.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 17/07/2010 – BLEGNY - BLEGNY – Elite z.c./U23 - 141 km - 03h27min

    RONDE VAN LUIK – RIT 1  Aantal deelnemers: 170

    1 GIAUX Jerome PRO
    2 HEYTENS Kess
    SOE
    3 STEELS Stijn uit Westerlo  
    QIN op 3”
    4 DEBAENE Martijn  
    EIJ
    5 DE CLERCQ Bart
    DAV
    6 VERMEER Tom UCT op 5”
    7 JANSSENS Jimmy  
    NHT
    8 DAEMS Nick  
    NHT op 9”
    9 BILLE Gaëtan  
    PCL op 41”
    10 BULTYNCK Kenneth  
    SOE op 44”
    19 ONGENA Thomas uit Berlare
    PRO

    38 VAN GUYSE Jarno uit Stekene HEE
    48 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O.  
    NHT
    90 CORDEEL Sander uit Stekene
    ROC
    114 DRUYTS Gerry uit Wilrijk  
    ROC op 4’59”
    124 FRANCKAERT Grégory uit Kallo  
    ASF op 7’12”
    155 BOEYKENS Gertjan uit Stekene  
    WTH op 14’39”
    156 CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis
    WDA
    167 BAL Marijn uit Niel  
    VES op 16’56”

    17/07/2010 - BRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 99 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 46

    1.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    2.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 22”

    3.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’31”

    4.PROVOST Stijn - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 2’46”

    5.DE RUWE Frederiek - CYCLING TEAM CLG op 3’50”

    6.RODENBECK JURGEN - WUNSTDORF  

    7.CAMPE Jan - ARDILLES CYCLING TEAM op 4’24”

    8.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 5’00”

    9.MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 5’15”

    10.TEMPELAERE Maarten - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE           

    24.DE SMET Jochen uit Kemzeke - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 6’00” 

    25.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

     

    17/07/2010 - ITEGEM (A) - Elite z.c./U23 – 116,6 km - 02h36min

    Aantal deelnemers:

    1.DIELS Kurt - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    3.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DE FEYTER Tom - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    5.ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.DIERCKX Danny - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO           

    7.ENGELEN Jochen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN           

    8.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    9.VAN DER AERSCHOT Steven - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    10.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM             

     

    17/07/2010 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 74

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    2.COOMANS Bjorn uit Bornem - PROFEL CYCLING TEAM op 40”

    3.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    4.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    5.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    6.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    7.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    8.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    9.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS             

    10.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM      

    11.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    12.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    15.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    16.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    17.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM  

    19.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    20.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST   

    22.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE 

    23.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’01”

    24.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST              

    28.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    30.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    31.GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC ALIPLAST 

    33.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM    

    34.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    

     

    17/07/2010 - WAREGEM (W) - Dames Elite - 96 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 55

    1.HOHL JENNIFER - RV SCHAAN           

    2.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    3.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL         

    4.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    5.POLSPOEL Maaike - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM 

    6.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM     

    7.GINS Tara - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    8.VAN LOY Ellen - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    9.VANDER MASSEN HELENE - GKV op 48”

    10.UEBELHART JESSICA - VC MENDRISIO         

    11.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM     

    12.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 59”

    22.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’28”          

     

    17/07/2010 - OLSENE (O) - Men Juniors UCI - 122 km - hmin

    OMLOOP HET NIEUWSBLAD – Aantal deelnemers:

    1.TEUNS Dylan - AVIA  

    2.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    3.VERSTRAETE Ludwig - MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    4.TEUNISSEN Mike - ZUID OOST NEDERLAND       

    5.VAN LERBERGHE Bert - KON BALEN BC          

    6.FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGER LOTTO     

    7.CRAEGHS Maarten - AVIA    

    8.ROELANDTS Rutger - KON BALEN BC 

    9.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA         

    10.LONCIN Gilles - J.FL MUSEEUW BIKES

    92.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON CT  

     

    17/07/2010 - BORSBEKE - HERZELE (O) - Juniores - 91 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 57

    1.BOWATER Perry - CC GIRO

    2.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 5”

    3.VAN DE VOORDE Gauthier - ISOREX CYCLING TEAM   

    4.VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    5.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND op 25”

    6.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 35”

    7.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    8.BOUCHEZ Mario - WK NOORD WEST BRABANT   

    9.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    10.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’10”

    22.COLLET Thomas uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    28.MICHIELS Kevin uit Uitbergen - WIELERTEAM WAASLAND op 4’11”

    30.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’30”     

    18-07-2010 om 18:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 17/07/2010 - DENTERGEM (W) - Juniores - 84 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 64

    1.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    2.ROSSI Oliver                       

    3.CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 10”

    4.TAYLOR Johnstone - DEVER  

    5.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT op 12”

    6.MATTHEW HAMILTON op 15”

    7.DEVRIESE Dean - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 25”

    8.VANDAMME Miguel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 55”

    9.DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    10.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM WERVIK op 2’00”

     

    17/07/2010 - HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 96,9 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 46

    1.PONS Gaëtan - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES         

    2.FRANSSEN Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    3.VANBRIEL Laurens - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    4.RANSY Simon - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS – LEENHAAG op 25”

    5.BOLLEN Pieter-jan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    7.GEVERS Robbie - WV SCHIJNDEL op 43”

    8.VANDENBORNE Jelle - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 58”

    9.HEERING Dennis - AWV DE ZWALUWEN op 2’21”

    10.FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 2’28”

     

    17/07/2010 - ZEMST-BOS (VB) - Juniores - 88 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 40

    1.BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING         

    2.HOFSTEDE WIM - WV DE JONGE RENNER          

    3.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    4.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    5.VAN DEN ENDEN BOD - WESTLAND   

    6.RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM           

    7.ARENDS Stef - TML Dommelstreek    

    8.OLIVIER Daan - RRc De pedaalridders 

    9.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    10.FERKET BART - RSC DE ZUDWESTHOEK             

    17.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 4’47”         

    22.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 5’57”          

    32.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND op 6’03”        

     

    17/07/2010 BRUGGE (W) - Dames Jeugd (afwachtingswedstrijd)

    Dames Juniores - 56,1 km - 01h47min – Aantal deelnemers: 27

    1.BRUHWILER Larissa - VC Fischingen-Girini    

    2.STEGINK Ymke - WVT LUCHTSCHIP    

    3.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM        

    4.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB           

    5.SCARLATA Gina - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE           

    6.DELANOTE Hanne - JONGE RENNERS ROESELARE          

    7.BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    8.CARLESS Bo - BENELUX TEAM

    9.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

    10.DE JONG Thalita - RSC De Zuidwesthoek     

    13.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM op 1’58”        

    17.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM op 2’00”    

     

    Dames Nieuwelingen - 49,5 km - 01h37min – Aantal deelnemers: 45

    1.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV        

    2.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.           

    3.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER op 22”

    4.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    5.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    6.SACHET Iris - NANTES DOULON           

    7.VAN DE KLUDERT ROWANA - ZUIDWESTHOEK

    8.BOURDIAUX Manon - JGS NIVERNAISE

    9.DELBOVE Noeline - ASPTT Troyes    

    10.FUMEY Marie - PAYS DE LANGON      

    20.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’53”

    30.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM     

     

    17/07/2010 - SINT-KATELIJNE-WAVER () (A) - Nieuwelingen NAT – Interclub - 75 km - hmin

    PRINS DER NIEUWELINGEN – Aantal deelnemers:

    1.FARAZIJN Maxime - DJ Matic CT Kortrijk        

    2.WELTEN Kars - Tilburgse WC Pijnenburg        

    3.VERSTREPEN Dries - Balen BC          

    4.HOOYBERGHS Daan - Balen BC           

    5.BUDDING Martijn - Midden Nederland

    6.PIJFFEROEN Miel - DJ Matic CT Kortrijk         

    7.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - Wielerteam Waasland 

    8.JASPERS Dylan - Immo de Jaegher-Lotto ct Menen     

    9.HOUFFLYN Emiel - Balen BC 

    10.JAMGOTCHIAN Wouter - Team cata-bikes Bianchi    

    13.ROTTY Glenn uit Verrebroek - Wielerteam Waasland           

    36.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - Wimi-games st.Martinus ct Kerksken   

    103.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - Wielerteam Waasland        

    107.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - Wielerteam Waasland        

     

    17/07/2010 - BORSBEKE - HERZELE (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 39

    1.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    2.TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM op 6”

    3.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    4.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM op 14”

    5.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB op 27”

    6.DIERICKX Anthony - AVIA CYCLING TEAM op 1’08”

    7.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI    

    8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    9.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    10.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    13.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    30.MEGANCK Michiel uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND    

    18-07-2010 om 11:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 17/07/2010 - KERNIEL (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 62 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 58

    1.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.BIOT MAXIME - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE   

    4.NUYTS Kenn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.ERREN Pim - WC Midden Limburg        

    6.SEEFAT Maarten - twc maaslandster 

    7.HUVENEERS Stan - TWC DE MAASLANDSTER op 56”

    8.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg op 1’11”

    9.ESSELAAR REMCO - WCL BERGKLIMMERS      

    10.VANDENHOUDT JENS - UCS CRABBE PERFORMANCE  

     

    17/07/2010 - MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h46min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN – Aantal deelnemers: 56

    1.VAN EMPEL Etienne - WV´T LUCHTSCHIP       

    2.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 35”

    3.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI    

    4.DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES        

    5.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    6.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    7.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND        

    8.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 49”

    9.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    10.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK op 1’00”

