.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 11/10/2009 - BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h23min

    Aantal deelnemers : 48

    1. VERBIST Evert - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE   

    2. BRAMMEIER Matthew - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    3. VANDERAERDEN Michaël - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM      

    4. VAN GORP Yves - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    5. ICKX Mario - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST     

    6. VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    7. VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    8. HELMINEN Matti - CYCLING CLUB BOURGAS    

    9. VAN HUMBEECK Nick - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2’20”

    10. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS 

    12. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM      

    18. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    23. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    24. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    27. DE CLERCQ Stefaan uit Wilrijk - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

     

    11/10/2009 - DEERLIJK BELGIEK (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 66

    1. VYTAUTAS Kaupas - REVOR-JARTAZI

    2. BAUER Jack - KINGSNORTH INT. WHEELERS      

    3. CHAMON Alexander - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS  

    4. DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 58”

    5. MINDAUGAS Striska - REVOR-JARTAZI             

    6. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    7. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 1’08”

    8. VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’16”

    9. DEBRABANDERE Thomas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    10. DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’20”

    26. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’09”

    30. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    11/10/2009 - WOMMELGEM (A) - U23 - 100 km - 02h28min

    Aantal deelnemers : 28

    1. KEUKELEIRE Jens - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS      

    2. VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 4”

    3. GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW       

    4. VAN DYCK Kevin - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    5. DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 18”

    6. PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM       

    7. DE RYCK Joeri - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW  

    8. DE KEULENAER Reno - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 1’00”

    9. LAVA Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 4’00”

    10. GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING        

    22. SMET Jochem uit Kemzeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

     

    11/10/2009 - ALKEN (LB) - Am./Mast./B.El.zc/B.U23 - 99 km - 02h14min

    Aantal deelnemers : 79

    1. MUSCAT Roderick - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE         

    2. SYNE Lionel - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 20”

    3. BELLEN Wesley - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    4. PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    5. VAN GOIDSENHOVEN Kurt - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    6. CUPPENS TJARCO - TWC MAASLANDSTER    

    7. MARS Laurent - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY        

    8. DE WAAL ROY - NIEUWE HOOP TIELEN 

    9. ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    10. VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’50”

    21. VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’15”

     

    11/10/2009 - ZWEVEGEM - KNOKKE (W) - Juniores - 84 km - 02h03min

    Aantal deelnemers : 48

    1. VAN KEIRSBULCK Guillaume - AVIA CYCLING TEAM

    2. DEPRAETERE Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 50”

    3. LEGLEY Matthias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 1’03”

    4. VANDENBOGAERDE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’35”

    5. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    6. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    7. VANDEWIELE Frederik - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’50”

    8. VAN GOETHEM Brian - AVIA CYCLING TEAM  

    9. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3’05”

    10. DE CLERCQ Angelo - CYCLINGTEAM OOST-WEST      

    12. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM  
     

    11/10/2009 - AFFLIGEM TOPCOMPETITIE (VB) - Nieuwelingen - 72 km - 01h47min

    Aantal deelnemers :

    1. DEGREVE Martijn - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW            

    2. VLIEGEN Loïc - UNION CYCLISTE SERAING       

    3. KERF Jérôme - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 

    4. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5. SEREXHE Robin - UNION CYCLISTE SERAING   

    6. DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    7. HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL          

    8. BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    9. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE          

    10. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE      

    12. GEERINCK Jens uit Grembergen - RUDYCO CYCLING TEAM  

    30. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 51”     

    37. COUSSENS Ruben - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND           

    91. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1’57”

     

    11/10/2009 - ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km - 01h31min

    Aantal deelnemers : 51

    1. STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers          

    2. KOOIJMAN Jaap - WCL BERGKLIMMERS         

    3. BOLLEN Pieter-Jan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    4. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 30”

    5. SNEYERS Matthias - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 1’00”

    6. VAN DE VELDE Bram - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    7. MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL     

    8. HOOL Glenn - WC Midden Limburg   

    9. JACOBS Alessandro - WSC HAND IN HAND BAAL         

    10. CIRCO Massimo - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’15”

    11-10-2009 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 11/10/2009 - LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 64

    1. GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    2. VANDROMME Evert - JONGE RENNERS ROESELARE       

    3. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    4. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    5. CONSTANT Kenny - NICCA CT - VSV LANGEMARK       

    6. CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7. BRUNEEL Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 39”

    8. ROTTY Glenn uit St.pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 48”

    9. VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM   

    10. DHONDT Vital - JONGE RENNERS ROESELARE  

    14. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM       

     

    11/10/2009 - WOMMELGEM (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h24min

    Aantal deelnemers : 54

    1. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    2. MOERLAND PAUL - WILLEBRORD WIL VOORUIT           

    3. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    4. JANSEN Frank - WILLEBRORD WIL VOORUIT    

    5. DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    6. BERGMANS Bert - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    7. BOSMANS Tom - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    8. GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    9. VAN DOORNE Jesper - RCMD de Coureur     

    10. SINT NICOLAAS Tristan - DRC de Mol            

    19. BONNE Diego uit De Klinge - ARROW CYCLING TEAM              

    34. DE RIDDER Michael uit Berlare - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    35. VAN DEN BRANDEN Brecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    37. VANWIJNSBERGHE Yourick uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    39. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

     

    11/10/2009 - RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    SUPERPRESTIGE - Aantal deelnemers : 41

    1. NYS Sven - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO       

    2. ALBERT Niels - BKCP – POWERPLUS op 40”

    3. STYBAR ZDENEK - FIDEA CYCLING TEAM op 59”

    4. VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-PROJOB op 1’05”

    5. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-PROJOB op 1’12”

    6. SIMUNEK Radomir - BKCP - POWER PLUS       

    7. ARNOUTS BART – RABO op 1’16”

    8. VANTHOURENHOUT Dieter  - BKCP - POWERPLUS     

    9. FRANZOI Enrico - LAMPRE op 1’23”

    10. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLING TEAM op 1’32”


    11/10/2009 - RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers : 64

    1. VAN EMPEL Michi - WV SCHIJNDEL   

    2. MEEUSEN Tom - FIDEA CYCLING TEAM op 17”

    3. AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS

    4. DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW    

    5. BODEN Stef - AA DRINK CYCLING TEAM op 28”

    6. HUENDERS Mitchell - CT TEAM LOWIK MEUBELEN op 35”

    7. GAVENDA Robert - SELLE ITALIA GUERCIOTTI op 40”

    8. BEELEN Sven - SUNWEB-PROJOB op 42”

    9. WEBER Sascha - FC RHEINLAND-PFALZ FLONHEIM op 50”

    10. VAN DEN BRAND Twan - CT SUNWEB PROJOB CYCLING TEAM op 55”

     

    11/10/2009 - RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers : 51

    1. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 20”

    3. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM op 22”

    4. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 29”

    5. WEIJERS Koen - WV EDE op 41”

    6. KRAMER Eric - DRC DE MOL op 52”

    7. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    8. VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    9. VAN BEEK Pjotr - JVR DE BATAUWERS op 1’20”

    10. VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’24”

    16. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM op 2’18”

     

    11/10/2009 - RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers : 59

    1. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    2. TEUNISSEN MIKE - WV ´T LUCHTSCHIP op 1”

    3. VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM op 8”

    4. VANDEKINDEREN Jens - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW op 17”

    5. BOSMAN Gert-Jan - WRV DE PEDDELAARS op 25”

    6. VAN DER HEIJDEN Michiel             

    7. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 30”

    8. ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM op 40”

    9. VAN POPPEL DANNY – TWCPIJNENBURG op 53”

    10. VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’11”

    11-10-2009 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2009

    waod_3

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KOEN HEYRMAN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 33°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Demeter Renaat KOP 2009    Heyrman Koen KOP 2009    Marien Gerard
            Renaat Demeter                   Koen Heyrman                      Gerard Mariën

    Zondag 11 Oktober 2009 - LOCHRISTI

    Categorie AB: (31 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. A)

    2.KOEN HEYRMAN (Bazel, winnaar cat. B)

    3.Peter Neels (Kruibeke B2)

    4.Peter De Corte (B3)

    5.Andy Van Eesbeeck (B4)

    6.Kurt Pauwels (B5) 7.Dieter De Waele (B6) 8.Rudi Rabout (Heinkenszand B7) 9.Bart Rombouts (Kallo B8) 10.Paul Rooseparck (A2) 11.Gunther Cuylits (B9) 12.Stijn Rombouts (B10) 13.Philippe Van Opstal (A3) 14.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A4) 15.Kris Verhelst (B11) 16.Patrick Watteny (B12) 17.Luc De Duytsche (A5) 18.Youri Cathelyn (A6) 19.Kristof De Baets (A7) 20.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B13) 21.Patrick De Roos (Moerbeke B14) 22.Felix Bauwens (A8) 23.Stijn Verbeke (A9) 24.Françus Van Gorp (B15) 25.Peter De Maere (Waasmunster B16) 26.Pascal Fiers (B17) 27.Remco Dierks (A10) 28.Steven Heirman (A11) 29.Kenneth Lauwers (A12)

    Categorie CD:

    1.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    2.Patrick Van Renterghem (D2)

    3.Ivan Wulffaert (D3)

    4.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    5.Walter De Veerman (Lochristi C2)

    6.Joost Van Laere (D4) 7.Peter Kerckaert (D5) 8.Philippe Hotome (C3) 9.Luc De Muynck (C4) 10.Henri De Decker (D6) 11.Franky De Tremerie (C5) 12.Wim Heyndrickx (Vrasene C6) 13.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 14.Jan Lippens (C7) 15.Yves Heylen (C8) 16.Carlo Schollaert (C9) 17.Rob Ocraft (D8) 18.Idesbald Nevejans (D9) 19.Luc Puimege (C10) 20.Eric Slock (C11) 21.Danny Popelier (C12) 22.Bert Janssens (C13) 23.Dirk Pieters (D10) 24.Stanny Benoot (C14) 25.Kris Schockaert (C15) 26.Nico De Weirdt (C16) 27.Olivier Vaerewyck (C17) 28.Pascal Van De Velde (Lokeren C18) 29.Francesco Degroote (C19) 30.Nico De Kuyper (C20)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (winnaar cat. E)

    2.Willem Hus (E2)

    3.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. E+)

    4.Eddy Van Den Abeele (+2)

    5.Joost Pieters (E3)

    6.Tony Baudonck (+3) 7.Wim De Waal (E4) 8.Rudy Taelman (+4) 9.Alain Goossens (E5) 10.Patrick Buyens (E6) 11.Hilair Heye (E7) 12.Ronny Cosijn (E8) 13.Peter Van Der Geest (E9) 14.Alain Verstuyf (E10) 15.Bjorn Degroote (E11) 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +5) 17.Joop Van Vliet (E12) 18.Patrick Bekaert (E13) 19.Philippe Lacquet (E14) 20.Willy De Sutter (E15) 21.Siegfried Van Overberghe (E16) 22.Serge De Wever (E17) 23.Emiel Slock (+6) 24.Karel Segers (+7)

