.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/04/2010
    vwf

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.F !!!

     

    Mariën Christof KOP 2010    Van Oyen Franky KOP 2010 2    Hoof Roger KOP 2010
               Christof Mariën                      Franky Van Oyen                    Roger Hoof

    Zondag 11 April - Balegem 

    A-reeks
    1 CHRISTOF MARIËN (Duffel)
    2 Willem Van Der Heyden
    3 Christophe Van Gucht
    4 Jorg Claes
    5 Yannick Vekemans
    6 Bjorn Lison
    7 Kurt De Vuyst
    8 Steven Tuytschaever
    9 Andy Annendyck
    10 Luc De Duytsche

    B-reeks
    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Tom Brulez
    3 Danny Saelens
    4 Wim de Smet
    5 Tom De Beer
    6 Gunter Van Damme
    7 Ivan Wielfaert
    8 Jurgen Van Looy
    9 Peter Van Damme
    10 Emmanuel Hiel


    C-reeks
    1 Danny de Backer
    2 Herman Proost
    3 Dirk de Bondt
    en Daniel Van Der Mieren
    5 Dirk Van Hove
    6 Frank Geets
    7 Bruno Bruyere
    8 John de Croock
    9 Dirk De Ridder
    10 Luc Van Roy
               

    D -reeks
    1 Jozef Deneef
    2 Joost Pieters
    3 Karel Baeyens
    4 Rudy Berwart
    5 Marc Goossens
    6 Joseph Claessens
    7 Dirk De Schrijver
    8 Paul Geudens
    9 Geert Wille
    10 Rudy Van De Velde

    E-reeks
    1 Eddy Cobbaut
    2 Louis Van Den Broeck
    3 André Hauttekeete
    4 Marc Vervondel
    5 Eddy De Vuyst
    6 Danny Polfliet
    7 Etienne De Gucht
    8 Bruno Ballius
    9 Jean-Pierre Broothaerts
    10 Rudi Baeyens

    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Noël Rogge
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Roger Beelaert
    5 Theo Coudyzer
    6 Mathieu Mereken
    7 Werner Dullaert
    8 Guido Cornet
    9 Jozef Saerens
    10 Rudiger Savat

    11-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JOERI PERSOON met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Persoon Joeri KOP 2010

    Zondag 11/04/2010 - ROTEM (DILSEN-STOKKEM) (LB) - Juniores - 72 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 40
    1 AERTS Alexander (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 Franssen Wout (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’43”
    3 LODEWIJKS Gert
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 PEELAERS Jeff (AVIA CYCLING TEAM)
    6 FRANSSEN Joeri (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 3’18”
    7 DAAMS Eddy
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 VAN STAEYEN Kevin (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 6’48”
    9 ROOSEN Timo
    (TWC PIJNENBURG)
    10 CREMERS Ruud (TWC Maaslandster-Zuid Limburg)

    11/04/2010 - PARIJS-ROUBAIX - Juniores - 122 km - 03h21min

    Aantal deelnemers:
    1. Jasper STUYVEN (Belgique)
    2. Daniel MCLAY (Grande-Bretagne)
    MT
    3. Lawson CRADDOCK (Etats-Unis)
    MT
    4. Kirill YATSEVICH (Russie)
    MT
    5. Yannick VANBRABANT (Belgique) op 33"
    6. Matthew BAILEY (Grande-Bretagne)
    7. Sam HARRISON (Grande-Bretagne)
    8. Erik OTTEMA (Pays-Bas)
    9. Rafael REIS (Portugal)
    10. Dieter BOUVRY (Belgique)

    11/04/2010 - BORNEM (A) - Juniores - 79,2 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 99
    1 JOERI PERSOON uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 VAN ROOY Kenneth
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 28”
    3 VAN MEIRHAEGHE Jef
    (CUBE-FINTRO CT) op 51”
    4 VAN CALSTER Gianni
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM) op 1’05”
    5 DE MERLIER Giovanni
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 BROSENS Werner
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    7 DAMEN Kevin
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 DOCKX Kristof
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    10 KOPECKY Seppe (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    14 DE WAEL Aaron uit Uitbergen
    (CUBE-FINTRO CT)
    20 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
     

    11/04/2010 - TIELT (W) - Juniores - 94,4 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 90

    1 VIAENE Jonas (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    2 DE BIE Mike (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 1’40”
    3 BAERT Jasper
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VERSTRAETE Ludwig (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    5 VAN HOLDERBEKE Mathias (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    6 BOUTTÉ Kenzie (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 VANBESIEN Thomas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 BOWATER Perry (CC GIRO)
    9 CARLESS Robin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 4’35”
    10 BUYSSE Lennert
    (THOMPSON JARTAZI)
    21 GEERINCK Jens uit Grembergen
    (AVIA CYCLING TEAM)
    32 PETROV Servaas uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    77 VANWIJNSBERGHE Yourick uit Nieuwkerken
    (RUDYCO CYCLING TEAM)


    11/04/10 - DEUX ACREN (HT) – Juniores - 90 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 96
    1 David Desmecht (Grammont)
    2 Andres Saelens op 13''
    3 Rutger Roelandts op 19''
    4 Ludwig De Winter
    5 Quentin Hoper
    6 Stijn Buyl op 1'20
    7 Niels De Rooze
    8 Arne Van Snick
    9 Arne Cauchie
    10 Mikaël Stilite

    11/04/10 - AUBEL (LG) – Juniores - 86,8 km -02h12min

    Aantal deelnemers: 75
    1 TEUNS Dylan
    (AVIA CYCLING TEAM)
    2 LEEUANS Rob
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 10”
    3 JULIUS Jayde
    (CUBE-FINTRO CT)
    4 BROERS Erwin (NED / UWTC DE VOLHARDING)
    5 VLIEGEN Loïc
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 RUYTERS Brecht (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 VAN DEN HENGEL Bob
    (NED / UWTC DE VOLHARDING)
    8 VAN BROEKHOVEN Bram
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    9 OLIVIER Daan
    (NED / WV DE JONGE RENNER)
    10 DEMONCEAU Cédric
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES) op 15”
    36 SMET Olivier uit Belsele
    (HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND) op 1’00”
     

    11/04/2010 - DEERLIJK (W) - Nieuwelingen - 60 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 58

    1 HOUFFLYN Miel (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 GANSEMAN Jordy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 NOPPE Christophe
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 20”
    4 CLEMENT Arnold
    (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE)
    5 VAN RUYMBEKE Thieme
    (AVIA CYCLING TEAM)
    6 MICHIELS Killian (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    7 DE SMET VAN DAMME Lode (THOMPSON JARTAZI)
    8 VANHOUTTEGHEM Cedric
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    9 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 VANDEVOORDE Niels (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    32 PERSOON Pieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    37 MEERSSCHAERT Jeroen uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
     
    11/04/2010 - SCHULEN (HERK-DE-STAD) (LB) - Nieuwelingen - 67 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 94

    1 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 ROBEET Ludovic (SECT BRABANT WALLON)
    3 HOEFKENS Lennert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 FIEUW Morgan (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE) op 56”
    5 BLEUS Robin
    (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE) op 1’37”
    6 STEVENS Andy
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 SCHEPMANS Brecht (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 SENY Alexandre
    (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE)
    9 VAN LAER Titte
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    10 THEUWISSEN Tom (AVIA CYCLING TEAM)

    11/04/2010 - Floreffe (N) - 1.17 - 67,2 km - 01h41min
    Aantal deelnemers: 142

    1. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 7”

    3. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4. VAN DER POEL MATHIEU - ISOREX CYCLING TEAM

    5. VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERIiIJK GAVERZICHT VZW

    7. De Meestere Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB

    8. JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 20”

    9. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 39”

    10. HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    80. VERCAUTEREN Stef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 6’12”

    94. PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 13’20”

     

    11/04/2010 - ROESELARE-SCHIERVELDE (W) - Mountainbike - Kids Challenge

    11-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag
    11/04/2010 – PARIJS-ROUBAIX – Elites – 258 km - 06h35min

    1.CANCELLARA Fabian - TEAM SAXO BANK
    2. HUSHOVD Thor - CERVELO TEST TEAM op 2'00"
    3. FLECHA Juan Antonio -
    TEAM SKY
    4. HAMMOND Roger -
    CERVELO TEST TEAM op 3'14"
    5. BOONEN Tom -
    QUICK STEP CYCLING TEAM
    6. LEUKEMANS Bjorn -
    VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 3'20"
    7. POZZATO Filippo -
    KATUSHA TEAM op 3'46"
    8. HOSTE Leif -
    OMEGA PHARMA - LOTTO op 5'16"
    9. HINAULT Sébastien -
    AG2R-LA MONDIALE op 6'27"
    10. ROULSTON Hayden -
    TEAM HTC - COLUMBIA op 6'59"
    27. VAN AVERMAET Greg uit Hamme -
    OMEGA PHARMA op 7'05"

    11/04/2010 - DEERLIJK (W) - Rit Interclub - El.z.c./U23/CP - 145 km - 03h29min

    VLAANDERENS 2D.GAVERSTREEK - Aantal deelnemers:

    1. CLAEYS Kevin - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    2. KUYCKX Jan - QIN CYCLING TEAM       

    3. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4. BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    5. DEVILLERS Gilles - LOTTO - BODYSOL

    6. GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSE

    7. NANKERVIS Tommy - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    8. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES

    9. VERMOTE Alphonse - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    10. DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    15. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES

    40. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    EINDKLASSEMENT

    1. STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM            

    2. LINDGREN Johan - TEAM CYKELSITY.SE op 5”

    3. CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    4. BRUYNDONCKX Bail - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES op 13”

    5. KUYPERS NICO - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    6. DRON Boris - LOTTO - BODYSOL

    7. HORN Peter - FUJI TEST TEAM

    8. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    9. NAUWYNCK Stijn - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    10. CLAEYS Kevin - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 26”

    26. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES op 39”

    36. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES
     
     

    11/04/2010 - HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 181

    1 STALLAERT Joeri (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    2 WIPPERT Wouter
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    3 COCQUYT Nicky (QIN CYCLING TEAM)
    4 MANNAERTS Jelle (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    5 SIX Sébastien (MULTISPORT CYCLING TEAM)
    6 KONDROTAS Simas (PWC ALIPLAST)
    7 THEUNS Edward (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    8 LINTEN Tom
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    9 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    10 WIELANDT Sven uit Beveren (PROFEL CYCLING TEAM)
    12 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND)
    14 SMET Guy uit Nieuwkerken
    (PWC ALIPLAST)
    16 DE ROOS Robby uit Moerbeke
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    18 HERREMANS Kim uit Schelle
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 40”
    22 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    30 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
     

    11/04/2010 - HOEILAART (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h52min

    Aantal deelnemers: 162

    1 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    2 VANBILSEN Kenneth
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    3 DE KEULENAER Reno (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    4 CRIEL Tom (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    5 HELMINEN Matti
    (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    6 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 VERNIERS Jeroen
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    8 DE JONGHE Kevin (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    9 CRABBE Kevin (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    10 ROUET Rudy (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    12 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    30 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
     

    11/04/10 - DOMMELDANGE (LUX) - Elite z.c./U23 - 03h24min
    1 JANSSENS Jimmy
    (BEL / NHT Cyclingteam Tielen)
    2 FARINEZ David (FRA / ASPTT Nancy) op 4”
    3 DELAFAITE David
    (FRA / ASPTT Nancy)
    4 BORCY Quentin
    (BEL / CC Chevigny) op 55”
    5 DAEMS Nick
    (BEL / NHT Cyclingteam Tielen)
    6 KESTELOOT Jeroen
    (BEL / NHT Cyclingteam Tielen) op 1’12”
    7 CUPPENS Tjarco
    (NED / CCI Differdange) op 1’17”
    8 CHAINEL Raymond
    (FRA / ASPTT Nancy)
    9 SERRY Florent
    (BEL / VC Ardennes)
    10 DECHESNE Julien
    (BEL / VC Ardennes)
    46 STAES Davy uit St.Niklaas
    (BEL / CT Pinte) op 1’43”

    11/04/2010 - Charleville -Mézières – Tijdrit - 14km

    Circuit des Ardennes - 2.2 – 3°Etappe

    1. POUX Paul SOJ in 17’27”
    2. SIMON Mathieu NOG op 2”
    3. BALDO Nicolas
    ARH op 6”
    4. KELDERMAN Wilco  
    RB3 op 7”
    5. KEIZER Martijn  
    RB3 op 8”
    6. MORIZOT Florian
    UVA op 8”
    7. BOCHMANN Lasse
    GLU op 11”
    8. KLOUCEK Frantisek
    PSK op 14”
    9. KOZUBEK Stanislav
    PSK op 17”
    10. CHRISTENSEN Mads
    GLU op 21”
    55. RENDERS Sven uit Wilrijk
    WIL op 1’14”

     

    11/04/10 - LONGCHAMPS - Amateurs et Masters A - 77 km – 02h00min
    Aantal deelnemers: 63

    1 MEURISSE François (ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIE)
    2 BOLLEN Erwin
    (BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEE) op 50”
    3 DION Raphaël
    (ARDENNE-GAUME) op 1’10”
    4 BROCHARD Thomas (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 1’40”
    5 VAN DEN BROECK David (ARDENNE-GAUME)
    6 LOUIS Mathieu (ASBL RED BIKERS ECOLE VTT) op 2’25”
    7 PAULUS Jérôme (R VELOCLUB OTTIGNIES BLANCS)
    8 FRERE Gaël (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI)
    9 HILGERS Michael
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    10 JACOB Frédéric
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI) op 2’52”

    11-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    10-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/04/2010
    vwf

    Proficiat aan ROGER HOOF  met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.F !!!

     

    Hoof Roger KOP 2010

    Zaterdag 10 April - Baasrode

     

    A-reeks
    1 Christophe Van Gucht
    2 Christof Marien (Retie)
    3 Danny Verelst
    4 Tm Hermans
    5 Willem Van Der Heyden
    6 Sven Steenackers
    7 Mario Van Gucht
    8 Kris de Block (Mariekerke)
    9 Christophe De Man (Zele)
    10 Stijn Van Maldeghem

    B-reeks
    1 Geoffrey Luyssen
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Gaetan Debroux
    4 Nico De Schepper
    5 Danny Saelens
    6 Mario Van Der Sickel
    7 Gunter Van Damme
    8 Tom De Beer
    9 Gino De Vos
    10 Frank Vagenende


    C-reeks
    1 Dirk de Ridder
    2 Marc Rens
    3 Alain Goolaerts
    4 Dirk van Hove
    5 Dirk De Bondt
    6 Andre Aertgeerts
    7 John De Croock
    8 Hans Van Nieuwenhuyse
    9 Kris Schockaert
    10 Bruno Bruyere
               

    D -reeks
    1 Alain De Schepper
    2 Paul Casteleyn
    3 Jan Van Den Brande
    4 Peter Neckebroeck
    5 Geert Smet
    6 Roger Schouppe
    7 Joost Pieters
    8 Marc Heulens
    9 Rudy Berwart
    10 Giovanni Baert

    E-reeks
    1 José Hoebeke
    2 Louis Van Den Broeck
    3 Luc Roelandt
    4 Jean Blommaert
    5 Lucien van Goethem
    6 Willy Wouters
    7 Freddy Vranken
    8 Marc Jacobs
    9 Marcel Poelmans
    10 Eddy de Vuyst
    en Alfons van Raemdonck

    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Harm Ottenbros
    3 Jos vandermeulen
    4 Paul Otten
    5 André Ceurens
    6 Cor Berkouwer
    7 Vic Van Den Eynde
    8 Aad Vingerling
    9 Jos De Maeyer
    10 Rudiger Savat

    10-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 10/04/2010 - ERONDEGEM (O) - Nieuwelingen -
    54 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 46

    1 VERSTRAETEN Joni (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    2 DE DAPPER Maxim (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    3 DE SMET VAN DAMME Lode
    (THOMPSON JARTAZI) op 3”
    4 VAN DE WALLE Marniek
    (IMMO NLVK CYCLING TEAM) op 8”
    5 GEERTS Jari
    (W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS)
    6 DULT Laurens
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    7 VAN BETSBRUGGE Jonathan (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 DE BRAAL PETER (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    10 DEMEYER Jelle (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
    21 MEGANCK Michiel uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND) op 3’10”
     

    10/04/2010 - GELUWE (W) - Nieuwelingen - 57,6 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 52

    1 VANLOKEREN Arthur (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 MAES Damon (TIELTSE RENNERSCLUB)
    3 GANSEMAN Jordy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 DECOCK Pieter-jan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 DEMASURE Enzo (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    6 BOSSUYT Gianni
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 VAN EECKHOUTTE Niels (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 HOUSSOULLIEZ Marcel (CT FORCE WERVIK)
    9 VAN OOTEGHEM Thomas (CT FORCE - WERVIK VZW)
    10 BOUTTÉ Jordy (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
     

    10/04/2010 - HAKENDOVER (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 54

    1 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 LETEN Pieter (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 BERTRAND Antoine (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE)
    4 TRAPPENIERS Brent
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 TUBBAX Pieter (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    6 LEYNEN Thomas (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 30”
    7 PENSERINI Loïc
    (R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS)
    8 LODEWYCKX Jeroen
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    9 DEPRE Joeri (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 VAN PETEGEM Nick (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
     

    10/04/2010 - SNAASKERKE (W) - Nieuwelingen - 67,5 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 29

    1 BLEYAERT Benoit (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    2 STEVENS George (HALESOWEN A & CC)
    3 VANDENABEELE Emill (THOMPSON JARTAZI)
    4 LOETERS Laurens (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 FRANCOIS Kilian
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    6 VERSTRAETE Axel (JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 DEGROOTE Jonas (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    9 DESPLENTER Tjorven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
     

