.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 10 EN ZONDAG 11 JULI - RONDE VAN GROOT TEMSE VOOR JUNIORES !!!

    Zaterdag 10 en Zondag 11 Juli - Ronde van Groot Temse voor Juniores !!!

     

    Op Zaterdag 10 en Zondag 11 juli gaat de 2de en 3de rit van de ronde van Groot Temse door in Tielrode.

    Dit is een regelmatigheidcriterium voor juniores, over 4 wedstrijden.

    De eerste is reeds gereden in Temse (Veldstraat).

    De laatste wedstrijd is in Steendorp op 14 Augustus

     

    De eerste in de stand na de 4 wedstrijden ontvangt een ‘Zannata racefiets twv €2600’

    Vanaf de tweede tot de 20ste in de eindrangschikking worden volgende geldprijzen gegeven. 2de 150€, 3de 140€, 4de 130€, 5de 120€, 6de 110€, 5de 100€, 6de 90€, 7de 80€, 8ste 70€, 9de 60€, 10de 50€, 11de tem 15de 40€ en 16de tem 20ste 30€.

     

     

    Bron: Frank Van Hoeymissen

    11-07-2010 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/07/2010

    waod_3

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan LEO MARES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan ERIC VAN POTTELBERG met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    De Veerman Walter 05  Mares Leo KOP 2010  Van Pottelberg Eric KOP 2010  De Smedt Clement       
          Walter De Veerman                     Leo Mares                     Eric Van Pottelberg           Clement De Smedt

    Zaterdag 10 Juli 2010 - MUNKZWALM (9630) 

    Categorie A/B: (28 dln)

    1.Andy De Backer (Denderleeuw, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    3.Andy Van Eesbeeck (B3)

    4.Jurgen Moreels (B4)

    5.Bert De Baere (Evergem, winnaar cat. A)

    6.Tim Deneef (A2) 7.Sammie Moreels (B5) 8.Nico Van Bever (A3) 9.Danny Schaut (B6) 10.Tom Rouan (A4) 11.Kristof Dhondt (B7) 12.Christophe Van Overloop (A5) 13.Jimmy Maes (B8) 14.Stefaan Van Gaever (A6) 15.Dennis Nevejans (A7) 16.David Haegeman (A8) 17.Kris Verhooghe (B9) 18.Karel Van Kerkhove (B10) 19.Geert Glorieux (B11) 20.Jens Daems (A9) 21.Nico Van Assche (A10) 22.Jasper D'Hoore (A11) 23.Wouter Van Caneghem (A12) 24.Nico Cossyns (A13) 25.Bert Wauters (A14) 26.Niels Vanden Broecke (A15) 27.Gino Van Broeck (Belsele A16) 28.Maarten Driegen (A17)

    Categorie C/D:
    (17 dln)

    1.Patrick Bogaerts (Overpelt, winnaar cat. C)

    2.Thierry Everaert (C2)

    3.Patrick Vanmaekelbergh (C3)

    4.Nico Debaes (Desselgem C4)

    5.Hans Verlinden (C5)

    6.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D) 7.Peter Ballet (D2) 8.Fabien Hanssens (C6) 9.Wim Heyndrickx (Vrasene C7) 10.Luc Puimege (C8) 11.Luc Podevin (D3) 12.Willy Den Haese (C9) 13.Tom Dhooge (C10) 14.Marc Cossyns (C11) 15.Eric Slock (C12) 16.Idesbald Nevejans (D4) 17.Thierry De Temmerman (D5)

    Categorie E/E+:

    1.LEO MARES (Beveren, winnaar cat. E)

    2.Tony Reniers (E2)

    3.Wim De Coninck (E3)

    4.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E4)

    5.Johan Brouwers (E5)

    6.André Bultinck (E6) 7.Onleesbaar (E7) 8.Jean-Pierre Van Hove (E8)
    9.ERIC VAN POTTELBERG (St Niklaas, winnaar cat. E+)
    10.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 11.Joeri De Cock (E9) 12.Marc Couckuyt (E10)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-2)

    3.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    4.Jozef De Naeghel (F1-2)

    5.Jozef Deneef (F1-3)

    6.Helmuth Tas (F1-4) 7.Jos Lissens (F1-5) 8.Bart Delagrange (F1-6) 9.Noël Rogge (F2-3) 10.Rudy Musschoot (F2-4) 11.François Coppers (F1-7) 12.José Dezegher (F2-5) 13.Daniel Hauttekeete (F2-6) 14.Emmanuël De Loor (F1-8) 15.Jo Scholten (F1-9) 16.Dirk Caekebeke (F1-10) 17.Eddie Van Leirberghe (F1-11) 18.Eric Pauwels (F2-7) 19.Luc Cocquyt (F1-12)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.Lucas Van Goedsenhoven

    4.Mathieu Mercken

    5.Julien Vyvey

    6.Michel Bousard 7.Freddy Vervenne 8.Jaak Nys 9.Roger Verschraegen (Lochristi) 10.Freddy De Blick (Beveren) 11.Etienne Van Hecke 12.André Bultinck 13.Henk Bolle 14.Alfred Staljanssens (Bornem) 15.Frans Robijns 16.Marinus Lockefeir 17.Cornel Van Gorp 18.Luc Van Robbroeck 19.Willy Corthier 20.Roger Hoof (St.Niklaas)

    Categorie G+:

    1.Will Leurs (Nl)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Joseph D'Hont

    4.Clement Saelens

    5.Lucien Van Impe

    6.Daniel Cornu 7.Hervé Verstuyft 8.Roger De Breuker 9.Daniel Meirlaen 10.André Van Asbroeck 11.Julien De Baets 12.Denis Keynen 13.Luc Muys 14.Ferdinand Moerman 15.Willy Vereecken 16.Roland Van Den Dooren 17.Pascal Cornand 18.Donné Neckebroeck 19.Michel Vander Beke

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Joseph Boone

    3.Edward Battersby

    4.Willy Voorbraeck

    11-07-2010 om 11:50 geschreven door kenny


    10-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/07/2010

    vwf

    Zaterdag 10 Juli – AALST (9300)

    A-reeks
    1 Willem Van Der Heyden

    2 Tom Penninckx
    3 Arne Kestens
    4 Johan de Roeck
    5 Kristof Verbraeken (Beveren)
    6 Gregory Van Sinaey
    7 Michel Vereecken
    8 Kurt De Vuyst
    9 Peter Vermassen
    10 Kevin Van De Keer

     

    VWF 10-7-10-aalst 100
    Winnaar Catg.A Willem Van Der Heyden en winnaar Catg.B Jurgen De Reys.


    B-reeks
    1 Jurgen De Reys
    2 Michel Naessens
    3 Mario Van Der Sickel
    4 Nico De Schepper (Grembergen)
    5 Wim De Smet
    6 Ronny Van Der Vurst
    7 Danny Saelens
    8 Ben Van Den Bossche
    9 Danny Borremans
    10 Emmanuel Hiel

    C-reeks
    1 Johan Heymans

    2 Igor Van Den Berghe
    3 Frank Geets
    4 Bruno Bruyere
    5 Kris Thomas
    6 Gerrit Van Roosendael
    7 Patrick De Craene
    8 Eddy Merckx (Bornem)
    9 Bruno Foucart
    10 Luc D'Hooghe

     

    VWF 10-7-10-aalst 066
          Winnaar Catg.C Johan Heymans en winnaar Catg.D Joost Pieters.

     

    VWF 10-7-10-aalst 041
                                Aankomst Catg.C met Johan Heymans.

               
    D -reeks
    1 Joost Pieters
    2 Jos Maes
    3 Patrick Convents
    4 Rudy Berwart
    5 Eddy Mertens
    6 Alain De Schepper
    7 Yves Loncke
    8 Luc Van Mol
    9 Luc Van Dorpe
    10 Steven Albers

    E-reeks
    1 Herman Van Den Borre

    2 Jan Moreels
    3 Marc Vervondel
    4 Marc Colpaert
    5 Bruno Ballius
    6 Jos Vandermeulen
    7 Robert Maldrie
    8 Charles Vandermosten
    9 Mario De Decker
    10 Rudi Baeyens

     

    VWF 10-7-10-aalst 029
                               Winnaar Catg.E Herman Van Den Borre.


    F-reeks
    1 Etienne Vandenhouwe

    2 Wily Roels
    3 Alfons Volckaerts
    4 Andre Ceurens
    5 Francois Van de Vijver
    6 Albert Van Den Eede
    7 William De Cremer
    8 Gaston Van De Plas
    9 Werner Dullaert (St.Gillis)
    10 Andre Syvertsen (Stekene)

     

    VWF 10-7-10-aalst 027
                               Winnaar Catg.F Etienne Vandenhouwe.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    10-07-2010 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Zaterdag 10/07/2010 - STROMBEEK DERNY´S (VB) - Elite m.c./Elite z.c./U23 – Criterium - 100 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 17

    1.KEUKELEIRE Jens - COFIDIS  

    2.CASPER Jimmy - SAUR SOJASUN       

    3.MERTENS Tim - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 1”

    4.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT       

    5.GHYSELINCK Jan - TEAM COLUMBIA HTC op 42”

    6.SCHEIRLINCKX Bert - LANDBOUWKREDIET op 45”

    7.DEHAES Kenny - OMEGA PHARMA-LOTTO       

    8.SCHEIRLINCKX Staf - OMEGA PHARMA-LOTTO

    9.BERDEN Ben - QIN CYCLING TEAM op 48”

    10.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 2’03”

     

    10/07/2010 - HARLUE - EL.IND – km - hmin

    Aantal deelnemers:
    1 Frederic Amorison (Credit Agricole)
    2 Benjamin Gourgue (Credit Agricole) op 15 "
    3 Geert Omloop (Palmans Cras)
    4 Nico Sijmens (Cofidis)
    5 Sebastien Delfosse (Credit Agricole) op 2'30 "
    6 Koen Barbe (Credit Agricole)
    7 Jeremy Burton (Lotto - Bodysol PCW) op 6’01”
    8 Jan Verstraeten (KDL Trans)
    9 Hamish Haynes (VC Schotland)
    10 Julien Joiret (GKV wielerploeg) op 12'00”

    10/07/2010 - PITTEM (W) – Interclub Elite z.c./U23 - Beker van België - 160 km - 03h52min

    Aantal deelnemers: 180

    1.WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    2.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    3.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 10”

    4.VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    5.VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM op 22”

    6.JORY Chris - ASFRA RACING TEAM      

    7.VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM         

    8.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    9.PEUTERS Bart - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 27”

    10.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 57”

    23.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 1’51”  

    25.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    38.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    39.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    43.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    57.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 1:58”

    68. DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND op 2’59”       

    97.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS CT op 5’00”

    100.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND op 5’20”

    101.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 5’25”

     

    10/07/2010 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 99

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 15”

    3.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    4.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    5.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    6.VAN CAUWENBERGH Brandon - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7.YATES jeremy - Qin  

    8.CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM      

    9.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    10.DEVAERE Ken - JOHN SAEY CYCLING TEAM    

    13.BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT op 37”

    14.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    20.JASPERS DAVY - ILLI BIKES 

    23.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’15”

    24.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’25”

     

    10/07/2010 - KONTICH (A) - Dames Elite - 73,6 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 118

    1.DE VOCHT Liesbet - ARCOIRIS CYCLING LTO   

    2.DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM     

    3.FRANCKE AGNIETA - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    4.BRASPENNINCX SHANNE - WV DE JONGE RENNER       

    5.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    6.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM      

    7.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL         

    8.DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM              

    9.MARTIN Lucy - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN

    10.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS      

    17.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    22.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM    

