.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN ZONDAG 28/03/2010 !!!

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    WEDSTRIJDVERSLAG WALLONIA CUP TE THIEUSIES EN MARATHON SART TILMAN.

     

    Vorig weekend werd in Thieusies de eerste manche van de Wallonia Cup gereden rond de bekende oude abdij.  Door de regenval was het parcours weerom herschapen in een ware modderpoel.

    Het Wase Vanomobil Team stond er met diverse renners aan de start!


    KIDS
    :  

    Brian DE GRAEVE 4de bij 11 jarigen, Jason DE GRAEVE 9de , Nico POLFLIET 10de bij pupillen en Matthias DE GRAEVE 7de bij poussins.

    Joren ALLEMAN eindigde 11de bij de aspiranten 13 jaar, Wout ALLEMAN eindigde 10de bij de aspiranten 14 jaar .

    Chapeau voor de puike prestaties van onze Vanomobil –jeugd !


    Vanomobil 079    Vanomobil 123
                                          Nico Polfliet                                                                            Wout Alleman

    Vanomobil 090   Vanomobil 080
                                                           Gebroeders De Graeve
                                                                                                                     
    Vanomobil 107    Vanomobil  104
                      Joren Alleman                                                 Niels Derveaux

    Vanomobil 147
                                           Groepsfoto

     

    FUN A:

    DE GRAEVE Gunther  was 31° en Xavier ALLEMAN was 7° bij de Fun A.


    Vanomobil 138    Vanomobil 142
                        Kevin Messagie                                                                   Danny Derveaux

     

    Vanomobil 131  Vanomobil 126
                  Xavier Alleman                                                 Annelies Derveaux


    MASTERS 1:

    David HAYEN werd 15° bij de masters 1.

     

    ELITE EN BELOFTEN:

    Davy HUYGENS leverde weerom een knappe prestatie af en werd in een sterk gezelschap 8° algemeen en mocht als tweede elite op het podium!! Hij had dit niet verwacht maar is er zeer blij mee!

    Vanomobil Davy Huygens   
                       Davy Huygens  
                                       
     

    MARATHON SART TILMAN

    Master Filip VAN HECKE liet Thieusies deze keer links liggen en koos als debuut voor de marathon van Sart Tilman. Een grote lus van 55 km diende er te worden afgelegd, modder lag er genoeg op de omloop. Na 2h40min koers eindigde Filip als 24° algemeen. Een resultaat waar hij redelijk tevreden mee was.


                Vanomobil Van Hecke Filip sttilman2
    F
    ilip Van Hecke aan de start in Sart Tilman, rechts Johan Peeters uit Bornem.

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke 

    28-03-2010 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING DEN DIJK VAN ZONDAG 28/03/2010
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Peter Neels vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    16 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Zeer veel wind in de polders van Zeeuws Vlaanderen en dat kon blijkbaar onze hardrijders niet deren, vanaf Tabaknatie werd de ketting in gang gezet door Kenny Janssens en meteen werd er een hels tempo op nagehouden. Blijkbaar moesten er enkele vroeg thuis zijn !!! Bij het indraaien van de Petrusstraat (Prosperpolder) richting Emmadorp viel het eerste gat door de felle wind en 4 renners moesten daar de groep reeds laten rijden, het waren Adrien Maes, Benny Vercauteren, Koen Van Laere en ?. Nog 12 renners vooraan maar met deze wind was het pompen of verzuipen en proberen niet achteraan te geraken. De sterksten bleven goed ronddraaien en bij het keerpunt te Walsoorden pech voor Kenny Janssens met een lekke band achteraan. De 11 bleven tesamen tot Prosperpolder waar de groep uit elkaar werd gereden !!! In eerste instantie onstond een groepje met daarin Dirk Trogh, Franky Weemaes, Peter Neels, Steven Van Houte, Marc Borghgraef, Jurgen Goossens, Dirk Cleys en Eric Vermeulen.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit boven de 40 Km/h en dat met zulk een tegenwind !!! Als extra werd dan nog naar 'Den Es' gereden zodat de teller op +/- 100 Km uitkwam.
    Reden mee : Roberto Vercauteren , Peter Neels , Franky Weemaes , Jurgen Goossens , Marc Borghgraef , Steven Van Houte , Koen Van Laere , Adrien Maes , Dirk Cleys , Theo De Prekel , Eric Vermeulen , Kurt Carpentier , Benny Vercauteren , Dirk Trogh , ? en Kenny Janssens
    .

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    28-03-2010 om 17:43 geschreven door kenny


    27-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/03/2010 !!!

    vwf

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!


     Mariën Christoph KOP 2010 1  Weemaes Franky KOP 2010 2
                   Christoph Mariën                             Franky Weemaes

    Zaterdag 27 Maart - Berlare

    A-reeks
    1 CHRISTOF MARIËN (Duffel)
    2 Tom De Meyer
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Tony Heirbaut (Belsele)
    5 Nico Savat
    6 Jimmy De Bruyn
    7 Steven Martens
    8 Jens Daems
    9 Dimitri van de Perre
    10 Andy Van Eesbeek

    VWF 27-03-10-berlare 108
    Winnaar Catg.A met Christoph Mariën en winnaar Catg.B met Geoffrey Luyssen.