    10/04/2010 - WAMBEEK - TERNAT (VB) - Nieuwelingen - 59 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 35
    1 DELBAERE Tijs (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 VAN DEN BRANDE Julien (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 DULT Jasper (THOMPSON JARTAZI)
    4 VAN DE KERKHOVE Brent (THOMPSON JARTAZI)
    5 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 WILLEMS Frederic (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 VERTENTEN Jens (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 DUPONT Kevin (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 VAN DEN HOUTE Jens (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    10 VAN DEN PLAS Jelle (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    10-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Rotty Glenn KOP 2010

    Zaterdag 10/04/2010 - BUGGENHOUT (O) - Juniores -
    80 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 147

    1 WAUTERS Robin (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    2 COENEN Glenn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    4 DE MEYERE Jens (THOMPSON JARTAZI)
    5 SCHOONHEYT Steve (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    6 LONCIN Gilles
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    7 SAELENS Andres (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 DHUYGELAERE San (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    9 VAN TRIJP Maarten
    (AVIA CYCLING TEAM)
    10 COOMAN Gianni (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    23 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM)
    35 BEAUPREZ Dieter uit De Klinge (WIELERTEAM WAASLAND)
    40 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (THOMPSON JARTAZI)
    45 DE SMIT Joshua uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND)
    50 COLMAN Jeroen uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND)
    53 TROGH Sven uit Melsele (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    69 ROOMS Claudio uit Puurs
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    70 MICHIELS Kevin uit Uitbergen (WIELERTEAM WAASLAND)
    77 COUSSENS Ruben uit Appels (WIELERTEAM WAASLAND)
    84 DE FRÉ Giovanni uit Eksaarde (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    10/04/2010 - OVERPELT (LB) - Juniores - 74,8 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 85

    1 VAN ROOY Kenneth (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 SPRANGERS BRAM (WVDE JONGERENNER)
    3 WESTER STEVEN (AWV DE ZWALUWEN) op 10”
    4 WELTEN Kay
    (TWC PIJNENBURG)
    5 VAN GINNEKEN Sjoerd (WILLEBORD WIL VOORUIT)
    6 VEGTER LENNARD
    (RTC DE HOEKSE RENNERS)
    7 LODEWIJKS Gert (Union Cycliste Seraing)
    8 RAEYMAEKERS Mattias (AVIA CYCLING TEAM)
    9 VERBEEK Wout (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 BERVOETS Kenneth (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
     

    10/04/2010 - STASEGEM (W) - Juniores - 84 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 98

    1 VAN LERBERGHE Bert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 WASTYN Emiel (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    3 VANOVERBERGHE Richard
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 KESTELEYN Florian (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 17”
    5 DE WOLF Anthony
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    6 LAMMERTYN Foeke (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 VANDEVOORDE Jorne
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 HUBIERE Martin (US RONCQUOISE)
    9 FLAMAND Jens (CUBE-FINTRO CT)
    10 LANNOO Jaromir (CT FORCE - WERVIK VZW)
    29 DE BOCK Stijn uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    50 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
     

    10/04/2010 - BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 85
    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND)
    2 HOMMES BART
    (DE PEDDELAARS) op 15”
    3 POLAK ROBERT
    (BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM)
    4 LAMMENS Jonas (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 1’05”
    5 LA ROSE Dimitri
    (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE)
    6 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 DE GREVE Maxim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    9 DE VINK BART JAN
    10 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde
    (AVIA CYCLING TEAM)
    15 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    18 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)
    20 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    22 CLAUS Dieter uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM)
    26 WITTOUCK Dominick uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND)
    27 LIPPEVELD Maxim uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND)
    30 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    31 BONNE Diego uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    32 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND)
    33 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    37 BAEYENS Nathan uit Berlare
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    41 CARNOY Niels uit Wachtebeke (WIELERTEAM WAASLAND)
    43 MICHIEL Relaes uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    45 SMET Cedric uit Rupelmonde
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    46 WATERSCHOOT Django uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    48 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Giliis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    49 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    10-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan KEVIN VAN DE NOORTGATE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Van Den Noortgate Kevin KOP 2010

    Zaterdag 10/04/2010 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Men Elite Beloften 1.2 UCI - 171 km - 04h26min

    Coupe des Nations UCI - Aantal deelnemers:

    1. KUMP Marko SLOVENIA
    2. MATTHEWS Michael AUSTRALIA op 10”
    3. VANDOUSSELAERE Sven
    BELGIUM A
    4. NAVARDAUSKAS Ramunas MIXED TEAM
    5. ROWE Luke
    GREAT BRITAIN
    6. DEGENKOLB John
    GERMANY
    7. KREDER Raymond NETHERLANDS
    8. WALLAYS Jelle BELGIUM A
    9. SALOMEIN Jarl BELGIUM B
    10. FURDI Blaz
    SLOVENIA
    23. VEREECKEN Nicolas BELGIUM B op 2’28” 
     

    10/04/2010 - STASEGEM (W) - Rit Interclub - El.z.c./U23/CP - 146 km - 03h28min

    VLAANDERENS 2-D.GAVERSTREEK - Aantal deelnemers:

    1 STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    2 LINDGREN Johan - TEAM CYKELSITY.SE               

    3 CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT      

    4 DRON Boris - LOTTO - BODYSOL

    5 KUYPERS NICO - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    6 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    7 HORN Peter USA - FUJI TEST TEAM     

    8 GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    9 BRUYNDONCKX Bail - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES    

    10 BRUIN Ivor - MIDI CENTER Ruiter Wielerteam

    57 CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES op 26”

    93 VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    94 CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES           

    140 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES op 10’46”

    159 DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 14’25”

    10/04/2010 - Rimogne - Signy le Petit – Elite z.c./U23 - 165 km - 03h51min

    Circuit des Ardennes - 2.2 – 2°Etappe

    1 SLAGTER Tom-Jelte RB3
    2 JEANNIN Mickael ETU
    3 OSTERGAARD-NIELSEN Nicki GLU
    4 RENDERS Sven uit Wilrijk WIL
    5 BALDO Nicolas ARH op 4”
    6 CRAVEN Dan RCS
    7 KONIG Leopold PSK
    8 MALACARNE Gael BSC
    9 TURGIS Jimmy NOG
    10 BOCHMANN Lasse GLU op 6”

     

    10/04/2010 - WEVELGEM-WIJNBERG (W) - Elite z.c./U23 - 118,75 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 178

    1 VANDENHEEDE Kenny (CYCLING TEAM LUTHO)
    2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 GRASHEV Martin (NESSEBAR)
    4 GYUROV Spas
    (NESSEBAR) op 10”
    5 VAN SPEYBROECK Bart
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 21”
    6 VERMEIREN André
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    7 DE NAEGHEL Manuel (ARDILLES CYCLING TEAM)
    8 VEYT Bart (TEAM-THIELEMANS & CO)
    9 BREYE Stijn (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    10 VANHAVERBEKE Jurgen (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    13 DE VRIESE Stijn uit Zele (CYCLING TEAM VERMEEREN) op 1’05”
    29 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O.
    (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW) op 1’30”
    45 DE WOLF Glenn uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    10/04/2010 - HOOGLEDE (W) - U23 - 105 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 148

    1 KEVIN VAN DEN NOORTGATE uit Geraardsbergen (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    2 VERMEULEN VALIRIAN
    (CR ARTRES VALENCIENNE)
    3 SERRY Pieter (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 DECLERCQ Tim (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    5 VERHAEGHE Sander (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    6 MARTYNAS Maniusis (UTENOS KKSC) 0:50
    7 DE DECKER Bjorn
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 DEVRIENDT Tom (NEW HEEBRA-LOMBARDEN) op 1’10”
    9 CASIER Arne
    (FUJI TEST TEAM)
    10 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL CYCLING TEAM)
    18 MARTENS Valentijn uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    38 POELMAN Laurens uit Kalken
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 2’10”
    43 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    45 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND)
    62 BAEYENS Gert uit Overmere
    (ASFRA RACING TEAM)
     

    10/04/2010 - BEERST-DIKSMUIDE (W) - Juniores -  72,25 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 52
    1 MYNGHEER Daan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 VANOVERSCHELDE Jonas (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    3 HOSTE Sunny (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 SLAGMULDERS Jonas (CYCLING TEAM WERVIK)
    5 TIMBREUR Jonas
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    6 DELMOTTE Dimitri
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    7 SINNAEVE Arno
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    8 FERYN Kevin (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 PYFFEROEN Rens
    (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    10 VERCAIGNE Giel (CT FORCE - WERVIK VZW)

    10-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UISLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/04/2010

    waod_3

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Marien Gerard
            Gerard Mariën

    Zaterdag 10 April 2010 - LOCHRISTI


    Categorie A/B: (94 dln)

    1.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    2.Rob Krijnen (A2)

    3.Steven Martens (A3)

    4.Dries De Smet (A4)

    5.Stijn Rombouts (Vlimmeren, winnaar cat. B)