     

    17/07/2010 - ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 68

    1.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    2.CARPENTER DANTE - onelife

    3.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB op 3”

    4.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 10”

    5.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    6.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    7.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    8.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    9.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    10.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB       

    17/07/2010 - OKEGEM (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR40’37”

    Aantal deelnemers: 3

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT op 42”

    3.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’25”

     

    MEISJES 13 JAAR – 44’55”

    Aantal deelnemers: 4

    1.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    2.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM        

    3.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    3.SEMPELS Sarah - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h02’40”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’00”

    3.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4.VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    5.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

     

    JONGENS 12 JAAR – 38’45”

    Aantal deelnemers: 27

    1.DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW            

    2.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    3.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT         

    5.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM          

    10.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

    24.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    JONGENS 13 JAAR – 40’18”

    Aantal deelnemers: 27

    1.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB         

    2.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    3.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW           

    4.LAMBRECHT Bjorg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

     

    JONGENS 14 JAAR - 59’40”

    Aantal deelnemers: 39

    1.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM  

    2.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    3.VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.SEYKENS Scott - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS        

    5.BATEN Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    6.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM       

    37.CAP Bryan - WIELERTEAM WAASLAND

     

    17/07/2010 - LEDEGEM (W) - Aspiranten

     

    17/07/2010 - OOSTKERKE-DAMME (W) - Aspiranten

    18-07-2010 om 11:02 geschreven door kenny


    17-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/07/2010

    vwf

    Zaterdag 17 Juli - ST-MARTENS-BODEGEM (1700)

    A-reeks
    1 Bart Tribaut
    2 Andy Annendijck
    3 Ken Devos
    4 Stefaan Paridaens
    5 Stijn Remory
    6 Kevin Van De Keer
    7 Gino Van Broeck (Belsele)
    8 Tom Hermans
    9 Michel Vereecken
    10 Bjorn Lison

    VWF 17-7-10-st m-bodegem 094.jpg
    Winnaar Catg.A Bart Tribaut en winnaar Catg.B Wim De Smet samen met de
    burgemeester van St-Martens-Bodegem.
    VWF 17-7-10-st m-bodegem 072.jpg
    NGMT Cycling Team met Gino Van Broeck (Belsele) en Tom Rouan (Merelbeke)


    B-reeks
    1 Wim De Smet
    2 Kevin Van Der Cruysse
    3 Danny Saelens
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Tom De Beer (Moerzeke)
    6 Pascal Raes
    7 Peter Van Damme
    8 Kenny De Maerteleire
    9 Christophe De Grom
    10 Danny Borremans

    C-reeks
    1 Andre Aertgeerts
    2 Patrick Verdonck
    3 Johan Heymans
    4 Ronny Paridaens
    5 Piet Hereygers
    6 Daniel Van Der Mieren
    7 Rudy Thomas
    8 Filip Lievens
    9 Danny De Backer
    10 Dirk De Bondt 
    VWF 17-7-10-st m-bodegem 063.jpg
        Winnaar Catg.C André Aertgeerts en winnaar Catg.D Joseph Devits.

               
    D-reeks
    1 Joseph Devits
    2 Dirk Peigneur
    3 Paul Casteleyn
    4 Jan Van den Brande
    5 Peter Neckebroeck
    6 Patrick Sergooris
    7 Roger Schouppe
    8 Jerry De Reuse
    9 Rik Lintermans
    10 Patrick Convents

    E-reeks
    1 Lucas Vangoidsenhoven
    2 Freddy Schelfthout
    3 Louis Van Den Broeck
    4 Charly Vanderhulst
    5 Marc Vervondel
    6 Ivan Coopman
    7 Johny Van Holen
    8 Marcel Poelmans
    9 Roland Hellebaut
    10 Danny Paridaens
    VWF 17-7-10-st m-bodegem 027.jpg
    Winaar Catg.E Lucas Vangoidsenhoven en winnaar Catg.F Etienne Vandenhouwe.


    F-reeks
    1 Etienne Vandenhouwe
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Andre Ceurens
    4 Jos De Maeyer
    5 Aad Vingerling
    6 Hubert Dhondt
    7 Werner Dullaert (St.Gillis)
    8 Jozef Saerens
    9 Albert Van Den Eede
    10 Jozef Bronselaer

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    17-07-2010 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING ZATERDAG 17/07/2010

    waod_3


    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 20°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    De Veerman Walter 05         Marien Gerard
           Walter De Veerman                         Gerard Mariën

    Zaterdag 17 Juli 2010 - LAARNE (9270)

    Categorie A/B: (34 dln)

    1.Raf Martens (Minderhout, winnaar cat. A)

    2.Nico Verwee (A2)

    3.Mario Van Den Broecke (Melle, winnaar cat. B)

    4.Alex Goossens (Vrasene B2)

    5.Paul Rooseparck (A3)

    6.Luc De Duytsche (A4) 7.Christophe Van Overloop (A5) 8.Bart Baeyens (A6) 9.Peter De Corte (B3) 10.Steven Landuyt (B4) 11.Rik De Vree (B5) 12.Bart De Baere (A7) 13.Bart Velghe (B6) 14.Bart Eelen (B7) 15.Sammy Vercruysse (B8) 16.Edwin Thijs (A8) 17.Mike Van Ryssel (A9) 18.Dennis Van Gool (A10) 19.Bert Wauters (A11) 20.Fritz Roels (B9) 21.Filip Vandamme (B10) 22.Kevin Vancolen (A12) 23.Vincent Sizaire (A13) 24.Mike Van De Walle (A14) 25.Jurgen Van Daele (A15) 26.Cederic Lyen (B11) 27.Lieven Bauters (A16) 28.Michel Steyaert (A17) 29.Jeroen Van Daele (A18) 30.Louis Van Den Bleeken (B12)

    Categorie C/D:
    (25 dln)

    1.Danny De Bruyne (Waarschoot, winnaar cat. C)

    2.Bart Rombouts (Kallo C2)

    3.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    4.Hedwig Henderickx (C3)

    5.Eddy Gyselinck (C4)

    6.Alain Bogaert (C5) 7.Ko Harms (D2) 8.Etienne De Wilde (D3) 9.Danny Daems (D4) 10.Dirk Mathijs (Gentbrugge D5) 11.Luc Puimege (C6) 12.Fabien Hanssens (C7) 13.Lieven De Meerleer (C8) 14.Jean-Paul Baeyens (C9) 15.Marc Vanden Wijngaerden (D6) 16.Dirk Wittoek (D7) 17.Wim Heyndrickx (Vrasene C10) 18.Tommy Heyse (C11) 19.Eric Slock (C12) 20.Luc Dhooge (D8) 21.Patrick De Smet (D9) 22.Koen Rijserhove (D10) 23.Dominic Felde (C13) 24.Geert Hebbrecht (C14) 25.Dirk Rothiers (C15)

    Categorie E/E+:

    1.Marc Heulens (Nijlen, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E2)

    4.Leo Mares (Beveren E3)

    5.Siegfried Vanoverberghe (E4)

    6.Wim De Waal (E5) 7.Jan Van Hove (E6) 8.Noël Willems (E7) 9.Wim De Coninck (E8) 10.Marc Couckuyt (E9) 11.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 12.Etienne Claus (Waasmunster E10) 13.Joeri De Cock (E11) 14.Herbert De Coster (Zwijndrecht E12) 15.Jean-Pierre Van Maldegem (E13) 16.Luc Witman (E14) 17.Philippe Lacquet (E15) 18.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E16) 19.Geert Roegiers (E17) 20.Guy Van Severen (E+3) 21.Eddy Van Den Abeele (E+4) 22.Nico Van Hoorebeke (E18)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    3.Roland Boulard (F1-2)

    4.Jo Scholten (F1-3)

    5.Emmanuël De Loor (F1-4)

    6.François Coppers (F1-5) 7.Staf Lievens (F1-6) 8.Dirk De Cauwer (Hamme F1-7) 9.Jos Lissens (F1-8) 10.Cees Van Rijsbergen (F1-9) 11.Dirk Caekebeke (F1-10) 12.Patrick De Backer (F1-11) 13.Noël Rogge (F2-2) 14.Rudy Musschoot (F2-3) 15.Tony Baudonck (F1-12) 16.José Dezegher (F2-4) 17.Robin Van Kerschaver (F2-5) 18.Eddie Van Leirberghe (F1-13) 19.Luc Cocquyt (F1-14) 20.Daniel Hauttekeete (F2-6) 21.Ronny Goethals (F1-15) 22.Wim Van Den Heuvel (F1-16) 23.Bart Delagrange (F1-17) 24.Pascal Cornand (F2-7) 25.Antoine De Caboter (F1-18)

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Theo Coudyzer

    3.Luc Snels

    4.Willy Roels

    5.André Bogaert

    6.Roger Verschraegen (Lochristi) 7.Willy Mous 8.Henri De Saedeleir 9.Etienne Van Hecke 10.Herman Dias 11.Adri Van Loon 12.Hugo Martens (Zwijndrecht) 13.Marc Van Der Beken 14.Hendrik Cornelis 15.Julien Vyvey 16.Roland Van Imschoot 17.David Orford 18.Marinus Lockefeir 19.Luc Van Robbroeck 20.Henk Bolle 21.Willy Corthier 22.Alfred Staljanssens (Bornem) 23.Roger Den Tijn 24.Frans Robijns 25.Erik Vandersteen 26.Patrick Elegheer