    25.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    32.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    46.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    52.ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM   

    55.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
     

    10/07/2010 - DESTELBERGEN (O) - Juniores - 89 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 74

    1.MOSES THOMAS - SSC CYCLE SPORT

    2.HARRISON SAMUEL - PLANET X op 5”

    3.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    4.GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM op 12”

    5.VAN HEUVERSWIJN Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL  

    6.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    7.VERMOTE Grégoire - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY       

    8.VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN       

    9.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    10.FOUBERT Jens - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 20”

    50.MICHIELS Kevin uit Uitbergen - WIELERTEAM WAASLAND op 3’10”    
     

    10/07/2010 - KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 123,8 km - hmin

    SINT MARTINUSPRIJS – Aantal deelnemers: 122

    1.DeMerlier Giovanni -            Nationale Pisteploeg

    2.Carolus Jorne - Avia Wielerteam    

    3.Peeters Daniel - DCM GB Vorselaar

    4.Christiansen Daniel - RCR Odense (Den)    

    5.Van Trijp Maarten - Avia Wielerteam         

    6.Belmans Rutger - DCM GB Vorselaar         

    7.Van Overstraeten Pieter Jan - CT 99 Schriek         

    8.Sweeck Laurens - CT 99 Schriek    

    9.Dunne Coner - South East (Gbr)      

    10.Van Snick Arne - K Balen BC        

    18.Geerinckx Ruben uit Moerbeke - Nationale Pisteploeg   

    69.Van Staeyen Kevin uit Schoten - R Antwerp Bc   

    10-07-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 10/07/2010 - KEERBERGEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 45

    1.DEMONCEAU Cédric - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES           

    2.VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 16”

    3.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    4.LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    5.DOCKX Kristof - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    6.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’42”

    7.MICHIELS Hannes - LOTTO OLYMPIA TIENEN   

    8.DE VROE Bjarne - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    9.TOUSSAINT Pierre-Yves - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS      

    10.VAN DE PERRE Stef - WSC HAND IN HAND BAAL         

     

    10/07/2010 - TEMSE (O) - Juniores - 80 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 46

    1.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    2.WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 27”

    3.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    4.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM         

    5.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    7.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    8.MELS Fabrice - G-SKIN MTB RACING TEAM op 45”

    9.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    10.VERSCHUREN JEFFREY - WV BREDA               

    15.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 1’20”         

    20.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’50”

    27.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 7’00”    

    30.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    32.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    10/07/2010 - BERLAAR (HEIKANT) (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 55

    1.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM op 4”

    3.VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    4.BIOT MAXIME - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE op 4’51”

    5.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    6.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL 

    7.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    9.VAN DESSEL Kenneth - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    10.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 

     

    10/07/2010 - LANGEMARK-ST.JULIAAN (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 66

    1.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    2.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    4.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK    

    5.VANDEVOORDE Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    6.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    7.VERSTRAETE Axel - JONGE RENNERS ROESELARE         

    8.KLEIN DAVID - UC DIPPACH    

    9.THORE Floris - CYCLING TEAM WERVIK op 25”

    10. LIVYNS Arjen - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 36”

     

    10/07/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h38min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT

    2.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 25”

    3.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    4.VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.GEYSELS Jordy - WV ZEEUWS VLAANDEREN     

    6.FIGORILLI Christian - AVIA CYCLING TEAM     

    7.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    8.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    9.BUURON BO-DYLAN - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    10.VAN DEN CRUYCE Andoni - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    14.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    25.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND      

    26.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    30.COUCKE Xaver uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 10’00”        

    32.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    33.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

    35.MEGANCK Michiel uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND    

    36.COOLS Jeffrey uit   - RUDYCO CYCLING TEAM

    39.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND           

    40.VAN HOYE LAURENS uit Hulst - WIELERTEAM WAASLAND     

    43.CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    46.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND
     

    10/07/2010 - OUDEGEM (O) - Nieuwelingen NAT - Rit IC - 72 km - 01h43min

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN – Aantal deelnemers:

    1.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    2.HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM         op 50”

    4.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM           

    5.LOWE Samuel - GREAT BRITAIN TALENT TEAM op 56”

    6.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    7.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    8.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    9.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB       

    10.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND       

    19.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’49”     

    26.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’27”          

    27.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM      

    30.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’49”        

    41.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM  

    44.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    50.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    58.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM    

    66.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    69.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    71.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    84.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 2’58”    

    86.SMET Cedric uit Rupelmonde- WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    102.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 4’45”              

    105.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

    106.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    110.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM op 5’30”

    111.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND     

    114.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 6’15”

    118.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    128.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 7’00”  

    133.MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’45”           

     

    10/07/2010 - BEITEM-RUMBEKE (W) - Miniemen

    10-07-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/07/2010

    VWV Banner 2010

    Zaterdag 10/07/2010 – EINDHOUT-LAAKDAL (2430)


    Categorie A/B – Aantal deelnemers: 125
    1-Bart Gendarme (B)
    2-Erik Wellens (B)
    3-Patrick De Boel (B)
    4-Frederick Goos
    5-Peter Dockx (B)
    6-Bart Vanden Wijngaerd (B) 7-Tom Linten 8-Kurt Diels 9-John Haast 10-Tom Cleeren 11-Olivier Domeniak 12-Glen Loos 13-Corneel Goormans (B) 14-Rob Krijnen 15-Yves Boenders (B) 16-Freddy Van Genechten (B) 17-Kjell Peeters 18-Hans Nuyens (B) 19-Gerry Meuris 20-Bert Dockx (B) 21-Ken Henssen 22-Peter Dockx (B) 23-Kris Witvrouwen 24-Philippe Van Opstal 25-Bart Berghmans 26-Jeff Vaes 27-Kristof Martens 28-Geert Van Den Bosch (B) 29-Ronny Follow 30-Dave Christaens

    Categorie C:
     1-Daniel Van der Mieren

    2-Andre Aertgeerts
    3-Dirk Peigneur
    4-Van Craen Jos
    5-Chris Vanderaeden
    6-Walter Marijnissen 7-Henri Hermans 8-Heulens Marc 9-Proost Herman 10-Danny Van Hoof  11-Luc Van Roy 12-Eddy Van Loy 13-Alex Ackermans 14-Dirk Fuchs 15-Henri Michielsen 16-Peter Vos 17-Ivan Decker 18-Luc Kinnaer 19-Rudy Bens 20-Wim Van Thielen

    Categorie D:

     1-Francy Baptist
    2-Etienne Peeters
    3-Freddy Vranken
    4-Ludo de Bakker
    5-Ludo Van Tendelo
    6-Jozef De Wever 7-J.Paul Terneus 8-Luc Bollaerts

    Categorie E:
     1-Georges Vonckx
    2-Jan Guido Geudens
    3-Francois Mertens
    4-Andre Segers
    5-Leon Daelemans
    6-Frans Fierens 7-Anselmus Deboel

    10-07-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/07/2010

    vwf

    Vrijdag 9 Juli - BURST (9420)


    A-reeks
    1 Tom Penninckx
    2 Steven Tuytschaever
    3 Peter Vermassen
    4 Bjorn Lison
    5 Kristof Vercouillie
    6 Kevin Van De Keer
    7 Christophe Adams
    8 Johan Cordonnier
    9 Johan De Roeck
    10 Peter Landsheer

    VWF 9-7--10-burst 042
    Winnaar Catg.A Tom Penninck, winnaar Catg.B Kenny de Maerteleire en
    winnaar Catg.C Bruno Bruyere.

    B-reeks
    1 Kenny De Maerteleire
    2 Geoffrey Luyssen
    3 Pascal Raes
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Christophe De Grom
    6 Dany Saelens
    7 Johan Van Den Noortgaete
    8 Freddy Vlerick
    9 Dave Maessen
    10 Wim De Smet

    VWF 9-7--10-burst 048
                       Kenny de Maerteleire met zijn ploegmakkers.


    C-reeks
    1 Bruno Bruyere
    2 Ronny Paridaens
    3 Rudy Thomas
    4 Willy Van Herreweghe
    5 Dominique Turcksin
    6 Hedwig Henderickx
    7 Frank Geets
    8 Filip Lievens
    9 Eddy Gyselinck
    10 Patrick De Craene
               
    D-reeks
    1 Pierre Remory
    2 Danny De Coninck
    3 Rudy Van De Velde
    4 Joost Pieters
    5 Eddy Vermeir
    6 Paul Casteleyn
    7 Rudy Bloemmen
    8 Patrick Van Renterghem
    9 Roger Schouppe
    10 Jos Maes

    VWF 9-7--10-burst 010
    Winnaar Catg.D Pierre Remory en winnaar Catg.E Louis Van Den Broeck.

    E-reeks
    1 Louis Van Den Broeck
    2 Andre Ceurens
    3 Robert Maldrie
    4 Hugo Tuypens
    5 Paul Allen
    6 Luc vanwesenbeeck
    7 Danny Paridaens
    8 Marcel Poelmans
    9 Roger Hoof (St.Niklaas)
    10 Luc Roelandt

     


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    10-07-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Vrijdag 09/07/2010 - SINAAI (O) - U23 - 70 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 42
    1.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM          

    2.JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 4”

    3.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST     

    4.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.DEWEER Jochen - QIN CYCLING TEAM

    6.NIEUWDORP NICK - THEO MIDDELKAMP         

    7.DE POTTER Kjell - TEAM LUCA RONSE

    8.BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT           

    9.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.      

    10.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    11.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    14.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

    15.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST 

    31.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 28”

    33.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    34.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    

    35.BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM 

    37.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND         

     

    09/07/2010 - BERLAAR (HEIKANT) (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 100 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 82

    1.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    2.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    3.VAN GORP Yves - LOTTO OLYMPIA TIENEN        

    4.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON            

    5.DE FEYTER Tom - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    6.INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT    

    7.MEYVIS Vincent - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB          

    8.VERBOVEN Bert - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9.HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING         

    10.VANROY Glenn - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    15.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    16.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          
     

    09/07/2010 - KONTICH (SINT MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI - Proloog 7,6 km - hmin

    Aantal deelnemers: 122
    1 Van Lerberghe Bert (K Balen BC)
    2 Peelaers Jeff (Avia Wielerteam)
    3 Raeymaekers Mathias
    (Avia Wielerteam)
    4 Mc Clay Daniel
    (South East (Gbr))
    5 Mertens Tom (DCM GB Vorselaar)
    6 Carolus Jorne (Avia Wielerteam)
    7 Van Trijp Maarten
    (Avia Wielerteam)
    8 Vandenbogaerde Jens (Avia Wielerteam)
    9 Sweeck Laurens
    (CT 99 Schriek)
    10 Belmans Rutger
    (DCM GB Vorselaar)
    15 Geerinckx Ruben uit Moerbeke (Nationale Pisteploeg)
    105 Van Staeyen Kevin uit Schoten (R Antwerp Bc)

    10-07-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    09-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK: GROTE PRIJS GEMEENTE BEVEREN 2010 !!!

    Terugblik: Grote Prijs gemeente Beveren 2010 !!!

     

    Beveren 12 SCH SCH podium
    Het podium 2010: Bart Van Speybroeck (2de), Frederique Robert en Jens Debusschere


    Beveren 11 SCH SCH aardbeiprinses
                 Zoentje van de Aardbeiprinses voor de winnaar.

