AAL op 2"

    3 GERT LODEWIJKS - UCS CRABBE PERFORMANC            

    4 STEFAN WOLFENBUTTEL - WILTON CARE 4 BIKES AA DR           

    5 JENS SCHUERMANS - NATIONALE PLOEG BELGIE           

    6 MAARTEN VAN TRIJP - AVIA CT            

    7 GIOVANNI DE MERLIER - ISOREX          

    8 CHRIS TVETER - COMBINATIE ZUID HOLLAND     

    9 NIELS HOUTEKIER - DE MOLENSPURTERS MEUL             

    10 DYLAN GROENEWEGEN - AVIA CT     

    36 SANDER MICHILS uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    38 THIEMEN VAN REGENMORTEL uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND           

    46 JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CT                 

    54 OLIVIER SMET uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND             

    100 JOSHUA DE SMIT uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    105 SERVAAS PETROV uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND  

    107 JEROEN COLMAN uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND         

     

    EINDKLASSEMENT

    1 MAARTEN CRAEGHS - AVIA CT in 09h30'51"

    2 BRECHT CRAEYMEERSCH    - DE MOLENSPURTERS MEUL           

    3 GERT LODEWIJKS - UCS CRABBE PERFORMANC op 45"

    4 TOM MERTENS - DCM VORSELAAR       

    5 JONAS OVAERE - BALEN BC    

    6 JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CT  

    7 TIM KERKHOF - WILTON CARE 4 BIKES AA DR      

    8 OLIVIER POPPE - UCS CRABBE PERFORMANC    

    9 LUDWIG DE WINTER - TEAM VERANDAS WILLEMS C      

    10 JENS VAN BEYLEN - KASTELSE DURVERS        

    33 SANDER MICHILS uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND op 1'59"

    54 OLIVIER SMET uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND             

     

    15/08/2010 - HERTSBERGE -DE SCHARE (W) - Juniores - 63 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 59

    1.VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    2.TIMBREUR Jonas - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE      

    3.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 4”

    4.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB op 6”

    5.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    6.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB        

    7.GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM      

    8.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 27”

    9.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 40”

    10.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

     

    15/08/2010 - HOELEDEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 49

    1.BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing  

    2.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’00”

    3.DE SMEDT Nik - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’05”

    4.SMOLDERS Stijn - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO     

    5.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’45”

    6.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7.VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2’10”

    8.HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL          

    9.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    10.HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

     

    15/08/2010 - LAUWE (W) - Juniores - 96 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 69

    1.CONOR Dune - GLEDENE CC

    2.MOSES THOMAS - SSC CYCLE SPORT

    3.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 28”

    4.FEIEREISEN KEVIN - UC DIPPACH op 2’33”

    5.GOUEL Valentin - Armentieres         

    6.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    7.GUDISKIS Eimantas - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA"     

    8.VERMOTE Grégoire - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 2’38”

    9.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’53”

    10.ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB    

    17.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 5’18”

    39.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 5’20”      


    15/08/2010 - OOSTERZELE (O) - Juniores - 96 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 93

    1.DE BAENE Tim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2.CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    3.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL op 4”

    4.VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM 

    5.TOURIANY Yannick - ISOREX CYCLING TEAM   

    6.SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    7.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    8.BUYL Stijn - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM

    9.DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI          

    10.VAN MINNEBRUGGEN Baldwin - ISOREX CYCLING TEAM       

    72.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 2’12”

    76.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    15/08/2010 - RUMST (A) - Juniores - 90,2 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 46

    1.J. SCHIPPER JESPER - RESTORE CYCLING     

    2.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    3.VAN DE KLUNDERT Ricardo - WILLEBRORD WIL VOORUIT        

    4.HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT         

    5.COPPENS Jens - WV BREDA KNOOPPUNT op 30”

    6.ABBENHUIJS MARIJN - RESTORE CYCLING op 1’40”

    7.MYERS Matthew op 2’30”

    8.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    9.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT  

    10.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    17.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    18.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    15/08/2010 - ST.LAMBRECHTS-HERK (HASSELT) (LB) - Juniores - 94 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 33

    1.SCHNEIDER Thomas            

    2.GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    3.VANDAEL Birger - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

    4.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    5.FRANSSEN Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    6.MEEUWENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    7.KRUGER André - VEREIN CÖLNER op 2’50”

    8.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL         

    9.RANSY Simon - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG       

    10.CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM         

    15-08-2010 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 15/08/2010 - TEMSE (O) - Juniores - 88 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 43

    1.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    3.BOWATER Perry - CC GIRO    

    4.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    5.VINCKE Matthias - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    6.VAN GINNEKEN Sjoerd - WILLEBORD WIL VOORUIT      

    7.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM op 2’30”

    8.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI       

    9.WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    10.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    16.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    17.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    26.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    15/08/2010 - OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters – 76 km - 01h49min
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers: 37 

    1.ARITS Steven - APK-QUALITY TEAM VZW           

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.JAME Stefan - entente cycliste              

    4.CLEEREN Tom – DV op 1’20”

    5.HALING Patrick - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK   

    6.VANHOVE JOERI - Entente Cycliste de Wallonie           

    7.BOENDERS Yves - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    8.JONCKERS Kris - PAXX - GLOBAL CYCLING      

    9.CUYLITS Gunther - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    10.WITVROUWEN Kris - HERENTHOUTSE WSC     

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.HOYDONCKX Erwin - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 

    2.HERZET Andre - Cyclist Wallonie        

    3.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    4.BOGAERTS Patric - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK           

    5.VERSCHUEREN Ivan - DV       

    6.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    7.VAN DINGENEN Ludo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT     

    8.LAHOU Rudy - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE           

    9.COUDIJZER Ivan - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE      

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 5

    1. VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM 

    2.LISMONT Hugo - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE       

    3.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING
     

    15/08/2010 - RUMST (A) - Dames Jeugd - 57,4 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 22 Dames Nieuwelingen

    1.HEIJTING NATHASJA - WRC DE PEDDELAARS  

    2.WITLOX Lizzy - WV De Jonge Renner 

    3.COPPENS KRISTEN             

    4.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    5.VAN BAARLE Ashlynn - RESTORE        

    6.ZIJLAARD NICKY - RWC AHOY

    7.DE REUS MARIKKE - RTC DELTA          

    8.VERSTRATEN Daniëlla - RSC DE ZUIDWESTHOEK         

    9.VERSCHELDEN Nathalie uit Temse - BENELUX TEAM 

    10.ROCKX Simone - RSC De Zuidwesthoek       


    Aantal deelnemers: 34 Dames Juniores

    1.ELZING Karen - WSV Emmen 

    2.WILDEMAN JET - CRT Raalte 

    3.DE JONG Thallita - RSC De Zuidwesthoek op 10”

    4.GAFINOTVITZ Rotem                       

    5.VERSTRATEN CHANTAL - ZUIDWESTHOEK      

    6.KING Sarah - LANGDALE LIGHTWEIGHTS RACING TEAM op 25”

    7.RYKERS SABINE - TWC HET SNELLE WIEL        

    8.WALKER HANNAH - GS SUROSA           

    9.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST             

    10.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS        

    15-08-2010 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 15/08/2010 - ZWEVEZELE (W) - Nieuwelingen – Interclub - 74,4 km - hmin

    Aantal deelnemers: 130

    1.BIERMANS Jenthe - Kon. Balen BC      

    2.ROTTY Glenn uit Verrebroek - Waasland hudico wielerteam   

    3.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV Deerlijk gaverzicht   

    4.FARAZIJN Maxime - CT-DJ. Matic Kortrijk       

    5.PYFFEROEN Miel - CT-DJ. Matic Kortrijk         

    6.SCHOTTE Kevin - Onder ons Parike   

    7.VAN ARK Marnix - Combinatie Zuid-Holland (NED)           

    8.LETEN Wouter - Kon. Balen BC           

    9.GIESKENS Nicky - Combinatie Zuid-Holland (NED)           

    10.VANGHELUWE Robe - Tieltse renners        

    26.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - Hoboken WAC       

    31.WITTOUCK Dominick uit Zele - Waasland hudico wielerteam

    39.VAN DEMERGEL Jelle uit Moerzeke - Waasland hudico wielerteam  

    61.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - Waasland hudico wielerteam         
     

    15/08/2010 - BETEKOM (VB) - Nieuwelingen - 61 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 61

    1.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    3.BOGAERT Torben - WSC HAND IN HAND BAAL  

    4.VANDENHOUDT JENS - UCS CRABBE PERFORMANCE    

    5.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    6.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS       

    7.HOF Dennis - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.ESSELAAR REMCO - WCL BERGKLIMMERS      

    9.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    10.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL           

     

    15/08/2010 - DUFFEL (A) - Nieuwelingen - 47 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 62

    1.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL 

    2.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op23”

    3.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 30”

    4.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 41”

    5.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    7.HOFSTEDE LENNARD - WESTLAND VOORUIT   

    8.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM         

    9.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    10.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    13.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         
     

    15/08/2010 - GRAMMENE - DEINZE (O) - Nieuwelingen - 61 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 36

    1.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM           

    2.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB op 2”

    3.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB op 58”

    4.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM op 1’54”

    5.VERSTRAETE Axel - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’06”

    6.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’17”

    7.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM     

    8.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    9.DEBLOCK Christophe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    10.CAUWELIER Glenn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

     

    15/08/2010 - KERKOM (SINT TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 56,7 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 54

    1.LENAERTS Dennis - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    2.VERHAEGHE Timothy - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.         

    3.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    4.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

    5.REYNAERTS Wim - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO    

    6.BERVOETS Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO  

    7.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.SCHNOCK markus - RC Staubwolke Quadrath  

    9.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg       

    10.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

     

    15/08/2010 - MELLE (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 39

    1.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI     

    2.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    3.DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    4.FRANCOIS Kilian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    5.MOENS Jens - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    6.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.SCHEIRE Nicolas - ISOREX CYCLING TEAM       

    8.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    9.TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM

    10.VAN DYCK Robbe - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    12.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’19”

    13.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’34”

    17.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’40”

    20.MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM   

    22.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    23.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND         

    24.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’55”

    29.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 5’00”    

    39.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

     

    15/08/2010 - ROOSDAAL-STRIJTEM (VB) - Nieuwelingen - 69 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    15-08-2010 om 22:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    15/08/2010 - HABAY LA NEUVE (LX) – Belgisch Kampioenschap Tijdrijden

     

    Dames Nieuwelingen - 10 km

    1.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH in 15'37"          

    2.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    3.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    4.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV      

    5.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    6.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7.VERHAEST Sara - CT FORCE - WERVIK VZW     

    8.MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    9.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    10.WERON Marine - ASBL L´ENTENTE CYCLISTE DE SAINT GEORGES           

     

    Dames Juniores - 17 km

    1.DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV in 27'58"        

    2.DE MOYER Tessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    3.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    5.CARLESS Bo - BENELUX TEAM

    6.DELANOTE Hanne - JONGE RENNERS ROESELARE          

    7.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    8.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM           

    9.STOFFEN Kathy - ARDENNE - GAUME   

    10.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS          

    13.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM 

     

    Nieuwelingen - 17 km

    1.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG in 24'44"      

    2.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    5.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    6.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    7.POLS Ruben - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW    

    8.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    9.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM           

    10.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE         

     

    Juniores - 29 km

    1.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 39'14"     

    2.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    3.DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW           

    4.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM         

    5.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    6.VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    7.RUYTERS Brecht - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO     

    8.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT          

    9.HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL              

    10.FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    23.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

     

    Dames Elite - 29 km

    1.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM in 42'55"         

    2.DE VOCHT Liesbet - NEDERLAND BLOEIT         

    3.BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM        

    4.DAAMS Jessie - TOPSPORT VLAANDEREN -THOMPSON   

    5.DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN -THOMPSON    

    6.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN -THOMPSON

    7.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN -THOMPSON           

    8.HIERCKENS Corine - GKV CYCLING TEAM       

    9.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    10.HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM 

    12.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM                  

    14.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM    

     

    Elite zonder Contract - 29 km

    1.DEGAND Thomas - VERANDAS WILLEMS in 38'31"        

    2.MOTTET Ludovic - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE     

    3.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT    

    4.LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT 

    5.KUYPERS NICO - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS       

    6.VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    7.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    8.CLAEYS Dimitri - TEAM NET APP        

    9.DUFRASNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM     

    10.RONSSE Peter - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME      

    14.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

     

    U23 - 29 km

    1.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM in 37'20"       

    2.GERARD Hophra - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS      

    3.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    4.DRON Boris - LOTTO - BODYSOL             

    5.VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM         

    6.BILLE Gaëtan - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS          

    7.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    8.VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    9.NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    10.DE BIE Sean - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    30.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    PROFS - 46 km

    1.DEVOLDER Stijn - QUICK STEP in 49’30"
    2.ROSSELER Sebastien -
    TEAM RADIOSHACK op 39”96

    3.HOSTE Leif - OMEGA PHARMA-LOTTO op 51”90

    4.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL-SHIMANO op 52”35

    5.MONFORT Maxime - TEAM COLUMBIA HTC op 54”88

    6.VANDEWALLE Kristof - TOPSPORT VLAANDEREN op 1’16”

    7.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN op 1’38”

    8.KAISEN Olivier - OMEGA PHARMA-LOTTO op 2’05”

    9.GHYSELINCK Jan - TEAM COLUMBIA HTC op 2’53”

    10.CAPPELLE Dieter - VERANDAS WILLEMS op 3’17”       

    15-08-2010 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/08/2010

    vwf

    Zondag 15 Augustus - LIEDEKERKE (1770)

     

    A-reeks
    1 Willem Van Der Heyden
    2 Bart Tribout
    3 Andy De Backer
    4 Andy Annendyck
    5 Peter Maes (Bornem)
    6 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    7 Joris Cosyn
    8 Michael Braeckmans
    9 Michel Vereecken
    10 Gert Nieuwborg

    VWF 15-8-10-liedekerke 015.jpg
                                    Winnaar Catg.A Willem Van Der Heyden

    B-reeks

    1 Peter Van Damme
    2 Tom De Beer (Hamme)
    3 Erwin Bollen
    4 Danny Saelens
    5 Gaetan Debroux
    6 Johan Van Den Noortgaete
    7 Bart Vanden Wijngaerd
    8 Geert Smekens
    9 Gunter Van Damme
    10 Pascal Raes

    C-reeks
    1 Dirk De Ridder
    2 Andre Aertgeerts
    3 Ronny Paridaens
    4 Herman Proost
    5 Danny De Backer
    6 Rudy Thomas
    7 Bruno Bruyere
    8 Dirk Van Hove
    9 Johan Heymans
    10 Michael Heymans 

    VWF 14-8-10-kapellebos 056.jpg 

                                    Winnaar Catg.C Dirk De Ridder.