     

    VWF 27-03-10-berlare 084
    Spurt voor de 3de plaats in Catg.A met Van der Heyden voor Tony Heirbaut en Savat.


    B-reeks
    1 Geoffrey Luyssen
    2 Nico De Schepper (Grembergen)
    3 Dave De Swert
    4 Tom Brulez (Tielt)
    5 Steven Landuyt
    6 Gaetan Debroux
    7 Tom De Beer (Moerzeke)
    8 Frank Vagenende
    9 Freddy Vlerick
    10 Bruno Bruyere
    en Benny Dupont

    VWF 27-03-10-berlare 085  vern            VWF 27-03-10-berlare 110
              Aankomst Catg.B Geoffrey Luyssen.                                  Gino Van Broeck


    C-reeks
    1 FRANKY WEEMAES (Melsele)
    2 Rudy Thomas
    3 John De Croock
    4 Henri Hermans
    5 Dirk Van Hove
    6 Dominique Turcksin
    7 Alain De Norre
    8 Frank Geets
    9 Dirk De Bondt
    10 Kurt Vandiest

    VWF 27-03-10-berlare 075
                        Winnaar Catg.C met Franky Weemaes.


    VWF 27-03-10-berlare 046
                                   Aankomst Catg.C met Franky Weemaes.


    VWf 27-03-10-berlare 033
                   Start van de Catg.C met Eddy Merckx uit Bornem.

               
    D -reeks
    1 Rudy Van De Velde
    2 Jozef Deneef
    3 Jean-Pierre Claeys
    4 Joost Pieters
    en Roger Schouppe
    6 Geert Wille
    7 Marc Vervondel
    8 Giovanni Baert
    9 Rudy Berwart
    10 Johan Vereecke

    VWF 27-03-10-berlare 077 VWF 27-03-10-berlare 062
                    Winnaar Catg.D met Rudy Van de Velde.                        
    Aankomst Catg.D, alleen al de gelaatsuitdrukking zegt genoeg.

     

    VWF 27-03-10-berlare 079 
                            
    2de na de koers........uitleggen....en  .......


    E-reeks
    1 Freddy Vranken
    2 Piet Van Vaerenbergh
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Eddy Cobbaut
    5 Felix Luyten
    6 Karel Heirbaut (Belsele)
    7 Danny Paridaens
    8 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    9 Freddy Schelfthout
    10 Benny Vereertbruggen

    VWF 27-03-10-berlare 029
       Winnaar Catg.E Freddy Vranken en winnaar Catg.F André Ceurens.


    F-reeks
    1 Ceurens André
    2 Jos Vandermeulen
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Jos De Maeyer
    5 Rudiger Savat
    6 Theo Coudyzer
    7 Alfons Volckaerts
    8 Francois Van De Vijver
    9 Julien Perreman
    10 Gilbert Vandenheuvel
     

     

    Foto’s: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2010

    27-03-2010 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/03/2010 !!!

    waod_3


    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

     

    De Veerman Walter 05
         Walter De Veerman

    Zaterdag 27 Maart 2010 - ZEVENEKEN

    Categorie C/D:

    1.Didier De Lannoy (winnaar cat. C)

    2.Nico Debaes (Desselgem C2)

    3.Franky Van Oyen (Zulte C3)

    4.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    5.Hans Verlinden (C4)

    6.Wim Arras (D2) 7.Marc Goossens (D3) 8.Ivan Wulffaert (D4) 9.Matti De Baat (C5) 10.Alain Mortier (C6) 11.Ludwig Gladines (D5) 12.Pascal Van De Velde (Lokeren C7) 13.Wim Heyndrickx (Vrasene C8) 14.Franky De Tremerie (C9) 15.Fabien Hanssens (C10) 16.Pascal Verlez (D6) 17.Luc Puimege (C11) 18.Geert Van Speybroeck (C12) 19.Sven De Vlieger (C13) 20.Olivier Vaerewyck (C14) 21.Tonny Akkermans (C15) 22.Kees De Wijze (C16) 23.Franky Taelman (C17) 24.Kris Schockaert (C18) 25.Filip Vandamme (C19) 26.Henri De Decker (D7) 27.Pedro Pollefliet (C20) 28.Filip De Kesel (C21) 29.Patrick De Smet (D8) 30.Danny Van Oyen (D9)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Tony Reniers (E2)

    3.Etienne Claus (Hamme E3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Ronny Cosijn (E4)

