.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/05/2010

    vwf

    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.E !!!


    Blommaert Jean KOP 2009

    Zondag 30 Mei – LIEDEKERKE (1770) -
    6de proef VWF-GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Kevin Van De Keer
    2 Tom Op De Beeck
    3 Stephen Geldhof
    4 Dries Vreven
    5 Tom Penninckx
    6 Stefaan Paridaens
    7 Michel Thierens (Elversele)
    8 Ken Devos
    9 Andy Van Eesbeek
    10 Peter Vermassen

    VWF 30-5-10-liedekerke 128
    Bloemen voor winnaar Catg.A Kevin Van De Keer en winnaar Catg.B
    Frank Vagenende.

    VWF 30-5-10-liedekerke 101
    Aankomst van Michel Thierens die nog net voor het langgerekt peloton
    aankomt en zevende werd.


    B-reeks
    1 Frank Vagenende
    2 Danny Saelens
    3 Gino De Vos
    4 Geoffrey Luyssen
    5 Gunter Van Damme
    6 Wim De Smet
    7 Tom De Beer (Moerzeke)
    8 Michel Naessens
    9 Peter Dillen
    10 Peter Van Damme

    VWF 30-5-10-liedekerke 075
                                          Start van de Catg.B


    C-reeks
    1 André Aertgeerts
    2 Luc Van Roy
    3 Dirk De Ridder
    4 Rudy Thomas
    5 Richard De Ridder
    6 Danny De Backer
    7 Daniel Van Der Mieren
    8 Frank Geets
    9 John De Croock
    10 Herman Proost  

    VWF 30-5-10-liedekerke 062
                                 Winnaar Catg.C André Aertgeerts.

               
    D -reeks
    1 Jozef Deneef
    2 Francis De Ridder
    3 Roger Schouppe
    4 Geert De Spiegeleer
    5 Alain De Schepper
    6 Joseph Devits
    7 Joost Pieters
    8 Walter Marijnissen
    9 Luc Van Mol
    10 Dirk De Meyer

    VWF 30-5-10-liedekerke 061
                 Winnaar Catg.D Jozef Deneef.


    E-reeks

    1 JEAN BLOMMAERT (Hamme)
    2 Willy Wouters
    3 Felix Luyten
    4 Eric Van Pottelberg (Sinaai)
    5 Marcel Poelmans
    6 Frank Schouppe
    7 Jean-Pierre Broothaerts
    8 Marc Vervondel
    9 Eddy De Vuyst
    10 Jos Vandermeulen

    VWF 30-5-10-liedekerke 026
                   Bloemen voor winnaar Catg.E Jean Blommaert.  


    F-reeks
    1 André Ceurens
    2 Daniel Galliot
    3 Gaston Van De Plas
    4 Freddy Van Impe
    5 Werner Dullaert (St.Gillis)
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Alfons Volckaerts
    8 Roger Hoof (St.Niklaas)
    9 Vic Van Den Eynde
    10 Lucas Vangoidsenhoven


    VWF 30-5-10-liedekerke 028
                                     Winnaar Catg.F André Ceurens.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    30-05-2010 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/05/2010

    waod_3

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


      Debaes Nico KOP 2010  De Veerman Walter 05  Marien Gerard                                    
            Renaat Demeter                       Nico Debaes                   Walter De Veerman                    Gerard Mariën


    Zondag 30 Mei 2010 - ERTVELDE (9940)

    Cat A/B:

    1.Bjorn De Decker (Wondelgem, winnaar cat. A)

    2.Kristof Gryson

    3.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    4.Kurt Caboor

    5.Nico Verwee

    6.Thomas Devreese 7.Maurice Minnaar 8.Stijn Van der Jeught 9.Sven Van Hoyweghen (Puivelde) 10.Steven Thys 11.Tom Brulez (Tielt) 12.Jurgen Goossens (Kieldrecht) 13.Frank Van Hoeymissen (Ruplemonde) 14.Kevin De Knaep 15.Steven Billiet 16.Christophe Van Overloop 17.Kieran De Fauw 18.Kris Smet (St.Niklaas) 19.Philippe Van Opstal 20.Justin Vandenabeele

     

    Cat C/D:

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    2.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    3.Hans Verlinden

    4.Patrick Vanmaekelbergh

    5.Ivan Wulffaert

    6.Danny De Bruyne 7.Ko Harms 8.Sven De Vlieger 9.Wim De Coninck 10.Wim Heyndrickx (Vrasene) 11.Peter Kerckaert 12.Marc Goossens 13.Rudi Rabout (Heinkenszand) 14.Franky De Tremerie 15.Patrick Watteny 16.Rudy Geeraert 17.Pascal Verlez 18.Geert Van Speybroeck 19.Marco De Dobbelaer 20.Philip Wittoek

     

    Cat E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Peter De Ghein

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Georges Vergauwe

    5.Patrick Buyens

    6.Rudy Taelman 7.Marc Couckuyt 8.Marc Landerie 9.Philippe Lacquet 10.Patrick Bekaert 11.Hilair Heye 12.Yvan Camphijn 13.Philemond Delgouffe 14.Mario Geirnaert 15.Marcel Vander Putten

     

    Cat F1/F2:

    1.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F1)

    2.Jan Van Hove

    3.Helmuth Tas

    4.Karel Andries (Schoten)

    5.Noël Rogge

    6.Noël Rogge (Asper, winnaar cat. F2) 7.José Dezegher 8.Patrick De Backer 9.François Coppers 10.Louis Moens 11.Eddie Van Leirberghe 12.Adri Van Loon 13.Eric Stijns 14.Ronny Byl 15.Noël Verzele 16.Tony Baudonck

     

    Cat G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Theo Coudyzer

    3.Etienne Van Hecke

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Ludo Opdebeek

    6.Willy Mous 7.Arnold De Muynck 8.Julien Vyvey 9.Erik De Waele 10.Marinus Lockefeir

     

    Cat G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Daniël Nuytinck

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Roger De Breuker

    5.Anton Van Poecke

    6.Hervé Verstuyft 7.Pascal Cornand 8.Daniel Cornu 9.Jaak Cocquyt 10.Daniel Meirlaen

     

    Cat G++:

    1.Huub Konings (Asten, Ned)

    2.Trevor Fensicek

    30-05-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/05/2010
    waod_3

    Proficiat aan GUNTHER VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FREDDY VAN CAMP met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Zaterdag 29 Mei 2009 - WAASMUNSTER (9250)


    -40 jaar:

    1.GUNTHER VAN GOETHEM (Wachtebeke)

    2.Stijn Verbeke

    3.Peter Van Goethem

    4.Kris Van Severen

    5.Alain Calle

    6.Marnix Vercruysse 7.Bert Morten 8.Dieter Roman 9.Kurt Keiman 10.Wim Bas 11.Gelijk 15 renners - geen film - Pieter Covens; Lucien Verdoghen; Johacim Michiels; Kris Meerschaert; Dave Speysen; Steven Van Haute; Philip Van Havenbergh; Steven Heirman; Bart Poppe; Paul Van Puyenbroeck; Mario Bolssens; Ben Leukemans; Kristof De Seure; Manu Babaey en Hans Vergauwen

     

    +40 jaar:

    1.FREDDY VAN CAMP (Stekene)

    2.Lieven Van De Perre

    3.Guido Spanoghe

    4.Marc Borghgraef

    5.Frank D'Hooge

    6.Peter Dierickx 7.Kurt Van Raemdonck 8.Geert Braeckman 9.Kenny Janssens (Melsele) 10.Gino Verberckmoes 11.Patrick De Beule 12.Peter De Proft 13.Luc Swartele 14.Rudy Coppens 15.Jean-Pierre Moens 16.Philippe De Smet 17.Bart Van Houtte 18.Patrick Jacobs 19.Luc Joos 20.Geert Smet 21.Eric De Graef 22.Theo Van Avermaet 23.Rudi Van Steelandt 24.Peter Van Damme

    30-05-2010 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/05/2010
    vwf

    Zaterdag 29 Mei - MALDEREN (1840) -
    5de proef VWF-GEDITROFEE


    A-reeks
    1 Jimmy De Bruyn (Ned.)
    2 Christophe Van Gucht
    3 Sven Steenackers
    4 Kristof Lauwereys
    5 Ward Rombouts
    6 Peter Maes (Bornem)
    7 Stijn Rombouts
    8 Wim Van Verre
    9 Bert Verelst
    10 Tom Op De Beeck
     

    VWF Malderen Catg.A 29-05    VWF Malderen 29-5 Peter Maes
    Bloemen voor winnaar Catg.A Jimmy de Bruyn uit St.Janssteen (Ned),                          Peter Maes uit Bornem
    2de werd Christophe Van Gucht en 3de Sven Steenackers.

                         
    B-reeks
    1 Gino De Vos
    2 Erwin Bollen
    3 Geoffrey Luyssen
    4 Nico De Schepper (Grembergen)
    5 Michel Naessens
    6 Pascal De Wolf
    7 Franky Weemaes (Melsele)
    8 Ronny Van Der Vurst
    9 Danny Borremans
    10 Danny Saelens

    VWF Malderen 29-5 Aankomst
                                   Aankomst Gino De Vos.


    VWF Malderen Catg.B 29-05
    Bloemen voor winnaar Catg.B Gino De Vos,  2de werd Erwin Bollen en
    3de Geoffrey Luyssen.