    D-reeks
    1 Joseph Devits
    2 Willem Hus
    3 Jan Van Den Brande
    4 Jos Maes
    5 Eddy Mertens
    6 Yvan Camphijn
    7 Vincenzo Fraccacreta
    8 Walter Marijnissen
    9 Rudy Berwart
    10 Geert De Spiegeleer

    VWF 14-8-10-kapellebos 072.jpg 

                 Winnaar Catg.D Jozef Devits. 

    E-reeks
    1 Jean Pierre Broothaerts
    2 Herman Van Den Borre
    3 Andre Ceurens
    4 Johny Van Holen
    5 Danny Paridaens
    6 Freddy Schelfthout
    7 Hugo Van Linden
    8 Jos Vandermeulen
    9 Ronny Bijl
    10 Chris Somers

    VWF 15-8-10-liedekerke 004.jpg 

    Winnaar Catg.E Jean Pierre Broothaerts en winnaar catg.F Gaston Van De Plas.

    F-reeks
    1 Gaston Van De Plas
    2 Daniel Galliot
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Jos De Maeyer
    6 Jef Everaert
    7 Albert Van Den Eede
    8 Alfons Volckaerts
    9 Adriaan Van Ginderdeuren
    10 Freddy De Blick (Beveren)



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    15-08-2010 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ELIAS VAN HECKE WINT MTB WEDSTRIJD TE RAVELS !!!

    Elias Van Hecke wint MTB-wedstrijd te Ravels bij de Aspiranten 13 Jaar !!!

    Van Hecke Elias KOP 2010.jpg 

    Net als zijn ploegmakker Tom Van Dam uit Melsele (Rudyco) heeft ook Elias Van Hecke uit Hamme Zaterdag gewonnen in de mountainbikewedstrijd te Ravels en dat bij de 14 jarige aspiranten.

     

    1.Van Hecke Elias (Hamme Rudyco)

    2.Van Pol Nick

    3.Kenneth Coomans

     


    Tekst: Van Hecke Dirk

    15-08-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 15/08/2010
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Wielandt Sven 13
         Sven Wielandt

    Onder leiding van Kenny Janssens en Benny Vercauteren vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    27 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    De weersvoorspellingen waren niet al te best maar buiten een klein beetje motregen op de terugweg bleef het de gans de rit volledig droog. De wind zat de eerste helft tot Walsoorden op de kop of  kwam van rechts, dus werd de groep regelmatig op de waaier gezet en was het knallen met de deur open achteraan. Vooraan werd met momenten zeer goed rondgedraaid en dat tot het keerpunt want dan al volgden er demmarages met uiteindelijk 4 renners die op kop kwamen nog voor Emmadorp. Het waren Stefaan Adriaenssens, Sven Wielandt, Dirk Trogh en Tom Buytaert die vooraan de gas open draaiden en het vol hielden tot de meet te Kallo. Gunther Persoon met Serge Meyvis (ligfiets) probeerde er nog naartoe te rijden maar helaas kon hij ook de aansluiting niet maken en thv eerste ronde punt aan het Deurganckdock werd Gunther terug ingerekend. De groep nog bijna voltallig probeerde nog iets te forceren en een 6-tal renners draaiden rond om het tempo te onderhouden, even kregen de heren nog een oponthoud in de Petrusstraat en werd voet aan de grond gezet voor een dorsmaaier. Het gat was intussen al enorm groot geworden en het was duidelijk dat de 4 vooraan te sterk bleken, het was dus ronddraaien om toch nog met een niet te grote achterstand binnen te komen. Vooraan werd het beslist in de spurt en het was Sven Wielandt die het haalde voor Tom Buytaert, Dirk Trogh en Stefaan Adriaenssens. Kenny Janssens won de spurt voor de 5de plaats en dat op 2'30" van de 4 leiders.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit op 39,8 Km/h vanaf Buyl Sport. Vanaf het Witte Huis bedroeg het gemiddelde 41,3 Km/h.
    Als extra werd dan nog via 'Den Es' over Melsele gereden zodat de totale afstand uitkwam op 100 Km.
    Reden mee : Dirk Trogh , Stefaan Adriaenssens , Stein Vermeulen , Sven Wielandt , Wim Cras , Tom Buytaert , Romain Vercauteren , Danny De Smet , Edwig Cleiren , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Gunther Persoon , Bart Rombouts , Dirk Bryssinckx , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Alex Goossens , Philip Van Haevenbergh , Peter Flack , Guy De Jonghe , Bram Van Overloop , Michael Van De Casteele , Koen Van Laere , Kurt Van Raemdonck , Davy Reyniers , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    15-08-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BENELUXKAMPIOENSCHAP VWF TE KAPELLE O/D BOS !!!

    BENELUXKAMPIOENSCHAP VWF









    De cameraman werd gestoord bij de finish Catg.C, spijtig genoeg daarom geen beelden van de finish van Dirk Van Hove en Ronny Paridaens.

     

    Filmopname: Chris Van Der Straeten



    15-08-2010 om 16:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/08/2010

    vwf

    Zaterdag 14 Augustus – KAPELLE O/D BOS (1880) -
    Beneluxkampioenschap alle reeksen


    A-reeks

    1 Andy De Backer
    2 David Van Pelt
    3 Nico Savat
    4 Bart Tribout
    5 Andy Annendyck
    6 Geert Ceulemans
    7 David Van Den Broeck
    8 Christophe De Man (Zele)
    9 Kurt Diels
    10 Kris De Block (Mariekerke)

    VWF 14-8-10-kapellebos 098.jpg 

                                            Start van de Catg.A.

    VWF 14-8-10-kapellebos 144.jpg 

         Podium Catg.A met Andy De Backer, David Van Pelt en Nico Savat.

     
    B-reeks
    1 Erwin Bollen
    2 David Haegeman
    3 Christophe De Grom
    4 Danny Saelens
    5 Peter Van Damme
    6 Pascal Raes
    7 Richard De Ridder
    8 Peter Dillen
    9 Mario Van Der Sickel
    10 Tom De Beer (Hamme)
    VWF 14-8-10-kapellebos 151.jpg

      Podium Catg.B met Erwin Bollen, David Haegeman en Christophe De Grom.


    C-reeks
    1 Dirk Van Hove
    2 Ronny Paridaens
    3 Dirk De Ridder
    4 Bruno Bruyere
    5 Luc Van Roy
    6 Eddy Merckx (Bornem)
    7 Andre Aertgeerts
    8 Daniel Van Der Mieren
    9 Laurent Cnop
    10 Danny De Backer 
    VWF 14-8-10-kapellebos 084.jpg
        Podium Catg.C met Dirk Van Hove, Ronny Paridaens en Dirk De Ridder.

               
    D-reeks
    1 Roger Schouppe
    2 Joseph Devits
    3 Joost Pieters
    4 Frank Van De Perre
    5 Francis De Ridder
    6 Joseph Claessens
    7 Hugo Lismont
    8 Etienne Claus (Waasmunster)
    9 Patrick Convents
    10 Rudy Berwart
    VWF 14-8-10-kapellebos 093.jpg
            Podium Catg.D met Roger Schouppe, Joseph Devits en Joost Pieters.


    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Danny Paridaens
    3 Marc Dams
    4 Gori Walter
    5 Danny Polfliet
    6 Marc De Vos
    7 Luc Witman
    8 Gilbert De Baerdemaeker
    9 Jos Vandermeulen
    10 Antoine De Caboter
    VWF 14-8-10-kapellebos 048.jpg
           Podium Catg.E met Felix Luyten, Danny Paridaens en Marc Dams.


    F-reeks
    1 Ad Montforts
    2 Jozef Van Isterdael
    3 Alfons Volckaerts
    4 Willy Mous
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Bob Lobbezoo
    7 Albert Van Den Eede
    8 Jos De Maeyer
    9 Willy Roels
    10 Rudiger Savat
    VWF 14-8-10-kapellebos 044.jpg
       Podium Catg.F met Ad Monforts, Jozef Van Isterdael en Alfons Volkaerts.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    15-08-2010 om 14:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/08/2010

    VWV Banner 2010

    Zaterdag 14/08/10 – MERKSPLAS

     

    Categorie A/B: Aantal deelnemers: 82
    1-Yves Boenders (B)
    2-Rudi Vingerhoets
    3-Nick Lambrechts
    4-Klaas Stijnen
    5-Philippe Van Opstal
    6-Bart Berghmans 7-Tom Willemsen 8-Pilip Vervoort 9-Pieter Molenberghs 10-Rob Krijnen 11-Bart Mertens 12-Peter Bocken (B) 13-Stijn Rombouts 14-Koen Diels 15-Frank Schellekens 16-Rik De Vree (B) 17-Bob Berghmans (B) 18-Frank Smolders (B) 19-Henri Schut 20-Arne Van Gils 21-Kevin De Knaep 22-Erik Aubroeck (B) 23-Ronny Follon 24-Steven Lauwers 25-Luc Raeymakers 26-Thomas Boeckx 27-Geert Peetermans (B) 28-Tom Van de Poel (B) 29-Jeroen Haest 30-Pieter Lenaerts

    Categorie C: Aantal deelnemers: 52
    1-Patrick Verdonck
    2-Marc Heulens
    3-Henri Hermans
    4-Rene Haast
    5-Alfons Van Geel
    6-Alex Ackermans 7-Jan Gommers 8-Karel De Ravet 9-Marc Kiesekoms 10-Wim Van thielen 11-Marc de Cock 12-Walter Marijnissen 13-Geert Verwimp 14-Harry Maes 15-Marc vekemans 16-Joel Wouters 17-Jan Vanden Kieboom 18-Danny Van Hoof 19-Kris Govers 20-Marc Willemsen

    Categorie D: Aantal deelnemers: 8
    1-Francy Baptist
    2-Johan Brouwers
    3-Etienne Peeters
    4-Jean Paul Terneus
    5-Ludo de Bakker
    6-Lieve Coninkx 7-Jan Van Den Avont 8-Guido Vaes

    Categorie E: Aantal deelnemers: 7
    1-Georges Vonckx
    2-Andre Peeters
    3-Andre segers
    4-Nico Wijnen
    5-Jan Guido Geudens
    6-Frans Bastiaens 7-Jos Sas

    15-08-2010 om 14:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 14/08/2010 - VORSELAAR (A) - Rit 3 Interclub - Elite z.c./U23 - 166 km - 03h40min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN - Aantal deelnemers: 170

    1.Stevens Timothy - PWS Eijssen            

    2.Van Bilsen Kenneth - Davo Lotto Davitamon   

    3.Van De Weijst Geert - Snelle Wiel Bladel        

    4.Coomans Bjorn uit Willebroek - Profel           

    5.Van Thielen Jeffrey - United Ct St-Truiden      

    6.Mostaert Wim - VL Technics Abutriek 

    7.De Praetere Hannes - VL Technics Abutriek  

    8.Hereijgers Kobus - WV Schijndel       

    9.Schepers Jelle - R Antwerp BC             

    10.Place Keir - Wilton AA care 4 Bikes   

    17.Martens Valentijn uit Stekene - WT Waasland op 17”          

    21.Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eijssen     

    27.Goudket Jeroen uit Antwerpen L.O. - Nieuwe Hoop Tielen  

    32.Dzeruus Darijus - PWC Snel Team    

    40.Bagdonas Gediminas - PWC Snel Team       

    74.Van Goethem Kevin uit Sinaai - WT Waasland        

    78.Dhollander Kristof uit Stekene - PWC Snel Team       

    93.Boeykens Gertjan uit Stekene - WAC Team Hoboken           

    100.Bal Marijn uit Niel - Van Eyck Sport Wambeek            

    122.De Pauw Moreno uit St.Pauwels - Rock Werchter Chocolade Jacques         

    126.Goossens Kenny uit Sinaai - PWC Snel Team op 57”

    127.Van Der Stockt Dieter uit Hamme - WT Waasland  

    156.De Mol Bram uit St.Pauwels - WT Waasland op 10’55”

    157.Meersmans Jens uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jacques   

    161.Durinck Sean uit Hamme - WT Waasland   

     

    14/08/2010 - MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 139

    1.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    2.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW op 3”

    3.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    4.DE NAEGHEL Manuel - ARDILLES CYCLING TEAM op 8”

    5.YDENS Andrew - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 23”

    6.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 35”

    7.VANDEWIELE Frederik - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    8.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    9.SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    10.PARRA INIESTA JOSE ESTEBAN               

     

    14/08/2010 - ST. LAMBRECHTS HERK (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 94 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 109

    1.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 18”

    3.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W. op 25”

    4.HAYNES Hamish - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 2’35”

    5.OP´T EYNDE Thomas - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN      

    6.VANDEBROUCK Geoffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    7.VAN BYLEN Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    8.BELIEN Frank - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    9.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 2’49”

    10.MORTIER STEVEN - PESANT op 3’03”

    19.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’25”      

     

    14/08/2010 - VORSELAAR (A) - Rit 3 Interclub - Juniores - 124,5 km - 02h40min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN - Aantal deelnemers: 153

    1.Verstraete Ludwig - Molenspurters Meulebeke             

    2.Van Den Eynde Jens - Hand in Hand Baal op 2”

