.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/06/2010

    vwf

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.F !!!


    Hoof Roger KOP 2010

    Zondag 27 Juni - GOOIK (1755)

    A-reeks
    1 David Motte

    2 David Van Den Broeck
    3 Kurt de Vuyst
    4 Kristof Lauwereys
    5 Gert Nieuwborg
    6 Stefaan Paridaens
    7 Tom Penninckx
    8 Joris Cosyn
    9 Steven Glorieux
    10 Andy Annendyck

    VWF 27-6-10-gooik 104 VWF 27-6-10-gooik 068
               Winnaar Catg.A David Motte en winnaar Catg.B Erwin Bollen                     
    Tim  Van de Wiele uit Denderbelle

    B-reeks
    1 Erwin Bollen

    2 Emmanuel Hiel
    3 Gino De Vos
    4 Wim De Smet
    5 Danny Saelens
    6 Peter Van Damme
    7 Christof Heynderickx
    8 Kenny De Maereleire
    9 Nico Thoelen
    10 Raf Van Den Bossche

    C-reeks

    1 Ronny Paridaens
    2 Rudy Thomas
    3 Danny De Backer
    4 Patrick De Craene
    5 Bruno Bruyere
    6 Dirk De Ridder
    7 John De Croock

    8 Frank Geets
    9 Philippe Roelandts
    10 Henri Hermans  

    VWF 27-6-10-gooik 061
                                    Winnaar Catg.C Ronny Paridaens

               
    D -reeks
    1 Jos Maes
    2 Joost Pieters
    3 Francis De Ridder
    4 Paul Geudens
    5 Joseph Devits
    6 Dirk De Meyer
    7 Patrick Sergooris
    8 Luc van Mol
    9 Jerry De Reuse
    10 Patrick Convents

    VWF 27-6-10-gooik 064
                                         Winnaar Catg.D Jos Maes


    E-reeks
    1 Herman Van Den Borre
    2 Louis Van Den Broeck
    3 Felix Luyten
    4 Robert Maldrie
    5 Jean-Pierre Broothaerts
    6 Ivan Coopman
    7 Paul Allen
    8 Danny Polfliet
    9 Eddy Cobbaut
    10 Eddy De Vuyst

    VWF 27-6-10-gooik 035
                                Winnaar Catg.E Herman Van Den Borre
             

    F-reeks
    1 Roger Hoof

    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Werner Dullaert (St.Gillis)
    4 Jozef Van Isterdael
    5 Rudiger Savat
    6 Albert Van Den Eede
    7 Jos De Maeyer
    8 Hubert Dhondt
    9 Guido Cornet
    10 Jozef Saerens

    VWF 27-6-10-gooik 030
                                      Winnaar Catg.F Roger Hoof 


    Proficiat aan DIRK MATTHIJS met zijn Belgische Titel bij de Spoorwegen !!!


    VWF 27-6-10-gooik 123

    BK Spoorwegen

     

    Bram de Saedeleer  (denderleeuw)

     

    DIRK MATTHIJS uit Gentbrugge

     

    Joost Pieters  uit Brakel

     

    Johan Cordonnier uit Herzele



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    27-06-2010 om 22:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/06/2010

    waod_3

    Zondag 27 Juni 2010 - NAZARETH (9810)

    Cat A/B:

    1.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte)

    3.Kurt Caboor (Wommelgem, winnaar cat. A)

    4.Jochen Heylens

    5.Peter De Corte

    6.Nico Debaes (Desselgem) 7.Mario Van Den Broecke 8.Alexander Govaert 9.Joeri Houthoofdt 10.Eric Vereecken 11.Alex Goossens (Vrasene) 12.Danny Schaut 13.Philip Lampaert 14.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde) 15.Sam Govaert 16.Wouter De Clercq 17.Geert Smeyers 18.Dennie Van Marcke 19.Christophe Van Overloop 20.Adilson De Koster

     


    Categorie Recreanten A: (Tijdrit)

    1.Dieter Roman (6:30 59)

    2.Hans Allaert (06:38:32)

    3.Jan Vanderstraeten (06:40 23)

    4.Wouter De Langhe (06:44 94)

    5.Dieter Van Simaey (06:57:93)

    6.Rik Blanchaert (06:58 63) 7.Alain Calle (07:02 34) 8.Gartien Cosyns (07:03 73) 9.Mathias Maebe (07:06 54) 10.Sven Goffaux (07:10 81) 11.Pieter Bauters (07:12 37) 12.Tim Vanrenterghem (07:15 11) 13.Philippe De Smet (07:17 84) 14.Nico Van Parys (07:21 50) 15.Geert Goris (07:28 56) 16.Stijn Verhaegen (07:38 31) 17.Geert Baekelandt (07:40 54)

     

    Categorie Recreanten B: (Tijdrit)

    1.Krist Himpe (07:09 14)

    2.Hans Vandenbroecke (07:13 29)

    3.Yves Van Praet (07:19 51)

    4.Christof Feys (07:22 41)

    5.Kevin Claus (07:24 18)

    6.Eric Maebe (07:27 04) 7.Yordi Desmet (07:36 94) 8.Andre Claeys (07:44 07) 9.Jimmy Wauters 07:52 40)

     

    Categorie Recreanten Dames: (Tijdrit)

    1.Ellen Steyaert (07:48 31)

    2.Alissa Cozyns (08:25 28)

     

    Recreanten cat A rit in lijn:

    1.Jan Vanderstraeten

    2.Wouter De Langhe

    3.Alain Calle

    4.Rik Blanchaert

    5.Hans Allaert

    6.Pieter Bauters 7.Gratien Cosyns 8.Kenny Michels 9.Sven Goffaux 10.Geert Goris

     

    Recreanten cat B rit in lijn:

    1.Krist Himpe

    2.Geert Amaet

    3.Christof Feys

    4.Kevin Claus

    5.Johan Clauwaert

    6.Frank Rogge 7.Yves Van Praet 8.Andre Claeys 9.Eric Maebe 10.Jimmy Wauters

    27-06-2010 om 22:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 17°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Marien Gerard

    Zaterdag 26 Juni 2010 - LOCHRISTI (9080)

    Categorie A/B: (24 dln)

    1.Andy De Backer (Denderleeuw, winnaar cat. B)

    2.Didier De Lannoy (B2)

    3.Peter De Corte (B3)

    4.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    5.Nico Van Bever (A2)

    6.Renaat Demeter (Lochristi B4) 7.Paul Rooseparck (A3) 8.Yves Heylen (B5) 9.Peter Debucke (B6) 10.Michel De Koning (A4) 11.Pieter Van Kerckhove (A5) 12.Steven Landuyt (B7) 13.Jordy Leenknecht (B8) 14.Jurgen Moreels (B9) 15.Vincent Brunel (B10) 16.Kris Smet (St.Niklaas B11) 17.Kurt-André Van Herreweghe (A6) 18.Werner Van Looy (B12) 19.Jens Daems (A7) 20.Kristof Gryson (A8) 21.Laurens Preyns (A9) 22.Jean-Pierre Fauconnier (A10) 23.Ismaen Segers (A11) 24.Kenneth Lauwers (A12)

    Categorie C/D:
    (39 dln)

    1.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. D)

    2.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    3.Marc Goossens (D2)

    4.Thierry Everaert (C2)

    5.Patrick Van Renterghem (D3)