    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 André Aertgeerts
    3 Chris Vanderaerden
    4 Frank Geets
    5 Ronny Paridaens
    6 Richard De Ridder
    7 John De Croock
    8 Kurt Vandiest
    9 Ludwig Gladines
    10 Bruno Smeyers  

    VWF Malderen Catg.C 29-05
    Bloemen voor winnaar Catg.C Rudy Thomas, 2de werd André Aertgeerts
    en 3de Chris Vanderaerden.

               
    D-reeks
    1 Henri Hermans
    2 Jan Van Hove
    3 Joseph Devits
    4 Roger Schouppe
    5 Wim Van Obbergen
    6 Paul De Leeuw
    7 Marc Heulens
    8 Jos Maes
    9 Rudy Van De Velde
    10 Jan Van Den Brande
     

    VWF Malderen Catg.D 29-05
    Bloemen voor winnaar Catg.D Henri Hermans, 2de werd Jan Van Hove
    en 3de Joseph Devits.


    E-reeks
    1 Marc Vervondel
    2 José Hoebeke
    3 Marc Dams
    4 Louis Van Den Broeck
    5 Eddy De Vuyst
    6 Alex Fagot
    7 Jean Blommaert (Hamme)
    8 Felix Luyten
    9 Freddy Vranken
    10 Omer Debecker

    VWF Malderen Catg.E 29-05
    Bloemen voor winnaar Catg.E Marc Vervondel, 2de werd José Hoebeke
    en 3de Marc Dams.


    F-reeks
    1 Georges Vonckx
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 André Ceurens
    5 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    6 Vic van den Eynde
    7 Frank Laeremans
    8 Albert Van den Eede
    9 Gaston Van De Plas
    10 Jef Everaerts

    VWF Malderen Catg.F 29-05
    Bloemen voor winnaar Catg.F Georges Vonckx, 2de werd Roger Hoof en
    3de Etienne Vandenhouwe.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    30-05-2010 om 19:20 geschreven door kenny


    29-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan DOMINIQUE CORNU met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Cornu Dominique KOP 2010

    Zaterdag 29/05/2010 – TIJDRIT HERZELE - Elites - 16,7 km

    Ronde Van België – Rit 4
    Aantal deelnemers: 151

    1.DOMINIQUE CORNU uit Beveren (Bel) - Skil – Shimano in 21’13”    
    2.Koos Moerenhout (Ned) - Rabobank op 4”   

    3.Stijn Devolder (Bel) - Quick Step                  

    4.Bram Tankink (Ned) - Rabobank op 8”         

    5.Nick Nuyens (Bel) - Rabobank op 14”           

    6.Lieuwe Westra (Ned) - Vacansoleil Pro Cycling Team op 15” 

    7.Cyril Lemoine (Fra) - Saur - Sojasun                        

    8.Ben Hermans (Bel) - Team Radioshack op 18”         

    9.Laszlo Bodrogi (Fra) - Team Katusha                       

    10.Rafai Chtioui (Tun) - Acqua & Sapone - D'angelo & Antenucci op 19”       

    19.Thomas De Gendt uit Beveren (Bel) - Topsport Vlaanderen – Mercator op 33”                 

    25.Greg Van Avermaet uit Hamme (Bel) - Omega Pharma-Lotto op 46”        

    41.Kevin Seeldraeyers uit St.Amands (Bel) - Quick Step op 1’04”      

    144. Michaël Van Staeyen uit Schoten (Bel) - Topsport Vlaanderen – Mercator op 3’01”                   


    29/05/2010 - DE RUITER-ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
    2.NANKERVIS TOMMY -
    DUNKERQUE LITTORAL 
    3.BREYNE Jonathan -
    QIN CYCLING TEAM 
    4.DEWILDE Wouter -
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 8”
    5.VANDAMME Frederik -
    CT FORCE - WERVIK VZW 
    6.SERLET Tom
    - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 
    7.LAPERE Steven -
    WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 25”
    8.MAERTENS Jelle -
    FLEMISH CYCLING PROJECTS op 35”
    9.TAKENOCHI Yo -
    TEAM EURASIA MUSEEUW BIKE 
    10.COLAERT Pascal -
    KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 1’00” 
     

    29/05/2010 - MERELBEKE (MOLENHOEK) (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    29/05/2010 - MERKEM (W) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 52

    1.CLAEYS Kevin - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
    2.KUYPERS Nico -
    WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 2”
    3.MOSTAERT Wim -
    VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 45”
    4.VANDAELE Philip -
    KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER 
    5.DEMEYER Niels -
    BCV WORKS CT INGELMUNSTER 
    6.VERMEIRE Matthias -
    K.V.C. DEINZE VZW op 3’00”
    7.MAENE Kevin -
    CYCLING TEAM LUTHO op 3’15”
    8.CALLEWAERT Rodric -
    NICCA CT - VSV LANGEMARK 
    9.RONSSE Peter -
    DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME 
    10.DIETRICH Ghequiere -
    KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER  
     

    29/05/2010 - WAASMUNSTER (RUITER) (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h36min

    Aantal deelnemers:

    1.CLARKE William - NORTHERN DISTRICTS CC
    2.MOTKE Ritchie -
    WV De Jonge Renner 
    3.HOLLANDERS Dries -
    PWS EIJSSEN CYCLING TEAM 
    4.VERELST Danny -
    ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 
    5.HELMINEN Matti -
    VLAAMS-BRABANTSE AFDELING 
    6.TESSEUR Kim -
    ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 
    7.COBBAERT Robby -
    XCLUZIV CYCLING TEAM 
    8.RODGER Shem -
    Awamutu Sports Club 
    9.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 
    10.WIELANDT Sven uit Beveren -
    PROFEL CYCLING TEAM 
    11.TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 
    12.WEEMAES Robby uit St.Pauwels -
    RUDYCO CYCLING TEAM 
    13.ONGENA Matthias uit Zele -
    PROFEL CYCLING TEAM 
    14.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM 
    17.HERREMANS Kim uit Schelle -
    ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 
    20.DHOLLANDER Kristof uit Stekene -
    PWC ALIPLAST op 55” 
    21.DE WOLF Glenn uit Hamme -
    RUDYCO CYCLING TEAM 
    23.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele -
    RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 
    24.HEIRBAUT Tony uit Belsele -
    PWC ALIPLAST 
    25.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk -
    WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 
    26.SMET Guy uit Kruibeke -
    PWC ALIPLAST 
    28.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken -
    PWC ALIPLAST 
    30.ILLEGEMS Ken uit Hemiksem -
    ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 
    32.BOGAERT Sammy uit Meerdonk
    - FUSION 
    34.VAN DE VELDE Koen uit Stekene -
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 
    36.GOOSSENS Kenny uit Sinaai -
    PWC ALIPLAST op 3’20”

    29/05/2010 - TERTRE (HT) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 02h45min - 43,055 Km/h

    Aantal deelnemers: 99

    1.DE WITTE Jonathan - PROVINCE DU HAINAUT
    2.BLANCHY Michael - MULTISPORT CYCLING TEAM
    3.VERMEULEN Valerian (FRA) -
    CR ARTRES VALENCIENNE
    4.PAQUET Julien -
    PROVINCE DU HAINAUT op 20”
    5.NECKEBROECK Sven -
    TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
    6.DEVAUX Jérémy -
    LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
    7.DOPCHIE Jefferson -
    R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS
    8.BERTHOLET Quentin -
    PROVINCE DU HAINAUT
    9.COUPE Geoffrey
    - PROVINCE DU HAINAUT
    10.VAN POUCKE Michael - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS
    19.VANDYCK Niels uit Puurs -
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    29.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai -
    WIELERTEAM WAASLAND 
     

    29/05/2010 - ST. KATELIJNE WAVER (A) - Juniores - 91 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 105
    1.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT
    2.VERBERNE Douwe - RTC BUITENLUST 
    3.FOQUE Wesley -
    DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    4.FOURIE JAMES -
    SELECT CYCLING CLUB 
    5.COENEN Glenn -
    WSC HAND IN HAND BAAL op 13”
    6.SCHELLENS Gianni -
    YOUNG MUSEEUW TEST TEAM 
    7.WOLFFENBUTTEL Stefan -
    UWTC de Volharding 
    8.GEERTS Moreno -
    W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 
    9.MARIEN Levi -
    YOUNG MUSEEUW TEST TEAM 
    10.DELLA SCHIAVA RICHARD -
    UC DIPPACH 
    24.COLMAN Jeroen uit Waasmunster -
    WIELERTEAM WAASLAND 
    30.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren -
    WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    29-05-2010 om 23:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 29/05/2010 - KESTER (VB) - Dames Jeugd - 50 km - 01h25min

    Dames Nieuwelingen – Aantal deelnemers: 36

    1.VAN DE KLUNDERT ROWENA 
    2.LODEWYKS Dana -
    WSC HAND IN HAND BAAL 
    3.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 
    4.VANDERMEULEN Kaat -
    IMMO NLVK CYCLING TEAM 
    5.ARNOUTS LAUREN
    - WV DE JONGE RENNER 
    6.WERON Marine -
    UNION CYCLISTE SERAING 
    7.MAHIEU Jolly -
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 
    8.VERMEIRE Lisa -
    K.V.C. DEINZE VZW 
    9.MEYVISCH Molly -
    SCV MARCHOVELLETTE
    10.VERLINDEN Julie -
    WSC HAND IN HAND BAAL 
    21.DRUYTS Demmy uit Wilrijk -
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  
     