    3.Lodewijks Gert - UCS Crabbe Performance     

    4.Wolfenbuttel Stefan - Wilton AA care 4 Bikes  

    5.Schuermans jens - Belgie Nationaal   

    6.Van Trijp Maarten - Avia CT  

    7.De Merlier Giovanni - Isorex

    8.Tveter Chris - Comb Zuid Holland       

    9.Hotekier Niels - Molenspurters Meulebeke     

    10.Groenewegen Dylan - Avia CT          

    36.Michils Sander uit Moerbeke - WT Waasland           

    38.Van Regenmortel Thiemen uit Lokeren - WT Waasland      

    46.Geerinck Jens uit Grembergen - Avia CT     

    54.Smet Olivier uit Belsele - WT Waasland       

    100.De Smit Joshua uit Lokeren - WT Waasland          

    105.Petrov Servaas uit Lokeren - WT Waasland           

    107.Colman Jeroen uit Waasmunster - WT Waasland   

    14/08/2010 - HULDENBERG (B) – Juniores – 01h55min

    Aantal deelnemers: 63

    1.SPOKES SAMUEL - TAMWORTH           

    2.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    3.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM      

    4.MEINTJES Louis - UCS Crabbe          

    5.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6.FEIEREISEN KEVIN - CYCLING TEAM M PINTE  

    7.VAN DE KLUNDERT Ricardo - WILLEBRORD WIL VOORUIT        

    8.TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM   

    9.MELLEMANS Jeffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN       

    10.DEPASSE Victor - SPRINT 2000 CHARLEROI    

    13.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM 

    15-08-2010 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010


    Proficiat aan TOM VAN DAM met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Dam Tom KOP 2010.jpg
    Zaterdag 14/08/2010 - BEKEGEM (W) - Dames Jeugd - 60 km - 01h40min

    Dames Nieuwelingen – Aantal deelnemers: 20

    1.KING Sarah - LANGDALE LIGHTWEIGHTS RACING TEAM  

    2.WALKER HANNAH - GS SUROSA op 18”

    3.BARNES HANNAH - MOTORPOINT       

    4.POST JERMAINE                 

    5.VAN DER PEER Yoyce                     

    6.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW     

    7.BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    8.DE JONG Thallita - RSC DE ZUIDWESTHOEK      

    9.DELAMEILLEURE Mieke - JONGE RENNERS ROESELARE 

    10.ACKE Daphne - CYCLING TEAM WERVIK         

     

    Dames Juniores – Aantal deelnemers: 21

    1.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT       

    2.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL   

    3.VERMEIRE Lisa - K.V.C. DEINZE VZW    

    4.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    5.DENEEF Naika - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    6.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    7.VANELVERDINGHE Celine - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    8.BERNAGIE Laura - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM     

    9.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM          

    10.VANDERKELEN Julie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    14/08/10 - DOTTIGNIES (HT) – Nieuwelingen – 65 km – 01h47min

    Aantal deelnemers:
    1 TOM VAN DAM (Melsele)
    2 Jeremi Suin (France)
    3 Killian Michiels op 30''
    4 Davy Gunst (Pays-Bas)
    5 Edward Planckaert
    6 Jonathan Van Betsbrugge
    7 Tanguy Degroeve
    8 Yentl Van den Berghe
    9 Axel Neirynck
    10 James Dupont 
     

    14/08/2010 - HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 46

    1.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    2.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 27”

    3.VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 46”

    4.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    5.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS       

    6.VANDENBROUCKE Arne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    7.NUYTS Lode - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT      

    8.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    9.CLAEYS Stef - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    10.YSERBIJT Jesper - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

     

    14/08/2010 - MERE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 63

    1.VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT

    2.DE BRAUWER Mathias - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 2”

    3.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    5.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    6.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    7.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE        

    9.VAN DER PERRE Adriano - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    10.BUURON Bo-Dylan - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    12.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM           

    22.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM      

    37.MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM   

     

    14/08/2010 - VINKT - DEINZE (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 62

    1.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM          

    2.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB     

    3.MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL      

    4.BYTEBIER Nils - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    5.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    6.DE GREVE Maxim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    7.VAN EMPEL Justin - WV ´t Luchtschip

    8.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    9.BAL BOAZ - ZRTC THEO MIDDELKAMP  

    10.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    16.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    33.COUCKE Xaver uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 5’39”
     
     

    14/08/2010 - RAVELS (A) - Mountainbike - Kids Challenge

    15-08-2010 om 13:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    14/08/2010 - STEENHUIZE (O) – Aspiranten - hmin

    MEISJES 12 JAAR – 35’53”

    Aantal deelnemers: 2

    1.DIRKS MARISSA - TWC DE KEMPEN    

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    MEISJES 13 JAAR – 38’59”

    Aantal deelnemers: 7

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    3.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    4.OP DEN BROUW Celesta  - ZUIDWESTHOEK op 3’35”

    5.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB op 3’39”

     

    MEISJES 14 JAAR -  01h13min

    Aantal deelnemers: 8

    1.DE VRINDT Lotte - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    2.DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM           

    3.VANDEWALLE Isabel - JONGE RENNERS ROESELARE     

    4.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM           

     

    JONGENS 12 JAAR – 35’33”

    Aantal deelnemers: 30

    1.COMMISSARIS Lucas - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    2.MEEUS Jordi - DE DURFTRAPPERS       

    3.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    4.RIETJENS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL  

    5.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM          

    13.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    15.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    18.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 13 JAAR – 37’53”

    Aantal deelnemers: 39

    1.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW        

    2.VASTMANS Dries - AVIA CYCLING TEAM op 50”

    3.DEHERDER Stijn - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 53”

    4.FARRAZIJN Daan - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’06”

    5.CASTRIQUE Jonas - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS         

    6.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    33.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’37”  

     

    JONGENS 14 JAAR – 01h09min

    Aantal deelnemers: 70

    1.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM              

    2.BATEN Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    3.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM           

    4.BRACKEZ Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.HOF Arjan - WV OLYMPIA      

    12.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM      

    15-08-2010 om 13:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 15/08/2010 - AALST (ST. TRUIDEN) (LB) - Aspiranten

     

    15/08/2010 - KNESSELARE (O) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    15/08/2010 - KONTICH (A) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    15/08/2010 - MERCHTEM (VB) - Aspiranten
     

    15/08/2010 - WEVELGEM - WIJNBERG (W) - Aspiranten
     

    15/08/2010 - WAREGEM-CITY TEAM CHALLENGE (W) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    15/08/2010 - AALST (ST. TRUIDEN) (LB) - Miniemen
     

    15/08/2010 - TIELT - SCHUIFERSKAPELLE (W) - Miniemen
     

    15/08/2010 - KNESSELARE (O) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

     

    15/08/2010 - MERCHTEM (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    15-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    14-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/08/2010

    waod_3

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met het behalen van de Titel Kampioen Van België en zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!          
    Verbeke Stijn.jpg   Rombouts Bart KOP 2009 1
        Stijn Verbeke                   Bart Rombouts

    Vrijdag 13 Augustus – WOESTEN (8640) - Tijdrit = 28 km
    Internationaal Kampioenschap Tijdrijden voor renners van 36 tot 49 jaar, geboren tussen 31/12/1973 en 01/01/1960

    1.De Maerteleire Kenny - 00:38:50 (43,262)

    2.Costello Tim - 00:41:19 (40,662)

    3.Levas Laurent - 00:41:23 (40,596)

    4.Vermeersch Filip - 00:41:38 (40,352)

    5.Lanssens Erwin - 00:41:52 (40,127)

    6.Brulez Tom (Tielt) - 00:42:03 (39,952) 7.De Smedt Wim - 00:42:36 (39,437) 8.Vaneecke Gerdy - 00:42:39 (39,390) 9.Machu Pascal - 00:42:56 (39,130) 10.Surmont Martin - 00:43:51 (38,312) 11.Pattijn Patrick - 00:44:00 (38,182) 12.Baeyaert Claude - 00:45:33 (36,883) 13.Lebon Jean Pierre - 00:47:35 (35,306) 14.Schoreel Franky - 00:48:12 (34,855) 15.Tack Peter - 00:48:27 (34,675) 16.Deghandt Danny - 00:49:14 (34,123)

     

      

    Vrijdag 13 Augustus – EVERGEM (9940) – Sporthal – Kapellestraat 88
    Kampioenschap van België G/F1/C/D


    Categorie A/B:
    (37 dln)

    1.Kurt Pauwels (Adegem, winnaar cat. B)

    2.Gunther Cuylits (B2)

    3.Didier De Lannoy (B3)

    4.Dries Echelpoels (B4)

    5.STIJN VERBEKE (Sinaai, winnaar cat. A)

    6.Steven Martens (A2) 7.Danny Schaut (B5) 8.Bart Verhasselt (A3) 9.Stijn Pitschon (A4) 10.Kevin Vleurinck (A5) 11.Robby Van Raemdonck (Nieuwkerken B6) 12.Gino Van Broeck (Belsele A6) 13.Andy Michielsen (A7) 14.Geoffry Maes (Overmere B7) 15.Steven Landuyt (B8) 16.Karel Van Kerkhove (B9) 17.Gunther Hanssen (B10) 18.Dominik Stofferis (B11) 19.Mike Van Ryssel (A8) 20.Christophe Van Overloop (A9) 21.Peter Debucke (B12) 22.Gert-Jan Staelens (A10) 23.Kevin Vancolen (A11) 24.Maarten De Muynck (A12) 25.Andy De Bolle (A13) 26.Bert De Baere (A14) 27.Jeffrey Dhooge (B11) 28.Christiaan Vandevoorde (A15) 29.Lenart Maes (A16) 30.Dieter Staelens (A17)

    Categorie C/D:
    (60 dln)

    1.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C, kampioen van België)

    2.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. D)

    3.Hans Verlinden (C2)

    4.Patrick Vanmaekelbergh (C3)

    5.Philip Lampaert (C4)

    6.Willy Den Haese (C5) 7.Franky Van Oyen (Zulte D2) 8.Danny Van Oyen (D3, kampioen van België) 9.Rudy Drapier (C6) 10.Dirk Van Capellen (C7) 11.Dirk Bastijns (D4) 12.Frank Suys (Hingene D5) 13.Marc Goossens (D6) 14.Walter De Veerman (Lochristi D7) 15.Mario Lammens (C8) 16.Matti De Baat (C9) 17.Patrick Watteny (D8) 18.Dirk Mathijs (Gentbrugge D9) 19.Ko Harms (D10) 20.Ronny Van Der Vurst (C10) 21.Marc Vanparrys (C11) 22.Filip Claeys (C12) 23.Sven De Vlieger (C13) 24.Ronald De Scheemaeker (D11) 25.Nico Debaes (Desselgem C14) 26.Mario Bolssens (Kieldrecht C15) 27.Carlo Schollaert (C16) 28.Danny De Bruyne (C17) 29.Rudi Rabout (Heinkenszand C18) 30.Idesbald Nevejans (D12)

    Categorie E/E+:

    1.Jean-Pierre Van Maldegem (Maldegem, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Willy Van Herreweghe (E2)

    4.Wim De Waal (E3)

    5.Danny De Coninck (E4)

    6.Jan Van Hove (E5) 7.Jan Brouwers (E6) 8.Wim De Coninck (E7) 9.Peter De Ghein (E8) 10.Noël Willems (E9) 11.Hilair Heye (E10) 12.Michel Hertogh (E+2) 13.André Bultinck (E11) 14.Gino Smith (E12) 15.Erwin D'Hondt (E13) 16.Peter De Proft (E14) 17.Marc Van Ryssel (E15) 18.Siegfried Vanoverberghe (E16) 19.Gino Beauprez (E17) 20.Philippe Lacquet (E18) 21.Luc Van de Walle (E19) 22.Willy De Sutter (E20) 23.Tom Persyn (E21) 24.Mario Geirnaert (E22) 25.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E23) 26.Geert Roegiers (E24)

    Categorie F1/F2:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)

    2.Jo Montforts (F1-2)

    3.Jozef Deneef (F1-3, kampioen van België)

    4.Dirk De Cauwer (Hamme F1-4)

    5.Roland Boulard (F1-5)

    6.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2) 7.Alfons Van Raemdonck (Beveren F1-6) 8.Patrick De Backer (F1-7) 9.Dirk Caekebeke (F1-8) 10.Noël Rogge (F2-2) 11.Tony Baudonck (F1-9) 12.José Hoebeke (F1-10) 13.Helmuth Tas (F1-11) 14.José Dezegher (F2-3) 15.Karel Andries (Schoten F1-12) 16.François Coppers (F1-13) 17.Wim Van Den Heuvel (F1-14) 18.Emmanuël De Loor (F1-15) 19.Luc Verkinderen (F2-4) 20.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-5) 21.Jos Lissens (F1-16) 22.Richard Vermeersch (F1-17) 23.Jozef De Naeghel (F1-18) 24.Eric Pauwels (F2-6) 25.Marc Dhanijns (F1-19) 26.Johan De Meyer (F1-20) 27.Bart Delagrange (F1-21) 28.Cees Van Rijsbergen (F1-22) 29.Paul Hunninck (F1-23) 30.Luc Cocquyt (F1-24)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen, kampioen van België)

    2.Luc Snels

    3.Willy Mous

    4.Werner Dullaert (St.Gillis)

    5.Arnold De Muynck

    6.Herman Hensen 7.Roger Den Tijn 8.Willy Roels 9.Marc Van Der Beken 10.Roland Van Imschoot 11.Etienne Declercq 12.Michel Bousard 13.Marinus Lockefeir 14.Freddy Vervenne 15.Julien Vyvey 16.Freddy De Blick (Beveren) 17.Jaak Nys 18.Erik De Waele 19.Daniel Indekeu 20.Henri De Saedeleir 21.Etienne Van Hecke 22.Roger Verschraegen (Lochristi) 23.André Bogaert 24.Henk Bolle 25.Hugo Martens (Zwijndrecht) 26.Jan Poelmans 27.Gilbert Rijckaert 28.Valère De Baerdemaeker 29.Alfred Staljanssens (Bornem) 30.Daniel Gaillot

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Alois Torfs

    5.Denis Keynen

    6.Daniel Meirlaen 7.Clement Saelens 8.Daniel Cornu 9.Lucien Van Impe 10.Julien De Baets 11.Leo De Jong 12.Luc Muys 13.Omer Meloe 14.Ortaire Stevens 15.Willy Vereecken 16.André Van Asbroeck 17.Freddy Moreels 18.Antoine Cools 19.Stephen Tomes 20.Leon Vervaet 21.Donné Neckebroeck 22.Manfred Schwarser 23.Hervé Verstuyft 24.Daniël Nuytinck 25.Michel Vander Beke 26.Jef Verheyen 27.Roger De Breuker 28.Frans Timmers 29.José Devreese 30.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Edward Battersby

