.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 04/04/2010 - ERPE (O) - Juniores -
    93 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 58

    1 CONOR Dune (GLENDENE CC / BIKE TRAX)
    2 MORK ALEXANDER
    (TEAM KNUDSGAARD) op 4”
    3 DAMM ROSENDAL MATIAS
    (TEAM KNUDSGAARD) op 35”
    4 MOSES THOMAS
    (SSC CYCLE SPORT)
    5 HOELGAARD Daniel
    (SANDNES SK) op 45”
    6 DE MEYERE Jens
    (THOMPSON JARTAZI) op 1’05”
    7 LIEVENS Niels
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 MURISON ALEXANDER
    (GLENDENE CC / BIKE TRAX) op 1’40”
    9 DYRNES Kristian
    (SANDNES SK)
    10 CARLESS Robin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    30 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    42 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM) op 2’40”
     

    04/04/2010 - KUMTICH-TIENEN (VB) - Juniores - 83 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    04/04/2010 - OUPEYE - OUPEY (LB) – Juniores - Rit IC - 115,4 km - 02h51min

    STER VAN ZUID LIMBURG - Aantal deelnemers:

    1 STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM            

    2 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    3 WELTEN Kay - TWC Pijnenburg op 10

    4 BRUSSELMAN Twan - Willebrord Wil Vooruit    

    5 VANBRABANT Yannick - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ           

    6 CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM

    7 WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    8 FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 LODEWIJKS Gert - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10 VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    35 PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ

     

    04/04/2010 - OUPEYE - OUPEYE (LB) – Nieuwelingen - Rit IC - 63,2 km - 01h46min

    HASPENGOUW TOUR - Aantal deelnemers:

    1 VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    2 LOOIJ Andre - NOORD HOLLAND

    3 DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI           

    4 FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5 VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 HAVIK Piotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ

    7 VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8 MOERLEKER Ivar - AVIA CYCLING TEAM

    9 VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 LEYGRAAFF Thijs - NOORD HOLLAND

    70 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN op 2’24”

    71 PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 2’33”

    106 BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 9’12”

    04-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 04/04/2010 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Pro Tour
    - 262 km - 06h26min

    Aantal deelnemers:

    1. CANCELLARA Fabian TEAM SAXO BANK
    2. BOONEN Tom
    QUICK STEP op 1’15”
    3. GILBERT Philippe
    OMEGA PHARMA-LOTTO op 2’11”
    4. LEUKEMANS Bjorn
    VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 2’15”
    5. FARRAR Tyler
    GARMIN - TRANSITIONS op 2’35”
    6. HINCAPIE George
    BMC RACING TEAM
    7. HAMMOND Roger
    CERVELO TEST TEAM
    8. IGLINSKY Maxim
    ASTANA
    9. HONDO Danilo
    LAMPRE-FARNESE VINI
    10. BONNET William
    BBOX BOUYGUES TELECOM
    39. VAN AVERMAET Greg uit Hamme
    OMEGA PHARMA-LOTTO op 5’13”
     

    04/04/2010 - RONDE VAN VLAANDEREN (O) - Women Elite World Cup UCI - 120 km - 03h09min

    Aantal deelnemers:

    1. VERBEKE Grace LOTTO LADIES TEAM
    2. VOS Marianne
    NEDERLAND BLOEIT op 3”
    3. WILD Kirsten
    CERVELO TEST TEAM
    4. JOHANSSON Emma
    REDSUN CYCLING TEAM
    5. VISSER Adrie
    HTC COLUMBIA WOMEN
    6. BLAAK Chantal
    LEONTIEN.NL
    7. CANTELE Noemi
    HTC COLUMBIA WOMEN
    8. ARNDT Judith
    HTC COLUMBIA WOMEN
    9. BRUINS Regina
    CERVELO TEST TEAM op 8”
    10. VAN VLEUTEN Annemiek
    NEDERLAND BLOEIT op 51”
    80. WERNER Laure uit Duffel
    REDSUN CYCLING TEAM op 12’07”
     

    04/04/2010 - TRIPTYQUE DES MONTS ET CHATEAUX - ME 2.2 - 164,5 km - 04h28min
    Etappe 3 - Aantal deelnemers:

    1 THEUNS Edward - VLT        

    2 PHINNEY Taylor - USA         

    3 BOL Jetse - RB3

    4 DEGENKOLB John - GER

    5 LINDGREN Johan - SWE

    6 BULTYNCK Kenneth - SOE

    7 SALOMEIN Jarl - BEV

    8 ROBINSON BUGGE Vegard - NOR

    9 VANDYCK Niels uit Puurs - JVB

    10 DEBUSSCHERE Jens - PWS

    13 ROBERT Frédérique uit Mol - PWS           

    23 CORDEEL Sander uit Stekene - ROC

    73 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - LOM op 3’15”

     

    04/04/2010 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 98

    1 DE ZUTTER Kristof (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    2 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    3 DE WEIRDT Gino (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 HALPIN STEVEN (CUREGHEM SPORTIEF)
    5 VANSPEYBROECK Tim
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    6 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    7 VANHUFFEL Wim (WORLDOFBIKE.GR)
    8 VANLUCHENE Stijn (WC SPORTVRIENDEN - EEKLO) op 15”
    9 PLAICE Keir
    (UW+TC DE VOLHARDING) op 1’50”
    10 DHAENE Maarten
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
     

    04/04/2010 - PITTEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h51min

    Aantal deelnemers: 26
    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    2 VERRAES Benjamin
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 9”
    3 DESMET Jani
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    4 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    5 MARTYNAS Maniusis (UTENOS KKSC)
    6 DUYNSLAEGER Vic (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    7 VERHAEGEN Christophe
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    8 TOORTELBOOM Frederik (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    9 MAERTENS Jelle
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS) op 18”
    10 DEPREE Aaike (
    CYCLING TEAM LUTHO) op 2’40”
    11 COOMANS Björn
    (PROFEL CYCLING TEAM) op 3’30”
    21 VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O.
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 4’30”

    04/04/2010 - AMAY (LG) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 75
    1 Jan Kuykx
    2 Tim Haex op 32”
    3 Tom Willems
    4 Tim Wellens
    5 Roy Jans
    6 Tom Criel
    7 Maxime Anciaux
    8 Kévin Thomé
    9 Bart Peuters
    10 Jan Oelerich (GER) op 1’15”

    04/04/2010 - TOURINNES ST LAMBERT (BW) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 02h56min

    Aantal deelnemers: 44
    1 DRIESEN Tony (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSS)
    2 VLASSELAER Maarten
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSS) op 14”
    3 SUAREZ Kevin
    (ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIE) op 17”
    4 BURTON Jeremy
    (LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL) op 2’43”
    5 PARDINI Olivier
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000)
    6 VAN CAUWENBERGH Brandon
    (WIELERCLUB MALDEREN)
    7 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM PRORACE)
    8 VUEGEN Ludovic (R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS)
    9 SMEYERS Floris (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    10 VANKERCKHOVEN Jochen (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    23 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE) op 5’45”

    04/04/2010 - GRACE HOLLOGNE (LG) - Amateurs/Masters - 66 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 68 Amateurs/Masters A

