.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING DEN DIJK VAN ZONDAG 25/04/2010
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.

    Trogh Dirk KOP 2010
                    Dirk Trogh

    Onder leiding van Kenny Janssens en Marc Borghgraef vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    18 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Zalig lenteweer en een goede opkomst vandaag, vanaf Tabaknatie zette Kenny de ketting in gang en werd er meteen vol rondgedraaid door een 10-tal renners en dat tot het keerpunt te Walsoorden. Dan sloten een 5-tal renners aan van SPD waaronder Wim Franckaert en werd er vooraan met momenten stevig een snok aan gegeven zodat het ronddraaien regelmatig stilviel. Alles bleef bij elkaar tot Prosperpolder waar Kenny Janssens de eerste stevige aanval inzette maar de groep kwam terug thv het Schuurke daar gingen de renners van SPD rechtdoor terug naar Den Dijk en kon het spervuur aan aanvallen beginnen. Dirk Trogh liet zien dat hij goed getraind had in de Ardennen en gooide om de haverklap een bommetje maar definitief weggeraken zat er nog niet in. Ook Kenny Janssens gooide zich nog eens in de aanval maar telkens werd er gevat gecounterd. Het was Marc Borghgraef die de juiste aanval opzette met in zijn wiel Steven Van Houte en Koen Heyrman. Dat was de goede aanval, iedereen zat te kijken en van ronddraaien was geen sprake meer. Theo De Prekel was de eerste tegenaanvaller en kreeg Dirk Trogh en Gunther De Cock achter zich. In de groep probeerde men terug de molen op gang te brengen maar het verschil van 100 meter kregen ze niet meteen dicht. Intussen waren Dirk Trogh en Gunther De Cock aangesloten bij Theo De Prekel die het helse tempo niet meer kon volgen en terug werd inghaald door de groep. Vooraan kwam de aansluiting zodat 5 renners naar Kallo stoven met kort achter zich de groep die goed begon rond te draaien maar de marge bleef het zelfde +/- 15 seconden. Aan het laatste rondpunt zette Kenny Janssens zich op kop van de achtervolgende groep en reed vol door en het verschil werd steeds kleiner maar echt aansluiten lukte net niet. Dus met 5 renners naar de meet maar dat was zonder Dirk Trogh gerekend die met een stevige demmarage thv Lanxess er alleen van doorging. Gunther De Cock en Marc Borghgraef probeerde nog te reageren maar aansluiten bij Dirk Trogh lukte hen niet. Dirk Trogh kwam alleen binnen en voor de 2de plaats was het Guther De Cock die het haalde voor Marc Borghgraef. De 4de en 5de plaats waren voor Steven Van Houte en Koen Heyrman. Dan was het Kenny Janssens die de groepspurt won en dat op 15 seconden.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit op juist 40 Km/h. Als extra werd dan nog naar 'Den Es' en Zwijndrecht gereden zodat de teller op +/- 110 Km uitkwam.
    Reden mee : Marc Borghgraef , Steven Van Houte , Koen Van Laere , Gino Vercauteren , Bart Janssens , Theo De Prekel , Frank Van Geystelen , Werner Van Der Weken , Gunther De Cock , Koen Heyrman , Gino Verhulst , Dirk Trogh , Renner Rudyco , Kurt Van Raemdonck , ??? en Kenny Janssens
    .

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    25-04-2010 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan SVEN WIELANDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Wielandt Sven 13

    Zaterdag 24/04/2010 - VILVOORDE (VB) - Elite zc/U23/BCP
    - 138 km - 03h01min

    Aantal deelnemers: 149

    1. SVEN WIELANDT uit Beveren - PROFEL CYCLING TEAM            

    2. VAN HOECKE Justin - QIN CYCLING TEAM      

    3. VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    4. STASSEN Julien - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS     

    5. SWINNEN Stef - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE       

    6. VANDERAERDEN Michaël - QIN CYCLING TEAM         

    7. GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM           

    8. DECHESNE Julien - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES  

    9. MERCKEN Kenneth - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM          

    10. THOME KEVIN - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES      

    23. STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM   

    43. SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE op 1’24”           

     

    24/04/2010 - KALKEN - LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 165

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    2. BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST      

    3. EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT       

    4. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          

    5. LAPLASSE Goswin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 

    6. DE WAELE Alessandro - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   

    7. BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM     

    8. BEATSE Dries - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    9. DE WAELE Wim - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

    10. COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM          

    17. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.             

    22. POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    25. DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    27. MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

    34. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM 

     

    24/04/2010 - MIDDELKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 108

    1. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    2. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 10”

    3. MINNE Stijn - AN POST SEAN KELLY TEAM       

    4. HUYVAERT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 16”

    5. VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 47”

    6. LEYSEN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE         

    7. VERCOUILLIE Kristof - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    8. VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9. LIETAERT Alexander - DE BAKELANDVRIENDEN           

    10. NIETVELT Bert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 1’00”

    11. MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’33”

    25. VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’36”   

    34. DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN
     

    24/04/2010 - WORTEL (HOOGSTRATEN) (A) - Dames Elite - 83 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 71

    1. ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM    

    2. DUTRIAUX FIONA – PEDALE op 55”

    3. ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING    

    4. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    5. CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V    

    6. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    7. NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    8. BRASPENNINCX SHANNE - WV DE JONGE RENNER      

