.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/05/2010

    vwf

    Proficiat aan GIOVANNI BAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E !!!


    BAERT GIO bew 5.6       Blommaert Jean KOP 2009
             Giovanni Baert                        Jean Blommaert

    Zaterdag 15 Mei - AALST (9300)

    A-reeks
    1 Andy De Backer
    2 Christophe Van Gucht
    3 Tim Deneef
    4 Kevin Van De Keer
    5 Andy Annendyck
    6 Johan Cordonnier
    7 David Motte
    8 Willem Van Der Heyden
    9 Michel Vereecken
    10 Bjorn Lison

    VWF 15-5-10-aalst 155                 VWF 15-5-10-aalst 111
    Bloemen voor de winnaar Catg.A Andy De Backer.                                  Bert Lammens uit Hamme.


    B-reeks
    1 Emmanuel Hiel
    2 Frank Vagenende
    3 Erwin Bollen
    4 Danny Saelens
    5 Nico De Schepper (Grembergen)
    6 Christophe De Grom
    7 Ronny Van Der Vurst
    8 Mario Van Der Sickel
    9 Eddy Quina
    10 Danny De Backer

    VWF 15-5-10-aalst 154           
                     Bloemen voor de winnaar Catg.B Emmanuel Hiel.  


    C-reeks
    1 GIOVANNI BAERT (Stekene)
    2 Kurt Verdiest
    3 Frank Geets
    4 Igor van Den Berghe
    5 John De Croock
    6 Rudy Thomas
    7 Dirk De Bondt
    8 Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)
    9 Richard De Ridder
    10 Gregor Schots
    VWF 15-5-10-aalst 102    VWF 15-5-10-aalst 058
                    Bloemen voor de winnaar Catg.C Giovanni Baert.                                          Giovanni Baert uit Stekene.


    VWF 15-5-10-aalst 090

                                  Aankomst Catg.C met Giovanni Baert.

    VWF 15-5-10-aalst 056
                                           Start van de Catg.C


    D -reeks
    1 Joost Pieters
    2 Serge De Wever
    3 Roger Schouppe
    4 Paul De Leeuw
    5 Alain De Schepper
    6 Steven Van Hoorle
    7 Roland Mersseman
    8 Jerry De Reuse
    9 Benny D'Haese
    10 Rudy Van De Velde
     
    VWF 15-5-10-aalst 099
                        Bloemen voor de winnaar Catg.D Joost Pieters.


    E-reeks
    1 JEAN BLOMMAERT (Hamme)
    2 Freddy Vranken
    3 Bruno Ballius
    4 Herman Van Den Borre
    5 Robert Maldrie
    6 Eric Van Pottelberg (Sinaai)
    7 Eddy De Vuyst
    8 Alex Fagot
    9 Charles Vandermosten
    10 Johny Van Holen

    VWF 15-5-10-aalst 053
                     Bloemen voor de winnaar in Catg.E
    Jean Blommaert.

    F-reeks
    1 André Ceurens
    2 Jozef Van Isterdael
    3 Rudiger Savat
    4 Freddy Van Impe
    5 Bernard Matthijssens
    6 Francois Van De Vijver
    7 Lucas Van Goidsenhoven
    8 Guido Cornet
    9 Albert Van den Eede
    10 Alfons Volckaerts

    VWF 15-5-10-aalst 055
                    Bloemen voor de winnaar in Catg.F André Ceurens.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    16-05-2010 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan KEVIN VAN DEN NOORTGATE met zijn 2°Seizoenszege bij de El.z.c. !!!

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

     

    Van Den Noortgate Kevin KOP 2010     Das Jeroen KOP
      Kevin Van Den Noortgate                       Jeroen Das 

    Zaterdag 15/05/2010 - TRIPTIQUE ARDENNAIS (LG) - HÖFEN - EUPEN – Elite z.c./U23 –  149 km - hmin

    Etappe 2 – Aantal renners:

    1 Jeroen Hoorne (Soenens)
    2 Edwig Cammaerts
    (Lotto-Bodysol-PCW)
    3 Julien Vermote (Beveren 2000)
    4 Paavo Paajanen (Fuji Test)
    5 Pieter Serry (Jong Vlaanderen)
    6 Marcel Meisen (Bezirk Aachen)
    7 Jarno Van Guyse uit Stekene (New Heebra)
    8 Jérôme Giaux (Profel)
    9 Willem Wauters (Davo-Lotto)
    10 Kenneth Bultynck (Soenens)

    15/05/2010 - ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 111,3 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 64

    1.KRUOPIS AIDIS - PALMANS CRAS        

    2.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO           

    3.FRANCOIS Jurgen - PALMANS-CRAS 

    4.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    5.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 10”

    6.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    7.RATHE JACOB - JELLY BELLY

    8.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM

    9.ARDEEL Hans - ARDILLES CYCLING TEAM        

    10.VANHAVERBEKE Jurgen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 14”

     

    15/05/2010 - HOUTHALEN - HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 125

    1.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.HELVEN Sander - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 2”

    3.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 8”

    4.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 13”

    5.YATES jeremy - Qin op 22”

    6.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    7.VAN DE MEENT Eric - MARCO POLO CYCLING TEAM     

    8.JANS Roy - DAVO - LOTTO - DAVITAMON          

    9.WERST Raymond - PPL Belisol C T    

    10.VANHOVE David - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM   

     

    15/05/2010 - MARIEKERKE (BORNEM) (A) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - 02h37min

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    2.VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 30”

    3.VANGHEEL Timothy - PALMANS-CRAS           

    4.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    5.VAN UYTVANGE Dimitri - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    6.VERMEIREN André - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE 

    7.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  

    8.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    9.LAUWERS Valentijn - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH    

    10.TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    11.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    14.DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’45”

    15.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    16.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE 

    21.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    24.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    28.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    42.OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

     

    15/05/2010 - PUIVELDE - SINT NIKLAAS (O) - U23 - 120 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 67

    1.VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM      

    2.REAMS Jesse - Evolve cycling club op 30”

    3.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    4.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM op 40”

    5.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 51”

    6.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM         

    7.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    8.STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM         

    9.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    10.VERDOOLAEGHE Bryan - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER      

    12.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 4’33”   

    19.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND         

    20.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND          

    21.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND  

    27.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    30.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    31.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

     

    15/05/2010 - TIELT (W) - U23 - 120 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 50

    1.KEVIN VAN DEN NOORTGATE uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN              

    2.DEWEER Jochen - QIN CYCLING TEAM

    3.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    4.POLNICKY Jiri - SUNWEB-PROJOB CC  

    5.WAEYTENS Zico - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    6.VANDAELE Angelo - BCV WORKS CT INGELMUNSTER    

    7.DELMARQUETTE Remi - ROYAL VELO SPORT PERUWEZ

    8.DEVADDER Glen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    9.LEGLEY Matthias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    10.RAEYMAEKERS Jakob - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 8”

    15/05/10 – LIMELETTE - ROFESSART (WB) – Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers: 85

    1 Justin Van Hoecke
    2 Michaël Savo
    3 Kevin Van Melsen
    4 Ruben Engelen
    5 Cédric Collaers
    6 Floris Smeyers
    7 Jurgen Guns
    8 Olivier Chevalier
    9 Erwin De Kerf
    10 Eric De Decker
    12 Jurgen De Deyn uit Wichelen
    28 Kevin Van Goethem uit Sinaai
    29 Sam Van Uytvange uit Grembergen

    16-05-2010 om 10:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Druyts Kelly KOP 2009

    Zaterdag 15/05/2010 - HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Dames Elite - 74 km - 01h20min

    Aantal deelnemers: 53
    1. KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM
    2.BROUN Kirsty - AIS   

    3.LEPISTO LOTTA - ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    4.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN        

    5.LAVRIJSSEN Birgit - Red sun CT       

    6.DAAMS Jessie - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM         

    7.HIERCKENS Corine - FENIXS  

    8.DE KORT Noortje - RSC De Zuidwesthoek       

    9.TABAK Eefje - TWC HET SNELLE WIEL  

    10.WELTER HANNAH - Stadion

    15.STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB         

    29.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM op 1’43”   

    34.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    35.PAELINCK Claudia uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND      

    36.COPEJANS Karine uit Zele - BENELUX TEAM

    43.AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM

    Druyts Kelly 2010
                                      Kelly Druyts

    Foto: Greta Van Dijck         

     

    15/05/2010 - BALEN (A) - Nieuwelingen 2.17 NAT - Rit IC - 68,4 km - 01h38min

    LOTTO RIDLEY TOUR 2010 - Aantal deelnemers: 120

    1.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    3.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    4.VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    5.LATHAM Chris - BRITISH CYCLING TALENT TEAM           

    6.VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    7.MOERLEKER Ivar - AVIA CYCLING TEAM            

    8.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    9.WELTER Willem-Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    10.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    37.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    57.PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    68.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM       

    84.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND   

    106.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND     

    108.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND     

    118.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 5’31”  


    15/05/2010 - AALBEKE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 31

    1.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    2.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    3.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    4.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    5.VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    6.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    7.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB        