    3.Joseph Boone

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Karel Alen

    6.Willy Voorbraeck 7.Raf Luyckx (Belsele)

    14-08-2010 om 13:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Vrijdag 13/08/2010 - STABROEK (A) – Rit 2 Interclub - Elite z.c./U23 - 122 km - 02h26min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN - Aantal deelnemers: 183

    1.Claeys Kevin - PWS Eijssen   

    2.Schets Steve - Jong Vlaanderen Jartazi          

    3.Dupont Timothy - Jong Vlaanderen Jartazi      

    4.Reynvoet Niels - Davo Lotto Davitamon           

    5.Stallaert Joeri - Jong Vlaanderen Jartazi        

    6.Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eijssen       

    7.Vermeiren Tom - Terra Footwear CT  

    8.Wippert Wouter - Davo Lotto Davitamon         

    9.Van Trijp Jurgen - Rock Werchter Chocolade Jacques 

    10.Maes Jo - VL Technics Abutriek        

    22.Goudket Jeroen uit Antwerpen L.O. - Nieuwe Hoop Tielen  

    30.Martens Valentijn uit Stekene - WT Waasland                     

    35.Van Der Stockt Dieter uit Hamme - WT Waasland    

    36.Bagdonas Gediminas - PWC Snel Team       

    42.Dzeruus Darijus - PWC Snel Team    

    55.De Pauw Moreno uit St.Pauwels - Rock Werchter Chocolade Jacques          

    66.Van Goethem Kevin uit Sinaai - WT Waasland        

    76.Coomans Bjorn uit Willebroek - Profel      

    84.Michils Tom uit Moerbeke - WT Waasland   

    85.Goossens Kenny uit Sinaai - PWC Snel Team          

    108.Boeykens Gertjan uit Stekene - WAC Team Hoboken         

    147.Dhollander Kristof uit Stekene - PWC Snel Team   

    150.Durinck Sean uit Hamme - WT Waasland op 2’20” 

    158.Meersmans Jens uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jacques op 3’57” 

    163.De Mol Bram uit St.Pauwels - WT Waasland          

    167.Bal Marijn uit Niel - Van Eyck Sport Wambeek         

     

    13/08/2010 - STABROEK (A) - Rit 2 Interclub – Juniores - 86 km - 01h50min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN - Aantal deelnemers: 155

    1.Van Trijp Maarten - Avia CT  

    2.Zuidewind Nick - Sinnigebouw          

    3.Capiot Amaury - Balen BC     

    4.Vanspeybroeck Sam - Balen BC        

    5.Pot Sebastiaan - Sinnigebouw          

    6.Craeghs Maarten - Avia CT    

    7.Goossens Jeff - Balen BC       

    8.Craeymeersch Brecht - Molenspurters Meulebeke     

    9.Van De Aar Dilan – Sinnigebouw  op 10”      

    10.Wennekes Robin - Eemland op 28”

    34.Michils Sander uit Moerbeke - WT Waasland op 45”

    38.Geerinck Jens uit Grembergen - Avia CT  

    58.Smet Olivier uit Belsele - WT Waasland       

    74.Van regenmortel Thiemen uit Lokeren - WT Waasland       

    84.Colman Jeroen uit Waasmunster - WT Waasland    

    89.De Smit Joshua uit Lokeren - WT Waasland

    93.Petrov Servaas uit Lokeren - WT Waasland 

      

    13/08/2010 - ELEWIJT - ZEMST (VB) - Piste - Nationale Meeting - met motoren

    Aantal deelnemers: 16

    1.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT       

    2.DE GANS joop - PALMANS-CRAS        

    3.VAN BON Léon - MARCO POLO CYCLING TEAM

    4.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET      

    5.BEIRNAERT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    6.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    7.HONIG REINIER - ACQUA & SAPONE    

    8.FLAHAUT Denis - ISD

    9.VANLANDSCHOOT James - VERANDAS WILLEMS       

    10.LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT


    13/08/2010 - ZEMST-ELEWIJT (VB) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren

    INTERCLUBOMNIUM NIEUWEL-DERNYMEETING - Aantal deelnemers: 14

    1.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    2.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    3.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    4.SERGOORIS Kenneth - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    5.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.BEUCKELAERS Bram - WK NOORD WEST BRABANT      

    7.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT     

    8.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    9.VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT 

    10.AMPE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT      

    14-08-2010 om 12:37 geschreven door kenny


    13-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAAR GAAN WE NAAR DE WIELERKOERS KIJKEN ???

    Waar gaan we naar de wielerkoers kijken?

     

    REGIO. Het is vrij rustig komend weekend want pas op zondag 15 augustus krijgen we een wedstrijd in de regio. En dat is dan nog in Steendorp waar voor het eerst een koers wordt georganiseerd. De juniores vertrekken om 15u voor 88 km of 14 ronden van 6,3 km. Inschrijving in ‘De Gelaegsen Hof’ in de Gelaagstraat 159. Er zijn voor 608 € prijzen voorzien.

     

    Dan springen we onmiddellijk naar Grembergen waar op maandag 16 augustus de EZC&U23 zijn uitgenodigd. Inschrijving in café ’t Zonneken in ed Smidsestraat 94. Vertrek om 14u30 voor 109 km of 12 ronden. Het prijzengeld is 670 €.

     

    Beveren.

    Het Comité ter Heropleving van de Wielersport organiseert op woensdag 18 augustus in de Luitenant Van Eepoelstraat een wedstrijd voor juniores. Dat gebeurt met de volle medewerking van café Kolenhof. Het is van daaruit dat vorig jaar al werd aangestuurd om de categorie van de EZC& U23 te verlaten omdat er in voorgaande jaren te weinig deelnemers waren en de publieke belangstelling ook navenant was. Vorig jaar bij de juniores waren er 69 deelnemers en Sjors Roosen uit het Nederlandse Goirle werd winnaar voor Waaslander Jori Van Steenberghen.

    WK10.08.10 KOERS BEVvorig jaar.jpg 

               Juniores in Beveren vorig jaar. De winnaar was Sjors Roosen.

     

    De wedstrijd start om 16u voor 17 ronden van 5,7 km of 96,6 km op dezelfde omloop als vorig jaar: vertrek in de Van Eepoelstraat aan café Kolenhof, Kapelstraat, Gaverlandstraat, Koolputstraat, Broekstraat, Heiveldstraat, Van Craenenbroeckstraat, Kasteeldreef, Beukenhoflaan, Soldatendreef en weer de Van Eepoelstraat. Er zijn 31 seingevers nodig.

    Alle koersformaliteiten vinden plaats in het Kolenhof. Er zijn voor 447 € prijzen in deze “Grote Prijs Bouwmaterialen Marcel Seghers en Zoon”.

     

    Johnny Vermeiren is koersdirecteur in deze 557ste wedstrijd van het CHW. Het is ook de laatste wedstrijd van het seizoen voor de club al wordt nog meegewerkt aan de open wedstrijd in Verrebroek (zaterdag 28 augustus) en de junioreskoers van de Poenjaard Melsele (zondag 29 augustus).

     

    Tekst en foto: Flor Van de Velde

    13-08-2010 om 16:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met de Titel van Provinciaal Kampioen Omnium Meisjes 13 jaar !!!


    Druyts Demmy PK podium

    12/08/2010 - ZEMST-ELEWIJT (VB) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren

    PK OMNIUM ASPIRANTEN

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 2

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW             

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.MOMBAERTS Mieke - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3.VAN RILLAER silke - cycling team 99  

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    2.DELTOMBE Celien - VZW DE DEMERSPURTERS 

    3.DELTOMBE Paulien - VZW DE DEMERSPURTERS               

    4.ARNOETS Kyana - WSC HAND IN HAND BAAL    

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 10

    1.RIETJENS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    3.HEINDERSON Maths - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    4.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    5.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI          

    6.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT         

    7.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    8.VANDENBROECK Yarno - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.         

    9.GAUSSIN Jordy - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    10.VERBEKEN Dave - WK NOORD WEST BRABANT

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 12

    1.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW   

    2.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT     

    3.SONCK Johan - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.             

    4.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    5.DEVOS Han - VZW DE DEMERSPURTERS

    6.DE WEERDT Dries - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    7.VAN GESTEL Stef - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    8.LEAERTS Yordi - WSC HAND IN HAND BAAL      

    9.BADA Florian - ASLB L´ENTENTE CYCLISTE DE ST GEORGES        

    10.VERSPECHT Yoshi - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    11.MOYSON Jelle - WK NOORD WEST BRABANT   

    12.VERHASSELT Jonas - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.              

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 7

    1.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL            

    2.VANHOOREBEEK Arno - WK NOORD WEST BRABANT    

    3.TIMMERMANS Tom - THOMPSON JARTAZI      

    4.PAUWELS Sander - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.    

    5.DEBONTRIDDER Dylan - LOTTO OLYMPIA TIENEN        

    6.OVERSTEYNS Lennert - VZW DE DEMERSPURTERS       

    7.TOELEN Alex - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG        

    13-08-2010 om 16:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 16°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Donderdag 12/08/2010 - EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 87

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.MCLEOD Ruaraidh - ISOREX CYCLING TEAM op 23”

    3.VINK Michael - ISOREX CYCLING TEAM op 27”

    4.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 29”

    5.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST         

    6.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    7.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    8.D`HAEMERS Jason - DMC- CYCLING TEAM      

    9.OWEEN nielsen - KINGSNORTH           

    10.STANDAERT Hansjorg - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM        

    14.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    25.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 3’57”

    32.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    33.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    49.GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster - CYCLING TEAM CLG  


    12/08/10 - LESSINES (HT) – Elite z.c./U23 - 124,6 km - 2h56min
    Aantal deelnemers: 110

    1.GUY SMET (Kruibeke)
    2.Adam Gawlik (Polen)
    3.Sylvain Rolet op 2''
    4.Maxime Anciaux
    5.Sébastien Six
    6.Stijn Vanluchene
    7.Sven Françoys op 8''
    8.Kevin Van den Noortgate uit Geraardsbergen op 15''
    9.Tommy Baeyens
    10.Steven Mortier 
     

    12/08/2010 - RUMST (A) - Rit 1 Interclub – Elite z.c./U23 - 140 km - 02h53min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN - Aantal deelnemers: 182

    1 DARIJUS DZERUUS - PWC SNEL TEAM              

    2 WARD LAPIERE - TEAM DESCHUYTTER WEST     

    3 DIETER VERBEEK - VAN EYCK SPORT WAMBEEK             

    4 STIJN VAN ROY - PROFEL

    5 KEVIN GEERTS - ROCK WERCHTER CHOCOLA     

    6 KAY VAN DEN BRANDE - VAN GOETHEM PRO RACE        

    7 PETER HORN - FUJI TEST TEAM            

    8 WIM VERMANT - BIANCHI NIEUWE HOOP TIEL      

    9 NIELS DEMEYER - BCV WORKS CT INGELMUNS  

    10 WILLEM WAUTERS - DAVO LOTTO DAVITAMON C        

    14 GEDIMINAS BAGDONAS - PWC SNEL TEAM op 41"

    27 NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht - PWS EYSSEN TEAM op 45"

    29 VALENTIJN MARTENS uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND            

    42 MARIJN BAL uit Niel - VAN EYCK SPORT WAMBEEK      

    48 KENNY GOOSSENS uit Sinaai - PWC SNEL TEAM       

    52 JEROEN GOUDKET uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIEL  

    74 TOM MICHILS uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND          

    89 BJORN COOMANS uit Willebroek - PROFEL              

    94 KEVIN VAN GOETHEM uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

    95 DIETER VAN DER STOCKT uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND      

    99 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene - PWC SNEL TEAM         

    103 SEAN DURINCK uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND          

    112 GERTJAN BOEYKENS uit Stekene - WAC TEAM HOBOKEN     

    115 MORENO DE PAUW uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CHOCOLA      

    150 JENS MEERSMANS uit Bornem - ROCK WERCHTER CHOCOLA            

    168 TIMOTHY VAN HEURCK uit Antwerpen L.O. - WAC TEAM HOBOKEN op 4'05"

     

    12/08/2010 - RUMST (A) - Rit Interclub - Juniores - 97,8 km - 02h10min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN - Aantal deelnemers: 169

    1 GERT LODEWIJKS - UCS CRABBE PERFORMANC            

    2 MAARTEN CRAEGHS - AVIA CT          

    3 TOM MERTENS - DCM VORSELAAR       

    4 OLIVIER POPPE - UCS CRABBE PERFORMANC    

    5 TIM KERKHOF - WILTON CARE 4 BIKES AA D       

    6 JONAS OVAERE - BALEN BC    

    7 LUDWIG DE WINTER - TEAM VERANDAS WILLEMS         

    8 BRECHT CRAEYMEERSCH - DE MOLENSPURTERS MEUL             

    9 THOMAS VAN DE VELDE - DCM VORSELAAR    

    10 JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CT             

    29 SANDER MICHILS uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND op 1'14"

    59 OLIVIER SMET uit Belsele- WIELERTEAM WAASLAND              

    98 THIEMEN VAN REGENMORTEL uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND           

    109 JEROEN COLMAN uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND         

    122 SERVAAS PETROV uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND  

    123 JOSHUA DE SMIT uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    13-08-2010 om 15:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/08/2010

    waod_3


    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met het behalen van de Titel Kampioen Van Vlaanderen en zijn 18°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

     

    De Veerman Walter 05    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg 
          Walter De Veerman                   John Heyndrickx

    Donderdag 12 Augustus – HEUSDEN (9070)


    Categorie A/B:
    (50 dln)
    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    3.Klaas Stijnen (A2)

    4.Steven Martens (A3)

    5.Didier De Lannoy (B2)

