Zaterdag 13/02/2010 - EEKLO (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
Aantal deelnemers: 36
1. WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2. VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP POWERPLUS op 17
3. NYS Sven LANDBOUWKREDIET op 20
4. ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS op 42
5. STYBAR Zdenek - FIDEA CYCLING TEAM op 43
6. PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 51
7. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 106
8. AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM op 109
9. GIL Mariusz - VC LIEVESPURTERS op 111
10. VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 113
De eerste bocht van de start bij de profs.
Bart Wellens aan de leiding.
Een hindernis in de laatste ronde toen Bart Wellens al veel voorop lag.
13/02/2010 - EEKLO (O) - Veldrijden form. C
Aantal deelnemers: 25 Juniores 40´
1. VAN DER POEL DAVID - ISOREX CYCLING TEAM
2. Merlier Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
3. MEURISSE Xandro - CYCLINGCHAMPS
4. VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 2
5. DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM op 123
6. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 139
7. VERBERNE Douwe - RTC BUITENLUST op 204
8. BAELEN Jesper - CYCLINGCHAMPS op 227
9. LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE
10. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
Aantal deelnemers: 46 Nieuwelingen 30´
1. VAN DER POEL MATHIEU - ISOREX CYCLING TEAM
2. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 19
3. VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 100
4. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 125
5. WOUTERS TOON - ISOREX CYCLING TEAM op 135
6. OPSOMER Jan-Bart - JONGE RENNERS ROESELARE op 143
7. VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 219
8. DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE op 231
9. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 243
10. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 300
26. MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 450
Matthias Van de Velde bij zijn aankomst voor de 3de plaats.
Matthias Van de Velde.
13/02/2010 - EEKLO (O) - Veldrijden form. D - 40´ Aantal deelnemers: 21 Amateurs & Masters A
1. HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
2. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 32
3. DE LAAT PATRICK - FMC THE WHOOPERS op 41
4. HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 120
5. BOELENS KRISTOF - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 143
6. NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI op 144
7. BOTTERMAN Matthias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE op 148
8. DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 243
9. BOELENS KOEN - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 256
10. DHOOGE Jeffrey - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE op 303
Aantal deelnemers: 17 Masters B
1. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM
2. VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 20
3. BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 120
4. JANSSEN Udo - DE MOL op 133
5. VERDEYEN Jos - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 244
Mario Lammens op het podium na zijn overwinning.
Mario met zijn vrouw en zijn trouwe supporter.
Aantal deelnemers: 17 Masters C
1. VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
2. VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 104
3. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE op 122
4. DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 131
5. COOPMAN IVAN - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 153
13/02/2010 - GENT (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren
Aspiranten Meisjes
Aantal deelnemers: 10
1. VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE
2. VERDONSCHOT Laura - AVIA CYCLING TEAM
3. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
4. VANDEWALLE Isabel - JONGE RENNERS ROESELARE
5. DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
Aspiranten 12 jaar
Aantal deelnemers: 9
1. PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN
2. TANGHE Lennert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
3. TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI
4. FEYS Matteo - AVIA CYCLING TEAM
5. UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN
Aspiranten 13 jaar
Aantal deelnemers: 17
1. DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
2. NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM
3. DE BUIJL Terence - SPRINT CHARLEROI ASBL
4. MAHO Adrien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE
5. DEHERDER Stijn - ROYAL VELOSPORT PERUWELZ - BURY
Aspiranten 14 jaar
Aantal deelnemers: 20
1. SEYKENS Scott - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
2. VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. FEYS Laszlo - AVIA CYCLING TEAM
4. VRANCKEN Jordi - AVIA CYCLING TEAM
5. VAN RIJSSELBERGE Louie - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
Fotos: Rita Thienpondt
|