    8.DEGROEVE Tanguy - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    9.VANDENBROUCKE Arne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’30”

    10.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB     

     

    15/05/2010 - IZEGEM-DE MOL (W) - Nieuwelingen - 68 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 31

    1.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    2.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    3.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB op 15”

    4.VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    5.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    6.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.VANDERPLAETSEN Wietse - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    9.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 5’00”

    10.DESPLANCKE Dario - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

     

    15/05/2010 - MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 29

    1.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    2.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM        

    3.BUURON BO-DYLAN - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    4.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    5.DE GREVE Maxim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    6.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS      

    7.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM     

    8.MARTENS Jins - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS    

    9.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB         

    10.VAN QUICKENBORNE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    25.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND            

     

    15/05/2010 - OPBRAKEL - BRAKEL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 41

    1.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    2.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    3.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    4.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

    5.VANNESTE Laurens - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 13”

    6.TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM op 23”

    7.VAN BETSBRUGGE Jonathan - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    8.POLLEZ Lennert - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW       

    9.VAN DER SCHELDEN Jasper - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM    

    10.VAN DE WALLE Marniek - IMMO NLVK CYCLING TEAM          

    20.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 4’25”

    23.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    16-05-2010 om 10:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 15/05/2010 - PEPINJGEN-BOGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 72 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 23

    1.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI    

    2.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    3.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    4.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    5.VAN DER PERRE Adriano - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    6.PARIDAENS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    7.JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI  

    8.BRUINS EDWARD - DE PEDDELAARS   

    9.GOUBERT Olivier - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  

    10.VAN PUTTEN Arjan - DE PEDDELAARS              

     

    15/05/2010 - ST - MARTENS - BODEGEM (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 22

    1.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    2.GYSBRECHTS Laurens - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    3.VAN LAER Joris - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    4.VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT 

    5.WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    6.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI    

    7.VAN MOL Caine - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    8.GOOS Yannick - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    9.VAN DE KERKHOVE Brent - THOMPSON JARTAZI           

    10.VLUYMANS Janic - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    12.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

     

    15/05/2010 - TESSENDERLO-HULST (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 44

    1.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2.VAN GESTEL Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    3.PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    4.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    5.VAN DE VLOED Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5’00”

    7.VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    8.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    9.CALLAY Stig - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 6’50”

    10.VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 7’30”

     

    15/05/2010 - MERE (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 41 min

    Aantal deelnemers: 4

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 54”

    3.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM op 3’07”

    4.DE SLACHMUYLDER Yara - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING     

     

    MEISJES 13 JAAR – 47 min

    Aantal deelnemers: 3

    1.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.SEMPELS Sarah - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    2.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h02min

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING    

    2.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’03”

    3.BAUDE Clémence - WINDOSE HOUFFALIZE       

     

    JONGENS 12 JAAR – 41 min

    Aantal deelnemers: 25

    1.HELSMOORTEL Dwight - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE     

    2.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI          

    3.BODEN Jarne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    4.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    5.HAELTERMAN Glen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    9.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND  

    17.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’30”           

     

    JONGENS 13 JAAR – 44 min

    Aantal deelnemers: 31

    1.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW        

    2.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 3’01”

    3.POTE Leander - K.V.C. DEINZE VZW op 3’09”

    4.MORTIER Julien - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY          

    5.VEROUGSTRAETE Nicolas - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    14.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’31”

     

    JONGENS 14 JAAR -  01h01min

    Aantal deelnemers: 46

    1.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    2.FASSIN Raphael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    3.WOUTERS Beau - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 5”

    4.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 35”

    5.TIMMERMANS Tom - THOMPSON JARTAZI      

    11.VAN HECKE Elias - RUDYCO CYCLING TEAM   

    36.MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”         

    42.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND     

    43.CHRISTIAENS Jens - WIELERTEAM WAASLAND

    16-05-2010 om 10:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MTB WEDSTRIJD TE GOOIK KESTER - 13/05/2010

    Nicolas Scheire wint te Gooik Kester en Matthias Van de Velde knap 2de !!!

     

              Van de Velde Matthias Gooik_Belgacom_13-05-2010__0253
    Nicolas Scheire in het midden met links Matthias Van de Velde en rechts Kevin Panhuysen.

    Van de Velde Matthias Gooik_Belgacom_13-05-2010__0254

    Donderdag 13 Mei was Matthias Van de Velde uit Hamme aan de slag te Gooik Kester met de MTB en dit voor zijn eerste wedstrijd van het seizoen. Nadat hij vorig week zijn debuut had gemaakt op de weg met een 16de plaats op 96 deelnemers in het Provinciaal Kampioenschap was hij gisteren samen met ploegmakker Nicolas Scheire uit Beervelde aan het feest te Kester. Hier waren ook UCI punten te verdienen, Nicolas Scheire won met 10 sec boni op Matthias Van de Velde. Beiden waren zeer blij want op de derde plaats eindigden Kevin Panhuysen de man van het seizoenbegin.

    Van de Velde Matthias Gooik_Belgacom_13-05-2010__0215    Van de Velde Matthias Gooik_Belgacom_13-05-2010__0245   


    Tekst en foto’s: Patrick Van de Velde

    16-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    15-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN TEAM NOMADESK.COM VAN 13/05/2010

    Team Nomadesk

    Wouter Cleppe wint te Waimes bij de Masters 1, Kris Hertsens eindigde 2de bij de Masters 2 !!!


    Cleppe Wouter   Hertsens Kris 2010 
                            Wouter Cleppe                                                                       Kris Hertsens

     

    13 Mei – Waimes - de eerste MTB Ardennenklassieker


    Hertsens Kris Waimes 2010
                                   Kris Hertsens knap 2de te Waimes.


    Woensdagavond trokken alle teamNomadesk leden richting Waimes, waar ze in hotel Cyrano hun eerste teamevent in alle rust konden voorbereiden. Zo’n avondje rustig bijpraten is ideaal voor de teamgeest en zorgt er voor dat alle gezichten in dezelfde richting staan.

    Na een deugddoende nachtrust en een lekker ontbijt, trokken ze hun fietskleren aan en sprongen op hun Granvilles. Het was er het koud en miezerig!

     

    Kris Henderieckx: “Aan de start stonden een pak marathontoppers, dus werd het tempo na het startsignaal direct erg hoog gelegd. Ik voelde meteen dat ik niet over de beste benen beschikte, en speelde dan ook bijna de hele koers jojo met bikers die sterker waren bergop. Ondertussen probeerde ik zo goed mogelijk te genieten van het deels vernieuwde, prachtige parcours. Dit is waar het in MTB écht om gaat!”

     

    Kris Henderieckx: “Gelukkig kwam ik er wat door na de skipiste, maar dat liet ik wat te veel zien aan mijn groep, die me met plezier met extra kopwerk opzadelde. Op het einde stond ik dan ook wat geparkeerd en reeds als 16e over de streep. Gelukkig deden mijn teamNomadesk-ploegmaats het een pak beter! Zowel Wouter Cleppe als Kris Hertsens mochten op het podium, waarbij vooral Wouter Cleppe onze teamkleuren prachtig verdedigde door als tweede algemeen te finishen en zo de overwinning bij de Masters voor zijn rekening te nemen. Kim Saenen moest jammer genoeg ziek opgeven, maar nieuwkomer Sara zorgde voor een zeer mooie prestatie. Hou haar in de gaten! Ook Christoph Verberckmoes, die zijn bikeleven moet combineren met zware studies, presteerde op niveau.”

     

    Kris Henderieckx: “Ik wil nog even de hele ploeg bedanken voor de leuke dag en dan vooral onze verzorgers Steven, Arno en Patrick. Die mannen doen alles voor ons, en met de glimlach!”

     

    Henderieckx Kris KOP 2010 1
                                                    Kris Henderieckx

    Kris Hertsens: “Bij de eerste moeilijke passages kon ik telkens top 5 rijden. Tot we een steile klim door de modder naar boven moesten. Nico Berckmans (Chico), Bart Van Hecke, Wouter Cleppe, Ramses Bekkenk en Sebastien Carabin muisden er vanonder. Ik kon grotendeels naar boven fietsen en reed met Bjorn Rondelez, Wilco Verwegen en Thomas Achouri in een achtervolgend groepje. We pikten Bart terug op en ook Seba en Ramses haalden we in. Ze hadden pech en kwamen na herstelling al snel terug voorbij geraasd.”

    Kris Hertsens: “Bjorn Rondelez gaf het volle pond en reed terug naar Ramses met mij op 50 m aan de voet van de skipiste in Ovifat. Nadien volgde het snelle deel op de Hoge Venen. Ik zat daar jaarlijks alleen op korte afstand van een groepje. Dit jaar zou dat niet waar zijn. Ik reed de ziel uit mijn lijf om Bjorn bij te benen. Dat lukt me net voor de top. Maar Bjorn was sterk. Ik kon maar af en toe overnemen. Wat een tempo!”