     
    BEVEREN.
    De 33ste Schaal Egide Schoeters-Grote Prijs Gemeente Beveren, heeft nu wel definitief de status van ‘uitzonderlijke sportmanifestatie’ gekregen. Het Comité ter Heropleving van de Wielersport CHW leverde een vlekkeloze organisatie af. Wat door de voorzitter van het team Commissarissen ven de Belgische Wielrijdersbond, Frank Van Zitteren, na afloop ook werd onderstreept.

     

    Beveren 1 SCH SCH Beveren 2. SCH SCH eerste doortocht
                            Renners zijn in aantocht.                                Eerste doortocht aan de aankomstlijn na de grote ronde.
                                                                                                    Gregory Franckaert als 2de en Guy Smet.

     

    Er namen 32 ploegen deel of goed voor 181 renners. Wie aanwezig was in Beveren-centrum zal wel hebben vastgesteld dat dit voor een indrukwekkend schouwspel zorgde: een lang lint van renners en een lange sliert volgwagens en officiële voertuigen voor de Commissarissen en hulpdiensten. Zwaantjes voorop en er tussen. Een dozijn stevige jongens op moto’s als mobiele seingevers. Ook onderweg via Hamme, Grembergen, Zele, Overmere, Lokeren, Eksaarde, Stekene, Sint-Gillis, Vrasene… zullen het publiek en de toevallige autobestuurders hun ogen wel de kost hebben gegeven. Het gemeentebestuur van Beveren heeft begrepen dat deze traditionele interclub ter nagedachtenis van de grote Antwerpse Wielerleider Egide Schoeters, de gemeente grote uitstraling bezorgt. In 2004 reeds werd het “De Grote Prijs van de Gemeente Beveren”.

     

    Beveren 4 SCH SCH gevallen 
       
    Tom De Maesschalck van Wielerteam Waasland was ten val gekomen.

     

    De start werd op de hoek van de Grote Markt-Kasteeldreef-Kloosterstraat gegeven. Officieus want men wil voorkomen dat de bende in de koers al voor de spooroverweg aan de Haasdonksebaan staat. De start wordt daarom gegeven ter hoogte van Hof ter Saksen.

    Bij de 181 deelnemers waren heel wat goede renners maar toen we bij het tekenen van het controleblad Frederique Robert bij ons kregen, hadden we meteen een super-favoriet. We zetten hem al op de foto: “Gaat er voor, Frederique”, gaven we hem nog mee.

     

    Beveren 3 SCH SCH juist over
    Wat een geluk, een dame stak met de fiets nog over toen de renners er bijna waren.

     

    Een eerste aanval had de streekrenners Pieter Cordeel (Stekene), Nicolas Vereecken (Kieldrecht), Matthias en Thomas Ongena (Zele) mee en in het groepje van zeven verder ook Aaron Pool, Jone Videler en Jens Debusschere, ploegmaat van Vereecken. Na een 55km was deze vlucht, de enige in de grote ronde, afgelopen. Om aan de 5 plaatselijke ronden van 12km te beginnen was zo goed als alles samen.

     

    Beveren 5 SCH SCH 3 vluchters Beveren 6 SCHSCH de drie
            De drie vluchters met hier op kop Gunter Sterck voor Bagdonas.                   
    De drie met Bagdonas, Lauwers en Sterck.

     

    Maar het duurde niet lang of Gunter Sterck uit Klein Sinaai, Gediminas Bagdonas, de Lithouwer van het Wase Aliplast Team en Valentijn Lauwers trokken op avontuur. Ze deden het erg goed en zelfs in de laatste ronde hielden ze het peloton achter hen. “Geen Frederique Robert, vandaag”, dachten we. Maar het ging vooraan bij de drie nu veel moeilijker en in de groep werd schitterend achtervolgingswerk geleverd door de mannen van PWS Eyssen, club van Robert. Op 1km van de aankomstlijn werden de drie vluchters gegrepen. Om gek te worden natuurlijk want Sterck en Bagdonas zagen zich al winnen. Niets van. Jens Debusschere leidde Frederique Robert naar de ideale positie en hij werkte het af in grootheid. Zijn 4de zege al. En volgend seizoen zal hij wel prof worden bij Quick Step van Patrick Lefevere.

     

    Beveren 7 SCH SCH sprint
      Frederique Robert wint de spurt. Links de dappere Bart Van Speybroeck.

     

    De onverslijtbare snelspurter Bart Van Speybroeck (hij wordt er in september 38), die in Mei het avondcriterium in Zwijndrecht won, werd knap 2de en Jens Debusschere pakte plaats 3. PWS Eyssen met Nicolas Vereecken als 9de won de clubrangschikking, net als vorig jaar trouwens. Ze mochten het prachtstuk van Rita en Marc uit café Sportif meenemen.

    Leuk detail: Frederique Robert uit Mol, wordt getraind door Dirk Ongena uit… Kieldrecht. En zoals blijkt, goed getraind!

     

    Beveren 8 SCH SCH burgemeester
    De Beverse burgemeester Marc Van de Vijver maakte het allemaal mee.
    Hier in gesprek met Gerry Van Gasse.

     

    Beveren 10 SCH SCH gelukgew guido  Beveren 9 SCH SCH journalisten

    De winnaar wordt gelukgewenst door Guido Van Nauw,               De journalisten wilden snel meer uitleg van Frederique Robert.
    secretaris van het CHW. Rechts voorzitter William Vettenburg.      (rechts Hans Fruyt van HLN)


     


    Tekst en foto’s: (fvdv)

    09-07-2010 om 15:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHAAL SCHOETERS - GP BEVEREN NAAR DE START !!!

    Schaal Schoeters - GP Beveren naar de start !!!

     

    BEVEREN. In een tweede deel over de Schaal Schoeters bekijken we wat er vooraf gaat aan de koers zelf. De start wordt telkens gegeven aan de Grote Markt waar de gemeentelijke kiosk staat opgesteld. Al bij al komt er heel wat meer kijken bij deze organisatie dan men wel zou denken. Maar het is nu eenmaal een Interclub die al van in 1978 in Beveren wordt georganiseerd en van bij de eerste uitgave lag de aankomstlijn in de Kasteeldreef.

     

    Beveren WK10.07.07 WL B GP 1 programma  Beveren WK10.07.07 WL B GP 2 de vliegher
    William Van Domburg, de verkoper van de                           De prachtige Beker voor de winnende ploeg staat klaar en werd deelnemerslijsten is er klaar voor.                              geschonken
    door Rita en Marc De Vliegher uit café Sportif op de Grote Markt.

     

                                                 Beveren WK10.07.07 WL B GP 3 motards
                                                  Het team van motards die als mobiele seingevers de koers zullen volgen.
                                                 Er is immers eerst een grote omloop van 82km
    doorheen het Land van Waas.
                                                 Vooraan uiterst rechts Johnny Vermeiren van CHW die meteen ook koersdirecteur is.


                                                  Beveren WK10.07.07 WL B GP 4 seingevers 

                                               De seingevers zijn onmisbaar in de wielersport maar voor de GP Beveren zijn 
                                               er wel een paar honderd nodig. Hier een groep seingevers van Klein Brabant Puurs.
                                               Ze worden op de juiste plaats gezet door Franky Magnus van CHW (vooraan in wit hemd).

     

    Beveren WK10.07.07 WL B GP 5 Beveren WK10.07.07 WL B GP 6 kasteeldr
    Op de tribune (kiosk) moeten alle renners het controleblad komen   Dit is de Kasteeldreef voor de start van een Schaal Schoeters.
    tekenen zoals hier Guy Smet, de winnaar van 2009. Rechts André
    Maerschalck van Wielerbond Vlaanderen. Er waren 181 deelnemers.

     

    Beveren WK10.07.07 WL B GP 7 Nys Beveren WK10.07.07 WL B GP 8 zwaantje
    De renners zijn er klaar voor en met de glimlach, zoals hier     Ook de “zwaantjes” van de wegpolitie van Oost-Vlaanderen 
    Nieuwkerkenaar Matthias Nys van het Aliplast Team.                 zorgden voor de begeleiding op de weg der veiligheid..

     

    Beveren WK10.07.07 WL B GP 9 start Beveren WK.10.07.07 WL B GP 10volgwagens
    Renners klaar aan de start ter hoogte van café Sportif van                 Een indrukwekkend beeld wanneer de volgwagens van start
    Marc De Vliegher.                                                                                 gaan.


    Beveren WK10.07.07 WL B GP 11 Gerda Beveren WK10.07.07 WL B GP 12 muziekske

    Het hamburgerskraam van Gerda Kosolosky mocht niet ontbreken.    Renners weg voor een paar uur, maar “’t Klein Muziekske”
    De Beverse was vroeger ook renster en staat nu al jaren met haar      zorgt voor de absolute goeie sfeer.

    ‘gele kraam’ op veel wielerwedstrijden. Ze kent CHW dan ook al
    van in haar prilste jeugd.

     

    Beveren WK10.07.07 WL B GP 13 Beveren WK10.07.07 WL B GP 14 Guy smet

    Jong geleerd is oud gedaan. Sandra Van Bogaert (WBV)     Guy Smet wordt verwelkomd door de 90-jarige Marcel Van Kerckhove
    en haar zoontje.                                                                    
    en CHW-voorzitter William Vettenburg.


                                                  Beveren WK10.07.07 WL B GP 15 dholl&franck
                                                     Kristof Dhollander(Stekene) en Gregory Franckaert (Kallo) voor de start.

     

     

    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    09-07-2010 om 15:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE SCHAAL SCHOETERS OF GP BEVEREN !!!

    De Schaal Schoeters of GP Beveren !!!

     

    Wielerclub CHW heeft weer een schitterende organisatie afgeleverd van de Interclub Schaal Egide Schoeters – Grote Prijs van de Gemeente Beveren. We willen tonen hoe het achter de schermen weer is verlopen en hoe zo’n wedstrijd verloopt en meteen ook een verslag geven van het gebeuren. Eerst brengen we de renners naar de start in de Kasteeldreef. CHW organiseerde deze Interclub al voor de 33ste keer.

     

    Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 1 boog Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 2 wbv
    Eén van de eerste opdrachten is het plaatsen van de aankomstboog.    In de kantine van het Atletiekterrein vond de inschrijving
    Leden van het CHW-bestuur kennen hun taak.                                      der ploegen plaats. Het peloton afgevaardigden
    van de
                                                                                                                   Wielerbond is er klaar voor.

     

    Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 3 betalen Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 4 staf
    Als de ploeg is ingeschreven moet per deelnemende renner 3 €              Ploegleider Staf Pieters rekent af voor de jongens van
    betaald worden. Voorzitter William Vettenburg en zijn dame Natasja      Hoop op Zegen Beveren. Aan tafel zit ook de secretaris
    namen die taak op zich. Er mochten maximum 6 renners per ploeg         van CHW Guido Van Nauw.

    deelnemen. Vroeger was dat 8 maar omdat er vorig jaar een boete
    van 500 € moest betaald worden omdat er met meer dan 200 renners
    werd gestart, werd het maximum aantal gewijzigd.

     

    Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 5 briefing Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 6 luisteren

    Om half twaalf werd een briefing gehouden voor de ploegleiders.         De ploegleiders in de kantine van Atletiek Volharding
    Hierop worden alle nuttige mededelingen gedaan.                                 vol aandacht voor wat op de briefing wordt gezegd.

    De briefing wordt geleid door de voorzitter van de wedstrijd:
    Frank Van Zitteren (in wit hemd) uit Kapellen.

     

    Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 7 trekking Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 8 parking

    Belangrijk is ook de trekking voor de plaatsen in de koers van              De ruime parking aan het atletiekterrein was volledig
    de volgwagens. Dat gebeurt telkens door wat steeds een                       ingenomen door volgwagens met koersfietsen.