    Dames Juniores – Aantal deelnemers: 37

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL
    2.DE ROOVER Eline -
    W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 
    3.BOGAERT Lisa -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 
    4.VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 
    5.DEPOORTER Daisy -
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 
    6.CROKET Gilke uit Bornem -
    KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 
    7.CARLESS Bo -
    BENELUX TEAM 
    8.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 
    9.INGHELBRECHT Sarah -
    BENELUX TEAM 
    10.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 
    12.NIJNS Nathalie -
    BENELUX TEAM 
    15.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM  
     

    29/05/2010 - DE HAAN-VOSSESLAG (W) - Nieuwelingen - 69,3 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 48

    1.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
    2.GOETHALS Ward -
    JONGE RENNERS ROESELARE 
    3.VAN DYCK Wesley -
    RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 
    4.LOGIER Jan -
    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
    5.BOSSUYT Gianni -
    JONGE RENNERS ROESELARE 
    6.VANDEVOORDE Niels -
    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
    7.BOUVRY Kenny -
    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
    8.LOETERS Laurens -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 
    9.MORTIER Guillaume
    - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
    10.DESPLANCKE Dario -
    KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  
     

    29/05/2010 - ST. KATELIJNE WAVER (A) - Nieuwelingen - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 93

    1.DE LANGE Thijs - THEO MIDDELKAMP
    2.VAN DEN DRIESSCHE Din -
    TEAM CATA BIKES BIANCHI op 15”
    3.VAN DYCK Yannick -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. 
    4.REYNIERS Jordy -
    KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 
    5.VAN EMPEL Etienne -
    UWTC DE VOLHARDING 
    6.KEMPEN Marijn -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. 
    7.SMANS Thomas - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    8.DE SY Gertjan
    - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    9.LEIJS JOERI -
    WILLEBRORD op 25”
    10.BONNE Diego uit De Klinge -
    WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN op 35”
    17.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel -
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 
    21.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht -
    WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 
    50.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk -
    WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  
     

    29/05/2010 - WAKKEN (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 59

    1.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    2.ALLEGAERT Piet -
    JONGE RENNERS ROESELARE 
    3.ROTTY Glenn uit Verrebroek -
    WIELERTEAM WAASLAND op 40”
    4.DE VYLDER Lindsay -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 
    5.MOENS Jochen
    - WSC HAND IN HAND BAAL 
    6.BALCAEN Manolito -
    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
    7.VERMEULEN Baptist -
    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
    8.LAMPAERT Constantijn -
    CT FORCE - WERVIK VZW 
    9.VANDERBEKEN Bjarne
    - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 
    10.VERBANCK Kevin -
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  


    29/05/2010 - ANS - Nieuwelingen - 54 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: 40

    1.STEVENS Andy - LEOPOLDSBURG
    2.VAN DAM Tom uit Melsele -
    RUDYCO C.T. 
    3.DUMONT François - MARCHOVELETTA 
    4.SENY Alexandre - MARCHOVELETTA
    5.GOOS Yannick - HEIST ZUIDERKEMPEN 
    6.NEYENS Marnick - LEOPOLDSBURG 
    7.JAROS Sébastien - PREDICTOR LOTTO
    8.LOOS Pieter - BALEN BC
    9.BLEUS Robin - TCH
    10.MERKEN Jasper - LEOPOLDSBURG
     
     

    29/05/2010 - MOERBEKE WAAS (O) - Mountainbike - Kids Challenge

    29-05-2010 om 23:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!




    29/05/2010 - BUGGENHOUT (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 38’58”

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’42”

     

    MEISJES 13 JAAR – 45’17”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2.EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    3.DEKONINCK Céline - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    4.CLAUWAERT Chloé - CT FORCE - WERVIK VZW

    5.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    MEISJES 14 JAAR – 54’41”

    Aantal deelnemers: 8

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    2.VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE        

    3.VERDONSCHOT Laura - AVIA CYCLING TEAM 

    4.VANDEWALLE Isabel - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’37”

    5.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM

    6.DE BRUYNE Meg - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’07”

                 

    JONGENS 12 JAAR – 35’58”

    Aantal deelnemers: 31

    1.SABBE Arne - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    2.VAN KEIRSBULCK Engelbert - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    3.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND     

    4.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI          

    5.DAELEMANS Dario - WK NOORD WEST BRABANT          

    9.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND  

    21.VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND op 23”

    24.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’42”

    29.VAN GOETHEM Darryl - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37”

     

    JONGENS 13 JAAR – 45’17”

    Aantal deelnemers: 35

    1.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW

    3.TAS Robbert - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

    4.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    5.BLANCKE Vincent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    6.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    18.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND           

    20.VERCAUTEREN Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 37”

    22.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND op 2’07” 

    29.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM      

    30.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    


    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 54’41”

    Aantal deelnemers: 25

    1.WOUTERS Enzo - AVIA CYCLING TEAM           

    2.PATTYN Jeroen - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’03”

    3.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’28”

    4.KLOECK Dario - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.LIEVENS Siebe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    10.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM          

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 54’45”

    Aantal deelnemers: 34

    1.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM           

    2.VANGORP Gill - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    3.VERMET Joran - CT COVEMAECKER - BALANS  

    4.DE SMIT Alain - WV ZEEUWS VLAANDEREN       

    5.PIETERAERENS Wouter - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    8.BIEBUYCK Jef  - WIELERTEAM WAASLAND       

    13.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND     

    19.MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37”

    22.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    29.MAXIMUS Jan - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”    

    29-05-2010 om 23:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/05/2010

    waod_3

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G++


    Zaterdag 29 Mei 2010 - WIEZE (9280)

    Cat A/B:

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte)

    3.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    4.Andy De Backer

    5.Klaas Stijnen

    6.Tom Van Uffel 7.Mario Van Den Broecke 8.Nico Savat 9.Peter Debucke 10.Angelo Saman (Stekene) 11.Raf Martens 12.Peter De Corte 13.Werner Keppens 14.Steven Martens 15.Bart Jocqué 16.Roy Van Wezer 17.Ismaen Segers 18.Peter Behiels 19.Jonas Pfaff (Waasmunster)  20.Jeroen Schuddinck

     

    Cat C/D:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D)

    3.Ko Harms

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand)

    5.Dirk Mathijs (Gentbrugge)

    6.Dominic Felde 7.Filip Lievens 8.Patrick Watteny 9.Pascal Verlez 10.Herman Proost 11.Dirk Goossen 12.Steve Ferguson 13.Pedro Pollefliet 14.Michel Jannes 15.Wim Heyndrickx (Vrasene) 16.Idesbald Nevejans 17.Luc Van Looy 18.Michel Heymans 19.Sven De Vlieger 20.Wim De Coninck

     

    Cat E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Dirk De Meyer

    4.Patrick Buyens

    5.Ronny Cosijn

    6.Yvan Camphijn 7.Noël Willems 8.Hilair Heye 9.Jean-paul Ternens 10.Etienne Claus (Hamme) 11.Rudy Taelman 12.Ivan Coopman 13.Rudi Baeyens 14.Bruno Ballius 15.Philemond Delgouffe 16.Frederik Blervacq 17.Johan Ver Eecke 18.Joeri De Cock 19.André Bultinck 20.Erwin D'Hondt

     

    Cat F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Helmuth Tas

    3.Laura Trott

    4.Luc Roelandt

    5.Julien De Bock (De Pinte, winnaar cat. F2)

    6.Ad Montforts 7.Jos Lissens 8.Antoine De Caboter 9.Noël Rogge 10.Jozef De Naeghel 11.Robert Maldrie 12.José Dezegher 13.Tony Baudonck 14.Bart Delagrange 15.Dirk Caekebeke 16.Eddie Van Leirberghe 17.Luc Verkinderen 18.Charles Vandermosten 19.André Segers 20.Eric Roels

     

    Cat G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.Ludo Opdebeek

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Jos De Maeyer

    6.Guido Goudens 7.André Wouters 8.André Bogaert 9.Daniel Indekeu 10.Adrien Maes (Melsele)

     

    Cat G+:

    1.Hervé Verstuyft (Gent)

    2.Frans Timmers

    3.Joseph D'Hont

    4.Roger De Breuker

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Gerard Mariën (Schoten) 7.Pascal Cornand 8.Hans Blanchaert 9.Will Leurs 10.Anton Van Poecke

     

    Cat G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Gustaaf Temmerman

    4.Clement De Smedt

    5.Willy Voorbraeck

    6.Trevor Fensicek

    29-05-2010 om 22:50 geschreven door kenny


    28-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 28/05/2010 - KNOKKE-HEIST - MECHELEN - Elites - 192 km - 04h21min

    Ronde Van België - Rit 3
    Aantal deelnemers: 161

    1.CASPER Jimmy - SAUR - SOJASUN     

    2.NAPOLITANO Danilo - TEAM KATUSHA          

    3.STEEGMANS Gert - TEAM RADIOSHACK          

    4.VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS          

    5.GALIMZYANOV Denis - TEAM KATUSHA         

    6.VAN HUMMEL Kenny Robert - SKIL - SHIMANO          

    7.MATA Enrique - FOOTON-SERVETTO    

    8.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT    

    9.PAUWELS Kevin - TELENET - FIDEA    

    10.PLANCKAERT Baptiste - LANDBOUWKREDIET 

    12.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    16.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO

    54.SEELDRAEYERS Kevin uit St.Amands - QUICK STEP            

    71.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL - SHIMANO    

    136.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR        

    153.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS    

    28-05-2010 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 27/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 3°Seizoenszege bij de
    Elite z.c. !!!
         


