.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Geerinckx Ruben KOP 2010

    Zondag 21/03/2010 - MOERKERKE (W) - Juniores 1.14 NAT - 119 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1. GROENEWEGEN Dylan - Avia Cycling Team

    2. AERTS Alexander - Immo Dejaegher - Lotto - CT Menen

    3. ELZING Adrik - De Peddelaars-De Jong & Laan

    4. van TRIJP Maarten - Avia Cycling Team

    5. KOOIJMAN Jaap - De Jonge Renner

    6. OLIVIER Daan - De Jonge Renner

    7. van de HOORN Taco - De Jonge Renner

    8. SCHIPPER Jesper - Restore Cycling

    9. OCVAERE Jonas - Kon. Balen BC

    10. PROVOOST Robbe - Cube Fintro CT

    74. PERSOON Joeri uit Stekene - Immo Dejaegher - Lotto - CT Menen

      

    21/03/2010 - KACHTEM (W) - Juniores - 78 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 59

    1. VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2. PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. MEURISSE Xandro - CYCLINGCHAMPS

    4. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    5. GOUEL Valentin - Armentieres

    6. SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

    7. CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8. WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE

    9. DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT

    10. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 22”

      

    21/03/2010 - WETTEREN (O) - Juniores - 84 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 91

    1. GEERINCKX RUBEN uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    2. DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI

    3. VAN HEUVERSWIJN Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4. DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5. VANDERMAST Kevin - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    6. KESTELEYN Florian - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 50”

    7. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8. GOESSENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9. THYSSEN Arno - WK NOORD WEST BRABANT

    10. GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    16. MICHILS Sander - WIELERTEAM WAASLAND op 1’34”

    27. COUSSENS Ruben - WIELERTEAM WAASLAND op 1’49”

    30. DE WAEL Aaron  - CUBE-FINTRO CT

    31. DE SMIT Joshua - WIELERTEAM WAASLAND

    32. VAN WALLE Matthias - ISOREX CYCLING TEAM

    34. COLMAN Jeroen - WIELERTEAM WAASLAND

    37. MICHIELS Kevin - WIELERTEAM WAASLAND

    42. ROOMS Claudio - RUDYCO CYCLING TEAM                                                                      

    47. D`HOLLANDER Mathias - WIELERTEAM WAASLAND

    50. DE RIDDER Michael - WIELERTEAM WAASLAND

    51. MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    63. DE PERMENTIER Jonas uitSinaai - THOMPSON JARTAZI

    64. VERLEYEN Jens uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    67. VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND

    70. AERTS Jonas uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND

    21/03/2010 - BUDINGEN (VB) - Juniores - 78 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 93

    1. KRUGER André - VEREIN CÖLNER

    2. TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM

    3. THEUNISSEN Jordi - Union Cycliste Seraing

    4. VAN OVERSTRAETEN Pieter-jan - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5. KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL

    6. RIETVELD Joery - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7. DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8. DE CAERLE Gino - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9. HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL

    10. SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    21-03-2010 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UTSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Druyts Jessie KOP 2010

    Zondag 21/03/2010 - HEULE (W) - Dames Jeugd - Beker van Vlaanderen - 60 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 35 Nieuwelingen

    1. DRUYTS JESSY uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    3. MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE – MARCHOVELETTE

    4. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    5. MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    6. WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING                                                                       

    7. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    8. VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL

    9. SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 1’55”

    10. VERMEIRE Lisa - K.V.C. DEINZE VZW

    12. VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM

    16. DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 4’00”


    Aantal deelnemers: 43 Juniores

    1. DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    2. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    3. CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4. VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    5. STEGINK Ymke - WVT LUCHTSCHIP

    6. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    7. VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    8. INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM

    9. VANHOORNE Ellen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    10. WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    14. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM

    16. CARLESS Bo - BENELUX TEAM

      

    21/03/2010 - EDEWALLE-KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 52 km - 01h21min

    Aantal deelnemers: 56

    1. PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2. NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3. LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 6”

