.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/05/2010

    vwf

    Zondag 23 Mei - AFFLIGEM (1790)


    A-reeks
    1 Andy de Backer
    2 Stefaan Paridaens
    3 Michael Braeckmans
    4 Andy Van Eesbeek
    5 Bart Vantorre
    6 Dimitri Van De Perre
    7 Johan Cordonnier
    8 Dries Vreven
    9 Frederik Robbrechts
    10 Peter Vermassen

     

    VWF 23-5-10-affligem 114
               Winnaar Catg.A Andy De Backer aan de micro na zijn zege.

     

    VWF 23-5-10-affligem 093    VWF 23-5-10-affligem 091
    Roeland Suys zoon van Frank Suys aan de start                     Jan Poppe uit Dendermonde.  
    in de Catg.A

    B-reeks
    1 Ronny Van Der Vurst
    2 Gino De Vos
    3 Emmanuel Hiel
    4 Danny Saelens
    5 Eddy Quina
    6 Kevin Van Der Cruysse
    7 Raf Van Den Bossche
    8 Bart De Schepper
    9 Christophe De Grom
    10 Patrick Van Ransbeeck

     

    VWF 23-5-10-affligem 117   VWF 23-5-10-affligem 066
    Winnaar Catg.B Ronny Van der Vurst samen met ploegmaat Emmanuel Hiel    Christophe Van Overloop uit Grembergen.

    uit Dendermonde die derde werd.


    C-reeks
    1 Danny De Backer
    2 Andre Aertgeerts
    3 Arie De Moor
    4 Filip Lievens
    5 Dirk De Ridder
    6 John De Croock
    7 Patrick De Craene
    8 Frank Geets
    9 Rik De Vree
    10 Henri Hermans

     

    VWF 23-5-10-affligem 089
    Winnaar Catg.C Danny De Backer en winnaar Catg.D Jan Van den Branden.

     

    VWF 23-5-10-affligem 087
              Danny De Backer met supporters na zijn zege in de Catg.C

               
    D -reeks
    1 Jan Van Den Branden
    2 Benny D'Haese
    3 Pierre Remory
    4 Frank Suys (Hingene)
    5 Joseph Devits
    6 Rudy Van De Velde
    7 Ronny Lenie
    8 Alain De Schepper
    9 Marc Heulens
    10 Roger Schouppe

    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Piet Van Vaerenbergh
    3 Herman Van Den Borre
    4 Robert Maldrie
    5 Willy Wouters
    6 Omer Debecker
    7 Eddy De Vuyst
    8 Jos Vandermeulen
    9 Charly Vanderhulst
    10 Siegfried Van Laer

     

    VWF 23-5-10-affligem 028
               Winnaar Catg.E Felix Luyten en winnaar Catg.F Willy Roels.


    F-reeks
    1 Willy Roels
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Andre Ceurens
    5 Jozef Van Isterdael
    6 Mathieu Merken
    7 Albert Van Den Eede
    8 Werner Dullaert (St.Gillis)
    9 Jos De Maeyer
    10 Tony Woodcock


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    23-05-2010 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 23/05/2010
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.

    Janssens Kenny 09
          Kenny Janssens

    Onder leiding van Kenny Janssens en Theo De Prekel vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    18 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Onder een stralende zon en prachtig lenteweer werd er vandaag alweer goed gereden op 'Den Dijk', iedereen is aangekomen en dit toch aan een zeer goed gemiddelde. De sterke mannen draaiden vlot de ketting rond en zij waren met 7 renners om dat de ganse rit te doen. Het waren Gerrit Van Der AA, Theo De Prekel, Wim Ryckaert, Lieven Van de Perre, Steven Van Houte, Joeri Heyrman en Kenny Jannssens die voor het tempo zorgden. Vanaf Prosperpolder werden de teugels gevierd en konden de aanvallen beginnen, het was Joeri Heyrman die als eerste de aanval inzette maar niet voor lang. Lieven Van de Perre demarreerde op de Engelsesteenweg en kreeg na een tijdje Steven Van Houte als gezelschap, achter hen begonnen ze rond te draaien en aan het eerste rondpunt thv PSA waren de 2 leiders terug ingelopen. Dan was het de beurt aan Theo De Prekel die als metgezel Wim Ryckaert en Gerrit Van Der AA meekreeg, doch echt weggeraken deden ze niet en alles liep terug samen. Steven Van Houte probeerde nog een aanval aan het tweede rondpunt maar Kenny Janssens counterde gevat. Zo bleven de aanvallen maar komen maar echt weggeraken zat er niet in, toch was het Lieven Van de Perre die de laatste kilometers nog een vluchtpoging waagde en het zag er goed uit maar er werd gecounterd tot op 50 meter van Lieven en zo'n 300 meter van de meet. Er was een lichte afscheiding vooraan door het hoge tempo en het was Kenny Janssens die vlijmscherp de spurt inzette en meteen een bres sloeg en over Lieven Van de Perre ging en als eerste over de meet kwam. Tweede werd Danny De Smedt3de Gerrit Van Der AA, 4de Wim Ryckaert en 5de Joeri Heyrman.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit op juist 39,5 Km/h, vanaf het Wit Huis te Verrebroek bedroeg het gemiddelde 41 km/h. Als extra werd dan nog naar 'Den Es' gereden zodat de teller op 105 Km uitkwam.
    Reden mee : Gerrit Van Der AA , Steven Van Houte , Joeri Heyrman , Wim Ryckaert , Theo De Prekel , Lieven Van de Perre , Frank Van Geystelen , Davy Reyniers , Danny De Smedt , Edwig Cleiren , Romain Vercauteren , Bert De Coster , Philip Van Havenbergh , Franky Wielandt , Luc Geerts , Tom Van Osselaer, ? en Kenny Janssens
    .

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    23-05-2010 om 13:52 geschreven door kenny


    22-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Sterck Gunter KOP 2010

    Zaterdag 22/05/2010 - HEIST OP DEN BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km - 03h35min

    Aantal deelnemers: 203

    1.KRUOPIS AIDIS - PALMANS CRAS        

    2.GARDEYN Gorik - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM    

    3.POSTHUMA JOOST – RABOBANK op 3”

    4.VANDEWALLE Kristof - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 5”

    5.LEUKEMANS Bjorn  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM          

    6.VAN GROEN Arnoud - PCT VANCANSOLEIL op 14”

    7.MOL WOUTER - VACANSOLEIL          

    8.FRANZOI Enrico - LAMPRE      

    9.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    10.ZEN Jean - PALMANS CRAS op 16”

    15.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO op 39” 

    25.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS op 44”      

    45.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM         

    51.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    65.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL-SHIMANO     


    22/05/2010 - AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 117,8 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 170

    1.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    2.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO op 15”

    3.VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    4.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    5.DECLERCQ Tim - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS       

    6.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    7.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    8.NAUWYNCK Stijn - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    9.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’00”

    10.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS          

    12.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM          

     

    22/05/2010 - HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 97

    1.CLAES Gert - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT   

    2.WELLENS Tim - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    3.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    4.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    5.HELVEN Sander - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    6.DE GREEF ROBERT - TWC TEMPO VELDHOVEN

    7.ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    8.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT      

    9.DELIENS Youri - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG      

    10.AERTS Peter - VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS    

     

    22/05/2010 - LINDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 138

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    2.DE CLERCQ Bart - DAVO - LOTTO - DAVITAMON           

    3.VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 10”

    4.PASQUINO Flavio - RESTORE CYCLING           

    5.SOCQUET Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 15”

    6.VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM          

    7.VAN HUMBEECK Nick - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE         

    8.DEWINTER Walt - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    9.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.VAN HOOVELS Kevin - LINGIER VERSLUYS TEAM       

    59.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND op 2’32”

     

    22/05/2010 - WAASMUNSTER (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 113

    1.GUNTER STERCK uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    2.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 12”

    3.BLANCKE Kristof - TEAM LUCA RONSE

    4.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    5.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 20”

    6.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    7.VERMEIREN André - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE 

    8.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND    

    9.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    10.WEEMAES Franky uit Melsele - DV

    12.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST  

    15.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    21.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    23.WIELFAERT Kristof uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    28.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’15”       

    30.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE      

    34.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    36.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND          

    42.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND        

    44.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    49.VAN DE VELDE Pascal uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    50.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    57.BERT Lammens - RUDYCO CYCLING TEAM     

    58.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    61.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    63.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM           

    64.VAN BROECK Gino uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    67.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    68.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM 

    71.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM  

    74.VERWULGEN Bruno uit St.Niklaas - DV       

    75.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    76.VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM           

    78.SMET Geert uit St.Niklaas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    80.GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster - CYCLING TEAM CLG  

    82.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    83.VAN BOGAERT Eddy uit Belsele - RUDYCO CYCLING TEAM   

    87.THIERENS Michel uit Elversele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    88.GOOSSENS Jurgen uit Kieldrecht - FUSION

    89.BOGAERT Sammy uit Meerdonk - FUSION  

    90.VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    91.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

    92.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST           


    22/05/2010 - MICHELBEKE (O) - Juniores - Rit IC. – Juniores - 105 km - 02h30min

    STER VAN OOST-VLAANDEREN - Aantal deelnemers: 168

    1.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM      

    2.VANBRABANT Yannick - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    3.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    4.MEURISSE Xandro - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM       