    1 COLLARD Simon (Saive / ECW)

    2 THOELEN Nico
    3 RANSY Sigi
    4 BOVERIE Jonathan
    5 LAFOURTE Jérôme
    6 BLOCKX David op 16”
    7 BOUQUETTE Stéphane
    8 BECQ Maxime op 32”
    9 ARTIS Steven
    10 BOLLEN Patrick

    Aantal deelnemers: 24 Masters B
    1 HOYDONCKX Peter (Hoeselt / Boollini)

    2 HAUTERAT Georges
    3 HUYBRECHTS Ward
    4 BELIEN Franck
    5 LAUREYN Hans op 1’
    6 HERZET André op 1’13”
    7 ACKERMANS Franck (NL)
    8 FALQUE Alain
    9 GRIFNEE Michel
    10 GEORGES Olivier

    Aantal deelnemers: 32 Masters C
    1 RENARD Alain (Marchin / ECW)

    2 TASSET Jean-Pol
    3 VAN EYNDT Jozef op 2’30”
    4 TUTENEL Jan
    5 FOHN Georges
    6 SCHOONBROODT Freddy
    7 MARTECHAL Philippe
    8 LUGOWSKI Léon op 2’37”
    9 MEIJERS Jo (NL) op 1 ronde
    10 POELMANS Marcel

    04-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    03-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 03/04/2010 - WAMBEEK-TERNAT (VB) - Juniores
    - 76 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 117

    1 Van ROOY Kenneth (Hand in Hand BAAL WSC)
    2 Sven Erik Byström (Stavanger)
    3 VAN Vocht Bart (NODRUGS CONCEPT TEAM VZW)
    4 KOUWENBERGH Bryan
    (AVIA Cycling Team) op 12”
    5 Roscam Abbing
    (WV DE JONGE RENNER) op 24”
    6 DYRNES Kristian
    (Sandnes)
    7 Loïc Vliegen
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 Nick Wynants (BALEN BCVZW KON.)
    9 GALT Frederik
    (Stavanger SK)
    10 VIKA Kristian (Stavanger SK)
    16 Jens Geerinck uit Grembergen (AVIA Cycling Team) op 1’52”
    30 Smet Olivier uit Belsele
    (Wielerteam Waasland)
    43 Sander Michils uit Moerbeke
    (Wielerteam Waasland) 
     

    03/04/2010 - HEURNE (BEKER VLAAMSE ARDENNEN) (O) - Nieuwelingen - 61 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 108

    1 Seppe Verschuere (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    2 Borràs Jules
    (WERVIK Cycling Team)
    3 Deltombe Kevin (Real Dejaegher - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 Cedric Vanhoutteghem (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    5 COLPAERT Gianni
    (Wervik Cycling Team)

    6 Floris Thore (WERVIK Cycling Team) op 40”
    7 BOSSUYT Gianni
    (JONGE RENNER ROESELARE)
    8 VAN DAPPER Maxim
    (KEUKENS Redant Cycling Team)
    9 Bjarne Vanderbeken
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    10 Jelle Feys
    (JONGE RENNER ROESELARE) op 50” 
     

    03/04/2010 - STEENOKKERZEEL (VB) - Nieuwelingen - 57 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 127

    1 DIELISSEN Bart (WV Breda)
    2 Nathan Van Hooydonck
    (WAC TEAM HOBOKEN VZW) op 20”
    3 Robert Polak
    (Bodysol LOTTO CYCLINGTEAM)
    4 Yorben Van Tichelt
    (Off Road CLUB BMX 2000 DESSEL VZW)
    5 Jeff Vertommen
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 Caine Van Mol (Real Dejaegher - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 Geuens Alexander
    (BALEN BCVZW KON.)
    8 Peter Blok (Theo Middelkamp)
    9 LEYNEN Thomas (BALEN BCVZW KON.)
    10 BAEYENS James
    (Real Dejaegher - LOTTO CT MENEN VZW)
    16 Arne Van Roosbroeck uit Duffel
    (Wimi-Games - ST Martinus CT - Kerksken)
    18 Rotty Glenn uit Verrebroek (Wielerteam Waasland)
    22 Eloy Van Meirvenne uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    44 Claus Dieter uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    72 Annaert Dieter uit Stekene (Wielerteam Waasland) 
     

    03/04/2010 - BOVELINGEN - BOVELINGEN (LB) - Nieuwelingen - Rit IC - 61,2 km – 01h37min

    HASPENGOUW TOUR - Aantal deelnemers:

    11Mensink Rick (Ned) Rick Mensink (Ned) -Hanzerenners Zwolle Hanzerenners Zwolle                  1:37:27

    22 Havik Piotr (Ned)Piotr Havik (Ned) -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW Real Dejaegher - CT MENEN VZW LOTTO

    33 Looij Andre (NedAndre Looij (Ned) - NOORD HOLLAND op :00:228”

    44 Joachim Vanreyten - SPORT STEUN - LEOPOLDSBURG    

    55 Leygraaff Thijs (Ned) - NOORD HOLLAND                     

    66 Otto Vergaerde - KONKON. BALEN BCVZW BALEN BCVZW                         

    77 Moerleker Ivar (Ned) - AVIA Cycling Team                  

    88 Jens Vandenhoudt - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    99 Saimen De Laet - TEAM CATA BIKES BIANCHI- BIKES BIANCHI TEAM CATA                 

    1010 Declercq BenjamiBenjamin Declercq -CT- DJ.MATIC-KORTRIJK CT-DJ.MATIC KORTRIJK             

    4646 Smet CedrCedric Smet uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVERWSC HOOP OP Zegen - Beveren                                          

    8686 Van Steelandt RubenRuben Van Steelandt uit Haasdonk -WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN WSC HOOP OP Zegen - Beveren op 4’48” 89

    89 Van Den Branden BrechtVan Den Branden Brecht uit St.Gillis -WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN WSC HOOP OP Zegen - Beveren                              

    11117 Bonne DiegoBonne Diego uit De klinge - WSC HOOP OP Zegen - Beveren

    03-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Geerinckx Ruben KOP 2010

    Zaterdag 03/04/2010 - WESTKERKE (W) - Dames Elite
    - 91,7 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 110

    1 Emma Pooley (Cervelo Test Team)
    2 BRULEE Latoya (REDSUN CYCLING TEAM) :02:042 Latoya Brulee
    (Redsun Cycling Team) op 2’04”