    4. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 18”

    5. VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 21”

    6. VANNEUVILLE Stan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    7. GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE

    8. BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK

    9. LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10. RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB

     

    21/03/2010 - HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 69

    1. DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES

    2. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    3. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’46”

    4. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    6. VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7. BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE

    8. COREELMAN Giani - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    9. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’50”

    10. THORE Floris - CYCLING TEAM WERVIK

    57. DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 3’05”

    21-03-2010 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 21/03/2010 - MOERKERKE (W) - Nieuwelingen - 50 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 66

    1. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2. LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM

    4. GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. ROEGIERS Jochem - AVIA CYCLING TEAM

    6. TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM

    7. COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM

    8. KOCHANSKI STEVEN

    9. PETERS WOUTER - RESTORE

    10. RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    12. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND

    15. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND

    18. MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND

    53. VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND

     

    21/03/2010 - PUURS (A) - Nieuwelingen - 69 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 76
    1. MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL
    2. COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    3. TEMMERMAN Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI
    4. VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT op 2’10”
    5. LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’15”
    6. VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    7. VAN DE VLOED Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    8. REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
    9. SERGOORIS Kenneth - TEAM CATA BIKES BIANCHI
    10. VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    12. BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM
    19. LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    20. VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    21. VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    22. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    25. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    36. BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    44. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    21/03/2010 - ROTEM (DILSEN-STOKKEM) (LB) - Nieuwelingen - 50,4 km - 01h22min

    Aantal deelnemers:

    1. PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2. VLASBLOEM Saimen - ARS ULYSSES

    3. STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4. LOENDERS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. VANREYTEN Joachim  - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 45”

    6. SOREN Laga - RV Komet

    7. MEYNEN Rik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8. VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9. LEENAERS Sven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10. POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN

    21-03-2010 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 21/03/2010 !!!
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.

    Onder leiding van Marc Borghgraef en Dirk Trogh vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    15 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Bij miezerige weersomstandigheden toch genoeg volk om op 'Den Dijk' te gaan vlammen, vanaf Tabaknatie werd de ketting in gang gezet en al snel bleek dat er slechts 9 renners in staat waren om mee te rijden naar het keerpunt te Walsoorden. De 9 draaiden goed samen rond en het was Marc Borghgraef op de tijdritfiets die de eerste prik uitdeelde op 5 km van Walsoorden. Meteen alles op het lint, daarna werd terug de molen op gang gebracht en dat in de felle tegenwind. Alles bleef gesmeerd ronddraaien tot Prosperpolder waar de eerste demarrages werden ingezet door Jan Peeters die tot 4 maal toe fors doortrok en de groep uit elkaar reed. Het was uiteindelijk de aanval van Sven Trogh met in zijn wiel Steven Van Houte op de Engelsesteenweg die de goeie was, Jan Peeters trok alleen in de achtervolging. Dirk Trogh maakte de aansluiting met Jan Peeters en ook Marc Borghgraef kon de sprong nog maken en bracht Jan Peeters bij de 3 koplopers. De koplopers begonnen goed rond te draaien en voor de achtervolgers was geen terugkomen meer mogelijk. Vanaf het laatste rondpunt te Kallo begon Dirk Trogh te demarreren, eerst haalde Steven Van Houte hem terug daarna was het de beurt aan Jan Peeters om 'De Keizer' terug te gaan halen en zelfs zoon Sven haalde papa Dirk eens terug. Toch geraakte Dirk Trogh nog weg maar nu waren wel al op de Ketenislaan op enkele kilometers van de meet. Het was enkel Sven Trogh die het gat nog kon dichten en met 2 dachten ze naar de meet te rijden tot Marc Borghgraef zijn kunnen en een staaltje van hardrijden liet zien en op 500 meter van de meet kreeg Marc de aansluiting vooraan. Zowel Steven Van Houte als Jan Peeters zaten op 100 meter van de 3 leiders maar kregen het gat niet gedicht. Het was Sven Trogh die in de sprint pa Dirk Trogh versloeg en Marc Borghgraef eindigde verdienstelijk als derde.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit op 37,5 Km/h. Als extra werd dan nog naar 'Den Es' gereden zodat de teller op +/- 100 Km uitkwam.
    Reden mee : Marc Borghgraef , Sven Trogh , Steven Van Houte , Koen Van Laere , Adrien Maes , Dirk Cleys , Theo De Prekel , Jan Peeters , Dirk Brysinckx , ????? en Dirk Trogh
    .

