.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 13/12/2009 - OVERIJSE VLAAMSE DRUIVENVELDRIT (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI -60´

    Aantal deelnemers:

    1. Niels Albert 

    2. Kevin Pauwels       

    3. Sven Nys    

    4. Bart Aernouts         

    5. Zdenek Stybar (Tsj)

    6. Tom Meeuwsen      

    7. Dieter Vanthourenhout      

    8. Klaas Vantornout   

    9. Gerben de Knegt (Ned)      

    10. Sven Vanthourenhout       
     

    13/12/2009 - MALDEGEM VOSSENHOL (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 53

    1. VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM             

    2. VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 2”

    3. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM op 10”

    4. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT          

    5. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    6. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    7. RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW op 26”

    8. LIPPENS Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    9. DENOLF Gianni - BKCP - POWERPLUS

    10. PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM     

    13. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  op 1’19”

    27. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKEN op 4’54”

    35. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 5’25”    

     

    13/12/2009 - LEOPOLDSBURG (LB) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 15 Juniores 40´

    1. GEERTS Frederik - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    2. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 42”

    3. VAN OVERSTRAETEN Pieter-Jan - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’38”

    4. GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’53”

    5. BERTELS Yoeri - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    6. MELLEMANS Jeffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN      

    7. WYNANTS Nick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    8. VANDAEL Birger - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 4’06”

    9. HOOYBERGS Mathias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    10. VAN DINGENEN Ruben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

     

    Aantal deelnemers: 23 Nieuwelingen 30´

    1. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    2. BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 5”

    3. VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 9”

    4. VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 51”

    5. BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    6. VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’18”

    7. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    8. HEYNS Dennis - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’40”

    9. KOCKAERTS Jorne - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK           

    10. GOORMANS Stef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’42”

    17. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM op 4’30”

     

    13/12/2009 - MALDEGEM VOSSENHOL (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 16 Juniores 40´

    1. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE         

    2. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 19”

    3. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM           

    4. DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 45”

    5. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’00”

    6. DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’23”

    7. VAN DE PUTTE Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 2’33”

    8. DE ZUTTER Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 3’08”

    9. BALLET Matthias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’23”

    10. CLAERHOUT Sven - NICCA CT - VSV LANGEMARK op 5’18”

    13. GOOSSENS Shani uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 5’57”      
     

    Aantal deelnemers: 27 Nieuwelingen 30´

    1. HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM     

    2. OPSOMER Jan-Bart - JONGE RENNERS ROESELARE op 4”

    3. DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 33”

    4. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM             

    5. VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 55”

    6. VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 1’05”

    7. MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM   

    8. JANSEGERS Jeffrey - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    9. VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM op 1’22”

    10. VAN VOOREN Niels - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

     

    13/12/2009 - OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers:  24 Juniores 40´

    1. TEUNISSEN Mike - WV ´T LUCHTSCHIP          

    2. VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM          

    3. ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM   

    4. DOLFSMA Emiel - KWC KAMPEN op 10”

    5. MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 14”

    6. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 32”

    7. VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 40”

    8. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’03”

    9. VANDEKINDEREN Jens - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW op 1’17”

    10. SWEECK Hendrik - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’20”

     

    Aantal deelnemers: 17 Nieuwelingen 30´

    1. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM      

    2. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 27”

    3. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’10”

    4. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’33”

    5. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’43”

    6. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    7. GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 6’00”

    8. VERHEYEN Onno - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 6’04”

    9. BREMS Yolan - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 7’40”

    10. HANQUET Alexander - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    13-12-2009 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 3°Veldritzege bij de Masters B !!!


