.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/06/2010

    waod_3

    Zondag 20 Juni 2010 - BEVEREN (9120)


    Kampioenschap van België - Catg.A/B    
    Aantal deelnemers: 102
    1.PETER DE CORTE - Kampioen van België Catg.B
    2.Gunther Cuylits (B2)
    3.BART VERHASSELT - Kampioen van België Catg.A
    4.Nico Verwee (A2)

    5.Peter Neels (Kruibeke B3)

    6.Bart Vanden Wijngaerd (B4) 7.Kristof Gryson (A3) 8.Wim De Smet (B5) 9.Steven Martens (A4) 10.David Van Pelt (A5) 11.Sammy Bogaert (Meerdonk A6) 12.Peter Debucke (B6) 13.Steven Thys (B7) 14.Tom De Meyer (B8) 15.Paul Rooseparck (A7) 16.Luc De Duytsche (A8) 17.Kristof De Baets (A9) 18.Philippe Van Opstal (A10) 19.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A11) 20.Angelo Saman (Stekene B9) 21.Renaat Demeter (Lochristi B10) 22.Franky Van Oyen (Zulte B11) 23.Franky Weemaes (Melsele B12) 24.Bart Verhelst (A12) 25.Davy Rauch (B13) 26.Jeroen Verstraete (A13) 27.Jurgen Goossens (Kieldrecht B14) 28.Stijn Verbeke (A14) 29.Christopher Vanneste (A15) 30.Thomas Heiremans (A16)

    WAOD Beveren 20-06-2010 1
    Het podium bij de Catg.B met Peter De Corte, Gunther Cuylits en Peter Neels.


    Proficiat aan Guido Spanoghe met zijn 1°Zege bij de Toeristen !!!


    Spanoghe Guido KOP 2010

    Zondag 20 Juni 2010 - BEVEREN (9120)

    Kampioenschap van Groot Beveren
    Aantal deelnemers: 46
    1.GUIDO SPANOGHE (Lokeren)
    2.Kurt Leuntjens
    3.Etienne Claus (Hamme)
    4.KRISTOF VERBRAEKEN (Beveren) - (Kampioen van Groot Beveren)
    5.Gino Verberckmoes (Sinaai)
    6.Bart Provost (Kieldrecht)
    7.Steven Van Houte (Vrasene)
    8.Kenny Janssens (Melsele) op 10"
    9.Kris Meerschaert 10.Lieven Soens 11.Bart Eelen 12.Joris Van Den Hoek 13.Marc Janssens 14.Koenraad Van Laere 15.Niels D'Hondt 16.Patrick De Beule 17.Joeri Van Hoyweghen 18.Wim Kras 19.Ringo Van Den Hende 20.Franky Boel 21.Pascal De Vos 22.Leo Mares
    23.Filip Van Haevenberghe op 20” 24.Davy Reyniers 25.Dave Van Roeyen 26.Maarten Van Mieghem 27.Bart Van Den Bergh 28.Danny Van De Vivere 29.Marnix De Roos 30.Dirk Bryssinckx

    WAOD Beveren 20-06-2010 2
    Het podium met winnaar Guido Spanoghe (links), Kampioen van Groot Beveren
    Kristof Verbraeken en Steven Van Houte.

    WAOD Beveren 20-06-2010 3
              Poging tot ontsnapping met Kenny Janssens en Marc Janssens.


    Foto's: Raymond De Geest


    20-06-2010 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan ERIC VAN POTTELBERG met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!


    Van Pottelberg Eric KOP 2010

    Zondag 20 Juni 2010 - OOSTEEKLO (9968)

    Cat C/D:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Ashley Holding (UK, winnaar cat. D)

    3.Walter De Veerman (Lochristi)

    4.Philip Lampaert

    5.Stefan Adriaenssens (Burcht)

    6.Wim Heyndrickx (Vrasene) 7.Jason Edwards 8.Peter Ballet 9.Marc Goossens 10.Sven De Vlieger 11.Franky De Tremerie 12.Thierry Everaert 13.Alain Mortier 14.John Ackermans 15.Rudi Rabout (Heinkenszand) 16.Dominic Felde 17.Patrick Van Hoolandt 18.Jan Reubens 19.Danny De Bruyne 20.Dirk Wittoek


    Cat E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Dirk De Meyer

    3.Paul Van Cleemput (St.Niklaas)

    4.Hilair Heye

    5.Ronny De Vos

    6.ERIC VAN POTTELBERG (Sinaai, winnaar cat. E+)

    7.Florent De Leersnyder 8.Georges Vergauwe 9.Marc Couckuyt 10.Rudy Taelman 11.Patrick Van Peteghem 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 13.Philippe Lacquet 14.Luc Ribbens 15.Hans Van Lierde 16.Alain Goossens 17.Erwin D'Hondt 18.Tom Persyn 19.Bart De Poortere 20.Luc Van Hoorebeke


    Cat F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    3.Jozef Deneef

    4.Karel Andries (Schoten)

    5.Eric Roels

    6.José Dezegher 7.Rudy Musschoot 8.François Coppers 9.Helmuth Tas 10.José Hoebeke 11.Bart Delagrange 12.Alex Fagot 13.Julien De Bock 14.Noël Rogge 15.Danny Polfliet 16.Emmanuël De Loor 17.Jos Vergult 18.Eddie Van Leirberghe 19.Eddy De Clercq 20.Eric Pauwels


    Cat G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.André Wouters

    3.Theo Coudyzer

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Roland Van Imschoot

    6.Herman Dias 7.Roger Verschraegen (Lochristi) 8.Lucas Van Goedsenhoven 9.Jan Poelmans 10.Willy Mous


    Cat G+:

    1.Armand Mols (Wommelgem)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Will Leurs

    4.Roger De Breuker

    5.Pascal Cornand

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.André Van Asbroeck 8.Daniel Cornu 9.Guy Soil 10.Frans Timmers


    Cat G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Karel Alen

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Edward Battersby

    5.Raf Luyckx

    6.Trevor Fensicek 7.Willy Voorbraeck 8.Huub Konings

    20-06-2010 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ELITE Z.C. TE BELSELE VAN 19/06/2010

    Guy Smet zoals op zijn beste dagen solo naar de zege te Belsele !!!

     

    Smet Guy Belsele 19-06-2010 4          Smet Guy Belsele 19-06-2010 5

    Zaterdag 19 Juni kwamen 89 Elites z.c. en Beloften hun rugnummer afhalen te Belsele, de heren kregen 112 km voor de wielen geschoven en dat in 13 ronden.
    Meteen na de start 3 renners weg en zij kregen een vrijgeleide van 1 minuut, het waren Dennis Smit, Jorn Knops en de Fin Matti Helminen. Na 6 ronden werden de 3 terug ingelopen door 19 achtervolgers die reeds het hazenpad hadden gekozen, meteen was de wedstrijd gereden en mochten ze in het peloton op enkele ronden van het einde gaan spurten voor hun plaatsen.

    Het was wachten tot op 3 ronden van het einde dat Guy Smet met het pakken van een premie een gat sloeg en meteen doorging, Dennis Smit zag het gevaar en sloot meteen aan. Hun voorsprong was echter niet voldoende met 15sec en het waren de Aliplast ploegmaten van Guy Smet met name de Litouwer Gediminas Bagdonas en Kristof DHollander die als eerste kwamen aansluiten. Later kwam nog een ploegmaat aansluiten, het was de Litouwer Darijus Dzeruus en dat alles op 1 kilometer van de finish. Guy Smet zag het gevaar en ging vol door en reed solo naar de streep en pakte meteen zijn 4de Seizoenszege !!! Gediminas Bagdonas werd 2de en Darijus Dzeruus 3de. Stekenaar Kristof DHollander werd nog knap 5de, Hammenaar Stijn Mettepenningen 6de en Zelenaar Matthias Ongena 8ste.
    Voor PWC Aliplast een compleet feest te Belsele met 4 renners in de Top 5.


    Smet Guy Belsele 19-06-2010 1
    Het podium te Belsele met Guy Smet tussen zijn 2 ploegmakkers uit Litouwen
    Gediminas Bagdonas en Darijus Dzeruus


    Smet Guy Belsele 19-06-2010 2 Smet Guy Belsele 19-06-2010 3
     

    Tekst en foto’s: Saffia Vercauteren

    Extra foto’s: Pierre Maes

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    20-06-2010 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/06/2010

    vwf

    Zondag 20 Juni – WICHELEN (9260)

    A-reeks
    1 Kevin Van De Keer
    2 Ken devos
    3 Steven Tuytschaever
    4 Bart Baeyens (Overmere)
    5 David Motte
    6 Willem Van Der Heyden
    7 Gwen Van De Velde
    8 Andy Van Eesbeek
    9 Michel Vereecken
    10 Peter Vermassen
     

    VWF 20-6-10-wichelen 077
    Winnaar Catg.A Kevin Van de Keer en winnaar Catg.B Frank Vagenende.


    B-reeks
    1 Frank Vagenende
    2 Gunter van Damme
    3 Danny Saelens
    4 Gino De Vos
    5 Emmanuel Hiel
    6 Ronny Van Der Vurst
    7 Didier De Witte (Tielrode)
    8 Bert Lammens
    9 Dominique Geldolf
    10 Raf Van Den Bossche

    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 Peter Mol
    3 Bruno Bruyere
    4 Patrick De Craene
    5 Hans Van Nieuwenhuyse
    6 Kurt Vandiest
    7 Didier Turcksin
    8 Frank Geets
    9 Dominique Turcksin
    10 Dirk De Schrijver 

    VWF 20-6-10-wichelen 065  VWF 20-6-10-wichelen 049
     Winnaar Catg.C Rudy Thomas met de speaker.                                         Start van de Catg.C

               
    D-reeks
    1 Rudy Van De Velde
    2 Joost Pieters
    3 Frank Suys (Hingene)
    4 Roger Schouppe
    5 Kristof Reniers
    6 Jery De Reuse
    7 Paul De Leeuw
    8 Benny D'Haese
    9 Patrick Convents
    10 Gerry Maes

    VWF 20-6-10-wichelen 048
                                 Winnaar Catg.D Rudy Van de Velde.