    Trogh Sven KOP 2010
              Sven Trogh

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.


    Verslag: Dirk Trogh

    21-03-2010 om 13:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/03/2010 !!!

    vwf

    Proficiat aan NICO DE SCHEPPER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    De Schepper Nico

    Zaterdag 20 Maart - St-Amands

    A-reeks
    1 Mario Van Gucht
    2 Bert Dockx
    3 Raf Martens
    4 Willem Van Der Heyden
    5 Sven Blommaert (Hamme)
    6 Steven Martens
    7 Renaat Demeter (Lochristi)
    8 Kevin Van den Cruysse
    9 Kevin Selleslagh
    10 Kevin Van De Keer

    VWF 20-30-10-st amands 078 VWF 20-30-10-st amands 121
                                      
    Start van de Catg.A                                  Winnaar Catg.A Mario Van Gucht met Bert Dockx en Raf Martens.

    B-reeks
    1 NICO DE SCHEPPER (Grembergen)
    2 Frank Vagenende
    3 Danny Saelens
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Rudi Vingerhoets
    6 Franky Van Oyen (Zulte)
    7 Peter Dillen
    8 Gaetan Debroux
    9 Eric Aubroeck
    10 Wim De Smet

    VWF 20-30-10-st amands 108 VWF 20-30-10-st amands 123
                      Aankomst Nico De Schepper uit Grembergen.             Winnaar Catg.B Nico De Schepper met Frank Vagenende en
                                                                                                            Danny Saelens.

    C-reeks
    1 Dirk De Bondt
    2 Yvan Wulfaert
    3 Dirk De Ridder
    4 Hans Van Nieuwenhuyse
    5 Rudy Thomas
    6 Alain Goolaerts
    7 Walter De Veerman (Lochristi)
    8 Dirk Van Hove
    9 John De Croock
    10 Frank Geets 

    VWF 20-30-10-st amands 081
    Winnaar Catg.C Dirk De Bondt met Yvan Wulffaert en Dirk De Ridder samen 
    met de burgemeester.
               
    D -reeks
    1 Patrick Van Renterghem
    2 Serge De Wever
    3 Jos Maes
    4 Joost Pieters
    5 Ronny Cosijn
    6 Rudy Van De Velde
    7 Jozef Deneef
    8 Paul Casteleyn
    9 Roland Mersseman
    10 Jean-Pierre Claeys

    VWF 20-30-10-st amands 087
    Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem met Serge De Wever en Jos Maes.

    E-reeks
    1 Willy Wouters

    2 Karel Heirbaut (Belsele)
    3 Piet Van Vaerenbergh
    4 Eddy Leuckx
    5 Eddy De Vuyst
    6 Charly Vanderhulst
    7 Jean Blommaert (Hamme)
    8 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    9 Ludo Opdebeeck
    10 Marcel Poelmans

    VWF 20-30-10-st amands 031
    Winnaar Catg.E Willy Wouters met Karel Heirbaut en Piet Van Vaerenbergh.

    F-reeks
    1 André Ceurens
    2 Noël Rogge
    3 Jozef Saerens
    4 Roger Hoof (St.Niklaas)
    5 Jozef Van Isterdael
    6 Jos Vandermeulen
    7 Theo Coudyzer
    8 Guido Cornet
    9 Etienne Vandenhouwe
    10 Rudiger Savat

    VWF 20-30-10-st amands 033
        Winnaar Catg.F André Ceurens met Noël Rogge en Jozef Saerens.

