.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 18/04/2010 - VLISSEGEM (W) - Dames Jeugd -
    60 km - 01h41min

    Beker van Vlaanderen
    Aantal deelnemers: 25 Niewelingen

    1. DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    2. ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER       

    3. SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    4. DENEEF Naika - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    5. VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL  

    6. MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE        

    7. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL 

    8. DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    9. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    10. COUDEVILLE Herlinde - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW         

    11. VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM   


    Aantal deelnemers: 49 Juniores

    1. VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS        

    2. MARKUS KELLY - TERHEYDE CT           

    3. CROKET Gilke - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    4. LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    5. DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS          

    6. WINTGENS Marlène            - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    7. CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    8. VANHOORNE Ellen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    9. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    10. VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB        

    19. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM         

    22. INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM     

    37. CARLESS Bo - BENELUX TEAM         

     

    18/04/2010 - HAASRODE (VB) - Nieuwelingen - 67 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 44

    1. VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2. SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    3. VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL          

    4. PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    5. TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 7”

    6. WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7. TRAPPENIERS Brent - WSC HAND IN HAND BAAL op 25”

    8. RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB op 26”

    9. VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’13”

    10. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

     

    18/04/2010 - MEERBEKE - NINOVE (O) - Nieuwelingen - 60 km – 01h30min

    Aantal deelnemers: 89

    1. TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM           

    2. VERSYP Karel - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 3”

    3. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 12”

    4. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5. NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6. SERGOORIS Kenneth - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    7. DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI   

    8. COREELMAN Giani - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    9. GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM  

    10. DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    21. VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
     

    18/04/2010 - RETIE (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 41

    1. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    3. HONIGH NICO - DE JONGE RENNER      

    4. VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    5. KRAMER Erik - DRC De Mol    

    6. VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    7. VAN DONGEN RICARDO - WV DE JONGE RENNER         

    8. VLUYMANS Janic - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    9. ANTONISSEN BOB - WV DE JONGE RENNER     

    10. BUURON BO-DYLAN - RSC DE ZUIDWESTHOEK
     

    18/04/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 80

    1. ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE           

    2. LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    3. JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    4. BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    5. CARPENTER DANTE – onelife op 4”

    6. PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM op 15”

    7. ROTTHIER FLORIAN - VC ROUBAIX LILLE METRO        

    8. WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM op 30”

    9. STEVENS George - HALESOWEN A & CC        

    10. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND      

    14. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM           

    15. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    19. WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    23. BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    25. PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    26. VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM           

    27. COUCKE Xaver uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    32. BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND 

    34. VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    38. DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND     

    40. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM     

    44. PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND     

    45. BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND      

    46. MICHIEL Relaes uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM   

    49. SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    51. ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    52. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM     

    53. VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    58. ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    18/04/2010 - TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 59

    1. LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    2. VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    3. HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 28”

    4. LOOS Pieter            - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 50”

    5. LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    6. HOF Dennis - WSC HAND IN HAND BAAL           

    7. VAN DE VLOED Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    8. STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG    

    9. BERVOETS Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO  

    10. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    18-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 18/04/2010 - MERCHTEM (VB) - Juniores -
    91 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 98

    1. HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT        

    2. VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    3. VAN CRAEN Toshoni - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. VERBEIRENS Pieter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO           

    5. VERVAEKE Louis - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW       

    6. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB      

    7. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    8. DE SMEDT Nik - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    9. VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW     

    10. VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    15. GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM      

    47. DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      


    18/04/2010 - RETIE (A) - Juniores - 80 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 45

    1. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    2. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    3. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    4. VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL    

    5. SEMPELS Aron - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    6. LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 

    7. BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM       

    8. CANT Jelle - AVB - CYCLING TEAM     

    9. GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    10. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

     

    18/04/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 98 km - 02h15min

    Aantal deelnemers:

    1. PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM           

    2. SCHELLENS Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM     

    3. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM  

    4. KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL          

    5. DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM

    6. PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    7. TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    8. VAN HYFTE Tom - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE      

    9. DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 2’42”

    10. BEKAERT Karel - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 2’56”

    12. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 3’08”        

    13. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT    

    20. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 9’13”          

    24. DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND  

    26. AERTS Jonas uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND        

    30. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND  

    32. DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND 

    35. DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    36. MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    41. RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    42. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND         

    43. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM      

    44. VAN POUCKE Michael - RUDYCO CYCLING TEAM      

     

    18/04/2010 - TESSENDERLO (LB) - Juniores - 84 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 74

    1. STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM        

    2. RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM op 13”

    3. HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 19”

    4. JACOBS Alessandro - WSC HAND IN HAND BAAL         

    5. SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 54”

    6. DANIELS Wouter - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    7. PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL op 59”

    8. MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’10”

    9. TRUYEN Bjorn - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’13”

    10. PRINZIE Andreas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’17”

     

    18/04/2010 - MIDDELKERKE (W) - Dames Elite - 99 km - 02h35min

    Beker van Vlaanderen - Aantal deelnemers: 113

    1. VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM             

    2. MARTIN Lucy - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN          

    3. DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM          

    4. LINDBERG Marie - REDSUN CYCLING TEAM     

    5. HIERCKENS Corine - FENIXS

    6. BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM       

    7. DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM    

    8. ARYS Evelyn - VZW LOTTO-LADIESCYCLING    

    9. COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN  

    10. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    12. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 2’50”

    15. WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM  

    16. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM          

    31. NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    33. DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN     

    35. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM   

    39. STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    44. KONINKX Lieve - BENELUX TEAM     

    55. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    69. AERTS Katrien uit Merksplas - BENELUX TEAM        

    82. PAELINCK Claudia uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND

    18-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!! 


    Das Jeroen KOP      Sterck Gunter KOP 2010
                 Jeroen Das                                        Gunter Sterck

    Zondag 18/04/2010 - DILSEN ( DILSEN-STOKKEM) (LB) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 40

    1. WIPPERT Wouter - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    2. ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN           

    3. DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    4. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM       

    5. OP´T EYNDE Thomas - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 4”

    6. JANSSEN Jeroen op 1:40

    7. CHUGG Joshua                  

    8. MANNAERTS Jelle - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 2’13”

    9. MERTENS Bram - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN 

    10. LOOZEN Luc – Maaslandster op 2’21”

     

    18/04/2010 - MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 157

    1. BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM     

    2. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM    

    3. COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM

    4. VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    5. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM           

    6. BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST      

    7. JORY CHRIS                       

    8. KONDROTAS Simas - PWC ALIPLAST           

    9. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    26. DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN op 1’32”       

    55. OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND      

    60. VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM       

    71. MERTENS Rene uit Dendermonde - ASFRA RACING TEAM               

    74. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM 

    82. BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    

    84. DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST     

    90. DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS
     

    18/04/2010 - NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 139

    1. JEROEN DAS uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    2. VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    3. VERMANT Wim - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW    

    4. VINGERHOETS Rudi - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE           

    5. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    6. DE FEYTER Ken - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    7. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    8. IELEGEMS Nico - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 20”

    9. ROELEN Roy - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’36”

    10. RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS         

    17. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

    18. GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    19. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    24. TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM   

    28. MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’37”          

    31. VAN REETH Ken uit  - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    34. DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    41. VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    53. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    62. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM      

    64. VERHULST Tom uit Beveren - TEAM LUCA RONSE   

     