    6.Nico Savat (B3) 7.Bart Verhasselt (A4) 8.Nico Van Bever (A5) 9.Andy Van Loon (B4) 10.Luc De Duytsche (A6) 11.Paul Rooseparck (A7) 12.Andy Bonnaerens (Zele B5) 13.Geoffry Maes (Overmere B6) 14.Kurt Diependaele (B7) 15.Kurt De Roose (B8) 16.Stijn Laureys (A8) 17.Peter De Corte (B9) 18.Kurt Heyman (B10) 19.Jurgen Goossens (Kieldrecht B11) 20.Vincent Brunel (B12) 21.Jonas Goeman (A9) 22.Nico Cossyns (A10) 23.Mario Van Den Broecke (B13) 24.Sam Opsomer (B14) 25.Christophe Van Overloop (A11) 26.Gino Hoskens (Beveren A12) 27.Tim Beurms (B15) 28.Mathias Botterman (A13) 29.Mike Van De Walle (A14) 30.Steven Landuyt (B16)

    Categorie C/D:
    (58 dln) - Kampioenschap van Vlaanderen C/D

    1.Dries Echelpoels (Brecht, winnaar cat. C, kampioen van Vlaanderen)

    2.Nico Debaes (Desselgem C2)

    3.Alain Mortier (C3)

    4.Peter Mol (C4)

    5.Patrick Vanmaekelbergh (C5)

    6.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D en kampioen van Vlaanderen)

    7.Dirk Mathijs (Gentbrugge D2) 8.Peter Roelandts (D3) 9.Marc Goossens (D4) 10.Matti De Baat (C6) 11.Pascal Verlez (D5) 12.Evert Eckhaert (D6) 13.Marc Vanparrys (C7) 14.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 15.Ivan Van Der Slagmolen (D7) 16.Wim Braet (C9) 17.Olivier Vaerewyck (C10) 18.Sven De Vlieger (C11) 19.Wim Heyndrickx (Vrasene C12) 20.Kees De Wijze (C13) 21.Jan De Witte (C14) 22.Hedwig Henderickx (C15) 23.Niet Ingevuld (C16) 24.Dirk Wittoek (D8) 25.Patrick De Smet (D9) 26.Marc Cossyns (C17) 27.Danny Van Hoof (D10) 28.Philip Wittoek (C18) 29.Geert Roegiers (D11) 30.Willy Den Haese (C19)

    Categorie E/E+:

    1.Robert Standaert (Bellem, winnaar cat. E)

    2.Joseph Devits (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Wim De Waal (E3)

    5.Joost Pieters (E4)

    6.Wim De Coninck (E5) 7.Eddy Van Den Abeele (E+2) 8.Frederik Blervacq (E6) 9.Ghislain Vanbruane (E7) 10.Patrick Van Hulle (E8) 11.Peter Van De Geest (E9) 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 13.Peter De Proft (E10) 14.Danny De Coninck (E11) 15.Joeri De Cock (E12) 16.Patrick Buyens (E13) 17.Erwin D'Hondt (E14) 18.Jean-Pierre Van Maldegem (E15) 19.Philippe Lacquet (E16) 20.Rudi Van Steelandt (E+4) 21.Danny De Vocht (E17) 22.Georges Vergauwe (E18) 23.Joop Van Vliet (E19)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)

    3.Roland Boulard (F1-2)

    4.Julien De Bock (F2-2)

    5.Dirk Caekebeke (F1-3)

    6.Elien Vercamer (F2-3) 7.Noël Verzele (F2-4) 8.Charles Vandermosten (F2-5) 9.Helmuth Tas (F1-4) 10.Noël Rogge (F2-6) 11.José Dezegher (F2-7) 12.Marc Colpaert (F1-5) 13.François Coppers (F1-6) 14.Wim Van Den Heuvel (F1-7) 15.Emmanuël De Loor (F1-8) 16.Richard Vermeersch (F1-9) 17.William Govaert (Waasmunster F1-10) 18.Staf Lievens (F1-11) 19.Ronny Goethals (F1-12) 20.Jos Lissens (F1-13) 21.Louis Moens (F1-14) 22.Karel Andries (Schoten F1-15) 23.Cees Van Rijsbergen (F1-16) 24.Jos Vergult (F2-8) 25.Luc Cocquyt (F1-17) 26.Pascal Cornand (F2-9) 27.Robin Van Kerschaver (F2-10) 28.Peter Viette (F1-18) 29.Marc Steenberghe (F1-19)

    Categorie G:

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Roland Van Imschoot

    3.Etienne Van Hecke

    4.Willy Mous

    5.Willy Roels

    6.Roger Beelaert (Rupelmonde) 7.Roger Den Tijn 8.Freddy De Blick (Beveren) 9.Roger Hoof (St.Niklaas) 10.Marc Van Der Beken 11.José De Meyere 12.Etienne Declercq 13.Marinus Lockefeir 14.André Bogaert 15.Julien Vyvey 16.Jan Poelmans 17.Daniel Gaillot 18.Michel Bousard 19.Henk Bolle 20.Jaak Nys 21.Lucien Schollaert 22.Roger Verschraegen (Lochristi) 23.Theo Coudyzer 24.Hugo Martens (Zwijndrecht) 25.Luc De Cock 26.Frans Robijns 27.Luc Snels 28.Eric De Wilde 29.Johan De Smet 30.Erik Vandersteen

    Categorie G+:

    1.Will Leurs (NL)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Roger De Breuker

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Denis Keynen

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Daniel Meirlaen 8.Daniel Cornu 9.Clement Saelens 10.Stephen Tomes 11.Leo De Jong 12.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 13.Daniël Jooris 14.Gerard De Vleeschauwer 15.Lucien Van Impe 16.Ghislain De Champs 17.Luc Muys 18.Willi Kohlhaas 19.Jean-Pierre Pepermans 20.Hervé Verstuyft 21.Guy Soil 22.Roger Moens 23.François Brouwers 24.Huib Klip 25.Frans Timmers 26.Antoine Cools 27.Donné Neckebroeck 28.Jean-Pierre Heirman 29.Marcel Meeuwes

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Edward Battersby

    5.Raf Luyckx (Belsele)

    6.Karel Alen 7.Germaine Meulders 8.Willy Voorbraeck 

     

     

    Donderdag 12 Augustus – WOESTEN (8640)

    Internationaal Kampioenschap Tijdrijden voor renners van 50 jaar en meer, geb. voor 1/1/61 - 21 km 

    1.Carette Gerard - 00:29:44 (42,377)

    2.Declerck Johan - 00:30:13 (41,699)

    3.Vandenberghe Dirk - 00:30:42 (41,042)

    4.Decaestecker Patrick - 00:30:52 (40,821)

    5.Nowak Manfred - 00:30:56 (40,733)

    6.Watteny Patrick - 00:30:56 (40,733) 7.Goudeseune Herve - 00:31:01 (40,623) 8.Vlerick Freddy - 00:31:04 (40,558) 9.Beauprez Benny - 00:31:17 (40,277) 10.Daniels Pierre - 00:31:41 (39,769) 11.Dupont Gilles - 00:32:14 (39,090) 12.Willems Eddy - 00:32:35 (38,670) 13.Blokesch Winfried - 00:34:01 (37,041) 14.Vicquelin Alain - 00:34:59 (36,017) 15.Schouteten Jules - 00:35:47 (35,212) 16.Bryssinck Antoin - 00:35:53 (35,114) 17.Buyse Dery - 00:36:11 (34,823) 18.Sioen Marnic - 00:39:05 (32,239) 19.Van Overbeke Marc - 00:39:12 (32,143) 20.Dölling Dieter - 00:39:28 (31,926) 21.Vantomme Denis - 00:40:00 (31,500) 22.Vanacker Roland - 00:41:20 (30,484) 23.Vercruysse Frans - 00:43:03 (29,268)
    xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />
    Internationaal Kampioenschap Tijdrijden voor renners van 65 jaar en meer, geb. voor 1/1/46 - 21 km 

    1.Klep Andre - 00:31:27 (40,064)

    2.Levas Marcel - 00:32:26 (38,849)

    3.De Groot Piet - 00:32:27 (38,829)

    4.Van Boxtel Jan - 00:33:00 (38,182)

    5.Vandevoorde Albert - 00:33:21 (37,781)

    6.Desmet Adrien - 00:34:43 (36,294) 7.Friese Horst - 00:35:03 (35,949) 8.Erouart Charles - 00:35:10 (35,829) 9.George Gery - 00:35:21 (35,644) 10.Niewrzol Horst - 00:35:31 (35,476) 11.Martens Andre - 00:36:03 (34,951) 12.Lams Felix - 00:36:52 (34,177) 13.Dubray Miche - 00:37:07 (33,947)14.Law Terry - 00:37:41 (33,437) 15.Nowe Werner - 00:39:25 (31,858) 16.Speybrouck Freddy - 00:39:27 (31,939) 17.Schiller Arvid - 00:45:52 (27,471)

    13-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    12-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 DAAGSE STAGE IN DE VOGEZEN !!!

    4 DAAGSE STAGE IN DE VOGEZEN !!!!

     

    Volgend jaar zal Kevin Van Raemdonck een stage van 4 dagen organiseren in de Vogezen en dat van Donderdag tot Zondag. Dit zal gebeuren in het laatste weekend van Mei of het eerste weekend van Juni dit naargelang de beschikbaarheid in de mooie sportherberg Les Gros Chênes te Plombières les Bains.

    Dit alles zal gebeuren in de vorm van half pension, er zal tevens ook voor een volgauto gezorgd worden. Deze auto zal gebruikt worden voor enkele reservewielen, materiaal en bijstand tijdens te trainingsritten.

    Er zouden 23 personen kunnen meegaan waarvan er nu reeds 15 zijn ingeschreven. Inschrijvingen kunnen gebeuren via Kevin Van Raemdonck zijn e-mail adres.
    kevin.carolien@gmail.com

    De kostprijs bedraagt: 54,50 euro per dag in half pension, ‘s morgens sportontbijt en ‘s avonds ook een sportmaaltijd (kan nog vermindering per persoon bij komen naargelang de inschrijvingen !!!)

     

    PS tegen eind Augustus moet men zijn ingeschreven zodat alles kan geboekt worden !!!!

    Les Gros Chêne Sportherberg 2.jpg
    Le Gros Chêne - Sportherberg.jpg

    12-08-2010 om 22:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEBROEDERS DE LOOR EN 75 JAAR VUELTA !!!

    Gebroeders De Loor en 75 jaar Vuelta
    WK10.07.14 GEBR DE LOOR alle twee.jpg

    75 jaar geleden werd voor de eerste maal de Vuelta gereden. Weinigen weten dat de eerste twee edities van de Ronde van Spanje werden gewonnen door dezelfde Belg: Gustaaf De Loor uit De Klinge. Om de historische rol van De Loor te onderstrepen wordt in deze deelgemeente van Sint-Gillis-Waas op 20 augustus een beeldhouwwerk ingehuldigd. Ook wordt een tentoonstelling over de Belgen in de Vuelta en een academische zitting georganiseerd.

     

    De Vuelta 2010 telt 40 bergen, 3.352km in 21 ritten.

    In 1935: …

    De Spaanse Regering van 1935 wil een nieuwe ronde organiseren die kan wedijveren met de Giro en de Ronde van Frankrijk. België zendt de Belgen  …. Gustaaf en Fons De Loor naar Spanje. Ze maken er een zegetocht van waarin Gustaaf 3 ritten op zijn naam schrijft. Hij herhaalt die prestatie het jaar nadien en zijn broer Fons haalt de tweede plaats. 1936 werd een dubbel unicum: 2 jaar na elkaar dezelfde winnaar, twee broers op het schavotje.

    In De Klinge, waar de carrière begon, herdenken ze dit met een eigen pleinnaam: het ‘Gebroeders De Loorplein’. Een zitbank en een beeldhouwwerk op de wijk Spaans Kwartier (waar ze woonden) zal hen eeuwig gedenken. Het beeld is het laatste kunstwerk van kunstenaar wijlen Hugo De Rudder met als titel ‘Vuelta’.

    Tegelijk loopt er een tentoonstelling over het leven, de carrière en de prestaties van de gebroeders De Loor in de Vuelta, én van de andere Belgen en Waaslanders in de Vuelta.

     

    Plaats van het gebeuren: De Klinge (deelgemeente Sint-Gillis-waas) op vrijdagavond 20 augustus 2010 om 19u (wijk Spaans Kwartier) inhuldiging van het kunstwerk en om 20.00 uur academische zitting in zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat, 9170 De Klinge, met opening van de tentoonstelling in aanwezigheid van minder en meer gekende renners.

     

    In deze tentoonstelling worden de prestaties van de Belgen in de Ronde van Spanje op rij gezet met bijzondere aandacht voor de gebroeders in o.a. de Ronde van Spanje (twee jaar na mekaar 3 ritten), de Ronde van Zwitserland (1936, Gustaaf 2de), Ronde van Frankrijk (rit 6 in 1937, gewonnen door Gustaaf), het wereldkampioenschap (Gustaaf door pech net geen wereldkampioen), Luik-Bastenaken-Luik (1937 Fons De Loor), enz.

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    12-08-2010 om 22:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 28/08/2010 - DAMES JEUGD TE LEBBEKE !!!

    GEMEENTE  LEBBEKE

    ZATERDAG  28 AUGUSTUS 2010

     

    WIELERWEDSTRIJDEN  DAMES JEUGD

                             Lebbeke Dames 28-08-2010.jpg 

    1ste wedstrijd : Dames Juniores

    Inschrijving vanaf 12u45 tot 13u45  start 14 uur

    61,6 km, of 11 ronden van 5,6 km.

    Bedrag aan prijzen : 250 € + premies

    Inschrijving : Potaardestraat 68 te 9280 Lebbeke.

     

     

    2de wedstrijd : Dames Nieuwelingen

    Inschrijving vanaf 15u15 tot 16u15  start  16u30

    56 km, of 10 ronden van 5,6 km.

    Bedrag aan prijzen : 250 € + premies

    Inschrijving : Potaardestraat 68 te 9280 Lebbeke

     

    Inlichtingen : larissa-devlieger@hotmail.com

                         Angie De Vlieger : 0477 / 30 53 85

     

    Vlakke omloop zonder kasseien.