    3 SCHWAGER PATRICIA (CERVELO TEST TEAM) :04:253 Schwager Patricia (Cervelo Test Team) op 4’25”
    4 VAN LEUVEN Annick (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)4 Annick Van Leuven uit Schoten
    (Wielerclub sprinters Malderen)
    5 DOM Annelies (KON. WC STEEDS VOORAAN - KONTICH)5 DOM Annelies
    (WC KON. Steed VOORAAN - KONTICH)
    6 VAN LIERDE Morgane (R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS)6 Van Lierde Morgan
    (R. Bicycle Club OTTIGNIES WIT vesten)
    7 DE VRIES Marijn (SWV GAZGAS)7 Marijn de Vries (SWV GAZGAS)
    8 MOBERG EMILLIE (TEAM HILTEC PRODUCTS)8 Moberg eMill (TEAM HILTEC PRODUCTEN)
    9 DELFOSSE Catherine (LOTTO LADIES TEAM)9 DELFOSSE Catherine (LOTTO LADIES TEAM)
    10 VERCAMER Elien (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)10 Elien Vercamer
    (Wielerclub sprinters Malderen)
    11 HANNES Kaat (BENELUX TEAM)11 HANNES Kaat uit Wechelderzande
    (BENELUX TEAM)
    12 CORTHOUT Shauni (WAC TEAM HOBOKEN (KON.) VZW)26 NOBUS Anja (GKV CYCLING TEAM26 Anja Nobus uit Waardamme
    (GKV Cycling Team)
    27 DE BEUCKELAERE Lien (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)40 DE RIDDER Amy (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN40 DE RIDDER Amy uit Grembergen
    (Wielerclub sprinters Malderen)
    41 BANGA KIM (TWC DE KEMPEN)42 DE NYS Sofie (VZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)42 De NYS Sofie uit Gentbrugge
    (VZW Royal Antwerp Bicycle Club)
    43 VAN DEN BOSCH Carolien (AFDELING ANTWERPEN - WBV)44 COPEJANS Karine (BENELUX TEAM)44 COPEJANS Karine uit Zele
    (BENELUX TEAM)
    45 POTUMS Carine (BENELUX TEAM)45 POTUMS Carine uit Londerzeel
    (BENELUX TEAM)
    4946 GINS Tara (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) 49 KONINKX Lieve (BENELUX TEAMLieve Koninkx (BENELUX TEAM)
    50 BERG ANETTE (ODDER CK)51 VANDERMEULEN Cindy (VZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)51 VANDERMEULEN Cindy uit Stekene
    (VZW Royal Antwerp Bicycle Club)
    52 DEBBOUDT Sylvia (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)72 STAES Veronique (VZW ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)72 Veronique Staes uit St.Job in ‘t Goor
    (VZW Royal Antwerp Bicycle Club)
    73 LUDOVICY MONIQUE83 PAELINCK Claudia (WIELERTEAM WAASLAND83 Claudia Paelinck uit Belsele
    (Wielerteam Waasland)
     

    03/04/2010 - BORLO-BOVELINGEN (LB) - Juniores - Rit IC - 117,8 km - 03h03min

    STER VAN ZUID LIMBURG - Aantal deelnemers:

    11. RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke - CUBE-FFortis CUBE-CT

    22. Carolus JornJorn Carolus - AVIA Cycling Team

    33. Gert Lodewijks - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    44. Stuyven JasperJasper Stuyven - AVIA CYCLING TEAMAVIA Cycling Team

    55. Nick Zuidewind - Sinnige Bouw Wielerteam

    66. Gilles Loncin - YOUNG MUSEEUW TEST TEAMJONGE Museeuw Test Team                                             

    77. Kousgaard JesperJesper Kousgaard -TEAM DESIGNA KOKKEN - BLUE WATER Designa Køkkener TEAM - Blue Water

    88. Ruben Boons - KON. BALEN BCVZW BALEN BCVZW

    99. Ruyters Brecht -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    1010. Joeri Persoon uit Stekene -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW Real Dejaegher - CT MENEN VZW LOTTO 11

     

    Algemene rangschikking

    11. Van Poppel Danny Van Poppel -TWC Pijnenburg TWC Pijnenburg in3:10:15 3h10’15”

    22. Boons RubenRuben Boons - KON. BALEN BCVZW BALEN BCVZW op :0010”

    33. Carolus JJorn Carolus - AVIA Cycling Team op 11”

    44. Zuidewind NiNick Zuidewind - Sinnige Bouw Wielerteam                                             

    55. Persoon JoJoeri Persoon uit Stekene - Real Dejaegher - CT MENEN VZW LOTTO op :00:113”

    66. Kousgaard JespJesper Kousgaard - Designa Køkkener TEAM - Blue Water op 14”

    77.Loncin Gilles Gilles Loncin - JONGE Museeuw Test Team op 16”

    88. Stuyven JaspeJasper Stuyven - AVIA Cycling Team op 17”

    99. Frison FrederikFrederik Friese - KON. BALEN BCVZW BALEN BCVZW op 18”

    1010.Leemans Rob Rob Leemans - KON. BALEN BCVZW BALEN BCVZW op 21”

    1111.Geerinckx Ruben Ruben Geerinckx uit Moerbeke - Fortis CUBE-CT op 23”


    03/04/2010 - ORROIR/MONT VAN ENCLUS - Juniores - Rit IC - 72 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 74

    1 Thomas Vanbesien
    2 Quentin Van Heuverswijn2 Quentin Van Heuverswijn
    3 Quentin Hoper à 12"3 Quentin Hoper op 12 "
    4 Joren Touquet 19"4 Joren Touquet op 19 "
    5 Paco Ghistelinck 25"5 Paco Ghistelinck op 25 "
    6 Jasper Baert6 Jasper Baert
    7 Niels Houtekiet7 Niels Houtekiet
    8 Aids Hus8 Hus Aids
    9 Wout Vanneste9 Wout Vanneste
    10 Maarten D'Hont10 Maarten D'Hont 
     

    03/04/2010 - NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Juniores - 80 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 112

    1 Søren Nielsen (TEAM KNUDSGAARD)
    2 SCHELLENS Gianni
    (jonge Museeuw Test Team)
    3 Steven Wester (AWV VAN Zwaluwen)
    4 Trogh Sven uit Melsele
    (WSC HOOP OP Zegen - Beveren)
    5 BUYSSE Lennert
    (Thompson Jartazi)
    6 Thiemen Van Regenmortel uit Lokeren
    (Wielerteam Waasland) op 5”
    7 Jerome Kerf
    (Sprint 2000 Charleroi VZW) op 40”
    8 JOOSEN Stephane
    (WAC TEAM HOBOKEN (KON.) VZW) op 45”
    9 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten
    (VZW Royal Antwerp Bicycle Club)
    10 Rosendal Matias (TEAM KNUDSGAARD)
    14 Matthias Van Walle uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM)
    19 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM)
    20 Servaas Petrov uit Lokeren
    (Wielerteam Waasland)

    24 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (WSC HOOP OP Zegen - Beveren)
    31 De Permentier Jonas uit Sinaai
    (Thompson Jartazi)
    33 De Michiel Rycke uit Haasdonk  
    (Wielerteam Waasland)
     

    03/04/2010 - VLADSLO (W) - Juniores - 76,5 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 71
    1 VAN DER Haeghen Ruben (Wimi-Games - ST MARTINUS CT - Kerksken)
    2 DECONINCK Kenny
    (CUBE-Fintro CT) op 7”
    3 DHIEDT Bram
    (MEZ TEAM BELGIË Snellegem) op 55”
    4 Stabij Alexander
    (Koninklijke Brugse Velosport VZW)
    5 DESPLANCKE Nick
    (Wielerclub OOSTENDE Noordzee) op 1’00”
    6 Vandoninck Jonas
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    7 ANNOOT Tom
    (NICC CT - VSV LANGEMARK)
    8 DELMOTTE Dimitri
    (MEZ Snellegem TEAM BELGIË)
    9 DHONDT Vital
    (JONGE RENNER ROESELARE)
    10 Foeke Lammertyn
    (Echte Dejaegher - LOTTO CT MENEN VZW)