    5.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    6.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    7.MACHIELS Stijn - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    8.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    9.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    10.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM          

    11.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    17.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    19.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    37.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    63.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    104.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND  

    105.Petrov Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    121.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    125.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 32”

    139.DE DOBBELAER ANGELO uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 6’30”

    154.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 8’30”          

    159.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 9’30”

    168.DE COCK Tino uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 11’30”       

    22-05-2010 om 22:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 22/05/2010 - AFFLIGEM (VB) - Juniores - 88 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 58

    1.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM             

    2.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    3.BERVOETS Kenneth - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN       

    4.HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT            

    5.WILLEMS Robby - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    7.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM               

    8.BOUCHEZ Mario - WK NOORD WEST BRABANT   

    9.VERHELPEN Pieter-jan - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG     

    10.VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

     

    22/05/2010 - KIELDRECHT (O) - Juniores - 95 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    2.ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM   

    3.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    4.COENEN Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL op 25”

    5.VEGTER LENNARD - RTC DE HOEKSE RENNERS  

    6.SCHELLENS Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM      

    7.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL   

    8.BROCHU JORDAN                

    9.DESHAIES JEAN                  

    10.VAN DEN EYNDE Jens - WSC HAND IN HAND BAAL      

    36.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND op 5’00”

     

    22/05/2010 - SINT-BAAFS-VIJVE (W) - Juniores - 78 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 94

    1.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    2.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    3.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    4.VANDIERENDONCK Gert - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    5.MEEUS Ward - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    6.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT op 30”

    7.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE 

    8.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 38”

    9.TALLOEN Axel - CYCLING TEAM M. PINTE        

    10.BYRNE Declan - BROOKS CYCLES     

    30.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND   

     

    22/05/2010 - WAASMUNSTER ( RUITER) (O) - Juniores - 95 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 63

    1.VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL           

    2.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI          

    3.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL      

    4.BAL Torn - DE VOLHARDING      

    5.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM            

    6.SEMPELS Aron - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    7.DE MAN JAAP - D VOLHARDING          

    8.BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

    9.VAN DOORNE Jesper - JAN VAN ARCKEL        

    10.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    11.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM          

    12.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    16.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND   

    24.MICHIELS Kevin uit Uitbergen - WIELERTEAM WAASLAND op 6’23”

    29.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    22/05/2010 - LAUWE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 40

    1.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    2.VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 50”

    3.DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2’55”

    5.BILLE Matthias - CYCLING TEAM WERVIK         

    6.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    7.GANSEMAN Jordy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    8.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 4’00”

    9.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB       

    10.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    15.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

     

    22/05/2010 - LUMMEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 62

    1.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2.GEERTS Jesse - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    4.VAN EMPEL Justin - WV ´t Luchtschip

    5.HENDRICKX MAX - TWC HET SNELLE WIEL       

    6.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    7.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    8.PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    9.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    10.CECCATO Yoann - ASBL L´ENTENTE CYCLISTE DE SAINT GEORGES         

    22-05-2010 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 22/05/2010 - MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 45

    1.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    2.VAN DEN CRUYCE Andoni - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL       

    3.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    4.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    5.SERGOORIS Kenneth - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    6.VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT

    7.BEUCKELAERS Bram - WK NOORD WEST BRABANT      

    8.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT     

    9.VAN DE MERGEL Jelle - WIELERTEAM WAASLAND       

    10.DE BRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT                     

    12.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    21.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    23.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

     

    22/05/2010 - OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 76

    1.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM               

    2.HOFSTEDE LENNARD - WESTLEND WIL VOORUIT op 15”

    3.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    4.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    5.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI     

    6.VAN BETSBRUGGE Jonathan - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    7.JAMGOTCHIAN Wouter - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    9.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    10.PIETERS Bart - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 55”

    28.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND op 1’20”     

     

    22/05/2010 - OOSTNIEUWKERKE (W) - Nieuwelingen - 61,5 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 37

    1.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    2.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’30”

    3.GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE           

    4.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.CARPENTER DANTE            

    6.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    7.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB        

    8.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’45”

    9.MINNE Angelo - JONGE RENNERS ROESELARE    

    10.DECOCK Pieter-jan - JONGE RENNERS ROESELARE      

     

    22/05/2010 - ELSEGEM (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 35’13”

    Aantal deelnemers: 3

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    2.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM op 49”

    3.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2'46”

     

    MEISJES 13 JAAR – 40’33”

    Aantal deelnemers: 4

    1.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB    

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    3.WOUTERS Lauren - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    4.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM           

     

    MEISJES 14 JAAR – 56’30”

    Aantal deelnemers: 6

    1.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW         

    2.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2’20”

    3.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’37”

    4.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    5.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

     

    JONGENS 12 JAAR – 34’55”

    Aantal deelnemers: 25

    1.SABBE Arne - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    2.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    3.FEYS Matteo - AVIA CYCLING TEAM   

    4.BYTEBIER Michiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    5.VAN ASSCHE Bert - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks – 40’30”

    Aantal deelnemers: 17

    1.DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW

    2.BOLLAERT Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM    

    3.DE CONINCK Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    4.LEYMAN Célestin - ASFRA RACING TEAM           

    5.VAN MEIRHAEGHE Angelo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    12.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM      

     

    JONGENS 13 JAAR - B reeks - 38’03”

    Aantal deelnemers: 22

    1.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    2.FARRAZIJN Daan - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’15”

    3.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    4.DESMET Tom - TIELTSE RENNERSCLUB 

    5.THERAIN Quentin - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI           

    9.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND 

    14.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37”         

    17.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks - 56’30”

    Aantal deelnemers: 21

    1.GARROUSSE Keanu - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2.BRACKEZ Massimo - JONGE RENNERS ROESELARE op 40”

    3.BRACKEZ Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM

    5.MICHIELS Thomas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.WATERSCHOOT Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 56’17”

    Aantal deelnemers: 27

    1.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM           

    2.FEYS Laszlo - AVIA CYCLING TEAM     

    3.VAN MEERHAEGHE Robin - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    4.HEYTENS Maxim - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND      

    14.MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 3’37”

    21.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    23.MAXIMUS Jan - WIELERTEAM WAASLAND
     

    22/05/2010 - WAMBEEK -TERNAT (VB) - Aspiranten

    22-05-2010 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/05/2010

    vwf

    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E !!!


    Blommaert Jean KOP 2009

    Zaterdag 22 Mei - WOLVERTEM (1861)


    A-reeks
    1 David Van Pelt
    2 Kris De Block (Mariekerke)
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Andy De Backer
    5 Steven Tuytschaever
    6 Sven Steenackers
    7 Steve De Maeseneer
    8 Kevin Van De Keer
    9 Kevin Selleslagh
    10 Peter Vermassen

    VWF 22-5-10-wolvertem 137
                     Bloemen voor de winnaar Catg.A David Van Pelt.

    VWF 22-5-10-wolvertem 075     VWF 22-5-10-wolvertem 076
                             Jeroen Schuddinck                                      
    Frankie Van Hemelrijk uit St.Amands

    B-reeks
    1 Frank Vagenende
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Mario van Der Sickel
    4 Danny Saelens
    5 Tom De Beer (Moerzeke)
    6 Patrick Van Ransbeeck
    7 Gunter Van Damme
    8 Freddy Kerbusch
    9 Eric Pletinckx
    10 Gino De Vos

    VWF 22-5-10-wolvertem 140
    Bloemen voor de winnaar Catg.B Frank Vagenende samen met kandidate 
    miss Coast Sofie Heymans uit St.Niklaas met collega Frankie Van Hemelrijk 
    en inrichter Dirk De Bondt. (die vandaag ongelukkig ten val kwam in zijn eigen koers)


    C-reeks
    1 Bruno Smeyers
    2 Frank Geets
    3 Willy De Boitselier
    4 Dominique Turcksin
    5 Igor Van Den Berghe
    6 Rudy Thomas
    7 Bart Rombouts (Kallo)
    8 Bruno Bruyere
    9 Dirk De Schrijver
    10 John De Croock

    VWF 22-5-10-wolvertem 088
    Bloemen voor de winnaar Catg.C Bruno Smeyers  en voor de winnaar
    Catg.D Roger Schouppe.

               
    D -reeks
    1 Roger Schouppe
    2 Joseph Devits
    3 Patrick Sergooris
    4 Etienne Claus (Hamme)
    5 Marc Vervondel
    6 Gerry Maes
    7 Frank Suys (Hingene)
    8 Rudy Van De Velde
    9 Luc Van Mol
    10 Pierre Daniels

    VWF 22-5-10-wolvertem 042
                                             Start van de Catg.D


    E-reeks
    1 JEAN BLOMMAERT (Hamme)
    2 Willy Wouters
    3 Jose Hoebeke
    4 Charles Vandermosten
    5 Eddy De Vuyst
    6 Johny Van Holen
    7 Jan De Vos
    8 Herman Van Den Borre
    9 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    10 Luc Bracke

    VWF 22-5-10-wolvertem 030
                    Bloemen voor de winnaar Catg.E Jean Blommaert.