    9. BUYL Kimberly - VAN EYCK SPORT    

    10. ENSING JANNEK - WV METEOOR ASSEN       

    13. DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB          

    18. STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    35. KONINKX Lieve - BENELUX TEAM      

    36. ROBERT Valerie uit Vrasene 
    40. COPEJANS Karine uit Zele -
    BENELUX TEAM           

    46. PAELINCK Claudia uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND    

    25-04-2010 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 24/04/2010 - PETEGEM A/D SCHELDE (O) - Juniores -
    94 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 59

    1. VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW             

    2. VAN PAEMEL Simon - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 1’02”

    3. CAUCHIE Arne - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’17”

    4. BEKAERT Karel - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE        

    5. COOLS Gianny - JONGE RENNERS ROESELARE  

    6. VANDIERENDONCK Gert - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7. FLAMAND Jens - CUBE-FINTRO CT op 1’43”

    8. DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM         

    9. LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM        

    10. VINCKE Matthias - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    38. DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

     

    24/04/2010 - ROTSELAAR (VB) - Juniores - 96 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 119

    1. KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL          

    2. PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL 

    3. GOOSSENS Maarten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    4. BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL     

    5. DANIELS Wouter - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    6. LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing

    7. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB      

    8. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    9. POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO       

    10. CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL      

     

    24/04/2010 - TOLLEMBEEK (VB) - Juniores - 94 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 52

    1. BELMANS Rutger - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2. JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT       

    3. HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 24”

    4. MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT op 58”

    5. VAN CRAEN Toshoni - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6. KESTELEYN Florian - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

    7. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI      

    8. VAN COTTHEM Tom - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

    9. MOORTGAT Benjamin - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    10. VEKEMAN Maxime            - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL   

    15. SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 1’34”          

    28. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 1’53”

    24/04/2010 - VARSENARE (W) - Juniores - 87 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 82

    1. DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    2. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    3. FERYN Kevin - JONGE RENNERS ROESELARE     

    4. ROSSI Oliver                      

    5. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT 

    6. VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  

    7. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    8. VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    9. CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10. BOWATER Perry - CC GIRO

     

    24/04/2010 - MERCHTEM-PEIZEGEM (VB) - Juniores - 90 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 52

    1. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    2. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 25”

    3. BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 50”

    4. FOQUE Wesley - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    5. HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    6. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    7. SCHELLENS Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM     

    8. GOELEVEN Jeroen - WSC HAND IN HAND BAAL

    9. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    10. CZECH Keanu - ISOREX CYCLING TEAM         

    18. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND

    25-04-2010 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Zaterdag 24/04/2010 - NEEROETEREN (MAASEIK) (LB) - Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen

    1. SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. in 21’19”06”’

    2. DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3”86

    3. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 4”98

    4. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM op 9”78

    5. DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 36”64

    6. WERON Marine - ASBL L ENTENTE CYCLISTE DE SAINT GEORGES op 48”45

    7. DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 52”25

    8. MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE – MARCHOVELETTE op 1’14”62

    9. ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’19”06

    10. VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’24”

     

    Nieuwelingen

    1. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG in 17’42”29”’

    2. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 13”86

    3. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 22”78

    4. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 26”92

    5. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 27”77

    6. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 34”91

    7. VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 42”97

    8. ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE op 53”92

    9. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 54”96

    10. HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 56”50

     

    Juniores

    1. VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     in 35’23”48

    2. STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 8”56

    3. VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT op 34”31

    4. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         op 36”86

    5. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 41”86

    6. WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  op 42”69

    7. BOUVRY Dieter - AVIA CYCLING TEAM op 45”27

    8. DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 48”92

    9. DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 52”58

    10. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 53”72

    11. PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    op 58”84

     

    U23

    1. DE JONGHE Kevin  - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW in 34’14”48”’

    2. VANOVERBERGHE Arthur  - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 25”98

    3. BILLE Gaëtan  - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 37”52

    4. LIETAER Eliot  - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 54”75

    5. WAEYTENS Zico  - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 1’10”34

    6. VAN KEIRSBULCK Guillaume  - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’10”69

    7. VANDEN BAK Laurent  - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’15”73

    8. HAEX Tim  - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’17”16

    9. WELLENS Yannick  - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 1’19”16

    10. EIJSSEN Yannick  - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’28”02

     

    24/04/2010 - ST-JORIS-WEERT (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 86

    1. MOELEKER IVAR - AVIA      

    2. VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT        

    3. MEYNEN Rik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    4. VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    5. LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    6. VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS        

    7. GRIFNEE LOIC - PREDICTOR-LOTTO   

    8. PENSERINI Loïc - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS      

    9. VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT          

    10. VAN STEERTEGHEM Michiel uit Nieuwkerken - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    25-04-2010 om 17:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/04/2010
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar zege bij de Aspiranten Meisjes 13 jaar !!!