    E-reeks
    1 Jos Vandermeulen
    2 Felix Luyten
    3 Ivan Coopman
    4 Robert Maldrie
    5 Jose De Clercq
    6 Lucien Van Goethem (Stekene)
    7 Willy Wouters
    8 Johny Van Holen
    9 Omer Debecker
    10 Jean Blommaert (Hamme)

    VWF 20-6-10-wichelen 024
    Winnaar Catg.E Jos Vandermeulen en winnaar Catg.F Etienne Vandenhouwe.


    F-reeks
    1 Etienne Vandenhouwe
    2 Andre Ceurens
    3 Jozef Van Isterdael
    4 Willy Roels
    5 Alfons Volckaerts
    6 Albert Van Den Eede
    7 Jozef Saerens
    8 Hubert Dhondt
    9 Francois De Schepper
    10 Luc De Cock


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    20-06-2010 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Zaterdag 19/06/2010 - BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 89

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST         

    2.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST       

    3.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST     

    4.SMIT DENNIS - HSC DE BATAAF          

    5.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST          

    6.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    7.RYAN MARC - CYCLING TIMARU          

    8.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM     

    9.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    10.AERTS Peter - VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS    

    11.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    14.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND        

    17.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST       

    19.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE         

    23.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.             

    24.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST         

    27.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    30.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

     

    19/06/2010 - BINDERVELD (NIEUWERKERKEN) (LB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 02h34min

    Aantal deelnemers:

    1.CLAES Gert  HAMONTER - WIELERCLUB VZW - HAMONT          

    2.GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    4.DAS Koen - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG 

    5.MERTENS Bram - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN  

    6.BAUTE Andy - APK-QUALITY TEAM VZW          

    7.MARS Laurent - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY         

    8.DE WILDE Yves - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN   

    9.ENGELEN Jochen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 8”

    10.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT     

     

    19/06/2010 - OTTENBURG (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 81

    1.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    2.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    3.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    4.NEVENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2”

    5.VINGERLING MICHAEL - AVIA CYCLING TEAM op 1’00”

    6.JANSSENS Jimmy - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW 

    7.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    8.LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT 

    9.WANTE Melvin - SCOTT USA CYCLING TEAM    

    10.VANLOMMEL Raf - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN          

    29.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’14”          

    35.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND     
     

    19/06/2010 - WETTEREN TEN EDE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 94

    1.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM  -  7°Seizoenszege   

    2.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 23”

    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 1’05”

    5.VEJMELKA Daniel - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 1’09”

    6.DE DEYN Jürgen - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 1’15”

    7.FACK Wouter - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    8.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’30”

    9.VAN ACKER Nivard - DMC- CYCLING TEAM op 2’28”

    10.DE POTTER Kjell - TEAM LUCA RONSE          

    17.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’20”        

    24.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

     

    18/06/10 - BELLEFONTAINE - RONDE VAN GAUME - Amateurs en Masters – Tijdrit – 7,8 km
    Etappe 1: Aantal deelnemers: 110
    1 DION Raphael - Gaume Ardennen - Espace Cycles in 9’59”08”’

    2 Christopher Gillardin - 53x12 Organisatie op 22”39”’

    3 David Leonard - 53x12 Organisatie op 26”58”’

    4 Michael HILGERS - ECW op 26”64”’

    5 Erwin BOLLEN - Bollini Cycling Team op 30”17”’

    6 Michel Kohnen - LC Kayl op 41”93”’

    7 Tom VANDENBUSSCHE - Afdeling West-Vlaanderen WBV op 45”68”’

    8 Lars TOMA - W.V. Princenhage op 49”21”’

    9 Jonathan HENRION - Bollini Cycling Team op 52”89”’

    10 Rippen Roby - VC Diekirch op 59”83”’

    14 Kristof WIELFAERT uit Lokeren - Afdeling Ooost WBV-Vlaanderen op 1’05”98”’

     

    19/06/10 - MEIX - VIRTON - RONDE VAN GAUME - Amateurs en Masters – km – 02h25min
    Etappe 2: Aantal deelnemers: 121
    1 DION Raphael - Gaume Ardennen - Espace Cycles

    2 Christopher Gillardin - 53x12 Organisatie op 10"

    3 Tom VANDENBUSSCHE - Afdeling West-Vlaanderen WBV op 1'00"

    4 JANSSEN Zjef - Paxx - Global Cycling op 1'26"

    5 Peter RICHTER - Bollini Cycling Team       

    6 Richard Collignon - Ardenne Gaume - LBT            

    7 VAN DEN BROECK David - Ardenne Gaume           

    8 Erwin BOLLEN - Bollini Cycling Team op 1'35"

    9 Nico Thoelen - Bollini Cycling Team          

    10 Kristof WIELFAERT uit Lokeren - Afdeling Ooost WBV-Vlaanderen

    19/06/2010 - PASSENDALE (W) - Dames Elite – 96,2 km - 02h58min

    Beker van Vlaanderen - Aantal deelnemers: 59

    1.ROWSELL Joanna - NORD WEST NO CLUB

    2.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    3.DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM              

    4.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    5.SILVERSIDES Emma - LOTTO BELISOL Ladiesteam     

    6.DUYCK Ann Sophie - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    7.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM       

    8.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM          

    9.BUYSSE Anja - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   

    10.VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM

    18.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM op 2’37”

    21.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 3’37”       

    30.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    37.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    41.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge  - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 3’50”

    45.CARLESS Bo - BENELUX TEAM op 5’00”       

    50.PAELINCK Claudia uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 6’00”  

    20-06-2010 om 10:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zaterdag 19/06/2010 - DENDERHOUTEM (O) - Juniores - 98 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 61

    1.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    2.KOOREMAN Etienne - ROYAL ANTWERP BICYCLE         

    3.CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    4.GUDISKIS Eimantas - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA"     

    5.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    6.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 11”

    7.DE CORTE Axel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    8.VERMOTE Grégoire - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 19”

    9.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 2’05”

    10.PECIULIS Andrius - VILKAVISKIO SM - DSK "AIRA" op 2’16”

    32.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 3’56”    

    33.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    19/06/2010 - HALEN (LB) - Juniores - 96,6 km - 02h23min

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    2.DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL op 15”

    3.TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM   

    4.HEERING Dennis - RWC AHOY

    5.BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing  

    6.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    7.DAAMS Eddy - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’30”

    8.VERDULT JELLE - TEMPO       

    9.KERF Jérôme - Sprint 2000 Charleroi ASBL      

    10.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO 

    19/06/2010 - BEIGEM (VB) - Juniores - 77 km - hmin

    Aantal deelnemers:

            
    19/06/2010 - BEIGEM (VB) - Nieuwelingen - 55 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    19/06/2010 - ROMSEE (LG) - Nieuwelingen - 45 km - 01h11min

    Aantal deelnemers: 34

    1 Joachim VANREYTEN - Sport & STEUN Leopoldsburg    

    2 Johan Hemroulle - UCS Crabbe Performance VOO op 7"

    3 Van Tichelt Yorban - Off Road Club 2000 Dessel BMX op 22"

    4 Jac-Johann Steyn - Fietsen Zuid-Afrika         

    5 Davy Gunst - ZRTC Theo Middelkamp op 47"

    6 Stijn Van Hecke - Rijschool AH Gentse VS         

    7 Brent Trappeniers - WSC Hand in Hand Baal     

    8 Sebastian Jaros - Predictor Lotto VC Ardennes op 1'00"

    9 De Wet Swanepoel Schalk - Fietsen Zuid-Afrika       

    10 Maxime BIOT - Marchovelette         

    11 Tom Van Dam uit Melsele - Rudyco Cycling Team 
     

    19/06/2010 - BRECHT (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 60

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    3.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    4.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    5.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    6.LEIJS JOERI WILLEBRORD 

    7.HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 19”

    8.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS op 1’07”

    9.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    10.BROCATUS Arno - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    11.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    32.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’39”      

    39.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    19/06/2010 - KROMBEKE (W) - Nieuwelingen - 60,8 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 38

    1.VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK op 4”

    4.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 55”

    5.BILLE Matthias - CYCLING TEAM WERVIK         

    6.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    7.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    8.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE         

    9.DEVRIENDT Damon - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 58”

    10.BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’30”

     

    19/06/2010 - AVERBODE (VB) - Mountainbike - Kids Challenge

    20-06-2010 om 10:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/06/2010

    VWV Banner 2010

    Zondag 20 Juni – KEERBERGEN (3140) - Café “Den Bas – Tremelobaan 148
    Info: 0494/43 28 67

    C/D/E = 13u30 = 60 km = 10 ronden van 6 km
    A/B =15u30 = 84km = 14 ronden van 6 km
    Dorpelingen:18u00 = 42 km = 7 ronden van 6 km

    20-06-2010 om 10:05 geschreven door kenny


    19-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/06/2010

    VWV Banner 2010

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Zaterdag 19 Juni -  KONINGSHOOIKT

    Categorie A/B: Aantal deelnemers: 88
    01-CHRISOF MARIËN (Retie)
    02-Erik Wellens (B)
    03-Sven Van Eyndt
    04-Dirk Van Kapellen (B)
    05-Olivier Dominiak
    06-Ovi De Keyser (B) 07-Benny Van der Auwera (B)  08-Rik De Vree (B) 09-Peter Bocken (B) 10-Bert Dockx (B) 11-Kurt Diels 12-Tom Wilmsen 13-Bart vanden Wijngaerd (B) 14-Gerry Meuris 15-Thomas Boeckx 16-Bart Berghmans 17-Andy Dubois 18-Kris Butsen 19-Tim Tubbax 20-Ivan Verschueren (B) 21-Rob Goris 22-De Coster Steven (B) 23-Pieter van Hoof 24-Dries Evers 25-Maarten Diels 26-Frank Schellekens 27-Kristof Adams 28-Gert Verbeek 29-Koen Van Doorslaer 30-Andy muylst