    6.Raf Martens (A5) 7.Franky Van Oyen (B2) 8.Gunther Cuylits (B3) 9.Frederik Ghyselen (B4) 10.Paul Rooseparck (A6) 11.Kristof Gryson (A7) 12.Franky Weemaes (B5) 13.Nico Savat (B6) 14.Dave Maesen (B7) 15.Ben Suykerbuyk (A8) 16.Andy Van Eesbeeck (B8) 17.Mario Van Den Broecke (B9) 18.Kevin De Knaep (A9) 19.Tom Brulez (B10) 20.Bert Dockx (B11) 21.Robby Weemaes (A10) 22.Steven Landuyt (B12) 23.Dieter Desmet (A11) 24.Philippe Van Opstal (A12) 25.Steven De Schoesitter (B13) 26.Davy Rauch (B14) 27.Sven Vanacker (A13) 28.Kenny Willems (A14) 29.Hans Schellekens (A15) 30.Stijn Verbeke (A16)

    Categorie C/D: (68 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. D)

    3.Marc Goossens (D2)

    4.Dirk Van Capellen (C2)

    5.Ivan Wulffaert (D3)

    6.Peter Kerckaert (D4) 7.Françus Van Gorp (C3) 8.Dirk Mathijs (D5) 9.Ludwig Gladines (D6) 10.Dirk Verresen (D7) 11.David Richten (C4) 12.Pascal Van De Velde (C5) 13.Danny De Bruyne (C6) 14.Geert Van Speybroeck (C7) 15.Pascal Verks (D8) 16.Stefan Adriaenssens (C8) 17.Ko Harms (D9) 18.Jacky Van Welden (C9) 19.Wim Heyndrickx (C10) 20.Hans Van Parijs (C11) 21.Mario Bolssens (C12) 22.Walter De Veerman (D10) 23.Carlo Schollaert (C13) 24.Stefaan Dhoore (D11) 25.Filip De Kesel (C14) 26.Alain Mortier (C15) 27.Freddy Van Camp (D12) 28.Tommy Heyse (D13) 29.Freddy Dhooge (C16) 30.Steve Ferguson (C17)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Chris Geerts (E2)

    3.Hilair Heye (E3)

    4.Frederik Blervacq (E4)

    5.Patrick Bekaert (E5)

    6.Mario D'Haeseleer (E6) 7.Ronny Cosijn (E7) 8.Philippe Lacquet (E8) 9.Patrick Van Hulle (E9) 10.Noël Willems (E10) 11.Georges Vergauwe (E11) 12.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 13.Eric Van Pottelberg (E+2) 14.Rudy Taelman (E+3) 15.Tony Baudonck (E+4) 16.Paul Van Cleemput (E12) 17.Johan Ver Eecke (E13) 18.Marc Van Overmeir (E+5) 19.Erwin D'Hondt (E14) 20.Eric De Wilde (E+6) 21.Patrick Buyens (E15) 22.Michel Hertogh (E+7) 23.Herbert De Coster (E16) 24.Alain Goossens (E17) 25.Willy De Sutter (E18) 26.Marc Landerie (E19) 27.Johan Van Gijsberghen (E20) 28.Tom Persyn (E21) 29.Bjorn Degroote (E22) 30.Joeri De Cock (E23)

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Roland Boulard (F1-2)

    3.Jo Montforts (F1-3)

    4.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)

    5.Jozef De Naeghel (F1-4)

    6.Helmuth Tas (F1-5) 7.Karel Andries (F1-6) 8.Marc Dhanijns (F1-7) 9.Louis Moens (F1-8) 10.Luc Verkinderen (F2-2) 11.Marc Colpaert (F1-9) 12.Ad Montforts (F2-3) 13.François Coppers (F1-10) 14.Jos Lissens (F1-11) 15.Dirk Caekebeke (F1-12) 16.Emmanuël De Loor (F1-13) 17.Eric Roels (F2-4) 18.John Heyndrickx (F2-5) 19.André Segers (F2-6) 20.Marc Steenberghe (F1-14) 21.Bart Delagrange (F1-15) 22.Eddy Iterbeke (F2-7) 23.Jos Vergult (F2-8) 24.Jean-Pierre Pollefliet (F1-16) 25.Antoine De Caboter (F1-17) 26.Peter Van Kerckhove (F1-18) 27.Eric Pauwels (F2-9) 28.Adri Van Loon (F1-19) 29.Alex Van Onckelen (F1-20) 30.Jos Dierks (F2-10)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.André Bogaert

    3.Ludo Opdebeek

    4.Karel Heirbaut

    5.Roger Beelaert

    6.Noël Rogge 7.Piet Achten 8.André Wouters 9.Erik Vandersteen 10.Mathieu Mercken 11.Willy Roels 12.Kees Sebrechts 13.Julien Vyvey 14.Michel Bousard 15.Marinus Lockefeir 16.Freddy Vervenne 17.Roger Verschraegen 18.Etienne Van Hecke 19.Herman Dias 20.Denis Keynen 21.Henk Bolle 22.Werner Wittock 23.Lucien Schollaert 24.Christiaan Vandevoorde 25.Jaak Nys 26.Luc Van Robbroeck 27.Roland Van Imschoot 28.Etienne Declercq 29.Freddy Stevens 30.Arnold De Muynck

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Alois Torfs

    4.Daniël Nuytinck

    5.Frans Timmers

    6.Hervé Verstuyft 7.Pierre Verberckmoes 8.Noël De Muynck 9.Guus Schuller 10.Georges Michiels 11.Ferdinand Moerman 12.Leo De Jong 13.Willy Vereecken 14.Daniel Cornu 15.Donné Neckebroeck 16.Antoine Cools 17.Anton Van Poecke 18.Leon Vervaet 19.Jean-Pierre Pepermans 20.René Van Reeth 21.Roger Moens 22.François Brouwers 23.Kristina Coolens 24.Jef Verheyen 25.Marcel Meeuwes 26.Pascal Cornand 27.Michel Vander Beke 28.Paul De Geynst

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Raf Luyckx

    4.Clement De Smedt

    5.Edward Battersby

    6.Karel Alen 7.Willy Voorbraeck 8.Areno Holtens 9.Trevor Fensicek

    10-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    09-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 09/04/2010 - HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23
    - 110 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 199
    1 ABOM HENRIK - (BORAS CA)
    2 WIPPERT Wouter -
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    3 ENNEKENS Stijn -
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 VANBILSEN Kenneth - (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    5 DUBOIS Didier -
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    6 GOUWKENS Patrick -
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    7 DE WAAL ROY - (NIEUWE HOOP TIELEN)
    8 DE VRIES Wim - (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    9 WINTERS Ronald - (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    10 ENGLAND MICHAEL - (DUTTON CYCLES RR)
    24 WIELANDT Sven uit Beveren - (PROFEL CYCLING TEAM)
    26 VANDYCK Niels uit Puurs - (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    34 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    44 STEELS Stijn uit Westerlo - (QIN CYCLING TEAM)
    54 BAEYENS Bart uit Overmere - (ASFRA RACING TEAM)
    66 VERBURGT Ben uit Hoboken - (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    80 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)

    09-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 08/04/2010 - G.P. CERAMI (H) - Men Elite 1.1 UCI
    - 149,7 km - 04h31min
    Aantal deelnemers: 148

    1. Kocjan Jure - CMO  

    2. Van Dijk Stefan - WIL          

    3. Marcato Marco - FPT           

    4. Geslin Anthony - FDJ           

    5. Colli Daniele - FLM  

    6. De Waele Bert - LAN           

    7. Vandewalle Kristof - TSV    

    8. Verheyen Geert - LAN         

    9. Scheirlinckx Bert - LAN       

    10. Appollonio Davide - CTT   

    24. Van Hecke Preben uit Berlare - TSV        


    08/04/2010 - G.P. GILBERT GLINEUR - Elite z.c. & Beloften -  02h57min
    Aantal deelnemers: 

    1 CRIEL Tom
    1 VERMEULEN Valerian op 10”
    3 KOMAR Jakub
    4 WAUTERS Willem op 1’05”
    5 GRATIOT Alexandre
    6 NACHTERGAELE Nils
    7 FOURNIER Fabien
    8 VANLOMMEL Raf
    9 LOUIS Anthony
    10 DEWAELE Wim
    54 DE RIDDER Glenn uit Stekene op 3’29”

     

    08/04/2010 - LEOPOLDSBURG - PROV.KAMP. TIJDRIJDEN (LB) - Clubkampioenschap

    Elite z.c. & Beloften - 38,5 km

    1 HOLLANDERS Dries - (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) in 51’23”
    2 HAEX Tim -
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 5”
    3 HELVEN Sander -
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON) op 45”
    4 SLEURS Christophe -
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 53”
    5 ENNEKENS Stijn -
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 1’39”
    6 WILLEMS Tom -
    (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM) op 2’07”
    7 STEVENS Timothy -
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 2’28”
    8 DRIESEN Tony -
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 2’44”
    9 COENEN Dennis -
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.) op 3’51”
    10 BORREMANS Steffen -
    (PALMANS-CRAS) op 3’56”