    6.Patrick Watteny (D4) 7.Patrick Van Hoolandt (D5) 8.Rudi Rabout (Heinkenszand C3) 9.Wim Heyndrickx (Vrasene C4) 10.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 11.Danny De Bruyne (C5) 12.Dominic Felde (C6) 13.Ivan Wulffaert (D7) 14.Serge De Wever (D8) 15.Geert Van Speybroeck (C7) 16.Ko Harms (D9) 17.Walter De Veerman (Lochristi D10) 18.Wim Kras (Vrasene C8) 19.Fabien Hanssens (C9) 20.Olivier Vaerewyck (C10) 21.Marc Cossyns (C11) 22.Philip Wittoek (C12) 23.Dirk Wittoek (D11) 24.Franky De Tremerie (C13) 25.Jean-Paul Baeyens (C14) 26.Sven De Vlieger (C15) 27.Tim Dekeyser (C16) 28.Geert Hebbrecht (C17) 29.Henri De Decker (D12) 30.Alain Mortier (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Willy Van Herreweghe (E2)

    4.Rudy Taelman (E+2)

    5.Patrick Buyens (E3)

    6.Peter De Ghein (E4) 7.André Bultinck (E5) 8.Patrick Bekaert (E6) 9.Marc Couckuyt (E7) 10.Luc Van Laere (E8) 11.Antoine Van Geluwe (E+3) 12.Patrick Van Peteghem (E9) 13.Hilair Heye (E10) 14.Alain Goossens (E11) 15.Erwin D'Hondt (E12) 16.Guy Van Severen (E+4) 17.Siegfried Vanoverberghe (E13) 18.Philippe Lacquet (E14) 19.Danny De Vocht (E15) 20.Bjorn Degroote (E16) 21.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+5) 22.Philemond Delgouffe (E17) 23.Tom Persyn (E18) 24.Alain Verstuyf (E19) 25.Patrick Van Hulle (E20) 26.Willy De Sutter (E21) 27.Tony Reniers (E22)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Scholten (Echt, Ned, winnaar cat. F1)

    2.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    3.Jozef De Naeghel (F1-2)

    4.Roland Boulard (F1-3)

    5.Noël Rogge (F2-2)

    6.Tony Baudonck (F1-4) 7.Jozef Deneef (F1-5) 8.Eddie Van Leirberghe (F1-6) 9.José Dezegher (F2-3) 10.François Coppers (F1-7) 11.Jos Lissens (F1-8) 12.Marc Steenberghe (F1-9) 13.Charles Vandermosten (F2-4) 14.Kris Van Honsté (F1-10) 15.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-5) 16.Boris Bombaerts (F1-11) 17.Jos Vergult (F2-6) 18.Patrick Elegheer (F2-7) 19.Adri Van Loon (F1-12) 20.Louis Moens (F1-13) 21.Marc Colpaert (F1-14) 22.Jos Dierks (F2-8) 23.Kurt Wille (F2-9)

    Categorie G:

    1.Lucas Van Goedsenhoven

    2.Willy Roels

    3.Etienne Declercq

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.David Orford

    6.Julien Vyvey 7.Adrien Maes (Melsele) 8.Marinus Lockefeir 9.Roland Van Imschoot 10.Roger Den Tijn 11.Freddy Stevens 12.Michel Bousard 13.Freddy Vervenne 14.Eric De Wilde 15.Lucien Schollaert 16.Henk Bolle 17.Piet Achten 18.Paul Luyten 19.André Bogaert 20.Henri De Saedeleir 21.Etienne Van Hecke 22.Roger Verschraegen (Lochristi) 23.Firmin De Zutter 24.Albert Huysmans 25.Jan Poelmans 26.Erik Vandersteen 27.Herman Dias 28.Kristina Coolens

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Roger De Breuker

    4.Armand Mols

    5.Daniel Cornu

    6.Hervé Verstuyft 7.Daniel Meirlaen 8.Marcel Meeuwes 9.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 10.Frans Timmers 11.Guus Schuller 12.Pascal Cornand 13.André Van Asbroeck 14.Luc Muys 15.Lucien Van Impe 16.Ortaire Stevens 17.Leon Vervaet 18.José Devreese 19.Daniël Nuytinck 20.Ghislain De Champs 21.François Brouwers 22.Roger Moens 23.Jef Verheyen 24.Anton Van Poecke 25.Aloys Van Renterghem 26.Paul De Geynst 27.Roland Van Den Dooren

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Edward Battersby

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Adriaan Van den Kinschot

    6.Karel Alen 7.Trevor Fensicek 8.Willy Voorbraeck

    27-06-2010 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010


    Proficiat aan GUY SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Zaterdag 26/06/2010 - JEUK ( GINGELOM) (LB) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 97

    1.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    2.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 2”

    3.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 4”

    4.COLLAERS Cedric - VERANDAS WILLEMS        op 13”

    5.DAVID Tom              

    6.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS op 29”

    7.WELLENS Yannick - DAVO - LOTTO - DAVITAMON        

    8.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    9.LOH SEA KEONG op 38”

    10.HUET Maxime - GKV CYCLING TEAM op 1’21”

    34.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 5’17”

    47.MARTENS Arjen uit Koewacht - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 6’52”
     

    26/06/2010 - LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 153

    1.TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM    

    2.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    3.ROUET Rudy - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    4.DE CLERCQ Bart - DAVO - LOTTO - DAVITAMON           

    5.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    6.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    7.VAN HUMBEECK Nick - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE         

    8.BRUYNDONCKX Bart - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    9.DE POTTER Kjell - TEAM LUCA RONSE

    10.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    22.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    29.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    30.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    35.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    39.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM

     

    26/06/2010 - RIJKEVORSEL (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 107

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT      

    3.RYAN MARC - CYCLING TIMARU          

    4.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    5.VERMANT Wim - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW     

    6.VAN DEN WYNGAERT Jeffrey - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    7.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1’25”

    8.VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    9.VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    10.RODGER Shem - Awamutu Sports Club        

    14.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    15.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW    

    67.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 06’09”       

     

    26/06/2010 - WAARDAMME (W) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 94

    1.AVERY Clinton - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM  

    2.VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 8”

    3.DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 16”

    4.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    5.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM         

    7.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT      

    8.GRATOIT ALEXANDRE                    

    9.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    10.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    18.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’15”

    26.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW 


    26/06/2010 - EMPTINNE (NA) – Elitez.c./U23 – 77,4 km – 02h02min – 37,936 km/h

    Aantaldeelnemers: 44

    1.DUMOULIN Guillaume (Vezin/ RVC Ottignies)
    2.VERCOUILLIE Kristof
    3. DENUWELAERE Jan op 3"
    4. NAESSENS Michaël
    5.HENRION Jonathan
    6. ROUARD Bastien
    7. DE DECKER Eric
    8. VAN POUCKECédric
    9. BOGAARTS Guy (NL)
    10. ANCIAUX Maxime
    11. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai -
    WIELERTEAMWAASLAND

        

    26/06/2010 - GRAZEN-GEETBETS (VB) - Juniores - 86 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    26/06/2010 - KERKSKEN - HAALTERT (O) - Juniores - 96 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 40

    1.JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT        

    2.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    3.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    4.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 9”

    5.VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM op 45”

    6.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    7.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW              

    8.VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9.LAPIERRE Stijn - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    10.PROVOOST Robbe - CUBE-FINTRO CT          

    14.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’00”      

    16.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    24.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND         

    36.COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND      

    27-06-2010 om 22:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 26/06/2010 - KOOIGEM (W) - Juniores - 86,4 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 64

    1.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    3.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 23”

    4.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    5.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    6.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 28”

    7.ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB      

    8.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    9.VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    10.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

     

    26/06/2010 - RELEGEM-ASSE (VB) - Juniores - 100 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 29

    1.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM        

    2.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 2”

    3.DE VOCHT Bart - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW op 4”

    4.VANDAEL Birger - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 2’20”

    5.MANNAERT Niels - WK NOORD WEST BRABANT op 2’37”

    6.HAGENAARS CORNE - WV DE JONGE RENNER   

    7.MALFROY Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE  

    8.JOOSEN Stephane - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 4’10”

    9.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 4’18”

    10.DE SCHUTTER John - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG        

    12.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 4’24”

     

    26/06/2010 - ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 90 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 39

    1.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM

    2.VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    3.BOUVRY Dieter - AVIA CYCLING TEAM op 5”

    4.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    5.LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’15”

    6.DESRUELLE Dylan  - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE      

    7.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3’45”

    8.RUPERT Denny - TEAM NEMESIS        

    9.COUDENYS Martijn - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    10.SANDERS Nick - NICCA CT - VSV LANGEMARK

     

    26/06/2010 - SERSKAMP (O) - Juniores - 90 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 51

    1.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM           

    2.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 25”

    3.DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI          

    4.GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM      

    5.BELGHANEM Dillen - ISOREX CYCLING TEAM   

    6.DE WAEL Aaron uit Uitbergen  - CUBE-FINTRO CT op 50”

    7.VINCKE Matthias - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.  