    Spijtig genoeg waren de laatste 10 km er te veel aan voor Kris Hertsens. Hij had door de kou een hongerklop en moest noodgedwongen rustig naar de streep rijden. Wilco Verwegen, Ken Van Den Bulcke en Wouter Cleppe kwamen nog voorbij. Een 11de plaats scratch en 2de plaats bij de Masters 2 was het resultaat.

    Wouter Cleppe deed het super en spurtte voor de zege met Nico Berckmans (Chico). Hij werd 2de.


    Over tien dagen trekt het hele team naar Theux, voor de tweede manche van de EBMC. Kris Henderieckx wil er een pak beter voor de dag komen dan nu het geval was !!!
     


    Tekst: Kris Henderieckx en Kris Hertsens

    Tekstbewerking en foto's: Kenny Janssens

    15-05-2010 om 13:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Druyts Kelly KOP 2009

    Vrijdag 14/05/2010 - VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 60

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.HUYVAERT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 4”

    3.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 9”

    4.DE BUYSSCHER Lorenzo - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 2’40”

    5.DIETRICH Ghequiere - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER

    6.LIEFOOGHE Bert - CT TOMACC         

    7.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 2’56”

    8.VANDAMME Frederik - CT FORCE - WERVIK VZW          

    9.GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    10.LASIS Normunds - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 4’56”

    18.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    38.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 7’34”

    14/05/2010 - TRIPTIQUE ARDENNAIS (LG) - WELKENRAEDT - SAINT-VITH – Elite z.c./U23 – 148,9 km - 03h27min

    Etappe 1 – Aantal renners: 170

    1 VAN DRIESSCHE Kjell - HEE 

    2 DE VREESE Laurens – BEV op 9”

    3 HOORNE Jeroen – SOE op 36”

    4 VAN GUYSE Jarno uit Stekene - HEE       

    5 GIAUX Jérôme - PRO

    6 DE WINTER Walt - DAV        

    7 BILLE Gaetan - PCL 

    8 LIETAER Eliot - BEV   

    9 BORCY Quentin - CHE          

    10 CAMMAERTS Edwig - PCW 

    24 ONGENA Thomas uit Berlare – PRO op 1’19”

    30 VANDYCK Niels uit Puurs - JVL         

    39 ROBERT Frédérique uit Mol - EIJ    

    45 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - BEV     

    52 FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASF          

    92 POELMAN Laurens uit Kalken – BCV op 4’54”

    111 DRUYTS Gerry uit Wilrijk – ROC op 10’07”

    129 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIA

    Van Guyse Jarno Triptyque 2010
       Jarno Van Guyse eindigde knap 4de. (Foto: Yohan Wellens)

    14/05/2010 - BEGIJNENDIJK (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h20min
    Aantal deelnemers: 102

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM  

    2.BROUN KIRSTY - NERUCKE CYCLING TEAM      

    3.DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM              

    4.VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    5.THOMAS CLAIRE - EDINBURGH RC      

    6.TABAK Eefje - TWC HET SNELLE WIEL 

    7.ARNOUTS Anne - REDSUN CYCLING TEAM       

    8.DOM Annelies - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    9.ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING     

    10.DUTRIAUX Fiona - VIENNE FUTUROSCOPE      

    13.STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB        

    17.HANNES Kaat uit Wechelderzande- BENELUX TEAM

    21.ROBERT Valerie uit Vrasene - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    26.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    30.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    42.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    44.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    65.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    74.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    77.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    84.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    14/05/2010 - GOETSENHOVEN (VB) - Nieuwelingen - Rit IC - 70 km - 01h45min
    LOTTO REDLEY TOUR  - Aantal deelnemers: 128

    1.MINTING Alex - BRITISH CYCLING TALENT TEAM           

    2.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL 

    3.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE op 5”

    4.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 8”

    5.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    6.LATHAM Chris - BRITISH CYCLING TALENT TEAM          

    7.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    8.MOERLEKER Ivar - AVIA CYCLING TEAM            

    9.HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    22.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND                   

    29.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    58.PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    69.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND op 26”   

    78.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 6’42”    

    103.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM op 7’30”

    111.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND op 8’40”

    114.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND op 9’03”  

    14/05/2010 - BRUGGE - BLOSOCENTRUM (W) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren

    15-05-2010 om 11:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/05/2010 !!!

    waod_3

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.B !!!

     

    Neels Peter KOP 2010     Rombouts Bart KOP 2009 1     Marien Gerard

                 Peter Neels                                 Bart Rombouts                           Gerard Mariën

    Vrijdag 14 Mei 2010 - BOEKHOUTE (9961)

    Categorie A/B: (67 dln)

    1.PETER NEELS (Kruibeke, winnaar cat. B)

    2.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    3.Kristof Gryson (A2)

    4.Franky Weemaes (Melsele B2)

    5.Renaat Demeter (Lochristi B3)

    6.Franky Van Oyen (Zulte B4) 7.Peter De Corte (B5) 8.Tom Brulez (Tielt B6) 9.Patrick De Roos (Moerbeke B7) 10.Vincent Brunel (B8) 11.Mario Van Den Broecke (B9) 12.Roy Van Wezer (A3) 13.Angelo Saman (Stekene B10) 14.Gino Van Broeck (Belsele A4) 15.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B11) 16.Stefaan D'Hoore (B12) 17.Marc De Casgne (B13) 18.Kevin Vleurinck (A5) 19.Kristof Dhondt (B14) 20.Kevin De Knaep (A6) 21.Karel Warnier (B15) 22.Kevin Urkens (A7) 23.Filip Swinnen (B16) 24.Stijn Verbeke (A8) 25.Steven Verschelden (B17) 26.Peter Van De Kerckhove (A9) 27.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B18) 28.Nick Van Sieleghem (A10) 29.Dennis Nevejans (A11) 30.Bart Jocqué (B19)

    Neels Peter Boekhoute 2010
                                  Peter Neels met de bloemen en de familie.

    Neels Peter Boekhoute 2010 1
    De spurt gewonnen door Peter Neels, links Franky Weemaes die 4de eindigde.

    Van Hoyweghen Sven Boekhoute 2010
                     Kris Van Severen, Patrick De Roos en Sven Hoyweghen.

    Categorie C/D: (50 dln)

    1.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C)

    2.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D)

    3.Danny Van Oyen (D2)

    4.Johan Akkermans (C2)

    5.Peter Kerckaert (D3)

    6.Pascal Verlez (D4) 7.Filip Vereecke (D5) 8.Danny De Bruyne (C3) 9.Jan Reubens (C4) 10.Marc Vanparrys (C5) 11.Jacky Van Welden (C6) 12.Marc Goossens (D6) 13.Arie De Moor (C7) 14.Patrick Watteny (D7) 15.Wim De Coninck (D8) 16.Dirk Verresen (D9) 17.Sven De Vlieger (C8) 18.Wim Heyndrickx (Vrasene C9) 19.Frank Suys (Hingene D10) 20.Patrick Vanmaekelbergh (C10) 21.Walter De Veerman (Lochristi D11) 22.Olivier Vaerewyck (C11) 23.Philippe Hotome (C12) 24.Carlo Schollaert (C13) 25.Pedro Pollefliet (C14) 26.Henri De Decker (D12) 27.Idesbald Nevejans (D13) 28.Nic Maes (C15) 29.Luc De Poorter (D14) 30.Alain Mortier (C16)

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Bekaert (Ertvelde, winnaar cat. E)

    2.Noël Willems (E2)

    3.Ronny Cosijn (E3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Georges Vergauwe (E4)

    6.Wim De Waal (E5) 7.Etienne Claus (Hamme E6) 8.Franky De Pauw (E7) 9.Rudy Taelman (E+2) 10.Hilair Heye (E8) 11.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E9) 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 13.Frederik Blervacq (E10) 14.Herbert De Coster (E11) 15.Marc Dockx (E12) 16.Marcel Vander Putten (E13) 17.Alain Goossens (E14) 18.Willy De Sutter (E15) 19.Marc Couckuyt (E16) 20.Siegfried Vanoverberghe (E17) 21.Jean-Pierre Van Maldegem (E18) 22.Martino Cnoest (E19) 23.Mario Geirnaert (E20) 24.Patrick Van Peteghem (E21) 25.Philippe Lacquet (E22) 26.William Vyncke (E23) 27.Jimmy Cools (E24) 28.Tony Reniers (E25)

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Dirk Caekebeke (F1-2)

    3.Karel Andries (Schoten F1-3)

    4.Roland Boulard (F1-4)

    5.Noël Rogge (Asper, winnaar cat. F2)

