.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Vereecken Nicolas KOP 2010

    Zondag  07/03/2010 - JOHAN MUSEEUW CLASSICS (W) - Men Elite 2.1 UCI - 194,5 km - hmin

    3°RIT - 3-Daagse W-Vlaanderen - Aantal deelnemers:
    1. BOECKMANS Kris - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    2. GENE Yohann - BBOX BOUYGUES TELECOM
    3. KEUKELEIRE Jens - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE
    4. WAGNER Robert - SKIL - SHIMANO
    5. JUODVALKIS Egidijus - PALMANS - CRAS
    6. VOSS Paul - TEAM MILRAM
    7. PORSEV Alexander - ITERA-KATUSHA
    8. GHYLLEBERT Pieter - AN POST - SEAN KELLY
    9. POPOV Evgeny - ITERA-KATUSHA
    10. MARTIAS Rony - SAUR - SOJASUN
    74. GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE op 4’22”

    Eindklassement
    1. KEUKELEIRE Jens  - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE in 12h56’39”
    2. BOECKMANS Kris - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 3”
    3. TRAKSEL Bobbie - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 7”
    4. WAGNER Robert - SKIL – SHIMANO op 8”
    5. DOCKER Mitchell - SKIL – SHIMANO op 10”
    6. VOSS Paul - TEAM MILRAM op 11”
    7. MARTIAS Rony - SAUR - SOJASUN
    8. POULHIES Stéphane - SAUR - SOJASUN
    9. SÖRENSEN Nicki - TEAM SAXO BANK op 13”
    10. BEPPU Fumiyuki - TEAM RADIOSHACK op 15”

     

    07/03/2010 - BRUSSEL-ZEPPEREN (U27) (LB) - Interclub - El.z.c./U23/BCP - 150 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1. VEREECKEN NICOLAS uit Kieldrecht - EIJSSEN CYCLING TEAM

    2. VAN KEIRSBULCK GUILLAUME - WIELERGROEP BEVEREN 2000

    3. HOLLANDERS DRIES - EIJSSEN CYCLING TEAM

    4. STEVENS THIMOTHY - EIJSSEN CYCLING TEAM

    5. DE KEULENAERE RENO - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    6. VERMOTE ALPHONS - WIELERGROEP BEVEREN 2000

    7. EYSSEN YANICK - EIJSSEN CYCLING TEAM

    8. WELLENS YANNICK - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    9. HASSINK ARNE - METEC CT

    10. NOOYTENS SVEN - WIELERGROEP BEVEREN 2000

    13. CORDEEL SANDER uit Stekene - ROCK WERCHTER - CHOCOLADE JACQUES

    38. VANDIJCK NIELS uit Puurs -  JONG VLAANDEREN BAUKNECHT

    43. CORDEEL PIETER uit Stekene - ROCK WERCHTER - CHOCOLADE JACQUES

     

    07/03/2010 - ICHTEGEM (W) - Elite zc/U23/BCP - 136 km - 03h15min

    Aantal deelnemers: 140
    1. JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
    2. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO
    3. DEBAENE Martijn - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
    4. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
    5. DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 13”
    6. DECOUTTERE Jonas - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
    7. D`HONDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    8. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS
    9. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
    10. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM
    25. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3’27”
    32. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 4’22”

      

    07/03/2010 - SCHOONAARDE (O) - U23 - 108 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 113
    1. VANNEVEL Dries - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
    2. CASTELIJNS Twan
    3. GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 18”
    4. DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
    5. VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    6. HANSEN JESPER – RANDERS op 35”
    7. SCHEPERS Jelle - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    8. BROECKX Stig - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 2’04”
    9. MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37”
    10. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST
    13. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge- FLEMISH CYCLING PROJECTS op 3’12”
    16. DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND
    24. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    30. DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND op 3’48”
    31. VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    07-03-2010 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Sterck Gunter KOP 2010

    Zondag 07/03/2010 - BORNEM (A) - 1.18 Open - Am./Mast./B.El.zc/B.U23 - 99 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 69

    1. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS op 12”

    3. DE ROOS Robby uit moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI op 45”

    4. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    5. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM

    6. SMET Guy uit Kruibeke- PWC ALIPLAST op 2’05”

    7. DE FEYTER Ken - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    8. MERTENS Nick - SCOTT USA CYCLING TEAM op 2’20”

    9. PEIRSMAN Davy uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10. LAUWERS Valentijn - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    24. VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    27. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    29. TORFS Robby uit Boom - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM


    07/03/2010 - LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h53min

    Aantal deelnemers: 93

    1. BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2. CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3”

    3. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5. PATTEN Daniel - ASFRA RACING TEAM

    6. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 15”

    7. VANDAMME Davy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 50”

    8. CASSIDY Mark - SEAN KELLY TEAM

    9. VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10. VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO

    12. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’20”

    31. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 7’35”

    37. DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    39. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    40. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM

    47. WIELFAERT Kristof uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

     

    07/03/2010 - VOLLEZELE (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 74

    1. VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    2. BRAMMEIER MATT - SEAN KRLLY TEAM

    3. RUCKERT Patrick op 34”

    4. ANCIAUX Maxime - VC OTTIGNIES

    5. SIEVERS HOLGER - TEAM 3C GRUPPE LAMONTA

    6. BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7. VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM

    8. DEUTCHMANN Jan - RV ZEWEN op 50”

    9. BATEN Karel - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’03”

    10. VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    17. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’40”

    07/03/2010 - LINTER - HEIDE (VB) - 1.18 Open - Am./Mast./B.El.zc/B.U23 - 99 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 185

    1. LENNERTZ Sam - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    2. DAVID TOM - COUNTIES MANUKAU CYCLING TEAM

    3. WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT

    4. HELMINEN Matti - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    5. TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM op 20”

    6. BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7. WILLEMS Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    8. BEYENS Jef - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    9. DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 30”

    10. SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    16. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel- WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’00”

    07-03-2010 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Zondag 07/03/2010 - TIELT-WINGE (VB) - Dames Elite - Beker van Vlaanderen - 100 km - 02h55min