     
    Druyts Lenny KOP 2009


    24/04/2010- TEMSE (O) - Aspiranten

     

    MEISJES 12 JAAR – 34’12”

    Aantal deelnemers: 2

    1. GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM  

    2. PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

     

    MEISJES 13 JAAR - 45’02”

    Aantal deelnemers: 6

    1. LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    2. EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    3. DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM     

    4. VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB   

    5. DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM       

    6. CLAUWAERT Chloé - CT FORCE - WERVIK VZW           

     

    MEISJES 14 JAAR – 55’18”

    Aantal deelnemers: 6

    1. HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT  

    2. DE VRINDT Lotte - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 11”

    3. HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM           

    4. DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM          

    5. DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES           

    6. DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

     

    JONGENS 12 JAAR – 34’12”

    Aantal deelnemers: 28

    1. DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW        

    2. D´HEYGERE Gil - ISOREX CYCLING TEAM           

    3. BURTON Giovanni  - ISOREX CYCLING TEAM  

    4. DEROO Lennart - JONGE RENNERS ROESELARE 

    5. MILLIAU Vince - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    10. SMETS Yentl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    11. VANSTEENSEL Mats - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    13. BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    14. DECKERS Jules - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    15. APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    17. ARNOUTS Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.              

    18. VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND              

    19. STEYNEN Reno - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    20. VERBRAAK Lennert - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    21. CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND 

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks – 45’02”

    Aantal deelnemers: 16

    1. DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM         

    2. POTE Leander - K.V.C. DEINZE VZW   

    3. CORTHOUT Geoffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    4. DE CONINCK Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    5. JASPERS Ward - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    7. DE LOOSE Arne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    8. SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND

    9. MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND 

    10. VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND          

     

    JONGENS 13 JAAR - B reeks – 44’38”

    Aantal deelnemers: 22

    1. NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM        

    2. VANDERMEER Laurens - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN  

    3. TREVISANI LUCAS - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE       

    4. TAS Robbert - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    5. BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB        

    7. VERCAUTEREN Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    11. DE BLOCK Aron uit Mariekerke - WK NOORD WEST BRABANT

    13. JANSSENS Jarrid - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    19. D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM  

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 55’18”

    Aantal deelnemers: 27

    1. FASSIN Raphael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    2. BOONS Laurens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3. VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    4. PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM    

    5. CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    7. VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM               

    11. VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 11”

    13. VERSCHAEVE Antoon - WIELERTEAM WAASLAND     

    15. CHRISTIAENS Jens - WIELERTEAM WAASLAND         

    17. WATERSCHOOT Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM 

    18. MAEGH Domin - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    20. DRUMONT Frederik - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    22. DECKERS Cisse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 59’34”

    Aantal deelnemers: 34

    1. DE VISSCHER Stijn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.          

    2. WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    3. GARROUSSE Keanu - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    5. VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW             

    8. RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM      

    15. VAN HECKE Elias - RUDYCO CYCLING TEAM  

    21. BAERT Atlas - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    23. VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM          

    27. CAP Bryan - WIELERTEAM WAASLAND              

    29. MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND          

    31. WAUTERS Yves - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    33. MAXIMUS Jan - WIELERTEAM WAASLAND     

    25-04-2010 om 17:11 geschreven door kenny


    24-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/04/2010

    vwf

    Zaterdag 24 April - Buggenhout
    (9255)


    A-reeks
    1 Danny Verelst
    2 Kris de Block (Mariekerke)
    3 Sven Steenackkers
    4 Andy Annendyck
    5 Peter Vermassen
    6 Arne Kestens
    7 Steve De Maeseneer
    8 Ken Braem
    9 Andy Van Eesbeek
    10 Angelo Saman (Stekene)

    VWF 24-4-10-buggenhout 135
    Bloemen voor de winnaar in de Catg.A Danny Verelst, 2de Kris De Block
    en 3de Sven Steenackkers.


    B-reeks
    1 Wim De Smet
    2 Danny Saelens
    3 Frank Vagenende
    4 Pascal De Wolf
    5 Eddy Quina
    6 Nico De Schepper (Grembergen)
    7 Ronny Van Der Vurst
    8 Emmanuel Hiel
    9 Freddy Vlerick
    10 Bert Lammens
     
    VWF 24-4-10-buggenhout 136
    Bloemen voor de winnaar in de Catg.B Wim De Smet, 2de Danny Saelens
    en 3de Frank Vagenende.


    C-reeks
    1 Frank Geets
    2 Kurt Vandiest
    3 Rudy Thomas
    4 Bruno Bruyere
    5 Hans Coignau
    6 Danny De Backer
    7 Yvan Van Der Slagmolen
    8 Peter De Smedt
    9 Yvan Wulfaert
    10 Nico Van Muylder
     
    VWF 24-4-10-buggenhout 089
    Bloemen voor de winnaar in de Catg.C Frank Geets, 2de Kurt Vandiest en
    3de Rudy Thomas.

                
    D-reeks
    1 Joseph Devits
    2 Jerry De Reuse
    3 Patrick Convents
    4 Gino Marin
    5 Piet de Vos
    6 Dirk De Schrijver
    7 André Praet
    8 Patrick Moras (Beveren)
    9 Roger Schouppe
    10 Peter Neckebroeck
     
    VWF 24-4-10-buggenhout 092
    Bloemen voor de winnaar in de Catg.D Joseph Devits, 2de Jerry De Reuse
    en 3de Patrick Convents.


    E-reeks
    1 Marc Vervondel
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Willy Wouters
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Alex Fagot
    6 Eddy Cobbaut
    7 José Hoebeke
    8 Jos Vandermeulen
    9 Bruno Ballius
    10 Guy Dehaes

    VWF 24-4-10-buggenhout 051
    Bloemen voor de winnaar Catg.E Marc Vervondel , 2de Jean Blommaert en
    3de Willy Wouters.