    “onschuldig hand” wordt genoemd. Hier de dochter van
    CHW-secretaris Guido Van Nauw.

     

    Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 9 hertecant Bever WK10.07.07 WL B SCHSCH 10 kasteeldreef

    Marcel Hertecant, de voorzitter van de Commissie weg-piste-veld          De Kasteeldreef is er klaar voor. De politie zorgde
    van Oost-Vlaanderen nam het secretariaat WBV & Radio Tour op         er voor dat het element veiligheid er een plaats kreeg.

    zich in de Grote Prijs van de gemeente Beveren.

     

     
    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    09-07-2010 om 15:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Donderdag 08/07/2010 - MELLE (O) - Elite m.c./Elite z.c./U23 - 162 km - 03h57min

    Aantal deelnemers: 94

    1.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT       

    2.BAUGNIES Jérôme - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR       

    3.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4.WETTERHALL ALEXANDER - TEAM SPROCKET           

    5.VYTAUTAS Kaupas - MITSUSCHI-Jartazi op 25"

    6.ANDERSON John - TEAM SPROCKET   

    7.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    8.HABEAUX Gregory - VERANDAS WILLEMS       

    9.SCHEIRLINCKX Staf - OMEGA PHARMA-LOTTO op 39"

    10.OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS                

    12.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    13.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    26.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’50”
     

    08/07/2010 - ASSENEDE (O) - Elite z.c./U23 - 107 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 67

    1.DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM           

    2.DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    3.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    4.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    5.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    6.SABO Pedro - DMC- CYCLING TEAM    

    7.COUDENYS Wesley - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN         

    8.LUGTENBURG Rik - PRC DELTA            

    9.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    10.VAN ACKER Nivard - DMC- CYCLING TEAM    

    12.DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN              

    18.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    31.VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - DMC- CYCLING TEAM  

    49.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

     

    08/07/2010 - POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 - 102,4 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 78

    1.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 5”

    3.GAWLIK ADAM - MULTISPORT           

    4.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO op 35”

    6.WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 58”

    7.ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 1’02”

    8.RONSSE Peter - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME        

    9.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’20”

    10.STEYVERS Sim - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN 

    08/07/10 – Harlue – Dames Elite - 84 km – 02h20min

    Aantal deelnemers: 40 deelnemers

    1.Anisha VEKEMANS - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    2.Jessie Daam - Limburgse AFDELING op 20”

    3.Corine HIERCKENS - Royal Club PESANT LIEGEOIS         

    4.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM  

    5.Annelies Van Doorslaer - Vlaams- Brabantse AFDELING            

    6.VAN DEN STEEN Goedele - Wielerclub sprinters MALD          

    7.Cronje Miland - VELO fietsclub            

    8.Ludivine HENRION - Cycling Team van Haspengouw      

    9.Sjoukje DUFO - PROV . Afd. WEST- VLAANDEREN WBV      

    10.Dorothea Meur - OTTIGNIES WIT Vesten          

    15.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - Wielerclub sprinters MALD op 3’10”

    25.Anja Nobus uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM op 5’20”

    29.Carine POTUMS uit Londerzeel - BENELUX TEAM      

    34.Katrien Aerts uit Merksplas - BENELUX TEAM             

     

    08/07/2010 - ZEMST - ELEWIJT (VB) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren
    Provinciaal Kampioenschap omnium nieuwelingen - junioren - dames jeugd

    Aantal deelnemers:

    09-07-2010 om 15:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/07/2010

    vwf

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 19°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Donderdag 8 Juli - VRASENE ( 9120) -
    Ronde van het Waasland

     

    A/B/C-reeks
    1 CHRISTOF MARIËN (Retie)
    2 Tim Vercauteren (Belsele)
    3 Dirk De Ridder (1C)
    4 Willem Van Der Heyden
    5 Angelo Saman (Stekene)
    6 Danny Saelens (1B)
    7 Kristof Verbraeken (Beveren)
    8 Nico De Schepper (Grembergen)
    9 Rudy Thomas
    10 Steve De maeseneer
    11 Hans De Wolf
    12 Tom Op De Beeck
    13 Tino Teirlinck en Kristof Wielfaert (Lokeren)
    15 Gaetan Debroux
    16 Ben Suykerbuyk
    17 Bart De Baere (Moerzeke)
    18 Stein Vermeulen (Nieuwkerken)
    19 Tom Hermans
    20 Johan Van Den Neste
    21 Philippe Swalus
    22 Bart Rombauts (Kallo)
    23 Hans Nuyens
    24 Benny Van Buynder (Bornem)
    25 Andy Bonnaeres (Zele)
    26 Arie De Moor
    27 Steven Verschelden (Hamme)
    28 Jonas Pfaff (Waasmunster)
    29 Patrick Heirewegh (Hamme)
    30 Mark Vertommen

    VWF 8-7-10-vrasene 043

                                      Aankomst Christof Mariën


    VWF 8-7-10-vrasene 058

    Winnaar Catg.A Cristophe Mariën, winnaar Catg.B Danny Saelens en
    winnaar Catg.C Dirk De Ridder.

    VWF 8-7-10-vrasene 001

                                             Start VWF Catg.A/B/C


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    09-07-2010 om 15:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 6 TTC RONDE 2010 - DONDERDAG 08/07/2010 - VRASENE
    TTC Ronde 2010 KOP


    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Claus Etienne KOP 2010 1

    RIT 6 TTC RONDE 2010 - Donderdag 08 Juli - VRASENE


    Uitslag Toeristen :
    71 deelnemers

    1 ETIENNE CLAUS (Waasmunster)
    2 Janssens Jerry

    3 Verberckmoes Gino

    4 Hesters Tom

    5 Van Puyvelde Dimitri

    6 Vergauwen Hans

    7 Van Havenbergh Philip

    8 De Beule Patrick

    9 Thoen Filip (spurt peloton)

    10 Meerschaert Kris

    11 Eyckmans Danny 12 Van Houte Steven 13 Roman Dieter 14 Van De Perre Lieven 15 Middelkamp Tom 16 Covents Stein 17 Swartelé Luc + 18 Elst Manuel 19 Van Overloop Bram 20 Wille Kenny 21 Van Goethem Peter 22 Janssens Kenny (Melsele) + 23 D'Hondt Niels 24 Kras Wim 25 Nijs Johan + 26 Calle Alain 27 Dierks Peter + 28 Lauwaert Nico  29 Vercruyssen Wim 30 Heymans Kurt

    Donderdagvanond kregen we de 7e wedstrijd van de TTC ronde voorgeschoteld. Het was weer behoorlijk warm maar toch kregen we meer dan 70 toeristen aan de start. Met twee kersverse waaslandse kampioenen, een nieuwe gele truidragen en Steven Van Houte in zijn blauwe puntentrui beloofde het een spannende wedstrijd te worden. En het regende opnieuw aanvalspogingen, waaronder een groepje van vijf dat halfweg koers leek weg te rijden, maar werden na anderhalve ronde weer bijgehaald. Drie ronden voor het einde kregen we ook nog een valpartij, bij het ingaan van de laatste ronde slaagden een 8-tal toeristen er in om weg te rijden en vooruit te blijven, in dit groepje zaten oa. Gino Verberckmoes, Etienne Claus, Tom Hesters, Hans Vergauwen, Jerry Janssens,... Van elke ploeg zat er wel iemand bij dus werd in het peleton de deur op slot gedaan. Deze 8 mochten dus voor de zege gaan rijden. De overwinning was voor sprinter Etienne Claus, Jerry janssens werd 2e, Gino Verberckmoes 3e.
    Filip Thoen kwam als eerste over de streep van het peleton.

    Nu krijgen we enkele weken rust alvorens de volgende wedstrijd. Deze zal gereden worden op donderdag 26 augustus te Stekene.
    De gele trui zal dan nog steeds in het bezit zijn van Kris Meerschaert, de blauwe puntentrui blijft voor Steven Van Houte en de bruine trui +40 jaar voor
    Kenny Janssens.

    VWF 8-7-10-vrasene 038 VWF 8-7-10-vrasene 053

                            Aankomst Etienne Claus                                                                Winnaar bij de toeristen Etienne Claus

    VWF 8-7-10-vrasene 012 VWF 8-7-10-vrasene 004

                                                                                                 Start Toeristen

    VWF 8-7-10-vrasene 039
                       Spurt peleton die gewonnen werd door Filip Thoen.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010
     

    09-07-2010 om 15:14 geschreven door kenny


    08-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/07/2010

    waod_3

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    De Veerman Walter 05     Hoof Roger KOP 2010
         Walter De Veerman                    Roger Hoof


    Woensdag 07 Juli 2010 - ST.GILLIS-WAAS (9170)

    Categorie A/B:
    (69 dln)

    1.Vincent Brunel (Oostkerke, winnaar cat. B)

    2.Steven Thys (B2)

    3.Christof De Seure (B3)

    4.Dries Echelpoels (B4)

    5.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    6.Franky Van Oyen (Zulte B5) 7.Raf Martens (A2) 8.Peter Neels (Kruibeke B6) 9.Jimmy De Bruyn (A3) 10.Davy Paeshuyse (B7) 11.Robby Weemaes (St.Pauwels A4) 12.Patrick De Roos (Moerbeke B8) 13.Koen Heyrman (Bazel B9) 14.Christopher Vanneste (A5) 15.Luc Verwimp (B10) 16.Bart Jocqué (B11) 17.Christophe Van Overloop (A6) 18.Tom Brulez (Tielt B12) 19.Ben Van Baelen (A7) 20.Stefaan Van Mossevelde (B13) 21.Angelo Saman (Stekene B14) 22.Simon Laureys (A8) 23.Stefaan Klaas (A9) 24.Christian De Meyer (B15) 25.Edwin Thijs (A10) 26.Steven Verschelden (B16) 27.Joery De Wilde (A11) 28.Andy Michielsen (A12) 29.Jordy Leenknecht (B17) 30.Sam Opsomer (B18)

    Categorie C/D:
    (45 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    3.Patrick Vanmaekelbergh (C2)

    4.Frank Suys (Hingene D2)

    5.Nico Debaes (Desselgem C3)

    6.Matti De Baat (C4) 7.Stefan Goossens (C5) 8.Dirk Wittoek (D3) 9.Rudi Rabout (Heinkenszand C6) 10.Wim Braet (C7) 11.Philip Lampaert (C8) 12.Benny Van Gansen (D4) 13.Ludwig Gladines (D5) 14.Patrick Nauwelaers (C9) 15.Luc Dierickx (C10) 16.Patrick Van Renterghem (D6) 17.Danny De Bruyne (C11) 18.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 19.Karel Baeyens (D8) 20.Bart Rombouts (Kallo C12) 21.Giovanni Baert (Belsele C13) 22.Luc Van Dorpe (C14) 23.Danny Van Hoof (D9) 24.Dirk Verresen (D10) 25.Stefan Adriaenssens (Burcht C15) 26.Tommy Heyse (C16) 27.Martin Surmont (C17) 28.Ignace Dierickx (C18) 29.Olivier Vaerewyck (C19) 30.Maurice Laruelle (D11)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Danny De Coninck (E2)

    3.Tony Reniers (E3)

    4.Jan Van Hove (E4)

