Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 13°Seizoenszege bij de Amateurs !!!
Christof Mariën
Zondag 06/06/2010 - ZAVENTEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 66 km - 01h37min
Aantal deelnemers: 20
1.STUYCKENS Nils - SCOTT USA CYCLING TEAM
2.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS op 13
3.ODEYN Seppe - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
4.NAESSENS MICHAEL - VELO CLUB OTTIGNIES BLANCS GILLETS op 158
5.COUSIN SAINT REMI Julien - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
6.VANMOLECOT Steven - CT TOMACC
7.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 212
8.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
9.PENNINCKX Tom - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
10.THEYS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.
12.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND
06/06/2010 - HALLE - BUIZINGEN (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h47min
Aantal deelnemers: 49
1.HOHL JENNIFER - RV SCHAAN
2.EHRLER DESIREE op 52
3.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM op 55
4.SCHNIDER PASCALE - VC PFAFFNAU-roggliswil op 115
5.REYNOLDS SARAH - ODP JUNIOR SQUAD
6.DUTRIAUX FIONA - PEDALE
7.SCHNEEBERGER JESSICA - RSC AARETAL MUNSINGEN
8.THOMAS Clarie - EDINBURGH RC
9.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
10.RICH hannah - WALES
11.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM
15.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM
16.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM
17.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
34.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM
35.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
06/06/2010 - OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters A/B/C 76 km Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 42
1.CHRISTOF MARIËN uit Retie - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING
3.CLAES Jorg - APK-QUALITY TEAM VZW op 100
4.ARITS Steven - APK-QUALITY TEAM VZW
5.VANHOVE JOERI
6.BOENDERS Yves - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
7.SCHEPERS Jurgen - APK-QUALITY TEAM VZW
8.CLAES pETER
9.BORGERS Tim op 200
10.VAES Jeff - APK-QUALITY TEAM VZW
Masters B: Aantal deelnemers: 14
1.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
2.BELIEN Frank - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
3.BOGAERTS Patric - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 100
4.KRIECKEMANS Wim - LIMBURGSE AFDELING op 110
5.VANGENECHTEN Freddy - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
6.VAN DER MIEREN Daniel - AFDELING ANTWERPEN - WBV
7.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
Masters C: Aantal deelnemers: 5
1.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM
2.HEULENS Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM
3.MICHIELSEN Henri - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
06/06/2010 - BERTEM (VB) - Juniores - 80 km - 02h07min
Aantal deelnemers: 46
1.WILLEMS Robby - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
2.VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
3.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
4.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN
5.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
6.PIRON Gunther - LOTTO OLYMPIA TIENEN
7.RIETVELD Joery - LOTTO OLYMPIA TIENEN
8.DE GROEF Felix - LOTTO OLYMPIA TIENEN
9.CAEN Jeroen - JONGE RENNERS ROESELARE
10.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
06/06/2010 - ETTELGEM (W) - Juniores - 90,8 km - 02h16min
Aantal deelnemers: 32
1.DE KETELE Robin - CUBE-FINTRO CT
2.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK
3.DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
4.MEEUS Ward - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
5.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM
6.VANCRAEYNEST Mathias - CYCLING TEAM WERVIK
7.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.STABIJ Alexander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
9.WEGGE Romeo - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
10.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP
06/06/2010 - KERKOM (SINT TRUIDEN) (LB) - Juniores - 81,9 km - 02h05min
Aantal deelnemers: 57
1.KRUGER André - VEREIN CÖLNER
2.KELES Fatih - turkisch national team
3.COREMANS Jerom - KCT KNOET CYCLING TEAM
4.STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers
5.PERMENTIER Jonas - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
6.HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL
7.MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
8.TASCAN Timur - turkisch national team
9.VANDENBORNE Jelle - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
10.LONAY Cédric - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
06/06/2010 - ROOSDAAL (VB) - Juniores 78 Km - 02h01min
Aantal deelnemers:
1.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
2.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3.DE VOS Lucas - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM
4.HOFSTEDE WIM - WV DE JONGE RENNER
5.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6.MOORE GEORGE - CC GIRO
7.OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT
9.MCDONALD Ewen - EPIC CYCLES-VINER RT
10.DEMULDER Jonas - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
11.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND
06/06/2010 - SCHELDERODE (O) - Juniores - 89 km - 02h09min
Aantal deelnemers: 56
1.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
2.BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM
3.VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM
4.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM
5.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
6.VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
7.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL
8.LAPIERRE Stijn - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
9.JANSSENS Mathias - ISOREX CYCLING TEAM
10.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
12.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND
22.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 502
|