    Categorie F1:

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Marc Colpaert

    3.Jozef Vermeylen

    4.José Hoebeke

    5.François Coppers

    6.Wim Van Den Heuvel 7.Eddie Van Leirberghe 8.Paul Hunninck 9.Herman Mittekreuner 10.Eddy Iterbeke 11.Bart Delagrange 12.Jozef Deneef 13.Marc Dhanijns 14.Adri Van Loon 15.Stephan Leman 16.Dirk Van Loon

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Piet Gruteke

    3.Firmin De Zutter

    4.Willy Mous

    5.Ad Montforts

    6.Noel Rogge 7.Ludo Opdebeek 8.Luc Snels 9.Paul D'hoey 10.Eric De Wilde 11.Cor Berkouwer 12.José Dezegher 13.Luc Meheus 14.Rudiger Savat 15.Daniel Hauttekeete 16.Eric Pauwels 17.Jos Vergult 18.Julien De Bock 19.Danny De Groote 20.Patrick Elegheer 21.Jos Dierks 22.Henk Bolle 23.Hugo Van Linden 24.Kurt Wille

    Categorie G:

    1.Daniel Gaillot (Fr)

    2.Arnold De Muynck

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Aad Vingerling

    5.Erik Vandersteen

    6.Michel Bousard 7.Roger Van Den Eede 8.Joseph D'Hont 9.Freddy Van Impe 10.Will Leurs 11.Pierre Verberckmoes (Belsele) 12.Frans Robijns 13.Marinus Lockefeir 14.Roland Van Imschoot 15.Marc Van Der Beken 16.Roger Verschraegen (Lochristi) 17.Piet Achten 18.Julien Vyvey 19.Roger Den Tijn 20.Ko Tolhoek 21.Luc Van Robbroeck 22.Luc De Cock 23.André Bogaert 24.Peter Bakker 25.Clement Staelens 26.Hervé Verstuyft 27.Freddy Stevens 28.Frans Timmers 29.Denis Keynen 30.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Jozef Geerts

    4.Georges Michiels

    5.Gérard Raes

    6.Guus Schuller 7.Donné Neckebroeck 8.Leo De Jong 9.Luc Muys 10.Huub Konings 11.Joseph Boone 12.Ghislain Dechamps 13.Leon Vervaet 14.Daniel Cornu 15.Daniël Nuytinck 16.Edward Battersby 17.François Brouwers 18.Jef Verheyen 19.Leon De Rick 20.Wilfried Mathys 21.Gerrit Westenberg 22.Bernard Van Thuyne 23.Jean-Pierre Heirman 24.François Van Dael

    11-10-2009 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2009 !!!

    vwf

    Proficat aan BENNY DE BOCK met zijn Zege in de Catg.B !!!

    Zondag 11 oktober - SERSKAMP - CROSS


    A-reeks
    1 Depaepe Davy
    2 Maes Wim
    3 De Baere Bart (Moerzeke)
    4 Nevens Sven
    5 Elst Manuel


    B-reeks
    1 De Bock Benny (Hamme)
    2 Snoeck Marnik
    3 Thielemans Bart
    4 Paridaens Rob
    5 Vanhonsebrouck Franky

    C-reeks
    1 Willems Michel
    2 Van Clapdorp Luc (Nieuwkerken)
    3 Standaert Danny (Bornem)
    4 Berwart Rudy
    5 Van den Eede Johnny

    VWF 10 EN 11-10 OKTOBER 124
    Peter Landsheer uit Grembergen die zevende eindigde in de cross te Serskamp.

    D-reeks
    1 Coopman Yvan
    2 De Clercq José
    3 Spruyt Alex
    4 Corthals Willy
    5 Mertens René

    VWF 10 EN 11-10 OKTOBER 103
    Jackie Van Geeteruyen uit Temse na de cross.


    E-reeks
    1 Lievens Eduoard
    2 De Vos Robert
    3 Vanhonsebrouck Michel
    4 Van Goidsenhoven Lucas
    5 Hermie André

    E+ -reeks
    1 Martens Herman
    2 Loomans Hubert
    3 Mussche Lucien
    4 Bie Serge
    5 Van Impe Lucien


    Zondag 11 oktober - SERSKAMP - MTB


    A -reeks

    1 De Bruyne Davy
    2 Govaert Emiel
    3 Vereecken Didier
    4 Govaert Tim
    5 Fackaert Bjorn
     

    VWF 10 EN 11-10 OKTOBER 181
    Winnaars Davy De Bruyne in de Catg.A en Kurt De Vuyst in de Catg.B,  in gezelschap 
    van onze dametjes die bij de D's  gereden hebben in de MTB. Carla Godeau eindigde 6de 
    en Tinneke September eindigde 7de .


    B-reeks
    1 De Vuyst Kurt
    2 De Clercq Erwin
    3 De Moyer Geert
    4 Dhondt Patrick
    5 Willems Jan

    VWF 10 EN 11-10 OKTOBER 155
    Luc Van Britsom uit Elversele die terug beginnen
    mountainbiken is in de Catg.B


    C-reeks
    1 Wille Rudi
    2 Van de Moortele Peter
    3 Rossignol Jean-Luc
    4 Roels Patrick
    5 Van den Eede Dominique

    D-reeks
    1 Van Isterdael Jozef
    2 Verheyden Theo (Moerzeke)
    3 Wauters Roger
    4 Spinnael Louis
    5 Verzele Noël

    VWF 10 EN 11-10 OKTOBER 135
    Ook de boog van de aankomstlijn kan in panne vallen, de mountain bikers moesten
    er dan maar onderdoor crossen eens iets anders.

     


     
     

    Foto’s: Rita Thianpondt

     

    11-10-2009 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2009 !!!

    vwf

    Zaterdag 10 oktober - OORDEGEM
    15de proef VWF-GEDITROFEE


    A-reeks
    1 Van Der Heyden Willem
    2 Annendijck Andy
    3 Van De Keer Kevin
    4 Op De Beeck Tom
    5 Steenackers Sven
    6 Dellisse Philippe 7 Doms Steven 8 Remory Stijn 9 Lison Bjorn 10 Vaneesbeeck Andy

    VWF 10 EN 11-10 OKTOBER 086
    Willem Van der Heyden winnaar in de Catg.A en Rudy Thomas winnaar Catg.B

    VWF 10 EN 11-10 OKTOBER 083
    David De Swert met vrouwtje en kleintje na de wedstrijd. 

    (zij is de dochter van Etienne De Beule uit Hamme en zo blijven ze in het wielrennen)


    B-reeks
    1 Thomas Rudy
    2 Saelens Danny
    3 Van Der Vurst Ronny
    4 De Vos Gino
    5 De Ridder Richard
    6 De Beer Tom (Moerzeke) 7 Van Damme Gunter 8 Van Driessche Alain 9 Vereecken Michel 10 Geets Frank

    C-reeks
    1 Van De Moortele Peter
    2 De Backer Danny
    3 Rens Marc
    4 Turcksin Dominique
    5 Casteleyn Paul
    6 Debremaker Stefan 7 De Temmerman Gino 8 De Croock John 9 Proost Herman 10 Van der Slagmolen Yvan


    VWF 10 EN 11-10 OKTOBER 058
    Winnaar Catg.C Peter Van de Moortele en winnaar Catg.D Willy Van Herreweghe te Oordege. 

    Gino Van Quaethem uit Stekene bekijkt zijn twee ploegmaten die de bloemen hebben veroverd vanaf de zijlijn.

               
    D -reeks
    1 Van Herreweghe Willy
    2 Deneef Jozef
    3 Camhijn Yvan
    4 Claeys Jean-Pierre
    5 Remory Pierre
    6 D'Haese Benny 7 Wille Geert 8 Vermeersch Richard 9 Vervondel Marc 10 Devits Jozef

    E-reeks
    1 Colpaert Marc
    2 Ceurens André
    3 Hoebeke José
    4 Hunninck Paul
    5 Van Goethem Lucien (Stekene)
    6 Van Vaerenbergh Piet 7 De Romagnoli Eddy 8 Somers Chris 9 Vanderhulst Charly 10 Luyten Felix

    F-reeks
    1 Galliot Daniel
    2 Vandenhouwe Etienne
    3 Jacobs Petrus
    4 Perreman Julien
    5 Syvertsen André (Stekene)
    6 Volckaerts Alfons en Dullaert Werner (St.Gillis) 8 Berkouwer Cor 9 Van De Vijver Francois 10 Vingerling Aad



    Foto’s: Rita Thianpondt

    11-10-2009 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOERSFIETSENEN FIETSDRAGER GESTOLEN !!!

    KOERSFIETSEN EN FIETSDRAGER GESTOLEN !!!

     

    fietsdrager

    - Fietsrek voor 2 fietsen merk "thule" is op vrijdagnacht 2 Oktober van de auto van Bruno Verwulgen gestolen, pas 2 maand oud.
    De fietsbeugel en bijhorende fietsklemmen stonden er niet op, zodat ze eigenlijk een half fietsrek hebben !!!



    - Voorbije zondag 4 Oktober werden na de zondagrit 2 koersfietsen gestolen (tussen 13 en 15 uur) welke stonden voor café Familia, Adolf Mortelmansstraat in Wommelgem.

     

    Deze fietsen moeten zijn ontvreemd tussen 13 en 15 uur, een ooggetuige heeft later wel gemeld dat hij iemand in die straat heeft zien gaan naast een koersfiets.

     

    Het gaat hier om vrij recente fietsen van het merk Eddy Merckx model Premium en een Colnago model Dream HX welke beiden een marktwaarde hebben van 2500 à 3000,-€. (zie bijgevoegde foto's van deze fietsen)

     

    De beide fietsen hebben ook een vrij courante maat m55 - 56.

     

    Omschrijving fietsen :

     

    1. Eddy Merckx - model Premium maat 56 (scandium buizen - carbon voorvork)

        kleur : Koningsblauw met een zwarte achtergrond op bovenbuis en schuine onderbuis

        groep : Campagnolo Chorus

        fiets is van begin 2007    (zie foto)

     

    2. Colnago - model Dream Hx maat 55 (Aluminum/Carbon frame - carbon voorvork)

        kleur : Wit met azzuriblauw aan balhoofd, bovenbuis en aan bracket.

        groep : Shimano

        fiets is van begin 2008    (zie foto)

    Gestolen koersfietsen

    De dader zal vermoedelijk kortelings wel proberen de gestolen fietsen ten gelde te maken wil hij voor zijn inzet en durf beloond worden.
    Dit kan via - via maar heel waarschijnlijk toch via verkoopsites als :

    2dehands.be : http://www.2dehands.be

    Kapaza.be     : http://www.kapaza.be

    Marktplaats.nl : http://www.marktplaats.nl

     

    Maar mogelijk worden de fietsen als occasie ook wel aangeboden via andere wielersites en of langs diverse wielerforums.