    Smet Ivan KOP 2009

    Zondag 13/12/2009 - MALDEGEM VOSSENHOL (O) - Veldrijden form. D

    Aantal deelnemers: 32 Amateurs/Masters A

    1. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2. HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 50”

    3. HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 55”

    4. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’08”

    5. NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’20”

    6. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    

    7. MAES Wim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’25”

    8. DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’30”

    9. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    10. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’55”

     

    Aantal deelnemers: 15 Masters B

    1. IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW      

    2. VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 38”

    3. KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLING.BE op 56”

    4. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 1’45”

    5. DHOOGE Tom - VC DE LIEVESPURTERS – ZOMERGEM op 2’26”

     

    Aantal deelnemers: 17 Masters C

    1. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

    2. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 16”

    3. VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 42”

    4. DE CLERCQ Jose - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’30”

    5. VANBRUAENE Ghislain - VC DE LIEVESPURTERS – ZOMERGEM op 1’34”

     

    13/12/2009 - LEOPOLDSBURG (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aspiranten 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 17

    1. VANDEBOSCH Victor - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    2. PEETERS Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    3. BODEN Jarne - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

    4. SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    5. PEETERS Ruben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    6. BLOMMEN Dennis - CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER          

     

    Aspiranten 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 12

    1. BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB        

    2. PANIS Thibaut - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN   

    3. VANDERMEER Laurens - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 10”

    4. CRIJNS Sander - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’20”

    5. COX Robin - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 1’25”

    6. DE BLOCK Aron uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8. VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’10”

    11. BOONS Yenthe - BENELUX TEAM op 3’00”

     

    Aspiranten 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 10

    1. VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    2. PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    3. REVIERS Jonas - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG    

    4. GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    5. MENTEN Milan - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW               

     

    13/12/2009 - OVERIJSE (VB) - Veldrijden Aspiranten

    ASPIRANTEN 12 J JONGENS

    Aantal deelnemers: 11

    1. DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM   

    2. DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM           

    3. WUYTS Mathijs - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    4. ROMBOUTS Seppe - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    5. COUCKUYT Laurens - TIELTSE RENNERSCLUB 

     

    ASPIRANTEN 13 J MEISJES

    Aantal deelnemers: 1

    1. GUNST DENISE - MIDDELKAMP            

     

    ASPIRANTEN 13 J JONGENS

    Aantal deelnemers: 15

    1. SCHEEPERS Jeroen - TEAM CYCLISTE HESBAYE         

    2. DRIESEN Sven - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW           

    3. JASPERS Ward - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    4. VERHEYEN Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    5. DEVOS Han - LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    ASPIRANTEN 14 J MEISJES

    Aantal deelnemers: 1

    1. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING  

     

    ASPIRANTEN 14 J JONGENS

    Aantal deelnemers: 10

    1. TEIRLINCK Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2. PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    3. CALUWE Stijn - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    4. KLOECK Dario - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    5. WYTINCK Gianni - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    8. VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    13/12/2009 - LEOPOLDSBURG (LB) - Veldrijden Miniemen
    Aantal deelnemers:

    13-12-2009 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PATRIK WELLENS VERKOZEN TOT SPORTMAN VAN HET JAAR TE TESSENDERLO !!!

    TREK KMC Banner 2009
    Patrik Wellens sportman van het jaar !!!

     

    Wellens Patrick 01     Wellens Patrick

    Na Ivan Porters in 2007 werd Patrik Wellens verkozen tot sportman van het jaar 2009 in de gemeente Tessenderlo. Aan de basis van deze verkiezing liggen enkele uitstekende resultaten van de 40 jarige Trek KMC biker. Wellens schreef zowel de Flanderscup als de Benelux Cup bij de Masters 2 op zijn naam. In de Trans Schwarzwald won hij 3 etappes en stond in deze rittenwedstrijd in het totaal 6 van de 7 keren op het podium, wat resulteerde in een mooie 2de plaats in het eindklassement. Wellens sloot hij het BK marathon in het Nederlandse Eijsden af met de derde plaats.

    "Ik vind het een hele eer en een prachtige bekroning om tot sportman van het jaar verkozen te zijn. Deze verkiezing vindt ieder jaar plaats. We waren dit keer met 2 kandidaten, de andere kanshebber was iemand uit de atletiek (kogelstoten & discus) van de Looise AV.

    Op basis van mijn goede resultaten werd mij deze titel van de gemeente Tessenderlo toegewezen", aldus Patrik Wellens die vorige maand ook de Granny Award mocht in ontvangst nemen.

     

     

    Bron en foto’s : De Staebel Liliane
    Teammanager TREK - KMC TEAM vzw

    13-12-2009 om 12:30 geschreven door kenny


    12-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2009 !!!

    vwf

    Proficiat aan JAN FOQUE met zijn Veldritzege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn Veldritzege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan THEO DAVID met zijn Veldritzege in de Catg.C !!!