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Will Leurs

    3.Joseph D'Hont

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Guus Schuller

    6.Lucien Van Impe 7.Luc Muys 8.Clement Saelens 9.Denis Keynen 10.Daniel Cornu 11.Freddy Brusseel 12.Ghislain De Champs 13.Ferdinand Moerman 14.Hervé Verstuyft 15.Francis Helleputte 16.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 17.François Brouwers 18.Roger De Breuker 19.Donné Neckebroeck 20.Jef Verheyen 21.Robert Buytaert 22.Jean-Pierre Heirman 23.Ortaire Stevens 24.Marcel Meeuwes

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Edward Battersby

    3.Karel Alen

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    17-07-2010 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Vrijdag 16/07/2010 - EVERGEM BELZELZE (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    16/07/2010 - GEEL (ST DIMPNA) (A) - Elite z.c./U23 - 96 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 65

    1.SEGERS Joren - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    3.VLADIMIRAS KOKOREVAS              

    4.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 11”

    5.VERWAEST Kevin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    6.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 26”

    7.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 32”

    8.CANT Kevin - AVB - CYCLING TEAM     

    9.NEUWINGTON Sean - HEIST ZUIDERKEMPEN    

    10.VAN BYLEN Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    15.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’49”       
     

    16/07/2010 - INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 88

    1.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    2.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    3.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    4.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    5.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS    

    6.DEVADDER Glen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    7.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    9.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    10.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

     

    16/07/2010 - SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 91

    1.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM (9°Seizoenszege)

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 8”

    3.ROELEN Jef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 12”

    4.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM op 1’05”

    5.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    6.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    7.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  

    8.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    9.VAN DYCK Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’30”

    10.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’40”

    17.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’20” 

    21.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    24.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    31.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    32.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    33.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    44.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM                    

    48.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    62.MAES Jan uit Puurs - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM      

    63.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    17-07-2010 om 16:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 JULI - 3DE GROTE PRIJS DE BREUGHELVRIENDEN TE TEMSE !!!
    De Breughelvrienden 1.jpg

    Bron: Marc Verhaeghen

    17-07-2010 om 09:38 geschreven door kenny


    16-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes Aspiranten !!!




    Donderdag 15/07/2010 - GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 109

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM (8°Seizoenszege)

    2.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 42”

    3.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    4.DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 46”

    5.LLEWELLYN Kinch - GWR TEAM op 49”

    6.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 1’02”

    7.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    8.SAVAT Nico  MIRMIL - CYCLING TEAM           

    9.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO      

    10.CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM    

    18.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1’27”

     

    15/07/2010 - WIJTSCHATE (W) - Juniores - 86,4 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 52

    1.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    2.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3”

    3.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30”

    4.DE CORTE Axel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    5.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’10”

    6.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    7.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’40”

    8.MICHELS Geoffrey - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    9.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE  

    10.DOORNAERT Simon - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    29.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 2’30”

     

    15/07/2010 - ZEMST-ELEWIJT (VB) - Piste - zonder motoren
    OMNIUM ASPIRANTEN

    Aantal deelnemers: 2

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

     

    Aantal deelnemers: 2

    1.LENNY DRUYTS - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    2.MOMBAERTS Mieke - LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Aantal deelnemers: 3

    1.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    2.DELTOMBE Celien - VZW DE DEMERSPURTERS 

    3.DELTOMBE Paulien - VZW DE DEMERSPURTERS           

     

    Aantal deelnemers: 7

    1.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    2.PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    3.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    4.VANDENBROECK Yarno - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.         

    5.JASPERS Jappe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK    

     

    Aantal deelnemers: 13

    1.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    2.JASPERS Ward - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    3.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT     

    4.DE WEERDT Dries - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    5.MOYSON Jelle - WK NOORD WEST BRABANT     

    6.D`HAESE Mathias uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM   

    12.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    Aantal deelnemers: 5

    1.PHILIPS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL            

    2.VERBIST Gilles - VZW DE DEMERSPURTERS      

    3.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    4.OVERSTEYNS Lennert - VZW DE DEMERSPURTERS       

    5.VAN MULDERS Jarne - WK NOORD WEST BRABANT      

    16-07-2010 om 09:57 geschreven door kenny


    14-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Woensdag 14/07/2010 - TEMSE (O) - Elite m.c./Elite z.c./U23 - 155 km - 03h29min

    Aantal deelnemers: 147

    1.WEYLANDT Wouter - QUICK STEP      

    2.JACOBS Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    3.GOURGUE Benjamin - LANDBOUWKREDIET     

    4.GOESINNEN FLORIS - SKILL SHIMANO           

    5.LEUKEMANS Bjorn  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM          

    6.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM op 1’28”

    7.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST    

    8.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    9.KUYCKX Jan - QIN CYCLING TEAM        

    10.VANBECELAERE Tom - PALMANS-CRAS         

     

    14/07/2010 - BUDINGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    14/07/2010 - ARENDONK (A) - Amateurs + Masters - 73 km - 01h36min
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers

    1.DIELS Kurt - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    3.GOOS Frederik - APK-QUALITY TEAM VZW      

    4.BOENDERS Yves - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    5.VAN GRIEKEN Kris - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  

    6.THIJS Rik - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    7.PAESHUYSE Jef - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.WITVROUWEN Kris - HERENTHOUTSE WSC      

    9.BOCKEN Peter - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    10.PEETERS BART - DV              

     

    Masters B: Aantal deelnemers

    1.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    2.HOEYBERGHS KOENRAAD - DV          

    3.NUYENS Hans - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    4.HEREIJGERS Piet - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE    

    5.HERMANS Henri - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  

    7.GOOSSEN DIRK - DAG          

    8.VINGERHOETS Rudi - DE SPRINTERS MALDEREN          

    9.VAN LOON ANDY - WV PRINCEHAGE     

    10.VAN HOOF Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

     

    Masters C: Aantal deelnemers

    1.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    2.GOVERS Rony - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    3.ACKERMANS Alex - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    4.BAYENS KAREL - DV
     

    14/07/2010 - ARENDONK (A) - Dames Elite - 80,3 km - 01h40min

    Aantal deelnemers:

    1.JOHANSSON Emma Karolina - REDSUN CYCLING TEAM              

    2.DE VOCHT Liesbet - ARCOIRIS CYCLING LTO   

    3.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 47”

    4.TABAK Noortje - TWC HET SNELLE WIEL          

    5.DIJKMAN Petra - RED SUN CYCLING TEAM        

    6.CULLEN CATE - GROENEWOUD

    7.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    8.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL         

    9.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    10.COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN 

    11.ROE Eileen - SWIFT RACING  

    21.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 5’26”

    29.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    33.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    41.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM      

    47.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM              

    48.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    52.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    55.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM      

    67.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM         

    71.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    14-07-2010 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Woensdag 14/07/2010 - HOEGAARDEN (VB) - Juniores - 88 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    14/07/2010 - SINT-ELOOIS-WINKEL (W) - Juniores - 84,6 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    14/07/2010 - VRASENE (O) - Juniores - 96 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 76

    1.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    2.DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    3.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    4.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 5”

    5.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI       

    6.MUS Aloïs - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE           

    7.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    8.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    9.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT         

    10.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT           

    11.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    21.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    23.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 

    24.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    31.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND op 7’00” 

     

    14/07/2010 - BALEN (A) - Nieuwelingen - 66 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 68

    1.VAN ARK MARNIX - WC DE WAAEDRENNER       

    2.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    3.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    4.STEYN Jac-Johann - MR PRICE CYCLE CLUB     

    5.SCHUT Elroy - ARROW CYCLING TEAM 

    6.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    7.GIESKENS NICKY - DE PEDAALRIDDERS           

    8.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’39”

    9.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’52”

    10.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    44.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    14/07/2010 - WILRIJK (WIELERCENTRUM ANTWERPEN) (A) - Piste - zonder motoren
    Aspiranten en Miniemen

    14-07-2010 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 14/07/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    Belgacom GP te Sankt-Vith Kidstrophy !!!

     

    Vanomobil 14-07-2010 1.jpg      Vanomobil 14-07-2010 2.jpg
    - De Graeve Jason
    behaalde te Sankt Vith knap het podium met een 2de plaats, zoals vorige wedstrijden in goede vorm kon het podium niet meer uitblijven voor Jason en reed zaterdag de snelste ronde tijden. Op de 1ste plaats stond de Waal Mazon Nathan die een heel snelle start nam, maar Jason kwam ronde na ronde dichter bij Mazon. Aan de finish scheelde het nog 10sec, ook Nico Polfliet voelde zich goed in zijn vel daar op het parcours te Sankt Vith. Nico reed een sterke wedstrijd en werd beloond met een 10de plaats. Toch mooie resultaten als je weet dat er 29 renners aan de start kwamen. In het klassement van de Kidstrophy word het nog spannend want Jason staat nu 4de en de eerste vier staan met weinig punten van elkaar.

    - Bij de Benjamins (11-12jaar) werd Brian De Graeve knap 6de in zijn reeks en doet een mooie zaak want verstevigd zijn 5de plaats in het klassement van de Kidstrophy.


     

    Belgacom GP te Sankt-Vith: Verslagen

    Op Zondag 11 Juli werd te Sankt Vith op een nieuwe omloop gestreden om een manche van de Belgacom Grand Prix. Het was een heel mooie omloop, technisch, leuke afdalingen en lastige klimmetjes! Kortom echt biken!!

      

    Nico Polfliet:

    Nico heeft hem een beetje herpakt op de wedstrijd. Hij werd 10de op de 28 deelnemers.