    Aantal deelnemers: 114

    1. JOHANSSON Emma Karolina - REDSUN CYCLING TEAM

    2. BRAS Martine - GAUZZ RDZ

    3. VERBEKE Grace - LOTTO LADIES TEAM

    4. AUNE karin op 35”

    5. DIJKMAN Petra - REDSUN-C.T

    6. LINDBERG MARIC - REDSUN CYCLING TEAM

    7. SOLNER BIRGIT - TEAM BAIER LANDSHUT

    8. HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM op 4’25”

    9. SIMONS Suran - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 4’35”

    10. VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM

    11. WERNER Laure uit Hingene - REDSUN CYCLING TEAM

    14. VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    15. HANNES KAAT uit Wechelderzande - BENELUX TEAM

    35. DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    07/03/2010 - TIENEN-ZEPPEREN (LB) - Juniores 1.14 NAT - 90 km - hmin

    Aantal deelnemers:
    1. CRAEGHS MAARTEN - AVIA CYCLING TEAM
    2. KOOIJMAN JAAP - JONGE RENNERS OOSTERHOUT
    3. BOONS RUBEN - BALEN B.C.
    4. MERTENS TOM - D.C.M. VORSELAAR
    5. GROENEWEGEN DYLAN - AVIA CYCLING TEAM
    6. AERTS ALEXANDER - IMMO DEJAEGHER LOTTO
    7. LODEWIJKS GERT - U.C. SERAING -CRABBE
    8. VANBRABANT YANNICK - IMMO DEJAEGHER LOTTO
    9. CAROLUS JORNE - AVIA CYCLING TEAM
    10. ROSCAM ABBING FRISCO - JONGE RENNERS OOSTERHOUT
    26. PERSOONS JOERI uit Stekene - IMMO DEJAEGHER LOTTO
    30. GEERINCK JENS uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM

     

    07/03/2010 - DE KLIJTE (W) - Juniores - 78 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 80
    1. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. CASPERS DIDIER

    3. ZUIDERWIND Nick - SINNIGE BOUW op 20”

    4. VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 35”

    5. VANHEE Hannes - TIELTSE RENNERSCLUB

    6. BAKKER Dennis - SINNIGE BOUW op 50”

    7. CONOR Dune - GLEDENE CC

    8. GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’50”

    9. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    10. VANDIERENDONCK Gert - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    07/03/2010 - OPWIJK - MAZENZELE (VB) - Juniores - 81 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 160

    1. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING

    3. VAN HOLDERBEKE Mathias - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE

    4. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM

    6. HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7. CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL

    8. ABBENHUIJS MARIJN - RESTORE CYCLING

    9. VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10. DE ROO Gilles - THOMPSON CYCLING TEAM

    25. VAN WALLE Matthias uit St.niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    40. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    69. DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND

    86. MICHILS Sander uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    88. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    07-03-2010 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09
     
    Zondag 07/03/2010 - OOIKE (O) -
    Nieuwelingen - 54 km -  01h28min

    Aantal deelnemers: 51

    1. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    2. WELTER JAN WILLEM - KON.BALEN B.C.

    3. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4. HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. HAVIK Pjotr – BODYSOL op 14”

    6. DE DAPPER Maxim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 58”

    7. VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’12”

    8. PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9. NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM op 4’23”

    10. BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 4’29”

     

    07/03/2010 - TEMSE (O) - Nieuwelingen - 55 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 81

    1. COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM

    2. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM op 2’05”

    3. RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    4. DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5. WOUTERS Toon - ISOREX CYCLING TEAM

    6. GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7. ROEGIERS Jochem - AVIA CYCLING TEAM

    8. OUDE ELFERINK Tommy - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 2’50”

    9. THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM

    10. BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    14. BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 3’50”

    15. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    20. VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’35”

    21. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND op 5’00”

    22. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    24. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas-  WIELERTEAM WAASLAND

    27. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren  - RUDYCO CYCLING TEAM

    28. VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW


    07/03/2010 - NIEUWRODE (VB) - Nieuwelingen - 54 km - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    07/03/2010 - ZEPPEREN (ST. TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 48 km - 01h20min

    Aantal deelnemers: 84
    1. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    2. LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    3. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL op 7”
    4. JAROS sebastien - lotto-predictor-vc ardennes op 55”
    5. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’40”
    6. VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3’12”
    7. BIOT MAXIME - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE
    8. MARES Gary - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
    9. DERUETTE THOMAS - CCI DIFFERDANGE op 3’30”
    10. VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3’40”

     

    07/03/2010 - MOUNTAINBIKE BEACH CHALLENGE-KNOKKE (W) - Provinciale wedstrijd - Afstand 24 en 48 km

    07-03-2010 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/03/2010 !!!

    waod_3

    Proficiat aan KAREL HEIRBAUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!


    Zaterdag 6 MAART 2010 - OOSTEEKLO 
     

    Categorie A/B: (104 dln)

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Tom Brulez (B2)

    3.Lode Boes (Drongen, winnaar cat. A)

    4.Dieter Dewaele (B3)

    5.Nico Verwee (A2)

    6.Steven Martens (A3) 7.Renaat Demeter (Lochristi A4) 8.Raf Martens (A5) 9.Bart Verhasselt (A6) 10.Luc De Duytsche (A7) 11.Tim Wauters (B4) 12.Rob Krijnen (A8) 13.Tom De Meyer (B5) 14.Kristof Gryson (A9) 15.Dries De Smet (A10) 16.Bart Van Damme (A11) 17.Patrick De Roos (Moerbeke B6) 18.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 19.Davy Rauch (B8) 20.Dieter Desmet (A12) 21.Sven Vanacker (A13) 22.Eric Vereecken (B9) 23.Kieran De Fauw (A14) 24.Andy Van Loon (B10) 25.Jelle Lambrechts (A15) 26.Karel Van Kerkhove (B11) 27.Valentin Badoiu (A16) 28.Paul Rooseparck (A17) 29.Jurgen Diependaele (A18) 30.Benny Van Hoorneweder (A19)

    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif

    Categorie C/D:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. D)

    3.Alain Goolaerts (C2)

    4.Ivan Wulffaert (D2)

    5.Rudi Rabout (C3)