    VWF 22-5-10-wolvertem 004       VWF 22-5-10-wolvertem 005    
               François Van de Vijver uit Temse.                                  
    Karel Heirbaut uit St.Niklaas.


    F-reeks
    1 Cor Berkouwer
    2 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3 Guido Cornet
    4 William De Cremer
    5 Jef Everaert
    6 Frank Laeremans
    7 Louis Spinnael
    8 Lucas Vangoidsenhoven
    9 André Ceurens
    10 Freddy Van Impe

    VWF 22-5-10-wolvertem 029
    Bloemen voor de winnaar Catg.F Cor Berkouwer.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    22-05-2010 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/05/2010 !!!

    waod_3

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010 2

    Zaterdag 22 Mei 2010 - KORTEMARK (8610)

     

    Cat A/B:

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    3.Didier De Lannoy

    4.Dries De Smet

    5.Bjorn Traen

    6.Danny Schaut 7.Dieter Desmet 8.Kristof De Baets 9.Mario Van Den Broecke 10.Roy Van Wezer 11.Pascal Desmet 12.Steven Martens 13.Tom Brulez (Tielt) 14.Vincent Brunel 15.Jan Cauchie 16.Kristof Himpens 17.Yves Heylen 18.Wim Dewitte 19.Kenny Van Gompelaere 20.Nico Sabbe

     

    Cat C/D:

    1.Jason Edwards (London, winnaar cat. C)

    2.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D)

    3.Patrick Raes

    4.Patrick Tas

    5.Nico Debaes (Desselgem)

    6.Walter De Veerman (Lochristi) 7.Patrick Vanmaekelbergh 8.Willy Den Haese 9.Filip Vereecke 10.Holdwig Ashley 11.Geert Roose 12.Wim Heyndrickx (Vrasene) 13.Tony Taelman 14.Mario Vandebuerie 15.Ronny Werbrouck 16.Tom Dhooge 17.Steve Ferguson 18.Tommy Heyse 19.Olivier Vaerewyck 20.Carlo Schollaert

     

    Cat E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Hilair Heye

    4.Paul Van Cleemput (St.Niklaas)

    5.Ronny De Vos

    6.Ronny Cosijn 7.Georges Vergauwe 8.Rudy Taelman 9.Patrick Buyens 10.Erwin D'Hondt 11.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 12.Marcel Vander Putten 13.Philippe Lacquet 14.Marc Couckuyt 15.Tom Persyn

     

    Cat F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Jo Montforts

    3.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    4.François Coppers

    5.Ad Montforts

    6.Jos Lissens 7.Karel Andries (Schoten) 8.Julien De Bock 9.Noël Rogge 10.Eddie Van Leirberghe 11.Patrick De Backer 12.Marc Steenberghe 13.Roy Paulin 14.Eric Pauwels 15.Guy Van Severen 16.Dirk Caekebeke 17.Tom Wilson 18.Bart Delagrange 19.Luc Cocquyt 20.Philemond Delgouffe

     

    Cat G:

    1.Ludo Opdebeek (Balen)

    2.Theo Coudyzer

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Adrien Maes (Melsele)

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Julien Vyvey 7.Marinus Lockefeir 8.David Orford 9.Arnold De Muynck 10.Roland Van Imschoot

     

    Cat G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Frans Pyra

    4.Joseph D'Hont

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Tonny Woodcock 7.Hervé Verstuyft 8.Daniel Cornu 9.Pascal Cornand 10.Francis Helleputte

     

    Cat G++:

    1.Tony Woodcock (GB)

    2.Willy Voorbraeck

    3.Edward Battersby

    22-05-2010 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MATTHIAS VAN DE VELDE KNAP 4° TE LIBRAMONT !!!

    Matthias Van de Velde knap 4de in de klimkoers te Libramont !!!

     
    Van de Velde Matthias KOP 2009  Van de Velde Matthias Libramont 2010 4
                                                                             
    Spurt voor de vierde plaats die Matthias Van de Velde gemakkelijk won.


    Matthias Van de Velde uit Hamme is Zondag 16 Mei in de klimkoers in het Luxemburgse Libramont 4de geworden. De Nieuwelingen mochten zich op de laatste 60 km van de finale van de Triptique Ardenais voor beloften en Elite z.c. uitleven. Matthias plaatste op de voorlaatste klim een beslissende demarrage waardoor ze met een select groepje naar de finale gingen. De Fransman Quentin Jauregui won voor Remy Merts en Gary Mares, Matthias werd knap 4de en dat pas in zijn 3de wedstrijd op de weg.

    16/05/10 LIBRAMONT CHEVIGNY (LX) 33 participants
    1 Quentin JAUREGUI (FRA-Nogent Sur Oise)
    2 Remy MERTZ (Red Bikers Bastogne)
    3 Gary MARES (Crabbe-Performance Voo UC Seraing)
    4 Matthias Van de Velde uit Hamme (Isorex)
    5 Boris CARA (Windose Houffalize)

    Van de Velde Matthias Libramont 2010 1 Van de Velde Matthias gooik libramont 2010 2
    Matthias Van de Velde in 3de positie met de latere winnaar op kop.

    Van de Velde Matthias Libramont 2010 3

    De beslissing valt, daar gaat de fransman Jauregui weg, Matthias reageert gepast.




    Dit weekend rijdt Matthias Van de Velde zowel op Zaterdag en Maandag op de weg.

    Broer Thomas daarentegen start zondag op het BK Mountainbike te La Reid en is één van de outsiders op een top vijf plaats en wie weet als alles meezit een podium plaats, wij duimen alvast voor hem !!!

     

                      

    Tekst en foto's: Patrick Van de Velde

    22-05-2010 om 09:37 geschreven door kenny


    21-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 21/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Kelly KOP 2010

    Vrijdag 21/05/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 39

    1.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    2.VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 10”

    3.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    4.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    5.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 25”

    6.HELDERMAN paul - WESTLAND WIL VOORUIT op 56”

    7.KUIJVENHOVEN MARCO - WESTLAND WIL VOORUIT    

    8.VROLIJK DANNY - WC DE WAARDRENNER op 1’01”

    9.STEENACKERS Sven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    10.VAN LUYCK Sven              

    13.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’54”

    15.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 2’09”  

    19.BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT         

    20.DE CLERCQ Angelo - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM 

    22.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST      

    24.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    25.VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    27.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND          

    30.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    35.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht  - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    36.GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC ALIPLAST 

    38.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     


    Van Speybroeck Bart 01    Van Speybroeck Bart Zwijndrecht 2010

     Bart Van Speybroek                  Bart Van Speybroek met Tosh Van Der Sande en Niels Wytinck

    21/05/2010 - LE BIZET - Dames Elite - 62,7 km - hmin

    Aantal deelnemers: 48

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM  

    2.VERBEKE Grace - VZW LOTTO-LADIESCYCLING      
    3.ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING     

    21-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    20-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 21 MEI - AVONDCRITERIUM TE ZWIJNDRECHT !!!

    Vrijdag avondcriterium van de Goddaertvrienden !!!

     
    Zwijndrecht 2010 PERS team


    ZWIJNDRECHT
    - Vrijdag 21 mei wordt het voor de nieuwe wieler-en supportersclub ‘De Goddaertvrienden’ een belangrijke dag want ze pakken uit met een eerste wedstrijd en dan nog een criterium dat om 19u van start gaat in de Statiestraat ter hoogte van Café Centrum. De Goddaertvrienden ontstonden rond de figuur van prof Kristof Goddaert wiens roots in Zwijndrecht ligt. Het was François Van Leuven die de ideeën samen bracht om én een supportersclub op te richten én een koers te organiseren. Swa had wel wat ervaring van de wielerclub ‘Machuitvrienden’ waartoe hij vorig jaar nog behoorde.

     

    Dat het onmiddellijk een avondcriterium wordt is al uitzonderlijk voor Zwijndrecht en dat het voor elite zonder contract en beloften is, komt nog meer als uitzonderlijk over in de regio. In het Waasland kunnen EZC en U23 het maar zelden meemaken. Voor Zwijndrecht komt er dan ook nog bij dat het de inzet is van de Sinksenkermis. Met een aankomst in de belangrijkste straat van de gemeente die de Statiestraat toch is. De inschrijving is wel in café Machuit aan Dorp West ter hoogte van de tramhalte. Daar is trouwens ook het opmaken van de uitslag en de uitbetaling der renners.

     

    De Goddaertvrienden hebben op geen inspanning gekeken om hun eerste wedstrijd organisatorisch op niveau te leggen. Swa Van Leuven kreeg daar een werkkrachtig team voor samen en Willen Is Kunnen Burcht van Freddy Moras, zorgde voor de technische kant. Het criterium kreeg een parcours dat ook al het hartje Zwijndrecht zal doorkruisen. Start aan Café Centrum en dan richting spooroverweg waar naar rechts de Fortlaan wordt in gereden (waar de Sporthal zich bevindt) en dan gaat het naar de Heilige Geesthoek, Sint-Annaboomstraat, Smissstraat en dan naar links de Adhémar Borinstraat door tot aan de Statiestraat. De aankomstlijn zal ter hoogte van Café Centrum worden getrokken.