    Van Roosbroeck Patrick KOP 2009

    Donderdag 27/05/2010 - EEKLO – KNOKKE-HEIST - Elites - 162,7 km - 03h57min

    Ronde Van België - Rit 2
    Aantal deelnemers: 161

    1.VAN HUMMEL Kenny Robert - SKIL - SHIMANO          

    2.BOZIC Borut - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM          

    3.CASPER Jimmy - SAUR - SOJASUN     

    4.GALIMZYANOV Denis - TEAM KATUSHA         

    5.DUMOULIN Samuel - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE       

    6.MATA Enrique - FOOTON-SERVETTO op 1"    

    7.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT    

    8.VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS          

    9.CHTIOUI Rafai - ACQUA & SAPONE      

    10.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET            

    16.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    36.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS        

    37.SEELDRAEYERS Kevin uit St.Amands - QUICK STEP

    45.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL - SHIMANO     

    69.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO

    123.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR


    27/05/2010 - BEGIJNENDIJK (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 140

    1.PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN           

    2.VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM         

    3.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    4.DONNAY Laurent - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS     

    5.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    6.LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL    

    7.BLANCHY Michael - MULTISPORT CYCLING TEAM        

    8.CLAES Joris - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.             

    9.GENDARME Bart - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM    

    10.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS       

    11.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    28-05-2010 om 17:00 geschreven door kenny


    27-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Woensdag 26/05/2010 - EEKLO – EEKLO - Elites - 156,6 km - 03h32min

    Ronde Van België - Rit 1
    Aantal deelnemers: 198

    1.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO   

    2.MARTIAS Rony - SAUR - SOJASUN
    3.VAITKUS Tomas - TEAM RADIOSHACK

    4.BOUCHER David - LANDBOUWKREDIET

    5.VANLANDSCHOOT James - VERANDAS WILLEMS       

    6.VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS op 17

    7.CASPER Jimmy - SAUR - SOJASUN     

    8.GALIMZYANOV Denis - TEAM KATUSHA         

    9.CHTIOUI Rafai - ACQUA & SAPONE      

    10.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    64.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO

    66.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL - SHIMANO    

    111.SEELDRAEYERS Kevin uit St.Amands - QUICK STEP          

    121.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS op 1’12”

    128.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR        

    26/05/2010 - OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 69

    1.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   

    2.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT         

    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.VINK Michael - ISOREX CYCLING TEAM

    5.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 15”

    6.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    7.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    8.VERMEULEN Nicolas - LINGIER VERSLUYS TEAM          

    9.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 25”

    10.BOSMANS Wietse - BKCP – POWERPLUS op 1’04”

    37.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 6’00”        

    44.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
     

    26/05/2010 - HULSHOUT (A) - Dames Jeugd – Piste

    Provinciaal Kampioenschap

    DAMES JEUGD

    Aantal deelnemers: 11

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    3.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    4.DRUYTS Jessy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    5.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    6.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    7.DERGENT Eveline - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    8.DRUYTS Demmy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    9.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    10.DONDERS Laura - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V          

    11.PEETERS Stefanie - WSC HAND IN HAND BAAL           

     

    INTERCLUB 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 13

    1.PEETERS Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    2.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3.DRIESEN Yarne - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    4.DELBAEN Michael - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    5.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    6.RIETJENS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL  

    7.VERELST Jef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.           

    8.GAUSSIN Jordy - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    9.VANGORP Sam - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    10.EESTERMANS Glenn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.      

     

    INTERCLUB 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 16

    1.PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    2.VAN DEN WOUWER Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    3.JEHIN Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.             

    4.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    5.VANBROEKHOVEN Brent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    6.DRIESEN Sven - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    7.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH  

    8.STERCKX Willem - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    9.VAN GESTEL Stef - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    10.VAN NUFFELEN Glen - WSC HAND IN HAND BAAL       

     

    INTERCLUB 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 15

    1.VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.LIEVENS Siebe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    3.KLOECK Dario - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    4.DEMOLDER Thomas - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.         

    5.SCHEYLTJENS Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW              

    6.VAN DEN BORNE Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    7.WILLEMS Thimo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    8.PAUWELS Sander - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.    

    9.GERITS Gil - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10.SWERTEN Hendrik - LOTTO OLYMPIA TIENEN 

    27-05-2010 om 13:30 geschreven door kenny


    26-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 2 JUNI - MEMORIAL GASTON VAN DEN HOECKE

    vwf

    Oordegem 2 juni

    Bron: Rita Thienpondt

    26-05-2010 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 25/05/2010

    waod_3


    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    De Veerman Walter 05    De Smedt Clement     Marien Gerard 
            Walter De Veerman              Clement De Smedt                 Gerard Mariën

    Dinsdag 25 Mei 2010 - IJZENDIJKE (NL)

    Categorie A/B:
    (32 dln)
    1.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    3.Valentijn Van De Velde (Lembeke, winnaar cat. A)

    4.Gunther Cuylits (B3)

    5.Thierry Folens (B4)

    6.Kristof Vercouillie (B5) 7.Bart Verhasselt (A2) 8.Rico Kruyt (A3) 9.Nico Verwee (A4) 10.Mathijs Buzeyn (A5) 11.Paul Rooseparck (A6) 12.Vincent Brunel (B6) 13.Michel De Koning (A7) 14.Andy Van Loon (B7) 15.Kurt Himpe (B8) 16.Karel Warnier (B9) 17.Rein-Jan Elenbaas (A8) 18.Peter De Corte (B10) 19.Jochen Timmerman (A9) 20.Wim Rombaut (B11) 21.Martino Wielfaert (B12) 22.Jordy Leenknecht (B13) 23.Jeffrey Dhooge (B14) 24.Kris Lissens (A10) 25.Roelhof Tolman (A11) 26.Sven Van Esbroeck (B15) 27.Stefan Van Praet (B16) 28.Vincent Maes (A12) 29.Bart De Wachter (B17) 30.Pieter Covents (A13)

    Categorie C/D: (42 dln)

    1.Peter Mol (Kapelle, Ned, winnaar cat. C)

    2.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    3.Ivan Wulffaert (D2)

    4.Danny Van Oyen (D3)

    5.Patrick Van Renterghem (D4)

    6.Nico Debaes (Desselgem C2) 7.Rudi Rabout (Heikenszand C3) 8.Wim Braet (C4) 9.Frank Suys (Hingene D5) 10.Alain Mortier (C5) 11.Kees De Wijze (C6) 12.Peter Kerckaert (D6) 13.Wim Heyndrickx (Vrasene C7) 14.Patrick Tas (C8) 15.Yves Florquin (C9) 16.Danny Van Hoof (D7) 17.Martin Surmont (C10) 18.Pascal Verlez (D8) 19.Arie De Moor (C11) 20.Ko Harms (D9) 21.Bert Janssens (C12) 22.Serge De Wever (D10) 23.Evert Eckhaert (D11) 24.Geert Roose (C13) 25.Karel De Ravet (D12) 26.Eric De Graef (D13) 27.Luc De Duytsche (C14) 28.John Ackermans (C15) 29.Luc De Poorter (D14) 30.Tom Dhooge (C16)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Rudy Taelman (E+2)

    4.Willem Hus (E2)

    5.Jean-Pierre Van Maldegem (E3)

    6.Joop Van Vliet (E4) 7.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 8.Maurice Van Speybroeck (E5) 9.Philippe Lacquet (E6) 10.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E7) 11.Georges Vergauwe (E8) 12.Koen Oliebos (E9) 13.Mario Geirnaert (E10) 14.Danny De Coninck (E11) 15.William Vyncke (E12) 16.Patrick Bekaert (E13)

    Categorie F1/F2:

    1.Jan Van Hove (winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.Helmuth Tas (F1-3)

    4.Jozef De Naeghel (F1-4)

    5.Paul Hunninck (F1-5)

    6.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2) 7.Noël Rogge (F2-2) 8.François Coppers (F1-6) 9.Karel Andries (Schoten F1-7) 10.Louis Moens (F1-8) 11.Karel Heirbaut (Belsele F2-3) 12.Eric Stijns (F2-4) 13.Xx (F1-9) 14.Xx (F1-10) 15.Eric Pauwels (F2-5) 16.Robin Van Kerschaver (F2-6) 17.Jos Lissens (F1-11) 18.Kris Van Honsté (F1-12) 19.Adri Van Loon (F1-13) 20.Dirk Caekebeke (F1-14) 21.John Verbeke (F1-15)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Ludo Opdebeek

    5.Julien Vyvey

    6.Arnold De Muynck 7.Eric De Wilde 8.Roger Verschraegen (Lochristi) 9.Freddy Vervenne 10.Etienne Van Hecke 11.Roland Van Imschoot 12.Henk Bolle 13.Firmin De Zutter 14.André Syvertsen (Stekene) 15.Erik De Waele 16.Marinus Lockefeir 17.Luc Van Robbroeck 18.Mathieu Mercken 19.Xx 20.Freddy Stevens

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Tony Woodcock

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Will Leurs

    6.Joseph D'Hont 7.Armand Mols 8.Hervé Verstuyft 9.Pascal Cornand 10.Daniel Cornu 11.Guus Schuller 12.Noël De Muynck 13.Leo De Jong 14.Jef Verheyen 15.Jacques Blomme

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Willy Voorbraeck

    26-05-2010 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/05/2010

    vwf

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.F !!!