    6.Wim De Coninck (E5) 7.Georges Vergauwe (E6) 8.Patrick Buyens (E7) 9.Hilair Heye (E8) 10.Rudy Taelman (E+2) 11.Johan Brouwers (E9) 12.Michel Hertogh (E+3) 13.Alain Goossens (E10) 14.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+4) 15.Erwin D'Hondt (E11) 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+5) 17.Noel Willems (E12) 18.Philemond Delgouffe (E+6) 19.Philippe Lacquet (E13) 20.Bjorn Degroote (E14) 21.Patrick Bekaert (E15) 22.Leo Mares (Beveren E16) 23.Rudi Van Steelandt (E+7) 24.Tony Baudonck (E+8) 25.Joeri De Cock (E17)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.Antoine De Caboter (Grimbergen, winnaar cat. F1)

    3.Paul Hunninck (F1-2)

    4.Karel Andries (Schoten F1-3)

    5.José Dezegher (F2-2)

    6.Kris Van Honsté (F1-4) 7.Luc Verkinderen (F2-3) 8.Dirk Caeckebeke (F1-5) 9.Eddie Van Leirberghe (F1-6) 10.Marc Dhanijns (F1-7) 11.François Coppers (F1-8) 12.Patrick De Backer (F1-9) 13.Daniel Hauttekeete (F2-4) 14.Eddy Iterbeke (F2-5) 15.Eric Pauwels (F2-6) 16.Adri Van Loon (F1-10) 17.Cees Van Rijsbergen (F1-11) 18.Emmanuël De Loor (F1-12) 19.Helmuth Tas (F1-13) 20.Eric De Wilde (F2-7) 21.Jos Vergult (F2-8) 22.Alfred Staljanssens (Bornem F2-9) 23.Jean-Pierre Pollefliet (F1-14) 24.Guy Dhaese (F1-15) 25.Eddy De Clercq (F2-10) 26.René Demunter (F2-11) 27.Dirk De Cauwer (Hamme F1-16) 28.Patrick Elegheer (F2-12) 29.Alex Van Onckelen (F1-17) 30.Boris Bombaerts (F1-18)

    Categorie G:

    1.Ludo Opdebeek (Balen)

    2.Noel Rogge

    3.Arnold De Muynck

    4.Piet Achten

    5.Werner Dullaert (St.Gillis)

    6.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 7.Julien Vyvey 8.André Bogaert 9.Freddy De Blick (Beveren) 10.Freddy Vervenne 11.Etienne Van Hecke 12.Roger Verschraegen (Lochristi) 13.Marinus Lockefeir 14.André Syvertsen (Stekene) 15.Roland Van Imschoot 16.Henri De Saedeleir 17.Freddy Stevens 18.Lucien Schollaert 19.Luc Van Robbroeck 20.Robert Robijns 21.Erik Vandersteen 22.André Wouters 23.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Alois Torfs

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Luc Muys

    5.Anton Van Poecke

    6.Jaak Cocquyt 7.Daniel Cornu 8.Leo De Jong 9.Donné Neckebroeck 10.Daniël Nuytinck 11.Hervé Verstuyft 12.Jean-Pierre Pepermans 13.Noel De Muynck 14.François Brouwers 15.Guus Schuller 16.Frans Timmers 17.Leon Vervaet 18.René Van Reeth 19.Roger Moens 20.Willy Vereecken 21.Michel Vander Beke 22.Jef Verheyen 23.Pierre Verberckmoes (Belsele) 24.Marcel Meeuwes 25.Georges Michiels 26.Jacques Blomme

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Clement De Smedt

    3.Karel Alen

    4.Edward Battersby

    5.Joseph Boone

    6.Willy Voorbraeck

    27-03-2010 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 27/03/2010 - HARELBEKE (W) - Men Elite HC - 203 km - 04h44min

    E 3 PRIJS VLAANDEREN - Aantal deelnemers:

    1. Fabian Cancellara (Swi) - Saxo Bank

    2. Tom Boonen (Bel) - Quick Step op 3”

    3. Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) - Sky Professional Cycling Team

    4. Filippo Pozzato (Ita) - Katusha op 50”

    5. Lars Boom (Ned) - Rabobank

    6. Sebastian Langeveld (Ned) - Rabobank

    7. Bjorn Leukemans (Bel) - Vacansoleil

    8. Paul Martens (Ger) - Rabobank

    9. Marco Marcato (Ita) - Vacansoleil op 58”

    10. Fabio Felline (Ita) - Footon-Servetto
    26. VAN AVERMAET Greg uit Hamme - OMEGA PHARMA-LOTTO op 3’16”

    62. VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    27/03/2010 - ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 252
    1. VANDAMME Davy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
    2. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO
    3. VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    4. EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    5. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT
    6. BLANCKE Kristof - TEAM LUCA RONSE
    7. DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS
    8. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    9. GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
    10. DE KOCK Chris - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
    25. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM
    28. BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM op 1’02”
    31. DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
    60. NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE
    72. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    74. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
    84. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND
    90. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    93. DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND

     