     

    Het parcours van 2,1 km moet 33 keer worden afgelegd om aan de 70 km te komen. Er mogen maximum 50 renners starten en die plaatsjes werden uiteraard gauw gevuld. De Goddaertvrienden hebben ook gezorgd voor zes rijke premies en wel in die zin dat er zes keer 50 euro wordt verdeeld in de 5de, 10de, 15de, 20ste, 25ste en 30ste ronde met 25 € voor de 1ste, 15 € voor de 2de en 10 € voor de 3de.

    Normaal zijn er in het prijzenbedrag van 670 € dertig prijzen maar ‘De Goddaertvrienden’ geven ook nog 5 € aan de plaatsen 31 tot 50. Dus, laat ons zeggen ‘iedereen prijs’.

     

    En dan de inschrijvingen. Laat ons eerst al zeggen dat Guy Smet naar Zwijndrecht komt. Misschien zal hij in dit criterium de definitieve stap zetten naar een nieuw zegerijk seizoen. Maar ook Jeroen Das is van de partij. En hij kent Zwijndrecht wel want vorig jaar kwam hij de EZC–koers van de Machuitvrienden in juni winnen. Verder zijn er 16 Waaslanders ingeschreven met naast Guy Smet ook nog acht van zijn ploeggenoten van Aliplast met Kristof Dhollander, Don Duizings, Matthias Nys, Steven Goossens, Tony Heirbaut, James Fruytier en Michiel De Coninck.

    Wie ook inschreef is Tosh Van der Sande vroeger bij Edegem BC en het Avia Cycling Team maar nu aan de slag bij Beveren 2000. Tosh, nog altijd geen 20 jaar, was in 2008 wereldkampioen op de piste in de puntenkoers. De jonge veldrijder (18) Angelo De Clercq van Sunweb–Revor komt ook naar Zwijndrecht. Hij is de zoon van ex-wereldkampioen Mario de Clercq.

    Uit Nederland komen er elf renners over en merkwaardig, er staan ook twee Japanners op de lijst met Kosuke Fukudome en Tomoyuki Komura, gasten van 20 jaar.

     

    Tenslotte kunnen we ook de plaatselijke renners vermelden met Pieter Oelbrandt, Karl Van Osselaer en Brian Rubens en laat ons er Peter Neels ook maar bij nemen die politieagent is in de gemeente. Van Linkeroever koerst ook Jeroen Goudket mee.

     


    Tekst en foto: Flor Van de Velde

    20-05-2010 om 23:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 21 MEI - SPORTVOEDING EN VERZORGING

                                      MTBCLINICS 

    Uitnodiging info-avond:

    Vrijdag 21 mei 2010 om 19u30

     
    Een uiteenzetting over hoe je te verzorgen voor, tijdens en na het trainen of rijden van tochten en wedstrijden.

    ·        Te hard gefietst?

    ·        Te lang gefietst?

    ·        Te weinig gedronken?

    ·        Te weinig  gegeten?

    ·        Last van maag en darmen.

    ·        Niet genoeg uitgerust van die vorige trainingsrit?

    Katrien Lescrenier (
    Cepsocks) en Rudi Liekens (Sponser Sport Food) zullen ons op al die vragen een passend antwoord geven.
     

                De infoavond vindt plaats bij Horizonbuitensport, Kokkelbeek 48, 9100 St.-Niklaas.

     

    Gratis toegang!                 

    Bevestig je deelname :  kris.hertsens@mtbclinics.be

                                                   0497/37 35 09

     Mogelijkheid tot aankoop Sponser Sport Food met 10% korting.

    20-05-2010 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 19/05/2010 - PUIVELDE - SINT NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km - 03h34min

    Aantal deelnemers: 190

    1.CAPPELLE Andy - VERANDAS WILLEMS              

    2.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET op 10”

    3.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 15”

    4.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO   

    5.KRUOPIS AIDIS - PALMANS CRAS        

    6.LEUKEMANS Bjorn  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM          

    7.VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS          

    8.DE SCHROODER Benny - AN POST SEAN KELLY TEAM  

    9.BOUCHER David - LANDBOUWKREDIET 

    10.GOURGUE Benjamin - LANDBOUWKREDIET    

    17.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 37”   

    29.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    58.RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS        

    66.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS            

    71.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    91.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    94.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT             

    96.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    101.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM          

    132.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 2’53”

    133.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT    

    134.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    140.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS op 5’30”

     

    19/05/2010 - BOEKHOUTE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h52min

    Aantal deelnemers: 52

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT op 28”

    3.HAERS Joris - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW          

    4.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS              

    5.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    6.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    7.SIMONS MARTIJN - RTC DE HOEKSE RENNERS   

    8.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    9.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    10.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    12. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’10”          

    16. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    21. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’18”

    27. DE WILDE Joey uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    19/05/2010 - HANDZAME (W) - Elite z.c./U23 - 108,8 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 69

    1.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER          

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    3.NAUWYNCK Stijn - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    4.KUYPERS Nico - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    5.VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 28”

    6.HUYVAERT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    7.RUDKIN Stephen - KINGSNORTH            

    8.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    9.GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    10.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO    

    22.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 2’15”

    38.SMET Guy uit Kruibeke - ALIPLAST

     

    19/05/2010 - KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Elite z.c./U23 - 102 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 99

    1.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL   

    2.GREEN Matthew - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    3.SELWA MATHIEU                

    4.YDENS Andrew - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.RONSSE Peter - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME        

    6.WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 14”

    7.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 20”

    8.TERWEDUWE Kenny - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT 

    9.CHEVALIER Olivier - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS  

    10.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

     

    19/05/2010 - HULSHOUT (A) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren
    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP NIEUWELINGEN - Aantal deelnemers: 6

    1.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    3.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    4.HELSEN Jeffry - WSC HAND IN HAND BAAL           

    5.HEYNS Dennis - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW            

    6.VAN HERCK Maarten - WSC HAND IN HAND BAAL         

    20-05-2010 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 4 JUNI - INFOAVOND VOEDING VOOR EN NA HET SPORTEN !!!

    Koen Maris (WK duathlon long distance 2007) organiseert een info  avond over voeding voor, tijdens en na het sporten !!!


    Maris Koen KOP

    Infoavond Voeding voor en na sporten

    Bron: Koen Maris

    20-05-2010 om 09:58 geschreven door kenny


    19-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/05/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Roberto Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    34 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Uiteindelijk terug de zon van de partij maar ook die verdoemde tegenwind, dus alweer sterke kopmannen vooraan gevraagd. Gelukkig waren die aanwezig zodat het tempo zeer goed onderhouden werd en regelmatig vooraan werd gewisseld.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en over St.Anna Linkeroever 135 Km, het gemiddelde was goed voor +/- 35 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Sven Trogh , Joeri Persoon , Sven Wielandt , Roberto Vercauteren , Glenn De Ridder , Kris Smet , Ben Verburgt , Jef De Batist , Steven Van Houte , Alex Goossens , Dirk Cleys , Sofie Verdonck ,  Adrien Maes , Fons Van Raemdonck , Walter Rotthier , Freddy De Blick , Frank Van Geystelen , Werner Van Der Weken , Patrick Van Der Vekens , Chris Van De Vijver , Alain Verbeke , Rudy Franssens , Luc Apers , William Despeels , Kristoff Heyns , Bert De Coster , Eddy Coenen , Marc Borghgraef , Leo Mares , Joris De Jonghe , ? ? en Kenny Janssens.

    19-05-2010 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/05/2010

    waod_3

    Van Speybroeck Bart Hulst 2010
                                   Winnaar Bart Van Speybroeck

    Maandag 17 Mei 2010 - HULST (Ned) - 78 km


    Categorie A/B:
    (97 dln)
    1.Bart Van Speybroeck (Nevele)

    2.Kristof Van Couillie

    3.Franky Van Oyen (Zulte)

    4.Steven Thys (Zelzate)

    5.Peter De Corte

    6.Peter Mol 7.Roger Oomen 8.Raf Van De Keybus (Melsele) 9.Steven Martens 10.Phillipe Van Opstal 11.Wim De Waal 12.Jimmy De Bruyn 13.Tenny Akkermans 14.Erik Vereecken 15.Kristof Gryson 16.Marijn Bal (Niel) 17.Angelo Saman (Stekene) 18.Jacko Ringelberg 19.Kurt Caboor 20.Johan Padmos 21.Nico Kruijt 22.Ivan Wulffaert 23.Rudi Rabaut (Heinkenszand) 24.Steven Landuyt 25.Huub Van Noorden 26.Kristof van Nesten 27.Joeri Casper 28.Jos Matthijssen 29.Maarten Padmos 30.Tom Van Houte 31.Gino Van Den Broeck (Belsele) 32.Wim De Coninck 33.Johan Attermans 34.Jens Daems 35.Kees Meyer 36.Nico Verwee 37.Michel de Koning 38.Sven Van Hooy 39.Gert-Jan Boeykens (Stekene) 40.Stijn Vermeulen (Nieuwkerken)

    Van Hoyweghen Sven Hulst 2010
    Sven Van Hoyweghen, Frank Van Hoeymissen en Tim Vercauteren.

    Op de achtergrond Peter Neels.