    8.DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    9.DE BOECK Vincent - WK NOORD WEST BRABANT          

    10.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    13.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 1’22”          

    17.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND         

    19.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND   

    23.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    31.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    32.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

    34.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND      

    39.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    26/06/2010 - SNELLEGEM (W) - Dames Jeugd - 52 km - 01h30min

    Aantal deelnemers:

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 32

    1.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    3.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    4.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL   

    5.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    6.WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING     

    7.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    8.WITLOX Lizzy - WV DE JONGE RENNER 

    9.MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    10.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    15.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM    

    16.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW              

    26.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM       

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 33

    1.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB           

    2.DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    3.CARLESS Bo - BENELUX TEAM

    4.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS op 13”

    5.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    6.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    7.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW     

    8.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    9.POST Jermaine - LRTV SWIFT           

    10.JASPART Larisa - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES    

    11.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM                     

    16.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM          

    23.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

    30.SERTIJN Shauni - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’00”  

     

    26/06/2010 - OOSTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 65,4 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 36

    1.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2.VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    3.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 5”

    4.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 10”

    5.VERMEULEN Siemen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    6.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    7.BYTEBIER Nils - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    8.NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    <SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZ

    27-06-2010 om 22:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!


    Rotty Glenn KOP 2010       Colman Alex  KOP 2010

               Glenn Rotty                         Lenny Druyts                                 Alex Colman

    Zaterdag 26/06/2010 - OUTRIJVE (W) - Nieuwelingen - 63,9 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 26

    1.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    2.VANDENBROUCKE Arne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    3.YSERBIJT Jesper - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    4.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    5.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    6.VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    7.DEGROEVE Tanguy - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM         

    9.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 4’25”

    10.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE    

    26/06/2010 - RELEGEM-ASSE (VB) - Nieuwelingen - 58 km - 01h27min

    Aantal deelnemers: 47

    1.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.DE LANGE Thijs - THEO MIDDELKAMP  

    3.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 42”

    4.DEZWARTE Tom - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    5.VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT

    6.VANDENABEELE Emill - THOMPSON JARTAZI  

    7.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM      

    8.TRAPPENIERS Brent - WSC HAND IN HAND BAAL          

    9.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL       

    10.TEMMERMAN Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 55”

    19.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’55”   

     

    26/06/2010 - SERSKAMP (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 49

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    2.VAN EMPEL Etienne - WV´T LUCHTSCHIP       

    3.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    4.TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM

    5.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 8”

    6.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB     

    7.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.VAN EMPEL Justin - WV ´t Luchtschip

    9.SOETE Dimitri - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE       

    10.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND      

    12.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND

    18.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND         

    38.CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND             

    42.MEGANCK Michiel uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    43.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND     

    44.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          
     

    26/06/2010 - SNELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 25

    1.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    2.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    3.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    4.CARPENTER Dante - ONELIFE CYCLING DEVELOPMENT SQUAD    

    5.BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    6.MORTIER Guillaume - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    7.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT      

    8.DEVRIENDT Damon - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    9.COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    10.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 1’00”

    26/06/2010 - VOORDE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 37’25”

    Aantal deelnemers: 4

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING       

    3.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT   

    4.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE       

     

    MEISJES 13 JAAR - 40’41”

    Aantal deelnemers: 2

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    MEISJES 14 JAAR - 53’54”

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    2.DE BRUYNE Meg uit Hamme-Zogge - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’55”

    3.VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

     

    JONGENS 12 JAAR – 35’05”

    Aantal deelnemers: 22

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    2.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.VAN ASSCHE Bert - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    4.SABBE Arne - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 53”

    5.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

     

    JONGENS 13 JAAR – 40’16”

    Aantal deelnemers: 34

    1.VAN TILBORGH Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    3.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW op 23”

    4.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    5.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    18.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND op 2’57”         

    30.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07” 

    31.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 53’42”

    Aantal deelnemers: 25

    1.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM  

    2.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM     

    3.DE VISSCHER Glenn - K.V.C. DEINZE VZW       

    4.BUNTINX Auxence - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY       

    5.VERMET Joran - CT COVEMAECKER - BALANS  

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 52’44”

    Aantal deelnemers: 28

    1.CLAUW Yente - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    2.VANDEPUTTE YOURI - VC HAUT PAYS ST GHISLAIN op 21”

    3.CARDOEN Tom - JONGE RAKKERS VOLLEZELE  

    4.DIEPENDAELE Tom - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

    5.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM op 24”

    20.MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”         

    26.MAXIMUS Jan - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    26/06/2010 - HAASRODE (VB) - Aspiranten
     

    26/06/2010 - PAAL (LB) - Mountainbike - Kids Challenge

    26/06/2010 - ICHTEGEM (W) - Miniemen
     

    26/06/2010 - HAASRODE (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    27-06-2010 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/06/2010

    vwf

    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Maes Peter KOP 2010

    Zaterdag 26 Juni - ELVERSELE (9140) - 8ste proef VWF-GEDITROFEE

    A-reeks
    1 PETER MAES (Bornem)
    2 Peter Neels (Kruibeke)
    3 Bart De Baere
    4 Mario Van Gucht
    5 Tom Op De Beeck
    6 Michael Claes
    7 Guillaume De Coninck
    8 Michel Vereecken
    9 Tom De Maesschalck (Sinaai)
    10 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

     

    VWF 26-6-10- zat  elversele 104
                                           Winnaar Catg.A Peter Maes

    B-reeks
    1 Wim De Smet
    2 Pascal De Wolf
    3 Didier De Witte (Tielrode)
    4 Nico De Schepper (Grembergen)
    5 Danny Saelens
    6 Kris Lissens
    7 Mario Van Der Sickel
    8 Gino De Vos
    9 Danny Borremans
    10 Patrick Heirewegh

     

    VWF 26-6-10- zat  elversele 106
                            Winnaar Catg.B Wim De Smet

    C-reeks
    1 Johan Heymans
    2 Frank Geets
    3 Herman Proost
    4 Dirk De Bondt
    5 Peter Van Der Stock
    6 Patrick De Craene
    7 John De Croock
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Eddy Merckx (Bornem)
    10 Johan Kerremans

     

    VWF 26-6-10- zat  elversele 075
                                    Winnaar Catg.C Johan Heymans 

               
    D-reeks
    1 Joost Pieters
    2 Joseph Devits
    3 Roger Schouppe
    4 Bart Delplanque
    5 Etienne Claus (Waasmunster)
    6 Rudy Van De Velde
    7 Benny D'Haese
    8 Roland Mersseman
    9 Jean-Piere Claeys
    10 Kurt De Cock

    VWF 26-6-10- zat  elversele 068
                                    
    Winnaar Catg.D Joost Pieters


    E-reeks
    1 Jose Hoebeke
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Felix Luyten
    4 Francois Van pee
    5 Jos Janssens
    6 Louis Van Den Broeck
    7 Jean-Pierre Broothaerts
    8 Herman Van Den Borre
    9 Rik Scheirlinckx
    10 Johnny Van Holen

     

    VWF 26-6-10- zat  elversele 020
    Winnaar Catg.E Jose Hoebeke en winnaar Catg.F André Ceurens met
    rechts Fons Van Raemdonck.