    Een pak beter dan vorige week, hij was dan wel een beetje ziek maar dit parcours lag hem alvast veel beter. Nu vakantie en de volgende wedstrijd word Heksel !!

     

    Kevin Messagie:

    Kevin werd 13de op de 29 deelnemers.

    Ferm parcours. Xavier was er niet dus geen teamgenoot om hem aan op te trekken.

    Steve dan maar proberen bijhouden...Is goed gelukt tot de laatste ronde dan moest hij hem laten gaan

    Al was Kevin toch tevreden, na een slechte start.

      

    Johan De Bruyn:

    Gooik 60 deelnemers, zware koers en een massaspurt, ingesloten toch nog een 25ste plaats.

     

    Hemelveerdegem: koersen op woensdag, hectisch maar wel leuk en een gesloten koers. Op de Grote Steenweg naar Geraardsbergen deed Johan nog en laatste wanhoopsdaad op 500m van de finish maar werd gegrepen door het peleton.

     

    Johan De Bruyn: “Sankt Vith zaterdagavond nog laat aangekomen want 236 km rijden voor een mtb wedstrijd het is toch allemaal niet meer zo simpel. In de race met 40 deelnemers had ik een goeie start, 5de in het veld, ging erg vlot en plots ook erg vlot onderuit. Terug op de fiets maar er blokkeert iemand op de steile klim en daar liggen we weer met drie. Lopen dan maar naar de finish lijn en daar liggen we weer op de grond, schoen kapot, broek kapot en de rest overal wel wat vel kwijt maar we geven niet af en ik kan terugkomen naar een 14de plaats. Nu blokkeert de ketting en na wat duwen en trekken onder toezien van onze voorzitter 'Rafken', altijd wel ergens te zien in de bossen kan ik mijn weg verder zetten en nog een sterke voorlaatste ronde rijden. Toch nog op een 10 plaats geëindigd, jammer er had véél meer ingezeten. Zondag mtb in Ottignies..”

     

    Vanomobil 14-07-2010 3.jpg
    Een gehavende Johan De Bruyn na zijn val.

     

    David Hayen:

    David Hayen: “Ik had te Sankt Vith een uitstekende start tot aan de eerste bocht van 180° want daar werd ik gehinderd door iemand die aan de radars bleef hangen. Niet echt veel tijd verloren waardoor ik op het eerst volgende lange stuk nog een paar plaatsen kon opschuiven, voor het verdere verloop van de koers was er niets speciaals gebeurt en heb ik altijd op mijn zelfde plaats blijven rijden. Ik ben als 18de geëindigd.”

     

    Joren en Wout Alleman:

    Zaterdag 10 Juli was er Kids Trophy op de omloop van de Belgacom GP in Sankt Vith. Een zeer mooie omloop met korte maar pittige klimmetjes en afdalingen.

    Bij de 13 jarigen reed Joren een goede constante wedstrijd en eindigde knap 9de na Jasper Knaeps .

    Bij de 14 jarigen mocht Wout mee het podium op na een spannende strijd voor de 2de plaats met Kenneth Coomans. Even leek dat de twee  zouden blijven strijden tot aan de finish maar Kenneth kon in de laatste ronde enkele seconden pakken in de technische stukjes en zo het kleine verschil maken met Wout. Net genoeg om als tweede te eindigen na winnaar Scott Seykens en Wout naar de derde plaats te verwijzen.

    Wout was heel tevreden met zijn eerste podiumplaats in de Kids Trophy !

     

    Filip Van Hecke:

    Filip Van Hecke: “Op Zaterdagavond waren we reeds naar Sankt Vith vetrokken en brachten we de nacht in een tentje door: das echt biken op en top! Het was vier weken geleden dat ik nog in een koers kon aantreden ingevolge werkverplichtingen en een rugblessure. Ik stond dan ook met matige ambities aan de start. Met een top tien zou ik heel tevreden zijn... Vanop de tweede rij nam ik een vlotte start. Na een ronde kwam ik als elfde door, alles was dus nog mogelijk. Ik volgde een ronde "diesel" en ex ploegmaat Marc Donné doch ik moest hem laten rijden en had wat op de adem getrapt. Ik temporiseerde even en werd even later ingehaald door een groepje met o.a. Alex Baude en Dirk Buelens. Bij het ingaan van de twee laatste ronden sloeg het noodlot toe: lek in een afdaling! De latex in de band deed matig zijn werk doch ik diende toch nog in de technische zone te stoppen om verder te depanneren. Ik verloor ettelijke plaatsen en zeker 2 minuten doch besloot om zeker verder te rijden. Uiteindelijk kwam ik als 20ste over de streep, ietwat ontgoocheld door de pech...”


    Vanomobil 14-07-2010 4.jpg 

    Elite Davy Huygens uit St.Gillis-Waas.


    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    14-07-2010 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK: LAC DE CHERAPONT VAN ZONDAG 11/07/2010

    11/07/10 - LAC DE CHERAPONT (Gouvy ) ( LX) - Amateurs & Masters A - 79 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 25

    1. COLLARD Simon (Saive / ECW) - 37,249 km/h
    2. WIELFAERT Kristof
    3. RANSY Sigi
    4. TAVERNIER Jean-Paul
    5. DEFOSSE Sébastien op 11“
    6. LAFOURTE Jérôme op 2’15“
    7.
    HUYPPERETZ Simon
    8. BROCHARD Ludovic
    9. DESONAY Thomas
    10. CALMANT Sébastien op 11’36“


     


    Reportage: John Wielfaert

    14-07-2010 om 18:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/07/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Roberto Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    18 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Volgens de buienradar zouden we pas om 16.00 uur regen krijgen in de omgeving van Terneuzen maar niets was minder waar en de eerste zachte regen kwam ons tegemoet aan 't Hellegat. De zachte regen schakelde een versnelling hoger en nu begon het echt te regen en dit tot Paal. Gelukkig waren er genoeg hardrijders aanwezig zodat het tempo zeer goed werd onderhouden en we van een echte duurtraining konden spreken. Vanaf Meerdonk terug regen met ditmaal zware rukwinden en dit tot het eindpunt te Beveren. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor +/- 36,2 Km/h.
    Reden mee vandaag :
     Roberto Vercauteren , Danny De Smet , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Jan Meul , Werner Van Der Weken , Walter Meseure , Edwig De Taeye , Franky De Witte , Marc Smet , Thomas Neyt , Guy De Jonghe , Kurt Van Raemdonck , renner Wielerteam Waasland , ??? en Kenny Janssens.

    14-07-2010 om 18:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 14 JULI - TEMSCHE KOERSE !!!

    Temse Koerse

    Op Woensdag 14 juli organiseert Wielerbelangen Temse, een profkoers te Temse.

    Bron: Frank Van Hoeymissen

    14-07-2010 om 09:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/07/2010

    vwf

    Dinsdag 13 Juli - BURST (9420)


    A-reeks
    1 Tom Penninckx
    2 David Motte
    3 Johan de Roeck
    4 Bjorn Lison
    5 Kristof Gryson
    6 Wim Maes
    7 Peter Vermassen
    8 Simon Laureys
    9 Ken Devos
    10 Patrick de Meyer 
     

    VWF 13-7-10-burst dinsdag 050.jpg
      Winnaar Catg.A Tom Penninckx en winnaar Catg.B Frank Vagenende.


    B-reeks
    1 Frank Vagenende
    2 Christophe De Grom
    3 Danny Saelens
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Wim De Smet
    6 Kenny De Maerteleire
    7 Johan Van De Noortgaete
    8 Emmanuel Hiel
    9 Pascal Raes
    10 Freddy Vlerick

    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 Dominique Turcksin
    Dirk de Bondt
    Frank Geets
    Philippe Swalus
    Hedwig Henderickx
    Peter Van Der Stockt
    Patrick Goossens
    Dirk De Ridder
    Danny de Bruyere
    Eddy Merckx (Bornem)
    Yvan Van der Slagmolen
    Johan Kerremans 
     

    VWF 13-7-10-burst dinsdag 028.jpg
                                     Winnaar Catg.C Rudy Thomas.

               
    D-reeks
    1 Patrick Van Renterghem
    2 Danny De Coninck
    3 Joost Pieters
    4 Rudy Van de Velde
    5 Joseph Devits
    6 Rudi Rabout (Heinkenszand)
    7 Rudy Berwart
    8 Jan Van Hove
    9 Paul Casteleyn
    10 Harmel Van Den Bossche

    VWF 13-7-10-burst dinsdag 017.jpg
    Winnaar Catg.E de Brit Paul Allen en winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem.