    VWF 24-4-10-buggenhout 001
    Alfons Van Raemdonck en Lucien Van Goethem voor de start te Buggenhout.

     

    VWF 24-4-10-buggenhout 037
    Aankomst  Catg.E met Marc Vervondel voor Jean Blommaert, Wouters en
    Fons Van Raemdonck.


    F-reeks
    1 Rudiger Savat
    2 Jos De Maeyer
    3 André Ceurens
    4 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5 Noël Rogge
    6 Willy Roels
    7 Freddy Van Impe
    8 Lucas Vangoidsenhoven
    9 Francois Van De Vijver
    10 Bernard Matthijssens

    VWF 24-4-10-buggenhout 050
                    Bloemen voor winnaar Catg.F Rudiger Savat.

     

         VWF 24-4-10-buggenhout 129  FRANKIE            VWF 24-4-10-buggenhout 143
    Frankie Van Hemelrrijk uit St.Amands.                                      Ken Braem

     

      
    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2010

    24-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    23-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 22/04/2010

    vwf

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Donderdag 22 April – Beveren
    (9120)


                     VWF 22-4-10-beveren 067
    Winnaar Catg.A Christof Mariën, winnaar Catg.B Danny Saelens en winnaar Catg.C Dirk De Bont.


    A/B/C-reeks
    1 CHRISTOF MARIËN uit Retie
    2 David Van Pelt
    3 Nico Savat
    4 Mario Van Gucht
    5 Kris de Block uit Mariekerke
    6 Peter De Corte
    7 Tim Vercauteren uit Belsele
    8 Dirk De Bont (1C)
    9 Frank Van Haverbeek
    10 Paul Roosenparck
    11 Danny Saelens (1B)
    12 Lorenzo Arena
    13 Sammy Bogaert uit Meerdonk
    14 Gaetan Debroux (2B)
    15 Tom De Beer (3B) uit Moerzeke
    16 Eric Vereecken
    17 Sven Blommaert uit Hamme
    18 Marnix Geerts
    19 Arne Kestens
    20 Nico De Schepper (4B) uit Grembergen
    21 Sammy Souffriau
    22 Geoffrey Luyssen (5B)
    23 Frank Geets (2C)
    24 Dimitri Van De Perre
    25 Walter De Veerman (3C) uit Lochristi
    26 Kurt Vandiest (4C)
    27 Tino Teirlinck
    28 Giovanni Baert (5C)
    29 Tom Saeys
    30 Rudy Van De Velde           

    23-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    22-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 21/04/2010 – WAALSE PIJL - ME 1.CH – km
    - 04h39min
    Aantal deelnemers:

    1  Cadel Evans (Aus) - BMC Racing Team    
    2  Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) - Team Katusha     
    3  Alberto Contador Velasco (Spa) - Astana     
    4  Igor Anton Hernandez (Spa) - Euskaltel - Euskadi op 6"  
    5  Damiano Cunego (Ita) - Lampre-Farnese Vini op 9"  
    6  Philippe Gilbert (Bel) - Omega Pharma-Lotto op 11"  
    7  Christopher Horner (USA) - Team Radioshack     
    8  Alejandro Valverde Belmonte (Spa) - Caisse d'Epargne     
    9  Andy Schleck (Lux) - Team Saxo Bank     
    10  Ryder Hesjedal (Can) - Garmin - Transitions     
    134  Preben Van Hecke uit Berlare (Bel) - Topsport Vlaanderen - Mercator op 11'54"  
    136  Francis De Greef uit Puurs (Bel) - Omega Pharma-Lotto op 11’56”     
     

    21/04/2010 – WAALSE PIJL -  Dames Elite - WE CDM – km - 03h01min
    Aantal deelnemers:

    1.POOLEY Emma - CERVELO TEST TEAM

    2.COOKE Nicole - GRANDE-BRETAGNE op 8"

    3.JOHANSSON Emma - REDSUN CYCLING TEAM

    4.VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM op 12"

    5.STEVENS Evelyn - HTC COLUMBIA WOMEN op 17"

    6.VOS Marianne - NEDERLAND BLOEIT op 22"

    7.GUDERZO Tatiana - TEAM VALDARNO

    8.BERLATO Elena - TOP GIRLS FASSA BORTOLO – GHEZZI op 27"

    9.ARNDT Judith - HTC COLUMBIA WOMEN op 40"

    10.PATUZZO Eleonora - SAFI-PASTA ZARA MANHATTAN op 42"

     

    21/04/2010 - BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 179

    1. VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE   

    2. VERNIERS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN  

    3. ROUET Rudy - LOTTO-BODYSOL P.C.W.              

    4. KAMYSHEW ARMAN                       

    5. DEVAERE Ken - JOHN SAEY CYCLING TEAM     

    6. DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS 

    7. ABDULMANOV RUSLAN                 

    8. SWINNENS Denis - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES   

    9. DROOGMANS THIJS - TWC De Kempen        

    10. DEWORTELAER SERGE - WILLEMS VARANDAS        

    11. WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL CYCLING TEAM        

    18. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    20. COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM    

    27. MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    41. DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    43. DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM           