    6.José Dezegher (F2-2) 7.Julien De Bock (F2-3) 8.Jan Van Hove (F1-5) 9.Patrick De Backer (F1-6) 10.Jos Lissens (F1-7) 11.Kris Van Honsté (F1-8) 12.Jean-Pierre Pollefliet (F1-9) 13.Jo Montforts (F1-10) 14.Tony Baudonck (F1-11) 15.Jozef Deneef (F1-12) 16.Philemond Delgouffe (F1-13) 17.Robin Van Kerschaver (F2-4) 18.Bart Delagrange (F1-14) 19.François Coppers (F1-15) 20.Dirk De Cauwer (Hamme F1-16) 21.Eddie Van Leirberghe (F1-17) 22.Wim Van Den Heuvel (F1-18) 23.Jean-Paul Van Oudenhove (F2-5) 24.Luc Verkinderen (F2-6) 25.Marc Dhanijns (F1-19) 26.Ad Montforts (F1-20) 27.Adri Van Loon (F1-21) 28.Daniel Hauttekeete (F2-7) 29.Eric Pauwels (F2-8) 30.Eddy Iterbeke (F2-9)

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Adrien Maes (Melsele)

    3.Eric De Wilde

    4.Theo Coudyzer

    5.Luc Snels

    6.Daniel Indekeu 7.Ludo Opdebeek 8.Werner Dullaert (St.Gillis) 9.Freddy Vervenne 10.Marc Van Der Beken 11.Marinus Lockefeir 12.Piet Achten 13.Etienne Declercq 14.Roland Van Imschoot 15.Michel Bousard 16.Julien Vyvey 17.Willy Roels 18.Freddy Stevens 19.Robert Robijns 20.André Bogaert 21.Henri De Saedeleir 22.Etienne Van Hecke 23.Roger Verschraegen (Lochristi) 24.André Syvertsen (Stekene) 25.Willy Mous 26.Henk Bolle 27.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 28.Lucien Schollaert 29.Jaak Nys 30.Erik Vandersteen

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Joseph D'Hont

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Alois Torfs

    5.Roger De Breuker

    6.Pascal Cornand 7.François Brouwers 8.Anton Van Poecke 9.Hervé Verstuyft 10.René Van Reeth 11.Huib Klip 12.Guus Schuller 13.Noël De Muynck 14.Freddy Brusseel 15.José Devreese 16.Francis Helleputte 17.Antoine Cools 18.Luc Muys 19.Ferdinand Moerman 20.Leo De Jong 21.Daniel Cornu 22.Willy Vereecken 23.Ortaire Stevens 24.Paul De Geynst 25.Donné Neckebroeck 26.Leon Vervaet 27.Michel Vander Beke 28.Roger Moens 29.Marcel Meeuwes

    Categorie G++:

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.Joseph Boone

    3.Raf Luyckx

    4.Clement De Smedt

    5.René Colman (St.Niklaas)

    6.Willy Voorbraeck 7.Edward Battersby 8.Trevor Fensicek

    Foto's: Sabrina Noens

    15-05-2010 om 11:22 geschreven door kenny


    14-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TTC RONDE RIT 1 - DONDERDAG 13/05/2010 TE VERREBROEK
    TTC Ronde 2010 KOP


    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS met zijn zege !!!


    Bolssens Patrick KOP 2010

    Donderdag 13/05/2010 - RIT 1 TTC RONDE 2010 - Toeristen


    1 Bolssens Patrick

    2 Van Houte Steven

    3 Meerschaert Kris

    4 Roman Dieter

    5 Van Camp Freddy

    6 Verberckmoes Gino 7 Van Goethem Peter 8 Dierks Peter 9 Soens Lieven 10 Bolssens Mario 11 De Cock Gunther 
    12 Middelkamp Tom 13 Janssens Kenny 14 Heynderickx Robby 15 Van Raemdonck Kurt 16 De Beule Patrick
    17 Provost Bart  18 Calle Alain 19 Braeckman Geert 20 Spanoghe Guido 21 Serverius Rudi 22 Van den Hende Ringo
    23 Lauwaert Nico 24 Covents Stein 25 Van Overloop Bram 26 Hesters Tom

     

    Gisteren werd er gereden in Verrebroek, Na de geneutraliseerde wedstrijd in Beveren werd dit de "nieuwe start". Met een 48 toeristen werd er gekoerst op het lastige parcours van Verrebroek.
    En er werd wel degelijk gekoerst. Na een eerste verkenningsronde achter de wagen waren er nog 8 en een halve ronde af te leggen. Het tempo ging direct de hoogte in en er volgden een hele reeks aanvallen, het was wachten op een eerste goede ontsnapping met o.a. Patrick Bolssens, Gino Verberckmoes, Steven Van Houte en nog een vierde toerist. Zij reden een voorsprong bijeen van meer dan 25 seconden. Peter Dierks probeerde ook nog de sprong te maken maar geraakte niet bij de vier en liet zich terug in het peleton afzakken. In dit sterk uitgedunde peleton viel het weinig of niet stil waardoor de 4 koplopers na een paar ronden terug ingelopen werden. Daarna volgden nog enkele andere uitvallen, maar het was onbegonnen werk. In de laatste halve ronde zette Patrick Bolssens nog eens alles op alles en ging er nog alleen van door. Steven Van Houte ging er nog achteraan maar bleef op een paar meters hangen. Beiden bleven wel nog uit de greep van het spurtende peleton, waar de sprint gewonnen werd door Kris Meerschaert. Slechts 26 toeristen van de 50 kwamen aan. 
     

    14-05-2010 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/05/2010

    vwf

    Donderdag 13 Mei - MOORSEL (9310)


    A-reeks
    1 Andy De Backer
    2 Peter Vermassen
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Nico Savat
    5 David Motte
    6 Andy van Eesbeek
    7 Andy Maes
    8 Kevin Van De Keer
    9 Steven Bogaert
    10 Johan Cordonnier
     

    VWF 13-5-10-moorsel 118
                       De bloemen in de Catg.A voor Andy De Backer.


    VWF 13-5-10-moorsel 072      VWF 13-5-10-moorsel 074
                  Andy Roskam uit Ruisbroek                                             Jonas Pfaff uit Beveren

                        
    B-reeks
    1 Danny Saelens

    2 Gino De Vos
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Tom Van Uffel
    5 Tom Brulez (Tielt)
    6 Mario Van Der Sickel
    7 Gunter Van Damme
    8 Nico Debaes (Desselgem)
    9 Kevin Van Der Cruysse
    10 Patrick Van Ransbeeck
     
    VWF 13-5-10-moorsel 120
                        De bloemen in de Catg.B voor Danny Saelens.


    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 Bruno Bruyere
    3 Filip Lievens
    4 Patrick De Craene
    5 Marc Rens
    6 Dirk De Bondt
    7 Danny De Backer
    8 Richard De Ridder
    9 Pascal Raes
    10 Frank Geets

    VWF 13-5-10-moorsel 067
    De bloemen in de Catg.C voor Rudy Thomas en in de Catg.D voor Joseph Devits.

                
    D -reeks
    1 Joseph Devits

    2 Roger Schouppe
    3 Dirk Matthijs
    4 Jozef Deneef
    5 Jos Maes
    6 Joost Pieters
    7 Geert Wille
    8 Rudy Van De Velde
    9 Alain De Schepper
    10 Benny D'Haese

    VWF 13-5-10-moorsel 025           VWF 13-5-10-moorsel 071
                   Bert Huylebroeck uit Hamme.                                 Steven Verschelden van het Rudyco Team.

        
    E-reeks
    1 Felix Luyten

    2 Piet Van Vaerenbergh
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Jose De Clercq
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Bruno Ballius
    7 Jos Vandermeulen
    8 Jose Hoebeke
    9 Jozef De Naeghel
    10 Robert Maldrie
     
    VWF 13-5-10-moorsel 027
    De bloemen in de Catg.E voor Felix Luyten en in de Catg.F voor André Ceurens.


    F-reeks
    1 André Ceurens
    2 Gaston Van De Plas
    3 Luc Snels
    4 Guido Cornet
    5 Freddy de Blick (Beveren)
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    8 Theo Coudyzer
    9 Rudiger Savat
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)

    VWF 13-5-10-moorsel 026
                      Freddy De Blick uit Beveren.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    14-05-2010 om 20:36 geschreven door kenny


    13-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 13/05/2010 - DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 100
    1 MICHELS Andy (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    2 NYS Mattias uit Nieuwkerken (PWC ALIPLAST)
    3 LE BLON Michel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    4 DEVAERE Ken (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    5 VERMEIREN André
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    7 DE WEIRDT Gino (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    8 HEIRBAUT Tony uit Belsele (PWC ALIPLAST)
    9 LOUAGIE Lorenzo (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    10 DE MAN Christoph uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    18 STERCK Gunter uit Stekene (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    22 BLOMMAERT Sven uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    24 DE WOLF Glenn uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM)
    31 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL CYCLING TEAM)
    35 VAN GARSSE Kenny uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    38 OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    47 DE WILDE Joey uit Moerbeke (WIELERTEAM WAASLAND)
    62 OTT Stefan uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND)
    70 THYS Steven uit Zelzate (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    73 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)

    13/05/2010 - KAMPENHOUT (VB) - Interclub – Elite z.c./U23/BCP - 156 km - 03h44min

    GP.RAYMOND INPANIS  - Aantal deelnemers:

    1 CLAUWAERT Joeri (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    2 MAES Jo
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    3 REYNVOET Niels (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    4 MEERSMANS Bjorn uit Bornem
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.) op 2”
    5 STALLAERT Joeri
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    6 VAN DER SANDE Tosh (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    7 STEVENS Timothy
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    8 DE BIE Sean
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    9 DUPONT Timothy (JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT)
    10 VAN ACKER Kevin (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    22 VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    22 DE DEYN Jürgen uit Wichelen
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    22 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    22 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    22 VAN ROMPAY Hervé uit Kessel (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    22 CLEMENT Pieter uit Zele (PROFEL CYCLING TEAM)
    22 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    22 DE GREYT Willem uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

    13/05/2010 - HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 112,7 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 143

    1 SUAREZ Kevin (ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS)
    2 BLANCHY Michael
    (MULTISPORT CYCLING TEAM)
    3 VAN DER AERSCHOT Steven (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    4 BEYENS Yoeri (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    5 WINTERS Ronald (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    6 DE WILDE Sjef (VERANDAS WILLEMS)
    7 VAN ELST Jonathan (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    8 DE VRIES Wim
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    9 SAVO Michael (VC HAUT PAYS)
    10 VANHOVE David (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    15 PENNE Frederik (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    32 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
     

    13/05/2010 - OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 113
    1 DE MUNSTER Gregory (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    2 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    3 FACK Wouter
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    4 DONIE Birger (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    5 BAGDONAS Gediminas (PWC ALIPLAST)
    6 RAEDT Nielsen (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    7 DE WINNE Jurgen (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    8 EECKHOUT Kurt (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    9 STOPLER NICK (WTC WOERDEN)
    10 VANDAMME Davy (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    16 SMET Guy (PWC ALIPLAST) op 5”
    29 DE WILDE Steven uit Aalter
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’00”
    30 VAN REETH Ken uit Boom
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    36 NAESEN Oliver uit Belare
    (LOOK CYCLING ACADEMY.BE)
    42 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    43 VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme (ASFRA RACING TEAM)
    56 PEIRSMAN Davy uit Temse (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    58 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen (WIELERTEAM WAASLAND)
    66 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken (PWC ALIPLAST)
    76 GOOSSENS Kenny uit Sinaai (PWC ALIPLAST)

    13/05/2010 - WODECQ (HT) - Elite z.c./U23 - 121 km - 02h53min

    Aantal deelnemers: 68

    1 Sébastien Six (Ploegsteert)
    2 Kevin Van Melsen op 27''
    3 Goswin Laplasse
    4 Quentin Bertholet
    5 Angelo Vandaele
    6 Adam Cotterell (Angleterre)
    7 Sébastien Desmet
    8 Eric De Decker op 1'16
    9 Steven Doms
    10 Tommy Baeyens
    13 Jeroen Das uit Kalmthout
     

    13/05/2010 - DEINZE (O) - U23 - 108 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 128

    1 VANDENBUSSCHE Jens (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    2 VANDENHEEDE Kenny (CYCLING TEAM LUTHO)
    3 LAMPAERT Yves (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    4 VAN COPPERNOLLE Francesco (QIN CYCLING TEAM)
    5 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND)
    6 MCLEOD Ruaraidh
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 SCHRANS Maarten (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 VANDENBERGHE Nick (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    9 DESMET Jani
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    10 REAMS jesse (Evolve cycling club)
    20 CORDEEL Pieter uit Stekene (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    32 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    34 MICHILS Tom uit Moerbeke (WIELERTEAM WAASLAND)
    41 VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    46 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    57 VOS Karl uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    61 DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND)
    76 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    85 DE BOEY Jonas uit St.Gillis (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    87 BOEYKENS Gertjan uit Stekene (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    88 SMET Jochem uit Kemzeke (TEAM LUCA RONSE)
     

    13/05/2010 - BEVEGEM - ZOTTEGEM (O) - Men Juniors UCI - 122 km

    Aantal deelnemers:

    13-05-2010 om 23:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan JOERI PERSOON met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Persoon Joeri KOP 2010        Geerinckx Ruben KOP 2010
              Joeri Persoon                           Ruben Geerinckx

    Donderdag 13/05/2010 - HARELBEKE (W) - Juniores - 82,8 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 113
    1 DHIEDT Bram (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    2 WASTYN Emiel (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    3 DESCAMPS Joris (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 DE WINTER Matthew (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 WALLAYS Jens (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 VANOVERBERGHE Richard (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 SEYNAEVE Lander (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 TALIMAN Jens (CT FORCE - WERVIK VZW) op 5”
    9 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 17”
    10 LAPEIRE Simon
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    39 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT) op 40”

     

    13/05/2010 - KUMTICH - TIENEN (VB) - Juniores - 84 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 87

    1 TEUNISSEN Mike (WV ´T LUCHTSCHIP)
    2 GROEN IKE (WVT LUCHTSCHIP)
    3 DAMEN Kevin
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 17”
    4 VAN CRAEN Toshoni
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 DIELTJENS Gert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 VERSCHUEREN Timo (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 DANIELS Wouter (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    8 VANDENBROECK Jonas (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    9 MACHIELS Stijn (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 SWEECK Laurens (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
     

    13/05/2010 - PEPINGEN (VB) - Juniores - 94 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 98

    1 JOERI PERSOON Joeri (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 OLIVIER Daan
    (RRc De pedaalridders)
    3 HOFSTEDE KOEN (WESTLAND VOOTUIT)
    4 WAUTERS Robin
    (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    5 VAN MEIRHAEGHE Jef
    (CUBE-FINTRO CT)
    6 J; SCHIPPER JESPER (RESTORE CYCLING)
    7 DESMECHT David (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) 0:25
    8 LONCIN Gilles
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM) 1:05
    9 SAELENS Andres
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    10 VAN DEN DRIESSCHE Niels (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    37 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    52 PETROV Servaas uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND)
    56 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM)
    59 DE RYCKE Michiel uit Haasdonk (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    13/05/2010 - SLEIDINGE (O) - Juniores - 74 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 121

    1 RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke (CUBE-FINTRO CT)
    2 COOMAN Gianni (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    3 BUYSSE Lennert (THOMPSON JARTAZI)
    4 DE MERLIER Giovanni (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 VAN DE KLUNDERT Ricardo (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    6 PERSYN Carlo (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    7 QUINTELIER Timo (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 MELS Fabrice (G-SKIN MTB RACING TEAM)
    9 MANSI Marwen (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    10 CLAEYS Timothy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    13 TROGH Sven uit Melsele (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    46 VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND)
    48 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    57 COLMAN Jeroen uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND)
    58 DE SMIT Joshua uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND)
    63 DE FRÉ Giovanni uit Eksaarde (WIELERTEAM WAASLAND)
    75 VERLEYEN Jens uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    77 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    79 MICHIELS Kevin uit Uitbergen (WIELERTEAM WAASLAND)
    83 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    13/05/2010 - ST.LAMBRECHTS-HERK (HASSELT) (LB) - Juniores - 81,9 km - 02h01min

    Aantal deelnemers:

    1 PEETERS Daniel (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    2 DAAMS Eddy (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 VAN STAEYEN Kevin
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    4 VANBRABANT Yannick (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 VAN ROOY Kenneth (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 BRUSSELMAN Twan (WV DE JONGE RENNER)
    8 DEMONCEAU Cédric (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    9 ZIMMERMANN Dieter
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    10 SEUTENS Nick (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
     

    13/05/2010 - KUMTICH-TIENEN (VB) - Dames Jeugd - 60 km - 01h32min

    Dames Jeugd Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 35

    1.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM     

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    3.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL   

    4.ZIJLAARD NICKY - RWC AHOY

    5.MEYVISCH molly                 

    6.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    7.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL    

    8.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.VLEUGELS Jolien - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 

    10.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    28.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM     

     

    Dames Jeugd Juniores

    Aantal deelnemers: 36

    1.DE JONG Thallita - RSC De Zuidwesthoek      

    2.TALEN rebecca                   

    3.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    4.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    5.VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    6.POST JERMAINE                 

    7.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB           

    8.GAFINOTVITZ rotem            

    9.JASPART Larisa - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES     

    10.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM         

    14.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM

    13-05-2010 om 23:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 13/05/2010 - LOMMEL (LB) - Nieuwelingen 2.17 NAT - Rit IC - hmin

    LOTO-RIDLEY TOUR

    Proloog: 5 km - 151 deelnemers

    1 DIBBEN Jonathan - BRITISH CYCLING TALENT TEAM in 6’27”

    2 DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME op 6”

    3 VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBUR op 7”

    4 HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME op 7”

    5 HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 14”

    6 WELTER Willem-Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 15”

    7 OOMEN Sam - TWC Pijnenburg op 17”

    8 LOWE Sam - BRITISH CYCLING TALENT TEAM op 17”

    9 JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME op 19”

    10 GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20”

    15 ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND op 27”

    83 WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 52”

    96 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND op 55”

    111 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND op 1’01”

    118 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND op 1’03”

    125 PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’06”

    142 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM op 1’17”