    Zaterdag 12 December - Vlierzele-Morelgem - CROSS
    A-reeks
    1 Foqué Jan uit Wilebroek
    2 Vermunicht Nick
    3 Landsheer Peter
    4 Roelandt Sven
    5 Tersago Tim

    VWF 12-12-09 MORELGEM 068          VWF 12-12-09 MORELGEM 072
    Winnaar Catg.A Jan Foqué die na een voetbal             Winnaar Catg.A Jan Foqué, winnaar Catg.B Benny De Bock en winnaar 
    carrière verleden jaar is beginnen koersen en nu           Catg.C Theo David.
    zijn 1ste overwinning behaalde.

      
    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Vercauteren Tim uit Belsele
    3 Thielemans Bart
    4 Van Den Eede Michael
    5 Noens Rik

    C-reeks
    1 THEO DAVID uit Kruibeke
    2 Standaert Danny uit Bornem
    3 Berwart Rudy
    4 Joos Luc uit Stekene
    5 Rijmenans Dirk
     
    VWF 12-12-09 MORELGEM 066
        Winnaar Catg.C Theo David uit Kruibeke.


    D-reeks
    1 Coopman Yvan
    2 Mertens René
    3 De Vos Marc
    4 Spruyt Alex
    5 Corthals Willy

    VWF 12-12-09 MORELGEM 034
    De VWF cross te Vlierzele-Morelgem was ten voordele van de kankerpatiënten.

    Winnaar Catg.D Yvan Coopman, winnaar Catg.E Robert De Vos en winnaar
    Catg.E+ Herman Martens.

     
    E-reeks
    1 De Vos Robert
    2 Hermie André
    3 Vanhonsebrouck Michel
    4 Van Ginderdeuren Adriaan
    5 Dessein Pol

    E+ -reeks
    1 Martens Herman
    2 Mussche Lucien
    3 Van Impe Lucien
    4 Bie Serge
    5 De Gent Jan

               
    Zaterdag 12 December - Vlierzele-Morelgem - MTB
    A -reeks
    1 De Bruyne Davy
    2 De Vos Gert
    3 Fackaert Bjorn
    4 Maes Jo
    5 Verjans Sven

     

    VWF 12-12-09 MORELGEM 099
    Winnaar MTB Catg.A Davy De Bruyne en winnaar Catg.B Kurt De Vuyst.


    B-reeks
    1 De Vuyst Kurt
    2 De Clercq Erwin
    3 De Waele Marnic
    4 De Maesschalck Andy uit Lokeren
    5 Kiekens Ronny

    C-reeks
    1 Wille Rudi
    2 Van Den Eede Dominique
    3 Rossignol Jean-Luc
    4 Vergult Dirk
    5 Roels Patrick
     

    VWF 12-12-09 MORELGEM 090
    Winnaar MTB Catg.C Rudy Wille en winnaar Catg.D Noel Verzele.


    D-reeks
    1 Verzele Noël
    2 Wauters Roger
    3 Saerens Jozef
    4 Godeau Carla
    5 September Tinneke
      

    VWF 12-12-09 MORELGEM 094
    De bloemen voor 1ste meisje Carla Godeau en bloemen voor de 2de Tinneke September.


    Foto's: Rita Thienpondt

    12-12-2009 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 6°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!


    Van de Velde Matthias KOP 2009 1

    Zaterdag 12/12/2009 - ESSEN - G.P. ROUWMOER (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32

    1. ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS   

    2. NYS Sven - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO op 11”

    3. STYBAR Zdenek - FIDEA CYCLING TEAM op 33”

    4. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLING TEAM op 1’23”

    5. VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 2’04”

    6. AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM op 2’07”

    7. SIMUNEK Radomir - PALMANS-CRAS op 2’12”

    8. FRANZOI Enrico - LAMPRE    op 2’36”

    9. VAN DEN BOSCH Tom - AA DRINK CYCLING TEAM op 2’42”

    10. DE KNEGT Gerben – RABO op 2’54”

     