    45. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

    89. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM       

    93. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    120. MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    121. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  

    127. VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM     

    128. BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM   

     

    21/04/2010 - DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 134

    1. MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2. FRANCOIS Jurgen - PALMANS-CRAS op 3”

    3. DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    4. KRUOPIS AIDIS - PALMANS CRAS

    5. NANKERVIS TOMMY - CINELLI-DOWN UNDER

    6. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO op 15”

    7. BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 25”

    8. BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM op 30”

    9. VAN COPPERNOLLE Francesco - QIN CYCLING TEAM op 37”

    10. VERHELST Louis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    54. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’15”

    55. BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    61. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    21/04/2010 - ESPLECHIN - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 85
    1 Adam Gawlik (Pologne)
    2 Pierre Drancourt (France) op 5''
    3 Sébastien Six op 49''
    4 Ludovic Mottet
    5 Geoffrey Demeyere
    6 Valérian Vermeulen (France) op 1'25”
    7 Victor Fobert (France)
    8 Jakub Komar (Pologne)
    9 Jelle Mertens
    10 Stijn De Vriese

    22-04-2010 om 10:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DUBBELSLAG VOOR GLENN ROTTY TE BEVEREN !!!

    DUBBELSLAG VOOR GLENN ROTTY TE BEVEREN !!!


    Rotty Glenn 4
                                                     Zegegebaar te Beveren op Zaterdag 10 April.

    Rotty Glenn BeverenWaas (1)
                                           Zegegebaar van Glenn op Zaterdag 17 April te Beveren.

    Glenn Rotty
    nu wonend te Verrebroek won bij de Nieuwelingen zijn 1ste wedstrijd dit seizoen op Zaterdag 10 April.

    Glenn deed dit nog eens over te Beveren op Zaterdag 17 April en boekte meteen zijn 2de zege van het prille seizoen.

    Langs deze weg wensen we Glenn een dikke proficiat !!!

     

    Rotty Glenn 2
                                                          Start te Beveren op Zaterdag 10 April.

    Rotty Glenn 3
                                                                  Glenn Rotty solo naar de aankomst.

    Rotty Glenn 1
                     Glenn tussen zijn supporters met de 1ste bloemen van het seizoen.

    Rotty Glenn 6
    Glenn op het podium met Peter Blok en Robert Polak voor zijn 2de zege.



    Foto’s: Bart Rotty en Alain Sennesael

    Tekst en fotobewerking: Kenny Janssens

    22-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    21-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN 05/04/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    ELITE - NIEUWKUIJK – NEDERLAND


    Eliterenner Davy Huygens (St Gillis Waas) startte op Paasmaandag 05/04/2010 te Nieuwkuijk, Nederland in zijn eerste UCI wedstrijd.

     

    Davy moest helemaal achteraan starten. In een ware inhaalrace kon hij zijn goede conditie weerom tonen en hij kon terug komen tot de 28ste plaats. Een zoveelste knappe prestatie van Davy.


    Vanomobil 05-04 3 Vanomobil 05-04 2 Vanomobil 05-04 1

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Foto- en tekstbewerking: Kenny Janssens

    21-04-2010 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 24 APRIL - 53 X 11 CLASSIC TE HAMME !!!

    Zaterdag 24 april 2010

    53 x 11 CLASSIC !!!

     

    langs de mooiste wegjes van het Pajottenland

     


    Inschrijving + start :
    Taverne “Bierhoeve”, Kaaldries te 9220 Hamme (O-VL)

                                            Vanaf 07.30 uur tot 14u, ruime bevoorrading(en) onderweg

    Parcours:                      85 of 125 km : Nieuw parcours! Vlakke aanloop gevolgd door een heuvelend parcours langs de mooiste wegjes van het Pajottenland met uitloper naar Geraardsbergen!

                                            Volledig bepijld, geschikt voor volgwagens

    Prijs:                              - 125 km : 4€ (VWB 3€)

                                            - 85 km : 4€ (VWB 3€)

                                            - familietocht 35 km ! (inschrijven tot 16 u.) : 1.50 €

    Nadien:                          Fietsenstalling voorzien

                                            Terrasjes !

                                            Extra tapkranen !

                                            Muziek !

                                            Pannenkoeken

                                            Hot-dogs, vegetarische braadworst

     Contactpersoon :        Tom De Beer : 0474/41.91.90

    21-04-2010 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB WIELERNIEUWS VAN TREK-KMC TEAM VAN 14&21&28/03/2010

    TREK KMC Banner 2009

    Het seizoen is nu echt goed op gang geschoten met al een 8 podiumplaatsen als resultaat.

     

    Trek-KMC 14    Trek-KMC 2

    - De eerste manche van de Wallonia Cup werd gereden op 14 maart te Dinant.

    1e plaats voor Kevin Panhuyzen en Petra Mermans

    4e plaats voor Mark Donné

    5e plaats voor Art Quentin

    6e plaats voor Ivan Porters


    Trek-KMC 5  Trek-KMC 3
     

    Trek-KMC 4  Trek-KMC 6

    - In het weekend van 21 maart werd de tweede manche van de Wallonia Cup gereden te Thieusies met hetzelfde scenario als in Dinant

    1e plaats voor Petra Mermans en Kevin Panhuyzen

    6e plaats voor Ivan Porters

     

    - Op het gemeentelijk domein van Bambrugge - Erpe Mere was het team aanwezig op 28 maart voor de eerste manche van de Flanders Cup.
    Tevens was dit de 2de memorial Johan Vanoothegem.