    Daarom vragen wij aan onze leden (waarvan er toch enkele vrij aktief zijn op forums) en wielervrienden om mee uit te kijken en ons AUB te tippen mocht iemand ergens op het internet één van deze fietsen (of beiden) tegenkomen.

     

    Mogelijk worden zij apart of wel samen ergens te koop aangeboden.

    Stuur deze mail ook door aan de andere wielervrienden uit je adressenbestand, want mogelijk komen zij al surfend op het net wel ergens deze fietsen tegen, en waarvoor alvast dank.

     

    Indien iemand deze fietsen ergens zou ontdekken of meer info heeft AUB contacteer :

     

    Michel Florus        0499/74 14 87   of   03/353 08 45

    Erik Van Herck      0474/44 81 02  of   03/480 51 76

     

    Alvast onze dank,

    Erik Van Herck

    Wommelgemse Sprinters

    http://www.wommelgemsesprintersonline.tk

    11-10-2009 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GLENN DE RIDDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Robert Frederique 04        De Ridder Glenn 08
      Frederique Robert                  Glenn De Ridder

    Zaterdag 10/10/2009 - HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 34

    1. CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    2. COMMEYNE Davy - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    3. SERRY Pieter - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE          

    4. BORRY Kim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS    

    5. RONSSE Peter - CINELLI-DOWN UNDER

    6. LEPLA Jeroen - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 1’01”

    7. HEYTENS Kess - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 1’49”

    8. DHAENE Brecht - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE       

    9. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 3’47”

    10. KERKHOF Stefaan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV       

     

    10/10/2009 - KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - km - 02h06min

    Aantal deelnemers : 49

    1. FREDERIQUE ROBERT uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM 

    2. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM 

    3. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL       

    4. VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    5. BLUEKENS Jan - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM          

    6. VERBIST Evert - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE   

    7. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 12”

    8. WINTERS Ronald - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN          

    9. VAN AGTMAAL PETER - WILLEBRORD WIL VOORUIT    

    10. WEEMAES Franky uit Melsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’10”

    19. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI op 1’45”       

    22. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’45”

    25. VERBERCKMOES Jasper uit Moerbeke - ASFRA RACING TEAM        

    26. PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    29. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    10/10/2009 - KOOLSKAMP (W) - Elite z.c./U23 - 101 km - 02h23min

    Aantal deelnemers : 42

    1. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE

    2. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 15”

    3. BAUGNIES Jérôme - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST     

    4. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO     

    5. DRANCOURT PIERRE - ESEG DOUAI  

    6. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE          

    7. DUYNSLAEGER Vic - NEW HEEBRA-LOMBARDEN          

    8. LAPLASSE Goswin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 

    9. D`HONDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 2’30”

    10. MINNE Stijn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 4’10”

     

    10/10/2009 - ALKEN (LB) - Juniores - 88,4 km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 88

    1. GLENN DE RIDDER - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    2. FRANSSEN Joeri - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM         

    3. ROOSEN SJORS - TWC PIJNENBURG  

    4. DAMEN Kevin - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    5. SERRY Florent - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES       

    6. WANTE Melvin - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM          

    7. CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM         

    8. SCHEPMANS Pieter - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM  

    9. DAKTERIS JANIS - SPRINTS AVK         

    10. SCHIPPER JESPER - RESTORE CYCLING      

     

    10/10/2009 - HEVERLEE (VB) - Juniores - 60 km - 01h37min

    Aantal deelnemers : 40

    1. STUYVEN Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    2. DE JONGHE Kevin - AVIA CYCLING TEAM op 15”

    3. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. VAN KEIRSBULCK Guillaume - AVIA CYCLING TEAM op 1’10”

    5. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    6. WELLENS Tim - AVIA CYCLING TEAM

    7. DEVRIENDT Tom - CYCLING TEAM WERVIK     

    8. VANBRABANT Yannick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    9. BOUVRY Dieter - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    10. CORTOOS Jonas - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM     

     

    10/10/2009 - SINT-BAAFS-VIJVE (W) - Juniores - 78 km - 01h55min

    Aantal deelnemers : 66

    1. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    2. DEWEER Jochen - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 15”

    3. DEMEYER Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 30”

    4. VANDENBUSSCHE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    5. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    6. DE ROOSE Alexander - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"          

    7. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    8. PESTIAUX Loïc - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES      

    9. LAMPAERT Yves - TIELTSE RENNERSCLUB      

    10. DEPRAETERE Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    18. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM op 2’45”          

    25. VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN   

    39. VINCKE Matthias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’30”      

     

    10/10/2009 - ZARREN (W) - Juniores - 90 km - 02h06min

    Aantal deelnemers : 28

    1. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2. CASIER Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. GODDERIS Niels - JONGE RENNERS ROESELARE

    4. LAUREYNS Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    5. SCHILS DOMINIQUE - LOTTO OLYMPIA TEAM op 7”

    6. PHILIPS Christophe - K.V.C. DEINZE VZW          

    7. VANTHOURNOUT Brecht - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    8. VAN CALSTER Gianni - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    9. VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  

    10. GODERIS Jelle - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE    

     

    10/10/2009 - REKKEM PARADIJS (W) - Amateurs + Masters - 79,9 km - hmin
    Aantal deelnemers : Amateurs/Masters A

     

    Aantal deelnemers : Masters B

     

    Aantal deelnemers : Masters C

    11-10-2009 om 11:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 10/10/2009 - EREMBODEGEM (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h37min

    Aantal deelnemers : 59

    1. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    2. DE GENDT Aime - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 5”

    3. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 7”

    4. HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    6. LIMPENS Gianni - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  

    7. PUT Timothy - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    8. PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM     

    9. RAEYMAEKERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    10. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    31. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W op 1’20”

     

    10/10/2009 - LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 57,4 km - 01h30min

    Aantal deelnemers : 75

    1. JANSEN Frank - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2. MOERLAND PAUL - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 5”

    3. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    4. MERTENS Tom - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    5. BROES Michiel - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM op 10”

    6. GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    7. STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers          

    8. STERCKX Lowie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    9. DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    10. DE RYCK Jordy - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB        

     

    10/10/2009 - SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 01h33min

    Aantal deelnemers : 70

    1. GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    2. DEWULF Michiel - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 4”

    3. GROENEWEGEN DYLAN - WTC DE AMSTEL op 11”

    4. SLABINCK Indiana - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 25”

    5. BRUNEEL Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 30”

    6. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 38”

    7. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE       

    8. VANDROMME Evert - JONGE RENNERS ROESELARE      

    9. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    10. FLAMAND Jens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    47. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’40”    

     

    10/10/2009 - SERSKAMP (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 43

    1. WELLENS Geert - AVB - CYCLING TEAM         

    2. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 27"

    3. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT op 1'10"

    4. DE WISPELAERE Bert - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1'34"

    5. VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 1'44"

    6. BASSEZ Patrick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 1'50"

    7. RAEYMAKERS Sten - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 2'06"

    8. COBBAERT Robby - XCLUZIV CYCLING TEAM op 2'22"

    9. VENS Quincy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT           

    10. LIPPENS Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3'03"

    12. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 3'12"

    15. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 3'37"

    19. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM op 4'34"

    22. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 6'18"

    26. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 7’25” 

    29. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    10/10/2009 - SERSKAMP (O) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 19 Juniores 40´

    1. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    2. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 30”

    3. MELLEMANS Jeffrey - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 1’15”

    4. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’30”

    5. SOETAERT Dimitri - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’57”

    6. VAN DE PUTTE Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 2’00”

    7. VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 2’15”

    8. DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM           

    9. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 2’20”

    10. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 2’25”

     

    Aantal deelnemers : 41 Nieuwelingen 30´

    1. HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM     

    2. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 2’00”

    3. CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’05”

    4. VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 2’10”

    5. BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    6. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM op 2’20”

    7. VISPOEL Bryan - ASFRA RACING TEAM          

    8. VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 2’32”

    9. VAN ECHELPOEL Michiel - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 2’41”

    10. VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   op 2’55”

    12. MARTENS Pepijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 3’35”

    31. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM op 4’50”   

     

    10/10/2009 - SERSKAMP (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Aantal deelnemers : 55 Amateurs/Masters A

    1. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE           

    2. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG        

    3. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    4. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE    

    5. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    6. MAES Wim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE           

    7. HOFMAN BART                   

    8. NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    9. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10. COLOMBO Lino - CYCLO-BIKE LIMBURG       

     

    Aantal deelnemers : 28 Masters B

    1. MERTENS Dirk - CYCLO-BIKE LIMBURG           

    2. SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    3. KRIECKEMANS Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG  

    4. VAN LOOVEREN Luc - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    5. GYS Eric - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    25. JOOS Luc uit Stekene - KLAIPEDA 

     

    Aantal deelnemers : 28 Masters C

    1. VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    2. WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE          

    3. MERTENS François - CYCLO-BIKE LIMBURG    

    4. DE CLERCQ Jose - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM        

    5. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  

     

    10/10/2009 - VELDEGEM (W) - Aspiranten

    10/10/2009 - AARSCHOT (VB) - BMX - Flanders Cup

     

    10/10/2009 - VELDEGEM (W) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    11-10-2009 om 11:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/10/2009

    waod_3

    Zaterdag 10 Oktober 2009 - LOTENHULLE

    Categorie AB: (23 dln)

    1.Peter De Corte (Drongen, winnaar cat. B)

    2.Gunther Cuylits (B2)

    3.Vincent Brunel (B3)

    4.Françus Van Gorp (B4)

    5.Kurt Pauwels (B5)

    6.Wim Braet (B6) 7.Steven De Wilde (Lotenhulle, winnaar cat. A) 8.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B7) 9.Rudi Rabout (Heinkenszand B8) 10.Paul Rooseparck (A2) 11.Kristof Gryson (A3) 12.Youri Cathelyn (A4) 13.Dominik Stofferis (B9) 14.Dieter Desmet (A5) 15.Nico Verwee (A6) 16.Kristof De Baets (A7) 17.Gino Hoskens (Beveren A8) 18.Kurt Heyrman (B10) 19.Kim Devroye (A9) 20.Jan Van Dierendonck (A10) 21.Bart Verhasselt (A11) 22.Martin Surmont (B11) 23.Steven Landuyt (B12)

    Categorie CD:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    2.Hans Ardeel (Waterland-Oudeman, winnaar cat. C)

    3.Hans Verlinden (C2)

    4.Ivan Wulffaert (D2)

    5.Walter De Veerman (Lochristi C3)

    6.Geert Van Speybroeck (C4) 7.Philippe Hotome (C5) 8.Danny Van Oyen (D3) 9.Luc Puimege (C6) 10.Dirk Mathijs (Gentbrugge D4) 11.Olivier Vaerewyck (C7) 12.Marco De Dobbeleire (C8) 13.Rob Ocraft (D5) 14.Henri De Decker (D6) 15.Bert Janssens (C9) 16.Carlo Schollaert (C10) 17.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 18.Ignace Dierickx (C11) 19.Luc Dierickx (C12) 20.Luc De Poorter (D8) 21.Eric Slock (C13) 22.Frank Van Haecke (D9) 23.Pascal Van De Velde (Lokeren C14) 24.Luc De Muynck (C15)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Jean-Pierre Van Maldegem (E2)