     

    VWF 20-30-10-st amands 001
                                    Aankomst Freddy De Blick.

     

      

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    21-03-2010 om 13:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/03/2010 !!!

    waod_3

    Zondag 21 Maart 2010 - EVERGEM (9940) – Taverne ‘t Jagerken – Schoonstraat 77


    Wedstrijd kan niet doorgaan !!!
     

      G+ en G   

    13:00

    47 km

     9 Ronden

    F2

    14:30

    53 km

    10 Ronden

    F1

    14:30

    53 km

    10 Ronden

      E en E+     

    14:30

    53 km

     10 Ronden

    C D

    16:15

    64 km

    12 Ronden

    A B

      16:17

      64 km   

    12 Ronden



    21-03-2010 om 13:12 geschreven door kenny


    20-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 20/03/2010 - ZWIJNAARDE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 115

    1. GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2. VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 5”

    3. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4. GRASHEV Martin – NESSEBAR op 32”

    5. MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’21”

    6. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’29”

    7. SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’32”

    8. DAEMS Nick  - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 5’30”

    9. VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10. VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    16. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    23. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    29. KONDROTAS Simas - PWC ALIPLAST

    42. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND

    48. VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht  - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    49. BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM

    57. BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    66. CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    20/03/2010 - BISSEGEM (W) - U23 - 112,2 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 163

    1. CLAEYS Kevin - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    2. VERMEULEN VALIRIAN - EC RAISMES PETITE FORE

    3. DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    4. LAVERY PHILIP

    5. FOMIMYKL DANIL

    6. DE KEULENAER Reno - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 20”

    7. LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8. DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9. UMERBEKOV NIKITA

    10. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    14. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM

    15. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    24. MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 26”

    32. VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - DMC- CYCLING TEAM

    39. DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND

     

    20/03/2010 - KOEKELARE (W) - Juniores - 77 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 33

    1. VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2. HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’20”

    3. VANOVERSCHELDE Jonas  - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4. CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM WERVIK

    5. ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE

    6. BUYCK Niels - TIELTSE RENNERSCLUB

    7. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND

    8. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’50”

    9. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10. DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    20. PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 2’50”

     

    20/03/2010 - OUTRIJVE (W) - Juniores - 71 km - 01h51min

    Aantal deelnemers: 44

    1. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE

    2. DEWULF Michiel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 32”

    3. D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE

    4. LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’56”

    5. HOUFFLYN Sam - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    6. VANHUYSE Pieter - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7. DE KETELE Robin - CUBE-FINTRO CT

    8. BOMBEKE Dries - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’40”

    9. DE WOLF Anthony - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 3’50”

    10. DEPYPERE Dylan - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    12. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND

    14. DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’55”

    38. DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 7’00”

    20-03-2010 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 20/03/2010 - PULLE (A) - Juniores - 79,2 km - 01h52min

    Aantal deelnemers:

    1. BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING

    2. VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    3. VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    4. LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 8”

    5. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL op 17”

    6. DE VOCHT Bart - NODRUGS CONCEPT TEAM VZW op 18”

    7. KERKHOF Tim - WV Schijndel op 23”

    8. BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER

    9. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 49”

    10. SEMPELS Aron - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    35. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND

    54. DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND

    59. DE DOBBELAER Angelo uit beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    20/03/2010 - ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 49,6 km - 01h18min 

    Aantal deelnemers: 58

    1. DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES

    2. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    3. LOCKER James - HALESOWEN A & CC op 54”

    4. LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’00”

    5. VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6. NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7. ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    8. BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9. BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10. BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK

    17. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND

    36. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 6’00”

    41. DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND op 8’00”

     

    20/03/2010 - PULLE (A) - Nieuwelingen - 57 km - 01h21min

    Aantal deelnemers:

    1. OUDE ELFERINK Tommy - Uithoornse WTC

    2. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    3. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 48”