    2e plaats voor Kevin Panhuyzen

    2e plaats voor Petra Mermans

    2e plaats voor Art Quentin

    2e plaats voor Patrik Wellens

    4e plaats voor Ivan Porters

    5e plaats voor Jarno Weemaes en Mark Donné


    Trek-KMC 1  Trek-KMC 11

    Trek-KMC 10  Trek-KMC 8

    Trek-KMC 9    Trek-KMC 7
     

    - In hetzelfde weekend was Pieter Geluykens aanwezig in de Coupe de France te Saint-Raphael.

    Deze renner is geselecteerd in het Be-one programma van de Wielerbond, waar Filip Meirhaeghe de coach is.

    Als eerste jaars junior reed hij daar een 42e plaats, 1e belg


    Verslag Pieter :
    Ondanks een goeie startpositie, toch pech bij de start. Een andere biker reed de kliksluiting van zijn linkerschoen eraf. Hij stopte even om deze terug vast te zetten maar de sluiting was helemaal stuk. Dus maar verder met een losse schoen. Nu met 200 juniors (!) aan de start was hij direct een hele hoop plaatsen kwijt en zat hij rond de 70ste positie. Natuurlijk ook opstopping en lopen. En met een schoen die bijna uitviel....Na een goeie halve ronde kon hij toch beginnen rijden. Hij moest zich dan rond de 90ste positie bevinden. Op een stuk asfalt kon hij toch de ander strips vasttrekken zodat rijden nu toch ging. En lopen hoefde niet meer. De achtervolging kon beginnen. Shirt helemaal open begon hij aan de jacht en haalde vervolgens naast een pak Fransen ook Nicolas Merz, dan Leander Bertels en dan Arnaud Hoyaux in. Nu kon hij op zoek gaan naar Lucien Tournay en Fabrice Mels die zo rond de 45ste plaats hingen. Hoyaux bleef in zijn wiel en kwam mee. Bij de laatste bevoorrading op een steile helling had hij ze te pakken. De 3 anderen vochten letterlijk voor een plaatsje in Pieter’s wiel om de strijd van beste Belg aan te gaan. Fabrice bleek het taaiste en het leek er op dat de laatste beklimming ging beslissen. Dan had Fabrice echter pech en brak zijn ketting. Spijtig. Pieter eindigde 42ste op 191 renners aan de aankomst. Aan de ene kant teleurgesteld over het resultaat – hij reed top 20 tijden in de laatste ronde – maar toch verzekerd van het feit dat qua conditie hij op schema zit.

     

    Trek-KMC 13

    - De Kids Challenge is ook gestart. In Hamme, Dessel en Bambrugge waren de jeugdige Trek-KMC rennertjes aanwezig.

    3e en 5e plaats voor Kenneth Coomans, 5e en 7e plaats voor Emile Verhulst, 6e en 7e plaats voor Geluykens Thor.

    Ook de jongste Vincent Berden (7 jaar), Owen Valcke en Ewout Verhulst waren telkens van de partij.


    Trek-KMC 12
     

     

    Tekst en foto’s: De Staebel Liliane – Teammanager TREK - KMC TEAM vzw
    www.trekteambenelux.com

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    21-04-2010 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 30 MEI - 7 VAN KETTELO 2010 - BELGISCH KAMPIOENSCHAP 3WIELRENNEN

    7 VAN KETTELO 2010

    BELGISCH KAMPIOENSCHAP 3WIELRENNEN


                                                                                                   3wielrennen

    Op zondag 30 mei 2010 wordt de intussen klassieke 7 van Kettelo gereden, een tijdrit over 7 lastige kilometers rond het Kettelo bos in Asse-Mollem. Dit jaar geldt de 7 ook als Belgisch Kampioenschap in het World Tricycle Union circuit.

     

    De internationale wedstrijd staat open voor iedereen : jong of oud, man of vrouw, met of zonder handicap, iedereen is welkom. Er is zowel een algemene rangschikking (M/V) als een rangschikking op handicap (zoals in het golf circuit). Voor renners uit het paralympisch circuit zijn er aparte rangschikkingen en prijzen.

     

    De wedstrijd wordt georganiseerd door 3wielweb, het Gemeentelijk Wielersport Comité Asse (GWSCA) en de Toeristen Vrienden Bollebeek (TVB).

     

    Inschrijven kan vanaf nu tot vrijdag 28 mei ten allerlaatste, uiteraard liefst vroeger. De kost voor de verzekering is 5 euro, ter plaatse te betalen. Iedereen krijgt vooraf zijn/haar starttijd medegedeeld. Deze zullen ook op de 3wielweb website (www.3wielweb.be) te vinden zijn. Er is gelegenheid tot parking in de buurt van start en aankomst (= Boven Vrijlegem te Asse-Mollem, zie ook bijgevoegde afbeelding). Wie noodzakelijkerwijze vlakbij de start/aankomst moet parkeren, gelieve ons te verwittigen (info@3wielweb.be).