    12-08-2010 om 22:29 geschreven door kenny


    11-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/08/2010

    vwf

    Woensdag 11 Augustus - MALDEREN (1840)


    A-reeks
    1 Klaas Stijnen
    2 Peter Bocken
    3 Peter Neels (Kruibeke)
    4 Raf Martens
    5 Koen Lintermans
    6 Bart Tribout
    7 Sven Steenackers
    8 Kevin Van De Keer
    9 Kevin Selleslagh
    10 Peter Vermassen

    VWF 11-8-10-malderen 110.jpg 

                        Podium Catg.A met Klaas Stijnen en Peter Bocken.

    B-reeks
    1 Gaetan Debroux
    2 Rudi Vingerhoets
    3 Danny Saelens
    4 Christophe De Grom
    5 Peter Dillen
    6 Ronny Van Der Vurst
    7 Peter Dockx
    8 Werner Van Rompaey
    9 Tom De Beer (Hamme)
    10 Gunter Van Damme

    VWF 11-8-10-malderen 113.jpg 

       Podium Catg.B met Gaetan Debroux, Rudi Vingerhoets en Danny Saelens.


    C-reeks
    1 Guy De Coster
    2 Johan Heymans
    3 Rudy Thomas
    4 Frank Geets
    5 Dirk van Hove
    6 Richard De Ridder
    7 Bruno Bruyere
    8 Kurt Vandiest
    9 Dominique Turcksin
    10 Alex Ackermans

    VWF 11-8-10-malderen 086.jpg 

            Podium Catg.C met Guy De Coster, Johan Heymans en Rudy Thomas.


    D-reeks
    1 Patrick Van Renterghem
    2 Frank Van De Perre
    3 Marc Heulens
    4 Patrick Sergooris
    5 Alain De Schepper
    6 Juan Steeman
    7 Rudy Berwart
    8 Paul Geudens
    en Jan Van Hove
    10 Joost Pieters

    VWF 11-8-10-malderen 088.jpg 

    Podium Catg.D met Patrick Van Renterghem, Frank Van De Perre en Marc Heulens.


    E-reeks

    1 Marc Vervondel
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Johny Van Holen
    4 Jean-Pierre Broothaerts
    5 Eddy Van den Abeele
    6 Antoine De Caboter
    7 Jose Hoebeke
    8 Andre Ceurens
    9 Herman Van den Borre
    10 Eddy De Vuyst

    VWF 11-8-10-malderen 045.jpg 

      Podium Catg.E met Marc Vervondel, Jean Blommaert en Johny Van Holen.


    F-reeks
    1 Daniel Galliot
    2 Freddy Van Impe
    3 Alfons Volckaerts
    4 Cor Berkouwer
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Jos De Maeyer
    7 Werner Dullaert (St.Gillis)
    8 Jozef Bronselaer
    9 Aad Vingerling
    10 Roger Beelaert (Rupelmonde)

    VWF 11-8-10-malderen 049.jpg 

       Podium Catg.F met Daniel Galliot, Freddy Van Impe en Alfons Volkaerts.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010








    11-08-2010 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Woensdag 11/08/2010 - BEERNEM (W) - Elite z.c./U23 - 111,8 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 146

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS (17°Seizoenszege)  

    2.VANDENBUSSCHE Jens - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    3.DEVAERE Ken - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    4.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    5.ALLEGAERT Matthias - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    6.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM          

    7.IMMOUNI Abdel Aziz - DUNKERQUE LITTORAL  

    8.SCHNAPKA Matthias - RIG SAAR SAARBRÜCKEN          

    9.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    10.VANHOUTTE Jan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    11/08/2010 – CINEY-NAMUR – Elite z.c./U23 - 144 km - 03h30min

    TOUR DE NAMUR - Aantal deelnemers: 141 – RIT 5

    1 VAN DIERMEN Jaron VHG

    2 DEBUSSCHERE Jens EIJ

    3 PAPILLON Arnaud CAN

    4 PARDINI Olivier BEV

    5 ONGENA Thomas uit Berlare PCT

    6 CALLEEUW Joeri JVB

    7 TERWEDUWE Kenny JVB

    8 DE WINTER Walt DAV

    9 DHAENE Brecht DAV

    10 HEYTENS Kess SOE

    14 DRUYTS Gerry uit Wilrijk CHO

    21 DE BOCK Robby uit Melsele BEL

    32 VANDYCK Niels uit Puurs JVB

    36 FRANCKAERT Gregory uit Kallo ASF

    45 VAN GUYSE Jarno uit Stekene NHL

    58 SCHEIRE Ruben uit Beervelde BEL

    109 CORDEEL Sander uit Stekene CHO op 4’30”

    114 DE WILDE Steven uit Aalter NMP op 10’25”

     

    EINDKLASSEMENT

    1 CAMMAERTS Edwig PCW in 17h38’01”

    2 PARDINI Olivier BEV op 3”

    3 NACHTERGAELE Niels NHL    

    4 LIETAER Eliot BEV op 9”

    5 PIETERS Sibrecht JVB           

    6 VERMEER Tom UCT    

    7 OERLEMANS Tom SCO          

    8 WALLAYS Jelle BEV op 28”

    9 LEPLA Jeroen SOE     

    10 DE BIE Sean EIJ op 39”

    16 VAN GUYSE Jarno uit Stekene NHL op 42”

    33 ONGENA Thomas uit Berlare PCT op 1’58”

    47 VANDYCK Niels uit Puurs JVB op 2’47”

    52 DRUYTS Gerry uit Wilrijk CHO op 4’04”

    60 CORDEEL Sander uit Stekene CHO op 7’54”

    62 DE BOCK Robby uit Melsele BEL op 8’02”

    73 FRANCKAERT Gregory uit Kallo ASF op 14’17”

    97 SCHEIRE Ruben uit Beervelde BEL op 30’26”

    131 DE WILDE Steven uit Aalter NMP op 54’58”

     

    11/08/2010 - DADIZELE (W) - Juniores - 86,45 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 83

    1.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    3.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 20”

    4.PAULIUS Siskevicius - VILNIAUS       

    5.DECOCK Mathieu - CUBE-FINTRO CT   

    6.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    7.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT        op 35”

    8.VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    9.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB           

    10.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    69.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND op 3’30”


    11/08/10 - LESSINES (HT) – Juniores – 90 km – 02h09min

    Aantal deelnemers: 70
    1 Jean Samuël Deshaies (Canada)
    2 Kevin Vandermast uit Wuustwezel op 6"
    3 Craig Logan (Canada)
    4 Florian Kesteleyn op 17"
    5 Timothy Claeys
    6 Frederic Poisson (Canada)
    7 David Desmecht
    8 Kris Dahl (Canada)
    9 Grégoire Vermote op 24"
    10 Jonas Seeuws
    11 Joeri Persoon uit Stekene op 32" 

     

    11/08/2010 - HOELEDEN (VB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 121

    1.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    2.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL 

    3.MOELEKER IVAR - AVIA       

    4.VANDENHOUDT JENS - UCS CRABBE PERFORMANCE op 15”

    5.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    6.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS         

    7.SCHEPMANS Brecht  - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    8.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    9.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    10.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP       

    69.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

     

    11/08/2010 - WILRIJK(A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    11-08-2010 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 11/08/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    24 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Prachtig trainingsweer, volop zon en als tegenspeler de wind en dat voor onze wekelijkse duurtraining. Aan kopmannen geen gebrek en deze hadden er vandaag blijkbaar zin in want er werd een stevig tempo op nagehouden. Maar ook met dit tempo kon iedereen zich toch handhaven in de groep en is deze training alweer geslaagd. 
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 118 Km, het gemiddelde was goed voor 36,6 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Kristof Verbraeken , Roberto Vercauteren , Matthias Van Walle , Gunther Persoon , Guy De Jonghe , Steven Van Houte , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Luc Vermeulen , Jos Vermeulen , Dirk Bryssinckx , Romain Vercauteren , Rudi Serverius , Walter Meseure , Michel Van Osselaer , Yves De Saegher , Jan Vlegels , Frank Van Geystelen , ???? en Kenny Janssens.

    11-08-2010 om 18:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010


    Proficiat aan GUY SMET met zijn 15°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Dinsdag 10/08/2010 - HEUSDEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 03h48min

    Aantal deelnemers: 162

    1. WEYLANDT Wouter - QUICK STEP
    2. JUODVALKIS Egidijus - PALMANS-CRAS
    3. VANSPEYBROUCK Pieter -
    TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    4. AMORISON Frédéric -
    LANDBOUWKREDIET
    5. DE VREESE Laurens -
    WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
    6. WYNANTS Maarten -
    QUICK STEP
    7. JACOBS Pieter -
    TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR op 34”
    8. GARDEYN Gorik -
    VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 41”
    9. VAN IMPE Kevin -
    QUICK STEP
    10. DUYN Huub -
    TEAM NETAPP 
     

    10/08/2010 - DADIZELE (W) - Elite z.c./U23 - 119,7 km - 02h59min

    Aantal deelnemers: 47

    1 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 GAWLIK ADAM
    (MULTISPORT) op 5”
    3 DEBUSSCHERE Maxim
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    4 KUYPERS Bart (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    5 GELDHOF David
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 20”
    6 DESMET Jani
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS) op 2’45”
    7 VANDER MEIREN Ward
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    8 HUYGHE Stefaan (NICCA CT - VSV LANGEMARK)
    9 VANHILLE Xavier (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 CLAEYS Kevin (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 4’10”
     

    10/08/2010 - HOELEDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h57min

    Aantal deelnemers: 105

    1 ENNEKENS Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 DRIESEN Tony (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 3”
    3 YATES jeremy
    (Qin) op 15”
    4 NEVENS Sven
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 HOLLANDERS Dries (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    6 VAN UFFEL Willem
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 19”
    7 GUNS Jurgen
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    8 PUTSEYS Kevin (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    9 VLADIMIRAS KOKOREVAS op 47”
    10 LINTEN Tom
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
     

    10/08/2010 - LOVENDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 31

    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    3 PERSSON Petter (ASTORPS CK)
    4 VINK Michael (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 MCLEOD Ruaraidh (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 BAGDONAS Gediminas (PWC ALIPLAST) op 47”
    7 MACIC Christopher
    (KINGSNORTH INT. WHEELERS) op 55”
    8 NICOLSON Michael
    (DOOLEYS CYCLES) op 6’20”
    9 DE PAEPE Pieter
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    10 DE BOSSCHER Koen
    (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    20 DZERUUS Darijus (PWC ALIPLAST)
     

    10/08/2010 - TEMSE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 53

    1 GUY SMET uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    2 RYAN MARC (CYCLING TIMARU)
    3 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 27”
    4 PEIRSMAN Davy uit Temse
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    5 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    6 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge (FLEMISH CYCLING PROJECTS) op 2’46”
    7 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O.
    (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    8 VAN LENT Kenny (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    9 VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    10 DE FEYTER Ken (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    13 BEIRNAERT Wim uit Schoten (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    19 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 5’23”
    20 VANHOVE David uit Beverlo
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    23 VERCAUTEREN Tim uit Belsele (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    24 SMET Jochem uit Kemzeke (TEAM LUCA RONSE)
    31 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
     

    10/08/2010 - ERONDEGEM (O) - Juniores - 93 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 62

    1 LEEMANS Rob (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 DE WOLF Anthony (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 1’00”
    3 ELPERS Elroy
    (THOMPSON JARTAZI)
    4 BUYL Stijn (WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM)
    5 LIEVENS Niels (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    6 VAN HYFTE Tom (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    7 MOORE GEORGE
    (CC GIRO)
    8 VAN WAEYENBERG Maxime (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    9 SAELENS Andres
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    10 BROERS ERWIN (UDTC DE VOLHARDING)
    11 DE WAEL Aaron uit Uitbergen
    (CUBE-FINTRO CT)
    21 TROGH Sven uit Melsele
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    11-08-2010 om 11:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Dinsdag 10/08/2010 – ASSESSE-PHILIPPEVILLE – Elite z.c./U23 - 138 km - 03h23min

    TOUR DE NAMUR - Aantal deelnemers: 149 – RIT 4

    1 PARDINI Olivier BEV  

    2 CAMMAERTS Edwig PCW       

    3 DE WINTER Walt DAV            

    4 NACHTERGAELE Niels NHL    

    5 PREMONT Christophe PCW op 6”

    6 LIETAER Eliot BEV      

    7 OERLEMANS Tom SCO          

    8 PIETERS Sibrecht JVB           

    9 DAKTERIS Janis PCL              

    10 VERMEER Tom UCT              

    17 ONGENA Thomas uit Berlare PCT op 39”

    18 DRUYTS Gerry uit Wilrijk CHO        

    19 CORDEEL Sander uit Stekene CHO              

    26 DE BOCK Robby uit Melsele BEL      

    27 VANDYCK Niels uit Puurs JVB          

    34 VAN GUYSE Jarno uit Stekene NHL             

    38 SCHEIRE Ruben uit Beervelde BEL            

    49 FRANCKAERT Gregory uit Kallo ASF           

    113 DE WILDE Steven uit Aalter NMP op 14’12”

     

    10/08/2010 - BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Dames Elite - 80 km - 02h02min

    Aantal deelnemers:

    1. JOHANSSON Emma Karolina - REDSUN CYCLING TEAM
    2. DE VOCHT Liesbet -
    ARCOIRIS CYCLING LTO
    3. KOEDOODER Vera op 3”
    4. LINDBERG Marie -
    REDSUN CYCLING TEAM
    5. SHERIDAN SERENA -
    RABC LADIES TEAM op 6”
    6. SILVERSIDES Emma -
    LOTTO BELISOL Ladiesteam
    7. KITCHEN LAUREN op 10”
    8. D`HOORE Jolien -
    TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 14”
    9. WILD KRISTEN -
    CERVELO TEST TEAM
    10. ARNOUTS Anne -
    REDSUN CYCLING TEAM op 25”
    15. DRUYTS Kelly uit Wilrijk -
    TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM
    18. VERDONCK Sofie uit De Klinge -
    RSC DE ZUIDWESTHOEK
    23. VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde -
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    27. HANNES Kaat uit Wechelderzande -
    BENELUX TEAM
    29. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    45. NOBUS Anja uit Waardamme -
    GKV CYCLING TEAM
    51. WERNER Laure uit Duffel -
    REDSUN CYCLING TEAM
    57. KONINKX Lieve -
    BENELUX TEAM
    58. POTUMS Carine uit Londerzeel -
    BENELUX TEAM
    66. VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    83. DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis -
    EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V
    85. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene -
    V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    86. ROBERT Valerie uit Vrasene -
    KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
     

    10/08/2010 - HULSHOUT (PISTE) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:


    10/08/2010 - OOSTENDE (W) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    11-08-2010 om 10:59 geschreven door kenny


    10-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GLENN ROTTY PAKT 6DE ZEGE TE LOVENDEGEM !!!