    E-reeks
    1 Paul Allen
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Robert Maldrie
    4 Jose De Clercq
    5 Danny Paridaens
    6 Herman Van Den Borre
    7 Etienne De Gucht
    8 Eddy Cobbaut
    9 Jerry D'Haese
    10 Hugo Tuypens



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    14-07-2010 om 09:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Dinsdag 13/07/2010 - HOUTEM-VILVOORDE (VB) - Elite m.c./Elite z.c./U23 - 163 km - 03h35min

    Aantal deelnemers: 111

    1.SCHEIRLINCKX Staf - OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.JUODVALKIS Egidijus - PALMANS CRAS op 2”

    3.OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS      

    4.HOUANARD STEVE - SKILL     -SHIMANO

    5.TRAKSEL Bobbie - PCT VACANSOLEIL           

    6.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    7.ANDERSON John - TEAM SPROCKET   

    8.VEUCHELEN Frederik - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 18”

    9.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL-SHIMANO       

    10.DE KORT KOEN - SKILL-SHIMANO op 24”

    18.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM op 1’37”  

     

    13/07/2010 - BEITEM-RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 70

    1.WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    2.JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 8”

    3.LIETAER Eliot - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    4.AVERY Clinton - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 16”

    5.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    6.VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    7.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    8.VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM         

    9.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 46”

    10.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 4’30”

     

    13/07/2010 - KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 85

    1.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    2.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    3.LE BLON Michel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    4.DIERCKX Danny - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO           

    5.HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING         

    6.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    7.VAN ELST Jonathan - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT      

    8.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT            

    9.VAN GORP Yves - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 20”

    10.GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN              

    11.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
     

    13/07/2010 - WACHTEBEKE (SLUIS) (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 95

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 8”

    3.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  

    4.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 23”

    5.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    6.SAVAT Nico - MIRMIL CYCLING TEAM  

    7.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    8.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    9.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    10.COLLIN SAMAAN - KINGSNORTH      

    25.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 40”    

    32.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    36.VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - DMC- CYCLING TEAM  

    37.DE WILDE Joey uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND      

    39.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    48.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    51.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 3’58”     

     

    13/07/2010 - HULSHOUT (PISTE) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    14-07-2010 om 08:59 geschreven door kenny


    13-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 13/07/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Stein Vermeulen vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    35 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Alweer een zeer goede training maar ditmaal aan een hoger tempo door de grotere groep maar voor iedereen nog steeds goed om volgen. Enkele hardrijders probeerden het tempo goed te onderhouden zodat vanaf het keerpunt te Paal regelmatig de groep op het lint werd getrokken. Het tempo werd omhoog geschroefd vanaf het Deurganckdok en het was wachten op de eerste aanvallen aan het laatste ronde punt. Verschillende renners waagden een aanval maar door het tempo in de groep was het echt onbegonnen werk en gingen we regelrecht naar een spurt. Alex Goossens probeerde met een laatste aanval op links nog weg te rijden maar weer reageerde men vooraan zeer alert. Op 400 meter van de meet ging Kenny Janssens als eerste zeer stevig aan en kon de snelheid tot de meet vasthouden. Alexander De Keersmaeker eindigde 2de , 3de werd ? , 4de werd Michael Van De Casteele en 5de ? Het gemiddelde vandaag was goed voor 36,8 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)
    De spurtsnelheid kwam uit op 61 km/h.
    Wie reden mee vandaag : 
     Michael Van de Casteele , Marc Borghgraef , Alexander De Keersmaeker , Alex Goossens , Brian Rubens , Franky Boel , Stein Vermeulen , Frank Van Campenhout , Wim Kras , Keny Wille , Saskia Van Overmeire , Patrick Bolssens , Vincent Van Hooste , Dirk Cleys , Patrick Van Der Vekens , Chris Van de Vijver , Dirk Bryssinckx , Olaf Van Osselaer , Luc Vermeulen , Kurt Carpentier , Marc Smet , Hugo Martens , Paul Van Der Plas , HOZ , HOZ , WAC , ??????? en Kenny Janssens.

    Janssens Kenny KOP 2010 2
        
    Kenny Janssens

    13-07-2010 om 23:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/07/2010 !!!

    waod_3


    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Janssens Kenny KOP 2010 1  Kenny Janssens Sinaai 11-07-2010 2 ° Zege 11.jpg
                                                            Het podium met Etienne Claus, Kenny Janssens en Lieven Van De Perre

    Zondag 11 Juli 2010 - SINAAI (9112)

    A/B - 70 km 

    Aantal deelnemers: 38
    1.David Van Pelt (Wijnegem, winnaar cat. A)

    2.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. B)

    3.Bart Verhasselt (A2)

    4.Kristof Gryson (A3)

    5.Peter Neels (Kruibeke B2)

    6.Stijn Verbeke (A4) 7.Kristof De Baets (A5) 8.Gino Van Broeck (Belsele A6) 9.Christophe Van Overloop (A7) 10.Stijn Van der Jeught (A8) 11.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A9) 12.Jeroen Verstraete (A10) 13.Tom Op de Beeck (B3) 14.Peter Dockx (B4) 15.Alex Goossens (Vrasene B5) 16.Jelle Lambrechts (A11) 17.Tim Tubbax (A12) 18.Ben Van Baelen (A13) 19.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B6) 20.Andy Van Loon (B7) 21.Jonas De Vlieger (A14) 22.Peter De Maere (Waasmunster B8) 23.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B9) 24.Vincent Brunel (B10) 25.Steven Heirman (A15) 26.Kristof Verbraeken (Beveren A16) 27.Gustaaf Meirte (Verrebroek B11) 28.Michaël Van de Casteele (Bazel A17) 29.Louis Van Den Bleeken (B12) 30.Martino Wielfaert (B13)

    Kenny Janssens Sinaai 11-07-2010 2 ° Zege 8.jpg
     

    Toeristen - 50 km

    Aantal deelnemers: 80

    1.KENNY JANSSENS (Melsele) - Massaspurt

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    4.Benny Fets

    5.Dirk Bryssinckx

    6.Kenneth Kieckens 7.Mario Bolssens 8.Kris Meerschaert 9.Niels D'Hondt 10.Rik Wymeersch 11.Guido Spanoghe 12.Bert Eelen 13.Johan Nys 14.Frederick Stevens 15.Pieter Covens 16.Philip Vanhaverberg 17.Danny Van Goethem 18.Dave Van Roeyen 19.Freddy Van Camp 20.Michel Lubanski 21.Gerdy Everaert 22.Matthias Van Wachtebeke 23.Joris Dirven 24.Manu Raboey 25.Benny Van Goethem 

    De spurt te Sinaai door fotograaf Davy Reyniers
    Kenny Janssens Sinaai 11-07-2010 2 ° Zege 3.jpg
    Kenny Janssens Sinaai 11-07-2010 2 ° Zege 5.jpg
    Kenny Janssens Sinaai 11-07-2010 2 ° Zege 6.jpg
    Kenny Janssens Sinaai 11-07-2010 2 ° Zege 7.jpg

    13-07-2010 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan MARIO BOLSSENS met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Mario Bolssens KOP 2010.jpg

















    10/07/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Gentlemen – 01h05min

    Aantal deelnemers: 22

    1.MARIO BOLSENS uit De Klinge                  

    2.VERBERCKMOES Gino                    

    3.DE COCK Raf                       

    4.MEERSCHAERT Kris            

    5.DE BEULE Patrick                

    6.VAN MOSSEVELDE Stefaan 7.VAN CAMP Freddy 8.VAN PUYVELDE Jurgen 9.VAN DEN HENDE Ringo 10.SWARTELE Luc op 15” 11.MARIN Gert 12.VAN STEENBERGHEN Jurgen 13.HEYRMAN Jan 14.VERTENTEN Sander 15.VAN ROEYEN Dave 16.HERWEGH Jurgen 17.AERS Luc 18.VERTENTEN Yannick op 5’00” 19.BUYTAERT Wim 20.RYCKAERT Luc 21.VAN DORSSELAERE Alain 22.SMET Dirk              

    13-07-2010 om 22:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/07/2010

    vwf

    Zondag 11 Juli - LIERDE (9570) -
    9de proef VWF-GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Ken Devos
    2 Stefaan Paridaens
    3 Jimmy De Doncker
    4 Wim Maes
    5 Andy De Backer
    6 Kurt De Vuyst
    7 Jurgen Moreels
    8 Jurgen De Smet
    9 Tom Penninckx
    10 Pieter De Waele
     

    VWF 11-7 -10- Lierde 088.jpg 





















                                     Winnaar Catg.A Ken Devos 


    B-reeks
    1 Michel Naessens
    2 Danny Saelens
    3 Peter Van Damme
    4 Kevin Van Der Cruysse
    5 Christophe De Grom
    6 David Haegeman
    7 Jurgen De Reys
    8 Patrick Van Ransbeeck
    9 Peter Dillen
    10 Pascal Raes

     
    VWF 11-7 -10- Lierde 085.jpg




















                                   Winnaar Catg.B Michel Naessens


    C-reeks
    1 Ronny Paridaens
    2 Andre Aertgeerts
    3 Rudy Thomas
    4 Dirk De Ridder
    5 Patrick De Craene
    6 Bruno Bruyere
    7 Arie De Moor
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Dirk Van Hove
    10 Willy De Boitselier

    VWF 11-7 -10- Lierde 054.jpg



















     

    Winnaar Catg.C Ronny Paridaens en winnaar Catg.D Chris Van Der Straeten.

               
    D-reeks
    1 Chris Van Der Straeten
    2 Paul De Leeuw
    3 Joseph Devits
    4 Patrick Convents
    5 Roger Schouppe
    6 Gerdy Goossens
    7 Rudy Berwart
    8 Joost Pieters
    9 Andre Praet
    10 Benny D'Haese

    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Herman Van Den Borre
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Etienne De Gucht
    5 Jo Bruggeman
    6 Paul Hunninck
    7 Eddy Leuckx
    8 Marc Vervondel
    9 Jose Hoebeke
    10 Jean Blommaert (Hamme)

     

    VWF 11-7 -10- Lierde 027.jpg




















          Winnaar Catg.E Felix Luyten en winnaar Catg.F Jozef Saerens.