     

    Gegevens nodig voor inschrijving :

    - Naam, voornaam

    - Geboortedatum

    - Club

    - Telefoon/GSM

    - E-mail

     

    7 van Kettelo 2010 Try Out

    Op zondag 16 mei om 15 uur  kan iedereen die dat wil de omloop eens verkennen, eventueel met een van onze SuperTrikes. Die dag zal bovendien het prototype van de nieuwe generatie SuperTrikes voorgesteld worden. Welkom!

     

    André Van Bosbeke: 3wielweb voorzitter

    www.3wielweb.be

    www.supertrike.be

    www.worldtricycleunion.org

    Bron:Fvdv

    21-04-2010 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/04/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Lawrence Van De Meersche vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    28 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    De lente is duidelijk in het land maar de temperatuur liet het vandaag afweten, slechts 10°C en alweer een strakke wind.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 125 Km, het gemiddelde was goed voor ?Km/h.

    Reden mee vandaag : Lawrence Van De Meersche , Benny Vercauteren , Sven Trogh , Sofie Verdonck , Dr.Frank de Winter , Dirk Cleys , Marc Borghgraef , Eugéne Bosman , Franky De Witte , Freddy De Blick , Walter Rotthier , Philip Van Havenbergh , Danny De Smet , Fons Van Raemdonck , Patrick Van Vlierberghe , Adrien Maes , Karl Van Osselaer , Mister X , Walter Meseure , Freddy Buys , Edwig Cleiren , ?????? en Kenny Janssens.

    21-04-2010 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 17 & 18/04/2010

    Banner Hoboken Wac 2009

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    Uitslagen renners WAC Team:

     

    Uitslag koers te Beveren Nieuwelingen 17/04/2010

     

    8ste Michielsen Kurt

    14de Vercauteren Stef

    32ste Waterschoot Django

     

    Jarne de ost, Michael Huybrecht en Emmanuel Leeman niet uitgereden.


     

    Uitslag koers Nieuwelingen Sint-Gilles-Waas 18/04/2010

     

    15de  Vercauteren Stef

    17de  Michielsen Kurt

    37ste  Drumont Matthijs

    43ste  Van den Plas Jelle

    47ste  Huybrecht Michael

     

    Jarne de Ost niet uitgereden.

     

    Bron: Nancy

    21-04-2010 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OOSTVLAAMSE NIEUWELINGENSELECTIE TOPCOMPETITIE NIEUWMOER OP ZONDAG 2/05/2010

    De Oostvlaamse Nieuwelingenselectie voor: 
    Topcompetitie Nieuwmoer Zondag 02 mei

     

    COOLS Michael, TEMMERMAN Remco, VAN RUYMBEKE Thieme, DULT Jasper, BAEYENS James, BENOOT Tiesj, BRYSSINCK Stef (Rupelmonde), COOLENS Maxim, DE GENDT Aimé, DELBAERE Tijs, HUYGHE Yenthell (Kruibeke), DRUMONT Matthijs, VAN DAM Tom (Melsele), VAN DYCK Wesley, VAN STEERTEGHEM Michiel (Nieuwkerken), VERGAERDE Otto, DE SMET VAN DAMME Lode, DEBOU Alexander (St.Gillis), ROEGIERS Jochem, SOETE Dimitri, VAN DE KERKHOVE Brent, VAN MEIRVENNE Eloy (Beveren), VERCAUTEREN Stef (Sinaai), DE VYLDER Lindsay, DE SY Gertjan, RASSCHAERT Kevin, VAN DER SCHELDEN Jasper, VERLEE Dante, TONDELEIR Niels, BUYSSE Quinten.

     

    Bron: Fvdv

    21-04-2010 om 17:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN VRIJDAG 02/04/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    FLANDERS CUP TE BAMBRUGGE


    Op een zware modderige omloop werd in Bambrugge op Zondag 28 Maart gestreden in de eerste manche van de Flanders Cup 2010 !!!

     

    KIDS:

    Benjamin Nico Polfliet werd in zijn koers 16°. Nico bewijst week na week dat hij uit het goede hout gesneden is en toont meermaals zijn "karakter".

     

    Wout Alleman behaalde een mooie podiumplaats door 3de te eindigen bij de 14 -jarigen. Hij was van in het begin goed vertrokken en heeft zijn derde positie niet meer afgegeven ! Hij blijft zo derde in het klassement.

    Broer Joren Alleman eindigde knap 6de bij de 13 jarigen en heeft hiermee ook een goede wedstrijd gereden.

    Beiden blijven alle jaren rustig groeien en doen het week na week beter! Een wissel op de toekomst!


    Vanomobil IMG_0028  Vanomobil IMG_0041
    Wout Alleman op weg naar derde plaats                                                      Podiumfoto kidstrofee

    Vanomobol IMG_0026  Vanomobil IMG_0046
                    Joren Alleman

    FUN A:

    Xavier Alleman heeft zondag zijn wedstrijd gereden en is 13de geworden op een 75 tal deelnemers na, een toch wel slechte start waarbij hij uit het pedaal was geschoten .. maar al van in de eerste ronde kon hij terug naar voren oprukken .. op de meet werd er nog gesprint en moest Xavier zijn 2 belagers laten voorgaan.

    Kevin Messagie was 31° in de modder. Voor hem was het iets te veel lopen!


    Vanomobil IMG_0061
                      papa Xavier Alleman

    ELITE EN BELOFTEN:

    Davy Huygens reed ook weer een sterke koers. Tussen de nationale toppers werd Davy achtste in totaal en vierde elite. Weerom sterk!!