    12/12/2009 - ESSEN (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 53

    1. MEEUSEN Tom - FIDEA CYCLING TEAM           

    2. AERNOUTS Jim - BKCP – POWERPLUS op 15”

    3. SZCZEPANIAK KACPER - LKS POM STRZELCE KRAJ op 20”

    4. VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB-PROJOB op 45”

    5. SZCZEPANIAK Pawel - LKS POM STRZELCE KRAJ op 54”

    6. DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 59”

    7. BODEN Stef - AA DRINK CYCLING TEAM op 1’02”

    8. HUENDERS Mitchell - CT TEAM LOWIK MEUBELEN op 1’09”

    9. VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL op 1’18”

    10. BAESTAENS Vincent - FIDEA CYCLING TEAM op 1’20”

    35. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 5’59”

     

    12/12/2009 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52

    1. RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW

    2. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 14”

    3. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    4. LIPPENS Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    op 17”

    5. DENOLF Gianni - BKCP – POWERPLUS op 24”

    6. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 27”

    7. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM op 32”

    8. THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 49”

    9. DE WISPELAERE Bert - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 58”

    10. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT op 1’14”

    14. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - UPV-BANCAJA(CLUB CICLISTA ALGINET) op 2’16”

    19. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 3’32”

    23. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 5’46”

     

    12/12/2009 - ESSEN (A) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 41 Juniores 40´

    1. VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM          

    2. VAN POPPEL DANNY – TWCPIJNENBURG op 17”

    3. MEURISSE Xandro – CYCLINGCHAMPS op 26”

    4. BAELEN Jesper – CYCLINGCHAMPS op 42”

    5. MEIJERS Jeroen - TWC PIJNENBURG op 59”

    6. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’04”

    7. GEERTS Frederik - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’17”

    8. VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’39”

    9. KASTELIJN Kenny - WV T LUCHTSCHIP op 1’43”

    10. GODRIE Stan - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 1’53”

     

    Aantal deelnemers: 36 Nieuwelingen 30´

    1. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM      

    2. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    3. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    4. VAN BEEK Pjotr - JVR DE BATAUWERS

    5. WELTEN KARS - twcpijnenburg          

    6. BROCATUS Arno - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    7. JACOBS Dieter - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    8. MULDER Patrick - JVR DE BATAUWERS           

    9. JANSEGERS Jeffrey - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    10. VAN ECHELPOEL Michiel - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

     

    12/12/2009 - VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 25 Juniores 40´

    1. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    2. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 11”

    3. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    4. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 15”

    5. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM           

    6. DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 41”

    7. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’02”

    8. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’38”

    9. VAN DE PUTTE Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’53”

    10. HEYSE Stijn - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

     

    Aantal deelnemers: 34 Nieuwelingen 30´

    1. MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM        

    2. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 11”

    3. VANDECAUTER Uwe - ASFRA RACING TEAM op 1’02”

    4. POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’19”

    5. VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’24”

    6. NOTREDAME THYBO - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’27”

    7. VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM op 1’32”

    8. VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’38”

    9. MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’42”

    10. MAES Glenn - ASFRA RACING TEAM op 1’47”

    12-12-2009 om 21:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!


    Colman Alex KOP 2009

    Zaterdag 12/12/2009 - VARSENARE (W) - Veldrijden form. D
    Aantal deelnemers: 40 Amateurs/Masters A

    1. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    2. HOFMAN Bart - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 13”

    3. SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL op 55”

    4. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 1’12”

    5. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’23”

    6. GEVERS Jan - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’36”

    7. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’40”

    8. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    9. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    

    10. MAES Wim  - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’49”

     

    Aantal deelnemers: 22 Masters B

    1. DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL          

    2. MERTENS Dirk - CYCLO-BIKE LIMBURG op 4”

    3. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 58”

    4. SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 1’10”

    5. KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLING.BE op 1’19”

     

    Aantal deelnemers: 17 Masters C

    1. VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    2. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 3”

    3. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 49”

    4. DE CLERCQ Jose - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’16”

    5. MERTENS François - CYCLO-BIKE LIMBURG op 1’24”

     