     

    Foto’s: Sabrina Noens

    19-05-2010 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Dinsdag 18/05/2010 - BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 147

    1.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    2.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN       

    3.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    4.BLANCHY Michael - MULTISPORT CYCLING TEAM           

    5.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS  

    6.VAN DER AERSCHOT Steven - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    7.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS         

    8.DELME Davy - WSC HAND IN HAND BAAL              

    9.VAN DEN BROECK Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL    

    10.LAUREYS James - WSC HAND IN HAND BAAL  

    91.GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    97.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    19-05-2010 om 13:44 geschreven door kenny


    18-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TTC RONDE RIT 2 - ZONDAG 16/05/2010 TE ST.GILLIS-WAAS
    TTC Ronde 2010 KOP 


    Proficiat aan STEVEN VAN HOUTE met zijn zege !!!

    Van Houte Steven KOP 2010   Van Houte Steven St.Gillis 2

    Zondag 16/05/2010 - RIT 2 TTC RONDE 2010 - Toeristen - St.Gillis - 57 km

    Aantal deelnemers: 50
    1. STEVEN VAN HOUTE (Vrasene)

    2. Gino Verberckmoes op 1'00"
    3. Patrick De Beule

    4. Freddy Van Camp op 1'15"

    5. Tom Middelkamp
    6. Kenny Janssens (Melsele)
    7.Van Goethem Peter 8.Bolssens Mario 9.Meerschaert Kris 10.Van Wijk Erik 11.Heymans Kurt 12.Nijs Johan 13.Serverius Rudi 14.Heynderickx Robby 15.Annaart Peter 16.Spanoghe Guido 17.Swartelé Luc 18.Van Laere Koen 19.Dierks Peter 20.Bolssens Patrick 21.De Cock Gunther 22.Lauwaert Nico 23.Vergauwen Hans 24.Soens Lieven 25.Van den Hende Ringo 26.Provost Bart 27.Van Cauteren Kurt 28.Covents Stein 29.Van Roeyen Dave 30.Hoskens Peter


    De derde wedstrijd werd niet op De Klinge gereden maar op Het Kalf te St.Gillis-Waas. Net zoals vorige donderdag kwamen een vijftig tal toeristen een rugnummer afhalen. Na de eerste verkenningsronde waren er nog acht af te leggen. Steven Van Houte uit Vrasene trok onmiddelijk door en ging alleen op pad. In de achtervolging een drietal met Kris Meerschaert, Kenny Janssens en Peter Van Goethem, na enkele ronden werden zij weer terug gehaald, maar de leider bleef buiten schot. En er werd in het peleton wel degelijk gekoerst, net zoals vorige donderdag was er weer veel wind en stond de deur achteraan weer open. In de voorlaatste ronde kon blauwe trui Gino Verberckmoes en Patrick De Beule nog wegrijden van het peleton. Zij hielden stand en werden tweede en derde achter winnaar Steven Van Houte. Het peleton werd in de laatste ronde nog helemaal in stukken getrokken.
    Steven Van Houte neemt de gele leiderstrui over van Patrick Bolssens en ook de blauwe puntentrui.

    Van Houte Steven St.Gillis 3 Van Houte Steven St.Gillis 1

    18-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/05/2010

    vwf

    Proficiat aan SAMMY BOGAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan LUCIEN VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!


    Bogaert Sammy KOP 2010 1      Weemaes Franky KOP 2009      Van Goethem Lucien KOP
              Sammy Bogaert                         Franky Weemaes                           Lucien Van Goethem

    Zondag 16 Mei – ST-GILLIS-WAAS (9170) - 4de proef VWF-GEDITROFEE


    A-reeks
    1 SAMMY BOGAERT (Meerdonk)

    2 Tom Op Debeeck
    3 Jurgen Viaene
    4 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    5 Willem Van Der Heyden
    6 Kevin Van De Keer
    7 Steven Bogaert
    8 Stijn Verbeke
    9 Sven De Neydts
    10 Christophe Van Gucht

    VWF 16-5-10-st gillid waas 142
    Bloemen voor de winnaar van de Catg.A Sammy Bogaert  en de winnaar
    van de Catg.B Franky Weemaes.


    VWF 16-5-10-st gillid waas 129
                   Aankomst Sammy Bogaert voor Tom Op Debeeck.


    B-reeks
    1 FRANKY WEEMAES (Melsele)
    2 Peter Neels (Kruibeke)
    3 Emmanuel Hiel
    4 Tom Van Uffel
    5 Geoffrey Luyssen
    6 Gunter Van Damme
    7 Danny Borremans
    8 Danny Saelens
    9 Dave De Swert
    10 Freddy Vlerick

    VWF 16-5-10-st gillid waas 105
    Start van de Catg.B met rechts Franky Weemaes, Robby Van Raemdonck

    en Peter Neels.

    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 Arie De Moor
    3 Hans Van Nieuwenhuyse
    4 Dominique Turcksin
    5 John De Croock
    6 Stefan Adriaenssens (Burcht)
    7 Dirk De Bondt
    8 Didier Turcksin
    9 Frank Geets
    10 Bruno Bruyere

    VWF 16-5-10-st gillid waas 098
    Bloemen voor de winnaar in Catg.C Rudy Thomas en winnaar in
    Catg.D Bart Delplanque uit  Willebroek.

    VWF 16-5-10-st gillid waas 044         VWF 16-5-10-st gillid waas 056
                            Filip Van Goethem                                                Ex-profrenner Bruno Bruyere.

                 
    D -reeks
    1 Bart Delplanque
    2 Ronny Lenie
    3 Joseph Devits
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Alain De Schepper
    6 Paul De Leeuw
    7 Rudy Van De Velde
    8 Jean-Pierre Claeys
    9 Rolans Mersseman
    10 Serge De Wever

    E-reeks
    1 LUCIEN VAN GOETHEM (Stekene)
    2 Jos Vandermeulen
    3 Jose Hoebeke
    4 Louis Van Den Broeck
    5 Felix Luyten
    6 Jean BLommaert (Hamme)
    7 Jan De Vos
    8 Hubert De Coster
    9 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    10 Paul Hunninck

    VWF 16-5-10-st gillid waas 043
    Bloemen voor de winnaar in Catg.E Lucien Van Goethem en winnaar in
    Catg.F Alfons Volkaerts.


    VWF 16-5-10-st gillid waas 039
            Lucien Van Goethem samen met zijn ploeggenoten van Cibel.


    F-reeks
    1 Alfons Volckaerts
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4 Freddy De Blick (Beveren)
    5 Willy Roels
    6 Daniel Galliot
    7 Jozef Van Isterdael
    8 Rudiger Savat
    9 Francois Van De Vijver
    10 Roger Hoof (St.Niklaas)

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    18-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    17-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!




    Maandag 17/05/2010 - PUIVELDE (O) - U23 - 120 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 32

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM

    2.VAN COUTER Stein - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 3”

    3.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST          

    4.VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    5.DE PAEPE Pieter - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    6.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM         

    7.DHONDT Teun - DMC- CYCLING TEAM 

    8.CLEMME Kevin - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME        

    9.VERMASSEN Jens - TEAM LUCA RONSE             

    10.FACK Wouter - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    14.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE op 6’12”

    18.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    22.DE SUTTER Maxime uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    17/05/2010 - GRIMBERGEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 62 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN LIERDE Kevin - VAN EYCK SPORT

    2.PENNINCKX Tom - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    3.ISRAEL Pieter - RTC DE HOEKSE RENNERS         

    4.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK         

    5.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    6.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    7.VANSUMERE Ian - SCOTT USA CYCLING TEAM 

    8.LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT  

    9.VERHOEVEN Kenneth - PROFEL CYCLING TEAM          

    10.MAES Andy - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    11.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND          

    12.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    17-05-2010 om 23:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET TREK-KMC TEAM VAN 08/05/2010 TOT 17/05/2010

    TREK-KMC MTB BANNER 2010

    Uitslagen: 


    1° Belgacom Grand Prix mtb cup te Antwerpen op 8 en 9 mei 2010

     

    Het noordkasteel van Antwerpen is een natuurgebied dat gelegen is aan de noordgrens van de stad.

    Hier werd een parcours uitgestippeld van ongeveer 4 km lang.

     

    1e plaats voor Kevin Panhuyzen

    2e plaats voor Jarno Weemaes

    3e plaats voor Ivan Porters

    4e plaats voor Patrik Wellens

    6e plaats voor Petra Mermans

    6e plaats voor Mark Donné

    12e plaats voor Pieter Geluykens

    TREK-KMC Antwerpen 042 TREK-KMC Antwerpen 048

    TREK-KMC Antwerpen 078 TREK-KMC Antwerpen 095

    TREK-KMC Antwerpen 035 TREK-KMC Antwerpen 040

    TREK-KMC Antwerpen 107 TREK-KMC Antwerpen 118

    2° Belgacom Grand Prix mtb cup te Gooik-Kester op 13 mei 2010

     

    Deze 2de manche vond plaats op de Kesterheide.

    De Kesterheide is één der oudste woonsites in het Pajottenland en het hoogste punt van Zuid-West Brabant.

    Vanaf deze afgevlakte top van de heuvel kan je genieten van een prachtig landschap.