    18/04/2010 - ZELZATE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 73

    1. GUNTER STERCK uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    2. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 5”

    3. VEJMELKA Daniel - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 35”

    4. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 40”

    5. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    6. VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    7. VANLUCHENE Stijn - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    8. VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    9. GORDON Steven                

    10. VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    11. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    14. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1’24”      

    19. VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’41”

    23. DE WILDE Joey uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND     

    24. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM          

    26. VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS          

    30. DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    34. DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI        

    36. VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - DMC- CYCLING TEAM 

    38. VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    40. SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   

    43. GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC ALIPLAST

    49. SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE    

    52. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST    

     

    18/04/2010 - HARINGE-POPERINGE (W) - Juniores - 87 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 54

    1. GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    2. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    3. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    4. VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  

    5. BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE

    6. PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    7. HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    8. VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 

    9. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        
    10. SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK

    18-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 18/04/2010 - ZELLIK-GALMAARDEN (VB) - Men Elite 1.2 UCI - Topcom -27
    - 173 km - 04h01min

    Aantal deelnemers:

    1. VERMELTFOORT Coen - RABOBANK

    2. CLAEYS Kevin - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM  

    3. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    4. TERWEDUWE Kenny - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT          

    5. DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    6. VAN POPPEL Boy - RABOBANK        

    7. VAN GENECHTEN Jonas - VERANDAS WILLEMS         

    8. BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    9. COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    10. HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM   

    13. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    30. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    58. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    67. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    96. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    97. STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM op 23”

     

    18/04/2010 – VILLE POMMEROEUL - Juniores 1.1 – 125 km - 03h04min
    Aantal deelnemers: 195

    1. Franssen Wout

    2. Van Poppel Danny

    3. Bouvrie Dieter

    4. Jungels Bob

    5. Viaene Jonas

    6. Welten Kay op 56”

    7. Feryn Kevin

    8. Aerts Alexander

    9. Groenewegen Dylan

    10. Geerts Frederik

    24. Petrov Servaas uit Lokeren

    112. Van Regenmortel Thiemen uit Lokeren op 4’31”

    126. Geerinckx Ruben uit Moerbeke

    129. Michils Sander uit Moerbeke

    153. De Permentier Jonas uit Sinaai op 4’50”

    157. D'Hollander Matthias uit Zele

     

    18/04/2010 - TREMELO (VB) - Elite zc/U23/BCP - 137 km - 03h06min

    Aantal deelnemers: 143

    1. STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    2. WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW – HAMONT op 4”

    3. KUYCKX Jan - QIN CYCLING TEAM     

    4. TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM   

    5. BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT      

    6. LAUWERS Valentijn - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH    

    7. VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    8. BLUEKENS Jan - PROFEL CYCLING TEAM       

    9. PIETERS Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    10. CLAES Joris - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

     

    18/04/2010 - BESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 107

    1. VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO          

    2. VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 8”

    3. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO op 18”

    4. CASIER Arne - FUJI TEST TEAM         

    5. NAUWYNCK Stijn - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    6. RONSSE Peter - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME       

    7. TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    8. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS 

    9. DEPRAETERE Hannes - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM          

    10. IMMOUNI Abdel Aziz - DUNKERQUE LITTORAL           

     

    18/04/2010 - DIKKEBUS (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 56

    1. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE         

    2. RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    3. TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER    

    4. SIX MARCEL                      

    5. SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    6. GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    7. DIETRICH Ghequiere - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER           

    8. DEMUYNCK Koen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 52”

    9. DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’03”

    10. HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    12. BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    18-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/04/2010

    waod_3

    Proficiat aan GEOFFREY MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Maes Geoffrey KOP 2010  Debaes Nico KOP 2010  Marien Gerard
             Geoffrey Maes                      Nico Debaes                      Gerard Mariën

    Zondag 18 April 2010 - LAARNE

    Categorie A/B: (51 dln)

    1.GEOFFREY MAES (Ovemere, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    3.Mario Van Den Broecke (B3)

    4.Gunther Van Goethem (B4)

    5.Didier De Lannoy (B5)

    6.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    7.Bart Verhasselt (A2) 8.Vincent Brunel (B6) 9.Luc De Duytsche (A3) 10.Jens Daems (A4) 11.Peter De Corte (B7) 12.Renaat Demeter (Lochristi B8) 13.Kristof De Baets (A5) 14.Davy Rauch (B9) 15.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B10) 16.Kristof Dhondt (B11) 17.Jonas De Vlieger (A6) 18.Gino Van Broeck (Belsele A7) 19.Gert-Jan Staelens (A8) 20.Christof De Graeve (B12) 21.Maurice Minnaar (A9) 22.Koen Van Parijs (B13) 23.Steven Landuyt (B14) 24.Steven Van Damme (B15) 25.Michaël De Meyer (A10) 26.Steven Heirman (A11) 27.Bart Jocqué (B16) 28.Angelo Saman (Stekene B17) 29.Dennis Javenans (A12) 30.Marcin Sitarski (B18)
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif

    Categorie C/D:
    (50 dln)

    1.NICO DEBAES (Desselgem, winnaar cat. C)

    2.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D)

    3.Hans Verlinden (C2)

    4.Peter Mol (C3)

    5.Franky De Tremerie (C4)

    6.Geert Smet (St.Niklaas D2) 7.Peter Verkweetnietwat (C5) 8.Walter De Veerman (Lochristi D3) 9.Arie De Moor (C6) 10.Peter Kerckaert (D4) 11.Geert Van Speybroeck (C7) 12.Patrick Vanmaekelbergh (C8) 13.Marc Vanparrys (C9) 14.Olivier Vaerewyck (C10) 15.Ko Harms (D5) 16.Sven De Vlieger (C11) 17.Rudi Rabout (Heinkenszand C12) 18.Patriek Dhondt (C13) 19.Steve Ferguson (C14) 20.Patrick Watteny (D6) 21.Feta Benney (C15) 22.Noël Dult (C16) 23.Patrick De Smet (D7) 24.Stany Blockx (C17) 25.Henri De Decker (D8) 26.Danny De Bruyne (C18) 27.Pascal Verlez (D9) 28.Geert Hebbrecht (C19) 29.Carlo Schollaert (C20) 30.Idesbald Nevejans (D10)
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Tony Reniers (E2)

    3.Danny De Coninck (E3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Etienne Claus (Hamme E4)

    6.Mario D'Haeseleer (E5) 7.Marc Landerie (E6) 8.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E7) 9.Hilair Heye (E8) 10.Rudy Taelman (E+2) 11.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+3) 12.Patrick Buyens (E9) 13.Alain Goossens (E10) 14.Joeri Van Hoyweghen (E11) 15.Joeri De Cock (E12) 16.Antoine Van Geluwe (E13) 17.Erwin D'Hondt (E14) 18.Paul Van Puyenbroeck (E15) 19.Frederik Blervacq (E16) 20.Bart De Poortere (E17) 21.Philippe Lacquet (E18) 22.Bjorn Degroote (E19) 23.Marc Dockx (E20) 24.Wim Bas (E21) 25.Patrick Bekaert (E22) 26.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 27.Franky De Pauw (E23)
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Roland Boulard (F1-2)

    3.Karel Andries (Schoten F1-3)

    4.François Coppers (F1-4)

    5.Kris Van Honsté (F1-5)