    Rit in Lijn: 63,6 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 151
    1 HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    2 HAVIK Piotr NED - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ

    3 GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’02”

    4 VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM           

    5 LATHAM Chris GBR - BRITISH CYCLING TALENT TEAM        

    6 BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE             

    7 DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ          

    8 REYNAERTS Wim - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO      

    9 JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    10 DIBBEN Jonathan GBR - BRITISH CYCLING TALENT TEAM           

    20 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM

    39 ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND

    57 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND

    70 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    101 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND

    105 PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    124 WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND

    13/05/2010 - BUDINGEN (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 75

    1.KRAMER Erik - DRC De Mol    

    2.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 45”

    3.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 46”

    4.DE BRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT           

    5.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg       

    6.NUYTS Lode - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT      

    7.DEPRE Joeri - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS            

    9.TUYTELAARS Glen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    10.VAN GESTEL Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    12.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    13/05/2010 - HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 58

    1 VAN HOOYDONCK Nathan (W.A.C. TEAM HOBOKEN KON. V.Z.W.)
    2 REYNIERS Jordy (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    3 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 VAN LAER Titte (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    5 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    6 VEGTER Jeroen (RTC DE HOEKSE RENNER)
    7 SMANS Thomas (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    8 JANSSENS Hendrik (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    9 KELDERMANS JORDY (WILLEBROD)
    10 DE LAAT JASPER (TWCPIJNENBURG)
    11 BONNE Diego uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    12 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    13 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    13/05/2010 - MOORSLEDE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 37

    1 PYFFEROEN Miel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 RICKAERT Jonas (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    3 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 BILLE Matthias
    (CYCLING TEAM WERVIK)
    5 VANDEKERCKHOVE Thibaut (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    6 BLOMME Lorenzo (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 1’01”
    7 VANLOKEREN Arthur
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 COLPAERT Gianni (CYCLING TEAM WERVIK)
    9 VANNEVEL Tuur (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 SOENEN Ward
    (CYCLING TEAM WERVIK)
     

    13/05/2010 - SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 66

    1 LAMMENS Jonas (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    2 BLEYAERT Benoit (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    3 VAN DEN CRUYCE Andoni (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    4 BUURON BO-DYLAN (RSC DE ZUIDWESTHOEK)
    5 TEMMERMAN Remco (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 COOLENS Maxim (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 OUDE ELFERINK Tommy (Uithoornse WTC)
    8 MARTENS Jins (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    9 PIETERS Laurent (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 VANNESTE Laurens (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    11 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (WIELERTEAM WAASLAND)
    14 VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    15 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    19 COUCKE Xaver uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    21 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    29 BAEYENS Nathan uit Berlare (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    13/05/2010 - ST - MARTENS - BODEGEM (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 52

    1 VERGAERDE Otto (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 DULT Jasper (THOMPSON JARTAZI)
    3 DE SMET VAN DAMME Lode (THOMPSON JARTAZI)
    4 WERNIMONT Laurent (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 VAN MOL Caine (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 VAN DE KERKHOVE Brent (THOMPSON JARTAZI)
    7 HAVERALS Lars (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    8 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 COOSEMANS Michiel (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 JACOBS Joeri (THOMPSON JARTAZI)
    31 SMET Cedric uit Rupelmonde (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    34 THIERENS Sam uit Elversele
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    13/05/2010 - ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 62 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 50

    1 VERSCHUERE Seppe (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    2 JAUREGUI QUENTIN
    3 VANHOUTTEGHEM Cedric
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    4 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 DEMASURE Enzo
    (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    6 DE MEESTERE Martijn (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 VERHULST Sven (TIELTSE RENNERSCLUB)
    9 DESPLENTER Tjorven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 VANDERBEKEN Bjarne (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
     

    13/05/2010 - HOBOKEN (A) - Aspiranten

    13/05/2010 - LUTLOMMEL (LOMMEL) (LB) - Aspiranten

    13/05/2010 - KESTER (VB) - Mountainbike - Benelux Cup

    13-05-2010 om 23:07 geschreven door kenny


    12-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' OP DONDERDAG 13/05/2010
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.


    DONDERDAG 13 MEI RIJDEN WE OP DEN DIJK !!!


    VERTREK OM 09H00 THV BUYL SPORT TE BEVEREN !!!




                           Kallo de Meet
                                                                          De meet te Kallo aan de Ketenislaan.

    12-05-2010 om 17:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 12/05/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    7 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Veel wind, miezerige regen en koud herfstweer (7°C) in de Polders van Zeeland en dus zeer weinig renners aanwezig. De kopmannen van de dag waren 'Eric Vermeulen' en 'Benny Vercauteren', zij zorgden voor het tempo vooraan.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es 125 Km, het gemiddelde was goed voor ? Km/h.

    Reden mee vandaag : Adrien Maes , Valerie Robert , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Franky De Witte , ? en Kenny Janssens.

    12-05-2010 om 16:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 12/05/2010 GENT (SVS WIELERTROFEE) (O) - Aspiranten

    12/05/2010 KESTER (VB) - Mountainbike - Kids Challenge

    12-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    11-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Dinsdag 11/05/2010 AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 68

    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 BAGDONAS Gediminas (PWC ALIPLAST) op 10”
    3 CLARKE William
    (NORTHERN DISTRICTS CC)
    4 CLAUWAERT Joeri
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    5 VANBECELAERE Tom (PALMANS-CRAS)
    6 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    7 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    8 DECAESTEKER Frederik
    (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    9 VERVERKEN Gerdy (CT FORCE - WERVIK VZW) op 30”
    10 DEVOLDERE Niki
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 45”
    13 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 3’50”
     

    11/05/2010 LUTLOMMEL (LOMMEL) (LB) - Elite z.c./U23 - 113,6 km - 02h48min

    Aantal deelnemers:
    1 WINTERS Ronald (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    2 SZEKELY Dennis op 5”
    3 DE WILDE Yves
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN) op 20”
    4 BRUS Marco op 50”
    5 VERWAEST Kevin
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    6 MANNAERTS Jelle
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    7 BEYENS Yoeri (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    8 VANNOPPEN Tom (RIDLEY MOOSENWIRT TEAM)
    9 LEMBRECHTS Nicolaas (W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS)
    10 VAN THIELEN Jeffrey (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)

    11-05-2010 om 20:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOERS OPSTAL - GETUIGEN GEZOCHT !!!

    Koers Opstal – getuigen gezocht !!!

     

    Op 10 april 2010 nam renner Jelle Lemmens deel aan een wedstrijd Junioren in Buggenhout-Opstal. Door een paard en ruiter die zich plots op de rijbaan begaven, was er een valpartij met vijf jongens waaronder Jelle. Er werd een proces-verbaal opgesteld maar nu een maand later trekt de ruiter zijn betrokkenheid in.

    Door de valpartij liep Jelle een sleutelbeenbreuk op en is er een scheur in zijn kader waardoor hij momenteel geen fiets heeft. Dit kan nog maanden aanslepen als Jelle geen getuigen kan vinden. Vandaar deze oproep. “HEEFT IEMAND DEZE VALPARTIJ ZIEN GEBEUREN?”

    Gelieve dan zo snel mogelijk te reageren. Bedankt in naam van de renner.

    Contact: Jelle Lemmens:  coureurke_001@hotmail.com

    Familie Lemmens: 02/269.55.26

    Ploegleider Jean-Pierre Leon: 0475/45.61.01

     


    Bron: Johan De Wolf

    11-05-2010 om 16:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GLENN ROTTY KNAP 3° IN PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP !!!

    Glenn Rotty knap 3de in Provinciaal Kampioenschap te Oosterzele !!!

     

    Rotty Glenn 2 PK 2010               Rotty Glenn 1 PK 2010

    Zondag 9 Mei
    stond te Oosterzele het Provinciaal Kampioenschap voor Nieuwelingen op het programma en er werd daar een schitterende koersnamiddag beleefd.

    Glenn Rotty uit Verrebroek was één van de vele Waaslanders en zeker naar Oosterzele afgezakt met ambitie na zijn 2 recente overwinningen.

    Met +/- 90 renners stonden ze aan de start. Al vlug werd de pees erop gelegd en dit op een lastig parcours. Bij de eerste doortocht zat Glenn Rotty al mee vooraan met 3 andere renners en hadden een voorsprong van enkele tientallen meters. Van dan af werd er koers gemaakt en hier liet Glenn Rotty zich meermaals in betrekken. Bij het ingaan van de laatste drie ronden reed hij naar Michael Cools die het alleen aan het proberen was. Het peloton liet echter niet zomaar begaan en begon te jagen. Het werd uiteindelijk toch een massaspurt. Tegen een helse vaart kwam het pak de laatste bocht uitgedraaid. Iedereen hield het hart vast. Glenn Rotty was iets te laat aangezet en kwam daardoor een paar centimeter te kort aan de streep. Hij eindigde als 3de en dat na een zeer knappe wedstrijd.