    5.Etienne Claus (Waasmunster E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Jozef Staes (E6) 8.Patrick Buyens (E7) 9.Georges Vergauwe (E8) 10.Martin Durant (E9) 11.Eddy Van Den Abeele (E+2) 12.Herbert De Coster (Zwijndrecht E10) 13.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+3) 14.Peter Van De Geest (E11) 15.Ronald De Scheemaeker (E12) 16.Leo Mares (Beveren E13) 17.Nico Van Hoorebeke (E14) 18.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E15) 19.Antoine Van Geluwe (E+4) 20.Joop Van Vliet (E16) 21.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+5) 22.Ludo De Bakker (E17) 23.Marc Dams (E18) 24.Willy De Sutter (E19) 25.Serge De Wever (E20) 26.Werner Bostijn (E21) 27.Tom Persyn (E22) 28.Paul Van Puyenbroeck (Hamme E23) 29.Philemond Delgouffe (E24) 30.Peter Lameire (E25)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Noël Rogge (F2-2)

    3.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-3)

    4.Eddie Van Leirberghe (De Pinte, winnaar cat. F1)

    5.José Hoebeke (F1-2)

    6.Jos Lissens (F1-3) 7.Jo Montforts (F1-4) 8.Helmuth Tas (F1-5) 9.Tony Baudonck (F1-6) 10.Danny Polfliet (F2-4) 11.Dirk Caekebeke (F1-7) 12.Ronny Byl (F1-8) 13.Bart Delagrange (F1-9) 14.Julien De Bock (F2-5) 15.Luc Verkinderen (F2-6) 16.André Segers (F2-7) 17.Wim Van Den Heuvel (F1-10) 18.Patrick De Backer (F1-11) 19.José Dezegher (F2-8) 20.François Coppers (F1-12) 21.Eddy Iterbeke (F2-9) 22.Emmanuël De Loor (F1-13) 23.Paul Allen (F2-10) 24.Paul Hunninck (F1-14) 25.Victor Lenaets (F1-15) 26.Pierre Vancamelbecke (F2-11) 27.Jos Dierks (F2-12) 28.Lucien Van Goethem (Stekene F1-16) 29.Jan Van Wezenbeeck (F1-17) 30.Adri Van Loon (F1-18)

    Categorie G:

    1.ROGER HOOF (St Niklaas)

    2.Luc Snels

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Alfons Volckaert

    5.Jos Van Der Maelen

    6.Lucas Van Goedsenhoven 7.Willy Roels 8.Rudiger Savat 9.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 10.Theo Coudyzer 11.Willy Mous 12.Marc Van Der Beken 13.Roger Den Tijn 14.Xx 15.Luc De Cock 16.Marinus Lockefeir 17.Roland Van Imschoot 18.Julien Vyvey 19.André Syvertsen (Stekene) 20.Henk Bolle 21.Jean-Paul Van Oudenhove 22.Adrien Maes (Knokke-Heist) 23.Henri De Saedeleir 24.Xx 25.Firmin De Zutter 26.Hugo Martens (Zwijndrecht) 27.Alfred Staljanssens (Bornem) 28.David Orford 29.Etienne Van Hecke 30.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    Categorie G+:

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.Hervé Verstuyft

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Will Leurs

    5.Julien De Baets

    6.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 7.Pascal Cornand 8.Alois Torfs 9.Roger De Breuker 10.François Brouwers 11.Luc Muys 12.Daniel Cornu 13.Ferdi Moerman 14.François Smolders 15.Guy Soil 16.Antoine Cools 17.Anton Van Poecke 18.Ortaire Stevens 19.Donné Neckebroeck 20.Denis Keynen 21.Marcel Meeuwes 22.Joseph D'Hont

    Categorie G++:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Edward Battersby

    4.Joseph Boone

    5.Karel Alen

    6.Germaine Meulders

    08-07-2010 om 12:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn zege op de piste bij de Aspiranten !!!


    Colman Alex  KOP 2010

    Woensdag 07/07/2010 - SINT NIKLAAS (O) - Elite m.c./Elite z.c./U23 - 162 km - 03h46min
    Aantal deelnemers: 125
    1.WEYLANDT Wouter - QUICK STEP
    2.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET      
    3.DELFOSSE Sébastien - LANDBOUWKREDIET op 43”
    4.CAETHOVEN Steven – LANDBOUWKREDIET op 56”
    5.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST       
    6.OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS        
    7.NEIRYNCK Kevin - LANDBOUWKREDIET
    8.HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM    
    9.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    10.ZEN Jean - PALMANS CRAS              
    12.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     
    38.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    07/07/2010 - HERENTHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h30min
    Aantal deelnemers: 171
    1.SEGERS Joren - DAVO - LOTTO - DAVITAMON
    2.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON     
    3.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  
    4.HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING      
    5.VAN ELST Jonathan - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT      
    6.DE BAERDEMAEKER Kjell - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM 
    7.VAN LOOY Roel - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT 
    8.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.
    9.JANSSENS Jimmy - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 
    10.LAUWERS Valentijn - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH    

    07/07/2010 - BRAKEL (O) - Juniores - 94 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 86

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT       

    2.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 10”

    3.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW      

    4.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    5.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    6.WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 30”

    7.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    8.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 50”

    9.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    10.GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM     

    40.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 1’51”   

     

    07/07/2010 - DIKKEBUS (W) - Juniores - 86,4 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 52

    1.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  

    3.DE SMET Kevin - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM    

    4.VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 8”

    5.TIMBREUR Jonas - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 12”

    6.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    7.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK            

    8.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM              

    9.ROELENS Arne - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    10.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 18”

    21.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    34.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 

    47.VANWIJNSBERGHE Yourick uit Nieuwkerken - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’40”
     

    07/07/2010 - DIKKEBUS (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 56

    1.GIESKENS NICKY - DE PEDAALRIDDERS           

    2.VAN ARK MARNIX - WC DE WAAEDRENNER op 10”

    3.MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL      

    4.DUQUENNOY Jimmy - ROYAL VELO SPORT     

    5.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 1’00”

    6.VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’20”

    7.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    8.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE          

    9.DEMEERSSEMAN Bert - CYCLING TEAM WERVIK          

    10.DESPLANCKE Dario - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

     

    07/07/2010 - SCHELDEWINDEKE-OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h42min

    Aantal deelnemers:

    1.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE    

    2.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    3.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.COREELMAN Giani - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    5.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    6.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 42”

    7.LOWE SAMUEL - GO SPORTS SPEX CT

    8.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP         

    9.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    10.MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    18.VERTENTEN Jens - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’55”
     

    07/07/2010 - WILRIJK (WIELERCENTUM ANTWERPEN) (A) - Piste - zonder motoren
    Aspiranten en miniemen

    Aantal deelnemers: 2

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    2.DELBAEN Michael - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

      

    Aantal deelnemers: 2

    1.SONCK Johan - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

     

    Aantal deelnemers: 4

    1.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    2.NOON SAEN             

    3.MAEGH Domin - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    4.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM  

    08-07-2010 om 12:00 geschreven door kenny


    07-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 07/07/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Benny Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    20 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Alweer prachtig zomerweer bij 26°C en een zacht briesje die voor afkoeling zorgde, sterke kopmannen genoeg aanwezig voor een leuke duurtraining. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es 115 Km, het gemiddelde was goed voor +/- 35 Km/h.

    Reden mee vandaag : Benny Vercauteren , Danny De Smet , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Wim De Cleen , Pieter Oelbrandt , Walter Meseure , Geoffrey Van Steelandt , Eddy Coenen , Romain Vercauteren , Edwig Cleiren , Brian Rubens , Luc Vermeulen , Valerie Robert , Glenn De Rudder , Werner Van Der Weken , ??? en Kenny Janssens.

    07-07-2010 om 15:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 06/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Dinsdag 06/07/2010 - KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 87

    1.FOURNIER FABIEN - PORTE DU HAINAUT         

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    4.DE MEYER Pieter - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    5.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    6.CAMPE Jan - ARDILLES CYCLING TEAM

    7.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    8.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    9.POZDNYAKOV Kirill - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER  

    10.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW           

    40.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
     

    06/07/2010 - OPDORP - BUGGENHOUT (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 67

    1.ENGLAND Michael - PROFEL 

    2.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    3.VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    4.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 9”

    5.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    6.DELME Davy - WSC HAND IN HAND BAAL              

    7.MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 14”

    8.MERTENS Nick - SCOTT USA CYCLING TEAM     

    9.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    10.VAN WIJMEERSCH Kristof - W.S.C. JONG EN MOEDIG - BRAKEL

    15.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’26”

    16.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’29”

    23.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    24.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
     

    06/07/2010 - HULSHOUT (PISTE) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    07-07-2010 om 08:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 05/07/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    Gerben Van Houte spurt zich naar zijn 1°Seizoenszege !!!

    WAC 04-07-2010 GERBEN WINST

    MINIEMEN WAC HOBOKEN AFDELING WAASLAND

     
    ZATERDAG 4 JULI 2010 - BRUGGE SINT PIETERS

     

    Zaterdag 4 Juli trokken ze met 5 miniemen van WAC naar West-Vlaanderen om deel te nemen aan de miniemenproeven in Brugge Sint Pieters. Er werd aan de jongens een gevarieerd programma aangeboden. Behendigheidparcours, sprintnummer, koppeltijdrit en een wedstrijd in lijn stonden op het menu. Alleen de wedstrijd in lijn telde voor de einduitslag.

     

    Miniemen 8 jaar.

    Jado Bleyenbergh (Kieldrecht) reed alweer een sterke wedstrijd. Hij sprintte naar een tweede plaats.

    WAC 04-07-2010 Jado spurt naar 2de plaats  WAC 04-07-2010 Jado wegrit
                         Jado spurt naar de 2de plaats.                                                                Jado in zijn wegrit.
     

    Miniemen 9 jaar

    Sybren Van Houte (Vrasene) reed een sterke wedstrijd waarin hij regelmatig de forsing trachtte te voeren aan de kop van het peleton. Wegraken lukte echter niet. Hij spurtte uiteindelijk in een klein groepje naar een tweede plaats.

    WAC 04-07-2010 Sybren spurt naar 2de plaats  WAC 04-07-2010 Sybren voert de forcing
                         Sybren spurt naar de 2de plaats.                                             Sybren probeert de forcing te voeren.
     

    Miniemen 10 jaar

    Steffen De Clercq (Zele) en Gregory Schelfhout (Stekene) kwamen aan de start bij de 10 jarigen.

    WAC 04-07-2010 Gregory behendigheid   WAC 04-07-2010 Steffen behendigheid
                        Behendigheidsproef Gregory.                                                          Behendigheidsproef Steffen.                            
     

    Miniemen 11 jaar.

    Gerben Van Houte (Vrasene) startte in een sterke groep bij de 11 jarigen. In totaal waren er 47 deelnemers waardoor de groep in twee werd gesplitst. Justine Louchaert kreeg als meisje bij de start een voorsprong van 8 seconden. Toeschouwers wisten te vertellen dat ze de vorige week het ganse jongenspeleton het nakijken gaf. Gerben wist meteen waar het om ging. In de eerste ronden zo snel mogelijk het gat dichtrijden. De eerste ronden kwam hij telkens tot op 4 seconden, daar er echter niemand echt wou overnemen, liep de voorsprong van Justine telkens terug op. Uiteindelijk is Gerben met nog één renner in zijn wiel naar haar toe gereden. Meteen hadden ze een goede verstandhouding en werd er rond gedraaid. Een sterke Thomas Vansteenlandt slaagde er nog in om op zijn eentje vanuit het peleton naar de drie koplopers te rijden. Ze bleven goed samen werken en spurtten voor de overwinning. Gerben en Thomas kwamen het sterkst uit de laatste bocht en gingen het onderling uitmaken. Het was uiteindelijk Gerben die met een half wiel voorsprong zijn eerst overwinning van dit seizoen behaalde. De fotofinish zorgde voor de bevestiging.