    6.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2) 7.Ad Montforts (F2-2) 8.Marc Dhanijns (F1-6) 9.Dirk Caekebeke (F1-7) 10.Marc Colpaert (F1-8) 11.Emmanuël De Loor (F1-9) 12.Paul D'Hoey (F2-3) 13.Noël Verzele (F1-10) 14.Antoine De Caboter (F1-11) 15.Julien De Bock (F2-4) 16.Donald De Vlieger (F1-12) 17.Daniel Hauttekeete (F2-5) 18.Eddy De Clercq (F2-6) 19.Jean-Paul Van Oudenhove (F2-7) 20.Luc Verkinderen (F2-8) 21.William Govaert (Waasmunster F1-13) 22.Eddie Van Leirberghe (F1-14) 23.Marc Steenberghe (F1-15) 24.Adri Van Loon (F1-16) 25.Eddy Iterbeke (F2-9) 26.Robin Van Kerschaver (F2-10) 27.Helmuth Tas (F1-17) 28.Luc Cocquyt (F1-18) 29.Dirk De Cauwer (Hamme F1-19) 30.Roland Van Imschoot (F2-11)
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif

    Categorie G:

    1.Ludo Opdebeek (Balen)

    2.Willy Roels

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Karel Heirbaut (Belsele)

    5.Hugo Van Linden

    6.Julien Vyvey 7.Robert Robijns 8.Marinus Lockefeir 9.André Bogaert 10.Denis Keynen 11.Piet Achten 12.Michel Bousard 13.Arnold De Muynck 14.Etienne De Clercq 15.Lucien Schollaert 16.Erik Vandersteen 17.Freddy Stevens 18.André Wouters 19.Roger Verschraegen (Lochristi) 20.Erik De Waele 21.Henk Bolle 22.Firmin De Zutter 23.Theo Coudyzer 24.Daniel Indekeu 25.Patrick Elegheer 26.Etienne Van Hecke 27.Henri De Saedeleir 28.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 29.Roland Van Imschoot 30.Guy Dhaese
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.François Brouwers

    3.Anton Van Poecke

    4.Roger De Breuker

    5.Alois Torfs

    6.Lucien Van Impe 7.Daniël Nuytinck 8.Daniel Cornu 9.Pierre Verberckmoes (Belsele) 10.Hervé Verstuyft 11.Gérard Raes 12.Noël De Muynck 13.Guus Schuller 14.Paul De Geynst 15.Georges Michiels 16.Marcel Meeuwes 17.Pascal Cornand 18.Luc Muys 19.Donné Neckebroeck 20.René Van Reeth 21.Ferdinand Moerman 22.Leo De Jong 23.Jef Verheyen 24.Kristina Coolens 25.Willy Vereecken 26.Jean-Pierre Heirman
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif


    Categorie G++:

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.Clement De Smedt

    3.Gustaaf De Temmerman

    4.Trevor Fensicek

    5.Joseph Boone

    6.Edward Battersby 7.Willy Voorbraeck 8.Julien Schaukens

    18-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    17-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/04/2010



    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

     

    Suys Frank KOP 2009 2

    Zaterdag 17 April - LFT - Kruishoutem

    Categorie A:
    1. Vincent VANHOUTTEGHEM

    2. Jeamie Huyghebaert

    3. Kevin Vandewiele

    4. Charlie Blondeel

    5. Dimitri Himbrecht

    Categorie B:
    1. Patrick VANMAEKELBRGH

    2. Rudy Bertier

    3. Kurt Serlet

    4. Hans Kyndt

    5. Geert Marijsse

    Categorie C:

    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Geert Roobroeck

    3. Ronny Werbrouck

    4. Tony Taelman

    5. Johan Declerck

    Categorie D:
    1. Erik DE WAELE

    2. Rudy Musschoot

    3. Timmy Braeckeveld

    4. Eddy Vanden Hautte

    5. Steve Maeyhaert

    Categorie E:
    1. Franklin VAN DE MOORTEL

    2. Eric Van Landschoot

    3. Ann Nollet

    4. Jolien Verschueren

    5. Robert Moeyaert

    Categorie F:
    1. Jasper DE VIAENE

    2. Jonathan Verschueren

    3. Bram Reniers (DV)

    4. Bjarne Christiaens

    5. Jeffrey Hutsebaut

    17-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/04/2010

    vwf

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.F !!!

     

    Hoof Roger KOP 2010

    Zaterdag 17 April - Steenhuize

     

    A-reeks
    1 Tim Deneef
    2 Wim Maes
    3 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4 Peter Vermassen
    5 Nico Debaes (Desselgem)
    6 Mario Van Gucht
    7 Andy Van Eesbeek
    8 Andy De Backer
    9 Quincy Vens
    10 Michel Vereecken

    VWF 17-4-10-steenhuize 157
                                 Bloemen in de Catg.A met Tim Deneef.


    VWF 17-4-10-steenhuize 097   VWF 17-4-10-steenhuize 159

                    Peter De Proft uit Hamme.                        Quicy Vens die de uitbater een plezier deed en na
                                                                                         zijn training nog kwam koersen in de Catg.A.


    B-reeks
    1 Erwin Bollen
    2 Gino De Vos
    3 Pascal De Wolf
    4 Peter Van Damme
    5 Ronny Van Der Vurst
    6 Eddy Quina
    7 Kevin Van Der Cruysse
    8 Davy De Swert
    9 Mario Van Der Sickel
    10 Kristof D'Hondt

    VWF 17-4-10-steenhuize 155
                             Bloemen in de Catg.B met Erwin Bollen.


    C-reeks
    1 Frank Geets en Herman Proost
    3 John De Croock
    4 Dirk De Ridder
    5 Eddy Merckx (Bornem)
    6 Marc Rens
    7 Alain Goolaerts
    8 Michel Jannes
    9 Rudy Thomas
    10 Richard De Ridder
     
    VWF 17-4-10-steenhuize 110
    Bloemen in de Catg.C met Frank Geets en Herman Proost die gelijk eindigden.

               
    D -reeks
    1 Rudy Van De Velde
    2 Vincenzo Fraccacreta
    3 Joseph Devits
    4 Joseph Claessens
    5 Patrick Sergooris
    6 Jerry De Reuse
    7 Dirk de Schrijver
    8 Geert De Spiegeleer
    9 Giovanni Baert
    10 Frank De Pelsmaeker

    VWF 17-4-10-steenhuize 102
                           Bloemen in de Catg.D met Rudy Van De Velde.


    E-reeks
    1 Freddy Vranken
    2 Eddy Cobbaut
    3 Louis Van den Broeck
    4 Roland Hellebaut
    5 Felix Luyten
    6 Freddy Schelfthout
    7 Rudi Baeyens
    8 Robert Maldrie
    9 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    10 Jean-Pierre Broothaerts

    VWF 17-4-10-steenhuize 030
                       Bloemen in de Catg.E met Freddy Vranken.


    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3 Jos Vandermeulen
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Lucas Vangoidsenhoven
    6 Jozef Saerens
    7 Freddy Vandenberghen
    8 André Ceurens
    9 Francois van De Vijver
    10 Albert Van Den Eede

    VWF 17-4-10-steenhuize 006
                                Aankomst Catg.F met Roger Hoof.

    VWF 17-4-10-steenhuize 026 
                                     
    De bloemen voor Roger Hoof.