    F-reeks
    1 Jozef Saerens
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Andre Ceurens
    4 Werner Dullaert (St.Gillis)
    5 Alfons Volckaerts
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Jos De Maeyer
    8 Freddy De Blick (Beveren)
    9 Albert Van Den Eede
    10 Hubert Dhondt


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    13-07-2010 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Cordeel Sander KOP 2010

    Maandag 12/07/2010 - GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 24

    1.HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    2.DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 3”

    3.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    4.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO op 32”

    5.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM          

    6.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    7.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    8.DECLERCQ Tim - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS       

    9.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    10.VELLE Glenn - CYCLING TEAM LUTHO op 43”

     

    12/07/2010 - RAMSDONK (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 50

    1.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    2.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 30”

    3.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT        

    4.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    5.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    6.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    7.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    8.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 1’10”

    9.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    10.VAN DE KEER Kevin - POORTEN FERYN TEAM 

    11.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    20.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    36.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    38.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM    

     

    12/07/2010 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 39

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    2.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 10”

    3.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    5.MARTYNAS Maniusis - UTENOS KKSC 

    6.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    7.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    8.DONIE Birger - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    9.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’00”

    10.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    11.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    12.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    15.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    16.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST           

    19.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    20.GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC ALIPLAST  

    24.SMET Geert uit St.Niklaas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    27.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    12/07/2010 - WORTEL (HOOGSTRATEN) (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - hmin

    Aantal deelnemers: 40

    1.DIELS Kurt - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    2.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS   

    3.MARTENS Raf - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    4.CANT Kevin - AVB - CYCLING TEAM     

    5.DE MEYER Tom - Entente Cycl. de Wall.              

    6.ECHELPOELS Dries - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    7.VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM      

    8.VAN DE MIEROOP Sam - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    9.LAUWERS Valentijn - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH    

    10.ROMBOUTS WARD IND     

    13.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    12/07/2010 - KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 114,1 km - hmin

    SINT MARTINUSPRIJS – Aantal deelnemers: 122

    1.Rossi Oliver - South East (Gbr)           

    2.Sweeck Laurens - CT 99 Schriek       

    3.Van Overstraeten Pieter Jan - CT 99 Schriek

    4.Van Snick Arne - K Balen BC 

    5.Vallee Boris - UCS Crabbe Performance          

    6.Van Lerberghe Bert - K Balen BC      

    7.DeMerlier Giovanni - Nationale Pisteploeg     

    8.Lodewijks Gert - UCS Crabbe Performance     

    9.Van Staeyen Kevin uit Schoten - R Antwerp Bc        

    10.Schoonheyt Steve - Nationale Pisteploeg     

    11.Geerinckx Ruben uit Moerbeke - Nationale Pisteploeg        

    13-07-2010 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/07/2010

    waod_3


    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan LEO MARES met zijn 3°Seizoenszege en het behalen van de Titel Vlaams Kampioen +50 bij de Politie !!!

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Claus Etienne KOP 2010 1   Mares Leo KOP 2010
             Etienne Claus                      Leo Mares

    Maandag 12 Juli 2010 - MENDONK (9042) +Kampioenschap van Vlaanderen Politie


    Categorie E/E+:

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Danny De Coninck (E3)

    5.Jan Van Hove (E4)

    6.Wim De Coninck (E5) 7.Patrick Buyens (E6) 8.Georges Vergauwe (E7) 9.Herbert De Coster (Zwijndrecht E8) 10.Patrick Van Peteghem (E9)
    xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />
    Categorie F1/F2:

    1.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    2.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    3.Ad Montforts (F2-2)

    4.Luc Verkinderen (F2-3)

    5.Wim Van Den Heuvel (F1-2)

    6.Tony Baudonck (F1-3) 7.Noël Rogge (F2-4) 8.Eddie Van Leirberghe (F1-4) 9.Louis Moens (F1-5) 10.François Coppers (F1-6) 11.Jos Lissens (F1-7) 12.Eddy Iterbeke (F2-5) 13.Marc Hemelsoet (F1-8)

    Categorie G:

    1.André Bogaert (Destelbergen)

    2.Luc Snels

    3.Mathieu Mercken

    4.Werner Dullaert (St.Gillis)

    5.Michel Bousard

    6.Freddy De Blick (Beveren) 7.Julien Vyvey 8.David Orford 9.Marinus Lockefeir 10.Roland Van Imschoot 11.Robert Robijns 12.Patrick Elegheer 13.André Syvertsen (Stekene) 14.Luc Van Robbroeck 15.Firmin De Zutter 16.Roger Verschraegen (Lochristi) 17.Willy Corthier 18.Etienne Van Hecke 19.Theo Coudyzer 20.Arnold De Muynck 21.Roger Den Tijn

    Categorie G+:

    1.Pascal Cornand (Evergem)

    2.Joseph D'Hont

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Roger De Breuker

    5.Gerrit Hairwassers

    6.Daniel Cornu 7.Clement Saelens 8.Daniël Nuytinck 9.Denis Keynen 10.Hervé Verstuyft 11.François Brouwers 12.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 13.Leon Vervaet 14.Antoine Cools

    Categorie G++:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    Kampioenschap van Vlaanderen Politie:

    1.Sergio Ferrari (Sombreville, winnaar cat. -40)

    2.Thierry De Bilde (-40 2)

    3.Jurgen De Smet (-40 3)

    4.Michel Vereecken (-40 4)

    5.Kris Lissens (-40 5)

    6.Kenny De Maerteleire (Gavere, winnaar cat. +40) 7.Didier Knockaert (+40 2) 8.Glenn Vanhoenacker (-40 6) 9.Bart De Schepper (-40 7) 10.Stefan Dhoore (+40 3) 11.Wim Meir (+40 4) 12.Joachim De Moor (-40 8) 13.Stijn Jongenesiers (-40 9) 14.Johan Van Tomme (+40 5) 15.Youri Coopman (-40 10) 16.Filip Vereecken (+40 6) 17.LEO MARES (Beveren, winnaar cat. +50) 18.Davy Symens (-40 11) 19.Nico De Ceunnck (+40 7) 20.Chris Devlies (+40 8) 21.Nico Wijnen (+50 2) 22.Danny Verlee (+40 9) 23.Christophe Plasschaert (+40 10) 24.Stijn Van Steenberghe (-40 12) 25.Achim Vandenbossche (-40 13) 26.Steven Alaerts (-40 14) 27.Vander Aerschot (+50 3) 28.Dirk Neirinckx (+40 11)

    13-07-2010 om 11:14 geschreven door kenny


    12-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JONAS DE VYLDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010   JonasDeVylder
              Guy Smet                     Jonas De Vylder

    Zondag 11/07/2010 - GEEL (A) - Men Elite UCI - Topcom –27 - 164,9 km - 03h34min

    GROTE PRIJS STAD GEEL – Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT    

    2.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    3.BRAMMEIER Matthew - AN POST - SEAN KELLY               

    4.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM op 1”

    6.CAMMAERTS Edwig - LOTTO - BODYSOL        

    7.BERTHOLET Quentin - LOTTO – BODYSOL op 3”

    8.VAN GENECHTEN Jonas - VERANDAS WILLEMS op 15”

    9.VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    10.DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    12.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    19.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    25.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    35.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    44.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    46.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    72.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS               

    94.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 30”     

     

    11/07/2010 - KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 71

    1.VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    2.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO           

    3.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    4.DUYNSLAEGER Vic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 10”

    5.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    6.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    7.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW op 28”

    8.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    9.SPRENGERS Thomas - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW            

    10.HOORNE Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS    

    14.MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 2’21”         

      

    11/07/2010 - RAMSDONK (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 76

    1.LAVERY PHILIP - LOOK CYCLING          

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    3.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    4.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    5.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    6.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    7.DIERCKX Danny - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO           

    8.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    9.VINGERHOETS Rudi - DE SPRINTERS MALDEREN          

    10.HEYMANS Jonas - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    11.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    12.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    14.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    38.ROSCAM Andy uit Willebroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

     

    11/07/2010 - WACHTEBEKE (SLUIS) (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 50

    1.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    2.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    3.SAMAAN Collin - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS         

    4.SABO Pedro - DMC- CYCLING TEAM    

    5.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM    

    6.DE CLERCQ Bart - DAVO - LOTTO - DAVITAMON           

    7.BEECK Chris - ATOMIC BROOKS CYCLE CLUB    

    8.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    9.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    10.BRACKE Thomas - CYCLING TEAM IEPER       

    13.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’36”           

    17.VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - DMC- CYCLING TEAM op 4’25”

    21.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    31.MARTENS Arjen uit Koewacht - WILLEBRORD WIL VOORUIT   

     

    11/07/2010 - ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 75

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST         

    2.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    3.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    4.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 20”

    5.LLELEWIJN KINCH op 40”

    6.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’10”

    7.VAN DEN EECKHOUT Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE      

    8.VIANE Jurgen - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM     

    9.LIEVENS Kristof - TEAM FUGA MTB     

    10.VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 4’30”

    11.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

    13.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 5’20”

    16.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    19.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    20.STAES Davy uit St.Niklaas - CYCLING TEAM M. PINTE

    22.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    32.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    33.CLEMENT Pieter uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM    

    38.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    42.DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN           

    43.VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    48.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    51.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    54.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

     

    11/07/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - U23 - 118 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 42

    1.JONAS DE VYLDER uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    2.DE POTTER Kjell - TEAM LUCA RONSE

    3.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    4.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 

    5.BILLEMON Sam - LOOK CYCLING ACADEMY.BE

    6.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    7.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    8.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    9. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 3’00”      

    11.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM       

    12.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST 

    20.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    23.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    28.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    11/07/10 - LAC DE CHERAPONT (Gouvy ) ( LX) - Amateurs & Masters A - 79 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 25