    4.Eric Van Pottelberg (Sinaai E3)

    5.Serge De Wever (E4)

    6.Tony Baudonck (+2) 7.Robert Standaert (E5) 8.Peter De Ghein (E6) 9.Hilair Heye (E7) 10.Bjorn Degroote (E8) 11.Hans Van Lierde (E9) 12.Eddy Van Den Abeele (+3) 13.Pedro Pollefliet (E10) 14.Alain Goossens (E11) 15.Geert Roegiers (E12) 16.Etienne Van de Velde (E13) 17.Koen Verbeke (E14) 18.Peter Lameire (E15) 19.Willy De Sutter (E16)

    Categorie F1:

    1.Jozef Vermeylen (Molenbeek-Wersbeek)

    2.François Coppers

    3.Marc Steenberghe

    4.Eddie Van Leirberghe

    5.Leon Van Telering

    6.Paul Mortelmans 7.Adri Van Loon 8.Jos Lissens 9.Geert Van Telering 10.Willy Corthier 11.Christiaan Pollefliet

    Categorie F2:

    1.José Dezegher (Dadizele)

    2.Piet Gruteke

    3.Theo Coudyzer

    4.Eric Pauwels

    5.Ludo Opdebeek

    6.Noel Rogge 7.Julien De Bock 8.Eric De Wilde 9.Daniel Hauttekeete 10.Luc Meheus 11.Henk Bolle

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Roland Van Imschoot

    5.Freddy Stevens

    6.Roger Verschraegen (Lochristi) 7.Hervé Verstuyft 8.Julien Vyvey 9.Peter Bakker 10.Marinus Lockefeir 11.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 12.Freddy Vervenne 13.Luc Van Robbroeck 14.Robert Robijns 15.Roger Den Tijn 16.Christian Vandevoorde

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Daniël Nuytinck

    3.Frans Timmers

    4.Joseph Boone

    5.Leo De Jong

    6.Daniel Cornu 7.Donné Neckebroeck 8.Georges Michiels 9.Edward Battersby 10.Luc Muys 11.Leon Vervaet 12.Guus Schuller 13.Daniël Jooris 14.François Brouwers 15.Martin Vermeire 16.Jef Verheyen

    11-10-2009 om 11:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 11/10/2009 - DENDERLEEUW (O) - Aspiranten

    11/10/2009 - GEEL (A) - Aspiranten

    11/10/2009 - TESSENDERLO (LB) - Aspiranten

    11/10/2009 - WIJGMAAL (VB) - Aspiranten

    11/10/2009 - MASSENHOVEN (A) - BMX - Topcompetitie

     

    11/10/2009 - OOSTERZELE (O) - Miniemen

    11/10/2009 - TESSENDERLO (LB) - Miniemen

    11/10/2009 - GEEL (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    11-10-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    10-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/10/2009

    waod_3

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Neels Peter KOP 2009 1

    Vrijdag 9 Oktober 2009 - ROBORST

    Categorie AB: (21 dln)

    1.PETER NEELS (Kruibeke, winnaar cat. B)

    2.Kenneth Mercken (B2)

    3.Vincent Brunel (B3)

    4.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    5.Andy Van Eesbeeck (B4)

    6.Dieter De Waele (A2) 7.Gino Van Broeck (Belsele A3) 8.Jonas De Vlieger (A4) 9.Kristof De Baets (A5) 10.Olivier Dedeckel (B5) 11.Stijn Rombouts (B6) 12.Youri Cathelyn (A6) 13.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B7) 14.Andy Taeldeman (A7) 15.Wim De Wit (A8) 16.Dennis Nevejans (A9) 17.Peter De Maere (Waasmunster B8) 18.Franta Van Sterthem (B9) 19.Tim Van Branteghem (A10) 20.Bjorn Boone (A11) 21.Nico Verwee (A12)

    Categorie CD:

    1.Nico Debaes (Desselgem, winnaar cat. C)

    2.Michel Jannes (C2)

    3.Alain Goolaerts (C3)

    4.Richard De Riddder (C4)

    5.Wim Heyndrickx (Vrasene C5)

    6.Benny Dupont (C6) 7.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D) 8.Kurt Victor (C7) 9.Peter Kerckaert (D2) 10.Ivan Wulffaert (D3) 11.Geert Van Speybroeck (C8) 12.Carlo Schollaert (C9) 13.Stefan Motmans (C10) 14.Luc De Muynck (C11) 15.Marc Vanparrijs (C12) 16.Henri De Decker (D4) 17.Idesbald Nevejans (D5) 18.Patrick De Smet (D6) 19.Franky Boel (C13) 20.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 21.Stanny Benoot (C14) 22.Nico De Weirdt (C15)

    Categorie E/E+:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. E+)

    2.Joseph Claessens (Brasschaat, winnaar cat. E)

    3.Hilair Heye (E2)

    4.Leo Mares (Beveren E3)

    5.Willem Hus (E4)

    6.Joost Pieters (E5) 7.Ronny Cosijn (E6) 8.Peter De Ghein (E7) 9.Tony Baudonck (+2) 10.Jo Montforts (E8) 11.Rudy Taelman (+3) 12.Harmel Van Den Bossche (E9) 13.André Bultinck (E10) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +4) 15.Rudy Van De Velde (E11) 16.Michel Hertogh (E12) 17.Geert Roegiers (E13) 18.Philippe Lacquet (E14) 19.Joop Van Vliet (E15) 20.Patrick Buyens (E16) 21.Eric De Wilde (+5) 22.Karel Segers (+6) 23.Eric Van Daele (St.Gillis +7) 24.Peter Lameire (E17) 25.Eddy Van Den Abeele (+8)

    Categorie F1:

    1.Paul Hunninck (Hélécine)

    2.Jozef Vermeylen

    3.Yvan Camphyn

    4.Jozef Deneef

    5.Helmuth Tas

    6.Eddy Iterbeke 7.François Coppers 8.Louis Moens 9.Jos Lissens 10.Adri Van Loon 11.Herman Mittertreinen 12.Johan De Smet

    Categorie F2:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Etienne Vandenhouwe

    3.Noel Rogge

    4.Cor Berkhouwer

    5.José Dezegher

    6.Charly Vanderhulst 7.Ludo Opdebeek 8.Aad Vingerling 9.Rudiger Savat 10.Daniel Hauttekeete 11.Gerard Albrink 12.Hilaire Van Hove 13.Pierre Vancamelbecke 14.Jos Vergult 15.Paul D'hoey 16.Piet Gruteke 17.Luc Meheus 18.Theo Coudyzer 19.Ben Pauwels

    Categorie G:

    1.Daniel Gaillot (Fr)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Arnold De Muynck

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Julien Vyvey

    6.Joseph D'Hont 7.Piet Achten 8.Hervé Verstuyft 9.André Bogaert 10.Freddy Stevens 11.Erik Vandersteen 12.Will Leurs 13.Peter Bakker 14.Frans Robijns 15.Roger Verschraegen (Lochristi) 16.Michel Bousard 17.Roland Van Imschoot 18.Luc De Cock 19.Eric Stevens 20.Daniel Van Dromme 21.Patrick Moras (Beveren) 22.Pierre Verberckmoes (Belsele) 23.Jackie Boel

    Categorie G+:

    1.Wilfried Mathys (Schelderode)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Lucien Van Impe

    4.Jozef Geerts

    5.Gerrit Hairwassers

    6.Joseph Boone 7.Jan Van Boxtel 8.Leo De Jong 9.Roger Moens 10.Clement De Smedt 11.Edward Battersby 12.Daniel Cornu 13.Donné Neckebroeck 14.Michel Vander Beke 15.Leopold Van Havermaet

    10-10-2009 om 10:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERZICHT PRESTATIES PATRICK MEERSSCHAERT !!!

    Patrick Meersschaert (cross-country & marathon) !!!

    Meersschaert Patrick KOP 2009


    Patrick ligt nog steeds in het UZ Gent maar hij is van de beademingsapparatuur af. Hij ligt nog steeds in een soort coma waar hij maar niet blijkt uit te geraken. Soms opent hij de ogen en soms blijven ze gesloten voor enkele dagen. Er worden dagelijks nog tal van onderzoeken gedaan.

    Langs deze weg willen we zijn vrouw en dochter en zijn familie alle sterkte toe wensen en hopen we dat Patrick uit zijn coma ontwaakt !!!





    Overzicht van zijn sportprestaties


    Meersschaert Patrick 11-07-2009

    Patrick is geboren op 12 november 1959 en woonachtig in het Belgische St.Gillis-Waas en is met mountainbiken begonnen in 1990 op 31-jarige leeftijd.

    Patrick was vroeger motorcrosser en werd in 1982 geselecteerd voor het Wereldkampioenschap 250 cc. Hij kwam net wat tekort voor de top en na een zware schouderblessure, opgelopen in 1988, moest hij noodgedwongen stoppen.
    Na een operatie aan de schouder en een jaar zonder competitie kwam het competitiebeest opnieuw in hem boven! Na een korte kennismaking op de MTB van een vriend, was hij meteen verkocht.
    In het begon kon hij amper een wedstrijd van 40 km uitrijden! Motorcross is een explosieve sport met vooral statische inspanningen, MTB daarentegen is een duursport met dynamische spierinspanningen. 2 jaar later pas kon hij een deftige wedstrijd uitrijden binnen de Belgische top 20. In 1994 eindigde hij als 11de veteraan (Master) op het EK te Métabief (toen was men Master op de
    leeftijd van 35 voor EK en WK). Een fantastische ervaring waarbij hij net achter één der eerste MTB vedetten eindigde : Volker Krukenbaum. Van dan af is eigenlijk alles pas in een stroomversnelling gekomen en is hij er ieder jaar op vooruit gegaan.

    MEERSSCHAERT voorstart bew24.6

    In 2005 werd zijn grote doel van de afgelopen jaren verwezenlijkt! Hij werd wereldkampioen XC Masters in het Canadese Sun Peak Resort. Na zijn 3de plaatsen in 2001 en 2003 en pech in 2004 (3 lekke banden toen hij mee aan de leiding fietste) mocht hij in 2005 voor de allereerste keer de hoogste tree van het podium beklimmen. Op het EK marathon werd hij onder erbarmelijke omstandigheden 3de.

    Meersschaert Patrick BK 04.1

    Een jaar later, 2006, kon hij in hetzelfde Sun Peaks zijn wereldtitel verlengen en 2007 werd zelfs een topjaar met 4 medailles op 4 kampioenschapswedstrijden: voor de derde keer op rij wereldkampioen (Pra Loup, F), Belgisch Kampioen Marathon en tweede op het BK XC en EK XC (Commezzadura,I)

    In 2008 werd Patrick terug Belgisch Kampioen XC en 14de op het WK te Pra Loup (Fr).