    Juniors - 21,9 km
    1 AERTS Alexander -
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) in 30’17”
    2 FRANSSEN Wout -
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 11”
    3 VERBEEK Wout -
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 27”
    4 VANBRABANT Yannick -
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 32”
    5 CRAEGHS Maarten -
    (AVIA CYCLING TEAM) op 35”
    6 VAN STAPPEN Nick -
    (AVIA CYCLING TEAM) op 43”
    7 CAROLUS Jorne -
    (AVIA CYCLING TEAM) op 49”
    8 TEUNS Dylan -
    (AVIA CYCLING TEAM) op 58”
    9 VANDERLUYDEN Sjoerd -
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’03”
    10 ZIMMERMANN Dieter -
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 1’10”

    Nieuwelingen - 16,5 km
    1 VANREYTEN Joachim -
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) in 23’04”
    2 VANDERAERDEN Niels - (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 55”
    3 LETEN Wouter -
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 1’55”
    4 SCHEPMANS Brecht -
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 2’04”
    5 GEUENS Alexander -
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 2’14”
    6 MERKEN Jasper -
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 2’30”
    7 VAN DEN BROEK Seppe -
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 2’31”
    8 LEENAERS Sven -
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 2’34”
    9 MERTENS Stef -
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 2’36”
    10 NEYENS Marnick -
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 2’38”

    Dames Elites - 21,9 km
    1 DAAMS Jessie in 32’42” -
    (TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM)

    2 VYNCKE Elke - (CYCLING TEAM M. PINTE) op 35”22
    3 WELLENS An -
    (LIMBURGSE AFDELING) op 41”11
    4 BIELEN Cynthia -
    (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN) op 41”15

    Dames Nieuwelingen
    1 DE VRINDT Ytse -
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) in 28’10”

    08-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    07-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 07/04/2010 - SCHOTEN (SCHELDEPRIJS) (A) - Men Elite HC
    - 205 km - 04h28min

    Aantal deelnemers:

    1. FARRAR Tyler - GARMIN
    2. Robbie McEwen - Team Katusha
    3. FORSTER Robert -
    Milram TEAM
    4. Greg Henderson -
    SKY professionele wielerploeg
    5. Wouter Weylandt -
    Quick Step
    6. ROSSI Enrico -
    Ceramica FLAMINIA
    7. Kris Boeckmans -
    Topsport Vlaanderen - Mercator
    8. Jimmy Casper -
    SAUR - Sojasun
    9. Lloyd Mondory -
    AG2R La Mondiale
    10. Alexander Kristoff -
    BMC Racing Team
    13. Michael Van STAEYEN uit Schoten -
    Topsport Vlaanderen - Mercator
    65. GODDAERT Kristof uit St.Gillis -
    AG2R La Mondiale
    80. Steurs Geert uit Schoten -
    Topsport Vlaanderen - Mercator
    162. DE GENDT Thomas uit Beveren -
    Topsport Vlaanderen - Mercator

     

    07/04/2010 - BREDENE-DORP (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 82

    1 Kevin Maen - (Cycling Team LUTHO)
    2 Joeri Clauwaert - (WC-SOENEN Jartazi-bouw op maat GLAS) op 5”
    3 DE WEIRDT Gino -
    (Wielerteam DECOCK-Sportivo MOORSELE)
    4 DEVRIENDT Tom -
    (NIEUW-HEEBRA LOMBARDEN)
    5 DEREEPER Kristof -
    (LUTHO Cycling Team)
    6 TOORTELBOOM Frederik - (KWSC Westkerke - TEAM DESCHUYTTER)
    7 HUYVAERT Tom -
    (nieuw-HEEBRA LOMBARDEN)
    8 LAPEIRRE Ugo -
    (TEAM CLG) op 15”
    9 VERDOOLAEGHE Bryan -
    (KWSC Westkerke - TEAM DESCHUYTTER)
    10 STOFFERIS Rieno -
    (WIELERSPORTVER. Artevelde VZW GENT) op 50” 
     

    07/04/2010 - HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 178

    1 Balck SEBASTIAN
    2 Ahlstrand Jonas - (CYKELCITY)
    3 Joeri Stallaert -
    (WC-SOENEN Jartazi-bouw op maat GLAS)
    4 Bram Delie -
    (Wielerteam DECOCK-Sportivo MOORSELE)
    5 Sven Wielandt uit Beveren
    - (Profelis Cycling Team)
    6 WILLEMS Mario -
    (Kingsnorth International Wheelers)
    7 COMMINETTE Jean Michel - (COLBA-Mercurius-DOURPHONIE)
    8 GRASHEV Martin -
    (Nessebar)
    9 RACENAJS Kristofers - (RIETUMU BANK)

    10 Kim Wuytens - (WETTERSE Dakwerken WETTEREN AUTOGLASS-CT)
    14 Valentijn Martens uit Stekene - (Wielerteam Waasland)
    15 NAESEN Oliver uit Berlare -
    (FIETSEN KIJKEN ACADEMY.BE)
    34 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels -
    (Rock Werchter-Chocolade Jacques CT)
    36 Van STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - (Vlaams Wielercentrum projecten)
    60 Michils Tom uit Moerbeke -
    (Wielerteam Waasland)
    74 Marijn Bal uit Niel -
    (Van Eyck SPORT)
    91 Laurens Poelman uit Kalken -
    (BCV WORKS CT Ingelmunster)
    95 DE WILDE Steven uit Aalter -
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    108 ROOS Robby uit Moerbeke - (WIELERSPORTVER. Artevelde VZW GENT)
    122 Jens Meersman uit Bornem
    - (ROCK WERCHTER-Chocolade Jacques CT)
    125 Sam Christiaens uit St.Gillis -
     (WETTERSE Dakwerken-AUTOGLASS WETTEREN CT)
    127 RIEMSLAGH Gianni uit Hingene -
    (TCS - Rogel Cycling Team)
    131 De Bosscher Koen uit Kalken - (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE) 
     

    07/04/2010 - SCHOTEN (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 204

    1 VAN MECHELEN Wouter - (TELENET FIDEA CYCLING TEAM)
    2 VAN DER SANDE Tosh -
    (2000 WIELERGROEP BEVEREN VZW)
    3 ENGELEN Jochen -
    (United Cycling Team Sint Truiden)
    4 MEYVIS Vincent - (VZW Royal Antwerp Bicycle Club)
    5 DE WILDE Yves -
    (Verenigde Cycling Team Sint Truiden)
    6 DE WAAL ROY -
    (NIEUWE HOOP Tielens)
    7 DE HAAN JESSE
    8 SIMONS MARTIJN -
    (CTS Hoekse Renner VAN)
    9 METSEMAKERS LUUK -
    (TWC VAN KEMPEN)
    10 SINNIGE Job -
    (Sinnige Wielerteam BOUW)
    24 STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - (LINE-LLOYD CT)
    35 DRUYTS Gerry uit Wilrijk - (Rock Werchter-Chocolade Jacques CT)
    57 VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele -
    (Rijschool AH - Gentse VS)
    72 VAN ROMPAY Hervé uit Kessel -
    (VAN GOETHEM - ProRace - Cycling Team)
    78 VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - (WAC TEAM HOBOKEN (KON.) VZW)
    95 DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - (Illi-Bikes Cycling Team vzw Hemiksem)
    113 DAS Jeroen uit Kalmthout - (Illi-Bikes Cycling Team vzw Hemiksem)

    115 MARIËN Christof uit Retie - (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    116 Suykerbuyk Ben - (Fusion)
    124 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - (Wimi-Games - ST Martinus CT - Kerksken)
    149 VERHULST Tom uit Beveren - (TEAM RONSE LUCA)

    07/04/2010 - CALLENELLE - Juniores - 78,4 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 61
    1. Tom Parent (Frankrijk)
    2. Steven Hoedt
    3. Luc Marechal (Frankrijk)
    4. Jens De Winne
    5. Maxime Vekeman
    6. Joren Touquet
    7. Niels Derooze
    8. Niels Van Dorsselaer
    9. Florent Delfosse
    10. Mathias Vancraeynest 

     

    07/04/2010 - MOERE (W) - Nieuwelingen - 48 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 35

    1 PIETERS Lawrence - (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 BORRA Jules (CYCLING TEAM WERVIK) - (Cycling Team Wervik) op 4”

    3 Clarysse Diego - (KVC Seamew VAN OOSTENDE)
    4 BLOMME Lorenzo -
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    5 Osei GREEN Matthias uit St.Niklaas -
    (Wielerteam Waasland)
    6 SERGOORIS Kenneth - (BIKES BIANCHI TEAM CATA)
    7 Miquel Peiren - (Wielerclub OOSTENDE Noordzee)
    8 DEVRIENDT Damon -
    (KVC Seamew VAN OOSTENDE)
    9 Bjarne Vanderbeken -
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    10 MICHIELSEN Kurt -
    (WAC TEAM HOBOKEN (KON.) VZW)

     

    07-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    06-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 06/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 2°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Dinsdag 06/04/2010 - HAKENDOVER (VB) - Elite z.c./U23
    - 120 km - 03h08min