    Rotty Glenn 3 PK 2010


    Tekst en foto’s: Bart Rotty

    11-05-2010 om 11:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 10/05/2010 MAL (TONGEREN) (LB) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 77

    1 STEVENS Timothy (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    2 ENNEKENS Stijn
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 BRUS MARCO (WVSCHIJNDEL)
    4 BLANCHY Michael
    (MULTISPORT CYCLING TEAM)
    5 NIETVELT Bert (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    6 TAKAYUKI Abe
    7 WINTERS Ronald
    (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    8 DONNAY Laurent
    (ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS)
    9 SYDLIK SEBASTIAN
    (RV RHEINTFREU KREFELD O) op 1’18”
    10 MARTENS BOB

    11-05-2010 om 11:28 geschreven door kenny


    10-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/05/2010

    vwf

    Zondag 9 Mei - Sombeke
    (9250) 

    3de proef VWF-GEDITROFEE

     

    A-reeks
    1 David Motte

    2 Christoph De Man uit Zele
    3 Kevin Van Raemdonck uit Nieuwkerken
    4 Nico Savat
    5 Sven Blommaert uit Hamme
    6 Tom Penninckx
    7 Tony Heirbaut uit Belsele
    8 Benny Van Buynder uit Bornem
    9 Marnix Geerts
    10 Jeroen Van Geyte
    12 Kristof Wielfaert uit Lokeren



                                    Filmreportage Catg.A door John Wielfaert

    VWF 9-5-10-sombeke 141
    Winnaar Catg.A David Motte met de ploeg samen met Christophe De Man
    die 2de einigde.

    VWF 9-5-10-sombeke 086 VWF 9-5-10-sombeke 097 VWF 9-5-10-sombeke 096
    Christophe De Man uit Zele van Rudyco.                     Kris Meys uit Hamme.                           
    Kristof Wielfaert uit Lokeren.

     
    B-reeks
    1 Nico Thoelen

    2 Tom Van Uffel
    3 Gino De Vos
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Nico De Schepper uit Grembergen
    6 Danny Saelens
    7 David Haegeman
    8 Jurgen Van Looy
    9 Herman Proost
    10 Peter van Damme


                                   Filmreportage Catg.B door John Wielfaert

    VWF 9-5-10-sombeke 142
    Winnaar Catg.B Nico Thoelen van de ploeg Erwin Bollen met Tom Van Uffel 
    die 2de eindigde.

    VWF 9-5-10-sombeke 102  VWF 9-5-10-sombeke 101
    Mike De Clercq (Hamme) en Bart De Baere (Moerzeke) met mascotte die   Bart Hofman uit Elversele (Mobilehomes Hofman)
    hem vandaag geen geluk bracht want hij reed lek toen hij met nog drie    die deze winter pas begon met cyclocross en nu 
    renners al een paar ronden voorop reed met Bart Hofman uit Elversele.    eens probeert op de weg.


    C-reeks
    1 Johan Heymans
    2 Frank Geets
    3 Kris Thomas
    4 Dirk De Bondt
    5 Kurt Vandiest
    6 Bruno Bruyere
    7 Ronny Paridaens
    8 Eddy Merckx uit Bornem
    9 Hans Coignau
    10 Dirk De Schrijver  

    VWF 9-5-10-sombeke 087
    Winnaar Catg.C Johan Heymans met zijn ganse ploeg en Frank Geets die
    2de eindigde.


    VWF 9-5-10-sombeke 028
                                        Start van de Catg.C 

               
    D -reeks

    1 Joost Pieters
    2 Frank Van De Perre
    3 Joseph Devits
    4 Etienne Claus uit Hamme
    5 Patrick Convents
    6 Roger Schouppe
    7 Jerry De Reuse
    8 Rudy Van De velde
    9 Andre Praet
    10 Luc Van Mol

    VWF 9-5-10-sombeke 093
    Winnaar Catg.D Joost Pieters met zijn ploeg samen met Frank Van de Perre
    die 2de eindigde.


    VWF 9-5-10-sombeke 034
                                           Start van de Catg.D


    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Jean Blommaert uit Hamme
    3 Jos Vandermeulen
    4 Jan de Vos
    5 Hugo Tuypens
    6 Patrick De Smet
    7 Paul Hunninck
    8 José Hoebeke
    9 Charles Vandermosten
    10 Alex Fagot

    VWF 9-5-10-sombeke 022
    Winnaar Catg.E Felix Luyten en Jean Blommaert die 2de eindigde.

    De 2de kreeg telkens  een grote fles Duvel en de 1ste een palm van de
    organisatie van Tom De Beer en Nico De Schepper.


    F-reeks
    1 Jozef Van Isterdael

    2 Rudiger Savat
    3 Roger Hoof uit St.Niklaas
    4 Andre Ceurens
    5 Freddy de Blick uit Beveren
    6 Guido Cornet
    7 Vic van den Eynde
    8 Hubert D'Hondt
    9 Francois Van De Vijver
    10 Bernard Matthijssens


    VWF 9-5-10-sombeke 023
       Winnaar Catg.F Jozef Van Isterdael en Rudiger Savat die 2de eindigde.


    Filmreportage: John Wielfaert
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    10-05-2010 om 16:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Van Roosbroeck Patrick KOP 2009

    Zondag 09/05/2010 - LAARNE (O) - Elite zc/U23/BCP - 133 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1 VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2 BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST

    3 VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4 ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM

    5 VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    6 DE FEYTER Tom - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    7 DE WAAL ROY - NIEUWE HOOP TIELEN

    8 VERMANT Wim - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    9 VAN GORP Yves - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 VAN ACKER Kevin - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    12 DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM

    16 CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    18 MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    26 DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    32 DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    38 HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    40 VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    45 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND

    50 VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND

    Van Speybroeck Bart Laarne 3 2010
                                       Winnaar Bart Van Speybroeck.


    Cordeel Pieter Laarne 1 2010
                                           Pieter Cordeel in de aanval.

     

    Van Hoyweghen Sven Laarne 2 2010
        Sven Van Hoyweghen vooraan in het peleton op 3 ronden voor het einde.

    Foto's: Sabrina Noens

     

    09/05/10 - Omlop Der Kempen (P-B) – km - 04h27min

    1. Stefan Van Dijk - Willems Verandas
    2. Coen Vermeltfoort -
    Rabobank Continental Team  
    3. Nicky Cocquyt -
    Qin Cycling Team
    4. Bram Schmitz - Van Vliet - EBH Elshof  
    5. Remco Te Brake -
    Van Vliet - EBH Elshof
    6. Christian Poos -
    Team Differdange  
    7. Denis Flahaut -
    ISD Continental Team  
    8. James Vanlandschoot -
    Willems Verandas
    9. Frederique Robert uit Mol -
    Pws Eijssen Cycling Team
    10. Thomas Vernaeckt -
    Sunweb - Revor
    11. Sven Renders uit Wilrijk -
    Willems Verandas
    13. Nicolas Vereecken uit Kiledrecht -
    Pws Eijssen Cycling Team  
     

    09/05/2010 - ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1 VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO

    2 WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    4 FONDARD Romain - LOTTO-BODYSOL P.C.W

    5 RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    6 CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    7 VANDENBROUCKE JEAN-DENIS - VERANDAS WILLEMS BOYS

    8 NANKERVIS TOMMY - CINELLI-DOWN UNDER

    9 MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    10 GRIFFITHS TREVOR            

    45 DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN

     

    09/05/2010 - OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1 PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    2 BRACKE Tony -
    JOHN SAEY CYCLING TEAM
    3 WUYTENS Kim -
    WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    4 VERHAEGEN Christophe -
    FLEMISH CYCLING PROJECTS
    5 CLARKE William -
    NORTHERN DISTRICTS CC
    6 EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    7 VAN ASBROECK Tom -
    LOOK CYCLING ACADEMY.BE
    8 FACK Wouter -
    WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    9 DE DEYN Jürgen uit Wichelen -
    FLEMISH CYCLING PROJECTS
    10 MARTENS Valentijn uit Stekene -
    WIELERTEAM WAASLAND
    15 SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST
    24 STIEGELIS SANDER uit Sluiskil -
    JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM
    25 NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE
    33 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -
    FLEMISH CYCLING PROJECTS
    38 BAEYENS Dennis uit Berlare -
    FLEMISH CYCLING PROJECTS
    46 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke -
    V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    47 DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai -
    WIELERTEAM WAASLAND
    49 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene -
    V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    73 GOOSSENS Kenny uit Sinaai -
    PWC ALIPLAST
    86 MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM
    87 OTT Stefan uit Waasmunster -
    WIELERTEAM WAASLAND
    88 PENNE Frederik -
    SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
    97 CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    114 BAEYENS Gert uit Overmere -
    ASFRA RACING TEAM
     