     

    Meersschaert Patrick 08.1  Meersschaert Patrick - Ubi-Willingen-Podest-Willingen 2009.1

    In 2009 werd op zaterdag 18 juli in het Belgische Malmedy het Belgisch kampioenschap XC voor Masters gehouden. Op het zeer zware parcours wist Masters 2 Kris Hertsens overtuigend met de winst aan de haal te gaan. Daarachter vocht Univega rijder Patrick Meersschaert zich terug naar het zilver en dat na een lange inactiviteit wegens een blessure en operatie, het compartimentsyndroom of Logesyndroom was de oorzaak.

    Ook werd hij in het Oostenrijkse Ischgl 2de in de zware Ironbike marathon en won verschillende wedstrijden.

    Meersschaert Patrick 2009 boutonville Meersschaert Patrick 01 2009.1
     

    Tekst: flvdv

    Foto’s: Kenny Janssens

    10-10-2009 om 10:38 geschreven door kenny


    09-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 09/10/2009 - ZWEVEZELE KOERS (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 144 km - 03h17min

    SLUITINGSPRIJS WEST-VLAANDEREN - Aantal deelnemers : 131

    1. OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS       

    2. VAN GENECHTEN Jonas - VERANDAS WILLEMS         

    3. GHYLLEBERT Pieter - CYCLING CLUB BOURGAS         

    4. ZEN Jean - PALMANS CRAS   

    5. KAUPAS Gediminas - REVOR-JARTAZZI        

    6. VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR

    7. VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    8. OJAVEE Mart - CC BOURGAS 

    9. TRAKSEL Bobbie - PCT VACANSOLEIL          

    10. HAYNES Hamish - YAWADOO - COLBA - ABM 

    11. VEUCHELEN Frederik - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 13”

    63. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS op 2’17”           

    09-10-2009 om 19:55 geschreven door kenny


    08-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERCLUB WTC SPORTIEF HEEFT 2 ACTIVITEITEN IN PETTO !!!

    Wielerclub WTC Sportief is een bezige bij en heeft 2 activiteiten in petto voor alle sportliefhebbers !!!

     

    1.‘Straffe Wielerverhalen’ : vrijdag 27 november 2009 - 20.00u

     

    Rik Vanwalleghem, wielerjournalist en directeur Centrum Ronde Van Vlaanderen en Dirk Nachtergaele, wielerverzorger van o.a. Boonen en Museeuw, staan borg voor een amusante fietsverhalenavond. Verhalen die je nog niet eerder hoorde over één van onze nationale sporten.

     

    CC De Route, Stationsstraat 201, St.Gillis Waas, inkom 3,5 euro. ( ism gemeentebestuur St Gillis Waas)

    Iedereen is welkom op deze avond.

     

    Voorverkoop: U kunt kaarten bestellen door een mailtje te sturen naar Geert Van Buynder.

     

    2.Fietstochten zondag 19 september 2010

     

    WTC organiseert zijn 2de fietstocht voor wielertoeristen, mountainbikers (voormiddag) en een gezinsfietstocht (namiddag). Houd deze datum al vrij aub en schrijf deze direct op de kalender van jullie club of vereniging. Een fietstocht op ieders maat. (ism het oudercomité De Klimop)

     

     

    Geert Van Buynder

    VAN  BUYNDER - MARTENS     

    Kerkstraat 27, 9170 St.Gillis-Waas

    tel 03/770.62.62  -   fax 03/707.15.83

    08-10-2009 om 18:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 07/10/2009 - ICHTEGEM (W) - Elite zc/U23/BCP - 128 km - hmin

    Aantal deelnemers : 55

    1. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    2. COMMEYNE Davy - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    3. JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW          

    4. CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5. HORTON Tobyn - TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIEK SERVICE        

    6. VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    7. DEBRABANT FABRICE - REISMES       

    8. SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM  

    9. MAENE Kevin - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE   

    10. SCHOONACKER Jehudi - SUNWEB-PROJOB  

    35. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL     

    07/10/2009 - ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km - 03h21min

    Aantal deelnemers : 110

    1. NANKERVIS TOMMY - CINELLI-DOWN UNDER   

    2. MOL WOUTER - VACANSOLEIL         

    3. CHAIGNEAU Robin - JO PIELS CYCLINGTEAM 

    4. VAN AVERMAET Greg uit Hamme - SILENCE-LOTTO 

    5. SIJMENS Nico - COFIDIS         

    6. VAN DEN HOUTE Sven - VERANDAS WILLEMS

    7. NUYENS Nick - RABOBANK    

    8. BERKENBOSCH Maint - CT JO PIELS 

    9. GREEN Matthew - CINELLI-DOWN UNDER op 16”

    10. VAN GENECHTEN Jonas - VERANDAS WILLEMS        

    13. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS 

    15. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM           

    26. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE   

    28. DE MAN Christoph uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE     

    39. VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR          

    41. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM       

    42. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    50. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST           

    51. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM    

     

    07/10/2009 - LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 45

    1. BAUER Jack - KINGSNORTH INT. WHEELERS      

    2. MINNE Stijn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 42”

    3. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    4. NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    5. VAN GOIDSENHOVEN Kurt - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    6. DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE     op 1’10”

    7. DUBOIS Didier - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8. KEISSE Iljo - JOHN SAEY CYCLING TEAM            

    9. HAERS Joris - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW      

    10. CRAENEN Rick - Heylen Meubelcentrale       

    14. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    20. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’56”       

    23. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

     

    07/10/2009 - ZARREN (W) - Dames Elite - 72 km - 01h21min

    Aantal deelnemers : 24

    1. CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL C. T. VZW  

    2. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    3. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM     

    4. BUYSSE Anja - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    5. DEPOORTER Elise - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM       

    6. DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    7. HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM op 1’41”

    8. DE VUYST Sofie - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    9. SCHOONBAERT Kim - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM   

    10. LEENKNEGT Liliane - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    11. STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    12. NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    14. STEENSSENS Nana uit Zwijndrecht - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    16. THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    17. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    08-10-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    07-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC & BELOFTEN TE STEKENE VAN 03/10/2009 !!!

    EZC & U23 in Stekene.

     

    AAN DEZE PATRICK COCQUYT IS NIETS TE DOEN !!!

     

    PROK 06 STEKE 4 aankomst
                   Cocquyt komt voor de 17de keer als winnaar uit de strijd.

     

    PROK 06 STEKE 7 hulde
                                             Hulde van de winnaar.

     

    De leden van het Kiekenhaagcomité keken op toen het aantal elites zonder contract en beloften maar bleef stijgen, bij de inschrijving in de grote feesttent. Ze hadden het helemaal niet verwacht voor hun 25ste Grote Prijs van de Kiekenhaag, dat er 135 renners aan de start zouden staan. Natuurlijk, het is eind seizoen en het aantal koersen in WBV is fel verminderd. Vandaar dat er renners naar de Kiekenhaag kwam uit alle streken van Vlaanderen en zelfs uit Wallonië.

     

    PROK 06 STEKE 1
                                                         Wachten op de start.

     

    Er moesten 20 rondjes van 6 km worden gereden met om de twee ronden een premie van 10 euro. Van in de beginne werd aanvallend gekoerst maar het was in de 3de ronde dat Cédric Van Lommel (Heist o/d Berg) met Jarno Van Mingeroet (Berlare) het echt meenden. Ze werden achternagezet door Sander Cordeel (Stekene) en Robby De Roos (Moerbeke). En ronde later sloten die aan en we reden doorheen de wijk nabij de Expressweg met vier leiders. Maar meer dan 15 sec kregen ze nooit bijeen.

     

    Bij de achtervolgers merkten we Guy Smet (Kruibeke), Jarno Van Guyse (Stekene) en Goswin Laplasse op. Ook Patrick Cocquyt zadelde zijn paard maar de vier leiders pakken zat er niet meteen in. In de 7de ronde kregen we een onuitgegeven spektakel in een koers in Stekene. In de smalle Kiekenhaag versperde een landbouwmachine de weg en de wagen met de rode vlag kon daar onmogelijk verder rijden. En daar kwamen Cordeel-Van Mingeroet-Van Lommel en De Roos al aan. Ze reden de rode vlag voorbij net als de achtervolgers die al heel dicht waren genaderd.

    WBV –Commissaris Rudy Segers stond er vlakbij en hij aarzelde niet om in te grijpen: aan de aankomstlijn stoppen en een nieuwe start. De wedstrijd werd geneutraliseerd en na 7 ronden ging de wedstrijd voor een tweede keer van start na een pauze van 40 seconden, zonder dat de vier leiders hun voorsprong terug kregen aangeboden. Er werd wel wat gemopperd en wat lelijke woorden uitgesproken, maar alles viel weer in de plooi. Reglement is reglement…

      

    Half koers kwam er al een nieuwe ontsnapping van vier renners: Yves Van Gorp (Tielen), Guy Smet, Kevin Van de Noortgate (Geraardsbergen) en Jens Van Bylen (Westerlo). Maar een Guy Smet laat je zomaar niet wegrijden en zodus werd er onmiddellijk achtervolgd door Jarno Van Guyse en Nicolas Vereecken (Kieldrecht). Ze sloten aan en de kopgroep was zes man sterk. Voor niet lang echter want alles kwam weer samen.
    In de 13de ronde moest alles opnieuw begonnen worden. Generaal Cocquyt himself trok mee ten strijden met Jochem Van Kerckhoven, Cédric Van Lommel, Goswin Laplasse, Sander Cordeel, Jeremy Burton, Sven Nevens en Jurgen Guns. Met acht dus vooruit. In de 14de ronde hadden ze 22 sec.

     

    PROK 06 STEKE 3
    De goede vlucht met de twee ploegmaats van Royal Cureghem Sportif
    Sven Nevens en Jurgen Guns en dan Patrick Cocquyt die op vinkenslag ligt,
    Sander Cordeel en Cédric Van Lommel.

     

    Toch was het niet voldoende want mannen als Guy Smet, Nicolas Vereecken en een Kevin Van de Noortgate zorgden nog voor een felle repliek. Doch daar trok Patrick Cocquyt zich niks van aan en op twee ronden van het einde liet hij al wat achter hem volgde, op een mum van tijd in de steek. Definitief, dat was onmiddellijk duidelijk. Zijn verkenning van het Land van Waas ging dus verder: nadat hij in september eerst in Klein Sinaai won en enkele dagen later in Sint-Pauwels, kwam dus nu Stekene–Kiekenhaag aan de beurt. Hij won meteen zijn 17de koers van het seizoen.


    PROK 06 STEKE 2
    Groepje geleid door Jeremy Burton dan Nicolas Vereecken en Sander Cordeel in beeld.