    4. DE LANGE Thijs - THEO MIDDELKAMP

    5. KOREVAAR MERLIJN - ORCJANVANARCKEL

    6. HOFSTEDE LENNARD - WESTLAND VOORUIT

    7. HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 5’16”

    8. VAN DEN BROEK Seppe - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 5’17”

    9. VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 5’29”

    10. VAN NIJLEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    45. MEGANCK Michiel uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND

    51. MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM

    20-03-2010 om 18:29 geschreven door kenny


    19-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/03/2010 !!!

    waod_3

    Zaterdag 20 Maart 2010 – EVERGEM (9940) – Taverne ‘t Jagerken – Schoonstraat 77


    WEDSTRIJD KAN NIET DOORGAAN !!!

    19-03-2010 om 09:39 geschreven door kenny


    17-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 17/03/2010 - NOKERE KOERSE (O) - Men Elite 1.1 UCI - 198 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1. Jens KEUKELEIRE - Cofidis
    2. Kris BOECKMANS - Topsport Vlaanderen - Mercator
    3. Bobbie TRAKSEL (Ned) - Vacansoleil Pro Cycling Team
    4. Kenny DE HAES - Omega Pharma - Lotto
    5. Klaas LODEWYCK - Topsport Vlaanderen - Mercator
    6. John MURPHY (USA) - BMC Racing Team
    7. James VANLANDSCHOOT - Veranda Willems
    8. Alexander PORSEV (Rus) - Itera - Katusha
    9. Danilo WYSS (Zwi) - BMC Racing Team
    10. Roger KLUGE (Dui) - Team Milram

    17/03/2010 – ESPLECHIN (H) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 172
    1. Tommy Nankervis (Aus)
    2. Ludovic Capelle
    3. Thomas Ongena uit Berlare
    4. Philip Lavery (Irl)
    5. Patrick Cocquyt
    6. Thierry Declercq
    7. Clément Penven (Fra)
    8. Frédéric Selwa (Fra)
    9. Pieter Serry
    10. Nic Vanhuffel
    11.
    David Geldhof
    12. Brecht Vindevogel
    13. Brecht Dhaene
    14. Tom Criel
    15. Valérian Vermeulen (Fra)
    16.
    Kevin Vancraeynest
    17. Florent Dassonville (Fra
    18. Johan Landstrom (Zwe)
    19. Jelle Wallays
    20. Alexis Bodiot

    17-03-2010 om 20:09 geschreven door kenny


    16-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORSTELLING WIELERTEAM ALIPLAST 2010 !!!

    Wielerteam Aliplast met Guy Smet en Litouwers Bagdonas en Kondrotas als blikvangers !!!

     

    WK10.03.10 ALIPLAST ploeg
    De ploeg 2010: vlnr: Voorzitter Luc Joos, Kristof Dhollander, Michiel De Coninck, Guy Smet, James Fruytier,
    Kevin Hoebeke, Tonny Heirbaut, Mattias Nys, Kenny Goossens,  Don Duizing, Simas Kondrotas,
    Steven Goossens, Gunther Rydaent (Aliplast) en ploegleider Edwin Van Peteghem.
    De Litouwer Gediminas Bagdonas ontbreekt op de foto.

     

    WAASLAND. Gaspard Van Peteghem heeft in Lokeren ten huize van hoofdsponsor Aliplast, zijn nieuwe ploeg voorgesteld die in 2010 voor schitterende fietsresultaten zal moeten zorgen. Uiteraard dat Guy Smet, die de laatste vier jaar evenveel keer de 'nationale zegekoning' werd, de grote blikvanger blijft. Ook al is hij  er nu 38, hij straalt nog steeds de ambitie en de gedrevenheid uit van weleer. We hebben hem nooit anders gekend. Maar voor 2010 krijgt hij er twee Litouwers bij die de ploeg enorm sterker gaan maken: Gediminas Bagdonas en Simas Kondrotas. Twee jongens met klasse. Voeg daar dan ook nog de steeds maar sterker en beter wordende Kristof Dhollander bij en er staat een stevige kop op het Wielerteam Aliplast. De firma die destijds door Jean-Marie Pfaff als eerste op de kraag van een hemd werd gezet, is ondertussen wel in andere zaakvoerdershanden gekomen, maar het bedrijf  Aliplast Aluminium System Belgium blijft één van de belangrijkste spelers op de internationale markt in het produceren en ontwikkelen van aluminium systemen voor ramen, deuren, veranda’s, schuifsystemen en gordijngevels.