    Categorie C: Aantal deelnemers: 47
    01-Chris Vanderaerden
    02-Andre Aertgeerts
    03-Herman Proost
    04-Jan van Den Brande
    05-Henri Hermans
    06-Peter Roelands 07-Paul Geudens 08-Jeff Van Eyndt 09-Marc Heulens 10-Brunio Brabants 11-Alex Ackermans 12-Danny Dams 13-Marc Kiesekoms 14-Peter Vos 15-Alain De Schepper 16-Jan Van de Kieboom 17-Ivan Deckers 18-Geert Verwimp 19-Walter Verhetden 20-Peter Damen

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 10
    01-FrancyBaptist
    02-Willy van Herck
    03-Ludo de Bakker
    04-Etienne Peeters
    05-Louis Van Den Broeck
    06-Eddy Mertens 07-Dennis Van Tendeloo 08-Dirk Tummeleer 09-Ludo Bruylandts 10-Paul Mortelmans

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 7
    01-Georges Vonckx
    02-Jos Vandermeulen
    03-Leon Daelemans
    04-Viktor Van Den Eynde
    05-Andre Segers
    06-Roger Goormans 07-Frans Bastiaens        

    19-06-2010 om 23:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    De Smedt Clement

    Zaterdag 19 Juni 2010 - ERTVELDE (9940)

    Categorie A/B: (48 dln)

    1.Vincent Brunel (Oostkerke, winnaar cat. B)

    2.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    3.Kurt Caboor (A2)

    4.Steven Thys (B2)

    5.Eric Vereecken (B3)

    6.Franky Van Oyen (Zulte B4) 7.Kristof Dhondt (B5) 8.Kristof Vancouillie (B6) 9.Didier De Lannoy (B7) 10.Ken De Vos (A3) 11.Nico Bogaert (B8) 12.Andy Michielsen (A4) 13.Luc De Duytsche (A5) 14.Mario Van Den Bulck (A6) 15.Karel Warnier (B9) 16.Ken De Fauw (A7) 17.Dominick Meurisse (A8) 18.Kris Smet (St.Niklaas B10) 19.Olivier Vaerewyck (B11) 20.Kieran De Fauw (A9) 21.Samuel Roose (A10) 22.Ulrich Van Sterthem (B12) 23.Marnix Geerts (B13) 24.Tom Van Houte (A11) 25.Gino Van Broeck (Belsele A12) 26.Davy Versichel (A13) 27.Thijmen Braem (A14) 28.Tim De Neef (A15) 29.Tim Burinck (A16) 30.Bert De Baere (A17)

    Categorie C/D:
    (45 dln)

    1.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. D)

    2.Franky De Tremerie (Gent, winnaar cat. C)

    3.Hans Verlinden (C2)

    4.Walter De Veerman (Lochristi D2)

    5.Thierry Everaert (C3)

    6.Frank Suys (Hingene D3) 7.John De Croock (D4) 8.Peter Kerckaert (D5) 9.Matti De Baat (C4) 10.Ronny Cosijn (D6) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C5) 12.Geert Van Speybroeck (C6) 13.Danny De Bruyne (C7) 14.Carlo Schollaert (C8) 15.Sven De Vlieger (C9) 16.Marco De Dobbelaer (C10) 17.Philip Wittoek (C11) 18.Dominic Felde (C12) 19.Dirk Wittoek (D7) 20.Larry Reuben (C13) 21.Peter Dille (C14) 22.Rob Ocraft (D8) 23.Patrick Ramsbeek (D9) 24.Fabien Hanssens (C15) 25.Didier De Witte (Tielrode C16) 26.Tom Dhooge (C17) 27.Wim Heyndrickx (Vrasene C18) 28.Xx (C19) 29.Luc Puimege (C20) 30.Peter Vandestock (C21)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Serge De Wever (E2)

    3.Piet Van Vaerenbergh (E3)

    4.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E+)

    5.Joost Pieters (E4)

    6.Hilair Heye (E5) 7.Patrick Van Renterghem (E6) 8.Noël Willems (E7) 9.Willy Van Herreweghe (E8) 10.Etienne Claus (Hamme E9) 11.Florent De Leersnyder (E+2) 12.Rudy Taelman (E+3) 13.Philippe Lacquet (E10) 14.Wim De Coninck (E11) 15.Ronald De Scheemaeker (E12) 16.Peter De Ghein (E13) 17.Robert Willems (E14) 18.Jos Maes (E15) 19.Johnny Vangeluwe (E16) 20.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 21.Herbert De Coster (Zwijndrecht E17) 22.André Bultinck (E18) 23.Marc Couckuyt (E19) 24.Franky De Pauw (E20) 25.Peter Lameire (E21) 26.Luc Ribbens (E22) 27.Peter De Proft (E23) 28.Ronny Bauters (E24) 29.Rudi Van Steelandt (E+5) 30.Alain Verstuyf (E25)

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    3.Noël Rogge (F2-2)

    4.Helmuth Tas (F1-2)

    5.Jo Montforts (F1-3)

    6.Omer De Becker (F2-3) 7.Emmanuël De Loor (F1-4) 8.Eric Roels (F2-4) 9.José Dezegher (F2-5) 10.Marc Steenberghe (F1-5) 11.Alex Fagot (F2-6) 12.François Coppers (F1-6) 13.Charles Vandermosten (F2-7) 14.José Hoebeke (F1-7) 15.Danny Polfliet (F2-8) 16.Louis Moens (F1-8) 17.Dirk Caekebeke (F1-9) 18.Ronny Byl (F1-10) 19.Dirk De Cauwer (Hamme F1-11) 20.Wim Van Den Heuvel (F1-12) 21.Tony Baudonck (F1-13) 22.Eddie Van Leirberghe (F1-14) 23.Adri Van Loon (F1-15) 24.Pierre Vancamelbecke (F2-9) 25.Robin Van Kerschaver (F2-10) 26.Eddy Iterbeke (F2-11) 27.Peter Viette (F1-16) 28.Luc Verkinderen (F2-12) 29.Benny Van Damme (F1-17) 30.Roland Boulard (F1-18)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Julien Vyvey

    6.Roland Van Imschoot 7.Lucas Van Goedsenhoven 8.Christiaan Michiels 9.Etienne Van Hecke 10.Roger Verschraegen (Lochristi) 11.André Wouters 12.Adrien Maes (Melsele) 13.Willy Roels 14.Jan Poelmans 15.André Bogaert 16.Freddy Vervenne 17.Marinus Lockefeir 18.Firmin De Zutter 19.Robert Robijns 20.Eric De Wilde 21.Luc De Cock 22.Henri De Saedeleir 23.Henk Bolle 24.Roger Den Tijn 25.Alfred Staljanssens (Bornem) 26.Jaak Nys 27.Willy Corthier 28.Cornel Van Gorp 29.Adriaan Van Ginderdeuren 30.Denis Keynen

    Categorie G+:

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Roger De Breuker

    5.Clement Saelens

    6.Frans Timmers 7.Daniel Cornu 8.Guus Schuller 9.André Van Asbroeck 10.Gerrit Hairwassers 11.Ferdinand Moerman 12.Julien De Baets 13.Jaak Cocquyt 14.François Brouwers 15.Ghislain De Champs 16.Hervé Verstuyft 17.Pascal Cornand 18.Gerard De Vleeschauwer 19.Anton Van Poecke 20.Roger Moens 21.Lucien Van Impe 22.Luc Muys 23.Donné Neckebroeck 24.Leon Vervaet 25.José Devreese 26.Jean-Pierre Pepermans 27.Alois Torfs 28.Ortaire Stevens 29.Antoine Cools 30.Willy Vereecken

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Karel Alen

    3.Joseph Boone

    4.René Colman (St.Niklaas)

    5.Adriaan Van den Kinschot

    6.Edward Battersby 7.Trevor Fensicek 8.Willy Voorbraeck 9.Raf Luyckx

    19-06-2010 om 23:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/06/2010

    vwf

    Vrijdag 18 Juni - EREMBODEGEM (9320)


    A-reeks

    1 Mario Van Gucht
    2 Andy Van Eesbeek
    3 Stijn Remory
    4 Tom Hermans
    5 Tom Penninckx
    6 Steve De Maeseneer
    7 Peter Moortgat
    8 Peter Vermassen
    9 Bjorn Lison
    10 Kevin Selleslagh

    VWF 18-6-10-erembodegem 117
    Podium Catg.A Mario Van Gucht met winnaar Catg.B Ronny Van der Vurst
    en Danny Saelens.


    B-reeks
    1 Ronny Van Der Vurst
    2 Danny Saelens
    3 Frank Vagenende
    4 Mario Van Der Sickel
    5 Emmanuel Hiel
    6 Peter Van Damme
    7 Gunter Van Damme
    8 Alain Bogaert
    9 Christophe De Grom
    10 Danny Borremans

    C-reeks
    1 Patrick de Craene
    2 Bruno Bruyere
    3 Rudy Thomas
    4 Frank Geets
    5 Dirk De Schrijver
    6 Etienne De Wilde
    7 Hedwig Henderickx
    8 Alain Buggenhout
    9 Stefan Verhaeghe
    10 Willy Van Herreweghe  

    VWF 18-6-10-erembodegem 082
    Podium Catg.C met Patrick de Craene, Bruno Bruyere en Etienne De Wilde.