    6.Marc Goossens (D3) 7.Matti De Baat (C4) 8.Willy Den Haese (C5) 9.Alain Mortier (C6) 10.Françus Van Gorp (C7) 11.Chris Vanderaerden (D4) 12.Ronny Werbrouck (D5) 13.Johan De Clerck (D6) 14.Walter De Veerman (Lochristi D7) 15.Wim Heyndrickx (Vrasene C8) 16.Filip Vandamme (C9) 17.Nico Debaes (Desselgem C10) 18.Geert Peetermans (C11) 19.Martin Surmont (C12) 20.Patrick Watteny (D8) 21.Franky De Tremerie (C13) 22.Luc De Muynck (C14) 23.Danny De Bruyne (C15) 24.Luc Puimege (C16) 25.Patrick Vanmaekelbergh (C17) 26.Danny Daems (D9) 27.Henri De Decker (D10) 28.Carlo Schollaert (C18) 29.Dirk Mathijs (Gentbrugge D11) 30.Geert Van Speybroeck (C19)
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif


    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Leo Mares (Beveren E2)

    4.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+2)

    5.Hilair Heye (E3)

    6.Tony Reniers (E4) 7.Ronny Cosijn (Lochristi E5) 8.Georges Vergauwe (E6) 9.Johan Brouwers (E7) 10.Mario D'Haeseleer (E8) 11.Willem Hus (E9) 12.Alain Goossens (E10) 13.Philippe Lacquet (E11) 14.Jean-Pierre Van Maldegem (E12) 15.Tony Baudonck (E+3) 16.Rudy Taelman (E+4) 17.Erwin D'Hondt (E13) 18.Willy De Sutter (E14) 19.Franky De Pauw (E15) 20.Joop Van Vliet (E16) 21.Koen Oliebos (E17) 22.Philemond Delgouffe (E+5) 23.Patrick Buyens (E18) 24.Tom Persyn (E19) 25.William Vyncke (E20) 26.Johan Ver Eecke (E21) 27.Patrick Van Peteghem (E22) 28.Bjorn De Groote (E23)
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif


    Categorie F1/F2:

    1.Jozef De Naeghel (Maldegem, winnaar cat. F1)

    2.José Hoebeke (F1-2)

    3.Louis Moens (F1-3)

    4.Marc Dhanijns (F1-4)

    5.KAREL HEIRBAUT (Belsele winnaar cat. F2)

    6.Helmuth Tas (F1-5) 7.Noel Rogge (F2-2) 8.Daniel Hauttekeete (F2-3) 9.Cees Van Rijsbergen (F1-6) 10.Emmanuel De Loor (F1-7) 11.Paul D'hoey (F2-4) 12.Noël Verzele (F1-8) 13.Adri Van Loon (F1-9) 14.Jos Vergult (F2-5) 15.Luc Meheus (F2-6) 16.Eric De Wilde (F2-7) 17.Jean-Pierre Pollefliet (F1-10) 18.Antoine De Caboter (F1-11) 19.Eddy Iterbeke (F2-8) 20.Kris Van Honsté (F1-12) 21.Eric Pauwels (F2-9) 22.Eddie Van Leirberghe (F1-13) 23.Henk Bolle (F2-10) 24.Julien De Bock (F2-11) 25.Robin Van Kerschaver (F2-12) 26.Alfred Staljanssens (Bornem F2-13) 27.Jean-Paul Van Oudenhove (F2-14) 28.François Coppers (Lokeren F1-14) 29.Peter Viette (F1-15) 30.Dirk De Cauwer (Hamme F1-16)
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif


    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Ludo Opdebeek

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Piet Achten

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Julien Vyvey 7.Roland Van Imschoot 8.Roger Verschraegen (Lochristi) 9.André Bogaert 10.Kees Sebrechts 11.Freddy Vervenne 12.Firmin De Zutter 13.Erik De Waele 14.Werner Wittock 15.Freddy Stevens 16.Luc Van Robbroeck 17.Erik Vandersteen 18.Michel Bousard 19.Etienne Van Hecke 20.Willy Corthier 21.André Wouters 22.Lucien Schollaert 23.Jaak Nys 24.Marinus Lockefeir 25.Johan Vandecaveye
    http://users.belgacom.net/waod/gifs/spacer.gif


    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Joseph D'Hont

    5.Gerrit Hairwassers

    6.Frans Timmers 7.Clement De Smedt 8.René Colman (St.Niklaas) 9.Guus Schuller 10.Daniel Cornu 11.Kristina Coolens 12.Daniël Jooris 13.René Van Reeth 14.Noel De Muynck 15.Willy Vereecken 16.Aloys Van Renterghem 17.Pascal Cornand 18.Donné Neckebroeck 19.Luc Muys 20.Jaak Cocquyt 21.Paul De Geynst 22.Marcel Meeuwes 23.Jef Verheyen 24.Leon Vervaet 25.François Brouwers 26.Edward Battersby

    07-03-2010 om 16:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/03/2010 !!!

    vwf

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010      Hoof Roger KOP 2009
        Franky Van Oyen                      Roger Hoof

    Zaterdag 6 Maart - Essene
    A-reeks
    1 Mario Van Gucht
    2 Kevin Van De Keer
    3 Kristof Wielfaert uit Lokeren
    4 Tom Penninckx
    5 Bert Dockx
    6 Andy Van Eesbeek
    7 Wim Van Verre
    8 Tino Teirlinck
    9 Sven De Schreider
    10 Kevin Van Den Cruysse

    VWF 6-3-10-essene 056
                           Aankomst Mario Van Gucht in de Catg.A

     

    VWF 6-3-10-essene 075          VWF 6-3-10-essene 046
                      Mario Van Gucht winnaar in de Catg.A                               
    Dimitri Van de Perre en Peter Landsheer aan de
                                                                                                                    start in de Catg.A
     

    B-reeks
    1 FRANKY VAN OYEN uit Zulte
    2 Gaetan Debroux
    3 Danny Saelens
    4 Peter Dillen
    5 Gunter Van Damme
    6 Frank Vagenende
    7 Ronny Van Der Vurst
    8 Joris Schoon
    9 Raf Van Den Bossche
    10 Thierry Everaert
     