     

               WK10.03.10 ALIPLAST guysmet
    Guy Smet blijft voor 2010 een belangrijke pion in het Aliplast Team.

     

    Gaspard Van Peteghem, als politieker een weg gemaakt in de stad Sint-Niklaas waar hij nog steeds schepen is, heet wel officieel erevoorzitter van het team maar in feite is hij het brein van de wielerploeg. Werken achter de schermen is wat hij thans doet.

    Het enthousiasme dat we bij hem weer ontdekten daar in Lokeren, bewijst dat het in wedstrijd brengen van een wielerploeg, hem nauw aan het hart ligt.

     

    Wie Gaspard kent weet wel dat hij zijn geestdrift toch blijft overdragen op anderen. Zelfs aan de mensen uit het bedrijfsleven. De huidige inbreng van de sponsors is daar het bewijs van.

    Het wielerpubliek was ongeduldig om te weten wat hen vanuit het vroegere Jan Snel te verwachten stond. Wie zouden de renners zijn? Al wist heel de Europese Unie blijkbaar wel dat zegekoning Guy Smet er weer bij zou zijn. En de mensen zegden: ’t schijnt dat er ook Litouwers bij zijn waarmee ze begonnen te praten over het verleden over Mindaugas Goncaras. Koerst die nog? Vroegen ze zich af en waar zit Darius Strole?

    Dat waren na al die jaren al halve Vlamingen geworden. En blijkt dat de Wase wielermensen hen nog lang niet vergeten zijn. Het ziet er naar uit dat de ploeg Aliplast op dit vlak er een Litouws hoofdstuk gaat aanbreien want er zijn weer twee héél sterke kerels uit dat land aangetrokken: Bagdonas en Kondrotas.

     

    -“Ik heb een heel goed team, een goed bestuur waar ik op kan rekenen en dat is ook belangrijk. Zonder hen zou deze ploeg er ook niet zijn.”

     

    WK10.03.10 ALIPLAST erevoorz gaspard v peteghem
    Erevoorzitter Gaspard Van Peteghem is de grote figuur die
    achter de schermen werkt en hij gaat met zijn wielerteam
    weer een nieuwe uitdaging aan.

     

    Maar hij dankte ook de erg goede sponsors die hij weer heeft gevonden. Met hen kan samengewerkt worden om de ploeg maximaal naar buiten te laten komen met overwinningen, dat wel maar ook met een goede geest.

    -“Het zijn allemaal sporters met een goed hart, met een goede geest”, aldus Gaspard. “En dat is belangrijk want om te winnen moet ge een team hebben en daarin speelt de goede geest een rol. Al  blijft sport nog steeds winnen en verliezen, vallen en opstaan. En dat willen we vooral bij brengen aan onze jongens.”

     

    WK10.03.10 ALIPLAST kledij&fiets
             Zo werden de uitrusting en racefiets geshowd.

     

    En daarbij wees hij vooral naar Kristof Dhollander. Toen Guy Smet 20 jaar was, was hij ook geen winnaar maar hij ontplooide zich daarna tot een winnaar. En dat wordt nu van Kristof ook verwacht.

    Gaspard verwachtte dat iedereen zich in 2010 goed zal “amuseren” in en rond het Wielerteam Aliplast en dat het zal gekoppeld worden aan veel overwinningen. Hij wil ook het niveau wat verleggen zodat Aliplast zich ook beter kan toespitsen op de interclubs. En in de kermiswedstrijden zal altijd gereden worden voor de overwinning.