    1. COLLARD Simon (Saive / ECW) - 37,249 km/h
    2. WIELFAERT Kristof
    3. RANSY Sigi
    4. TAVERNIER Jean-Paul
    5. DEFOSSE Sébastien op 11“
    6. LAFOURTE Jérôme op 2’15“
    7.
    HUYPPERETZ Simon
    8. BROCHARD Ludovic
    9. DESONAY Thomas
    10. CALMANT Sébastien op 11’36“

    12-07-2010 om 18:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag
    11/07/2010 - MONTENAKEN (GINGELOM) (LB) - Elite z.c./U23 - 02h35min
    Aantal deelnemers: 80

    1.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    2.VEESTRAETEN Ruben - AVB - CYCLING TEAM 

    3.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL op 9”

    4.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    5.BASTIN Raphaël - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY      

    6.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    7.WELLENS Tim - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    8.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW – HAMONT op 35”

    9.MERTENS Bram - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN  

    10.FORGET Gabriel - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY    


    11/07/2010 - TERLANEN - OVERIJSE (VB) - U23 - 120 km - 03h12min

    Aantal deelnemers: 44
    1.SAVO Michael - VC HAUT PAYS             

    2.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    3.DE CLEYN Dave - AVB - CYCLING TEAM          

    4.GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING           

    5.ANCIAUX Maxime - VC OTTIGNIES       

    6.VANLOMMEL Raf - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    7.ZEGERS Kristof - CYCLINGCHAMPS     

    8.NOELS Sven - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN       

    9.NANNI NAZARRIO - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES   

    10.DE WAELE Alessandro - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   

     

    11/07/2010 - MENEN (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 92

    1.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE     

    2.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    3.DELIE Bram - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 4”

    4.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 10”

    5.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    6.PACKET Wim - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    7.BERTIER Rudy - CYCLING TEAM LUTHO           

    8.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    9.RAMMANT Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   

    10.VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW       

    56.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’05”

    57.SUYS ROELAND uit Bornem                     

     

    11/07/2010 - GENT-MENEN (W) - Men Juniors UCI - 119 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.BAERT Jasper - Kon. Balen BC (BEL)   

    2.SENECHAL Florian - Team Wasquehal (FRA)    

    3.WALLAYS Jens - Jonge renners Roeselare (BEL)        

    4.DE TIER Floris - Isorex cycling team (BEL)          

    5.VERSTRAETE Ludwig - WC de molenspurters Meulebeke (BEL)           

    6.DE ROOZE Niels - Immo Dejaegher Lotto cycling team (BEL)      

    7.VERMEERSCH Gianni - MEZ team Belgium (BEL)            

    8.SEYNAEVE Lander - Cycling team DJ Matic Kortrijk (BEL)             

    9.GHISTELINCK Paco - Cycling team DJ Matic Kortrijk (BEL)        

    10.PRIEM Whytic - Kon. Balen BC (BEL)   

    23.CUYCKEN Stephen uit Nieuwkerken - Isorex cycling team (BEL)         

    27.SMET Olivier uit Belsele - Wielerteam Waasland (BEL)          

    71.MICHELS Sander uit Moerbeke - Wielerteam Waasland (BEL)

    77.DE SMIT Joshua uit Lokeren - Wielerteam Waasland (BEL)     

    78.PETROV Servaas uit Lokeren - Wielerteam Waasland (BEL)  

    80.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - Wielerteam Waasland (BEL)              

    90.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - Wielerteam Waasland (BEL)       

     

    11/07/2010 - KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 115,9 km - hmin

    SINT MARTINUSPRIJS – Aantal deelnemers: 122

    1 Vallee Boris (UCS Crabbe Performance)
    2 Mc Clay Daniel (South East (Gbr))
    3 Buysse Lennert (Nationale Pisteploeg)
    4 Machiels Stijn (DCM GB Vorselaar)
    5 Demerlier Giovanni
    (Nationale Pisteploeg)
    6 Van Lerberghe Bert (K Balen BC)
    7 Derycke Giorgio (Jonge renners Roeselare)
    8 Bigum Simon (RCR Odense (Den))
    9 Damen Kevin (Hand In Hand Baal)
    10 Verhaeghe Vincent
    (Edegem Bicycle Club)
    23 Van Staeyen Kevin uit Schoten (R Antwerp Bc)
    33 Geerinckx Ruben uit Moerbeke (Nationale Pisteploeg)
     

    11/07/2010 - BULSKAMP (W) - Juniores - 88 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 25

    1.MARISSON SAMUEL           

    2.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3”

    3.MOSES THOMAS - SSC CYCLE SPORT

    4.ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB      

    5.FLAMAND Jens - CUBE-FINTRO CT op 50”

    6.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    7.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    8.DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    9.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM          

    10.POCKET Sammy  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’10”

     

    11/07/2010 - HALEN (LB) - Juniores - 89 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 60

    1.KRUGER André - VFR BUTTGEN 1912   

    2.VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    3.FRANSSEN Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    4.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO      

    5.CRAEGHS Maarten - AVIA CYCLING TEAM op 8”

    6.SALVATI PIERRE - ASLB op 15”

    7.THEUNISSEN Jordi - Union Cycliste Seraing op 35”

    8.MELON Quentin - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES      

    9.ZIMMERMANN Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’06”

    10.DEFLANDRE Gilles - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’10”

     

    11/07/2010 - NIEUWRODE (VB) - Juniores - 86 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    2.VAN WEVERENBERGH Kevin - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 8”

    3.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 10”

    4.DOCKX Kristof - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    5.BLOCKX Wim - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 20”

    6.JACOBS Alessandro - WSC HAND IN HAND BAAL          

    7.DEGREVE Martijn - AVIA CYCLING TEAM            

    8.BATS Didier - MTB TEAM LANGDORP VZW        

    9.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    10.DE VROE Bjarne - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    12-07-2010 om 11:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 11/07/2010 - OOSTKERKE-DAMME (W) - Juniores - 82 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 36

    1.DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW     

    2.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 5”

    3.SLABINCK Indiana - AVIA CYCLING TEAM op 18”

    4.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM WERVIK    

    5.BRACKE Niek - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 22”

    7.DEBOEVER Nick - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE        

    8.BUZEIJN Mathijs - ZRTC THEO MIDDELKAMP     

    9.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    10.ENGELS Marek - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM   

    22.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

    23.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    11/07/2010 - TEMSE (O) - Juniores - 80 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 41

    1.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    3.SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 8”

    4.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 16”

    5.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    6.WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 35”

    7.LONCIN Gilles - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    8.GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM      

    9.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI       

    10.VAN GUCHT Sten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    11.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND op 45”

    16.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM op 58”

    20.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 7’02”    

    21.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN

    22.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    23.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

     

    11/07/2010 - VURSTE - GAVERE (O) - Juniores - 85 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 59

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    2.TIMBREUR Jonas - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 20”

    3.VAN HEUVERSWIJN Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL op 50”

    4.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    5.MICHELS Geoffrey - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    6.BOUCHEZ Mario - WK NOORD WEST BRABANT op 1’15”

    7.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’40”

    8.GOESSENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’48”

    9.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM          

    10.VANDEN DAELE Tom - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW          

     

    11/07/2010 - MICHELBEKE (O) - Dames Jeugd
    Dames Nieuwelingen - 50 km – Aantal deelnemers: 48

    1.GARNER Lucy - Leicestershire Road Club       

    2.DALTON HEIDI - TEAM NASHAU          

    3.WITLOX Lizzy - WV De Jonge Renner op 2’30”

    4.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 4’15”

    5.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    6.VAN DE KLUDERT ROWANA - ZUIDWESTHOEK

    7.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    8.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9.HILL NATHALIE                   

    10.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL 

    17.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 7’15”

    23.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM       

     

    Dames Juniores – 62 km – Aantal deelnemers: 32

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.DE JONG Thallita - RSC De Zuidwesthoek      

    3.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    4.DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    5.DE MOYER Tessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    6.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 45”

    7.MARCHAL Elise - G-SKIN MTB RACING TEAM op 5’15”

    8.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    9.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW     

    10.POST JERMAINE               

    19.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM      

    20.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM          

    22.CARLESS Bo - BENELUX TEAM          

     

    11/07/2010 - GEEL (A) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 59

    1.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5”

    4.BROCATUS Arno - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    5.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS         

    6.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    7.VAN NIJLEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    8.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM       

    9.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    10.VAN GESTEL Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

     

    11/07/2010 - IZEGEM (W) - Nieuwelingen - 69 km - 01h49min

    Aantal deelnemers: 31

    1.VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 5”

    3.VANDENBROUCKE Arne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 7”

    4.OPSOMER Jan-bart - JONGE RENNERS ROESELARE op 8”

    5.MORTIER Guillaume - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’59”

    6.DESPLANCKE Dario - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    7.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    8.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT     

    9.HIMPE Bern - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    10.COOLS Gilles - JONGE RENNERS ROESELARE   

    12-07-2010 om 11:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 11/07/2010 - MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - 65 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    11/07/2010 - OOSTKERKE-DAMME (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 25

    1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    2.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 51”

    3.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.JANSSENS Hendrik - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    5.COREELMAN Giani - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’21”

    6.NUYTS Lode - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT      

    7.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    8.VANDEVOORDE Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    9.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    10.HAEMELS Bavo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    18.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 4’00”

     

    11/07/2010 - OOSTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 39,2 km - 0h56min

    Aantal deelnemers: 16

    1.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    2.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’00”