          VWF 6-3-10-essene 073
    1ste Overwinning voor Franky Van Oyen in de Catg.B

    C-reeks
    1 André Aertgeerts
    2 Dirk Van Hove
    3 Danny De Backer
    4 Dirk De Ridder
    5 Johan Heymans
    6 Dirk De Bondt
    7 Eddy Merckx uit Bornem
    8 Jochen Raes
    9 Wim De Baerdemaeker
    10 Frank Geets

    VWF 6-3-10-essene 052
    1ste Overwinning voor Patrick Van Renterghem in de Catg.D en
    André Aertgeerts in de Catg.C

               
    D -reeks

    1 Patrick Van Renterghem
    2 Joseph Devits
    3 Roland Mersseman
    4 Serge De Wever
    5 Rudy Van De Velde
    6 Roger Schouppe
    7 Jozef Deneef
    8 Dirk De Meyer
    9 Jos Maes
    10 Frank De Pelsmaker

    E-reeks
    1 Marcel Poelmans
    2 Marc Vervondel
    3 Freddy Vranken
    4 Lucien Van Goethem uit Stekene
    5 Hugo Tuypens
    6 Eddy De Vuyst
    7 Piet Van Vaerenbergh
    8 Paul Hunninck
    9 Eddy Raeymaekers
    10 Luc Ribbens

    VWF 6-3-10-essene 019
                     1ste Overwinning voor Marcel Poelmans in de Catg.E

    F-reeks
    1 ROGER HOOF uit St.Niklaas
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 André Ceurens
    4 Charly Vanderhulst
    5 Jozef Van Isterdael
    6 William De Cremer
    7 Francois Van De Vijver
    8 Jozef Saerens
    9 Clement Saelens
    10 Julien Perreman

    VWF 6-3-10-essene 012
                                              Aankomst Roger Hoof
     

    VWF 6-3-10-essene 018
                        1ste Overwinning van Roger Hoof in de Catg.F



    Foto’s: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2010

    07-03-2010 om 15:12 geschreven door kenny


    06-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 06/03/2010 - JOHAN MUSEEUW CLASSICS (W) - Men Elite 2.1 UCI - 177,5 km - 04h03min

    2°RIT - 3-Daagse W-Vlaanderen - Aantal deelnemers: 155

    1. WAGNER Robert - SKIL – SHIMANO

    2. TRAKSEL Bobbie - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM                                                        

    3. KEUKELEIRE Jens - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE                                                             

    4. VAN HUMMEL Kenny Robert - SKIL - SHIMANO                                                                

    5. EECKHOUT Niko - AN POST - SEAN KELLY 

    6. BOECKMANS Kris - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR                                                 

    7. MARKUS Barry - RABOBANK                  

    8. VAN POPPEL Boy - RABOBANK               

    9. POPOV Evgeny - ITERA-KATUSHA                

    10. HAVIK Yoeri  - VAN VLIET EBH ELSHOF    

    12. VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR                   

    27. GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE                                                  

    33. RENDERS Sven uit Wilrijk - VERANDAS WILLEMS                                                           

    45. STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR                                

    117. D`HOLLANDER Glenn uit Berlare  - OMEGA PHARMA-LOTTO op 10’20” 


    06/03/2010 - HARELBEKE (W) - Men Elite 1.2 UCI - Topcom –27 - 151,7 km - 03h43min

    DE VLAAMSE PIJL - Aantal deelnemers:

    1. AVERY Clinton  - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    2. DEBUSSCHERE Jens  - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    3. PLANCKAERT Baptiste  - LANDBOUWKREDIET

    4. VANDOUSSELAERE Sven  - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    5. NEYENS Maarten  - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    6. LHOTELLERIE Clément  - ROUBAIX LILLE METROPOLE

    7. VAN VOOREN Steven  - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    8. SLAGTER Tom Jelte  - RABOBANK op 12”

    9. JOSEPH Gregory  - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 1’30”

    10. PINEAU Cédric  - ROUBAIX LILLE METROPOLE

    45. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 2’19”

    52. ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 2’53”

    56. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN

    63. DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    06/03/2010 - MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 173

    1 BLUEKENS Jan (PROFEL CYCLING TEAM)
    2 SMIT DENNIS (HSC DE BATAAF)
    3 WINTERS Ronald (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    4 HAYNES Hamish (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    5 DE VRIES Wim (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 LENNERTZ Sam (ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS)
    7 HELMINEN Matti (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    8 GEYSEN Kurt (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    9 LAUWERS Valentijn (KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH) op 20”
    10 AERTS Peter
    (VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS)
    14 VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS) op 1’25”
    42 MARTENS Arjen uit Koewacht
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
     

    06/03/2010 - HANDZAME (W) - U23 - 110,4 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 147

    1. REYNVOET Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    2. VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 14”

    3. LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 30”

    4. DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 40”

    5. HANSEN JESPER - RANDERS

    6. FOURNIER FABIEN op 50”

    7. GODDERIS Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN

    8. DONNAY Laurent - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    9. VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10. DESMET Jeroen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 3’15”

    15. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 4’10”

    24. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM op 4’25”

    43. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 7’00”

    06-03-2010 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 06/03/2010 - HANDZAME (W) - Juniores - 78 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 55

    1. CASPERS DIDIER

    2. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. ZUIDEWIND Nick

    4. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE

    5. VAN DER AAR DILAN

    6. SLIK IVAR - SINNIGE BOUW op 11”

    7. GODERIE stan – WILLEBRORD op 58”

    8. BAKKER Dennis - SINNIGE BOUW

    9. HARMSEN BART - WTC de Amstel

    10. VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’55”


    Zaterdag 06/03/2010 - LIERDE (O) - Juniores - 78 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 102

    1. DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2. VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 7”

    3. SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 13”

    4. LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 25”

    5. BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL

    6. VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8. GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    9. BUYL Stijn - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM op 35”

    10. DE VOS Lucas - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM

    61. DE DOBBELAER Angelo - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 47”

     

    06/03/2010 - HARELBEKE (W) - Juniores - 80 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 87

    1. BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING

    2. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3. OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3”

