Proficiat aan JOERI PERSOON met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Zondag 11/04/2010 - ROTEM (DILSEN-STOKKEM) (LB) - Juniores - 72 km - 01h53min
Aantal deelnemers: 40 1 AERTS Alexander (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) 2 Franssen Wout (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 143 3 LODEWIJKS Gert (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) 4 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) 5 PEELAERS Jeff (AVIA CYCLING TEAM) 6 FRANSSEN Joeri (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 318 7 DAAMS Eddy (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) 8 VAN STAEYEN Kevin (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 648 9 ROOSEN Timo (TWC PIJNENBURG) 10 CREMERS Ruud (TWC Maaslandster-Zuid Limburg)
11/04/2010 - PARIJS-ROUBAIX - Juniores - 122 km - 03h21min
Aantal deelnemers: 1. Jasper STUYVEN (Belgique) 2. Daniel MCLAY (Grande-Bretagne) MT 3. Lawson CRADDOCK (Etats-Unis) MT 4. Kirill YATSEVICH (Russie) MT 5. Yannick VANBRABANT (Belgique) op 33" 6. Matthew BAILEY (Grande-Bretagne) 7. Sam HARRISON (Grande-Bretagne) 8. Erik OTTEMA (Pays-Bas) 9. Rafael REIS (Portugal) 10. Dieter BOUVRY (Belgique)
11/04/2010 - BORNEM (A) - Juniores - 79,2 km - 01h57min
Aantal deelnemers: 99 1 JOERI PERSOON uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) 2 VAN ROOY Kenneth (WSC HAND IN HAND BAAL) op 28 3 VAN MEIRHAEGHE Jef (CUBE-FINTRO CT) op 51 4 VAN CALSTER Gianni (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM) op 105 5 DE MERLIER Giovanni (ISOREX CYCLING TEAM) 6 BROSENS Werner (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM) 7 DAMEN Kevin (WSC HAND IN HAND BAAL) 8 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM) 9 DOCKX Kristof (AFDELING ANTWERPEN - WBV) 10 KOPECKY Seppe (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM) 14 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT) 20 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
11/04/2010 - TIELT (W) - Juniores - 94,4 km - 02h24min
Aantal deelnemers: 90
1 VIAENE Jonas (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 2 DE BIE Mike (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 140 3 BAERT Jasper (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) 4 VERSTRAETE Ludwig (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 5 VAN HOLDERBEKE Mathias (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) 6 BOUTTÉ Kenzie (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) 7 VANBESIEN Thomas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) 8 BOWATER Perry (CC GIRO) 9 CARLESS Robin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 435 10 BUYSSE Lennert (THOMPSON JARTAZI) 21 GEERINCK Jens uit Grembergen (AVIA CYCLING TEAM) 32 PETROV Servaas uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND) 77 VANWIJNSBERGHE Yourick uit Nieuwkerken (RUDYCO CYCLING TEAM)
11/04/10 - DEUX ACREN (HT) Juniores - 90 km - 02h18min
Aantal deelnemers: 96 1 David Desmecht (Grammont) 2 Andres Saelens op 13'' 3 Rutger Roelandts op 19'' 4 Ludwig De Winter 5 Quentin Hoper 6 Stijn Buyl op 1'20 7 Niels De Rooze 8 Arne Van Snick 9 Arne Cauchie 10 Mikaël Stilite
11/04/10 - AUBEL (LG) Juniores - 86,8 km -02h12min
Aantal deelnemers: 75 1 TEUNS Dylan (AVIA CYCLING TEAM) 2 LEEUANS Rob (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 10 3 JULIUS Jayde (CUBE-FINTRO CT) 4 BROERS Erwin (NED / UWTC DE VOLHARDING) 5 VLIEGEN Loïc (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) 6 RUYTERS Brecht (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) 7 VAN DEN HENGEL Bob (NED / UWTC DE VOLHARDING) 8 VAN BROEKHOVEN Bram (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) 9 OLIVIER Daan (NED / WV DE JONGE RENNER) 10 DEMONCEAU Cédric (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES) op 15 36 SMET Olivier uit Belsele (HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND) op 100
11/04/2010 - DEERLIJK (W) - Nieuwelingen - 60 km - 01h30min
Aantal deelnemers: 58
1 HOUFFLYN Miel (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) 2 GANSEMAN Jordy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) 3 NOPPE Christophe (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 20 4 CLEMENT Arnold (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE) 5 VAN RUYMBEKE Thieme (AVIA CYCLING TEAM) 6 MICHIELS Killian (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) 7 DE SMET VAN DAMME Lode (THOMPSON JARTAZI) 8 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) 9 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) 10 VANDEVOORDE Niels (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 32 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND) 37 MEERSSCHAERT Jeroen uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM) 11/04/2010 - SCHULEN (HERK-DE-STAD) (LB) - Nieuwelingen - 67 km - 01h44min
Aantal deelnemers: 94
1 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) 2 ROBEET Ludovic (SECT BRABANT WALLON) 3 HOEFKENS Lennert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) 4 FIEUW Morgan (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE) op 56 5 BLEUS Robin (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE) op 137 6 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) 7 SCHEPMANS Brecht (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) 8 SENY Alexandre (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE) 9 VAN LAER Titte (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.) 10 THEUWISSEN Tom (AVIA CYCLING TEAM)
11/04/2010 - Floreffe (N) - 1.17 - 67,2 km - 01h41min Aantal deelnemers: 142
1. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL
2. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 7
3. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4. VAN DER POEL MATHIEU - ISOREX CYCLING TEAM
5. VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERIiIJK GAVERZICHT VZW
7. De Meestere Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB
8. JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 20
9. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 39
10. HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
80. VERCAUTEREN Stef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 612
94. PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1320
11/04/2010 - ROESELARE-SCHIERVELDE (W) - Mountainbike - Kids Challenge
|