    Aantal deelnemers: 86

    1 VAN BROEKHOVEN Guy - (POORTEN FERYN TEAM)
    2 BEYENS Yoeri - (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT) op 15”
    3 ABOM HENRIK
    - (BORAS CA)
    4 BEELEN Niels - (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    5 STEVENS Timothy - (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    6 VAN GOIDSENHOVEN Kurt - (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    7 SUAREZ Kevin - (ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS)
    8 OLSSON MICHAEL - (MOTALA)
    9 SMEYERS Floris - (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    10 VAN DEN BROECK Glenn - (WSC HAND IN HAND BAAL)
     

    06/04/2010 - NEERPELT (LB) - Amateurs + Masters - Open omloop - 01h45min

    Amateurs + Masters A - Aantal deelnemers: 63

    1 CHRISTOF MARIËN uit Retie - (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    2 ARITS Steven - (APK-QUALITY TEAM VZW)
    3 HOES Ruben
    - (APK-QUALITY TEAM VZW)
    4 SZEKELY Dennis -
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) 0:16
    5 STEUTEN ROY
    6 CLAES Jorg -
    (APK-QUALITY TEAM VZW)
    7 VAN GRIEKEN Kris - (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    8 KRIJNEN Rob -
    (DE WOLF OPTICIENS CYCLING TEAM)
    9 GOOS Frederik - (APK-QUALITY TEAM VZW)
    10 BOSSERS Maarten - (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
     

    Masters B - Aantal deelnemers: 19

    1 HOYDONCKX Peter - (BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK)
    2 HUYBRECHTS Ward - (LIMBURGSE AFDELING)
    3 KEIM Luc - (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    4 FALQUE ALAIN - (GKV CYCLING TEAM)
    5 HOYDONCKX Erwin - (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
     

    Masters C - Aantal deelnemers: 9
    1 STAES Jozef - (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 VAN DE KERKHOF Robert - (LIMBURGSE AFDELING)
    3 LISMONT Hugo - (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    4 HEULENS Marc - (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    5 WIJNEN Nico - (APK-QUALITY TEAM VZW)

    06-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    05-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 05/04/2010 - ATTENRODE (VB) - Nieuwelingen -
    70 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 71

    1 GEUENS Alexander - (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 HOFSTEDE LENNARD - (WESTLAND VOORUIT)
    3 HOEYBERGHS Daan - (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 TUBBAX Pieter - (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    5 GOOLAERTS Michael - (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 DECOSTER Gert-jan - (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 55”
    7 VERVOORT Seppe -
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 GUNST DAVY - (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    9 VAN MOL Caine - (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 MERTENS Stef - (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
     

    05/04/2010 - KROMBEKE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 46

    1 VAN HOOYDONCK Nathan - (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 BOGAERT Tybo - (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 DEMASURE Enzo - (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM) op 2”
    4 BILLE Matthias
    - (CYCLING TEAM WERVIK)
    5 GOETHALS Ward -
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 DESPLENTER Tjorven - (JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 VANDERPLAETSEN Wietse - (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 LAMPAERT Constantijn - (CT FORCE - WERVIK VZW)
    9 CLEMENT Laurents - (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 2’30”
    10 COLPAERT Gianni -
    (CYCLING TEAM WERVIK) op 3’20”
     

    05/04/2010 - LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 66

    1 DELTOMBE Kevin - (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 ALLEGAERT Piet -
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 VANHOUTTEGHEM Cedric - (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    4 BOSSUYT Gianni - (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 RICKAERT Jonas - (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    6 VANLOKEREN Arthur - (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 VANDEKERCKHOVE Thibaut - (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW) op 2’20”
    8 FEYS Jelle -
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 DECOCK Pieter-jan - (JONGE RENNERS ROESELARE) op 3’05”
    10 OPSOMER Jan-bart -
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
     

    05/04/2010 - POLLARE (O) - Nieuwelingen - 69 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 79

    1 VERSCHUERE Seppe - (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    2 VAN DYCK Wesley - (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 VAN TICHELT Yorben -
    (OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW)
    4 SIMON Kenn -
    (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    5 BAEYENS James - (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 BOSMANS Tom - (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    7 VAN DE KERKHOVE Brent - (THOMPSON JARTAZI)
    8 WITTOUCK Dominick uit Zele - (WIELERTEAM WAASLAND)
    9 DE DAPPER Maxim - (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    10 TAS Jorgen - (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    20 VERTENTEN Jens - (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’54”
    40 ANNAERT Dieter uit Stekene -
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    45 DEBEULE Gillian uit Lokeren -
    (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    05/04/2010 - WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h22min

    Aantal deelnemers: 74

    1 DE VYLDER Lindsay - (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 POLAK ROBERT - (BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM)
    3 BLEYAERT Benoit - (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    4 VAN LAER Titte - (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    5 ROEGIERS Jochem - (AVIA CYCLING TEAM)
    6 BLOK Peter - (THEO MIDDELKAMP)
    7 COOLENS Maxim - (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 ROTTY Glenn uit Verrebroek - (WIELERTEAM WAASLAND)
    9 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - (AVIA CYCLING TEAM)
    10 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    13 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas
    - (WIELERTEAM WAASLAND)
    17 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - (WIELERTEAM WAASLAND)
    40 CARNOY Niels uit Wachtebeke -
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    45 BAEYENS Nathan uit Berlare
    - (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    05/04/2010 - BORLO - BORLO (LB) – Nieuwelingen - Rit IC - 67 km - 01h43min

    HASPENGOUW TOUR - Aantal deelnemers:

    1 LOOIJ Andre - NOORD HOLLAND              

    2 DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    3 FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    4 BAKKER Stephan - NOORD HOLLAND     

    5 BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ             

    6 FIGORILLI Christian - AVIA CYCLING TEAM

    7 VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    8 VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9 PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    10 NOTREDAME THYBO - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    80 PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 3’17”

    81 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    87 BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    05-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 05/04/2010 - HERZELE (O) - Juniores -
    85 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 99

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben - (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 KOUWENBERGH Bryan - (AVIA CYCLING TEAM) op 1”
    3 BYSTROM Sven Erik -
    (STAVANGER SK)
    4 ROELANDTS Rutger - (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 VIKA Kristian - (STAVANGER SK)
    6 VAN SNICK Arne - (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 BUYL Stijn - (WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM)
    8 DE SMET Kevin -
    (WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM)
    9 PHILIPS Jonas -
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 VAN DEN BORRE Corneille - (ASFRA RACING TEAM)
    11 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - (ISOREX CYCLING TEAM)
    24 VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren
    - (WIELERTEAM WAASLAND)
    29 DE WAEL Aaron uit Uitbergen
    - (CUBE-FINTRO CT)
    42 PETROV Servaas uit Lokeren - (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    05/04/2010 - KOERSEL ( BERINGEN) (LB) - Juniores - 84 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 116

    1 REINDERS Elman - (UWTC De volharding)
    2 PEELAERS Jeff - (AVIA CYCLING TEAM)
    3 DE PERMENTIER Jonas - (THOMPSON JARTAZI)
    4 WILLEMS Kenny - (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH)
    5 DANIELS Wouter
    - (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    6 SEBREGTS Glenn - (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    7 GEENTJENS Benjamin - (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    8 VANDAEL Birger - (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 RAYMAEKERS Niels - (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    10 LEYSEN Joren -
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    15 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 41”

     

    05/04/2010 - OOSTROZEBEKE (W) - Juniores - 80,3 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 71

    1 BOUVRY Dieter - (AVIA CYCLING TEAM)
    2 VIAENE Jonas - (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    3 BAERT Jasper - (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 33”
    4 PRIEM Whytic
    - (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 VERSTRAETE Ludwig - (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    6 CRAEYMEERSCH Brecht - (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    7 VANBESIEN Thomas - (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 DERYCKE Giorgio - (JONGE RENNERS ROESELARE) op 2’48”
    9 BUYCK Niels
    - (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 SOENENS Alessandro - (TIELTSE RENNERSCLUB)
     

    05/04/2010 - WAARSCHOOT (O) - Juniores - 90 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 62

    1 VAN PAEMEL Simon - (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    2 GEERTS Moreno - (W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS)
    3 LAMMERTYN Foeke - (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 15”
    4 GEERTS Jorgen -
    (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    5 RAEYMAEKERS Mattias - (AVIA CYCLING TEAM)
    6 D`HOLLANDER Mathias uit Zele - (WIELERTEAM WAASLAND) op 20”
    7 DEGROOTE Fabricio -
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 24”
    8 BEKAERT Karel
    - (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    9 DE MEYERE Jens - (THOMPSON JARTAZI)
    10 VAN KOEVERINGE GEORGE - (THEO MIDDELKAMP)
    15 COLMAN Jeroen uit Waasmunster - (WIELERTEAM WAASLAND)
    19 MICHILS Sander uit Moerbeke
    - (WIELERTEAM WAASLAND)
    20 DE SMIT Joshua uit Lokeren -
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    26 DE RIDDER Michael uit Berlare - (WIELERTEAM WAASLAND) op 2’28”
    28 BEAUPREZ Dieter uit De Klinge
    - (WIELERTEAM WAASLAND) op 3’27”
     

    05/04/2010 - WESTKERKE (W) - Juniores - 80,2 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 62
    1 COLLE Laurens - (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    2 SLABINCK Indiana -
    (AVIA CYCLING TEAM)
    3 VANDAELE Gregory - (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 DHIEDT Bram - (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    5 VANOVERSCHELDE Jonas - (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    6 BROEKAERT Jonas - (CYCLING TEAM M. PINTE)
    7 VANDENBOGAERDE Jens - (AVIA CYCLING TEAM)
    8 CARLESS Robin - (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 DEWULF Michiel - (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 BEAUSAERT Dieter - (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)

    05-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan NICO DEBAES met zijn 2°Seizoenzege bij de Masters B !!!