    De erevoorzitter denkt er ook aan om tegen 2011 de ploeg nog wat te versterken zodat we zeker overal kunnen meespelen.

     

    Gediminas Bagdonas (26 december 1985) is er 24 en heeft al een palmares dat een goeie klank bezit: Vorig jaar reed hij voor team Piemonte. (LIT) Hij haalde zilver op het nationaal kampioenschap in zijn land. In ons land werd hij winnaar van de topcompetitiewedstrijd Memoriaal Van Coningslo in Waver – Rijmenam en in juli won hij ook de Driezustersteden in Willebroek voor Peter Van Agtmaal en Simas Kondrotas.

    In 2008 reed hij voor het team Alun uit Kazachstan. In 2007 bij Klaipeda, werd Bagdonas nationaal kampioen tijdrijden zowel bij de beloften als bij de elites. Hij won in Vlaanderen de Ronde van Antwerpen en de Triptyque des Barrages in Tarcienne. Nog eerder in 2006, werd hij 2de op het nationaal kampioenschap op de weg en op het EK achtervolging in Athene pakte hij zilver.

    Voor Wielerteam Aliplast is Gemininas dan ook een super–aanwinst.

    Zijn landgenoot Simas Kondrotas (1 februari 1985) dus 25 jaar, reed voor net dezelfde ploegen als Bagdonas. Hij won vorig jaar ook twee koersen in ons land: in juni in Brustem en in augustus in Brasschaat–Bethanië. In 2008 won hij de 4de etappe in de ‘Five Rings of Moscow” in Rusland. Voor 2007 staat zijn naam in de wielerboeken als winnaar van de Omloop der Vlaamse Gewesten en de Grote Prijs Joseph Bruyère.

     

    WK10.03.10 ALIPLAST clubwagen
                                               De nieuwe clubwagen voor 2010.


    De Nederlander Don Duizings (21 oktober 1982)  is er dus 27 en woont thans in Gent. Hij is amper drie jaar actief als wielrenner en heeft veel ervaring op de piste. Daarom trouwens kwam hij naar Gent wonen. Nu wil hij toch alles op de weg zetten.

    Verder kwamen er als ‘nieuw’ in het team ook nog Kevin Hoebeke, belofte van 21 jaar uit Ternat, en Kenny Goossens (19) belofte uit Sinaai, bij. Zo gezien zit WT Aliplast toch goed met de jonge renners want Kristof Dhollander (Stekene) en Michiel de Coninck (Sint-Pauwels) zijn ook maar 22 jaar.

     

    Verder behoren tot het wielerteam: Guy Smet (Kruibeke 4 februari 1972), Mattias Nys (Nieuwkerken 17 juli 1981), Tony Heirbaut (Stekene 9 september 1980), Steven Goossens (Belsele 18 januari 1976), James Fruytier (Zaffelare 15 april 1981).

    Zijn gestopt: Tom Stremersch, Mano Schouten en Kris Smet.

     

    De ploegleiding van het Wielerteam Aliplast berust bij Erevoorzitter Gaspard Van Peteghem (Belsele), voorzitter Luc Joos (Stekene), ploegleider Edwin Van Peteghem (Kemzeke) en secretaris Jeannine Vercauteren (Sint-Niklaas).

     
    WK10.03.10 ALIPLAST publiek
    Er was ruime belangstelling voor de voorstelling van het Wielerteam dat voor het eerst onder de
    banier van Aliplast in competitie komt.

     

     

     

    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    16-03-2010 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAASLANDERS JARNO VAN GUYSE EN STIJN METTEPENNINGEN KWAMEN ZWAAR TEN VAL IN DE KATTEKOERS !!!

    Waaslanders Jarno Van Guyse en Stijn Mettepenningen zwaar gevallen in Kattekoers te Ieper !!!