     

    VWF 18-6-10-erembodegem 042
                            Etienne De Wilde aan de start in de Catg.C

               
    D -reeks

    1 Joost Pieters
    2 Rudi Rabout (Heinkenszand)
    3 Joseph Devits
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Roger Schouppe
    6 Patrick Convents
    7 Rudy Van De Velde
    8 Dirk De Meyer
    9 Yves Cales
    10 Francis De Ridder

    VWF 18-6-10-erembodegem 087
                         Podium Catg.D Joost Pieters en Rudi Rabaut.

        
    VWF 18-6-10-erembodegem 088       VWF 18-6-10-erembodegem 119
    Rudi Rabaut samen met de inrichter van het               Patrick Van Renterghem die een prachtuurwerk 
    criterium Bruno Ballius.                                               
    van Rodania mocht in ontvangst nemen,
    hij was 
                                                                                        de renner met de meeste premies over alle reeksen.


    E-reeks
    1 Luc D'Haeseleer

    2 Marc De Vos
    3 Jean Blommaert (Hamme)
    4 Bruno Ballius
    5 Willy Wouters
    6 Omer Debecker
    7 Robert Maldrie
    8 Lucien Van Goethem (Stekene)
    9 Johny Van Holen
    10 Luc Roelandt

    VWF 18-6-10-erembodegem 057
                                 Winnaar Catg.E Luc D'Haeseleer


    F-reeks
    1 Theo Coudyzer

    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Andre Ceurens
    5 Werner Dullaert (St.Gillis)
    6 Clement Saelens
    7 Jozef Saerens
    8 Freddy Van Impe
    9 Jozef Van Isterdael
    10 Marc Van Der Beken

    VWF 18-6-10-erembodegem 055
                   Podium Catg.F met Theo Coudyzer en Roger Hoof.




    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    19-06-2010 om 14:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Vrijdag 18/06/2010 - GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 101

    1.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   

    2.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE             

    3.VANCRAEYNEST Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE 

    4.VANDAMME Frederik - CT FORCE - WERVIK VZW             

    5.MOSTAERT Wim - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    6.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    7.CASIER Arne - FUJI TEST TEAM          

    8.DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    9.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    10.BERTUILLE Nicolas - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    19-06-2010 om 13:46 geschreven door kenny


    18-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/06/2010

    vwf

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Donderdag 17 Juni - BEVEREN (9120)

     

    1 Christof Mariën (Retie)
    2 Paul Roosenparck
    3 Nick Mertens
    4 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    5 Kristof Dereuse (1B)
    6 Tom De Beer (Moerzeke)
    7 Gunter Van Goethem (Wachtebeke)
    8 Steve De Maeseneer
    9 Mario Van Gucht
    10 Tom Hermans
    11 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    12 Michael Van De Casteele (Bazel)
    13 Wim Braet (1C)
    14 Gunter Van Damme
    15 Frank Van Haverbeek
    16 Kris Van Severen (St.Niklaas)
    17 Dirk De Ridder
    18 Sammy Bogaert (Meerdonk)
    19 Jochen Smet (Kemzeke)
    20 Nico Savat
    21 Angelo Saman (Stekene)
    22 Bart Baeyens (Overmere)
    23 Wouter De Lange
    24 Peter De Maere (Waasmunster)
    25 Eric Vereecken
    26 Hans De Wolf (Hamme)
    27 Christophe van Overloop
    28 Jordy Leenknecht
    29 Frank Geets
    30 Ken Devos

    VWF 17-6-10-beveren 046
                                  Winnaar Catg.A Christoph Mariën                                 

     

    VWF 17-6-10-beveren 049          VWF 17-6-10-beveren 050
                
    Winnaar Catg.C Wim Braet.                                            Winnaar Catg.B Kristof Deseure.

     

    VWF 17-6-10-beveren 048
                                         
    De 3 winnaars tezamen.

    VWF 17-6-10-beveren 001
                                    Start reeks A/B/C van de VWF.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    18-06-2010 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/06/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Donderdag 17/06/2010 - OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 90

    1.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    2.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO op 1”

    3.FRANCOIS Jurgen - PALMANS-CRAS 

    4.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    5.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    6.BURTON Jérémy - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 32”

    7.SELWA Mathieu - EC RAISMES PETITE FORE     

    8.BAESTAENS Vincent - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 36”

    9.VERJANS Frank - TEAM-THIELEMANS & CO      

    10.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER   

    18-06-2010 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 3 TTC RONDE 2010 - DONDERDAG 17/06/2010 TE 19.00 UUR

    TTC Ronde 2010 KOP

    Proficiat aan JOHAN NIJS met zijn Zege bij de Toeristen !!!


    Nijs Johan

    RIT 3 TTC RONDE 2010
    - Beveren


    Donderdagavond stond de vierde wedstrijd te Beveren op het programma. Het was alweer even geleden sinds de laatste wedstrijd op Het Kalf te St.Gillis. Om inhaalproblemen te voorkomen startten de toeristen deze keer na de renners, en kon er vrijuit gekoerst worden. Er was heel wat wind en wegrijden was niet gemakkelijk. Velen hebben geprobeerd maar op de tegenwind naar de aankomst sneuvelden heel wat uitvalspogingen.
    In de laatste ronde probeerde Johan Nijs het peleton te verrassen door alleen weg te rijden hij kreeg versterking mee van Lieven Van de Perre en zij konden het tot op de streep volhouden. Allain Calle won de spurt van het peleton. Steven Van Houte behoudt de gele leiderstrui.


    VWF 17-6-10-beveren 008
                                             Start van de toeristen.

     

    VWF 17-6-10-beveren 035
                         Aankomst Kenny Janssens helemaal rechts.

    UITSLAG - 67 Deelnemers

    1.Nijs Johan

    2.Van De Perre Lieven

    3.Calle Alain

    4.Van Roeyen Dave

    5.Meerschaert Kris

    6.Soens Lieven 7.Swartelé Luc  8.Covents Stein 9.Hesters Tom 10.D'Hondt Niels 11.Van Houte Steven 12.Van Raemdonck Kurt 13.Van Puyvelde Dimitri 14.Van Laere Koen 15.Kras Wim 16.Smet Jan 17.Van Goethem Patrick 18.Verberckmoes Gino 19.Dierks Peter  20.Van den Hende Ringo 21.Braeckman Geert  22.Reyniers Davy 23.Janssens Jerry 24.Marnix De Roos  25.Spanoghe Guido 26.De Breucker Lieven 27.Roman Dieter 28.? 29.Van Overloop Bram 30.De Beule Patrick 40. Janssens Kenny




    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

     

    18-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    16-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 16/06/2010 - KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 160

    1.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM         

    2.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    3.ODEYN Seppe - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    4.PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    5.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    6.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT        

    8.TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM     

    9.MOCKEVICUIS vismantas - NIEUWE HOOP TIELEN        

    10.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    35.VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’30” 

     

    16/06/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 82

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.REPACHOLI DOUGLAS - KINGSNORTH           

    4.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    5.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT             

    6.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM  -  (winnaar klassement premie's)
    8.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    9.DE WAAL ROY - NIEUWE HOOP TIELEN op 20”  

    10.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    11.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    15.DZERVUS DARIJUS - PWC ALIPLAST

    16.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 1’00”  

    17.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    21.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3’00”           

    25.ROSCAM Andy uit Ruisbroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    26.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    34.VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    35.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.               

    16-06-2010 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET TREK-KMC TEAM VAN 30/05/2010 TOT 06/06/2010

    TREK-KMC MTB BANNER 2010

    Uitslagen: 


    Wallonia Cup 4e manche te Eupen van 30 mei 2010 :

     

    2e plaats Kevin Panhuyzen

    1e plaats Petra Mermans

    4e plaats Ivan Porters

    5e plaats Mathieu Goossens

    Trek-KMC juni 2010 038  Trek-KMC juni 2010 020

    Trek-KMC juni 2010 120  Trek-KMC juni 2010 148
     

    Belgacom Grand Prix 3e manche te Verviers van 6 juni 2010 :

     

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    4e plaats Mark Donné

    5e plaats Patrik Wellens

    4e plaats Petra Mermans

    5e plaats Quentin Art

     

    Trek-KMC juni 2010 167  Trek-KMC juni 2010 173
     

    Trek-KMC juni 2010 162 

    Volgend weekend is het Trek-KMC Team aanwezig in Averbode voor de 4e manche van de Grand Prix MTB wedstrijd.

     

    Trek-KMC 16-06-2010 

     

    Tekst-en foto’s: De Staebel Liliane

    Teammanager TREK - KMC trade team vzw

    www.trekteambenelux.com

    16-06-2010 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 16/06/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Leo Mares vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    14 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Veel zon en 21°C maar alweer een sterke tegenwind die vanaf het keerpunt volledig op kop kwam te zitten.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es 115 Km, het gemiddelde was goed voor ? Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Jan Meul , Davy Reyniers , Franky De Witte , Adrien Maes , Freddy De Blick , Ignace Van Goey , Alain Verbeke , Frank Van Geystelen , ? en Kenny Janssens.

    16-06-2010 om 18:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 16 JUNI WIELERHOOGDAG VAN DE MACHUITVRIENDEN !!!

    Woensdag 16 Juni Wielerhoogdag van de Machuitvrienden !!!

     

    Zwijndrecht 2
    Vorig seizoen mocht burgemeester Willy Minnebo de trofee
    aan Jeroen Das geven. En wees maar zeker, Jeroen zal er
    woensdag weer zijn om trachten te winnen.

     

    ZWIJNDRECHT. De woensdag van de grote kermis is traditioneel de dag van wielerkoers voor elite zonder contract en beloften. Dit jaar wordt die op woensdag 16 juni georganiseerd door de Machuitvrienden die aan hun 4de editie toe zijn. Zij waren het die de wielersport terug een kans hebben gegeven in de gemeente. De aankomst van de eerste uitgave lag nog in de Adhémar Borinstraat maar daarna keerden ze terug naar de Statiestraat waar destijds ook de beroepsrenners hun aankomst hadden.