    F-reeks
    1 André Ceurens
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Alfons Volckaerts
    4 Jozef Van Isterdael
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Francois Van De Vijver
    7 Jos De maeyer
    8 Freddy Van Impe
    9 Werner Dullaert (St.Gillis)
    10 Roger Hoof (St.Niklaas)


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    27-06-2010 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/06/2010

    VWV Banner 2010

    Zaterdag 26 Juni -  HERSELT (2230)

     

    Categorie A/B: Aantal deelnemers: 112
    1-Sven Van Eyndt
    2-Bart Berghmans
    3-Bart Vanden Wijngaerd (B)
    4-Benny Bosmans
    5-Kristof Wijckmans
    6-Bart Peeters
    7-Tim Tubbax
    8-Jan Discart
    9-Gunther Ennekens
    10-Woud Monnaers

    11-Yves Boenders (B) 12-Peter dockx (B) 13-Christof Verbert 14-Olivier Dominick 15-Hans Wuyts (B) 16-Kristof Brockmans  17-Chistof Meessen 18-Jos Gevers 19-Gert Vangenechten 20-Chris Schepers (B) 21-Koen Hoeyberghs 22-Patrick vervoort (B) 23-Dirk Uyterhoeven 24-Gerry Meuris 25-Nick Vermunickt 26-Goormans Corneel (B) 27-Benny van Der Auwera (B) 28-Geert Verbraeken 29-Koen Van Doorslaer 30-Johnny Vertessen

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 53
    1.Luc Van Roy
    2.Chris Vanderaerden
    3.Marc De Cock
    4.Eddy Van loy
    5.Andre Aertgeerts
    6.Jos van craen
    7.Marc heulens
    8.Robert vande kerkhof
    9.Walter Verheyden
    10.Bruno Brabants

    11.Benny van Gansen 12.Jan Van den Brande 13.Dirk Coremans 14.Walter Marynissen 15.Dirk Verresen 16.Jeff Van Eyndt 17.Rudy Bloemen 18.Harry maes 19.Theo Poorters 20.Luc Troonbeeckx

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 12
    1-Francy baptist
    2-Jan Tutenel
    3-Eddy mertens
    4-Freddy Vranken
    5-Jozef De Wever
    7-Willy Van Herck
    8-Ludo De Bakker
    9-Marc Dams
    10-Charles Vandekerkhof
    11-Ludo Bruylandts 12-Etienne Peeters

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 13
    1-Georges Vonckx
    2-Francois Mertens
    3-Leon Daelemans
    4-Gaston Sannen
    5-Jan Guido geudens
    6-Andre Segers
    7-Frans Bastiaens
    8-Frans Laeremans
    9-Nico Wijnen
    10-Jef Everaerts

     

    27-06-2010 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/06/2010

    vwf


    Proficiat aan Etienne CLAUS met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Claus Etienne KOP 2010 1
              Etienne Claus 


    Vrijdag 25 Juni - ELVERSELE

     

    UITSLAG +40 jaar

    1.ETIENNE CLAUS (Hamme)

    2.Jean Blommaert (Hamme)

    3.Eddy Van Riysselberghe

    4.Omer Debecker

    5.Gino Verberckmoes (Sinaai)

    6.Paul Van Cleemput (St.Niklaas)

    7.

    8.

    9.Kenny Janssens (Melsele)

    10.

    VWF Elversele 25-06-2010 3
    Winnaar -40 jaar Kurt Reyniers uit Wetteren en + 40 jaar Etienne Claus uit Waasmunster.

     

    UITSLAG -40 jaar

    1.Kurt Reyniers (Wetteren)

    2.Tom Saeys

    3.Frederik Leemans

    4.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    5.Kristof Verbraeken (Beveren)

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

     

    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn Zege bij de Recreanten !!!

     

    UITSLAG Recreanten en Inwoners

    1. JURGEN DE WITTE (Elversele)

    2.Wim Beek

    3.Kurt De Laat

    4.Joeri Vaerenwijck

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    VWF Elversele 25-06-2010 1
              Jurgen De Witte en Achiel De Witte met de mede-inrichters.
                
    VWF Elversele 25-06-2010 2
                   Jurgen De Witte met vader Achiel en zijn moeder Maria.
                             

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    27-06-2010 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan TONY HEIRBAUT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


        Van Oyen Franky KOP 2010 2    De Veerman Walter 05
               Tony Heirbaut                       Franky Van Oyen                 Walter De Veerman

    Vrijdag 25 Juni 2010 - WACHTEBEKE (9185)


    Categorie A/B:
    (57 dln)

    1.Franky Van Oyen (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Tony Heirbaut (Stekene, winnaar cat. A)

    3.Jimmy De Bruyn (A2)

    4.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B2)

    5.Raf Martens (A3)

    6.Geoffry Maes (Lochristi B3) 7.Tom Brulez (Tielt B4) 8.Peter Debucke (B5) 9.Renaat Demeter (Overmere B6) 10.Steven Martens (A4) 11.Geert Ceulemans (A5) 12.Karel Warnier (B7) 13.Tom Van Uffel (B8) 14.Mario Van Den Broecke (B9) 15.Kevin Vleurinck (A6) 16.Stefaan Van Gaever (B10) 17.Jordy Leenknecht (B11) 18.Vincent Brunel (B12) 19.Bart De Waele (A7) 20.Bart Jocqué (B13) 21.Kris Smet (St.Niklaas B14) 22.Steven Alliet (A8) 23.Davy Rauch (B14) 24.Angelo Saman (Stekene B15) 25.Mike Van De Walle (A9) 26.Jonas Pfaff (Waasmunster A10) 27.Maurice Minnaar (A11) 28.Jonas De Vlieger (A12) 29.Candy De Boelpaep (B16) 30.Christophe Van Overloop (A13)

    Categorie C/D:
    (49 dln)

    1.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. D)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    3.Nico Debaes (Desselgem C2)

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand C3)

    5.Wim De Waal (D2)

    6.Philip Wittoek (C4) 7.Sven De Vlieger (C5) 8.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3) 9.Steve Ferguson (C6) 10.Dirk Wittoek (D4) 11.Dirk Goossen (C7) 12.Stefan Adriaenssens (Burcht C8) 13.Patrick Nauwelaers (C9) 14.Peter Mol (C10) 15.Peter Ballet (D5) 16.Yves Florquin (C11) 17.Tommy Heyse (C12) 18.Bart Deckers (C13) 19.Danny Van Hoof (D6) 20.Giovanni De Corne (C14) 21.Peter Flach (Zwijndrecht C15) 22.Wim Rombaut (C16) 23.Alain Bogaert (C17) 24.Giovanni Baert (Belsele C18) 25.Wim Heyndrickx (VraseneC19) 26.Stanny Benoot (C20) 27.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 28.Dirk Verresen (D8) 29.Ronny Poppe (D9) 30.Fabien Hanssens (C21)

    Categorie E/E+:

    1.Willy Van Herreweghe (winnaar cat. E)

    2.Danny De Coninck (E2)

    3.Mario D'Haeseleer (E3)

    4.Joseph Claessens (E4)

    5.Ronald De Scheemaeker (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Hilair Heye (E6) 8.Marc Couckuyt (E7) 9.Ronny De Vos (E8) 10.Georges Vergauwe (E9) 11.Eddy Van Den Abeele (E+2) 12.Frederik Blervacq (E10) 13.Koen Oliebos (E11) 14.Antoine Van Geluwe (E+3) 15.Herbert De Coster (Zwijndrecht E12) 16.Guy Deruysscher (E13) 17.Franky De Pauw (E14) 18.Guy Van Severen (E+4) 19.Philippe Lacquet (E15) 20.Luc De Wilde (E16) 21.Eric De Wilde (E+5) 22.Patrick Van Peteghem (E17) 23.Mario Geirnaert (E18) 24.Peter De Ghein (E19) 25.Andy Roels (E20) 26.Patrick Buyens (E21) 27.Nico Van Hoebeke (E22) 28.Wim De Waal (E23)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F1)