    03-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 03/04/2010 - TRIPTYQUE DES MONTS ET CHATEAUX - ME 2.2
    - 134,2 km - 03h18min
    Etappe 2 - Aantal deelnemers:

    1 PHINNEY Taylor - USA           

    2 BOL Jetse - RB3 op 2”

    3 DEGENKOLB John - GER

    4 DEBUSSCHERE Jens - PWS

    5 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - LOM

    6 ROBERT Frédérique uit Mol - PWS

    7 VAN TRIJP Jurgen - ROC

    8 BALCK Sebastian - SWE

    9 DE BAERDEMAEKER Kjell - VGP

    10 TERWEDUWE Kenny - JVB

    68 CORDEEL Sander uit Stekene - ROC op 13”

     

    03/04/2010 - ANZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 140

    1 MAES Jo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 PERSOON LUCAS
    (COLLSTROP) op 8”
    3 KUYPERS Nico
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    4 VENS Quincy (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 DEBAENE Martijn (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    7 DHAENE Brecht (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    8 DEWEER Jochen (QIN CYCLING TEAM) op 2’50”
    9 DEVRIENDT Tom
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    10 VANMARCKE Ken (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    26 DE VRIESE Stijn uit Zele (CYCLING TEAM VERMEEREN) op 3’10”
     

    03/04/2010 - OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 170

    1 VINK Michael (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    3 BRACKE Tony (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    4 ESPELAND Tor Inge (SANDNES SK)
    5 CRIEL Tom
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    6 VAN ASBROECK Tom
    (LOOK CYCLING ACADEMY.BE)
    7 BEATSE Dries
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    8 NEVENS Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    9 DE CLERCQ Bart
    (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    10 DESMET Jeroen
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    11 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN) op 11”
    14 COOMANS Björn uit Willebroek
    (PROFEL CYCLING TEAM) op 1’00”
    15 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    16 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    19 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND)
    22 NAESEN Oliver uit Berlare (LOOK CYCLING ACADEMY.BE)
    37 FRANCKAERT Gregory uit Kallo (ASFRA RACING TEAM)
    49 POELMAN Laurens uit Kalken
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
     

    03/04/2010 - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 125

    1 SYS Klaas (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    2 WALLAYS Jelle
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) op 5”
    3 CALLEEUW Joeri
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 STERCK Gunter uit Stekene
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    5 NAUWYNCK Stijn
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    6 VANDOUSSELAERE Sven
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 9”
    7 DUPONT Timothy
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 RAEDT Nielsen (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    9 VANDROMME Werner (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE)
    10 DE MAREZ Ruben
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    22 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST) op 2’05”
     

    03/04/2010 - BAAL (VB) - 1.18 Open (Am./Mast./B.El.zc/B.U23) - 99 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    03-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/04/2010

    waod_3

    Proficiat aan ERIC ROELS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Zaterdag 3 April 2010 - ERTVELDE


    Categorie AB: (46 dln)

    1.Bart Vanden Wijngaerd (Sint-Job, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    3.Dieter Delannoy (B3)

    4.Nico Savat (B4)

    5.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    6.Kristof Gryson (A2) 7.Gunther Cuylits (B5) 8.Paul Rooseparck (A3) 9.Marcin Sitarski (B6) 10.Mario Van Den Broecke (B7) 11.Nico Verwee (A4) 12.Davy Rauch (B8) 13.Alexander Govaert (A5) 14.Jens Daems (A6) 15.Guillaume De Coninck (A7) 16.Ulrich Van Sterthem (B9) 17.Steven Landuyt (B10) 18.Claude Boes (A8) 19.Christophe Van Overloop (A9) 20.Karel Warnier (B11) 21.Stijn Van der Jeught (A10) 22.Kenny Willems (A11) 23.Ard Van Houte (B12) 24.Sammy Bogaert (Meerdonk A12) 25.Mattias Nijs (Nieuwkerken A13) 26.Luc De Duytsche (A14) 27.Gino Van Broeck (Belsele A15) 28.Stijn Verbeke (A16) 29.Ben Suykerbuyk (A17) 30.Jochen Timmerman (A18)

    Categorie C/D:

    1.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D)

    2.Françus Van Gorp (Aarsele, winnaar cat. C)

    3.Alain Mortier (C2)

    4.Peter Kerckaert (D2)

    5.Walter De Veerman (Lochristi D3)

    6.Patrick Vanmaekelbergh (C3) 7.Franky De Tremerie (C4) 8.Luc De Muynck (C5) 9.Mario Bolssens (Meerdonk C6) 10.Pascal Van De Velde (Lokeren C7) 11.Olivier Vaerewyck (C8) 12.Dirk Mathijs (Gentbrugge D4) 13.Wim Heyndrickx (Vrasene C9) 14.Karel Baeyens (D5) 15.Danny De Bruyne (C10) 16.Marc Cossyns (C11) 17.Chris Fraeyman (C12) 18.Henny De Bouver (D6) 19.Patrick De Smet (D7) 20.Marco De Dobbelaer (Beveren C13) 21.Freddy Dhooge (C14) 22.Carlo Schollaert (C15) 23.Danny Van Oyen (D8) 24.Henri De Decker (D9)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Tony Reniers (E2)

    3.Georges Vergauwe (E3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Hilair Heye (E4)

    6.Rudy Taelman (E+2) 7.Erwin D'Hondt (E5) 8.Willem Gus (E6) 9.Bert Bryssinck (E7) 10.Patrick Buyens (E8) 11.Maurice Van Speybroeck (E9) 12.Koen Oliebos (E10) 13.Alain Goossens (E11) 14.Patrick Bekaert (E12) 15.Herbert De Coster (E13) 16.Joeri De Cock (E14) 17.Johan Ver Eecke (E15) 18.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E16) 19.Noël Willems (E17) 20.Philippe Lacquet (E18) 21.Michel Hertogh (E+3) 22.Joop Van Vliet (E19) 23.Jean-Pierre Van Maldegem (E20) 24.William Vyncke (E21) 25.Bjorn Degroote (E22) 26.Koen De Rijcke (E23) 27.Willy De Sutter (E24) 28.Wim De Coninck (E25) 29.Mario Geirnaert (E26)

    Categorie F1/F2:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.Helmuth Tas (F1-3)

    4.ERIC ROELS (Zele, winnaar cat. F2)

    5.José Dezegher (F2-2)

    6.Marc Dhanijns (F1-4) 7.Daniel Hauttekeete (F2-3) 8.Louis Moens (F1-5) 9.Jo Montforts (F1-6) 10.Jozef De Naeghel (F1-7) 11.Noël Rogge (F2-4) 12.Ad Montforts (F2-5) 13.Patrick De Backer (F1-8) 14.François Coppers (F1-9) 15.Luc Verkinderen (F2-6) 16.Kris Van Honsté (F1-10) 17.Jos Lissens (F1-11) 18.Eddie Van Leirberghe (F1-12) 19.Eric Pauwels (F2-7) 20.Adri Van Loon (F1-13) 21.Eddy Iterbeke (F2-8) 22.Eric De Wilde (F2-9) 23.Wim Van Den Heuvel (F1-14) 24.Alex Van Onckelen (F1-15) 25.Jos Vergult (F2-10) 26.Marc Steenberghe (F1-16) 27.Paul Hunninck (F1-17) 28.Karel Andries (Schoten F1-18) 29.Henk Bolle (F2-11) 30.Boris Bombaerts (F1-19)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.André Syvertsen (Stekene)