    12/12/2009 - LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 9

    1. ALEX COLMAN uit Moerzeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    2. DHOORE Alessio - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 45”

    3. DEROO Lennart - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’45”

    4. VANBORM Kennet - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’55”

    5. DE BEULE Jordi - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 2’04”

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 9

    1. CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE          

    2. MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 5”

    3. ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 15”

    4. VERBERCKMOES Timo - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 50”

    5. LEYMAN Célestin - ASFRA RACING TEAM op 1’05”

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 8

    1. JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK     

    2. EECKMAN Bert - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 28”

    3. VAN DE KERCKHOVE Nick – FREDIR op 45”

    4. BOSMAN Arne - CYCLO-BIKE LIMBURG op 55”

    5. DECLERCK Mathias - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’00”

    7. VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’45”

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1. DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM          

    2. COLPAERT Lisa - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE          

    3. DE BRUYNE Meg uit Hamme Zogge - RUDYCO CYCLING TEAM
     

    12/12/2009 - LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Miniemen

    12/12/2009 - GENT - VWEM (O) - Piste - Nationale Meeting - zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    12-12-2009 om 20:16 geschreven door kenny


    08-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 12 DECEMBER - EETFESTIJN 10 JAAR RUDYCO CT !!!

    Rudyco Cycling Team organiseert…


    EETFESTIJN 10 JAAR RUDYCO CT

    Geerinck Jens 2009

    Zaterdag 12 december 19u

    Feestzaal Hambiance - Hamme

    (aan sporthal Meulenbroek, Kaaiplein 35 te Hamme)


    Speciale editie
    met terugblik op historiek, tentoonstelling van truien, verrassende feestcocktail ‘Rudyco’ en discobar…

    Gratis springkasteel en grime voor de kleinsten.

    Alle renners die ooit in de club waren, supporters en sympathisanten zijn van harte uitgenodigd !

     

    Menu:

     

    Keuze uit…

    warme beenhesp – schartong filets –

    kalkoen met peper- of champignonsaus – vegetarische groentenburger

    (Kindermenu: kipfilet)

     

    Dessert

     

    Prijs menu: 17,5€ (kindermenu 10€)


    Inschrijven tot 5 DECEMBER 2009 bij renners/ bestuur Rudyco CT

     


    Strook voor koper
    (mee te brengen naar eetfestijn als bewijs van inschrijving en betaling)

     

    Naam:

    …………………………………………………

    Handtekening verkoper (bewijs van betaling voor koper)

    Aantal personen:

    …..

    x 10€ kip (kindermenu)

    = ….. €

    …..

    x 17,5€ beenhesp

    = ….. €

    …..

    x 17,5€ schartong filets

    = ….. €

    ……………………

    …..

    x 17,5€ kalkoen peper/champ. saus

    = ….. €

     

    …..

    x 17,5€ vegetarische groentenburger

    = ….. €

     

    TOTAAL:

    …..

     

    = ….. €

    Naam verkoper:

    Betaling: contant aan verkoper bij inschrijving

    ……………………

     

     

    Strook voor verkoper (af te geven aan club als bewijs van inschrijving)

     

    Naam:

    …………………………………………………

    Handtekening club (bewijs van betaling voor verkoper)

    Aantal personen:

    …..

    x 10€ kip (kindermenu)

    = ….. €

    …..

    x 17,5€ beenhesp

    = ….. €

    …..

    x 17,5€ schartong filets

    = ….. €

    ……………………

    …..

    x 17,5€ kalkoen peper/champ. saus

    = ….. €

     

    …..

    x 17,5€ vegetarische groentenburger

    = ….. €

     

    TOTAAL:

    …..

     

    = ….. €

    Naam verkoper:

    Betaling: via overschrijving op rekening club (143-0612550-96)

    ……………………



    Bestuur Rudyco Cycling Team

    Contact: rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    08-12-2009 om 19:44 geschreven door kenny


    07-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2009 !!!

    vwf

    Proficiat aan BART DE BAERE met zijn Crosszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BLOCK met zijn Crosszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan DANNY STANDAERT met zijn Crosszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan THEO VERHEYDEN met zijn MTB-zege in de Catg.D !!!