    4. MEURISSE Xandro – CYCLINGCHAMPS op 7”

    5. SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 14”

    6. VAN PAEMEL Simon - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 2’23”

    7. CALLENS Matthias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 2’26”

    8. MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT op 2’36”

    9. DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE

    10. DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    16. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    20. D`HOLLANDER Mathias  uit Zele- WIELERTEAM WAASLAND

    22. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 3’16”

    24. DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’59”

    29. SMET Olivier uit belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 4’29”

    31. COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND

    41. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - WIELERTEAM WAASLAND

    42. PETROV Servaas uit Lokeren- WIELERTEAM WAASLAND

    43. DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND

    44. DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND

    55. DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    56. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND

    59. AERTS Jonas uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND op 4’45”

    06/03/2010 - ARENDONK (A) - Juniores - 80 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 108

    1. OLIVIER Daan - RRc De pedaalridders       

    2. GODDE Eddy - DRC DE MOL op 10”

    3. WERTZ Thomas - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES op 18”

    4. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL

    5. SPRANGERS BRAM - WVDE JONGERENNER

    6. VAN DE PEER Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

    7. STERCKX Lowie - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8. FRANSSEN Joeri - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9. DE RYCK Jordy - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 25”

    10. ROYEN Aurélien - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    52. VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    06/03/2010- WOUMEN (W) – Nieuwelingen – 01h29min

    Aantal deelnemers: 62

    1. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    3. THORE Floris - CYCLING TEAM WERVIK

    4. BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK

    5. GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE op 46”

    6. ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    7. DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    8. GANSEMAN Jordy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 50”

    9. CLEMENT Laurents - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’40”

    10. VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    06-03-2010 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Druyts Jessy KOP 2009

    Zaterdag 06/03/2010 - KLEIN SINAAI - STEKENE (O) - Dames Jeugd - 46 km
    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 44
    1. JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    2. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
    3. ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER
    4. HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK
    5. VAN DE KLUNDERT ROWENA
    6. COPPENS KRISTEN
    7. WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING
    8. WITLOX Lizzy - WV De Jonge Renner
    9. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM
    10. VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL          
    22. DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    29. VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM

    Dames Juniores
    - Aantal deelnemers: 50
    1. WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
    2. DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 22”
    3. MARKUS KELLY - TERHEYDE CT
    4. VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
    5. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL
    6. TALEN Rebecca - DRC de Mol
    7. MARCHAL Elise - SUPER BIKERS ECOLE VTT
    8. DERGENT Eveline - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    9. LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    10. VAN DORENMALEN MARA - WVDE JONGE RENNER
    16. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM
    17. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    30. INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM

    06/03/2010 - ARENDONK (A) - Nieuwelingen - 48 km - 01h12min

    Aantal deelnemers: 89

    1. LOOIJ ANDRE - UITHOORNSE WTC

    2. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    3. JAROS SEBASTIEN - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES op 15”

    4. LEIJS JOZEI - WILLEBRORD

    5. KOREVAAR MERLIJN - ORCJANVANARCKEL

    6. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    7. VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’40”

    8. WELTEN KARS - TWC PIJNENBURG

    9. WELTER JAN WILLEM - KON.BALEN B.C.

    10. THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM


    06/03/2010 - KLEIN SINAAI - STEKENE (O) - Nieuwelingen - 55 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 56

    1. GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP
    2. BLOK Peter - THEO MIDDELKAMP
    3. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND
    4. DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    5. VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    6. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND
    7. PENSERINI Loïc - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
    8. SMANS Thomas - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    9. BAL BOAZ - ZRTC THEO MIDDELKAMP
    10. MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    14. SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    19. ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 1’24”
    20. LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    22. MEGANCK Michiel uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND
    24. WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 5’00”
    25. LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND    
    27. DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND

    28. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLANd

    06/03/2010 - LIERDE (O) - Nieuwelingen - 54 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 69

    1. VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    2. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
    3. VAN EMPEL Etienne - WV´T LUCHTSCHIP
    4. BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    5. DE DAPPER Maxim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    6. POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    7. BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
    8. TEMMERMAN Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 11”

    9. DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI op 21”

    10. VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 30”

    06-03-2010 om 22:21 geschreven door kenny


    05-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 05/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 05/03/2010 - JOHAN MUSEEUW CLASSICS (W) - Men Elite 2.1 UCI - 183,5 km - 04h32min

    1°RIT - 3-Daagse W-Vlaanderen - Aantal deelnemers:

    1. KEUKELEIRE Jens - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE
    2. MARTIAS Rony -
    SAUR - SOJASUN
    3. VOSS Paul - TEAM MILRAM

    4. GODDAERT Kristof uit St.Gillis -
    AG2R LA MONDIALE

    5. WAGNER Robert -
    SKIL - SHIMANO

    6. EICHLER Markus -
    TEAM MILRAM
    7. CHAINEL Steve -
    BBOX BOUYGUES TELECOM
    8. EECKHOUT Niko -
    AN POST - SEAN KELLY
    9. MARKUS Barry -
    RABOBANK
    10. GHYLLEBERT Pieter -
    AN POST - SEAN KELLY
    63. VAN STAEYEN Michaël uit Schoten -
    TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    69. STEURS Geert uit Schoten -
    TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    78. RENDERS Sven uit Wilrijk -
    VERANDAS WILLEMS
    99. D`HOLLANDER Glenn uit Berlare -
    OMEGA PHARMA-LOTTO
    149. VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR op 8’38"

    05-03-2010 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB TE PEPINGEN EN KIDS TE HAMME !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    MTB te Pepingen en Kids te Hamme

    Pepingen: zondag 28 Februari stond er de MTB koers te Pepingen op de kalender, de eerste echte MTB koers van het seizoen. Bij de Elite bewijsde Davy Huygens dat hij deze winter niet heeft stil gezeten. Achter een ongenaakbare en semi-professionele Joris Massaer werd hij knap tweede!

    Na reeds een zege behaald te hebben in Ottignies weeral een knap resultaat van Davy.

    Bij de Masters 1 kwam David Hayen aan de start. Ook hij deed het knap met eveneens een tweede plaats na wereldkampioen Geoffrey Maes. Het bewijs dat David terug is na een jaar van ellende wegens een valpartij.