     

    Alle koersformaliteiten gebeuren in café De Machuit. De start wordt gegeven om 14u30 voor 108 km of 13 ronden van 8,3 km met vertrek aan Brasserie Brasseur op de hoek Sint-Annaboomstraat – Melselestraat. Er wordt gereden langs de Melselestraat, Krijgsbaan, Lindenstraat, Heidestraat, stukje Pastoor Coplaan, Hoefijzersingel, Antwerpsesteenweg, over de spoorviaduct, Laarstraat en weer Statiestraat om dan langs de Adh. Borinstraat weer naar de Sint-Annaboomstraat te rijden.

     

    De wedstrijd wordt technisch mogelijk gemaakt door WSC Willen Is Kunnen Burcht.

    Er zijn voor 670 € prijzen plus 300 € bijkomende prijzen. Ook wat de premies betreft zullen de renners goed zitten. Er zijn klassementspurten in de 3de, 5de, 7de, 9de en 11de ronde. De eerste vier coureurs krijgen punten: 7, 5, 3 en 1 punt. De winnaar krijgt 100 €, de 2de 80 €, de 3de 70 € en de 4de wint toch nog altijd 50 €. Om deze premies te bemachtigen moet de wedstrijd wel uitgereden worden.

     

    Op woensdag 16 juni zijn er in gans België en voor alle categorieën samen, maar twee wedstrijden: Zwijndrecht en in Vlaams Brabant, er is ook nog een wedstrijd voorzien voor EZC en Beloften in Keerbergen maar die start maar om 18u. Voor wielerfans is er dus maar één richting en dat is deze naar Zwijndrecht –centrum. Vorig jaar kwam Jeroen Das uit Kalmthout de koers winnen.

     


    Tekst en foto: Rolf Duchamps

    16-06-2010 om 13:07 geschreven door kenny


    15-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 138               EZC 15-6-10-belsele  dinsd 139
                       De winnaar Aidis Kruopis.                                                Joeri Stallaert die tweede werd. 

    Dinsdag 15/06/2010 - BELSELE (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 155 km - hmin

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND - Aantal deelnemers: 180
    1 KRUOPIS Aidis (PALMANS CRAS)
    2 STALLAERT Joeri (SOENENS - JARTAZI- CONSTRUCT GLAS)
    3 COCQUYT Nicky
    (QIN CYCLING TEAM)
    4 NIEUWDORP Nick
    (LINE LLLOYD FOOTWEAR)
    5 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme
    (SOENENS - JARTAZI- CONSTRUCT GLAS)
    6 ONGENA Thomas uit Berlare
    (PROFEL CYCLING TEAM)
    7 RAEDT Nielsen (ISOMAX KENTYCKY)
    8 MOSTAERT Wim (VL.TECHNICS)
    9 BEYENS Yoeri (SNAKE CYCLING TEAM)
    10 BRUYNDONCKX Stijn (ROCK WERCHTER CHOC.JACQUES)
    15 PENNE Stijn (SDC ROGELLI)
    18 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL CYCLING TEAM)
    30 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI GAMES ST MARTINUS CT)
    35 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken (PWC ALIPLAST)
    50 HELMINEN Matti (PWC ALIPLAST)
    52 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    58 ONGENA Matthias uit Zele
    (PROFEL CYCLING TEAM)
    59 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WSV ARTEVELDE)
    64 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels
    (ROCK WERCHTER CHOC.JACQUES)
    75 BAGDONAS Gediminas
    (PWC ALIPLAST)
    84 CORDEEL Pieter uit Stekene (ROCK WERCHTER CHOC.JACQUES)
    85 GIDE Stijn uit Waasmunster
    (VL.TECHNICS)

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 005  EZC 15-6-10-belsele  dinsd 009 
                      Stijn Mettepenningen                                                      
    Gebroeders Mathias en Thomas Ongena

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 008
                        Voor de start van de Interclub te Belsele.

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 066
                                  Doortocht van het ganse peloton.

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 089
    De vier vluchters met Belgisch Kampioen Nico Kuypers, Kess Heytens,
    Aidis Kruopis en Gediminas Bagdonas.

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 120
                 Robby Weemaes op kop van een achtervolgend groepje.

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 010   EZC 15-6-10-belsele  dinsd 012
                                  Glenn De Wolf  en Andy Bonnaerens                                                          
    Ken Braem


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    15-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    14-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 14/06/2010 - ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 46

    1.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    2.DESMET Jani - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 15”

    3.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO op 22”

    4.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    5.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    6.VANDAMME Frederik - CT FORCE - WERVIK VZW             

    7.BURTON Jérémy - LOTTO-BODYSOL P.C.W.       

    8.NECKEBROECK Sven - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE         

    9.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE    

    10.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    14.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    20.DEBAES Nico uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER           

     

    14/06/2010 - KNESSELARE - URSEL (O) - Elite z.c./U23 - 98 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 72

    1.HUYVAERT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    2.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 14”

    3.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    4.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    5.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    6.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    7.DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM           

    8.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    9.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 2’17”

    10.SAVAT Nico - MIRMIL CYCLING TEAM

    14-06-2010 om 23:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    VWV Banner 2010

    Zondag 13 Juni – PUTTE-BEERZEL

     

    Categorie A: Aantal deelnemers: 52
    Categorie B:
    Aantal deelnemers: 33
    1-Bert Dockx (B)
    2-Erik Wellens (B)
    3-Peter Croes
    4-Rob Krijnen
    5-Rudi Drappier (B
    6-Dieter Clerx (B) 7-Dirk Van De Capellen (B) 8-Jeff Vaes 9-Rik De Vree (B) 10-Christophe Adams 11-De Vries Ronny (B) 12-Bob Berghmans (B) 13-Tom Op De Beeck 14-Bart Schollen 15-Bart Berghmans 16-Kim Van Dingenen 17-Davy Stessens 18-Dave Christiaens 19-Klaas Stijnen 20-Stijn Pitschon 21-Kevin De Knaep 22-Benny Van Der Auwera (B) 23-Andy Muylst 24-Sebastiaans Deceuninck 25-Andy Van Dijck (B) 26-Yvan Coudyzer (B) 27-Pieter Lenaerts 28-Kenneth Speltincx 29-Bart Dekkers (B) 30-Steven Decoster (B)

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 36
    1-Jan Van Den Brande
    2-Chris Vanderaerden
    3-Jan Gommers
    4-Bruno Smeyers
    5-Ludo Vandingenen
    6-Peter Roelands 7-Andre Aertgeerts 8-Dirk Fuchs 9-Paul Fierens 10-Jan Van Hove 11-Danny Van Den Bergh 12-Wim Van Thielen 13-Dirk Coremans 14-Luc Aerts 15-Walter Verheyden 16-Jan Cuypers 17-Harry Maes 18-Alain Smets 19-Mario Pauwels 20-Bruno Brabants

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 12
    1-Francy Baptist
    2-Math Dohmen
    3-Etienne Peeters
    4-Eddy Mertens
    5-Willy Van Herck
    6-Ludo de Bakker 7-Ludo Bruylandts 8-Louis Van den Broeck 9-Dennis Van Tendeloo 10-Paul Mortelmans 11-Jan Poelmans

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 8
    1-Leon Daelemans
    2-Omer Debecker
    3-Gaston Sannen
    4-Andre Peeters
    5-Andre Segers
    6-Frans Bastiaens 7-Piet Hindrickx 8-Denis Keynen

    14-06-2010 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010

    VWV Banner 2010

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Zaterdag 12 Juni - KEERBERGEN 

    Categorie A:
    Aantal deelnemers: 66
    Categorie B:
    Aantal deelnemers: 29
    1-CHRISTOF MARIËN (Retie)
    2-Bert Dockx (B)
    3-Ovi De Keyser (B)
    4-Rik De Vree (B)
    5-Peter Dockx (B)
    6-Ronny De Vries (B) 7-Gunther Helsen 8-Klaas Stijnen 9-Kris Jonkers 10-Wim Croonenborghs (B) 11-Ivan Verschueren (B) 12-Joachim Poortmans 13-Gerry Meuris 14-Jan Discart 15-Joeri Van Buggenhout 16-Pieter Diels 17-Dave Christiaens 18-Peeters Jan (B) 19-Bob Bergmans (B) 20-Patrick Vandenput (B) 21-Bart Berghmans 22-Thomas Boeckx 23-Anton Wouters 24-Peter Bocken (B) 25-Kim Van Dingenen 26-Davy Stessens 27-Andy Muylst 28-Frank Schellekens 29-Kim Geudens  30-Eric Magits (B)

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 41
    1-Marc Vekemans
    2-Dirk Verresen
    3-Bruno Smeyers
    4-Jan Van Den Brande
    5-Andre Aertgeerts
    6-Bruno Brabants 7-Dirk Peigneur 8-Luc Van Looy 9-Chris Vanderaerden 10-Marc Heulens 11-Marc Kiesekoms 12-Peter Vos 13-Luc Torfs 14-Dirk Caremans 15-Dirk Fuchs 16-Danny Van Den Bergh 17-Guy Marien 18-Jan Cuypers 19-Paul Fierens 20-Luc Troonbeeckx

    Categorie D: Aantal deelnemers: 5
    1-Francy Baptist
    2-Etienne Peeters
    3-Dennis Van Tendelo
    4-Willy Van Herck
    5-Jan Poelmans

    Categorie E: Aantal deelnemers: 6
    1-Gaston sannen
    2-Omer De Becker
    3-Frank Laeremans
    4-Andre Segers
    5-Anselmus De Boel
    6-Daelemans Leon

    14-06-2010 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MORENO DE PAUW OPNIEUW PECH IN INTERCLUB TE MOORSELE-MENEN !!!

    Moreno De Pauw opnieuw pech in interclub te Moorsele–Menen !!!