     

       

    Foto’s: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2010

    17-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Rotty Glenn KOP 2010

    Zaterdag 17/04/2010 - BERLAAR (A) - Nieuwelingen - 52,2 km - 01h19min

    Aantal deelnemers: 68

    1. VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS        

    2. WELTEN LARS - TWC PIJNENBURG     

    3. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    4. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    5. VANDENHOUDT JENS - US CRABBE PERFORMANCE     

    6. VERMONDEN Jonas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    7. VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL

    8. MEYNEN Rik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    9. VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    10. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

     

    17/04/2010 - BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 55 km - 01h21min

    Aantal deelnemers: 63

    1.GLENN ROTTY uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND

    2. BLOK Peter - THEO MIDDELKAMP

    3. POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM

    4. VAN DER MADE TIM - WESTLAND VOORUIT

    5. VAN NIEUWPOORT Koen - GRTC Excelsior

    6. VAN HEMELEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    7. SCHUT Elroy - ARROW CYCLING TEAM

    8. MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9. VERBEKE Benny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH

    10. VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11. LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    14. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    20. VAN DAM Tom  uit Melsele- RUDYCO CYCLING TEAM

    21. LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND

    24. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND

    26. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    29. MICHIEL Relaes uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    30. BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren- WIELERTEAM WAASLAND

    32. WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    35. DEBOU Alexander uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

    36. CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND

    40. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND

    44. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    17/04/2010 - HERFELINGEN (VB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 39

    1. SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    2. VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    3. SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    4. BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE          

    5. VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    6. DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    7. SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE     

    8. DE LANGE Thijs - THEO MIDDELKAMP 

    9. POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10. PARIDAENS Jasper - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL    

     

    17/04/2010 - RENINGELST (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 90

    1. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    2. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’20”

    3. PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    4. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5. VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    6. VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

    7. GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE          

    8. MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB           

    9. COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK  

    10. NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           
     

    17/04/2010 - ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 44

    1. VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO           

    2. VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 4”

    3. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 9”

    4. GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5. NEYENS Marnick - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    6. MERTENS Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    7. JANSSEN DICK - WC MIDDEN LIMBURG               

    8. OUDE ELFERINK Tommy - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9. GRIFNEE Loïc - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES        

    10. VAN GESTEL Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    17-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Druyts Jessie KOP 2010

    Zaterdag 17/04/2010 - ST-JORIS-WEERT (VB) - Juniores -
    86 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 92

    1. TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN           

    2. DANIELS Wouter - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 20”

    3. DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW    

    4. BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM       

    5. DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    6. VERHAEGHE Vincent - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.      

    7. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    8. VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    9. MANSI Marwen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM           

     

    17/04/2010 - VLISSEGEM (W) - Juniores - 84 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 69

    1. RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM          

    2. DELMOTTE Dimitri - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 12”

    3. DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4. PUT Timothy - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5. BRUNEEL Robin - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    6. DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM          

    7. KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL          

    8. CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    9. BUZEIJN Mathijs - ZRTC THEO MIDDELKAMP    

    10. DEBOEVER Nick - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

     

    17/04/2010 - ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 81 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 50

    1. DAAMS Eddy - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    2. THEUNISSEN Jordi - Union Cycliste Seraing   

    3. KRUGER André - VFR BUTTGEN 1912  

    4. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5. PONS Gaëtan - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES        

    6. FRANSSEN Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    7. GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT  

    8. HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO            

    9. MUYRERS Brend - TWC MAASLANDSTER       

    10. VERDULT JELLE - TEMPO  

      

    17/04/2010 - BERLAAR (A) - Dames Nieuwelingen - 52,2 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 24
    1. JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    2. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
    3. DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
    4. VAN DE KLUNDERT ROWENA - RSC DE ZUIDWESTHOEK
    5. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL
    6. DENEEF Naika - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
    7. DOLMAN HALIEGH - DE JONGE RENNERS
    8. REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT
    9. MEYVISCH MOLLY - VELOCIPEDIQUE
    24. DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM

     

    17/04/2010 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - Nieuwelingen - 61 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 65

    1. TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM               

    2. VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    3. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    4. BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    5. DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI    

    6. COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM     

    7. DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    8. PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    9. VAN DYCK Wesley - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

    10. BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    55. DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    17-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 17/04/2010 – LUIK-BASTENAKEN-LUIK – Beloften - ME 1.2 UCI – 184 km
    - 04h20min
    Aantal deelnemers:

    1. NAVARDAUSKAS Ramunas - Vélo Club La Pomme Marseille 

    2. OSTERGAARD Nicki - GLUG & MARSTRAND – LRO op 36”

    3. LANDER Sebastian - Team CONCORDIA Forsikring Himmerland

    4. DAMUSEAU Thomas - CHAMBERRY Cyclisme Formation          

    5. PENVEN Clément - CC NOGENT SUR OISE       

    6. EIJSSEN Yannick - PWS EIJSSEN Cycling Team           

    7. SLAGTER Tom-Jelte - RABOBANK Continental Team   

    8. JUUL Christopher - GLUG & MARSTRAND – LRO op 45”

    9. KEIZER Martijn - RABOBANK Continental Team

    10. VAN DER SANDE Tosh - BEVEREN 2000 op 55”

    16. VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLANDEREN BAUKNECHT JARTAZZI LOTTO     

    61. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WECHTER CHOCOLADE JACQUES CT op 8’30”
     

    17/04/2010 - BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 109

    1. VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE

    2. VAN DE WAETER Sean - NEW HEEBRA-LOMBARDEN

    3. CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4. GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5. GALLE Pieter  - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM

    7. DONIE Birger - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    8. DIEPENDAELE Barry - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    9. PATTEN Daniel - ASFRA RACING TEAM

    10. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    20. DE WOLF Glenn  uit Hamme- RUDYCO CYCLING TEAM op 20”

    33. DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    55. DE MOL Bram uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND

    67. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    17/04/2010 - ZONNEGEM (O) - U23 - 118 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 148

    1. BLANCKE Kristof - TEAM LUCA RONSE

    2. DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2”

    3. MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND   

    4. LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS         

    6. DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM     

    7. LOMBAERT Stijn - FLEMISH CYCLING PROJECTS         

    8. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT  

    9. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          

    10. VANNESTE Evert - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE           

    13. GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    21. NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE     

    30. MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND                    

    38. DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND        

    39. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM     

    42. DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND         

    60. STAES Davy uit St.Niklaas - CYCLING TEAM M. PINTE           

    67. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM       

    69. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM 

    73. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

    80. BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM

    86. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    88. VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    96. BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.              