    Grote namen aan de start bij Eliten : Sven Nijs, de canadees Geoff Kabush, Roel Paulissen ....

     

    3e plaats voor Kevin Panhuyzen

    3e plaats voor Patrik Wellens

    4e plaats voor Ivan Porters

    4e plaats voor Mark Donné

    8e plaats voor Jarno Weemaes

    8e plaats voor Petra Mermans

    TREK-KMC 2010-05-13 Gooik Kester 115 TREK-KMC 2010-05-13 Gooik Kester 143

    TREK-KMC 2010-05-13 Gooik Kester 161 TREK-KMC 2010-05-13 Gooik Kester 140

    Stappenbelt Rabobank mtb trophy te Apeldoorn op 16 mei 2010

     

    Kevin werd hiervoor door Wielerbond Vlaanderen geselecteerd voor zijn deelname

     

    1e plaats voor Kevin Panhuyzen

    8e plaats voor Petra Mermans

     

    Bike the Rock in Heubach op 16 mei 2010

     

    Programma selectie door Filip Meirhaeghe, coach van de Belgische junioren.

     

    22e plaats voor Pieter Geluykens

     

    VOR mtb te Kelmis La Calamine op 16 mei 2010

     

    2e plaats voor Mark Donné

     

      

    Tekst en foto’s: Liliane De Staebel

    TREK-KMC trade team vzw - www.trekteambenelux.com
    Bewerking foto's: Kenny Janssens

    17-05-2010 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 24 MEI - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP ELITE Z.C. TE BORSBEEK !!!

    PETERVANHOOF PK

    Bron: Flor Van de Velde

    17-05-2010 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/05/2010 !!!

    waod_3

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Verberckmoes Pierre 05

    Zondag 16 Mei 2010 - OOSTEEKLO (9968)


    Cat A/B: (32 dln)

    1.Nico Savat (Eeklo, winnaar cat. B)
    2.Renaat Demeter (Lochristi B2)

    3.Luc De Duytsche (Oostakker, winnaar cat. A)

    4.Andy Van Eesbeeck (B3)

    5.Bart Verhasselt (A2)

    6.Mario Van Den Broecke (B4) 7.Ken De Fauw (A3) 8.Roy Van Wezer (A4) 9.Tom Brulez (Tielt B5) 10.Kenny De Wilde (A5) 11.Marcin Sitarski (B6) 12.Jonas De Vlieger (A6) 13.Dries De Smet (A7) 14.Kris Verhooghe (B7) 15.Alexander Govaert (A8) 16.Kieran De Fauw (A9) 17.Kristof Van De Gejuchte (A10) 18.Vincent Evers (B8) 19.Steven Landuyt (B9) 20.Bart Van Kerschaver (A11) 21.Yves Heylen (B10) 22.Jochen Timmerman (A12) 23.Björn Martens (A13) 24.Dennis Nevejans (A14) 25.Bart Jocqué (B11) 26.Pascal De Vos (B12) 27.Jim Van Loock (B13) 28.Tim De Keyser (B14) 29.Wim Neyt (B15) 30.Brecht Lippens (A15)

    Categorie C/D: (34 dln)

    1.Peter Ballet (Eke, winnaar cat. D)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    3.Philip Lampaert (C2)

    4.Bart Rombouts (Kallo C3)

    5.Alain Mortier (C4)

    6.Wim Heyndrickx (Vrasene C5) 7.Danny Van Oyen (D2) 8.Marc Goossens (D3) 9.Danny De Bruyne (C6) 10.Wim Braet (C7) 11.Patrick Watteny (D4) 12.Walter De Veerman (Lochristi D5) 13.Ko Harms (D6) 14.Olivier Vaerewyck (C8) 15.Carlo Schollaert (C9) 16.Geert Van Speybroeck (C10) 17.Jan Reubens (C11) 18.Patrick De Smet (D7) 19.Danny Denis (D8) 20.Bert Janssens (C12) 21.Steve Ferguson (C13) 22.Rudi Rabout (Heinkenszand C14) 23.Pedro Pollefliet (C15) 24.Karel Baeyens (D9) 25.Stanny Benoot (C16) 26.Idesbald Nevejans (D10) 27.Pascal Van Maeckelbergh (C17) 28.Frank De Block (D11) 29.Jos Winters (D12) 30.Bjorn Degroote (D13)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Jean-Pierre Van Maldegem (E2)

    4.Noël Willems (E3)

    5.Johan Brouwers (E4)

    6.William Vyncke (E5) 7.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E6) 8.Georges Vergauwe (E7) 9.Dirk De Meyer (E8) 10.Mario D'Haeseleer (E9) 11.Patrick Buyens (E10) 12.Hilair Heye (E11) 13.Peter De Ghein (E12) 14.Hans Van Lierde (E13) 15.Rudy Taelman (E+2) 16.Siegfried Vanoverberghe (E14) 17.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 18.Patrick Van Peteghem (E15) 19.Antoine Van Geluwe (E+4) 20.Martin Durant (E16) 21.Marc Couckuyt (E17) 22.Bart De Poortere (E18) 23.Marino Crest (E19) 24.Stefan Cooreman (E20) 25.Mario Geirnaert (E21)

     

    Cat F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Noël Rogge

    3.José Dezegher

    4.Jos Vergult

    5.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    6.Karel Andries (Schoten) 7.Jozef Deneef 8.Helmuth Tas 9.Tony Baudonck 10.Julien De Bock 11.François Coppers 12.Patrick De Backer 13.Jozef De Naeghel 14.Charles Vandermosten 15.Marc Dhanijns 16.Philemond Delgouffe 17.Eric Pauwels 18.Eddie Van Leirberghe 19.Noël Verzele 20.Dirk Caekebeke

     

    Cat G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Van Robbroeck

    3.Ludo Opdebeek

    4.Adrien Maes (Melsele)

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Luc Snels 7.André Wouters 8.Willy Mous 9.Michel Bousard 10.Julien Vyvey

     

    Cat G+:

    1.PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Roger De Breuker

    4.No¨

    5.Hans Blanchaert

    6.Ferdinand Moerman 7.Gerard Maes 8.Francis Helleputte 9.Pascal Cornand 10.Lucien Van Impe

     

    Cat G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Karel Alen

    3.Raf Luyckx

    4.Clement De Smedt

    5.Trevor Fensicek

    6.Edward Battersby 7.Huub Konings

    17-05-2010 om 19:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/05/2010 !!!

    waod_3

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Debaes Nico KOP 2010        Verberckmoes Pierre 05
               Nico Bebaes                   Pierre Verberckmoes

    Zaterdag 15 Mei 2010 - DESTELBERGEN (9070)

    Cat A/B: 40 deelnemers

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    3.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    4.Didier De Lannoy (B3)

    5.Pedro Michels (B4)

    6.Valentijn Van De Velde (A2) 7.Luc De Duytsche (A3) 8.Raf Martens (A4) 9.Renaat Demeter (Lochristi B5) 10.Dries De Smet (A5) 11.Steven Martens (A6) 12.Peter De Corte (B6) 13.Jens Daems (A7) 14.Geert Verween (B7) 15.Lode Boes (A8) 16.Ben Suykerbuyk (A9) 17.Jonas Pfaff (Waasmunster A10) 18.Paul Rooseparck (A11) 19.Steven Landuyt (B8) 20.Tim Burrinck (A12) 21.Braem Tuymen (A13) 22.Simon Lauryns (A14) 23.Gino Hoskens (Beveren A15) 24.Mike Van De Walle (A16) 25.Gino Van Broeck (Belsele A17) 26.Jurgen Mestdagh (A18) 27.Gert De Vos (B9) 28.Jan Trenson (A19) 29.Diego Heirman (A20) 30.Björn Martens (A21)


    Cat C/D: 38 deelnemers

    1.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    2.Geert Roose (C2)

    3.Bart Rombouts (Kallo C3)

    4.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D)

    5.Johan De Clerck (D2)

    6.Alain Bogaert (C4) 7.Wim Heyndrickx (Vrasene C5) 8.Walter De Veerman (Lochristi D3) 9.Olivier Vaerewyck (C6) 10.Danny De Bruyne (C7) 11.Marc Vanparrys (C8) 12.Sven De Vlieger (C9) 13.Theo Schlijper (D4) 14.Chris Fraeyman (C10) 15.Matti De Baat (C11) 16.Peter Kerckaert (D5) 17.Steve Ferguson (C12) 18.Dirk Goossens (C13) 19.Pascal Verlez (D6) 20.Bart Vergaeghe (D7) 21.Ko Harms (D8) 22.Noël Dult (C14) 23.Henri De Decker (D9) 24.Patrick De Smet (D10) 25.Firmin De Schrijver (C15) 26.Idesbald Nevejans (D11) 27.Dirk Wittoek (D12) 28.Patrick Nauwelaers (C16) 29.Geert Smet (St.Niklaas D13) 30.Filip Wittock (C17)

     

    Cat E/E+:

    1.Yvan Camphijn (Lierde, winnaar cat. E)

    2.Leo Mares (Beveren E2)

    3.Tony Reniers (E3)

    4.Mario D'Haeseleer (E4)