     

    Zwijndrecht 1
    Moreno De Pauw werd in Kemzeke knap 2de. (foto Alain Sennesael)

     

    SINT-PAUWELS. Belofte Moreno De Pauw uit St.Pauwels reed vorig weekend in Waver–Rijmenam maar wat er aan vooraf ging was niet van aard om optimaal aan de start te staan. Hij stond anderhalf uur in de file. Gelukkig dat de wedstrijd later vertrok. En dat was nog niet alles het regende en bleef regenen. Bij de eerste afdaling bleek al snel dat het onbegonnen werk was, het gevolg was een massale valpartij waarbij 15 renners werden afgevoerd naar het ziekenhuis. Chaos alom. Het parcours werd snel veranderd, de afdaling geschrapt. Door deze valpartij brak het peloton in stukken en ontstond er een kopgroep van ongeveer 50 renners, Moreno zat in de tweede groep. De laatste 2 plaatselijke ronden streed Moreno niet meer mee, het licht ging uit.


    Vorig weekend begonnen maag en darmen nog te protesteren en ook de eetlust minderde. Maar gelukkig dat de honger naar de koers gauw terug kwam zodat hij Zaterdag 12 Juni te Moorsele–Menen kon deelnemen aan de Interclub. Materiaalpech was ditmaal de boosdoener voor Moreno De Pauw.

    Met 176 renners aan de start werd er zaterdag in de Grote Prijs Soetaert te Moorsele alweer van in het begin direct 'gevlamd'. 14 ronden dienden er afgelegd van ongeveer 13 km, dus in totaal bijna 180 km. Na reeds 2 ronden gingen er twee groepjes van een 6-tal renners vandoor.

    Moreno waagde zijn kans en sprong weg uit het peloton en kwam op 20 meter van dit groepje, maar moest hen spijtig genoeg laten gaan. In deze ontsnapping zat ook de latere winnaar. Na zijn 'actie' om deze snelle jongens, waaronder ook Joeri Stallaert, bij te benen, kreeg Moreno een 'tik', vooral een mentale tik, omdat hij zó dichtbij was gekomen en toch net niet ...

    Na een 3-tal ronden zette hij terug de tanden op elkaar, en gaf er alweer een lap op, door een sprong te wagen, dit na ongeveer een 100 km koers, maar blijkbaar iets te hevig en te krachtig, want zijn ketting brak en ligt daar nu ergens op de Moorselseweg. Moreno wisselde nog van fiets, maar tevergeefs.


    Dinsdag 15 Juni staat Moreno aan de start in Belsele.


    Ondertussen moet Moreno ook op school nog enkele examens en toetsen afleveren. Binnen een tweetal weken zijn deze ook hopelijk achter de rug en kan hij zich compleet op het wielrennen toeleggen.

     

     

    Tekst: Rolf Duchamps

    Foto: Alain Sennesael

    14-06-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STEPHEN CUYKEN NA BLESSURE METEEN 3DE TE BELSELE !!!

    Stephen Cuyken na blessure meteen 3de te Belsele !!!

     

    Cuyken Stephen 1            Cuyken Stephen 6
                                                                                                            Meteen terug op het podium te Belsele.

    Na zijn 3de plaatsen in St.Gillis en het Provinciaal Kampioenschap heeft Junior Stephen Cuyken uit Nieuwkerken enkele weken noodgedwongen rust moeten nemen. Een kleine spierblessure aan de kuit was de oorzaak. Zaterdag 12 Juni nam hij terug deel aan de wedstrijd te Belsele waar Stephen meteen op het podium stond met een knappe 3de plaats.

     

    Cuyken Stephen 2                Cuyken Stephen 3
                                            Stephen met zijn 3de plaats op het Provinciaal Kampioenschap.

    Cuyken Stephen 4   Cuyken Stephen 5


     

    Tekst en foto’s: Rony Cuyken

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    14-06-2010 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ELITE Z.C. TE KRUIBEKE VAN 09/06/2010
    Guy Smet wint voor de zoveelste keer in eigen Kruibeke en pakt meteen 2de Seizoenszege !!!

    Smet Guy kruibeke_9-6-2010_159Smet Guy kruibeke_9-6-2010_156

    Woensdag 9 Juni waren de Elites z.c. en de Beloften te gast in Kruibeke, de thuisbasis van ‘Belgisch Zegekampioen Guy Smet’. Deze wedstrijd viel vorig seizoen nog samen met deze in Zwijndrecht maar die wordt nu op Woensdag 16 Juni georganiseerd. Op het wedstrijdblad stonden 57 handtekeningen en daarvoor dienden de heren renners 113 km af te leggen in 12 ronden. Grote ronden van om en bij de 9,5 km, de renners reden door het centrum van Kruibeke met veel bochtenwerk en moesten over 2 viaducten op ‘Den Es’. De regen die gans de wedstrijd bleef aanhouden zorgde dat de renners extra moesten geconcentreerd zijn op de weg. De koers zelf zorgde vrij snel voor afscheiding, er ontstond een kopgroep van 16 renners die samen bleven tot op 3 ronden van het einde met enkele afvallers wegens lekke band of valpartij. De 16 luisterden naar de namen: Guy Smet (Kruibeke) en zijn ploegmaten Matti Helminen (Fin) en Gediminas Bagdonas (Lit), Patrick Van Roosbroeck (Duffel), Jeroen Goudket (Antwerpen L.O.), Bart Van Speybroeck, Patrick Cocquyt, Björn Coomans (Willebroek), Ken Ilegems (Hemiksem), Gunter Sterck (Stekene), Stijn Bruyndonckx, Tom Vermeiren, Guy Ten Hartog (Sinaai), Koen De Bosscher (Kalken), Stijn Bruyndonckx en Randy Costermans. De 2 ploegmaten van Guy Smet vielen uit, Gediminas Bagdonas met een lekke band en op 4 ronden van het einde nadat hij de premie pakte kwam Matti Helminen ten val en moest hij ook de wedstrijd verlaten. De finale kon dus beginnen met 14 renners die door toedoen van Guy Smet en Patrick Cocquyt uitgedund werd naar 8 renners. In de voorlaatste ronde kwam er een stevige aanval van Patrick Cocquyt thv Café Den Es, de groep reageerde gepast want een hardrijder als Cocquyt moet je niet laten rijden. Ook Gunter Sterck kwam naar voor met een stevige demarrage en kreeg meteen Guy Smet als metgezel. Dit was nog niet genoeg voor Guy Smet die Gunter Sterck ter plaatse liet en vol doorging naar de finish om zo alleen met een kleine voorsprong zijn 2de seizoenszege te pakken. Op de 2de plaats eindigde Tom Vermeiren voor Patrick Cocquyt.

     
    Smet Guy kruibeke_9-6-2010_174  Smet Guy kruibeke_9-6-2010_183
    Smet Guy kruibeke_9-6-2010_141
                    Guy Smet alleen op weg naar de finish.

    Tekst: Kenny Janssens

    Foto’s: Saffia Vercauteren en Pierre Maes

    14-06-2010 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    vwf

    Zondag 13 Juni - HALLE
    (1500) -
    PK Brabant alle reeksen

    A-reeks

    1 Andy De Backer
    2 Willem Van Der Heyden
    3 Tom Van Uffel
    4 Andy Van Eesbeek
    5 Peter Vermassen
    6 Bjorn Lison
    7 Michael Braeckmans
    8 Marnic geerts
    9 Koen Lintermans
    10 Mario Van Gucht

    VWF 13-6-10-halle 132
                Winnaar Catg.A Andy De Backer.

     

    VWF 13-6-10-halle 135
    Podium Catg.A met Willem Van der Heyden, Bjorn Lison en Michael Braeckmans.


    B-reeks

    1 Wim De Smet
    2 Danny Saelens
    3 Peter Van Damme
    4 Patrick Van Ransbeeck
    5 Tom De smet
    6 Peter Dillen
    7 Luc Sweers
    8 Eric Pletinckx
    9 Kevin Van De Cruysse
    10 Pascal De Wolf

    VWF 13-6-10-halle 126
                                   Winnaar Catg.B Wim De Smet.


    VWF 13-6-10-halle 140
    Podium Catg.B met Patrick Van Ransbeeck, Luc Sweers en Eric Pletinckx.

    C-reeks
    1 Ronny Paridaens
    2 John Heymans
    3 Christophe Brieau
    4 Rudy Thomas
    5 Dominique Turcksin
    6 Bruno Bruyere
    7 Frank Geets
    8 Bart De Winter
    9 Vanhomwegen Mark
    10 Willy De Boitselier

    VWF 13-6-10-halle 079
        Winnaar Catg.C Ronny Paridaens en winnaar Catg.D Joseph Devits.


    VWF 13-6-10-halle 087
    Podium Catg.C met Christtophe Brieau, Rudy Thomas en Dominique Turcksin.

               
    D -reeks
    1 Joseph Devits
    2 Walter Marynissen
    3 Dirk De Meyer
    4 Joost Pieters
    5 Patrick Sergooris
    6 Roger Schouppe
    7 Patrick Convents
    8 Jerry De Reuse
    9 Geert De Spiegeleer
    10 Luc Kinnaer 

    VWF 13-6-10-halle 091
                               Podium Catg.D met Patrick Sergooris.


    E-reeks
    1 Jean-Pierre Broothaerts
    2 Willy Wouters
    3 Marcel Poelmans
    4 Freddy Vranken
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Jos Vandermeulen
    7 Robert Maldrie
    8 Alex Fagot
    9 Charles Vandermosten
    10 Eddy De Vuyst

    VWF 13-6-10-halle 035
    Podium Catg.E met Jean-Pierre Broothaerts, 
    Freddy Vrancken en Jos Vandermeulen.