    Op een seconde of 15 won Kevin Van de Noortgate de spurt in een groepje van vijf renners voor Jéremy Burton (Fosses-La-Ville), Guy Smet (4de), Sander Cordeel (5de) en Nicolas Vereecken (6de) . Daarna pakte Jurgen Guns nog de 7de plaats en Niels Nachtergale de 8ste.

     

    PROK 06 STEKE 5 spurt2de
    Spurt voor de 2de plaats gewonnen door Van de Noortgate voor Jérémy Burton (links),
    Guy Smet en Sander Cordeel.

     

    PROK 06 STEKE 6
        ‘Kom geef die bloemen maar aan mij’ schijnt Patrick te zeggen.



    Tekst en foto’s: flvdv

    07-10-2009 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 07/10/2009 !!!

    Dijk polder

    Onder leiding van Kenny Janssens en Davy Present vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    6 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Weinig volk vandaag door de donkere dreigende regenwolken, Eric Vermeulen keerde terug huiswaarts en Glenn De Rudder hield het voor bekeken thv Stekene. Dus met 3 renners verder en zowel Kenny Janssens als Davy Present zorgde voor het kopwerk en de regen dreigde maar we bleven droog en dat tot Prosperpolder. In tussen was Franky Weemaes iets voorbij Walsoorden komen aansluiten zodat we een extra kopman erbij kregen en dan kwamen we thv Prosperpolder waar de hemelsluizen open gingen. De regen stopte niet meer en thv Vrasene ook nog een lekke band voor Kenny Janssens, alles erbij genomen was het toch een leuke duurtraining in een zeer zachte weersomstandigheden. (19°C)
    De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 33 Km/h.

    Reden mee vandaag : Davy Present , Eric Vermeulen, Glenn De Rudder , Miguel Gonzales, Franky Weemaes en Kenny Janssens.

    07-10-2009 om 18:16 geschreven door kenny


    06-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC & BELOFTEN TE STEKENE VAN 28/09/2009 !!!

    TERUGBLIK: De laatste koers van Tom Stremersch in  Kemzeke

     

    PROK 05 KEMZ 6 afschbloem
    Afscheidsbloemen voor Tom Stremersch, overhandigd door Danny De Maere.
    In het midden schepen van sport, Réno Martens.

    SANDER CORDEEL MET NIEUWE STEKENSE ZEGE !!!

     
    PROK 05 KEMZ 12 hulde  PROK 05 KEMZ 13 tevredensander
    De hulde van winnaar Sander Cordeel. Hij kreeg de bloemen uit handen van                 Een tevreden Sander Cordeel.
    Burgemeester Stany De Rechter. (Rechts)

      

    De tweede organisatie van “Kemzeke Koerst Verder” kon geen grote motivatie teweeg brengen bij de amper 29 renners die een plaats kregen op de deelnemerslijst. Bij hen wel 19 Waaslanders. Dus, een wedstrijd voor de streekrenners met in het bijzonder deze uit Stekene zelf: Jochem Smet, Gertjan Boeyykens, Valentijn Martens, Jarno Van Guyse, Kristof Dhollander, Sander en Pieter Cordeel en Patrick Van de Ven. En misschien reed Tom Stremersch ook wat voor “eigen volk” vermits hij in de politiezone Sint-Gillis–Stekene, ook politieagent is.

     

    PROK 05 KEMZ 1
    De inschrijvingstafel van ‘Nering door Sport – Kemzeke Koerst Verder.

     

    PROK 05 KEMZ 10 veel volk.
                                               Veel volk in Kemzeke.

     

        PROK 05 KEMZ 5 tomstart
    Tom voor de laatste keer aan de start naast ploegmaat Kristof Dhollander.

     

    *Er moesten 14 ronden worden gereden en elke ronde werd versierd met een premie van 10 euro. Voor de start werd door Danny De Maere van Nering door Sport, de club die deze wedstrijd technisch mogelijk maakte, bloemen overhandigd aan Tom Stremersch voor het afsluiten van zijn carrière. En dat dus in de “Memorial Edgard De Maere”, de vader van Danny.

     

    PROK 05 KEMZ 3 stremerschlaatste
                          Tom Stremersch nam afscheid.

     

    * In de 1ste ronde openden Jarno Van Guyse, Sander Cordeel en Robby De Roos de aanvalsevenementen. Ze boekten snel een halve minuut voorsprong maar dan werd een tegenactie van dertien renners georganiseerd. In de 3de ronde sloten ze aan: 16 leiders.

     

                        PROK 05 KEMZ 7 eersteaanval
    De eerste aanvallers: Jarno Van Guyse, Sander Cordeel en Robby De Roos.

     

    * De 16: het aanvallend trio Van Guyse-Cordeel-De Roos plus Robby Meul, Steven Thys, James Fruytier, Nicolaas Lembrechts, Tom Stremersch, Jeroen Das, Valentijn Martens, Michiel De Coninck, Willem De Greyt, Kristof Dhollander, Pieter Cordeel, Sam Christiaens en Tim Vercauteren.

     

    * Al snel werd duidelijk dat die 16 in een definitieve vlucht zaten. Alleen Cédric Van Lommel vond nog de moed om te gaan achtervolgen. Maar een minuut zomaar wegmoffelen kon hij niet. Alleen, hij was de beste achter de 16 leiders.

      

    * In de 8ste ronde gingen vooraan Steven Thys en James Fruytier op aanvalstocht. Maar Tim Vercauteren en Robby De Roos reageerden gepast. Vercauteren had er echt veel zin in en ging even alleen door.

     

    * Omdat Nicolaas Lembrechts uit Zandhoven lek reed bleven er nog 15 over vooraan. Die Lambrechts spuwde zijn gal uit toen hij aan de streep aan kwam al stappend. Hij was kwaad omdat geen enkele wagen hem een lift had gegeven. Hij was een hele poos de “wandelende wielrenner”.

     

    * Vanaf de 10de ronde waren er nog 15 renners in koers.

     

    * De geschiedenis uit de eerste ronde herhaalde zich in de 11de ronde met een aanval van Jarno Van Guyse, Sander Cordeel en Robby De Roos. Achter hen kwam de reactie van o.a. Jeroen Das en Tim Vercauteren deed ook mee.

     

    PROK 05 KEMZ 9 dasforcing
    De kopgroep met Jeroen Das, Robby De Roos, Tom Stremersch,
    Sander Cordeel, Tim Vercauteren vooraan.

     

    * Het ging er steeds harder aan toe en Das zag niet op een paar vlijmscherpe demarrages. Voor Sam Christiaens en Michiel De Coninck was dat er te veel aan en ze moesten lossen. Nog 13 leiders.

     

          PROK 05 KEMZ 4
    Jeroen Das  bracht er naar het einde toe hoge snelheid in.

     

    * De aanvallen bleven duren en bij het ingaan van de laatste ronde waren er maar 8 kanshebbers meer op de zege. En de eerste aanvallers van de wedstrijd legde weer de beste papieren voor en ze namen afstand: Sander Cordeel, die won, Jarno Van Guyse als 2de en Robby De Roos 3de.  De anderen die bij de 8 behoorden volgden op 20 sec: 4de Tom Stremersch die zijn laatste koers dus voortreffelijk afsloot, 5de Jeroen Das, 6de Valentijn Martens, 7de Tim Vercauteren en 8ste Steven Thys.

     
           PROK 05 KEMZ 11 spurt
    De spurt wordt ingezet en gewonnen door Sander Cordeel voor Jarno Van Guyse.

     

    * Een extra pluim verdiende Valentijn Martens, de jongste uit de kopgroep. Wat hij in de Ereprijs van zijn oom, schepen Reno Martens, presteerde laat voor de toekomst het allerbeste vermoeden. Vol vertrouwen kan Valentijn nu al naar volgend seizoen uitkijken.


    PROK 05 KEMZ 8 valentijn
    De jonge Valentijn Martens (Stekene) liet zich gelden
    in de Ereprijs van Oom Réno, schepen van sport.

     

    PROK 05 KEMZ 2levenzoalshetis
       Het leven zoals het is, op een inschrijving van een wielerkoers.
     



    Tekst en foto’s: flvdv

    06-10-2009 om 13:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2009 !!!

    vwf 


    Proficat aan BART DE BAERE met zijn Zege in de Catg.A !!!

    Proficat aan BENNY DE BOCK met zijn Zege in de Catg.B !!!

    Proficat aan DANNY STANDAERT met zijn Zege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan THEO VERHEYDEN met zijn MTB Zege in de Catg.D !!!

    Zaterdag 03/10/2009 - Uitslagen Zele - Cross
     

    VWF 3-10-ZELE 044
    Danny Standaert, Benny De Bock en Bart De Baere met inrichter Marnic Snoeck uit
    Hamme -Zogge en zijn vrouwtje die de winnaars de trofee overhandigen, 
    geen bloemen maar een kasseisteen als aandenken.


    A-reeks

    1 BART DE BAERE (Moerzeke)
    2 Dubin Bart
    3 Rouan Tom
    4 Foque Jan
    5 Roels Frederik

    VWF 3-10-ZELE 046  VWF Fredrik Roels uit Zele VWF Zele Tom Rouan uit Merelbeke
    Winnaar Catg.A Bart De Baere uit              Tom Rouan is de Belgische Kampioen uit     Frederik Roels uit Zele en 5de in de Catg.A

    Moerzeke.                                                   Merelbeke en werd 3de in de Catg.A


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Hamme)

    2 De Schoesitter Steven (Waasmunster)
    3 De Temmerman Gino
    4 Van Den Eede Michael
    5 Heyvaert Kristof

    VWF 3-10-ZELE 028
    Aankomst  Catg.B met winnaar Benny De Bock uit Hamme.


    C-reeks
    1 DANNY STANDAERT (Bornem)
    2 Berwart Rudy
    3 Van Den Eede Johnny
    4 Rogiers Benny
    5 De Waele Marnic

    VWF 3-10-ZELE 047
    Winnaar Catg.C Danny Standaert uit Bornem.


    D-reeks

    1 De Clercq José
    2 Vanwesenbeeck Luc
    3 Spruyt Alex
    4 Corthals Willy
    5 Wandels Eddy

    E-reeks

    1 Lievens Eduard
    2 De Vos Robert
    3 Van Goidsenhoven Lucas
    4 Vanhonsebrouck Michel
    5 Hermie André

    E+ -reeks
    1 Martens Herman

    2 Mussche Lucien
    3 Bie Serge
    4 Mussche Ronny
    5 Van Impe Frans

     

               
    Zaterdag 03/10/2009 - Uitslagen Zele - MTB


    A -reeks
    1 Van Esbroeck Johan
    2 De Reuse Christof
    3 De Bruyne Davy
    4 De Vos Gert
    5 Rauch Davy

    B-reeks

    1 De Clercq Erwin
    2 De Vuyst Kurt
    3 Baert Luc
    4 De Bruyn Johan
    5 Van Clapdorp Luc

    C-reeks
    1 Rossignol Jean-Luc
    2 Van de Moortele Peter
    3 Wille Rudi
    4 David Theo
    5 De Vos Marc

    VWF Zele 3-10-ZELE 075
    Winaar Catg.C Jean-Luc Rossignol en winnaar Catg.D Theo Verheyden uit Moerzeke.


