Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn Zege in de Tijdrit bij de Jongens 14 jaar !!!
Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege in de Tijdrit bij de Jongens 12 jaar !!!
Wouter Persoon Alex Colman
Zondag 11/07/2010 - HAALTERT (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap Aantal deelnemers:
MEISJES 12 jaar - Tijdrit
Aantal deelnemers: 4
1.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM
2.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
3.VERSTRAETEN Paulien - K.V.C. DEINZE VZW
4.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
MEISJES 12 jaar - Wegrit 3942
Aantal deelnemers: 4
1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
2.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM
3.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 9
4.VERSTRAETEN Paulien - K.V.C. DEINZE VZW op 407
JONGENS 12 jaar - Tijdrit
Aantal deelnemers: 46
1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND
2.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW
3.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW
4.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
5.BURTON Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM
10.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
11.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND
23.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND
30.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND
35.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND
JONGENS 12 JAAR - Wegrit 2345
Aantal deelnemers: 40
1.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW
2.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW
3.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND
4.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
5.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
15.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
17.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND
20.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND
30.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND op 33
38.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND op 223
MEISJES 13 jaar - Tijdrit
Aantal deelnemers: 3
1.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
2.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
3.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM
MEISJES 13 JAAR - Wegrit 4631
Aantal deelnemers: 4
1.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
3.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM op 107
JONGENS 13 jaar - Tijdrit
Aantal deelnemers: 51
1.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW
2.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM
3.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
4.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
5.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM
17.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND
18.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
20.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM
32.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
36.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND
40.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
44.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM
JONGENS 13 JAAR - Wegrit 2533
Aantal deelnemers: 40
1.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM
2.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
3.MUYS Ayton - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM
4.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5.LAMBRECHT Bjorg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
13.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND op 27
18.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
32.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 110
36.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM op 122
38.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 230
MEISJES 14 jaar - Tijdrit
Aantal deelnemers: 6
1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
2.HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT
3.VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
4.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
5.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM
6.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM
MEISJES 14 JAAR - Wegrit - 5459
Aantal deelnemers: 6
1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
2.HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT op 407
3.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM
4.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
5.VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
6.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM op 607
JONGENS 14 jaar - Tijdrit
Aantal deelnemers: 94
1.WOUTER PERSOON uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM
3.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM
4.DE GROOTE Thomas - K.V.C. DEINZE VZW
5.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM
9.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM
10.WATERSCHOOT Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM
26.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM
48.VAN OSSELAER Karl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
63.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM
64.CAP Bryan - WIELERTEAM WAASLAND
JONGENS 14 JAAR - Wegrit 3959
Aantal deelnemers: 50
1.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM
2.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM
3.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM
4.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM
5.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
10.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
15.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM
26.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM
38.WATERSCHOOT Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM
41.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 26
50.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM
11/07/2010 - LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
11/07/2010 - MEULEBEKE (W) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
11/07/2010 - TONGERLO (A) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
11/07/2010 - WILSELE (VB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
11/07/2010 - LEOPOLDSBURG (LB) - Miniemen
11/07/2010 - WILSELE (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)
|