     

    Het weekend van 3 en 4 April zullen de meesten aantreden in de tweede manche van de EBBT te Grand Halleux of wel deelnemen aan een wegkoers...

     

      

    Foto’s en tekst: Filip Van Hecke

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    21-04-2010 om 11:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 20/04/2010

        Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Michiel De Witte vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    22 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Mon De Geest was weer met zijne brommer aanwezig om alles in goede banen te leiden.
    Er werd een goed trainingstempo gereden en alles bleef mooi twee aan twee tot het laatste rondpunt om dan de vrije strook aan te vatten.
    Het aanvallen kon beginnen maar definitief weggeraken zat er niet in alhoewel regelmatig de groep in stukken scheurde. Het was uiteindelijk Sven Wielandt die op kop zo hard doorging dat nog 1 renner (?) Sven kon volgen tot de meet. Steven Van Houte kon nog wegspringen en eindigde 3de.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 35,9 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)
    Wie reden mee vandaag :  Michiel De Witte , Sven Wielandt , Steven Van Houte , Koen Van Laere , Philip Van Havenbergh , Dirk Bryssinckx , Jori Van Steenberghen , Tom Verhulst , Filip Weemaes , Thomas Neyt , Gunther Persoon , Chris Van De Vijver , renner Waasland , renner HOZ , renner Gaverzicht , Dame , ? ? ? ? ? en Kenny Janssens
    .

    Wielandt Sven 13
     Sven Wielandt

    21-04-2010 om 11:49 geschreven door kenny


    19-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF DINSDAG 20 APRIL STARTEN DE WEKELIJKSE DINSDAGAVONDTRAININGEN !!!


    GROEPSTRAININGEN WEKELIJKS
    OP DINSDAGAVOND !!!


    We vertrekken aan BUYL SPORT en rijden via DE GRAAUW en PAAL richting PROSPERPOLDER en KALLO (meet) en eindigen terug thv BUYL SPORT.
    Bovendijk van Doel kan niet meer gereden worden wegens grote werkzaamheden !!!


    VANAF DINSDAG 20 APRIL STARTEN WE TERUG OM 19H00, AFSTAND TOT DE MEET 75 Km !!!


    DE GROEP BLIJFT SAMEN TOT HET LAATSTE RONDPUNT WEGENS HET ZWARE VRACHTVERKEER EN ONZE EIGEN VEILIGHEID !!!!!!

    19-04-2010 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/04/2010

    vwf

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.D !!!

     
    Suys Frank KOP 2009 2


    Zondag 18 April - Burst

     

    A-reeks
    1 Stefaan Paridaens
    2 Jurgen Diependaele
    en William Van Der Heyden
    4 Jimmy De Doncker
    5 Kevin Van de Keer
    6 Stijn Verbeke
    7 Tom Penninckx
    8 Kurt De Vuyst
    9 Andy Van Eesbeek
    10 Peter Vermassen
     
    VWF 18-4-10-burst 096
                         Bloemen Catg.A voor Stefaan Paridaens.


    B-reeks
    1 Michel Naessens
    2 Gino De Vos
    3 Frank Vagenende
    4 Geoffrey Luyssen
    5 Gaetan Debroux
    6 Ronny Van Der Vurst
    7 Emmanuel Hiel
    8 Danny Saelens
    9 Wim De Smet
    10 Kevin Van der Cruysse

    VWF 18-4-10-burst 098
                         Bloemen Cat.B voor Michel Naessens.


    VWF 18-4-10-burst 078
                                            Start van de Catg.B


    C-reeks
    1 Rudy Thomas
    2 Claude De Bodt
    3 Danny de Backer
    4 John De Croock
    5 Johan Heymans
    6 Dominique Turcksin
    7 Frank Geets
    8 Kris Thomas
    9 Filip Lievens
    10 Dirk de Bondt


    VWF 18-4-10-burst 070
                            Bloemen voor Rudy Thomas in de Catg.C

               
    D -reeks
    1 FRANK SUYS (Hingene)

    2 Joseph Devits
    3 Roger Schouppe
    4 Dirk De Meyer
    5 Piet De Vos
    6 Mark Vertommen
    7 André Praet
    8 Rudy Van De Velde
    9 Joseph Claessens
    10 Philippe Breuls
     
    VWF 18-4-10-burst 059
                                   Aankomst van Frank Suys.

     

    VWF 18-4-10-burst 073 VWF 18-4-10-burst 031 
        Bloemmen voor Frank Suys in de Catg.D                                                   
    Start van de Catg.D

    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Paul Hunninck
    3 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    4 Luc Roelandt
    5 Marc Vervondel
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8 Lucien Van Goethem (Stekene)
    9 Marcel Poelmans
    10 Robert Maldrie


    VWf 18-4-10-burst 028
    Bloemen in Catg.E voor Felix Luyten en in Catg.F voor Jos Vandermeulen.


    F-reeks
    1 Jos Vandermeulen
    2 Jozef Saerens
    3 Jozef Van Isterdael
    4 Roger Hoof (St.Niklaas)
    5 Vic Van Den Eynde
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 André Ceurens
    8 Bernard Matthijssens
    9 Freddy de Blick (Beveren)
    10 Daniel Galliot

     

    Foto’s: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2010

    19-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!