    3.Jozef Deneef (F1-2)

    4.Antoine De Caboter (F1-3)

    5.Noël Rogge (F2-2)

    6.Tony Baudonck (F1-4) 7.Ronny Byl (F1-5) 8.François Coppers (F1-6) 9.Leon Van Tetering (F1-7) 10.Eddie Van Leirberghe (F1-8) 11.José Dezegher (F2-3) 12.Luc Verkinderen (F2-4) 13.Jozef De Naeghel (F1-9) 14.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-5) 15.Eddy Iterbeke (F2-6) 16.William Govaert (Waasmunster F1-10) 17.Adri Van Loon (F1-11) 18.Helmuth Tas (F1-12) 19.Marc Steenberghe (F1-13) 20.Marc Hemelsoet (F1-14)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Theo Coudyzer

    3.Karel Heirbaut (Belsele)

    4.Roland Van Imschoot

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Jacob Beun 7.Lucas Van Goedsenhoven 8.Marinus Lockefeir 9.Michel Bousard 10.Julien Vyvey 11.Henk Bolle 12.Freddy Stevens 13.Firmin De Zutter 14.André Bogaert 15.Etienne Van Hecke 16.Arnold De Muynck 17.Roger Beelaert (Rupelmonde) 18.Daniel Indekeu 19.Paul Luyten 20.Hennis Kreuze 21.Patrick Elegheer

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Clement Saelens

    4.Adrien Desmet

    5.Daniel Cornu

    6.Ghislain De Champs 7.Will Leurs 8.Guus Schuller 9.Roger De Breuker 10.Luc Muys 11.Christiaan Pollefliet 12.Antoine Cools 13.Julien De Baets 14.Pascal Cornand 15.Jef Verheyen 16.José Devreese 17.Ortaire Stevens 18.Ferdinand Moerman

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Edward Battersby

    3.Willy Voorbraeck

    4.Trevor Fensicek

    27-06-2010 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 4 TTC RONDE 2010 - DONDERDAG 24/06/2010

    TTC Ronde 2010 KOP

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!


    Janssens Kenny KOP 2010 1

    Donderdag 24/06/2010 - NIEUWKERKEN - RIT 4 TTC RONDE 2010


    Janssens Kenny 7 - 24-6-10-nieuwerkerken 038

    De 5e wedstrijd werd deze keer in Nieuwkerken verreden het was een stralende zomeravond en er waren redelijk wat vertrekkers.
    Na de eerste snelle verkenningsronde moesten er nog 8 afgelegd worden. En er werd opnieuw weer stevig doorgereden, vanaf de eerste ronde al. Pogingen om weg te geraken waren er in overvloed, maar het is ‘o’ zo moeilijk om dit tot een goed eind te brengen.
    In de laatste ronde zette Kenny Janssens alles op alles in de laatste kilometers.
    Hij kon stand houden tot op de finishlijn, Guido Spanoghe won de sprint van het aanstormende peleton voor Alain Calle.

    De gele leiderstrui blijft om de schouders van Steven Van Houte, ook in het puntenklassement blijft Steven aan de leiding.
    De bruine trui gaat na zijn overwinning naar Kenny Janssens.


    Aantal deelnemers: 65
    1.KENNY JANSSENS (Melsele)
    2.Guido Spanoghe (Lokeren)
    3.Alain Calle
    4.Steven Van Houte (Vrasene)
    5.Lieven Van de Perre (De Klinge)
    6.Meerschaert Kris

    7.Van Laere Koen

    8.Covents Stein

    9.Van Puyvelde Dimitri

    10.D'Hondt Niels

    11.Van Camp Freddy 12.Soens Lieven 13.Roman Dieter 14.Gheldof Bruno 15.Bollen Stijn 16.Van Roeyen Dave 17.Hesters Tom 18.Verberckmoes Gino 19.De Block Bart 20.Dierks Peter 21.Van Buynder Filip 22.Bolssens Mario 23.Swartelé Luc 24.Braeckman Geert 25.Middelkamp Tom 26.De Dauw Benny 27.Kras Wim 28.De Beule Patrick 29.Heymans Kurt 30.Beck Wim

    Janssens Kenny 8 - 24-6-10-nieuwerkerken 024 

    Janssens Kenny 6 - 24-6-10-nieuwerkerken 025
                        Kenny Janssens met lichte voorsprong op het spurtende peloton.

    Janssens Kenny 5 - 24-6-10-nieuwerkerken 026 Overwinning 1 - 2010

    Janssens Kenny VWF2010 Nieuwkerken044

    Janssens Kenny 4 - 24-6-10-nieuwerkerken 022 Janssens Kenny 1 - 24-6-10-nieuwerkerken 012
        Kenny Janssens, Mario Bolssens en Steven Van Houte.

    Janssens Kenny 2 - 24-6-10-nieuwerkerken 011
          Hans Vergauwen voor Kenny Janssens, Kurt Heymans en Wim Kras.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

     

    27-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    26-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Vrijdag 25/06/2010 - ZOMERGEM (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 110

    1.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    2.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS             

    3.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 11”

    4.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    5.DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    6.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    7.GALLE Stieven - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    8.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 20”

    9.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT     

    10.FACK Wouter - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 27”

    12.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 31”          

    54.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’09’           

    67.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    26-06-2010 om 05:17 geschreven door kenny


    25-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/06/2010

    waod_3

    Vrijdag 25 Juni 2010 - OPWIJK (1745) – Sporthal - Heiveld 65

     Inwoners   20h00    63 km   18 Ronden

    25-06-2010 om 13:59 geschreven door kenny


    24-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 24/06/2010

    vwf

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan DIDIER DE WITTE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Van Raemdonck Kevin KOP 2010     De Witte Didier KOP 2009 1
       Kevin Van Raemdonck                       Didier De Witte

    Donderdag 24 Juni – NIEUWKERKEN (9100)

     

    VWf 24-6-10-nieuwerkerken 045
    Winnaar Catg.A Kevin Van Raemdonk, Winnaar Catg.B Didier De Witte en
    winnaar Catg.C Johan Heymans.

    VWF 24-6-10-nieuwerkerken 040  VWF 24-6-10-nieuwerkerken 048
                                         Kevin Van Raemdonck.                                            
    Didier De Witte met zijn eerste bloementuil dit
                                                                                                                           seizoen.