    WAC 04-07-2010 fotofinich Gerben WAC 04-07-2010 Gerben op kop van de kopgroep
                                    Fotofinish Gerben.                                                                       Gerben op kop van de kopgroep.

    WAC 04-07-2010 Gerben sprint naar de overwinning    WAC 04-07-2010 Huldiging Gerben
                        Gerben sprint voor de overwinning.                                                        Huldiging Gerben.
     


    Uitslagen
    Miniemen


    Brugge St.Pieters 4/7

    - 2de Jado Bleyenberg

    - 2de Sybren Van Houte,

    Gregory Schelfhout en Stephen De Clerqe reden de wedstrijd uit.

    - 1ste Gerben Van Houte. Proficiat !!!

     


    UitslagenAspiranten


    Deftinge-Lierde 4/7

    12 jaar: 36 deelnemers

    - 6de Boden Jarne

    - 11ste Millau Vince

     

    13 jaar-reeks A: 20 deelnemers

    - 8ste Jannsens Jarrid

     

    13 jaar-reeksB: 22 deelnemers

    - 2de Boden Laurens

    - 19de De loose Arne

     

    14 jaar-reeks A: 34 deelnemers

    - 30ste Boden Laurens

     

    14 jaar-reeks B: 35 deelnemers

    - 6de Persoon Wouter

     

    Itegem 4/7

    12 jaar: 31 deelnemers

    - 8ste Vande Bosch Victor

    - 16de Van Steensel Mats

    - 17de Steynen Reno

    - 19de Arnouts Brent

    - 21ste Van Stayen Maarten

    - 23ste Smets Yentl

     

    13 jaar: 28 deelnemers

    - 21ste Corthout Geoffrey

     

    14 jaar: 30 deelnemers

    - 19de Van Riel Brent

    - 22ste Goossenaerts Auren

    - 23ste Maegh Domin

     

    Peer 4/7

    13 jaar: 29 deelnemers

    - 19de Palinckx Mats

     

    Tollembeek 4/7

    12 jaar: 13 deelnemers

    - 1ste Pauwels Tijl

    - 2de Commissaris Lucas

    - 13de Deckers Jules

     

    13 jaar: 18 deelnemers

    - 9de Verheyen Nick

     

    14 jaar: 37 deelnemers

    - 8ste Commissaris Robbe

    - 24ste Deckers Jules

     


    Uitslagen Nieuwelingen

     

    Lebbeke 3/7

    57 deelnemers

    - 2de Nathan Van Hooydonck

    - 20ste Waterschoot Django

    - Michael Huybrecht, Matthijs Drummont en Stef Vercauteren lek.

    - Jarne de Ost peleton

     

    Uitslagen Juniores

     

    Bachte Maria Leerne 3/7

    40 deelnemers

    - 27ste Collet Thomas

     

     

    Uitslagen: Nancy 

    Tekst en foto’s: Steven Van Houte (Begeleider Miniemen)

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    07-07-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    06-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 06/07/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Serge Laureys vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    18 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Alweer een zeer goede training aan een tempo dat voor iedereen goed om volgen was, iedereen deed enkele kopbeurten en dat tot aan het laatste ronde punt te Kallo. Het tempo werd omhoog geschroefd en het was wachten op de eerste aanvallen. Belofte Jeroen Goudket ging in de aanval op de Ketenislaan en onze 'hardrijders van dienst' met name Lieven Van de Perre en in laatste instantie Gunther Persoon konden Jeroen nog bijhalen thv de ingang van Katoennatie. Gunther trok nog even fel door tot op 400 meter van de streep en dan kwam Kenny Janssens op de kop en zette meteen aan voor de spurt. Kenny Janssens ging vol door en kwam als eerste over de meet gevolgd door Joris Meersman en Michael Van de Casteele. Het gemiddelde vandaag was goed voor 34,6 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)
    Wie reden mee vandaag : 
     Michael Van de Casteele , Marc Borghgraef , Jeroen Goudket , Jens Van Landeghem , Joris Meersman , Lieven Van de Perre , Frank Van Campenhout , Saskia Van Overmeire , Serge Laureys , Dirk Cleys , Gunther Persoon , Chris Van de Vijver , Dirk Bryssinckx , Danny Heyrman , Luc Vermeulen , ? ? en Kenny Janssens.

    Janssens Kenny KOP 2010 2
         Kenny Janssens

    06-07-2010 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GASTON EN FONS VAN RAEMDONCK NAAR HET HOOGGEBERGTE IN DE TOUR !!!

    Gaston en Alfons Van Raemdonck naar het hooggebergte in de Tour !!!

    Van Raemdonck Fons WK10.07.05 GASTON EN FONS 

    HAASDONK.

    De twee sportieve broers Gaston en Alfons Van Raemdonck zullen tijdens de huidige Ronde van Frankrijk een droom in vervulling zien gaan. Ze willen al lang eens een bergrit in de Tour mee beleven, zeker nu Lance Armstrong zijn laatste Tour zal rijden.

    -“Niet alleen voor de Amerikaan willen we naar de Pyreneeën maar ook om Contador, de gebroeders Schleck en andere toppers te zien afzien op die reusachtige bergen”, aldus Gaston.

    Niet vergeten dat bij beide Haasdonkenaren in hun bloed zoals ze het zelf zeggen ‘een wereld apart zit in het bloed’. Ze vertrekken Zondag 18 Juli vroeg in de morgen om ‘s avonds te overnachten in een chambre d’hôte (een kamer bij bewoners van de streek) in Pinas in de Pyreneeën. Op hun programma staat:

    - 1ste dag voor de rit Pamiers - Bagnères-de luchon met de fiets naar de Port de Balès, een col buiten categorie. (1755 meter)

    - 2de dag van Bagnères-de Luchon naar Pau zal hen toelaten te fietsen naar de Col d’Aspin (Categorie 1) ofwel de Tourmalet (Buiten categorie) of de Col du Soulor die vlak voor de Aubisque ligt.

    - De 3de dag rusten ze in Pau en rijden met de ….. naar Lourdes om van daaruit met de fiets naar Pau te rijden om te proberen een ploeg Belgen te benaderen.

    - De 4de dag fietsen Gaston en Fons naar Col du Tourmalet tot op 4 à 5 km van de top.

    - En de 5de dag keren ze terug naar huis. “We hopen met een goed gevoel, moe maar voldaan terug te keren zoals de renners.”


    Bron: Flor Van de Velde

    06-07-2010 om 17:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Schaal Schoeters 05-07-2010 2   Robert Frederique KOP 2010
    Knappe spurtzege van Frederique Robert (poulain van Dirk Onghena), Nicolas Vereercken steekt de
    armen al in de lucht, hij was één van de gangmakers die de spurt aantrokken voor Frederique.

    Schaal Schoeters 05-07-2010 1
    Het podium achter de kerk op de Markt van Beveren met Frederique Robert, Bart
    Van Speybroeck en Jens Debusschere. (ploegmaat Frederique)

    Maandag 05/07/2010 - BEVEREN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 144 km - hmin

    SCHAAL SCHOETERS – Aantal deelnemers: 180
    1. FREDERIQUE ROBERT uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM  
    2.VAN SPEYBROECK Bart - ARTEVELDE WSV  
    3.DEBUSSCHERE Jens - EIJSSEN CYCLING TEAM

    4.BRUS Marco - LINE LOYD FOOTWEAR CYCLING  

    5.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    6.BAGDONAS Gediminas - ALIPLAST PWC         

    7.VELLE Kevin - COLBA MERCURY DOURPHONE    

    8.DE POTTER Kjell - LUCA TEAM             

    9.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - EIJSSEN CYCLING TEAM  

    10.JUN Lars - LINE LOYD FOOTWEAR CYCLING                  

    14.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    27.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - ALIPLAST PWC 

    29.DE GREYT Willem uit Sinaai - ARTEVELDE WSV         

    35.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER CHOCOLADE JACQUES           

    36.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING      

    38.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI BIKES CYCLING TEAM         

    39.SMET Guy uit Kruibeke - ALIPLAST PWC       

    50.BRAEM Ken uit Hamme - RUDYCO CYCLING  

    61.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI BIKES CYCLING TEAM       

    67.VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - DMC CYCLING TEAM   

    68.DZERUUS Darijus - ALIPLAST PWC    

    74.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - HOBOKEN WAC TEAM        

    78.DE RIJCK Joeri uit Kruibeke - ROYAL ANTWERP B.C. 

    79.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    82.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING           

    83.GEERTS Domien uit Breendonk - RUPELSPURTERS BOOM     

    86.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI BIKES CYCLING TEAM          

    88.DE ROOS Robby uit Moerbeke - ARTEVELDE WSV    

    91.STERCK Gunther uit Stekene - ARTEVELDE WSV      

    92.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM          

    107.DE MOL Bram uit St.Pauwels - WAASLAND WIELERTEAM    

    108.NIJS Mattias uit Nieuwkerken - ALIPLAST PWC     

    112.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI BIKES CYCLING TEAM          

    114.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - HOOP OP ZEGEN BEVEREN     

    116.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - HOBOKEN WAC TEAM   

    118.MEERSMAN Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER CHOCOLADE JACQUES         

    122.MICHILS Tom uit Moerbeke - WAASLAND WIELERTEAM       

    124.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI BIKES CYCLING TEAM    

    127.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WAASLAND WIELERTEAM  

    128.NAESEN Olivier uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    130.VAN OSSELAER Karel uit Zwijndrecht - HOBOKEN WAC TEAM           

    131.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - ARTEVELDE WSV             

    138.DE RIDDER Glenn uit Stekene - DEERLIJK GAVERZICHT          
     

    05/07/2010 - DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 71

    1.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    2.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT             

    3.PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM          

    4.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    5.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT           

    6.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    7.BRUWIERE Bruno - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES    

    8.LAUWEREYS Kristof - TEAM FUGA MTB          

    9.ANNAERT Vincent - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT     

    10.JONES Brendan - ASFRA RACING TEAM           

    15.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 1’09”

    16.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE


    Foto's: Raymond De Geest

    06-07-2010 om 08:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK: PISTEMETING TE HULSHOUT VAN 01/07/2010 !!!

    Terugblik: Pistemeeting te Hulshout

     

    Op Donderdag 1 Juli nam Jessy Druyts uit Wilrijk (Dames Nieuwelingen 2de jaars) deel aan een derny meeting te Hulshout en dat op uitnodiging. Het was een dernywedstrijd voor de Dames Jeugd, de meisjes Nieuwelingen 1ste & 2de jaars + de meisjes Juniores 1ste & 2de jaars reden samen en er was 1 totaaluitslag. Jessy Druyts werd 2de voor Eline De Roover (2de jaars juniore!) en achter Steffi Lodewijckx (1ste jaars juniore). Er waren 2 reeksen de 1ste reeks won Jessy en in de 2de reeks was Jessy 3de, in de totaal uitslag eindigde ze dus knap als 2de.

    Druyts Jessy 01-07-2010 Derny 1  Druyts Jessy 01-07-2010 Derny 3

    Druyts Jessy 01-07-2010 Derny 2
     
    01/07/2010 - HULSHOUT (PISTE DERNY) (A) - Piste - Jeugd Midweek - Met motoren

    Dames jeugd

    Aantal deelnemers: 12

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    3.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    4.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    5.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    6.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    7.KOPECKY LOTTE - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
    8.LODEWYKS DANA - WSC HAND IN HAND BAAL

    9.LAMBRECHTS KIMBERLY -
    EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V
    10.DALVING SHANA -
    W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
    11.DONDERS LAURA -
    EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V
    12.PEETERS STEFANIE -
    WSC HAND IN HAND BAAL


    Zaterdag 3 Juli
    zette Jessy Druyts nog eens de puntjes op de ’i’ te Steenokkerzeel in de wedstrijd voor Dames Nieuwelingen en pakte op een sublieme manier haar 7°Seizoenszege.