    Debaes Nico KOP 2010

    Maandag 05/04/2010 - ZWEVEZELE-ZESWEGE (W) - Elite z.c./U23
    - 120 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 105

    1 DECOUTTERE Jonas - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    2 VANDOUSSELAERE Sven - (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 25”
    3 RAEDT Nielsen
    - (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    4 GELDHOF David - (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 DUYNSLAEGER Vic - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    6 WILLEMS Mario - (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) op 2’35”
    7 MAENE Kevin -
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    8 DECLERCQ Thierry - (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 VAN SPEYBROECK Bart - (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    10 NAUWYNCK Stijn - (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
     

    05/04/2010 - MOORSLEDE-VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 87

    1 JODTS Sven - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    2 NOOYTENS Sven -
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    3 WALLAYS Jelle - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    4 VERHELST Louis -
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    5 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) op 25”
    6 LIETAER Eliot
    - (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    7 DEMEYER Niels - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    8 LEGLEY Matthias - (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    9 DIERICKX Matthias - (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    10 CASIER Arne - (FUJI TEST TEAM) op 35”
    27 MICHILS Tom uit Moerbeke -
    (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    05/04/2010 - REKKEM-PARADIJS (W) - Amateurs + Masters - 79,9 km - 01h58min

    Amateurs + Masters A - Aantal deelnemers: 61

    1 DEWILDE Wouter - (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    2 DE SMET WIM
    3 MICHELS Pedro -
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    4 LUYSSEN Geoffrey - (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    5 BRULEZ Tom uit Tielt - (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    6 LIETAERT Alexander - (DE BAKELANDVRIENDEN)
    7 DE WAELE DIETER
    8 VANNESTE Christopher
    - (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    9 DELODDER Sebastiaan - (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    10 LEGRAND Wesley - (CT COVEMAECKER - BALANS)
     

    Masters B  - Aantal deelnemers: 25

    1 NICO DEBAES uit Desselgem - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    2 FOLLENS Thierry -
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    3 WAUTERS MARC
    4 DENDER RODNEY
    5 VAGENENDE FRANK
     

    Masters C - Aantal deelnemers: 9

    1 VAN EYNDT Jozef - (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    2 VLERICK Freddy - (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    3 RAMET DIDIER
    4 PASSAMANTE FRANCOIS
    - (RO COMINOISE)
    5 DECAESTECKER PATRICK
     

    05/04/2010 - BORLO - BORLO (LB) - Juniores - Rit IC - 126,8 km - 03h15min

    STER VAN ZUID LIMBURG

    1 KOUSGAARD Jesper - TEAM DESIGNA KOKKEN - BLUE WATER

    2 SMIT Ricky - RESTORE Cycling Pijnakker            

    3 GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ

    4 AERTS Alexander - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ

    5 CRADDOCK Lawson - USA NATIONAL TEAM

    6 DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3”

    7 ZUIDEWIND Nick - Sinnige Bouw Wielerteam op 49”

    8 VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9 AMMERLAAN Fabian - RWC Ahoy

    10 BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    41 PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ

    74 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 4’44”


    Klassement:

    1 DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    op 2”

    3 VAN POPPEL Danny - TWC Pijnenburg op 5”

    4 STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 7”

    5 SMIT Ricky - RESTORE Cycling Pijnakker op 9”

    6 CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM op 16”

    7 ZUIDEWIND Nick - Sinnige Bouw Wielerteam

    8 PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 18”

    9 LONCIN Gilles - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 21”

    10 FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 23”

    37 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 4’10”

    05-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 05/04/2010 - DOTTIGNIES (H) - Dames Elite - WE 1.2
    - 03h13min
    Aantal deelnemers: 168

    1 WILD Kirsten - CWT    

    2 BRONZINI Giorgia - GAU         

    3 BACCAILLE Monia - VAD        

    4 JOHANSSON Emma - RSC      

    5 BRAS Martine - GAU  

    6 VAN DE REE Monique - LNL  

    7 GILMORE Rochelle - LLT       

    8 VAN VLEUTEN Annemiek - ARC         

    9 HOLLER Monica - FEN            

    10 GUARISCHI Barbara - MIC    

    23 HANNES Kaat uit Wechelderzande - BEL     

    75 VERDONCK Sofie uit De Klinge - BEL op 1’43”

     

    05/04/2010 - BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 111

    1 STALLAERT Joeri - (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    2 ONGENA Thomas uit Berlare - (PROFEL CYCLING TEAM)
    3 ONGENA Matthias uit Zele - (PROFEL CYCLING TEAM)
    4 VAN DRIESSCHE Kjell - (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    5 PERSOON LUCAS
    - (CYKELCITY)
    6 VENS Quincy - (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    7 STOFFERIS Rieno
    - (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 EECKHOUT Kurt - (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    9 DIERICKX Steven - (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN) op 11”
    10 VERVERKEN Gerdy -
    (CT FORCE - WERVIK VZW) op 56”
    11 DE WILDE Steven uit Aalter
    - (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’05”
    12 DE BOSSCHER Koen uit Klaken -
    (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE) op 2’08”
    14 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken
    - (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 2’23”
    15 STIEGELIS SANDER uit Sluiskil
    - (LINE-LLOYD CT) op 3’53”
    19 NAESEN Oliver uit Berlare -
    (LOOK CYCLING ACADEMY.BE)
    20 DE MAN Christoph uit Zele
    - (RUDYCO CYCLING TEAM)
    23 POELMAN Laurens uit Kalken - (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 5’15”
    26 DE VRIESE Stijn uit Zele
    - (CYCLING TEAM VERMEEREN) op 7’25”
    29 DIELEMAN Michiel uit Hamme
    - (VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM)
    30 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    05/04/2010 - NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h55min

    Aantal deelnemers: 106

    1 BRACKE Tony - (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    2 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 10”
    3 COCQUYT Patrick -
    (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    4 STERCK Gunter uit Stekene - (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 15”
    5 STEELS Stijn uit Westerlo -
    (QIN CYCLING TEAM) op 30”
    6 KONDROTAS Simas -
    (PWC ALIPLAST)
    7 STEYVERS Sim - (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    8 PEIRSMAN Davy uit Temse - (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    9 SABO Pedro - (DMC- CYCLING TEAM)
    10 TEN HARTOG Guy uit Sinaai - (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    16 DAS Jeroen uit Kalmthout - (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    18 DE RIDDER Glenn uit Stekene -
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    20 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    21 MEERSMANS Jens uit Bornem - (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    24 VAN GUYSE Jarno uit Stekene - (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    25 DE RYCK Joeri uit Kruibeke - (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    27 DE ROOS Robby uit Moerbeke - (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    28 VERCAUTEREN Tim uit Belsele - (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    29 MEUL Robby uit Eksaarde - (CYCLING TEAM M. PINTE)
    30 RIEMSLAGH Gianni uit Hingene - (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
     

    05/04/2010 - RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 145

    1 VERBIST Evert - (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    2 GEYSEN Kurt -
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    3 BROECKX Stig - (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    4 MARIËN Christof uit Retie
    - (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    5 VAN ZUMMEREN Stef - (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    6 WINTERS Ronald - (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    7 ENNEKENS Stijn -
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 BLUEKENS Jan - (PROFEL CYCLING TEAM)
    9 WILLEMS Tom - (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    10 BAUTE Andy -
    (APK-QUALITY TEAM VZW)
    36 VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
     

    05/04/2010 - SCHEPDAAL (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h58min

    Aantal deelnemers: 106
    1 VAN LAER Niels - (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    2 VAN CLEEMPUTTE Timmy - (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM) op 6”
    3 DE CLERCQ Bart -
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    4 VAN ASBROECK Tom - (LOOK CYCLING ACADEMY.BE) op 22”
    5 OLSSON MICHAEL -
    (MOTALA) op 26”
    6 STIENS Matti -
    (VAN EYCK SPORT) op 34”
    7 VAN ROY Stijn -
    (PROFEL CYCLING TEAM)
    8 VAN ROY Simon - (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    9 NICHOLS David -
    (WIELER TEAM VAN EYCK SPORT) op 53”
    10 BEATSE Dries -
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    13 PENNE Frederik - (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)

    05/04/2010 - HANNUIT (LG) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 187