    Glenn Rotty reed Zondag te Lovendegem een sterke wedstrijd en pakte meteen zijn 6de overwinning !!!

                               Rotty Glenn 08-08-2010 7.jpg
    De Nieuwelingenwedstrijd te Lovendegem ging over 60 km, verdeeld over 12 ronden. Elke ronde een kasseistrook van om en bij de kilometer lang. De aankomst bevond zich eveneens op die strook. Met 75 renners stonden ze aan de start, Amerikanen, Britten, Nederlanders, ze waren er allemaal. De Belgisch Kampioen 1ste jaars, 'thuisrijder' Dieter Verwilst was er ook en had uiteraard zijn zinnen op de overwinning gezet. Bij de eerste doortocht had Glenn al een gat geslagen van 38 seconden. Hij verstond zich er niet goed aan dat hij al zo'n voorsprong had, bleef zijn eigen tempo rijden en 3 ronden lang hield hij dat vol. Zes renners kwamen hem versterken en de beslissende trein bleek vertrokken. Tot meer dan 2 minuten voorsprong reden ze bij elkaar op het peloton dat ondertussen in stukken uiteen lag. Het werd een sprint voor de overwinning en hierin toonde Glenn Rotty zich de sterkste. Een verdiende overwinning en meteen de 6de dit seizoen !!!
    Rotty Glenn 08-08-2010 5.jpg Rotty Glenn 08-08-2010 8.jpg

    Rotty Glenn 08-08-2010 1.jpg  Rotty Glenn 08-08-2010 2.jpg
    Rotty Glenn 08-08-2010 6.jpg Rotty Glenn 08-08-2010 4.jpg
    Rotty Glenn 08-08-2010 3.jpg Rotty Glenn 08-08-2010 9.jpg

     

    Tekst en foto’s: Bart Rotty

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    10-08-2010 om 12:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/08/2010

    VWV Banner 2010

    Zondag 8/08/10 - LAAKDAL


    Categorie A/B:
    Aantal deelnemers: 73
    1-Klaas Stijnen
    2-Philippe van Opstal
    3-Wim Van Uffel
    4-Dennis Szekely
    5-Stefan Jame
    6-David Blockx 7-Bart Gendarme (B) 8-Bert Kimpen 9-Kurt Diels 10-Yves Boenders (B) 11-Geert Peetermans 12-Tom Cleeren 13-Nick Vermunicht 14-Patrick de Boel (B) 15-Jeff Vaes 16-Yvan Verscheuren (B) 17-Steven Arits 18-Freddy Vangenechten (B) 19-Evert Ceuppens 20-Frank Smolders (B) 21-Jan Discart 22-David Rens (B) 23-Gert Vangenechten 24-Rudi Bens 25-Bob Berghmans (B) 26-Thomas heremans 27-Hans Mertens 28-Bart berghmans 29-Andy Muylst 30-Rik De Vree (B)

    Categorie C: Aantal deelnemers: 30
    1-Luc Van Roy
    2-Jos Van Craen
    3-Bruno Brabants
    4-Jan Van den Brande
    5-Chris vanderaerden
    6-Alex Ackermans 7-Henri Hermans 8-Andre Aertgeerts 9-Daniel Van Der Mieren 10-Marc Kiesekoms 11-Karel Baeyens 12-Jan Cuypers 13-Dirk Peigneur 14-Rudi Bloemen 15-Ronny Coremans 16-Ludo Vandingenen 17-Wim Van Thielen 18-Luc Aerts 19-Joel Wouters 20-Staf Lievens

    Categorie D: Aantal deelnemers: 6
    1-Etienne Peeters
    2-Francy Baptist
    3-Freddy Vranken
    4-Jean Paul Terneus
    5-Charles Van De Kerkhof
    6-Guido Vaes

    Categorie E: Aantal deelnemers: 7
    1-Georges Vonckx
    2-Francis Mertens
    3-Nico Wijnen
    4-Frans Bastiaens
    5-Leon Daelemans
    6-Anselmus De Boel 7-Andre Segers

    10-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/08/2010

    VWV Banner 2010

    Zaterdag 7/08/10 – BRASSCHAAT BETHANIE 


    Categorie A/B:
    Aantal deelnemers: 87
    1-Tom De Meyer
    2-Bart Gendarme (B)
    3-Andy Cocket
    4-Stijn Pitschon
    5-Kris Heremans
    6-Peter Bocken (B) 7-Geert Heremans 8-Jelle Lambrechts 9-Hans Wuyts (B) 10-Patrick Haling 11-Ivi Mitran De Keyser (B) 12-Yves Boenders (B) 13-Dirk Van Capellen (B) 14-Roel Janssens 15-Gert Verbeeck 16-Peter Dockx (B) 17-Bob Berghmans (B) 18-Gunther Klaasen 19-Marc Coolen (B) 20-Marc Clerx 21-Christof Smolderen 22-Steven De Coster (B) 23-Jens lauwers 24-Yves Renne 25-Dirk Mertens 26-Danny Serron 27-Jef Van Olmen 28-Frank Schellekens 29-Wim Van Avondt 30-Toon Bosmans

    Categorie C: Aantal deelnemers: 44
    1-Patrick Verdonck
    2-Chris Vanderaerden
    3-Marc Heulens
    4-Jeff Van Eyndt
    5-Peter Roelands
    6-Henri Hermans 7-Peter Vos 8-Alex Ackermans 9-Benny Van gansen 10-Joseph Claessens 11-Paul Geudens 12-Marc Kiesekoms 13-Karel De Ravet 14-Marc de Cock 15-Guido Claessens 16-Marc Vekemans 17-Wim Van Thielen 18-Dirk Fuchs 19-Bruno Brabants 20-Damian Burke

    Categorie D: Aantal deelnemers: 13
    1-Francy Baptist
    2-Jozef De Wever
    3-Etienne Peeters
    4-Johan Brouwers
    5-Marc Dams
    6-Ludo De Bakker 7-Jan Poelmans 8-Rudolf Heremans 9-Eddy Mertens 10-Jan Van Der Avert 11-Dennis Van Tendeloo 12-Michel Hertogh 13-Jan Van Wezenbeeck

    Categorie E: Aantal deelnemers: 10
    1-Willy Mous
    2-Georges Vonckx
    3-Andre Peeters
    4-Andre Segers
    5-Michel Bousard
    6-Jan Guido geudens 7-Frans bastiaens 8-Leon Daelemans 9-Roger Goormans 10-Frans Fierens

    10-08-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    09-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Maandag 09/08/2010 - ERONDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 80

    1.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT 

    2.BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    3.MACIC Christopher - KINGSNORTH INT. WHEELERS        

    4.GREEN Matthew - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    5.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    6.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    7.VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO        

    8.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    9.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT             

    10.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT  

    11.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS         

    37.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND op 1’23”

    09/08/2010 - WILRIJK (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Dernycriterium - 100 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 19

    1.MOREAU CHRISTOPHE                   

    2.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE   

    3.MC EWEN Robert - KATUSHA 

    4.LEUKEMANS Bjorn  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM          

    5.KEUKELEIRE Jens - COFIDIS  

    6.DEHAES Kenny - OMEGA PHARMA-LOTTO       

    7.VAN DEN BOSCH Tom - AA DRINK CYCLING TEAM       

    8.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    9.HOVELIJNCK Kur - QUICK STEP             

    10.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL-SHIMANO     

    13.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS      

    09/08 – VRESSE s/SEMOIS - GESVES – Elite z.c./U23 - 147 km – 03h39min

    TOUR DE NAMUR - Aantal deelnemers: 157

    1 DEBUSSCHERE Jens EIJ

    2 DHAENE Brecht DAV  

    3 PARDINI Olivier BEV  

    4 ROUET Rudy PCW        

    5 OERLEMANS Tom SCO          

    6 DE CLERCQ Bart DAV             

    7 JORY Chris ASF          

    8 CAMMAERTS Edwig PCW        

    9 VAN GUYSE Jarno uit Stekene NHL  

    10 HEYTENS Kess SOE  

    14 ONGENA Thomas uit Berlare PCT    

    23 DRUYTS Gerry uit Wilrijk CHO          

    29 CORDEEL Sander uit Stekene CHO              

    38 DE BOCK Robby uit Melsele BEL      

    72 SCHEIRE Ruben uit Beervelde BEL op 18”

    92 VANDYCK Niels uit Puurs JVB op 49”

    98 FRANCKAERT Gregory uit Kallo ASF op 2’36”  

    108 DE WILDE Steven uit Aalter NMP op 6’40”

    121 CORDEEL Pieter uit Stekene CHO               

     

    09/08/2010 - INGELMUNSTER (W) - Juniores - 84,8 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 33

    1.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    2.GUDISKIS Eimantas - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA" op 30”

    3.BEYLS Benoit - TIELTSE RENNERSCLUB op 45”

    4.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’20”

    5.PAULIUS Siskevicius - VILNIAUS         

    6.VALIAUGA Arnoldas - UTENOS KKSC   

    7.DEBAERE Giovanni - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    8.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    9.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB        

    10.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    31.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 5’30”       

    09-08-2010 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 14°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Smet Guy KOP 2010   Geerinckx Ruben KOP 2010
                    Smet Guy                      Ruben Geerinckx

    Zondag 08/08/2010 - ZINGEM (O) - U23 – Criterium - 68 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 40

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    2.MARTENS Valentijn  - WIELERTEAM WAASLAND          

    3.VAN ACKER Nivard - DMC- CYCLING TEAM     

    4.BLANCKE Kristof - TEAM LUCA RONSE op 7”

    5.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 21”

    6.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM op 27”

    7.VAN ACKER Kevin - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    8.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    9.DE PAEPE Pieter - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    10.DE POTTER Kjell - TEAM LUCA RONSE              

    17.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    18.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT              

    19.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM op 1’05”

    20.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE      

    24.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND op 1’36”        

    34.BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM op 4’30”           

     

    08/08/2010 - VREMDE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 88 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 87

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    2.DAEMS Nick  - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW         

    3.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 5”

    4.BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT       

    5.ROELEN Roy - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    6.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    7.NIETVELT Bert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    8.MASSIE Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM op 15”

    9.VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM         

    10.VLADIMIRAS KOKOREVAS            

    11.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM            

    33.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’00”
     

    08/08/2010 - PUIVELDE - SINT NIKLAAS (O) - Dames Elite - 90 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 69

    1 LINDBERG Marie - REDSUN CYCLING TEAM
    2 LIGHT CARLY op 3”
    3 ARYS Evelyn -
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING
    4 DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    5 DEBBOUDT Sylvia -
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    6 BAMELIS Sanne -
    BENELUX TEAM
    7 VAN DER VELDEN Dorien - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    8 SCHULER Désirée -
    BIKE AID
    9 VERBEECK Liesbeth -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    10 VAN LEUVEN Annick uit Schoten -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    17 STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor -
    V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    21 VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 
    25 DE NYS Sofie uit Gentbrugge -
    V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    26 POTUMS Carine uit -
    BENELUX TEAM
    30 VAN DE PONTSEELE Ilse uit -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    39 VANDERMEULEN Cindy uit Stekene -
    V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    44 PAELINCK Claudia uit Belsele -
    WIELERTEAM WAASLAND
    45 DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis -
    EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V
    53 KONINKX Lieve -
    BENELUX TEAM
    55 COPEJANS Karine uit Zele -
    BENELUX TEAM 
     

    08/08/2010 - KAMPENHOUT (VB) - Juniores - 91 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 75

    1.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    2.VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 20”

    3.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    4.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL      

    5.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL               

    6.HOF Thoma - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    8.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    9.DELFOSSE Florent - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE     

    10.VANDORMAEL Tom - LOTTO OLYMPIA TIENEN           

    18.VAN STAEYEN Kevin - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’10”           
     

    08/08/2010 - KRUISHOUTEM (O) - Juniores - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 85

    1.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT  

    2.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE op 10”

    3.VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM 

    4.VANDEN DAELE Tom  - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW               

    5.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND      

    6.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND    

    7.VAN HYFTE Tom - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 20”

    8.BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI              

    9.VANMAERCKE Joy - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    10.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT              

    30.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 2’00”

    32.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND   

    34.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    44.VAN DE VYVER Greg uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 3’05”

     

    08/08/2010 - LANAKEN (LB) - Juniores - 84 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 57
    1 SCHNEIDER Thomas (GER)
    2 VLIEGEN Loïc (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 VAN STAPPEN Nick (AVIA CYCLING TEAM)
    4 MELLEMANS Jeffrey
    (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN) op 9”
    5 VALLEE Boris
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 1’33”
    6 DOLIN Yuval
    (TACC) op 1’37”
    7 DE SCHUTTER John
    (DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG) op 1’42”
    8 FRANSSEN Joeri
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 LONAY Cédric (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 2’42”
    10 KUSENBERG Thilo
    (RC Titan Levekusen)
    13 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai
    (THOMPSON JARTAZI) op 2’50”

    08/08/10 - ANGREAU (HT) – Juniores - Interclub – Beker Van België – 03h03min

    1 Verstraete Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 Dreyer Lucas - TEAM WASQUEHAL Junior op 1”

    3 Boutté Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3”

    4 Van De Velde Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 25”

    5 Hoper Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 Franssen Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 28”

    7 Derycke Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 Van Heuverswijn Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 Geerts Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10 De Winter Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    67 Van Walle Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 4’27”

    09-08-2010 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 08/08/2010 - BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Men Elite UCI - Topcom –27 - 178,3 km – 04h02min