    F-reeks
    1 Alfons Volckaerts
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Andre Ceurens
    4 Freddy Van Impe
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Louis Spinnael
    7 Gaston Van De Plas
    8 Gilbert Vandenheuvel
    9 Francois Van De Vijver
    10 Guido Cornet

    VWF 13-6-10-halle 032
    Podium Catg.F met Alfons Volkaerts, André Ceurens en Etienne Vandenhouwe.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    14-06-2010 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 13/06/2010 - AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 73

    1 SMEYERS Floris (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    2 OERLEMANS Tom (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    3 VERMEIREN Tom (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    4 DE BIE Frederic
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    5 KESTELOOT Jeroen (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    6 CANT Kevin (AVB - CYCLING TEAM)
    7 VAN REETH Ken uit Boom
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) 0:40
    8 ILEGEMS Ken uit Hemiksem
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    9 MOCKEVICUIS Vismantas
    10 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    11 VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    12 BAL Marijn uit Niel (VAN EYCK SPORT)
    13 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    17 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    18 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    26 VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    27 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    38 GEERTS Domien uit Breendonk
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    39 SMET Jochem uit Kemzeke (TEAM LUCA RONSE)
    44 VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme (ASFRA RACING TEAM)
    49 OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    55 DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    66 BOEYKENS Gert-Jan uit Stekene (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    13/06/2010 - BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 92

    1 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    2 EECKHOUT Kurt
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 9”
    3 DE WINNE Jurgen
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 11”
    4 COBBAERT Robby
    (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    5 DE WILDE Yves (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    6 VAN GREMBERGEN Kendric (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    7 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    8 BAGDONAS Gediminas (PWC ALIPLAST)
    9 FACK Wouter (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 DE PAEPE Pieter
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    14 PENNE Stijn (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    25 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    66 DE BOSSCHER Koen uit Kalken (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE) op 3’22”
     

    13/06/2010 - LEMBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 107 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 80

    1 UYTTERSPROT Dieter (VAN EYCK SPORT)
    2 VERBOVEN Sven (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    3 BLANCHY Michael (MULTISPORT CYCLING TEAM) op 9”
    4 GUNS Jurgen
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 LEGRAND Philippe (ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS)
    6 DRIESEN Tony (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 PIETERS Sibrecht (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 FOUBERT Glen (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    9 SWINNENS Denis
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    10 SCHEPMANS Niels (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    13 FRANCKAERT Gregory uit Kallo (ASFRA RACING TEAM)
    16 CORDEEL Sander uit Stekene (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    23 DE MAN Christoph uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    24 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    37 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    39 DE SCHEIRDER Sven uit Grembergen (ASFRA RACING TEAM)
     

    13/06/2010 - MEISE-WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 113

    1 CLARKE William (NORTHERN DISTRICTS CC)
    2 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    3 TESSEUR Kim
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    4 VAN DER TRAPPEN Bert (VAN EYCK SPORT)
    5 MC NALLY Mark (AN POST)
    6 VAN DEN BRANDE Kay (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    7 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    8 VERJANS Frank
    (TEAM-THIELEMANS & CO)
    9 VAN UFFEL Willem (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 BRUYNDONCKX Stijn (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    14 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    16 ROSCAM Andy uit Ruisbroek (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    17 DE BLOCK Kris uit Mariekerke (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    21 MEERSMANS Jens uit Bornem (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    37 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    44 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND)
    50 DE MOL Bram uit St.Pauwels
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    58 VAN HOOSTE Vincent uit Stekene (ASFRA RACING TEAM)
    78 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen
    (VERANDAS WILLEMS)
     

    13/06/2010 - WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 50

    1 MINNE Stijn (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    2 AVERY Clinton (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 9”
    3 VERVERKEN Gerdy
    (CT FORCE - WERVIK VZW)
    4 BULTYNCK Kenneth (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    5 LEFEVER Nico (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    6 DIETRICH Ghequiere
    (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    7 DEWULF David
    (KWC DE VELOVRIENDEN BAVIKHOVE VZW)
    8 LABBE Alexander (WORLDOFBIKE.GR)
    9 DEVOLDERE Niki (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    10 BREYE Stijn (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    21 DE VRIESE Stijn uit Zele (CYCLING TEAM VERMEEREN) op 35”
     

    13/06/2010 - ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 -115,2 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 75

    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) - 10°Seizoenszege
    2 REPACHOLI DOUGUTS
    3 MAENE Kevin
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    4 COLLIN SAMAAN
    (KINGSNORTH)
    5 DECLERCQ Tim (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    6 COLAERT Pascal (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    7 DESHAIES Jean-Samuel (DCM-GB VORSELAAR CYCL)
    8 PROVOST Stijn (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    9 IMPE Jasper (FUJI TEST TEAM)
    10 GODDERIS Niels (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    40 DE VYLDER Jonas uit Desteldonk
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
     

    13/06/2010 - HERENTHOUT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.cc/U23 - 99,6 km - 02h10min

    Aantal deelnemers:
    1 DE VRIES Wim (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    2 VERBIST Evert (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    3 VERBOVEN Bert (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    4 DREESEN Guido
    (LIMBURGSE AFDELING)
    5 GEERINCKX Dieuwer (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    6 MORIS Sven (ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.) op 7”
    7 VAN ZUMMEREN Stef
    (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    8 BOENDERS Yves (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    9 SEGERS Joren (DAVO - LOTTO - DAVITAMON) op 33”
    10 DIERCKX Danny
    (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO)
    11 VANHOVE David uit Beverlo
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

    14-06-2010 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 13/06/10 - BANNEUX - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË Amateurs - 88 km 02h10min

    Aantal deelnemers: 61

    1.Jonathan HENRION - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team  

    2.Michael HILGERS - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 13”

    3.Rentmeesters Lawrence - GKV Cycling Team  

    4.Wolkowicz Romain - Predictor-Lotto-VC ARDENNENOFFENSIEF

    5.JANSSEN Zjef - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE             

    6.Sylvain MELON - VC CENTRALE           

    7.Joeri VAN HOVE - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE         

    8.Steven ARITAS - APK-QUALITY TEAM VZW        

    9.Jochen Bartels - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE            

    10.Jonathan BOVERIE - E.C.W.

     

    13/06/10 - BANNEUX - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË Masters A - 88 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 74

    1.Wouter DEWILDE - PROV. Afd. WEST-VLAANDEREN WBV              

    2.DION Raphael - ARDENNE - GAUME op 6”

    3.SZÉKELY-BORBARA Dennis - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 15”

    4.Jurgen Lathouwers - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 26”

    5.Steve Decloux - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 31”

    6.Erwin BOLLEN - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team          

    7.Nico Thoelen - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team

    8.Nico Savate - MIRMIL Cycling Team      

    9.Sven Van EYNDT - VAN GOETHEM - ProRace - cycline

    10.Kristof WIELFAERT uit Lokeren - OOST-VLAANDEREN WBV AFDELING

    31.Mariën Christof uit Retie - TOEKOMSTVRIENDEN van Baal          

    43.Sven Van Hoyweghen uit Puivelde - OOST-VLAANDEREN WBV AFDELING

    Van Hoyweghen Sven BK 2010 1
                           Sven Van Hoyweghen wisselt even van drinkbus. 

    Van Hoyweghen Sven BK 2010 2
           Het peloton met links Sven Van Hoyweghen en rechts Kristof Wielfaert.

    Wielfaert Kristof BK 2010
              In 4de positie Kristof Wielfaert die een knappe 10° plaats behaalde.

    Wielfaert Kristof BK 2010 1

    13/06/10 - BANNEUX - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË Masters B – 71,5 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 72

    1.Peter Hoydonckx - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team      

    2.Patrick VERDONCK - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE     

    3.Lahoua Rudy - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 8”

    4.Rudi Vingerhoets - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE        

    5.Gerrit Feyten - Vlaams-Brabantse AFDELING      

    6.Luc VAN ROY - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE              

    7.Jannis Michel - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE             

    8.DE Patrick Boel - TOEKOMSTVRIENDEN van Baal

    9.Ward HUYBRECHTS - Limburgse AFDELING      

    10.Lintermans Stefaan - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE              

     

    13/06/10 - BANNEUX - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË Masters C - 66 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 46

    1.Sus Auwers - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE     

    2.Jean-Michel THIMISTER - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE         

    3.Philippe Marechal - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE      

    4.Jozef Van EYNDT - VAN GOETHEM - ProRace - cycline op 1’15”

    5.Freddy VLERICK - OOST-VLAANDEREN WBV AFDELING

    6.Tasset Jean-Pol - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE          

    7.Tony Reniers - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team op 1’32”

    8.Marc HEULENS - VAN GOETHEM - ProRace - cycline         

    9.Alain Renard - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE  

    10.Ivo Vanherle - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE             


    Foto's: Sabrina Noens

    14-06-2010 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 13/06/2010 - PROSPERPOLDER (O) - Dames Elite - 90 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 63
    1. KING DANIELLE - TEAM.CO.UK
    2. DEBBOUDT Lensy -
    KEUKENS Redant Cycling Team
    3. LINDBERG Marie - Redsun Cycling Team
    4. Nobus Anja uit Waardamme -
    GKV Cycling Team
    5. Lotte Van Hoek -
    RWC AHOY
    6. BOGAERT Lisa - C.T. - DJ.MATIC-KORTRIJK
    7. DOEDEE Baukje -
    ZRTC Theo Middelkamp
    8. DE KEYSER -
    Cycling Team
    9. Dorien Van Der Velden - Royal Antwerp Bicycle Club
    10. Ellen VAN LOY - INTERNATIONAL Cycling Team V
    15. POTUMS Carine uit Londerzeel -
    BENELUX TEAM
    16. Veronique Staes uit St.Job in ‘t Goor - Royal Antwerp Bicycle Club
    27. De Nys Sofie uit Gentbrugge -
    Royal Antwerp Bicycle Club
    33. WERNER Laure uit Duffel -
    Redsun Cycling Team
    36. VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - Redant Cycling Team
    42. Koninkx Lieve -
    BENELUX TEAM
    44. Roggeman Inge -
    BENELUX TEAM
    49. THYS Patricia uit Opwijk - Wielerclub sprinters Malderen