    3.Willy Mous

    4.Ludo Opdebeek

    5.Werner Dullaert (St.Gillis)

    6.Willy Roels 7.Kees Sebrechts 8.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 9.Freddy De Blick (Beveren) 10.Roger Verschraegen (Lochristi) 11.Roland Van Imschoot 12.André Bogaert 13.Marinus Lockefeir 14.Luc Van Robbroeck 15.Robert Robijns 16.Julien Vyvey 17.Arnold De Muynck 18.Willy Corthier 19.Christiaan Vandevoorde 20.Etienne Van Hecke 21.André Wouters 22.Freddy Stevens

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Roger De Breuker

    4.Anton Van Poecke

    5.Hervé Verstuyft

    6.Daniël Nuytinck 7.Frans Timmers 8.François Brouwers 9.Daniel Cornu 10.Donné Neckebroeck 11.Guus Schuller 12.Georges Michiels 13.Noël De Muynck 14.Roger Moens 15.Leo De Jong 16.Ferdinand Moerman 17.Jef Verheyen 18.Leon Vervaet 19.Willy Vereecken 20.Kristina Coolens 21.Pascal Cornand 22.Michel Vander Beke 23.Paul De Geynst

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Joseph Boone

    3.Edward Battersby

    4.Clement De Smedt

    5.Raf Luyckx

    6.Willy Voorbraeck

    03-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/04/2010 !!!

    vwf

    Zaterdag 3 April - Malderen

    A-reeks
    1 Christophe Van Gucht
    2 Christof Mariën (Retie)
    3 Kris De Block (Mariekerke)
    4 Sven Steenackers
    5 Pieter Van Bulck
    6 Jimmy De Paepe
    7 Michael Braeckmans
    8 Mario Van Gucht
    9 Peter Vermassen
    10 Willem Van Der Heyden

    B-reeks
    1 Gino De Vos
    2 Danny Saelens
    3 Eric Quina
    4 Geoffrey Luyssen
    5 Frank Vagenende
    6 Benny Dupont
    7 Danny de Backer
    8 Rudi Vingerhoets
    9 Jo Van Esbroeck
    10 Nico De Schepper
    (Grembergen)

    C-reeks
    1 Andre Aertgeerts
    2 Chris Vanderaerden
    3 Daniel Van Der Mieren
    4 Dirk De Bondt
    5 Dirk De Ridder
    6 Dirk Van Hove
    7 Luc Van Roy
    8 Alex Ackermans
    9 John De Croock
    10 Danny Daems
               

    D -reeks
    1 Jan Van den Brande
    2 Rudy Van De Velde
    3 Jos Maes
    4 Jerry De Reuse
    5 Rudy Berwart
    6 Jan Van Hove
    7 Paul Geudens
    8 Sven De Vos
    9 Patrick Convents
    10 Frank Suys (Hingene)

    E-reeks
    1 Jan Tutenel
    2 José Hoebeke
    3 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    4 Lucien Van Goethem (Stekene)
    5 Marcel Poelmans
    6 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    7 Willy Wouters
    8 Freddy Vranken
    9 Eddy Cobbaut
    10 Felix Luyten

    F-reeks
    1 Etienne Vandenhouwe
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4 Rudiger Savat
    5 Jos Vandermeulen
    6 Jozef Van Isterdael
    7 Gilbert Vandenheuvel
    8 Guido Cornet
    9 Jozef Saerens
    10 Jos De Maeyer

    03-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    02-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 02/04/2010 – TRIPTYQUE DES MONTS ET CHATEAUX - ME 2.2
    - 164,5 km - 04h28min
    Etappe 1 - Aantal deelnemers:

    11 Theune Edward - VVLT

    22 PHINNEY TaylorTaylor Phinney -USA VS

    33 BOL JetseBOL Jetse -RB3 RB3

    44 John Degenkolb -GER GER

    55 LINDGREN JohanJohan Lindgren -SWE SWE

    66 Kenneth Bultynck -SOE SOE

    77 SALOMEIN JarlSALOMEIN Jarl -BEV BEV

    88 ROBINSON BUGGE VegardROBINSON Bugge Vegard -NOR NOR 00:00:00

    99 VANDYCK NielsNiels Vandyck uit Puurs -JVB JVB 00:00:00

    1010 DEBUSSCHERE JensJens DEBUSSCHERE -PWS PWS 00:00:00

    111313 Robert Frederick uit Mol -PWS PWS 00:00:00

    2323 CORDEEL SanderSander Cordeel uit Stekene - ROC

    7373 VAN DEN NOORTGATE Kevin VAN DEN Noortgate Kevin uit Geraardsbergen -LOM LOM op 00:03:3’15”

     

    02/04/2010 - BORLO (GINGELOM) (LB) - Juniores - Rit IC – Proloog: 5 km

    STER VAN ZUID LIMBURG – Aantal deelnemers: 198

    11. CRADDOCK LawsonLawson Craddock -USA NATIONAL TEAM USA National Team in 0:06:27 ,16’27”14”’

    22. VAN POPPEL DannyDanny Van Poppel -TWC Pijnenburg TWC Pijnenburg op 8”

    33. DE BIE MikeDE BIE Mike -KON. KON. BALEN BCVZW BALEN BCVZW  op 0:00:1op  11”

    44FRANSSEN Wout. FRANSSEN Wout -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME Real Dejaegher - LOTTO CT ME op 14”

    55VALLEE Boris. Boris VALLEY -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 15”

    66ABBENHUIYS Marrijn. ABBENHUIYS Marrijn -RESTORE Cycling Pijnakker RESTORE Fietsen Pijnakker op 16”

    77EASTMAN Ryan. Ryan Eastman -USA NATIONAL TEAM USA National Team op 17”

    88CASPERS Didier. Didier CASPERS -Sinnige Bouw Wielerteam Bouw Sinnige Wielerteam op 17”

    99GEERTS Frederik. GEERTS Frederik -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME Real Dejaegher - LOTTO CT ME op 17”

    1010BOONS Ruben. Ruben BOONS - KONKON. BALEN BCVZW BALEN BCVZW op 18”

    1414PERSOON Joeri. Joeri Persoon uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME Real Dejaegher - LOTTO CT ME op 21”

    6868. GEERINCKX RubenRuben Geerinckx uit Moerbeke -CUBE-FINTRO CT Fortis CUBE-CT op 0:00:36”


    02-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    01-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 01/04/2010 - KBC 3-DAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE (W) - Men Elite 2.HC – Rit
    - 112 km - 02h31min

    Aantal deelnemers:

    1 Tyler Farrar (USA) Garmin - Transitions

    2 Robert Wagner (Ger) Skil - Shimano

    3 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil - Shimano

    4 Robbie Mcewen (Aus) Team Katusha

    5 Wilde Sjef De (Bel) Verandas Willems

    6 Luca Paolini (Ita) Acqua e Sapone

    7 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step

    8 Stefan Van Dijck (Ned) Verandas Willems

    9 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team

    10 Manuel Belletti (Ita) Colnago - CSF Inox

    11 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator

    41 Thomas De Gendt uit Beveren (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator

    45 Dominique Cornu uit Beveren (Bel) Skil - Shimano

     

    01/04/2010 - BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 112

    1. VANHEULE Bart - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    2. CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3”

    3. ABOM HENRIK

    4. CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    5. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    6. VERHELST Louis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 12”

    7. GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 22”

    8. DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 31”

    9. DUYNSLAEGER Vic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 40”

    10. KONDROTAS Simas - PWC ALIPLAST op 48”

    15. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 2’25”

    20. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE op 3’05”

    66. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND op 5’25”

    73. BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM

     

    01/04/2010 - KBC 3-DAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE - TIJDRIT (W) - Men Elite – Rit - 14,75 km - 18min44"

    Aantal deelnemers: 119

    1 David Millar (GBr) Garmin – Transitions in 18’44”

    2 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team op 5”

    3 Svein Tuft (Can) Garmin – Transitions op 24”

    4 Bert Grabsch (Ger) Team HTC – Columbia op 30”

    5 Dominique Cornu uit Beveren (Bel) Skil – Shimano op 34”

    6 Hayden Roulston (NZl) Team HTC – Columbia op 35”

    7 Eric Berthou (Fra) Carmiooro – NGC op 42”

    8 Andry Grivko (Ukr) Astana op 47”

    9 Stijn Devolder (Bel) Quick Step op 49”

    10 Thomas De Gendt uit Beveren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator op 52”


    EINDKLASSEMENT

    1 David Millar (GBr) Garmin - Transitions

    2 Andry Grivko (Ukr) Astana op 35”

    3 Luca Paolini (Ita) Acqua e Sapone op 1’07”

    4 Frédéric Amorison (Bel) Landbouwkrediet op 1’25”

    5 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team op 2’16”

    6 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team op 2’26”

    7 Hayden Roulston (NZl) Team HTC – Columbia op 2’44”

    8 Sébastien Turgot (Fra) BBox Bouygues Telecom op 2’45”

    9 Nicolay Trussov (Rus) Team Katusha op 2’58”

    10 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas – Doimo op 2’59”

    60 Thomas De Gendt uit Beveren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator op 36’57”

    84 Dominique Cornu uit Beveren (Bel) Skil – Shimano op 50’41”

    01-04-2010 om 21:12 geschreven door kenny


    31-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Ongena Thomas KOP 2010

    Woensdag 31/03/2010 -KOKSIJDE (W) - Men Elite 2.HC – Rit 224 km - 04h55min

    RIT 2 - KBC 3-DAAGSE DE PANNE - Aantal deelnemers:

    1. TURGOT Sébastien  - BBOX BOUYGUES TELECOM

    2. GILBERT Philippe  - OMEGA PHARMA-LOTTO

    3. GRIVKO Andriy  - ASTANA

    4. MOURIS Jens  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM

    5. TRAKSEL Bobbie  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 41”

    6. PAOLINI Luca  - ACQUA & SAPONE

    7. TRUSOV Nikolay  - TEAM KATUSHA

    8. ROULSTON Hayden  - TEAM HTC - COLUMBIA

    9. LORENZETTO Mirco  - LAMPRE-FARNESE VINI

    10. VANLANDSCHOOT James  - VERANDAS WILLEMS

    87. VAN STAEYEN Michaël uit Schoten  - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 26’09”

    89. DE GENDT Thomas uit Beveren  - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    120. VAN HECKE Preben uit Berlare  - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    131. CORNU Dominique uit Beveren  - SKIL - SHIMANO

     

    31/03/2010 - BRUGGE -SINT-KRUIS (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 98

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    3. VANHEULE Bart - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO op 28”

    5. MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 35”

    6. GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 45”

    7. LOUIS Anthony - EC RAISMES PETIT FORE

    8. DESMET Jani - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    9. BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM

    10. TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 3’05”

    21. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM op 4’15”

     

    31/03/2010 - HERNE (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h58min

    Aantal deelnemers: 137

    1. THOMAS ONGENA UIT BERLARE - PROFEL CYCLING TEAM

    2. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3. ONGENA Matthias  uit Zele- PROFEL CYCLING TEAM op 8”

    4. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 52”

    5. PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM op 1’00”

    6. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7. JARSTO DANIEL - STAVANGER SK

    8. DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL

    9. VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE

    10. HALPIN STEVEN - CUREGHEM SPORTIEF

    21. MARTENS Valentijn uit Stekene  - WIELERTEAM WAASLAND op 1’50”

    29. FRANCKAERT Gregory  uit Kallo - ASFRA RACING TEAM

    32. DE LANDTSHEER Steven uit Klaken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    40. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    44. PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    62. MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    31-03-2010 om 20:25 geschreven door kenny


    30-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Dinsdag 30/03/2010 -KOKSIJDE (W) - Men Elite 2.HC – Rit 198 km - 04h34min

    RIT 1 - KBC 3-DAAGSE DE PANNE - Aantal deelnemers: 180

    1. CHAINEL Steve - BBOX BOUYGUES TELECOM

    2. PAOLINI Luca - ACQUA & SAPONE

    3. GASPAROTTO Enrico - ASTANA

    4. OSS Daniel - LIQUIGAS-DOIMO

    5. AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET

    6. WESTRA Lieuwe - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM

    7. MILLAR David - GARMIN – TRANSITIONS op 3”

    8. EECKHOUT Niko - AN POST - SEAN KELLY op 45”

    9. COENEN Johan - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    10. BANDIERA Marco - TEAM KATUSHA

    62. DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 10’49”

    116. CORNU Dominique uit Beveren  - SKIL – SHIMANO op 24’45”

    128. RENDERS Sven uit Wilrijk  - VERANDAS WILLEMS

    129. VAN STAEYEN Michaël uit Schoten  - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    152. VAN HECKE Preben uit Berlare  - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    30-03-2010 om 19:57 geschreven door kenny


    29-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF 2 APRIL TOT EN MET 16 APRIL VERLOF !!!


    VANAF 2 APRIL TOT EN MET 16 APRIL GAAT DE WEBMASTER MET VERLOF EN DUS EVEN GEEN UITSLAGEN EN ANDER WIELERNIEUWS !!!

    29-03-2010 om 10:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB TEAM NOMADESK - O2 BIKERS MARATHON CUP !!!
    Team Nomadesk

    Eerste manche O2 Bikers marathon cup !!!

     

    Henderieckx Kris 03

    In alle vroegte trok Kris Henderieckx uit Belsele samen met Kris Hertsens uit St.Niklaas naar Andenne, een dorp vlakbij Namen om daar een chrono van 65 km af te haspelen. Ze kozen voor de laatste groepsstart om 9 uur. Tactisch een nadeel, aangezien je dan veel toertochtrijders in moet halen, maar dat uurtje extra slaap konden ze wel gebruiken.