    Kids Hamme: Ook hier diverse vertegenwoordigers van Vanomobil Cycling Team. Wout Alleman en Niels Derveaux behaalden een knappe podiumplaats. Ook Joren Alleman, Nico Polfliet en Stan Dieleman bewezen dat ze weer een jaartje ouder en sterker geworden zijn! Een knap begin van onze jeugd.

    De andere renners verkozen om nog wat extra te trainen en komen later in actie. Vermoedelijk maken de meeste hun debuut in Dinant, Thieusies of de marathon van Sart Thilman.

    Tekst: Filip Van Hecke

    05-03-2010 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AVIA NIEUWELINGEN-TEAM AANWEZIG TE TEMSE-VELLE !!!

    Banner Avia Cycling Team 2010

    Nieuwelingenwedstrijd te Velle-Temse !!!

    Nu zondag 7 Maart zal het hele AVIA Nieuwelingen-team onder leiding van Cris Bryssinck neerstrijken voor de wedstrijd te Temse-Velle.

    Vorig weekend werd er enkel op zondag gereden en Thieme van Ruymbeke behaalde een knappe 4de plaats te Staden, Tom Theuwissen werd 12de te Brustem en Stef Bryssinck werd 36ste in Opwijk.

    05-03-2010 om 13:19 geschreven door kenny


    03-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/03/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 03/03/2010 – LE SAMYN (H) - Men Elite 1.1 UCI - 04h34min

    Aantal deelnemers:
    1. KEUKELEIRE JENS - COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE (Fra)
    2. JOSEPH GRÉGORY - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR (Bel)
    3. PINEAU CÉDRIC -
    ROUBAIX LILLE METROPOLE (Fra)
    4. HUTAROVICH YAUHENI -
    FRANÇAISE DES JEUX (Fra)
    5. GODDAERT KRISTOF uit St.Gillis -
    AG2R LA MONDIALE (Fra)
    6. MARCATO MARCO - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM (Ned)
    7. JÖRGENSEN JONAS AAEN -
    TEAM SAXO BANK (Den)
    8. TRONET STEVEN -
    ROUBAIX LILLE METROPOLE (Fra)
    9. MONDORY LLOYD - AG2R LA MONDIALE (Fra)
    10. CAETHOVEN STEVEN - LANDBOUWKREDIET (Bel)
    94. DE GENDT THOMAS uit Beveren -
    TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR (Bel) op 4’30"

    03-03-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    01-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/02/2010 !!!

    vwf

    Zondag 28 Februari - Oordegem (9340)


    A en B-reeks
    Afgelast wegens de storm

    C-reeks
    1 Luc van Roy
    2 Ivan Wulfaert
    3 Stefan Debremaeker
    4 Guy Neckebroeck
    5 Dirk De Ridder
    6 Rudy Thomas
    7 Dirk van Hove
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Peter Van der Stock
    10 Dirk De Bondt

    VWF 28-02-10-oordegem 043
    Bloemen voor Luc Van Roy in Catg.C die van het verre Balen kwam en in de Catg.D
    voor Jos Maes, met Carine de vrouw van de inrichter.

    VWF 28-02-10-oordegem 018 VWF 28-02-10-oordegem 016
    Frank D'hooge uit Waasmunster in een                                                                   Start Catg.C  
    nieuwe outfit, aan de start in de Catg.C 
      
                                                               

    D -reeks
    1 Jos Maes
    2 Jean-Pierre Claeys
    3 Curt Maes
    4 Stephan Van Oppens
    5 Yvan Camphijn
    6 Dirk De Schrijver
    7 Alain De Schepper
    8 Patrick De Troyer
    9 Jozef Deneef
    10 Jerry D'Haese

    VWF 28-02-10-oordegem 035
                                                 Aankomst  van Jos Maes.

    VWF 28-02-10-oordegem 019
                                                      Start van de Catg.D 


    E-reeks

    1 Freddy Franken
    2 José De Clercq
    3 José Hoebeke
    4 Marc Vervondel
    5 Charles Vandermosten
    6 Marc Marien
    7 Freddy Schelfthout
    8 Rudi Coppens
    9 Erik Van Huffel
    10 Jean-Pierre Broothaerts

    VWF 28-02-10-oordegem 022
    Eerste bloemen voor Charly Vanderhulst in Catg.F en in Catg.E voor Freddy Vranken, 
    vlug in het portaal terwijl het buiten een hondenweer was.


    F-reeks
    1 Charly Vanderhulst

    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Ceurnes André
    4 Julien Perreman
    5 Werner Dullaert uit St.Gillis
    6 Gerard Devleeschauwer
    7 William De Cremer
    8 Theo Coudyzer
    9 Jozef Saerens
    10 Lucas Vangoidsenhoven

    VWF 28-02-10-oordegem 012
                                            Aankomst Werner Dullaert.    

     

     

    Foto’s: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2010

    01-03-2010 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPORTCOMITÉ 'HET VLIEGEND WIEL' KLEIN-SINAAI 40 JAAR JONG !!!

    Sportcomité 'Het Vliegend Wiel' Klein-Sinaai 40 jaar jong !!!

     

    Een dorpskermis zonder wielerwedstrijd was 40 jaar geleden ondenkbaar. Om de jaarlijkse jaarmarkt en kermis een  nieuw leven in te blazen staken enkele jongeren in dit verband de koppen bij elkaar en werd op 8 februari 1970  wielerclub “Het Vliegend Wiel” gesticht onder voorzittersschap van Willy Martens  met verder in het bestuur  ondervoorzitter Jules de Witte, secretarissen Florent Baert en Freddy van Bocxlaer, schatbewaarder Martin Veillaird, als public relations René De Geest en als raadsleden oud-renner Kamiel en Willy Baert, Romain, Cyriel en Urbain De Witte, Hubert en Robert Van Goethem, Marcel Verlee , André Verschraegen, Richard Noens , Marcel Meuleman, Wim Rotthiers en Georges Martens.