    A/B/C-reeks

    Aantal deelnemers: 102

    1 KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)
    2 Willem Van Der Heyden
    3 DIDIER DE WITTE (1B - Tielrode)
    4 Eric Vereecken
    5 Danny Saelens
    6 Danny Schout
    7 Tim Vercauteren (Belsele)
    8 Andy Bonnaeres (Zele)
    9 Andy Van Loon
    10 Peter Maes (Bornem)
    11 Johan Heymans (1C)
    12 Raf Martens
    13 Kristof De Seure
    14 Stijn Rubbens
    15 Stein Vermeulen (Nieuwkerken)
    16 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    17 Christof Mariën (Retie)
    18 Nick Mertens
    19 Frank Geets
    20 Bruno Bruyere
    21 Gunther Van De Putte
    22 Angelo Saman (Stekene)
    23 Stephan Verhaeghe
    24 Marnix Geerts
    25 Bram De Mol
    26 Bert Lammens
    27 Arne Kestens
    28 Christophe Van Gucht
    29 Sammy Souffriau
    30 Tom Wilmsen

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    24-06-2010 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 24/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Donderdag 24/06/2010 - ZEMST-ELEWIJT (VB) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren

    NIEUWELINGEN-JUNIOREN-DAMES JEUGD

    Aantal deelnemers:

    Piste Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 10

    1.DEZWARTE Tom - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    2.BEUCKELAERS Bram - WK NOORD WEST BRABANT      

    3.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    4.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    5.VAN MOL Caine - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    6.VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    7.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT     

    8.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    9.SEYMUS Jason - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    10.LEUS Ruben - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

     

    Piste Junioren

    Aantal deelnemers: 13

    1.SNEYERS Matthias - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    2.JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT        

    3.DONY Kevin - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG          

    4.MANNAERT Niels - WK NOORD WEST BRABANT 

    5.VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    6.PHILIPS Jonas - WSC HAND IN HAND BAAL       

    7.DOM Mathias - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH   

    8.LANIN Rob - WK NOORD WEST BRABANT           

    9.POCKET Sammy  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    10.MONDELAERS Jens - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT     

     

    Piste Dames-Jeugd

    Aantal deelnemers: 7

    1.DERGENT Eveline - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    2.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    3.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

    4.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  

    5.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.           

    6.DONDERS Laura - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V         

    7.REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT       

    24-06-2010 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Woensdag 23/06/2010 - HALLE-INGOOIGEM (W) - Men Elite 1.1 UCI - 200 km - 04h20min

    Aantal deelnemers: 198

    1.VANDEWALLE Jurgen - QUICK STEP  

    2.VAN GROEN Arnoud - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 21”

    3.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO op 49”

    4.DEVOLDER Stijn - QUICK STEP           

    5.DUYN Huub - TEAM NETAPP   

    6.HOOGERLAND Johnny - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM     

    7.SCHEIRLINCKX Bert - LANDBOUWKREDIET      

    8.CAPPELLE Andy - VERANDAS WILLEMS          

    9.GILBERT Philpippe - OMEGA PHARMA-LOTTO op 2’15”

    10.COENEN Johan - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 2’20”

    39.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 3’25”

    65.D`HOLLANDER Glenn uit Berlare - OMEGA PHARMA-LOTTO op 3’39”           

    82.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR


    23/06/2010 - DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 68 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.KUYPERS Nico - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE           

    3.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    4.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    5.HUYGHE Stefaan - NICCA CT - VSV LANGEMARK          

    6.VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW        

    7.SERPIETERS Keoma - CT TOMACC   

    8.DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    9.CALLEBAUT Cedric - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 

    10.DIETRICH Ghequiere - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER          

     

    23/06/2010 - TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km - hmin

    Aantal deelnemers: 156

    1.BLUEKENS Jan - PROFEL CYCLING TEAM        

    2.DONNAY LAURENT - POYAL PESANT CLUB      

    3.CLAES Gert - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT   

    4.VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    5.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT      

    6.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS         

    7.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    8.ABTS Seppe - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    9.PIETERS Sibrecht - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    10.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    21.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    48.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    24-06-2010 om 10:05 geschreven door kenny


    23-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 23/06/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Benny Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    29 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Uiteindelijk zomer en 25°C met een lichte bries zowel in het voordeel als in het nadeel, sterke kopmannen genoeg aanwezig voor alweer een leuke duurtraining. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es 115 Km, het gemiddelde was goed voor +/- 35 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Danny De Smet , Benny Vercauteren , Edwig Cleiren , Jan Meul , Benny Vercauteren , Franky De Witte , Adrien Maes , Freddy De Blick , Cornelis Van Der Haeven , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Gunther Persoon , Alex Goossens , Jan Vlegels , Dirk Cleys , Kurt Heyrman , Kristoff Heyns , Kristof Verbraeken , Gregory Franckaert , Tom Verhulst , Filip Weemaes , Marc Borghgraef , William Despeels , ? ? ? ? en Kenny Janssens.

    23-06-2010 om 16:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Das Jeroen KOP

    Dinsdag 22/06/2010 - BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 43

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    2.DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS         

    3.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    4.VAN DE VELDE Benjamin - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS              

    5.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  

    6.PATTYN Karel - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    7.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    8.DE POTTER Kjell - TEAM LUCA RONSE

    9.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    10.VERHELST Louis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    13.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 20”          

    15.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    18.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    22.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

     

    22/06/2010 - KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 70

    1.FRANKEN Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    2.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 8”

    3.BAESTAENS Vincent - TELENET FIDEA CYCLING TEAM  

    4.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    5.DE BAERDEMAEKER Kjell - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM 

    6.DELME Davy - WSC HAND IN HAND BAAL              

    7.HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING         

    8.FREDERICKX Tom  - VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS        

    9.MERGAERTS Michel - WSC HAND IN HAND BAAL          

    10.NIETVELT Bert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL           

    17.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 41”  

    33.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    34.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    22/06/2010 - ROMSEE-STAVELOT-ROMSEE – Elite z.c./U23 - 158 km

    Aantal deelnemers:

    1 Gilles Devillers - Lotto Bodysol PCW0

    2 SYS Klaas - Beveren 2000      

    3 Verkinderen Frederik - Beveren 2000 op 34 "

    4 Paajanen  - Paavo Fuji Test Team       

    5 Gaëtan BALL - RC Pesant CL VZW op 1'16 "

    6 Michael Savo - Gemengde Hoge Land - Hoop Condroz  

    7 Dennis VANEENDERT - Beveren 2000

    8 Laurens De Vreese - Beveren 2000    

    9 PAAS Maikel - Parkhotel Rooding CT  

    10 Dennis Luyt - Van Hemert Groep - De Jonge Renner    

    32 Jeroen GOUDKET uit Antwerpen L.O. - Bianchi -Cornet & Kinsbergen NHT Fietsen Tea op 5’25”         

     

    22/06/2010 - RUDDERVOORDE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,5 km - 03h27min

    Aantal deelnemers: 136

    1.BOBRIDGE Jack - GARMIN      

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.VEUCHELEN Frederik - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM       

    4.GORIS Rob - PALMANS-CRAS 

    5.PERUFFO Enrico - CARMIORO op 14”

    6.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM op 23”

    7.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 30”

    8.DE BACKER Bert - SKIL-SHIMANO       

    9.JACOBS Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    10.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 36”

    46.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS op 7’00”

    83.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE

     

    22/06/2010 - GELUWE (W) – Interclub -  El.z.c./U23 - 158,8 km - hmin

    Aantal deelnemers: 169

    1.VANOVERBERGHE Arthur - Pws-Eijssen CT           

    2.CLINTON Avery - Pws-Eijssen CT    

    3.JORY Chris - Asfra Racing Team    

    4.VANDENDRIESSCHE Dieter - Deerlijk-Gaverzicht   

    5.VERMEIREN Tom - Terra Footwear-BL       

    6.DE SCHEENMAEKER Davy - Pws-Eijssen CT

    7.DEBUSSCHERE Jens - Pws-Eijssen CT        

    8.NANKERVIS Tommy - Dunkerque Littoral Cyclisme           

    9.DEWEIRDT Gino - Decock-Sportivo 

    10.CHEVALIER Olivier - Rvc Ottignies

    26.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - Soenens-Jartazi-Construct Glas    

    29.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NewHeebra-Lombarden      

    53.GIDE Stijn uit Waasmunster - VLTechnics-Abutriek CT    

    23-06-2010 om 16:22 geschreven door kenny


    22-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Maandag 21/06/2010 - EREMBODEGEM - TERJODEN (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    21/06/2010 - ASPELARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 87 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 46

    1.NEVENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    2.VAN POUCKE Michael - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    3.MICHELS Bob - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN     

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    5.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    6.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 10”

    7.DESMET SEBASTIEN - MULTISPORT  

    8.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    9.VERCOUILLIE Kristof - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    10.VAN DE MIEROOP Sam - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    11.STAES Davy uit St.Niklaas - CYCLING TEAM M. PINTE op 32”

    22-06-2010 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/06/2010
    vwf

    Maandag 21 Juni - HUIZINGEN (1654)

    A-reeks
    1 Tom Penninckx
    2 Van Gucht Mario
    3 Kristof Lauwereys
    4 David Motte
    5 Peter Vermassen
    6 Bjorn Lison
    7 Andy De backer
    8 Jimmy De Doncker
    9 Gert Nieuwborg
    10 Koen Lintermans

    VWF 21-6-10- huizingen 117
                                  Winnaar Catg.A Tom Penninckx.