    Hoof Roger KOP 2010

    Maandag 24 Mei - PEISEGEM (1785)

    A-reeks
    1 Andy Van Eesbeek
    2 Christof Marien (Retie)
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Kevin Van De Keer
    5 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    6 Peter Neels (Kruibeke)
    7 Mario Van Gucht
    8 Wim Van Verre
    9 Christophe Van Gucht
    10 Johan Cordonnier

    VWF 24-5-10-merchtem 109
                        Bloemen voor winnaar Catg.A Andy Van Eesbeeck.


    VWF 24-5-10-merchtem 068   VWF 24-5-10-merchtem 072 frank Van Hoeymissen
             Jurgen Goossens uit Kieldrecht.                          
    Frank Van Hoeymissen uit Rupelmonde.

     

    VWF 24-5-10-merchtem 074      VWF 24-5-10-merchtem 075
                Pieter D'herde uit Dendermonde.                   
    Steven Bogaert uit Schoonaarde die met pech af 
                                                                                         te rekenen had juist voor de start.


    B-reeks
    1 Geoffrey Luyssen
    2 Danny Saelens
    3 Tom De Beer (Moerzeke)
    4 Gino De Vos
    5 Wim De Smet
    6 Franky Weemaes (Melsele)
    7 Danny Borremans
    8 Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde)
    9 Freddy Vlerick
    10 Alain Bogaert

    VWF 24-5-10-merchtem 107
             Bloemen voor winnaar Catg.B Geoffrey Luysen en zijn Team.


    C-reeks
    1 André Aertgeerts
    2 Ronny Paridaens
    3 Rudy Thomas
    4 Richard De Ridder
    5 Danny De Backer
    6 Dominique Turcksin
    7 Bruno Bruyere
    8 John De Croock
    9 Didier Turcksin
    10 Daniel Van Der Mieren
     

    VWF 24-5-10-merchtem 077
    Bloemen voor winnaar Catg.C André Aertgeerts en winnaar Catg.D Jan Van Hove.

               
    D -reeks
    1 Jan Van Hove
    2 Karel Beyens
    3 Pierre Remory
    4 Patrick Sergooris
    5 Marc Heulens
    6 Patrick Van Cleemput
    7 Ronny Lenie
    8 Eddy Vermeir
    9 Joost Pieters
    10 Juan Steeman en Luc Van Mol

    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Piet Van Vaerenbergh
    3 Jose Hoebeke
    4 Herman Van Den Borre
    5 Ray Palin
    6 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    7 Lucien Van Goethem (Stekene)
    8 Danny Polfliet
    9 Eddy Cobbaut
    10 Freddy Vranken

    VWF 24-5-10-merchtem 038
    Bloemen voor winnaar Catg.E Felix Luyten en winnaar Catg.F Roger Hoof.


    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Gaston Van De Plas
    3 Louis Spinnael
    4 Andre Ceurens
    5 Jozef Van Isterdael
    6 Cor Berkouwer
    7 Albert Van Den Eede
    8 Willy Mous
    9 Jos De Maeyer
    10 Tony Woodcock


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    26-05-2010 om 21:22 geschreven door kenny


    25-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 25/05/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Roberto Vercauteren en Sven Wielandt vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    18 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Mon De Geest was weer met zijne brommer aanwezig om alles weer in goede banen te leiden.
    Het mooie lenteweer van dit weekend was niet meer van de partij maar al bij al toch goed en droog trainingsweer. Er werd zeer deftig tempo gereden zowel in de tegen-als meewind. Vanaf Prosperpolder zat de wind in de rug en ging de snelheid serieus de hoogte in, met alles op het lint. Weg geraken was enkel voor de getalenteerde hardrijders onder ons. Het was dan ook Roberto Vercauteren die het probeerde en dit op enkele kilometers van de meet, Jurgen Goossens probeerde ook maar bij Roberto geraken zat er niet in en hij werd dan ook als eerste terug ingelopen. Het was tempobeul Marc Borghgraef die zich op kop van de groep zette en met een rotvaart naderde op Roberto Vercauteren. Steven Van Houte nam over en dat tot op 600 meter van de meet, toen was Roberto er al aan voor de moeite en was het moment aangebroken van Sven Wielandt die meteen Tom Verhulst meekreeg. Zij sloegen een klein gat op Kenny Janssens die al vrij vroeg de spurt moest aanzetten om de bres te dichten (nog 500 meter te gaan), eerst op Tom verhulst en daarna op Sven Wielandt die het nog net haalde na een ultieme jump aan de meet van Kenny Janssens. (10 centimeter was het verdict) De topsnelheid lag op 64 Km/h in deze toch wel zeer knappe spurt tussen Kenny en Sven. De 3de plaats was voor Philip Van Havenbergh.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 36,0 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)
    Wie reden mee vandaag : 
     Sven Wielandt , Roberto Vercauteren , Dirk Trogh , Marc Borghgraef , Steven Van Houte , Tom Verhulst , Dirk Bryssinckx , Karl Vos , Kurt Van Raemdonck , Joeri Heyrman , Jurgen Goossens , Philip Van Havenbergh , Joris Meersman , Wim De Cleen , ? ? ? en Kenny Janssens.

    Wielandt Sven 13
           Sven Wielandt

    25-05-2010 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 24/05/2010 - LIEDEKERKE (VB) - Interclub – Elite z.c./U23 - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.GIAUX JEROME - PROFEL COLOSSI CT

    2.ONGENA THOMAS uit Berlare - PROFEL COLOSSI CT  

    3.GUNS JURGEN - ROYAL CUREGHEM SPORTIF    

    4.VERELST DANNY - ROYAL CUREGHEM SPORTIF

    5.SIMON JEAN-PAUL - PROFEL COLOSSI CT       

    6.VERMEIREN TOM - TERRA FOOTWEAR BICYCLE

    7.VERMOOTE GEERT - NATIONALE MILITAIRE PLOEG      

    8.DE SCHEEMAEKER DAVY -   PWS EIJSSEN CT 

    9.VANKERCKHOVEN JOCHEN - PWS EIJSSEN CT               

    10.BIERMANS GREGORY - SNAKE CYCLING TEAM             

    12.VAN GUYSE JARNO uit Stekene - NE HEEBRA LOMBARDEN      

    18.PENNE FREDERIK - SDC ROGELLI CT

    35.DE WILDE STEVEN uit Aalter - NATIONALE MILITAIRE PLOEG 

    61.GIDE STIJN uit Waasmunster - VL TECHNICS ABUTRIEK CT    

     

    24/05/2010 - ADINKERKE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 69,75 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 34

    1.KUYPERS Nico - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    2.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    3.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    4.VANMOLECOT Steven - CT TOMACC 

    5.DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    6.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO 

    7.DAUW Jasper - CYCLING TEAM LUTHO

    8.CALLEWAERT Rodric - NICCA CT - VSV LANGEMARK   

    9.HUYGHE Stefaan - NICCA CT - VSV LANGEMARK          

    10.LEGRAND Wesley - CT COVEMAECKER - BALANS       

     

    24/05/2010 - LOVENDEGEM (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 38

    1.SAVAT Nico - MIRMIL CYCLING TEAM  

    2.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    3.ARDEEL Hans - ARDILLES CYCLING TEAM        

    4.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    5.WESEMANN Martin - KINSNORTH       

    6.DE LANNOY Didier - WC DON FREDO   

    7.COLLIN SAMAAN - KINGSNORTH        

    8.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    9.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    10.GORDON STEVEN - KINGSNORTH op 1’30”

    20.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND op 2’10”        

    30.DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN           

     

    24/05/2010 - BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 57

    1.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    2.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    3.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    4.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 15”

    5.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    6.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    7.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE           

    8.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 38”

    9.GHYSELEN Frederik - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 50”

    10.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS op 2’15”

    11.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 2’20”

    12.VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    15.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’35”       

    24.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’50”

    26.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE op 3’56”

    28.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 5’18”

    30.CLEMENT Pieter uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM    

    34.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

     

    24/05/2010 - BESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 56

    1.DECLERCQ Tim - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    2.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM   

    3.WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    4.HOORNE Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS      

    5.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 12”

    6.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    7.DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    8.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    9.VANDAMME Frederik - CT FORCE - WERVIK VZW op 35”

    10.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM         

     

    24/05/2010 - BORSBEEK (A) - Elite z.c./U23 - 131 km - 03h05min

    Provinciaal Kampioenschap – Aantal deelnemers: 165

    1.VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    2.VANGHEEL Timothy - PALMANS-CRAS              

    3.KRUOPIS AIDIS - PALMANS CRAS op 7”

    4.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    5.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    6.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    7.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    8.GORIS Rob - PALMANS-CRAS 

    9.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM op 37”

    10.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM       

    13.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 55”

    20.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’28”          

    21.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    29.VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 3’20” 

    43.ILLEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM      

    44.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    49.ROSCAM Andy uit Ruisbroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    56.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    63.VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    73.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    86.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    24/05/2010 - OOSTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 107,2 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 51

    1.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO           

    2.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    3.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    4.IMPE Jasper - FUJI TEST TEAM           

    5.DELMARQUETTE Remi - ROYAL VELO SPORT PERUWEZ

    6.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    7.MAERTENS Jelle - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    8.DZERVUS DAJIRUS - KLAIPEDOS       

    9.GADLIAUSKAS Marius - KLAIPEDOS  

    10.VANDAELE Angelo - BCV WORKS CT INGELMUNSTER  


    24/05/2010 - INCOURT (WB) - Elite z.c./U23 - km - 02h54min

    Aantal deelnemers:

    1. BURTON Jérémy - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL
    2. VAN UFFEL Willem -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    3. HELMINEN Matti (FIN) -
    PWC ALIPLAST
    4. DE JONGHE Kevin -
    WIELERGROEP  BEVEREN  2000  VZ
    5. VAN POUCKE Michael -
    R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS op 2”
    6. SOCQUET Jeroen -
    MBK BICYCLE LINE op 1’00”
    7. DONNAY Laurent -
    ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIE op 1’05”
    8. WELLENS Tim -
    DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 1’11”
    9. GREMELPONT Axel -
    LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
    10. JOIRET Julien -
    GKV CYCLING TEAM
    11. COUSIN SAINT REMI Julien
    - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS op 1’13”
    12. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai -
    WIELERTEAM WAASLAND
    13. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen -
    WIELERTEAM WAASLAND  

    25-05-2010 om 21:12 geschreven door kenny


    24-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/05/2010

    waod_3

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan LEO MARES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Debaes Nico KOP 2010     Mares Leo KOP 2010     Marien Gerard
                Nico Debaes                                Leo Mares                            Gerard Mariën

    Maandag 24 Mei 2010 - SEMMERZAKE (9890)
    Categorie A/B: (57 dln)

    1.Mario Van Der Sickel (Zingem, winnaar cat. B)

    2.Kurt Caboor (Wondelgem, winnaar cat. A)

    3.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    4.Jürgen Viaene (A2)

    5.Dries De Smet (A3)

    6.Kristof De Baets (A4) 7.Kristof van Nesten (A5) 8.Bart Verhasselt (A6) 9.Geoffry Maes (Overmere B3) 10.Peter De Corte (B4) 11.Gunther Vandeputte (B5) 12.David De Swert (B6) 13.Paul Rooseparck (A7) 14.Vincent Brunel (B7) 15.Koen Heyrman (Bazel B8) 16.Klaas Stijnen (A8) 17.Sven Verschraeghe (A9) 18.David De Groote (A10) 19.Kris Verhooghe (B9) 20.Bert Verstraeten (A11) 21.Tim Burrinck (A12) 22.Gino Van Broeck (Belsele A13) 23.Christphe Mathu (A14) 24.Kasper Lagae (A15) 25.Kristof Dhondt (B10) 26.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A16) 27.Geert Verween (B11) 28.Dave Goethals (A17) 29.Mario Van Den Broecke (B12) 30.Gunther Van Goethem (B13)

    Categorie C/D: (49 dln)

    1.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    2.Peter Ballet (Eke, winnaar cat. D)

    3.Ivan Wulffaert (D2)

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand C2)

    5.Danny Van Oyen (D3)

    6.Geert Roose (C3) 7.Hans Verlinden (C4) 8.Walter De Veerman (Lochristi D4) 9.Sven De Vlieger (C5) 10.Marc Vanparrys (C6) 11.Mario Boterberg (C7) 12.Patrick Watteny (D5) 13.Ko Harms (D6) 14.Daniel Van Sterthem (C8) 15.Eddy Gyselinck (C9) 16.Philip Lampaert (C10) 17.Serge De Wever (D7) 18.Franky De Tremerie (C11) 19.Wim De Coninck (D8) 20.Jacky Van Welden (C12) 21.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 22.Carlo Schollaert (C14) 23.Patrick De Smet (D9) 24.Luc De Poorter (D10) 25.Frederik Brisson (C15) 26.Pascal Heyman (C16)

    Categorie E/E+:

    1.LEO MARES (Beveren, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Hilair Heye (E2)

    4.Mario D'Haeseleer (E3)

    5.Etienne Claus (Hamme E4)

    6.Patrick Buyens (E5) 7.Marc Couckuyt (E6) 8.Philippe Lacquet (E7) 9.Marcel Vander Putten (E8) 10.Siegfried Vanoverberghe (E9) 11.Johan Brouwers (E10) 12.Rudy Taelman (E+2) 13.Marc Landerie (E11) 14.Peter De Ghein (E12) 15.Patrick Bekaert (E13) 16.Frederik Blervacq (E14) 17.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 18.Jan De Witte (E15) 19.Jean-Paul Ternens (E16) 20.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E17) 21.Alain Goossens (E18) 22.José De Clercq (E19) 23.Herbert De Coster (Zwijndrecht E20) 24.Bjorn Degroote (E21) 25.Philemond Delgouffe (E+4) 26.Koen Oliebos (E22) 27.Patrick Van Peteghem (E23) 28.Tom Persyn (E24) 29.Koen De Rijcke (E25) 30.Alain Verstuyf (E26)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    3.Jozef Deneef (F1-2)

    4.Staf Lievens (F1-3)

    5.Noël Rogge (F2-2)

    6.Jos Lissens (F1-4) 7.Helmuth Tas (F1-5) 8.Jozef De Naeghel (F1-6) 9.Ad Montforts (F2-3) 10.Marc Dhanijns (F1-7) 11.Eric Roels (F2-4) 12.François Coppers (F1-8) 13.Eddie Van Leirberghe (F1-9) 14.Emmanuël De Loor (F1-10) 15.Karel Andries (Schoten F1-11) 16.Marc Colpaert (F1-12) 17.Julien De Bock (F2-5) 18.Patrick De Backer (F1-13) 19.Kris Van Honsté (F1-14) 20.Bart Delagrange (F1-15) 21.Noël Verzele (F2-6) 22.Tony Baudonck (F1-16) 23.Charles Vandermosten (F2-7) 24.Eddy Iterbeke (F2-8) 25.Gerry Van Der Stock (F1-17) 26.Jos Vergult (F2-9) 27.Marc Steenberghe (F1-18) 28.Dirk Caekebeke (F1-19)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Theo Coudyzer

    3.Ludo Opdebeek

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Julien Vyvey

    6.Freddy De Blick (Beveren) 7.Firmin De Zutter 8.Erik Vandersteen 9.André Bogaert 10.Henk Bolle 11.Roger Verschraegen (Lochristi) 12.Marinus Lockefeir 13.David Orford 14.Erik De Waele 15.Roger Den Tijn 16.Roland Van Imschoot 17.Alfred Staljanssens (Stekene) 18.Jaak Nys 19.Luc Van Robbroeck 20.André Wouters 21.Denis Keynen 22.Freddy Stevens 23.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 24.Robert Robijns 25.Stephen Tomes

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Clement Saelens

    3.Hervé Verstuyft

    4.Daniel Cornu

    5.François Brouwers

    6.Armand Mols 7.Guy Soil 8.Jean-Pierre Pepermans 9.Luc Muys 10.Lucien Van Impe 11.Daniel Meirlaen 12.Pierre Verberckmoes (Belsele) 13.Jaak Cocquyt 14.Guus Schuller 15.Huib Klip 16.Freddy Brusseel 17.René Van Reeth 18.Leo De Jong 19.Roger Moens 20.Gérard Raes 21.Anton Van Poecke 22.Ghislain De Champs 23.Pascal Cornand 24.Noël De Muynck 25.Jef Verheyen 26.Paul De Geynst 27.José Devreese 28.Michel Vander Beke 29.Marcel Meeuwes 30.Donné Neckebroeck

    Categorie G++:

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Joseph Boone

    4.Raf Luyckx

    5.Clement De Smedt

    6.Trevor Fensicek

    24-05-2010 om 22:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 24/05/2010 - BOTTELARE - MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 57

    1.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.SUMMERHIL Daniel - FELT   

    4.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST       

    5.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    6.DEVAERE Ken - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    7.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM         

    8.VAN COUTER Stein - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 1’25”

    9.DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS         

    10.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    25.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 6’04”
     

    24/05/2010 - MEISE - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 83

    1.CLARKE William - NORTHERN DISTRICTS CC    

    2.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    3.ENGLAND michael - PROFEL CYCLING TEAM   

    4.VEYT Bart - TEAM-THIELEMANS & CO   

    5.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    6.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    7.VAN HUMBEECK Nick - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE         

    8.VERHOEVEN Kenneth - PROFEL CYCLING TEAM          

    9.VAN DER TRAPPEN Bert - VAN EYCK SPORT   

    10.SWINNENS Denis - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES  

      

    24/05/2010 - DE PINTE (O) - Dames Elite - 91 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 95

    1.TROTT LAURA - TEAMWALLIS               

    2.VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    3.BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM        

    4.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 6”

    5.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM op 12”

    6.DAAMS Jessie - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM         

    7.KING DANIELLE - VISION 1 op 21”

    8.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 33”

    9.DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 1’25”

    10.ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    12.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM               

    19.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    25.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    27.STAES Veronique uit St.Job in ’t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB        

    33.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM   

    45.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    51.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    52.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge  - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN           

    57.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM      

     

    24/05/2010 - OPBRAKEL (O) - Juniores - Rit IC - 115 km - 02h53min

    STER VAN OOST-VLAANDEREN – Aantal deelnemers: 166

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW     

    2.RAEYMAEKERS Thomas - AVIA CYCLING TEAM op 2”

    3.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 6”

    4.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 10”

    5.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    6.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    7.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    8.LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE 

    9.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT op 32”

    10.ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB op 33”

    25.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 1’10”          

    46.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN                

    66.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    89.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 5’50”     

    98.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 5’56”

    99.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    103.Petrov Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 6’09”

    Eindklassement

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW     

    2.LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE  op 2”

    3.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 18”

    4.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 19”