     

    Kris Henderieckx: “De start verliep de eerste kilometers geneutraliseerd achter de motor, daarna werden we de eerste zware helling op gestuurd. Kris Hertsens vloog direct naar de kop, met mij in het wiel. Op het steilste stuk nam ik over en alleen Kris kon volgen. Met z’n tweeën reden we direct een erg strak tempo. Regelmatig kwamen we in een technisch bosje met leuke afdalingen en pittige hellingen, afgewisseld met snellere stukken. Regelmatig moesten we ons ook behendig tussen de soms veel trager rijdende tochtrijders wriemelen. We kondigden onze komst dan ook steeds duidelijk aan, maar niet iedereen was even gewillig om even aan de kant te gaan. Begrijpelijk, iedereen wil genieten, maar toch ook jammer…”

     

    Kris Hertsens kon het hoge tempo 45 km/h aanhouden van Kris Henderieckx, waarbij hij net kon volgen in het wiel. Geen probleem, hij is een ploegmaat en had een zware week achter de rug. Op een bepaald lastige helling vol stenen kreeg Kris Henderieckx het ineens erg moeilijk en vanaf toen was het vooral aan Kris Hertsens om tempo te maken. Dat lukte aardig, al moesten ze de laatste 2 hellingen stapvoets afwerken door het vele volk voor hen.

     

    Kris Henderieckx: “Ik vond de aankomst niet direct, hierdoor kwam Kris Hertsens nog een minuutje voor mij aan. Een definitieve uitslag was er nog niet toen we doorgingen, maar met 2h55min sta ik zeker op het podium.”

     

    Conclusie: “Mooie tocht met veel variatie, uitgebreide bevoorradingen, maar jammer genoeg wat weinig aandacht voor de chrono. Zo was er nauwelijks controle, konden sommige pijlen wat beter hangen, reden we over hetzelfde parcours als de tochtrijders en was er geen podium noch prijzen voor de eersten.”

     

    Volgend weekend trekt Kris Henderieckx samen met Kris Hertsens en zijn MTB-clinics naar Borzée om er een weekendje door te trainen, op Paasmaandag rijden ze door naar Grand-Halleux voor de prachtige wedstrijd daar.

     

    Tekst: Kris Henderieckx
    Foto: Nomadesk.com

    29-03-2010 om 10:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 17 APRIL - BENEFIET BBQ VOOR PATRICK MEERSSCHAERT !!!

    BBQ  Patrick Meersschaert

    Bron: Myriam Saman

    29-03-2010 om 10:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/03/2010 !!!

    vwf

    Zondag 28 Maart - St-Lievens-Esse

    A-reeks
    1 Tim Deneef
    2 Lorenzo Arena
    3 Kevin Van De Keer
    4 Andy Annendijck
    5 Koen Van Geyt
    6 Bjorn Lison
    7 Nico Savat
    8 Davy Rauch
    9 Jurgen Diependaele
    10 Jimmy De Paepe
     

    VWF 28-03-10-esse 077
                                    Start renners Catg.A

     

    VWF 28-03-10-esse 079
                                    Kristof Wielfaert aan de start.

     

    VWF 28-03-10-esse 136  VWF 28-03-10-esse 137
                                      Winnaar Catg.A Tim Deneef.                                       
    Winnaar Catg.A Tim Deneef en winnaar Catg.B
                                                                                                                           Frank Vagenende.

    B-reeks
    1 Frank Vagenende
    2 Nico Debaes (Desselgem)
    3 Gino De Vos
    4 Mario Van Den Broecke
    5 Wim De Smet
    6 Danny Saelens
    7 Peter Van Damme
    8 Peter Dillen
    9 Dave Maessen
    10 Peter Mol

    VWF 28-03-10-esse 010
                   De ploeg van winnaar Frank Vagenende voor hun lokaal De Witte Hoeve.


    C-reeks
    1 Dirk de Bondt
    2 Dirk Van Hove
    3 Frank Geets
    4 Arie De Moor
    5 Willy de Boitselier
    6 Bart de Winter
    7 Danny de Backer
    8 Alain De Norre
    9 Hans Coignau
    10 Stefan Goossens
     
    VWF 28-03-10-esse 046
                                      Aankomst Dirk De Bondt.

     

    VWF 28-03-10-esse 069
                   Winnaar Dirk De Bondt omgeven door zijn ploegmaten.

     

    VWF 28-03-10-esse 072
          Winnaar Catg.C Dirk De Bondt en winnaar Catg.D Joseph Devits.

               
    D-reeks
    1 Joseph Devits
    2 Jos Maes
    3 Roland Mersseman
    4 Roger Schouppe
    5 Jozef Deneef
    6 Erwin Quina
    7 Frank Suys (Hingene)
    8 Rudy Berwart
    9 Dirk De Schrijver
    10 Wim De Coninck

    E-reeks
    1 José Hoebeke
    2 Jean-Pierre Broothaerts
    3 Felix Luyten
    4 Eddy De Vuyst
    5 José de Clercq
    6 Marc Vervondel
    7 Jean Blommaert (Hamme)
    8 Lucien Van Goethem (Stekene)
    9 Freddy Schelfthout
    10 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    VWF 28-03-10-esse 018
    Aankomst Cibel renner José Hoebeke die graag de bloemen had daar
    vrouwtje Yolande met spoed werd opgenomen in het ziekenhuis.


    VWF 28-03-10-esse 033
          Winnaar Catg.E José Hoebeke en winnaar Catg.F Alfons Volkaerts.


    F-reeks
    1 Alfons Volckaerts
    2 Paul Otter
    3 Guido Cornet
    4 Theo Cousyzer
    5 Francois Van De Vijver
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Rudiger Savat
    8 André Ceurens
    9 Freddy Van Impe
    10 Louis Spinnael

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010  

    29-03-2010 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Cordeel Sander KOP 2010

    Zondag 28/03/2010 - GENT-WEVELGEM (W) - Pro Tour - 257 km - 05h17min

    Aantal deelnemers:

    1. EISEL Bernhard  - TEAM HTC - COLUMBIA

    2. VANMARCKE Sep  - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    3. GILBERT Philippe  - OMEGA PHARMA-LOTTO

    4. HINCAPIE George  - BMC RACING TEAM

    5. OSS Daniel  - LIQUIGAS-DOIMO op 2”

    6. ROELANDTS Jurgen  - OMEGA PHARMA-LOTTO op 7”

    7. IGLINSKY Maxim  - ASTANA op 51”

    8. BRESCHEL Matti  - TEAM SAXO BANK op 1’01”

    9. FARRAR Tyler  - GARMIN - TRANSITIONS

    10. PAOLINI Luca  - ACQUA & SAPONE

    44. STEURS Geert uit Schoten  - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 11’46”

     

    28/03/2010 - AALST (SINT TRUIDEN) U27 (LB) - Interclub - El.z.c./U23/BCP - 155 km - hmin

    TROFEE VAN HASPENGOUW - Aantal deelnemers:

    1. CORDEEL SANDER uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    2. VANENDERT DENNIS - WIELERGROEP BEVEREN 2000

    3. EIJSSEN YANNICK - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    4. CAMMAERTS EDWIG - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    5. HOLLANDERS DRIES - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    6. CLAEYS KEVIN - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    7. DEBUSSCHERE JENS - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    8. SALOMEIN JARI - WIELERGROEP BEVEREN 2000