    98. VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht  - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

     

    17/04/2010 - GELUVELD (W) - Juniores - 93 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 74

    1. HOLST EMGER                   

    2. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 6”

    3. SKJERPING KRISTOFFER op 19”

    4. VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 28”

    5. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    6. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    7. DESCAMPS Joris - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    8. LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW   

    9. WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE 

    10. PAULIUS Siskevicius - VILNIAUS      

    17-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/04/2010

    waod_3

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Marien Gerard

    Zaterdag 17 April 2010 - OOSTEEKLO


    Categorie AB: (76 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Eric Vereecken (Hulst, Nl, winnaar cat. B)

    3.Steven Martens (A2)

    4.Nico Savat (B2)

    5.Geoffrey Luyssen (B3)

    6.Bart Verhasselt (A3) 7.Tim Vercauteren (Belsele A4) 8.Gunther Cuylits (B4) 9.Tony Heirbaut (Belsele A5) 10.Rico Kruyt (A6) 11.Peter Debucke (B5) 12.Renaat Demeter (Lochristi B6) 13.Dieter Desmet (A7) 14.Jimmy De Bruyn (A8) 15.Luc De Duytsche (A9) 16.Yves Heylen (B7) 17.Nico Verwee (A10) 18.Kenny Van Gompelaere (A11) 19.Jens Daems (A12) 20.Didier De Lannoy (B8) 21.Giovanni Vermeet (B9) 22.Karel Van Kerkhove (B10) 23.Guillaume De Coninck (A13) 24.Christophe De Witte (A14) 25.Nico Ringelberg (A15) 26.Jurgen Mestdagh (A16) 27.Pascal Vernimmen (A17) 28.Joseph Krispijn (A18) 29.Karel Warnier (B11) 30.Steven De Schoesitter (Waasmunster B12)

    Categorie C/D: (55 dln)

    1.Frank Vagenende (Bierst, winnaar cat. C)

    2.Dirk Van Capellen (C2)

    3.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    4.Ivan Wulffaert (D2)

    5.Françus Van Gorp (C3)

    6.Rudy Drapier (C4) 7.Wim De Coninck (D3) 8.Hans Verlinden (C5) 9.Luc Van Haecke (D4) 10.Walter De Veerman (Lochristi D5) 11.Carlo Schollaert (C6) 12.Marc Vanparrys (C7) 13.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 14.Geert Roose (C9) 15.Pascal Verlez (D6) 16.Robert Standaert (D7) 17.Freddy Vlerick (D8) 18.Danny Popelier (C10) 19.Jan Reubens (C11) 20.Olivier Vaerewyck (C12) 21.Freddy Dhooge (C13) 22.Filip Vereecke (D9) 23.Steve Ferguson (C14) 24.Stany Blockx (C15) 25.Patrick Watteny (D10) 26.Stefan Adriaenssens (Burcht C16) 27.Didier Knockaert (C17) 28.Danny De Bruyne (C18) 29.Martin Surmont (C19) 30.Keny Wille (Kieldrecht D11)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Ronny Cosijn (E2)

    3.Wim De Waal (E3)

    4.Danny De Coninck (E4)

    5.Hilair Heye (E5)

    6.Leo Mares (Beveren E6) 7.Noël Willems (E7) 8.Patrick Buyens (E8) 9.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 10.Etienne Claus (Hamme E9) 11.Rudy Taelman (E+2) 12.Peter De Ghein (E10) 13.Patrick Van Hulle (E11) 14.Mario D'Haeseleer (E12) 15.Patrick Bekaert (E13) 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 17.Jean-Pierre Van Maldegem (E14) 18.Roland Coupillie (E15) 19.Philippe Lacquet (E16) 20.Marc Couckaert (E17) 21.Alain Goossens (E18) 22.Bjorn Degroote (E19) 23.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E20) 24.Tom Persyn (E21) 25.Willy De Sutter (E22) 26.Franky De Pauw (E23) 27.Herbert De Coster (E24) 28.Rudi Van Steelandt (E+4) 29.Kurt Van Cauteren (E25) 30.Joeri Van Hoyweghen (E26)

    Categorie F1/F2:

    1.Eddie Van Leirberghe (De Pinte, winnaar cat. F1)

    2.Louis Moens (F1-2)

    3.Jo Montforts (F1-3)

    4.Julien De Bock (De Pinte, winnaar cat. F2)

    5.Ad Montforts (F2-2)

    6.Helmuth Tas (F1-4) 7.Roland Boulard (F1-5) 8.Kris Van Honsté (F1-6) 9.Dirk Caekebeke (F1-7) 10.Patrick De Backer (F1-8) 11.François Coppers (F1-9) 12.Noël Rogge (F2-3) 13.Dirk De Cauwer (Hamme F1-10) 14.Paul D'Hoey (F2-4) 15.Donald De Vlieger (F1-11) 16.René Demunter (F2-5) 17.José Dezegher (F2-6) 18.Bart Delagrange (F1-12) 19.Daniel Hauttekeete (F2-7) 20.Eric Pauwels (F2-8) 21.John Heyndrickx (Nieuwkerken) F2-9) 22.Eddy Iterbeke (F2-10) 23.Adri Van Loon (F1-13) 24.Eric De Wilde (F2-11) 25.Luc Verkinderen (F2-12) 26.Jos Lissens (F1-14) 27.Eddy De Clercq (F2-13) 28.Jean-Pierre Pollefliet (F1-15) 29.Benny Coen (F1-16) 30.Alex Van Onckelen (F1-17)

    Categorie G:

    1.Ludo Opdebeek (Balen)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Arnold De Muynck

    4.Roland Van Imschoot

    5.Willy Roels

    6.Julien Vyvey 7.Marinus Lockefeir 8.Werner Dullaert (St.Gillis) 9.Luc Van Robbroeck 10.Theo Coudyzer 11.Freddy Stevens 12.Etienne Declercq 13.Freddy Vervenne 14.André Syvertsen (Stekene) 15.Lucien Schollaert 16.Christiaan Vandevoorde 17.Firmin De Zutter 18.Karel Heirbaut (Belsele) 19.Martien Van Hoogstraten 20.Herman Dias 21.Robert Robijns 22.André Wouters 23.Henk Bolle 24.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 25.Etienne Van Hecke 26.Denis Keynen 27.Erik Vandersteen 28.Michel Bousard 29.Willy Corthier

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Guus Schuller

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Donné Neckebroeck

    5.Noël De Muynck

    6.Leo De Jong 7.Georges Michiels 8.Leon Vervaet 9.Daniel Cornu 10.Antoine Cools 11.Paul De Geynst 12.Ferdinand Moerman 13.Luc Muys 14.Daniël Jooris 15.Jaak Cocquyt 16.Daniël Nuytinck 17.Willy Vereecken 18.Jean-Pierre Pepermans 19.Hervé Verstuyft 20.François Brouwers 21.Kristina Coolens 22.Jef Verheyen 23.Marcel Meeuwes 24.René Van Reeth 25.Frans Timmers 26.Roger De Breuker 27.Pascal Cornand 28.Michel Vander Beke

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Raf Luyckx

    3.Edward Battersby

    4.Karel Alen

    5.Clement De Smedt

    6.Trevor Fensicek 7.Willy Voorbraeck

    17-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    15-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    15/04/2010 - OOSTMALLE (A) - Testtijdrit alle categorieën

    Provinciaal Kampioenschap

    Beloften
    1 DE JONGHE Kevin
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    2 VAN ZUMMEREN Stef (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    3 VANROY Glenn (K.W.C HEISTZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 NOOYTENS Sven (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    5 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    6 GEERTS Kevin (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    7 LAUWERS Valentijn (KON W.C STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    8 VERNIERS Jeroen (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    9 DE SMEDT Mauro (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    10 VAN ECHELPOEL Pieter (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Elite z.c.
    1 GEYSEN Kurt
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    2 DINGEMANS Jeroen (PROFEL CYCLING TEAM)
    3 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    4 VERHOEVEN Dennis (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    5 INDEKEU Nlco (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W KONINGSHOOIKT)
    6 FREDERICKX Tom
    (VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS) 