    5.DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 22”

    6.GEERINCKX Ruben - CUBE-FINTRO CT op 36”

    7.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 47”

    8.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 48”

    9.VANDERMAST Kevin - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 52”

    10.ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE op 55”

    14.PERSOON Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’22”

    50.TROGH Sven - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’47”

    66.SMET Olivier - WIELERTEAM WAASLAND op 3’33”

    86.MICHILS Sander - WIELERTEAM WAASLAND op 8’11”

    87.Petrov Servaas - WIELERTEAM WAASLAND op 8’24”

    98.DE SMIT Joshua - WIELERTEAM WAASLAND op 14’29”

    105.LINDEMANN Nigel - WIELERTEAM WAASLAND op 24’48”  

     

    24/05/2010 - ADINKERKE (W) - Juniores - 58,9 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 19

    1.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    2.TALLOEN Axel - CYCLING TEAM M. PINTE op 25”

    3.DEBUSSCHER Yohan - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES op 1’12”

    4.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK op 1’28”

    5.DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’38”

    6.DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’41”

    7.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’45”

    8.DE VUYSSERE Viny - CYCLING TEAM M. PINTE op 1’57”

    9.GHELDOF Henry - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’15”

    10.VANCRAEYNEST Mathias - CYCLING TEAM WERVIK   

    24/05/2010 - EERNEGEM (W) - Juniores - 88 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 48

    1.VANDIERENDONCK Gert - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    2.DE BAENE Tim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.VANHEE Hannes - TIELTSE RENNERSCLUB        

    4.VEREECKE Maxim - CUBE-FINTRO CT op 4”

    5.MEEUS Ward - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 6”

    6.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 10”

    7.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    8.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE 

    9.STABIJ Alexander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW      

    10.COLLE Laurens - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM          

     

    24/05/2010 - MELDERT-HOEGAARDEN (VB) - Juniores - 91 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 78

    1.ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM   

    2.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’05”

    3.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL      

    4.PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’20”

    5.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    6.BERVOETS Kenneth - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN       

    7.GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    8.JANSSENS Senne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    9.VANDERVEKEN Jelko - WSC HAND IN HAND BAAL        

    10.VERHELPEN Pieter-jan - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG   

    24-05-2010 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 24/05/2010 - NEVELE (O) - Juniores - 90 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 67

    1.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM           

    2.VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 30”

    3.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 47”

    4.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI       

    5.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM          

    6.DE CORTE Axel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 50”

    7.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 2’00”

    8.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 2’05”

    9.VERHAEGEN Jens - ISOREX CYCLING TEAM op 2’10”

    10.VAN DEN EYNDE Jens - WSC HAND IN HAND BAAL      

    19.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’40”     

    20.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    25.BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND op 3’00” 

    34.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    43.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

    45.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    24/05/2010 - WAREGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 60

    1.MICHELS Geoffrey - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    2.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM         

    3.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    4.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM          

    5.VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM     

    6.DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE          

    7.HUBIERE Martin - US RONCQUOISE      

    8.BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    9.VANHOVE Jonas - CYCLING TEAM WERVIK      

    10.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB      

    50.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 5’05”      

     

    24/05/2010 - BEGIJNENDIJK (VB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 80

    1.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2.VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 33”

    3.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    4.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 51”

    5.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    6.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS         

    7.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    8.VAN MOL Caine - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    9.LEENAERS Sven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

    10.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL          

    30.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    24/05/2010 - BORSBEEK (A) - Nieuwelingen - 64 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    4.VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    5.VAN DRIESSCHE Wannes - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    7.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    8.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.         

    9.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    10.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    24.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    29.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    44.COOLS Jeffrey - RUDYCO CYCLING TEAM       

    48.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    24/05/2010 - MOORSELE (W) - Nieuwelingen - 66,5 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 40

    1.OPSOMER Jan-Bart - JONGE RENNERS ROESELARE       

    2.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 51”

    3.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    4.VERSTRAETE Axel - JONGE RENNERS ROESELARE         

    5.YSERBIJT Jesper - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    6.VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    7.BILLE Matthias - CYCLING TEAM WERVIK         

    8.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB        

    9.LAMPAERT Constantijn - CT FORCE - WERVIK VZW      

    10.DECOCK Pieter-Jan - JONGE RENNERS ROESELARE op 3’00”

     

    24/05/2010 - OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 92

    1.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    2.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 6”

    3.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    5.JAMGOTCHIAN Wouter - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    6.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI op 20”

    7.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    8.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    9.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM      

    10.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    12.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM           

    15.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    18.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND      

    21.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND       

    45.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND op 46”       

     

    24/05/2010 - STENE-OOSTENDE (W) - Nieuwelingen - 59,5 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 33

    1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    2.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    3.DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB           

    5.DEVRIENDT Damon - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 7”

    6.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’33”

    7.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    8.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    9.BERTRAND Sébastien - SPRINT 2000 CHARLEROI         

    10.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT    

    24-05-2010 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK OP DE 1° SEIZOENSZEGE VAN GUY SMET !!!

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010
                    Guy Smet

    23/05/2010 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min
    Aantal deelnemers: 78
    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      
    2.CLARKE William - NORTHERN DISTRICTS CC op 5”
    3.DZERVUS DAJIRUS - KLAIPEDOS       
    4.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 15”
    5.HELMINEN Matti - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING        
    6.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT      
    7.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    
    8.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          
    9.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   
    10.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         
    12.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 40”
    14.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        
    17.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’00”
    20.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’37”  
    24.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’47”       
    26.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND         
    30.STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - LINE LLOYD          
    31.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST          
    34.VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         
    35.VAN HOYWEGHEN Sven uit Puivelde - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       
    38.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          
    43.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         
    44.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        
    47.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       
    52.BAERT Giovanni uit St.Niklaas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

    Smet Guy Sinaai 2010
                                    Guy Smet vooraan in de kopgroep.

     

    Dhollander Kristof Sinaai 2010
               Kristof Dhollander en Sander Cordeel onderweg naar de kopgroep.

     

    Van de Velde Koen Sinaai 2010
                                                  
    Koen Van De Velde

     


    Foto’s: Sabrina Noens

    24-05-2010 om 19:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/05/2010

    VWV Banner 2010

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Mariën Christof KOP 2010

    Zaterdag 22/05 /2010 – HERENTHOUT
    Aantal deelnemers: A=77 ; B=45
    1.CHRISTOF MARIËN (Retie)
    2.Kurt Diels
    3.Bart Gendarme (B)
    4.Rob Krijnen
    5.Sven Van Eyndt
    6.Stijn Rombouts
    7.Bert Nietvelt 8.Steven De Preter 9.Kristof Wijckmans 10.Peter Bocken (B) 11.Tom De Feyter 12.Christof Verbert 13.Gerry Meuris 14.Erik Wellens (B) 15.Dirk Baeten (B) 16.Klaas Stijnen 17.Bart Vanden Wijngaerd (B) 18.Tom Wouters 19.Bart Berghmans 20.Marc Coolen (B) 21.Bart Peeters 22.Patrick De Boel (B) 23.Willem Brems 24.Marcin Starski (B) 25.Mario Auwers (B) 26.Peter Dockx (B) 27.Philippe Van Opstal 28.Yves Boenders (B) 29.Peter Behiels 30.Ivan Verschueren(B)

    24-05-2010 om 11:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010
                            Guy Smet

    Zondag 23/05/2010 – DEUX ACREN (H) - Elite z.c./U23 - 160 km - 03h44min

    G.P. Claude Criquielion – Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    2.SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 2”

    3.VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 4”

    4.BREYE Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 7”

    5.SAVO Anthony - VC HAUT PAYS op 11”

    6.DAUMONT Wifried - ESEG DOUAI          

    7.DE WILDE Yves - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN   

    8.WILLEMS Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    9.VERNIERS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN   

    10.BURTON Jérémy - LOTTO - BODYSOL

    44.BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT         

    45.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER         

    91.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM       

    94.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS CT 

    108.MARTENS Arjen uit Koewacht - RTC de Hoekse Renners op 2’15” 

     

    23/05/2010 - LAUWE (W) - Elite z.c./U23 - 106,4 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 79

    1.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    2.NAUWYNCK Stijn - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 50”

    3.DE MAREZ Ruben - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS    

    4.CARTLAND RICHARD                      

    5.DEVADDER Glen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’20”

    6.VERHELST Louis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’55”

    7.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.SERLET Tom - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    9.LABBE Alexander - WORLDOFBIKE.GR

    10.DESMET Jani - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    18.DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN           

     

    23/05/2010 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 78

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.CLARKE William - NORTHERN DISTRICTS CC op 5”

    3.DZERVUS DAJIRUS - KLAIPEDOS       

    4.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 15”

    5.HELMINEN Matti - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING        

    6.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT      

    7.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    8.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          

    9.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    10.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    12.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 40”

    14.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    17.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’00”

    20.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’37”  

    24.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’47”       

    26.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND         

    30.STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - LINE LLOYD          

    31.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST          

    34.VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    35.VAN HOYWEGHEN Sven uit Puivelde - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    38.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    43.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    44.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    47.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    52.BAERT Giovanni uit St.Niklaas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

     

    23/05/2010 - SINT KORNELIS HOREBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 81

    1.EISING TIJMEN - WRV DE PEDDELAAR

    2.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    3.PATTEN Daniel - ASFRA RACING TEAM

    4.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 23”

    5.VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    6.DE GROOTE Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM op 34”