    B-reeks
    1 Erwin Bollen
    2 Christophe De Grom
    3 Luc Sweers
    4 Pascal Raes
    5 Danny Borremans
    6 Christophe Adams
    7 Benny Dupont
    8 Johan Vervaecke
    9 Tom De Smet
    10 Frank Saelens

    VWF 21-6-10- huizingen 120
                                       Winnaar Catg.B Erwin Bollen.

               
    C -reeks
    1 Bruno Bruyere
    2 Rudy Thomas
    3 Danny De Backer
    4 Ronny Paridaens
    5 Patrick De Craene
    6 Frank Geets
    7 Dominique Turcksin
    8 Eddy Merckx (Bornem)
    9 Michael Heymans
    10 Kris Thomas

    VWF 21-6-10- huizingen 051
                                Winnaar Catg.C ex-Prof Bruno Bruyere.

     

    VWF 21-6-10- huizingen 057
           Winnaar Catg.C Bruno Bruyere en winnaar Catg.D Joseph Devits.


    D-reeks
    1 Joseph Devits
    2 Joost Pieters
    3 Herman Van den Borre
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Danny De Coninck
    6 Geert De Spiegeleer
    7 Joseph Claessens
    8 Jos Maes
    9 Eddy Vermeir
    10 Etienne Vandenhouwe
     

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    22-06-2010 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 22/06/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Serge Laureys vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    24 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Zeer goede groepstraining vandaag en gelegenheid voor iedereen om in de groep goed los te rijden na het weekend. Het was wachten tot het Deurganckdok voor de snelheid echt goed omhoog ging, Tom Verhulst zette even door en kreeg bezoek van Gregory Franckaert die net kwam aansluiten bij de groepstraining. Marc Borghgraef net terug uit blessure wegens valpartij zag het gevaar en ging op volle snelheid door tot bij de 2 koplopers. De groep begon snelheid te maken maar de 3 koplopers waren vertrokken, enkel Tom Verhulst liet zich terug uitzakken tot in de groep zodat Marc en Gregory het alleen mochten klaren. De groep naderde nog tot op enkele meters maar Marc Borghgraef reed als eerste over de meet, terwijl Gregory Franckaert zich liet uitbollen. De mannen van Hoop Op Zegen gingen nog vol door in de spurt voor de ere plaatsen.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 36,4 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)
    Wie reden mee vandaag : 
     Marc Borghgraef , Tom Verhulst , Geoffrey Van Steelandt , Wim Kras , Karl Vos , Franky Huyghe , Serge Laureys , Vincent Van Hooste , Dirk Cleys , Gunther Persoon , Saskia Van Overmeire , Marc Smet , Steven Van Houte , Wim Ryckaert , Bart Janssens , Gregory Franckaert , renner HOZ , Michael Van De Casteele , Benny Vercauteren , ? ? ? ? en Kenny Janssens.

    Borghgraef Marc KOP 2009
                 Marc Borghgraef

    22-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    21-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Robert Frederique KOP 2010

    Zondag 20/06/2010 - LEDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 03h54min

    Aantal deelnemers: 112

    1.DE BACKER Bert - SKIL-SHIMANO       

    2.ZEN Jean - PALMANS CRAS    

    3.DRESSER-LEHNHOF Frank - CCI DIFFERDANGE op 3”

    4.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM op 24”

    5.KRUOPIS AIDIS - UTENOS     

    6.FLAHAUT Denis - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO          

    7.CAETHOVEN Steven - LANDBOUWKREDIET      

    8.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET      

    9.DOCKX Gert - TEAM COLUMBIA HTC    

    10.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS            

    18.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM op 27”          

    26.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    30.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM       

    36.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM op 30”  

    59.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 34”

    20/06/2010 - HERVE (LG) - Elites z.c./U23 - Topcom. -27 - km - 04h26min

    WAALSE PIJL
    Aantal deelnemers:

    1.DEGAND Thomas - VERANDAS WILLEMS         

    2.UMERBEKOV Nikita - KAZAKSTAN National Team op 6”

    3.DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 54”

    4.POLAZZI Fabio - VERANDAS WILLEMS op 59”

    5.VANENDERT Dennis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’01”

    6.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’04”

    7.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 1’08”

    8.DEWINTER Walt - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 1’13”

    9.DE KEULENAER Reno - DAVO - LOTTO - DAVITAMON op 1’22”

    10.ROUET Rudy - LOTTO - BODYSOL      

    18.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’31”

    34.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 3’29”   

    39.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    58.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 12’58”

     

    20/06/2010 - BORNEM (A) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 99

    1.FREDERIQUE ROBERT uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM  

    2.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    3.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    4.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    5.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    6.VAN MECHELEN Matthias - QIN CYCLING TEAM          

    7.POPPE Rutger - WK NOORD WEST BRABANT     

    8.VERDAASDONCK NICKY - ROYAL ANTWERP BICYCLE   

    9.VERMEIREN André - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE 

    10.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    13.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    26.GEERTS Domien uit Breendonck - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM         

    27.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM            

    29.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    31.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    49.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
     

    20/06/2010 - HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 117,3 km - 02h42min

    Aantal deelnemers:

    1.BLUEKENS Jan - PROFEL CYCLING TEAM        

    2.VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM         

    3.AERTS Peter - VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS     

    4.VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    5.GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    6.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT        

    7.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    8.BAESTAENS Vincent - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 32”

    9.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM         

    10.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM         

     

    20/06/2010 - MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 109 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 70

    1.SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    2.JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    3.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM   

    4.WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    5.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    6.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    7.VERMEER TOM - UNITED CYCLING TEAM          

    8.SPRENGERS Thomas - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    9.VANDAMME Frederik - CT FORCE - WERVIK VZW          

    10.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM           

     

    20/06/2010 - OEDELEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h51min

    Aantal deelnemers: 75

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS11°Seizoenszege  

    2.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    3.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    4.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    5.OWEEN nielsen – KINGSNORTH op 50”

    6.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM    

    7.DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    8.VANSIELEGHEM Tim - CYCLING TEAM LUTHO 

    9.REPACHOLI DOUGLAS - KINGSNORTH           

    10.RAADTGEVER Dennis - PRC DELTA  

     

    20/06/2010 - NOSSEGEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 65 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 34

    1.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    2.VAN DEN BULCK Jeffry - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    3.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    4.PENNINCKX Tom - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’05”

    5.VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM      

    6.VAN DEN VONDER Stef - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.    