    9. VERBIST EVERT - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    10. DEVREESE LAURENS - WIELERGROEP BEVEREN 2000

    25. COOMANS BJÔRN uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM

     

    28/03/2010 - KRUISEKE-WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 100,8 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 102

    1. LAVERY PHILIP - LOOK CYCLING

    2. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3. LIETAER Eliot - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    4. VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    5. DE CLERCQ Bart - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    6. VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 20”

    7. DEWEER Jochen - QIN CYCLING TEAM op 36”

    8. CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 40”

    10. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

     

    28/03/2010 - MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 112

    1. WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT

    2. BROECKX Stig - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    3. WIPPERT Wouter - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 15”

    4. D`HAEMERS Jason - DMC- CYCLING TEAM

    5. LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    6. GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    7. INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT op 21”

    8. SINNIGE Job - SINNIGE BOUW WIELERTEAM

    9. TIJSSEN Ronnie op 35”

    10. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    18. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    35. VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    28/03/2010 - MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 227

    1. VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    2. DEWINTER Walt - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    3. GYUROV Spas - NESSEBAR

    4. DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    5. KUYCKX Jan - QIN CYCLING TEAM

    6. VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    7. COLLAERS Cedric - VERANDAS WILLEMS

    8. GRASHEV Martin - NESSEBAR

    9. VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    10. SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    17. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    26. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    33. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    42. MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    52. VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    57. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    79. MICHILS Tom  uit Moerbeke- WIELERTEAM WAASLAND

    85. VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    88. TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    89. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    94. RIEMSLAGH Gianni uit Hingene - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    100. DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    29-03-2010 om 10:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 28/03/2010 - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 169

    1. VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO

    2. THEUNS Edward - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN

    4. VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 7”

    5. TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 11”

    6. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 20”

    7. VERHELLE Robin - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    8. RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    9. VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    10. VANDROMME Werner - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    16. BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    38. VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’05”

    62. VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht  - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    78. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

     

    28/03/2010 - AALST (SINT TRUIDEN) (LB) - Juniores 1.14 NAT - IC BVB - 120 km - 03h01min

    TROFEE VAN HASPENGOUW - Aantal deelnemers:

    1. CAROLUS Jorne  - AVIA CYCLING TEAM

    2. VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    4. ZUIDEWIND Nick - Sinnige Bouw Wielerteam

    5. STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM

    6. VANBRABANT Yannick - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7. FRISON Frederik  - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8. HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9. MEIJERS Jeroen - WV de Jonge Renner

    10. BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 14”

    13. PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 18”

    53. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM
     

    28/03/2010 - BEERNEM (W) - Juniores - 77,5 km - 01h49min

    Aantal deelnemers: 63

    1. VENNEMAN Robin - CUBE-FINTRO CT

    2. DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT op 6”

    3. DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    4. SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 16”

    5. MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM

    6. DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7. ELPERS Elroy - THOMPSON JARTAZI

    8. VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9. MCDONALD Ewen - EPIC CYCLES-VINER RT

    10. SLABINCK Indiana - AVIA CYCLING TEAM

    39. DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    43. DE RIDDER Michael uit berlare - WIELERTEAM WAASLAND

    55. DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND op 2’18”

     

    28/03/2010 - HULSHOUT (A) - Juniores - 100 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 128

    1. BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER

    2. DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    4. THIJS Marijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6. PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL

    7. VAN RIJSBERGEN SIEBE - WILLEBRORD

    8. LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9. GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10. GODERIE stan - WILLEBRORD

    29. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’44”

    65. DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 4’15”

    67. DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND

     

    28/03/2010 - STRIJPEN (O) - Juniores - 94 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 92

    1. LONCIN Gilles - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    2. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. ABBENHUIJS MARIJN - RESTORE CYCLING op 7”

    5. JANSSENS Ruben - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    6. VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM

    7. SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 26”

    8. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 50”

    9. DECOCK Mathieu - CUBE-FINTRO CT op 1’00”

    10. DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    13. TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’12”

    38. D`HOLLANDER Mathias  uit Zele- WIELERTEAM WAASLAND op 3’05”

    39. MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND

    29-03-2010 om 10:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 28/03/2010 - WERKEN (W) - Juniores - 81,2 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 47

    1. GROENEWEGEN DYLAN - WTC DE AMSTEL

    2. CONOR Dune - GLEDENE CC

    3. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. MOSES THOMAS - SSC CYCLE SPORT

    5. BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE op 20”

    6. VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7. MURISON ALEXANDER op 2’07”

    8. DE SMET Kevin - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM

    9. DEGROOTE Fabricio - ISOREX CYCLING TEAM

    10. OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’33”

     

    28/03/2010 - WEVELGEM (W) - Juniores - 62 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 36

    1. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’05”

    3. DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 3’51”

    4. ROSSI Oliver

    5. MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

    6. DEWULF Michiel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7. ENGLISH Felix - KONTOUR

    8. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 3’55”

    9. DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10. BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    33. HENS Matthias uit Melsele - WIELERTEAM WAASLAND

     

    28/03/2010 - AALST (SINT TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 50 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: 51

    1. WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM

    2. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    3. LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’40”

    4. VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5. JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI

    6. BERTRAND Sébastien - SPRINT 2000 CHARLEROI

    7. BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    8. RASSART Jorick

    9. PENSERINI Loïc - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    10. LEENAERS Sven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    28/03/2010 - DRIESLINTER (VB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 45

    1. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2. LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3”

    3. POLLARIS Lennart - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 7”

    4. VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5. ROMBOUTS Bram - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    6. DEPRE Joeri - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 20”

    7. JAROS sebastien - lotto-predictor-vc ardennes

    8. DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9. VAN DEN PLAS Jelle - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 45”

    10. REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 55”

     

    28/03/2010 - HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 70 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 67

    1. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    2. VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’45”

    3. DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL

    4. VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6. ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7. VAN DER BURG BAS - DE PEDAALRIDDERS

    8. ROBEET Ludovic - SECT BRABANT WALLON

    9. ROTTY Glenn uit St.Pauwels  - WIELERTEAM WAASLAND

    10. PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    37. PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND

    29-03-2010 om 10:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 28/03/2010 - NEDERZWALM (O) - Nieuwelingen - 57 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 92

    1. DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW

    2. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 22”

    3. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 28”

    4. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM

    5. BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    6. RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    7. SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8. VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9. DE DAPPER Maxim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10. POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    24. VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’30”

    26. SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    30. BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    31. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    34. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    41. BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND

    48. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    55. MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM

    59. VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    62. BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND

    67. MICHIEL Relaes uit zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM


    28/03/2010 - WEVELGEM (W) - Nieuwelingen - 62 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 68

    1. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2. HAVIK Pjotr - BODYSOL

    3. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 21”

    4. DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6. BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    8. GANSEMAN Jordy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9. BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE

    10. NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    23. VERTENTEN Jens uit St.Niklaas  - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 3’17”

    38. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas  - WIELERTEAM WAASLAND

      

    28/03/2010 - BAMBRUGGE (O) - Mountainbike - Flanders Cup

     

    28/03/2010 - KLUISBERGEN (O) - Mountainbike - Trial

    29-03-2010 om 10:08 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!