    3.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    4.DEBLOCK Christophe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    5.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    6.VANKEIRSBILCK Berne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    7.MOENS Jens - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    8.DELAERE Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    9.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    10.FRANCOIS Kilian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    op 3’00”

     

    11/07/2010 - PARIKE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h41min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN – Aantal deelnemers: 55

    1.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    2.HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’23”

    3.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    4.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2’09”

    5.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    6.VAN DER PERRE Adriano - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’44”

    7.MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM    

    8.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 4’26”

    9.VAN DYCK Wesley - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    10.VLASBLOEM Saimen - ARS ULYSSES          

    25.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    35.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND
     

    11/07/2010 - ULBEEK (WELLEN) (LB) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 36

    1.DECOSTER Gert-jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 15”

    3.SOREN Laga - RV Komet       

    4.POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN op 28”

    5.PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 39”

    6.COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’08”

    7.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 1’25”

    8.VLAEYEN Michiel - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    9.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3’00”

    10.SCHEPMANS Brecht  - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 3’24”

     

    11/07/2010 - DENDERWINDEKE (O) - Nieuwelingen NAT - Rit IC - 74 km - 01h50min

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN – Aantal deelnemers:

    1.DIBBEN Jonathan - GREAT BRITAIN TALENT TEAM        

    2.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    3.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    4.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 5”

    5.TANFIELD Harry - GREAT BRITAIN TALENT TEAM op 7”

    6.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM op 16”

    7.LATHAM Christopher - GREAT BRITAIN TALENT TEAM   

    8.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    9.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    10.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB         

    11.WITTOUCK Dominick - WIELERTEAM WAASLAND       

    16.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    17.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    24.VAN DE MERGEL Jelle uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND         

    32.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM op 2’00”

    36.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’55”

    40.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’50”

    12-07-2010 om 11:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn Zege in de Tijdrit bij de Jongens 14 jaar !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege in de Tijdrit bij de Jongens 12 jaar !!!


                                             Colman Alex  KOP 2010
    Wouter Persoon                        Alex Colman

    Zondag 11/07/2010 - HAALTERT (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 jaar - Tijdrit

    Aantal deelnemers: 4

    1.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    2.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    3.VERSTRAETEN Paulien - K.V.C. DEINZE VZW  

    4.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

     

    MEISJES 12 jaar - Wegrit – 39’42”

    Aantal deelnemers: 4

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    3.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 9”

    4.VERSTRAETEN Paulien - K.V.C. DEINZE VZW op 4’07”

     

    JONGENS 12 jaar - Tijdrit

    Aantal deelnemers: 46

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    2.DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW         

    3.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    4.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    5.BURTON Giovanni  - ISOREX CYCLING TEAM   

    10.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    11.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND    

    23.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

    30.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

    35.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    JONGENS 12 JAAR - Wegrit – 23’45”

    Aantal deelnemers: 40

    1.DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW         

    2.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    3.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND          

    4.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    5.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    15.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    17.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND    

    20.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND

    30.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND op 33”

    38.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND op 2’23”

     

    MEISJES 13 jaar - Tijdrit

    Aantal deelnemers: 3

    1.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    3.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM           

     

    MEISJES 13 JAAR - Wegrit – 46’31”

    Aantal deelnemers: 4

    1.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    3.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’07”

     

    JONGENS 13 jaar - Tijdrit

    Aantal deelnemers: 51

    1.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW           

    2.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM       

    3.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    4.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    5.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM          

    17.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    18.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    20.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM   

    32.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    36.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND           

    40.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    44.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    JONGENS 13 JAAR - Wegrit – 25’33”

    Aantal deelnemers: 40

    1.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    3.MUYS Ayton - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM       

    4.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    5.LAMBRECHT Bjorg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    13.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND op 27”

    18.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    32.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’10”

    36.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’22”

    38.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 2’30”

     

    MEISJES 14 jaar - Tijdrit

    Aantal deelnemers: 6

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    2.HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT   

    3.VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    4.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM

    6.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

     

    MEISJES 14 JAAR - Wegrit - 54’59”

    Aantal deelnemers: 6

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    2.HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT op 4’07”

    3.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM

    4.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5.VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    6.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM op 6’07”

     

    JONGENS 14 jaar - Tijdrit

    Aantal deelnemers: 94

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM              

    3.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM  

    4.DE GROOTE Thomas - K.V.C. DEINZE VZW         

    5.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM     

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM

    10.WATERSCHOOT Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM  

    26.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    48.VAN OSSELAER Karl  - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    63.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    64.CAP Bryan - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 14 JAAR - Wegrit – 39’59”

    Aantal deelnemers: 50

    1.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM   

    2.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM              

    3.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM     

    4.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM               

    5.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    10.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    15.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    26.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM          

    38.WATERSCHOOT Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM  

    41.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 26”

    50.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM            

     

    11/07/2010 - LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
     

    11/07/2010 - MEULEBEKE (W) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
     

    11/07/2010 - TONGERLO (A) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
     

    11/07/2010 - WILSELE (VB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
     

    11/07/2010 - LEOPOLDSBURG (LB) - Miniemen
     

    11/07/2010 - WILSELE (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    12-07-2010 om 11:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/07/2010

    waod_3

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Debaes Nico KOP 2010

    Zondag 11 Juli 2010 - DESTELBERGEN (9070)

    Categorie C/D: (38 dln)

    1.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    2.Didier De Lannoy (C2)

    3.Thierry Everaert (C3)

    4.Dominic Felde (C4)

    5.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    6.Sven De Vlieger (C5) 7.Micel Gaimes (C6) 8.Baerus Taks (C7) 9.Filip Vereecke (D2) 10.Franky De Tremerie (C8) 11.Philip Lampaert (C9) 12.Jan Reubens (C10) 13.Alain Bogaert (C11) 14.Dirk Wittoek (D3) 15.Patrick Watteny (D4) 16.Stanie Martens (C12) 17.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 18.Frank Suys (Hingene D5) 19.Rudi Rabout (Heinkenszand C14) 20.Ko Harms (D6) 21.Henri De Decker (D7) 22.Jean-Paul Baeyens (C15) 23.Pedro Pollefliet (C16) 24.Danny Polfliet (D8) 25.Eric Slock (C17) 26.Walter De Veerman (Lochristi D9) 27.Idesbald Nevejans (D10) 28.Steve Ferguson (C18) 29.Kris Govers (D11) 30.Wim Guillemyn (C19)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Georges Vergauwe (E2)

    4.Ghislain Vanbruane (E3)

    5.Eddy Van Den Abeele (E+2)

    6.Marc Landerie (E4) 7.Patrick Buyens (E5) 8.Marc Couckuyt (E6) 9.Hilair Heye (E7) 10.Wim Bas (E8) 11.Noël Willems (E9) 12.Antoine Van Geluwe (E+3) 13.Johan Vewyaert (E10) 14.Siegfried Vanoverberghe (E11) 15.Alain Goossens (E12) 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 17.Frederik Blervacq (E13) 18.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E14) 19.Jean-Paul Terneus (E15) 20.Philippe Lacquet (E16) 21.Jan Van Hove (E17) 22.Mario Geirnaert (E18) 23.Koen De Rijcke (E19) 24.Andy Roels (E20) 25.Guy Verstraeten (E21)

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Jo Montforts (F1-2)

    3.Ad Montforts (winnaar cat. F2)

    4.Noël Rogge (F2-2)

    5.Tony Baudonck (F1-3)

    6.Roland Boulard (F1-4) 7.Antoine De Caboter (F1-5) 8.Paul Allen (F2-3) 9.José Dezegher (F2-4) 10.Jozef Deneef (F1-6) 11.Julien De Bock (F2-5) 12.François Coppers (F1-7) 13.Daniel Hauttekeete (F2-6) 14.Eddie Van Leirberghe (F1-8) 15.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-7) 16.Jan Van Wezenbeeck (F1-9) 17.Patrick Elegheer (F2-8) 18.Dirk De Cauwer (Hamme F1-10) 19.Jos Vergult (F2-9) 20.Dirk Caekebeke (F1-11)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Willy Mous

    4.Lucas Van Goedsenhoven

    5.Theo Coudyzer

    6.José De Meyere 7.Piet Achten 8.Marinus Lockefeir 9.Etienne De Clercq 10.Mathieu Mercken 11.Roger Den Tijn 12.Michel Bousard 13.Julien Vyvey 14.Roland Van Imschoot 15.Jan Poelmans 16.André Bogaert 17.Paul Luyten 18.Luc Van Robbroeck 19.Frans Robijns 20.Erik De Waele 21.Henri De Saedeleir 22.Adri Van Loon 23.Robert Robijns 24.Roger Verschraegen (Lochristi) 25.Jean-Paul Van Oudenhove 26.Firmin De Zutter 27.Marc Van Der Beken 28.Kristina Coolens 29.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    Categorie G+:

    1.Alois Torfs (Heist O/d Berg)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Daniel Meirlaen

    4.Guus Schuller

    5.Denis Keynen

    6.Pascal Cornand 7.Daniel Cornu 8.Francis Helleputte 9.Ghislain De Champs 10.Frans Timmers 11.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 12.Ortaire Stevens 13.Gérard Raes 14.Hervé Verstuyft 15.Roland Van Den Dooren 16.François Brouwers 17.Daniël Nuytinck 18.Lucien Van Impe 19.Donné Neckebroeck 20.Anton Van Poecke 21.François Smolders 22.Leon Vervaet 23.Jef Verheyen 24.Luc Muys 25.José Devreese

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Edward Battersby

    3.Willy Voorbraeck

    12-07-2010 om 00:55 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!