     

    Mettepenningen Stijn KOP 2010         Van Guyse Jarno KOP 2010

            Stijn Mettepenningen                             Jarno Van Guyse

    Beiden
    kwamen ten val voor de Kemmelberg toen het peloton op volle snelheid reed (60 Km/h).

    Er lag een put in het wegdek wegens wegenwerkzaamheden maar de seingever was daar niet aanwezig met de gele vlag dus knalde één renner in de put met een val als gevolg, zowel Jarno als Stijn knalden op het verkeersbord dat daar stond om de renner voor hen te ontwijken.

    Het gevolg is een sleutelbeenbreuk met veel schaafwonden voor Jarno Van Guyse die eerstdaags zal worden geopereerd. (plaatje plaatsen op het sleutelbeen)
    Voor Stijn Mettepenningen idem dito met een gebarsten sleutelbeen en een barst in de vijfde ruggewervel.


    Langs deze weg wensen we beide renners een voorspoedig herstel en hopen hen snel terug in het peloton te zien !!!

    16-03-2010 om 12:14 geschreven door kenny


    15-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/03/2010 !!!

    vwf

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.F !!!


    Hoof Roger KOP 2010

    Zondag 14 Maart - Haaltert

    A-reeks
    1 Tim Wauters
    2 Bart Verhasselt
    3 Kevin Van de Keer
    4 Bert Dockx
    5 Geoffrey Maes
    6 Andy Van Eesbeek
    7 Kevin Van den Eeckhout
    8 Stephen Geldhof
    9 Jan Veyt
    10 Bjorn Lison

    VWF 13-3-10-oordeg+haaltert 148
                             Winnaar in de Catg.A Tim Wauters uit Ham.

    B-reeks
    1 Frank Vagenende
    2 Nico De Schepper (Grembergen)
    3 Nico Debaes (Desselgem)
    4 Geoffrey Luyssen
    5 Gino De Vos
    6 Peter Van Damme
    7 Pascal De Wolf
    8 Danny Saelens
    9 Raf Van den Bossche
    10 Peter Dillen

    VWF 13-3-10-oordeg+haaltert 149
    Winnaar in de Catg.B Frank Vagenende die voor een dubbelslag zorgde.

    C-reeks
    1 Johan Heymans
    2 Willy De Boitselier
    3 Dirk Van Hove
    4 Christophe Brieau
    5 Daniel Van Der Mieren
    6 Arie De Moor
    7 Willy Van Herreweghe
    8 Rudy Thomas
    9 Frank Geets
    10 Ivan Wulfaert
    en Patrick van Pachterbeke 

    VWF 13-3-10-oordeg+haaltert 127
    Winnaar in de Catg.C Johan Heymans en winnaar Catg.D Joseph Devits.
               
    D -reeks
    1 Joseph Devits
    2 Patrick Van Renterghem
    3 Paul Casteleyn
    4 Jozef Deneef
    5 Dirk De Schryver
    6 Antoine Van De Caboter
    7 Patrick Convents
    8 Rudy Berwart
    9 Dirk De Meyer
    10 Wim De Coninck

    E-reeks
    1 Jose Hoebeke
    2 Lucien Van Goethem (Stekene)
    3 Marcel Poelmans
    4 Omer Debecker
    5 Charly Vanderhulst
    6 Marc Vervondel
    7 Felix Luyten
    8 Willy Wouters
    9 Jean-Pierre Broothaerts
    10 Eddy De Vuyst

    VWF 13-3-10-oordeg+haaltert 097  VWF 13-3-10-oordeg+haaltert 082
       Winnaar in de Catg.E José Hoebeke en winnaar Catg.F Roger Hoof.           Aankomst Lucien Van Goethem die 2de werd.

    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Jos Vandermeulen
    3 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4 André Ceurens
    5 Noël Rogge
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Jef Everaert
    8 Theo Coudyzer
    9 Jos De Maeyer
    10 Freddy De Blick (Beveren)

    VWf 13-3-10-oordeg+haaltert 103
                      Roger Beelaert werd derde.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010


     

    15-03-2010 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!