    Juniores
    1 FRISON Frederik (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    2 VAN MEIRHAEGHE Jef (CUBE-FINTRO CT)
    3 RAEYMAEKERS Mattias
    (AVIA CYCLING TEAM)
    4 RAEYMAEKERS Thomas
    (AVIA CYCLING TEAM)
    5 BOONS Ruben
    (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    6 VAN ROOY Kenneth (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 VAN CALSTER Gianni
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    8 PEELAERS Jeff
    (AVIA CYCLING TEAM)
    9 LONCIN Gilles (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    10 BROSENS Werner (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    30 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    Nieuwelingen
    1 GOOLAERTS Mlchael (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    2 HOEYBERGHS Daan (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    3 VERTOMMEN Jeff (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    4 VERSTREPEN Dries (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    5 JASPERS Dylan (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 VAN HOOYDONCK Nathan (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    7 HOEFKENS Lennert (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    8 VAN DYCK Yannick (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    9 VAN BEETHOVEN Matthias (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    10 CALLAY Stig (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Dames Nieuwelingen
    1 KOPECKY Lotte
    (KON W.C STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    2 DRUYTS Jessy uit Wilrijk (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    3 LODEWYKS Dana (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 DRUYTS Demmy uit Wilrijk (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    5 MAES Shana (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 JOCHEMS Chien (KON EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    7 VERMEIREN Stefanie (KON EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)

    Dames Juniores
    1 DE ROOVER Eline
    (W.C VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS)
    2 LODEWYKS Steffi (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 CROKET Gilke uit Bornem (KON W.C STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    4 CORTHOUT Shauni (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    5 DE RAVET Karolien (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Dames Elite
    1 VAN LOY Ellen
    (EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V)
    2 DOM Annelies (KON W.C STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    3 KONINKX Lieve (BENELUX TEAM)
    4 HANNES Kaat uit Wechelderzande (BENELUX TEAM)
    5 VAN MALDEGHEM Nele (AFDELING ANTWERPEN - WBV)

    15-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 15/04/2010 - HOKSEM (VB) - Dames Jeugd - Tijdrijden
    : 11,4 km

    Provinciaal Kampioenschap

    1 DELTOMBE Evelien (VZW DE DEMERSPURTERS) in 18’57”
    2 SEGHERS Nele (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.) op 1’00”
    3 REYNAERT Ganaelle
    (WK NOORD WEST BRABANT) op 1’55”
    4 TREKELS Linzi
    (DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG) op 2’12”
     

    15/04/2010 - MARIA AALTER (O) - Dames Jeugd - Tijdrijden: 8 km

    Vlaams Kampioenschap
    Nieuwelingen

    1 VAN COPPERNOLLE Naomi (ISOREX CYCLING TEAM) in 13’49”
    2 BERNAGIE Laura (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 4”
    3 DE VLIEGER Larissa
    (WK NOORD WEST BRABANT) op 25”
    4 VERMEIRE Lisa
    (K.V.C. DEINZE VZW) op 32”
    5 VERVAECK Melanie
    (ASFRA RACING TEAM) op 1’07”
    6 DEVLEESCHOUWER Lien
    (ASFRA RACING TEAM) op 3’40”

    Juniores
    1 DE MOYER Tessa (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN) in 12’22”
    2 VAN GLABEKE Shana (K.V.C. DEINZE VZW) op 21”
    3 VAN DEN HAUTE Steffy
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) op 1’25”
    4 VERWULGEN Julia uit Wachtebeke
    (BENELUX TEAM) op 1’51”
     

    15/04/2010 - RUDDERVOORDE-BALIEBRUGGE (W) - Dames Jeugd - Tijdrijden: 7,9 km

    Provinciaal Kampioenschap
    Nieuwelingen

    1 MAHIEU Jolly (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    2 VERHAEST Sara (CT FORCE - WERVIK VZW)
    3 DEMEY Valerie (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    4 VER EECKE Rianne (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    5 ROELENS Eline (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    6 DAVID Shani (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    7 MATTHEUS Sharon (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    8 DENOLF Shani (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    9 COUDEVILLE Herlinde (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    10 SERPIETERS Valerie (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)

    Dames Juniores
    1 INGHELBRECHT Sarah
    (BENELUX TEAM)
    2 BOGAERT Lisa (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 CARLESS Bo
    (BENELUX TEAM)
    4 DEPOORTER Daisy (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    6 VAN SEVEREN Celine (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 VAN DER MEER Ilka (NICCA CT - VSV LANGEMARK)
    8 VANHOORNE Ellen (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    9 BERTON Fatima (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    10 DEPUERS Audrey (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
     

    15/04/2010 - HOKSEM (VB) - Nieuwelingen - Tijdrijden: 11,4 km

    Provinciaal Kampioenschap

    1 ?
    2 TRAPPENIERS Brent
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 DECOSTER Gert-jan
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    4 MICHIELS Killian
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    5 VEECKMANS Michel
    (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    6 VERBRAEKEN Niels
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 REYNIERS Jordy (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    8 VAN PETEGEM Nick
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 DUPONT Kevin
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 JACOBS Joeri
    (THOMPSON JARTAZI) 
     

    15/04/2010 - MARIA AALTER (O) - Nieuwelingen - Tijdrijden: 8 km
    Provinciaal Kampioenschap

    1ste Jaars
    1 WILLEMS Frederic
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) in 11’47”
    2 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 6”
    3 NEIRYNCK Axel
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 22”
    4 DE SMET VAN DAMME Lode
    (THOMPSON JARTAZI) op 25”
    5 ROEGIERS Jochem
    (AVIA CYCLING TEAM) op 25”
    6 VERSYP Karel
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS) op 26”
    7 DE PAEPE Morris
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 34”
    8 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 39”
    9 VAN DE WALLE Goran
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 43”
    10 VERBANCK Kevin
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 44”
    16 WITTOUCK Dominick uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 1’08”
    17 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 1’08”
    21 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde
    (AVIA CYCLING TEAM) op 1’48”
    22 MEERSSCHAERT Jeroen uit St.Gillis
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’50”
    27 MECHANT Benjamin uit  (
    WIELERTEAM WAASLAND) op 2’48”

    2de Jaars
    1 DE LAETER Saimen
    (TEAM CATA BIKES BIANCHI) 00:11:21”
    2 DE GENDT Aimé (TEAM CATA BIKES BIANCHI) op 14”
    3 DE BRUYCKER Yannou
    (ASFRA RACING TEAM) op 23”
    4 POLS Ruben
    (WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW) op 24”
    5 BAEYENS James
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 26”
    6 COOLS Michael
    (AVIA CYCLING TEAM) op 34”
    7 VANDECAUTER Uwe
    (ASFRA RACING TEAM) op 38”
    8 RASSCHAERT Kevin
    (TEAM CATA BIKES BIANCHI) op 43”
    9 DIERICKX Yorne
    (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM) op 44”
    10 VAN RUYMBEKE Thieme
    (AVIA CYCLING TEAM) op 46”
    18 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’20”
    25 DEBOU Alexander uit St.Gillis
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’36”
    26 ANNAERT Dieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 1’41”
    27 VAN DAM Tom uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’42”
     

    15/04/2010 - RUDDERVOORDE-BALIEBRUGGE (W) - Nieuwelingen - Tijdrijden: 7,9 km

    Provinciaal Kampioenschap
    1ste Jaars
    1 DEMASURE Enzo
    (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    2 ALLEGAERT Piet (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 VANDEVOORDE Gauthier (AVIA CYCLING TEAM)
    4 VANDENABEELE Emill (THOMPSON JARTAZI)
    5 GHISTELINCK Milo (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    6 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 COLPAERT Gianni
    (CYCLING TEAM WERVIK)
    8 THORE Floris (CYCLING TEAM WERVIK)
    9 CRAEYMEERSCH Stijn (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 BALCAEN Manolito
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)

    2de Jaars
    1 VERSCHUERE Seppe
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    2 HOUFFLYN Miel (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 RICKAERT Jonas (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    5 DELTOMBE Kevin (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 PYFFEROEN Miel
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 DECLERCQ Benjamin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 BOSSUYT Gianni (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 LOGIER Jan (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 OPSOMER Jan-bart
    (JONGE RENNERS ROESELARE)

    15-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan LAURE WERNER met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite en het behalen van de Provinciale Titel !!!