    7.FOUQUET Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 41”

    8.VANSPEYBROECK Tim - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 51”

    9.MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM op 57”

    10.VEJMELKA Daniel - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 1’10”

     

    23/05/2010 - WILLEBRINGEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 77

    1.GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    2.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    3.ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    4.MASSIE Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM      

    5.BUEKEN Joeri - PROFEL CYCLING TEAM          

    6.BEYENS Yoeri - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT    

    7.ABTS Seppe - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    8.LIEVENS Wim - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    9.VERHOEVEN Kenneth - PROFEL CYCLING TEAM              

    10.BILOCQ Grégory - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK

    20.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 45” 

    43.VAN ROMPAEY Werner uit Kessel - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    22/05/2010 - WODECQ - Dames Elite - 93,6 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 72

    1. Dani King (Gbr)

    2. Sofie De Vuyst

    3. Kelly Druyts uit Wilrijk

    4. Kaat Hannes uit Wechelderzande

    5. Lucy Martin (Gbr)

    6. Ine Beyen

    7. Jessie Daams

    8. Rachel Mercer (Nzl)

    9. Karen Verhestraeten

    10. Lieselot Decroix

    20. Amy De Ridder uit Grembergen

    24-05-2010 om 10:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 23/05/2010 - ERWETEGEM (O) - Juniores - Rit IC - STER VAN OOST-VLAANDEREN

    Tijdrit : 8 km – Aantal deelnemers: 166

    1.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM in 10’04”

    2.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3”

    3.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 4”

    4.FRANCK Eamon - USA NATIONAL TEAM op 10”

    5.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 11”

    6.VANBRABANT Yannick - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 12”

    7.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 14”

    8.DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 15”

    9.LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE 

    10.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE op 16”

    15.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    17.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 23”

    53.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 46”

    74.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’01”      

    109.Petrov Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 1’24”     

    111.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND  

    119.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 1’32”

    121.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 1’33”

    125.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 1’39”

    126.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 1’40”

    146.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’54”

    151.DE DOBBELAER ANGELO uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’00”

    166.DE COCK Tino uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’56”

     

    In Lijn : 98 km – 02h23min – Aantal deelnemers: 166

    1.DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    2.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 2”

    3.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT  

    4.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    5.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5”

    6.CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 32”

    7.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    8.ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE      

    9.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    10.LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 38”

    11.VANDERMAST Kevin - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    33.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’48”      

    48.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    52.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    78.Petrov Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND         

    103.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND  

    124.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 7’40”   

    135.DE DOBBELAER ANGELO uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 9’10”

    136.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    144.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN   

    149.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 9’40”          

    159.DE COCK Tino uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 10’40”

     

    23/05/2010 - GENTBRUGGE (O) - Juniores - 96 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 44

    1.VAN PAEMEL Simon - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    2.TRIO Bjarne - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 49”

    4.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    5.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM op 1’27”

    6.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT       

    7.BYRNE Declan - BROOKS CYCLES         

    8.MCDONALD Ewen - EPIC CYCLES-VINER RT     

    9.VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 1’57”

    10.DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 2’03”

    17.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND   

     

    23/05/2010 - KERNIEL (BORGLOON) (LB) - Juniores - 83,2 km - 02h05min

    Aantal deelnemers:

    1.MEINTJES Louis - UCS Crabbe          

    2.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL op 25”

    3.BLOCKX Wim - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.   

    4.JACOBS Alessandro - WSC HAND IN HAND BAAL              

    5.MEYNENDONCKX Rob - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    6.GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    7.VAN ROOY Matthias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    8.DE SCHUTTER John - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG          

    9.VAN BROEKHOVEN Bram - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    10.GOELEVEN Jeroen - WSC HAND IN HAND BAAL              

     

    23/05/2010 - LEEFDAAL (VB) - Juniores - 81 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN GUCHT Sten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN            

    2.BECKERINGH DERK ABEL - WTC DE VOLHARDING       

    3.VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    4.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.DALL CHRIS - CYCLIUMEISTERS BOW CYCLE    

    6.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    7.VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    8.CRAIG LOGAN - TREK RED TRUCK RACING MOSAIC HOMES         

    9.JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT        

    10.FOQUE Wesley - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
     

    23/05/2010 - ARENDONK (A) - Dames Jeugd - Vlaams Kampioenschap - 55 km - hmin

    Dames Nieuwelingen - 01h24min – Aantal deelnemers: 54

    1.MELJERING MAREILLE - WRV DE PEDDELAARS

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 36”

    3.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    4.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    5.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS 

    7.DONDERS Laura - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V         

    8.MEYVISCH MOLLY - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE         

    9.DAVID Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    10.WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING    

    27.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM    

     

    Dames Juniores - 01h26min – Aantal deelnemers: 49

    1.DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS

    2.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 6”

    3.DERGENT Eveline - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    4.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    5.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    6.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    7.DE JONG Thallita - RSC De Zuidwesthoek      

    8.VAN DORENMALEN MARA - WVDE JONGE RENNER       

    9.BEULLENS Tessa - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    10.COMMEYNE Elke - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    16.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

    18.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    23.CARLESS Bo - BENELUX TEAM             

    27.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM          

    24-05-2010 om 09:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 23/05/2010 - ARENDONK (A) - Nieuwelingen - Vlaams Kampioenschap

    Geboortejaar 1994: 77 km – 01h38min – Aantal deelnemers: 90

    1.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    2.VERSYP Karel - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS    

    3.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE op 2”

    5.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM op 38”

    6.VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    7.BOLLEN Daan - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 44”

    8.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’23”

    9.DE VYLDER Lindsa - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    10.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    14.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    18.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    20.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    45.VERCAUTEREN Stef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    71.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM     

    75.COOLS Jeffrey - RUDYCO CYCLING TEAM       

     

    Geboortejaar 1995: 66 km – 01h50min – Aantal deelnemers: 104

    1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    2.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    3.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    4.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 7”

    5.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    6.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    7.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    8.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    9.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    10.VANDENHOUDT JENS - UCS CRABBE PERFORMANCE  

    20.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    42.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    54.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM    

    77.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    23/05/2010 - BEERNEM (W) - Nieuwelingen - 67,7 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 47

    1.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    2.DE GREVE Maxim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    3.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    4.DEVRIENDT Damon - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    5.VANDEVOORDE Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    6.BYTEBIER Nils - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    7.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT      

    8.VAN EEKELEN Benjamin - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    9.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    10.VANDERPLAETSEN Wietse - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    12.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    14.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    24.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    35.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND         

    37.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND           

    39.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

     

    23/05/2010 - HOOGLEDE-ST.JOZEF (W) - Nieuwelingen - 60 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 26

    1.CARPENTER Dante - onelife 

    2.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB           

    3.DEMEERSSEMAN Bert - CYCLING TEAM WERVIK          

    4.BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    5.VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’22”

    6.OPSOMER Jan-Bart - JONGE RENNERS ROESELARE        

    7.DUMORTIER Kilian - CYCLING TEAM WERVIK op 1’27”

    8.SOENEN Ward - CYCLING TEAM WERVIK op 1’37”

    9.BLONDEEL Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’48”

    10.MORTIER Guillaume - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 3’02”

    22.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND op 3’15”    

     

    23/05/2010 - LANDEN CENTRUM (VB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 37

    1.BERTRAND Antoine - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE    

    2.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    3.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE    

    4.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    5.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    6.RASSART Jorick - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE           

    7.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS      

    8.MERKEN Jasper - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG    

    9.GROENEVELD MICHAEL - HSV DE KAMPIOEN  

    10.PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE  

    21.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

     

    23/05/2010 - NIEUWRODE - HOLSBEEK (VB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 35

    1.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.VLASBLOEM Saimen - ARS ULYSSES

    3.MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL      

    4.JUNGERS DANIEL - DIFFERDANS op 16”

    5.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW     

    6.KELDERMANS JORDY - WILLEBROD op 55”

    7.MARES Gary - UNION CYCLISTE SERAING          

    8.DEPRE Joeri - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.SERGOORIS KENNETH - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    10.VAN ROMPAEY Jens - GOEMAN SCOTT CYCLING       

    21.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM            

    24-05-2010 om 09:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes Aspiranten 13 jaar !!!




    Zondag 23/05/2010 - AARTRIJKE (W) - Aspiranten

     

    23/05/2010 - GENK (LB) - Aspiranten
     

    23/05/2010 - HULSHOUT (A) - Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar

    Aantal deelnemers: 26

    1.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.      

    2.MILLIAU Vince - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    3.VANGEEL Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    4.VAN ENDE Wouter - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.       

    5.VAN DER EYCKEN Pieter - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

     

    Aspiranten 13 jaar

    Aantal deelnemers: 31

    1.PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    2.VAN DER AUWERA Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    3.CROLLET Yari - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK        

    4.NOYENS Daan - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    5.VANBROEKHOVEN Brent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    31.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    Aspiranten 14 jaar

    Aantal deelnemers: 46

    1.VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL   

    3.VANGORP Gill - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    4.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    5.VAN DEN BORNE Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

     

    ASPIRANTEN Meisjes 13 jaar

    Aantal deelnemers: 1

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

     

    ASPIRANTEN Meisjes 14 jaar

    Aantal deelnemers: 1

    1.MICHIELS Anne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           


    23/05/2010 - MATER - OUDENAARDE (O) - Aspiranten

     

    23/05/2010 - PEER - BMX PISTE (LB) - BMX - Promo

    24-05-2010 om 09:56 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!