    Zondag 6 December - Bavegem -
    3de proef BK Cross


    A-reeks

    1 BART DE BAERE uit Moerzeke
    2 Vermunicht Nick
    3 Landsheer Peter
    4 Tersago Tim
    5 Uytendaele Kevin


    VWF 6-12-09 bavegem 058
    Winnaar Catg.A Bart De Baere, winnaar Catg.B Benny De Block en
    winnaar Catg.C Danny Standaert en profrenner Wim Van Nuffel.


    B-reeks
    1 BENNY DE BLOCK uit Hamme
    2 Vercauteren Tim uit Belsele
    3 Snoeck Marnik uit Hamme Zogge
    4 Thielemans Bart
    5 Noens Rik uit Bornem

    VWF 6-12-09 bavegem 060
    Rik Noens de Bornemse renner samen in de regen onder moeders paraplu na de wedstrijd.


    C-reeks

    1 DANNY STANDAERT uit Bornem
    2 Joos Luc uit Stekene
    3 Bracke Luc
    4 Rijmenans Dirk
    5 De Troyer Ludwig

    Joos Luc
    Luc Joos uit Stekene eindigde op de 2de plaats na
    4 maal een 3de plaats, momenteel staat Luc op de
    2de plaats in het BK Cross in de Catg.C.
    Volgend seizoen rijdt Luc bij het team van Jan Snel.


    D-reeks
    1 De Clercq José
    2 Coopman Yvan
    3 Spruyt Alex
    4 De Vos Marc
    5 Corthals Willy

    VWF 6-12-09 bavegem 026
    Winnaar Catg.D José De Clerq, winnaar Catg.E Robert De Vos en winnaar
    Catg.E+ Lucien Mussche samen met Serge Baguet.


    E-reeks
    1 De Vos Robert
    2 Lievens Edward
    3 Messager Alain
    4 Vanhonsebrouck Michel
    5 Van Goidsenhoven Lucas

    E+ -reeks
    1 Mussche Lucien
    2 Loomans Hubert
    3 Van Impe Lucien
    4 Van Impe Freddy
    5 De Gent Jan

               
    Zondag 6 December - Bavegem - MTB

    A -reeks
    1 De Bruyne Davy
    2 De Vos Gert
    3 Fackaert Bjorn
    4 Remory Stijn
    5 De Trefle Kristof en Verjans Sven
     

    VWF 6-12-09 bavegem 092
    Winnaar MTB Catg.A Davy De Bruyne en winnaar MTB Catg.B Erwin De Clerq
    samen met profrenner Wim Van Nuffel en Serge Baguet.


    B-reeks
    1 De Clercq Erwin
    2 De Waele Marnic
    3 De Moyer Geert
    4 Van Goethem Danny
    5 Kiekens Ronny

    C-reeks
    1 Van Den Eede Dominique
    2 Rossignol Jean-Luc
    3 Vermassen Carlo
    4 De Bruyne Jean-Paul
    5 Roels Patrick

    VWF 6-12-09 bavegem 082
    Winnaar MTB Catg.C Dominique Van Den Eede en winnaar MTB Catg.D
    Theo Verheyden met Serge Baguet die elk jaar de bloemen overhandigd te Bavegem.


    D-reeks
    1 THEO VERHEYDEN uit Moerzeke
    2 Van Isterdael Jozef
    3 Verzele Noël
    4 Wauters Roger
    5 Saerens Jozef

    Foto’s: Rita Thienpondt

    07-12-2009 om 19:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KIM SAENEN VOLGEND SEIZOEN BIJ TEAM NOMADESK.COM !!!

    Team Nomadesk

    Kim Saenen volgend seizoen in het team van Nomadesk.com !!!! 


    Saenen Kim

    In 2010 is teamNomadesk.com een 'leading lady' rijker. Vorig weekend kwam het team management met Europees kampioene Kim Saenen tot een overeenkomst.

    Kim - MTB marathon - Saenen stond al langer op het 'verlanglijstje'. Ze is immers geen onbekende voor teamNomadesk.com want op elke grote marathon liepen ze haar wel tegen het lijf. De interesse was dus snel gewekt.

     

    Bron: Kris Henderieckx

    07-12-2009 om 09:43 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!