    5.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    6.Wim De Coninck (E5) 7.Etienne Claus (Hamme E6) 8.Hilair Heye (E7) 9.Koen Oliebos (E8) 10.Rudy Taelman (E+2) 11.Peter De Ghein (E9) 12.Johan Brouwers (E10) 13.Patrick Buyens (E11) 14.Joeri De Cock (E12) 15.Ronny Cosijn (E13) 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 17.Marc Couckuyt (E14) 18.Michel Hertogh (E+4) 19.Frederik Blervacq (E15) 20.Chris Geerts (E16) 21.Alain Goossens (E17) 22.Franky De Pauw (E18) 23.André Bultinck (E19) 24.Willy De Sutter (E20) 25.Bjorn Degroote (E21) 26.Rudi Van Steelandt (E+5) 27.Jean-Pierre Van Maldegem (E22) 28.Philippe Lacquet (E23) 29.Patrick Van Hulle (E24) 30.Hans Van Lierde (E25)

     

    Cat F1/F2:

    1.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F1)

    2.Jos Lissens

    3.Jozef Deneef

    4.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    5.Jo Montforts

    6.Helmuth Tas 7.Kris Van Honsté 8.Noël Rogge 9.Jozef De Naeghel 10.Bert Ter Harmsel 11.José Dezegher 12.Emmanuël De Loor 13.Karel Heirbaut (Belsele) 14.Antoine De Caboter 15.Philemond Delgouffe 16.Luc Verkinderen 17.François Coppers 18.Firmin De Zutter 19.Dirk De Cauwer (Hamme) 20.Adri Van Loon

     

    Cat G:

    1.Ludo Opdebeek (Balen)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Willy Roels

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    6.Etienne Declercq 7.Mark Heyndrickx 8.Luc Van Robbroeck 9.Michel Bousard 10.Piet Achten

     

    Cat G+:

    1.PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Clement Saelens

    4.Antoine Cools

    5.Leo De Jong

    6.Armand Mols 7.Daniel Cornu 8.Pascal Cornand 9.José Devreese 10.Anton Van Poecke

     

    Cat G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Edward Battersby

    3.Gustaaf Temmerman

    4.Joseph Boone

    5.Clement De Smedt

    6.Trevor Fensicek 7.Adriaan Van den Kinschot 8.Willy Voorbraeck

    17-05-2010 om 18:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 16/05/2010

    Banner Hoboken Wac 2009

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    Miniemen: Afdeling Waasland


    Zaterdag 16 Mei trok begeleider Steven Van Houte met enkele Miniemen van WAC Waasland naar de koers in Ploegsteert. Op een bochtig, technisch parcours legden de renners hun rondjes af.

     

    Jado Bleyenberg uit Kieldrecht domineerde de koers bij de 8-jarigen en won knap zijn wedstrijd. Meteen zijn tweede overwinning.

    Ploegsteert Aankomst Jado   PLoegsteert Jado op kop
                            Aankomst Jado Bleyenberg                                            Jado op kop en aan de leiding in de wedstrijd.

    Ploegsteert De drie wac-ers samen   Ploegsteert Winnaar Jado Podium miniemen 8 jaar
    Sybren, Jado en Gerben in de kleuren van het WAC Team                              Jado Bleyenberg op het podium
     

    Sybren Van Houte
    uit Vrasene startte bij de 9-jarigen. Hij posteerde zich goed voorin in de koers. Met nog drie andere kompanen fietsten ze een mooie voorsprong bijeen. Nadat hij een tijdje kop had gedaan moest hij even passen. Twee rennertjes zetten het op een lopen. Sybren zakte wat weg en moest nog nipt iemand voor laten gaan, zo strandde hij op de vierde plaats.

    Ploegsteert Miniemen 9 jaar Sybren spurt naar 4de plaats
         De spurt voor de 3de plaats met Sybren Van Houte.

    Bij de 11-jarige miniemen domineerde Florian Vermeersch, hij werd afgescheiden eerste. Gerben Van Houte uit Vrasene reed in de achtergrond een mooie wedstrijd. Hij spurtte uitenidelijk naar een tweede plaats.

    Ploegsteert Podium 11 jaar Gerben 2de     Ploegsteert Spurt Gereben 2de plaats
              Podium bij de 11-jarigen met Gerben Van Houte.                   Gerben won afgescheiden de spurt om de 2de plaats.

    Ploegsteert Gerben op koers voor 2de plaats
                    Gerben Van Houte op kop van de groep.



    Tekst en foto’s: Steven Van Houte, begeleider miniemen

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    17-05-2010 om 10:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 2 JULI - 8 x ALPE D'HUEZ VOOR HAÏTI

     

    8 x ALPE D'HUEZ VOOR HAÏTI

    Wat: Col buiten categorie in Frankrijk

    Afstand: 13,2 km

    Hoogtemeters: 1071 m

    Gemiddeld stijgingspercentage: 8,1 %

    Maximum stijging: 10,6 %

    Hoogte start: 744 m

    Hoogte top: 1815 m

    E-mail: mdeco1@telenet.be

    GSM: 0478 91 58 85

    Woonplaats: Kruibeke

     

    WANNEER: VRIJDAG 2 JULI 2010


     
         Van Goeye Ignace

     

    Na 5 maal de Marmotte te rijden in de jaren 2001, 2002, 2003, 2004 en 2005, had ik er wel genoeg van. De jaren die daarop volgden reed ik andere mooie cyclo’s, maar het idee om deze prachtige rit nogmaals te rijden, bleef in mijn gedachten. Mijn schoonbroer, Paul Van Vlierberghe, wou dit jaar de Marmotte voor de 1ste keer rijden. Dit was de ideale moment om me ook in te schrijven. Maar… Het was te mooi om waar te zijn. Paul had een inschrijvingsnummer, maar ik was te laat door een beperking van 7000 deelnemers. Ons appartement was echter al geboekt. Ik kon dus niet anders dan meegaan. Om toch een doel voor ogen te hebben, ben ik een uitdaging aangegaan. De dag voor de Marmotte, vrijdag 2 juli, zal ik de beroemde Alpe d’Huez 8 keer beklimmen (op 1 dag). Dit zal ik doen ten voordele van Haïti. Mijn bedoeling is om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor het Rode Kruis en Finado, die hulp bieden aan Haïti en andere ontwikkelingslanden. Elke bijdrage is welkom!

     

    U kan storten op volgend rekeningnummer: 979-7854259-77

    Met de vermelding: Alpe D’Huez voor Haïti

    17-05-2010 om 10:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 16/05/2010 – TRIPTIQUE ARDENNAIS (LG) - SAINT-HUBERT - SAINT-HUBERT - Elite z.c./U23 -  83,4km - hmin

    Etappe 3 – Aantal deelnemers:
    1 Willem Wauters
    2 Marcel Meisen
    3. Jens Debusschere
    4. Thomas Ongena uit Berlare
    5. Edwig Cammaerts

    16/05/2010 – TRIPTIQUE ARDENNAIS (LG) - LIBRAMONT - LIBRAMONT - Elite z.c./U23 - 108,5 km - hmin

    Etappe 4 – Aantal deelnemers:

    1 Jens Debusschere (PWS-Eijssen)
    2 Kenneth Bultynck (Soenens - Jartazi)
    3 Marcel Meisen (Bezirk Aachen)
    4 Walt De Winter (Davo-Lotto)
    5 Gerry Druyts uit Wilrijk (Rock Werchter)
    6 Antoine Demoitie (Pesant CL)
    7 Dries Depoorter (New Heebra)
    8 Laurens De Vreese (Beveren 2000)
    9 Jérémy Burton (Lotto-Bodysol-PCW)
    10 Edwig Cammaerts (Lotto-Bodysol-PCW)

    EINDKLASSEMENT
    1 Laurens De Vreese
    (Beveren 2000)


    16/05/2010 - LONDERZEEL-SINT JOZEF (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 102

    1.CLARKE William - NORTHERN DISTRICTS CC    

    2.BRAMMEIER MATT - SEAN KRLLY TEAM             

    3.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS         

    4.CHEVALIER Olivier - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS  

    5.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    6.PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM          

    7.MERTENS Nick - SCOTT USA CYCLING TEAM    

    8.VAN CAUWENBERGH Brandon - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    10.DIEPENDAELE Barry - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE   

    11.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    20.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
     

    16/05/2010 - OVERIJSE - MALEIZEN (VB) - Elite z.c./U23 - 111 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 81

    1.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    2.DE BIE Sean - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    3.TERWEDUWE Kenny - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT 

    4.BACKAERT Frederik - ISOREX CYCLING TEAM 

    5.LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT 

    6.VAN LAER Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON 

    7.DE KEULENAER Reno - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    8.BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    9.DEBAENE Martijn - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    10.COLLAERS Cedric - VERANDAS WILLEMS      

    24.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND
     

    16/05/2010 - ST.LODEWIJK-DEERLIJK (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 105

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    3.VANBECELAERE Tom - PALMANS-CRAS           

    4.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE    

    5.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 41”

    6.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT         

    7.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    8.VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 51”

    9.DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS         

    10.VANDENBROUCKE JEAN-DENIS - SECTION HENNUYERE op 1’08”

     

    16/05/2010 - TEMSE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 102

    1.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 10”

    3.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS op 14”