     

    Klein Sinaai 40 jaar 1

     

    Allemaal jonge kerels (gemiddelde leeftijd 22 jaar) waarvan de ouderdomsdeken Georges Martens 50 jaar oud was. Al heel vlug telde de wielerclub 37 actieve medewerkers. Op 1 maart 1970 kreeg de club zijn stamnummer 0.70.11. Met medewerking van Dagblad “Het volk”, het Gemeentebestuur van Stekene en Moerbeke-Waas, de handelaars en de neringdoeners van Klein-Sinaai en omliggende gemeenten kwam er op 13 september van dit jaar, al een succesrijke wielerkoers voor junioren, in december was er al grote belangstelling voor de cyclo-cross Formule B en C met deelname van de plaatselijke renners Gaston Devos, Paul Lauwert, Willy Martens en de beloftevolle nieuweling Ronny De Vos (schoonvader van huidig veldrijder Sven Van Thourenhout). Het werd de aanzet van een jaarlijks terugkerend programma met bovendien in maart de jaarmarktkoers.

     

    Klein Sinaai 40 jaar 2
     

    Tussendoor verleende de wielerclub zijn medewerking aan de plaatselijke veldloop georganiseerd door hobbyclub “Shaloom” en talrijke plaatselijke activiteiten.

     

    Bij de viering van zijn 20 jarig bestaan met receptie voor talrijke wielerprominenten uit het Waasland, waren ook de BWB afgevaardigen Marcels Mels en Theo Van Megroot op de afspraak. Burgemeester Herman Rollier onderstreepte in zijn openingstoespraak het belang van het sportcomité in een kleine leefgemeenschap als Klein-Sinaai.

     

    Bekende namen :

    Heel wat bekende gezichten vonden de weg naar Klein–Sinaai en gingen er met de palm van door o.a. Hedwig van Hooydonck, Eddy Planckaert,Jan Nevens, Etienne De wilde,Michel Van Haecke enz.

    De B- veldrijders Leo Aernoudts, Rudi Van De Sompel, Nico Clarysse, Eric de Bruyne, Alfons Van Parijs en onze plaatselijke cyclo-crossers Paul Lauwert en Ronny De Vos waren de gesmaakte winnaars.

     

    Klein Sinaai 40 jaar 3
     

    Na jaren van glorie ging het stilaan bergaf. Sommige medewerkers stopten, de broodnodige sponsoring bleef uit en de steeds duurder wordende organisatiekosten maakten verminderen noodzakelijk, zodoende we vandaag de dag nog 2 wedstrijden overhouden van de 5. Een nieuwelingenwedstrijd in maart, tijdens de jaarmarkt, en een wedstrijd voor Elite z/c en Beloften, de vroegere liefhebbers, in september ter gelegenheid van de kermis. Ook de toekomst van de club werd onzeker, de stichtende leden werden ouder, nieuw en vooral jonger bloed was moeilijk te vinden.

     

    Na het plotse overlijden van onze voorzitter Willy Martens in maart 2004 was de ploeg onthoofd en moesten we op zoek naar een nieuwe voorzitter die binnen de rangen gevonden werd. Filip Apers werd als nieuwe voorzitter verkozen. De eerste opdracht was de club terug financieel gezond maken waar we met de ganse ploeg, na hard werken, in geslaagd zijn. De voorbije jaren is het ons ook gelukt om onze bestuursploeg te versterken met jonge, dynamische en gemotiveerde medewerkers. Recent hebben we de club ook omgevormd tot vzw.

     

    Klein Sinaai 40 jaar 4


    Het jaar 2010 is voor ons sportcomité een jubileumjaar, wij worden 40 jaar. Op zaterdag 6 maart organiseren wij hierom een extra wielerwedstrijd 1ste GP Cyclingnews.nu voor dames jeugd, meteen de opening van het seizoen, die we dankzij een goede samenwerking met Cyclingnews.nu kunnen organiseren. Na de dames jeugd mogen de heren nieuwelingen strijden voor de overwinning in de 5de GP Willy Martens. Verder op het jaar organiseren we op 12 september nog een wielerwedstrijd voor elite z/c en beloften. Tot slot willen wij graag van de gelegenheid gebruik maken om alle inwoners van Klein-Sinaai en sponsors te bedanken voor hun jarenlange gulle bijdragen.


    Filip Apers :
    Klein Sinaai (deelgemeente van Stekene) is misschien wel één van de kleinste entiteiten van het Waasland, doch als het over "koersen" gaat speelt deze club toch al 40 jaar mee zoals mag blijken uit bijgevoegde historiek. 

    In tegenstelling tot de heersende crisis de laatste jaren en de bloedarmoede bij vele organiserende clubs om nieuwe, jonge bestuursleden te vinden om het steeds ouder wordende bestuur een nieuwe boost te geven zijn wij er toch in geslaagd de nodige jonge, enthousiaste mensen te vinden die bereid zijn er de volgende decenia tegenaan te gaan om wielerminnend Stekene aantrekkelijke affiches aan te bieden ter gelegenheid van Klein Sinaai Jaarmarkt en Kermis. 

    De eerste affiche is meteen een knaller van formaat, een dubbelorganisatie : Dames jeugd + Nieuwelingen jongens (praktische inlichtingen zie affiche), een vuurproef die kan tellen. Sportief meteen meegenomen, dat deze organisatie meetelt voor het Oost Vlaams regelmatigheidscriterium "Trofee 100/100"

    Gezien zaterdag 6 maart voor velen geldt als seizoensopener, verwachten wij veel deelnemers.  Naast de sportieve-, zorgden wij ook voor de praktische kwaliteit van onze organisatie, zoals het aanleggen van een "rennerspark".  


     

    Sportcomité Het Vliegend Wiel Klein-Sinaai vzw.