    Aantal deelnemers:

    1.KRUOPIS Aidis - PALMANS - CRAS       

    2.CLAEYS Kevin - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    3.STALLAERT Joeri - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT   

    4.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST - SEAN KELLY             

    5.VAN EMPEL Micki - TELENET - FIDEA   

    6.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT    

    7.SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    8.VAN DER AERSCHOT Steven - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    9.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    10.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    52.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    78.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS            

    101.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    108.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    120.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM op 23”

    132.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 58”      

     

    08/08/2010 - DRONGEN (O) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 90 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 14

    1.VAN CAMP Jeroen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    2.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    3.FOUBERT Glen - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    4.PILLON ROMAIN - ESEG DOUAI op 32”

    5.SMEULDERS Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    6.BRAEKEVELDT Pieter - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 44”

    7.PANNEKOEK Jorg - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT       

    8.VAN COPPERNOLLE Francesco - QIN CYCLING TEAM 

    9.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    10.LISSENS Kris - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM


    08/08 – FLORENNES-BIEVREl – Elite z.c./U23 - 148 km – 03h32min

    TOUR DE NAMUR - Aantal deelnemers: 166

    1.DE JONGHE Kevin - BEV       

    2.DEBUSSCHERE Jens - EIJ op 2”

    3.DE BIE Sean - EIJ

    4.PARDINI Olivier - BEV         

    5.DHAENE Brecht - DAV         

    6.ONGENA Thomas uit Berlare - PCT  

    7.BURTON Jérémy - PCW       

    8.LIETAER Eliot - BEV            

    9.CAMMAERTS Edwig - PCW  

    10.PIETERS Sibrecht - JVB    

    17.VANDYCK Niels uit Puurs- JVB

    37.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NHL

    48.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASF

    85.CORDEEL Sander uit Stekene - CHO op 1’28”

    88.CORDEEL Pieter uit Stekene - CHO op 1’58” 

    99.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - CHO op 2’08”

    129.DE BOCK Robby uit Melsele - BEL op 6’06”

    147.DE WILDE Steven uit Aalter - NMP op 10’59”

    148.SCHEIRE Ruben uit Beervelde - BEL 

     

    08/08/2010 - BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 95

    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 BRACKE Tony (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    3 DE WINNE Jurgen
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    4 THYS Steven uit Zelzate (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    5 VERHAEGEN Christophe (FLEMISH CYCLING PROJECTS) op 35”
    6 DE MESMAEKER Kevin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 VAN LANCKER Dieter (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    8 VAN DE VEIRE Pieter (DMC- CYCLING TEAM)
    9 PATTEN Daniel
    (ASFRA RACING TEAM)
    10 VAN LAETHEM Tom (JONGE RAKKERS VOLLEZELE) op 55”
    17 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    30 BAL Marijn uit Niel (VAN EYCK SPORT) op 1’20”
     

    08/08/2010 - MEERBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 87

    1 VAN DEN HOUTE Sven (VERANDAS WILLEMS)
    2 VAN BIERVLIET Mathieu
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    3 YATES jeremy (Qin) op 12”
    4 VAN BRAECKEL Kenny
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    5 GUNS Jurgen
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    6 VAN ASBROECK Tom (LOOK CYCLING ACADEMY.BE) op 20”
    7 DE KERF Erwin
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 BAEYENS Tommy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    9 VANHUFFEL Nic (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    10 DE DEYN Jürgen uit Wichelen (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    18 DE MAN Christoph uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    29 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 3’15”
     

    08/08/2010 - VOORSHOVEN (NEEROETREN-MAASEIK) (LB) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 89

    1 WERST Raymond (PPL Belisol C T)
    2 WILLEMS Tom (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    3 DE WITTE Yannick (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    4 TAKAYUKI Abe (Rooding CT)
    5 OP´T EYNDE Thomas
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN) op 37”
    6 CLAES Joris
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.) op 48”
    7 NOLTEN Bram op 1’19”
    8 MIJNEN Harmen
    (WV EEMLAND)
    9 MARTENS BOB (Parkhotel Rooding CT) 1’35”
    10 WOUTERS Rutger
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    11 VANHOVE David uit Beverlo
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 1’41”
     

    08/08/2010 - ZANDVOORDE - OOSTENDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 51

    1 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    2 MEGENS Brian (WC DE WAARDRENNER) op 2”
    3 TAMSIN Kenny
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 4”
    4 FORD Martin
    (TEAM GOLDTEC) op 6”
    5 ARBLASTER Daniel
    (GUERNSEY VELO DEVELOPMENT TEAM LCF) op 9”
    6 VANSIELEGHEM Tim
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    7 LEFEVER Nico (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    8 VANSIELEGHEM Lander (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    9 DEWILDE Wouter (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    10 BAILLEUL Filip (CYCLING TEAM LUTHO)
     

    08/08/2010 - SCHUIFERSKAPELLE (W) - U23 - 109 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 74

    1.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    2.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    3.DEPRAETERE Hannes - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 12”

    4.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT     

    5.COLAERT Pascal - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 24”

    6.DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 40”

    7.D`HAEMERS Jason - DMC- CYCLING TEAM      

    8.ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER         

    9.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST    

    10.VANMARCKE Mathias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    36.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    46.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND         

    48.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    09-08-2010 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 6°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!!


    Rotty Glenn KOP 2010

    Zondag
    08/08/2010 - RUMBEKE (W) - Juniores - 90 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 45

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    2.DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI op 30”

    3.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    5.CLAERHOUT Sven - NICCA CT - VSV LANGEMARK op 40”

    6.VERSTICHEL Willem - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’00”

    7.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM             

    8.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’10”

    9.DEBAERE Giovanni - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’25”

    10.VAN LANDUYT Billy - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 1’53”

    13.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    14.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM


    08/08/2010 - IZEGEM (W) - Dames Juniores - 61,2 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 25

    1 LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL
    2 BOGAERT Lisa -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    3 STEGINK Ymke -
    WVT LUCHTSCHIP
    4 VAN SEVEREN Celine -
    TIELTSE RENNERSCLUB
    5 VAN DEN HAUTE Steffy -
    BENELUX TEAM
     DERGENT Eveline -
    DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    7 NIJNS Nathalie -
    BENELUX TEAM
    8 JASPART Larisa -
    LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
    9 LEEMANS Sofie -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    10 ACKE Daphne - CYCLING TEAM WERVIK
    12 CARLESS Bo -
    BENELUX TEAM
    17 VERWULGEN Julia uit Wachtebeke -
    BENELUX TEAM op 1’30” 
     

    08/08/2010 - IZEGEM (W) - Dames Nieuwelingen - 41,3 km - 01h13min

    Aantal deelnemers: 31
    1 SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    2 HEIJTING NATHASJA - WRC DE PEDDELAARS
    3 LODEWYKS Dana -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    4 REYNAERT Ganaelle -
    WK NOORD WEST BRABANT
    5 VERSCHELDEN Nathalie -
    BENELUX TEAM
    6 ROELEN Evy -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    7 VERLINDEN Julie -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    8 MAHIEU Jolly -
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    9 JOCHEMS Chien -
    KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
    10 DENOLF Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 

     

    08/08/2010 - BIERBEEK - BREMT (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 103

    1 COOLS Michael (AVIA CYCLING TEAM)
    2 VERBRAEKEN Niels
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op1’55”
    3 VAN GOMPEL Mathias
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 ESSELAAR REMCO (WCL BERGKLIMMERS)
    5 BEUCKELAERS Bram (WK NOORD WEST BRABANT)
    6 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 DE JONG martijn (wtc woerden)
    8 SCHERPENBERGH Dominique (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 CRISTAEL Tijne (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 NUYTS Kenn (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    16 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)
    22 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND)
    24 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    08/08/2010 - BRASSCHAAT (MARIA-TER-HEIDE) (A) - Nieuwelingen - 66,5 km - 01h38min

    Aantal deelnemers:

    1 VAN GESTEL Dries (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 VAN HOOYDONCK Dante (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 1’30”
    3 LUYCKX Brent
    (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.) op 1’33”
    4 VERMONDEN Jonas
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    5 VERMUE FRANK (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    6 VAN TICHELT Yorben
    (OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW)
    7 VAN VLIET COERT (RSCDE ZUIDWESTHOEK)
    8 BROCATUS Arno (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    9 SIMONS Michael (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 HUYBRECHTS Michiel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    14 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    17 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    32 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    38 BONNE Diego uit De Klinge
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    48 COOLS Jeffrey (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    08/08/2010 - LOVENDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 75

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    2.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    3.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    4.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    6.SCHUT Elroy - ARROW CYCLING TEAM 

    7.HAAS DEAN - BLACK SHEEP JUNIOR CYCLING    

    8.LOWE SAMUEL - RALEIGH RACING TEAM op 2’16”

    9.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE      

    10.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    32.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND         

    33.COUCKE Xaver uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    45.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    08/08/2010 - WOESTEN (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 01h37min

    Aantal deelnemers:

    1 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    2 TAO GEOGHEGAN Hart (RAPHA CONDOR)
    3 DECLERCQ Benjamin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 THORE Floris
    (CYCLING TEAM WERVIK)
    5 CARPENTER DANTE (onelife)
    6 BLOMME Lorenzo (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 30”
    7 VERSCHUERE Seppe
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 DEMASURE Enzo
    (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    10 BILLE Matthias
    (CYCLING TEAM WERVIK)
     

    08/08/2010 - ZINGEM (O) - Nieuwelingen – Criterium - 40 km - 01h01min

    Aantal deelnemers: 49

    1.MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM

    2.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 18”

    3.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI     

    4.DE VYLDER Lindsa - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    5.VAN DER SCHELDEN Jasper - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    6.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    7.DEKOKER Laurens - CUBE-FINTRO CT 

    8.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    9.DE BOCK Viktor - CUBE-FINTRO CT     

    10.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    15.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    19.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    29.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

    32.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    44.WATERSCHOOT Django uit Temse - 09-08-2010 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/08/2010

    waod_3

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 12°Seizoenszege !!!


    Hoof Roger KOP 2010 


    Zondag 08/08/2010 – TEMSE-VELLE - Steendoodtrappers

    1.Roger Hoof (St.Niklaas)

    2.Rudy Coppens
    3.Wim Lagae

    4.Rene Cole

    5.Ludo Vingerhoeds

    6.Dirk Batens 7.Marc Van Cleemput 8.Gian Van Haute 9.Theo De Cauwer 10.Luc Roggeman 11.Erik Westerlinck 12.Jacky Van Geertruyen 13.Koen Van Wouwe 14.Roger Van Hoye 15.Antoine Van Hove 16.Jef Vermeiren 17.Jan Vermeulen 18.Katty De Bruyn 19.Hans Weyers

    09-08-2010 om 17:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/08/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Belgische Titel bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Belgische Titel bij de Jongens 12 jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009  Colman Alex  KOP 2010
               Lenny Druyts                           Alex Colman

    Zondag 08/08/2010 - HERENTHOUT (A) - Aspiranten - Belgisch Kampioenschap
    TIJDRIT

    Aspiranten 12 jaar

    1 COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND in 4’28”859     
    2 PEETERS Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 4’29”937  
    3 TANGHE Lennert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW in 4’30”546   
    4 REYNDERS Jens - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE in 4’34”984  
    5 DRIESEN Yarne - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT in 4’35”687        
    25 DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND in 4’53”000  

    Aspiranten 13 jaar

    1 SCHEEPERS Jeroen - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE in 4’12”734                                      

    2 GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW in 4’13”546                                                       

    3 PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. in 4’13”765                                       

    4 GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW in 4’15”171                                               

    5 DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW in 4’15”312                  

     

    Aspiranten 14 jaar

    1 PIETERS Grégory - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO in 4’02”671                                      

    2 LEYSEN Senne - AFDELING ANTWERPEN - WBV in 4’03”656                                               

    3 WOUTERS Enzo - AVIA CYCLING TEAM in 4’04”968                                                         

    4 VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 4’06”875                                              

    5 WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK in 4’07”984                                                    

    13 PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. in 4’12”828            

    29 PAUWELS Robin uit - RUDYCO CYCLING TEAM in 4’16”171                                            

    58 VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM in 4’23”656                                 

    65 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM in 4’27”421                      

    78 RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM in 4’39”531                            

     

    Meisjes 12 jaar

    1 HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZ in 4’44”578    
    2 HULSMANS Laura - LIMBURGSE AFDELING in 4’56”843
    3 SCHOONBROODT Clara - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
    in 4’57”218
    4 STRUYF Lize - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILET
    in 4’57”921  
    5 VAN TONGEREN Marvi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 5’03”484      

    Meisjes 13 jaar

    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZ in 4’27”218               

    2 EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 4’30”593                                                      

    3 DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKS in 4’42”609                                   

    4 DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE in 4’42”953                            

    5 VANHOUTTE Fenna - JONGE RENNERS ROESELARE in 4’44”265   
    14 BOONS Yenthe - BENELUX TEAM in 5’04”828   
    18 DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM in 5’12”328  

    Meisjes 14 jaar

    1 VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE in 4’23”671                               

    2 VERDONSCHOT Laura - AVIA CYCLING TEAM in 4’27”765                                               

    3 VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING in 4’33”140                          

    4 VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW in 4’34”484                                         

    5 DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW in 4’35”250                                          

    18 DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM in 5’03”171                                


    RIT IN LIJN
    Meisjes 12 jaar

    1 Hulsmans Laura - LIMBURGSE AFDELING

    2 Schoonbroodt Clara - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    3 Heyns Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4 Goessens Brenda - ISOREX CYCLING TEAM

    5 Struyf Lize - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

     

    Meisjes 13 jaar

    1 LENNY Druyts uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2 Vanhoutte Fenna - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 Eijssen Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 Loix Laura - LIMBURGSE AFDELING

    5 Palm Eva Maria - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    10 Boons Yenthe - BENELUX TEAM

    19 De Bock Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Meisjes 14 jaar

    1 Vandenbroucke Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 Van Den Driessche Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 Vandenbulcke Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW

    4 Lowie Lydwine - CYCLING TEAM COLFONTAINE

    5 Depuers Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    7 De Bruyne Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Jongens 12 jaar