    4.DEVAERE Ken - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    5.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    7.SABO Pedro - DMC- CYCLING TEAM    

    8.OERLEMANS Ruben - VAN EYCK SPORT         

    9.BRAEKEVELDT Pieter - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    10.VANCRAEYNEST Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE               

    11.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST           

    17.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    18.BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM                 

    20.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    21.VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM                    

    24.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    28.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    29.DE RYCK Joeri uit Kruibeke- V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   

    30.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    31.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT           

    34.DE WILDE Joey uit Moerbeke- WIELERTEAM WAASLAND         

    35.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    36.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    40.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    46.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM           

    51.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    54.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST       

    55.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    56.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    57.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    58.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    59.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    60.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    63.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    64.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST           

    65.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    66.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    67.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    71.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST      

    72.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    75.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    76.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST       

     

    16/05/2010 - PITTEM (W) - U23 - 116 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 57

    1.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    2.REYNVOET Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON op 19”

    3.MCLEOD Ruaraidh - ISOREX CYCLING TEAM    

    4.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM op 42”

    5.VANDENBUSSCHE Jens - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 3’40”

    6.GRIFFITHS Andrew - NEW HEEBRA LOMBARDEN           

    7.VAN GOETHEM Brian - TML DOMMELSTREEK  

    8.DE GROOTE Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM  

    9.CASIER Arne - FUJI TEST TEAM op 4’00”

    10.VINK Michael - ISOREX CYCLING TEAM op 4’10”

    17-05-2010 om 10:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JOERI PERSOON met zijn 3°Seizoenszege en het behalen van de Provinciale Titel !!!

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 4°Seizoenszege en het behalen van de Provinciale Titel !!!


    Persoon Joeri KOP 2010        Geerinckx Ruben KOP 2010
              Joeri Persoon                           Ruben Geerinckx

    Zondag 16/05/2010 - BEAURING - Dames Elite - 88 km - 02h19min
    Aantal deelnemers:

    1.SPRATT Amanda (Aus) - EQUIPE NATIONALE AUSTRALIENNE

    2.ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM op 26”

    3.BROUN Kristin (Aus) - EQUIPE NATIONALE AUSTRALIENNE op 1’08”

    4.LIEKENS Sarah - AFDELING ANTWERPEN

    5.ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING       

    6.DELFOSSE Catherine - PROVINCE DE LIÈGE      

    7.MERCER Rachel - PORT NICHOLSON PONEKE CYCLING

    8.THOMAS Claire

    9.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB SPRINTERS MALDEREN              

    10.HIERCKENS Corine - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIE          

    13.HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM                 

    15.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    23.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE         

    32.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDER            

    38.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM

    16/05/2010 - BOEKHOUTE (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap
    1e JAARS (1993): 106 km - 02h31min - Aantal deelnemers: 102
    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT 

    2.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    3.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM   

    4.VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN       

    5.PERSYN Carlo - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    6.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    7.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    8.QUINTELIER Timo - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    9.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    10.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND        

    12.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM op 53”

    22.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    24.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT     

    34.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM             

    38.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM          

    43.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    52.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    56.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    61.BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND   

    72.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    75.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND   

    81.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    83.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

    85.D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM                 

    90.GOOSSENS Shani uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    2e JAARS 1992): 123 km - 03h01min - Aantal deelnemers: 101

    1.JOERI PERSOON uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’02”

    3.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    4.DE ROO Gilles - THOMPSON JARTAZI  

    5.VAN MINNEBRUGGEN Baldwin - ISOREX CYCLING TEAM            

    6.DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM           

    7.VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’20”

    8.BEKAERT Karel - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE         

    9.VAN HYFTE Tom - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’32”

    10.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’44”

    25.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 2’18”     

    27.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    49.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND op 5’43”        

    50.LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND  

    60.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND
     

    16/05/2010 - KORTESSEM (LB) - Juniores - 121,5 km - 03h03min

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers:

    1.FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    2.TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM   

    3.SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 2”

    4.AERTS Alexander - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   op 12”

    5.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 19”

    6.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing op 39”

    7.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    8.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9.BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing  

    10.FRANSSEN Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

     

    16/05/2010 - LEUVEN (VB) - Juniores - 105 km - 02h35min

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers: 81

    1.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 35”

    3.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM         

    4.DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM        

    5.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’10”

    6.DE SMEDT Nik - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’25”

    7.HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’35”

    8.JANSSENS Ruben - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’45”

    9.RIETVELD Joery - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 2’10”

    10.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL     

     

    16/05/2010 - MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 106,8 km - 02h32min

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers: 153

    1.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    2.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20”

    3.GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    4.JANSSEN Michiel - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 29”

    5.PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM

    6.BELMANS Rutger - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 33”

    7.SEMPELS Aron - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’44”

    8.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    9.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL     

    10.ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM  

     

    16/05/2010 - OOSTNIEUWKERKE (W) - Juniores - 125,3 km - 02h59min

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers: 173

    1.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    2.SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 5”

    3.MEURISSE Xandro - CYCLINGCHAMPS           

    4.DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE          

    5.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    6.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    7.VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 10”

    8.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 16”

    9.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20”

    10.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE     

    17-05-2010 om 10:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 16/05/2010 - IMDE-WOLVERTEM (VB) - Nieuwelingen 2.17 NAT - Rit IC - 77 km - 01h54min

    LOTTO REDLEY TOUR - Aantal deelnemers: 112

    1.LATHAM Chris - BRITISH CYCLING TALENT TEAM          

    2.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    3.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    4.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    5.THEIS Rick - LUXEMBOURG National Team        

    6.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    7.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT     

    8.OCANHA Gianluca - SUISSE National team      

    9.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    10.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS   

    21.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    29.PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    30.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND       

    35.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND               

    42.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND      

    68.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    73.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM     

    99.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND op 14”      

     

    16/05/2010 - BOEZINGE (W) - 1.17.3 Nieuwelingen - 58,8 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 54

    1.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’05”

    5.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE      

    6.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    7.DEMEERSSEMAN Bert - CYCLING TEAM WERVIK          

    8.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    9.CARPENTER DANTE            

    10.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR     

     

    16/05/2010 - GROOT BIJGAARDEN (VB) - 1.17.3 Nieuwelingen - 60 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 23

    1 VAN HOOYDONCK Nathan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 DIERICKX Yorne (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
    3 DELBAERE Tijs (K.V.C. DEINZE VZW)
    4 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 SCHEIRE Nicolas uit Beervelde
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 SIMONS Michael (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    8 VAN DE WALLE Marniek (IMMO NLVK CYCLING TEAM)
    9 TUBBAX Pieter (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    10 VAN DER PERRE Adriano (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
     

    16/05/2010 - HOELEDEN (VB) - 1.17.3 Nieuwelingen - 65 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 40

    1 NUYTS Lode (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    2 DEPRE Joeri (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 COOLS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 COOSEMANS Michiel
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    5 BOGAERT Torben (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 MERCKX Niels (VZW DE DEMERSPURTERS)
    8 VAN ITTERBEECK Ken (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 MERKEN Jasper (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 TOUSSAINT Louis (R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS)
     

    16/05/2010 - MARIEKERKE (BORNEM) (A) - 1.17.3 Nieuwelingen - 65 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    16/05/2010 - VERREBROEK (O) - 1.17.3 Nieuwelingen - 65 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 40
    1 PIETERS Laurent (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 WOUTERS Toon (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 BLEYAERT Benoit (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    4 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 20”
    5 BONNE Diego uit De Klinge
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 45”
    6 TUYTELAARS Glen
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 CLEREBOUT Jorn (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    8 MORTIERS Mathias (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    9 REYNIERS Jordy (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    10 SCHUERMANS Robin
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    11 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)
    12 COUCKE Xaver uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    14 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    15 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    19 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    20 THIERENS Sam uit Elversele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    22 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    23 VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    25 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (WIELERTEAM WAASLAND)
    27 WATERSCHOOT Django uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    28 MEGANCK Michiel uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND)
    29 DEBEULE Gillian uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND)

    17-05-2010 om 10:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Druyts Jessie KOP 2010

    Zondag 16/05/2010 - VLIERMAAL (KORTESSEM) (LB) - Nieuwelingen - 56 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 32

    1 VANDERAERDEN Niels (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 HOEFKENS Lennert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 LEYNEN Thomas (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG - GENK VZW)
    5 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 27”
    6 BOLLEN Daan
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 VAN DER HEIJDEN Jan-Willen (WCL BERGKLIMMERS) op 59”
    8 VAN DER AUWERA Nigel
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    9 VANDIKKELEN Mathias (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 WOLLENHAUPT Lucas (LE LOUP)

    16/05/2010 - BEAURAING - Dames Jeugd - km - hmin

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers:
    1. JESSY DRUYTS uit Wilrijk
    2.

    Dames Juniores - Aantal deelnemers:
    1. Steffy Van Den Haute
    2.
     

    16/05/2010 - DIEGEM (VB) - Aspiranten

    16/05/2010 - INGELMUNSTER (W) - Aspiranten

    16/05/2010 - MERELBEKE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    16/05/2010 - GENT (O) - BMX - Flanders Cup

    17-05-2010 om 10:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!