    Donderdag 15/04/2010 - HOKSEM (VB) - Dames Elite - Tijdrijden
    : 11,4 km

    Provinciaal Kampioenschap
    1. LAURE WERNER uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM in 18’08”
    2. LAEREMANS Tamara - VAN EYCK SPORT op 1’06”
    3. OCKERMAN Lydie - WSC HAND IN HAND BAAL op 3’24”
    4. VERBEECK Liesbeth - WSC HAND IN HAND BAAL op 3’35”

     

    15/04/2010 - MARIA AALTER (O) - Dames Elite - Tijdrijden: 17 km

    Provinciaal Kampioenschap

    1 BRULEE Latoya (REDSUN CYCLING TEAM) in 24’24”
    2 DE VUYST Sofie (LOTTO LADIES TEAM) op 18”
    3 CEULEMANS Dunja
    (EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM VZW) op 1’17”
    4 DEBBOUDT Lensy
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 1’42”
    5 INGELS Veerle
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL) op 1’53”
    6 VANDEN BRANDE Edith
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 1’54”
    7 ROBERT Valerie
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) op 3’57”
    8 ACCOE Joyce
    (ARDILLES CYCLING TEAM) op 4’57”
     

    15/04/2010 - RUDDERVOORDE-BALIEBRUGGE (W) - Dames Elite - Tijdrijden: 15,98 km

    Provinciaal Kampioenschap

    1 VERBEKE Grace (LOTTO LADIES TEAM)
    2 BAMELIS Sanne (BENELUX TEAM)
    3 LEENKNEGT Liliane (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    4 VERSTRAETE Katia
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
     

    15/04/2010 - HOKSEM (VB) - Juniores - Tijdrijden: 11,4 km

    Provinciaal Kampioenschap

    1 DE BIE Mike (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) in 15’42”
    2 STUYVEN Jasper (AVIA CYCLING TEAM) op 2”
    3 DE BUYST Jasper
    (AVIA CYCLING TEAM) op 21”
    4 RUYTERS Brecht
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 37”
    5 VEECKMANS Jerôme
    (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.) op 47”
    6 ROELANDTS Rutger
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 49”
    7 VANDENBROECK Jonas
    (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.) op 1’13”
    8 DE SMEDT Nik
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 1’15”
    9 JULIUS Jayde
    (CUBE-FINTRO CT) op 1’30”
    10 DE GROEF Felix
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 1’33”
     

    15/04/2010 - MARIA AALTER (O) - Juniores - Tijdrijden: 17 km

    Provinciaal Kampioenschap

    1 DESMECHT David (WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW) in 22’25”
    2 PERSOON Joeri uit Stekene
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 10”
    3 VAN HOLDERBEKE Mathias
    (WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW) op 25”
    4 DE ROOZE Niels
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 25”
    5 VENNEMAN Robin
    (CUBE-FINTRO CT) op 31”
    6 DE VOS Lucas
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM) op 52”
    7 VAN SNICK Arne
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 54”
    8 VAN LANDUYT Billy
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM) op 1’03”
    9 SAELENS Andres
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 1’05”
    10 VLAEMINCK Jonathan
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 1’07”
    19 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’35”
    22 PETROV Servaas uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 1’46”
    25 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’55”
    27 ROOMS Claudio uit Puurs
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’15”
    30 D`HOLLANDER Mathias uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 2’30”
    37 DE BOCK Stef uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 3’00”
    41 SMET Olivier uit Belsele
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 3’19”
    47 COUSSENS Ruben uit Appels
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 4’41”
     

    15/04/2010 - RUDDERVOORDE-BALIEBRUGGE (W) - Juniores - Tijdrijden: 15,98 km

    Provinciaal Kampioenschap
    1 DE WINTER Matthew (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VAN LERBERGHE Bert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 LAPEIRE Simon (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 WALLAYS Jens (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 BOUVRY Dieter (AVIA CYCLING TEAM)
    6 VIAENE Jonas (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    7 MYNGHEER Daan
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 DEGREVE Martijn (AVIA CYCLING TEAM)
    9 NAESSENS Seppe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 D´HONDT Maarten (JONGE RENNERS ROESELARE)

    15-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 15/04/2010 - HOKSEM (VB) - Elite z.c. - Tijdrijden
    : 22,8 km

    Provinciaal Kampioenschap
    1 LAEREMANS Bart
    (VAN EYCK SPORT) in 31’25”
    2 CRABBE Kevin (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.) op 8”
    3 ABTS Seppe
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS) op 54”
    4 JACOBS Lennert
    (PAXX - GLOBAL CYCLING) op 1’08”
    5 BELLEN Wesley
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 1’17”
    6 VAN ROY Simon
    (SCOTT USA CYCLING TEAM) op 4’51”
     

    15/04/2010 - RUDDERVOORDE-BALIEBRUGGE (W) - Elite z.c. - Tijdrijden: 24,6 km

    Provinciaal Kampioenschap
    1 KUYPERS Nico
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    2 MAES Jo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    3 CALLEEUW Joeri (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 RONSSE Peter (DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME)
    5 KERKHOF Stefaan (CT COVEMAECKER - BALANS)
    6 DEPOORTER Dries (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    7 NACHTERGAELE Niels (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    8 VANDAELE Philip (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    9 CHAMON Alexander (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    10 VANDRIESSCHE Dieter (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
     

    15/04/2010 - MARIA AALTER (O) - Elite z.c. - Tijdrijden: 17 km

    Vlaams Kampioenschap

    1 VANHEULE Bart (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS) in 21’33”53
    2 THYS Steven uit Zelzate (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 7”
    3 CORDEEL Sander uit s.Stekene
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.) op 8”
    4 DE SCHEEMAEKER Davy (
    PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 39”
    5 DE MEYER Pieter
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS) op 51”
    6 VAN GUYSE Jarno
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN) op 55”
    7 CLAUWAERT Joeri
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS) op 1’07”
    8 GALLE Stieven
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN) op 1’27”
    9 DE KOKER Mario
    (VAN EYCK SPORT) op 2’33”
    10 NONNEMAN Bart
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 3’27” 
     