    09/05/2010 - BURCHT (A) - Dames Elite - 99 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1 BRAS Martine - GAUZZ RDZ
    2 ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM
    3 VAN LOOY Katrien -
    TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM
    4 DRUYTS Kelly uit Wilrijk -
    TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM
    5 DE VUYST Sofie -
    LOTTO LADIES TEAM
    6 DOM Annelies - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
    7 VAN DOORSLAER Annelies -
    LOTTO LADIES TEAM
    8 DUTRIAUX Fiona - VIENNE FUTUROSCOPE
    9 THOMAS Clarie -
    EDINBURGH RC
    10 POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM
    11 NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM
    15 VAN LEUVEN Annick uit Schoten
    - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    17 DE RIDDER Amy uit Grembergen
    - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    18 STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor -
    V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    28 KONINKX Lieve -
    BENELUX TEAM
    32 AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM
     

    09/05/2010 - Fleurus (H) - Topcompetitie - Elite z.c./U23 - hmin
    Aantal deelnemers:

    1 DEGAND Thomas - VERANDAS WILLEMS

    2 GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM

    3 HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    4 DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    5 VANENDERT Dennis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    6 VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    7 WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    8 MC LAUGHLIN Ronan - AN POST - SEAN KELLY

    9 STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM

    10 HOORNE Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    23 VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN

    81 POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    10-05-2010 om 16:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 09/05/2010 - HOELEDEN (VB) - Juniores - 78 km - 02h14min

    Aantal deelnemers:

    1 BERVOETS Kenneth - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    2 MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing

    4 VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 30"

    5 PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 40"

    6 FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    7 VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8 DE VOS Lucas - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    9 DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10 CROES Kenny - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    23 VAN STAEYEN Kevin - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’26”
     

    09/05/2010 - MALDEGEM (O) - Juniores - 92 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 51

    1 VAN HOLDERBEKE Mathias (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    2 VAN PAEMEL Simon
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    3 CLAEYS Timothy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 2’00”
    4 DE BAENE Tim
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    5 GEERTS Jorgen
    (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    6 BEKAERT Karel
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    7 LANNOO Jaromir
    (CT FORCE - WERVIK VZW)
    8 DE ROO Gilles
    (THOMPSON JARTAZI)
    9 LAMMERTYN Foeke (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 2’51”
     

    09/05/2010 - OOSTNIEUWKERKE (W) - Juniores - 87,4 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 37

    1 VAN LERBERGHE Bert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 MEURISSE Xandro (CYCLINGCHAMPS)
    3 DERYCKE Giorgio
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 BEYLS Benoit
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 DEBUSSCHER Yohan (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    6 VANOVERSCHELDE Jonas
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    7 WALLAYS Jens (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 BOURDEAUX Stijn (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    9 BOUTTÉ Kenzie (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’18”
    10 DEMEULENAERE Sebastien
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 3’10”
     

    09/05/2010 - TEMSE (O) - Juniores - 90 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 82

    1 VAN MEIRHAEGHE Jef (CUBE-FINTRO CT)
    2 ROELANDTS Rutger (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 LEEMANS Rob (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) 0:05
    4 VAN DE KLUNDERT Ricardo
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT) op 59”
    5 WAUTERS Robin
    (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    6 VAN GUCHT Sten (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    7 DAMEN Kevin (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai
    (THOMPSON JARTAZI)
    9 VAN DEN ENDEN BOD
    (WESTLAND)
    10 LONCIN Gilles (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    16 VANDERMAST Kevin
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    27 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM) op 2’05”
    28 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    46 ROOMS Claudio uit Puurs
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    51 DE RIDDER Michael uit Berlare
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    53 VERLEYEN Jens uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    54 MICHIELS Kevin uit Uitbergen
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    55 MEIRESONE Pieter uit Elversele (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    57 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    60 LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas (WIELERTEAM WAASLAND)
    62 RELAES Damiaan uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    65 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
     

    09/05/2010 - TORHOUT (W) - Juniores - 90 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 58

    1 DHIEDT Bram (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    2 SINNAEVE Arno
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    3 BOWATER Perry
    (CC GIRO)
    4 BROEKAERT Jonas (CYCLING TEAM M. PINTE) op 8”
    5 HOEDT Steven
    (CYCLING TEAM M. PINTE) op 10”
    6 HOUFFLYN Sam
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    7 MOORE GEORGE
    (CC GIRO)
    8 BYRNE Declan (BROOKS CYCLES)
    9 ROSSI Oliver
    10 PENRICE Jack
    (SPORT CITY VELO)
     

    09/05/2010 - BURCHT (A) - Dames Jeugd - 55 km - hmin

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    1 KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
    2 HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK
    3 DRUYTS Jessy uit Wilrijk -
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    4 MEYVISCH MOLLY     
    5 HEIJTING NATHASJA -
    WRC DE PEDDELAARS
    6 VANDE KLUNDERT ROWENA -
    RSC ZUIDWESTHOEK
    7 BURY Mellissa     
    8 WITLOX Lizzy -
    WV De Jonge Renner
    9 STEENHOF MELISSA - WV WOONEXPO
    10 LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL
    11 DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
     

    Juniores - Aantal deelnemers:
    1 BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    2 VERBERNE LANA -
    RTC BUITENLUST
    3 GAFINOTVITZ rotem     
    4 LODEWYKS Steffi -
    WSC HAND IN HAND BAAL
    5 GOOSSENS VEERLE
    - RTC BUITENLUST
    6 CORTHOUT Shauni -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    7 KOSTER CLAUDIA - WV ALKAMARIA VICTRIX
    8 VAN GLABEKE Shana -
    K.V.C. DEINZE VZW
    9  MEERKERK MARION -
    DE HOEKSE RENNERS
    10 DE RUIJTER SOPHIE -
    PRC DELTA
    16 VERWULGEN Julia uit Wachtebeke -
    BENELUX TEAM

    10-05-2010 om 11:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 09/05/2010 - HALLAAR (HEIST OP DEN BERG) (A) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 01h50min

    1e JAARS (1995) : Aantal deelnemers:

    1 BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    7 GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    8 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9 FIGORILLI Christian - AVIA CYCLING TEAM

    10 CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    1e JAARS (1995) : Aantal deelnemers:

    1 BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    2 CALLAY Stig - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM

    5 BREMS Yolan - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    6 ROMBOUTS Bram - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    7 HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 GYSBRECHTS Laurens - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    10 WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM

    30 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    09/05/2010 - MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 01h50min
    Aantal deelnemers: 74

    1 REYNIERS Jordy (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    2 VERBRAEKEN Niels
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 2”
    3 DEZWARTE Tom
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 36”
    4 DECOSTER Gert-jan
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 54”
    5 MICHIELS Killian
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    6 VANCUTSEM Thomas (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 NUYTS Lode (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    8 VANDERVEKEN Yentl (VZW DE DEMERSPURTERS)
    9 DE BRUYNE Glenn (WK NOORD WEST BRABANT)
    10 GODAERT Ben (WK NOORD WEST BRABANT)
    20 PERSOON Gerben uit Stekene (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 

     

    09/05/2010 - OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - hmin
    1e JAARS (1995) : 58 km - 01h32min – Aantal deelnemers: 80

    1 DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    3 WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4 DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI

    5 COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    7 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND

    8 VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9 DIERICKX Anthony - AVIA CYCLING TEAM

    10 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM

    12 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND

    17 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    20 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    21 LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND

    32 BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND

    33 CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND

    34 WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    40 PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND

    42 WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND

    49 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 
     

    2e JAARS (1994) : 66 km - 01h38min – Aantal deelnemers: 96

    1 VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3 ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND

    4 BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM

    6 DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI

    7 SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    9 PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    10 LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    16 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    18 VAN STEERTEGHEM Michiel uit Nieuwkerken - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    19 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    21 VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    25 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND

    28 SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM

    38 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    41 VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    09/05/2010 - RUDDERVOORDE-BALIEBRUGGE (W) - Nieuwelingen – Provinciaal Kampioenschap - 01h58min
    Aantal deelnemers: 85

    1 DECLERCQ Benjamin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VAN BETSBRUGGE Jonathan (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 13”
    3 LOGIER Jan
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    4 BOGAERT Tybo (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 GANSEMAN Jordy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 53”
    7 BLOMME Lorenzo
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 VERSCHUERE Seppe (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 56”
    9 FARAZIJN Maxime
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 DELTOMBE Kevin (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) 

     

    09/05/2010 - ST.LAMBRECHTS-HERK (HASSELT) (LB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 02h01min
    Aantal deelnemers: 52

    1 SCHEPMANS Brecht (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    3 NEYENS Marnick (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    4 LETEN Wouter (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 2’29”
    5 VANREYTEN Joachim
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    6 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 2’44”
    7 SCHERPENBERGH Dominique
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 3’00”
    8 BERVOETS Gertjan
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 3’06”
    9 LEENAERS Sven
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 4’11”
    10 VANDERAERDEN Massimo
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
     

    09/05/2010 - ARENDONK (A) - Aspiranten

    09/05/2010 - MARIA AALTER (O) - Aspiranten

    09/05/2010 - ULBEEK (WELLEN) (LB) - Aspiranten

    09/05/2010 - WEMMEL (VB) - Aspiranten

    09/05/2010 - ANTWERPEN (A) - Mountainbike - Benelux Cup

    10-05-2010 om 11:26 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!