    27/03/2010 - PELLENBERG (VB) - 1.18 Open - Am./Mast./B.El.zc/B.U23 - 58 km - 01h38min

    PK MASTERS C (VB) - Aantal deelnemers: 17

    1. VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    2. VAN DER AUWERA Benny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 33”

    3. BAPTIST Francois - INDIVIDUEEL

    4. CLAESSENS Joseph - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5. ACKERMANS Alex - AFDELING ANTWERPEN - WBV
    6. VANHERLE Ivo - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2’15”
    7. VAN DE KERKHOF Robert - LIMBURGSE AFDELING
    8. VANDENWIJNGAERDEN Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM
    9. HEULENS Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM
    10. LISMONT Hugo - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    27/03/2010 - PELLENBERG (VB) - 1.18 Open - Am./Mast./B.El.zc/B.U23 - 87 km - 02h10min

    PK AMATEURS - MASTERS A / B (VB) - Aantal deelnemers: 105

    1. WILLEMS TOM - VAN GOETHEM PRORACE CYCLING TEAM

    2. VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    3. DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4. PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5. VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    6. VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 25”

    7. HAYNES Hamish - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 30”

    8. VAN CAPELLEN Dirk - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    9. BEYENS Yoeri - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10. FEYTENS Gerrit - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

     

    27/03/2010 - KRUISEKE-WERVIK (W) - Juniores - 81,9 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 64

    1. VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. GROENEWEGEN DYLAN - WTC DE AMSTEL op 10”

    3. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. BOUVRY Dieter - AVIA CYCLING TEAM

    5. ROSSI Oliver

    6. BEYLS Benoit - TIELTSE RENNERSCLUB op 15”

    7. VERMOTE Grégoire - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 25”

    8. MAERTENS Elias - TIELTSE RENNERSCLUB op 30”

    9. SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

    10. BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    27/03/2010 - WAARSCHOOT (O) - Juniores - 78 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 114
    1. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    2. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 18”
    3. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 45”
    4. HOELGAARD Daniel - SANDNES
    5. VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    6. DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM
    7. DE SMEDT Nik - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    8. DE VOCHT Bart - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW op 1’10”
    9. BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI op 1’20”
    10. VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM
    30. SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 1’50”
    47. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND
    51. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND
    53. DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND
    59. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND
    61. PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND
    73. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI
    75. AERTS Jonas uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND

    27-03-2010 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 27/03/2010 - HARELBEKE (W) - Nieuwelingen - 40 km - 0h59min

    Aantal deelnemers: 47

    1. VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2. DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    3. DIERICKX Yorne - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 16”

    4. BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    5. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    6. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    7. BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8. DUPONT James - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9. BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE

    10. RYCKOORT Brent - TIELTSE RENNERSCLUB

     

    27/03/2010 - ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 62 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 84

    1. VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2. TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3. DE MEYER Jasper - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4. BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30”

    5. DEZWARTE Tom - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6. VAN MOL Caine - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7. MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL

    8. VAN NIJLEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9. MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10. VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    46. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    52. VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    27/03/2010 - WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 57 km - 01h19min

    Aantal deelnemers: 69

    1. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    2. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    3. COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM

    4. VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    5. GEYSELS Jordy - WV ZEEUWS VLAANDEREN

    6. DE RUYSSCHER DANTE - RIJSCHOOL AH - GENTSE

    7. RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 40”

    8. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND op 50”

    9. LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10. BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    16. BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM

    22. WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND

    32. DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND

    39. CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND

    42. MEGANCK Michiel uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND

    47. LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND

    52. WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    62. VAN HOYE LAURENS uit Hulst  - WIELERTEAM WAASLAND

    66. VERSTRAETEN Matthijs  uit Sinaai- WIELERTEAM WAASLAND

    67. ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND

     

    27/03/2010 - WERKEN (W) - Nieuwelingen - 52,2 km - 01h20min

    Aantal deelnemers: 53

    1. LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2. LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3”

    3. GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE

    4. MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    5. ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    6. VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    7. COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK

    8. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9. BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10. RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB

    49. COOLS Jeffrey - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    27/03/2010 - BAMBRUGGE (O) - Mountainbike - Kids Challenge

    27-03-2010 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KELLY DRUYTS NET NAAST HET PODIUM OP WK PISTE !!!

    Kelly Druyts valt op het WK piste net naast podium !!!


    Druyts Kelly scratch WK 2010


    Vrijdag 26/03/2010

     

    Kelly Druyts uit Wilrijk heeft bijna voor de verrassing gezorgd op het WK baanwielrennen in Kopenhagen. Druyts miste op de scratch maar net de bronzen medaille. Het goud ging naar de Française Pascale Jeuland.

     

    Kelly Druyts liet zich niet zien tijdens de eerste schermutselingen van de wedstrijd. Maar toen de Nederlandse Koedoder en de Tsjechische Machacova in de slotfase versnelden, besefte ze het gevaar. Net op dat moment gingen enkele vrouwen spectaculair tegen de vlakte, Druyts ontsnapte aan de massale crash.