    Apers Filip 0497/731190 & 09/3674657 

     

     

    01-03-2010 om 16:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 6 MAART - KLEIN SINAAI KOERST 40 JAAR !!!
    Klein Sinaai 1
    Klein Sinaai 2


    Bron : Filip Apers

    01-03-2010 om 14:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/02/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 28/02/2010 – ‘KUURNE-BRUSSEL-KUURNE’ (W) - Men Elite 1.1 UCI - 174 km - 04h43min

    Aantal deelnemers:

    1. TRAKSEL Bobbie (Ned)      

    2. FLENS Rick (Ned)    z.t.

    3. STANNARD Ian (GBr)          

    4. ROULSTON Hayden (NZe) op 1'00"

    5. ROLLIN Dominique (Can) op 2'58"

    6. HUSHOVDThor (Noo) op 2'58"

    7. TURGOT Sébastien (Fra) op 5'38"

    8. COMMEYNE Davy op 5'41"

    9. RAST Grégory (Zwi) op 5'50"

    10. LANGEVELD Sebastian (Ned) op 5'50"

     

    28/02/2010 – ‘BRUSSEL–OPWIJK’ (VB) - Elite 1.12 - Interclub El.z.c./U23/BCP - 146 km - 03h28min

    Aantal deelnemers:

    1. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    2. VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 26”

    3. JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’12”

    4. DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    5. VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    6. VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT  

    7. DUYNSLAEGER Vic - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 2’30”

    8. ODEYN Seppe - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’42”

    9. VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT           

    10. VERMOTE Alphonse - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    18. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    20. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    24. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

     

    28/02/2010 – ‘GENT-STADEN’ (W) - Elite z.c./U23/BCP - 139,5 km - 03h49min

    Aantal deelnemers: 220

    1. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    2. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 26”

    3. VANMARCKE Ken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 30”

    4. VANHEULE Bart - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 3’30”

    5. VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME         

    6. VANDROMME Werner - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 4’40”

    7. FRANCOIS Jurgen - PALMANS-CRAS

    8. KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 6’30”

    9. SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 6’45”

    10. ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER       

    16. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 9’10”

    18. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

    25. VAN UYTVANGE Dimitri uit Grembergen - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    26. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    38. MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

     

    28/02/2010 - BRUSTEM (ST. TRUIDEN) (LB) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 157

    1. LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL   

    2. WELLENS Tim - AVIA CYCLING TEAM

    3. VAN DER AERSCHOT Steven - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM   

    4. ENNEKENS Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE 

    5. MOTKE Ritchie - WV De Jonge Renner           

    6. PARDINI Olivier - VERANDAS WILLEMS           

    7. KNOPS Jorn - TWC TEMPO   

    8. BARTELS Jochen - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE   

    9. DE WILDE Yves - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN  

    10. SEGERS Joren - WSC HAND IN HAND BAAL    

     

    28/02/2010 - MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 94

    1. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    2. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    3. VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    4. VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW op 4’05”

    5. HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 6’10”

    6. VANHILLE Xavier - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    7. COUCKUYT Lorenz - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    8. VANLUCHENE Stijn - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO       

    9. DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS        

    10. DE SMET Jochen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    19. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM         

    22. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

     

    28/02/2010 - OUD-HEVERLEE (VB) - Elite z.c./U23 - 106 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    28/02/2010 – ‘KUURNE’ (W) - Men Juniors 1.1 UCI - 116 km - 03h02min

    Aantal deelnemers:

    1. MOERLAND Paul - TEAM VACANSOLEIL         

    2. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5”

    3. CASPERS Didier - SINNIGEBOUW Wielerteam  

    4. VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE    

    5. VANHEE Hannes - TIELTSE RENNERSCLUB op 10”

    6. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’45”

    7. STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 1’52”

    8. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’20”

    9. VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT      

    10. DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’40”

    01-03-2010 om 09:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/02/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 28/02/2010 - BRUSTEM (ST. TRUIDEN) (LB) - Juniores - 83 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 78

    1. GROENEWEGEN DYLAN - WTC DE AMSTEL   

    2. MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    3. LODEWIJKS Gert - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 8”

    4. VAN STAPPEN Nick - AVIA CYCLING TEAM op 17”

    5. KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM op 2’56”

    6. RAEYMAEKERS Thomas - AVIA CYCLING TEAM op 3’20”

    7. PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM op 3’40”

    8. FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    9. PAULUS Benoît - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 4’26”

    10. ZIMMERMANN Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

     

    28/02/2010 - OPWIJK (VB) - Juniores - 72 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 126

    1. VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM

    2. VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 10”

    3. MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    4. DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW    

    5. CAUCHIE Arne - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    6. VAN LOOCK Joris - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.   

    7. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    8. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB      

    9. BUYL Stijn - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM          

    10. CZECH Keanu - ISOREX CYCLING TEAM         

    13. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM

    20. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND        

    26. DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND 

    27. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT    

     

    28/02/2010 - VLAMERTINGE (W) - Juniores - 79 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 109

    1. DE SMET Kevin - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM  

    2. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE

    3. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    4. BROEKAERT Jonas  - CYCLING TEAM M. PINTE    

    5. DESCAMPS Joris - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    6. VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    7. SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB  

    8. LELEU Antoine - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS     

    9. DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  

    10. DE SCHUYTER Arne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    41. DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 4’50”         

    48. DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM 

     

    28/02/2010 - BRUSTEM (ST. TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 54 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 82

    1. VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    2. VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    3. LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    4. GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5. ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    6. VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL

    7. LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    8. STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    9. BERVOETS Jasper - Union Cycl Seraing        

    10. VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

     

    28/02/2010 - OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 48 km - 01h17min

    Aantal deelnemers: 112

    1. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI       

    2. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    3. HOUFFLYN Miel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    4. JASPERS Dylan - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    5. DE GENDT Aime - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    6. REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

    7. VAN MOL Caine - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    8. BUURON BO-DYLAN - RSC DE ZUIDWESTHOEK 

    9. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.              

    10. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

    11. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    19. PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    30. VAN DAM Tom uit Melsele – RUDYCO C.T.  

    36. BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    43. ANNAERT Dieter uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    49. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren – RUDYCO C.T.  

     

    28/02/2010 - STADEN (W) - Nieuwelingen - 45 km - 01h13min

    Aantal deelnemers: 112

    1. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    3. HAVIK Pjotr - BODYSOL           

    4. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM op 19”

    5. POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM      

    6. NOTREDAME THYBO - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    7. DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW          

    8. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    9. GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE          

    10. ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE         

     

    28/02/2010 - HAMME (O) - Mountainbike - Kids Challenge

     

    28/02/2010 - PEPINGEN (VB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    01-03-2010 om 09:34 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!