    Druyts Jessy 03-07 2010 Steenokkerzeel
                     Laatste overwinning van Jessy Druyts te Steenokkerzeel 3 juli 2010
    .

     

    Tekst en foto's: Greta Van Dyck
    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    06-07-2010 om 08:26 geschreven door kenny


    05-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/07/2010

    vwf

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 3°Seizoenszege !!!


    Claus Etienne KOP 2010 1

    Maandag 5 Juli - HUMBEEK (1851)

     

    A/B-reeks
    1 Tom Penninckx
    2 Peter Vermassen
    3 Geert Ceulemans
    4 Andy Van Eesbeek
    5 Jurgen de Reys (1B)
    6 Geoffrey Luyssen
    7 Bart Baeyens
    8 Kris Lissens
    9 Bert Peelman
    10 Kevin Selleslagh
    11 Edwin De Wit
    12 Dominique Geldolf
    13 Dany Borremans
    14 Freddy Kerbusch
    15 Robby Ruys
    16 Eric Magits  

    VWF 5-7-10-humbeek 030
                                    Winnaar Catg.A Tom Penninckx.

     

    VWF 5-7-10-humbeek 031
                                  Winnaar Catg.B Jurgen de Reys.

               
    C/D-reeks

    1 Rudy Thomas
    2 Bruno Bruyere
    3 Dirk De Bondt
    4 Frank Geets
    5 Stefan Verhaeghe
    6 Igor Van Den Berghe
    7 ETIENNE CLAUS (1D)
    8 Jozef Deneef
    9 Alain De Schepper
    10 Kris Thomas
    11 Danny De Coninck
    12 Bruni Ballius
    13 Kris Schockaert
    14 Johan Kerremans
    15 Kim Putteman
    16 Dirk De Koker
    17 Rudy Berwart
    18 Gunther Biesemans
    19 Alain Denon
    20 Ivan Van Der Slagmolen
     

    VWF 5-7-10-humbeek 021
         Winnaar Catg.C Rudy Thomas en winnaar Catg.D Etienne Claus.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    05-07-2010 om 23:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 5 JULI - 33° SCHAAL SCHOETERS TE BEVEREN !!!

    Schaal Schoeters 2010 1
    Schaal Schoeters 2010 2
    Schaal Schoeters 2010 3
    Schaal Schoeters 2010 8


    Bron: Flor Van de Velde

    05-07-2010 om 10:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 5 JULI - 33° SCHAAL SCHOETERS TE BEVEREN !!!
    Schaal Schoeters 2010 4
    Schaal Schoeters 2010 5
    Schaal Schoeters 2010 7
    Schaal Schoeters 2010 6


    Bron: Flor Van de Velde

    05-07-2010 om 10:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/07/2010

    vwf

    Proficiat aan TOM DE BEER met het behalen van de titel Kampioen van Oost-Vlaanderen !!!


    De Beer Tom KOP 2010 2

    Zondag 4 Juli - SCHENDELBEKE (9506) -
    PK Oost-Vlaanderen alle reeksen

    A-reeks
    1 Willem Van Der Heyden
    2 Andy De Backer
    3 Andy Van Eesbeek
    4 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    5 Jimmy De Doncker
    6 Kurt De Vuyst
    7 Johan De Roeck
    8 Frank Van Haverbeek
    9 Stefaan Paridaens
    10 Bjorn Lison

     

    VWF 4-7-10-schendelbeke 110
    Podium Kampioen van Oost-Vlaanderen, Catg.A reeks met Andy Van Eesbeek 
    en Johan De Roeck samen met de burgemeester en de inrichter.


    B-reeks
    1 Ben Van Den Bossche
    2 TOM DE BEER (Moerzeke)
    3 Emmanuel Hiel
    4 Wim De Smet
    5 Pascal Raes
    6 Gunter Van Damme
    7 Kenny De Maereleire
    8 Philippe Devleeschauwer
    9 Yves Heyden
    10 Christophe De Grom

     

    VWF 4-7-10-schendelbeke 104
    Podium Kampioen van Oost-Vlaanderen, Catg.B met Tom De Beer,
    Emmanuel Hiel en Wim De smet.

     

    VWF 4-7-10-schendelbeke 115  VWF 4-7-10-schendelbeke 102
    Tom De Beer als kersverse kampioen met inrichter Geert De Moyer.                     Winnaar Catg.B Ben Van Den Bossche.
    (de vader van Tessa De Moyer)

     
    C-reeks
    1 Ronny Paridaens
    2 Dirk De Ridder
    3 John De Croock
    4 Danny De Backer
    5 Arie De Moor
    6 Bruno Bruyere
    7 Bart De Winter
    8 Wim De Baerdemaeker
    9 Johan Heymans
    10 Eddy Gyselinck

     

    VWF 4-7-10-schendelbeke 070
    Podium Kampioen van Oost-Vlaanderen, Catg.C met Ronny Paridaens,
    John De Croock en Arie De Moor.

               
    D -reeks
    1 Patrick Van Renterghem
    2 Ivan Camphyn
    3 Joseph Devits
    4 Joost Pieters
    5 Edwin Schevernels
    6 Jozef Deneef
    7 Francis De Ridder
    8 Roger Schouppe
    9 Roland Mersseman
    10 Dirk De Meyer

    VWF 4-7-10-schendelbeke 074
    Podium Kampioen van Oost-Vlaanderen, Catg.D met Yvan Camphyn,
    Joseph Devits en Joost Pieters samen met de algemene winnaar Patrick Van Rentergem.


    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Louis Van Den Broeck
    3 Marc De Vos
    4 Herman Van Den Borre
    5 Marc Vervondel
    6 Jos Vandermeulen
    7 Ivan Coopman
    8 Robert Maldrie
    9 Jose Hoebeke
    10 Jose De Clercq

     

    VWF 4-7-10-schendelbeke 042
    Podium Kampioen van Oost-Vlaanderen, Catg.E met Herman Van Den Borre,
    Marc Vervondel en Yvan Coopman.

     

    VWF 4-7-10-schendelbeke 025
             Winnaars Catg.E Felix Luyten en winnaar Catg.F Guido Cornet.


    F-reeks
    1 Guido Cornet
    2 Jozef Saerens
    3 William De Cremer
    4 Alfons Volckaerts
    5 Rudiger Savat
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Freddy Van Impe
    8 Albert Van Den Eede
    9 Jozef Bronselaer
    10 Jozef Van Isterdael

     

    VWF 4-7-10-schendelbeke 037
    Podium Kampioen van Oost-Vlaanderen, CatgF met Jozef Saerens,
    William De Cremer en Rudiger Savat.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    05-07-2010 om 10:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/07/2010

    waod_3

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 19°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Heyndrickx Wim kop 2010 Van Oyen Franky KOP 2010 2 Marien Gerard De Smedt Clement
        Wim Heyndrickx           Franky Van Oyen                   Gerard Mariën            Clement De Smedt

    Zondag 04 Juli 2010 - DIKKELVENNE (9890)


    Categorie C/D:
    (19 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. D)

    2.WIM HEYNDRICKX (Vrasene, winnaar cat. C)

    3.Hans Verlinden (C2)

    4.Willy Den Haese (C3)

    5.Walter De Veerman (Lochristi D2)

    6.Nico Debaes (Desselgem C4) 7.Joris Debaegoes (C5) 8.Frank Suys (Hingene D3) 9.Tom Dhooge (C6) 10.Peter Ballet (D4) 11.Patrick Vanmaekelbergh (C7) 12.Franky De Tremerie (C8) 13.Olivier Vaerewyck (C9) 14.Bart Rombouts (Kallo C10) 15.Jacky Van Welden (C11) 16.Joachim Michels (C12) 17.Thierry Everaert (C13) 18.Idesbald Nevejans (D5) 19.Jan De Witte (D6)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Leo Mares (Beveren E2)

    3.Marc Couckuyt (E3)

    4.Wim De Coninck (E4)

    5.Etienne Claus (Waasmunster E5)

    6.Ghislain Vanbruane (E6) 7.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 8.Giovanni De Caene (E7) 9.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+2) 10.Peter De Ghein (E8) 11.Marc Landerie (E9) 12.Siegfried Vanoverberghe (E10) 13.Noël Willems (E11) 14.Patrick Bekaert (E12) 15.Tony Reniers (E13) 16.Bart De Poortere (E14) 17.Alain Goossens (E15) 18.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 19.Bjorn Degroote (E16) 20.Frederik Blervacq (E17) 21.Boudewijn De Maerteleire (E18) 22.Guy Van Severen (E+4) 23.Koen De Rijcke (E19)

    Categorie F1/F2:

    1.Paul Allen (UK, winnaar cat. F2)

    2.José Dezegher (F2-2)

    3.Ad Montforts (F2-3)

    4.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    5.Karel Andries (Schoten F1-2)

    6.Jozef Denaegel (F1-3) 7.Noël Rogge (F2-4) 8.François Coppers (F1-4) 9.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-5) 10.Eddie Van Leirberghe (F1-5) 11.Eddy Iterbeke (F2-6) 12.Daniel Hauttekeete (F2-7) 13.Noël Verzele (F2-8) 14.Jos Lissens (F1-6) 15.Marc Steenberghe (F1-7) 16.Dirk De Cauwer (Hamme F1-8) 17.Eric Roels (F2-9) 18.Luc Verkinderen (F2-10) 19.Roland De Vuyst (F1-9) 20.Jos Vergult (F2-11) 21.Tony Baudonck (F1-10) 22.Pierre Vancamelbecke (F2-12)

    Categorie G:

    1.Willy Roels (Wetteren)

    2.Theo Coudyzer

    3.Julien Vyvey

    4.Luc Snels

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Jacobus Beun 7.Roger Verschraegen (Lochristi) 8.Firmin De Zutter 9.Piet Achten 10.Roger Den Tijn 11.Marinus Lockefeir 12.Jaak Nys 13.Roland Van Imschoot 14.Erik De Waele 15.Arnold De Muynck

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Lucien Van Impe

    3.Roger De Breuker

    4.Joseph D'Hont

    5.Hervé Verstuyft

    6.Daniel Cornu 7.Denis Keynen 8.André Van Asbroeck 9.Guy Soil 10.Luc Muys 11.Daniël Nuytinck 12.Gérard Raes 13.Pascal Cornand 14.Pierre Verberckmoes (Belsele) 15.Ortaire Stevens 16.Michel Vander Beke 17.Daniel Meirlaen 18.Ghislain De Champs

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Joseph Boone

    3.Edward Battersby

    4.Willy Voorbraeck

    5.Trevor Fensicek

    6.Gustaaf Temmerman

    05-07-2010 om 10:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/07/2010
    VWV Banner 2010

    Zondag 04/07/10 – KESSEL-LO

     

    Categorie A/B: Aantal deelnemers: 77
    1-Patrick De Boel (B)
    2-Sven Van Eyndt
    3-Tom Linten
    4-Stan Bovijn
    5-Bert Nietvelt
    6-Bart gendarme (B) 7-Erik Wellens (B) 8-Philippe dela Montagne 9-Ward Rombouts 10-Mathias Wauters 11-Anthony Devos 12-Kurt Diels 13-Christof Verbert 14-Gerry Meuris 15-Christophe Adams 16-Peter Dockx (B) 17-Yves Boenders (B) 18-Hans Wuyts (B) 19-Rik Dams (B) 20-Davy Sijmens 21-Dirk van Capellen (B) 22-Patrick Haling 23-Ward Rombouts 24-Kris Witvrouwen (B) 25-Davy Paeshuyse (B) 26-Lurt Malliet (B) 27-Bart Vande Wijngaerd (B) 28-Davy Stessens 29-Rudi Drappier (B) 30-Frank Smolders (B)

    Categorie C: Aantal deelnemers: 44
    1-Andre Aertgeerts
    2-Eddy Van loy
    3-Jan Van Den Brande
    4-Bruno Brabants
    5-Jeff van Eyndt
    6-Luc Van Roy 7-Daniel Van Der Mieren 8-Henri hermans 9-Jozef Van Craen 10-Luc Verwimp 11-Marc De Cock 12-Chris Vanderaerden 13-Marc Heulens 14-Dirk Peigneur 15-Luc Kinnaer 16-Danny Dams 17-Peter Vos 18-Alex Ackermans 19-Geert Verwimp 20-Kris Govers

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 5
    1-Francy Baptist
    2-Jozef de Wever
    3-Etienne Peeters
    4-Willy Van Herck
    5-Luc Bollaerts

    Categorie E: Aantal deelnemers: 8

    1-Georges Vonckx
    2-Jan Guido Geudens
    3-Gaston Van De Plas
    4-Jef Everaerts
    5-Nico Wijnen
    6-Andre Segers 7-Frans Fierens 8-Anselmus Deboel

    05-07-2010 om 10:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 2°Seizoenszege !!!