    Kelly Druyts koos goed positie in de laatste ronde en leek op weg naar de bronzen medaille, maar ze werd in de slotsprint nog geremonteerd door de Australische Belinda Goss.

    De 20-jarige Druyts werd vorig jaar zevende op het WK scratch en gisteren eindigde ze samen met Jessie Daams en Jolien D'Hoore negende op de ploegenachtervolging.

     

    Uitslag:

    1. Pacale Jeuland (Fra)

    2. Yumari Gonzalez Valdivieso (Cub)

    3. Belinda Goss (Aus)

    4. Kelly Druyts uit Wilrijk

    5. Jarmila Machacova (Tsj)

     

     

    Foto: AP
    Tekst: Sporza

    27-03-2010 om 17:39 geschreven door kenny


    26-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE WAASLANDSE TTC RONDE 2010 !!!
    TTC Ronde 2010 1

    TTC Ronde 2010 2

    Bron: Fusion

    26-03-2010 om 09:18 geschreven door kenny


    25-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WTC CRUYBEEKSHOF NEEMT DENDERENDE START !!!

    WTC Cruybeekshof neemt denderende start !!!


    WK10.03.22 WTC CRUYBEEKS de ploeg
                                                       De leden van WTC Cruybeekshof.

     

    KRUIBEKE. De Wielertoeristenclub Cruybeekshof bestaat al 4 jaar maar was tot nu eigenlijk in ‘verwachting’. In 2010 volgde de bevalling want plots stonden er een twintigtal leden op de lijst waarvan er 16 deelnemen aan fietsuitstappen.  Laat ons het zo stellen dat WTC Cruybeekshof  nu officieel van start is gegaan. En dat vierden ze zondagmiddag met een receptie. Maar eerste hadden ze een rit van 55 km in de benen gereden via de brug van Temse en de dijken naar Mariekerke.

     

    Bij de stichters moeten Frankie Rotthier en Terry Uytersprot worden gerekend. Ook triatleet Benny Lyssens zat er in de beginnen ook mee tussen. Begin maart reden ze hun eerste rit in Niel. Alle weken op zondagmorgen om een uur of negen vetrekken ze aan ’t Cruybeekshof rechtover de kerk.  Maar als er op zaterdag zich een gelegenheid voordoet in de regio, dat gaan ze daar ook van start.

    Frankie Rotthier:

    -“Het is louter voor het amusement als kameraden op de fiets. We zijn geen coureurs. Onze gemiddelde snelheid is ook slechts ongeveer 26 km per uur. Bij ons kan iedereen mee.”

    De leden komen uit Groot-Kruibeke maar ook uit Beveren en andere omliggende gemeenten. André Lardon is de wegkapitein. Het volle seizoen moet nu pas beginnen. Frankie Rotthier wil ook via de Wase polders ook naar Nederland gaan fietsen. Dar zijn prachtige, veilige wegen.

     

    Voor zondag 2 mei hebben ze een eigen organisatie in samenwerking met de Vlaamse Wielerbond. Dat wordt de “Waaslandrit” van meer dan 60 km gereden, die ze in 2009 ook al organiseerden. In de verlofperiode plannen ze een ‘gezinsfietstocht’ maar de datum moeten ze nog vastleggen. Dat wordt een tocht waaraan iedereen mag deelnemen, lid of geen lid. Er zal dan een 25 km worden gefietst.

    April wordt een drukke maand want dan nemen ze deel aan de Bikefunbazel, Saeftingeclassic (17.4), aan de Kermisrit van de Zondagrijders Melsele (18.4) en in Hamme aan de 53 X 11 Classic (24.4).

     

    Dat WTC Cruybeekshof dit jaar met allure in het wielertoerisme een plaats kon op eisen was te danken aan de inbreng van de sponsors, nieuwe sponsors trouwens: BSC Kruibeke (boten), bedrijf Marc Van Moer, Hekwerken Peter Van de Velde, Megadrinks Temse, Gebroeders Vermeulen bakkerijgrondstoffen en natuurlijk Café Cruybeekshof zelf. Dat is hun lokaal bij Werner Verhulst.

    WTC Cruybeekshof is lid van de Vlaamse Wielerbond waar ze ook een stamnummer heeft. Het bestuur wordt gevormd door Frankie Rotthier, Luk Vernimmen, Danny Van Bogaert, André Lardon en Terry Uytersprot.