    1 VAN BILSEN Kenneth (Lummen)

    2 KUYCKX Jan op 15”
    3 WELLENS Tim
    4 HELEVEN Sander op 34”
    5 VANKERCKHOVEN Jochen
    6 VAN BON Léon (NL) op 39”
    7 JANS Roy op 57”
    8 WERST Raymond (NL)
    9 BAIOLET Nicolas
    10 ENGELEN Jochen

    05-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/04/2010

    waod_3

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010 2    De Veerman Walter 05   Marien Gerard

          Franky Van Oyen               Walter De Veerman                 Gerard Mariën

    Maadag 5 April 2010 - OOSTAKKER

    Categorie A/B: (74 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Didier De Lannoy (B2)

    3.Eric Vereecken (B3)

    4.Luc De Duytsche (Oostakker, winnaar cat. A)

    5.Gunther Cuylits (B4) 6.Steven Martens (A2) 7.Françus Van Gorp (B5) 8.Tim Wauters (B6) 9.Tom Van Dierendonck (A3) 10.Kristof Gryson (A4) 11.Nico Savat (B7) 12.Philippe Van Opstal (A5) 13.Peter De Corte (B8) 14.Aryan Klaase (A6) 15.Yves Heylen (B9) 16.Nico Van Bever (A7) 17.Mario Van Den Broecke (B10) 18.Steven Landuyt (B11) 19.Steve Randles (A8) 20.Angelo Saman (Stekene B12) 21.Sven Van Hoyweghen (Puivelde B13) 22.Christophe Van Overloop (A9) 23.Kenny Willems (A10) 24.Geert Verween (B14) 25.Jens Daems (A11) 26.Lode Boes (A12) 27.Dennis Nevejans (A13) 28.Stijn Van der Jeught (A14) 29.Vincent Evers (B15)

    Categorie C/D:

    1.Rudy Drapier (Hoegaarden, winnaar cat. C)

    2.Arie De Moor (C2)

    3.Olivier Vaerewyck (C3)

    4.Dirk Van Capellen (C4)

    5.Jacky Van Welden (C5)

    7.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D) 8.Patrick Vanmaekelbergh (C6) 9.Ivan Wulffaert (D2) 10.Geert Van Speybroeck (C7) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 12.Patrick Watteny (D3) 13.Marc Goossens (D4) 14.Ko Harms (D5) 15.Jan Akkermans (C9) 16.Pascal Verlez (D6) 17.Patrick Nauwelaers (C10) 18.Patrick Buyens (D7) 19.Hans Van Nieuwenhuyse (C11) 20.Karel Baeyens (D8) 21.Stany Blockx (C12) 22.Martin Surmont (C13) 23.Danny Popelier (C14) 24.Frank Suys (Hingene D9) 25.Patrick De Smet (D10) 26.Carlo Schollaert (C15) 27.Freddy Dhooge (C16) 28.Danny De Bruyne (C17) 29.Tommy Heyse (D11) 30.Dirk Wittoek (D12) 31.Danny De Coninck (D13)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Etienne Claus (Hamme E2)

    3.Koen Oliebos (E3)

    4.Tony Reniers (E4)

    5.Georges Vergauwe (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Wim De Coninck (E6) 8.Rudy Taelman (E+2) 9.Ronny Cosijn (E7) 10.Alain Goossens (E8) 11.Noël Willems (E9) 12.Mario D'Haeseleer (E10) 13.Dirk Bryssinckx (Melsele E11) 14.Frederik Blervacq (E12) 15.Patrick Bekaert (E13) 16.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E14) 17.Herbert De Coster (E15) 18.Leo Mares (Beveren E16) 19.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+3) 20.Erwin D'Hondt (E17) 21.Joeri Van Hoyweghen (E18) 22.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 23.Hilair Heye (E19) 24.Philippe Lacquet (E20) 25.Jean-Pierre Van Maldegem (E21) 26.Willy De Sutter (E22) 27.Patrick Van Peteghem (E23) 28.William Vyncke (E24) 29.Hans De Keyser (E25) 30.Bjorn Degroote (E26)

    Categorie F1/F2:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)

    2.Marc Dhanijns (F1-2)

    3.François Coppers (F1-3)

    4.Helmuth Tas (F1-4)

    5.Jo Montforts (F1-5)

    6.Jozef De Naeghel (F1-6) 7.Hugo Verjans (F1-7) 8.Noël Verzele (F1-8) 9.Marc Steenberghe (F1-9) 10.Daniel Hauttekeete (Merelbeke, winnaar cat. F2) 11.Julien De Bock (F2-2) 12.Marc Colpaert (F1-10) 13.Emmanuël De Loor (F1-11) 14.Antoine De Caboter (F1-12) 15.Jos Lissens (F1-13) 16.Dirk Caekebeke (F1-14) 17.Karel Andries (Schoten F1-15) 18.Jean-Pierre Pollefliet (F1-16) 19.Paul Hunninck (F1-17) 20.Dirk De Cauwer (Hamme F1-18) 21.Roland Boulard (F1-19) 22.Noël Rogge (F2-3) 23.Eric Roels (F2-4) 24.Adri Van Loon (F1-20) 25.Jean-Paul Van Oudenhove (F2-5) 26.Luc Verkinderen (F2-6) 27.René Demunter (F2-7) 28.André Segers (F2-8) 29.Eddie Van Leirberghe (F1-21) 30.Ad Montforts (F2-9)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Jozef De Bruyn

    3.Willy Mous

    4.Willy Roels

    5.Ludo Opdebeek

    6.Roger Beelaert (Rupelmonde) 7.Mathieu Mercken 8.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 9.Freddy Vervenne 10.Etienne Van Hecke 11.Erik De Waele 12.Michel Bousard 13.Hendrik Cornelis 14.Werner Wittock 15.Willy Corthier 16.Etienne De Clercq 17.Julien Vyvey 18.Luc Van Robbroeck 19.Arnold De Muynck 20.André Wouters 21.David Orford 22.Piet Achten 23.Roland Van Imschoot 24.Marinus Lockefeir 25.Eric De Wilde 26.André Bogaert 27.Freddy Stevens 28.Robert Robijns 29.Roger Verschraegen (Lochristi) 30.Lucien Schollaert

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Daniel Cornu

    4.Alois Torfs

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Guus Schuller 7.François Brouwers 8.Hervé Verstuyft 9.Jean-Pierre Pepermans 10.Gérard Raes 11.Anton Van Poecke 12.Ferdinand Moerman 13.Willy Vereecken 14.Daniël Jooris 15.Pascal Cornand 16.Leon Vervaet 17.Leo De Jong 18.René Van Reeth 19.Noël De Muynck 20.Donné Neckebroeck 21.Michel Vander Beke 22.Jef Verheyen 23.Paul De Geynst 24.Kristina Coolens 25.Roger Moens 26.Georges Michiels 27.Daniël Nuytinck 28.Marcel Meeuwes

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Karel Alen

    3.Edward Battersby

    4.René Colman (St.Niklaas)

    5.Trevor Teurinck

    6.Willy Voorbraeck

    05-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/04/2010 !!!

    vwf

    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    De Block Kris KOP 2010

    Maandag 5 April - Ternat 
     

    A-reeks
    1 KRIS DE BLOCK (Mariekerke)
    2 Tom Penninckx
    3 Christophe Van Gucht
    4 Lorenzo Arena
    5 Willem Van der Heyden
    6 Michael Braeckmans
    7 Andy Annendijck
    8 Peter Vermassen
    9 Kevin Van De Keer
    10 Bjorn Lison

    B-reeks
    1 Danny Saelens
    2 Peter Van Damme
    3 Erwin Bollen
    4 Eddy Quina
    5 David Haegeman
    6 Nico De Schepper (Grembergen)
    7 Gino De Vos
    8 Ronny Van der Vurst
    9 Tom De Beer (Moerzeke)
    10 Gunter Van Damme


    C-reeks
    1 Luc Van Roy
    2 Rudy Thomas
    3 Dirk Van Hove
    4 Chris Vanderaerden
    5 Daniel Van Der Mieren
    6 Henri Hermans
    7 Danny De Backer
    8 André Aertgeerts
    9 Frank Geets
    10 Rudy Lahou
               

    D -reeks
    1 Mersseman Roland
    2 Jozef Devits
    3 Patrick Sergooris
    4 Roger Schouppe
    5 Joseph Claessens
    6 Jozef Deneef
    7 Rudy Van de Velde
    8 Peter Neckebroeck
    9 Dirk De Schrijver
    10 Benny D'Haese

    E-reeks
    1 Piet Van Vaerenbergh
    2 Felix Luyten
    3 Marc Heulens
    4 Lucien Van Goethem (Stekene)
    5 Eddy Cobbaut
    6 Freddy Schelfthout
    7 Louis Van Den Broeck
    8 Freddy Vranken
    9 Richard Vermeersch
    10 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    F-reeks
    1 Georges Vounckx
    2 Jos Vandermeulen
    3 Vic Van den Eynde
    4 Jos De Maeyer
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Rudiger Savat
    7 Freddy De Blick (Beveren)
    8 Etienne Vandenhouwe
    9 Jozef Van Isterdael
    10 Francois Van De Vijver

    05-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!