    13/06/2010 - DRIESLINTER (VB) - Juniores - 87 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 68

    1 DAMEN Kevin (WSC HAND IN HAND BAAL)

    2 BROEKMANS Glenn (Union Cycliste Seraing)
    3 VAN DE PEER Tom (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    4 VANDERSCHUEREN Lorenzo (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 PHILIPS Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 DE LOORE Dylan (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    7 SNEYERS Matthias (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 20”
    8 LODEWIJKS Gert
    (Union Cycliste Seraing)
    9 RIETVELD Joery (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    10 MONDELAERS Jens (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
     

    13/06/2010 - HERSELT (A) - Juniores - 83,2 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 65
    1 MITCHELL Bradley (garmin momentum)
    2 HEYLEN Dries (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 VAN STAEYEN Kevin (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    4 VAN ROOY Kenneth
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 BELMANS Rutger (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 VAN AKEN Mike
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    7 GOOSSENS Jeff (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 DE VOCHT Bart (NODRUGS CONCEPT TEAM VZW)
    9 FOURIE JAMES (SELECT CYCLING CLUB)
    10 GEERTS Jorgen (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)

     

    13/06/2010 - ROESBRUGGE-HARINGE (W) - Juniores - 87 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 56

    1 MOSES THOMAS (SSC CYCLE SPORT)
    2 CONOR Dune (GLEDENE CC)
    3 MEURISSE Xandro (CYCLINGCHAMPS)
    4 MYNGHEER Daan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 DEVRIESE Dean
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 SLAGMULDERS Jonas (CYCLING TEAM WERVIK) op 15”
    7 VERSTICHEL Willem
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 VERCAIGNE Giel (CT FORCE - WERVIK VZW) op 30”
    9 ROSSI Oliver op 45”
    10 FERYN Kevin
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
     

    13/06/2010 - ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 59

    1 Theuwissen Tom (AVIA Cycling Team)

    2 MOENS Jochen (Hand in Hand BAAL WSC)
    3 blauwe Robin (TEAM FIETSEN van Haspengouw)
    4 Yorben Van Tichelt (Off Road CLUB BMX 2000 DESSEL VZW)
    5 Steve Baillien (TEAM FIETSEN van Haspengouw)
    6 Pieter Leten
    (KON. BALEN V.Z.W. v.Chr.)
    7 COOLS Alexander (KON. BALEN V.Z.W. v.Chr.)
    8 Boet Ben (SPORT STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 DUMONT Julian (TEAM FIETSEN van Haspengouw)
    10 DE ROOS Dimitri (Sportclub Velocipede - MARCHOVELETTE)
    32 Bryssinck Jeffrey uit Beveren
    (Wielerteam Waasland)
    50 COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)

    13/06/2010 - HERSELT (A) - Nieuwelingen - 67,6 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 82

    1 HONIGH Nick (DE JONGE RENNER)
    2 Søren Laga (RV Komet)
    3 Frederic Willems (Real Dejaegher - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 Van Den Driessche Din (BIKES BIANCHI TEAM CATA)
    5 VERSTREPEN Dries (KON. BALEN V.Z.W. v.Chr.)
    6 Wouter Leten (KON. BALEN V.Z.W. v.Chr.)
    7 VANDECAUTER Uwe (ASFRA RACING TEAM)
    8 Dries Van Gestel (Hand in Hand BAAL WSC)
    9 Jordy Reyniers (WC KON. Steed VOORAAN - KONTICH)
    10 Ben Godaert
    (NOORD WEST BRABANT WK)
    28 WITTOUCK Dominick uit Zele (Wielerteam Waasland)
    60 BAEYENS Nathan uit Berlare (Wielerteam Waasland)
    62 Yenthell Huyghe uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    13/06/2010 - VILVOORDE (VB) - Mountainbike - Flanders Cup

    14-06-2010 om 15:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan ERIC VAN POTTELBERG met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010 2    Van Pottelberg Eric KOP 2010    Marien Gerard
          Franky Van Oyen                 Eric Van Pottelberg                     Gerard Mariën

    Zondag 13 Juni 2010 - ZAFFELARE (9080)

    Categorie A/B: (42 dln)

    1.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    2.Steven Martens (A2)

    3.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A3)

    5.Bart Verhasselt (A4)

    6.Kurt Caboor (A5) 7.Alexander Govaert (A6) 8.Kristof Deseure (B2) 9.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B3) 10.Dries Claes (A7) 11.Angelo Saman (Stekene B4) 12.Jonas De Vlieger (A8) 13.Tom Lucien (B5) 14.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B6) 15.Christophe Van Overloop (A9) 16.Peter Debucke (B7) 17.Sam Govaert (A10) 18.Dennis Nevejans (A11) 19.Peter De Corte (B8) 20.Kristof Gryson (A12) 21.Vincent Milleville (B9) 22.Roy Van Wezer (A13) 23.Kristof Van De Gehuchte (A14) 24.Ruben Tissink (A15) 25.Kris Verhooghe (B10) 26.Danny Schaut (B11) 27.Bart Jocqué (B12) 28.Davy Rauch (B13) 29.Dieter Staelens (A16) 30.Michel De Koning (A17)

    Categorie C/D:
    (40 dln)

    1.Alain Mortier (Adegem, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Rudi Rabout (Heinkenszand C2)

    4.Ko Harms (D2)

    5.Wim Arras (D3)

    6.Walter De Veerman (Lochristi D4) 7.Rudy Bertier (C3) 8.Thierry Everaert (C4) 9.Pascal Van De Velde (Lokeren C5) 10.Patrick Vanmaekelbergh (C6) 11.Wim Heyndrickx (Vrasene C7) 12.Sven De Vlieger (C8) 13.Fabien Hanssens (C9) 14.Pascal Verlez (D5) 15.Patrick Dhondt (C10) 16.Roy De Braber (D6) 17.Olivier Vaerewyck (C11) 18.Pedro Pollefliet (C12) 19.Philip Wittoek (C13) 20.Dirk Wittoek (D7) 21.Idesbald Nevejans (D8) 22.Ruben Lary (C14) 23.Patrick De Smet (D9) 24.Ronald De Scheemaeker (D10) 25.Gerrit Vermassen (D11) 26.Dirk Mathijs (Gentbrugge D12) 27.Dominic Felde (C15) 28.Pascal Heyman (C16) 29.Hans Verlinden (C17) 30.Luc Puimege (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Etienne Claus (Hamme E2)

    3.ERIC VAN POTTELBERG (St Niklaas, winnaar cat. E+)

    4.Noël Willems (E3)

    5.Florent De Leersnyder (E+2)

    6.Rudy Taelman (E+3) 7.Martin Durant (E4) 8.Hilair Heye (E5) 9.Siegfried Vanoverberghe (E6) 10.Erwin D'Hondt (E7) 11.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E8) 12.Patrick Van Peteghem (E9) 13.Patrick Bekaert (E10) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 15.Alain Verstuyf (E11) 16.Willy De Sutter (E12) 17.Peter Lameire (E13) 18.Eddy Van Den Abeele (E+5) 19.Andy Roels (E14) 20.Niki Raes (E15)

    Categorie F1/F2:

    1.François Coppers (Lokeren, winnaar cat. F1)

    2.Emmanuël De Loor (F1-2)

    3.Ad Montforts (Winnaar cat. F2)

    4.Noël Verzele (F2-2)

    5.Jo Montforts (F1-3)

    6.Noël Rogge (F2-3) 7.Julien De Bock (F2-4) 8.Tony Baudonck (F1-4) 9.José Dezegher (F2-5) 10.Helmuth Tas (F1-5) 11.Dirk De Cauwer (Hamme F1-6) 12.Eddie Van Leirberghe (F1-7) 13.Marc Steenberghe (F1-8) 14.William Govaert (Waasmunster F1-9) 15.Erik Delys (F2-6) 16.Irma Cleemput (F1-10) 17.Firmin De Zutter (F2-7) 18.Pieter Lenaers (F1-11) 19.Dirk Caekebeke (F1-12) 20.Jo Scholten (F1-13) 21.Louis Moens (F1-14)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Willy Roels

    4.Willy Mous

    5.Roger Den Tijn

    6.Mathieu Mercken 7.Karel Heirbaut (Belsele) 8.Marinus Lockefeir 9.André Klip 10.Etienne Declercq 11.Werner Dullaert (St.Gillis) 12.Roland Van Imschoot 13.Roger Verschraegen (Lochristi) 14.Julien Vyvey 15.André Bogaert 16.Robert Robijns 17.Arnold De Muynck 18.David Orford 19.Lucas Van Goedsenhoven 20.Jaak Nys 21.Piet Achten 22.André Wouters 23.Adri Van Loon 24.Roger Beelaert (Rupelmonde) 25.Patrick Elegheer 26.Dennis Knabe

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Armand Mols

    4.Lucien Van Impe

    5.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Guus Schuller 8.Pascal Cornand 9.Daniel Meirlaen 10.Daniel Cornu 11.Willy Vereecken 12.Luc Muys 13.Ferdinand Moerman 14.Freddy Brusseel 15.Donné Neckebroeck 16.Leo De Jong 17.Francis Helleputte 18.Anton Van Poecke 19.Daniël Nuytinck 20.Ghislain De Champs 21.François Brouwers 22.Gérard Raes 23.René Van Reeth 24.Marcel Meeuwes 25.Jef Verheyen 26.Ortaire Stevens 27.Antoine Cools 28.Gerrit Hairwassers

    Categorie G++:

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.Edward Battersby

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Huub Konings

    14-06-2010 om 12:50 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!