     

     

    Tekst en foto: fvdv

    25-03-2010 om 16:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 24/03/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Guy Smet vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    53 POLDERRENNERS voor de 1ste zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Echt lenteweer vandaag met een temperatuur van 19°C en veel renners die zin hadden in een goede duurtraining. Ditmaal werd de rit aangepast zodat niet meer op de terugweg over de havenweg (Blikken) van Verrebroek moet gereden worden. We komen nu telkens terug over Kieldrecht, Meerdonk en dan was het de bedoeling om de viaduct te nemen naar St.Gillis maar onze kopmannen vergaten links af te slaan, zodoende kwamen we terug uit op het viaduct van Vrasene. Onze kopman van de dag was ongetwijfeld 'Guy Smet' die zijn goede benen kwam laten zien en naar de goede form aan het groeien is. Er werd zeer goed twee aan twee gereden en bij momenten zorgden de kopmannen voor een zeer strak tempo, maar iedereen kon volgen en zo hoort het ook. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 125 Km, het gemiddelde was goed voor 36,3 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Eric Vermeulen , Glenn De Ridder , Franky Weemaes , Benny Vercauteren , Jef De Batist , Stijn Poot , Gregory Franckaert , Sven Trogh (lek op het einde) , Kris Smet , Joeri Van Steenberghen , Alexander De Keersmaeker , onze 3 dames Valerie ? , Saskia ? en Sofie Verdonck , Dr.Frank de Winter , Thomas Neyt , Dirk Cleys , Steven Van Houte , Marc Borghgraef , Leo Mares (lek in het begin en thv 't Hellegat terug aangsloten) , Jan Vlegels , Cornelis Van Der Haeven , Eugéne Bosman , Werner Van Der Weken , Franky De Witte , Rudy Franssens , Freddy De Blick , Franky Wielandt , Filip Weemaes , Walter Rotthier , Jonas De Boey , Joeri Goddaert , Robby Van Raemdonck , Jos Van Raemdonck , Luc Vermeulen , William Despeels , Joris De Jonghe , Guy De Jonghe , Dirk Bryssinckx , Bert De Coster , Philippe Van Havenbergh , Gunther Persoon , Chris Van De Vijver , Danny De Smet , Fons Van Raemdonck , Patrick Van Der Vekens , Paul Van Vlierberghe , Stefaan Kuppens , Koen Apers , Hugo Martens , Olaf van Osselaer en Kenny Janssens.

    25-03-2010 om 09:59 geschreven door kenny


    24-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 24/03/2010 - WAREGEM (W) - Men Elite 1.1 UCI - 200 km - 04h26min

    DWARS DOOR VLAANDEREN - Aantal deelnemers:

    1. BRESCHEL Matti  - TEAM SAXO BANK

    2. LEUKEMANS Bjorn  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 7”

    3. TERPSTRA Niki  - TEAM MILRAM

    4. CHAINEL Steve  - BBOX BOUYGUES TELECOM

    5. HAYMAN Mathew  - SKY PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    6. PAOLINI Luca  - ACQUA & SAPONE

    7. MOL Wouter  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM

    8. VEELERS Tom  - SKIL - SHIMANO

    9. VANDENBERGH Stijn  - TEAM KATUSHA

    10. BONNET William  - BBOX BOUYGUES TELECOM

    11. VAN AVERMAET Greg uit Hamme  - OMEGA PHARMA-LOTTO

    60. DE GENDT Thomas uit beveren  - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 4’22”

     

    24/03/2010 - WAREGEM (W) - 1.13 U23 - Stad tot stad - 125 km - 03h02min

    Aantal deelnemers: 233

    1. CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    2. VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 3”

    3. WAEYTENS Zico - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    4. DHAENE Brecht - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 22”

    5. VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 25”

    6. VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 28”

    7. DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    8. VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    9. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    10. DAEMS Nick  - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 31”

    18. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 53”

    32. MARTENS Valentijn uit Stekene  - WIELERTEAM WAASLAND

    50. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    52. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN

    24-03-2010 om 20:31 geschreven door kenny


    23-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAININGEN BEVEREN OP WOENSDAG !!!
    Dijk polder

    VANAF WOENSDAG 24 MAART START HET ZOMERSEIZOEN OP WOENSDAGNAMIDDAG !!!


    VERTREK OM 14H00 THV BUYL SPORT TE BEVEREN, AFSTAND 95 Km EN TOT DEN ES 110 Km !!!


    23-03-2010 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/03/2010 !!!

    vwf

    Proficiat aan TOM BRULEZ met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Brulez Tom KOP 2010 1

    Zondag 21 Maart - Hamme St-Anna

    A-reeks
    1 Kevin Van De Keer
    2 Jurgen Diependaele
    3 Mario Van Gucht
    4 Kris De Block (Mariekerke)
    5 Andy Van Eesbeek
    6 Luc Van Druyssche
    7 Willem Van Der Heyden
    8 Lorenzo Arena
    9 Jimmy De Paepe
    10 Tony Heirbaut (Belsele)

    VWF 21-3-10-hamme 101
       Winnaar Catg.A Kevin Van de Keer en winnaar Catg.B Tom Brulez.