    De Block Kris KOP 2010

    Zondag 04/07/2010 - AARSCHOT (VB) - Men Elite UCI - 181,5 km - hmin

    Aantal deelnemers: 139

    1.Amorison Frederic - Landbouwkrediet          

    2.Steels Stijn uit Westerlo - Qin Cycling Team  

    3.Tronborg Kristensen Michael - Glud & Marstrand/LRO Radgivning        

    4.Vangenechten Jonas - Verandas Willems      

    5.Dupont Timothy - Jong Vlaanderen Bauknecht

    6.Havik Yoeri - Van Vliet EBH Elshof       

    7.Asselman Jesper - Van Vliet EBH Elshof          

    8.Krauwel Bas - Van Vliet EBH Elshof       

    9.Stevens Thimoty - PWS Eijsen Cycling Team   

    10.Kuyckx Jan - Qin Cycling Team        

    45.Van Hoecke Gijs uit Zaffelare - Beveren 2000             

    48.Goudket Jeroen uit Antwerpen L.O. - Bianchi Cornet & Kinsbergen CT         

    52.Van den Bossche Hendrik uit Grembergen - Verandas Willems      

     

    04/07/2010 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 56

    1.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 8”

    3.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 14”

    4.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 49”

    5.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    6.NEDERHOF Tim - WV HET Stadion         

    7.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    8.DELIE Bram - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 3’00”

    9.FORD Martin - WEST MIDLANDS             

    10.GELDHOF David  - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 3’20”

     

    04/07/2010 - INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 49

    1.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   (7°Seizoenszege)

    2.LEPLA Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 5”

    3.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 7”

    4.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 10”

    5.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’05”

    6.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    7.VANDEN BAK Laurent - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    8.COLAERT Pascal - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER        

    9.DE PAEPE Pieter - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’30”

    10.VANDENHEEDE Yentl - ISOREX CYCLING TEAM              

     

    04/07/2010 - LEEUWERGEM - ZOTTEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 80

    1.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM (8°Seizoenszege)   

    2.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 3”

    3.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 22”

    4.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 25”

    5.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    6.VANHEULE Bart - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 28”

    7.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 37”

    8.UYTTERSPROT Dieter - VAN EYCK SPORT op 1’00”

    9.VAN LIERDE Kevin - VAN EYCK SPORT

    10.STAES Davy uit St.Niklaas - CYCLING TEAM M. PINTE op 1’08”

    25.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 10’00”        

    35.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    51.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE        

    54.VAN HOYWEGHEN Sven uit Puivelde - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
     

    04/07/2010 - MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 95

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS  (12°Seizoenszege)       

    2.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4”

    3.REPACHOLI DOUGLAS – KINGSNORTH op 14”

    4.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    6.DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    7.RISBOURG Raf - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    8.BRACKE Thomas - CYCLING TEAM IEPER            

    9.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    10.WESEMANN Martin - KINSNORTH       

    12.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    21.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 57”

    22.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    37.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 3’25”      

    39. DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI op 4’22”
     

    04/07/2010 - MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    2.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 41”

    3.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM op 1’16”

    4.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’55”

    5.MANNAERTS Jelle - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 2’33”

    6.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    7.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 2’50”

    8.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO op 5’50”

    9.HEUGHEBAERT Dries - CT COVEMAECKER - BALANS    

    10.GHEQUIERE Dietrich - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER           

    20.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 8’00”

    04/07/10 - WALHAIN - Tourinnes St Lambert (BW) - Elite z.c.- 115,5 km - 02h39min
    Aantal deelnemers: 97

    1.KRIS DE BLOCK uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
    2.VAN BROEKHOVEN Guy -
    POORTEN FERYN TEAM op 5”
    3.DRIESEN Tony -
    ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSS op 13” 
    4.HAYNES Hamish -
    VAN GOETEHM_PRORACE_CYCLING op 19” 
    5.ENGELEN Ruben -
    UNITED CYCLING TEAM SINT TRUID op 21” 
    6.JOIRET Julien -
    GKV CYCLING TEAM
    7.CAMMAERTS Edwig - LOTTO BODISOL
    8.SCHEPMANS Niels -
    JONG VLAANDEREN_BAUKNECHT
    9.STIENS Matti -
    VAN EYCK SPORT
    10.VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSS
    28.DURINCK Sean uit Hamme  -
    WIELERTEAM WAASLAND op 3’50” 
    29.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai -
    WIELERTEAM WAASLAND

    05-07-2010 om 10:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 04/07/2010 - ZWEVEGEM (W) - Dames Elite - 83 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 55

    1.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM              

    2.BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM op 1’35”

    3.DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM op 1’40”

    4.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    5.HIERCKENS Corine - FENIXS op 1’55”

    6.HAERS Carolien - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 4’30”

    7.LEENKNEGT Liliane - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 4’45”

    8.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM  

    9.THOMAS Clarie - EDINBURGH RC        

    10.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM    

    17.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    22.COPEJANS Karine uit Zele - BENELUX TEAM

    31.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
     

    04/07/2010 - AARSCHOT (VB) - Juniores - 83,4 km - 02h05min

    Aantal deelnemers:

    1.VERSCHUREN JEFFREY - WC DE PEDAALRIDDERS        

    2.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL op 16”

    3.KERF Jérôme - Sprint 2000 Charleroi ASBL op 30”

    4.VAN CRAEN Toshoni - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    5.DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL         

    6.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    7.PHILIPS Jonas - WSC HAND IN HAND BAAL       

    8.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    9.GEYSKENS Jimi - WSC HAND IN HAND BAAL     

    10.SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    22.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 59”   

    33.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    04/07/2010 - DOOMKERKE-RUISELEDE (W) - Juniores - 93 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 63

    1.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    2.DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW     

    3.DEVELTERE Pieter - CT FORCE - WERVIK VZW  

    4.VANDIERENDONCK Gert - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    5.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE 

    6.DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    7.DE BAENE Tim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM 

    9.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP  

    10.VAN PAEMEL Simon - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 

    28.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND op 5’10”

    41.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 5’25”

     

    04/07/2010 - HERDEREN (RIEMST) (LB) - Juniores - 79,8 km - 02h05min

    Aantal deelnemers:

    1.FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    2.CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM          

    3.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4.MEINTJES Louis - UCS Crabbe          

    5.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    6.RAYMACKERS Cedric - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT    

    7.ZIMMERMANN Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    8.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 32”

    9.DAAMS Eddy - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 39”

    10.GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 46”

     

    04/07/2010 - ROZEBEKE - ZWALM (O) - Juniores - 88 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 48

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT          

    2.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 40”

    3.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    4.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    5.BOWATER Perry - CC GIRO op 47”

    6.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM op 57”

    7.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM op 2’27”

    8.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       :03’23”

    9.SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    10.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW           

    11.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND op 5’06”

    24.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 7’03”   

    25.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    31.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

     

    04/07/2010 - ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 67

    1.BOUVRY Dieter - AVIA CYCLING TEAM

    2.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE op 7”

    3.MOSES THOMAS - SSC CYCLE SPORT op 18”

    4.D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE op 25”

    5.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’28”

    6.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    7.SLATER Alistair - Bourne Whls CC     

    8.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’36”

    9.FLAMAND Jens - CUBE-FINTRO CT op 1’56”

    10.VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’20”

     

    04/07/2010 - HUISE - ZINGEM (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h24min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN – Aantal deelnemers: 63

    1.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    2.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 4”

    3.MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM op 12”

    4.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI op 55”

    5.VLASBLOEM Saimen - ARS ULYSSES 

    6.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    7.JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI  

    8.WITTOUCK Dominick - WIELERTEAM WAASLAND         

    9.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’30”

    10.POLLEZ Lennert - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’43”

    13.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37”

    14.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    21.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM   

    22.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND   

    05-07-2010 om 10:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 04/07/10 - SOMBREFFE (NA) - Dames Juniors - 61,6 km – 01h44min

    Aantal deelnemers: 20

    1. DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAAR  

    2. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 2’04”

    3. WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 5’17”

    4. VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS op 9’32”

    5. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KON             

    6. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    7. DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    8. DEMOYERTessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDER    

    9. LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. VZW.              

    10. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM       

    19. CARLESS Bo - BENELUX TEAM
     

    04/07/10 - SOMBREFFE (NA) - Dames Nieuwelingen - 61,6 km – 01h48min

    Aantal deelnemers: 17

    1. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KON      

    2. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    3. VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL    

    4. WERON Marine - ENTENTE CYCLISTE SAINT GEORGES     

    5. MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARC             

    6. WITLOX Lizzy - WV DE JONGE RENNER              

    7. MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV       

    8. OALTON Heidi          

    9. VERMEIRE Usa - KVC. DEINZE VZW       

    10. DEMEY Valérie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT V            


    04/07/2010 - JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 57

    1.VAN EMPEL Etienne - UWTC DE VOLHARDING   

    2.SMANS Thomas - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 12”

    3.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    4.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’55”

    5.BUCHENER Jochem - ZWC DTS         

    6.SIMONS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    7.DOYEN Nicolas                    

    8.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    9.VAN DESSEL Kenneth - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    10.TOUSSAINT Louis - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS  

     

    04/07/2010 - MOL (RAUW) (A) - Nieuwelingen - 68 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 47

    1.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2.GEERDING KOEN - WV EEMLAND        op 39”

    3.PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    4.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 45”

    5.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 48”

    6.NUYTS Lode - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT      

    7.GYSBRECHTS Laurens - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’13”

    8.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’25”

    9.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’08”                            

    10.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    36.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    04/07/2010 - LAPLAIGNE - Nieuwelingen – BVB – km - 01h33min

    Aantal deelnemers:

    1.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    2.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    5.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    6.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    7.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    8.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    9.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    10.VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT          

    67.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’00”
     

    04/07/2010 - VICHTE (W) - Nieuwelingen - 69,3 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 57

    1.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    2.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’00”

    3.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    4.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    5.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    6.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    7.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    8.COREELMAN Giani - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    9.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    10.LIVYNS Arjen - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM         

    11.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    15.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND       

    29.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND op 3’03”     

    34.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    05-07-2010 om 10:42 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!