    15/04/2010 - HOKSEM (VB) - U23 - Tijdrijden: 22,8 km

    Provinciaal Kampioenschap

    1 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) in 31’13”
    2 UYTTERSPROT Dieter (VAN EYCK SPORT) op 54”
    3 TERWEDUWE Kenny
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 1’02”
    4 PEYSKENS Dimitri
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 2’02”
    5 VAN ROY Stijn
    (PROFEL CYCLING TEAM) op 2’08”
    6 DE BIE Sean
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 2’20”
    7 SEGHERS Tim
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 2’29”
    8 MASSIE Niels
    (SCOTT USA CYCLING TEAM) op 2’47”
    9 DE WITTE Yannick
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 2’49”
    10 ERTVELDT Julien
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 3’10”
     

    15/04/2010 - MARIA AALTER (O) - U23 - Tijdrijden: 17 km

    Provinciaal Kampioenschap

    1 JODTS Sven (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) in 21’38”89
    2 THEUNS Edward
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 15”
    3 REYNVOET Niels
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON) op 21”
    4 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) op 27”
    5 PIETERS Andres uit Grembergen
    (FUJI TEST TEAM) op 35”
    6 VANNEVEL Dries
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 36”
    7 VAN DE WAETER Sean
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN) op 38”
    8 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.) op 44”
    9 WAUTERS Willem
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON) op 45”
    10 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST) op 51”
    12 DE RIDDER Glenn uit Stekene
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 1’08”
    15 BOEYKENS Gertjan uit Stekene
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 1’19”
    31 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 4’03”

    15/04/2010 - RUDDERVOORDE-BALIEBRUGGE (W) - U23 - Tijdrijden: 24,6 km

    Provinciaal Kampioenschap
    1 VERMOTE Julien (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    2 VAN KEIRSBULCK Guillaume (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    3 VANOVERBERGHE Arthur
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    4 DEBUSSCHERE Jens (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    5 VANDEN BAK Laurent
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    6 VERHAEGHE Sander (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    7 VANMARCKE Mathias (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    8 VANHAECKE Thomas (DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME)
    9 CLAEYS Kevin (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    10 VANDENHEEDE Kenny (CYCLING TEAM LUTHO)

    15-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    14-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 14/04/2010 - LEUVEN - ALSEMBERG (VB) - Men Elite 1.1 UCI - 200 km
    - 04h45min

    Aantal deelnemers:

    1. ROSSELER Sebastien - TEAM RADIOSHACK   

    2. DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR          

    3. VANDEWALLE Jurgen - QUICK STEP 

    4. MARTENS Paul - RABOBANK 

    5. GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO  

    6. VOECKLER Thomas - BBOX BOUYGUES TELECOM        

    7. LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM          

    8. VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO  

    9. FREIRE GOMEZ Oscar - RABOBANK  

    10. MORENO FERNANDEZ Daniel - OMEGA PHARMA-LOTTO       

    14/04/2010 - BAILLEUL - Juniores - 87,1 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 74

    1 Sunny Hoste (Izegem)
    2 Jens De Meyere
    3 Jayde Julius (Z-Afr)
    4 Tom Parent (Fr)
    5 Loïc Vliegen
    6 Grégoire Vermote op 10''
    7 Elias Van Breussegem op 50''
    8 Niels Houtekier
    9 Whytic Priem
    10 Niels Van Dorsselaer op 1'15” 
        
     

    14/04/2010 - OVERIJSE (VB) - Dames Jeugd (afwachtingswedstrijd) - km

    Aantal deelnemers: Nieuwelingen - 01h18min

    1. WITLOX Lizzy - WV De Jonge Renner

    2. ZIJLAARD NICKY - RWC AHOY op 50”

    3. VERSTRATEN Daniëlla - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    4. ARNOUTS LAUREN - WV DE JONGE RENNER    

    5. DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW           

    6. VLEUGELS Jolien - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7. MARIS Dorien - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    8. DAVID Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  

    9. DERVEAUX Annelies - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM          

    10. TILEMANS Tatjana - WSC HAND IN HAND BAAL         


    Aantal deelnemers: Juniores - 01h16min

    1. ROTEM GAFINOVITZ - DE ZUIDWESTHOEK      

    2. VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS op 2’51”

    3. DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS          

    4. CARLESS Bo - BENELUX TEAM          

    5. MAES Elke - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

    6. DELANOTE Hanne - JONGE RENNERS ROESELARE         

    7. DERVEAUX Steffi - MTB DREAMTEAM AARTSELAAR     

    8. FURMANA MADARA - VALMIERA RIPO              

    9. VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB          

    10. TREKELS Linzi - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

    14/04/2010 - ORRIOR - Niuewelingen - 61 km - 01h41min

    Aantal deelnemers:

    1 Maxim De Dapper
    2 Cédric Vanhoutteghem
    3 Tiesj Benoot
    4 Edward Planckaert
    5 Felix Pouilly (Fra)
    6 Quentin Jauregui (Fra)
    7 Bjarne Vanderbeken op 18"
    8 Wesley Van Dyck op 40"
    9 Jeremi Suin (Fra) op 1'30
    10 Wouter Jamgotchian op 1'50”

    14-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Dinsdag 13/04/2010 - EVERGEM BELZELE (O) - Elite zc/U23/BCP
    - 120 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 134

    1. VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    2. VANHEULE Bart - WC SOENENS - JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    3. GYUROV Spas - NESSEBAR   

    4. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.           

    5. HELMINEN Matti - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING       

    6. CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE           

    7. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    8. GEERINCKX Dieuwer - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW       

    9. TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    10. COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM op 22”

    53. MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND        

    54. MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    55. DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND                    

    59. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST    

    72. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST            

    13-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    12-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Van Roosbroeck Patrick KOP 2009

    Maandag 12/04/2010 - OUTER (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h58min

    Aantal deelnemers: 130

    1 LINDEN ANDREAS (BORAS CA)
    2 WILLEMS Mario (
    KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 WAUTERS Willem (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    4 DIEPENDAELE Barry
    (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    5 FACK Wouter
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    6 VAN ASBROECK Tom
    (LOOK CYCLING ACADEMY.BE)
    7 VAN CLEEMPUTTE Timmy (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    8 GUNS Jurgen
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    9 PENNE Frederik (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    10 ROLET Sylvain (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    15 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen (NEW HEEBRA-LOMBARDEN) op 24”
    31 POELMAN Laurens uit Kalken
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 1’12”
    57 PIETERS Andres uit Grembergen
    (FUJI TEST TEAM) op 4’54”
     

    12/04/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 85

    1 PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    2 STEELS Stijn uit Westerlo (QIN CYCLING TEAM)
    3 STERCK Gunter uit Stekene (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 BRUS MARCO (WVSCHIJNDEL)
    5 DAS Jeroen uit Kalmtnout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    6 SIMONS MARTIJN
    (RTC DE HOEKSE RENNERS)
    7 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    8 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 VAN MECHELEN Wouter (TELENET FIDEA CYCLING TEAM)
    10 STOFFERIS Rieno (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    12 ONGENA Thomas uit Berlare
    (PROFEL CYCLING TEAM)
    13 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    14 WIELANDT Sven uit Beveren (PROFEL CYCLING TEAM)
    16 DE BOSSCHER Koen uit Kalken (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    19 VERBURGT Ben uit Hoboken
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    21 HERREMANS Kim uit Schelle (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    23 DE RIDDER Glenn uit Stekene (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    29 BLOMMAERT Sven uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    30 TEN HARTOG Guy uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    32 GIDÉ Stijn uit Waasmunster (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    34 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    36 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL CYCLING TEAM)
    37 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    40 BAEYENS Gert uit Overmere (ASFRA RACING TEAM)

    12-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!