    B-reeks
    1 TOM BRULEZ (Tielt)
    2 Danny Saelens
    3 Franky Van Oyen (Zulte)
    4 Frank Vagenende
    5 Eddy Quina
    6 Peter Mol
    7 Gunter Van Damme
    8 Angelo Saman (Stekene)
    9 Geoffrey Luyssen
    10 Gino De Vos

    VWF 21-3-10-hamme 045        VWF 21-3-10-hamme 047
    De ploeg uit Grembergen Peter De Smedt, Alain De Cock en Luc D'hooghe.                      Bart Poppe uit Zele.

    C-reeks
    1 Dirk Van Hove
    2 Herman Proost
    3 Geert Van Speybroeck
    4 Ivan Wulfaert
    5 Frank Geets
    6 Walter De Veerman (Lochristi)
    7 Filip Lievens
    8 Hans Van Nieuwenhuyse
    9 Dirk De Ridder
    10 Patrick Van Pachterbeke

    VWF 21-3-10-hamme 077                     VWF 21-3-10-hamme 043
         Winnaar Catg.C Dirk Van Hove en winnaar Catg.D Pierre Remory.         Paul Van Puyenbroeck mede-inrichter van de koers.

    VWF 21-3-10-hamme 057                VWF 21-3-10-hamme 044
                        Aankomst Catg.C met Dirk Van Hove.                               
    Hans Van Nieuwenhuyse uit Dendermonde van de 
                                                                                                                    ploeg  Neyt  uit Grembergen, van Alain Decock.
    D -reeks
    1 Pierre Remory
    2 Wim De Waal
    3 Jos Maes
    4 Jozef Deneef
    5 Jean-Pierre Claeys
    6 Frank Suys (Hingene)
    7 Giovanni Baert
    8 Dirk De Schrijver
    9 Alain de Schepper
    10 Joost Pieters

    VWF 21-3-10-hamme 050
                                                 Start Catg.D

    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Lucien Van Goethem (Stekene)
    3 Rudi Coppens
    4 Luc Ribbens
    5 Jean-Pierre Broothaerts
    6 Jozef De Naegel
    7 Willy Wouters
    8 Eddy Cobbaut
    9 Robert Maldrie
    10 Marc Vervondel

    VWF 21-3-10-hamme 042
        Winnaar Catg.E Felix Luyten en winnaar Catg.F Jos Vandermeulen.

    VWF 21-3-10-hamme 002
                                                       Start Catg.E

    VWF 21-3-10-hamme 007
                            Dirk Blommaert en Theo Van Havermaet.


    F-reeks
    1 Jos Vandermeulen
    2 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3 Noël Rogge
    4 Jozef Van Isterdael
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Jos De Maeyer
    7 Theo Coudyzer
    8 André Ceurens
    9 Julien Perrreman
    10 Roger Verschaegen (Lochristi)

    VWF 21-3-10-hamme 011
                                                   Start  Catg.F

      

    Foto’s: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2010

    23-03-2010 om 14:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 21/03/2010 – CHALLENGE DE HESBAYE - 1.12 Elite + Beloften - Interclub - 150 km - 03h42min
    Aantal deelnemers: 186

    1. Verbist Evert - Van Goethem Prorace CT

    2. Wellens Yannick - Davo Lotto Davitamon

    3. Paajanen Paavo - Fuji Test Team USA

    4. Broeckx Stig - PWS EIJSSEN

    5. Bille Gaetan - RC Pesant C L

    6. Serry Pieter - Jong Vlaanderen Baucknecht

    7. Debaene Martijn - PWS EIJSSEN

    8. Van Heule Bart - Soenens Jartazi Construkt Glas

    9. Vermeer Tom - United Cycling Team

    10. Horn Peter - Fuji Test Team USA op 9”

    11. Ongena Thomas uit Berlare - Profel-Colossi Team op 14”

    38. Vandyck Niels uit Puurs - Jong Vlaanderen Baucknecht op 45”

    56. Wielandt Sven uit Beveren - Profel-Colossi Team op 45”

      

    21/03/2010 - HERENTALS (A) - Elite z.c./U23 - 117,8 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 75

    1. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    2. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    3. VERHOEVEN Dennis - SCOTT USA CYCLING TEAM

    4. LUGTENBURG Rik - PRC DELTA

    5. VERBOVEN Sven - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    6. BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT

    7. DE MAN Christoph uit zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    8. DE WEERDT Sven - MARCO POLO CYCLING TEAM

    9. VAN IMMERSEEL Gert-jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    10. OERLEMANS Ruben - VAN EYCK SPORT

    12. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM

    14. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    29. DE WOLF Glenn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’03”

      

    21/03/2010 - MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h39min

    Aantal deelnemers:

    1. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2. PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM

    3. DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS

    4. WAUTERS Willem - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    5. VANHUFFEL Nic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6. VAN HOLEN Kim - TEAM-THIELEMANS & CO

    7. DE KEULENAER Reno - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    8. BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    9. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    10. BROEDERS Garrit - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    22. DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    25. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    26. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM

    28. POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    44. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’48”

    46. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    49. NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE

    59. HENS Steven uit Kruibeke  - WIELERTEAM WAASLAND

    65. VAN MEIRVENNE Jan uit hamme - ASFRA RACING TEAM

    69. VAN DEN BRANDEN Jasper St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    79. BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM

    90. SMET Jochem uit kemzeke - TEAM LUCA RONSE

    100. MERTENS Rene uit dendermonde - ASFRA RACING TEAM

    101. DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    105. VERGEYLEN Timothy uitZele - WIELERTEAM WAASLAND

    109. BAEYENS Gert uit Overmere - ASFRA RACING TEAM

    113. DE SUTTER Maxime uit belsele - WIELERTEAM WAASLAND

    118. DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI

    120. GOSSELIN Nicolaï uit waasmunster - CYCLING TEAM CLG

    122. OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND

    136. RIEMSLAGH Gianni uit Hingene - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    137. MEUL Robby uit eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

    138. GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    141. VERHULST Tom  uit Beveren - TEAM LUCA RONSE

    145. VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    21/03/2010 - ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 139

    1. CLAEYS Kevin - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    2. DECOUTTERE Jonas - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    3. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    4. DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5. MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6. VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7. VERSCHATSE Arne - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8. VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    9. CALLEWAERT Cédric - NICCA CT - VSV LANGEMARK

    10. VANDROMME Werner - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
     

    23-03-2010 om 14:02 geschreven door kenny


    22-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09



    Zondag 21/03/2010 - MOL SLUIS (A) - Elite 1.12 – Interclub - El.z.c./U23/BCP - 149,6 km - hmin

    ZUID KEMPENSE PIJL - G.P. W. PEETERS - Aantal deelnemers:

    1. Depoorter Dries - NEW HEEBRA LOMBARDEN

    2. Robert Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN TEAM

    3. Vanbilsen Kenneth - DAVO LOTTO DAVITAMON

    4. Mannaerts Jelle - DAVO LOTTO DAVITAMON

    5. Wippert Wouter - DAVO LOTTO DAVITAMON

    6. Van Den Noortgate Kevin uit geraardsbergen - NEW HEEBRA LOMBARDEN

    7. Clauwaert Joeri - SOENENS YAWADOO GERMOND

    8. Salomein Jar - WG BEVEREN 2000

    9. Vereecken Nicolas uit kieldrecht- PWS EIJSSEN TEAM

    10. Kamphuis Sebastiaan - METEC CYCLING TEAM

    13. Goudket Jeroen uit Antwerpen L.O. - NHT CYCLING TEAM

    19. Cordeel Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER CHOCOLADE JACQUES

    20. Coomans Björn uit Willebroek - PROFEL COLOSSI CT

    37. Van Hoecke Gijs uit Zaffelare - WG BEVEREN 2000

    43. Peirsmans Davy uit Temse - ILLI BIKES CYCLING TEAM

    82. De Pauw Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CHOCOLADE JACQUES

    86. Ongena Matthias uit Zele - PROFEL COLOSSI CT

    113. Jaspers Davy - ILLI BIKES CYCLING TEAM                                                                          

    116. Das Jeroen uit Kalmthout - ILLI BIKES CYCLING TEAM

    134. De Keersmaeker Alexander uit Kruibeke - ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    140. Herremans Kim uit Schelle - ILLI BIKES CYCLING TEAM

    141. Torfs Robby uit Boom - ILLI BIKES CYCLING TEAM

     

    21/03/2010 - BOUTERSEM (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 200

    1. JANS Roy - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    2. DE BIE Sean - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    3. SCHMITZ TIM - PPL BELISOL

    4. STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    5. DE BAERDEMAEKER Kjell - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    6. VAN LAER Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    7. CORDEEL Sander - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    8. VAN WINNENDAEL Johan - APK-QUALITY TEAM VZW

    9. STASSEN Julien - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    10. VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM


    21/03/2010 - STERREBEEK (VB) - Juniores - 86 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 60

    1. RIESEBEEK Oscar - JVR DE BATAUWERS

    2. VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3. VAN STAEYEN Kevin - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4. JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT

    5. HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6. DE MAN JAAP - UWTCDE VOLHARDING

    7. DEPASSE Victor - SPRINT 2000 CHARLEROI

    8. BAL TOM - UWTCDE VOLHARDING

    9. VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    10. GROEN IKE - WVT LUCHTSCHIP

    11. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 50”

    18. SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND

    21/03/2010 - BOUTERSEM (VB) - Nieuwelingen - 43 km - 01h05min

    Aantal deelnemers: 62

    1. DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    2. DEZWARTE Tom - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 3”

    3. VAN MOL Caine - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4. DE MEYER Jasper - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5. NUYTS Lode - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    6. PENSERINI Loïc - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    7. DE BRUYNE Glenn - WK NOORD WEST BRABANT

    8. VANDERVEKEN Yentl - VZW DE DEMERSPURTERS

    9. JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI

    10. WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    22-03-2010 om 09:58 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!