    D-reeks

    1 THEO VERHEYDEN (Moerzeke)
    2 Van Isterdael Jozef
    3 Spinnael Louis
    4 Van Praet Thierry
    5 Verzele Noël

    VWF Verheyden Theo 3-10-ZELE 077
    Winnaar Catg.D Theo Verheyden met zijn supporter.


    Foto's: Rita Thienpondt
    Foto's: Gino Van Broeck

    06-10-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    05-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 05/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 05/10/2009 - KUURNE (W) - Elite z.c./U23 - 64 km - 01h31min

    Aantal deelnemers : 40

    1. DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN

    2. HORTON Tobyn - TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIEK SERVICE        

    3. VERRAES Benjamin - DAVO - LOTTO - DAVITAMON     

    4. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW

    5. DE MUNSTER Gregory - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE       

    6. MINDAUGAS Striska - REVOR-JARTAZI             

    7. VANTOMME Davy - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW       

    8. VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    9. DECAESTEKER Frederik - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE          

    10. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL     

    33. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
     

    05/10/2009 - PETEGEM DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h39min

    Aantal deelnemers : 30

    1. KEISSE Iljo - JOHN SAEY CYCLING TEAM            

    2. BORRY Kim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS    

    3. DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 56”

    4. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS     

    5. WIESIAK Mauriusz - TEAM NIPPO     

    6. NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    7. LAVA Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS   

    8. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’17”

    9. BELLEN Wesley - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    10. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

     

    05/10/2009 - OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km - 02h23min - 41,85 km/h

    65° HERFSTCRITERIUM - Aantal deelnemers :

    1. Tyler Farrar (VSt/Garmin)
    2. Stijn Devolder
    3. Bert De Waele
    4. Gianni Meersman
    5. Niko Eeckhout
    6. James Vanlandschoot
    7. Maxim Debusschere
    8. Gorik Gardeyn
    9. Stijn Minne op 56”
    10. Normunds Lasis (Let)

    05-10-2009 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 04/10/2009 - RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h42min

    Aantal deelnemers : 129

    1. WIPPERT Wouter - DAVO CT

    2. HAYNES Hamish - YAWADOO - COLBA - ABM  

    3. DEVILLERS GILLES - ROYAL CLUB PESANT DE LIEGEOIS          

    4. WILLEMS Tom - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE   

    5. VERBIST Evert - CAVALE - VAN GOETHEM – PRORACE op 6”

    6. DE KEULENAER Reno - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    7. DE WILDE Sjef - PALMANS-CRAS      

    8. MUSCAT Roderick - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE         

    9. BLUEKENS Jan - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM          

    10. VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    11. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    16. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    28. MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    50. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS 

     

    04/10/2009 - SCHOONAARDE (O) - U23 - 108 km - 02h31min

    Aantal deelnemers : 97

    1. JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW          

    2. VERRAES Benjamin - DAVO - LOTTO - DAVITAMON     

    3. DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    4. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    5. SERRY Pieter - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE          

    6. VAN ACKER Kevin - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW        

    7. SCHEPMANS Niels - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    8. VAN CAUWENBERGHE Christophe - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT        

    9. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    10. CLOCHET Maarten - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW     

    25. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM    

    31. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    32. GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW
     

    04/10/2009 - BORLO (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 62

    1. VANBRABANT Yannick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW                                 

    2. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3. STUYVEN Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW                                          

    4. AERTS Alexander - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW                                         

    5. WELLENS Tim - AVIA CYCLING TEAM      

    5. SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT                                                          

    5. BROEKMANS Glenn - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM                                  

    5. GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT                                                          

    5. TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM        

    5. GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

     

    04/10/2009 - INGOOIGEM (W) - Juniores - 84 km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 46

    1. VANDEWIELE Frederik - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2. VANDERMAST Kevin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 3”

    3. DELEU Robbe - CYCLING TEAM WERVIK op 10”

    4. LEGLEY Matthias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 13”

    5. HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    6. DEPRAETERE Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    7. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 30”

    8. OVAERE Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 32”

    9. GODERIS Jelle - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE     

    10. DE WAELE Bram - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 42”

     

    04/10/2009 - KNESSELARE (O) - Juniores - 78 km - 01h48min

    Aantal deelnemers : 60

    1. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    2. VANSPEYBROECK Tim - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    3. LAUREYNS Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    4. DE SCHUYTER Arne - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 9

    5. DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 12

    6. WYTINCK Niels - AVIA CYCLING TEAM           

    7. DE BROUWER Frederik - ISOREX CYCLING TEAM        

    8. VAN DER GINST Bram - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 20

    9. VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 50

    10. GODDERIS Niels - JONGE RENNERS ROESELARE          

    17. VINCKE Matthias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’04”      

    18. VAN STEELANDT Geoffrey uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    39. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    04/10/2009 - NIEUWRODE (VB) - Juniores - 84 km - 02h00min

    Aantal deelnemers : 81

    1. DE KORT BRAM - WV DE JONGE RENNER         

    2. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM op 10”

    3. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    4. BELMANS Rutger - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    5. WELTEN Kay - TWC PIJNENBURG       

    6. PIET Sullyvan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    7. ROOSEN SJORS - TWC PIJNENBURG  

    8. DAMEN Kevin - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    9. PEYSKENS Dimitri - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    10. SCHOEP Glenn - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM     

    25. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM 

     

    04/10/2009 - STALHILLE (W) - Juniores - 89,7 km - 02h18min

    Aantal deelnemers : 38

    1. VAN KEIRSBULCK Guillaume - AVIA CYCLING TEAM 

    2. VAN GOETHEM Brian - AVIA CYCLING TEAM  

    3. CASIER Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. LOMBAERT Stijn - JONGE RENNERS ROESELARE op 5”

    5. VANCRAEYNEST Mathias - CYCLING TEAM WERVIK    

    7. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    8. DEVRIENDT Tom - CYCLING TEAM WERVIK     

    9. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 4’13”

    10. VANDENBERGHE Nick - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE     

    05-10-2009 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan ANDRES PIETERS met zijn 9°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Pieters Andres 11
             Andres Pieters

    Zondag 04/10/2009 - VOLKEGEM-OUDENAARDE (O) - Juniores - 87 km - 02h04min

    Aantal deelnemers : 65

    1. ANDRES PIETERS uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - AVIA CYCLING TEAM          

    3. REYNVOET Niels - ISOREX CYCLING TEAM      

    4. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    5. D`HAESE Yannick - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    6. DE CLERCQ Angelo - CYCLINGTEAM OOST-WEST       

    7. DE ROOSE Alexander - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"          

    8. VANVEERDEGHEM Giel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    9. BOSTERS JURRIN - DCM-GB

    10. BERNAGIE Ruben - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    17. POELMAN Laurens uit Kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    42. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     
     

    04/10/2009 - BEKER VAN BELGIE - TIELT (W) - Nieuwelingen - Interclubw. - 80,6 km - 01h49min

    KEIZER DER NIEUWELINGEN - Beker van België

    Aantal deelnemers :

    1. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    3. VALLEE Boris - UNION CYCLISTE SERAING                

    4. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 3”

    5. MERTENS Tom - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 6”

    6. PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    7. VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN       

    8. DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE         

    9. SLABINCK Indiana - CYCLINGTEAM OOST-WEST         

    10. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE        

     

    04/10/2009 - LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h29min

    Aantal deelnemers : 90

    1. VENNEMAN Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    2. COOLS Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1”

    3. VANDONINCK Jonas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    4. DE KETELE Robin - ISOREX CYCLING TEAM    

    5. LIMPENS Gianni - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  

    6. VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    7. VAN DER SCHELDEN Jasper - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    8. DEPREZ Hannes - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"       

    9. LAMBRECHT Sam - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    10. DONDERS Jelle - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM           

    18. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 49”     

    27. BONNE Diego uit De Klinge - ARROW CYCLING TEAM              

    43. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    52. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    53. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

     

    04/10/2009 - VLAMERTINGE (W) - Nieuwelingen - 63,2 km - 01h37min

    Aantal deelnemers : 50

    1. DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    2. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE       

    3. VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    4. DURNEZ Eron - CT FORCE - WERVIK VZW            

    5. DHONDT Vital - JONGE RENNERS ROESELARE    

    6. CONSTANT Kenny - NICCA CT - VSV LANGEMARK       

    7. BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    8. BOSTOEN Gianni - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    9. DEGROEVE Tanguy  - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    10. MINNE Angelo - JONGE RENNERS ROESELARE 

    12. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    25. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM     

    32. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 8”

     

    04/10/2009 - KESSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 57

    1. HUYS Stijn - PALMANS-CRAS

    2. LEEMANS Wim - BKCP - POWERPLUS 

    3. EECKHOUT Kevin - SUNWEB-PROJOB 

    4. BEELEN Sven - SUNWEB-PROJOB       

    5. BODEN Stef - AA DRINK CYCLING TEAM           

    6. COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM     

    7. BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    8. DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM

    9. HEREYGERS Kobus - WV SCHIJNDEL 

    10. VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL

     

    04/10/2009 - MOERBEKE WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 50

    1. BERTHOLET Quentin - FIDEA CYCLING TEAM 

    2. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 30”

    3. LIPPENS Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    4. VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 32”

    5. BRAET Vinnie - CYCLINGTEAM OOST-WEST    

    6. BOSSUYT Matthias - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW op 40”

    7. RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW op 50”

    8. DE JONGE DAAN op 55”

    9. COBBAERT Robby - XCLUZIV CYCLING TEAM op 1’25”

    10. BASSEZ Patrick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 1’38”

    14. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 2’08”

    19. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 2’40”

    24. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM      

    26. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM op 4’05” 

    31. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 4’50”           

    36. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    50. DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

     

    04/10/2009 - KESSEL (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 54 Juniores 40´

    1. HEYLEN Dries - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW

    2. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    3. MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    4. GODERIE stan - WILLEBRORD

    5. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    6. INSAUSTI JON ANDER - ORDIZAIKO  

    7. CANT Jelle - AVB - CYCLING TEAM     

    8. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW    

    9. AERTS Toon - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    10. HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

     

    Aantal deelnemers : 63 Nieuwelingen 30´

    1. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2. VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM      

    3. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    4. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    5. VAN TICHELT Yorben - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    6. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    7. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8. VAN ROMPAEY Jens - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW 

    9. VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    10. SCHELLENS Kenny - WSC HAND IN HAND BAAL         

    57. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM      

    05-10-2009 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 04/10/2009 - MOERBEKE WAAS (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers : 27 Juniores 40´

    1. DE TIER Floris - CYCLINGTEAM OOST-WEST    

    2. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    3. MEURISSE Xandro - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM 