    7.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    8.STUYCKENS Nils - SCOTT USA CYCLING TEAM 

    9.VAN PASSEL Boris - LOTTO OLYMPIA TIENEN  

    10.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 3’04”

    14.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND

    21-06-2010 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag
    20/06/2010 - TIELT - WINGE (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 44

    1.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    2.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL     

    3.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 18”

    4.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    6.PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    7.NYS Kris - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    8.VANROY Glenn - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    9.ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    10.HEYMANS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN  


    20/06/10 - BELLEFONTAINE - RONDE VAN GAUME - Amateurs en Masters – 102,8 km –02h27min

    Etappe 3 – Aantal deelnemers: 110

    1 GILLARDIN Christophe - 53x12 Organisation

    2 LAHOU Rudy - Paxx - Global Cycling

    3 BLOCKS David - Bollini Cycling Team

    4 WIELFAERT Kristof - Afdeling Ooost-Vlaanderen WBV

    5 KOHNEN Michel - LC Kayl

    6 DEFOSSE Sébastien - Vélo Club de L'Espoir Condruzien

    7 COLLIGNON Richard - Ardenne-Gaume - Lux Bike Team

    8 LAFOURTE Jérôme - Lotto-Prédictor-VCA

    9 TAVERNIER Jean-Paul - Bollini Cycling Team

    10 DEHERTOGHE Olivier – ECW

     

    Eindklassement

    1 GILLARDIN Christophe - 53x12 Organisation

    2 DION Raphaël - Ardenne-Gaume - Espace Cycles

    3 BOLLEN Erwin - Bollini Cycling Team

    4 COLLIGNON Richard - Ardenne-Gaume - Lux Bike Team

    5 WIELFAERT Kristof - Afdeling Ooost-Vlaanderen WBV

    6 VANDENBUSSCHE Tom - Afdeling West-Vlaanderen WBV

    7 RICHTER Peter - Bollini Cycling Team

    8 BLOCKS David - Bollini Cycling Team

    9 LEONARD David - 53x12 Organisation

    10 KOHNEN Michel - LC Kayl

    20/06/10 - COLFONTAINE (HT) - Elite Women - 84 km – 02h25min

    Aantal deelnemers: 32
    1 Ludivine Henrion

    2 Anja Nobus uit Waardamme op 29”
    3 Emilie Bultot
    4 Lensy Debboudt
    5 Joanna Roswell (GBR)
    6 Latoya Brulee
    7 Sofie De Nys uit Gentbrugge
    8 Helen Vander Massen
    9 Sylvia Debboudt
    10 Carine Potums uit Londerzeel
    16 Laure Werner uit Duffel
    20 Van de Pontseele Ilse uit Deftinge


    20/06/2010 - BRUSTEM (ST.TRUIDEN) (LB) - Juniores - 78 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 49

    1.MARTENS SEAN - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    2.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    3.KERF Jérôme - Sprint 2000 Charleroi ASBL op 1’17”

    4.DEMONCEAU Cédric - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES           

    5.VAN IERSEL Dennis - TWC Pijnenburg op 1’36”

    6.ROOSEN Timo - TWC PIJNENBURG      

    7.VAN DE PERRE Stef - WSC HAND IN HAND BAAL           

    8.BRUYNINCKX Yannick - WSC HAND IN HAND BAAL       

    9.GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 2’08”

    10.STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers         

     

    20/06/2010 - DEFTINGE - LIERDE (O) - Juniores - 83 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 60

    1.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    2.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    3.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB           

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 21”

    5.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 29”

    6.STILITE Mikaël - MULTISPORT CYCLING TEAM 

    7.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    8.LAMMERTYN Foeke - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    10.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 40”       

    14.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND op 49”
     

    20/06/2010 - EDEGEM (JUNIOR VAN ´T JAAR) (A) - Juniores - 103,2 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 58

    1.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.HOFSTEDE KOEN - WESTLAND WIL VOORUIT

    3.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 18”

    4.GODDE Eddy - DRC DE MOL op 30”

    5.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    7.KASTELIJN IAN - OLYMPIA TIENEN

    8.CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM

    9.KRUIJTHOF MIKE - DRC DE MOL

    10.VINCKE Matthias - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    23.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’30”

    28.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND

    40.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    20/06/2010 - GRAMMENE (O) - Juniores - 83 km - 02h07min

    Aantal deelnemers:

    1.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM

    2.PYFFEROEN Rens - ZRTC Theo Middelkamp op 8”

    3.ROS Ruben - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 16”

    4.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW op 33”

    5.CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 43”

    6.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM op 47”

    7.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT       

    8.DEVELTERE Pieter - CT FORCE - WERVIK VZW  

    9.EVERSDIJK Joan - ZRTC Theo Middelkamp    

    10.EIKELENBOOM Dennis - DRC de Mol

    25.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37” 

    21-06-2010 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 5°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Rotty Glenn KOP 2010  Druyts Jessie KOP 2010
              Glenn Rotty                      Jessy Druyts

    Zondag 20/06/2010 - OTTENBURG (VB) - Juniores - 90 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 28

    1.GOOSSENS Maarten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW              

    2.BELMANS Rutger - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    3.KLEINJAN DAVEY - PRC DELTA op 5”

    4.DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL op 45”

    5.SINT NICOLAAS TRISTAN - DRC DE MOL          

    6.PHILIPS Jonas - WSC HAND IN HAND BAAL       

    7.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 1’10”

    8.VAN GUCHT Sten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    9.VAN DEN BRUEL Robin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    10.CONINCK Florent - SPRINT 2000 CHARLEROI op 1’30”


    20/06/2010 - INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 45

    1.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    3.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 34”

    4.GUDISKIS Eimantas - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA" op 44”

    5.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 52”

    6.CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    7.VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’08”

    8.DERYCKE Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    9.BRUNEEL Robin - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    10.BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW              

    18.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM        

    28.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 5’22”      

    36.D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM     

     

    20/06/2010 - PASSENDALE (W) - Juniores - 85,5 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 43

    1.FERYN Kevin - JONGE RENNERS ROESELARE      

    2.MEURISSE Xandro - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 28”

    3.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    4.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    5.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    6.ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB        

    7.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE 

    8.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    9.DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE       

    10.LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE 

    20/06/10 - HERSTAL (LG) - Dames Nieuwelingen – 58,5 km -  01h52min
    Aantal deelnemers: 23

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM           

    2 HEIJTING Nasthasia - METEOOR          

    3 KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KON       

    4 LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    5 HELLEMONS Ashley - DE JONGE RENNER           

    6 WERON Marine - ASBL L'ENTENTE CYCLISTE DE SAI        

    7 VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL     

    8 ZIJLAARD Nicky - RWC AHOY  

    9 ARNOUTS Lauren - DE JONGE RENNER  

    10 DALTON Heidi  - NASHUA        


    20/06/10 - HERSTAL (LG) - Dames Juniores – 65 km – 01h57min
    Aantal deelnemers: 23

    1 TALEN Rebecca - RSC DE ZUIDWESTHOEK          

    2 LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL     

    3 VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS          

    4 JASPART Larisa - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES       

    5 CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KON  

    6 GOUWS Gouns - NACHOI           

    7 INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM             

    8 DE VRIES Annouck - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W               

    9 WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO              

    10 DALTON Danielle - NACHOI  
     

    20/06/2010 - BINDERVELD (NIEUWERKEREN) (LB) - Nieuwelingen - 66,4 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 50

    1.WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM          

    2.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3.VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    4.WOLLENHAUPT Lucas - LE LOUP        

    5.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 15”

    6.TUYTELAARS Glen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    7.VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    8.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9.DEPRE Joeri - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.GEYS Wouter - HAGELAND CYCLING TEAM     

    35.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 30”

    39.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’35”

     

    20/06/2010 - DEFTINGE - LIERDE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 52

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    2.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    3.HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            op 8”

    4.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 12”

    5.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    6.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    7.VANNESTE Laurens - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    8.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB       

    9.VAN DE KERKHOVE Brent - THOMPSON JARTAZI        

    10.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM     

    24.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    20/06/2010 - POEKE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 73

    1.BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK

    2.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    3.CARPENTER DANTE            

    4.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 31”

    5.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB       

    6.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    7.GEYSELS Jordy - WV ZEEUWS VLAANDEREN op 1’00”

    8.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    9.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’03”

    10.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM    

     

    20/06/2010 - AVERBODE (VB) - Mountainbike - Benelux Cup

    21-06-2010 om 21:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!