    4. DESRUELLE Dylan - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 10”

    5. VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    6. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 45”

    7. DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM           

    8. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 1:00”

    9. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM op 1:10”

    10. SINNAEVE Arno - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 1:25”

     

    Aantal deelnemers : 36 Nieuwelingen 30´

    1. JAUREGUI QUENTIN - CC NOGENT    

    2. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 5”

    3. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 7”

    4. VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 35”

    5. MOELEKER Ivar - AVIA CYCLING TEAM op 50”

    6. OPSOMER Jan-Bart - JONGE RENNERS ROESELARE      

    7. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’07”

    8. VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’10”

    9. POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’15”

    10. DE KEUKELAERE Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE        

    12. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM op 1’46

    16. MARTENS Pepijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 2’26”

     

    04/10/2009 - KESSEL (A) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers : 44 Amateurs/Masters A

    1. SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL        

    2. BORGERS Tim - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING         

    3. SLUYTS Steven - CYCLING TEAM KESSEL       

    4. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    5. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG        

    6. SNOEREN RENE - PIJNENBURG          

    7. DE WIT Edwin - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    8. PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    9. VREYS Mike - CYCLO-BIKE LIMBURG  

    10. BOECKX Thomas - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.      

     

    Aantal deelnemers : Masters B

     

    Aantal deelnemers : Masters C

     

    04/10/2009 - MOERBEKE WAAS (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Aantal deelnemers : 45 Amateurs/Masters A

    1. ALLIET Steven - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM

    2. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 6”

    3. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    

    4. TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 9”

    5. HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM        

    6. DE BACKER Kurt - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 12”

    7. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 23”

    8. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’08”

    9. NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’28”

    10. DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’33”

     

    Aantal deelnemers : 22 Masters B

    1. LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM          

    2. SMET Ivan uit hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 3”

    3. VAN LOOVEREN Luc - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 22”

    4. BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 25”

    5. KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLING.BE

    13. JOOS Luc uit Stekene - KLAIPEDA  

     

    Aantal deelnemers : 23 Masters C

    1. WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE          

    2. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 25”

    3. MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’21”

    4. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’35”

    5. COP Herman - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’10”

    05-10-2009 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2009 !!!

    vwf

    Zondag 4 oktober - TERNAT

    14de proef VWF-GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Penninckx Tom
    2 Van Der Heyden Willem
    3 Annendijck Andy
    4 Wielfaert Kristof (Lokeren)
    5 Motte David
    6 Dellisse Philippe 7 Lison Bjorn 8 Tuytschaever Steven 9 Van Der Auwera Benny 10 Doms Steven

    B-reeks
    1 De Maerteleire Kenny
    2 Thomas Rudy
    3 Vereecken Michel
    4 Saelens Danny
    5 Van Hove Dirk
    6 De Beer Tom (Moerzeke) 7 De Vos Gino 8 Vereecken Albert 9 Van Der Vurst Ronny 10 Van Driessche Alain
     
    VWF 4-10-09 ternat 055
    Aankomst van Patrick Heirwegh in de Catg.B, in de tweede groep voor de 20ste plaats.


    C-reeks
    1 De Backer Danny
    2 Rens Marc
    3 Turcksin Dominique
    4 Van Der Mieren Daniel
    5 De Croock John
    6 Proost Herman 7 Lievens Filip 8 Goolaerts Alain 9 De Craene Patrick 10 De Boitselier Willy en Van Der Slagmolen Yvan  

               
    D -reeks
    1 Devits Joseph
    2 Maes Jos
    3 Deneef Jozef
    4 Van Hove Jan
    5 Van Herreweghe Willy
    6 Berwart Rudy 7 Sergooris Patrick 8 Schouppe Roger 9 Pieters Joost 10 Convents Patrick

    E-reeks
    1 Hoebeke José
    2 Van Vaerenbergh Piet
    3 Van Den Borre Herman
    4 Cobbaut Eddy
    5 Debacker Omer
    6 Luyten Felix 7 Van Goethem Lucien (Stekene) 8 Hunninck Paul 9 Leuckx Eddy 10 Van Pee Francis
     

    VWF 4-10-09 ternat 013
    De Wase Cibelrenners Lucien Van Goethem, Werner Dullaert en Francois Van de Vijver tevreden 
    na de overwinning van ploegmakker Jose Hoebeke.


    VWF 4-10-09 ternat 016
                                 Jose Hoebeke met zijn eerste overwinning dit  jaar in de Catg.E


    F-reeks
    1 Jacobs Pierre
    2 Volckaerts Alfons
    3 Savat Rudiger
    4 De Cremer William
    5 Van De Vijver Francois
    6 Berkouwer Cor 7 Vandenheuvel Gilbert 8 Verpaelt Adolf 9 Van Den Eede Albert 10 Vingerling Aad

    Foto’s: Rita Thienpondt

    05-10-2009 om 13:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2009

    waod_3

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 32°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Marien Gerard

    Zondag 4 Oktober 2009 - MERELBEKE

    Categorie AB: (52 dln)

    1.Pedro Rijckaert (winnaar cat. A)

    2.Peter De Corte (Drongen, winnaar cat. B)

    3.Kurt Pauwels (B2)

    4.Franky Weemaes (Melsele B3)

    5.Jurgen Goossens (Kieldrecht B4)

    6.Geoffry Maes (B5) 7.Renaat Demeter (Lochristi A2) 8.Patrick De Roos (Moerbeke B6) 9.Bart Rombouts (Kallo B7) 10.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A3) 11.Kristof Gryson (A4) 12.Gunther Cuylits (B8) 13.Marcin Sitarski (B9) 14.Mario Van Den Broecke (B10) 15.Gino Van Broeck (Belsele A5) 16.Paul Rooseparck (A6) 17.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A7) 18.Bart Van Den Wyngaerd (B11) 19.Vincent Brunel (B12) 20.Luc De Duytsche (A9) 21.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B13) 22.Jonas De Vlieger (A10) 23.Kristof De Baets (A11) 24.Rudi Rabout (Heinkenszand B14) 25.Franky Smolders (B15) 26.Nico Van Bever (A12) 27.Jens Daems (A13) 28.Steven Heirman (A14) 29.Louis Van Den Bleeken (B16) 30.Kevin Vleurinck (A15)

    Categorie CD:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    3.Philip Lampaert (C2)

    4.Ivan Wulffaert (D2)

    5.Françus Van Gorp (C3)

    6.Danny Van Oyen (D3) 7.Pascal Van De Velde (Lokeren C4) 8.Wim Heyndrickx (Vrasene C5) 9.Hedwig Heyndrickx (C6) 10.Patrick Watteny (D4) 11.Danny De Bruyne (C7) 12.Yves Heylen (C8) 13.Luc De Muynck (C9) 14.Dirk Mathijs (Gentbrugge D5) 15.Henri De Decker (D6) 16.Luc Puimege (C10) 17.Bert Janssens (C11) 18.Francesco De Groote (C12) 19.Luc Van Looy (D7) 20.Olivier Vaerewyck (C13) 21.Steve Ferguson (C14) 22.Freddy Van Camp (Stekene D8) 23.Kris Meerschaert (Stekene C15) 24.Martin Surmont (C16) 25.Danny Popelier (C17) 26.Ringo Van Den Hende (De Klinge C18) 27.Gino Verberckmoes (Sinaai C19) 28.Francis Biesheuvel (D9) 29.Patrick De Smet (D10) 30.Idesbald Nevejans (D11)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Willem Hies (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Hilair Heye (E3)

    5.Wim Bas (E4)

    6.Peter De Ghein (E5) 7.Tony Baudonck (+2) 8.Jo Montforts (E6) 9.Eddy Van Den Abeele (+3) 10.Rudy Taelman (+4) 11.Alain Goossens (E7) 12.Frederik Blervacq (E8) 13.Udo Velghe (E9) 14.Siegfried Van Overberghe (E10) 15.Koen Oliebos (E11) 16.Joop Van Vliet (E12) 17.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +5) 18.Philippe Lacquet (E13) 19.Eric Van Daele (St.Gillis +6) 20.Pedro Pollefliet (E14) 21.Tom Persyn (E15) 22.Joeri De Cock (E16) 23.Alain Verstuyf (E17) 24.Patrick Bekaert (E18) 25.Hans Van Lierde (E19) 26.Peter Lameire (E20) 27.Karel Segers (+7) 28.Emiel Slock (+8)

    Categorie F1:

    1.Jozef Vermeylen (Molenbeek-Wersbeek)

    2.Marc Colpaert

    3.Herman Mittertreinen

    4.Nana Steenssens (Zwijndrecht)

    5.Antoine De Caboter

    6.Marc Steenberghe 7.Luc Verkinderen 8.Wim Van Den Heuvel 9.René Demunter 10.Eddy Iterbeke 11.Eddie Van Leirberghe 12.Donald De Vlieger 13.François Coppers 14.Adri Van Loon 15.Cindy Van Der Meulen (Stekene) 16.Marc Dhanijns 17.Erik Delys 18.Dirk Annaerts 19.Filip Thoen (Stekene)

    Categorie F2:

    1.Jos Nederhof

    2.Fred Kinkelder

    3.José Dezegher

    4.Ad Montforts

    5.Piet Gruteke

    6.Theo Coudyzer 7.Noel Rogge 8.Paul D'hoey 9.Luc Snels 10.Willy Mous 11.Firmin De Zutter 12.Julien De Bock 13.Jerry D'Haese 14.Danny De Groote 15.Kurt Wille 16.Daniel Hauttekeete 17.Luc Ribbens 18.Ludo Opdebeek 19.Roger Beelaert (Rupelmonde) 20.Ton Stubij 21.René Balm 22.Hugo Van Linden

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Julien Vyvey

    4.Will Leurs

    5.Michel Bousard

    6.Roger Den Tijn 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Freddy Stevens 9.Roland Van Imschoot 10.Marinus Lockefeir 11.Roger Verschraegen (Lochristi) 12.Luc Van Robbroeck 13.Hervé Verstuyft 14.Robert Robijns 15.François Smolders 16.Anton Van Poecke 17.Piet Achten 18.Peter Backer 19.Eric Stevens 20.Leo Van Der Schoot 21.Erik Vandersteen 22.Jean-Paul Van Oudenhove 23.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Wilfried Mathys

    4.Jozef Geerts

    5.Joseph Boone

    6.Leo De Jong 7.Donné Neckebroeck 8.Daniel Cornu 9.Lucien Van Impe 10.Luc Muys 11.Edward Battersby 12.René Colman (St.Niklaas) 13.Gérard Raes 14.Leon Vervaet 15.Clement De Smedt 16.Guus Schuller 17.Daniël Nuytinck 18.Jef Verheyen 19.Daniël Jooris 20.Georges Michiels 21.François Brouwers 22.Gerrit Westenberg 23.Huub Konings 24.Leon De Rick 25.Marcel Meeuwes

    05-10-2009 om 12:45 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!